Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 06-06-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 202280,0
2. K. Mirpuri i W. Żmiejko 76800,0
3. Borussia Sp. z o.o. 68625,0
4. Plavac Sp. z o.o. 66855,0
5. Ł. Such i R. Suchecki 57390,0
6. S.A.R.L. Mezagri 55180,0
7. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42980,0
8. Z. Górski 41815,0
9. E., J. i M. Traka 31660,0
10. SK Michałów 27350,0
11. R. Gorczyca i T. Walczyński 27000,0
12. V. Luka 25600,0
13. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 25375,0
14. J. i J. Zalewscy i S. Staub 24000,0
15. SK Janów Podlaski 23800,0
16. WOW! Sp. z o.o. 23170,0
17. Westminster Race Horses GmbH 22840,0
18. K. Kamińska i J. Nesteruk 22000,0
19. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 21000,0
20. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 19875,0
21. AMP Invest Sp. z o.o. 19050,0
22. UAB Žirgo Startas 18475,0
23. N. Szelągowska 18037,5
24. A. Kovćin 18000,0
25. I. K. Art s.r.o. 17600,0
26. M. Glinowiecki i J. Traka 17150,0
27. A. Wyrzyk 16130,0
28. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 16125,0
29. S. Mladenovic 15950,0
30. A. Łabędzki 15900,0
31. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K. i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 15500,0
32. W. J. Kartus 15150,0
33. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 15075,0
34. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 15000,0
35. R.A.G. Kolk-van Meerveld 14650,0
36. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 14000,0
37. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 13700,0
38. V. Vocetka 13600,0
39. I. Wolska, M. Zawada 13500,0
40. Charvát Group s.r.o. 13200,0
41. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 12600,0
42. A. Kozak i A. Wyrzyk 12600,0
43. T. Sieradzki 12500,0
44. Z. Sobolewski 12000,0
45. inż. J. Sterbacek 12000,0
46. A. Prytulczyk 12000,0
47. E. Tumova 12000,0
48. SK Krasne 11800,0
49. K. Kozłowska i K. Mirpuri 11700,0
50. SK Iwno 11700,0
51. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 11625,0
52. K. Zatloukal 11600,0
53. M. Falzmann 11250,0
54. Osama Aldafea 11000,0
55. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
56. J. Szweycer 10600,0
57. A. Kupczyński, P. Urbańska 10500,0
58. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 10500,0
59. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 10500,0
60. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 10500,0
61. I. Porkátová 10000,0
62. M. Biały 9900,0
63. T. Wicher 9800,0
64. K. Brygier i M. Krzyśków 9800,0
65. D. i. Ł. Such, R. Suchecki 9800,0
66. H. Hristov 9300,0
67. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 9300,0
68. Mustardos P. Gorczyca 9150,0
69. K. Rogowski 9100,0
70. K. Rogowski, R. Urbański 9000,0
71. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 8840,0
72. M. Borkowski 8750,0
73. M. i M. Wnorowscy 8655,0
74. SK Mustang O. Fodorov 8400,0
75. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 8175,0
76. M. Janikowski i G. Sęczek 8160,0
77. D., I. i M. Jaskólscy 7875,0
78. Niespodzianka i K. Zembowicz 7875,0
79. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 7687,5
80. D. Jaskólski 7500,0
81. J. Wyrzyk 7500,0
82. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 7500,0
83. A., M. i P. Laskowscy 7500,0
84. E. Lasota 7500,0
85. J. i J. Zalewscy 7200,0
86. R. Sumiła 7090,0
87. G. Kogut i Ł. Such 7000,0
88. D. i P. Parobczy 6910,0
89. D. Bories 6800,0
90. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
91. M. Laskowska i M. Nicpoń 6800,0
92. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 6540,0
93. BMS Group S. Pegza 6400,0
94. Elektrizace Železnic Praha a.s. 6400,0
95. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 6000,0
96. Stangel Racing 6000,0
97. K. i M. Mazur i B. Olkowska 6000,0
98. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 6000,0
99. M. Aeroporos 6000,0
100. K. Mirpuri 5850,0
101. A. Talarek 5655,0
102. M. Borkowski i K. Mirpuri 5600,0
103. J. Ryżkowski 5500,0
104. Muscat Stud 5470,0
105. C. Witko 5440,0
106. R. Raznowiecki 5440,0
107. PPH Falba 5200,0
108. Yahya Rashid Khamis Al Masruri 5000,0
109. Y. Bachar 5000,0
110. T. Pastuszka 4875,0
111. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
112. R.O. Hahalev 4700,0
113. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 4675,0
114. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 4600,0
115. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 4500,0
116. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 4500,0
117. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4500,0
118. SK Krasne i Niespodzianka 4500,0
119. B. Dörflinger i L. Kowal 4400,0
120. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
121. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
122. B. Olkowska 4125,0
123. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 4000,0
