Kategoria: Statystyki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Właściciel Suma
1 Polska AKF Sp. z o.o. 298525
2 Plavac Sp. z o.o. 254315
3 AMP Invest Sp. z o.o. 240220
4 Z. Górski 212140
5 RMP Sp. z o.o. 144670
6 J., M. i E. Traka 143890
7 T. Sieradzki 117800
8 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 115570
9 SK Janów Podlaski 110250
10 Nessa Arabians Sp. z o.o. 103000
11 S.A.R.L. Mezagri 89270
12 BMS Group S. Pegza 80490
13 PPH Falba 64020
14 SK Michałów 61710
15 K. Goździalski 58765
16 A. Łabędzki 57700
17 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 57400
18 J. Nesteruk i K. Kamińska 50000
19 K. Mirpuri i K. Kozłowska 47260
20 UAB Žirgo Startas 43900
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 42275
22 N. Szelągowska 40600
23 M. Krzyśków i K. Brygier 37175
24 Margot FHU 37030
25 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 37000
26 E. & H. Chat 36800
27 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 35850
28 R.A.G. Kolk-van Meerveld 35840
29 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 35800
30 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 34505
31 G., R. i K. Gorczyca 33200
32 R. Suchecki 32850
33 M. i W. Kryszyłowicz 32800
34 A. Kacprzyk, F. Krupa i Z. Król 32700
35 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 32590
36 J. Precliková 32000
37 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 31240
38 K. Mirpuri i W. Żmiejko 30250
39 Tersk Stud 30215
40 Elektrizace Železnic Praha a.s. 30000
41 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 29630
42 K. i M. Wolanin 29600
43 A. Kovćin 29575
44 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 26375
45 J. Ryżkowski 25790
46 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 25200
47 B. Olkowska 24950
48 A. Skrzypczak i P. Talarek 24050
49 I. K. Art s.r.o. 24000
50 Z. Górski i K. Mirpuri 24000
51 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 23450
52 Westminster Race Horses GmbH 23390
53 S. Mladenovic 23075
54 K. Mirpuri 22500
55 O. Braz 22120
56 R. Sumiła 21175
57 K. Miondlikowski i B. Inda 20225
58 A. Kupczyński i Z. Lica 20000
59 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 19670
60 Volteo Horse Service i M. Janikowski 19600
61 C. J. Gołaszewski 19485
62 J. Głowacki 19400
63 T. Ruciński 18700
64 Y. Hamad 18545
65 M. Biały i M. Kobus 18500
66 K. Rogowski 18380
67 Volteo Horse Service 18340
68 R. Ask 18245
69 M. Metza-Jodłowska 18200
70 Estel Studio Sp. z o. o. 18125
71 M. Surtel 18000
72 J. Szweycer i M. Janikowski 17540
73 M. Filipowska 17375
74 K. Busse 17175
75 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17000
76 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis 16500
77 SK Moszna i M. Gołębiowska 16500
78 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 16200
79 R. Z. Zieliński 16075
80 A. Kacprzyk 15950
81 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 15900
82 SK Michałów i E. Zahariev 15570
83 M. Falzmann 15525
84 T. Nowak 15350
85 R. Piwko 15300
86 A. Lindahl 14980
87 M. Stanisławska 14700
88 P. Wasilewski 14570
89 Niespodzianka 14410
90 E. Gębura, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski i T. Walczyński 14350
91 Euro-Sport Management 14150
92 K. Zatloukal 14000
93 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 13910
94 B. Olkowska, S. Górski D.T. 13700
95 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13250
96 C. Witko 13000
97 Uni-Res Sp. z o.o. 12820
98 A. Kozak i A. Wyrzyk 12250
99 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 12000
100 Galopp & FRIENDS s.r.o. 12000
101 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 12000
102 M. Biały 11450
103 J. i J. Zalewscy 11400
104 P. Szmigiel 11300
105 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 11250
106 Dozbud 2 Sp. z o.o. 11150
107 M. Dziedzic 11150
108 E. i L. Kasprowicz 11060
109 F. Neuberg 11000
110 PPH Parys Sp. z o.o. 11000
111 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11000
112 SK Moszna i M. Janikowski 10925
113 M. i I. Malinowscy 10920
114 E. Porębna 10800
115 J. Wyrzyk 10650
116 M. Gołębiowska i M. Łojek 10500
117 S. Penner 10450
118 R. Urbański i K. Rogowski 10350
119 G. Wikar 10200
120 K. Urbańczyk 9990
121 A. Prytulczyk 9900
122 T. i K. Dębowscy 9800
123 B. Dörflinger 9550
124 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki 9160
125 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 9000
126 P. Odložil 9000
127 M. Szaniawski i A. Walicki 9000
128 A. Wójtowicz 8840
129 A., M. i P. Laskowscy 8835
130 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8800
131 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 8575
132 M. Mularczyk 8480
133 K. Zakolski 8440
134 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 8325
135 Y. Baizharkinov 8250
136 M. Przączak 8250
137 N. Hendzel i P. Pirzecki 8000
138 K. Záhora 8000
139 S. Popelka 8000
140 inż. J. Travniček 8000
141 J. i U. Appel 7975
142 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 7500
143 T. Pastuszka i M. Reuven 7500
144 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 7500
145 A. Borkowski 7475
146 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 7400
147 E. Lasota 7300
148 M. Alnuaimi 7200
149 A. Steinhart i K. Urbańczyk 7005
150 G. Kogut 7000
151 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 6912,5
152 G. Miszkiel 6800
153 A. Scheele 6800
154 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 6600
155 R. Świątek 6600
156 C. i U. Pawlak 6500
157 T. Sieradzki i G. Pieczuro 6400
158 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 6325
159 V. Vocetka 6000
160 Álmodó Tanácsadó Kft. 6000
161 P. i J. Łucki 5800
162 Millennium Stud Sp. z o.o. 5675
163 P. Dziadas i K. Dynarowska 5600
164 D. Jaskółka-Grylewicz 5500
165 Borussia Sp. z o.o. 5425
166 M. Borkowski 5300
167 SK Iwno i K. Rogowski 5300
168 SK Krasne 5250
169 K. Miondlikowski 5250
170 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 5050
171 Alfred F. Laskowski 5000
172 D. Kübbeler 5000
173 I., D. i M. Jaskólscy 5000
174 B. Dąbrowski 5000
175 D. Ostatek 4900
176 J., D., W. i Ż. Sito 4675
177 K.T.M. Sp. z o. o. 4575
178 M. Lichocińska, S. Weresiński, T. i Z. Skrok 4500
179 G. Jankowska 4500
180 Artur Nicpoń 4500
181 M. Kosicki i M. Kosicka 4420
182 A. Omen 4400
183 Günay Equestrian Invest GmbH 4250
184 P. Głowacki 4240
185 K. i M. Mazur i B. Olkowska 4240
186 A. Gajos-Łątka 4125
187 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 4000
188 D. Jaskólski 4000
189 Cofund – J. Jaskólska 3875
190 T. Sobierajski 3750
191 K. Bolbro Agerholm 3645
192 Lutetia Arabians S.A.R.L. 3625
193 F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 3600
194 A. Kocińska 3600
195 A. Bujakiewicz 3600
196 J. Zalewski 3550
197 SK Iwno 3400
198 M. Surtel i Niespodzianka 3350
199 I. Rosiak-Szebysty 3300
200 J. Velechovská 3200
201 W. Krzemiński 3200
202 S. Plavac i M. Łojek 3175
203 P. Frejlich 3060
204 Haifi Ali Alhaifi 3060
205 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 3060
206 K. i M. Mazur 3050
207 M. Vlcek 3000
208 Wrbna Racing 3000
209 P. Talarek 2870
210 S. Edri 2775
211 M. Gromala i K. Kozłowska 2720
212 Bobrowiec Osada Sp. z o.o., D. Turkowska, M. Wnuk, G. Pankrat 2500
213 Y. Nikles 2500
214 P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 2400
215 Ł. i D. Such, R. Suchecki 2375
216 M. Jakubowska-Gniadek, K. Zakolski i K. Urbańczyk 2350
217 D. Milinkovic 2300
218 M. Rogowska 2250
219 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2250
220 M. Kosicki i E. Grotkowska 2200
221 BCU Trading LLC 2200
222 K. Kozłowska 2150
223 SK Krasne i T. Dębowski 2100
224 Vasury Kolesa 2100
225 T. Pastuszka 2062,5
226 J. Kumosiński, A. i B. Gągała 2050
227 A. Cieloch 2040
228 E. i R. Urbańscy 2000
229 P. Karlik 2000
230 TOK Capital Sp. z o. o. 2000
231 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i UNI-RES Sp. z o.o. 1800
232 A. Wyrzyk 1750
233 N. Jirásková 1600
234 A. Gągała 1600
235 J. Kartus 1600
236 F. Dill 1500
237 W. Raszyńska i K. Szymański 1500
238 J. Trela 1500
239 M. Janikowski i K. Mirpuri 1400
240 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 1360
241 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
242 R. Petrikas 1350
243 J. Mazur 1350
244 J. Szumigowska 1100
245 B. Głowacki 1020
246 Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 1000
247 Crows s.r.o. 1000
248 P. Golonka 1000
249 SK Moszna i M. Łojek 900
250 K. Zawiliński 900
251 M. i M. Wnorowscy 900
252 A. Gil i P. Talarek 825
253 S. Pircher 800
254 mgr I. Uhlirova 800
255 K. Kamińska 750
256 P. Falzmann 750
257 G. Łątka 680
258 D. Kwiatkowski 550
259 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 550
260 B. Giedyk, A. i M. Meller, J. Nowak i A. Walicki 450
261 B. Radzikowski 450
262 R. Szpar 450
263 A. Zhussupova 375
264 D. i R. Kędziora 375
265 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 375
266 G. Sęczek 340
267 A. i T. Molscy 340
268 SK Michałów i B. Głowacki 340
269 K. Litwiniak 340
270 K. Stoch 325
271 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 275
272 K. Taher 275
273 P. Drutowski 0
274 SK Jaroszówka 0
275 V. Timoshenko 0
276 P. Siuta 0
277 P. i K. Lis 0
278 SK Iwno i Niespodzianka 0
279 M. Byczkowski 0
280 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
281 S. Górnikowska 0
282 K. Domżała 0
283 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
284 A. Mika 0
285 RMP Sp. z o.o. i M. Janikowski 0
286 B. i M. Pokrywka 0
287 A. Chrząstek-Szyc 0
288 K. Bukład 0
289 M. Laskowska i M. Sijka 0
290 M. Kosicki i M. Kurach 0
291 MK M. Kaszubowski 0
292 D. Zwierzchowski 0
293 S. Ivashchenko 0
294 A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 0
295 R. Špokas 0
296 M. i Z. Nieznańscy 0
297 AE Endurance Riding AB 0
298 M. Gołębiowska 0
299 A. Pyzara-Nakoniechna 0
300 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 0
301 SK Kamionna – G. Dudek 0
302 R. Ptach 0
303 E. Melnyk 0
304 M. Stoklásková 0
305 O. Shaban 0
306 Fazheli Farhang 0
307 W. i P. Maciejewscy 0
308 P., A. i A. Jaroszek 0
309 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 0
310 W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0
311 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
312 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 0
313 J. Kostera – Cybersecurity, K. Kamińska, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 0
314 S. Plavac 0
315 R. Benš 0
316 A. Polednia 0
317 M. Tul 0
4978175

