Kategoria: Statystyki

Handikap generalny na dzień 26.09.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze  

1. og. Night Tornado 91
2. wał. Hipop de Loire 88
3. og. Petit 86,5
4. og. Timemaster 84
5. kl. Nania* 83,5
6. wał. Comin’ Through 81,5
7. og. Emiliano Zapata 80,5
8. og. Gryphon 80
9. wał. Anator 79,5
10. wał. Adahlen 78
11. og. Quibou 77,5
12. kl. Wedding Ring 76,5
13. kl. Kabula 76
14. wał. Blizbor 75,5
15. wał. Noble Eagle 75
16. wał. Damask Blade 75
17. og. Power Barbarian 74,5
18. og. Zanzily Passion 74,5
19. wał. Ophelia’s Aidan* 74
20. wał. Bat Eater 73,5
21. wał. Blue Connoisseur 73,5
22. kl. Virago Westminster 73,5
23. og. Trollstroem 73
24. kl. Freya Z 72
25. wał. Inter Approach 72
26. og. Islamabad 71,5
27. og. Guitar Man 71,5
28. kl. Scuti 71
29. kl. Italia Bere 71
30. og. Louisville 70,5
31. og. It’s A Green Thing 70,5
32. og. Edgar 70,5
33. og. Luaithrion 70
34. og. Don Zou 70
35. kl. Jumeirah Beach 70
36. og. Fear of the Dark 70
37. og. Pilecki 70
38. kl. Lady Joanna 69,5
39. og. Tullamore 69,5
40. og. Delos 69,5
41. og. Philbert 69,5
42. kl. Alis Gloriae 69
43. kl. Elvas 69
44. kl. Lady Gabi 69
45. og. Caresser 68,5
46. kl. Miss Equus 68,5
47. og. The Kid Bobby B 68,5
48. wał. Tribunal 68,5
49. kl. Gloria F 68
50. kl. Toccatina 68
51. kl. Australian Spring 67,5
52. og. Grants Black 67,5
53. wał. Tham Luang 67,5
54. og. Leading Lion 67
55. kl. Charlotte Rmp 67
56. wał. Betfan 67
57. wał. Lesvos 66,5
58. wał. El Pago Pago 66
59. og. Fugaz 66
60. kl. Mala Czarna 66
61. wał. Via Fora 66
62. kl. Zireael 65,5
63. wał. Ventura Kingdom 65,5
64. kl. Ragane 65,5
65. og. So Good Malpic 65,5
66. og. Parys 65
67. kl. Showmeyourheaven 65
68. kl. Tres Amour 65
69. wał. Polish King 65
70. og. Gone Hill 65
71. og. Kaszi 65
72. kl. Viviann* 64,5
73. og. Proletarius 64,5
74. og. Power Spirit 64,5
75. kl. Maitresse En Titre 64
76. og. Monte Carlo 64
77. wał. Kodi Express 64
78. kl. Dame Gladys 63,5
79. og. Duke Caracan 63,5
80. kl. Inulla 63,5
81. wał. Arkano 63
82. wał. Napston 63
83. kl. Valkirie 62,5
84. wał. Sayif Shadad 62,5
85. wał. Harlem 62
86. og. Indian Galeste 62
87. kl. Gabriella Essence 62
88. kl. Cape’cry 62
89. kl. Faith 61,5
90. kl. Ujoor 61,5
91. og. Sarayn 61
92. og. Sileroy 61
93. wał. Bell Elysees* 61
94. kl. Dekarta 61
95. wał. Mukhadar 60,5
96. wał. Nairobi Boy* 60,5
97. kl. Domina 60
98. kl. Bint Marshal 60
99. og. Muminek 60
100. kl. Herbatka 60
101. og. Kiss Or Kill 59,5
102. wał. Felix 59,5
103. kl. Lyudochka 59,5
104. kl. Hyderabadi 59
105. og. Amant 59
106. kl. Dżemma 58
107. kl. Szarotka 57,5
108. wał. Tudemon 57
109. kl. West Side Glory 57
110. kl. Fanny Mendelson 56,5
111. og. Madiba Movie 56
112. wał. Onyks 56
113. og. Largo Forte 56
114. kl. Killing me softly 56
115. kl. Lily Rose 55,5
116. og. Zimbardo 55
117. kl. Igraszka 55
118. wał. Call Me Home 55
119. kl. In Polonia 54,5
120. og. Bertrimont 54,5
121. wał. Calmir 54,5
122. wał. Tebinio 54
123. wał. Witcher 53,5
124. og. Makhalan 53,5
125. kl. Strielka 53,5
126. kl. Uzza 51,5
127. kl. Zoya Rmp 51,5
128. kl. Iskra 51
129. kl. Mola 51
130. wał. Artysta 50,5
131. wał. Octobermen 50
132. kl. Błękitna Laguna 48
133. og. Mister Luis 47,5
134. og. Suwenir 46,5
135. og. Książę Nocy 46
136. kl. Jarzębina 45
137. og. Nadworny 44
138. kl. Dasoudi 37,5
139. kl. Szafirka 35
140. kl. Degusta 30
141. kl. Ungaretti 26

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Jolly Jumper 87
2. kl. Lady Iwona 84
3. kl. Calliepie* 84
4. og. Kaneshya 81,5
5. kl. Jenny of Success 79,5
6. kl. Moonu 79,5
7. og. Magic 78
8. og. Don Kasters 75,5
9. og. Le Destrier 75,5
10. og. Good Gift 74,5
11. og. El Corazone 74
12. og. Santo Elmo 73,5
13. og. Empire Of The Sun 73,5
14. og. Syriusz 73
15. kl. Chibani 73
16. kl. Dakini 72,5
17. og. Taymour 72,5
18. kl. Lady Jaguar 72
19. kl. Be my Girl 72
20. og. Filibert 72
21. og. Caro Giorgio 71,5
22. og. Przystojnykaźmierz 71
23. kl. Iva Grey 70,5
24. og. Roc’h Breizh 70,5
25. wał. Groszek 69,5
26. kl. Cannacore 69,5
27. og. Akurat 69
28. og. Feothan 69
29. og. Tajfun 68,5
30. og. Dacinni 68,5
31. og. Thiry Time 68
32. og. Maggiore 68
33. og. Snajper 68
34. og. Johnny Double 68
35. kl. Grande Plaine 67,5
36. kl. Zarine 67,5
37. kl. Jagga 67
38. kl. Dominanta 67
39. og. Limlight 66,5
40. og. Polonez 66,5
41. og. Domindar 66
42. og. Emperor’s Game 66
43. og. Northern Poker 66
44. og. Conall Cernach 65,5
45. og. Impas 65,5
46. kl. Kena 65
47. kl. Singers Star 65
48. kl. Nadia Morandi 65
49. og. Modus Vivendi 64,5
50. og. Kyrios 64,5
51. og. Respect 64
52. kl. Inter Holy Rock 64
53. wał. Sopot 64
54. wał. Serpention 63,5
55. og. Lucky Fate 63,5
56. kl. Apfel Nonantaise 63,5
57. og. Amon The Great 63
58. og. Marvelous Stam 63
59. kl. Scarlett Jive 63
60. og. Dywizjon 62,5
61. og. Rock Me Amadeus 62,5
62. og. Sigismundus Rex 62,5
63. og. Fair Master 62,5
64. kl. Cosmic Gift 62
65. kl. Saxon Way 62
66. kl. Charming Wiktoria 62
67. og. Shy Boy 61,5
68. og. Donny di 61,5
69. og. Izalor 61,5
70. og. Big Bang 61,5
71. kl. Zayra 61
72. og. Palm Club 60,5
73. kl. Miss Molly 60,5
74. og. Be like Zazou 60,5
75. og. Chou Pet 60
76. og. I’Pipo 60
77. og. Zaknafein 60
78. og. Notar 59,5
79. og. Krissh 59,5
80. kl. Zanza 59,5
81. og. Cinamoon 59
82. kl. Primaveraa 59
83. og. American Bassett 59
84. og. Storm In The Stars 59
85. og. Chandalar 58,5
86. kl. Katharsis 58,5
87. og. Signor Cava 58,5
88. kl. Mary Blueberry 58
89. kl. Trella 58
90. og. Nomen Omen 57,5
91. og. Burschi 57,5
92. og. Nadaal 57
93. kl. Australian Reef 57
94. kl. Ana Swing 56,5
95. kl. Tutulala 56,5
96. og. La Vie 56,5
97. og. Magic Universe 56
98. kl. Version d’Haspel* 56
99. kl. Airy Top 56
100. og. Shazawar 56
101. wał. Vatan 55,5
102. kl. Iskra One 55,5
103. og. Granfeld 55,5
104. kl. Duszka 55,5
105. kl. Mary Queen 55,5
106. kl. Katy Star 55
107. kl. Warszawa Express 55
108. og. Te Quiero Boy 55
109. kl. Miss Margot 54,5
110. og. Mageek 54,5
111. kl. Księżna Nocy 54,5
112. kl. Sofronia 54,5
113. kl. Silveriyana 54
114. og. Algoritm 54
115. kl. Nebbiana 53,5
116. kl. Sara Smile 53,5
117. kl. Jowita 53,5
118. kl. Katana Max 53
119. og. Spear Dancer 53
120. kl. Sowa Matylda 52,5
121. og. Borgo 52,5
122. kl. Madam Agnes 52,5
123. og. Real Life 52
124. og. Indefinetely 52
125. og. Kassar 52
126. og. Inter Reel 52
127. og. Uroboros 51,5
128. wał. Angelus Satani 51
129. kl. Kessi 50,5
130. og. Galeriusz 50
131. kl. Russian Symphony 49,5
132. kl. Terchova 49
133. og. Orient Magic 48,5
134. og. Sindicato 47,5
135. kl. Numeira 47
136. og. Qool Tirol 47
137. kl. Ligia 46,5
138. og. Dream Night 46,5
139. kl. Kaliope 46,5
140. og. Disc’o Vol 46
141. kl. Negro Salsa 45
142. kl. Undina 45
143. og. Kafar 45
144. kl. Norona 44
145. kl. Naiade Des Sources 44
146. kl. Elusiva 44
147. kl. Tazra 43,5
148. kl. Nigrosa 43
149. kl. Usanti 41,5
150. kl. Miracle Star 41
151. kl. Willamora 40
152. og. Super Sztorm 38
153. kl. Mrs Elif 38
154. og. Tenczyn 35

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze 

1. og. Rasmy Al Khalediah 84
2. kl. Amwaj Al Khalediah 83,5
3. og. Salam Al Khalediah 82,5
4. wał. Mayar Al Khalediah 82,5
5. og. Wielki Dakris 82
6. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
7. og. Bieshan 80
8. og. Apollo del Sol 79,5
9. og. Kenjiy 79,5
10. og. Dragon 79
11. og. Frehel de Bozouls 76,5
12. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
13. og. Eldas 75,5
14. og. Sjabahar 'OA’ 75
15. og. Got de Lagarde 74,5
16. og. Helfik de Bozouls 74
17. wał. Ouzbeks du Panjshir 74
18. og. Iago 73
19. og. Musab 72,5
20. kl. Hadjar 72
21. og. No Neveur Saularie 71,5
22. kl. Awrad Al Khalediah 71,5
23. og. Celebryk 71
24. wał. Honney de Bozouls 71
25. og. Purhib 70,5
26. kl. Djenah 70,5
27. kl. Zeeba Al Khalediah 70
28. kl. Asrar Al Khalediah 69,5
29. og. Galito de Bozouls 69
30. kl. Celtic Amal 68
31. kl. Aliat Al Khalediah 67,5
32. kl. Mantaa 67,5
33. og. Gabonn 67
34. og. Najem du Soleil 67
35. og. Hamal 67
36. og. Hermes d’Etiolles 66,5
37. og. Echaron 66
38. kl. Anwar Al Khalediah 65,5
39. og. Mutar JR 65
40. og. Alnnajm 62
41. kl. Ehssana 62
42. og. Al Abjar 61
43. og. Hudjel de Bozouls 60,5
44. wał. Heliades Armor 60,5
45. kl. Sadya di Castagnoli 60
46. og. Ussam de Carrere 60
47. og. Parhess 59,5
48. og. Dodge 57
49. wał. Matador 56
50. kl. Rana P 50
51. og. Al-Wir 39
52. kl. Zika 38
53. og. Al-Zar 30

 

4-letnie

1. og. Han Rastaban 85
2. og. Zenhaf* 82
3. og. Ewest 78,5
4. og. Almared 78
5. og. Sharm El Sheikh 77,5
6. og. Gensik 77
7. og. Oficer 76
8. og. Al Jassim 75,5
9. kl. Medan 75
10. kl. Zoi 73,5
11. kl. Athal Bint Gifara 73
12. og. Taranom 72,5
13. og. Idelin de Bozouls 71,5
14. kl. Kabara Al Jasra 71
15. kl. Iroka de Bozouls 70
16. og. El Nazir 70
17. kl. Maeali Muscat 68
18. og. Bashar ibn Sayf 67,5
19. og. Magor HB 67,5
20. kl. Suzana 67
21. og. Zhaker Muscat 67
22. og. Inouk de Bozouls 66
23. og. Munes 66
24. og. Dragado 65,5
25. kl. SS Alreem 65,5
26. og. Nestor 65
27. kl. Haidea 65
28. og. Atlas 64
29. og. Sensational 64
30. og. Endemol 63,5
31. kl. Dalma 63,5
32. kl. Edormana 63
33. kl. Ibelia du Pouy 62,5
34. kl. Ideale de Bozouls 62,5
35. kl. Sabamira 62
36. kl. Zbrojna Fata 61,5
37. og. Farhat 61,5
38. kl. Dioriska 61
39. wał. Zenith 61
40. wał. Djassy A 58,5
41. og. Cis 58
42. kl. Lorelei 57,5
43. og. Jabaar 57
44. og. Sukces 56,5
45. og. Machir JR 56,5
46. og. El Grillo TR 55,5
47. og. Lafadi Shah 55,5
48. kl. Floryna 55
49. kl. Hellada 55
50. kl. Supra 53,5
51. og. Kadet 53
52. og. Enterprize 53
53. og. Momo 51,5
54. og. Cepun 51,5
55. kl. Corsicana 51
56. kl. Farah 50,5
57. og. Forlet 50
58. wał. Ceo 49
59. og. Prius 47,5
60. og. Suryan 46,5
61. kl. Federica 46
62. kl. Cecheja 46
63. og. Nafea Al Khalediah 45
64. og. Gideon 45
65. kl. Makarima 42
66. og. Pueblos 40
67. kl. Konstancja 39
68. og. Cmok Cmok 35
69. og. Hazim Han 35
70. og. Boy Mador 31

