Egzamin trenerski 2019

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w sobotę 21 grudnia 2019 r. o godzinie 9:00 odbędzie się, składający się z części pisemnej i ustnej, egzamin dla osób ubiegających się o nadanie uprawnień i licencji do trenowania koni galopem albo kłusem.

Zgodnie z art. 21c Ustawy o wyścigach konnych (Dz.U. z 31.01.2017 r., poz. 194) oraz Regulaminem nadawania uprawnień do trenowania koni galopem albo kłusem, dosiadania koni oraz do powożenia koni, do egzaminu mogą przystąpić osoby, które ukończyły specjalistyczne szkolenie z zakresu trenowania koni galopem albo kłusem, przeprowadzone przez PKWK w latach ubiegłych lub posiadają uprawnienia nadane przez władze wyścigowe innych krajów, uznane przez Międzynarodową Federację Władz Wyścigowych IFHA.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie do dnia 19 grudnia 2019 r. na adres j.kasprzak@pkwk.org wypełnionego i odręcznie podpisanego wniosku o nadanie uprawnień do trenowania koni galopem albo kłusem (do pobrania tutaj) oraz informacji o:

  • posiadanym wykształceniu,
  • kiedy ukończyły kurs trenerski,
  • stażu pracy w stajni wyścigowej lub wykonywanych czynnościach związanych z obsługą koni w stajni wyścigowej,
  • ewentualnie informacji o posiadanych uprawnieniach nadanych przez władze wyścigowe innych krajów (potwierdzonych przez władze wyścigowe danego kraju, uznane przez IFHA).

 

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 Z. Górski 18 14 22 15 16 35 120 329100 15,00
2 Al Khalediah Stables 13 6 10 4 2 8 43 185810 30,23
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 13 6 3 3 1 8 34 226560 38,24
4 SK Michałów 11 18 15 13 19 92 168 147740 6,55
5 S.A.R.L. Mezagri 8 9 7 6 3 4 37 113015 21,62
6 SK Janów Podlaski 7 10 10 9 11 56 103 187940 6,80
7 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7 7 5 7 6 12 44 139590 15,91
8 Fortum Michał Romanowski 7 1 1 3 2 22 36 56325 19,44
9 J. Ryżkowski 5 6 4 8 9 36 68 58210 7,35
10 M. Gromala 4 7 6 11 4 4 36 71510 11,11
11 J. Eng 4 5 3 1 5 18 36 61890 11,11
12 GR K. Tomaszewska 4 3 2 4 5 10 28 46220 14,29
13 The Kossack Stud B.V. 4 3 2 0 1 0 10 35390 40,00
14 R.A.G. Kolk-van Meerveld 4 3 1 3 1 1 13 51550 30,77
15 K. Zakolski 3 4 2 1 1 5 16 32765 18,75
16 G. Flottes 3 2 2 1 0 0 8 31620 37,50
17 PPH Parys Sp. z o.o. 3 2 1 1 0 7 14 22650 21,43
18 A. Lindahl 3 1 2 0 1 0 7 44180 42,86
19 B. M. Tomaszewski 3 1 0 1 0 7 12 28650 25,00
20 Nawaf A. M. Nona’ami 3 1 0 1 0 0 5 24180 60,00
21 P. Antenet 3 0 1 1 2 0 7 23220 42,86
22 Tersk Stud 2 4 6 10 11 11 44 40480 4,55
23 A. Steinhart 2 3 4 2 1 4 16 26030 12,50
24 Gestüt Chat 2 3 4 0 1 2 12 68990 16,67
25 A. Biedrzycki 2 3 3 6 1 7 22 25950 9,09
26 J. Głowacki 2 2 5 1 2 9 21 33630 9,52
27 A. Wójtowicz 2 2 5 0 4 8 21 27480 9,52
28 Lutetia Arabians S.A.R.L. 2 2 4 2 1 2 13 24915 15,38
29 R. Talarek 2 2 2 6 3 10 25 25030 8,00
30 T. Tarczyński 2 1 2 2 3 8 18 30210 11,11
31 J. i U. Appel 2 1 2 0 1 2 8 14675 25,00
32 R. Ptach 2 1 1 4 0 8 16 18510 12,50
33 B. Dörflinger 2 1 1 2 0 3 9 16830 22,22
34 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 2 1 1 0 0 1 5 50000 40,00
35 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 1 0 1 4 1 9 16420 22,22
36 L. Błachut 2 1 0 1 1 1 6 20310 33,33
37 K. Ziemiański 2 1 0 0 2 3 8 17240 25,00
38 A. Scheele 2 0 1 0 0 3 6 18000 33,33
39 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1 3 1 2 2 2 11 13050 9,09
40 Braz Arabians 1 3 0 5 3 11 23 13420 4,35
41 M. Kurach 1 2 3 3 1 6 16 15420 6,25
42 M. i S. Wiśniewscy 1 2 1 0 0 1 5 10000 20,00
43 L. Kowal 1 2 0 0 1 1 5 13090 20,00
44 L. Deymonaz 1 2 0 0 1 0 4 12650 25,00
45 M. Viguie 1 1 2 1 2 2 9 46395 11,11
46 F. Jalalian 1 1 2 1 0 0 5 11600 20,00
47 A. Cieloch 1 1 1 1 0 3 7 11560 14,29
48 R. Sumiła 1 1 1 0 0 2 5 18600 20,00
49 Alfred F. Laskowski 1 1 0 1 3 3 9 9500 11,11
50 SK Białka 1 0 3 2 2 16 24 12500 4,17
51 H., M., J. i A. Klein 1 0 2 4 1 1 9 9820 11,11
52 V. A. Kurasov 1 0 1 1 2 6 11 10610 9,09
53 L. Staniszewski 1 0 1 1 1 9 13 9180 7,69
54 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1 0 1 1 0 2 5 6150 20,00
55 Alsadd Stud 1 0 0 0 2 0 3 7890 33,33
56 G. Miszkiel 1 0 0 0 0 3 4 6800 25,00
57 R. Z. Zieliński 1 0 0 0 0 1 2 8200 50,00
58 C. Dell’Ova 0 5 1 0 1 2 9 14420 0,00
59 R. Mroziński 0 3 1 0 0 2 6 6300 0,00
60 K. & R. Ask 0 2 2 0 3 1 8 20355 0,00
61 M. Stelmaszczyk 0 2 1 1 0 2 6 7480 0,00
62 Arkadiusz Nicpoń 0 2 1 0 2 2 7 6500 0,00
63 B. Dąbrowski 0 2 0 5 2 5 14 10400 0,00
64 D. Jaskółka-Grylewicz 0 2 0 3 3 0 8 8340 0,00
65 K. Grudziąż 0 2 0 0 2 2 6 4165 0,00
66 P. Frejlich 0 1 4 2 1 1 9 9860 0,00
67 S. Bujarski 0 1 1 1 0 3 6 4240 0,00
68 Veles Stud 0 1 1 0 0 3 5 3100 0,00
69 Ł. Paczewski 0 1 1 0 0 0 2 4220 0,00
70 K. Bolbro Agerholm 0 1 0 4 0 2 7 7185 0,00
71 K. Zawiliński 0 1 0 1 1 2 5 2475 0,00
72 V. Laurent 0 0 2 1 0 1 4 3010 0,00
73 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 2 1 5 9 3060 0,00
74 Adam Laskowski 0 0 1 1 1 3 6 3000 0,00
75 T. H. Nasif 0 0 1 1 0 1 3 1350 0,00
76 S. Chazel 0 0 1 0 1 2 4 4250 0,00
77 A. Falkowski 0 0 1 0 1 0 2 1700 0,00
78 Giewont Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 6 7 1100 0,00
79 Günay Equestrian Invest GmbH 0 0 1 0 0 5 6 900 0,00
80 T. Gawryszewski 0 0 1 0 0 4 5 1360 0,00
81 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 0 0 1 0 0 0 1 1640 0,00
82 G. Łątka 0 0 0 3 3 9 15 2420 0,00
83 F. Dill 0 0 0 1 1 4 6 1500 0,00
84 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 1 3 1020 0,00
85 S. Wiśniewski 0 0 0 1 1 0 2 1020 0,00
86 D. Kwiatkowski 0 0 0 1 0 5 6 550 0,00
87 K. Goździalski 0 0 0 1 0 2 3 550 0,00
88 M.-C. Biaudis 0 0 0 1 0 0 1 550 0,00
89 R. Szpar 0 0 0 0 2 4 6 450 0,00
90 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 5 6 340 0,00
91 I. i M. Fahlgren 0 0 0 0 1 3 4 340 0,00
92 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 1 2 3 275 0,00
93 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 1 2 3 340 0,00
94 B. Deutrom 0 0 0 0 1 1 2 275 0,00
95 L. M. Driss 0 0 0 0 1 0 1 275 0,00
96 G. Dudek 0 0 0 0 0 12 12 0 0,00
97 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 7 7 0 0,00
98 D. Zalewski 0 0 0 0 0 6 6 0 0,00
99 R. Żurawski 0 0 0 0 0 5 5 0 0,00
100 M. Klonowski 0 0 0 0 0 4 4 0 0,00
101 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 4 4 0 0,00
102 M. Tul 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
103 M. Gołębiowska GR Surchów 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
104 Z. Nieznański 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
105 Polska AKF Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
106 C. J. Gołaszewski 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
107 P. Siuta 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
108 P. Lis 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
109 G. Paw 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
110 B. Palkowski 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
111 A. Borkowski 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
112 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
113 Artur Nicpoń 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
114 I. Topolska 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
115 A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
116 T. Ruciński 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
117 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
118 M. Alnuaimi 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
119 Yacaranda Arabians V.O.F. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
183 183 183 184 178 642 1553 2779565

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 SK Krasne 14 10 16 20 20 96 176 217845 7,95
2 A. i R. Zielińscy 10 9 6 7 7 8 47 126775 21,28
3 SK Moszna 9 10 10 15 18 54 116 150530 7,76
4 SK Golejewko 8 11 7 8 9 28 71 198415 11,27
5 S. Plavac 8 6 8 6 6 35 69 101305 11,59
6 F. Cousins 6 0 0 0 0 0 6 132600 100,00
7 W. J. Engel 5 2 5 2 4 5 23 50050 21,74
8 Stilvi Compania Financiera S.A. 5 1 2 0 2 3 13 262050 38,46
9 S. Mladenovic 4 7 2 1 1 6 21 51725 19,05
10 K. Mirpuri 4 3 2 7 3 17 36 98650 11,11
11 R. Gorczyca 4 1 5 3 2 5 20 57230 20,00
12 R. Coleman 4 1 2 0 0 0 7 267640 57,14
13 Ecurie des Charmes 4 1 0 2 0 1 8 57550 50,00
14 SK Iwno 3 10 11 17 23 98 162 109275 1,85
15 SK Widzów – A. Tyszko 3 3 1 2 1 8 18 36995 16,67
16 M. i S. Wiśniewscy 3 2 1 2 2 3 13 29500 23,08
17 J. Foley 3 2 1 0 1 0 7 50775 42,86
18 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 3 2 0 1 1 1 8 32050 37,50
19 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3 1 1 1 0 2 8 71940 37,50
20 W. Saniewski 3 1 0 3 1 1 9 27330 33,33
21 Hall Of Fame Stud Ltd 3 1 0 1 0 1 6 24560 50,00
22 Shadwell Estate Company Ltd 3 0 3 3 2 8 19 31650 15,79
23 R. Reveillere i V. Teillard 3 0 2 1 0 0 6 154200 50,00
24 A. Kirkham 3 0 1 0 2 0 6 46630 50,00
25 Irish National Stud 3 0 1 0 1 3 8 27850 37,50
26 K. Al Bahou 3 0 1 0 1 0 5 38000 60,00
27 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 3 0 0 1 1 2 7 44230 42,86
28 Brandywine Farm 3 0 0 0 0 5 8 23000 37,50
29 J. i M. Banahan 2 5 0 0 0 1 8 27050 25,00
30 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 2 4 1 3 0 7 17 34610 11,76
31 P. & S. Fortune 2 4 0 0 0 0 6 79440 33,33
32 SCA La Perrigne 2 3 2 0 1 1 9 27225 22,22
33 R. Piwko 2 3 1 4 4 10 24 29625 8,33
34 J. Traka 2 2 3 4 2 11 24 125590 8,33
35 Fortum Michał Romanowski 2 2 2 1 2 5 14 37900 14,29
36 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 2 2 2 0 0 2 8 22900 25,00
37 Mr & Mrs R. Coffey 2 2 1 1 0 4 10 22250 20,00
38 B. Olkowska 2 2 1 0 2 7 14 39110 14,29
39 T. & H. Russell 2 2 1 0 0 3 8 48200 25,00
40 Allevamento Gialloblu srl 2 2 1 0 0 1 6 52020 33,33
41 Ch. Moussay 2 2 0 2 2 2 10 28530 20,00
42 Newsells Park Stud Ltd 2 2 0 2 1 1 8 43960 25,00
43 Tally-Ho Stud 2 2 0 1 4 0 9 23925 22,22
44 P. i J. Łucki 2 2 0 1 0 0 5 16700 40,00
45 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2 2 0 0 0 2 6 21000 33,33
46 G. & A. Corry 2 1 3 3 0 0 9 22800 22,22
47 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 2 1 2 2 1 1 9 22325 22,22
48 Mrs E. Thompson 2 1 2 1 1 1 8 37350 25,00
49 J. Brennan 2 1 2 1 0 2 8 20550 25,00
50 J. & J. Waldron 2 1 2 0 2 1 8 25300 25,00
51 Ch. Barel 2 1 2 0 0 1 6 20000 33,33
52 W. Krzemiński 2 1 1 4 2 6 16 26330 12,50
53 K. Szymański 2 1 1 3 0 4 11 20400 18,18
54 K. Rausing 2 1 1 2 0 0 6 44400 33,33
55 P. J. Connolly 2 1 1 1 0 0 5 40300 40,00
56 J. Mcdonald 2 1 1 0 1 2 7 18875 28,57
57 Gestüt Görlsdorf 2 1 1 0 0 3 7 21240 28,57
58 Gestüt Karlshof 2 1 1 0 0 0 4 31500 50,00
59 Mr & Mrs D. Yates 2 1 0 1 0 0 4 19000 50,00
60 Sweetmans Bloodstock 2 1 0 0 0 1 4 17000 50,00
61 Mountarmstrong Stud 2 0 5 2 3 6 18 27550 11,11
62 G. Smith 2 0 4 4 1 2 13 23650 15,38
63 K. Szumiński 2 0 3 3 3 18 29 50525 6,90
64 A. Rafferty 2 0 3 1 2 2 10 32030 20,00
65 Kellsgrange Stud 2 0 2 2 0 3 9 21900 22,22
66 Degmer Ltd 2 0 2 0 0 0 4 32700 50,00
