Aktualności

Wyniki głosowania wniosku Rady PKWK o powołanie sędziów na sezon 2019

Warszawa, 28 lutego 2019
W dniu 27 lutego br., podczas XVI posiedzenia, Rada Polskiego Klubu Wyścigów Konnych podjęła uchwałę z wnioskiem do Prezesa PKWK o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2019, zgodnie z poniższymi wynikami tajnego głosowania na poszczególnych kandydatów:

...  Więcej »

Przypomnienie o konieczności szczepienia koni przeciw grypie

Warszawa, 7 lutego 2019
Polski Klub Wyścigów Konnych przypomina właścicielom oraz trenerom o konieczności dokonywania szczepień u koni wyścigowych.
Obecnie potwierdzono występowanie kolejnych ognisk grypy koni w Niemczech, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Belgii, również wśród koni zaszczepionych.

Grypa końska jest wysoce...  Więcej »

Oferta współpracy dla lekarzy weterynarii - kontrola antydopingowa w sezonie 2019

Warszawa, 28 grudnia 2018
Polski Klub Wyścigów Konnych poszukuje do współpracy w sezonie wyścigowym 2019 (na torach Warszawa, Wrocław, Sopot) lekarzy weterynarii prowadzących własną (indywidualną) działalność gospodarczą i/lub innych podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego, prowadzących działalność gospodarczą weterynaryjną...  Więcej »

UWAGA - nowe wzory formularzy wniosków i zgłoszeń!

Warszawa, 5 grudnia 2018
W związku z tym, że 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych...  Więcej »

więcej »