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 28 20 25 25 24 53 175 488805
2 Romanowski M. 21 19 18 15 11 37 121 271840
3 Janikowski M. 21 16 12 10 14 34 107 484325
4 Piątkowski P. 20 11 21 15 13 44 124 405325
5 Jodłowski M. 16 11 12 13 7 20 79 217900
6 Kacprzyk M. 14 16 13 6 6 19 74 300730
7 Ziemiański K. 14 15 14 10 10 53 116 279460
8 Borkowski M. 13 17 13 7 6 34 90 219140
9 Kryszyłowicz M. 12 6 13 14 20 46 111 132035
10 Walicki A. 10 7 6 5 4 15 47 309690
11 Zahariev E. 10 4 12 11 7 35 79 187960
12 Łojek M. 9 9 13 17 13 43 104 136190
13 Kozłowski J. 9 9 7 13 8 38 84 150837,5
14 Olkowski W. 8 11 11 12 16 30 88 161190
15 Laskowski A. 7 5 2 4 6 12 36 70410
16 Głowacki B. 7 3 4 6 3 22 45 57950
17 Vasyutov S. 4 10 9 14 16 47 100 140465
18 Wołoszyn F. 4 2 5 2 2 9 24 57700
19 Pastuszka T. 4 1 0 2 3 11 21 35937,5
20 Świątek R. 3 10 9 10 6 29 67 162400
21 Rogowski K. 3 9 9 9 15 74 119 77385
22 Krzyśków M. 3 4 3 3 1 0 14 50175
23 Domańska J. 3 4 2 0 5 15 29 36925
24 Chaboski S. W. 3 3 2 3 2 7 20 35225
25 Szelągowska N. 2 7 7 4 3 5 28 51050
26 Urbańczyk K. 2 3 0 5 3 13 26 20170
27 Bodlák R. (CZE) 2 2 1 0 1 1 7 59800
28 Talarek P. 2 1 1 5 2 9 20 27745
29 Dębowski T. 1 8 5 9 9 36 68 48875
30 Szymczuk W. 1 3 2 0 4 29 39 60075
31 Porębna E. 1 3 0 0 0 3 7 17800
32 Březina M. 1 2 2 0 1 3 9 17375
33 Piwko R. 1 2 0 2 3 5 13 15300
34 Poles P. (CZE) 1 1 1 1 0 3 7 35200
35 Nováková J. (CZE) 1 1 0 2 0 3 7 18000
36 Wróblewska I. 1 1 0 1 0 9 12 8400
37 Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 0 0 3 5 9 23800
38 Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 8000
39 Olehla Č. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 8000
40 Malinowski M. 0 4 0 0 0 2 6 10920
41 Łucki P. 0 2 0 0 0 1 3 5800
42 Kosicki M. 0 1 3 2 1 11 18 7980
43 Odložil P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000
44 Gajos-Łątka A. 0 1 0 1 1 2 5 4125
45 Wnorowski M. 0 0 2 0 0 10 12 2260
46 Lica Z. 0 0 1 1 1 0 3 20000
47 Szumigowska J. 0 0 1 0 0 4 5 1100
48 Kabelková H. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000
49 Maronka G. (HUN) 0 0 1 0 0 0 1 6000
50 Suchorzewski A. 0 0 0 2 1 4 7 3100
51 Zawiliński K. 0 0 0 2 0 7 9 900
52 Ivashchenko S. 0 0 0 1 1 21 23 1350
53 Kvapilová L. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 2000
54 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1600
55 Kłóś P. 0 0 0 0 2 4 6 450
56 Novak A. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000
57 Theimer M. (CZE) 0 0 0 0 1 2 3 1000
58 Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 3 3 0
59 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 0 3 3 0
60 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
61 Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
62 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 8000
63 Eriksson A. (SWE) 0 0 0 0 0 1 1 0
265 265 264 266 257 936 2253 4978175

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Redoute’s Choice (AUS) 1 1 3 5 187240  187240.00
2 Jape (USA) 24 5 5 68 125800    5241.67
3 Unfuwain (USA) 2 1 2 8 122240   61120.00
4 King’s Best (USA) 3 3 5 12 119900   39966.67
5 Halling (USA) 4 1 1 15 89950   22487.50
6 Belenus (GER) 16 4 6 51 76885    4805.31
7 Galileo (IRE) 5 4 4 19 68450   13690.00
8 Kheleyf (USA) 3 2 2 11 57470   19156.67
9 Linamix (FR) 8 4 4 32 54845    6855.63
10 Pivotal (GB) 4 1 1 13 52100   13025.00
11 Intikhab (USA) 2 2 2 8 51540   25770.00
12 Verglas (IRE) 4 4 4 17 49915   12478.75
13 Medicean (GB) 5 2 3 17 47075    9415.00
14 Tempelwächter (GER) 3 1 1 12 46990   15663.33
15 Dalakhani (IRE) 5 2 2 20 44500    8900.00
16 Distant Relative (IRE) 1 1 2 4 42820   42820.00
17 Ali-Royal (IRE) 1 1 3 3 39600   39600.00
18 Ransom O’War (USA) 1 1 3 6 37030   37030.00
19 Lecroix (GER) 1 1 1 4 37000   37000.00
20 Giant’s Causeway (USA) 1 1 1 4 32700   32700.00
21 Erhaab (USA) 1 1 1 3 32450   32450.00
22 Green Desert (USA) 2 1 3 8 32130   16065.00
23 Holy Roman Emperor (IRE) 3 2 3 10 30062,5   10020.83
24 Okawango (USA) 1 0 0 2 29600   29600.00
25 Java Gold (USA) 3 1 2 11 29500    9833.33
26 Alywar (USA) 8 2 2 34 29450    3681.25
27 Monsun (GER) 5 2 2 14 28500    5700.00
28 Cape Cross (IRE) 4 1 2 12 27525    6881.25
29 Don Corleone (GB) 3 2 2 9 26825    8941.67
30 Marju (IRE) 2 1 2 9 25475   12737.50
31 Docksider (USA) 2 1 2 7 24030   12015.00
32 Singspiel (IRE) 4 2 2 14 23175    5793.75
33 Noverre (USA) 1 1 1 4 23100   23100.00
34 Excellent Art (GB) 2 1 2 9 22112,5   11056.25
35 Dakota (IRE) 1 1 1 5 22000   22000.00
36 Nayef (USA) 2 1 2 8 21950   10975.00
37 Great Lakes (GB) 6 1 1 15 21850    3641.67
38 Bushranger (IRE) 1 1 1 3 21240   21240.00
39 Snow Kid (GB) 2 2 2 5 21200   10600.00
40 High Chaparral (IRE) 2 1 1 9 20300   10150.00
41 Zamindar (USA) 2 1 2 4 20100   10050.00
42 Mamool (IRE) 4 2 2 9 19700    4925.00
43 Valanour (IRE) 1 1 2 3 19600   19600.00
44 Bachelor Duke (USA) 1 1 2 5 18500   18500.00
45 Slickly (FR) 2 1 1 8 18090    9045.00
46 Kahyasi (IRE) 1 1 2 4 18000   18000.00
47 In Camera (IRE) 7 1 1 16 17875    2553.57
48 Ashkalani (IRE) 1 1 2 4 16500   16500.00
49 King of Kings (IRE) 1 1 2 4 16500   16500.00
50 Kallisto (GER) 1 1 1 3 15900   15900.00
51 Exceed And Excel (AUS) 4 1 1 13 15750    3937.50
52 Dr Fong (USA) 2 0 0 7 15740    7870.00
53 Cozzene (USA) 1 1 1 5 15500   15500.00
54 Dubawi (IRE) 1 1 1 5 15350   15350.00
55 Ecosse (FR) 2 1 1 8 15225    7612.50
56 Saphir (GER) 8 1 1 16 15025    1878.13
57 Trempolino (USA) 2 1 1 7 14800    7400.00
58 Demon Club 3 2 2 7 14700    4900.00
59 Sholokhov (IRE) 4 1 1 10 14500    3625.00
60 Bertolini (USA) 2 1 1 5 14475    7237.50
61 Royal Court (IRE) 7 1 1 20 14250    2035.71
62 Tagula (IRE) 3 1 1 8 14150    4716.67
63 Zafonium (USA) 3 0 0 10 14000    4666.67
64 Xaar (GB) 1 0 0 5 14000   14000.00
65 Dansili (GB) 2 1 1 6 13800    6900.00
66 Tiger Hill (IRE) 2 1 1 6 13550    6775.00
67 Zanatar (FR) 2 1 1 6 13500    6750.00
68 Alhaarth (IRE) 1 1 1 4 13500   13500.00
69 Chichicastenango (FR) 1 1 1 5 13250   13250.00
70 Rahy (USA) 3 1 1 6 13100    4366.67
71 Enrique (GB) 1 0 0 6 13080   13080.00
72 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 5 13050   13050.00
73 Iron Mask (USA) 1 1 1 5 12110   12110.00
74 Special Power (IRE) 5 0 0 17 12025    2405.00
75 Montjeu (IRE) 1 0 0 2 12000   12000.00
76 Sorbie Tower (IRE) 3 1 1 5 11875    3958.33
77 Hurricane Run (IRE) 1 1 1 5 11800   11800.00
78 All Hands On Deck (USA) 1 1 1 4 11750   11750.00
79 Sakhee (USA) 1 1 1 3 11500   11500.00
80 Soviet Star (USA) 3 1 1 8 11400    3800.00
81 Siam (USA) 1 1 1 4 11300   11300.00
82 Golden Missile (USA) 1 1 1 4 11150   11150.00
83 Lear Fan (USA) 1 1 1 2 11000   11000.00
84 Smart Strike (CAN) 1 1 1 3 10500   10500.00
85 Gulch (USA) 1 1 1 5 10475   10475.00
86 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 6 10350   10350.00
87 Kalanisi (IRE) 2 1 1 5 10250    5125.00
88 Rip Van Winkle (IRE) 1 1 1 2 10060   10060.00
89 Tertullian (USA) 1 1 1 4 9975    9975.00
90 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 4 9750    9750.00
91 Mr Greeley (USA) 1 1 1 2 9500    9500.00
92 Elusive City (USA) 3 1 1 6 9125    3041.67
93 Croco Rouge (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
94 New Approach (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
95 Choisir (AUS) 1 1 1 1 9000    9000.00
96 Diktat (GB) 3 0 0 6 8975    2991.67
97 Doyen (IRE) 1 1 1 5 8750    8750.00
98 Amadeus Wolf (GB) 1 1 1 4 8480    8480.00
99 Compton Place (GB) 1 1 1 3 8250    8250.00
100 Dream Well (FR) 1 1 1 2 8000    8000.00
101 Danehill (USA) 1 1 1 4 7750    7750.00
102 Azamour (IRE) 2 0 0 5 7600    3800.00
103 Fusaichi Pegasus (USA) 2 0 0 4 7600    3800.00
104 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 5 7500    7500.00
105 Shining Steel (GB) 1 1 1 3 7500    7500.00
106 Victory Note (USA) 1 1 1 1 7500    7500.00
107 Enjoy Plan (USA) 4 0 0 12 7225    1806.25
108 Fastnet Rock (AUS) 1 0 0 2 7200    7200.00
109 Royal Applause (GB) 2 0 0 6 7100    3550.00
110 Be My Chief (USA) 2 0 0 10 7075    3537.50
111 Act One (GB) 2 0 0 9 7075    3537.50
112 October (USA) 1 1 1 2 7000    7000.00
113 Oasis Dream (GB) 3 0 0 9 6750    2250.00
114 Highest Honor (FR) 1 0 0 4 6600    6600.00
115 Fourth of June (USA) 3 0 0 9 6500    2166.67
116 Baillamont (USA) 1 1 1 2 6500    6500.00
117 Piccolo (GB) 1 0 0 1 6000    6000.00
118 Rainbow Quest (USA) 1 0 0 2 5400    5400.00
119 Who Knows (IRE) 1 0 0 7 5300    5300.00
120 Agnes Tachyon (JPN) 1 0 0 3 5300    5300.00
121 Grand Lodge (USA) 2 0 0 8 5050    2525.00
122 Dilshaan (GB) 1 0 0 4 5050    5050.00
123 Juror 1 0 0 5 4900    4900.00
124 Royal Academy (USA) 1 0 0 4 4900    4900.00
125 Distant View (USA) 1 0 0 5 4825    4825.00
126 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 3 4800    4800.00
127 Baby Bid (USA) 5 0 0 12 4725     945.00
128 Dandy Man (IRE) 1 0 0 4 4675    4675.00
129 Bahri (USA) 1 0 0 3 4575    4575.00
130 Acclamation (GB) 1 0 0 2 4500    4500.00
131 Poliglote (GB) 1 0 0 5 4240    4240.00
132 Danehill Dancer (IRE) 2 0 0 5 3825    1912.50
133 Tioman Island (GB) 1 0 0 5 3750    3750.00
134 Alzao (USA) 1 0 0 3 3750    3750.00
135 Whipper (USA) 1 0 0 2 3600    3600.00
136 Primo Valentino (IRE) 1 0 0 1 3600    3600.00
137 Access to Java (GER) 1 0 0 2 3550    3550.00
138 Martillo (GER) 1 0 0 4 3500    3500.00
139 Auenadler (GER) 2 0 0 6 3350    1675.00
140 Goofalik (USA) 1 0 0 4 3300    3300.00
141 Blushing Flame (USA) 1 0 0 4 3200    3200.00
142 One Cool Cat (USA) 1 0 0 6 2800    2800.00
143 Shantou (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
144 Marignan (USA) 2 0 0 3 2750    1375.00
145 Dubai Destination (USA) 2 0 0 8 2500    1250.00
146 Lion Cavern (USA) 1 0 0 5 2425    2425.00
147 El Prado (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
148 Fast and Furious (FR) 1 0 0 1 2400    2400.00
149 Lando (GER) 1 0 0 3 2375    2375.00
150 Silver Patriarch (IRE) 1 0 0 3 2300    2300.00
151 Northern Flagship (USA) 1 0 0 4 2250    2250.00
152 Cadoudal (FR) 1 0 0 3 2150    2150.00
153 General Monash (USA) 1 0 0 2 2050    2050.00
154 Acatenango (GER) 1 0 0 1 2000    2000.00
155 Gold Away (IRE) 3 0 0 6 1800     600.00
156 Marchand de Sable (USA) 1 0 0 6 1800    1800.00
157 Lavirco (GER) 1 0 0 1 1800    1800.00
158 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
159 Hard Spun (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
160 Anabaa (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
161 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
162 Medaaly (GB) 1 0 0 4 1775    1775.00
163 Dernier Empereur (USA) 1 0 0 1 1600    1600.00
164 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 5 1500     750.00
165 Desert Prince (IRE) 2 0 0 4 1500     750.00
166 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 4 1500    1500.00
167 Magical Wonder (USA) 1 0 0 5 1450    1450.00
168 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 5 1400    1400.00
169 Cadeaux Genereux (GB) 1 0 0 3 1300    1300.00
170 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 3 1300    1300.00
171 Fasliyev (USA) 1 0 0 4 1275    1275.00
172 Boreal (GER) 3 0 0 10 1125     375.00
173 Greinton (GB) 1 0 0 4 900     900.00
174 Califet (FR) 1 0 0 2 900     900.00
175 Clodovil (IRE) 1 0 0 2 900     900.00
176 Silvano (GER) 1 0 0 1 900     900.00
177 Zafonic (USA) 2 0 0 4 800     400.00
178 Sageburg (IRE) 1 0 0 4 750     750.00
179 Robellino (USA) 1 0 0 4 700     700.00
180 Street Cry (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
181 Elusive Quality (USA) 1 0 0 5 450     450.00
182 Elnadim (USA) 2 0 0 2 450     225.00
183 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 4 375     375.00
184 Harlan’s Holiday (USA) 1 0 0 3 375     375.00
185 Big Shuffle (USA) 1 0 0 3 375     375.00
186 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 2 325     325.00
187 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 6 0       0.00
188 Lucky Owners (NZ) 1 0 0 5 0       0.00
189 Professional (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
190 Systematic (GB) 1 0 0 4 0       0.00
191 Shamardal (USA) 1 0 0 3 0       0.00
192 Theatrical (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
193 Kharoud (FR) 1 0 0 3 0       0.00
194 Danish Fort (GB) 1 0 0 3 0       0.00
195 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 2 0       0.00
196 Lujain (USA) 1 0 0 1 0       0.00
197 Desert Style (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
198 Llandaff (USA) 1 0 0 1 0       0.00
199 Lord of Men (GB) 1 0 0 1 0       0.00
200 Captain Marvelous (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
201 Kilimandżaro 1 0 0 1 0       0.00
202 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
203 Sendawar (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
204 Brahms (USA) 1 0 0 1 0       0.00
205 D’Wildcat (USA) 1 0 0 1 0       0.00
206 Kingsalsa (USA) 1 0 0 1 0       0.00
207 Winds of Light (USA) 1 0 0 1 0       0.00
208 Dynaformer (USA) 1 0 0 1 0       0.00
209 Polish Precedent (USA) 1 0 0 1 0       0.00
210 Kaldounevees (FR) 1 0 0 1 0       0.00
211 Green Tune (USA) 1 0 0 1 0       0.00
212 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
213 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0       0.00
410 126 154 1260 2971500