124. E. Melnyk 3750,0
125. P. Karlik 3600,0
126. E. Porębna 3600,0
127. SK Michałów i M. Łojek 3400,0
128. M. Gromala i K. Kozłowska 3400,0
129. R. Maćkowiak 3400,0
130. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 3375,0
131. M. Metza-Jodłowska 3300,0
132. S. Abdulgamidov 3300,0
133. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
134. Cardboard s.r.o. 3200,0
135. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 3080,0
136. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 3000,0
137. P. Szmigiel 3000,0
138. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 3000,0
139. K., M. i P. Mazur 3000,0
140. ZPHU N. Kosiński 3000,0
141. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 3000,0
142. J. Michalak 2800,0
143. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
144. Uni-Res Sp. z o.o. 2720,0
145. B. Głowacki 2720,0
146. G. Sęczek 2475,0
147. SV Vondra s.r.o. 2400,0
148. A. i B. Gągała 2400,0
149. Č. Olehla 2400,0
150. Margot FHU 2250,0
151. ASP Contrast A. Chrząstek-Szyc 2200,0
152. L. Adamczuk 2100,0
153. Nawaf Alhifi 2040,0
154. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 2040,0
155. Cofund – J. Jaskólska i B. Olkowska 2000,0
156. Euro-Sport Management W. Engel 1960,0
157. J. Domańska i SK Michałów 1960,0
158. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 1875,0
159. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 1875,0
160. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
161. Naser Almutairi 1700,0
162. K. Zawiliński 1650,0
163. T. Ruciński 1635,0
164. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 1600,0
165. Z. Górski i K. Mirpuri 1500,0
166. M. Macios i Michał Wyrzyk 1500,0
167. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
168. B. Białowąs 1500,0
169. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 1500,0
170. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 1500,0
171. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1500,0
172. J. Bartniczuk – Interguard, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 1500,0
173. A. Kucharska 1500,0
174. SK Moszna i M. Łojek 1500,0
175. A. Sobierajska 1500,0
176. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
177. T. Nowakowski i M. Salamon 1400,0
178. R. Benš 1400,0
179. J. Dobrzyński 1360,0
180. M. Gosz 1360,0
181. M. P. Batogowski 1295,0
182. V. Lempochner 1200,0
183. R. Bodlák 1200,0
184. P. Wasilewski 1100,0
185. Niespodzianka 1100,0
186. Ca Svet s.r.o. 1000,0
187. Regina Arabians C. J. Gołaszewski 1000,0
188. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
189. K. Zakolski 850,0
190. K. Záhora 800,0
191. J. Chytra 800,0
192. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 750,0
193. A. Kritikos 750,0
194. P. Dukacz, D. Witusiak 750,0
195. M. Mularczyk 750,0
196. Z. Król 750,0
197. A. Milovanov i V. Timoshenko 750,0
198. P. Březina i Z. Makowski 750,0
199. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,0
200. K. Litwiniak 750,0
201. Y. Hamad, K. Liwińska i Y. Vitory 750,0
202. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 750,0
203. V. Timoshenko 750,0
204. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
205. E. i R. Urbańscy 700,0
206. R. Piwko 700,0
207. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 680,0
208. P. Mądel 680,0
209. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 680,0
210. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,0
211. D. Kübbeler 550,0
212. Amjad Taiss Aljumaily 550,0
213. Y. Vitory 450,0
214. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 410,0
215. M. Rogowska 375,0
216. R. Poškus 375,0
217. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 375,0
218. Niespodzianka i M. Surtel 375,0
219. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 375,0
220. P. Lis 340,0
221. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i A. Talarek 340,0
222. K. Busse 275,0
223. G. Jankowska 275,0
224. G., K. i R. Gorczyca 0,0
225. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
226. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
227. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
228. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
229. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
230. J. Dufková 0,0
231. Leon 0,0
232. B. Białołęcka 0,0
233. L. i U. Stampfl 0,0
234. M. Poláková 0,0
235. K. Stoch 0,0
236. Z. Lica 0,0
237. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
238. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
239. H. Vesela 0,0
240. Staj AP 0,0
241. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
242. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
243. K. Urbańczyk 0,0
244. L. Kowal i C. Pawlak 0,0
245. Alaa Ahmad Musallam 0,0
246. Estel Studio Sp. z o. o. 0,0
247. B. Ziółkowska 0,0
248. Team Mariusz Pudzianowski 0,0
249. A. Skrzypczak 0,0
250. Projekt 2B 0,0
251. P. Bronowicki i R. Kułaga 0,0
252. PPH Parys Sp. z o.o. 0,0
