Aktualności

Zmiana w organizacji ruchu w dniach 30.09 - 02.10

Informujemy, że w związku z organizacją na terenie Toru Służewiec zawodów konnych „Warsaw Jumping”, w dniach 30 września – 2 października dojazd do biura PKWK będzie możliwy wyłącznie bramą od ul. Wyczółki (w rejonie skrzyżowania ul....  Więcej »

WARSAW JUMPING 2020

W dniach 30 września – 4 października 2020 Tor Służewiec, z inicjatywy Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, stanie się areną zmagań najlepszych, polskich zawodników w czterech konkurencjach jeździeckich: skoki przez przeszkody, ujeżdżenie, WKKW,...  Więcej »

Wyniki głosowania uzupełniającego wniosku Rady PKWK o powołanie sędziów na sezon 2020

W dniu 24 czerwca br., podczas XXI posiedzenia, Rada Polskiego Klubu Wyścigów Konnych podjęła uchwałę z wnioskiem do Prezesa PKWK o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2020, zgodnie z poniższymi wynikami tajnego głosowania na poszczególnych kandydatów:

lp.
Nazwisko...  Więcej »

Rada Polskiego Klubu Wyścigów Konnych – zgłaszanie kandydatów do 15.07.2020 r.

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi informuje, że z dniem 28 sierpnia 2020 r., na podstawie art. 8 ust. 3 ustawy z dnia 18.01.2001 r. o wyścigach konnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 194, z późn. zm.) kończy się...  Więcej »

PRIDE OF POLAND 2020

Podsumowanie zasad udziału w Pokazie Narodowym i Aukcji Pride of Poland 2020  
Szczegóły na stronie www.prideofpoland.com
...  Więcej »

Wyniki konkursu FOTO NUMERU

Znamy już wyniki konkursu FOTO NUMERU, ogłoszonego na łamach magazynu „Koń Polski”! Cieszymy się, że zdecydowaliście się wziąć w nim udział tak licznie. Wyłonionych zostało 3 Zwycięzców.
W gronie zwycięskich prac konkursowych znalazły się fotografie:
–...  Więcej »

Wyniki głosowania wniosku Rady PKWK o powołanie sędziów na sezon 2020

W dniu 11 maja br., podczas XX posiedzenia, Rada Polskiego Klubu Wyścigów Konnych podjęła uchwałę z wnioskiem do Prezesa PKWK o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2020, zgodnie z poniższymi wynikami tajnego głosowania na poszczególnych kandydatów:

...  Więcej »

 następne »