Kategoria: Statystyki

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr na start
1. SK Moszna 6 2 5 2 4 6 25 78250,0 24,0 3130,0
2. K. Mirpuri 4 4 3 0 1 2 14 57000,0 28,6 4071,4
3. Irish National Stud 3 3 0 0 0 5 11 35400,0 27,3 3218,2
4. GR J. Zalewska 2 3 3 2 2 3 15 44750,0 13,3 2983,3
5. Airlie Stud & Mrs S. Rogers 2 3 0 0 0 4 9 42600,0 22,2 4733,3
6. B. Olkowska 2 1 0 1 0 2 6 20000,0 33,3 3333,3
7. T. & H. Russell 2 1 0 0 0 0 3 27500,0 66,7 9166,7
8. Euro-Sport Management W. Engel 2 0 1 1 4 3 11 20450,0 18,2 1859,1
9. W. Krzemiński 2 0 0 1 2 3 8 17600,0 25,0 2200,0
10. M. Enright 2 0 0 1 0 0 3 57000,0 66,7 19000,0
11. R. Piwko 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
12. P. Pasquet 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
13. Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 2 0 0 0 0 1 3 31500,0 66,7 10500,0
14. O., A. i A. Couffon i G. Martineau 2 0 0 0 0 1 3 17500,0 66,7 5833,3
15. Mrs D. J. James 2 0 0 0 0 0 2 16000,0 100,0 8000,0
16. Star Cottage Stud & Mrs. D. Camacho 2 0 0 0 0 0 2 16000,0 100,0 8000,0
17. Lynch Bages Ltd & Rhinestone Bloodstock 2 0 0 0 0 0 2 17000,0 100,0 8500,0
18. Haras de la Perelle 2 0 0 0 0 0 2 19000,0 100,0 9500,0
19. E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 0 2 24000,0 100,0 12000,0
20. Cn Farm Ltd 2 0 0 0 0 0 2 29000,0 100,0 14500,0
21. Epona Bloodstock Ltd 2 0 0 0 0 0 2 15000,0 100,0 7500,0
22. SK Iwno 1 4 4 10 12 45 76 51275,0 1,3 674,7
23. SK Napajedla 1 2 0 2 0 2 7 24000,0 14,3 3428,6
24. Mount Coote Estates & S. Purcell 1 2 0 0 0 0 3 59000,0 33,3 19666,7
25. Haras d’ Etreham 1 2 0 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
26. Sabina Plavac 1 1 5 1 2 8 18 29450,0 5,6 1636,1
27. A. Wyrzyk 1 1 1 1 3 3 10 18700,0 10,0 1870,0
28. Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 1 0 0 1 4 12800,0 25,0 3200,0
29. Pier House Stud 1 1 1 0 0 0 3 11800,0 33,3 3933,3
30. Suc. de Moratalla, A. Chevalier du Fau, P.-H. Henry 1 1 1 0 0 0 3 12800,0 33,3 4266,7
31. M. Konarski 1 1 1 0 0 0 3 13400,0 33,3 4466,7
32. Oghill House Stud 1 1 1 0 0 0 3 12800,0 33,3 4266,7
33. Haras de Beauvoir 1 1 0 2 0 0 4 12950,0 25,0 3237,5
34. K. Rausing 1 1 0 1 0 1 4 12000,0 25,0 3000,0
35. Ballyphilip Stud 1 1 0 1 0 1 4 13600,0 25,0 3400,0
36. A. Louis-Dreyfus 1 1 0 1 0 0 3 11000,0 33,3 3666,7
37. Star Story Partnership 1 1 0 1 0 0 3 10600,0 33,3 3533,3
38. A. Loughlin 1 1 0 0 1 0 3 11600,0 33,3 3866,7
39. M. Delauzun 1 1 0 0 1 0 3 11600,0 33,3 3866,7
40. Newsells Park Stud Ltd 1 1 0 0 0 2 4 11200,0 25,0 2800,0
41. The Unforeseen Partnership 1 1 0 0 0 0 2 16800,0 50,0 8400,0
42. P. & H. McCutcheon 1 0 2 2 0 1 6 14000,0 16,7 2333,3
43. A. i R. Zielińscy 1 0 1 2 0 3 7 10350,0 14,3 1478,6
44. A. i R. Khaddam 1 0 1 1 0 0 3 49500,0 33,3 16500,0
45. SCEA des Pres Verts i D.-Y. Treves 1 0 1 1 0 0 3 10500,0 33,3 3500,0
46. P. Cunningham 1 0 1 0 2 1 5 18250,0 20,0 3650,0
47. A. Laskowski 1 0 1 0 1 1 4 16800,0 25,0 4200,0
48. Corrin Stud 1 0 1 0 0 1 3 9600,0 33,3 3200,0
49. V. Timoshenko 1 0 1 0 0 0 2 9600,0 50,0 4800,0
50. F. Vocásek 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
51. N. Lemaire 1 0 1 0 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
52. J. Donworth 1 0 1 0 0 0 2 9100,0 50,0 4550,0
53. P. O’Donnell 1 0 1 0 0 0 2 9100,0 50,0 4550,0
54. Haras de Mandore 1 0 1 0 0 0 2 9600,0 50,0 4800,0
55. R. Dwek i C. Simon 1 0 0 2 0 1 4 9800,0 25,0 2450,0
56. B. Kantor 1 0 0 1 1 1 4 9600,0 25,0 2400,0
57. J.-C. Seroul 1 0 0 1 1 0 3 10000,0 33,3 3333,3
58. Grenane House Stud 1 0 0 1 0 1 3 8800,0 33,3 2933,3
59. G. Henochsberg, Ecurie Ades Hazan 1 0 0 1 0 1 3 8800,0 33,3 2933,3
60. Stall Proclamat 1 0 0 1 0 1 3 10400,0 33,3 3466,7
61. Haras de Montaigu 1 0 0 1 0 0 2 24200,0 50,0 12100,0
62. Cafre Enniskillen Campus 1 0 0 1 0 0 2 8800,0 50,0 4400,0
63. Charvát Group s.r.o. 1 0 0 1 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
64. R. Gorczyca 1 0 0 0 1 4 6 8400,0 16,7 1400,0
65. POE Millennium Stud 1 0 0 0 1 3 5 8400,0 20,0 1680,0
66. A. Rafferty 1 0 0 0 1 1 3 23100,0 33,3 7700,0
67. M. Ozdoba i Robert Zieliński 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
68. Thousand Dreams, S. Clouet-Rince 1 0 0 0 1 1 3 8400,0 33,3 2800,0
69. J. Dance 1 0 0 0 1 1 3 8400,0 33,3 2800,0
70. M.-L. Besnouin, J.-M. Feuillet-Besnouin 1 0 0 0 1 0 2 46250,0 50,0 23125,0
71. A. Fogarty 1 0 0 0 1 0 2 14250,0 50,0 7125,0
72. Genesis Green Stud Ltd 1 0 0 0 1 0 2 8475,0 50,0 4237,5
73. SK Kozienice 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
74. The Niarchos Family 1 0 0 0 0 2 3 9500,0 33,3 3166,7
75. Miss M. Davison 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
76. A. Delarue 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
77. K. & M. Cullen 1 0 0 0 0 1 2 8000,0 50,0 4000,0
78. The Likely Partnership 1 0 0 0 0 1 2 8000,0 50,0 4000,0
79. EARL Haras de Cisai 1 0 0 0 0 1 2 22000,0 50,0 11000,0
80. Wickfield Stud & Hartshill Stud 1 0 0 0 0 1 2 8000,0 50,0 4000,0
81. J.-P. Colombu 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
82. S. O`Neill & Irish National Stud 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
83. Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
84. Ekofarma Rybár 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
85. J. Malone 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
86. Ballylinch Stud 1 0 0 0 0 0 1 9500,0 100,0 9500,0
87. Knocktoran Stud & G. Fox 1 0 0 0 0 0 1 9500,0 100,0 9500,0
88. SK Krasne 0 3 5 4 4 12 28 25775,0 0,0 920,5
89. Knockainey Stud 0 3 0 0 0 0 3 10400,0 0,0 3466,7
90. Foxland Stud Ltd 0 2 1 0 0 0 3 8000,0 0,0 2666,7
91. SCA La Perrigne 0 2 1 0 0 0 3 8300,0 0,0 2766,7
92. Plavac Sp. z o.o. 0 2 0 3 1 8 14 9200,0 0,0 657,1
93. Harmonic Note Syndicat 0 2 0 1 0 0 3 7800,0 0,0 2600,0
94. Franklin Finance S.A., E. Ribard i S. Vidal 0 2 0 1 0 0 3 8550,0 0,0 2850,0
95. S. i C. Gesbert 0 2 0 0 0 1 3 5600,0 0,0 1866,7
96. Kellsgrange Stud & J. Dwan 0 2 0 0 0 0 2 17600,0 0,0 8800,0
97. Whatton Manor Stud 0 2 0 0 0 0 2 17600,0 0,0 8800,0
98. Gestüt Erftmühle 0 2 0 0 0 0 2 6400,0 0,0 3200,0
99. Bohema – M. Bochiński 0 1 3 1 1 4 10 11800,0 0,0 1180,0
100. Ballyhane Stud 0 1 3 0 1 0 5 23875,0 0,0 4775,0
101. P. Mahler 0 1 2 0 0 1 4 6400,0 0,0 1600,0
102. J., M. i P. Richard, U. Toole 0 1 2 0 0 0 3 13600,0 0,0 4533,3
103. W. J. Engel 0 1 1 3 0 0 5 8700,0 0,0 1740,0
104. SK Golejewko 0 1 1 1 1 4 8 8200,0 0,0 1025,0
105. H. Kopel 0 1 1 0 1 3 6 6175,0 0,0 1029,2
106. Copgrove Hall Stud 0 1 1 0 1 0 3 4800,0 0,0 1600,0
107. E. Poitevin 0 1 1 0 0 2 4 4800,0 0,0 1200,0
108. A. Catrysse, S. Provost 0 1 1 0 0 1 3 6200,0 0,0 2066,7
109. Hall Of Fame Stud Ltd 0 1 1 0 0 1 3 4800,0 0,0 1600,0
110. S. Mladenovic 0 1 1 0 0 1 3 4400,0 0,0 1466,7
111. J. Hyland 0 1 1 0 0 1 3 5800,0 0,0 1933,3
112. Sunderland Holding Inc. 0 1 1 0 0 0 2 7200,0 0,0 3600,0
113. S.C.A. Elevage de Tourgeville, H. Erculiani, T. Schweizer 0 1 1 0 0 0 2 5950,0 0,0 2975,0
114. H. Łątka 0 1 0 2 0 0 3 4900,0 0,0 1633,3
115. Shadwell Estate Company Ltd 0 1 0 1 1 2 5 4400,0 0,0 880,0
116. R. Poškus 0 1 0 1 1 0 3 4700,0 0,0 1566,7
117. J. & J. Coleman 0 1 0 1 0 1 3 3750,0 0,0 1250,0
118. J.-L. Valerien-Perrin 0 1 0 1 0 1 3 4600,0 0,0 1533,3
119. P. Gleeson 0 1 0 1 0 1 3 4000,0 0,0 1333,3
120. C. R. Cocheteux 0 1 0 1 0 1 3 7200,0 0,0 2400,0
121. Mrs C. Reed 0 1 0 1 0 1 3 4000,0 0,0 1333,3
122. Haras de la Haie Neuve, SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0 1 0 1 0 0 2 7600,0 0,0 3800,0
123. J. Verkerk 0 1 0 1 0 0 2 4000,0 0,0 2000,0
124. M. Hennau 0 1 0 0 2 2 5 5400,0 0,0 1080,0
125. Ecurie Cerdeval, Couetil Elevage 0 1 0 0 1 1 3 3600,0 0,0 1200,0
126. Sir E. J. Loder 0 1 0 0 1 1 3 10600,0 0,0 3533,3
127. Haras d’Haspel 0 1 0 0 1 1 3 4400,0 0,0 1466,7
128. J. Foley 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
129. Tinnakill Bloodstock & J. Cantillon 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
130. R. Berns 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
131. Crimbourne Blodstoock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3800,0 0,0 1266,7
132. P. F. Headon 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
133. Highpark Bloodstock Ltd & Akuna Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