253. SK Moszna i R. Świątek 0,0
254. R. Z. Zieliński 0,0
255. F. Fazeli 0,0
256. T. Wieczorek 0,0
257. W. Staniszewski 0,0
258. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
259. R. Giubilo, F. Krupa, Z. Skoczylas, E. Zahariev 0,0
260. M. Przączak 0,0
261. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
262. S. Johnstone 0,0
263. Vasury Kolesa 0,0
264. TRIOS s.r.o. 0,0
265. P. Drutowski 0,0
266. M. Palacz 0,0
267. A. Pyzara-Nakoniechna 0,0
268. W. Janik, W. Kryszyłowicz i S. Maciąg 0,0
269. M. Gołębiowska 0,0
270. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 0,0
271. A. Bączyk 0,0
2034100,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 30-05-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 199360,0
2. K. Mirpuri i W. Żmiejko 61450,0
3. Plavac Sp. z o.o. 57180,0
4. Borussia Sp. z o.o. 48625,0
5. S.A.R.L. Mezagri 43860,0
6. Z. Górski 40585,0
7. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 31880,0
8. E., J. i M. Traka 31660,0
9. Ł. Such i R. Suchecki 30390,0
10. R. Gorczyca i T. Walczyński 27000,0
11. J. i J. Zalewscy i S. Staub 24000,0
12. WOW! Sp. z o.o. 20450,0
13. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 20000,0
14. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 19875,0
15. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 17875,0
16. I. K. Art s.r.o. 17600,0
17. V. Luka 17600,0
18. M. Glinowiecki i J. Traka 17150,0
19. A. Kovćin 16500,0
20. A. Wyrzyk 16130,0
21. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 16125,0
22. A. Łabędzki 15900,0
23. SK Janów Podlaski 15640,0
24. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K. i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 15500,0
25. AMP Invest Sp. z o.o. 15050,0
26. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 15000,0
27. R.A.G. Kolk-van Meerveld 14650,0
28. S. Mladenovic 14550,0
29. UAB Žirgo Startas 14475,0
30. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 14000,0
31. Westminster Race Horses GmbH 13840,0
32. V. Vocetka 13600,0
33. Charvát Group s.r.o. 13200,0
34. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 13075,0
35. SK Michałów 12850,0
36. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 12600,0
37. W. J. Kartus 12350,0
38. inż. J. Sterbacek 12000,0
39. I. Wolska, M. Zawada 12000,0
40. E. Tumova 12000,0
41. SK Krasne 11800,0
42. K. Kozłowska i K. Mirpuri 11700,0
43. SK Iwno 11700,0
44. K. Zatloukal 11600,0
45. M. Falzmann 11250,0
46. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
47. J. Szweycer 10600,0
48. A. Kupczyński, P. Urbańska 10500,0
49. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 10500,0
50. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 10500,0
51. T. Sieradzki 10400,0
52. I. Porkátová 10000,0
53. M. Biały 9900,0
54. T. Wicher 9800,0
55. N. Szelągowska 9637,5
56. Mustardos P. Gorczyca 9150,0
57. K. Rogowski, R. Urbański 9000,0
58. Z. Sobolewski 9000,0
59. M. Borkowski 8750,0
60. SK Mustang O. Fodorov 8400,0
61. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 8400,0
62. M. i M. Wnorowscy 8315,0
63. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 8175,0
64. M. Janikowski i G. Sęczek 8160,0
65. D., I. i M. Jaskólscy 7875,0
66. Niespodzianka i K. Zembowicz 7875,0
67. K. Rogowski 7700,0
68. D. Jaskólski 7500,0
69. J. Wyrzyk 7500,0
70. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 7500,0
71. A., M. i P. Laskowscy 7500,0
72. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 7500,0
73. E. Lasota 7500,0
74. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 7480,0
75. J. i J. Zalewscy 7200,0
76. R. Sumiła 7090,0
77. K. Brygier i M. Krzyśków 7000,0
78. G. Kogut i Ł. Such 7000,0
79. D. i P. Parobczy 6910,0
80. D. Bories 6800,0
81. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
82. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 6540,0
83. BMS Group S. Pegza 6400,0
84. Elektrizace Železnic Praha a.s. 6400,0
85. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 6000,0
86. Stangel Racing 6000,0
87. K. i M. Mazur i B. Olkowska 6000,0
88. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 6000,0
89. M. Borkowski i K. Mirpuri 5600,0
90. J. Ryżkowski 5500,0
91. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,0
92. Osama Aldafea 5500,0
93. Yahya Rashid Khamis Al Masruri 5000,0
94. T. Pastuszka 4875,0
95. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
96. PPH Falba 4750,0
97. R.O. Hahalev 4700,0
98. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 4600,0
99. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 4500,0
100. SK Krasne i Niespodzianka 4500,0
101. B. Dörflinger i L. Kowal 4400,0
102. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
103. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
104. B. Olkowska 4125,0
105. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 4125,0
106. A. Talarek 4015,0
107. A. Prytulczyk 4000,0
108. E. Melnyk 3750,0
109. P. Karlik 3600,0