67 P. Szmigiel 2 0 1 4 0 1 8 19300 25,00
68 Haras d’Haspel 2 0 1 2 0 1 6 57700 33,33
69 S. Guła 2 0 1 1 4 2 10 16650 20,00
70 L. Norris i Lord Huntingdon 2 0 1 0 1 3 7 22850 28,57
71 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 2 0 1 0 1 2 6 75600 33,33
72 F. Dunne 2 0 1 0 0 0 3 23600 66,67
73 Haras de la Huderie 2 0 1 0 0 0 3 30800 66,67
74 E. Krakowiak 2 0 1 0 0 0 3 23600 66,67
75 Wrbna Racing 2 0 1 0 0 0 3 113000 66,67
76 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 3 0 2 7 18500 28,57
77 J.C.S.Wilson Bloodstock 2 0 0 1 0 5 8 17250 25,00
78 Mount Coote Stud 2 0 0 1 0 0 3 20500 66,67
79 E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 1 3 90000 66,67
80 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600 66,67
81 EARL Haras de Cisai 2 0 0 0 0 0 2 19600 100,00
82 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 5 1 1 1 0 9 26625 11,11
83 A. Zieliński 1 4 6 2 9 14 36 31900 2,78
84 A. Naughton 1 4 4 1 0 0 10 23750 10,00
85 GR J. Zalewska 1 4 2 2 1 6 16 30980 6,25
86 Ch. Jouandou 1 4 1 0 2 1 9 18900 11,11
87 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 1 4 1 0 0 4 10 19600 10,00
88 Linacre House Ltd 1 4 0 2 0 3 10 21000 10,00
89 R. Berns 1 4 0 1 1 1 8 22175 12,50
90 Fortbarrington Stud 1 4 0 0 0 1 6 19740 16,67
91 A. Sexton 1 3 0 1 0 3 8 21340 12,50
92 S. Jeffroy, AGB Agency 1 3 0 1 0 2 7 65000 14,29
93 D. Mitrovic 1 2 4 1 1 3 12 28720 8,33
94 S. Ringler 1 2 4 1 1 0 9 23980 11,11
95 SARL Jedburgh Stud 1 2 4 1 0 0 8 24940 12,50
96 K. & Mrs Cullen 1 2 3 1 0 0 7 50200 14,29
97 M. Bober 1 2 3 1 0 0 7 17350 14,29
98 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 1 2 2 0 2 1 8 15450 12,50
99 Haras du Quesnay 1 2 2 0 1 2 8 17325 12,50
100 J. Kennedy 1 2 2 0 1 0 6 23650 16,67
101 Mikita Stud 1 2 1 1 1 1 7 12800 14,29
102 Deer Forest Stud 1 2 1 0 1 1 6 27690 16,67
103 A. Burke 1 2 1 0 1 1 6 15650 16,67
104 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 1 2 0 4 0 2 9 14600 11,11
105 E.A.R.L. Elevage des Loges 1 2 0 2 1 2 8 15725 12,50
106 Dunchurch Lodge Stud Company 1 2 0 0 0 1 4 16200 25,00
107 Blue Devil Racing Stable LLC 1 2 0 0 0 1 4 16200 25,00
108 A. Laskowski 1 2 0 0 0 0 3 16840 33,33
109 Mrs O. Harnett 1 1 3 2 3 0 10 20530 10,00
110 Mr & Mrs Etrillard 1 1 2 3 1 1 9 13987,5 11,11
111 E. Schmid 1 1 2 2 1 2 9 17510 11,11
112 C., A. i S. Quellier 1 1 2 2 0 0 6 14000 16,67
113 Storeway Ltd. 1 1 2 1 3 0 8 23670 12,50
114 R. Boland 1 1 2 1 0 1 6 12450 16,67
115 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 2 0 0 4 8 12900 12,50
116 Haras de Montaigu 1 1 1 3 0 0 6 17740 16,67
117 A. Loughlin 1 1 1 2 0 3 8 13200 12,50
118 Team Hogdala France 1 1 1 2 0 3 8 40000 12,50
119 Ringfort Stud 1 1 1 1 1 3 8 10575 12,50
120 Kildaragh Stud 1 1 1 1 1 0 5 18440 20,00
121 S. Weresiński 1 1 1 1 0 1 5 15620 20,00
122 Rabbah Bloodstock Ltd 1 1 1 0 2 2 7 54375 14,29
123 A. Nunez 1 1 1 0 1 4 8 12050 12,50
124 P. Tormey 1 1 1 0 0 4 7 13540 14,29
125 S. Connolly 1 1 1 0 0 2 5 21000 20,00
126 Homecroft Wealth Racing 1 1 1 0 0 1 4 15360 25,00
127 G. Nordqvist, F. Dagniaux, N. Braem 1 1 1 0 0 0 3 15040 33,33
128 Ennistown Stud 1 1 0 3 0 1 6 18500 16,67
129 Sherborough Developments Co Ltd 1 1 0 2 2 4 10 12112,5 10,00
130 N. Kennedy 1 1 0 2 1 2 7 11525 14,29
131 P. F. Headon 1 1 0 1 1 2 6 10575 16,67
132 P. i S. Lamy, L. Christy, C. Lemerre 1 1 0 1 0 1 4 12800 25,00
133 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900 33,33
134 Airlie Stud 1 1 0 1 0 0 3 13500 33,33
135 Haras de Magouet 1 1 0 0 1 0 3 12000 33,33
136 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 4 6 37000 16,67
137 Yeomanstown Stud & Doc Bloodstock 1 1 0 0 0 1 3 10500 33,33
138 A. i A. Mottais 1 1 0 0 0 0 2 12600 50,00
139 J. Wallace 1 0 3 3 1 1 9 17210 11,11
140 Copgrove Hall Stud 1 0 3 0 1 4 9 19190 11,11
141 M. Pehu 1 0 3 0 1 3 8 11625 12,50
142 Aunty Ifl 1 0 2 0 0 3 6 9300 16,67
143 Marston Stud 1 0 2 0 0 0 3 15120 33,33
144 Whisperview Trading Ltd 1 0 1 2 1 1 6 8400 16,67
145 POE Millennium Stud 1 0 1 1 2 13 18 9150 5,56
146 H. Kopel 1 0 1 1 2 1 6 19200 16,67
147 A. Curran 1 0 1 1 1 5 9 10590 11,11
148 SK Napajedla 1 0 1 1 0 3 6 30000 16,67
149 T. Yoshida 1 0 1 0 0 1 3 10800 33,33
150 T. Ashley 1 0 0 2 2 4 9 24750 11,11
151 Haras du Mezeray 1 0 0 2 2 0 5 10175 20,00
152 K. Rabiej 1 0 0 2 1 1 5 13700 20,00
153 P. Despouy 1 0 0 1 3 3 8 9275 12,50
154 Un Prz we Wrocławiu 1 0 0 1 2 0 4 11350 25,00
155 T. Rejman 1 0 0 1 0 4 6 8600 16,67
156 Ballyhane Stud & J. O’Connor 1 0 0 0 2 0 3 11180 33,33
157 P. Krakowiak 1 0 0 0 1 0 2 9450 50,00
158 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000 25,00
159 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500 33,33
160 M. Byrne 1 0 0 0 0 1 2 9000 50,00
161 West Lodge Stud 1 0 0 0 0 1 2 6500 50,00
162 Haras de Bourgeauville 1 0 0 0 0 0 1 10000 100,00
163 M. du Breil, S. Lamy 1 0 0 0 0 0 1 10000 100,00
164 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000 100,00
165 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500 100,00
166 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000 100,00
167 Grange Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000 100,00
168 L. Delany 0 4 1 2 1 4 12 25400 0,00
169 Dr G. W. Guy 0 4 0 1 0 2 7 13600 0,00
170 Ophelia’s Song Partnership 0 4 0 1 0 2 7 97300 0,00
171 M. O’Gorman 0 3 1 0 1 1 6 10550 0,00
172 P. i J. Richard 0 3 1 0 0 3 7 10100 0,00
173 B. M. Tomaszewski 0 2 2 2 0 11 17 10350 0,00
174 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 2 1 1 0 0 4 13550 0,00
175 E. Gilert 0 2 0 1 1 3 7 6725 0,00
176 M. Cullinane 0 2 0 0 3 1 6 8900 0,00
177 Gestüt Auenquelle 0 2 0 0 1 4 7 5575 0,00
178 T. Derda 0 2 0 0 1 2 5 5525 0,00
179 G. Lishchuk 0 2 0 0 1 2 5 5525 0,00
180 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 2 0 0 0 0 2 29600 0,00
181 S. Penner 0 1 5 3 3 5 17 13425 0,00
182 J. Verkerk 0 1 3 0 0 0 4 9600 0,00
183 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 1 2 3 1 2 9 7725 0,00
184 Abdullah Ali Al Saif 0 1 2 1 0 6 10 6050 0,00
185 A. Mika 0 1 2 1 0 4 8 5850 0,00
186 SK Kozienice 0 1 2 0 2 1 6 9625 0,00
187 T. Sobierajski 0 1 1 4 2 1 9 9000 0,00
188 J. Hanly 0 1 1 3 1 3 9 7075 0,00
189 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 1 3 0 8 13 6350 0,00
190 Knockainey Stud 0 1 1 2 1 0 5 7650 0,00
191 Roundhill Stud 0 1 1 1 3 2 8 5525 0,00
192 Oceana Racing 0 1 1 1 0 1 4 5050 0,00
193 Nesco II 0 1 1 1 0 0 3 6000 0,00
194 A. Kocińska 0 1 1 0 2 0 4 6380 0,00
195 E. Porębna 0 1 1 0 1 1 4 4800 0,00
196 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 1 1 0 0 1 3 5400 0,00
197 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400 0,00
198 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000 0,00
199 Le Thenney S.A. 0 1 0 3 1 3 8 5475 0,00
200 O., Y., S. Varin 0 1 0 2 3 2 8 4750 0,00
201 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 2 2 3 8 7100 0,00
202 Roundhill Stud & Gleadhill House Stud Ltd 0 1 0 2 1 0 4 4225 0,00
203 Bloodstock Agency Ltd 0 1 0 1 2 2 6 5400 0,00
204 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 1 0 3 4575 0,00
205 A. Delarue 0 1 0 1 0 0 2 4500 0,00
206 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 1 0 0 2 42000 0,00
207 Wardstown Stud 0 1 0 0 2 3 6 3250 0,00
208 O. Tricot 0 1 0 0 2 2 5 6390 0,00
209 B. Killeen 0 1 0 0 2 0 3 5050 0,00
210 A. Wyrzyk 0 1 0 0 1 3 5 4050 0,00
211 J. Donworth 0 1 0 0 1 1 3 3825 0,00
212 A. Żyłkowska 0 1 0 0 0 26 27 2600 0,00
213 T. Twomey 0 1 0 0 0 3 4 3200 0,00
214 S. Popelka 0 1 0 0 0 1 2 48000 0,00
215 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0 1 0 0 0 0 1 2000 0,00
216 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200 0,00
217 P. Winkworth 0 1 0 0 0 0 1 3600 0,00
218 J. Vymazal 0 1 0 0 0 0 1 4000 0,00
219 Gerrardstown House Stud 0 1 0 0 0 0 1 4000 0,00
220 Barronstown Stud 0 0 4 0 1 2 7 5525 0,00
221 Millennium Stud 0 0 3 3 3 10 19 9750 0,00
222 L. Lafitte, H. Barus 0 0 3 3 1 2 9 6425 0,00
223 HH Aga Khan 0 0 3 0 1 2 6 7100 0,00
224 T. Sieradzki 0 0 2 1 4 6 13 7100 0,00
225 F. Wołoszyn 0 0 2 0 0 4 6 3000 0,00
226 Carrigbeg Stud Ltd 0 0 2 0 0 1 3 4800 0,00
227 T. de la Heronniere 0 0 1 3 1 1 6 12050 0,00
228 D. Fenton Clonkeeran Bloodstock, Elm Equine 0 0 1 3 1 0 5 4950 0,00
229 H. Łątka 0 0 1 1 1 7 10 3550 0,00
230 R. P. Doyle 0 0 1 1 1 2 5 2425 0,00
231 M. Biały 0 0 1 1 1 0 3 3150 0,00
232 Y. Nikles 0 0 1 1 0 3 5 2500 0,00
233 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 1 1 0 1 3 8000 0,00
234 Godolphin 0 0 1 1 0 1 3 2500 0,00
235 G. Brady 0 0 1 0 2 4 7 2075 0,00
236 Ecurie Altima 0 0 1 0 2 3 6 1950 0,00
237 R. Sumiła 0 0 1 0 1 6 8 1625 0,00
238 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 1 5 7 1875 0,00
239 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 4 6 2800 0,00
240 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 1 1 3 2250 0,00
241 Stanley House Stud 0 0 1 0 1 0 2 2850 0,00
242 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 1 0 1 0 2 2250 0,00
243 Minch Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2800 0,00
244 P. Pasquiou 0 0 1 0 0 5 6 1800 0,00
245 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 2 3 2100 0,00
246 Pier House Stud 0 0 1 0 0 2 3 1800 0,00
247 E. Mulhern 0 0 1 0 0 1 2 1800 0,00
248 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800 0,00
249 EARL Bois Hue 0 0 1 0 0 1 2 1800 0,00
250 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500 0,00
251 P. Brady 0 0 1 0 0 0 1 1300 0,00
252 Tullpark Limited 0 0 1 0 0 0 1 1800 0,00
253 J. B. J. Richards 0 0 1 0 0 0 1 6000 0,00
254 M. B. Hawtin 0 0 1 0 0 0 1 10500 0,00
255 M. Harms 0 0 0 2 0 2 4 2800 0,00
256 H. Ryan 0 0 0 1 2 5 8 1400 0,00
257 Franklin Finance S.A., S.i E. Vidal 0 0 0 1 2 3 6 1800 0,00
258 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 4 6 1125 0,00
259 Estel Studio Sp. z o. o. 0 0 0 1 1 2 4 1350 0,00
260 K. Robinson 0 0 0 1 1 2 4 1275 0,00
261 Skymarc Farm 0 0 0 1 0 4 5 650 0,00
262 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 1 0 3 4 6000 0,00
263 V. Timoshenko 0 0 0 1 0 3 4 650 0,00
264 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 3 4 750 0,00
265 inż. P. Vrba 0 0 0 1 0 2 3 1000 0,00
266 M. Daguzan-Garros 0 0 0 1 0 1 2 1600 0,00
267 Gestüt Ammerland 0 0 0 1 0 1 2 900 0,00
268 D. Curran 0 0 0 1 0 1 2 900 0,00
269 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000 0,00
270 E. Kubíček 0 0 0 1 0 0 1 2000 0,00
271 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600 0,00
272 L. Duhard 0 0 0 1 0 0 1 1600 0,00
273 Z. Ben M’Rad, S. Torgeman 0 0 0 1 0 0 1 5400 0,00
274 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 3 0 3 4500 0,00
275 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 1 4 5 450 0,00
276 M. Poland 0 0 0 0 1 4 5 375 0,00
277 E. Barbieri 0 0 0 0 1 3 4 325 0,00
278 M. Lichocińska 0 0 0 0 1 2 3 450 0,00
279 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 2 3 700 0,00