134. SCEA Ecurie de Montfort, K. Morice, G. Henochsberg 0 1 0 0 0 2 3 3600,0 0,0 1200,0
135. J. Dias Gomes, P. De Crepy 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
136. Ballyhane Stud & J. O’Connor 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
137. Manister House Stud 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
138. S.C.A. Elevage de Tourgeville 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
139. M. Bober 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
140. A. Borroni 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
141. EARL Haras du Logis, J. Ince i J. Targett 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
142. G.B. Partnership 0 1 0 0 0 0 1 18000,0 0,0 18000,0
143. A. Cocks & T. Johnson 0 1 0 0 0 0 1 8800,0 0,0 8800,0
144. T. Schmid 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
145. Mrs J. Harrington 0 1 0 0 0 0 1 3800,0 0,0 3800,0
146. M. Phelan 0 1 0 0 0 0 1 3800,0 0,0 3800,0
147. L. Delany 0 0 3 0 0 1 4 5100,0 0,0 1275,0
148. Ch. Moussay 0 0 2 1 1 0 4 4075,0 0,0 1018,8
149. SARL Jedburgh Stud 0 0 2 1 0 0 3 4000,0 0,0 1333,3
150. Thousand Dreams, W. Sebag, Ecurie O. Piraud 0 0 2 0 0 1 3 3200,0 0,0 1066,7
151. E. Krakowiak 0 0 2 0 0 1 3 3200,0 0,0 1066,7
152. T. Darcy & V. McCarthy 0 0 2 0 0 1 3 3200,0 0,0 1066,7
153. M. Ryan 0 0 2 0 0 0 2 3500,0 0,0 1750,0
154. M. Kaszubowski 0 0 1 2 0 3 6 6200,0 0,0 1033,3
155. Usk Valley Stud 0 0 1 2 0 0 3 3350,0 0,0 1116,7
156. Ch. McHale 0 0 1 1 1 0 3 4350,0 0,0 1450,0
157. J. Traka 0 0 1 1 0 1 3 9500,0 0,0 3166,7
158. Mrs T. Mahon 0 0 1 1 0 1 3 2400,0 0,0 800,0
159. Mell Elevages, M. i F. Mell 0 0 1 1 0 1 3 2400,0 0,0 800,0
160. Orchardstown Farms Ltd 0 0 1 1 0 1 3 2400,0 0,0 800,0
161. A. Dziuba 0 0 1 1 0 1 3 3500,0 0,0 1166,7
162. M. Byrne 0 0 1 1 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
163. Kellsgrange Stud 0 0 1 1 0 0 2 6600,0 0,0 3300,0
164. Mountarmstrong Stud 0 0 1 0 1 1 3 2800,0 0,0 933,3
165. Merry Fox Stud Ltd 0 0 1 0 1 1 3 2000,0 0,0 666,7
166. J. Wallace 0 0 1 0 1 1 3 2300,0 0,0 766,7
167. P. Goupil 0 0 1 0 1 1 3 2000,0 0,0 666,7
168. Springwell Stud 0 0 1 0 1 1 3 3100,0 0,0 1033,3
169. Zigpol – J. Cukrowski sp.k. 0 0 1 0 1 1 3 2000,0 0,0 666,7
170. Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 2 3 1900,0 0,0 633,3
171. Ecurie Haras Bouquetot SAS, J. i V. Travers 0 0 1 0 0 2 3 1600,0 0,0 533,3
172. Gestüt Karlshof 0 0 1 0 0 1 2 3600,0 0,0 1800,0
173. Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
174. Yeguada de Milagro SA 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
175. P. Beirne 0 0 1 0 0 1 2 6600,0 0,0 3300,0
176. E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
177. Millennium Stud 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
178. Juddmonte Farms 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
179. V. Luka 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
180. Camas Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
181. C. De Barra 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
182. Gestüt Westerberg 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
183. Mrs T. Cox 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
184. Miss A. Gibson Fleming & Selwood Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 1800,0 0,0 1800,0
185. M. Sumiła 0 0 1 0 0 0 1 1900,0 0,0 1900,0
186. D. G. Iceton 0 0 0 2 1 0 3 2350,0 0,0 783,3
187. Newton Anner Stud & Lawman Syndicate 0 0 0 2 1 0 3 2300,0 0,0 766,7
188. Lemongrove Stud 0 0 0 2 0 1 3 3450,0 0,0 1150,0
189. Naiff SA 0 0 0 2 0 1 3 1600,0 0,0 533,3
190. Exors of the Late Sir Eric Parker 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
191. A. Zieliński 0 0 0 2 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
192. Rossenarra Stud 0 0 0 2 0 0 2 1600,0 0,0 800,0
193. Beschellstown Trading Company & Lawman Syndicate 0 0 0 1 2 0 3 1600,0 0,0 533,3
194. Bolton Grange Stud 0 0 0 1 1 1 3 1800,0 0,0 600,0
195. Coleman Bloodstock Ltd 0 0 0 1 1 1 3 1200,0 0,0 400,0
196. European Bloodstock Management 0 0 0 1 1 1 3 2100,0 0,0 700,0
197. Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 0 1 1 0 2 2800,0 0,0 1400,0
198. Westminster Race Horses GmbH 0 0 0 1 1 0 2 4750,0 0,0 2375,0
199. M. Almqvist 0 0 0 1 0 2 3 1400,0 0,0 466,7
200. J. Collins 0 0 0 1 0 2 3 800,0 0,0 266,7
201. Gestüt Küssaburg 0 0 0 1 0 1 2 2400,0 0,0 1200,0
202. SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
203. Old Carhue Stud 0 0 0 1 0 1 2 950,0 0,0 475,0
204. EARL Ste N. Clement, P. Cotrel 0 0 0 1 0 0 1 2000,0 0,0 2000,0
205. D. Lassaussaye 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
206. J. Brennan 0 0 0 1 0 0 1 2200,0 0,0 2200,0
207. E. Kubíček 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
208. Haras de la Huderie 0 0 0 1 0 0 1 2200,0 0,0 2200,0
209. R. Urbański 0 0 0 0 2 2 4 1400,0 0,0 350,0
210. Haras de l’Hotellerie & Meridian International 0 0 0 0 2 1 3 800,0 0,0 266,7
211. EARL Haras de la Croix Sonnet 0 0 0 0 2 0 2 2400,0 0,0 1200,0
212. S. Dupray 0 0 0 0 1 2 3 475,0 0,0 158,3
213. Marston Stud 0 0 0 0 1 2 3 400,0 0,0 133,3
214. Mount Coote Stud 0 0 0 0 1 2 3 400,0 0,0 133,3
215. G. Kogut 0 0 0 0 1 2 3 700,0 0,0 233,3
216. Haras de Saint Julien, R. Vannod 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
217. CGD Syndicate 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
218. Barton Stud 0 0 0 0 1 1 2 600,0 0,0 300,0
219. Ch. Head, C. Post-Schultzke 0 0 0 0 1 1 2 475,0 0,0 237,5
220. Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
221. Mrs O. Harnett 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
222. Rathbody Stud 0 0 0 0 1 1 2 1100,0 0,0 550,0
223. B. Killeen 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
224. E.A.R.L. Haras du Taillis, A. J. Crabb 0 0 0 0 1 1 2 450,0 0,0 225,0
225. NBH Racing 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
226. K. Litwiniak 0 0 0 0 1 1 2 800,0 0,0 400,0
227. A. Sexton 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
228. R. Traka 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
229. R. Mӓder 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
230. Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 1000,0 0,0 1000,0
231. Dc Investments Ltd 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
232. Tirnaskea Stud 0 0 0 0 1 0 1 475,0 0,0 475,0
233. M. Wierzbicki 0 0 0 0 0 5 5 0,0 0,0 0,0
234. SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
235. Milady Partnership 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
236. Alsadd Stud 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
237. Gestüt Etzean 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
238. Estel Studio Sp. z o. o. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
239. Fortum Michał Romanowski 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
240. D. Andre, C. Sassot, C. Barreaud 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
241. S. Clouet-Rince 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
242. Ecurie Maulepaire 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
243. Imperial Bloodstock SARL, O. Kobbernagel, V. Ostapchuk 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
244. Mr B. O’Neill 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
245. inż. J. Travniček 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
246. J. S. Bolger 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
247. Haras de Treli 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
248. Coolmore 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
249. M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
250. S. Pawłowski Usługi Podkuwnicze 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
251. Ecurie Haras du Cadran, Ecurie P. Klein 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
252. Dr G. W. Guy 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
253. Tinnakill, Canning, A. Byrne & INS 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
254. Gestüt Fährhof 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
255. Haras de Bernesq 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
256. E. i M. Aubree 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