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Sea The Stars (IRE) 1 1 3 5 187240  187240.00
2 Planteur (IRE) 9 4 6 33 112865   12540.56
3 Mount Nelson (GB) 1 1 2 4 112000  112000.00
4 Air Chief Marshal (IRE) 3 1 2 14 103980   34660.00
5 Ecosse (FR) 14 6 8 50 98135    7009.64
6 Camacho (GB) 3 2 2 13 95700   31900.00
7 Samum (GER) 1 1 2 2 90000   90000.00
8 October (USA) 10 2 2 24 73385    7338.50
9 Needham’s Fort (USA) 10 4 4 34 69700    6970.00
10 So You Think (NZ) 2 2 4 8 61270   30635.00
11 Le Havre (IRE) 3 2 2 9 57000   19000.00
12 Stormy River (FR) 3 1 1 10 56850   18950.00
13 Holy Roman Emperor (IRE) 5 2 4 9 56200   11240.00
14 Canford Cliffs (IRE) 5 1 1 17 52450   10490.00
15 Mukhadram (GB) 3 1 3 13 47220   15740.00
16 Exciting Life (IRE) 11 3 3 39 46680    4243.64
17 Alandi (IRE) 11 4 4 30 45625    4147.73
18 Garswood (GB) 1 1 1 5 45600   45600.00
19 Lord of England (GER) 2 2 4 7 44530   22265.00
20 Muhtathir (GB) 2 1 1 7 43950   21975.00
21 Zebedee (GB) 4 3 3 15 42525   10631.25
22 Rock of Gibraltar (IRE) 2 2 3 10 41375   20687.50
23 Worthadd (IRE) 3 2 3 11 37140   12380.00
24 Battle of Marengo (IRE) 5 1 1 18 35215    7043.00
25 Age of Jape 3 2 3 10 34250   11416.67
26 Ruten (USA) 14 2 2 34 34150    2439.29
27 Star Poker (IRE) 11 3 3 29 34135    3103.18
28 Tempelwächter (GER) 7 1 1 29 34050    4864.29
29 Windsor Knot (IRE) 2 1 1 6 34000   17000.00
30 Nowogródek 3 2 3 11 33060   11020.00
31 Youmzain (IRE) 2 1 1 5 32825   16412.50
32 Nathaniel (IRE) 3 1 1 7 32100   10700.00
33 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 32000   32000.00
34 Rajsaman (FR) 5 1 2 24 31402,5    6280.50
35 Enjoy The Silence (IRE) 6 2 2 14 29200    4866.67
36 Dandy Man (IRE) 2 1 1 5 28440   14220.00
37 Prince of Ecosse 4 2 2 14 27530    6882.50
38 Fast Company (IRE) 2 1 1 5 27000   13500.00
39 Dutch Art (GB) 2 2 3 7 26375   13187.50
40 Power (GB) 2 1 2 10 24480   12240.00
41 Kamsin (GER) 1 1 2 3 24000   24000.00
42 Authorized (IRE) 1 1 1 3 23900   23900.00
43 Foxwedge (AUS) 2 1 2 5 22500   11250.00
44 Belenus (GER) 3 1 2 10 22250    7416.67
45 Cima de Triomphe (IRE) 1 1 1 5 22000   22000.00
46 Bushranger (IRE) 1 1 2 4 20175   20175.00
47 Kornel 1 0 0 3 20000   20000.00
48 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 20000   20000.00
49 Camerun (IRE) 4 1 1 13 19775    4943.75
50 Jape (USA) 3 0 0 4 18400    6133.33
51 Pop Rock (JPN) 5 1 1 13 17800    3560.00
52 Motivator (GB) 3 1 1 10 17650    5883.33
53 Makfi (GB) 1 1 1 4 17540   17540.00
54 Roulette (GB) 3 1 1 8 17500    5833.33
55 Mastercraftsman (IRE) 1 1 2 4 17000   17000.00
56 Soldier of Fortune (IRE) 2 1 1 6 16900    8450.00
57 Indy Champ (USA) 6 0 0 18 16500    2750.00
58 Casamento (IRE) 1 1 1 5 16500   16500.00
59 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 4 16500   16500.00
60 Joshua Tree (IRE) 1 1 2 3 16500   16500.00
61 Le Cadre Noir (IRE) 1 1 1 4 16200   16200.00
62 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 15900   15900.00
63 Harbour Watch (IRE) 1 1 1 4 15750   15750.00
64 Anodin (IRE) 1 1 1 5 15350   15350.00
65 Denon (USA) 2 1 1 7 15110    7555.00
66 Exaltation (IRE) 1 1 1 4 14700   14700.00
67 Australia (GB) 1 1 1 5 13550   13550.00
68 Doctor Dino (FR) 1 1 1 5 13250   13250.00
69 Camill (IRE) 9 0 0 27 12650    1405.56
70 Big Bad Bob (IRE) 2 1 1 5 12450    6225.00
71 Footstepsinthesand (GB) 2 1 1 10 12250    6125.00
72 Born To Sea (IRE) 1 1 1 4 12250   12250.00
73 Calming Influence (IRE) 6 0 0 17 12125    2020.83
74 Morpheus (GB) 2 1 1 12 12040    6020.00
75 Rip Van Winkle (IRE) 3 0 0 12 12000    4000.00
76 Most Improved (IRE) 1 1 1 5 12000   12000.00
77 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 2 12000   12000.00
78 Al Namix (FR) 1 0 0 1 12000   12000.00
79 Golden Tirol (GER) 7 1 1 20 11750    1678.57
80 Captain Gerrard (IRE) 1 1 1 3 11500   11500.00
81 Excelebration (IRE) 1 1 1 4 11450   11450.00
82 George Vancouver (USA) 3 0 0 8 11425    3808.33
83 Arcano (IRE) 2 1 1 9 11200    5600.00
84 Glavalcour (FR) 2 1 1 6 11100    5550.00
85 Archipenko (USA) 1 1 1 2 11000   11000.00
86 Epaulette (AUS) 2 1 1 3 10960    5480.00
87 Deportivo (GB) 2 0 0 8 10650    5325.00
88 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 5 10650   10650.00
89 Mikhail Glinka (IRE) 2 1 1 5 10500    5250.00
90 Arithmancer (USA) 3 0 0 10 10475    3491.67
91 American Devil (FR) 1 1 1 5 10475   10475.00
92 Kentucky Dynamite (USA) 3 0 0 11 10450    3483.33
93 Grand Presidium (USA) 7 0 0 17 10125    1446.43
94 Silver Frost (IRE) 2 0 0 8 10075    5037.50
95 Tiger Cafe (JPN) 1 1 1 1 10000   10000.00
96 Red Rocks (IRE) 1 1 1 1 10000   10000.00
97 Literato (FR) 1 1 1 1 10000   10000.00
98 Zazou (GER) 3 1 1 3 9450    3150.00
99 Dream Ahead (USA) 1 1 1 3 9450    9450.00
100 High Chaparral (IRE) 1 1 1 4 9375    9375.00
101 Kendargent (FR) 2 1 1 6 9000    4500.00
102 Mawatheeq (USA) 1 1 1 1 9000    9000.00
103 Equiano (FR) 1 1 1 1 9000    9000.00
104 Dark Angel (IRE) 1 1 1 4 8812,5    8812.50
105 Frozen Power (IRE) 1 1 1 4 8450    8450.00
106 Full of Gold (FR) 1 1 1 3 8250    8250.00
107 Clodovil (IRE) 1 0 0 4 8100    8100.00
108 Blame (USA) 1 1 1 1 8000    8000.00
109 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 1 5 7875    3937.50
110 Camelot (GB) 1 1 1 4 7750    7750.00
111 Dżulietto 2 1 1 4 7700    3850.00
112 Cockney Rebel (IRE) 1 1 1 3 7500    7500.00
113 Gale Force Ten (GB) 1 1 1 3 7400    7400.00
114 Suteki Shinsukekun (USA) 1 1 1 3 7100    7100.00
115 San Moritz 4 1 1 12 6875    1718.75
116 Zamindar (USA) 1 0 0 4 6600    6600.00
117 Areion (GER) 1 1 1 2 6500    6500.00
118 Sixties Icon (GB) 1 0 0 5 6200    6200.00
119 Alhebayeb (IRE) 2 0 0 6 6050    3025.00
120 Silver Whistle (USA) 4 0 0 12 5750    1437.50
121 Duke of Zamindar (IRE) 1 0 0 2 5400    5400.00
122 Rulership (JPN) 1 0 0 3 5300    5300.00
123 Haatef (USA) 1 0 0 4 5050    5050.00
124 Dr Fong (USA) 1 0 0 5 4825    4825.00
125 Iffraaj (GB) 1 0 0 3 4800    4800.00
126 Pastoral Pursuits (GB) 2 0 0 6 4675    2337.50
127 Soldier Hollow (GB) 2 0 0 5 4625    2312.50
128 Coach House (IRE) 1 0 0 3 4575    4575.00
129 Cape Benedict (IRE) 1 0 0 2 4500    4500.00
130 Champs Elysees (GB) 2 0 0 4 4150    2075.00
131 Kharoud (FR) 1 0 0 5 4125    4125.00
132 Sin Kiang (FR) 1 0 0 3 4000    4000.00
133 Pour Moi (IRE) 2 0 0 6 3950    1975.00
134 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 3 3750    3750.00
135 Hipoliner 1 0 0 1 3600    3600.00
136 Brusco (GB) 1 0 0 2 3550    3550.00
137 Forever Bond (BRZ) 1 0 0 7 3000    3000.00
138 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 2 3000    3000.00
139 Look Honey (IRE) 1 0 0 1 3000    3000.00
140 Estejo (GER) 10 0 0 19 2855     285.50
141 Sexman 1 0 0 4 2800    2800.00
142 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 3 2800    2800.00
143 Lethal Force (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
144 Waldpark (GER) 1 0 0 2 2500    2500.00
145 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 5 2425    2425.00
146 Sidestep (AUS) 2 0 0 2 2400    1200.00
147 Diamond Green (FR) 3 0 0 6 2350     783.33
148 Dastarhon (IRE) 2 0 0 3 2250    1125.00
149 Zambezi Sun (GB) 2 0 0 4 2150    1075.00
150 Lilbourne Lad (IRE) 1 0 0 2 2100    2100.00
151 Egerton (GER) 2 0 0 2 2000    1000.00
152 Linngari (IRE) 1 0 0 2 2000    2000.00
153 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 2 2000    2000.00
154 Pedro The Great (USA) 1 0 0 1 2000    2000.00
155 Enjoy Plan (USA) 1 0 0 4 1875    1875.00
156 Milanais (FR) 1 0 0 6 1800    1800.00
157 Lawman (FR) 2 0 0 3 1800     900.00
158 Zanzibari (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
159 Night of Thunder (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
160 Anjaal (GB) 1 0 0 1 1800    1800.00
161 Manduro (GER) 1 0 0 1 1800    1800.00
162 Dawn Approach (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
163 Vale of York (IRE) 2 0 0 2 1600     800.00
164 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 3 1500    1500.00
165 Safety Wire (IRE) 3 0 0 5 1400     466.67
166 Dragon Pulse (IRE) 1 0 0 4 1400    1400.00
167 Country Club (GB) 1 0 0 2 1350    1350.00
168 War Command (USA) 1 0 0 3 1300    1300.00
169 No Nay Never (USA) 1 0 0 3 1300    1300.00
170 Kheleyf (USA) 1 0 0 4 1275    1275.00
171 Galileo (IRE) 1 0 0 2 1000    1000.00
172 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
173 Exeed And Excel (AUS) 1 0 0 1 1000    1000.00
174 Ivory Land (FR) 1 0 0 2 900     900.00
175 Finjaan (GB) 1 0 0 2 900     900.00
176 Orient Rock (IRE) 1 0 0 1 900     900.00
177 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 1 800     800.00
178 Montbard 1 0 0 6 750     750.00
179 Cape Cross (IRE) 1 0 0 4 650     650.00
180 Germes (IRE) 2 0 0 7 375     187.50
181 Hawk Wing (USA) 1 0 0 4 375     375.00
182 Zanatar (FR) 1 0 0 4 375     375.00
183 Lions Call (GB) 2 0 0 7 0       0.00
184 Kodiac (GB) 2 0 0 5 0       0.00
185 Intikhab (USA) 1 0 0 4 0       0.00
186 Street Boss (USA) 1 0 0 3 0       0.00
187 Orpen (USA) 1 0 0 3 0       0.00
188 Boreas Rush (GB) 1 0 0 3 0       0.00
189 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 2 0       0.00
190 Da Xian 2 0 0 2 0       0.00
191 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 0       0.00
192 Viritim 1 0 0 2 0       0.00
193 Masini 1 0 0 2 0       0.00
194 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
195 Shirocco (GER) 1 0 0 1 0       0.00
196 Lord du Sud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
197 Cachet Noir (USA) 1 0 0 1 0       0.00
198 Thewayyouare (USA) 1 0 0 1 0       0.00
199 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 0       0.00
200 Noridon 1 0 0 1 0       0.00
201 Irocco 1 0 0 1 0       0.00
202 Star Fury (HUN) 1 0 0 1 0       0.00
203 Falco (USA) 1 0 0 1 0       0.00
204 Stowaway (GB) 1 0 0 1 0       0.00
205 Montmartre (FR) 1 0 0 1 0       0.00
206 Silvaner (GER) 1 0 0 1 0       0.00
207 Turgeon (USA) 1 0 0 1 0       0.00
208 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 0       0.00
209 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
210 Candy Ride (ARG) 1 0 0 1 0       0.00
211 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
459 133 164 1340 3310500

