Ograniczenie dostępu do biura PKWK z uwagi na zagrożenie koronawirusem

  • Home
  • Aktualności
  • Ograniczenie dostępu do biura PKWK z uwagi na zagrożenie koronawirusem

03.04.2020

W piątek 3 kwietnia Redakcja Ksiąg Stadnych pracuje zdalnie. Prosimy o kontakt mailowy na adres: ksiegistadne@pkwk.org

24.03.2020

Informujemy, że w związku z ograniczeniami w pracy Poczty Polskiej, ponownie występują duże przerwy w doręczaniu przesyłek listowych za jej pośrednictwem. Z tego względu osobom, którym zależy na sprawnym doręczeniu dokumentów do PKWK, sugerujemy korzystanie z usług firm kurierskich i uprzednie przesyłanie skanów oryginałów dokumentów drogą mailową.

Standardowo wysyłamy korespondencję właśnie Pocztą Polską, więc w przypadku chęci skorzystania z kuriera w celu odesłania dokumentów do Państwa, musicie go Państwo zamówić na własny koszt, ustaliwszy uprzednio termin odbioru przesyłki z właściwym merytorycznie wydziałem PKWK.

17.03.2020

W związku z zagrożeniem koronawirusem informujemy, że od wtorku 17 marca DO ODWOŁANIA dla osób z zewnątrz dostępne będzie jedynie biuro podawcze do przyjmowania korespondencji i przesyłek.

Interesantów prosimy o telefoniczne kontaktowanie się z biurem i o przesyłanie wszystkich dokumentów za pośrednictwem poczty/kuriera oraz dokonywanie płatności wyłącznie na konto bankowe PKWK.

Z góry przepraszamy za wszelkie utrudnienia z uwagi na ograniczenia w obsadzie kadrowej biura w tym czasie.