257. H. Soler 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
258. Aston Mullins Stud & S. Barrow Esq 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
259. Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
260. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
261. G. Łątka 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
262. S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
263. O. I. Nalbatov 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
264. J. Vymazal 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
265. P. Kołakowski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
266. K. Szumiński 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
267. Selective Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
268. Mrs S. M. Roy 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
269. E. Leray, R. Madiot 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
270. J.-P. Colombu, Qatar Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
271. J. Pearce Racing Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
272. L. Duhard 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
273. Loderi 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
274. Z. Górski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
275. P. Krakowiak 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
276. W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
277. „UNI-RES” Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
115 115 116 113 110 340 909 2163875,0

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr na start
1. S.A.R.L. Mezagri 7 3 5 7 1 3 26 57810,0 26,9 2223,5
2. Al Khalediah Stables 6 5 6 8 2 5 32 86160,0 18,8 2692,5
3. SK Michałów 5 3 7 7 7 13 42 58270,0 11,9 1387,4
4. Z. Górski 3 4 4 1 6 7 25 56425,0 12,0 2257,0
5. Muscat Stud d.o.o. 2 6 1 1 1 1 12 31250,0 16,7 2604,2
6. R. Talarek 2 1 1 2 1 10 17 26825,0 11,8 1577,9
7. „Giewont” Sp. z o.o. 2 1 0 1 1 2 7 17075,0 28,6 2439,3
8. J. Delpech 2 1 0 0 0 0 3 18500,0 66,7 6166,7
9. N. Frühwacht 2 1 0 0 0 0 3 13200,0 66,7 4400,0
10. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 2 0 1 0 1 1 5 16875,0 40,0 3375,0
11. Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 2 0 1 0 0 1 4 34600,0 50,0 8650,0
12. SK Janów Podlaski 1 2 3 0 3 13 22 17575,0 4,5 798,9
13. J. Głowacki 1 2 2 0 2 0 7 40300,0 14,3 5757,1
14. Fortum Michał Romanowski 1 2 0 2 2 1 8 16175,0 12,5 2021,9
15. J. Ruelle 1 1 1 3 0 3 9 12400,0 11,1 1377,8
16. Shadwell Estate Company Ltd 1 1 1 0 1 1 5 9075,0 20,0 1815,0
17. A. Pyzara-Nakoniechna 1 1 0 0 0 0 2 7840,0 50,0 3920,0
18. W. Szydełko 1 0 1 1 0 2 5 12500,0 20,0 2500,0
19. V. Bukhtoyarov, E. Kappushev 1 0 1 0 0 0 2 8900,0 50,0 4450,0
20. Mohammed Obaid Humaid Al Khayyal 1 0 1 0 0 0 2 7300,0 50,0 3650,0
21. P. Nojszewski 1 0 0 1 0 1 3 6050,0 33,3 2016,7
22. L. Boualam 1 0 0 1 0 0 2 10200,0 50,0 5100,0
23. V. Wyrynski 1 0 0 1 0 0 2 7700,0 50,0 3850,0
24. A. Kolpondinou 1 0 0 0 2 1 4 6050,0 25,0 1512,5
25. K. Zakolski 1 0 0 0 2 0 3 19000,0 33,3 6333,3
26. M. i S. Wiśniewscy 1 0 0 0 1 3 5 7350,0 20,0 1470,0
27. Ch. Goss, M. Malmsten, M. Klang 1 0 0 0 0 2 3 5600,0 33,3 1866,7
28. GR K. Tomaszewska 1 0 0 0 0 1 2 5000,0 50,0 2500,0
29. Hafedh Said Sulaiman Al Maskari 1 0 0 0 0 1 2 5600,0 50,0 2800,0
30. P. Antenet 1 0 0 0 0 1 2 5000,0 50,0 2500,0
31. Hassan Al Matwi 1 0 0 0 0 1 2 5500,0 50,0 2750,0
32. Hamid Alfaraj Abdul 1 0 0 0 0 0 1 7000,0 100,0 7000,0
33. Haras de Mandore 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
34. Chantilly Bloodstock Agency 1 0 0 0 0 0 1 7000,0 100,0 7000,0
35. E.A.R.L. La Saularie 0 3 0 0 1 0 4 6675,0 0,0 1668,8
36. Abbas Akbar Al Mulla 0 2 1 0 0 0 3 5500,0 0,0 1833,3
37. S. Wiśniewski 0 2 0 0 1 0 3 5950,0 0,0 1983,3
38. H. Chastanet 0 2 0 0 0 1 3 10200,0 0,0 3400,0
39. S.C.E.A. Haras de Victot 0 2 0 0 0 0 2 4400,0 0,0 2200,0
40. J. Ryżkowski 0 1 2 2 0 1 6 5800,0 0,0 966,7
41. Nessa Arabians Sp. z o.o. 0 1 1 2 1 1 6 11325,0 0,0 1887,5
42. L. Deymonaz 0 1 1 2 0 0 4 4400,0 0,0 1100,0
43. F. Boualem 0 1 1 0 0 1 3 3600,0 0,0 1200,0
44. C. Dugast 0 1 1 0 0 1 3 3300,0 0,0 1100,0
45. Sheikh Naser Al Hashar 0 1 1 0 0 0 2 4200,0 0,0 2100,0
46. M. Wnorowska 0 1 0 1 1 3 6 3025,0 0,0 504,2
47. J. D. Kippen 0 1 0 1 0 0 2 3360,0 0,0 1680,0
48. S.C.E.A. Ecurie JB Helleux 0 1 0 0 1 0 2 4250,0 0,0 2125,0
49. Al Shahania Stud 0 1 0 0 0 1 2 2200,0 0,0 1100,0
50. A. Biedrzycki 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
51. PPH Parys Sp. z o.o. 0 1 0 0 0 1 2 2240,0 0,0 1120,0
52. S. Geronimi 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
53. Polska AKF Sp. z o.o. 0 0 2 1 0 2 5 3500,0 0,0 700,0
54. A. Falkowski 0 0 2 1 0 1 4 3500,0 0,0 875,0
55. SCEA Labenelle Haras Du Pouy 0 0 2 0 0 1 3 2200,0 0,0 733,3
56. J.-P. Raynal 0 0 2 0 0 1 3 2800,0 0,0 933,3
57. E. Dell’ova, A. Abukaraza 0 0 2 0 0 0 2 3360,0 0,0 1680,0
58. B. P. Michielen 0 0 1 2 0 0 3 2200,0 0,0 733,3
59. B. Dörflinger 0 0 1 1 1 0 3 1925,0 0,0 641,7
60. G. Sęczek 0 0 1 0 2 6 9 2925,0 0,0 325,0
61. M. Stelmaszczyk 0 0 1 0 0 6 7 1680,0 0,0 240,0
62. A. Kwarta-Kusińska 0 0 1 0 0 1 2 1100,0 0,0 550,0
63. M. Gromala 0 0 0 2 1 3 6 3350,0 0,0 558,3
64. M. Malinowski 0 0 0 1 1 2 4 825,0 0,0 206,3
65. P. Wasilewski 0 0 0 1 0 1 2 550,0 0,0 275,0
66. L. Kowal 0 0 0 1 0 1 2 700,0 0,0 350,0
67. S. Bujarski 0 0 0 1 0 1 2 700,0 0,0 350,0
68. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 0 0 0 1 0 1 2 1120,0 0,0 560,0
69. R. Ptach 0 0 0 1 0 1 2 700,0 0,0 350,0
70. Günay Equestrian Invest GmbH 0 0 0 0 2 0 2 700,0 0,0 350,0
71. M. J. Hamilton Al Aidarous 0 0 0 0 2 0 2 1000,0 0,0 500,0
72. DP „Kabiyuk” 0 0 0 0 1 2 3 275,0 0,0 91,7
73. C. J. Gołaszewski 0 0 0 0 1 2 3 560,0 0,0 186,7
74. T. Ruciński 0 0 0 0 1 1 2 275,0 0,0 137,5
75. K. Tomaszewski 0 0 0 0 1 1 2 275,0 0,0 137,5
76. A. Al Mazrooei 0 0 0 0 1 1 2 275,0 0,0 137,5
77. K. A. Lis 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
78. Mohammed Bin Faleh Al Thani 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
79. L. Staniszewski 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
80. P. Sablon 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
81. Z. Nieznański 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
82. M. Szulim 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
83. A. Napióra 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
84. J. Goławski 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
85. J. Karłowicz 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
86. E. Szymczak 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
87. T. Kupryś 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
88. M. Laskowska, M. Sijka 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
89. P. Deckers 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
90. O. Braz, T. Pastuszka 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
91. K. Ziemiański 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
92. A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
93. D. Jaskółka-Grylewicz 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
94. T. Tarczyński 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
95. T. Pastuszka 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
96. J. i U. Appel 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
97. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
98. K. Zawiliński 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
99. S.N.C. Le Pachot Haras du Pachot 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
100. M. Grzechnik 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
101. K. Litwiniak 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
102. L. Błaszczyk 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
58 58 59 57 57 156 445 787375,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Jodłowski M. 13 6 5 5 2 7 38 233150,0 34,2 6135,5
2. Wyrzyk A. 12 12 9 8 13 30 84 197100,0 14,3 2346,4
3. Zahariev E. 8 5 6 3 3 8 33 120600,0 24,2 3654,5
4. Ziemiański K. 7 7 11 9 7 22 63 196550,0 11,1 3119,8
5. Borkowski M. 7 7 5 5 1 11 36 93550,0 19,4 2598,6
6. Olkowski W. 6 6 6 7 6 17 48 87925,0 12,5 1831,8
7. Janikowski M. 6 6 5 3 5 4 29 128650,0 20,7 4436,2