110. E. Porębna 3600,0
111. A. Kozak i A. Wyrzyk 3600,0
112. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 3575,0
113. Muscat Stud 3470,0
114. SK Michałów i M. Łojek 3400,0
115. M. Metza-Jodłowska 3300,0
116. S. Abdulgamidov 3300,0
117. H. Hristov 3300,0
118. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
119. Cardboard s.r.o. 3200,0
120. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 3000,0
121. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 3000,0
122. P. Szmigiel 3000,0
123. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 3000,0
124. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 3000,0
125. K., M. i P. Mazur 3000,0
126. ZPHU N. Kosiński 3000,0
127. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 3000,0
128. J. Michalak 2800,0
129. D. i. Ł. Such, R. Suchecki 2800,0
130. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
131. C. Witko 2720,0
132. M. Gromala i K. Kozłowska 2720,0
133. R. Raznowiecki 2720,0
134. Uni-Res Sp. z o.o. 2720,0
135. B. Głowacki 2720,0
136. G. Sęczek 2475,0
137. SV Vondra s.r.o. 2400,0
138. A. i B. Gągała 2400,0
139. Č. Olehla 2400,0
140. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 2330,0
141. Margot FHU 2250,0
142. K. Mirpuri 2250,0
143. ASP Contrast A. Chrząstek-Szyc 2200,0
144. L. Adamczuk 2100,0
145. Nawaf Alhifi 2040,0
146. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2000,0
147. K. Kamińska i J. Nesteruk 2000,0
148. J. Domańska i SK Michałów 1960,0
149. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 1875,0
150. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
151. Naser Almutairi 1700,0
152. K. Zawiliński 1650,0
153. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 1600,0
154. Z. Górski i K. Mirpuri 1500,0
155. M. Macios i Michał Wyrzyk 1500,0
156. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
157. B. Białowąs 1500,0
158. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 1500,0
159. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 1500,0
160. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1500,0
161. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 1500,0
162. J. Bartniczuk – Interguard, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 1500,0
163. A. Kucharska 1500,0
164. SK Moszna i M. Łojek 1500,0
165. A. Sobierajska 1500,0
166. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 1440,0
167. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
168. R. Maćkowiak 1400,0
169. T. Nowakowski i M. Salamon 1400,0
170. T. Ruciński 1360,0
171. M. Gosz 1360,0
172. V. Lempochner 1200,0
173. R. Bodlák 1200,0
174. P. Wasilewski 1100,0
175. Niespodzianka 1100,0
176. Euro-Sport Management W. Engel 1060,0
177. Y. Bachar 1000,0
178. Ca Svet s.r.o. 1000,0
179. M. P. Batogowski 955,0
180. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
181. K. Zakolski 850,0
182. K. Záhora 800,0
183. J. Chytra 800,0
184. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 750,0
185. A. Kritikos 750,0
186. P. Dukacz, D. Witusiak 750,0
187. M. Mularczyk 750,0
188. Z. Król 750,0
189. A. Milovanov i V. Timoshenko 750,0
190. P. Březina i Z. Makowski 750,0
191. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,0
192. K. Litwiniak 750,0
193. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 750,0
194. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
195. E. i R. Urbańscy 700,0
196. R. Piwko 700,0
197. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 680,0
198. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 680,0
199. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,0
200. D. Kübbeler 550,0
201. Amjad Taiss Aljumaily 550,0
202. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 500,0
203. Y. Vitory 450,0
204. M. Rogowska 375,0
205. R. Poškus 375,0
206. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 375,0
207. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 375,0
208. P. Lis 340,0
209. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i A. Talarek 340,0
210. K. Busse 275,0
211. G. Jankowska 275,0
212. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 187,5
213. G., K. i R. Gorczyca 0,0
214. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
215. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
216. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
217. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
218. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
219. J. Dufková 0,0
220. Leon 0,0
221. B. Białołęcka 0,0
222. L. i U. Stampfl 0,0
223. M. Poláková 0,0
224. K. Stoch 0,0
225. Z. Lica 0,0
226. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
227. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
228. H. Vesela 0,0
229. Staj AP 0,0
230. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
231. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
232. K. Urbańczyk 0,0
233. L. Kowal i C. Pawlak 0,0
234. Alaa Ahmad Musallam 0,0