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

Handikaper
Krzysztof Wolski 

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 25.09.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 34 30 27 38 18 48 195 408985,0 17,4 2097,4
2. Kozłowski J. 30 18 15 13 13 30 119 432475,0 25,2 3634,2
3. Ziemiański K. 28 22 33 21 16 77 197 981050,0 14,2 4979,9
4. Wyrzyk A. 27 25 25 19 32 70 198 451125,0 13,6 2278,4
5. Borkowski M. 24 38 25 25 11 50 173 401160,0 13,9 2318,8
6. Jodłowski M. 23 16 12 20 11 29 111 569100,0 20,7 5127,0
7. Zahariev E. 20 20 12 9 15 38 114 334775,0 17,5 2936,6
8. Janikowski M. 19 18 13 13 25 32 120 418625,0 15,8 3488,5
9. Łojek M. 19 8 19 16 17 41 120 220250,0 15,8 1835,4
10. Kacprzyk M. 14 12 20 12 17 24 99 267305,0 14,1 2700,1
11. Olkowski W. 12 17 18 19 14 43 123 232925,0 9,8 1893,7
12. Walicki A. 10 17 11 5 6 19 68 191025,0 14,7 2809,2
13. Plavac Salih 8 10 12 11 12 44 97 169800,0 8,2 1750,5
14. Piątkowski P. 7 7 4 8 7 20 53 223425,0 13,2 4215,6
15. Such Ł. 6 8 18 15 14 28 89 144550,0 6,7 1624,2
16. Rogowski K. 6 7 8 17 23 85 146 126675,0 4,1 867,6
17. Szelągowska N. 6 5 4 11 5 5 36 77700,0 16,7 2158,3
18. Laskowski A. 6 3 4 5 6 17 41 311635,0 14,6 7600,9
19. Nakoniechnyi P. 6 2 3 4 5 14 34 55520,0 17,6 1632,9
20. Świątek R. 5 7 10 6 8 28 64 103575,0 7,8 1618,4
21. Szymczuk W. 5 6 11 11 9 43 85 174050,0 5,9 2047,6
22. Urbańczyk K. 5 4 3 3 5 17 37 97425,0 13,5 2633,1
23. Tuma Pavel (CZE) 5 1 1 1 0 1 9 79000,0 55,6 8777,8
24. Pastuszka T. 4 10 9 6 4 19 52 76775,0 7,7 1476,4
25. Pawlak C. 4 5 4 4 2 9 28 60845,0 14,3 2173,0
26. Kryszyłowicz M. 4 4 2 4 9 16 39 44840,0 10,3 1149,7
27. Talarek P. 4 3 2 2 2 24 37 59075,0 10,8 1596,6
28. Mysková Š. (CZE) 4 0 0 0 0 0 4 177640,0 100,0 44410,0
29. Vasyutov S. 3 7 12 7 9 32 70 82200,0 4,3 1174,3
30. Domańska J. 2 6 4 5 7 17 41 74503,0 4,9 1817,1
31. Wróblewski G. W. (CZE) 2 4 1 3 0 7 17 47400,0 11,8 2788,2
32. Majchrzak A. 2 4 0 2 4 4 16 29100,0 12,5 1818,8
33. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 3 0 1 8 38450,0 25,0 4806,3
34. Zawgorodny S. 2 1 0 0 0 6 9 19200,0 22,2 2133,3
35. Pilipczuk M. 2 0 3 2 6 11 24 26675,0 8,3 1111,5
36. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
37. Kryszyłowicz W. 1 6 7 7 5 24 50 46490,0 2,0 929,8
38. Pałczyński P. 1 5 3 7 4 20 40 43950,0 2,5 1098,8
39. Wnorowski M. 1 2 5 3 4 19 34 17525,0 2,9 515,4
40. Wróblewski P. 1 1 0 2 2 4 10 14525,0 10,0 1452,5
41. Porębna E. 1 1 0 0 0 3 5 104800,0 20,0 20960,0
42. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
43. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 2 4 13600,0 25,0 3400,0
44. Kabelková H. (CZE) 1 0 1 0 0 2 4 13600,0 25,0 3400,0
45. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
46. Kosicki M. 1 0 0 1 2 7 11 6750,0 9,1 613,6
47. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
48. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
49. Poles P. (CZE) 0 2 0 3 0 4 9 14800,0 0,0 1644,4
50. Chaboski S. W. 0 2 0 0 2 12 16 6425,0 0,0 401,6
51. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
52. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 4 0 1 2 8 17000,0 0,0 2125,0
53. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
54. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
55. Popelka S. (CZE) 0 1 0 1 0 2 4 42000,0 0,0 10500,0
56. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
57. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
58. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 4 5 1300,0 0,0 260,0
59. Malinowski M. 0 0 1 0 0 2 3 900,0 0,0 300,0
60. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
61. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
62. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
63. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
64. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
65. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
66. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
67. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
68. Gil A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
69. Vana J. jr (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
70. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
72. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Torok D. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
74. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
75. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
374 372 375 369 361 1109 2960 7749473,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 25.09.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 53 45 29 32 14 70 243 794035,0 21,8 3267,6
2. Mazur S. 33 30 14 12 15 39 143 828790,0 23,1 5795,7
3. Reznikov A. 31 39 26 20 31 67 214 599450,0 14,5 2801,2
4. Abaev S. 28 46 27 35 24 58 218 502878,0 12,8 2306,8
5. Turgaev A. 28 16 18 21 18 43 144 466925,0 19,4 3242,5
6. Grzybowski K. 21 22 23 25 15 65 171 422985,0 12,3 2473,6
7. Srnec M. 19 16 20 9 21 47 132 527185,0 14,4 3993,8
8. Kalysbek Uulu B. 19 10 19 20 29 53 150 245630,0 12,7 1637,5
9. Mazur K. 16 17 28 22 25 57 165 312555,0 9,7 1894,3
10. Mura S. 16 15 22 16 13 62 144 541875,0 11,1 3763,0
11. Kumarbek Uulu T. 12 10 16 17 12 30 97 149955,0 12,4 1545,9
12. Verner J. 6 1 1 3 1 6 18 194250,0 33,3 10791,7
13. Dogdurbek Uulu K. 5 13 10 4 11 52 95 109515,0 5,3 1152,8
14. Kryszyłowicz M. 5 6 4 5 7 22 49 59820,0 10,2 1220,8
15. Kardanov A. 5 4 4 5 5 21 44 62035,0 11,4 1409,9
16. Složil P. jr 5 4 2 2 0 7 20 84800,0 25,0 4240,0
17. Hendzel N. 5 2 7 6 2 10 32 58250,0 15,6 1820,3
18. Klochynskyi A. 5 1 5 7 9 33 60 72875,0 8,3 1214,6
19. Petryakov D. 4 4 3 7 5 2 25 57550,0 16,0 2302,0
20. Peprna P. 4 3 4 3 4 5 23 163300,0 17,4 7100,0
21. Nowak Oskar 4 2 3 3 8 6 26 41950,0 15,4 1613,5
22. Nakoniechnyi P. 4 2 0 0 3 7 16 31450,0 25,0 1965,6
23. Benš R. 4 1 2 5 2 9 23 77300,0 17,4 3360,9
24. Abik M. 4 1 0 2 0 3 10 75845,0 40,0 7584,5
25. Pantchev D. 3 3 3 2 1 13 25 33000,0 12,0 1320,0
26. Pavliček J. 3 2 3 2 5 9 24 40640,0 12,5 1693,3
27. Wójcik I. 3 2 2 7 7 16 37 37625,0 8,1 1016,9
28. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
29. Kamińska K. 2 8 5 5 9 22 51 71810,0 3,9 1408,0
30. Wyrzyk J. 2 5 4 8 7 16 42 50150,0 4,8 1194,0
31. Novák M. 2 4 0 3 1 2 12 44400,0 16,7 3700,0
32. Mazurkiewicz A. 2 3 2 2 1 9 19 28000,0 10,5 1473,7
33. Szymczuk W. 2 1 5 2 1 14 25 100375,0 8,0 4015,0
34. Vasyutov S. 2 1 3 3 7 9 25 125375,0 8,0 5015,0
35. Mannanbek Uulu R. 2 0 3 2 6 18 31 25155,0 6,5 811,5
36. Cyrkler N. 1 5 3 1 3 8 21 25725,0 4,8 1225,0
37. Kozhomkulov U. 1 3 4 3 5 19 35 34650,0 2,9 990,0
38. Myška J. 1 3 0 2 0 2 8 70000,0 12,5 8750,0
39. Čmiel A. 1 1 3 0 0 3 8 63600,0 12,5 7950,0
40. Odložil J. 1 1 1 1 0 2 6 36400,0 16,7 6066,7
41. Boisseau L. 1 1 1 0 1 0 4 67600,0 25,0 16900,0
42. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
43. Żaczek W. 1 0 3 2 0 5 11 10150,0 9,1 922,7
44. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
45. Kierzkowska M. 1 0 1 1 0 2 5 10250,0 20,0 2050,0
46. Chaloupka J. 1 0 0 0 0 1 2 17000,0 50,0 8500,0
47. Polesna T. 1 0 0 0 0 0 1 9000,0 100,0 9000,0
48. Zwolińska K. 0 2 1 3 0 9 15 9150,0 0,0 610,0
49. Roberts C. 0 2 1 0 2 0 5 31000,0 0,0 6200,0
50. Rychlak J. 0 1 7 4 2 4 18 20035,0 0,0 1113,1
51. Altynbekov S. 0 1 5 2 1 11 20 11150,0 0,0 557,5
52. Kabardov A. 0 1 4 5 2 26 38 17450,0 0,0 459,2
53. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
54. Tokarek A. 0 1 2 3 2 5 13 10900,0 0,0 838,5
55. Suleymanova K. 0 1 2 2 1 5 11 7760,0 0,0 705,5
56. Gil A. 0 1 0 2 5 28 36 6600,0 0,0 183,3
57. Sieńko D. 0 1 0 2 1 3 7 5600,0 0,0 800,0
58. Pałczyński P. 0 1 0 1 1 6 9 7600,0 0,0 844,4
59. Zholchubekov M. 0 1 0 1 1 1 4 3545,0 0,0 886,3
60. Velek O. 0 1 0 0 0 2 3 4000,0 0,0 1333,3
61. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
62. Egan J. 0 1 0 0 0 0 1 52000,0 0,0 52000,0
63. Góral A. 0 1 0 0 0 0 1 2600,0 0,0 2600,0
64. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
65. Szarłat O. 0 0 2 3 1 5 11 7300,0 0,0 663,6
66. Kašny P. 0 0 1 3 1 2 7 9400,0 0,0 1342,9
67. Lefebvre F. 0 0 1 2 0 0 3 16700,0 0,0 5566,7
68. Balcerska J. 0 0 1 0 2 1 4 3250,0 0,0 812,5
69. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
70. O’Shea T. P. 0 0 1 0 1 0 2 17350,0 0,0 8675,0
71. Sommer M. 0 0 1 0 0 12 13 1400,0 0,0 107,7
72. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 2 3 1300,0 0,0 433,3
73. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
74. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
75. Szymaniak K. 0 0 1 0 0 0 1 900,0 0,0 900,0
76. Goździk Anna 0 0 0 1 1 4 6 1500,0 0,0 250,0
77. Antczak K. 0 0 0 1 1 2 4 775,0 0,0 193,8
78. Demo M. 0 0 0 1 1 0 2 3900,0 0,0 1950,0
79. Koplik Radek 0 0 0 1 0 1 2 650,0 0,0 325,0
80. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
81. Mętel G. 0 0 0 1 0 0 1 950,0 0,0 950,0
82. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
83. Kowalik A. 0 0 0 0 1 4 5 400,0 0,0 80,0
84. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
85. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
86. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
87. Stasiowska N. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
88. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
89. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
90. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
91. Claudic B. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
92. Stadnicka A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
93. Zedkova P. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
94. O’Neill K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
95. Havelková M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
374 372 375 369 361 1109 2960 7749473,0

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w gonitwach skakanych 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 2 1 1 6 144800,0 72400,0 16,7
2. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 3 2 3 8 78800,0 26266,7 37,5
3. Ruten (USA) 2005 El Prado (IRE) 6 1 1 16 48800,0 8133,3 6,3
4. Indy Champ (USA) 2006 A.P. Indy (USA) 2 1 1 5 35600,0 17800,0 20,0
5. Motivator (GB) 2002 Montjeu (IRE) 1 1 1 2 30000,0 30000,0 50,0
6. Exciting Life (IRE) 2008 Titus Livius (FR) 2 1 1 5 27200,0 13600,0 20,0
7. Samum (GER) 1997 Monsun (GER) 1 1 2 3 24000,0 24000,0 66,7
8. Chardonney Tcheque (FR) 2008 One Cool Cat (USA) 1 1 2 2 24000,0 24000,0 100,0
9. Estejo (GER) 2004 Johan Cruyff (GB) 7 0 0 12 23800,0 3400,0 0,0
10. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 1 1 1 3 17600,0 17600,0 33,3
11. Sepoy (AUS) 2008 Elusive Quality (USA) 1 1 2 2 16000,0 16000,0 100,0
12. Elm Park (GB) 2012 Phoenix Reach (IRE) 1 1 1 2 13800,0 13800,0 50,0
13. Kendargent (FR) 2003 Kendor (FR) 1 1 1 3 13600,0 13600,0 33,3
14. Moonjaz (GB) 1997 Nashwan (USA) 1 1 1 2 13000,0 13000,0 50,0
15. Stormy Jail (IRE) 2004 Stormy Atlantic (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
16. Lord of England (GER) 2003 Dashing Blade (GB) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
17. Jukebox Jury (IRE) 2006 Montjeu (IRE) 3 1 1 4 11400,0 3800,0 25,0
18. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 3 10400,0 10400,0 0,0
19. Look Honey (IRE) 2000 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 2 10000,0 10000,0 50,0
20. Eagle Top (GB) 2011 Pivotal (GB) 1 1 1 1 10000,0 10000,0 100,0
21. Amaron (GB) 2009 Shamardal (USA) 1 1 1 1 10000,0 10000,0 100,0
22. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 2 0 0 5 9400,0 4700,0 0,0
23. Charm Spirit (IRE) 2011 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 2 9000,0 9000,0 50,0
24. Markaz (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 2 0 0 4 8300,0 4150,0 0,0
25. The Bogberry (USA) 2005 Hawk Wing (USA) 1 0 0 3 8000,0 8000,0 0,0
26. Silvaner (GER) 2008 Lomitas (GB) 2 0 0 3 7400,0 3700,0 0,0
27. Lucayan (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 3 7200,0 7200,0 0,0
28. Tamayuz (GB) 2005 Nayef (USA) 1 0 0 2 6600,0 6600,0 0,0
29. Ayahuasca (USA) 2010 Johar (USA) 2 0 0 2 6000,0 3000,0 0,0
30. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 1 0 0 3 5800,0 5800,0 0,0
31. French Fifteen (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 2 0 0 2 5600,0 2800,0 0,0
32. Star Poker (IRE) 2010 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 4 4800,0 4800,0 0,0
33. The Last Lion (IRE) 2014 Choisir (AUS) 1 0 0 3 4450,0 4450,0 0,0
34. Fly To The Stars (GB) 1994 Bluebird (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
35. Red Rocks (IRE) 2003 Galileo (IRE) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
36. Sidestep (AUS) 2010 Exceed And Excel (AUS) 2 0 0 2 4000,0 2000,0 0,0
37. Kamsin (GER) 2005 Samum (GER) 1 0 0 2 3600,0 3600,0 0,0
38. Egerton (GER) 2001 Groom Dancer (USA) 1 0 0 2 3600,0 3600,0 0,0
39. Champs Elysees (GB) 2003 Danehill (USA) 1 0 0 2 3000,0 3000,0 0,0
40. Diktat (GB) 1995 Warning (GB) 1 0 0 2 3000,0 3000,0 0,0
41. Daredevil (IRE) 2009 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
42. Nathaniel (IRE) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
43. Mukhadram (GB) 2009 Shamardal (USA) 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
44. Rajsaman (FR) 2007 Linamix (FR) 1 0 0 2 2800,0 2800,0 0,0
45. Timos (GER) 2005 Sholokhov (IRE) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
46. Mikhail Glinka (IRE) 2007 Galileo (IRE) 3 0 0 4 2400,0 800,0 0,0
47. Kapgarde (FR) 1999 Garde Royale (IRE) 2 0 0 3 2400,0 1200,0 0,0
48. Tiger Groom (GB) 1997 Arazi (USA) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
49. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 1 0 0 2 2000,0 2000,0 0,0
50. Zazou (GER) 2007 Shamardal (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
51. Rip Van Winkle (IRE) 2006 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1200,0 1200,0 0,0
52. Aces Star (USA) 2007 Monarchos (USA) 1 0 0 1 1200,0 1200,0 0,0
53. Authorized (IRE) 2004 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
54. Soldier Hollow (GB) 2000 In The Wings (GB) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
55. Noridon 2005 Don Corleone (GB) 1 0 0 1 900,0 900,0 0,0
56. Hipoliner 2003 Belenus (GER) 1 0 0 2 800,0 800,0 0,0
57. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 1 0 0 1 450,0 450,0 0,0
58. Archipenko (USA) 2004 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
59. Shamardal (USA) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
60. Literato (FR) 2004 Kendor (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
61. Air Chief Marshal (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
62. Belardo (IRE) 2012 Lope de Vega (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
63. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
64. Enjoy The Silence (IRE) 2009 Oratorio (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
65. Tchavsar (USA) 2007 Cozzene (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
66. Diamond Green (FR) 2001 Green Desert (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
67. Bathyrhon (GER) 2010 Monsun (GER) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
68. Big Luck (IRE) 2008 Choisir (AUS) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
69. Vale of York (IRE) 2007 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
70. Casamento (IRE) 2008 Shamardal (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
71. Alhebayeb (IRE) 2010 Dark Angel (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
72. Age Of Jape 2006 Jape (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
73. Blame (USA) 2006 Arch (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
74. Roulette (GB) 1994 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
75. Druid Magic (GB) 2014 Zamindar (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
76. Pedro the Great (USA) 2010 Henrythenavigator (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
105 21 25 181 726100,0