8. Kozłowski J. 6 5 4 3 2 7 27 84900,0 22,2 3144,4
9. Piątkowski P. 4 4 1 3 2 4 18 66600,0 22,2 3700,0
10. Walicki A. 3 10 5 4 3 7 32 86975,0 9,4 2718,0
11. Such Ł. 3 2 5 7 5 13 35 58600,0 8,6 1674,3
12. Rogowski K. 3 1 3 8 9 28 52 43750,0 5,8 841,3
13. Łojek M. 3 0 8 4 4 13 32 44075,0 9,4 1377,3
14. Plavac Salih 2 5 6 5 3 19 40 54250,0 5,0 1356,3
15. Szymczuk W. 2 1 3 3 7 12 28 82600,0 7,1 2950,0
16. Szelągowska N. 2 1 1 6 2 2 14 26100,0 14,3 1864,3
17. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
18. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
19. Świątek R. 1 3 3 3 2 15 27 27300,0 3,7 1011,1
20. Pawlak C. 1 3 2 0 0 3 9 20800,0 11,1 2311,1
21. Pałczyński P. 1 2 3 1 2 4 13 21850,0 7,7 1680,8
22. Kacprzyk M. 1 1 2 3 3 3 13 18900,0 7,7 1453,8
23. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 1 0 1 4 12750,0 25,0 3187,5
24. Laskowski A. 1 0 1 0 1 5 8 16800,0 12,5 2100,0
25. Pilipczuk M. 1 0 0 0 3 5 9 9275,0 11,1 1030,6
26. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
27. Pastuszka T. 0 4 3 2 2 7 18 18800,0 0,0 1044,4
28. Fraisl C. 0 2 0 0 2 5 9 7800,0 0,0 866,7
29. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 1 3 6800,0 0,0 2266,7
30. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
31. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
32. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 2 3 2800,0 0,0 933,3
33. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 1 7 11 5600,0 0,0 509,1
34. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 3400,0 0,0 1700,0
35. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
36. Wróblewski P. 0 0 0 1 1 4 6 1875,0 0,0 312,5
37. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 1 3 4 700,0 0,0 175,0
38. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
39. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
40. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
41. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
42. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
43. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
99 99 100 98 96 293 785 1839925,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 13 12 15 4 15 76 164060,0 22,4 2158,7
2. Kacprzyk M. 7 3 7 2 3 4 26 92950,0 26,9 3575,0
3. Borkowski M. 6 10 5 6 3 6 36 76530,0 16,7 2125,8
4. Kozłowski J. 4 4 5 4 2 4 23 63625,0 17,4 2766,3
5. Nakoniechnyi P. 4 1 1 2 1 4 13 29040,0 30,8 2233,8
6. Jodłowski M. 3 2 0 1 1 5 12 28375,0 25,0 2364,6
7. Zahariev E. 2 4 0 0 2 4 12 25450,0 16,7 2120,8
8. Łojek M. 2 2 2 1 2 5 14 22375,0 14,3 1598,2
9. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
10. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
11. Wyrzyk A. 2 0 0 0 3 4 9 24850,0 22,2 2761,1
12. Domańska J. 1 3 3 1 4 9 21 27940,0 4,8 1330,5
13. Ziemiański K. 1 2 4 2 1 9 19 33875,0 5,3 1782,9
14. Vasyutov S. 1 2 3 0 3 14 23 17575,0 4,3 764,1
15. Janikowski M. 1 2 1 0 8 7 19 18775,0 5,3 988,2
16. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 3 2 12 15130,0 8,3 1260,8
17. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
18. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
19. Kryszyłowicz W. 0 2 3 2 2 6 15 12700,0 0,0 846,7
20. Olkowski W. 0 1 3 4 1 3 12 7975,0 0,0 664,6
21. Wnorowski M. 0 1 3 2 2 6 14 7900,0 0,0 564,3
22. Laskowski A. 0 1 2 3 1 3 10 14925,0 0,0 1492,5
23. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
24. Szymczuk W. 0 0 1 1 0 5 7 2100,0 0,0 300,0
25. Piątkowski P. 0 0 1 1 0 0 2 3700,0 0,0 1850,0
26. Pawlak C. 0 0 0 1 2 1 4 1175,0 0,0 293,8
27. Pastuszka T. 0 0 0 1 0 2 3 550,0 0,0 183,3
28. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
29. Rogowski K. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
30. Pilipczuk M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
31. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
32. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
33. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
58 58 59 57 57 156 445 787375,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
2. Świątek R. 2 2 2 0 1 6 13 40600,0 15,4 3123,1
3. Borkowski M. 2 1 0 0 1 2 6 25000,0 33,3 4166,7
4. Zahariev E. 2 1 0 0 1 0 4 21000,0 50,0 5250,0
5. Such Ł. 1 4 2 2 0 4 13 36400,0 7,7 2800,0
6. Zahorová E. (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 14000,0 50,0 7000,0
7. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
8. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
9. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
10. Wróblewski P. 1 0 0 0 0 0 1 9000,0 100,0 9000,0
11. Kozłowski J. 1 0 0 0 0 0 1 12000,0 100,0 12000,0
12. Rogowski K. 0 2 1 3 4 5 15 20300,0 0,0 1353,3
13. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
14. Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 1 3 0 3 8 13800,0 0,0 1725,0
15. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
16. Pawlak C. 0 1 0 0 0 0 1 3600,0 0,0 3600,0
17. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 3 0 0 1 4 10200,0 0,0 2550,0
18. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
19. Kryszyłowicz W. 0 0 1 0 1 2 4 4000,0 0,0 1000,0
20. Pilipczuk M. 0 0 1 0 1 1 3 2850,0 0,0 950,0
21. Pastuszka T. 0 0 1 0 0 1 2 1800,0 0,0 900,0
22. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 7 10 4400,0 0,0 440,0
23. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
24. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
25. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
26. Broz J. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
16 16 16 15 14 47 124 323950,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w gonitwach skakanych 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
2. Benš R. 3 1 1 2 1 7 15 43600,0 20,0 2906,7
3. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
4. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
5. Peprna P. 2 1 1 3 3 4 14 30900,0 14,3 2207,1
6. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
7. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
8. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
9. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
10. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
11. Kozhomkulov U. 0 1 0 0 1 0 2 5250,0 0,0 2625,0
12. Kamińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3600,0 0,0 3600,0
13. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
14. Kašny P. 0 0 1 0 1 1 3 4000,0 0,0 1333,3
15. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
16. Balcerska J. 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
17. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
18. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
19. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 3 4 1000,0 0,0 250,0
20. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
21. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
22. Mach J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
16 16 16 15 14 47 124 323950,0

Handikap generalny na dzień 27.06.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze 

1. og. Night Tornado 87
2. og. Timemaster 86
3. og. Petit 83
4. og. Young Thomas 80,5
5. og. Gryphon 79,5
6. og. Neverland 79,5
7. wał. Anator 79
8. wał. Hipop de Loire 78
9. og. Emiliano Zapata 77,5
10. wał. Blizbor 77
11. kl. Wedding Ring 76,5
12. og. Zanzily Passion 76,5
13. og. Guitar Man 76
14. wał. Smashing 76
15. og. Grossier 76
16. wał. Noble Eagle 76
17. kl. Kabula 76
18. wał. Adahlen 75,5
19. og. Power Barbarian 75,5
20. wał. Blue Connoisseur 75
21. wał. Bat Eater 74,5
22. og. Quibou 74
23. kl. Polonia Spirit F 74
24. kl. Paradise Hill 73,5
25. og. Delos 73
26. og. Crazy Bull 73
27. og. Notorious 73
28. og. Islamabad 72,5
29. wał. Damask Blade 72,5
30. wał. Inter Approach 72,5
31. kl. Lady Joanna 72
32. wał. Marysin 72
33. og. Luaithrion 72
34. og. Trollstroem 71,5
35. kl. Lady Gabi 71,5
36. og. It’s A Green Thing 71,5
37. og. Caresser 71,5
38. og. Tullamore 71
39. og. Don Zou 71
40. og. Louisville 71
41. wał. El Pago Pago 71
42. kl. Virago Westminster 71
43. kl. Italia Bere 71
44. og. Abelard F 70,5
45. kl. Nandi 70,5
46. og. Kaszi 70,5
47. kl. Frantic 70,5
48. kl. Gloria F 70
49. kl. Scuti 70
50. kl. Freya Z 70
51. og. Grants Black 69,5