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Dahess 14 8 10 44 198590   14185.00
2 Nayef Al Khalidiah 9 7 12 30 157215   17468.33
3 Nashwan Al Khalidiah 2 1 2 8 108020   54010.00
4 Murhib 7 5 7 28 107055   15293.57
5 Ontario HF 21 4 4 65 83115    3957.86
6 Muguet de Pascade 7 4 6 24 78390   11198.57
7 Von 17 4 7 48 74320    4371.76
8 Portmer 2 1 1 9 73450   36725.00
9 General 2 2 3 9 59550   29775.00
10 Jaafer ASF 4 2 4 15 49325   12331.25
11 Mared Al Sahra 9 4 5 19 45900    5100.00
12 Munjiz 5 2 4 17 40300    8060.00
13 Jalnar Al Khalidiah 2 0 0 6 38150   19075.00
14 Tabarak 1 1 1 3 34080   34080.00
15 Vasyli Kossack 9 3 3 26 30850    3427.78
16 Dostatok 13 0 0 38 26610    2046.92
17 Vitorio TO 10 2 2 34 23200    2320.00
18 Aim South 4 3 3 14 21960    5490.00
19 Akbar 1 0 0 5 19485   19485.00
20 Emerald J 3 2 2 5 15020    5006.67
21 Pentagon 1 1 1 4 14980   14980.00
22 Kazbek 9 0 0 29 14680    1631.11
23 Marvin El Samawi 3 1 1 9 13335    4445.00
24 Ekstern 5 1 1 17 13000    2600.00
25 Empire 4 1 1 14 12340    3085.00
26 Wares 2 1 1 6 11920    5960.00
27 Chndaka 1 1 1 4 11700   11700.00
28 Magoun 4 1 1 14 11640    2910.00
29 Njewman 1 0 0 6 10920   10920.00
30 Agordat 1 1 1 4 10880   10880.00
31 Darweesh 1 1 1 4 10580   10580.00
32 Borsalino K 3 1 1 5 10540    3513.33
33 Madiar 1 1 1 3 10200   10200.00
34 Pogrom 14 0 0 23 10020     715.71
35 Neron 4 0 0 6 10000    2500.00
36 Sus 2 0 0 10 9900    4950.00
37 Poganin 2 1 1 6 8140    4070.00
38 Asraa Min Albarq 3 1 1 7 8090    2696.67
39 Amanito 3 1 1 12 8000    2666.67
40 Impact 1 1 1 4 7975    7975.00
41 Nizam 1 1 1 3 7890    7890.00
42 Nougatin 4 1 1 7 7800    1950.00
43 Djoury du Monteil 1 1 1 2 7200    7200.00
44 Nonet 2 0 0 8 6800    3400.00
45 El Mulato 1 1 1 3 6800    6800.00
46 ByStival Kossack 1 1 1 3 6800    6800.00
47 Dormane 1 1 1 1 6800    6800.00
48 Mahabb 1 1 1 5 6600    6600.00
49 Marwan I 1 1 1 4 6115    6115.00
50 Gaspar 1 1 1 3 6110    6110.00
51 Ainhoa St Faust 1 1 1 3 6050    6050.00
52 Dubai Heros 5 0 0 15 5340    1068.00
53 Spiderman Kossack 2 0 0 6 5050    2525.00
54 Pougatin Kossack 2 0 0 5 4840    2420.00
55 Ascot DD 6 0 0 12 4490     748.33
56 Valentino G 1 0 0 5 4475    4475.00
57 Kasih 1 0 0 2 4080    4080.00
58 Eldon 1 0 0 4 3940    3940.00
59 Riyal 4 0 0 14 3870     967.50
60 Armeec 6 0 0 11 3740     623.33
61 Muneef 1 0 0 5 3645    3645.00
62 Noster 2 0 0 8 3500    1750.00
63 Vasilii 1 0 0 4 3400    3400.00
64 Djon 1 0 0 4 3100    3100.00
65 Akim De Ducor 1 0 0 5 3080    3080.00
66 Excalibur E. A. 1 0 0 4 3060    3060.00
67 HK Krystall 1 0 0 5 3000    3000.00
68 Drug 1 0 0 4 2720    2720.00
69 Hyyaf Al Khalediah 2 0 0 3 2720    1360.00
70 Psytadel 1 0 0 3 2720    2720.00
71 Bariq Al Amal 1 0 0 2 2075    2075.00
72 Nasch 1 0 0 4 1825    1825.00
73 DF Kahil 2 0 0 4 1500     750.00
74 Ganges 1 0 0 4 1500    1500.00
75 Fedain 1 0 0 3 1500    1500.00
76 Satis 2 0 0 7 1360     680.00
77 Kahil Al Shaqab 1 0 0 5 1050    1050.00
78 Hamasecha 1 0 0 4 1000    1000.00
79 Akbars 2 0 0 8 550     275.00
80 NivourGonnaTouchThis 2 0 0 5 550     275.00
81 Al Kamel 1 0 0 4 550     550.00
82 Seraphin du Paon 1 0 0 3 550     550.00
83 Equator 2 0 0 4 340     170.00
84 Desert Sand 1 0 0 2 340     340.00
85 Dorz 1 0 0 3 275     275.00
86 Furry 1 0 0 2 275     275.00
87 Tidjam Lotois 1 0 0 1 275     275.00
88 Kuheilaan Aafas Maidaan 3 0 0 7 0       0.00
89 El Omari 2 0 0 5 0       0.00
90 Medalion 2 0 0 4 0       0.00
91 Wasilew 2 0 0 3 0       0.00
92 Paker 1 0 0 3 0       0.00
93 Perkal 1 0 0 3 0       0.00
94 Eryks 1 0 0 2 0       0.00
95 Good Boy 1 0 0 2 0       0.00
96 Gawor 1 0 0 2 0       0.00
97 Palatino 1 0 0 2 0       0.00
98 Ekert 1 0 0 2 0       0.00
99 No Risk Al Maury 1 0 0 2 0       0.00
100 El Wodkine 1 0 0 2 0       0.00
101 Kanz Al Bidayer 1 0 0 2 0       0.00
102 Amadis 1 0 0 2 0       0.00
103 Ratho’ay Al Nouaimi 1 0 0 1 0       0.00
104 Donner 1 0 0 1 0       0.00
105 TM Fred Texas 1 0 0 1 0       0.00
106 Al Naoua’ami 1 0 0 1 0       0.00
107 Ermis 1 0 0 1 0       0.00
108 Eternal 1 0 0 1 0       0.00
109 Wojnicz 1 0 0 1 0       0.00
110 Barkas 1 0 0 1 0       0.00
312 80 101 911 1664675

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 32 20 16 8 11 44 131 607065
2 Reznikov A. 26 17 15 19 10 35 122 478795
3 Abik M. 23 17 26 23 18 58 165 396120
4 Turgaev A. 19 20 19 17 14 35 124 341060
5 Abaev S. 14 16 14 13 21 42 120 209860
6 Lukasek T. 13 4 5 4 2 12 40 287730
7 Srnec M. 11 8 7 16 14 45 101 170030
8 Giedyk B. 11 8 4 3 3 20 49 131800
9 Grzybowski K. 9 13 16 18 8 34 98 195945
10 Kabardov A. 8 7 12 12 11 55 105 119940
11 Wyrzyk J. 7 10 2 4 5 6 34 108415
12 Brygier K. 7 4 4 4 7 8 34 71350
13 Vasyutov S. 6 11 12 8 12 28 77 156520
14 Fraisl C. 5 8 7 5 6 11 42 79075
15 Mura S. 5 3 3 3 4 23 41 71675
16 Kryszyłowicz M. 5 2 6 6 11 16 46 53035
17 Petryakov D. 4 12 9 9 4 14 52 84425
18 Mazur K. 4 7 12 7 9 27 66 87260
19 Hendzel N. 4 5 7 4 2 12 34 60600
20 Wójcik I. 4 3 9 5 7 33 61 61770
21 Popov V. 3 7 9 11 10 36 76 71030
22 Grzybowska J. 3 4 1 4 2 12 26 37237,5
23 Dynarowska K. 3 3 2 4 6 15 33 35400
24 Pantchev D. 3 3 1 1 8 7 23 36350
25 Lovén N. 3 3 1 0 0 2 9 114400
26 Kozhomkulov U. 3 2 1 0 0 11 17 27500
27 Chopyk A. 3 1 0 2 2 10 18 35075
28 Sweeney F. D. 3 0 0 0 0 0 3 167500
29 Pavliček J. 2 0 0 0 0 0 2 13000
30 Maryniak K. 1 4 4 4 2 13 28 26900
31 Kamińska K. 1 4 4 2 7 25 43 34375
32 Szymczuk W. 1 3 2 1 2 22 31 62200
33 Kłóś P. 1 3 2 1 2 8 17 20725
34 Rychlak J. 1 2 1 3 3 9 19 18400
35 Novák M. 1 2 1 1 0 2 7 22200
36 Janaček V. 1 2 0 0 0 0 3 26800
37 Hamad Y. 1 1 3 5 2 2 14 19062,5
38 Sommer M. 1 1 2 0 1 4 9 13395
39 Ferhanov S. 1 1 0 0 0 0 2 42000
40 Krowicki P. 1 0 1 0 0 5 7 9140
41 Turganaaly Uulu E. 1 0 1 0 0 2 4 5900
42 Yuldashev R. 1 0 0 2 1 16 20 7070
43 Pawlak C. 1 0 0 2 0 3 6 6950
44 Roberts C. 1 0 0 2 0 0 3 14000
45 Vyhnálek D. 1 0 0 1 0 1 3 10000
46 Sloup L. 1 0 0 0 2 1 4 23000
47 Suleymanova K. 1 0 0 0 0 5 6 7000
48 Mikšovský M. 1 0 0 0 0 4 5 10000
49 Cyrkler N. 1 0 0 0 0 1 2 4500
50 Stappaerts S. 1 0 0 0 0 0 1 4500
51 Hrouda M. 1 0 0 0 0 0 1 8000
52 Liška D. 0 4 0 1 0 9 14 14740
53 Verner J. 0 3 1 1 2 3 10 18600
54 Nakoniechnyi P. 0 2 5 4 2 19 32 19900
55 Tapia Dalbark A. 0 2 2 2 1 4 11 14450
56 Boyer T. 0 2 1 0 1 2 6 11800
57 Stromsky M. 0 1 3 0 0 1 5 30000
58 Stępniak D. 0 1 2 0 2 9 14 6150
59 Kardanov A. 0 1 2 0 2 4 9 5875
60 Odložil J. 0 1 1 1 2 2 7 18600
61 Mannanbek Uulu R. 0 1 0 2 3 18 24 6330
62 Gil A. 0 1 0 2 2 29 34 5275
63 Graberg P.-A. 0 1 0 2 2 0 5 48250
64 Koutnikova P. 0 1 0 0 0 2 3 2000
65 Březina M. 0 1 0 0 0 1 2 2600
66 Polli A. 0 1 0 0 0 0 1 3000
67 Schou W. 0 1 0 0 0 0 1 1800
68 Lica Z. 0 0 1 2 1 1 5 22000
69 Szarłat O. 0 0 1 0 0 4 5 1500
70 Spáčil J. 0 0 1 0 0 3 4 1500
71 Benš R. 0 0 1 0 0 2 3 3000
72 Polgar B. 0 0 1 0 0 0 1 900
73 Mullen R. 0 0 1 0 0 0 1 1500
74 Kołakowski J. 0 0 0 4 0 6 10 4800
75 Wyrzyk M. 0 0 0 2 1 3 6 1775
76 Linek J. 0 0 0 2 0 1 3 15400
77 Convertino P. 0 0 0 1 2 0 3 1500
78 Altynbekov S. 0 0 0 1 1 7 9 1125
79 O’Shea T. P. 0 0 0 1 0 1 2 2300
80 Ibrahim N. 0 0 0 1 0 0 1 450
81 Giedyk J. 0 0 0 1 0 0 1 750
82 Czwarno W. 0 0 0 1 0 0 1 450
83 Chaves E. 0 0 0 1 0 0 1 750
84 Pałczyński P. 0 0 0 0 1 8 9 1000
85 Beswick H. 0 0 0 0 1 1 2 800
86 Chiara A. 0 0 0 0 1 0 1 225
87 Složil P. jr 0 0 0 0 1 0 1 1000
88 Fresu A. 0 0 0 0 0 3 3 0
89 Sawaed S. 0 0 0 0 0 2 2 0
90 Borč J. 0 0 0 0 0 2 2 0
91 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
92 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
93 Henych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Virdis G. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Ferhanov B. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Ryzhak O. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 De Geer F. 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Lopez M. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Boekhout P. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Langhard J. 0 0 0 0 0 1 1 0
101 Fleissner C. 0 0 0 0 0 1 1 0
102 Giavarini S. 0 0 0 0 0 1 1 0
103 Ferris K. 0 0 0 0 0 1 1 0
104 Drozd M. 0 0 0 0 0 1 1 0
105 Havlik J. 0 0 0 0 0 1 1 0
265 265 264 266 257 936 2253 4978175