235. Estel Studio Sp. z o. o. 0,0
236. B. Ziółkowska 0,0
237. Team Mariusz Pudzianowski 0,0
238. A. Skrzypczak 0,0
239. Projekt 2B 0,0
240. P. Bronowicki i R. Kułaga 0,0
241. PPH Parys Sp. z o.o. 0,0
242. SK Moszna i R. Świątek 0,0
243. R. Z. Zieliński 0,0
244. F. Fazeli 0,0
245. T. Wieczorek 0,0
246. P. Mądel 0,0
247. Niespodzianka i M. Surtel 0,0
248. J. Dobrzyński 0,0
249. Cofund – J. Jaskólska i B. Olkowska 0,0
250. W. Staniszewski 0,0
251. M. Aeroporos 0,0
252. Y. Hamad, K. Liwińska i Y. Vitory 0,0
253. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
254. R. Giubilo, F. Krupa, Z. Skoczylas, E. Zahariev 0,0
255. M. Przączak 0,0
256. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
257. S. Johnstone 0,0
258. Vasury Kolesa 0,0
259. TRIOS s.r.o. 0,0
260. P. Drutowski 0,0
261. M. Palacz 0,0
262. A. Pyzara-Nakoniechna 0,0
263. W. Janik, W. Kryszyłowicz i S. Maciąg 0,0
1711875,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 23-05-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 79560,0
2. K. Mirpuri i W. Żmiejko 61000,0
3. Plavac Sp. z o.o. 48775,0
4. Borussia Sp. z o.o. 48250,0
5. S.A.R.L. Mezagri 41110,0
6. Z. Górski 33510,0
7. R. Gorczyca i T. Walczyński 27000,0
8. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 24220,0
9. E., J. i M. Traka 21060,0
10. WOW! Sp. z o.o. 20450,0
11. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 20000,0
12. M. Glinowiecki i J. Traka 17150,0
13. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 16375,0
14. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 15500,0
15. AMP Invest Sp. z o.o. 15050,0
16. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 15000,0
17. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 14000,0
18. Westminster Race Horses GmbH 13840,0
19. I. K. Art s.r.o. 13600,0
20. A. Wyrzyk 13130,0
21. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 13075,0
22. SK Michałów 12850,0
23. Ł. Such i R. Suchecki 12570,0
24. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 12375,0
25. J. i J. Zalewscy i S. Staub 12000,0
26. inż. J. Sterbacek 12000,0
27. I. Wolska, M. Zawada 12000,0
28. K. Kozłowska i K. Mirpuri 11700,0
29. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
30. J. Szweycer 10600,0
31. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 10500,0
32. UAB Žirgo Startas 10475,0
33. SK Krasne 10400,0
34. Charvát Group s.r.o. 10000,0
35. A. Łabędzki 9800,0
36. V. Luka 9600,0
37. Mustardos P. Gorczyca 9150,0
38. R.A.G. Kolk-van Meerveld 9050,0
39. K. Rogowski, R. Urbański 9000,0
40. Z. Sobolewski 9000,0
41. A. Kovćin 9000,0
42. M. Biały 9000,0
43. SK Janów Podlaski 8840,0
44. M. Borkowski 8750,0
45. V. Vocetka 8400,0
46. SK Mustang O. Fodorov 8400,0
47. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 8400,0
48. M. i M. Wnorowscy 8315,0
49. M. Falzmann 8250,0
50. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 7875,0
51. D. Jaskólski 7500,0
52. J. Wyrzyk 7500,0
53. A., M. i P. Laskowscy 7500,0
54. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 7500,0
55. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 7500,0
56. E. Lasota 7500,0
57. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 7480,0
58. K. Brygier i M. Krzyśków 7000,0
59. G. Kogut i Ł. Such 7000,0
60. D. i P. Parobczy 6910,0
61. D. Bories 6800,0
62. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
63. K. Zatloukal 6800,0
64. M. Janikowski i G. Sęczek 6800,0
65. BMS Group S. Pegza 6400,0
66. K. i M. Mazur i B. Olkowska 6000,0
67. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 6000,0
68. K. Rogowski 5925,0
69. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 5775,0
70. N. Szelągowska 5587,5
71. J. Ryżkowski 5500,0
72. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,0
73. Osama Aldafea 5500,0
74. Yahya Rashid Khamis Al Masruri 5000,0
75. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
76. PPH Falba 4750,0
77. R.O. Hahalev 4700,0
78. S. Mladenovic 4550,0
79. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 4500,0
80. B. Dörflinger i L. Kowal 4400,0
81. W. J. Kartus 4350,0
82. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
83. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
84. R. Sumiła 4090,0
85. Stangel Racing 4000,0
86. A. Prytulczyk 4000,0
87. B. Olkowska 3750,0
88. J. i J. Zalewscy 3600,0
89. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3600,0
90. A. Kozak i A. Wyrzyk 3600,0
91. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 3575,0
92. Muscat Stud 3470,0
93. A. Talarek 3400,0
94. SK Michałów i M. Łojek 3400,0
95. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 3375,0
96. S. Abdulgamidov 3300,0
97. H. Hristov 3300,0
98. T. Pastuszka 3275,0
99. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
100. Cardboard s.r.o. 3200,0
101. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 3000,0
102. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 3000,0