52. wał. Tribunal 69,5
53. og. Philbert 69,5
54. kl. Arabella 69,5
55. kl. Noble Claudine 69,5
56. kl. Australian Spring 69
57. og. The Kid Bobby B 69
58. wał. Mukhadar 69
59. kl. Alis Gloriae 69
60. kl. Mary Elizabeth 68,5
61. og. Zpigall 68,5
62. kl. Nayefa* 68,5
63. kl. Miss Equus 68,5
64. wał. Ventura Kingdom 68
65. kl. Mala Czarna 68
66. og. Leading Lion 68
67. og. Tham Luang 68
68. og. Pilecki 68
69. kl. Dame Gladys 67,5
70. og. King Of Life 67,5
71. kl. Zireael 67,5
72. og. Parys 67
73. kl. Maitresse En Titre 67
74. og. Fugaz 67
75. kl. Elvas 67
76. og. Edgar 67
77. kl. Showmeyourheaven 66,5
78. wał. Lesvos 66,5
79. og. Fear of the Dark 66,5
80. kl. Toccatina 66,5
81. wał. Arkano 66
82. kl. Terre de Breizh 66
83. og. So Good Malpic 66
84. kl. Gabriella Essence 65,5
85. kl. Charlotte Rmp 65,5
86. kl. Ragane 65,5
87. kl. Tres Amour 65
88. wał. Kodi Express 65
89. wał. Polish King 65
90. kl. Hyderabadi 65
91. og. Indian Galeste 64,5
92. og. Duke Caracan 64,5
93. kl. Viviann* 64,5
94. og. Sarayn 64
95. og. Sileroy 64
96. og. Monte Carlo 64
97. og. Kiss Or Kill 63,5
98. kl. Inulla 63,5
99. wał. Betfan 63,5
100. kl. Cape’cry 63
101. og. Novitor 63
102. kl. Herbatka 62,5
103. wał. Mobecq 62,5
104. og. Air Chief Dancer 62,5
105. kl. Bint Marshal 62
106. og. Largo Forte 62
107. kl. Faith 61,5
108. kl. Theskyisnolimit 61,5
109. og. Madiba Movie 61
110. kl. Valkirie 61
111. wał. Sorreno 61
112. wał. Bell Elysees* 61
113. wał. Onyks 61
114. og. Muminek 61
115. wał. Sea of Silence 60,5
116. og. Gone Hill 60,5
117. wał. Illdowhatican 60
118. kl. Dżemma 60
119. wał. Harlem 60
120. kl. Szarotka 59,5
121. wał. Via Fora 59,5
122. kl. Lyudochka 59,5
123. og. Legionista 59,5
124. og. Zimbardo 59
125. kl. Sugar Coating 59
126. kl. Domina 59
127. wał. Tudemon 59
128. kl. Little Lucky Charm 58,5
129. kl. Yennefer 58,5
130. og. Darvil 58,5
131. kl. Uzza 58,5
132. kl. Fanny Mendelson 58
133. og. Gloster 58
134. wał. Sayif Shadad 57,5
135. kl. In Polonia 57,5
136. kl. Jumeirah Beach 57
137. wał. Angelic Time 57
138. og. Frankie Zapata 57
139. wał. Tebinio 56,5
140. kl. Igraszka 56
141. kl. Killing me softly 56
142. og. Amant 55,5
143. wał. Kontrargument 55,5
144. wał. Call Me Home 55
145. kl. Lily Rose 55
146. og. Bertrimont 54,5
147. wał. Calmir 54,5
148. wał. Akcent Caro 54,5
149. kl. Karagana 54,5
150. kl. Ujoor 54,5
151. og. Power Spirit 54
152. wał. Felix 54
153. kl. Speedy Girl 54
154. og. Makhalan 53,5
155. kl. Strielka 52,5
156. kl. Zoya Rmp 52
157. kl. Iskra 52
158. wał. Artysta 51,5
159. og. Gul 51,5
160. kl. Mola 51
161. og. Khamsin Rmp 50,5
162. og. Mister Luis 49,5
163. kl. Nickle 48,5
164. kl. Błękitna Laguna 48
165. wał. Witcher 46,5
166. og. Nadworny 46,5
167. og. Książę Nocy 46
168. wał. Koenigsbrunn 46
169. og. Z Zedan 45
170. og. Aidan 45
171. wał. Dream It Possible 44,5
172. kl. Tango Queen 43
173. kl. Dasoudi 37,5
174. wał. Sant Taxiarchis 37
175. kl. Szafirka 36,5
176. kl. Tudiana 36,5
177. kl. Cyclone Life 32,5
178. kl. Degusta 30

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Matt Machine 79,5
2. og. Jolly Jumper 79
3. og. Kaneshya 78,5
4. og. Don Kasters 77,5
5. kl. Moonu 77
6. og. Le Destrier 76,5
7. og. El Corazone 76,5
8. kl. Jenny of Success 76
9. kl. Lady Iwona 75
10. og. Magic 74,5
11. og. Syriusz 74
12. og. Taymour 73,5
13. kl. Lady Jaguar 73,5
14. kl. Westminster Cat 73
15. og. Przystojnykaźmierz 72,5
16. og. Groszek 72
17. og. Akurat 72
18. kl. Be my Girl 72
19. kl. Iva Grey 71,5
20. og. Dacinni 71,5
21. og. Dariyangel 71
22. og. Thiry Time 70
23. og. Good Gift 69,5
24. og. Tajfun 69
25. og. Marvelous Stam 68,5
26. kl. Dakini 68,5
27. og. Maggiore 68
28. og. Respect 68
29. kl. Chibani 67,5
30. kl. Cannacore 67
31. og. Feothan 67
32. kl. Kena 66,5
33. kl. Zarine 66,5
34. og. Amon The Great 66
35. og. Filibert 66
36. og. Caro Giorgio 66
37. og. Roc’h Breizh 65,5
38. og. Santo Elmo 65,5
39. og. Conall Cernach 65,5
40. kl. Dominanta 65
41. kl. Saxon Way 65
42. og. Modus Vivendi 64,5
43. og. Johnny Double 64,5
44. og. Kyrios 64,5
45. kl. Inter Holy Rock 64
46. og. Empire Of The Sun 64
47. og. Serpention 63,5
48. og. Lucky Fate 63,5
49. og. Palm Club 63,5
50. og. Donny di 63,5
51. kl. Charming Wiktoria 63,5
52. og. Dywizjon 63
53. kl. Singers Star 63
54. og. Emperor’s Game 63
55. og. Rock Me Amadeus 62,5
56. og. Izalor 62,5
57. og. I’Pipo 62,5
58. kl. Scarlett Jive 62
59. og. Snajper 62
60. og. Big Bang 62
61. kl. Joy Bere 61,5
62. og. Limlight 61,5
63. og. Chandalar 61
64. wał. Fuero Royal 61
65. og. Chou Pet 61
66. og. Shy Boy 60,5
67. kl. Apfel Nonantaise 60,5
68. og. American Bassett 60,5
69. og. Notar 60,5
70. og. Domindar 60
71. og. Impas 60
72. og. Karak 60
73. og. Zaknafein 60
74. wał. Sopot 60
75. kl. Iskra One 59,5
76. kl. Miss Margot 59,5
77. kl. Jowita 59,5
78. og. Krissh 59,5
79. og. Nomen Omen 59
80. og. Storm In The Stars 59
81. kl. Zanza 59
82. og. Signor Cava 58,5
83. kl. Nadia Morandi 58,5
84. kl. Jagga 58,5
85. kl. Grande Plaine 58
86. kl. Ana Swing 58
87. kl. Trella 58
88. og. Mageek 57,5
89. og. Burschi 57,5
90. kl. Sara Smile 57,5
91. kl. Mary Queen 57,5
92. kl. Nebbiana 57
93. kl. Cosmic Gift 57
94. kl. Miss Molly 57
95. og. Be like Zazou 56,5
96. kl. Tutulala 56,5
97. og. La Vie 56,5
98. kl. Duszka 56
99. kl. Airy Top 56
100. kl. Australian Reef 56
101. kl. Sofronia 56
102. kl. Mary Blueberry 56
103. og. Sigismundus Rex 55,5
104. kl. Farsala 55,5
105. og. Nadaal 55,5
106. kl. Katy Star 55,5
107. og. Borgo 55
108. og. Kassar 55
109. kl. Warszawa Express 55
110. kl. Katana Max 55
111. kl. Duches Ajeez 54,5
112. wał. Vatan 54,5
113. kl. Silveriyana 54
114. kl. Primaveraa 54
115. og. Cinamoon 53,5
116. og. Real Life 53,5
117. og. Algoritm 53,5
118. kl. Terchova 53
119. kl. Księżna Nocy 53
120. og. Fair Master 53
121. og. Indefinetely 52,5
122. wał. Angelus Satani 52,5
123. og. Polonez 52,5
124. og. Uroboros 52,5
125. og. Magic Universe 52
126. og. Inter Reel 52
127. kl. Tayra 51
128. og. Spear Dancer 50,5
129. kl. Sowa Matylda 50
130. kl. Russian Symphony 50
131. kl. Aila 50
132. kl. Kessi 49,5
133. kl. Nigrosa 48,5
134. kl. Madam Agnes 48
135. kl. Numeira 47,5
136. kl. Naiade Des Sources 47
137. kl. Ligia 47
138. kl. Undina 47
139. kl. Elusiva 47
140. og. Galeriusz 46,5
141. og. Dream Night 46,5
142. kl. Kaliope 46,5
143. kl. Norona 46
144. og. Disc’o Vol 46
145. og. Te Quiero Boy 45,5
146. kl. Tazra 45
147. kl. Usanti 42,5
148. og. Kafar 41
149. kl. Willamora 40
150. kl. Toyama 38,5
151. og. Tenczyn 35
152. og. Super Sztorm 35

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 85
2. og. Salam Al Khalediah 83,5
3. og. Rasmy Al Khalediah 83
4. og. Wielki Dakris 81,5
5. og. Bieshan 81
6. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
7. og. Dragon 79,5
8. og. Apollo del Sol 77,5
9. og. Frehel de Bozouls 77,5
10. og. Got de Lagarde 77,5
11. og. Seiful Muliuk 77
12. og. Hosco de Bozouls 77
13. og. Helfik de Bozouls 77
14. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
15. wał. Mayar Al Khalediah 76
16. og. Gatsby de Bozouls 75,5
17. og. Kenjiy 75,5
18. og. Sjabahar 'OA’ 75
19. og. Iago 74,5
20. og. Purhib 73,5
21. kl. Hadjar 73
22. og. No Neveur Saularie 72,5
23. og. Celebryk 72,5
24. wał. Ouzbeks du Panjshir 72
25. og. Mutar JR 72
26. wał. Honney de Bozouls 72
27. kl. Djenah 71,5
28. og. Galito de Bozouls 71
29. og. Eldas 70,5
30. og. Echaron 70,5
31. kl. Awrad Al Khalediah 70
32. og. Hes 70
33. og. Hamal 70
34. og. Musab 69,5
35. og. Najem du Soleil 68,5
36. og. Gabonn 68
37. kl. Aliat Al Khalediah 68
38. kl. Asrar Al Khalediah 68
39. kl. Zeeba Al Khalediah 68
40. kl. Mantaa 67,5
41. kl. Anwar Al Khalediah 67
42. kl. Heredia 67
43. wał. Hazim Al Khalediah 66
44. og. Al Abjar 65
45. og. Hudjel de Bozouls 65
46. og. Arash 64,5
47. og. Alnnajm 64
48. kl. Celtic Amal 64
49. kl. Ehssana 64
50. og. Pressus 63,5
51. wał. Heliades Armor 62,5
52. og. Ussam de Carrere 62,5
53. og. Palmir 62
54. og. Om Marakesh 62
55. og. Hermes d’Etiolles 60,5
56. og. Parhess 59,5
57. wał. Matador 57
58. og. Hermes 57
59. og. Dodge 57
60. wał. Aranik 56
61. og. Terrior 54,5
62. kl. Rana P 50
63. kl. Zahirja 48
64. og. Menago 47
65. kl. Zika 38
66. og. Al-Wir 30
67. og. Al-Zar 30