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 18-08-2019

Lp. Hodowca Suma
1 Z. Górski 216390
2 R. Coleman 187240
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 151610
4 Al Khalediah Stables 146915
5 Stilvi Compania Financiera S.A. 130450
6 SK Golejewko 103460
7 Nessa Arabians Sp. z o.o. 103000
8 SK Janów Podlaski 102360
9 SK Michałów 92555
10 E. de Kerpezdron 90000
11 R. Reveillere i V. Teillard 87600
12 S.A.R.L. Mezagri 78390
13 SK Krasne 77885
14 A. i R. Zielińscy 69955
15 Ophelia’s Song Partnership 68500
16 K. Mirpuri 61560
17 SK Iwno 59330
18 SK Moszna 56525
19 Fortum Michał Romanowski 53500
20 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 50000
21 S. Jeffroy, AGB Agency 50000
22 J. Traka 47740
23 S. Plavac 46400
24 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 45600
25 Allevamento Gialloblu srl 42820
26 F. Cousins 39600
27 M. Gromala 39050
28 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 37030
29 I.G.E.P. 37000
30 Gestüt Chat 36800
31 R.A.G. Kolk-van Meerveld 35840
32 GR K. Tomaszewska 35170
33 T. & H. Russell 34000
34 K. & Mrs Cullen 32700
35 Rabbah Bloodstock Ltd 32450
36 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
37 B. M. Tomaszewski 30850
38 A. Kirkham 30730
39 SK Napajedla 30000
40 The Kossack Stud B.V. 29890
41 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 29600
42 W. J. Engel 28350
43 Tersk Stud 28175
44 Shadwell Estate Company Ltd 28075
45 R. Gorczyca 27000
46 J. Ryżkowski 25790
47 Degmer Ltd 25200
48 K. Szumiński 24875
49 T. Ashley 24750
50 A. Rafferty 24030
51 Gestüt Karlshof 24000
52 Haras d’Haspel 23900
53 R. Piwko 23900
54 Newsells Park Stud Ltd 23100
55 S. Mladenovic 23075
56 SK Widzów – A. Tyszko 21575
57 M. i S. Wiśniewscy 21300
58 P. & S. Fortune 21240
59 J. Foley 20175
60 G. Smith 19900
61 J. Eng 19670
62 A. i G. Forien 19600
63 M. Viguie 19485
64 J. Głowacki 19400
65 R. Sumiła 18600
66 S. Gruszka i M. Biały 18500
67 K. & R. Ask 18245
68 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 18200
69 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 18000
70 Kildaragh Stud 17540
71 J. Mcdonald 17375
72 A. Zieliński 17275
73 Sweetmans Bloodstock 17000
74 Lincarne House Ltd 16500
75 K. Al Bahou 16500
76 J.C.S.Wilson Bloodstock 16500
77 Kellsgrange Stud 16500
78 A. Sexton 16200
79 Irish National Stud 16100
80 Ecurie Normandie Pur Sang 15900
81 Azienda Agricola Gennaro Stimola 15750
82 Haras du Quesnay 15500
83 L. Norris i Lord Huntingdon 15350
84 A. Lindahl 14980
85 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 14740
86 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 14740
87 T. Tarczyński 14570
88 Tally-Ho Stud 14475
89 S. Ringler 14350
90 Team Hogdala France 14000
91 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 13910
92 Mrs O. Harnett 13700
93 Ecurie des Charmes 13550
94 P. Tormey 13540
95 J. i M. Banahan 13500
96 C., A. i S. Quellier 13250
97 Ch. Moussay 13080
98 A. Burke 13050
99 F. Dunne 13000
100 Wrbna Racing 13000
101 Mountarmstrong Stud 12850
102 J. & J. Waldron 12250
103 E. Schmid 12110
104 G. i L. Trincot 12000
105 S. Connolly 12000
106 Mr & Mrs R. Coffey 12000
107 B. Olkowska 11870
108 A. Loughlin 11800
109 M. Bober 11750
110 L. Błachut 11700
111 W. Krzemiński 11680
112 Mr & Mrs D. Yates 11500
113 GR J. Zalewska 11400
114 P. Szmigiel 11300
115 Copgrove Hall Stud 11240
116 W. Saniewski 11150
117 D. Mitrovic 11100
118 PPH Parys Sp. z o.o. 11000
119 K. Rausing 11000
120 SK Białka 11000
121 C. Dell’Ova 10920
122 G. Flottes 10880
123 K. Zakolski 10790
124 J. Wallace 10650
125 A. Curran 10590
126 P. Antenet 10580
127 M. O’Gorman 10550
128 Ch. Barel 10500
129 E.A.R.L. Elevage des Loges 10475
130 S. Penner 10450
131 Fortbarrington Stud 10240
132 Haras du Mezeray 10175
133 P. J. Connolly 10060
134 M. du Breil, S. Lamy 10000
135 A. Borroni 10000
136 B. Dąbrowski 9900
137 J. Brennan 9750
138 SK Kozienice 9625
139 B. Dörflinger 9550
140 Hall Of Fame Stud Ltd 9500
141 Deer Forest Stud 9450
142 H. Kopel 9450
143 Mrs E. Thompson 9000
144 A. Nunez 9000
145 Homecroft Wealth Racing 9000
146 Sherborough Developments Co Ltd 8812,5
147 SCA La Perrigne 8325
148 T. de la Heronniere 8300
149 P. Despouy 8250
150 R. Z. Zieliński 8200
151 A. Naughton 8150
152 R. Berns 8100
153 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 8000
154 S. Popelka 8000
155 J. i U. Appel 7975
156 Alsadd Stud 7890
157 Whisperview Trading Ltd 7750
158 K. Rabiej 7700
159 L. Delany 7600
160 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 7500
161 G. Callanan 7500
162 Storeway Ltd. 7500
163 P. i J. Richard 7500
164 A. Wójtowicz 7480
165 Ch. Jouandou 7475
166 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 7400
167 N. Kennedy 7400
168 Nawaf A. M. Nona’ami 7200
169 M. Cullinane 7200
170 K. Ziemiański 7160
171 A. Steinhart 7070
172 R. Rutkowski 7000
173 T. Rejman 7000
174 K. Rybár 7000
175 G. Miszkiel 6800
176 A. Scheele 6800
177 M. Kurach 6620
178 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6600
179 HH Aga Khan 6600
180 H., M., J. i A. Klein 6540
181 R. Ptach 6500
182 Gestüt Görlsdorf 6500
183 Haras du Logis Saint Germain 6400
184 M. Channon Bloodstock Ltd 6200
185 Nesco II 6000
186 J. B. J. Richards 6000
187 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 5850
188 P. i J. Łucki 5800
189 T. Sobierajski 5750
190 D. Jaskółka-Grylewicz 5500
191 J. Kennedy 5400
192 Mikita Stud 5300
193 Millennium Stud 5300
194 Ringfort Stud 5250
195 T. Sieradzki 5100
196 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 5050
197 Oceana Racing 5050
198 G. & A. Corry 4950
199 Highpark Bloodstock Ltd 4900
200 Le Thenney S.A. 4825
201 J. Hanly 4800
202 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 4675
203 Dr G. W. Guy 4600
204 K.T.M. Sp. z o. o. 4575
205 Ennistown Stud 4500
206 F. Jalalian 4500
207 S. Weresiński 4500
208 Arkadiusz Nicpoń 4500
209 Alfred F. Laskowski 4500
210 S. Chazel 4250
211 S. Bujarski 4240
212 Ł. Paczewski 4220
213 E. Gilert 4125
214 EARL Haras de Nonant le Pin 4000
215 J. Vymazal 4000
216 K. Grudziąż 3940
217 Mr & Mrs Etrillard 3912,5
218 P. F. Headon 3750
219 R. Talarek 3695
220 K. Bolbro Agerholm 3645
221 Lutetia Arabians S.A.R.L. 3625
222 A. Kocińska 3600
223 SARL Jedburgh Stud 3600
224 Dunchurch Lodge Stud Company 3600
225 P. Winkworth 3600
226 Pavlin Dvůr s.r.o. 3550
227 Braz Arabians 3415
228 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 3350
229 M. Pehu 3300
230 T. Twomey 3200
231 A. Dziuba 3200
232 L. Lafitte, H. Barus 3175
233 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 3175
234 Veles Stud 3100
235 P. Frejlich 3060
236 V. Laurent 3010
237 E. i E. de Kerpezdron 3000
238 R. Bodmer i A. Tamagni 3000
239 Franklin Finance S.A. i N. Clement 2800
240 E. Porębna 2800
241 Minch Bloodstock 2800
242 M. Harms 2800
243 L. Kowal 2720
244 L. Deymonaz 2720
245 S. Guła 2575
246 Y. Nikles 2500
247 R. P. Doyle 2425
248 J. Verkerk 2400
249 Gestüt Auenquelle 2375
250 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 2250
251 O. Tricot 2150
252 Abdullah Ali Al Saif 2150
253 Gaynestown Stud Ltd 2100
254 R. Boland 2050
255 A. Cieloch 2040
256 V. A. Kurasov 2040
257 S.A.R.L. Plersch Breeding 2000
258 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 2000
259 Fa-Bio Spol.s r.o. 2000
260 E. Kubíček 2000
261 A. Biedrzycki 1910
262 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1875
263 Tullpark Limited 1800
264 J. Waldron & J. Barton 1800
265 G. Nordqvist, F. Dagniaux, N. Braem 1800
266 EARL Bois Hue 1800
267 P. Pasquiou 1800
268 Haras de Montaigu 1800
269 Haras de la Huderie 1800
270 Pier House Stud 1800
271 O., Y., S. Varin 1775
272 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 1640
273 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 1600
274 L. Duhard 1600
275 M. Daguzan-Garros 1600
276 F. Dill 1500
277 Aunty Ifl 1500
278 K. Szymański 1500
279 E. Foley 1500
280 H. Ryan 1400
281 M. Stelmaszczyk 1360
282 Agnieszka Wójtowicz 1360
283 L. Staniszewski 1360
284 Knockainey Stud 1350
285 Un Prz we Wrocławiu 1350
286 Barronstown Stud 1300
287 Roundhill Stud 1300
288 K. Robinson 1275
289 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1125
290 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1100
291 Giewont Sp. z o.o. 1100
292 UNI-RES Sp. z o.o. 1020
293 S. Wiśniewski 1020
294 Teliver Farm Kft 1000
295 Melito Syndicate 1000
296 Godolphin 1000
297 R. Mroziński 900
298 H. Łątka 900
299 D. Fenton Clonkeeran Bloodstock, Elm Equine 900
300 D. Curran 900
301 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 750
302 G. Nałęcz 700
303 Ballybrennan Stud 700
304 G. Łątka 680
305 Skymarc Farm 650
306 M.-C. Biaudis 550
307 K. Goździalski 550
308 D. Kwiatkowski 550
309 Adam Laskowski 500
310 A. Wyrzyk 450
311 K. Zawiliński 450
312 Glebe Farm Stud 450
313 D. Commins & Lawman Syndicate 450
314 R. Szpar 450
315 G. Brady 450
316 Bloodstock Agency Ltd 450
317 M. Poland 375
318 U. Zhussupov 375
319 POE Millennium Stud 375
320 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 340
321 K. Litwiniak 340
322 Ecurie Altima 325
323 S. Güldenpfennig 275
324 B. Deutrom 275
325 L. M. Driss 275
326 Polska AKF Sp. z o.o. 0
327 T. Gawryszewski 0
328 E. Barbieri 0
329 M. Pokrywka 0
330 M. Tul 0
331 A. Dupont 0
332 M. Gołębiowska GR Surchów 0
333 G. Molska i W. Saniewski 0
334 K. Bukład 0
335 J. i K. Dobosz 0
336 P. Siuta 0
337 M. & M. Butler 0
338 Artur Nicpoń 0
339 Günay Equestrian Invest GmbH 0
340 Z. Tokarzewski 0
341 G. Paw 0
342 Golden Vale Stud 0
343 EARL Ecurie Feuillet 0
344 T. Ruciński 0
345 I. i M. Fahlgren 0
346 M. Klonowski 0
347 G. i Kl. Grudziąż 0
348 T. H. Nasif 0
349 M. Alnuaimi 0
350 A. Żyłkowska 0
351 V. Timoshenko 0
352 L. Ciampoli 0
353 F. Wołoszyn 0
354 A. Mika 0
355 Ecurie Jema 0
356 G. Dudek 0
357 S. Polednia 0
358 Z. Nieznański 0
359 Brandywine Farm 0
360 C. J. Gołaszewski 0
361 Mrs A. Hughes 0
362 A. i P. Łojcha 0
363 H. Devin 0
364 S.A.G.L. Seserve 0
365 A. Borkowski 0
366 R. Żurawski 0
367 M. Kaszubowski 0
368 Tribes Man Syndicate 0
369 D. Zalewski 0
370 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0
371 SK Jaroszówka 0
372 Wardstown Stud 0
373 Blue Devil Racing Stable LLC 0
374 Mr & Mrs G. Middlebrook 0
375 P. Drutowski 0
376 P. Lis 0
377 P. Cornou 0
378 I. Topolska 0
4978175