103. A. Kupczyński, P. Urbańska 3000,0
104. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 3000,0
105. P. Szmigiel 3000,0
106. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 3000,0
107. E. Melnyk 3000,0
108. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 3000,0
109. K., M. i P. Mazur 3000,0
110. ZPHU N. Kosiński 3000,0
111. T. Sieradzki 2800,0
112. T. Wicher 2800,0
113. M. Borkowski i K. Mirpuri 2800,0
114. D. i. Ł. Such, R. Suchecki 2800,0
115. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
116. C. Witko 2720,0
117. M. Gromala i K. Kozłowska 2720,0
118. R. Raznowiecki 2720,0
119. Uni-Res Sp. z o.o. 2720,0
120. G. Sęczek 2475,0
121. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 2330,0
122. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 2300,0
123. L. Adamczuk 2100,0
124. J. Michalak 2100,0
125. Nawaf Alhifi 2040,0
126. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2000,0
127. K. Kamińska i J. Nesteruk 2000,0
128. J. Domańska i SK Michałów 1960,0
129. Margot FHU 1875,0
130. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
131. Naser Almutairi 1700,0
132. SV Vondra s.r.o. 1600,0
133. Z. Górski i K. Mirpuri 1500,0
134. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
135. K. Mirpuri 1500,0
136. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1500,0
137. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 1500,0
138. J. Bartniczuk – Interguard, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 1500,0
139. SK Krasne i Niespodzianka 1500,0
140. A. Kucharska 1500,0
141. SK Moszna i M. Łojek 1500,0
142. A. Sobierajska 1500,0
143. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 1440,0
144. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
145. R. Maćkowiak 1400,0
146. T. Ruciński 1360,0
147. M. Gosz 1360,0
148. P. Karlik 1200,0
149. P. Wasilewski 1100,0
150. M. Metza-Jodłowska 1100,0
151. K. Zawiliński 1100,0
152. Niespodzianka 1100,0
153. Euro-Sport Management W. Engel 1060,0
154. Y. Bachar 1000,0
155. M. P. Batogowski 955,0
156. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
157. K. Zakolski 850,0
158. Elektrizace Železnic Praha a.s. 800,0
159. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 750,0
160. P. Dukacz, D. Witusiak 750,0
161. M. Mularczyk 750,0
162. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 750,0
163. Z. Król 750,0
164. P. Březina i Z. Makowski 750,0
165. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,0
166. K. Litwiniak 750,0
167. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 750,0
168. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
169. SK Iwno 700,0
170. R. Piwko 700,0
171. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 680,0
172. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,0
173. D. Kübbeler 550,0
174. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 500,0
175. Y. Vitory 450,0
176. A. Kritikos 375,0
177. D., I. i M. Jaskólscy 375,0
178. M. Rogowska 375,0
179. Niespodzianka i K. Zembowicz 375,0
180. R. Poškus 375,0
181. A. Milovanov i V. Timoshenko 375,0
182. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 375,0
183. P. Lis 340,0
184. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i A. Talarek 340,0
185. K. Busse 275,0
186. G. Jankowska 275,0
187. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 187,5
188. M. Macios i Michał Wyrzyk 0,0
189. G., K. i R. Gorczyca 0,0
190. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 0,0
191. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
192. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
193. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
194. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
195. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
196. J. Dufková 0,0
197. Leon 0,0
198. B. Białołęcka 0,0
199. E. i R. Urbańscy 0,0
200. L. i U. Stampfl 0,0
201. M. Poláková 0,0
202. K. Stoch 0,0
203. Z. Lica 0,0
204. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
205. E. Porębna 0,0
206. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
207. H. Vesela 0,0
208. B. Białowąs 0,0
209. Staj AP 0,0
210. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
211. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
212. V. Lempochner 0,0
213. K. Urbańczyk 0,0
214. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 0,0
215. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 0,0
216. L. Kowal i C. Pawlak 0,0
217. Alaa Ahmad Musallam 0,0
218. Estel Studio Sp. z o. o. 0,0
219. B. Ziółkowska 0,0
220. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 0,0
221. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,0
222. Team Mariusz Pudzianowski 0,0
223. A. Skrzypczak 0,0
224. Projekt 2B 0,0
225. P. Bronowicki i R. Kułaga 0,0
226. PPH Parys Sp. z o.o. 0,0
227. SK Moszna i R. Świątek 0,0
228. R. Z. Zieliński 0,0
229. F. Fazeli 0,0
230. T. Wieczorek 0,0
231. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 0,0