68. og. Nabel Al Khalediah 12
69. og. Nawaf Al Khalediah 12

 

4-letnie 

1. og. Han Rastaban 78,5
2. og. Al Jassim 77,5
3. og. Ewest 76,5
4. og. Almared 76
5. og. Taranom 75
6. og. Sharm El Sheikh 74,5
7. og. Idelin de Bozouls 73
8. kl. Athal Bint Gifara 73
9. og. Wirgilion 71,5
10. og. Oficer 71,5
11. kl. Maeali Muscat 71
12. kl. Iroka de Bozouls 71
13. og. Gensik 71
14. og. El Nazir 70,5
15. kl. Zoi 68,5
16. og. Bashar ibn Sayf 68,5
17. og. Munes 68
18. kl. Sabamira 68
19. kl. Kabara Al Jasra 66,5
20. og. Magor HB 66
21. og. Dragado 65,5
22. og. Inouk de Bozouls 65
23. og. Atlas 64,5
24. kl. Ibelia du Pouy 64
25. og. Endemol 63,5
26. kl. Floryna 63
27. og. Brahim 63
28. kl. Edormana 63
29. kl. Dalma 62,5
30. kl. Zbrojna Fata 62,5
31. og. Sensational 62,5
32. kl. Ideale de Bozouls 62,5
33. og. Zhaker Muscat 62
34. og. Farhat 61,5
35. kl. Dioriska 60,5
36. og. Jabaar 60,5
37. kl. Haidea 60,5
38. kl. Suzana 60
39. og. Wellman 60
40. og. Momo 59,5
41. og. Salik 59,5
42. og. Nestor 59
43. kl. Lorelei 59
44. og. Cis 58,5
45. kl. SS Alreem 58,5
46. og. Cepun 58
47. og. Machir JR 57
48. kl. Hellada 56
49. og. Enterprize 56
50. wał. Zenith 56
51. og. El Grillo TR 55,5
52. og. Lafadi Shah 55,5
53. og. Dream Day 54,5
54. og. Kadet 53
55. og. Nafea Al Khalediah 52,5
56. og. Sukces 52,5
57. og. Prius 52
58. kl. Federica 52
59. kl. Supra 52
60. og. Suryan 51
61. kl. Corsicana 51
62. kl. Makarima 50
63. og. Forlet 50
64. og. Ceo 49
65. og. Pueblos 48
66. kl. Cecheja 46,5
67. og. Gideon 46
68. kl. Konstancja 42
69. og. Cmok Cmok 35
70. og. Boy Mador 34
71. kl. Espazzita 18

 

Handikaper
Krzysztof Wolski 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 15 12 15 6 20 85 171860,0 20,0 2021,9
2. Jodłowski M. 16 8 5 6 3 12 50 261525,0 32,0 5230,5
3. Borkowski M. 15 18 10 11 5 19 78 195080,0 19,2 2501,0
4. Wyrzyk A. 14 12 9 8 16 34 93 221950,0 15,1 2386,6
5. Zahariev E. 12 10 6 3 6 12 49 167050,0 24,5 3409,2
6. Kozłowski J. 11 9 9 7 4 11 51 160525,0 21,6 3147,5
7. Ziemiański K. 8 9 15 11 8 31 82 230425,0 9,8 2810,1
8. Kacprzyk M. 8 4 9 5 6 7 39 111850,0 20,5 2867,9
9. Janikowski M. 7 8 6 3 13 11 48 147425,0 14,6 3071,4
10. Olkowski W. 6 7 9 11 7 20 60 95900,0 10,0 1598,3
11. Łojek M. 5 2 10 5 6 18 46 66450,0 10,9 1444,6
12. Such Ł. 4 6 7 9 5 17 48 95000,0 8,3 1979,2
13. Piątkowski P. 4 4 2 4 2 4 20 70300,0 20,0 3515,0
14. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 6 16 31840,0 25,0 1990,0
15. Walicki A. 3 10 5 4 3 7 32 86975,0 9,4 2718,0
16. Świątek R. 3 5 5 3 3 21 40 67900,0 7,5 1697,5
17. Rogowski K. 3 3 4 11 13 39 73 64050,0 4,1 877,4
18. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
19. Plavac Salih 2 5 6 5 3 19 40 54250,0 5,0 1356,3
20. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
21. Szymczuk W. 2 1 4 4 7 17 35 84700,0 5,7 2420,0
22. Szelągowska N. 2 1 1 6 2 2 14 26100,0 14,3 1864,3
23. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
24. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
26. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
27. Pawlak C. 1 4 2 1 2 4 14 25575,0 7,1 1826,8
28. Domańska J. 1 3 3 1 4 9 21 27940,0 4,8 1330,5
29. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
30. Vasyutov S. 1 2 3 0 3 14 23 17575,0 4,3 764,1
31. Laskowski A. 1 1 3 3 2 8 18 31725,0 5,6 1762,5
32. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 4 5 16 15830,0 6,3 989,4
33. Pilipczuk M. 1 0 1 0 4 8 14 12125,0 7,1 866,1
34. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
35. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
36. Wróblewski P. 1 0 0 1 1 4 7 10875,0 14,3 1553,6
37. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
38. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
39. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
40. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
41. Pastuszka T. 0 4 4 3 2 10 23 21150,0 0,0 919,6
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
43. Kryszyłowicz W. 0 2 5 4 4 15 30 22300,0 0,0 743,3
44. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
45. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
46. Wnorowski M. 0 1 3 2 2 6 14 7900,0 0,0 564,3
47. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
53. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
54. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
55. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
56. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
57. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
58. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
59. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
173 173 175 170 167 496 1354 2951250,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 29 26 17 17 3 25 117 384225,0 24,8 3284,0
2. Turgaev A. 17 11 15 14 8 19 84 255150,0 20,2 3037,5
3. Reznikov A. 16 18 13 10 18 29 104 274400,0 15,4 2638,5
4. Abaev S. 13 24 10 10 12 28 97 225650,0 13,4 2326,3
5. Mazur S. 10 10 3 3 2 7 35 131815,0 28,6 3766,1
6. Srnec M. 8 5 12 6 8 24 63 142875,0 12,7 2267,9
7. Kalysbek Uulu B. 8 5 9 6 9 16 53 105600,0 15,1 1992,5
8. Grzybowski K. 8 5 7 10 4 29 63 172575,0 12,7 2739,3
9. Mazur K. 6 4 8 8 12 22 60 109195,0 10,0 1819,9
10. Mura S. 5 8 11 10 9 32 75 165300,0 6,7 2204,0
11. Kumarbek Uulu T. 4 2 1 1 3 10 21 34610,0 19,0 1648,1
12. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
13. Hendzel N. 3 1 5 3 2 3 17 34310,0 17,6 2018,2
14. Klochynskyi A. 3 1 2 2 2 11 21 37500,0 14,3 1785,7
15. Benš R. 3 1 1 2 1 7 15 43600,0 20,0 2906,7
16. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
17. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
18. Dogdurbek Uulu K. 2 4 1 2 5 22 36 31690,0 5,6 880,3
19. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
20. Kamińska K. 2 3 2 4 8 12 31 49885,0 6,5 1609,2
21. Mazurkiewicz A. 2 3 2 2 1 9 19 28000,0 10,5 1473,7
22. Pavliček J. 2 1 2 2 2 5 14 26010,0 14,3 1857,9
23. Peprna P. 2 1 1 3 3 4 14 30900,0 14,3 2207,1
24. Petryakov D. 2 1 1 3 2 1 10 23550,0 20,0 2355,0
25. Mannanbek Uulu R. 2 0 3 0 3 8 16 21530,0 12,5 1345,6
26. Vasyutov S. 2 0 1 1 2 3 9 36050,0 22,2 4005,6
27. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
28. Wyrzyk J. 1 5 3 6 7 13 35 41050,0 2,9 1172,9
29. Kryszyłowicz M. 1 3 4 3 2 9 22 23560,0 4,5 1070,9
30. Pantchev D. 1 2 2 2 1 10 18 18100,0 5,6 1005,6
31. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
32. Nakoniechnyi P. 1 2 0 0 0 3 6 10080,0 16,7 1680,0
33. Kardanov A. 1 1 0 1 2 9 14 13500,0 7,1 964,3
34. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
35. Nowak Oskar 1 0 2 1 6 6 16 17650,0 6,3 1103,1
36. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
37. Szymczuk W. 1 0 1 0 0 3 5 46400,0 20,0 9280,0
38. Kierzkowska M. 1 0 1 0 0 0 2 9600,0 50,0 4800,0
39. Cyrkler N. 0 4 1 1 2 3 11 14350,0 0,0 1304,5
40. Kozhomkulov U. 0 2 2 2 4 6 16 15300,0 0,0 956,3
41. Rychlak J. 0 1 4 2 1 3 11 12880,0 0,0 1170,9
42. Kabardov A. 0 1 3 3 2 19 28 12850,0 0,0 458,9
43. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
44. Zwolińska K. 0 1 1 0 0 3 5 4800,0 0,0 960,0
45. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
46. Gil A. 0 1 0 2 4 12 19 6275,0 0,0 330,3
47. Wójcik I. 0 1 0 2 2 9 14 4575,0 0,0 326,8
48. Sieńko D. 0 1 0 1 1 0 3 4480,0 0,0 1493,3
49. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
50. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
51. Altynbekov S. 0 0 3 0 0 3 6 3550,0 0,0 591,7
52. Suleymanova K. 0 0 2 1 0 1 4 4300,0 0,0 1075,0
53. Szarłat O. 0 0 1 3 0 0 4 5100,0 0,0 1275,0
54. Tokarek A. 0 0 1 2 1 2 6 5400,0 0,0 900,0
55. Kašny P. 0 0 1 2 1 1 5 7400,0 0,0 1480,0
56. Żaczek W. 0 0 1 2 0 3 6 2850,0 0,0 475,0
57. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
58. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
59. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
60. Balcerska J. 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
61. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
62. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
63. Antczak K. 0 0 0 1 0 0 1 550,0 0,0 550,0
64. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
65. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
66. Kowalik A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
