Szkolenia i seminaria

  • Home
  • Szkolenia i seminaria

Egzamin trenerski 2019

Warszawa, 3 grudnia 2019
Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w sobotę 21 grudnia 2019 r. o godzinie 9:00 odbędzie się, składający się z części pisemnej i ustnej, egzamin dla osób ubiegających się o nadanie uprawnień i licencji do trenowania...  Więcej »

Szkolenie sędziowskie 2020

Warszawa, 15 listopada 2019
Informujemy, że szkolenie sędziowskie zostało przesunięte z listopada na styczeń 2020 roku.

Termin szkolenia: 11-26 stycznia 2020 r.
Zgłoszenia chętnych na szkolenie – do 30 grudnia 2019 r., na adres mailowy pkwk@pkwk.org.

Szkolenie jest bezpłatne.
Zajęcia prowadzone będą w sali...  Więcej »

Zapowiedź szkolenia sędziowskiego w listopadzie 2019 r.

Warszawa, 31 października 2019
Informujemy, że w drugiej połowie listopada br. planowane jest rozpoczęcie szkolenia sędziowskiego, zakończonego egzaminami dla osób, które je zaliczą (lub zaliczyły w poprzednich edycjach).
Szkolenie będzie nieodpłatne.
Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu na...  Więcej »

Egzamin dla kandydatów na sędziów wyścigowych

Warszawa, 13 czerwca 2019
Uprzejmie informujemy, że w sobotę 29 czerwca o godz. 09:00 odbędzie się część ustna egzaminu dla osób, które zaliczyły szkolenie specjalistyczne i ubiegają się o  nadanie uprawnień sędziowskich.
...  Więcej »

Egzamin dla kandydatów na sędziów wyścigowych

Warszawa, 10 kwietnia 2019
Przypominamy, że w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12:00 odbędzie się I część (pisemna) egzaminu dla osób, które zaliczyły szkolenie specjalistyczne i ubiegają się o  nadanie uprawnień sędziowskich.
...  Więcej »

Szkolenie sędziowskie 2019

Warszawa, 21 stycznia 2019
Pełnoletni kandydaci winni złożyć w terminie do 5 lutego 2019 r. wniosek o nadanie uprawnień do pełnienia funkcji sędziego wyścigowego, na obowiązującym formularzu, wraz z zaświadczeniem o minimum średnim lub średnim branżowym wykształceniu (dyplom, świadectwo ukończenia...  Więcej »

ARCHIWUM

 

Przypominamy, że licencję sędziego, trenera, jeźdźca, powożącego oraz pozwolenie na kierowanie stajnią wyścigową może otrzymać osoba posiadająca stosowne uprawnienia, uzyskane po wcześniej zdanym egzaminie.

Wniosek o nadanie uprawnień (wraz z niezbędnymi dokumentami) powinien być złożony przed przystąpieniem do egzaminu lub niezwłocznie po jego zdaniu.