232. P. Mądel 0,0
233. Niespodzianka i M. Surtel 0,0
234. J. Dobrzyński 0,0
235. Cofund – J. Jaskólska i B. Olkowska 0,0
236. W. Staniszewski 0,0
237. M. Aeroporos 0,0
238. Y. Hamad, K. Liwińska i Y. Vitory 0,0
239. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
240. R. Giubilo, F. Krupa, Z. Skoczylas, E. Zahariev 0,0
241. M. Przączak 0,0
1248800,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 16-05-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 74060,0
2. S.A.R.L. Mezagri 33080,0
3. Plavac Sp. z o.o. 27775,0
4. K. Mirpuri i W. Żmiejko 26000,0
5. R. Gorczyca i T. Walczyński 23000,0
6. E., J. i M. Traka 21060,0
7. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 20000,0
8. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16670,0
9. WOW! Sp. z o.o. 15690,0
10. I. K. Art s.r.o. 13600,0
11. Z. Górski 13240,0
12. AMP Invest Sp. z o.o. 13050,0
13. SK Michałów 12850,0
14. Ł. Such i R. Suchecki 12570,0
15. J. i J. Zalewscy i S. Staub 12000,0
16. inż. J. Sterbacek 12000,0
17. I. Wolska, M. Zawada 12000,0
18. K. Kozłowska i K. Mirpuri 11700,0
19. Westminster Race Horses GmbH 10990,0
20. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
21. J. Szweycer 10600,0
22. UAB Žirgo Startas 10100,0
23. Charvát Group s.r.o. 10000,0
24. A. Łabędzki 9800,0
25. V. Luka 9600,0
26. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 9375,0
27. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 9375,0
28. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9200,0
29. R.A.G. Kolk-van Meerveld 9050,0
30. K. Rogowski, R. Urbański 9000,0
31. Z. Sobolewski 9000,0
32. A. Kovćin 9000,0
33. M. Biały 9000,0
34. V. Vocetka 8400,0
35. SK Mustang O. Fodorov 8400,0
36. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 8400,0
37. M. i M. Wnorowscy 8315,0
38. M. Falzmann 8250,0
39. Borussia Sp. z o.o. 8250,0
40. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 7875,0
41. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 7500,0
42. D. Jaskólski 7500,0
43. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 7500,0
44. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 7500,0
45. A., M. i P. Laskowscy 7500,0
46. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 7500,0
47. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 7500,0
48. SK Janów Podlaski 7140,0
49. M. Borkowski 7000,0
50. K. Brygier i M. Krzyśków 7000,0
51. G. Kogut i Ł. Such 7000,0
52. D. Bories 6800,0
53. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
54. K. Zatloukal 6800,0
55. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 5775,0
56. A. Wyrzyk 5630,0
57. J. Ryżkowski 5500,0
58. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,0
59. K. Rogowski 5175,0
60. Yahya Rashid Khamis Al Masruri 5000,0
61. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
62. PPH Falba 4750,0
63. BMS Group S. Pegza 4600,0
64. S. Mladenovic 4550,0
65. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 4500,0
66. W. J. Kartus 4350,0
67. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
68. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
69. N. Szelągowska 4087,5
70. Stangel Racing 4000,0
71. A. Prytulczyk 4000,0
72. R. Sumiła 3715,0
73. J. i J. Zalewscy 3600,0
74. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3600,0
75. A. Kozak i A. Wyrzyk 3600,0
76. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 3375,0
77. S. Abdulgamidov 3300,0
78. H. Hristov 3300,0
79. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
80. Cardboard s.r.o. 3200,0
81. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 3000,0
82. R.O. Hahalev 3000,0
83. A. Kupczyński, P. Urbańska 3000,0
84. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 3000,0
85. P. Szmigiel 3000,0
86. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 3000,0
87. K. i M. Mazur i B. Olkowska 3000,0
88. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 3000,0
89. E. Melnyk 3000,0
90. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 3000,0
91. K., M. i P. Mazur 3000,0
92. T. Pastuszka 2900,0
93. SK Krasne 2900,0
94. T. Sieradzki 2800,0
95. T. Wicher 2800,0
96. M. Borkowski i K. Mirpuri 2800,0
97. D. i. Ł. Such, R. Suchecki 2800,0
98. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
99. C. Witko 2720,0
100. M. Gromala i K. Kozłowska 2720,0
101. R. Raznowiecki 2720,0
102. G. Sęczek 2475,0
103. Muscat Stud 2370,0
104. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 2330,0
105. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 2300,0
106. B. Dörflinger i L. Kowal 2200,0
107. L. Adamczuk 2100,0
108. J. Michalak 2100,0
109. SK Michałów i M. Łojek 2040,0
110. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2000,0
111. K. Kamińska i J. Nesteruk 2000,0
112. J. Domańska i SK Michałów 1960,0
113. D. i P. Parobczy 1810,0
114. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
115. Naser Almutairi 1700,0
116. Mustardos P. Gorczyca 1650,0