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 5 8 4 6 4 14 41 103460
2 A. i R. Zielińscy 5 6 1 5 5 3 25 69955
3 SK Krasne 5 4 9 8 8 49 83 77885
4 S. Plavac 4 2 3 3 4 14 30 46400
5 Stilvi Compania Financiera S.A. 4 1 1 0 1 1 8 130450
6 W. J. Engel 3 1 4 0 2 2 12 28350
7 Shadwell Estate Company Ltd 3 0 2 1 1 7 14 28075
8 R. Coleman 3 0 2 0 0 0 5 187240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 3 0 0 0 1 2 6 37030
10 A. Kirkham 3 0 0 0 1 0 4 30730
11 F. Cousins 3 0 0 0 0 0 3 39600
12 SK Iwno 2 7 8 6 11 38 72 59330
13 SK Moszna 2 5 4 10 10 30 61 56525
14 S. Mladenovic 2 3 0 0 1 3 9 23075
15 R. Piwko 2 2 0 3 3 5 15 23900
16 SK Widzów – A. Tyszko 2 2 0 0 1 3 8 21575
17 R. Gorczyca 2 1 3 0 0 3 9 27000
18 K. Mirpuri 2 1 1 3 2 10 19 61560
19 Allevamento Gialloblu srl 2 1 1 0 0 0 4 42820
20 J. Mcdonald 2 1 0 0 1 1 5 17375
21 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2 1 0 0 0 1 4 18000
22 Sweetmans Bloodstock 2 1 0 0 0 1 4 17000
23 Gestüt Karlshof 2 1 0 0 0 0 3 24000
24 G. Smith 2 0 3 1 1 1 8 19900
25 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 2 0 2 1 0 0 5 18200
26 A. Rafferty 2 0 2 0 2 0 6 24030
27 R. Reveillere i V. Teillard 2 0 2 0 0 0 4 87600
28 J. Foley 2 0 1 0 1 0 4 20175
29 Irish National Stud 2 0 1 0 0 1 4 16100
30 K. Al Bahou 2 0 1 0 0 0 3 16500
31 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 3 0 0 5 18500
32 Kellsgrange Stud 2 0 0 0 0 2 4 16500
33 J.C.S.Wilson Bloodstock 2 0 0 0 0 2 4 16500
34 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
35 E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 0 2 90000
36 Lincarne House Ltd 1 3 0 0 0 1 5 16500
37 Haras du Quesnay 1 2 1 0 0 1 5 15500
38 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 1 0 0 4 15750
39 Tally-Ho Stud 1 2 0 0 1 0 4 14475
40 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 2 0 0 0 6 9 14740
41 S. Jeffroy, AGB Agency 1 2 0 0 0 2 5 50000
42 J. i M. Banahan 1 2 0 0 0 1 4 13500
43 A. Sexton 1 2 0 0 0 1 4 16200
44 P. & S. Fortune 1 2 0 0 0 0 3 21240
45 J. Traka 1 1 2 1 2 9 16 47740
46 S. Ringler 1 1 2 1 0 0 5 14350
47 C., A. i S. Quellier 1 1 2 1 0 0 5 13250
48 A. Zieliński 1 1 2 0 8 6 18 17275
49 M. i S. Wiśniewscy 1 1 1 1 1 1 6 13500
50 K. & Mrs Cullen 1 1 1 1 0 0 4 32700
51 M. Bober 1 1 1 1 0 0 4 11750
52 A. Burke 1 1 1 0 1 1 5 13050
53 Kildaragh Stud 1 1 1 0 1 0 4 17540
54 Fortum Michał Romanowski 1 1 1 0 0 4 7 12700
55 A. Loughlin 1 1 1 0 0 2 5 11800
56 Mr & Mrs R. Coffey 1 1 1 0 0 2 5 12000
57 P. Tormey 1 1 1 0 0 1 4 13540
58 T. & H. Russell 1 1 1 0 0 1 4 34000
59 Ecurie des Charmes 1 1 0 2 0 1 5 13550
60 Newsells Park Stud Ltd 1 1 0 1 1 0 4 23100
61 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 1 1 0 1 0 2 5 14740
62 W. Saniewski 1 1 0 1 0 1 4 11150
63 Mr & Mrs D. Yates 1 1 0 1 0 0 3 11500
64 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
65 W. Krzemiński 1 1 0 0 2 1 5 11680
66 E.A.R.L. Elevage des Loges 1 1 0 0 1 2 5 10475
67 J. & J. Waldron 1 1 0 0 1 1 4 12250
68 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 2 4 37000
69 Ch. Barel 1 1 0 0 0 1 3 10500
70 Hall Of Fame Stud Ltd 1 1 0 0 0 0 2 9500
71 Degmer Ltd 1 0 2 0 0 0 3 25200
72 K. Szumiński 1 0 1 2 1 9 14 24875
73 E. Schmid 1 0 1 2 1 0 5 12110
74 J. Wallace 1 0 1 2 0 1 5 10650
75 P. Szmigiel 1 0 1 2 0 0 4 11300
76 Mrs O. Harnett 1 0 1 1 2 0 5 13700
77 A. Curran 1 0 1 1 1 3 7 10590
78 D. Mitrovic 1 0 1 1 1 2 6 11100
79 Whisperview Trading Ltd 1 0 1 1 1 0 4 7750
80 SK Napajedla 1 0 1 1 0 3 6 30000
81 J. Brennan 1 0 1 1 0 1 4 9750
82 B. Olkowska 1 0 1 0 2 2 6 11870
83 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 1 0 1 2 5 15350
84 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 1 2 5 45600
85 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 1 0 1 0 3 32450
86 A. Nunez 1 0 1 0 0 2 4 9000
87 F. Dunne 1 0 1 0 0 0 2 13000
88 Wrbna Racing 1 0 1 0 0 0 2 13000
89 Mountarmstrong Stud 1 0 0 2 3 4 10 12850
90 T. Ashley 1 0 0 2 2 2 7 24750
91 Haras du Mezeray 1 0 0 2 2 0 5 10175
92 Sherborough Developments Co Ltd 1 0 0 2 0 1 4 8812,5
93 Haras d’Haspel 1 0 0 2 0 0 3 23900
94 N. Kennedy 1 0 0 1 0 1 3 7400
95 K. Rausing 1 0 0 1 0 0 2 11000
96 P. J. Connolly 1 0 0 1 0 0 2 10060
97 P. Despouy 1 0 0 0 2 0 3 8250
98 Deer Forest Stud 1 0 0 0 1 1 3 9450
99 K. Rabiej 1 0 0 0 1 1 3 7700
100 H. Kopel 1 0 0 0 1 0 2 9450
101 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
102 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500
103 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 7000
104 Gestüt Görlsdorf 1 0 0 0 0 1 2 6500
105 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
106 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
107 Mrs E. Thompson 1 0 0 0 0 0 1 9000
108 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
109 M. du Breil, S. Lamy 1 0 0 0 0 0 1 10000
110 Homecroft Wealth Racing 1 0 0 0 0 0 1 9000
111 GR J. Zalewska 0 3 1 1 0 2 7 11400
112 M. O’Gorman 0 3 1 0 1 0 5 10550
113 Ophelia’s Song Partnership 0 3 0 1 0 0 4 68500
114 Fortbarrington Stud 0 3 0 0 0 1 4 10240
115 SCA La Perrigne 0 2 1 0 1 1 5 8325
116 Ch. Jouandou 0 2 1 0 1 0 4 7475
117 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 2 1 0 0 2 5 7400
118 P. i J. Richard 0 2 1 0 0 2 5 7500
119 Ch. Moussay 0 2 0 2 1 1 6 13080
120 R. Berns 0 2 0 1 0 1 4 8100
121 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 3 5 6600
122 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
123 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 2 0 0 0 0 2 29600
124 M. Cullinane 0 2 0 0 0 0 2 7200
125 S. Penner 0 1 4 1 2 2 10 10450
126 A. Naughton 0 1 3 1 0 0 5 8150
127 SK Kozienice 0 1 2 0 2 1 6 9625
128 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 1 1 0 2 5 5050
129 Ringfort Stud 0 1 1 1 0 1 4 5250
130 Oceana Racing 0 1 1 1 0 1 4 5050
131 Mikita Stud 0 1 1 1 0 0 3 5300
132 Nesco II 0 1 1 1 0 0 3 6000
133 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 1 1 0 1 1 4 4675
134 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 1 0 0 2 4 4900
135 J. Hanly 0 1 1 0 0 1 3 4800
136 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
137 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
138 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
139 J. Kennedy 0 1 1 0 0 0 2 5400
140 Le Thenney S.A. 0 1 0 2 1 1 5 4825
141 Team Hogdala France 0 1 0 2 0 2 5 14000
142 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 2 0 2 5 6200
143 Mr & Mrs Etrillard 0 1 0 2 0 1 4 3912,5
144 L. Delany 0 1 0 1 1 2 5 7600
145 E. Gilert 0 1 0 1 1 2 5 4125
146 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 1 0 3 4575
147 Dr G. W. Guy 0 1 0 1 0 2 4 4600
148 P. F. Headon 0 1 0 1 0 1 3 3750
149 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 1 0 1 0 1 3 3350
150 Ennistown Stud 0 1 0 1 0 0 2 4500
151 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 1 0 0 2 3550
152 S. Weresiński 0 1 0 1 0 0 2 4500
153 Gestüt Auenquelle 0 1 0 0 1 1 3 2375
154 T. Twomey 0 1 0 0 0 3 4 3200
155 E. Porębna 0 1 0 0 0 2 3 2800
156 Dunchurch Lodge Stud Company 0 1 0 0 0 1 2 3600
157 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
158 A. Kocińska 0 1 0 0 0 0 1 3600
159 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
160 SARL Jedburgh Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
161 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0 1 0 0 0 0 1 2000
162 P. Winkworth 0 1 0 0 0 0 1 3600
163 J. Vymazal 0 1 0 0 0 0 1 4000
164 Copgrove Hall Stud 0 0 3 0 0 2 5 11240
165 HH Aga Khan 0 0 3 0 0 1 4 6600
166 G. & A. Corry 0 0 2 2 0 0 4 4950
167 M. Pehu 0 0 2 0 0 2 4 3300
168 T. Sobierajski 0 0 1 4 0 1 6 5750
169 Millennium Stud 0 0 1 2 1 6 10 5300
170 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 1 2 1 1 5 3175
171 L. Lafitte, H. Barus 0 0 1 2 1 0 4 3175
172 T. Sieradzki 0 0 1 1 3 6 11 5100
173 R. P. Doyle 0 0 1 1 1 2 5 2425
174 T. de la Heronniere 0 0 1 1 1 1 4 8300
175 Storeway Ltd. 0 0 1 1 1 0 3 7500
176 B. M. Tomaszewski 0 0 1 1 0 6 8 2200
177 Y. Nikles 0 0 1 1 0 2 4 2500
178 Abdullah Ali Al Saif 0 0 1 1 0 2 4 2150
179 R. Boland 0 0 1 1 0 0 2 2050
180 S. Guła 0 0 1 0 3 0 4 2575
181 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 4 6 2800
182 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 1 2 4 1875
183 Minch Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2800
184 P. Pasquiou 0 0 1 0 0 5 6 1800
185 K. Szymański 0 0 1 0 0 4 5 1500
186 Aunty Ifl 0 0 1 0 0 2 3 1500
187 Pier House Stud 0 0 1 0 0 2 3 1800
188 Roundhill Stud 0 0 1 0 0 2 3 1300
189 Barronstown Stud 0 0 1 0 0 2 3 1300
190 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 1 0 0 1 2 3000
191 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800
192 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
193 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
194 J. Verkerk 0 0 1 0 0 0 1 2400
195 G. Nordqvist, F. Dagniaux, N. Braem 0 0 1 0 0 0 1 1800
196 J. B. J. Richards 0 0 1 0 0 0 1 6000
197 EARL Bois Hue 0 0 1 0 0 0 1 1800
198 Haras de la Huderie 0 0 1 0 0 0 1 1800
199 Tullpark Limited 0 0 1 0 0 0 1 1800
200 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 3 0 1 4 2250
201 M. Harms 0 0 0 2 0 2 4 2800
202 Haras de Montaigu 0 0 0 2 0 0 2 1800
203 O., Y., S. Varin 0 0 0 1 2 1 4 1775
204 H. Ryan 0 0 0 1 2 1 4 1400
205 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 4 6 1125
206 K. Robinson 0 0 0 1 1 2 4 1275
207 Un Prz we Wrocławiu 0 0 0 1 1 0 2 1350
208 Knockainey Stud 0 0 0 1 1 0 2 1350
209 Skymarc Farm 0 0 0 1 0 3 4 650
210 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 3 4 750
211 H. Łątka 0 0 0 1 0 3 4 900
212 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
213 D. Curran 0 0 0 1 0 1 2 900
214 Godolphin 0 0 0 1 0 0 1 1000
215 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
216 M. Daguzan-Garros 0 0 0 1 0 0 1 1600
217 L. Duhard 0 0 0 1 0 0 1 1600
218 E. Kubíček 0 0 0 1 0 0 1 2000
219 D. Fenton Clonkeeran Bloodstock, Elm Equine 0 0 0 1 0 0 1 900
220 O. Tricot 0 0 0 0 2 1 3 2150
221 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
222 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 7 8 375
223 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 1 4 5 450
224 G. Brady 0 0 0 0 1 3 4 450
225 M. Poland 0 0 0 0 1 3 4 375
226 A. Wyrzyk 0 0 0 0 1 2 3 450
227 U. Zhussupov 0 0 0 0 1 2 3 375
228 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 2 3 700
229 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
230 Ecurie Altima 0 0 0 0 1 1 2 325
231 Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 1 1 2 450
232 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 1 2 1000
233 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
234 D. Commins & Lawman Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 450
235 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
236 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 10 10 0
237 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 5 5 0
238 R. Sumiła 0 0 0 0 0 5 5 0
239 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 4 4 0
240 P. Drutowski 0 0 0 0 0 4 4 0
241 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 4 4 0
242 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 3 3 0
243 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 3 3 0
244 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 3 3 0
245 A. Mika 0 0 0 0 0 3 3 0
246 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 3 3 4000
247 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
248 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
249 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
250 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
251 S. Polednia 0 0 0 0 0 2 2 0
252 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
253 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
254 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
255 S.A.G.L. Seserve 0 0 0 0 0 1 1 0
256 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
257 Ecurie Jema 0 0 0 0 0 1 1 0
258 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
259 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
260 M. Konarski 0 0 0 0 0 1 1 0
261 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
262 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
263 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
264 inż. J. Travniček 0 0 0 0 0 1 1 0
265 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
266 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
267 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
268 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
269 G. Molska i W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
270 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
271 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
272 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
273 Blue Devil Racing Stable LLC 0 0 0 0 0 1 1 0
274 Golden Vale Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
275 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
276 H. Devin 0 0 0 0 0 1 1 0
277 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 1 1 0
278 Mrs A. Hughes 0 0 0 0 0 1 1 0
164 164 162 164 158 528 1340 3310500

