Aktualności

Nominacje PKWK do nagrody H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Darley Awards za rok 2017

Warszawa, 21 lutego 2018
Nagrody H.H. Sheikha Fatima Bint Mubarak Darley Awards stanowią jedną z inicjatyw H.H. Sheikh Mansoor Bin Zayed Al Nahyan Global Arabian Horse Flat Racing Festival i przyznawane są w kilkunastu kategoriach dla uhonorowania osiągnięć kobiet w...  Więcej »

Reaktywacja czasopisma "KOŃ POLSKI"

Warszawa, 20 lutego 2018
Uprzejmie informujemy, że Polski Klub Wyścigów Konnych reaktywował wydawanie magazynu „Koń Polski”. Czasopismo to jest dostępne w sprzedaży w wybranych punktach Poczty Polskiej.
W celu wyszukania najbliższego urzędu Poczty Polskiej, w którym można zakupić aktualny numer „Konia...  Więcej »

UWAGA! - Przesyłanie dokumentów i załatwianie spraw w PKWK

Warszawa, 17 stycznia 2018
Z uwagi na zmianę przepisów dot. rozliczania dotacji, konieczne jest złożenie do PKWK przez wszystkich właścicieli koni (także osoby prywatne i fizyczne) oświadczenia o spełnianiu warunków określających, czy dana osoba lub podmiot jest lub nie jest...  Więcej »

Wyniki głosowania wniosku Rady PKWK o powołanie sędziów na sezon 2018

Warszawa, 17 stycznia 2018
W dniu 17 stycznia br., podczas IX posiedzenia Rada Polskiego Klubu Wyścigów Konnych podjęła uchwałę z wnioskiem do Prezesa PKWK o powołanie sędziów wyścigowych na sezon 2018, zgodnie z poniższymi wynikami tajnego głosowania na poszczególnych kandydatów:

/*...  Więcej »

Nowe wzory formularzy wniosków o licencje

Warszawa, 6 grudnia 2017
Przypominamy, że od 6.04.2017 r. obowiązują nowe wzory formularzy wniosków o licencje: sędziego wyścigowego, na trenowanie koni, trenowanie własnych koni, jeździecką, powożącego i o pozwolenie na kierowanie stajnią wyścigową oraz o wpis do rejestru organizatorów wyścigów...  Więcej »

więcej »

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej