Aktualności

Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych!

Warszawa, 27 maja 2022
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu dla kandydatów na sędziów wyścigowych. Tegoroczna edycja rozpocznie się już w czerwcu, czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcą zgłębić materię przepisów wyścigowych, a w konsekwencji czuwać nad ich przestrzeganiem.
Pełnoletni...  Więcej »

Wyniki konkursu FOTO NUMERU 2022

Warszawa, 25 maja 2022
Szanowni Państwo!
Znamy już wyniki konkursu FOTO NUMERU, ogłoszonego na łamach magazynu „Koń Polski”! Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo wziąć w nim udział tak licznie. Wyłoniono 3 Zwycięzców.
W gronie zwycięskich prac konkursowych znalazły się fotografie poniższych...  Więcej »

Jakub Kasprzak w Komitecie Wykonawczym EMHF

Warszawa, 22 maja 2022
Miło nam poinformować, że reprezentujący Polski Klub Wyścigów Konnych Jakub Kasprzak został wybrany do władz Komitetu Wykonawczego EMHF (European and Mediterranean Horseracing Federation), organizacji zrzeszającej Władze Wyścigowe zajmujące się wyścigami koni pełnej krwi angielskiej w regionie...  Więcej »

Mamy kolejnego dżokeja!

Warszawa, 20 maja 2022
W dniu 14 maja na 3-letnim koniu arabskim Kito (tr. C. Fraisl) jeżdżący z polską licencją Dastan Sabatbekov wygrał setną gonitwę i przeszedł do kategorii dżokei. W bieżącym roku pochodzący z Kirgistanu jeździec wygrał już 13...  Więcej »

Puchar Młodych Jeźdźców

Warszawa, 17 maja 2022
Puchar Młodych Jeźdźców pod patronatem Polskiego Klubu Wyścigów Konnych miał swoją inaugurację 14 maja we Wrocławiu. Uczestnicy zbierają pierwsze punkty w rankingu, i budują przewagę przed kolejnym starciem w Warszawie, w najbliższą niedzielę 22 maja. Ramię...  Więcej »

więcej »