67. Goździk Anna 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
68. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
69. Sommer M. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
70. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
71. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
72. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
74. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
75. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
76. Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
173 173 175 170 167 496 1354 2951250,0

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. sum wygranych ogółem w okresie 01.01.2022 – 19.06.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Cape Cross (IRE) 1994 Green Desert (USA) 6 2 3 19 98900,0 16483,3 15,8
2. Oasis Dream (GB) 2000 Green Desert (USA) 2 2 3 6 66500,0 33250,0 50,0
3. Zafonic (USA) 1990 Gone West (USA) 1 1 1 3 59000,0 59000,0 33,3
4. Kheleyf (USA) 2001 Green Desert (USA) 3 2 4 9 51500,0 17166,7 44,4
5. Dalakhani (IRE) 2000 Darshaan (GB) 8 2 2 17 50850,0 6356,3 11,8
6. Dubawi (IRE) 2002 Dubai Millennium (GB) 2 2 3 5 50400,0 25200,0 60,0
7. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 15 3 4 35 49475,0 3298,3 11,4
8. Johannesburg (USA) 1999 Hennessy (USA) 1 1 1 2 46250,0 46250,0 50,0
9. Oratorio (IRE) 2002 Danehill (USA) 8 1 1 18 46200,0 5775,0 5,6
10. Halling (USA) 1991 Diesis (GB) 3 2 3 6 42275,0 14091,7 50,0
11. Nayef (USA) 1998 Gulch (USA) 4 1 1 8 32850,0 8212,5 12,5
12. Monsun (GER) 1990 Königsstuhl (GER) 5 2 3 7 31700,0 6340,0 42,9
13. Shirocco (GER) 2001 Monsun (GER) 2 1 2 6 29850,0 14925,0 33,3
14. Acclamation (GB) 1999 Royal Applause (GB) 4 0 0 11 25900,0 6475,0 0,0
15. Enjoy Plan (USA) 1990 Alydar (USA) 3 2 2 9 25400,0 8466,7 22,2
16. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 5 2 2 11 24900,0 4980,0 18,2
17. Zafonium (USA) 1997 Zafonic (USA) 1 1 2 3 24600,0 24600,0 66,7
18. Sadler’s Wells (USA) 1981 Northern Dancer (CAN) 3 2 2 8 24300,0 8100,0 25,0
19. Antonius Pius (USA) 2001 Danzig (USA) 1 1 2 2 24000,0 24000,0 100,0
20. Hurricane Run (IRE) 2002 Montjeu (IRE) 2 2 2 6 23400,0 11700,0 33,3
21. Docksider (USA) 1995 Diesis (GB) 1 1 1 3 23100,0 23100,0 33,3
22. Sorbie Tower (IRE) 1993 Soviet Lad (USA) 4 1 1 8 23000,0 5750,0 12,5
23. Marju (IRE) 1988 Last Tycoon (IRE) 2 0 0 4 22200,0 11100,0 0,0
24. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 12 0 0 29 21750,0 1812,5 0,0
25. Kingmambo (USA) 1990 Mr. Prospector (USA) 4 2 2 7 21350,0 5337,5 28,6
26. Royal Court (IRE) 1993 Sadler’s Wells (USA) 10 1 1 22 20250,0 2025,0 4,5
27. Holy Roman Emperor (IRE) 2004 Danehill (USA) 2 1 2 5 19000,0 9500,0 40,0
28. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 5 2 2 10 18900,0 3780,0 20,0
29. Pivotal (GB) 1993 Polar Falcon (USA) 2 2 2 6 18400,0 9200,0 33,3
30. War Front (USA) 2002 Danzig (USA) 1 0 0 1 18000,0 18000,0 0,0
31. Barathea (IRE) 1990 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 3 17650,0 8825,0 33,3
32. Dark Angel (IRE) 2005 Acclamation (GB) 1 1 2 3 17500,0 17500,0 66,7
33. Bahamian Bounty (GB) 1994 Cadeaux Genereux (GB) 2 2 2 3 17100,0 8550,0 66,7
34. Royal Applause (GB) 1993 Waajib (IRE) 3 2 2 7 16875,0 5625,0 28,6
35. Sky Mesa (USA) 2000 Pulpit (USA) 1 1 1 2 16800,0 16800,0 50,0
36. Invincible Spirit (IRE) 1997 Green Desert (USA) 5 0 0 12 16550,0 3310,0 0,0
37. Dr Fong (USA) 1995 Kris S. (USA) 2 1 1 6 16000,0 8000,0 16,7
38. Iffraaj (GB) 2001 Zafonic (USA) 1 1 1 3 16000,0 16000,0 33,3
39. Fairly Ransom (USA) 2000 Red Ransom (USA) 1 1 2 4 16000,0 16000,0 50,0
40. Fast and Furious (FR) 2001 Singspiel (IRE) 2 1 1 4 15600,0 7800,0 25,0
41. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 2 1 1 7 15400,0 7700,0 14,3
42. King’s Best (USA) 1997 Kingmambo (USA) 3 0 0 6 15400,0 5133,3 0,0
43. Elusive City (USA) 2000 Elusive Quality (USA) 6 1 1 12 15100,0 2516,7 8,3
44. Excellent Art (GB) 2004 Pivotal (GB) 3 1 1 4 14400,0 4800,0 25,0
45. Peintre Celebre (USA) 1994 Nureyev (USA) 4 0 0 10 14300,0 3575,0 0,0
46. Don Corleone (GB) 1992 Caerleon (USA) 3 1 1 5 14175,0 4725,0 20,0
47. Dunkerque (FR) 2005 Highest Honor (FR) 1 0 0 3 13600,0 13600,0 0,0
48. Trempolino (USA) 1984 Sharpen Up (GB) 1 1 1 2 13600,0 13600,0 50,0
49. Scater 1990 Dixieland 1 1 1 2 13000,0 13000,0 50,0
50. Lomitas (GB) 1988 Niniski (USA) 1 1 1 3 12800,0 12800,0 33,3
51. Smart Strike (CAN) 1992 Mr. Prospector (USA) 1 1 1 3 12800,0 12800,0 33,3
52. Sea The Stars (IRE) 2006 Cape Cross (IRE) 2 1 1 4 12800,0 6400,0 25,0
53. Sholokhov (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 3 12400,0 12400,0 33,3
54. Tagula (IRE) 1993 Taufan (USA) 3 1 1 8 12300,0 4100,0 12,5
55. Tiger Hill (IRE) 1995 Danehill (USA) 1 1 1 3 12150,0 12150,0 33,3
56. Raven’s Pass (USA) 2005 Elusive Quality (USA) 2 1 1 6 12000,0 6000,0 16,7
57. Arch (USA) 1995 Kris S. (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
58. Noverre (USA) 1998 Rahy (USA) 1 1 1 4 11200,0 11200,0 25,0
59. Orpen (USA) 1996 Lure (USA) 1 1 1 3 11000,0 11000,0 33,3
60. Saphir (GER) 1985 Surumu (GER) 3 0 0 9 11000,0 3666,7 0,0
61. Authorized (IRE) 2004 Montjeu (IRE) 2 1 1 4 11000,0 5500,0 25,0
62. Azamour (IRE) 2001 Night Shift (USA) 3 0 0 7 10700,0 3566,7 0,0
63. Kodiac (GB) 2001 Danehill (USA) 1 0 0 3 10600,0 10600,0 0,0
64. Doyen (IRE) 2000 Sadler’s Wells (USA) 3 1 1 6 10400,0 3466,7 16,7
65. Apeldoorn (FR) 1982 R B Chesne (GB) 2 1 1 2 10000,0 5000,0 50,0
66. Iron Mask (USA) 1998 Danzig (USA) 1 1 1 3 10000,0 10000,0 33,3
67. Tauchsport (GDR) 1972 Tuny (GB) 1 1 1 1 10000,0 10000,0 100,0
68. Indian Ridge (IRE) 1985 Ahonoora (GB) 1 1 1 3 9600,0 9600,0 33,3
69. Campanologist (USA) 2005 Kingmambo (USA) 1 1 1 2 9600,0 9600,0 50,0
70. Tempelwächter (GER) 1994 Acatenango (GER) 1 0 0 3 9500,0 9500,0 0,0
71. Auenadler (GER) 1992 Big Shuffle (USA) 1 1 1 3 9500,0 9500,0 33,3
72. Medaglia d’Oro (USA) 1999 El Prado (IRE) 1 1 1 2 9500,0 9500,0 50,0
73. Mamool (IRE) 1999 In The Wings (GB) 2 1 1 4 9500,0 4750,0 25,0
74. Mr. Greeley (USA) 1992 Gone West (USA) 1 1 1 3 8800,0 8800,0 33,3
75. Chevalier (IRE) 2000 Danehill (USA) 1 0 0 1 8800,0 8800,0 0,0
76. Exceed And Excel (AUS) 2000 Danehill (USA) 3 1 1 5 8600,0 2866,7 20,0
77. Early March (GB) 2002 Dansili (GB) 1 1 1 3 8400,0 8400,0 33,3
78. Cadeaux Genereux (GB) 1985 Young Generation (IRE) 1 1 1 3 8400,0 8400,0 33,3
79. Fasliyev (USA) 1997 Nureyev (USA) 1 1 1 3 8400,0 8400,0 33,3
80. Intikhab (USA) 1994 Red Ransom (USA) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
81. Lord of England (GER) 2003 Dashing Blade (GB) 3 0 0 5 7800,0 2600,0 0,0
82. Nashwan (USA) 1986 Blushing Groom (FR) 2 0 0 5 7600,0 3800,0 0,0
83. Silvano (GER) 1996 Lomitas (GB) 2 0 0 4 7600,0 3800,0 0,0
84. Russian Blue (IRE) 2002 Danehill (USA) 1 0 0 2 7600,0 7600,0 0,0
85. Amadeus Wolf (GB) 2003 Mozart (IRE) 3 0 0 8 7400,0 2466,7 0,0
86. Kendor (FR) 1986 Kenmare (FR) 1 0 0 3 7200,0 7200,0 0,0
87. Fly To The Stars (GB) 1994 Bluebird (USA) 1 0 0 2 7200,0 7200,0 0,0
88. Java Gold (USA) 1984 Key to the Mint (USA) 1 1 1 2 7000,0 7000,0 50,0
89. Juror 1981 Saragan (GB) 1 1 1 3 7000,0 7000,0 33,3
90. King of Kings (IRE) 1995 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 6600,0 6600,0 0,0
91. In Camera (IRE) 1992 Sadler’s Wells (USA) 2 0 0 5 6500,0 3250,0 0,0
92. Compton Place (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 3 6200,0 6200,0 0,0
93. Speightstown (USA) 1998 Gone West (USA) 1 0 0 2 5950,0 5950,0 0,0
94. Two-Twenty-Two (IRE) 1995 Fairy King (USA) 2 0 0 6 5500,0 2750,0 0,0
95. Danehill Dancer (IRE) 1993 Danehill (USA) 4 0 0 8 5400,0 1350,0 0,0
96. Generous (IRE) 1988 Caerleon (USA) 1 0 0 2 5400,0 5400,0 0,0
97. Selkirk (USA) 1988 Sharpen Up (GB) 3 0 0 5 5200,0 1733,3 0,0
98. Montbard 2001 Llandaff (USA) 1 0 0 2 4900,0 4900,0 0,0
99. Dansili (GB) 1996 Danehill (USA) 1 0 0 3 4800,0 4800,0 0,0
100. All Hands On Deck (USA) 1982 Topsider (USA) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
101. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 1 0 0 3 4800,0 4800,0 0,0
102. Bahhare (USA) 1994 Woodman (USA) 1 0 0 2 4750,0 4750,0 0,0
103. Best of The Bests (IRE) 1997 Machiavellian (USA) 1 0 0 3 4600,0 4600,0 0,0