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 19-08-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Z. Górski 12 8 11 5 6 17 59 216390
2 Al Khalediah Stables 10 4 4 1 1 5 25 146915
3 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 9 1 3 2 1 7 23 151610
4 SK Michałów 7 10 11 9 14 59 110 92555
5 S.A.R.L. Mezagri 6 6 5 2 2 3 24 78390
6 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5 5 4 6 2 9 31 103000
7 Fortum Michał Romanowski 5 0 1 2 1 16 25 40800
8 The Kossack Stud B.V. 3 3 2 0 1 0 9 29890
9 GR K. Tomaszewska 3 3 0 4 2 7 19 35170
10 R.A.G. Kolk-van Meerveld 3 2 0 2 0 1 8 35840
11 B. M. Tomaszewski 3 1 0 1 0 5 10 28650
12 SK Janów Podlaski 2 6 5 5 8 35 61 102360
13 M. Gromala 2 4 2 4 4 3 19 39050
14 J. Ryżkowski 2 2 2 3 3 24 36 25790
15 J. Głowacki 2 1 1 1 1 6 12 19400
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 2 1 1 0 0 0 4 50000
17 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 1 0 0 2 0 5 13910
18 Tersk Stud 1 4 4 8 5 7 29 28175
19 J. Eng 1 3 2 0 3 13 22 19670
20 PPH Parys Sp. z o.o. 1 2 0 0 0 5 8 11000
21 Gestüt Chat 1 1 3 0 0 2 7 36800
22 K. Zakolski 1 1 1 1 0 1 5 10790
23 A. Lindahl 1 1 1 0 1 0 4 14980
24 M. i S. Wiśniewscy 1 1 1 0 0 1 4 7800
25 R. Sumiła 1 1 1 0 0 0 3 18600
26 G. Flottes 1 1 1 0 0 0 3 10880
27 B. Dörflinger 1 1 0 1 0 2 5 9550
28 L. Błachut 1 1 0 1 0 1 4 11700
29 J. i U. Appel 1 1 0 0 1 1 4 7975
30 SK Białka 1 0 3 1 1 11 17 11000
31 P. Antenet 1 0 1 1 1 0 4 10580
32 H., M., J. i A. Klein 1 0 1 1 0 0 3 6540
33 R. Ptach 1 0 1 0 0 2 4 6500
34 A. Steinhart 1 0 0 2 1 3 7 7070
35 Nawaf A. M. Nona’ami 1 0 0 1 0 0 2 7200
36 K. Ziemiański 1 0 0 0 2 2 5 7160
37 Alsadd Stud 1 0 0 0 2 0 3 7890
38 A. Scheele 1 0 0 0 0 2 3 6800
39 G. Miszkiel 1 0 0 0 0 2 3 6800
40 R. Z. Zieliński 1 0 0 0 0 1 2 8200
41 C. Dell’Ova 0 4 0 0 0 2 6 10920
42 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 0 2 1 0 2 2 7 5850
43 K. & R. Ask 0 2 1 0 2 0 5 18245
44 B. Dąbrowski 0 2 0 5 1 2 10 9900
45 K. Grudziąż 0 2 0 0 1 1 4 3940
46 A. Wójtowicz 0 1 3 0 2 5 11 7480
47 M. Kurach 0 1 2 2 1 4 10 6620
48 S. Bujarski 0 1 1 1 0 1 4 4240
49 F. Jalalian 0 1 1 1 0 0 3 4500
50 Arkadiusz Nicpoń 0 1 1 0 2 1 5 4500
51 Veles Stud 0 1 1 0 0 3 5 3100
52 Ł. Paczewski 0 1 1 0 0 0 2 4220
53 D. Jaskółka-Grylewicz 0 1 0 3 1 0 5 5500
54 Braz Arabians 0 1 0 2 2 3 8 3415
55 Alfred F. Laskowski 0 1 0 1 3 3 8 4500
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 0 1 0 1 1 1 4 3625
57 L. Kowal 0 1 0 0 0 0 1 2720
58 L. Deymonaz 0 1 0 0 0 0 1 2720
59 M. Viguie 0 0 2 1 0 2 5 19485
60 V. Laurent 0 0 2 1 0 1 4 3010
61 T. Tarczyński 0 0 2 0 1 6 9 14570
62 P. Frejlich 0 0 2 0 1 1 4 3060
63 A. Cieloch 0 0 1 1 0 1 3 2040
64 S. Chazel 0 0 1 0 1 1 3 4250
65 L. Staniszewski 0 0 1 0 0 6 7 1360
66 Giewont Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 5 6 1100
67 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 0 3 4 1360
68 R. Mroziński 0 0 1 0 0 2 3 900
69 M. Stelmaszczyk 0 0 1 0 0 1 2 1360
70 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 0 0 1 0 0 1 2 1100
71 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 0 0 1 0 0 0 1 1640
72 R. Talarek 0 0 0 4 1 7 12 3695
73 A. Biedrzycki 0 0 0 3 0 2 5 1910
74 K. Bolbro Agerholm 0 0 0 3 0 2 5 3645
75 V. A. Kurasov 0 0 0 1 1 4 6 2040
76 F. Dill 0 0 0 1 1 2 4 1500
77 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 1 3 1020
78 S. Wiśniewski 0 0 0 1 1 0 2 1020
79 G. Łątka 0 0 0 1 0 5 6 680
80 D. Kwiatkowski 0 0 0 1 0 3 4 550
81 K. Goździalski 0 0 0 1 0 2 3 550
82 K. Zawiliński 0 0 0 1 0 1 2 450
83 M.-C. Biaudis 0 0 0 1 0 0 1 550
84 R. Szpar 0 0 0 0 2 4 6 450
85 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 2 3 340
86 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 1 2 3 340
87 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 1 2 3 275
88 Adam Laskowski 0 0 0 0 1 2 3 500
89 B. Deutrom 0 0 0 0 1 1 2 275
90 L. M. Driss 0 0 0 0 1 0 1 275
91 G. Dudek 0 0 0 0 0 4 4 0
92 M. Klonowski 0 0 0 0 0 4 4 0
93 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 4 4 0
94 Günay Equestrian Invest GmbH 0 0 0 0 0 3 3 0
95 T. Gawryszewski 0 0 0 0 0 3 3 0
96 D. Zalewski 0 0 0 0 0 3 3 0
97 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
98 M. Gołębiowska GR Surchów 0 0 0 0 0 2 2 0
99 R. Żurawski 0 0 0 0 0 2 2 0
100 Polska AKF Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 2 2 0
101 C. J. Gołaszewski 0 0 0 0 0 2 2 0
102 Artur Nicpoń 0 0 0 0 0 2 2 0
103 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 2 2 0
104 P. Lis 0 0 0 0 0 2 2 0
105 Z. Nieznański 0 0 0 0 0 2 2 0
106 A. Borkowski 0 0 0 0 0 2 2 0
107 I. i M. Fahlgren 0 0 0 0 0 2 2 0
108 M. Tul 0 0 0 0 0 2 2 0
109 G. Paw 0 0 0 0 0 2 2 0
110 M. Alnuaimi 0 0 0 0 0 1 1 0
111 P. Siuta 0 0 0 0 0 1 1 0
112 I. Topolska 0 0 0 0 0 1 1 0
113 T. H. Nasif 0 0 0 0 0 1 1 0
114 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0
115 A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0
116 T. Ruciński 0 0 0 0 0 1 1 0
101 101 101 102 99 407 911 1664675