280 Golden Vale Stud 0 0 0 0 1 2 3 450 0,00
281 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000 0,00
282 U. Zhussupov 0 0 0 0 1 2 3 375 0,00
283 D. Commins & Lawman Syndicate 0 0 0 0 1 1 2 450 0,00
284 inż. J. Travniček 0 0 0 0 1 1 2 800 0,00
285 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 1 2 1000 0,00
286 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 450 0,00
287 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 0 1 1 2 500 0,00
288 C. Chalots 0 0 0 0 1 0 1 2000 0,00
289 Succ. S. Niarchos 0 0 0 0 1 0 1 6300 0,00
290 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700 0,00
291 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500 0,00
292 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000 0,00
293 Dr T. Purcell & Mr P. Purcell 0 0 0 0 1 0 1 450 0,00
294 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000 0,00
295 J. Bradley 0 0 0 0 1 0 1 450 0,00
296 M. Fennessy 0 0 0 0 1 0 1 1500 0,00
297 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 8 8 0 0,00
298 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 8 8 0 0,00
299 M. Konarski 0 0 0 0 0 5 5 0 0,00
300 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 5 5 0 0,00
301 Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar 0 0 0 0 0 5 5 0 0,00
302 G. Łątka 0 0 0 0 0 4 4 0 0,00
303 P. Drutowski 0 0 0 0 0 4 4 0 0,00
304 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
305 P. & S. Martin 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
306 Mrs H. Devin 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
307 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
308 G. Molska i W. Saniewski 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
309 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
310 M. Daguzan-Garros, F. A. Mc Nulty 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
311 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
312 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
313 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
314 A. P. Drożdżal 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
315 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
316 T. Milewski 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
317 S. Polednia 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
318 T. Janczak 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
319 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
320 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
321 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
322 A. Jasińska 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
323 Mrs A. Hughes 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
324 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
325 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
326 Sherbourne Lodge 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
327 Ecurie Jema 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
328 Gestüt Ebbesloh 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
329 P. Marcova 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
330 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
331 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
332 Mount Coote Stud & Highfort Stud 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
333 O. I. Nalbatov 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
334 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
335 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
336 Tinnakill Bloodstock & J. Cantillon 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
337 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
338 J. Repard i S. Dibb 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
339 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
340 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
322 320 320 320 313 1023 2618 6608375

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Hodowca Suma
1 Z. Górski 329100
2 R. Coleman 267640
3 Stilvi Compania Financiera S.A. 262050
4 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 226560
5 SK Krasne 217845
6 SK Golejewko 198415
7 SK Janów Podlaski 188440
8 Al Khalediah Stables 185810
9 R. Reveillere i V. Teillard 154200
10 SK Moszna 150530
11 SK Michałów 147740
12 Nessa Arabians Sp. z o.o. 139590
13 F. Cousins 132600
14 A. i R. Zielińscy 126775
15 J. Traka 125590
16 S.A.R.L. Mezagri 113015
17 Wrbna Racing 113000
18 SK Iwno 109275
19 S. Plavac 101305
20 K. Mirpuri 98650
21 Ophelia’s Song Partnership 97300
22 Fortum Michał Romanowski 94225
23 E. de Kerpezdron 90000
24 P. & S. Fortune 79440
25 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 75600
26 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 71940
27 M. Gromala 71510
28 Gestüt Chat 68990
29 S. Jeffroy, AGB Agency 65000
30 J. Eng 61890
31 J. Ryżkowski 58210
32 Haras d’Haspel 57700
33 Ecurie des Charmes 57550
34 R. Gorczyca 57230
35 Rabbah Bloodstock Ltd 54375
36 Allevamento Gialloblu srl 52020
37 S. Mladenovic 51725
38 R.A.G. Kolk-van Meerveld 51550
39 J. Foley 50775
40 K. Szumiński 50525
41 K. & Mrs Cullen 50200
42 W. J. Engel 50050
43 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 50000
44 T. & H. Russell 48200
45 S. Popelka 48000
46 A. Kirkham 46630
47 M. Viguie 46395
48 GR K. Tomaszewska 46220
49 K. Rausing 44400
50 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 44230
51 A. Lindahl 44180
52 Newsells Park Stud Ltd 43960
53 Cocheese Bloodstock Anstalt 42000
54 Tersk Stud 40480
55 P. J. Connolly 40300
56 Team Hogdala France 40000
57 M. i S. Wiśniewscy 39500
58 B. Olkowska 39110
59 B. M. Tomaszewski 39000
60 K. Al Bahou 38000
61 Mrs E. Thompson 37350
62 I.G.E.P. 37000
63 SK Widzów – A. Tyszko 36995
64 The Kossack Stud B.V. 35390
65 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 34610
66 J. Głowacki 33630
67 K. Zakolski 32765
68 Degmer Ltd 32700
69 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 32050
70 A. Rafferty 32030
71 A. Zieliński 31900
72 Shadwell Estate Company Ltd 31650
73 G. Flottes 31620
74 Gestüt Karlshof 31500
75 GR J. Zalewska 30980
76 Haras de la Huderie 30800
77 T. Tarczyński 30210
78 SK Napajedla 30000
79 R. Piwko 29625
80 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 29600
81 D. Mitrovic 28720
82 Ch. Moussay 28530
83 Irish National Stud 27850
84 Deer Forest Stud 27690
85 Mountarmstrong Stud 27550
86 A. Wójtowicz 27480
87 W. Saniewski 27330
88 SCA La Perrigne 27225
89 J. i M. Banahan 27050
90 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26625
91 W. Krzemiński 26330
92 A. Steinhart 26030
93 A. Biedrzycki 25950
94 L. Delany 25400
95 J. & J. Waldron 25300
96 R. Talarek 25030
97 SARL Jedburgh Stud 24940
98 Lutetia Arabians S.A.R.L. 24915
99 T. Ashley 24750
100 Hall Of Fame Stud Ltd 24560
101 Nawaf A. M. Nona’ami 24180
102 S. Ringler 23980
103 Tally-Ho Stud 23925
104 A. Naughton 23750
105 Storeway Ltd. 23670
106 G. Smith 23650
107 J. Kennedy 23650
108 E. Krakowiak 23600
109 F. Dunne 23600
110 P. Antenet 23220
111 Brandywine Farm 23000
112 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 22900
113 L. Norris i Lord Huntingdon 22850
114 G. & A. Corry 22800
115 PPH Parys Sp. z o.o. 22650
116 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 22325
117 Mr & Mrs R. Coffey 22250
118 R. Berns 22175
119 Kellsgrange Stud 21900
120 A. Sexton 21340
121 Gestüt Görlsdorf 21240
122 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 21000
123 Linacre House Ltd 21000
124 S. Connolly 21000
125 J. Brennan 20550
126 Mrs O. Harnett 20530
127 Mount Coote Stud 20500
128 K. Szymański 20400
129 K. & R. Ask 20355
130 L. Błachut 20310
131 R. Sumiła 20225
132 Ch. Barel 20000
133 Fortbarrington Stud 19740
134 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 19600
135 EARL Haras de Cisai 19600
136 A. i G. Forien 19600
137 P. Szmigiel 19300
138 H. Kopel 19200
139 Copgrove Hall Stud 19190
140 Mr & Mrs D. Yates 19000
141 Ch. Jouandou 18900
142 J. Mcdonald 18875
143 R. Ptach 18510
144 Ennistown Stud 18500
145 S. Gruszka i M. Biały 18500
146 Kildaragh Stud 18440
147 A. Scheele 18000
148 Haras de Montaigu 17740
149 E. Schmid 17510
150 M. Bober 17350
151 Haras du Quesnay 17325
152 J.C.S.Wilson Bloodstock 17250
153 K. Ziemiański 17240
154 J. Wallace 17210
155 Sweetmans Bloodstock 17000
156 A. Laskowski 16840
157 B. Dörflinger 16830
158 P. i J. Łucki 16700
159 S. Guła 16650
160 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 16420
161 Blue Devil Racing Stable LLC 16200
162 Dunchurch Lodge Stud Company 16200
163 Ecurie Normandie Pur Sang 15900
164 E.A.R.L. Elevage des Loges 15725
165 A. Burke 15650
166 S. Weresiński 15620
167 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 15450
168 M. Kurach 15420
169 Homecroft Wealth Racing 15360
170 J. Soska 15150
171 Marston Stud 15120
172 G. Nordqvist, F. Dagniaux, N. Braem 15040
173 J. i U. Appel 14675
174 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 14600
175 C. Dell’Ova 14420
176 C., A. i S. Quellier 14000
177 Mr & Mrs Etrillard 13987,5
178 K. Rabiej 13700
179 Dr G. W. Guy 13600
180 Pavlin Dvůr s.r.o. 13550
181 P. Tormey 13540
182 Airlie Stud 13500
183 S. Penner 13425
184 Braz Arabians 13420
185 A. Loughlin 13200
186 L. Kowal 13090
187 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 13050
188 Highpark Bloodstock Ltd 12900
189 P. i S. Lamy, L. Christy, C. Lemerre 12800
190 Mikita Stud 12800
191 L. Deymonaz 12650
192 A. i A. Mottais 12600
193 SK Białka 12500
194 R. Boland 12450
195 Sherborough Developments Co Ltd 12112,5
196 A. Nunez 12050
197 T. de la Heronniere 12050
198 G. i L. Trincot 12000
199 Haras de Magouet 12000
200 M. Pehu 11625
201 F. Jalalian 11600
202 A. Cieloch 11560
203 N. Kennedy 11525
204 Un Prz we Wrocławiu 11350
205 Ballyhane Stud & J. O’Connor 11180
206 T. Yoshida 10800
207 V. A. Kurasov 10610
208 A. Curran 10590
209 Ringfort Stud 10575
210 P. F. Headon 10575
211 M. O’Gorman 10550
212 Yeomanstown Stud & Doc Bloodstock 10500
213 M. B. Hawtin 10500
214 B. Dąbrowski 10400
215 Haras du Mezeray 10175
216 P. i J. Richard 10100
217 M. du Breil, S. Lamy 10000
218 A. Borroni 10000
219 Haras de Bourgeauville 10000
220 P. Frejlich 9860
221 H., M., J. i A. Klein 9820
222 Millennium Stud 9750
223 SK Kozienice 9625
224 J. Verkerk 9600
225 Alfred F. Laskowski 9500
226 P. Krakowiak 9450
227 Aunty Ifl 9300
228 P. Despouy 9275
229 L. Staniszewski 9180
230 POE Millennium Stud 9150
231 T. Sobierajski 9000
232 M. Byrne 9000
233 Grange Stud 9000
234 M. Cullinane 8900
235 T. Rejman 8600
236 Whisperview Trading Ltd 8400
237 D. Jaskółka-Grylewicz 8340
238 R. Z. Zieliński 8200
239 R. Bodmer i A. Tamagni 8000
240 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 8000
241 Alsadd Stud 7890
242 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7725
243 Knockainey Stud 7650
244 G. Callanan 7500
245 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 7500
