Aktualności

EGZAMIN dla kandydatów na sędziów wyścigowych (członek KT i KO, obserwator)

Warszawa, 13 grudnia 2017
Informujemy, że 6 stycznia 2018 r. (sobota), odbędzie się egzamin dla osób ubiegających się o nadanie uprawnień oraz licencję do pełnienie funkcji sędziego wyścigowego (członka komisji technicznej i komisji odwoławczej, obserwatora). Egzamin będzie się składał z części...  Więcej »

Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych 2017

Warszawa, 13 października 2017
Szkolenie dla kandydatów na sędziów wyścigowych 2017  
> sędzia obserwator, sędzia członek komisji technicznej i komisji odwoławczej <
  
Pełnoletni kandydaci winni złożyć wniosek o nadanie uprawnień do pełnienia funkcji sędziego wyścigowego na obowiązującym formularzu, w terminie do...  Więcej »

Przesyłanie dokumentów i załatwianie spraw w PKWK

Warszawa, 12 października 2017
Z uwagi na zmianę przepisów dot. rozliczania dotacji, konieczne jest złożenie do PKWK przez wszystkich właścicieli koni (także osoby fizyczne) oświadczenia o spełnianiu warunków określających, czy dana osoba lub podmiot jest lub nie jest małym lub...  Więcej »

2017.10.26 - termin wstępnych zgłoszeń koni półkrwi do sezonu 2018

Warszawa, 10 października 2017
W związku z zainteresowaniem środowiska hodowców i właścicieli koni pókrwi wyścigową próbą dzielności, Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że do dnia 26 października br. przyjmuje wstępne zgłoszenia koni półkrwi do sezonu 2018, wyłącznie na formularzach dotyczących...  Więcej »

Nowe wzory formularzy wniosków o licencje

Warszawa, 6 kwietnia 2017
Informujemy, że od dzisiaj obowiązują nowe wzory formularzy wniosków o licencje: sędziego wyścigowego, na trenowanie koni, trenowanie własnych koni, jeździecką, powożącego i o pozwolenie na kierowanie stajnią wyścigową oraz o wpis do rejestru organizatorów wyścigów konnych.
Prosimy...  Więcej »

więcej »

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej