PATRONAT HONOROWY PKWK NAD KONFERENCJĄ „PARTNERSTWO NA MEDAL”

  • Home
  • Aktualności
  • PATRONAT HONOROWY PKWK NAD KONFERENCJĄ „PARTNERSTWO NA MEDAL”

W dniach 22-23.01 odbędzie organizowana przez PZJ konferencja „Partnerstwo na medal” którą swoim patronatem objął Polski Klub Wyścigów Konnych.

Organizowane przez Polski Związek Jeździecki we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi oraz Torem Wyścigów Konnych Służewiec wydarzenie będzie miało miejsce na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Celem projektu „Partnerstwo na medal” jest omówienie najważniejszych zagadnień związanych z szeroko rozumianym dobrostanem koni i jeźdźców. To wyjątkowe wydarzenie stawia konie w centrum uwagi i jako priorytet w dyskusjach. Dwudniowa konferencja zostanie przeprowadzona w formie paneli dyskusyjnych z udziałem szerokiego grona światowych ekspertów m.in. z zakresu: weterynarii, dobrostanu koni, organizatorów zawodów, jak również specjalistów ds. rozwoju osobistego, mistrzów sportu oraz sędziów międzynarodowych i influencerów.

Konferencja przeznaczona jest dla zróżnicowanej publiczności, w tym: osób oficjalnych, organizatorów zawodów, członków kadry narodowej, jeźdźców, w tym młodych zawodników i ich rodziców, trenerów, hodowców, właścicieli koni i ich miłośników. Wydarzenie ma na celu zaspokojenie potrzeb społeczności jeździeckiej, odnosząc się do aktualnych trendów i zmian w dyscyplinach jeździeckich. Stanowi platformę do poszerzania wiedzy, wspierając rozwój wszystkich uczestników i tworząc przestrzeń do wspólnej dyskusji na temat dobrostanu koni.

Istnieje możliwość uczestnictwa w wydarzeniu w formie online i wysłuchania wykładów w głównej sali. W gronie prelegentów znajdują się między innymi goście specjalni z zagranicy:

Sue Dyson – doktor weterynarii,

Henrik Ankacrona – Chef d’Equipe Szwecji,

Christian Landolt – międzynarodowy sędzia FEI w ujeżdżeniu.

Więcej informacji: https://pzj.pl/pzj-zaprasza-na-konferencje-partnerstwo-na-medal/

Patronem medialnym konferencji jest kwartalnik „Koń Polski” wydawany przez PKWK.