Reproduktory 2-letnich koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 1 3 3 65500,0 65500,0 100,0
2. Exciting Life (IRE) 2008 Titus Livius (FR) 2 2 2 5 36400,0 18200,0 40,0
3. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 4 1 2 9 29825,0 7456,3 22,2
4. Duke of Zamindar (IRE) 2010 Zamindar (USA) 2 2 2 5 27400,0 13700,0 40,0
5. Territories (IRE) 2012 Invincible Spirit (IRE) 1 1 2 3 25300,0 25300,0 66,7
6. Dragon Pulse (IRE) 2009 Kyllachy (GB) 2 2 2 4 25000,0 12500,0 50,0
7. Churchill (IRE) 2014 Galileo (IRE) 2 1 1 6 22800,0 11400,0 16,7
8. Fascinating Rock (IRE) 2011 Fastnet Rock (AUS) 1 1 1 2 18300,0 18300,0 50,0
9. Daredevil (IRE) 2009 Montjeu (IRE) 2 1 1 4 18200,0 9100,0 25,0
10. Gleneagles (IRE) 2012 Galileo (IRE) 3 1 1 5 18050,0 6016,7 20,0
11. Hunter’s Light (IRE) 2008 Dubawi (IRE) 1 1 1 3 16300,0 16300,0 33,3
12. Balios (IRE) 2012 Shamardal (USA) 3 1 1 7 15625,0 5208,3 14,3
13. Bush Brave (IRE) 2014 Bushranger (IRE) 1 1 1 2 14300,0 14300,0 50,0
14. Estidhkaar (IRE) 2012 Dark Angel (IRE) 1 1 1 3 14250,0 14250,0 33,3
15. Holy Roman Emperor (IRE) 2004 Danehill (USA) 2 1 1 4 11400,0 5700,0 25,0
16. Raven’s Pass (USA) 2005 Elusive Quality (USA) 1 1 1 2 11400,0 11400,0 50,0
17. Big Luck (IRE) 2008 Choisir (AUS) 2 1 1 2 9500,0 4750,0 50,0
18. Mukhadram (GB) 2009 Shamardal (USA) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
19. Harry Angel (IRE) 2014 Dark Angel (IRE) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
20. Shalaa (IRE) 2013 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 1 8500,0 8500,0 100,0
21. Orient Rock (IRE) 2007 Rock of Gibraltar (IRE) 2 0 0 4 8100,0 4050,0 0,0
22. Dariyan (FR) 2012 Shamardal (USA) 2 0 0 2 7600,0 3800,0 0,0
23. Free Eagle (IRE) 2011 High Chaparral (IRE) 4 0 0 8 7125,0 1781,3 0,0
24. Star Poker (IRE) 2010 Footstepsinthesand (GB) 5 0 0 8 7125,0 1425,0 0,0
25. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 2 0 0 3 6800,0 3400,0 0,0
26. Gustav Klimt (IRE) 2015 Galileo (IRE) 1 0 0 2 5950,0 5950,0 0,0
27. Outstrip (GB) 2011 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 3 5700,0 5700,0 0,0
28. Caccini (FR) 2013 American Post (GB) 2 0 0 3 4275,0 2137,5 0,0
29. Elvstroem (AUS) 2000 Danehill (USA) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
30. Ultra (IRE) 2013 Manduro (GER) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
31. Al Wukair (IRE) 2014 Dream Ahead (USA) 2 0 0 3 3800,0 1900,0 0,0
32. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
33. Fulbright (GB) 2009 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
34. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
35. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 3 0 0 6 3100,0 1033,3 0,0
36. Dabirsim (FR) 2009 Hat Trick (JPN) 2 0 0 3 2975,0 1487,5 0,0
37. Cappella Sansevero (GB) 2012 Showcasing (GB) 1 0 0 4 2850,0 2850,0 0,0
38. Mastercraftsman (IRE) 2006 Danehill Dancer (IRE) 2 0 0 3 2850,0 1425,0 0,0
39. Turati (GB) 2006 Lomitas (GB) 2 0 0 6 2500,0 1250,0 0,0
40. Recoletos (FR) 2014 Whipper (USA) 1 0 0 2 2375,0 2375,0 0,0
41. Camerun (IRE) 2008 Singspiel (IRE) 1 0 0 3 2050,0 2050,0 0,0
42. Touch of Genius (IRE) 2012 Galileo (IRE) 3 0 0 4 1900,0 633,3 0,0
43. Iffraaj (GB) 2001 Zafonic (USA) 2 0 0 5 1900,0 950,0 0,0
44. Cloth of Stars (IRE) 2013 Sea The Stars (IRE) 2 0 0 4 1900,0 950,0 0,0
45. Dick Whittington (IRE) 2012 Rip Van Winkle (IRE) 1 0 0 2 1900,0 1900,0 0,0
46. National Defense (GB) 2014 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
47. Harzand (IRE) 2013 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
48. Move Your Vision (IRE) 2009 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
49. Slickly (FR) 1996 Linamix (FR) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
50. Ramonti (FR) 2002 Martino Alonso (IRE) 1 0 0 1 950,0 950,0 0,0
51. Born To Sea (IRE) 2009 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
52. Muhaarar (GB) 2012 Oasis Dream (GB) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
53. Golden Tirol (GER) 2006 Is Tirol (IRE) 4 0 0 4 950,0 237,5 0,0
54. Sir Percy (GB) 2003 Mark Of Esteem (IRE) 1 0 0 1 950,0 950,0 0,0
55. Ravis 2012 Irocco 1 0 0 1 850,0 850,0 0,0
56. Kendargent (FR) 2003 Kendor (FR) 1 0 0 2 475,0 475,0 0,0
57. Birchwood (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 1 0 0 2 475,0 475,0 0,0
58. Olympic Glory (IRE) 2010 Choisir (AUS) 1 0 0 1 475,0 475,0 0,0
59. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
60. Cracksman (GB) 2014 Frankel (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
61. Nathaniel (IRE) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
62. Affaire Solitaire (IRE) 2010 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
63. Ruler of The World (IRE) 2010 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
64. George Vancouver (USA) 2010 Henrythenavigator (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
65. Arrigo (GER) 2008 Shirocco (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
66. Fast Company (IRE) 2005 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
67. Vadamos (FR) 2011 Monsun (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
106 23 27 189 522650,0

