Aktualności

Oświadczenie Rady Polskiego Klubu Wyścigów Konnych

Warszawa, 9 września 2022
Jako członkowie i reprezentanci środowiska wyścigowego, zgromadzeni w ramach Rady Polskiego Klubu Wyścigów Konnych, w której skład wchodzą przedstawiciele organizacji zrzeszających trenerów, jeźdźców i hodowców koni wyścigowych, organu nadzoru, organizatorów wyścigów konnych, właścicieli koni wyścigowych, w...  Więcej »

Oświadczenie Prezesa PKWK dot. stanu TWKS i wyścigów

Warszawa, 9 września 2022
OŚWIADCZENIE
W związku z szeregiem ostatnich publikacji, dotyczących organizacji i stanu wyścigów konnych na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec, jako Prezes Polskiego Klubu Wyścigów Konnych (PKWK) stanowczo zaprzeczam doniesieniom o rzekomych zaniedbaniach bądź nieprawidłowościach, które były przypisywane...  Więcej »

Informacja dotycząca Nagrody Kozienic, rozegranej 31 lipca 2022 r. na Torze w Warszawie

Warszawa, 5 września 2022
Szanowni Państwo,
W dniu 10.08.2022 r. do Polskiego Klubu Wyścigów Konnych wpłynęło pismo od spółki Totalizator Sportowy Oddział Wyścigi Konne Warszawa – Służewiec, dotyczące wątpliwości odnośnie kolejności, jaką zajęły konie Kaneshya (FR) oraz Night Tornado (GB) w...  Więcej »

Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych!

Warszawa, 27 maja 2022
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu dla kandydatów na sędziów wyścigowych. Tegoroczna edycja rozpocznie się już w czerwcu, czekamy na zgłoszenia chętnych, którzy chcą zgłębić materię przepisów wyścigowych, a w konsekwencji czuwać nad ich przestrzeganiem.
Pełnoletni...  Więcej »

Wyniki konkursu FOTO NUMERU 2022

Warszawa, 25 maja 2022
Szanowni Państwo!
Znamy już wyniki konkursu FOTO NUMERU, ogłoszonego na łamach magazynu „Koń Polski”! Cieszymy się, że zdecydowaliście się Państwo wziąć w nim udział tak licznie. Wyłoniono 3 Zwycięzców.
W gronie zwycięskich prac konkursowych znalazły się fotografie poniższych...  Więcej »

więcej »