Aktualności

Przypomnienie o konieczności szczepienia koni przeciw grypie

Warszawa, 7 lutego 2019
Polski Klub Wyścigów Konnych przypomina właścicielom oraz trenerom o konieczności dokonywania szczepień u koni wyścigowych.
Obecnie potwierdzono występowanie kolejnych ognisk grypy koni w Niemczech, Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Belgii, również wśród koni zaszczepionych.

Grypa końska jest wysoce...  Więcej »

Pożegnanie Mieczysława Mełnickiego

Warszawa, 4 lutego 2019
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 1 lutego br. w wieku 80 lat zmarł Mieczysław Mełnicki, legenda polskich wyścigów konnych, wspaniały człowiek, wyjątkowy dżokej i świetny trener.

Rodzinie i bliskim przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.

Msza żałobna...  Więcej »

Szkolenie sędziowskie 2019

Warszawa, 21 stycznia 2019
Pełnoletni kandydaci winni złożyć w terminie do 5 lutego 2019 r. wniosek o nadanie uprawnień do pełnienia funkcji sędziego wyścigowego, na obowiązującym formularzu, wraz z zaświadczeniem o minimum średnim lub średnim branżowym wykształceniu (dyplom, świadectwo ukończenia...  Więcej »

Ostrzeżenie przed grypą koni

Warszawa, 21 stycznia 2019
W związku ze stwierdzeniem we Francji, Belgii, Wielkiej Brytanii i Irlandii przypadków grypy wśród koni, Polski Klub Wyścigów Konnych przypomina właścicielom oraz trenerom koni wyścigowych o obowiązkowych szczepieniach koni przeciwko grypie.
Jednocześnie w Zarządzeniu Nr 4/2019 z...  Więcej »

22 lutego 2019 r. - Wydłużony termin składania wniosków o licencje sędziowskie na 2019 rok

Warszawa, 16 stycznia 2019
Uprzejmie informujemy, że głosowanie wniosku o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2019 zostało przełożone na posiedzenie Rady w dniu 27 lutego br.
Sędziowie wyścigowi, zainteresowani pełnieniem funkcji sędziego w sezonie 2019, w celu uzyskania licencji składają opłacone...  Więcej »

więcej »

Komunikaty

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej