Kontakt

Polski Klub Wyścigów Konnych

ul. Puławska 266, 02-684 Warszawa
NIP 951-20-23-888

Dane bankowe:
Bank Gospodarstwa Krajowego
konto nr: 05 1130 1017 0020 1235 1420 0001 (konto krajowe PLN)

do przelewów z zagranicy w PLN:
IBAN: PL05 1130 1017 0020 1235 1420 0001
SWIFT Code: GOSKPLPW

wyłącznie do przelewów z zagranicy, dokonywanych w EURO
(only for international bank transfer in EURO):
IBAN: PL80 1130 1017 0020 1235 1420 0009, SWIFT CODE: GOSKPLPW

Sekretariat:
tel.: (22) 853 17 15
pkwk@pkwk.org
Dominika Gołaszewska d.golaszewska@pkwk.org

Redakcja Ksiąg Stadnych PSB i PASB:
tel.: (22) 331 59 90
tel.: (22) 331 59 91
główny mail: ksiegistadne@pkwk.org
Joanna Krawczyk (Redaktor) j.krawczyk@pkwk.org
Kinga Rosłon k.roslon@pkwk.org
Zuzanna Zajbt z.zajbt@pkwk.org

Wydział Spraw Wyścigowych:
tel.: (22) 843 10 34
Jakub Kasprzak (Kierownik) j.kasprzak@pkwk.org
Krzysztof Wolski (handikaper) k.wolski@pkwk.org
Magdalena Szabla m.szabla@pkwk.org

Wydział Organizacyjny:
tel. (22) 852 06 53
Anna Kacprzyk (Kierownik) anna.kacprzyk@pkwk.org
Urszula Łęczycka u.leczycka@pkwk.org

Księgowość:
tel. (22) 852 06 54
Monika Bury – Główna Księgowa m.bury@pkwk.org

Inspektor Ochrony Danych Osobowych:
1) Lidia Janiszewska – Inspektor ochrony danych osobowych
2) Monika Kacprzak – Z-ca Inspektora ochrony danych osobowych
ochronadanych@pkwk.org

Redakcja czasopisma „KOŃ POLSKI”
Redaktor prowadząca: Urszula Łęczycka u.leczycka@pkwk.org
tel.: 22 852 06 53
REDAKCJA: konpolski@pkwk.org
PRENUMERATA: prenumerata@pkwk.org

Mapa Strony PKWK