246 M. Stelmaszczyk 7480
247 K. Bolbro Agerholm 7185
248 M. Channon Bloodstock Ltd 7100
249 HH Aga Khan 7100
250 T. Sieradzki 7100
251 J. Hanly 7075
252 K. Rybár 7000
253 R. Rutkowski 7000
254 G. Miszkiel 6800
255 E. Gilert 6725
256 Arkadiusz Nicpoń 6500
257 West Lodge Stud 6500
258 L. Lafitte, H. Barus 6425
259 Haras du Logis Saint Germain 6400
260 O. Tricot 6390
261 A. Kocińska 6380
262 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 6350
263 Succ. S. Niarchos 6300
264 R. Mroziński 6300
265 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 6150
266 Abdullah Ali Al Saif 6050
267 Nesco II 6000
268 EARL Haras de Nonant le Pin 6000
269 J. B. J. Richards 6000
270 A. Mika 5850
271 Gestüt Auenquelle 5575
272 T. Derda 5525
273 Barronstown Stud 5525
274 G. Lishchuk 5525
275 Roundhill Stud 5525
276 Le Thenney S.A. 5475
277 Forenaghts Stud Farm Ltd 5400
278 Bloodstock Agency Ltd 5400
279 Z. Ben M’Rad, S. Torgeman 5400
280 Oceana Racing 5050
281 B. Killeen 5050
282 D. Fenton Clonkeeran Bloodstock, Elm Equine 4950
283 E. Porębna 4800
284 Carrigbeg Stud Ltd 4800
285 O., Y., S. Varin 4750
286 K.T.M. Sp. z o. o. 4575
287 A. Delarue 4500
288 Fa-Bio Spol.s r.o. 4500
289 S. Chazel 4250
290 S. Bujarski 4240
291 Roundhill Stud & Gleadhill House Stud Ltd 4225
292 Ł. Paczewski 4220
293 K. Grudziąż 4165
294 A. Wyrzyk 4050
295 J. Vymazal 4000
296 Gerrardstown House Stud 4000
297 J. Donworth 3825
298 P. Winkworth 3600
299 H. Łątka 3550
300 M. & J. Harty 3500
301 Wardstown Stud 3250
302 A. Dziuba 3200
303 T. Twomey 3200
304 M. Biały 3150
305 Veles Stud 3100
306 Agnieszka Wójtowicz 3060
307 V. Laurent 3010
308 Adam Laskowski 3000
309 F. Wołoszyn 3000
310 E. i E. de Kerpezdron 3000
311 Stanley House Stud 2850
312 Minch Bloodstock 2800
313 M. Harms 2800
314 Franklin Finance S.A. i N. Clement 2800
315 W. Mulier 2600
316 A. Żyłkowska 2600
317 Y. Nikles 2500
318 Godolphin 2500
319 K. Zawiliński 2475
320 R. P. Doyle 2425
321 G. Łątka 2420
322 S.C.E.A. Haras de Manneville 2250
323 S.A.G.L. Seserve 2250
324 Gaynestown Stud Ltd 2100
325 G. Brady 2075
326 C. Chalots 2000
327 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 2000
328 S.A.R.L. Plersch Breeding 2000
329 E. Kubíček 2000
330 Ecurie Altima 1950
331 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1875
332 Franklin Finance S.A., S.i E. Vidal 1800
333 Tullpark Limited 1800
334 P. Pasquiou 1800
335 Pier House Stud 1800
336 EARL Bois Hue 1800
337 J. Waldron & J. Barton 1800
338 E. Mulhern 1800
339 A. Falkowski 1700
340 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 1640
341 M. Daguzan-Garros 1600
342 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 1600
343 L. Duhard 1600
344 M. Fennessy 1500
345 F. Dill 1500
346 E. Foley 1500
347 H. Ryan 1400
348 T. Gawryszewski 1360
349 Estel Studio Sp. z o. o. 1350
350 T. H. Nasif 1350
351 P. Brady 1300
352 K. Robinson 1275
353 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1125
354 Giewont Sp. z o.o. 1100
355 UNI-RES Sp. z o.o. 1020
356 S. Wiśniewski 1020
357 Melito Syndicate 1000
358 Teliver Farm Kft 1000
359 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
360 inż. P. Vrba 1000
361 J. Bobek 1000
362 D. Curran 900
363 Günay Equestrian Invest GmbH 900
364 Gestüt Ammerland 900
365 inż. J. Travniček 800
366 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 750
367 Ballybrennan Stud 700
368 G. Nałęcz 700
369 Skymarc Farm 650
370 V. Timoshenko 650
371 D. Kwiatkowski 550
372 M.-C. Biaudis 550
373 K. Goździalski 550
374 Lismacue Mare Syndicate 500
375 R. Szpar 450
376 M. Lichocińska 450
377 Golden Vale Stud 450
378 D. Commins & Lawman Syndicate 450
379 Dr T. Purcell & Mr P. Purcell 450
380 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 450
381 J. Bradley 450
382 Glebe Farm Stud 450
383 U. Zhussupov 375
384 M. Poland 375
385 K. Litwiniak 340
386 I. i M. Fahlgren 340
387 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 340
388 E. Barbieri 325
389 L. M. Driss 275
390 S. Güldenpfennig 275
391 B. Deutrom 275
392 Polska AKF Sp. z o.o. 0
393 A. Jasińska 0
394 T. Milewski 0
395 P. Adamczyk 0
396 A. i P. Łojcha 0
397 T. Janczak 0
398 M. Alnuaimi 0
399 Mrs H. Devin 0
400 P. Cornou 0
401 Ecurie Jema 0
402 M. Gołębiowska GR Surchów 0
403 L. Ciampoli 0
404 Gestüt Ebbesloh 0
405 J. Repard i S. Dibb 0
406 K. Bukład 0
407 M. Pokrywka 0
408 R. Żurawski 0
409 P. Siuta 0
410 M. Daguzan-Garros, F. A. Mc Nulty 0
411 Artur Nicpoń 0
412 Mount Coote Stud & Highfort Stud 0
413 Z. Tokarzewski 0
414 SK Jaroszówka 0
415 G. Paw 0
416 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0
417 M. Kaszubowski 0
418 J. i K. Dobosz 0
419 Tinnakill Bloodstock & J. Cantillon 0
420 M. Klonowski 0
421 P. Drutowski 0
422 G. i Kl. Grudziąż 0
423 D. Zalewski 0
424 M. Tul 0
425 Tribes Man Syndicate 0
426 A. Dupont 0
427 G. Molska i W. Saniewski 0
428 B. Palkowski 0
429 G. Dudek 0
430 Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar 0
431 A. P. Drożdżal 0
432 Sherbourne Lodge 0
433 P. Lis 0
434 P. & S. Martin 0
435 Gestüt Ohlerweiherhof 0
436 Mr & Mrs G. Middlebrook 0
437 C. J. Gołaszewski 0
438 Mrs A. Hughes 0
439 M. Konarski 0
440 S. Polednia 0
441 M. & M. Butler 0
442 Z. Nieznański 0
443 I. Topolska 0
444 Yacaranda Arabians V.O.F. 0
445 A. Borkowski 0
446 EARL Ecurie Feuillet 0
447 T. Ruciński 0
9410190

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Właściciel Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 512345
2 Polska AKF Sp. z o.o. 412370
3 AMP Invest Sp. z o.o. 380340
4 E., J. i M. Traka 331065
5 Z. Górski 318545
6 BMS Group S. Pegza 298240
7 RMP Sp. z o.o. 221100
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 206380
9 SK Janów Podlaski 196670
10 K. Goździalski 191205
11 T. Sieradzki 155800
12 S.A.R.L. Mezagri 144635
13 Nessa Arabians Sp. z o.o. 139590
14 A. Łabędzki 117000
15 Wrbna Racing 103000
16 PPH Falba 100120
17 N. Szelągowska 93225
18 SK Michałów 90150
19 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 88800
20 R. Suchecki 79000
21 K. Mirpuri i W. Żmiejko 74325
22 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 73810
23 Westminster Race Horses GmbH 71040
24 UAB Žirgo Startas 69475
25 E. & H. Chat 68990
26 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 68425
27 B. Olkowska 67640
28 J. Nesteruk i K. Kamińska 65000
29 G., R. i K. Gorczyca 64330
30 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 61890
31 K. Mirpuri 61840
32 A. Skrzypczak i P. Talarek 60050
33 K. Rogowski 59815
34 J. Ryżkowski 58210
35 M. Krzyśków i K. Brygier 53950
36 S. Mladenovic 51725
37 R.A.G. Kolk-van Meerveld 51550
38 Tersk Stud 51090
39 A. Kacprzyk, F. Krupa i Z. Król 50200
40 M. i W. Kryszyłowicz 50200
41 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 50000
42 K. Mirpuri i K. Kozłowska 49560
43 S. Popelka 48000
44 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 47755
45 A. Kovćin 47460
46 C. J. Gołaszewski 46395
47 A. Prytulczyk 45975
48 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 45565
49 Margot FHU 44230
50 A. Lindahl 44180
51 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 43610
52 Estel Studio Sp. z o. o. 43025
53 E. Porębna 42800
54 J. Precliková 42000
55 Borussia Sp. z o.o. 39865
56 A., M. i P. Laskowscy 39365
57 Niespodzianka 39230
58 SK Moszna i M. Janikowski 38590
59 Uni-Res Sp. z o.o. 38020
60 M. Surtel i Niespodzianka 37450
61 M. Metza-Jodłowska 37110
62 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 37000
63 R. Sumiła 36875
64 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 36650
65 J. Głowacki 33630
66 SK Krasne 33285
67 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 32700
68 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 32590
69 I. K. Art s.r.o. 31500
70 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 30820
71 A. Wójtowicz 30540
72 Elektrizace Železnic Praha a.s. 30000
73 P. Wasilewski 29870
74 K. i M. Wolanin 29600
75 M. Stanisławska 28820
76 K. Miondlikowski i B. Inda 28800
77 J. i J. Zalewscy 28580
78 O. Braz 28070
79 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 27500
80 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 27475
81 M. Dziedzic 27330
82 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 27225
83 T. Pastuszka 27062,5
84 Euro-Sport Management 26850
85 M. Alnuaimi 25530
86 A. Kozak i A. Wyrzyk 25300
87 J. i J. Zalewscy i S. Staub 24920
88 Lutetia Arabians S.A.R.L. 24915
89 P. Talarek 24205
90 Z. Górski i K. Mirpuri 24000
91 E. Gębura, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski i T. Walczyński 23980
92 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 23670
93 E. Krakowiak 23600
94 C. Witko 23600
95 SK Michałów i E. Zahariev 23575
96 K. Zakolski 23440
97 R. Z. Zieliński 23375
98 J. Kostera – Cybersecurity, K. Kamińska, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 23000
99 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 22900
100 SK Moszna i M. Łojek 22895
101 T. Nowak 22850
102 E. i L. Kasprowicz 22190
103 Dozbud 2 Sp. z o.o. 22100
104 G. Sęczek 21850
105 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 21720
106 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 21500
107 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 21340
108 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 21212,5
109 M. Surtel 21000
110 M. Falzmann 20875
111 M. Gołębiowska i M. Łojek 20650
112 A. Omen 20650
113 Volteo Horse Service 20615
114 B. Olkowska, S. Górski D.T. 20530
115 Volteo Horse Service i Z. Król 20500
116 W. Raszyńska i K. Szymański 20400
117 R. Ask 20355
118 A. Kupczyński i Z. Lica 20000
119 D. Jaskólski 20000
120 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki 19930
121 P. i J. Łucki 19700
122 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 19600
123 Volteo Horse Service i M. Janikowski 19600
124 P. Szmigiel 19300
125 M. Filipowska 19200
126 Millennium Stud Sp. z o.o. 18900
127 A. Borkowski 18900
128 inż. J. Travniček 18800
129 T. Ruciński 18700
130 A. Bujakiewicz 18640
131 Y. Hamad 18545
132 M. Biały i M. Kobus 18500
133 J. Szweycer i M. Janikowski 18440
134 M. Mularczyk 18380
135 M. Szaniawski i A. Walicki 18300
136 A. Scheele 18000
137 R. Piwko 17625
138 A. Kacprzyk 17300
139 SK Moszna i M. Gołębiowska 17250
140 J. Wyrzyk 17210
141 A. Steinhart i K. Urbańczyk 17185
142 K. Busse 17175
143 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17000
144 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 17000
145 B. Dörflinger 16830
146 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 16800
147 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis 16500
148 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 16420
149 M. Biały 16100
150 M. Lichocińska, S. Weresiński, T. i Z. Skrok 16070
151 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 15900
152 I., D. i M. Jaskólscy 15800
153 Günay Equestrian Invest GmbH 15650
154 J., D., W. i Ż. Sito 15450