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Free Eagle (IRE) 2011 High Chaparral (IRE) 7 2 4 21 212975,0 30425,0 19,0
2. Mukhadram (GB) 2009 Shamardal (USA) 8 4 7 32 210300,0 26287,5 21,9
3. Nathaniel (IRE) 2008 Galileo (IRE) 4 2 3 15 175200,0 43800,0 20,0
4. Hunter’s Light (IRE) 2008 Dubawi (IRE) 3 3 5 15 164150,0 54716,7 33,3
5. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 2 1 1 6 144800,0 72400,0 16,7
6. Ruten (USA) 2005 El Prado (IRE) 7 2 4 26 144450,0 20635,7 15,4
7. Outstrip (GB) 2011 Exceed And Excel (AUS) 4 3 6 19 112725,0 28181,3 31,6
8. Exciting Life (IRE) 2008 Titus Livius (FR) 13 5 5 55 108950,0 8380,8 9,1
9. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 6 2 5 21 107125,0 17854,2 23,8
10. Rio de La Plata (USA) 2005 Rahy (USA) 1 1 2 5 89050,0 89050,0 40,0
11. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 11 3 5 49 84600,0 7690,9 10,2
12. Ramonti (FR) 2002 Martino Alonso (IRE) 4 3 6 17 80650,0 20162,5 35,3
13. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 3 2 4 14 79525,0 26508,3 28,6
14. Sea The Moon (GER) 2011 Sea The Stars (IRE) 1 1 1 4 77200,0 77200,0 25,0
15. Garswood (GB) 2010 Dutch Art (GB) 1 1 3 6 75100,0 75100,0 50,0
16. Motivator (GB) 2002 Montjeu (IRE) 3 2 2 13 73625,0 24541,7 15,4
17. Territories (IRE) 2012 Invincible Spirit (IRE) 3 3 5 12 63550,0 21183,3 41,7
18. Vadamos (FR) 2011 Monsun (GER) 3 1 1 9 59700,0 19900,0 11,1
19. Mastercraftsman (IRE) 2006 Danehill Dancer (IRE) 5 3 4 18 57650,0 11530,0 22,2
20. Air Chief Marshal (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 3 1 2 14 54625,0 18208,3 14,3
21. Zanzibari (USA) 2007 Smart Strike (CAN) 2 1 1 10 53300,0 26650,0 10,0
22. Charm Spirit (IRE) 2011 Invincible Spirit (IRE) 6 4 4 25 53150,0 8858,3 16,0
23. Eagle Top (GB) 2011 Pivotal (GB) 8 3 4 24 52550,0 6568,8 16,7
24. Champs Elysees (GB) 2003 Danehill (USA) 3 1 2 11 52400,0 17466,7 18,2
25. Le Havre (IRE) 2006 Noverre (USA) 3 2 3 7 52200,0 17400,0 42,9
26. Gleneagles (IRE) 2012 Galileo (IRE) 5 3 4 12 50850,0 10170,0 33,3
27. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 7 2 2 27 49750,0 7107,1 7,4
28. Wings of Eagles (FR) 2014 Pour Moi (IRE) 2 1 2 13 48700,0 24350,0 15,4
29. Star Poker (IRE) 2010 Footstepsinthesand (GB) 13 3 3 42 47700,0 3669,2 7,1
30. Caccini (FR) 2013 American Post (GB) 8 3 3 33 45775,0 5721,9 9,1
31. Gutaifan (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 4 3 3 20 42600,0 10650,0 15,0
32. Intello (GER) 2010 Galileo (IRE) 1 1 4 7 42500,0 42500,0 57,1
33. Holy Roman Emperor (IRE) 2004 Danehill (USA) 7 3 3 23 42025,0 6003,6 13,0
34. Daredevil (IRE) 2009 Montjeu (IRE) 7 3 3 20 41900,0 5985,7 15,0
35. Duke of Zamindar (IRE) 2010 Zamindar (USA) 5 3 3 17 41400,0 8280,0 17,6
36. Dandy Man (IRE) 2003 Mozart (IRE) 3 1 1 15 41125,0 13708,3 6,7
37. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 6 2 2 22 38875,0 6479,2 9,1
38. National Defense (GB) 2014 Invincible Spirit (IRE) 3 2 3 13 37725,0 12575,0 23,1
39. Indy Champ (USA) 2006 A.P. Indy (USA) 2 1 1 5 35600,0 17800,0 20,0
40. Estejo (GER) 2004 Johan Cruyff (GB) 11 0 0 33 33800,0 3072,7 0,0
41. Kendargent (FR) 2003 Kendor (FR) 3 2 3 10 33700,0 11233,3 30,0
42. Dawn Approach (IRE) 2010 New Approach (IRE) 3 2 3 11 32975,0 10991,7 27,3
43. Power (GB) 2009 Oasis Dream (GB) 1 1 1 6 32400,0 32400,0 16,7
44. Fast Company (IRE) 2005 Danehill Dancer (IRE) 2 1 2 4 32250,0 16125,0 50,0
45. Ayahuasca (USA) 2010 Johar (USA) 7 1 1 36 31600,0 4514,3 2,8
46. Shamalgan (FR) 2007 Footstepsinthesand (GB) 3 2 3 13 30150,0 10050,0 23,1
47. New Approach (IRE) 2005 Galileo (IRE) 2 0 0 6 29400,0 14700,0 0,0
48. Highland Reel (IRE) 2012 Galileo (IRE) 3 1 2 16 28750,0 9583,3 12,5
49. Markaz (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 2 1 2 12 28725,0 14362,5 16,7
50. Amaron (GB) 2009 Shamardal (USA) 3 2 2 8 28500,0 9500,0 25,0
51. Night of Thunder (IRE) 2011 Dubawi (IRE) 1 1 1 3 28100,0 28100,0 33,3
52. The Gurkha (IRE) 2013 Galileo (IRE) 2 2 3 13 27550,0 13775,0 23,1
53. Samum (GER) 1997 Monsun (GER) 2 1 2 6 26600,0 13300,0 33,3
54. Dariyan (FR) 2012 Shamardal (USA) 4 1 2 11 26400,0 6600,0 18,2
55. Emperor Ajeez (IRE) 2010 Holy Roman Emperor (IRE) 3 1 2 12 26025,0 8675,0 16,7
56. Australia (GB) 2011 Galileo (IRE) 3 2 2 15 25050,0 8350,0 13,3
57. Dragon Pulse (IRE) 2009 Kyllachy (GB) 3 2 2 7 25000,0 8333,3 28,6
58. Zelzal (FR) 2013 Sea The Stars (IRE) 2 2 2 12 24975,0 12487,5 16,7
59. Silver Frost (IRE) 2006 Verglas (IRE) 1 1 2 7 24700,0 24700,0 28,6
60. Zazou (GER) 2007 Shamardal (USA) 4 0 0 19 24575,0 6143,8 0,0
61. Chardonney Tcheque (FR) 2008 One Cool Cat (USA) 1 1 2 2 24000,0 24000,0 100,0
62. Churchill (IRE) 2014 Galileo (IRE) 2 1 1 6 22800,0 11400,0 16,7
63. Belardo (IRE) 2012 Lope de Vega (IRE) 3 2 2 12 22400,0 7466,7 16,7
64. Elvstroem (AUS) 2000 Danehill (USA) 4 1 1 17 21300,0 5325,0 5,9
65. Starspangledbanner (AUS) 2006 Choisir (AUS) 1 1 2 6 20400,0 20400,0 33,3
66. Nayef (USA) 1998 Gulch (USA) 1 1 2 3 20200,0 20200,0 66,7
67. Camacho (GB) 2002 Danehill (USA) 3 1 1 10 20000,0 6666,7 10,0
68. Elzaam (AUS) 2008 Redoute’s Choice (AUS) 2 2 2 13 19850,0 9925,0 15,4
69. Silvaner (GER) 2008 Lomitas (GB) 9 1 1 20 19700,0 2188,9 5,0
70. Morandi (FR) 2010 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 6 19200,0 19200,0 33,3
71. Planteur (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 3 0 0 10 18350,0 6116,7 0,0
72. Fascinating Rock (IRE) 2011 Fastnet Rock (AUS) 1 1 1 2 18300,0 18300,0 50,0
73. Shalaa (IRE) 2013 Invincible Spirit (IRE) 2 2 2 4 18100,0 9050,0 50,0
74. Alhebayeb (IRE) 2010 Dark Angel (IRE) 3 0 0 12 17900,0 5966,7 0,0
75. Alandi (IRE) 2005 Galileo (IRE) 1 1 2 4 17600,0 17600,0 50,0
76. Style Vendome (FR) 2010 Anabaa (USA) 3 0 0 14 17575,0 5858,3 0,0
77. Invincible Spirit (IRE) 1997 Green Desert (USA) 2 1 2 4 17500,0 8750,0 50,0
78. Whitecliffsofdover (USA) 2014 War Front (USA) 1 1 2 4 17200,0 17200,0 50,0
79. Adaay (IRE) 2012 Kodiac (GB) 1 1 1 2 17000,0 17000,0 50,0
80. Profitable (IRE) 2012 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 6 16200,0 16200,0 0,0
81. Tempelwächter (GER) 1994 Acatenango (GER) 4 1 2 18 16100,0 4025,0 11,1
82. Dastarhon (IRE) 2010 Dansili (GB) 2 1 1 12 16025,0 8012,5 8,3
83. Scissor Kick (AUS) 2011 Redoute’s Choice (AUS) 1 1 1 5 16000,0 16000,0 20,0
84. Sepoy (AUS) 2008 Elusive Quality (USA) 1 1 2 2 16000,0 16000,0 100,0
85. Balios (IRE) 2012 Shamardal (USA) 3 1 1 7 15625,0 5208,3 14,3
86. French Fifteen (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 3 0 0 7 14950,0 4983,3 0,0
87. Worthadd (IRE) 2007 Dubawi (IRE) 1 1 1 4 14900,0 14900,0 25,0
88. El Kabeir (USA) 2012 Scat Daddy (USA) 1 1 1 4 14725,0 14725,0 25,0
89. Harzand (IRE) 2013 Sea The Stars (IRE) 3 1 1 8 14525,0 4841,7 12,5
90. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 6 1 1 13 14500,0 2416,7 7,7
91. Ulysses (IRE) 2013 Galileo (IRE) 1 1 1 5 14300,0 14300,0 20,0
92. Bush Brave (IRE) 2014 Bushranger (IRE) 1 1 1 2 14300,0 14300,0 50,0
93. Estidhkaar (IRE) 2012 Dark Angel (IRE) 1 1 1 3 14250,0 14250,0 33,3
94. Elm Park (GB) 2012 Phoenix Reach (IRE) 1 1 1 6 14125,0 14125,0 16,7
95. Archipenko (USA) 2004 Kingmambo (USA) 2 1 1 14 13950,0 6975,0 7,1
96. Clodovil (IRE) 2000 Danehill (USA) 1 1 1 5 13900,0 13900,0 20,0
97. Guiliani (IRE) 2011 Tertullian (USA) 1 0 0 6 13700,0 13700,0 0,0
98. Fastnet Rock (AUS) 2001 Danehill (USA) 2 0 0 8 13650,0 6825,0 0,0
99. American Devil (FR) 2009 American Post (GB) 1 1 1 6 13600,0 13600,0 16,7
100. Slade Power (IRE) 2009 Dutch Art (GB) 2 1 1 6 13550,0 6775,0 16,7
101. Dutch Art (GB) 2004 Medicean (GB) 3 0 0 20 13250,0 4416,7 0,0
102. The Grey Gatsby (IRE) 2011 Mastercraftsman (IRE) 2 0 0 9 13150,0 6575,0 0,0
103. Moonjaz (GB) 1997 Nashwan (USA) 1 1 1 2 13000,0 13000,0 50,0
104. Literato (FR) 2004 Kendor (FR) 2 1 1 8 12900,0 6450,0 12,5
105. Jukebox Jury (IRE) 2006 Montjeu (IRE) 5 1 1 9 12800,0 2560,0 11,1
106. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 2 0 0 8 12650,0 6325,0 0,0
107. Sidestep (AUS) 2010 Exceed And Excel (AUS) 4 0 0 10 12375,0 3093,8 0,0
108. Ultra (IRE) 2013 Manduro (GER) 3 1 1 9 12375,0 4125,0 11,1
109. Big Luck (IRE) 2008 Choisir (AUS) 4 1 1 11 12100,0 3025,0 9,1
110. Epaulette (AUS) 2009 Commands (AUS) 1 1 1 4 12000,0 12000,0 25,0
111. Stormy Jail (IRE) 2004 Stormy Atlantic (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
112. Lord of England (GER) 2003 Dashing Blade (GB) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
113. Raven’s Pass (USA) 2005 Elusive Quality (USA) 1 1 1 2 11400,0 11400,0 50,0
114. Storm The Stars (USA) 2012 Sea The Stars (IRE) 1 1 1 7 11225,0 11225,0 14,3
115. Anodin (IRE) 2010 Anabaa (USA) 1 1 1 5 11000,0 11000,0 20,0
116. Nowogródek 1997 Who Knows (IRE) 1 1 1 7 11000,0 11000,0 14,3
117. Tagula (IRE) 1993 Taufan (USA) 1 1 1 5 10550,0 10550,0 20,0
118. Decorated Knight (GB) 2012 Galileo (IRE) 1 1 1 6 10350,0 10350,0 16,7
119. Galileo Gold (GB) 2013 Paco Boy (IRE) 2 1 1 10 10300,0 5150,0 10,0
120. Zarak (FR) 2013 Dubawi (IRE) 2 1 1 7 10000,0 5000,0 14,3
121. Look Honey (IRE) 2000 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 2 10000,0 10000,0 50,0
122. Golden Tirol (GER) 2006 Is Tirol (IRE) 9 0 0 29 9950,0 1105,6 0,0
123. Harry Angel (IRE) 2014 Dark Angel (IRE) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
124. Pomellato (GER) 2005 Big Shuffle (USA) 1 0 0 7 9400,0 9400,0 0,0
125. Sayif (IRE) 2006 Kheleyf (USA) 1 0 0 9 9125,0 9125,0 0,0
126. Camelot (GB) 2009 Montjeu (IRE) 1 1 1 2 9100,0 9100,0 50,0
127. Red Jazz (USA) 2007 Johannesburg (USA) 1 0 0 1 8800,0 8800,0 0,0
128. Art Connoisseur (IRE) 2006 Lucky Story (USA) 1 0 0 5 8650,0 8650,0 0,0
129. Reliable Man (GB) 2008 Dalakhani (IRE) 1 1 1 4 8400,0 8400,0 25,0
130. Orient Rock (IRE) 2007 Rock of Gibraltar (IRE) 3 0 0 5 8100,0 2700,0 0,0
131. Cotai Glory (GB) 2012 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 3 8000,0 8000,0 0,0
132. The Bogberry (USA) 2005 Hawk Wing (USA) 1 0 0 3 8000,0 8000,0 0,0
133. Cityscape (GB) 2006 Selkirk (USA) 1 0 0 7 7800,0 7800,0 0,0
134. Sarsen (USA) 2007 Sligo Bay (IRE) 1 0 0 5 7300,0 7300,0 0,0
135. Lucayan (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 3 7200,0 7200,0 0,0
136. The Last Lion (IRE) 2014 Choisir (AUS) 1 0 0 6 7100,0 7100,0 0,0
137. Suteki Shinsukekun (USA) 2003 Danzig (USA) 1 1 1 5 7000,0 7000,0 20,0
138. Pop Rock (JPN) 2001 Helissio (FR) 2 1 1 6 7000,0 3500,0 16,7
139. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 3 0 0 9 6600,0 2200,0 0,0
140. Tamayuz (GB) 2005 Nayef (USA) 2 0 0 4 6600,0 3300,0 0,0
141. Captain Marvelous (IRE) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 6 6200,0 6200,0 0,0
142. Maxios (GB) 2008 Monsun (GER) 3 0 0 13 6000,0 2000,0 0,0
143. Gustav Klimt (IRE) 2015 Galileo (IRE) 1 0 0 2 5950,0 5950,0 0,0
144. Lope de Vega (IRE) 2007 Shamardal (USA) 1 0 0 6 5250,0 5250,0 0,0
145. Noridon 2005 Don Corleone (GB) 1 0 0 6 5225,0 5225,0 0,0
146. Pedro the Great (USA) 2010 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 12 4900,0 2450,0 0,0
147. Dabirsim (FR) 2009 Hat Trick (JPN) 3 0 0 4 4675,0 1558,3 0,0
148. Battle of Marengo (IRE) 2010 Galileo (IRE) 2 0 0 3 4600,0 2300,0 0,0
149. Mikhail Glinka (IRE) 2007 Galileo (IRE) 4 0 0 12 4575,0 1143,8 0,0
150. Bushranger (IRE) 2006 Danetime (IRE) 1 0 0 5 4575,0 4575,0 0,0
151. Kheleyf (USA) 2001 Green Desert (USA) 1 0 0 8 4525,0 4525,0 0,0
152. Duke of Marmalade (IRE) 2004 Danehill (USA) 1 0 0 5 4250,0 4250,0 0,0
153. Fly To The Stars (GB) 1994 Bluebird (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
154. Red Rocks (IRE) 2003 Galileo (IRE) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
155. Al Wukair (IRE) 2014 Dream Ahead (USA) 2 0 0 3 3800,0 1900,0 0,0
156. Fulbright (GB) 2009 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
157. Charming Thought (GB) 2012 Oasis Dream (GB) 1 0 0 6 3750,0 3750,0 0,0
158. Rajsaman (FR) 2007 Linamix (FR) 2 0 0 4 3600,0 1800,0 0,0
159. Kamsin (GER) 2005 Samum (GER) 1 0 0 2 3600,0 3600,0 0,0
160. Egerton (GER) 2001 Groom Dancer (USA) 2 0 0 3 3600,0 1800,0 0,0
161. Universal (IRE) 2009 Dubawi (IRE) 1 0 0 4 3450,0 3450,0 0,0
162. Spanish Moon (USA) 2004 El Prado (IRE) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
163. Pride of Dubai (AUS) 2012 Street Cry (IRE) 1 0 0 4 3200,0 3200,0 0,0
164. Helmet (AUS) 2008 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
165. Wootton Bassett (GB) 2008 Iffraaj (GB) 1 0 0 3 3200,0 3200,0 0,0
166. American Post (GB) 2001 Bering (GB) 1 0 0 2 3200,0 3200,0 0,0