104. Singspiel (IRE) 1992 In The Wings (GB) 4 0 0 10 4550,0 1137,5 0,0
105. Tertullian (USA) 1995 Miswaki (USA) 3 0 0 5 4450,0 1483,3 0,0
106. Cloword (IRE) 2003 Spinning World (USA) 1 0 0 3 4200,0 4200,0 0,0
107. Windsor Knot (IRE) 2002 Pivotal (GB) 1 0 0 3 4000,0 4000,0 0,0
108. Lord Of Men (GB) 1993 Groom Dancer (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
109. Dashing Blade (GB) 1987 Elegant Air (GB) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
110. Celtic Swing (GB) 1992 Damister (USA) 1 0 0 3 4000,0 4000,0 0,0
111. El Prado (IRE) 1989 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 4000,0 4000,0 0,0
112. Abou Zouz (USA) 1994 Miswaki (USA) 1 0 0 2 3900,0 3900,0 0,0
113. Captain Marvelous (IRE) 2004 Invincible Spirit (IRE) 2 0 0 3 3600,0 1800,0 0,0
114. Medicean (GB) 1997 Machiavellian (USA) 3 0 0 4 3600,0 1200,0 0,0
115. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 2 0 0 4 3500,0 1750,0 0,0
116. Domedriver (IRE) 1998 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 3 3500,0 3500,0 0,0
117. Meshaheer (USA) 1999 Nureyev (USA) 2 0 0 4 3500,0 1750,0 0,0
118. Dream Ahead (USA) 2008 Diktat (GB) 1 0 0 3 3450,0 3450,0 0,0
119. Galileo (IRE) 1998 Sadler’s Wells (USA) 2 0 0 5 3400,0 1700,0 0,0
120. Be My Chief (USA) 1987 Chief’s Crown (USA) 2 0 0 7 3400,0 1700,0 0,0
121. Alzao (USA) 1980 Lyphard (USA) 1 0 0 2 3400,0 3400,0 0,0
122. Air Chief Marshal (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 3400,0 3400,0 0,0
123. Fastnet Rock (AUS) 2001 Danehill (USA) 2 0 0 5 3200,0 1600,0 0,0
124. Muhtathir (GB) 1995 Elmaamul (USA) 2 0 0 6 3200,0 1600,0 0,0
125. American Post (GB) 2001 Bering (GB) 2 0 0 3 3200,0 1600,0 0,0
126. Desert King (IRE) 1994 Danehill (USA) 1 0 0 3 3200,0 3200,0 0,0
127. Seeking the Gold (USA) 1985 Mr. Prospector (USA) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
128. Samum (GER) 1997 Monsun (GER) 1 0 0 2 3200,0 3200,0 0,0
129. Falco (USA) 2005 Pivotal (GB) 1 0 0 3 3100,0 3100,0 0,0
130. Hawk Wing (USA) 1999 Woodman (USA) 2 0 0 3 3000,0 1500,0 0,0
131. Slickly (FR) 1996 Linamix (FR) 1 0 0 2 3000,0 3000,0 0,0
132. Llandaff (USA) 1990 Lyphard (USA) 2 0 0 6 2900,0 1450,0 0,0
133. Enrique (GB) 1996 Barathea (IRE) 1 0 0 3 2875,0 2875,0 0,0
134. One Cool Cat (USA) 2001 Storm Cat (USA) 1 0 0 2 2800,0 2800,0 0,0
135. Zaha (CAN) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 2550,0 2550,0 0,0
136. In The Wings (GB) 1986 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
137. Duke of Marmalade (IRE) 2004 Danehill (USA) 2 0 0 5 2400,0 1200,0 0,0
138. Saint Cyrien (FR) 1980 Luthier (FR) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
139. Zamindar (USA) 1994 Gone West (USA) 1 0 0 3 2400,0 2400,0 0,0
140. Arithmancer (USA) 2007 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
141. Bonnet Rouge (FR) 1997 Pistolet Bleu (IRE) 1 0 0 2 2400,0 2400,0 0,0
142. Arcano (IRE) 2007 Oasis Dream (GB) 1 0 0 2 2150,0 2150,0 0,0
143. Danehill (USA) 1986 Danzig (USA) 3 0 0 6 2000,0 666,7 0,0
144. Captain Rio (GB) 1999 Pivotal (GB) 1 0 0 3 2000,0 2000,0 0,0
145. Vespone (IRE) 2000 Llandaff (USA) 1 0 0 1 2000,0 2000,0 0,0
146. Distant Relative (IRE) 1986 Habitat (USA) 1 0 0 3 1900,0 1900,0 0,0
147. Tribal Instinct (IRE) 1998 Doyoun (IRE) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
148. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 2 0 0 3 1600,0 800,0 0,0
149. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 3 1600,0 1600,0 0,0
150. New Approach (IRE) 2005 Galileo (IRE) 2 0 0 4 1600,0 800,0 0,0
151. Diktat (GB) 1995 Warning (GB) 1 0 0 2 1600,0 1600,0 0,0
152. Art Sebal (USA) 1988 Arctic Tern (USA) 1 0 0 2 1600,0 1600,0 0,0
153. Lando (GER) 1990 Acatenango (GER) 2 0 0 2 1600,0 800,0 0,0
154. Any Given Saturday (USA) 2004 Distorted Humor (USA) 1 0 0 2 1600,0 1600,0 0,0
155. Rail Link (GB) 2003 Dansili (GB) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
156. Swedish Shave (FR) 1998 Midyan (USA) 1 0 0 2 1400,0 1400,0 0,0
157. Zebedee (GB) 2008 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 3 1200,0 1200,0 0,0
158. Platini (GER) 1989 Surumu (GER) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
159. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 1 0 0 2 850,0 850,0 0,0
160. Sinndar (IRE) 1997 Grand Lodge (USA) 2 0 0 5 800,0 400,0 0,0
161. Thewayyouare (USA) 2005 Kingmambo (USA) 1 0 0 3 800,0 800,0 0,0
162. Araafa (IRE) 2003 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 3 475,0 475,0 0,0
163. Youmzain (IRE) 2003 Sinndar (IRE) 1 0 0 2 475,0 475,0 0,0
164. Zafeen (FR) 2000 Zafonic (USA) 1 0 0 2 400,0 400,0 0,0
165. Giant’s Causeway (USA) 1997 Storm Cat (USA) 2 0 0 4 400,0 200,0 0,0
166. Special Power (IRE) 1987 Lyphard’s Special (USA) 1 0 0 2 400,0 400,0 0,0
167. High Chaparral (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 2 400,0 400,0 0,0
168. Gone West (USA) 1984 Mr. Prospector (USA) 1 0 0 2 400,0 400,0 0,0
169. Whipper (USA) 2001 Miesque’s Son (USA) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
170. Kouroun (FR) 1998 Kaldoun (FR) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
171. Linamix (FR) 1987 Mendez (FR) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
172. Dushyantor (USA) 1993 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
173. Dandy Man (IRE) 2003 Mozart (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
174. Indian Rocket (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
175. Nashamaa (IRE) 1983 Ahonoora (GB) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
176. Hernando (FR) 1990 Niniski (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
177. Marchand de Sable (USA) 1990 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
178. Lemon Drop Kid (USA) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
179. Baby Bid (USA) 1982 Spectacular Bid (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
180. Street Cry (IRE) 1998 Machiavellian (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
181. Nowogródek 1997 Who Knows (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
182. Lateral (GB) 2003 Singspiel (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
183. Alywar (USA) 1988 Alydar (USA) 2 0 0 4 0,0 0,0 0,0
184. Winds of Light (USA) 1983 Majestic Light (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
185. Starspangledbanner (AUS) 2006 Choisir (AUS) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
186. Frankel (GB) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
187. Bushranger (IRE) 2006 Danetime (IRE) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
188. Great Lakes (GB) 1986 Lomond (USA) 1 0 0 3 0,0 0,0 0,0
189. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
190. Aqlaam (GB) 2005 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
191. Donegal (IRE) 1984 Dara Monarch (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
192. Heart of Oak (USA) 1992 Woodman (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
193. Freedom Run (GB) 1993 Polish Precedent (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
194. Ivan Denisovich (IRE) 2003 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
195. With Approval (CAN) 1986 Caro (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
196. Equiano (FR) 2005 Acclamation (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
197. Grand Lodge (USA) 1991 Chief’s Crown (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
198. Sixties Icon (GB) 2003 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
199. Giacomo (USA) 2002 Holy Bull (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
200. Oscar (IRE) 1994 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
201. Dream Well (FR) 1995 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
202. Le Triton (USA) 1993 El Gran Senor (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
203. Dernier Empereur (USA) 1990 Trempolino (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
204. Tiznow (USA) 1997 Cee’s Tizzy (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
205. Kalanisi (IRE) 1996 Doyoun (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
379 87 101 822 1952425