155 T. Pastuszka i M. Reuven 14705
156 J. i U. Appel 14675
157 M. i I. Malinowscy 14420
158 N. Hendzel i P. Pirzecki 14240
159 K. Zatloukal 14000
160 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 14000
161 K. i M. Mazur i B. Olkowska 13960
162 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13820
163 J. Zalewski 13550
164 S. Penner 12775
165 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 12500
166 Alfred F. Laskowski 12500
167 R. Urbański i K. Rogowski 12150
168 R. Ptach 12010
169 Galopp & FRIENDS s.r.o. 12000
170 P. Karlik 12000
171 M. Gromala i K. Kozłowska 11980
172 B. Głowacki 11900
173 J. Pandel 11750
174 G. Jankowska 11600
175 A. Cieloch 11560
176 G. Wikar 11525
177 P. Odložil 11500
178 T. i K. Dębowscy 11400
179 J. Mazur 11350
180 E. i R. Urbańscy 11325
181 A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 11200
182 K. Urbańczyk 11040
183 PPH Parys Sp. z o.o. 11000
184 F. Neuberg 11000
185 A. Wyrzyk 10935
186 Haifi Ali Alhaifi 10900
187 M. Surtel, Niespodzianka i T. Oświeciński 10600
188 K. Miondlikowski 10575
189 M. Przączak 10575
190 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 10520
191 J. Posad, Posad-Tech-Montage 10500
192 BCU Trading LLC 10350
193 M. Borkowski 10100
194 V. Vocetka 10000
195 M. Borkowski i K. Mirpuri 9900
196 P. Frejlich 9860
197 P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 9600
198 P. Krakowiak 9450
199 M. Jakubowska-Gniadek, K. Zakolski i K. Urbańczyk 9325
200 J. Trela 9300
201 M. Kosicki i L. Staniszewski 9180
202 J. Kumosiński, A. i B. Gągała 8700
203 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 8575
204 D. Jaskółka-Grylewicz 8340
205 Y. Baizharkinov 8250
206 K. Záhora 8000
207 M. Vlcek 8000
208 M. i M. Wnorowscy 8000
209 M. Kosicki i M. Kosicka 7820
210 Cofund – J. Jaskólska 7775
211 K. i M. Mazur 7700
212 M. Kosicki i E. Grotkowska 7600
213 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 7500
214 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7480
215 E. Lasota 7300
216 K. Bolbro Agerholm 7185
217 R. Świątek 7100
218 W. Krzemiński 7050
219 T. Sobierajski 7000
220 G. Kogut 7000
221 G. Miszkiel 6800
222 A. Gajos-Łątka 6725
223 C. i U. Pawlak 6500
224 Artur Nicpoń 6500
225 S. Plavac i M. Łojek 6425
226 T. Sieradzki i G. Pieczuro 6400
227 K. Kozłowska 6390
228 A. Kocińska 6380
229 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 6350
230 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 6325
231 D. Milinkovic 6200
232 J. Szumigowska 6150
233 Álmodó Tanácsadó Kft. 6000
234 A. Mika 5850
235 T. Pastuszka i Y. Hamad 5630
236 J. Kartus 5600
237 P. Dziadas i K. Dynarowska 5600
238 Ł. i D. Such, R. Suchecki 5575
239 G. Lishchuk 5525
240 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 5525
241 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 5500
242 B. Dąbrowski 5500
243 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 5425
244 Charvat Group, s.r.o. 5400
245 SK Iwno i K. Rogowski 5300
246 D. Kübbeler 5000
247 D. Ostatek 4900
248 K.T.M. Sp. z o. o. 4575
249 E. Melnyk 4500
250 P. Głowacki 4240
251 Nimar Abu Rkaiek-Tuarg, T. Pastuszka 4225
252 J. Soska 4150
253 P. Falzmann 3770
254 SK Iwno 3725
255 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 3600
256 F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 3600
257 SK Krasne i T. Dębowski 3600
258 H. Vesela 3600
259 A. Dziuba 3500
260 I. Rosiak-Szebysty 3300
261 J. Velechovská 3200
262 Bobrowiec Osada Sp. z o.o., D. Turkowska, M. Wnuk, G. Pankrat 3150
263 K. Vocetka 3000
264 K. Zawiliński 2925
265 M. Rogowska 2900
266 SK Moszna i M. Kryszyłowicz 2850
267 S. Edri 2775
268 S. Ivashchenko 2600
269 M. Harari 2600
270 M. Czech, H. Granda, M. Maj, M. Majewski i D. Soska 2600
271 Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 2500
272 Y. Nikles 2500
273 G. Łątka 2420
274 Volteo Horse Service, B. Inda i Z. Król 2250
275 Team Mariusz Pudzianowski 2180
276 K. Kamińska 2125
277 Vasury Kolesa 2100
278 TOK Capital Sp. z o. o. 2000
279 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i UNI-RES Sp. z o.o. 1800
280 K. Kozłowska i K. Wolanin 1800
281 N. Jirásková 1600
282 A. Gągała 1600
283 Leram s.r.o. 1500
284 F. Dill 1500
285 M. Janikowski i K. Mirpuri 1400
286 R. Petrikas 1350
287 Niespodzianka i M. Gołębiowska 1350
288 SK Michałów i B. Głowacki 1020
289 S. Rzadkosz 1000
290 Crows s.r.o. 1000
291 P. Golonka 1000
292 T. Wicher 1000
293 B. Giedyk, A. i M. Meller, J. Nowak i A. Walicki 900
294 M. Bochiński, W. Krzemiński i U. Stryszowska 900
295 A. Omen i Niespodzianka 900
296 A. Gil i P. Talarek 825
297 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 800
298 mgr I. Uhlirova 800
299 S. Pircher 800
300 M. Harari i T. Pastuszka 700
301 V. Timoshenko 650
302 D. Kwiatkowski 550
303 SK Moszna i R. Świątek 500
304 B. Radzikowski 450
305 R. Zieliński i T. Pawłowski 450
306 J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, M. i P. Laskowskie 450
307 R. Szpar 450
308 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 450
309 A. Zhussupova 375
310 D. i R. Kędziora 375
311 T. Tarczyński 340
312 K. Litwiniak 340
313 A. i T. Molscy 340
314 K. Stoch 325
315 K. Taher 275
316 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 275
317 M. Gołębiowska 0
318 RMP Sp. z o.o. i M. Janikowski 0
319 R. Špokas 0
320 B. i M. Pokrywka 0
321 M. Kosicki 0
322 M. Kosicki i R. Sumiła 0
323 SK Kamionna – G. Dudek 0
324 S. Górnikowska 0
325 R. Mamajek i R. Suchecki 0
326 R. Benš 0
327 A. Chrząstek-Szyc 0
328 T. Sieradzki, J. i J. Zalewscy 0
329 A. Polednia 0
330 M. Tul 0
331 P. Siuta 0
332 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
333 SK Jaroszówka 0
334 M. Laskowska i M. Sijka 0
335 M. Kosicki i M. Kurach 0
336 P. i K. Lis 0
337 MK M. Kaszubowski 0
338 M. Byczkowski 0
339 A. Pyzara-Nakoniechna 0
340 M. Stoklásková 0
341 P., A. i A. Jaroszek 0
342 D. Zwierzchowski 0
343 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
344 AE Endurance Riding AB 0
345 W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0
346 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
347 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 0
348 M. i Z. Nieznańscy 0
349 P. Drutowski 0
350 Ch. Zschache 0
351 O. Shaban 0
352 K. Bukład 0
353 J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 0
354 W. i P. Maciejewscy 0
355 A. i I. Malinowskie 0
356 S. Plavac 0
357 K. Domżała 0
358 E., T. i W. Janczak 0
359 SK Iwno i Niespodzianka 0
360 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
361 Fazheli Farhang 0
9410190

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 Mazur S. 53 29 31 27 16 61 217 979680 24,42
2 Abik M. 45 34 37 36 30 105 287 823140 15,68
3 Turgaev A. 40 35 36 31 32 80 254 707650 15,75
4 Reznikov A. 33 25 22 29 21 63 193 592400 17,10
5 Abaev S. 28 33 37 23 38 81 240 425320 11,67
6 Srnec M. 27 18 20 29 21 72 187 437520 14,44
7 Grzybowski K. 19 31 27 29 18 52 176 388925 10,80
8 Kabardov A. 19 18 20 24 20 104 205 288760 9,27
9 Giedyk B. 18 16 7 10 7 38 96 227110 18,75
10 Wyrzyk J. 17 21 18 10 13 13 92 337065 18,48
11 Vasyutov S. 17 18 19 21 16 50 141 335640 12,06
12 Mazur K. 16 20 23 20 19 58 156 246655 10,26
13 Lukasek T. 15 8 8 7 5 16 59 365825 25,42
14 Mura S. 14 15 16 15 12 53 125 274275 11,20
15 Brygier K. 11 6 6 5 8 11 47 114325 23,40
16 Fraisl C. 10 10 8 8 8 13 57 119545 17,54
17 Petryakov D. 9 15 13 15 10 25 87 140225 10,34
18 Popov V. 8 15 13 15 23 75 149 146715 5,37
19 Wójcik I. 7 14 30 9 14 58 132 164960 5,30
20 Kardanov A. 7 5 8 8 10 44 82 76725 8,54
21 Hendzel N. 6 6 10 8 3 17 50 86700 12,00
22 Kryszyłowicz M. 6 6 8 8 22 29 79 79960 7,59
23 Kozhomkulov U. 5 5 3 2 3 16 34 56825 14,71
24 Pantchev D. 5 5 2 2 9 11 34 71055 14,71
25 Kamińska K. 5 4 5 2 9 40 65 64475 7,69
26 Pavliček J. 5 2 2 3 2 8 22 43735 22,73
27 Chopyk A. 5 1 0 3 2 13 24 82075 20,83
28 Szymczuk W. 4 7 6 3 11 42 73 123235 5,48
29 Dynarowska K. 4 5 3 6 7 22 47 53000 8,51
30 Grzybowska J. 4 5 2 5 4 17 37 55682,5 10,81
31 Lovén N. 3 4 1 0 1 3 12 121900 25,00
32 Sweeney F. D. 3 0 0 0 0 3 6 167500 50,00
33 Nakoniechnyi P. 2 5 7 6 2 28 50 44720 4,00
34 Stępniak D. 2 4 6 0 2 11 25 29650 8,00
35 Rychlak J. 2 4 1 5 4 13 29 29375 6,90
36 Boyer T. 2 3 2 1 1 5 14 60800 14,29
37 Gil A. 2 2 2 6 9 80 101 29230 1,98
38 Sommer M. 2 1 4 2 1 9 19 21845 10,53
39 Turganaaly Uulu E. 2 1 3 1 4 8 19 20125 10,53
40 Roberts C. 2 1 0 2 2 0 7 46000 28,57
41 Maryniak K. 1 5 4 5 2 18 35 30700 2,86
42 Kłóś P. 1 3 2 1 2 8 17 20725 5,88
43 Pastuszka D. 1 3 2 1 0 0 7 92000 14,29
44 Verner J. 1 3 1 2 2 4 13 31500 7,69
45 Hamad Y. 1 2 4 9 3 3 22 24692,5 4,55
46 Novák M. 1 2 4 1 0 3 11 38700 9,09
47 Janaček V. 1 2 0 0 0 0 3 26800 33,33
48 Szarłat O. 1 1 3 2 2 14 23 17900 4,35
49 Kowalczyk J. 1 1 1 0 0 0 3 10400 33,33
50 Czwarno W. 1 1 0 2 0 3 7 10100 14,29
51 Složil P. jr 1 1 0 0 2 1 5 111500 20,00
52 Suleymanova K. 1 1 0 0 1 7 10 9500 10,00
53 Ferhanov S. 1 1 0 0 0 0 2 42000 50,00
54 Krowicki P. 1 0 2 2 0 6 11 12740 9,09
55 Wyrzyk M. 1 0 1 4 2 4 12 11000 8,33
56 Yuldashev R. 1 0 1 3 2 25 32 9360 3,13
57 Sloup L. 1 0 1 1 2 1 6 43500 16,67
58 Pawlak C. 1 0 0 2 1 4 8 7275 12,50
59 Cyrkler N. 1 0 0 1 1 8 11 5375 9,09
60 Vyhnálek D. 1 0 0 1 0 1 3 10000 33,33
61 Mikšovský M. 1 0 0 0 0 4 5 10000 20,00
62 Stappaerts S. 1 0 0 0 0 0 1 4500 100,00
63 Hrouda M. 1 0 0 0 0 0 1 8000 100,00
64 Liška D. 0 4 0 1 0 9 14 14740 0,00
65 Tapia Dalbark A. 0 2 2 2 1 4 11 14450 0,00
66 Graberg P.-A. 0 2 0 2 2 0 6 77050 0,00
67 Březina M. 0 2 0 2 1 3 8 5625 0,00
68 Montenegro R.-C. 0 2 0 0 1 0 3 17900 0,00
69 Stromsky M. 0 1 3 0 0 1 5 30000 0,00
70 Odložil J. 0 1 1 1 2 2 7 18600 0,00
71 Mannanbek Uulu R. 0 1 0 5 6 30 42 9095 0,00
72 Altynbekov S. 0 1 0 1 4 9 15 5140 0,00
73 Melgarejo I. 0 1 0 1 1 3 6 3775 0,00
74 Giedyk J. 0 1 0 1 0 1 3 3350 0,00
75 Koutnikova P. 0 1 0 0 0 2 3 2000 0,00
76 O’Neill K. 0 1 0 0 0 1 2 50400 0,00
77 Polli A. 0 1 0 0 0 0 1 3000 0,00
78 Schou W. 0 1 0 0 0 0 1 1800 0,00
79 Breux S. 0 0 2 0 2 0 4 8400 0,00
80 Lica Z. 0 0 1 2 1 1 5 22000 0,00
81 Gęborys J. 0 0 1 1 1 0 3 2525 0,00
82 Benš R. 0 0 1 0 1 2 4 4000 0,00
83 Spáčil J. 0 0 1 0 0 3 4 1500 0,00
84 Polgar B. 0 0 1 0 0 0 1 900 0,00
85 Mullen R. 0 0 1 0 0 0 1 1500 0,00
86 Kołakowski J. 0 0 0 4 0 9 13 4800 0,00
87 Pałczyński P. 0 0 0 3 1 8 12 14000 0,00
88 Linek J. 0 0 0 2 0 1 3 15400 0,00
89 Convertino P. 0 0 0 1 2 0 3 1500 0,00
90 Drozd M. 0 0 0 1 1 3 5 1500 0,00
91 O’Shea T. P. 0 0 0 1 0 1 2 2300 0,00
92 Chaves E. 0 0 0 1 0 0 1 750 0,00
93 Ibrahim N. 0 0 0 1 0 0 1 450 0,00
94 Sikorova D. 0 0 0 0 2 0 2 1300 0,00
95 Beswick H. 0 0 0 0 1 1 2 800 0,00
96 Chiara A. 0 0 0 0 1 0 1 225 0,00
97 Olehlová V. 0 0 0 0 1 0 1 800 0,00
98 Fresu A. 0 0 0 0 0 3 3 0 0,00
99 Sawaed S. 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
100 Borč J. 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
101 Lopez M. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