167. Diktat (GB) 1995 Warning (GB) 1 0 0 2 3000,0 3000,0 0,0
168. Cappella Sansevero (GB) 2012 Showcasing (GB) 1 0 0 4 2850,0 2850,0 0,0
169. Aces Star (USA) 2007 Monarchos (USA) 1 0 0 3 2600,0 2600,0 0,0
170. Durante Alighieri (GB) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 1 2550,0 2550,0 0,0
171. Turati (GB) 2006 Lomitas (GB) 2 0 0 6 2500,0 1250,0 0,0
172. Timos (GER) 2005 Sholokhov (IRE) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
173. Kapgarde (FR) 1999 Garde Royale (IRE) 2 0 0 3 2400,0 1200,0 0,0
174. Tiger Groom (GB) 1997 Arazi (USA) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
175. So You Think (NZ) 2006 High Chaparral (IRE) 1 0 0 5 2375,0 2375,0 0,0
176. Recoletos (FR) 2014 Whipper (USA) 1 0 0 2 2375,0 2375,0 0,0
177. Polish Movie (USA) 2009 North Light (IRE) 1 0 0 4 2300,0 2300,0 0,0
178. Martillo (GER) 2000 Anabaa (USA) 1 0 0 1 2200,0 2200,0 0,0
179. Fairlypi (IRE) 2003 Pivotal (GB) 2 0 0 7 2100,0 1050,0 0,0
180. Camerun (IRE) 2008 Singspiel (IRE) 1 0 0 3 2050,0 2050,0 0,0
181. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 1 0 0 2 2000,0 2000,0 0,0
182. Kodi Bear (IRE) 2012 Kodiac (GB) 1 0 0 2 1925,0 1925,0 0,0
183. Zebedee (GB) 2008 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
184. Touch of Genius (IRE) 2012 Galileo (IRE) 3 0 0 4 1900,0 633,3 0,0
185. Iffraaj (GB) 2001 Zafonic (USA) 2 0 0 5 1900,0 950,0 0,0
186. Cloth of Stars (IRE) 2013 Sea The Stars (IRE) 2 0 0 4 1900,0 950,0 0,0
187. Dick Whittington (IRE) 2012 Rip Van Winkle (IRE) 1 0 0 2 1900,0 1900,0 0,0
188. Fountain of Youth (IRE) 2011 Oasis Dream (GB) 1 0 0 6 1700,0 1700,0 0,0
189. Le Cadre Noir (IRE) 2004 Danetime (IRE) 1 0 0 6 1700,0 1700,0 0,0
190. Move Your Vision (IRE) 2009 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
191. Slickly (FR) 1996 Linamix (FR) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
192. No Nay Never (USA) 2011 Scat Daddy (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
193. Rip Van Winkle (IRE) 2006 Galileo (IRE) 1 0 0 5 1600,0 1600,0 0,0
194. Anjaal (GB) 2011 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 1 1300,0 1300,0 0,0
195. Galileo (IRE) 1998 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 4 1100,0 1100,0 0,0
196. Authorized (IRE) 2004 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
197. Soldier Hollow (GB) 2000 In The Wings (GB) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
198. Born To Sea (IRE) 2009 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
199. Muhaarar (GB) 2012 Oasis Dream (GB) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
200. Sir Percy (GB) 2003 Mark Of Esteem (IRE) 1 0 0 1 950,0 950,0 0,0
201. Dream Ahead (USA) 2008 Diktat (GB) 1 0 0 4 875,0 875,0 0,0
202. Cockney Rebel (IRE) 2004 Val Royal (FR) 1 0 0 1 850,0 850,0 0,0
203. Ravis 2012 Irocco 1 0 0 1 850,0 850,0 0,0
204. Ruler of The World (IRE) 2010 Galileo (IRE) 2 0 0 6 800,0 400,0 0,0
205. Hipoliner 2003 Belenus (GER) 1 0 0 2 800,0 800,0 0,0
206. Germes (IRE) 2010 Galileo (IRE) 2 0 0 4 725,0 362,5 0,0
207. Jovellanos 2005 Jape (USA) 1 0 0 3 700,0 700,0 0,0
208. Olympic Glory (IRE) 2010 Choisir (AUS) 2 0 0 4 475,0 237,5 0,0
209. Birchwood (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 2 0 0 6 475,0 237,5 0,0
210. Noel (GER) 1995 Acatenango (GER) 1 0 0 5 325,0 325,0 0,0
211. Shamardal (USA) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
212. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
213. Hannouma (IRE) 2005 Anabaa (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
214. Racinger (FR) 2003 Spectrum (IRE) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
215. Blue Ninja (IRE) 2012 Dansili (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
216. Viritim 1996 Winds of Light (USA) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
217. Helsinki (USA) 2004 Distorted Humor (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
218. Enjoy The Silence (IRE) 2009 Oratorio (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
219. Tchavsar (USA) 2007 Cozzene (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
220. Druid Magic (GB) 2014 Zamindar (USA) 2 0 0 4 0,0 0,0 0,0
221. Diamond Green (FR) 2001 Green Desert (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
222. Bathyrhon (GER) 2010 Monsun (GER) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
223. Vale of York (IRE) 2007 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
224. Casamento (IRE) 2008 Shamardal (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
225. Cracksman (GB) 2014 Frankel (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
226. Ursa Major (IRE) 2009 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
227. Zoffany (IRE) 2008 Dansili (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
228. Affaire Solitaire (IRE) 2010 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
229. Waldpark (GER) 2008 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
230. George Vancouver (USA) 2010 Henrythenavigator (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
231. Arrigo (GER) 2008 Shirocco (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
232. Age of Jape 2006 Jape (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
233. Blame (USA) 2006 Arch (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
234. Roulette (GB) 1994 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Assy (QA) 2009 Amer (SA) 12 7 12 48 328555,0 27379,6 25,0
2. No Risk Al Maury (FR) 2002 Kesberoy (FR) 13 8 11 60 175930,0 13533,1 18,3
3. AF Albahar (AE) 2004 Amer (SA) 5 3 6 18 162340,0 32468,0 33,3
4. Nashwan Al Khalidiah (SA) 2004 Tiwaiq (SA) 9 3 4 37 143815,0 15979,4 10,8
5. Mared Al Sahra (GB) 2002 Amer (SA) 8 4 5 31 128325,0 16040,6 16,1
6. Dahess (GB) 1999 Amer (SA) 9 4 6 55 82275,0 9141,7 10,9
7. Kurier (RU) 2003 Egis 8 5 8 33 82170,0 10271,3 24,2
8. Al Mamun Monlau (FR) 2008 Munjiz (FR) 5 3 3 16 79233,0 15846,6 18,8
9. Westim 2010 Nougatin (FR) 7 2 2 30 78225,0 11175,0 6,7
10. SS Mothill (FR) 2011 Nizam (GB) 7 2 3 24 56025,0 8003,6 12,5
11. Al Mourtajez (ex Al Mourtazez) (FR) 2010 Dahess (GB) 4 1 2 10 52810,0 13202,5 20,0
12. Nayef Al Khalidiah (SA) 2005 Calin du Loup (FR) 4 4 5 16 51475,0 12868,8 31,3
13. Mercimurhib Kossack (NL) 2013 Murhib (QA) 8 4 4 27 46000,0 5750,0 14,8
14. Muguet de Pascade (FR) 2001 Tidjani (FR) 8 3 3 33 40510,0 5063,8 9,1
15. Hilal Al Zaman (IQ) 2005 Mencour (FR) 3 3 3 13 37800,0 12600,0 23,1
16. Morion 2013 Kahil Al Shaqab (US) 8 3 3 29 34280,0 4285,0 10,3
17. TH Richie (US) 2001 Calin du Loup (FR) 1 1 2 3 34000,0 34000,0 66,7
18. Josco du Cayrou (FR) 2008 Munjiz (FR) 2 2 3 9 32550,0 16275,0 33,3
19. Nieshan (FR) 2006 Akbar (FR) 6 1 1 20 29700,0 4950,0 5,0
20. Ontario HF (US) 1999 Monarch AH (US) 5 1 1 25 28250,0 5650,0 4,0
21. Mu’Azzaz (GB) 2004 Amer (SA) 3 2 3 9 27700,0 9233,3 33,3
22. Kazbek (RU) 2009 Benedick (FR) 6 1 2 21 27200,0 4533,3 9,5
23. Jalnar Al Khalidiah (SA) 2005 Tiwaiq (SA) 2 1 2 9 25725,0 12862,5 22,2
24. Sartejano (FR) 2007 Dormane (FR) 4 1 1 15 22130,0 5532,5 6,7
25. Haddag Al Khalediah (SA) 2009 Khalid El Biwaibiya (SA) 3 2 2 8 20025,0 6675,0 25,0
26. Kerbella (FR) 1992 Kesberoy (FR) 1 1 2 6 20000,0 20000,0 33,3
27. Paris 2014 Kahil Al Shaqab (US) 4 1 1 16 18375,0 4593,8 6,3
28. Ghadanfar Al Khalediah (SA) 2009 Jalood Al Khalidiah (SA) 1 1 2 3 15300,0 15300,0 66,7
29. Sayf (FR) 2004 Kesberoy (FR) 1 1 2 5 14300,0 14300,0 40,0
30. Lahoob (GB) 2009 Amer (SA) 1 1 1 5 13450,0 13450,0 20,0
31. Alwaro 2000 Eukaliptus 1 0 0 5 12900,0 12900,0 0,0
32. Von (DE) 2001 Tidjani (FR) 4 1 1 17 12775,0 3193,8 5,9
33. Ganges 1994 Monogramm (US) 2 1 1 9 12690,0 6345,0 11,1
34. Piaff 1997 Eldon 3 1 1 12 12600,0 4200,0 8,3
35. Mogadiusz 2012 Echo Ofira 1 1 1 4 11800,0 11800,0 25,0
36. Wasilew 2008 Ontario HF (US) 4 1 1 19 11225,0 2806,3 5,3
37. Marvin El Samawi (DE) 2003 Marwan I (FR) 1 0 0 6 11075,0 11075,0 0,0
38. Mahabb (AE) 2001 Tahar de Candelon (FR) 1 1 1 4 11000,0 11000,0 25,0
39. Divamer (FR) 2007 Amer (SA) 1 1 1 2 11000,0 11000,0 50,0
40. Darweesh (GB) 1998 Amer (SA) 1 1 2 4 10775,0 10775,0 50,0
41. Asraa Min Albarq (GB) 2003 Amer (SA) 1 1 1 6 10725,0 10725,0 16,7
42. Omaier (QA) 2005 Amer (SA) 1 1 1 7 9125,0 9125,0 14,3
43. Muranas Jassehr (DE) 2007 Major (DE) 1 1 1 5 8890,0 8890,0 20,0
44. Al Jakbar (FR) 2003 Al Sakbe (FR) 1 1 1 5 8750,0 8750,0 20,0
45. Majd Al Arab (GB) 2002 Amer (SA) 2 1 1 5 8500,0 4250,0 20,0
46. Muzaffar 2013 Munjiz (FR) 2 1 1 7 8200,0 4100,0 14,3
47. Damis (GB) 2005 Amer (SA) 1 1 1 5 8025,0 8025,0 20,0
48. Emino 2011 DRAGOMIR 2 1 1 4 7700,0 3850,0 25,0
49. General (GB) 2005 Amer (SA) 1 1 1 7 7525,0 7525,0 14,3
50. Al Tair (GB) 2007 Amer (SA) 1 1 1 6 7400,0 7400,0 16,7
51. AF Al Buraq (AE) 2003 Amer (SA) 1 1 1 3 7000,0 7000,0 33,3
52. Barbarossa 2003 Gazal Al Shaqab (QA) 1 1 1 1 7000,0 7000,0 100,0
53. Ghazallah 2002 Ganges 1 1 1 5 6050,0 6050,0 20,0
54. Suhaim (FR) 2006 Dormane (FR) 2 1 1 4 5600,0 2800,0 25,0
55. Emerald J (BE) 2010 QR Marc (US) 1 0 0 4 5600,0 5600,0 0,0
56. Magoun (DE) 2009 Nougatin (FR) 1 0 0 7 5075,0 5075,0 0,0
57. Złoty Medal 2012 QR Marc (US) 1 0 0 5 5040,0 5040,0 0,0
58. Murhib (QA) 2004 Amer (SA) 2 0 0 9 4800,0 2400,0 0,0
59. Amer (SA) 1984 Wafi (SA) 1 0 0 2 4400,0 4400,0 0,0
60. Armeec (RU) 2006 Mongrant (RU) 1 0 0 5 4350,0 4350,0 0,0
61. NivourGonnaTouchThis (US) 2005 Nivour de Cardonne (FR) 1 0 0 4 4350,0 4350,0 0,0
62. Jaafer ASF (GB) 2003 Amer (SA) 1 0 0 4 3700,0 3700,0 0,0
63. Pogrom 2009 QR Marc (US) 2 0 0 9 3500,0 1750,0 0,0
64. Boy Mugatin 2011 Nougatin (FR) 1 0 0 3 2800,0 2800,0 0,0
65. Hyyaf Al Khalediah 2008 Tiwaiq (SA) 8 0 0 28 2700,0 337,5 0,0
66. Mister Ginoux (FR) 2011 Amer (SA) 1 0 0 4 2250,0 2250,0 0,0
67. Mebrouk (FR) 1996 Manganate (FR) 1 0 0 4 2200,0 2200,0 0,0
68. Poryw 2012 Nougatin (FR) 2 0 0 6 2100,0 1050,0 0,0
69. Paker 2010 Nougatin (FR) 2 0 0 16 2025,0 1012,5 0,0
70. Wares 2009 Ontario HF (US) 2 0 0 9 1950,0 975,0 0,0
71. Medalion 2011 QR Marc (US) 2 0 0 2 1750,0 875,0 0,0
72. Nougatin (FR) 1994 Dormane (FR) 2 0 0 8 1725,0 862,5 0,0
73. Aim South (US) 2001 Burning Sand (US) 2 0 0 5 1680,0 840,0 0,0
74. Echo Achilles 2013 Shanghai EA (ES) 1 0 0 2 1680,0 1680,0 0,0
75. Shadiyda (FR) 2003 Al Sakbe (FR) 1 0 0 5 1600,0 1600,0 0,0
76. Alladyn 2011 Von (DE) 1 0 0 1 1400,0 1400,0 0,0
77. Ecaho 1990 Pepton 1 0 0 1 1400,0 1400,0 0,0
78. Dormane (FR) 1984 Manganate (FR) 1 0 0 1 1400,0 1400,0 0,0
79. Eternal 2008 FS Bengali (DE) 1 0 0 4 1120,0 1120,0 0,0
80. Pomian 2010 Gazal Al Shaqab (QA) 2 0 0 9 900,0 450,0 0,0
81. Njewman (FR) 1995 Djourman (FR) 1 0 0 3 900,0 900,0 0,0
82. Seraphin du Paon (FR) 2006 Akbar (FR) 1 0 0 1 750,0 750,0 0,0
83. Satis 2006 WH Justice (US) 1 0 0 2 700,0 700,0 0,0
84. Kuheilaan Aafas Maidaan (BH) 2007 Shawaf Al Betaar (BH) 3 0 0 5 700,0 233,3 0,0
85. Vrom Kossack (NL) 2014 Murhib (QA) 2 0 0 6 450,0 225,0 0,0
86. Madjani (FR) 2000 Tidjani (FR) 1 0 0 3 350,0 350,0 0,0
87. Kryptonite CS (US) 2004 Kador de Blaziet (FR) 1 0 0 3 275,0 275,0 0,0
88. Ekstern 1994 Monogramm (US) 1 0 0 3 275,0 275,0 0,0
89. BS Black Fable (DE) 1998 Taladinn (US) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
90. Gordion 2006 Galba (DE) 1 0 0 6 0,0 0,0 0,0
91. Barak (AE) 2006 Amer (SA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
92. Ataman 1994 Biquest (US) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
93. Forman 2011 Wachlarz 2 0 0 6 0,0 0,0 0,0
94. Aja Angelo (GB) 2009 WH Justice (US) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
95. Mugadir (QA) 2000 Amer (SA) 1 0 0 4 0,0 0,0 0,0
96. Dostatok (RU) 2007 Status (RU) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
97. Kara Shar 2007 Millennium (SE) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
98. Poganin 2001 Laheeb (IL) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
99. Bulut Reis (TR) 2007 Bilgin (TR) 1 0 0 4 0,0 0,0 0,0
100. Fransis Kaya (BG) 2011 Djarni des Forges (FR) 1 0 0 4 0,0 0,0 0,0
101. Akbars (RU) 2000 Nougatin (FR) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
102. Marwan I (FR) 1994 Manganate (FR) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
103. Elkar Z Reguła 2001 Gamin De Carrere (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
104. HS Piranesi (GB) 2002 Simeon Sadik (AU) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
105. Padi (BG) 2012 Persicko (FR) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
106. Echo Ofira 2006 Gaspar 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
267 98 128 1019 2212698,0