Handikap generalny na dzień 19.08.2019

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Fabulous Las Vegas 82,5
2. og. Magnetic 79
3. kl. Height of Beauty 79
4. kl. Akademia 79
5. og. Umberto Caro 78,5
6. og. The Kid Bobby B 78
7. kl. Incepcja 77,5
8. og. Nikus 76,5
9. og. Xawery 76,5
10. og. Medrock 76,5
11. og. Kokshe 76
12. og. Cape Ducato 76
13. og. Polski Lord 76
14. og. Dominer 75,5
15. kl. Rain and Sun 75,5
16. og. Largo Forte 75
17. og. Blue Connoisseur 75
18. wał. Mosanto 73,5
19. wał. Tribunal 73,5
20. wał. Windsor Beach 73,5
21. og. Fruit Night 73,5
22. og. Kaszi 73
23. og. Harlem 72,5
24. wał. Subiectum 72,5
25. og. Pilecki 72
26. kl. Raviella 72
27. kl. Ines d’Ecosse 72
28. kl. Time of Dream 71,5
29. wał. Spasski 71,5
30. kl. Ame Sublime 71,5
31. og. Montero 71
32. og. Invincible Gunner 71
33. wał. Baahy 70,5
34. kl. Ujoor 70,5
35. wał. Calmir 70
36. kl. Sugar Coating 70
37. og. Exciter 69,5
38. og. Dakar 69,5
39. kl. Dazeekha 69,5
40. og. Sweet City 69,5
41. wał. Lord Speaker 69
42. kl. Mazovia Queen 69
43. wał. Hot Wing 68,5
44. wał. Danot 68,5
45. og. Gardemarin 68,5
46. kl. Showmeyourheaven 68,5
47. og. Atman 68
48. wał. Just Gold 68
49. og. Percy 68
50. wał. Gared 67,5
51. og. Dark King 67,5
52. kl. Ragane 67,5
53. kl. Urugwajka 67,5
54. og. Party Animal 67,5
55. og. San Escobar 67
56. og. Parys 67
57. og. Shalkar 67
58. kl. Magical Path 67
59. kl. Miss Kossakówna 67
60. kl. Fortune Teller 66,5
61. kl. Pipasol 66,5
62. kl. Sinfonia Varsovia 66,5
63. og. Dystans 66,5
64. og. Sileroy 66
65. og. Suwenir 66
66. wał. Nider 65,5
67. wał. Tebinio 65,5
68. kl. Rustique 65,5
69. og. Modraszek 65
70. og. Novitor 65
71. kl. Diora 65
72. kl. Zarra 64,5
73. og. Lanaphor 64
74. kl. Essea 64
75. wał. Tudemon 64
76. kl. Theskyisnolimit 64
77. og. Król Dżungli 64
78. kl. Fighterka 63,5
79. wał. Freddyisready 63,5
80. og. French Flair 63,5
81. og. Dilong 63
82. wał. Dafnis 63
83. kl. Onefootinparadise 62,5
84. og. Varese 62
85. kl. Sea of Fire 62
86. og. Sumidero 61,5
87. kl. Sweet As Sugar 61,5
88. kl. Areej 61
89. kl. Turfsonne 61
90. og. Salinger 60,5
91. og. Dynamite 60,5
92. wał. Remus 60
93. kl. Trojka 60
94. og. Kazal 59,5
95. og. Unkas 59,5
96. wał. Dabadiyan 59,5
97. kl. Kenyatta 59
98. og. Da Milano 59
99. kl. Black Beauty 58,5
100. og. Silver de Cerisy 58
101. kl. Jan’s Joy 58
102. kl. Kolada 57,5
103. kl. Jam Romana 57
104. wał. Zryw 57
105. kl. Zawieja 57
106. wał. Classical Intikhab 56,5
107. kl. Masai Princess 56,5
108. kl. Deklaracja 55,5
109. wał. Zew 55
110. wał. Felix 54
111. og. Dakard 53,5
112. og. Sygryd 53,5
113. kl. Grecian Divine 53
114. kl. Speedy Szumawa 52,5
115. wał. Monte Luppo 52
116. og. Sopran Tamo 51,5
117. kl. Stefanka 51,5
118. kl. Saragossa 51,5
119. og. Bergen 50,5
120. kl. Tessa 50
121. kl. Arka 50
122. og. Naos 48,5
123. og. Dekret 47
124. og. Askalon 46
125. og. Wall Street 42
126. kl. Koblencja 40
127. kl. Amoreena 39

3-letnie

1. kl. Nemezis 82,5
2. kl. Pride Of Nelson 80,5
3. og. Ophelia’s Aidan 80
4. og. Noble Eagle 80
5. og. Salasaman 79,5
6. og. Emiliano Zapata 78,5
7. og. Interview 78
8. kl. Plantea 77
9. og. Grants Black 77
10. og. Mukhadar 76,5
11. og. Grossier 76
12. kl. Imsexyandiknowit 75,5
13. og. Makfire 75
14. og. Arkano 74
15. og. Alex Dream 73,5
16. og. Un Beso 73,5
17. og. Plontier 73
18. og. Blizbor 73
19. wał. Gancegal 72,5
20. kl. Phoenix 72,5
21. kl. Sixte 72
22. kl. Dame Gladys 71,5
23. kl. Plejada 70,5
24. og. One Way Ticket 70,5
25. kl. Furrora 70
26. kl. Amazing Nalah 69,5
27. og. Worth Choice 69
28. kl. Joshua’s Star 69
29. kl. Raising Diva 68,5
30. kl. Dreamline 68,5
31. og. Neptune 68
32. kl. Bint Marshal 67,5
33. og. Muminek 67,5
34. og. Durham 67,5
35. og. Torrent 67,5
36. wał. Arunas 67,5
37. og. Caresser 67
38. kl. Silba 66,5
39. og. Bertrimont 66,5
40. kl. Carla Cola 66
41. kl. Polonia Lady 66
42. kl. Street Bird 66
43. kl. Yamas Szumawa 65,5
44. og. Liaqura 65,5
45. og. Be My Winner 65
46. og. Silver Fog 64,5
47. og. Doc Davis 64
48. og. In Time 63,5
49. kl. Djibouti 63,5
50. kl. Brave Joanna 63,5
51. og. Shuri 63
52. kl. Lady Laila 63
53. kl. Sypnij Groszem 63
54. og. Majkel 62,5
55. og. Kontusz 62,5
56. kl. Torretta 62,5
57. og. Decepticon 62,5
58. og. Sombor 62
59. kl. Time of Change 62
60. kl. Devilinthedetail 62
61. og. Storius 61,5
62. kl. Blue Pearl 61,5
63. og. Dark Blue 61,5
64. og. Crazy Bull 61
65. wał. King Age of Jape 61
66. kl. River Cash 61
67. og. Vadis 60,5
68. kl. Jarabina 60,5
69. kl. Jam Vladyslava 60
70. kl. Magiera 60
71. og. Adorator 59,5
72. kl. Lady Konstancin 59,5
73. og. Pharrell 59
74. og. Black Sail 59
75. og. Vent d’Est 59
76. og. Delos 59
77. og. Chad 58,5
78. og. Dżeser 58,5
79. kl. Una Emocion 58,5
80. og. Noterdam 58,5
81. kl. Kacossa 58
82. kl. Uwertura 58
83. og. Carlito 58
84. kl. Country Girl 57,5
85. og. Neapol 57,5
86. og. Old Navy 57,5
87. og. Wallenrod 57,5
88. og. Hamis 57
89. kl. Nurbanu Sihirli 57
90. og. Trybunał 57
91. og. Flame Proof 56,5
92. kl. Ruler In Pink 56,5
93. og. Isolin 56,5
94. og. Story of Spirit 56
95. og. Koryo 55,5
96. og. Rebel 55,5
97. kl. Szarratu 55
98. og. Bad Steely Eyed 55
99. kl. Fly des Tesnieres 55
100. wał. Jack The Wolf 55
101. kl. Come Back Szumawa 54,5
102. kl. Frozen Bronze 54,5
103. kl. Silver Grey 54
104. og. Vi Verdi Caro 54
105. kl. In Polonia 53,5
106. og. San Marino 53,5
107. og. Ranger 53,5
108. og. Mój Słodki 53
109. og. Zinak 53
110. kl. Izakaya 53
111. og. Monte Alban 52,5
112. kl. Fleur des Dunes 52,5
113. og. Soufle Vent 52,5
114. kl. Caipirinha 52
115. og. Iron Man 52
116. kl. Jiffy 52
117. kl. Top Safety 52
118. kl. Isleen 51,5
119. og. Nossferatu 51,5
120. kl. Zjawa 51
121. og. El Nancy 51
122. og. Mobecq 50,5
123. kl. Integracja 50,5
124. og. War Command 50
125. kl. Honga 50
126. og. Ahmes 50
127. kl. Księżna Indi 49,5
128. og. Hornet 49,5
129. og. Equador 49
130. og. Magic Life 48,5
131. og. Langrin 48,5
132. kl. Karyntia 48
133. kl. Ornella 48
134. kl. Riva Polonia 47,5
135. og. Dragon Fire 47,5
136. kl. Bocca 46
137. kl. Taraka 46
138. og. Legionista 45,5
139. og. Malandi 45
140. kl. Toratoria Nałęcz 44,5
141. kl. Travilla 44
142. og. Diablo 44
143. kl. Sunrise Tequila 43
144. og. Masai Boy 35
145. og. Enzo 15
146. og. Mysterio 10
147. kl. Safari 10
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. og. Fazza Al Khalediah 92,5
2. og. Salam Al Khalediah 83
3. og. Shadwan Al Khalediah 78,5
4. og. Bandolero 78,5
5. kl. Anood Al Khalediah 78
6. kl. General Lady 77,5
7. og. Severus 77
8. og. Jouri Al Kharrat 76
9. og. Alladyn 76
10. kl. Sweet Dream 75,5
11. wał. Lazom Al Khalediah 75,5
12. kl. Basalah Al Khalediah 75
13. kl. Nesma Al Mels 75
14. kl. Top Medina 74,5
15. og. SS Mothill 74,5
16. og. Saudi Al Khalediah 74
17. kl. Special ‚OA’ 73,5
18. og. Mohacz 72,5
19. og. Vrom Kossack 72
20. wał. Ouzbeks du Panjshir 71,5
21. og. Purhib 70,5
22. og. Celebryta 70
23. og. Ussam de Carrere 69
24. og. Bariq Dazzelour 68,5
25. og. Rajwan Al Khalediah 68
26. wał. Monther Al Khalediah 68
27. og. Arash 67,5
28. kl. Sheblat Al Khalediah 67
29. og. Palmir 66,5
30. og. Velt Tersk 66
31. kl. Almiza 66
32. og. Esid In Zamour 65,5
33. kl. Sekretarka 65,5
34. wał. Albar 65
35. wał. Dar Duni 64,5
36. kl. Amifa 64
37. og. Boy Mugatin 64
38. og. Adash 62,5
39. og. Sidal 60
40. kl. Mina Maia 60
41. og. Mohanned Al Khalediah 59,5
42. wał. Wunderfitz von Südbaden 58,5
43. og. Addis 57,5
44. og. Wadi Kahil 56
45. og. Empresso 55,5
46. og. Terrior 54,5
47. og. Wasilew 54
48. kl. Sonella JR 51
49. og. Marsat 45
50. wał. Ilay Fleur de Lys 42

 

4-letnie

1. og. Dragon 79
2. og. Han Bersael 77
3. og. Sahm Al Khalediah 76,5
4. og. Pontarion 76
5. og. Akwantario 75
6. kl. Awasef Al Khalediah 74,5
7. og. Om Marakesh 73,5
8. kl. Fly Hipolyte 73
9. og. Kuwaiy 71
10. og. Gabonn 68,5
11. og. Staccato 68,5
12. kl. Namibia 68
13. kl. Ghenoveva A 68
14. kl. Amaya 67,5
15. og. Dodge 67,5
16. og. Hermes 67,5
17. kl. Sadyba 67
18. kl. Sabella 67
19. og. Amani 66
20. og. AJ Evio 66
21. og. Salm Andex 65,5
22. kl. Elniza 65,5
23. og. Fred 65,5
24. wał. Sorglos von Südbaden 65
25. kl. Fikats de Bozouls 65
26. wał. Feysal du Vallois 64,5
27. og. Peleng 64,5
28. kl. Sagdiana Tersk 64
29. kl. Alkora 64
30. wał. Tjaafer 63,5
31. og. Wildar BS 63,5
32. og. Wielki Alexander 62
33. wał. Khayyaam 62
34. kl. Athea 61
35. og. Zolix 60,5
36. kl. Zahrina 58,5
37. og. Wostok 58
38. og. Revenge 58
39. wał. Kariym 57,5
40. og. Cesio 57
41. kl. Desir 57
42. kl. Hydra 56,5
43. kl. Pharitz Princess 56,5
44. kl. Doris Race 56
45. kl. Namona MK 56
46. kl. Indianka 55,5
47. kl. Awantura 54,5
48. og. Oman 53
49. og. Niard Tersk 53
50. wał. Elgin JR 52,5
51. kl. Daggara 52
52. og. Ming 52
53. kl. Selrima JR 51,5
54. kl. Pustynna Palma 51
55. kl. Zirgina 49,5
56. kl. Escada South 49
57. kl. Markiza MNM 49
58. kl. Sugar 49
59. kl. Tatra 49
60. kl. Gaucho 47,5
61. og. Zadatok 47,5
62. og. Sachem 46
63. kl. Huerta 43
64. kl. Forla 42

 

Handikaper
Krzysztof Wolski