102 Giavarini S. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
103 De Geer F. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
104 Virdis G. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
105 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
106 Ferhanov B. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
107 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
108 Langhard J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
109 Ryzhak O. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
110 Michalczewska J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
111 Henych J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
112 Havlik J. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
113 Boekhout P. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
114 Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
115 Fleissner C. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
116 Ferris K. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
507 505 506 506 493 1678 4195 9410190

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 Wyrzyk A. 59 49 61 47 40 89 345 1118660 17,10
2 Ziemiański K. 39 30 25 31 17 99 241 688125 16,18
3 Janikowski M. 35 29 22 21 22 53 182 741125 19,23
4 Romanowski M. 35 28 29 25 19 50 186 439715 18,82
5 Piątkowski P. 32 23 34 26 28 80 223 750125 14,35
6 Jodłowski M. 32 19 18 24 19 46 158 490030 20,25
7 Borkowski M. 26 35 26 17 11 55 170 418575 15,29
8 Kacprzyk M. 25 26 27 13 15 39 145 478375 17,24
9 Łojek M. 20 26 40 33 32 92 243 323535 8,23
10 Olkowski W. 19 22 24 25 25 60 175 342890 10,86
11 Walicki A. 16 17 15 7 9 24 88 482965 18,18
12 Kozłowski J. 16 16 14 23 18 70 157 253957,5 10,19
13 Zahariev E. 16 10 16 16 18 74 150 293560 10,67
14 Kryszyłowicz M. 13 11 17 21 34 68 164 176260 7,93
15 Vasyutov S. 11 14 17 21 28 79 170 248100 6,47
16 Laskowski A. 11 11 6 9 11 23 71 132455 15,49
17 Głowacki B. 10 10 10 11 4 34 79 111510 12,66
18 Pastuszka T. 8 4 4 10 11 34 71 95932,5 11,27
19 Świątek R. 7 12 15 15 10 43 102 239200 6,86
20 Szelągowska N. 7 10 11 12 7 10 57 106000 12,28
21 Chaboski S. W. 7 8 3 5 4 16 43 95775 16,28
22 Szymczuk W. 7 6 5 3 13 52 86 131785 8,14
23 Wołoszyn F. 7 4 5 4 3 11 34 117000 20,59
24 Krzyśków M. 7 4 4 5 2 5 27 83950 25,93
25 Talarek P. 6 6 5 10 4 17 48 95600 12,50
26 Rogowski K. 4 11 15 22 29 172 253 138965 1,58
27 Dębowski T. 4 11 6 14 12 51 98 84395 4,08
28 Domańska J. 4 6 2 0 5 19 36 47025 11,11
29 Urbańczyk K. 3 8 5 9 6 23 54 43325 5,56
30 Porębna E. 2 3 2 0 1 2 10 49800 20,00
31 Kosicki M. 2 2 4 4 2 18 32 24600 6,25
32 Bodlák R. (CZE) 2 2 3 2 1 1 11 92800 18,18
33 Łucki P. 2 2 2 1 0 4 11 19700 18,18
34 Mazurek B. 2 1 1 2 0 3 9 15350 22,22
35 Olehla Č. (CZE) 2 0 0 0 1 1 4 18800 50,00
36 Březina M. 1 2 3 0 2 7 15 19200 6,67
37 Poles P. (CZE) 1 2 1 1 0 3 8 45200 12,50
38 Piwko R. 1 2 0 2 2 7 14 14800 7,14
39 Nováková J. (CZE) 1 2 0 2 2 3 10 25000 10,00
40 Wróblewska I. 1 2 0 1 2 15 21 11650 4,76
41 Szumigowska J. 1 0 1 1 0 8 11 6150 9,09
42 Kabelková H. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 103000 50,00
43 Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 0 0 3 8 12 23800 8,33
44 Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 4 5 8000 20,00
45 Wnorowski M. 0 5 3 1 1 14 24 15480 0,00
46 Malinowski M. 0 5 1 0 1 2 9 14420 0,00
47 Gajos-Łątka A. 0 2 0 1 1 5 9 6725 0,00
48 Zawgorodny S. 0 2 0 0 2 12 16 5850 0,00
49 Odložil P. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 9500 0,00
50 Zawiliński K. 0 1 0 2 1 10 14 2925 0,00
51 Ivashchenko S. 0 1 0 1 1 33 36 3950 0,00
52 Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 2 10 13 2825 0,00
53 Popelka S. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 48000 0,00
54 Lica Z. 0 0 1 1 1 0 3 20000 0,00
55 Maronka G. (HUN) 0 0 1 0 0 0 1 6000 0,00
56 Suchorzewski A. 0 0 0 2 1 4 7 3100 0,00
57 Kvapilová L. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 2000 0,00
58 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1600 0,00
59 Tuma P. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 5400 0,00
60 Luka V. (CZE) 0 0 0 0 3 0 3 11400 0,00
61 Kłóś P. 0 0 0 0 2 4 6 450 0,00
62 Novak A. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000 0,00
63 Theimer M. (CZE) 0 0 0 0 1 2 3 1000 0,00
64 Surova P. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 800 0,00
65 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0 0,00
66 Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
67 Malinowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
68 Zschache Ch. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
69 Eriksson A. (SWE) 0 0 0 0 0 1 1 0 0,00
507 505 506 506 493 1678 4195 9410190

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Sea The Stars (IRE) 1 1 4 7 267640  267640.00
2 Mount Nelson (GB) 1 1 3 5 238000  238000.00
3 Planteur (IRE) 9 6 11 57 229565   25507.22
4 Ecosse (FR) 15 9 15 94 199770   13318.00
5 Air Chief Marshal (IRE) 3 3 6 24 194355   64785.00
6 Holy Roman Emperor (IRE) 5 3 9 20 175650   35130.00
7 Le Havre (IRE) 3 3 5 18 152500   50833.33
8 Camacho (GB) 3 2 3 24 144880   48293.33
9 Needham’s Fort (USA) 12 6 9 69 131875   10989.58
10 October (USA) 14 4 4 43 112975    8069.64
11 Alandi (IRE) 12 4 7 63 104650    8720.83
12 Look Honey (IRE) 1 1 1 2 103000  103000.00
13 Exciting Life (IRE) 14 6 8 73 100350    7167.86
14 Mukhadram (GB) 5 4 7 27 98845   19769.00
15 Ruten (USA) 17 4 6 78 95965    5645.00
16 Canford Cliffs (IRE) 5 3 3 29 93550   18710.00
17 Dandy Man (IRE) 3 1 2 14 92590   30863.33
18 Samum (GER) 1 1 2 3 90000   90000.00
19 Jape (USA) 3 1 1 7 88400   29466.67
20 Stormy River (FR) 3 2 2 19 86390   28796.67
21 Star Poker (IRE) 18 6 6 72 81235    4513.06
22 Enjoy The Silence (IRE) 8 5 6 33 78330    9791.25
23 So You Think (NZ) 2 2 4 14 76070   38035.00
24 Battle of Marengo (IRE) 6 4 5 33 75740   12623.33
25 Garswood (GB) 1 1 2 6 75600   75600.00
26 Zebedee (GB) 4 3 5 25 74600   18650.00
27 Nathaniel (IRE) 3 2 3 15 71210   23736.67
28 Rajsaman (FR) 7 3 4 48 69472,5    9924.64
29 Nowogródek 5 2 4 22 65665   13133.00
30 Worthadd (IRE) 3 3 5 23 65060   21686.67
31 Belenus (GER) 3 1 3 14 59900   19966.67
32 Authorized (IRE) 1 1 2 6 57700   57700.00
33 Australia (GB) 1 1 4 8 57550   57550.00
34 Prince of Ecosse 4 3 4 31 56880   14220.00
35 Youmzain (IRE) 2 1 1 13 56050   28025.00
36 Muhtathir (GB) 2 1 1 11 53580   26790.00
37 Lord of England (GER) 2 2 4 8 51730   25865.00
38 Bushranger (IRE) 1 1 3 7 50775   50775.00
39 Golden Tirol (GER) 9 4 4 44 48885    5431.67
40 Windsor Knot (IRE) 2 1 2 10 48200   24100.00
41 Epaulette (AUS) 2 1 2 10 45250   22625.00
42 Archipenko (USA) 1 1 2 6 44400   44400.00
43 Dutch Art (GB) 2 2 5 14 43610   21805.00
44 Rock of Gibraltar (IRE) 2 2 3 14 42875   21437.50
45 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 42000   42000.00
46 Tempelwächter (GER) 8 1 1 58 41450    5181.25
47 Age of Jape 4 2 3 18 40850   10212.50
48 Joshua Tree (IRE) 1 1 3 5 38000   38000.00
49 Calming Influence (IRE) 6 2 3 35 37475    6245.83
50 Camill (IRE) 10 2 3 53 37350    3735.00
51 Rip Van Winkle (IRE) 3 1 2 18 36500   12166.67
52 Camerun (IRE) 4 1 3 20 35775    8943.75
53 Indy Champ (USA) 6 1 1 25 35680    5946.67
54 Fast Company (IRE) 2 1 2 6 34500   17250.00
55 Mawatheeq (USA) 1 1 2 5 34200   34200.00
56 Power (GB) 2 1 2 17 34105   17052.50
57 Arithmancer (USA) 3 2 3 20 31925   10641.67
58 Kamsin (GER) 1 1 2 4 31500   31500.00
59 Glavalcour (FR) 3 1 1 14 31120   10373.33
60 Night of Thunder (IRE) 1 1 2 3 30800   30800.00
61 George Vancouver (USA) 3 1 1 17 30690   10230.00
62 Footstepsinthesand (GB) 4 2 2 18 30570    7642.50
63 Big Bad Bob (IRE) 2 2 3 10 30300   15150.00
64 Champs Elysees (GB) 2 1 3 8 29250   14625.00
65 Roulette (GB) 3 1 1 12 28825    9608.33
66 Exaltation (IRE) 1 1 2 9 28820   28820.00
67 Dream Ahead (USA) 1 1 1 6 27690   27690.00
68 Alhebayeb (IRE) 3 1 1 18 27675    9225.00
69 Soldier of Fortune (IRE) 2 1 2 10 27050   13525.00
70 Silvaner (GER) 3 1 2 7 26750    8916.67
71 Harbour Watch (IRE) 1 1 1 9 26625   26625.00
72 Zazou (GER) 5 1 1 16 26110    5222.00
73 Mikhail Glinka (IRE) 3 1 2 13 25820    8606.67
74 Diamond Green (FR) 3 1 1 10 25725    8575.00
75 Denon (USA) 2 1 1 12 25510   12755.00
76 Deportivo (GB) 2 1 1 18 25325   12662.50
77 Born To Sea (IRE) 1 1 2 8 25300   25300.00
78 Motivator (GB) 3 1 1 22 24025    8008.33
79 Silver Frost (IRE) 4 0 0 17 23300    5825.00
80 Foxwedge (AUS) 2 1 2 9 23250   11625.00
81 Street Boss (USA) 1 1 3 8 23000   23000.00
82 Kendargent (FR) 3 2 2 13 22850    7616.67
83 Anodin (IRE) 1 1 2 7 22850   22850.00
84 Dark Angel (IRE) 2 2 2 13 22612,5   11306.25
85 Starspangledbanner (AUS) 2 1 1 6 22500   11250.00
86 Most Improved (IRE) 1 1 2 10 22250   22250.00
87 Clodovil (IRE) 1 1 1 8 22175   22175.00
88 Cima de Triomphe (IRE) 1 1 1 6 22000   22000.00
89 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 9 21900   21900.00
90 Le Cadre Noir (IRE) 1 1 1 8 21340   21340.00
91 Areion (GER) 1 1 2 7 21240   21240.00
92 Grand Presidium (USA) 7 0 0 29 21055    3007.86
93 Casamento (IRE) 1 1 1 10 21000   21000.00
94 Fountain of Youth (IRE) 1 1 2 3 20500   20500.00
95 Kornel 1 0 0 3 20000   20000.00
96 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 20000   20000.00
97 Pop Rock (JPN) 5 1 1 16 19625    3925.00
98 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 2 8 19435    9717.50
99 Estejo (GER) 14 0 0 48 19180    1370.00
100 Captain Gerrard (IRE) 1 1 2 4 19000   19000.00
101 Makfi (GB) 1 1 1 5 18440   18440.00
102 Zanzibari (USA) 1 1 1 6 17740   17740.00
103 Morpheus (GB) 3 1 1 21 17515    5838.33
104 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 9 17210   17210.00
105 Mastercraftsman (IRE) 2 1 2 5 17000    8500.00
106 Candy Ride (ARG) 1 1 1 4 16200   16200.00
107 Cape Benedict (IRE) 2 1 1 8 16070    8035.00
108 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 15900   15900.00
109 American Devil (FR) 1 1 1 8 15725   15725.00
110 Teofilo (IRE) 2 1 1 4 15400    7700.00
111 Equiano (FR) 1 1 1 4 15360   15360.00
112 Dragon Pulse (IRE) 2 1 1 11 14900    7450.00
113 Silver Whistle (USA) 5 0 0 22 14850    2970.00
114 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 7 14150   14150.00
115 Doctor Dino (FR) 2 1 1 8 14000    7000.00
116 Dżulietto 2 1 1 6 13700    6850.00
117 Brusco (GB) 1 0 0 4 13550   13550.00
118 Kentucky Dynamite (USA) 3 0 0 18 13425    4475.00
119 Excelebration (IRE) 1 1 1 5 12950   12950.00
120 Rulership (JPN) 1 1 1 7 12800   12800.00
121 Spanish Moon (USA) 1 1 1 4 12800   12800.00
122 Arcano (IRE) 2 1 1 11 12600    6300.00
123 American Post (GB) 1 1 1 2 12600   12600.00
124 Camelot (GB) 2 1 1 9 12225    6112.50
125 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 3 12000   12000.00
126 Al Namix (FR) 1 0 0 1 12000   12000.00
127 Sidestep (AUS) 2 0 0 7 11850    5925.00
128 Gale Force Ten (GB) 1 1 1 7 11525   11525.00