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. sum wygranych ogółem w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 18 4 10 73 225300,0 12516,7 13,7
2. Oratorio (IRE) 2002 Danehill (USA) 9 2 4 38 224950,0 24994,5 10,5
3. Oasis Dream (GB) 2000 Green Desert (USA) 3 2 4 11 201300,0 67100,0 36,4
4. Cape Cross (IRE) 1994 Green Desert (USA) 7 3 5 34 194550,0 27792,9 14,7
5. Dubawi (IRE) 2002 Dubai Millennium (GB) 4 2 4 13 183650,0 45912,5 30,8
6. Dalakhani (IRE) 2000 Darshaan (GB) 11 6 8 39 180100,0 16372,7 20,5
7. Two-Twenty-Two (IRE) 1995 Fairy King (USA) 2 1 1 9 106200,0 53100,0 11,1
8. Kheleyf (USA) 2001 Green Desert (USA) 3 2 5 20 98100,0 32700,0 25,0
9. Johannesburg (USA) 1999 Hennessy (USA) 1 1 2 5 89050,0 89050,0 40,0
10. Acclamation (GB) 1999 Royal Applause (GB) 5 3 4 24 85500,0 17100,0 16,7
11. War Front (USA) 2002 Danzig (USA) 1 1 1 4 77200,0 77200,0 25,0
12. Fastnet Rock (AUS) 2001 Danehill (USA) 3 2 4 11 75850,0 25283,3 36,4
13. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 23 3 3 74 72650,0 3158,7 4,1
14. Halling (USA) 1991 Diesis (GB) 4 3 4 14 65925,0 16481,3 28,6
15. Zafonic (USA) 1990 Gone West (USA) 1 1 1 5 60850,0 60850,0 20,0
16. Tertullian (USA) 1995 Miswaki (USA) 5 3 3 16 59650,0 11930,0 18,8
17. Kingmambo (USA) 1990 Mr. Prospector (USA) 4 2 5 18 58500,0 14625,0 27,8
18. Invincible Spirit (IRE) 1997 Green Desert (USA) 6 1 2 23 57900,0 9650,0 8,7
19. Royal Court (IRE) 1993 Sadler’s Wells (USA) 11 2 3 38 56250,0 5113,6 7,9
20. Enjoy Plan (USA) 1990 Alydar (USA) 3 2 3 14 53700,0 17900,0 21,4
21. Sea The Stars (IRE) 2006 Cape Cross (IRE) 5 3 3 14 53200,0 10640,0 21,4
22. Pivotal (GB) 1993 Polar Falcon (USA) 4 3 4 15 50650,0 12662,5 26,7
23. Zafonium (USA) 1997 Zafonic (USA) 1 1 3 6 49000,0 49000,0 50,0
24. Shirocco (GER) 2001 Monsun (GER) 2 1 2 11 48350,0 24175,0 18,2
25. Nayef (USA) 1998 Gulch (USA) 5 1 1 15 45150,0 9030,0 6,7
26. Fast and Furious (FR) 2001 Singspiel (IRE) 3 2 2 8 44850,0 14950,0 25,0
27. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 7 3 3 30 44125,0 6303,6 10,0
28. Royal Applause (GB) 1993 Waajib (IRE) 3 2 3 17 41075,0 13691,7 17,6
29. Elusive City (USA) 2000 Elusive Quality (USA) 7 2 3 27 40675,0 5810,7 11,1
30. Hurricane Run (IRE) 2002 Montjeu (IRE) 2 2 4 12 40425,0 20212,5 33,3
31. Donegal (IRE) 1984 Dara Monarch (GB) 1 0 0 2 40000,0 40000,0 0,0
32. Whipper (USA) 2001 Miesque’s Son (USA) 3 2 3 8 39200,0 13066,7 37,5
33. Apeldoorn (FR) 1982 R B Chesne (GB) 2 2 2 4 39000,0 19500,0 50,0
34. Monsun (GER) 1990 Königsstuhl (GER) 5 2 3 11 38500,0 7700,0 27,3
35. Excellent Art (GB) 2004 Pivotal (GB) 4 2 3 7 38100,0 9525,0 42,9
36. King’s Best (USA) 1997 Kingmambo (USA) 5 2 2 16 36375,0 7275,0 12,5
37. Lando (GER) 1990 Acatenango (GER) 2 1 2 6 35950,0 17975,0 33,3
38. Marju (IRE) 1988 Last Tycoon (IRE) 2 1 1 10 35700,0 17850,0 10,0
39. Bahamian Bounty (GB) 1994 Cadeaux Genereux (GB) 2 2 4 7 34600,0 17300,0 57,1
40. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 6 2 2 23 33550,0 5591,7 8,7
41. Docksider (USA) 1995 Diesis (GB) 1 1 1 6 32400,0 32400,0 16,7
42. Exceed And Excel (AUS) 2000 Danehill (USA) 4 3 3 12 32375,0 8093,8 25,0
43. Lord of England (GER) 2003 Dashing Blade (GB) 3 2 2 13 31250,0 10416,7 15,4
44. Sorbie Tower (IRE) 1993 Soviet Lad (USA) 6 1 1 18 31125,0 5187,5 5,6
45. Tiger Hill (IRE) 1995 Danehill (USA) 1 1 2 6 29850,0 29850,0 33,3
46. Singspiel (IRE) 1992 In The Wings (GB) 5 2 2 25 29600,0 5920,0 8,0
47. In Camera (IRE) 1992 Sadler’s Wells (USA) 6 2 2 13 29025,0 4837,5 15,4
48. Authorized (IRE) 2004 Montjeu (IRE) 3 1 2 9 29000,0 9666,7 22,2
49. Don Corleone (GB) 1992 Caerleon (USA) 4 1 2 13 28775,0 7193,8 15,4
50. Barathea (IRE) 1990 Sadler’s Wells (USA) 2 2 2 6 28125,0 14062,5 33,3
51. Peintre Celebre (USA) 1994 Nureyev (USA) 4 1 1 19 27900,0 6975,0 5,3
52. Sadler’s Wells (USA) 1981 Northern Dancer (CAN) 3 2 2 16 27450,0 9150,0 12,5
53. Dansili (GB) 1996 Danehill (USA) 4 2 2 13 26675,0 6668,8 15,4
54. Sky Mesa (USA) 2000 Pulpit (USA) 1 1 2 6 26300,0 26300,0 33,3
55. Medicean (GB) 1997 Machiavellian (USA) 5 2 2 14 25875,0 5175,0 14,3
56. Storm Cat (USA) 1983 Storm Bird (CAN) 1 0 0 1 24400,0 24400,0 0,0
57. Silvano (GER) 1996 Lomitas (GB) 3 1 1 10 24150,0 8050,0 10,0
58. Antonius Pius (USA) 2001 Danzig (USA) 1 1 2 3 24000,0 24000,0 66,7
59. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 2 1 1 12 23350,0 11675,0 8,3
60. Doyen (IRE) 2000 Sadler’s Wells (USA) 3 1 1 15 22450,0 7483,3 6,7
61. Holy Roman Emperor (IRE) 2004 Danehill (USA) 2 1 2 8 21875,0 10937,5 25,0
62. Azamour (IRE) 2001 Night Shift (USA) 3 0 0 15 21500,0 7166,7 0,0
63. Fly To The Stars (GB) 1994 Bluebird (USA) 1 1 1 4 20800,0 20800,0 25,0
64. Raven’s Pass (USA) 2005 Elusive Quality (USA) 2 2 2 9 20000,0 10000,0 22,2
65. Zamindar (USA) 1994 Gone West (USA) 1 1 2 6 19900,0 19900,0 33,3
66. Smart Strike (CAN) 1992 Mr. Prospector (USA) 1 1 2 5 19625,0 19625,0 40,0
67. Lomitas (GB) 1988 Niniski (USA) 1 1 2 5 19300,0 19300,0 40,0
68. Fairly Ransom (USA) 2000 Red Ransom (USA) 1 1 2 9 19200,0 19200,0 22,2
69. Danehill Dancer (IRE) 1993 Danehill (USA) 8 0 0 20 18850,0 2356,3 0,0
70. Saphir (GER) 1985 Surumu (GER) 4 0 0 18 18825,0 4706,3 0,0
71. Amadeus Wolf (GB) 2003 Mozart (IRE) 3 1 1 16 18300,0 6100,0 6,3
72. Samum (GER) 1997 Monsun (GER) 1 1 2 5 17800,0 17800,0 40,0
73. Galileo (IRE) 1998 Sadler’s Wells (USA) 3 1 1 13 17700,0 5900,0 7,7
74. Celtic Swing (GB) 1992 Damister (USA) 1 1 2 6 17650,0 17650,0 33,3
75. Duke of Marmalade (IRE) 2004 Danehill (USA) 4 1 1 11 17625,0 4406,3 9,1
76. Giacomo (USA) 2002 Holy Bull (USA) 1 1 2 4 17600,0 17600,0 50,0
77. Nashwan (USA) 1986 Blushing Groom (FR) 2 1 1 13 17550,0 8775,0 7,7
78. Dark Angel (IRE) 2005 Acclamation (GB) 1 1 2 5 17500,0 17500,0 40,0
79. Medaglia d’Oro (USA) 1999 El Prado (IRE) 1 1 2 3 17500,0 17500,0 66,7
80. Dr Fong (USA) 1995 Kris S. (USA) 2 1 1 10 17425,0 8712,5 10,0
81. Muhtathir (GB) 1995 Elmaamul (USA) 3 1 1 11 16800,0 5600,0 9,1
82. Gold Away (IRE) 1995 Goldneyev (USA) 2 1 1 4 16300,0 8150,0 25,0
83. Iffraaj (GB) 2001 Zafonic (USA) 1 1 1 5 16000,0 16000,0 20,0
84. Trempolino (USA) 1984 Sharpen Up (GB) 3 1 1 6 15800,0 5266,7 16,7
85. Winds of Light (USA) 1983 Majestic Light (USA) 2 1 1 5 15700,0 7850,0 20,0
86. Dunkerque (FR) 2005 Highest Honor (FR) 1 0 0 6 15200,0 15200,0 0,0
87. Tagula (IRE) 1993 Taufan (USA) 4 1 1 13 15200,0 3800,0 7,7
88. Captain Marvelous (IRE) 2004 Invincible Spirit (IRE) 3 1 1 9 14875,0 4958,3 11,1
89. Henrythenavigator (USA) 2005 Kingmambo (USA) 1 1 1 3 14250,0 14250,0 33,3
90. Noverre (USA) 1998 Rahy (USA) 1 1 1 7 14200,0 14200,0 14,3
91. Kouroun (FR) 1998 Kaldoun (FR) 1 1 1 6 14125,0 14125,0 16,7
92. Montbard 2001 Llandaff (USA) 1 1 1 5 14100,0 14100,0 20,0
93. Bushranger (IRE) 2006 Danetime (IRE) 3 0 0 10 13825,0 4608,3 0,0
94. Meshaheer (USA) 1999 Nureyev (USA) 3 1 1 9 13450,0 4483,3 11,1
95. Auenadler (GER) 1992 Big Shuffle (USA) 1 1 1 6 13300,0 13300,0 16,7
96. Scater 1990 Dixieland 1 1 1 2 13000,0 13000,0 50,0
97. Mamool (IRE) 1999 In The Wings (GB) 2 1 1 8 12850,0 6425,0 12,5
98. Forever Bond (BRZ) 2000 Choctaw Ridge (USA) 2 1 1 4 12600,0 6300,0 25,0
99. Sholokhov (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 3 12400,0 12400,0 33,3
100. Arch (USA) 1995 Kris S. (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
101. Shamardal (USA) 2002 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 3 11875,0 5937,5 33,3
102. Thewayyouare (USA) 2005 Kingmambo (USA) 1 1 1 7 11525,0 11525,0 14,3
103. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 3 1 1 10 11300,0 3766,7 10,0
104. Early March (GB) 2002 Dansili (GB) 1 1 1 7 11225,0 11225,0 14,3
105. Hawk Wing (USA) 1999 Woodman (USA) 2 1 1 7 11100,0 5550,0 14,3
106. Be My Chief (USA) 1987 Chief’s Crown (USA) 5 0 0 16 11050,0 2210,0 0,0
107. Orpen (USA) 1996 Lure (USA) 1 1 1 5 11000,0 11000,0 20,0
108. Java Gold (USA) 1984 Key to the Mint (USA) 1 1 1 6 10925,0 10925,0 16,7
109. Kodiac (GB) 2001 Danehill (USA) 1 0 0 5 10600,0 10600,0 0,0
110. Indian Ridge (IRE) 1985 Ahonoora (GB) 1 1 1 5 10550,0 10550,0 20,0
111. Mr. Greeley (USA) 1992 Gone West (USA) 1 1 1 5 10400,0 10400,0 20,0
112. Iron Mask (USA) 1998 Danzig (USA) 1 1 1 6 10325,0 10325,0 16,7
113. Tauchsport (GDR) 1972 Tuny (GB) 1 1 1 2 10000,0 10000,0 50,0
114. Campanologist (USA) 2005 Kingmambo (USA) 2 1 1 6 9600,0 4800,0 16,7
115. Tempelwächter (GER) 1994 Acatenango (GER) 1 0 0 5 9500,0 9500,0 0,0
116. Arcano (IRE) 2007 Oasis Dream (GB) 3 0 0 7 9500,0 3166,7 0,0
117. Dandy Man (IRE) 2003 Mozart (IRE) 2 1 1 5 9500,0 4750,0 20,0
118. Polish Precedent (USA) 1986 Danzig (USA) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
119. Captain Rio (GB) 1999 Pivotal (GB) 1 0 0 7 9400,0 9400,0 0,0
120. Bite the Bullet (USA) 1987 Spectacular Bid (USA) 1 0 0 2 9400,0 9400,0 0,0
121. Speightstown (USA) 1998 Gone West (USA) 1 0 0 3 9350,0 9350,0 0,0
122. High Chaparral (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 2 0 0 10 9125,0 4562,5 0,0
123. New Approach (IRE) 2005 Galileo (IRE) 3 1 1 9 9050,0 3016,7 11,1
124. Giant’s Causeway (USA) 1997 Storm Cat (USA) 2 1 1 10 8825,0 4412,5 10,0
125. Chevalier (IRE) 2000 Danehill (USA) 1 0 0 1 8800,0 8800,0 0,0
126. Gone West (USA) 1984 Mr. Prospector (USA) 1 1 1 5 8725,0 8725,0 20,0
127. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 5 8700,0 8700,0 20,0
128. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 2 0 0 7 8700,0 4350,0 0,0
129. King of Kings (IRE) 1995 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 5 8650,0 8650,0 0,0
130. Cadeaux Genereux (GB) 1985 Young Generation (IRE) 1 1 1 4 8400,0 8400,0 25,0
131. Fasliyev (USA) 1997 Nureyev (USA) 1 1 1 3 8400,0 8400,0 33,3
132. El Prado (IRE) 1989 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 6 8375,0 8375,0 0,0
133. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 3 0 0 10 8300,0 2766,7 0,0
134. Art Sebal (USA) 1988 Arctic Tern (USA) 1 1 1 5 8100,0 8100,0 20,0
135. Intikhab (USA) 1994 Red Ransom (USA) 1 1 1 3 8000,0 8000,0 33,3
136. Llandaff (USA) 1990 Lyphard (USA) 2 0 0 8 7700,0 3850,0 0,0
137. Russian Blue (IRE) 2002 Danehill (USA) 1 0 0 2 7600,0 7600,0 0,0
138. Abou Zouz (USA) 1994 Miswaki (USA) 1 0 0 5 7300,0 7300,0 0,0
139. Kendor (FR) 1986 Kenmare (FR) 1 0 0 3 7200,0 7200,0 0,0
140. Falco (USA) 2005 Pivotal (GB) 1 0 0 6 7100,0 7100,0 0,0
141. Any Given Saturday (USA) 2004 Distorted Humor (USA) 1 1 1 4 7100,0 7100,0 25,0
142. Youmzain (IRE) 2003 Sinndar (IRE) 2 0 0 4 7075,0 3537,5 0,0
143. Alywar (USA) 1988 Alydar (USA) 2 1 1 9 7000,0 3500,0 11,1
144. Juror 1981 Saragan (GB) 1 1 1 5 7000,0 7000,0 20,0
145. Bahhare (USA) 1994 Woodman (USA) 1 0 0 4 6600,0 6600,0 0,0
146. Danehill (USA) 1986 Danzig (USA) 3 0 0 11 6350,0 2116,7 0,0
147. Compton Place (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 6 6200,0 6200,0 0,0
148. Selkirk (USA) 1988 Sharpen Up (GB) 4 0 0 10 6150,0 1537,5 0,0
149. Cloword (IRE) 2003 Spinning World (USA) 1 0 0 4 5850,0 5850,0 0,0
150. Big Bad Bob (IRE) 2000 Bob Back (USA) 1 0 0 3 5700,0 5700,0 0,0
151. Arakan (USA) 2000 Nureyev (USA) 1 0 0 3 5700,0 5700,0 0,0
152. Generous (IRE) 1988 Caerleon (USA) 1 0 0 2 5400,0 5400,0 0,0
153. Enrique (GB) 1996 Barathea (IRE) 1 0 0 6 5375,0 5375,0 0,0
154. Desert King (IRE) 1994 Danehill (USA) 2 0 0 4 5200,0 2600,0 0,0
155. Sinndar (IRE) 1997 Grand Lodge (USA) 2 0 0 10 5175,0 2587,5 0,0
156. All Hands On Deck (USA) 1982 Topsider (USA) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
157. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 1 0 0 5 4800,0 4800,0 0,0
158. With Approval (CAN) 1986 Caro (IRE) 2 0 0 3 4750,0 2375,0 0,0
159. Best of The Bests (IRE) 1997 Machiavellian (USA) 1 0 0 3 4600,0 4600,0 0,0
160. Special Power (IRE) 1987 Lyphard’s Special (USA) 2 0 0 9 4075,0 2037,5 0,0
161. Windsor Knot (IRE) 2002 Pivotal (GB) 1 0 0 3 4000,0 4000,0 0,0
162. Lord Of Men (GB) 1993 Groom Dancer (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
163. Dashing Blade (GB) 1987 Elegant Air (GB) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
164. Arithmancer (USA) 2007 Kingmambo (USA) 1 0 0 3 4000,0 4000,0 0,0
165. Rosen Kavalier (JPN) 1993 Sunday Silence (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
166. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 2 0 0 6 3800,0 1900,0 0,0
167. Acatenango (GER) 1982 Surumu (GER) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
168. Westerner (GB) 1999 Danehill (USA) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
169. Country Reel (USA) 2000 Danzig (USA) 1 0 0 2 3800,0 3800,0 0,0
170. Ballingarry (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
171. Unusual Heat (USA) 1990 Nureyev (USA) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
172. Indian Rocket (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 3 3600,0 3600,0 0,0
173. Oscar (IRE) 1994 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 3600,0 3600,0 0,0
174. Domedriver (IRE) 1998 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 3 3500,0 3500,0 0,0
175. Dream Ahead (USA) 2008 Diktat (GB) 1 0 0 4 3450,0 3450,0 0,0
176. Alzao (USA) 1980 Lyphard (USA) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
177. Air Chief Marshal (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
178. Palo Verde (GB) 2004 Green Desert (USA) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
179. American Post (GB) 2001 Bering (GB) 2 0 0 4 3200,0 1600,0 0,0
180. Seeking the Gold (USA) 1985 Mr. Prospector (USA) 2 0 0 2 3200,0 1600,0 0,0
181. Slickly (FR) 1996 Linamix (FR) 1 0 0 2 3000,0 3000,0 0,0
182. One Cool Cat (USA) 2001 Storm Cat (USA) 2 0 0 3 2800,0 1400,0 0,0
183. Swedish Shave (FR) 1998 Midyan (USA) 1 0 0 3 2600,0 2600,0 0,0
184. Great Lakes (GB) 1986 Lomond (USA) 1 0 0 6 2600,0 2600,0 0,0
185. Equiano (FR) 2005 Acclamation (GB) 1 0 0 3 2600,0 2600,0 0,0
186. Sixties Icon (GB) 2003 Galileo (IRE) 1 0 0 6 2600,0 2600,0 0,0
187. Diktat (GB) 1995 Warning (GB) 1 0 0 5 2575,0 2575,0 0,0
188. Zaha (CAN) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 2550,0 2550,0 0,0
189. In The Wings (GB) 1986 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
190. Saint Cyrien (FR) 1980 Luthier (FR) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
191. Bonnet Rouge (FR) 1997 Pistolet Bleu (IRE) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
192. Poliglote (GB) 1992 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
193. Redback (GB) 1999 Mark Of Esteem (IRE) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
194. Distant Relative (IRE) 1986 Habitat (USA) 1 0 0 5 2375,0 2375,0 0,0
195. Golden Missile (USA) 1995 A.P. Indy (USA) 1 0 0 4 2300,0 2300,0 0,0
196. Frankel (GB) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 6 2250,0 2250,0 0,0
197. Zebedee (GB) 2008 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 6 2175,0 2175,0 0,0
198. Vespone (IRE) 2000 Llandaff (USA) 1 0 0 1 2000,0 2000,0 0,0
199. Rail Link (GB) 2003 Dansili (GB) 1 0 0 2 1925,0 1925,0 0,0
200. Mastercraftsman (IRE) 2006 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 1900,0 1900,0 0,0
201. Montjeu (IRE) 1996 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
202. Kyllachy (GB) 1998 Pivotal (GB) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
203. Sabiango (GER) 1998 Acatenango (GER) 1 0 0 4 1775,0 1775,0 0,0
204. Zafeen (FR) 2000 Zafonic (USA) 1 0 0 5 1700,0 1700,0 0,0
205. Hernando (FR) 1990 Niniski (USA) 3 0 0 4 1700,0 566,7 0,0
206. Tribal Instinct (IRE) 1998 Doyoun (IRE) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
207. Rip Van Winkle (IRE) 2006 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
208. Kalatos (GER) 1992 Big Shuffle (USA) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
209. Grand Lodge (USA) 1991 Chief’s Crown (USA) 1 0 0 5 1600,0 1600,0 0,0
210. Sepoy (AUS) 2008 Elusive Quality (USA) 1 0 0 2 1425,0 1425,0 0,0
211. Platini (GER) 1989 Surumu (GER) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
212. Intello (GER) 2010 Galileo (IRE) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
213. Daylami (IRE) 1994 Doyoun (IRE) 1 0 0 2 950,0 950,0 0,0
214. Araafa (IRE) 2003 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 4 875,0 875,0 0,0
215. Freedom Run (GB) 1993 Polish Precedent (USA) 2 0 0 4 725,0 362,5 0,0
216. Starspangledbanner (AUS) 2006 Choisir (AUS) 1 0 0 5 650,0 650,0 0,0
217. Gulch (USA) 1984 Mr. Prospector (USA) 1 0 0 1 650,0 650,0 0,0
218. Marchand de Sable (USA) 1990 Theatrical (IRE) 2 0 0 2 475,0 237,5 0,0
219. Street Cry (IRE) 1998 Machiavellian (USA) 2 0 0 4 475,0 237,5 0,0
220. Lateral (GB) 2003 Singspiel (IRE) 1 0 0 5 325,0 325,0 0,0
221. Linamix (FR) 1987 Mendez (FR) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
222. Dushyantor (USA) 1993 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 5 0,0 0,0 0,0
223. Nashamaa (IRE) 1983 Ahonoora (GB) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
224. Lemon Drop Kid (USA) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