129 Country Club (GB) 1 1 1 4 11350   11350.00
130 Gutaifan (IRE) 2 1 1 4 11180    5590.00
131 Soldier Hollow (GB) 2 0 0 11 10975    5487.50
132 Frozen Power (IRE) 1 1 1 8 10700   10700.00
133 Bungle Inthejungle (GB) 1 1 1 6 10575   10575.00
134 Intikhab (USA) 2 0 0 9 10500    5250.00
135 Literato (FR) 1 1 1 1 10000   10000.00
136 Tiger Cafe (JPN) 1 1 1 1 10000   10000.00
137 Red Rocks (IRE) 1 1 1 1 10000   10000.00
138 High Chaparral (IRE) 1 1 1 4 9375    9375.00
139 Elusive Pimpernel (USA) 1 1 1 6 9300    9300.00
140 Full of Gold (FR) 1 1 1 8 9275    9275.00
141 Pastoral Pursuits (GB) 2 0 0 10 9225    4612.50
142 Dastarhon (IRE) 2 0 0 9 9000    4500.00
143 Hipoliner 1 0 0 4 9000    9000.00
144 Ivawood (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
145 Germes (IRE) 2 1 1 13 8825    4412.50
146 Lawman (FR) 3 0 0 9 8425    2808.33
147 San Moritz 4 1 1 21 8175    2043.75
148 Blame (USA) 1 1 1 1 8000    8000.00
149 Suteki Shinsukekun (USA) 1 1 1 7 7600    7600.00
150 Cockney Rebel (IRE) 1 1 1 3 7500    7500.00
151 Forever Bond (BRZ) 1 0 0 10 7225    7225.00
152 Sixties Icon (GB) 2 0 0 9 7100    3550.00
153 Zamindar (USA) 1 0 0 6 7100    7100.00
154 Iffraaj (GB) 1 0 0 9 7075    7075.00
155 Kharoud (FR) 1 0 0 7 6725    6725.00
156 Slade Power (IRE) 1 1 1 2 6500    6500.00
157 Zambezi Sun (GB) 2 0 0 6 6390    3195.00
158 Duke of Zamindar (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
159 Hunter’s Light (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
160 Elusive City (USA) 1 0 0 1 6300    6300.00
161 Sin Kiang (FR) 1 0 0 4 6000    6000.00
162 War Command (USA) 2 0 0 9 5975    2987.50
163 Ivory Land (FR) 2 0 0 10 5900    2950.00
164 No Nay Never (USA) 1 0 0 7 5525    5525.00
165 Tchavsar (USA) 4 0 0 6 5525    1381.25
166 Dr Fong (USA) 1 0 0 8 5475    5475.00
167 Orient Rock (IRE) 1 0 0 4 5400    5400.00
168 Masterstroke (USA) 1 0 0 1 5400    5400.00
169 Haatef (USA) 1 0 0 4 5050    5050.00
170 Anjaal (GB) 2 0 0 4 4950    2475.00
171 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 4 4800    4800.00
172 Make Believe (GB) 1 0 0 3 4800    4800.00
173 Coach House (IRE) 1 0 0 3 4575    4575.00
174 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 3 4500    4500.00
175 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 4000    4000.00
176 Pour Moi (IRE) 2 0 0 6 3950    1975.00
177 Lope de Vega (IRE) 1 0 0 1 3600    3600.00
178 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
179 Waldpark (GER) 1 0 0 7 3150    3150.00
180 Irocco 1 0 0 6 3000    3000.00
181 Sexman 1 0 0 4 2800    2800.00
182 Lethal Force (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
183 Lions Call (GB) 4 0 0 22 2600     650.00
184 Exeed And Excel (AUS) 1 0 0 3 2500    2500.00
185 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 5 2425    2425.00
186 Safety Wire (IRE) 3 0 0 8 2400     800.00
187 Prince Gibraltar (FR) 2 0 0 4 2250    1125.00
188 Dawn Approach (IRE) 2 0 0 2 2250    1125.00
189 Lilbourne Lad (IRE) 1 0 0 2 2100    2100.00
190 Egerton (GER) 2 0 0 2 2000    1000.00
191 Linngari (IRE) 1 0 0 2 2000    2000.00
192 Pedro The Great (USA) 1 0 0 1 2000    2000.00
193 Enjoy Plan (USA) 2 0 0 8 1875     937.50
194 Milanais (FR) 1 0 0 6 1800    1800.00
195 Manduro (GER) 1 0 0 2 1800    1800.00
196 Vale of York (IRE) 2 0 0 2 1600     800.00
197 Toronado (IRE) 1 0 0 1 1300    1300.00
198 Kheleyf (USA) 1 0 0 4 1275    1275.00
199 Galileo (IRE) 1 0 0 2 1000    1000.00
200 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
201 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
202 Finjaan (GB) 1 0 0 2 900     900.00
203 Byron (GB) 1 0 0 1 800     800.00
204 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 1 800     800.00
205 Montbard 1 0 0 10 750     750.00
206 Cape Cross (IRE) 1 0 0 5 650     650.00
207 Thewayyouare (USA) 1 0 0 2 500     500.00
208 Hawk Wing (USA) 1 0 0 5 375     375.00
209 Zanatar (FR) 1 0 0 4 375     375.00
210 Evasive (GB) 1 0 0 4 325     325.00
211 Noridon 2 0 0 5 0       0.00
212 Kodiac (GB) 2 0 0 5 0       0.00
213 Sayif (IRE) 2 0 0 5 0       0.00
214 Daredevil (IRE) 2 0 0 4 0       0.00
215 Falco (USA) 1 0 0 4 0       0.00
216 Big Luck (IRE) 2 0 0 3 0       0.00
217 French Navy (GB) 1 0 0 3 0       0.00
218 Orpen (USA) 1 0 0 3 0       0.00
219 Boreas Rush (GB) 1 0 0 3 0       0.00
220 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 2 0       0.00
221 Da Xian 2 0 0 2 0       0.00
222 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 0       0.00
223 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 0       0.00
224 Tai Chi (GER) 1 0 0 2 0       0.00
225 Viritim 1 0 0 2 0       0.00
226 Książę Gaju 1 0 0 2 0       0.00
227 Masini 1 0 0 2 0       0.00
228 Moohaajim (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
229 Turgeon (USA) 1 0 0 1 0       0.00
230 Shirocco (GER) 1 0 0 1 0       0.00
231 Free Eagle (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
232 Arakan (USA) 1 0 0 1 0       0.00
233 Lord du Sud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
234 Montmartre (FR) 1 0 0 1 0       0.00
235 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 0       0.00
236 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 0       0.00
237 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
238 Society Rock (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
239 Cachet Noir (USA) 1 0 0 1 0       0.00
240 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
241 Star Fury (HUN) 1 0 0 1 0       0.00
242 Amaron (GB) 1 0 0 1 0       0.00
243 Stowaway (GB) 1 0 0 1 0       0.00
572 215 322 2618 6608375

Reproduktory 2-letnich pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Holy Roman Emperor (IRE) 3 3 9 13 172400   57466.67
2 Dandy Man (IRE) 3 1 2 14 92590   30863.33
3 Enjoy The Silence (IRE) 6 4 4 22 61730   10288.33
4 Ruten (USA) 10 3 3 45 51010    5101.00
5 October (USA) 9 3 3 22 50290    5587.78
6 Epaulette (AUS) 2 1 2 10 45250   22625.00
7 Ecosse (FR) 2 2 3 6 44810   22405.00
8 Archipenko (USA) 1 1 2 6 44400   44400.00
9 Star Poker (IRE) 8 2 2 27 39400    4925.00
10 Alandi (IRE) 2 1 2 8 37850   18925.00
11 Mawatheeq (USA) 1 1 2 5 34200   34200.00
12 Night of Thunder (IRE) 1 1 2 3 30800   30800.00
13 Nathaniel (IRE) 2 1 1 7 27250   13625.00
14 Silvaner (GER) 3 1 2 7 26750    8916.67
15 Zazou (GER) 5 1 1 16 26110    5222.00
16 Exciting Life (IRE) 5 1 1 15 22820    4564.00
17 Mukhadram (GB) 2 1 2 4 22450   11225.00
18 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 3 21720   21720.00
19 Fountain of Youth (IRE) 1 1 2 3 20500   20500.00
20 Indy Champ (USA) 1 1 1 4 18930   18930.00
21 George Vancouver (USA) 1 1 1 4 18640   18640.00
22 Le Havre (IRE) 1 1 1 6 18500   18500.00
23 Zanzibari (USA) 1 1 1 6 17740   17740.00
24 Footstepsinthesand (GB) 2 1 1 5 16920    8460.00
25 Prince of Ecosse 1 1 1 4 16650   16650.00
26 Golden Tirol (GER) 3 1 1 10 16360    5453.33
27 Candy Ride (ARG) 1 1 1 4 16200   16200.00
28 Cape Benedict (IRE) 2 1 1 8 16070    8035.00
29 Equiano (FR) 1 1 1 4 15360   15360.00
30 Stormy River (FR) 1 1 1 3 15040   15040.00
31 Zebedee (GB) 1 0 0 4 14400   14400.00
32 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 3 13500   13500.00
33 Spanish Moon (USA) 1 1 1 4 12800   12800.00
34 American Post (GB) 1 1 1 2 12600   12600.00
35 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 3 12000   12000.00
36 Sidestep (AUS) 2 0 0 7 11850    5925.00
37 Country Club (GB) 1 1 1 4 11350   11350.00
38 Gutaifan (IRE) 2 1 1 4 11180    5590.00
39 Kendargent (FR) 1 1 1 3 10800   10800.00
40 Battle of Marengo (IRE) 2 1 1 5 9450    4725.00
41 Dastarhon (IRE) 2 0 0 9 9000    4500.00
42 Hipoliner 1 0 0 4 9000    9000.00
43 Ivawood (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
44 Lawman (FR) 2 0 0 7 8100    4050.00
45 Grand Presidium (USA) 1 0 0 4 6380    6380.00
46 Duke of Zamindar (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
47 Hunter’s Light (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
48 Ivory Land (FR) 2 0 0 10 5900    2950.00
49 Planteur (IRE) 1 0 0 6 5400    5400.00
50 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 4 5400    5400.00
51 Orient Rock (IRE) 1 0 0 4 5400    5400.00
52 Teofilo (IRE) 1 0 0 3 5400    5400.00
53 Estejo (GER) 6 0 0 22 5230     871.67
54 Anjaal (GB) 2 0 0 4 4950    2475.00
55 Make Believe (GB) 1 0 0 3 4800    4800.00
56 Silver Frost (IRE) 1 0 0 2 4500    4500.00
57 Camelot (GB) 1 0 0 3 3825    3825.00
58 Camerun (IRE) 1 0 0 5 3600    3600.00
59 Needham’s Fort (USA) 3 0 0 13 3550    1183.33
60 Tempelwächter (GER) 1 0 0 5 3020    3020.00
61 Lethal Force (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
62 Glavalcour (FR) 1 0 0 2 2400    2400.00
63 Prince Gibraltar (FR) 2 0 0 4 2250    1125.00
64 Dawn Approach (IRE) 2 0 0 2 2250    1125.00
65 Rajsaman (FR) 2 0 0 6 1800     900.00
66 Manduro (GER) 1 0 0 2 1800    1800.00
67 Diamond Green (FR) 1 0 0 2 1600    1600.00
68 Vale of York (IRE) 1 0 0 1 1600    1600.00
69 Morpheus (GB) 1 0 0 3 1575    1575.00
70 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 1500    1500.00
71 Finjaan (GB) 1 0 0 2 900     900.00
72 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
73 War Command (USA) 1 0 0 1 450     450.00
74 Sayif (IRE) 2 0 0 5 0       0.00
75 Daredevil (IRE) 2 0 0 4 0       0.00
76 French Navy (GB) 1 0 0 3 0       0.00
77 Lions Call (GB) 1 0 0 2 0       0.00
78 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 0       0.00
79 Silver Whistle (USA) 1 0 0 2 0       0.00
80 Doctor Dino (FR) 1 0 0 2 0       0.00
81 Amaron (GB) 1 0 0 1 0       0.00
82 Society Rock (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
83 Free Eagle (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
154 50 67 503 1315550

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 11-11-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Redoute’s Choice (AUS) 1 1 4 7 267640  267640.00
2 Unfuwain (USA) 2 2 4 11 257740  128870.00
3 Jape (USA) 36 10 11 164 241115    6697.64
4 King’s Best (USA) 3 3 7 22 203390   67796.67
5 Halling (USA) 5 3 5 29 163240   32648.00
6 Belenus (GER) 17 7 12 98 144045    8473.24
7 Ali-Royal (IRE) 1 1 6 6 132600  132600.00
8 Tempelwächter (GER) 3 1 2 20 124840   41613.33
9 Galileo (IRE) 6 6 8 34 122210   20368.33
10 Kheleyf (USA) 3 2 4 20 114710   38236.67
11 Dalakhani (IRE) 6 3 5 38 109000   18166.67
12 Slickly (FR) 3 2 6 16 103990   34663.33
13 Pivotal (GB) 6 4 4 28 100175   16695.83
14 Linamix (FR) 8 5 6 60 88970   11121.25
15 Bushranger (IRE) 2 1 2 8 83040   41520.00
16 Medicean (GB) 5 2 4 28 81575   16315.00
17 Intikhab (USA) 2 2 3 13 66640   33320.00
18 Verglas (IRE) 4 4 5 29 64565   16141.25
19 Tiger Hill (IRE) 2 1 4 9 57550   28775.00
20 Java Gold (USA) 4 2 4 26 57170   14292.50
21 Zamindar (USA) 2 2 4 9 56640   28320.00
22 Erhaab (USA) 1 1 1 5 54050   54050.00
23 Cape Cross (IRE) 4 2 3 23 52170   13042.50
24 Distant Relative (IRE) 1 1 2 6 52020   52020.00
25 Great Lakes (GB) 9 4 4 39 50300    5588.89
26 Giant’s Causeway (USA) 1 1 1 7 50200   50200.00
27 In Camera (IRE) 7 4 4 34 49885    7126.43
28 Green Desert (USA) 2 1 3 14 48030   24015.00
29 Singspiel (IRE) 5 3 3 30 47950    9590.00
30 Mamool (IRE) 4 3 5 19 46755   11688.75
31 Lear Fan (USA) 1 1 2 6 44400   44400.00
32 Ransom O’War (USA) 1 1 3 7 44230   44230.00
33 Noverre (USA) 2 1 2 9 43960   21980.00
34 Monsun (GER) 6 3 3 26 41900    6983.33
35 Don Corleone (GB) 4 2 2 19 41325   10331.25
36 Marju (IRE) 2 2 3 15 41050   20525.00
37 Royal Court (IRE) 8 1 2 42 40625    5078.13
38 Rip Van Winkle (IRE) 1 1 2 5 40300   40300.00
39 Xaar (GB) 1 1 1 8 40000   40000.00
40 Nayef (USA) 2 2 4 13 39800   19900.00
41 Holy Roman Emperor (IRE) 3 2 3 20 38962,5   12987.50
42 Lecroix (GER) 1 1 1 6 37000   37000.00
43 Alywar (USA) 8 2 2 54 36925    4615.63
44 Snow Kid (GB) 2 2 3 12 36620   18310.00
45 Excellent Art (GB) 2 2 3 18 36312,5   18156.25
46 Docksider (USA) 2 1 2 16 35280   17640.00
47 Dr Fong (USA) 2 2 2 14 34810   17405.00
48 Special Power (IRE) 5 2 2 28 34450    6890.00
49 High Chaparral (IRE) 3 1 2 18 34300   11433.33
50 New Approach (IRE) 1 1 2 5 34200   34200.00
51 Rahy (USA) 3 1 2 18 34075   11358.33
52 Soviet Star (USA) 3 2 3 16 34060   11353.33
53 Royal Applause (GB) 3 1 2 16 32550   10850.00
54 Acclamation (GB) 3 2 2 11 32530   10843.33
55 Sea The Stars (IRE) 1 1 2 3 30800   30800.00
56 Okawango (USA) 1 0 0 2 29600   29600.00
57 Zanatar (FR) 2 1 3 13 29500   14750.00
58 Trempolino (USA) 2 1 1 15 29380   14690.00
59 Enrique (GB) 1 1 2 10 28530   28530.00
60 Kalanisi (IRE) 2 1 1 8 28490   14245.00
61 Golden Missile (USA) 1 1 3 9 27330   27330.00
62 Alhaarth (IRE) 1 1 2 8 27050   27050.00
63 Exceed And Excel (AUS) 5 1 1 19 27000    5400.00
64 Sorbie Tower (IRE) 4 1 2 20 26870    6717.50
65 Ecosse (FR) 2 1 2 12 26175   13087.50
66 Azamour (IRE) 2 0 0 12 25400   12700.00
67 Rainbow Quest (USA) 2 1 1 7 24950   12475.00
68 Siam (USA) 2 1 2 13 24825   12412.50
69 Tagula (IRE) 3 1 1 15 24580    8193.33
70 Mr Greeley (USA) 1 1 3 6 24560   24560.00
71 Bertolini (USA) 3 1 2 11 23700    7900.00
72 Desert King (IRE) 1 1 2 3 23600   23600.00
73 Sholokhov (IRE) 5 1 1 18 23270    4654.00
74 Theatrical (IRE) 1 1 3 8 23000   23000.00
75 Dubawi (IRE) 1 1 2 7 22850   22850.00
76 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 2 13 22350    7450.00
77 Gulch (USA) 2 2 2 10 22225   11112.50
78 Dakota (IRE) 1 1 1 6 22000   22000.00
79 Zafonium (USA) 4 1 1 14 21950    5487.50
80 King of Kings (IRE) 1 1 2 9 21900   21900.00
81 Saphir (GER) 9 1 1 29 21250    2361.11
82 Baillamont (USA) 1 1 2 7 21240   21240.00
83 Kahyasi (IRE) 1 1 2 6 21000   21000.00
84 Montjeu (IRE) 1 1 1 5 21000   21000.00
85 Diktat (GB) 3 1 1 13 20850    6950.00
86 Doyen (IRE) 1 1 2 9 20550   20550.00
87 Oratorio (IRE) 2 1 2 3 20050   10025.00
88 Smart Strike (CAN) 1 1 2 6 20000   20000.00
89 Bahamian Bounty (GB) 3 1 1 13 19900    6633.33
90 Oasis Dream (GB) 3 2 2 16 19875    6625.00
91 Valanour (IRE) 1 1 2 3 19600   19600.00
92 Amadeus Wolf (GB) 2 1 2 11 19280    9640.00
93 Sakhee (USA) 1 1 2 4 19000   19000.00
94 Fast and Furious (FR) 1 1 1 4 18930   18930.00
95 Bachelor Duke (USA) 1 1 2 7 18500   18500.00
96 Tertullian (USA) 2 1 2 10 17975    8987.50
97 Croco Rouge (IRE) 1 1 1 3 17530   17530.00
98 Iron Mask (USA) 1 1 1 9 17510   17510.00
99 All Hands On Deck (USA) 1 1 1 7 17350   17350.00
100 Cozzene (USA) 1 1 1 8 17325   17325.00
101 Ashkalani (IRE) 1 1 2 8 17250   17250.00
102 Demon Club 3 2 2 10 16300    5433.33
103 D’Wildcat (USA) 1 1 1 4 16200   16200.00
104 Zarewitsch (IRE) 1 1 2 8 15900   15900.00
105 Kallisto (GER) 1 1 1 3 15900   15900.00
106 Grand Lodge (USA) 2 0 0 14 15675    7837.50
107 Dansili (GB) 4 1 1 13 15650    3912.50
108 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 6 15650   15650.00
109 Dandy Man (IRE) 1 1 1 8 15450   15450.00
110 Choisir (AUS) 1 1 1 4 15360   15360.00
111 Hawk Wing (USA) 1 1 1 3 15120   15120.00
112 Lavirco (GER) 1 1 1 3 15040   15040.00
113 Northern Flagship (USA) 1 1 1 9 14600   14600.00
114 Chichicastenango (FR) 1 1 1 6 14000   14000.00
115 Poliglote (GB) 1 0 0 9 13960   13960.00
116 Elusive City (USA) 4 1 1 9 13625    3406.25
117 Hurricane Run (IRE) 1 1 1 8 13200   13200.00
118 Whipper (USA) 1 1 1 5 13050   13050.00
119 Royal Academy (USA) 1 1 1 8 12900   12900.00
120 Black Sam Bellamy (IRE) 3 1 1 15 12875    4291.67
121 Agnes Tachyon (JPN) 1 1 1 7 12800   12800.00
122 Always Fair (USA) 1 1 1 4 12800   12800.00
123 With Approval (CAN) 1 1 1 3 12800   12800.00
124 Fly To The Stars (GB) 3 1 1 14 12650    4216.67
125 Muhtathir (GB) 1 1 1 2 12600   12600.00
126 General Monash (USA) 1 1 1 6 12450   12450.00
127 One Cool Cat (USA) 2 1 1 8 12250    6125.00
128 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 9 12150   12150.00
129 Goofalik (USA) 1 1 1 8 11625   11625.00
130 Alzao (USA) 1 1 1 6 10575   10575.00
131 Camacho (GB) 1 1 1 3 10500   10500.00
132 Auenadler (GER) 2 0 0 12 10135    5067.50
133 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 7 10100   10100.00
134 Act One (GB) 2 0 0 18 9675    4837.50
135 El Prado (IRE) 1 0 0 4 9600    9600.00
136 Fourth of June (USA) 3 0 0 17 9475    3158.33
137 Celtic Swing (GB) 2 0 0 7 9450    4725.00
138 Be My Chief (USA) 4 0 0 20 9350    2337.50
139 Compton Place (GB) 1 1 1 8 9275    9275.00
140 In The Wings (GB) 1 1 1 2 9000    9000.00
141 Desert Prince (IRE) 3 0 0 7 8700    2900.00
142 Danehill (USA) 1 1 1 6 8400    8400.00
143 Baby Bid (USA) 5 0 0 23 8375    1675.00
144 Fastnet Rock (AUS) 1 0 0 5 8100    8100.00
145 Dream Well (FR) 1 1 1 2 8000    8000.00
146 Greinton (GB) 1 1 1 8 7775    7775.00
147 Martillo (GER) 1 0 0 9 7625    7625.00
148 Fusaichi Pegasus (USA) 2 0 0 5 7600    3800.00
149 Shining Steel (GB) 1 1 1 3 7500    7500.00
150 Victory Note (USA) 1 1 1 1 7500    7500.00
151 Enjoy Plan (USA) 4 0 0 26 7225    1806.25
152 Juror 1 0 0 8 7225    7225.00
153 Highest Honor (FR) 1 0 0 6 7100    7100.00
154 Tioman Island (GB) 1 0 0 8 7000    7000.00
155 October (USA) 1 1 1 2 7000    7000.00
156 Cadoudal (FR) 1 0 0 5 6390    6390.00
157 Silver Patriarch (IRE) 1 0 0 5 6200    6200.00
158 Piccolo (GB) 1 0 0 1 6000    6000.00
159 Danish Fort (GB) 1 0 0 8 5850    5850.00
160 Lando (GER) 2 0 0 7 5575    2787.50
161 Danehill Dancer (IRE) 3 0 0 12 5550    1850.00
162 Cadeaux Genereux (GB) 1 0 0 8 5525    5525.00
163 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 7 5525    5525.00
164 Distant View (USA) 1 0 0 8 5475    5475.00
165 Silvano (GER) 1 0 0 4 5400    5400.00
166 Pulpit (USA) 1 0 0 3 5400    5400.00
167 Motivator (GB) 1 0 0 1 5400    5400.00
168 Magical Wonder (USA) 1 0 0 9 5350    5350.00
169 Who Knows (IRE) 1 0 0 9 5300    5300.00
170 Dilshaan (GB) 1 0 0 4 5050    5050.00
171 Gone West (USA) 1 0 0 3 5050    5050.00
172 Shantou (USA) 1 0 0 4 4800    4800.00
173 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 3 4800    4800.00
174 Medaaly (GB) 1 0 0 8 4750    4750.00
175 Bahri (USA) 1 0 0 3 4575    4575.00
176 Roulette (GB) 1 0 0 3 4500    4500.00
177 Darshaan (GB) 1 0 0 4 4225    4225.00
178 Anabaa (USA) 2 0 0 4 4050    2025.00
179 Boreal (GER) 4 0 0 18 3725     931.25
180 Lord of England (GER) 1 0 0 3 3600    3600.00
181 Primo Valentino (IRE) 1 0 0 1 3600    3600.00
182 Access to Java (GER) 1 0 0 2 3550    3550.00
183 Blushing Flame (USA) 1 0 0 4 3200    3200.00
184 Daylami (IRE) 1 0 0 3 3150    3150.00
185 Kilimandżaro 1 0 0 6 3000    3000.00
186 Dubai Destination (USA) 3 0 0 14 2950     983.33
187 Freedom Run (GB) 1 0 0 2 2925    2925.00
188 Marignan (USA) 2 0 0 5 2750    1375.00
189 Piloting Signal (IRE) 1 0 0 2 2600    2600.00
190 Lion Cavern (USA) 1 0 0 5 2425    2425.00
191 Mull of Kintyre (USA) 2 0 0 8 2300    1150.00
192 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 2250    2250.00
193 Acatenango (GER) 1 0 0 1 2000    2000.00
194 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 6 1950    1950.00
195 Gold Away (IRE) 3 0 0 9 1800     600.00
196 Marchand de Sable (USA) 1 0 0 6 1800    1800.00
197 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
198 Hard Spun (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
199 Lucky Owners (NZ) 1 0 0 8 1625    1625.00
200 Dernier Empereur (USA) 1 0 0 1 1600    1600.00
201 Wolfhound (USA) 1 0 0 3 1575    1575.00
202 Henrythenavigator (USA) 1 0 0 1 1500    1500.00
203 Lomitas (GB) 1 0 0 2 1350    1350.00
204 Fasliyev (USA) 1 0 0 4 1275    1275.00
205 Bin Shaddad (USA) 1 0 0 3 1000    1000.00
206 Elusive Quality (USA) 2 0 0 6 950     475.00
207 Elnadim (USA) 2 0 0 4 900     450.00
208 Califet (FR) 1 0 0 4 900     900.00
209 Clodovil (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
210 Lawman (FR) 1 0 0 2 900     900.00
211 Zafonic (USA) 2 0 0 4 800     400.00
212 Revoque (IRE) 1 0 0 1 800     800.00
213 Catrail (USA) 1 0 0 1 800     800.00
214 Sageburg (IRE) 1 0 0 4 750     750.00
215 Robellino (USA) 1 0 0 5 700     700.00
216 Street Cry (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
217 Kingmambo (USA) 1 0 0 4 650     650.00
218 Beneficial (GB) 1 0 0 3 450     450.00
219 Big Shuffle (USA) 1 0 0 6 375     375.00
220 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 5 375     375.00
221 Harlan’s Holiday (USA) 1 0 0 4 375     375.00
222 Shamardal (USA) 2 0 0 5 325     162.50
223 Domedriver (IRE) 1 0 0 5 325     325.00
224 Professional (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
225 Systematic (GB) 1 0 0 4 0       0.00
226 Brahms (USA) 1 0 0 3 0       0.00
227 Kharoud (FR) 1 0 0 3 0       0.00
228 Winds of Light (USA) 1 0 0 3 0       0.00
229 Dutch Art (GB) 1 0 0 3 0       0.00
230 Captain Marvelous (IRE) 2 0 0 2 0       0.00
231 Exaltation (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
232 Bobinski (GB) 1 0 0 2 0       0.00
233 Needham’s Fort (USA) 1 0 0 2 0       0.00
234 Arithmancer (USA) 1 0 0 2 0       0.00
235 Fantastic Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
236 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 2 0       0.00
237 Refuse To Bend (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
238 Llandaff (USA) 1 0 0 1 0       0.00
239 Holy Roman Eperor (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
240 Monsagem (USA) 1 0 0 1 0       0.00
241 Green Tune (USA) 1 0 0 1 0       0.00
242 Alkalde (GER) 1 0 0 1 0       0.00
243 Kaldounevees (FR) 1 0 0 1 0       0.00
244 Lord of Men (GB) 1 0 0 1 0       0.00
245 Sendawar (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
246 Diesis (GB) 1 0 0 1 0       0.00
247 Polish Precedent (USA) 1 0 0 1 0       0.00
248 Lujain (USA) 1 0 0 1 0       0.00
249 Red Ransom (USA) 1 0 0 1 0       0.00
250 Kingsalsa (USA) 1 0 0 1 0       0.00
251 Desert Style (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
516 204 305 2496 5880375