225. Baby Bid (USA) 1982 Spectacular Bid (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
226. Nowogródek 1997 Who Knows (IRE) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
227. Aqlaam (GB) 2005 Oasis Dream (GB) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
228. Heart of Oak (USA) 1992 Woodman (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
229. Ivan Denisovich (IRE) 2003 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
230. Dream Well (FR) 1995 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
231. Le Triton (USA) 1993 El Gran Senor (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
232. Dernier Empereur (USA) 1990 Trempolino (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
233. Tiznow (USA) 1997 Cee’s Tizzy (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
234. Kalanisi (IRE) 1996 Doyoun (IRE) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
235. Kornel 2004 Jape (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
236. Califet (FR) 1998 Freedom Cry (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
237. Cacique (IRE) 2001 Danehill (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
238. Green Desert (USA) 1983 Danzig (USA) 1 0 0 4 0,0 0,0 0,0
239. Duel At Dawn (GB) 1993 Nashwan (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
240. Dubai Destination (USA) 1999 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
241. Orientate (USA) 1998 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
242. Mr. Sidney (USA) 2004 Storm Cat (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
243. Anabaa (USA) 1992 Danzig (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
244. Alkalde (GER) 1985 Königsstuhl (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
245. Survivalist (USA) 2002 Danzig (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
246. Timber Country (USA) 1992 Woodman (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
247. Paolini (GER) 1997 Lando (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
248. Sleeping Car (FR) 1988 Dunphy (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
249. Black Sam Bellamy (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
250. Sanny’s Florida (USA) 2002 Irgun (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
528 171 230 1817 4907775,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp. Właściciel Suma
1. Westminster Race Horses GmbH 642800,0
2. Polska AKF Sp. z o.o. 263515,0
3. WOW! Sp. z o.o. 222815,0
4. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 205300,0
5. L. Kowal, P. Laskowska 201260,0
6. Niespodzianka i M. Surtel 171025,0
7. Z. Górski 137675,0
8. Plavac Sp. z o.o. 137200,0
9. Aero Pegasus Sp. z o.o. 129885,0
10. E. Porębna 104800,0
11. Dozbud 2 Sp. z o.o. 95450,0
12. SK Michałów 94930,0
13. BMS Group S. Pegza 93850,0
14. K. Kozłowska, K. Mirpuri 93600,0
15. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, A. Tokarska-Sommer, W. Sommer 89050,0
16. A., M. i P. Laskowscy 85050,0
17. S.A.R.L. Mezagri 83350,0
18. Charvát Group s.r.o. 80000,0
19. AMP Invest Sp. z o.o., A. Walicki 75950,0
20. SK Janów Podlaski 75550,0
21. R. Giubilo, O. Hrushevska, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 75100,0
22. K. Goździalski 74000,0
23. W. J. Kartus 71800,0
24. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 69783,0
25. Borussia Sp. z o.o. 64450,0
26. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 62730,0
27. A. Kaza, K. Urbańczyk 60025,0
28. N. Szelągowska 57650,0
29. K. Zakolski 56400,0
30. A. Talarek 56275,0
31. Muscat Stud 56075,0
32. J. Szweycer 56075,0
33. A. Wyrzyk 55075,0
34. J., M., R. i Z. Traka 54275,0
35. A. Gawryszewski, S. Wiśniewski 54250,0
36. M. Łojek, J. Romanowski „Expert-Host”, M. Zawada 53325,0
37. J. i J. Zalewscy 51500,0
38. G., K. i R. Gorczyca 49675,0
39. M. Glinowiecki, D. Parobczy 49250,0
40. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak, SK Moszna 49000,0
41. R.A.G. Kolk-van Meerveld 44850,0
42. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 43725,0
43. M. Dherment, F. Krupa, Z. Sobolewski, E. Zahariev, Z. Zahariev 43300,0
44. T. Sieradzki 43050,0
45. A. Milovanov 42500,0
46. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 40400,0
47. S. Popelka 40000,0
48. R. Gorczyca, T. Walczyński 36500,0
49. T. Pastuszka, UAB Žirgo Startas 36400,0
50. I. Bogdan, P. i T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 36025,0
51. K. Mirpuri 35275,0
52. M. Biały 34650,0
53. C., K. i U. Pawlak 34275,0
54. I. Baran, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk, E. Zahariev 32250,0
55. H. Hristov 30275,0
56. Ł. Such, R. Suchecki 29775,0
57. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 29400,0
58. A. Majchrzak 29100,0
59. E. Golonka, Ł. Such 28800,0
60. B. Olkowska 28775,0
61. M. Borkowski 27650,0
62. Euro-Sport Management W. Engel, M. Kacprzyk 27400,0
63. E. Melnyk 27300,0
64. Hassan Ali H A Al-Muhnnadi 27000,0
65. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 26750,0
66. K. Mirpuri, W. Żmiejko 26700,0
67. M. Gromala i K. Kozłowska 26650,0
68. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 26025,0
69. K. Záhora 25700,0
70. P. Głowacki 24875,0
71. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 24800,0
72. A. i Ryszard Zielińscy 24400,0
73. G. Kogut, Ł. Such 23600,0
74. Euro-Sport Management W. Engel 23000,0
75. A. Kolpondinou, T. Sonnenborn, K. Urbańczyk 22850,0
76. Sheikh Nasser bin Mohammed Al Hashar 22500,0
77. K. Borkowska-Mękarska, K. Kozłowska, J. Turek 21975,0
78. K. Cichocki, K. Kamińska, J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 21800,0
79. A. Pałczyńska, I. Rubiś 20800,0
80. G. da Luz, A. i K. Liwińska, M. Pilipczuk 20675,0
81. A. Pyzara-Nakoniechna 20420,0
82. K. Rogowski 20250,0
83. E. Zahariev 19725,0
84. Horses Poland Sp. z o.o., M. Przączak 19675,0
85. SK Michałów i M. Łojek 19325,0
86. V. Kravets 19200,0
87. M. Falzmann 18975,0
88. PPH Falba 18875,0
89. M. Rymchuk 18325,0
90. M. Rogowska 17925,0
91. Z. Grochowska 17800,0
92. I. Porkátová 17600,0
93. A. Abu Rkaiek, T. Pastuszka 17425,0
94. A. Jabłońska, K. Kostrzewa 17200,0
95. J. Ryżkowski 16875,0
96. S. Mladenovic 16800,0
97. Amjad Taiss Aljumaily 16700,0
98. Mustardos P. Gorczyca 16450,0
99. E. Gębura, R. Gorczyca, T. Walczyński 16300,0
100. W. Krzemiński 16100,0
101. I. Wolska, M. Zawada 15875,0
102. B. Inda, F. Krupa, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 15625,0
103. Abdulhamid Alfaraj 15175,0
104. Salem Bani Khalef Alajmi 14950,0
105. M. Janikowski, A. Kabardov, E. Melnyk 14725,0
106. K. Kozłowska, K. Miondlikowski 14600,0
107. Cheik Saad Al Mukhaini Bahwan 14560,0
108. M. Barbuzińska, P. Wróblewski 14525,0
109. S. Mazur, R. Urbański 14425,0
110. Team Mariusz Pudzianowski 14400,0
111. N. Frühwacht 14300,0
112. Lema – A. Grabowska, D. i R. Jaskólscy 14300,0
113. A. Gągała 14150,0
114. C. Witko, A. Wyrzyk 14000,0
115. M. Stelmaszczyk 13610,0
116. Wrbna Racing 13600,0
117. M. Łojek, SK Moszna, D. Stojanowski, K. Zembowicz 13400,0
118. SK Moszna, M. Metza-Jodłowska 13400,0
119. P. Dukacz, D. Witusiak 13300,0
120. R. Ptach 13300,0
121. J. Chytra 13150,0
122. I. Cegiełka, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski 12900,0
123. R. Sumiła 12825,0
124. M. i Renata Sumiła 12825,0
125. T. Pawłowski, M. Szaniawski, A. Walicki 12675,0
126. E. i R. Urbańscy 12400,0
127. J. i J. Zalewscy, S. Staub 12400,0
128. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 12300,0
129. M. Głowacka 12225,0
130. E. Nieslaniková 12200,0
131. A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska, S. Wiśniewski 12000,0
132. Apivita s.r.o. 12000,0
133. M. i M. Wnorowscy 11775,0
134. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 11550,0
135. T. Pastuszka 11300,0
136. I. Arestis 11300,0
137. Ł. Such, R. Suchecki, I. Władysiak 11225,0
138. V. Luka 11050,0
139. E., L. i M. Kasprowicz 11000,0
140. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki, K. Urbańczyk 10850,0
141. Zamek Sobków Borkowska Górnikowska sp.j. 10825,0
142. A. Kupczyński, P. Urbańska 10550,0
143. I. Abu Rkeiek 10450,0
144. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o., Ł. Such 10400,0
145. Abdulhadi Musalli Nada Almutair 10400,0
146. J. Cieślik-Smela, F. i T. Krupa, P. Olbrych, T. Porębski, P. Ribeiro, M. Sutkowski, B. Szaniawska, B. Szumińska, M. Wnuk, E. Zahariev 10125,0
147. V. Vocetka 10000,0
148. G. Nałęcz 9500,0
149. ASP Contrast A. Chrząstek-Szyc, A. Wyrzyk 9500,0
150. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska, Estel Studio Sp. z o.o. 9500,0
151. Y. Bachar 9400,0
152. M. Mularczyk 9200,0
153. T. Wicher 9000,0
154. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 8925,0
155. A. Bujakiewicz 8800,0
156. K. A. i P. R. Lis 8770,0
157. Liwa Stables 8750,0
158. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 8725,0
159. K. Mirpuri, Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o. 8700,0
160. C. Witko 8700,0
161. Robert Zieliński 8700,0
162. Awad Alajami 8700,0
163. B. Dörflinger, L. Kowal 8575,0
164. SK Moszna, M. Łojek 8575,0
165. Abdulatif Hussain M Z Al-Emadi 8500,0
166. K. Vocetka 8500,0
167. W. Krzemiński, Ł. Such 8500,0
168. A. Omen 8400,0
169. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 8400,0
170. K. J. Bartos 8400,0
171. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 8375,0
172. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 8350,0
173. J. Karłowicz 8225,0
174. K. Mirpuri, Ł. Such 8200,0
175. Mohammed Obaid Humaid Al Khayyal 8150,0
176. A. Walicki 8100,0
177. Sport Sandrovo Ltd 8025,0
178. inż. J. Sterbacek 8000,0
179. K. Kozłowski, D. Misiukanis 8000,0
180. K. Januliene 7800,0
181. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 7400,0
182. A. Łabędzki 7400,0
183. R. Poškus 7300,0
184. M. Macios, Ł. Such, Michał Wyrzyk 7200,0
185. G. Sęczek SK Sęczkowo 7150,0
186. W. Sudoł, N. Szelągowska 7100,0
187. J. Michalak 7000,0
188. R. Piwko 7000,0
189. Chantilly Bloodstock Agency 7000,0
190. WOW! Sp. z o.o., T. Pastuszka 6600,0
191. SK Iwno 6425,0
192. Dream Team Sp. z o.o. 6200,0
193. M. Kosicki, P. Nojszewski 6050,0
194. S. Kharchenko, W. Raszyńska, A. Wyrzyk 5925,0
195. K. Rogowski, R. Urbański 5850,0
196. Philipphof – Verein zuf Forderung des Galopprennensports in Osterreich 5850,0
197. A. Falkowski 5750,0
198. J. Chrząszcz, P. Gorczyca, A. Kupczyński, P. Laube, M. Macios, R. Urbański, J. i Monika Wyrzyk 5700,0
199. B. Białowąs 5675,0
200. Hafedh Said Sulaiman Al Maskari 5600,0
201. M. Klang 5600,0
202. PPH Parys Sp. z o.o. 5600,0
203. M. Laskowska, Albin i M. Nicpoń 5500,0
204. Unicorn Sp. z o.o. 5450,0
205. P. Wasilewski 5050,0
206. K. Busse 5000,0
207. X. Stachurska, D. Turkowska 5000,0
208. K. Stoch 4975,0
209. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 4760,0
210. A. Lampka-Skowrońska, K. i W. Kryszyłowicz 4750,0
211. UAB Žirgo Startas 4750,0
212. Estel Studio Sp. z o. o. 4600,0
213. M. Janikowski, G. Sęczek SK Sęczkowo 4550,0
214. L. Błaszczyk 4550,0
215. J. Pandel 4500,0
216. Hamed Khadim Butti Alhamid 4400,0
217. MPK net s.r.o. 4400,0
218. J. Wyrzyk 4250,0
219. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska, FF Venture Capital Sp. z o.o. 4250,0
220. Mubarak Alajmi 4200,0
221. M. Grzechnik, J. Sztuka 4200,0
222. Regina Arabians C. J. Gołaszewski 4060,0
223. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 3875,0
224. B. i B. Kamińscy, E. i L. Kasprowicz 3800,0
225. K. Kozłowska 3800,0
226. K. i M. Mazur, B. Olkowska, R. Gorczyca 3800,0
227. J. Greaney, J.F. Jones, M. Kmita, A. Kucharska 3800,0
228. mgr I. Uhlirova 3600,0
229. P. Labenelle 3550,0
230. M. Borkowski, K. Mirpuri 3500,0
231. Margot FHU 3200,0
232. E. Krakowiak 3200,0
233. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K. i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 3050,0
234. Elektrizace Železnic Praha a.s. 3000,0
235. V. Lempochner 3000,0
236. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 3000,0
237. M. Kryszyłowicz i SK Michałów 2825,0
238. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 2800,0
239. A. Gawryszewski, D. Stojanowski, S. Wiśniewski 2800,0
240. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki, A. Talarek 2800,0
241. A. i P. Pośrednik, K. Urbańczyk 2800,0
242. SK Krasne 2725,0
243. L. Adamczuk 2600,0
244. S. Molks 2600,0
245. S. Edri 2600,0
246. S. Plavac, Ł. Such 2550,0
247. Hadi Nasser Al-Naimi 2475,0
248. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2450,0
249. B. Svyetlitski 2400,0
250. D. i Ł. Such 2400,0
251. S. Johnstone 2400,0
252. V. Pistek 2400,0
253. R. Makuch, R. Raznowiecki 2375,0
254. K. Kozłowska, SK Moszna 2350,0
255. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 2300,0
256. Mahmoud Abdulkareem Al Twaireet 2250,0
257. Ghanim Ahmed Bakhit Sabah Al Rawas 2200,0
258. R. Mӓder 2200,0
259. K. i M. Kryszyłowicz 2125,0
260. D. Turkowska 2100,0
261. „MK” M. Kaszubowski 2100,0
262. M. Nieznańska 2100,0
263. M. Banaś 2050,0
264. K. Zatloukal 2000,0
265. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 2000,0
266. K. Miondlikowski 1950,0
267. D., I. i M. Jaskólscy 1900,0
268. P. i P. Gorczyca, K. i Ł. Radwańscy 1900,0
269. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, W. Glinowiecki 1900,0
270. Soud A M J S Alosaimi Alotaibi 1750,0
271. D. i P. Parobczy 1700,0
272. Z. Król 1700,0
273. K. Antos-Janikowska, M. Janikowski 1700,0
274. Syndikát V3J 1700,0
275. A. Karkosa 1700,0
276. W. Osiński 1680,0
277. A. Kucharska, K. Kozłowska, A. Zagórska 1600,0
278. J. i U. Appel 1575,0
279. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o., M. Pilipczuk, A. Stasiak 1550,0
280. SK Krasne, W. Kryszyłowicz 1400,0
281. G. Sęczek, M. i W. Sommer, A. Tokarska-Sommer 1400,0
282. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 1400,0
283. Abdulaziz Abdullah Al Almi 1400,0
284. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 1300,0
285. Szkoła Jazdy Konnej Magiera M. Nełka 1300,0
286. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1120,0
287. A. Mutwicka 1100,0
288. W. Janik, W. Kryszyłowicz 1000,0
289. P. Gorczyca, S. Kharchenko, D. Tomiczek, A. Wyrzyk 950,0
290. K. Mampe, SK Moszna 950,0
291. I. Karathanasis, A. Skrzypczak 950,0
292. J. Bartos, W. Ilnicki, M. Łojek, SK Moszna 950,0
293. M. Dyszkielewicz, M. Sijka i K. Urbańczyk 900,0
294. M. Malinowski 900,0
295. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 850,0
296. J. i P. Łucki 850,0
297. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 800,0
298. Abdulrahman Almutairi 750,0
299. M. Kosicki i L. Staniszewski 700,0
300. Günay Equestrian Invest GmbH 700,0
301. F. Al Rahmani 700,0
302. Khalid Khalifa Juma Al Nabooda Alsuwaidi 700,0
303. Ameen i Azil Sarsour 650,0
304. A. Kacprzyk 475,0
305. N. Karas, K. Knapik, SK Moszna 475,0
306. W. Ilnicki 475,0
307. F. Krupa, M. Pilipczuk, O. Szarłat, N. Wójcik 450,0
308. O. Braz, Y. Hamad 450,0
309. Naser Almutairi 350,0
310. Sheikh Faisal Hamad Jassim Al Thani 350,0
311. I. Stoychev 275,0
312. T. Ruciński, A. Urbanowski 275,0
313. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 0,0
314. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
315. Cardboard s.r.o. 0,0
316. K. Bukład, A. Majchrzak 0,0
317. D. Janus 0,0
318. Niespodzianka 0,0
319. M. P. Batogowski 0,0
320. A. Frydrychowicz, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. i J. Wyrzyk 0,0
321. M. Pilipczuk, T. Wieczorek 0,0
322. M. i H. Kopel, W. Kryszyłowicz 0,0
323. O. Szarłat, W. Żaczek 0,0
324. K. Kamińska, S. Kowalski, W. Sommer, A. Tokarska-Sommer, UAB Žirgo Startas 0,0
325. D. Jaskółka-Grylewicz 0,0
326. R. Świątek 0,0
327. T. Tarczyński 0,0
328. T. Kupryś 0,0
329. Haifi Ali Alhaifi 0,0
330. A., A. i M.-A. Rybaczyk 0,0
331. M. Palacz 0,0
332. G., K., R. Gorczyca, Ł. Such 0,0
333. M. Byczkowski 0,0
334. M. Wierzbicki 0,0
335. B. i K. Błaszak, D. Nowak, R. Z. Zieliński 0,0
336. SK Moszna, R. Świątek 0,0
337. Bobrowiec Osada Sp. z o.o., T. Pastuszka 0,0
338. H. Katschke 0,0
339. K. Zawiliński 0,0
340. Č. Olehla 0,0
341. A. i B. Gągała 0,0
342. P. Trojanova 0,0
343. K. Litwiniak 0,0
344. Z. Skwarek 0,0
345. A. Gil 0,0
346. V. Rashkova-Ivanova 0,0
347. M. Gołębiowska 0,0
348. A. Prytulczyk 0,0
349. C. Pogonowski, Robert Zieliński 0,0
350. M. Barbuzińska 0,0
351. E. M. Eikje 0,0
352. G. Kogut, D. i Ł. Such 0,0
353. N. Hendzel, J. i J. Zalewscy 0,0
354. M. Sołtysiak 0,0
355. K., L., M. i T. Celmer, E. Cichmińska, M. Louesdon, P. Majewska, S. Mazur, P. Stankiewicz, A. Wyrzyk 0,0
356. M. Faleńska 0,0
357. M. Gosz 0,0
358. D. Bondarchuk 0,0
359. M. Ciszek-Lewicka, M. Lewicki 0,0
360. P. Schrade 0,0
361. Scuderia Aichner srl 0,0
362. Syndikát hvězda-Olehla 0,0
363. inż. J. Travniček 0,0
364. P. Karlik 0,0
365. SK Moszna, P. Pałczyński 0,0
366. K. Kamińska, E. i L. Kasprowicz 0,0
367. K. Kozłowska, Z. Król, F. Krupa 0,0
368. I., T., Z. Mosoń 0,0
369. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o., KL Team K. Lubański, M. Pilipczuk 0,0
370. Cerkamed Sp. z o.o. 0,0
371. Wypożyczalnia przyczep i lawet K. Laskus 0,0
7120473,0

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp. Hodowca Suma
1. Nessa Arabians Sp. z o.o. 216035,0
2. Al Khalediah Stables 189315,0
3. M. Enright 187000,0
4. Airlie Stud & Mrs S. Rogers 171275,0
5. EARL Haras de Cisai 144600,0
6. Z. Górski 137675,0
7. SK Moszna 135450,0
8. Haras de Mandore, M. de Watrigant 130640,0
9. A. i R. Khaddam 130200,0
10. SK Golejewko 121600,0
11. SK Michałów 117080,0
12. K. Mirpuri 115025,0
13. SK Krasne 104175,0
14. J. Głowacki 97125,0
15. SK Iwno 93525,0
16. M.-L. Besnouin, J.-M. Feuillet-Besnouin 89050,0
17. A. Laskowski 85050,0
18. S.A.R.L. Mezagri 83350,0
19. GR J. Zalewska 82075,0
20. G.B. Partnership 77200,0
21. SK Janów Podlaski 75550,0
22. Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 75100,0
23. Sabina Plavac 71750,0
24. Knocktoran Stud & G. Fox 65500,0
25. Fortum Michał Romanowski 61200,0
26. Mount Coote Estates & S. Purcell 60850,0
27. Haras de Beauvoir 58800,0
28. K. Zakolski 56400,0
29. R. Talarek 56275,0
30. Muscat Stud d.o.o. 56075,0
31. Kellsgrange Stud & J. Dwan 55600,0
32. Irish National Stud 53625,0
33. Euro-Sport Management W. Engel 52700,0
34. Franklin Finance S.A., E. Ribard i S. Vidal 49250,0
35. Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 47000,0
36. R.-L. Koch 47000,0
37. T. & H. Russell 46000,0
38. R.A.G. Kolk-van Meerveld 44850,0
39. V. Timoshenko 42500,0
40. M. Delauzun 42250,0
41. R. Gorczyca 41450,0
42. M. Konarski 40400,0
43. S. Popelka 40000,0
44. M. Hennau 39750,0
45. Haras de Montaigu 38100,0
46. Plavac Sp. z o.o. 37400,0
47. C. De Barra 35950,0
48. W. Krzemiński 34200,0
49. H. Chastanet 33700,0
50. Ballyhane Stud 33625,0
51. S.C.E.A. Ecurie JB Helleux 32830,0
52. J. Ruelle 32800,0
53. A. Rafferty 32400,0
54. Cn Farm Ltd 32250,0
55. V. Bukhtoyarov, E. Kappushev 30583,0
56. J.-P. Colombu 30000,0
57. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 29900,0
58. Ecurie Normandie Pur Sang 29775,0
59. Whatton Manor Stud 29400,0
60. Polska AKF Sp. z o.o. 29000,0
61. Haras de la Huderie 28100,0
62. A. Wyrzyk 27775,0
63. SK Napajedla 27600,0
64. Hassan Al Matwi 27000,0
65. Al Shahania Stud 26600,0
66. L. Boualam 26510,0
67. The Unforeseen Partnership 26300,0
68. Charvát Group s.r.o. 25600,0
69. Mrs D. J. James 25500,0
70. „Giewont” Sp. z o.o. 25175,0
71. K. & M. Cullen 24800,0
72. A. Delarue 24700,0
73. B. Kantor 24650,0
74. E. de Kerpezdron 24000,0
75. B. Olkowska 23000,0
76. A. Kolpondinou 22850,0
77. W. Szydełko 22700,0
78. Sheikh Naser Al Hashar 22500,0
79. Genesis Green Stud Ltd 20675,0
80. A. Loughlin 20400,0
81. P. Cunningham 20200,0
82. Lynch Bages Ltd & Rhinestone Bloodstock 20200,0
83. Pier House Stud 20025,0
84. J. Delpech 20000,0
85. Ekofarma Rybár 20000,0
86. Mell Elevages, M. i F. Mell 19900,0
87. Suc. de Moratalla, A. Chevalier du Fau, P.-H. Henry 19625,0
88. Ballyphilip Stud 19600,0
89. Shadwell Estate Company Ltd 19525,0
90. A. i R. Zielińscy 19475,0
91. P. Pasquet 19200,0
92. G. Henochsberg, Ecurie Ades Hazan 19200,0
93. S. Wiśniewski 19150,0
94. Haras de la Perelle 19000,0
95. Wickfield Stud & Hartshill Stud 18700,0
96. POE Millennium Stud 18325,0
97. Ballylinch Stud 18300,0
98. SARL Jedburgh Stud 17650,0
99. O., A. i A. Couffon i G. Martineau 17500,0
100. A. Pyzara-Nakoniechna 17070,0
101. NBH Racing 16950,0
102. J. Ryżkowski 16875,0
103. S. Mladenovic 16800,0
104. EARL Haras du Logis, J. Ince 16300,0
105. Harmonic Note Syndicat 16200,0
106. Haras d’ Etreham 16000,0
107. Star Cottage Stud & Mrs. D. Camacho 16000,0
108. Epona Bloodstock Ltd 15950,0
109. J.-P. Raynal 15400,0
110. J., M. i P. Richard, U. Toole 15200,0
111. Abbas Akbar Al Mulla 14950,0
112. SK Kozienice 14725,0
113. A. Fogarty 14725,0
114. E. Dell’ova, A. Abukaraza 14560,0
115. Usk Valley Stud 14450,0
116. Oghill House Stud 14425,0
117. Ballyhane Stud & J. O’Connor 14400,0
118. The Niarchos Family 14300,0
119. N. Frühwacht 14300,0
120. K. Rausing 14250,0
121. D. Iceton & I. Clarke 14250,0
122. Newsells Park Stud Ltd 14200,0
123. The Likely Partnership 14175,0
124. S. i C. Gesbert 14150,0
125. Ecurie Maulepaire 14125,0
126. P. & H. McCutcheon 14000,0
127. R. Piwko 14000,0
128. Cafre Enniskillen Campus 14000,0
129. SCEA Labenelle Haras Du Pouy 13950,0
130. R. Berns 13900,0
131. Gestüt Erftmühle 13700,0
132. M. Stelmaszczyk 13610,0
133. J. Dias Gomes, P. De Crepy 13600,0
134. N. Lemaire 13600,0
135. W. J. Engel 13450,0
136. T. Schmid 13400,0
137. R. Ptach 13300,0
138. Paget Bloodstock 13300,0
139. Mrs E. Thompson 13300,0
140. Haras d’Haspel 13200,0
141. L. Delany 13200,0
142. Bohema – M. Bochiński 13100,0
143. G. Sęczek 13100,0
144. F. Vocásek 13000,0
145. Gestüt Auenquelle 13000,0
146. P. Mahler 12900,0
147. Manister House Stud 12900,0
148. H. Kopel 12675,0
149. Newton Anner Stud & Lawman Syndicate 12300,0
150. Sunderland Holding Inc. 12050,0
151. A. Biedrzycki 11925,0
152. Star Story Partnership 11800,0
153. SCA La Perrigne 11550,0
154. Ch. Glynn 11400,0
155. R. Dwek i C. Simon 11225,0
156. L. Deymonaz 11125,0
157. A. Louis-Dreyfus 11000,0
158. SCEA des Pres Verts i D.-Y. Treves 10825,0
159. P. Antenet 10775,0
160. Sir E. J. Loder 10600,0
161. Rathbody Stud 10600,0
162. Corrin Stud 10550,0
163. Lambari Partnership 10450,0
164. Grenane House Stud 10400,0
165. Knockainey Stud 10400,0
166. Westminster Race Horses GmbH 10400,0
167. Stall Proclamat 10400,0
168. Highpark Bloodstock Ltd & Akuna Bloodstock Ltd 10350,0
169. Ch. McHale 10350,0
170. J.-C. Seroul 10325,0
171. E.A.R.L. La Saularie 10275,0
172. Mrs T. Mahon 10200,0
173. P. Beirne 10200,0
174. M. Wnorowska 10175,0
175. V. Wyrynski 10050,0
176. Wrbna Racing 10000,0
177. Haras de Mandore 9600,0
178. J. Traka 9500,0
179. M. Phelan 9500,0
180. G. Nałęcz 9500,0
181. Lady Legard 9500,0
182. Godolphin 9500,0
183. DSR Syndicate 9500,0
184. P. Goupil 9400,0
185. Go Bloodstock 9400,0
186. S.C.A. Elevage de Tourgeville, H. Erculiani, T. Schweizer 9350,0
187. Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar 9125,0
188. J. Donworth 9100,0
189. P. O’Donnell 9100,0
190. A. Dziuba 9000,0
191. J.-P. Colombu, Qatar Bloodstock Ltd 9000,0
192. A. Cocks & T. Johnson 8800,0
193. K. A. Lis 8770,0
194. B. Killeen 8725,0
195. Barton Stud 8700,0
196. Naiff SA 8700,0
197. M. Ozdoba i Robert Zieliński 8700,0
198. J. Hyland 8700,0
199. Kellsgrange Stud 8650,0
200. S. O`Neill & Irish National Stud 8500,0
201. Abdulatif Al Emadi 8500,0
202. L. Benoit, Ecurie la Boetie 8500,0
203. Thousand Dreams, S. Clouet-Rince 8400,0
204. J. Dance 8400,0
205. J. Verkerk 8375,0
206. Dc Investments Ltd 8350,0
207. B. P. Michielen 8225,0
208. M. i S. Wiśniewscy 8150,0
209. Mohammed Obaid Humaid Al Khayyal 8150,0
210. Marston Stud 8100,0
211. E.A.R.L. Haras du Taillis 8100,0
212. Millennium Stud 8100,0
213. Coleman Bloodstock Ltd 8025,0
214. C. Dugast 8025,0
215. Foxland Stud Ltd 8000,0
216. Miss M. Davison 8000,0
217. J. Malone 8000,0
218. Crimbourne Blodstoock Ltd 7800,0
219. F. Boualem 7750,0
220. A. Majchrzak 7700,0
221. Haras de la Haie Neuve, SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 7600,0
222. K. Goździalski 7600,0
223. B. Dörflinger 7525,0
224. M. Kaszubowski 7500,0
225. S. Geronimi 7450,0
226. E. Poitevin 7400,0
227. R. Poškus 7300,0
228. C. R. Cocheteux 7200,0
229. Springwell Stud 7100,0
230. Rossenarra Stud 7100,0
231. Hamid Alfaraj Abdul 7000,0
232. Chantilly Bloodstock Agency 7000,0
233. Ecurie Cerdeval, Couetil Elevage 6800,0
234. Miss A. Gibson Fleming & Selwood Bloodstock 6600,0
235. J. De Jong 6500,0
236. A. Catrysse, S. Provost 6200,0
237. P. Nojszewski 6050,0
238. J. & J. Coleman 5950,0
239. Amjad Al Jumaily 5950,0
240. Decorative Syndicate 5950,0
241. Mrs C. Reed 5925,0
242. Hall Of Fame Stud Ltd 5900,0
243. A. Falkowski 5750,0
244. Mrs J. Harrington 5700,0
245. Shoreham Stud 5700,0
246. Hafedh Said Sulaiman Al Maskari 5600,0
247. Ch. Goss, M. Malmsten, M. Klang 5600,0
248. PPH Parys Sp. z o.o. 5600,0
249. M. Gromala 5500,0
250. M. J. Hamilton Al Aidarous 5500,0
251. Ecurie Haras du Cadran, Ecurie P. Klein 5500,0
252. Ch. Moussay 5375,0
253. Merry Fox Stud Ltd 5250,0
254. H. Łątka 5225,0
255. E. Krakowiak 5200,0
256. P. Wasilewski 5050,0
257. GR K. Tomaszewska 5000,0
258. Thousand Dreams, W. Sebag, Ecurie O. Piraud 4900,0
259. Copgrove Hall Stud 4800,0
260. M. Bober 4800,0
261. S. Pawłowski Usługi Podkuwnicze 4800,0
262. J. D. Kippen 4760,0
263. J.-L. Valerien-Perrin 4600,0
264. Estel Studio Sp. z o. o. 4600,0
265. J. Foley 4575,0
266. L. Błaszczyk 4550,0
267. Alsadd Stud 4525,0
268. S.C.E.A. Haras de Victot 4400,0
269. A. Zieliński 4400,0
270. S. Bujarski 4350,0
271. J. Wallace 4250,0
272. Tinnakill Bloodstock & J. Cantillon 4250,0
273. M. Grzechnik 4200,0
274. Mountarmstrong Stud 4100,0
275. Orchardstown Farms Ltd 4100,0
276. C. J. Gołaszewski 4060,0
277. P. Gleeson 4000,0
278. A. Borroni 4000,0
279. P. Chedeville 4000,0
280. Beschellstown Trading Company & Lawman Syndicate 3875,0
281. W. Miedzianowski 3800,0
282. Plasman-PVP Racing, P. Mosbeux 3800,0
283. J. Palenker 3800,0
284. P. Nataf 3800,0
285. Suc. M. Bryant 3800,0
286. Bloodstock Agency Ltd, Ecurie Ribestaing, M.-F. Mathet 3800,0
287. R. Boland 3800,0
288. Bolton Grange Stud 3750,0
289. European Bloodstock Management 3750,0
290. SCEA Ecurie de Montfort, K. Morice, G. Henochsberg 3600,0
291. Gestüt Karlshof 3600,0
292. Old Carhue Stud 3550,0
293. M. Ryan 3500,0
294. Lemongrove Stud 3450,0
295. Exors of the Late Sir Eric Parker 3400,0
296. Bacsalmasi Agaripari Zrt. 3400,0
297. CGD Syndicate 3325,0
298. M. Sumiła 3325,0
299. P. F. Headon 3200,0
300. EARL Haras du Logis, J. Ince i J. Targett 3200,0
301. T. Darcy & V. McCarthy 3200,0
302. S.C.A. Elevage de Tourgeville 3200,0
303. A. i A. Mottais 3200,0
304. Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 3000,0
305. Yeguada de Milagro SA 3000,0
306. Gestüt Westerberg 3000,0
307. A. Al Mazrooei 2975,0
308. Tirnaskea Stud 2850,0
309. Glacken View 2850,0
310. Franklin Finance S.A. i N. Clement 2800,0
311. P. Pośrednik 2800,0
312. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba 2750,0
313. Zigpol – J. Cukrowski sp.k. 2650,0
314. M. Almqvist 2600,0
315. Gestüt Ohlerweiherhof 2600,0
316. M. Wierzbicki 2600,0
317. Mrs S. M. Roy 2600,0
318. Ecurie Haras Bouquetot SAS, J. i V. Travers 2575,0
319. V. Luka 2550,0
320. SK Białka 2450,0
321. M. Byrne 2400,0
322. Gestüt Küssaburg 2400,0
323. D. Lassaussaye 2400,0
324. EARL Haras de la Croix Sonnet 2400,0
325. E. i E. de Kerpezdron 2400,0
326. Allevamento Gialloblu srl 2375,0
327. Haras de Saint Julien 2375,0
328. D. G. Iceton 2350,0
329. W. Saniewski 2300,0
330. Juddmonte Farms 2250,0
331. J. Brennan 2200,0
332. R. Mӓder 2200,0
333. Bloodstock Agency Ltd 2200,0
334. P. Sablon 2100,0
335. Z. Nieznański 2100,0
336. „UNI-RES” Sp. z o.o. 2050,0
337. M. Szulim 2025,0
338. EARL Ste N. Clement, P. Cotrel 2000,0
339. G. Kogut 2000,0
340. Mrs T. Cox 1925,0
341. C. Noone, S. Quigley & M. Rogers 1900,0
342. D. Cantillon 1900,0
343. Mrs M. Sinanan 1900,0
344. Rathasker Stud 1900,0
345. M. Malinowski 1725,0
346. Haras de Saint Julien, R. Vannod 1700,0
347. Mount Coote Stud 1700,0
348. A. Sexton 1700,0
349. E. Kubíček 1700,0
350. J. Pearce Racing Ltd 1700,0
351. H.-L. Spezza, M. Moczulski 1700,0
352. J. i M. Seror 1700,0
353. D. P. Dominiak 1680,0
354. Camas Park Stud 1600,0
355. Dr G. W. Guy 1600,0
356. J. i U. Appel 1575,0
357. Abergwaun Farms 1425,0
358. Airlie Stud 1425,0
359. R. Urbański 1400,0
360. P. Włostowski 1400,0
361. A. Kwarta-Kusińska 1325,0
362. P. Krakowiak 1300,0
363. Lawnview Stud 1300,0
364. Haras de l’Hotellerie & Meridian International 1125,0
365. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1120,0
366. Coolmore 1100,0
367. Haras des Sablonnets, Comte Herve de Talhouet-Roy, Ecurie Serval 1075,0
368. L. Kowal 1050,0
369. Herbertstown House Stud 950,0
370. Sumbe 950,0
371. M. Laskowska, M. Sijka 900,0
372. C. Dell’Ova 900,0
373. S. Dupray 875,0
374. J. i P. Łucki 850,0
375. SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 800,0
376. J. Collins 800,0
377. K. Litwiniak 800,0
378. Günay Equestrian Invest GmbH 700,0
379. Mohammed Bin Faleh Al Thani 700,0
380. L. Staniszewski 700,0
381. Kamal Al Bahou 700,0
382. West Lodge Stud 650,0
383. Ch. Head, C. Post-Schultzke 475,0
384. Sas le Theney & C. R. Hirst 475,0
385. Guy Pariente Holding 475,0
386. SCEA Haras de Gratte Panche, M. Dardenne, M. Ben Hamouda 475,0
387. J. Szweycer 475,0
388. E.A.R.L. Haras du Taillis, A. J. Crabb 450,0
389. O. Braz, T. Pastuszka 450,0
390. Mrs O. Harnett 400,0
391. R. Traka 400,0
392. Sheikh Faisal Hamad Jassim Al Thani 350,0
393. DP „Kabiyuk” 275,0
394. T. Ruciński 275,0
395. K. Tomaszewski 275,0
396. SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0,0
397. Milady Partnership 0,0
398. J. Goławski 0,0
399. Tinnakill, Canning, A. Byrne & INS 0,0
400. Imperial Bloodstock SARL, O. Kobbernagel, V. Ostapchuk 0,0
401. Mr B. O’Neill 0,0
402. Gestüt Etzean 0,0
403. A. Napióra 0,0
404. inż. J. Travniček 0,0
405. Gestüt Fährhof 0,0
406. J. S. Bolger 0,0
407. Haras de Bernesq 0,0
408. E. i M. Aubree 0,0
409. H. Soler 0,0
410. Haras de Treli 0,0
411. J. Karłowicz 0,0
412. K. Ziemiański 0,0
413. Aston Mullins Stud & S. Barrow Esq 0,0
414. E. Szymczak 0,0
415. D. Andre, C. Sassot, C. Barreaud 0,0
416. S. Clouet-Rince 0,0
417. D. Jaskółka-Grylewicz 0,0
418. T. Tarczyński 0,0
419. G. Łątka 0,0
420. T. Kupryś 0,0
421. T. Pastuszka 0,0
422. M. A. Rybaczyk 0,0
423. O. I. Nalbatov 0,0
424. J. Vymazal 0,0
425. P. Deckers 0,0
426. P. Kołakowski 0,0
427. K. Szumiński 0,0
428. Selective Syndicate 0,0
429. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 0,0
430. K. Zawiliński 0,0
431. E. Leray, R. Madiot 0,0
432. L. Duhard 0,0
433. Loderi 0,0
434. S.N.C. Le Pachot Haras du Pachot 0,0
435. Ophelia’s Song Partnership 0,0
436. Robert Zieliński 0,0
437. H. Aydinlar 0,0
438. „Yavis-66” EOOD 0,0
439. G. Schmidt 0,0
440. Haras du Mont Dit Mont 0,0
441. M. Duffy 0,0
442. M. Gołębiowska GR Surhów 0,0
443. A. Kirkham 0,0
444. The Kossack Stud B.V. & B. P. Michielen 0,0
445. Blackstone Farm LLC 0,0
446. E. M. Eikje 0,0
447. POE Mustang Horsebred Fedorov 0,0
448. Barronstown Stud and Orpendale 0,0
449. A. Vigliani, A. Delogu 0,0
450. M. Gosz 0,0
451. D. Bondarchuk 0,0
452. Hassan Ali Alabdulmalik 0,0
453. V. Rashkova-Ivanova 0,0
454. J. O’Brien & A. Everard 0,0
455. Haras de la Mercerie 0,0
456. G. Devlin 0,0
457. Knockainey Stud & MLP Con Ltd 0,0
458. R. Kredel i in. 0,0
459. K. Bradley, M. Daguzan-Garros 0,0
460. Ecurie Cap Orne, P. Noue 0,0
461. Gynekologie Gebauer s.r.o. 0,0
462. Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 0,0
463. P. Julienne, E.A.R.L. Dorrells 0,0
464. Haras de Bourgeauville 0,0
7120473,0