117. SV Vondra s.r.o. 1600,0
118. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 1500,0
119. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
120. K. Mirpuri 1500,0
121. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1500,0
122. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 1500,0
123. J. Bartniczuk – Interguard, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 1500,0
124. SK Krasne i Niespodzianka 1500,0
125. A. Kucharska 1500,0
126. SK Moszna i M. Łojek 1500,0
127. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 1440,0
128. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
129. R. Maćkowiak 1400,0
130. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 1375,0
131. Nawaf Alhifi 1360,0
132. T. Ruciński 1360,0
133. M. Gosz 1360,0
134. P. Karlik 1200,0
135. M. Glinowiecki i J. Traka 1150,0
136. M. Metza-Jodłowska 1100,0
137. K. Zawiliński 1100,0
138. Niespodzianka 1100,0
139. Euro-Sport Management W. Engel 1060,0
140. Y. Bachar 1000,0
141. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
142. Elektrizace Železnic Praha a.s. 800,0
143. B. Olkowska 750,0
144. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 750,0
145. M. Mularczyk 750,0
146. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 750,0
147. Z. Król 750,0
148. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,0
149. K. Litwiniak 750,0
150. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
151. SK Iwno 700,0
152. R. Piwko 700,0
153. A. Talarek 680,0
154. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 680,0
155. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 680,0
156. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,0
157. D. Kübbeler 550,0
158. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 500,0
159. Y. Vitory 450,0
160. A. Kritikos 375,0
161. Margot FHU 375,0
162. D., I. i M. Jaskólscy 375,0
163. M. Rogowska 375,0
164. Niespodzianka i K. Zembowicz 375,0
165. M. P. Batogowski 275,0
166. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 187,5
167. Z. Górski i K. Mirpuri 0,0
168. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
169. M. Macios i Michał Wyrzyk 0,0
170. G., K. i R. Gorczyca 0,0
171. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 0,0
172. P. Wasilewski 0,0
173. K. Busse 0,0
174. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
175. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
176. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
177. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
178. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
179. J. Wyrzyk 0,0
180. J. Dufková 0,0
181. Leon 0,0
182. B. Białołęcka 0,0
183. E. i R. Urbańscy 0,0
184. L. i U. Stampfl 0,0
185. M. Poláková 0,0
186. K. Stoch 0,0
187. Z. Lica 0,0
188. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
189. E. Porębna 0,0
190. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
191. H. Vesela 0,0
192. B. Białowąs 0,0
193. Staj AP 0,0
194. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
195. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
196. V. Lempochner 0,0
197. K. Urbańczyk 0,0
198. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 0,0
199. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 0,0
200. L. Kowal i C. Pawlak 0,0
201. Alaa Ahmad Musallam 0,0
202. Estel Studio Sp. z o. o. 0,0
203. R. Poškus 0,0
204. B. Ziółkowska 0,0
205. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 0,0
206. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,0
207. A. Milovanov i V. Timoshenko 0,0
208. P. Březina i Z. Makowski 0,0
209. Team Mariusz Pudzianowski 0,0
210. A. Skrzypczak 0,0
211. Projekt 2B 0,0
212. P. Bronowicki i R. Kułaga 0,0
213. PPH Parys Sp. z o.o. 0,0
214. SK Moszna i R. Świątek 0,0
215. R. Z. Zieliński 0,0
216. F. Fazeli 0,0
217. T. Wieczorek 0,0
218. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 0,0
219. P. Mądel 0,0
220. Niespodzianka i M. Surtel 0,0
221. J. Dobrzyński 0,0
222. Cofund – J. Jaskólska i B. Olkowska 0,0
223. W. Staniszewski 0,0
224. M. Aeroporos 0,0
225. Y. Hamad, K. Liwińska i Y. Vitory 0,0
925225,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 09-05-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 56880,0
2. R. Gorczyca i T. Walczyński 23000,0
3. Plavac Sp. z o.o. 19525,0
4. K. Mirpuri i W. Żmiejko 18000,0
5. S.A.R.L. Mezagri 14300,0
6. I. K. Art s.r.o. 13600,0
7. Z. Górski 13240,0
8. WOW! Sp. z o.o. 12990,0
9. J. i J. Zalewscy i S. Staub 12000,0
10. inż. J. Sterbacek 12000,0
11. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 11120,0
12. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
13. J. Szweycer 10600,0
14. UAB Žirgo Startas 10100,0
15. Charvat Group, s.r.o. 10000,0
16. Ł. Such i R. Suchecki 9770,0
17. V. Luka 9600,0
18. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 9375,0
19. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9200,0
20. R.A.G. Kolk-van Meerveld 9050,0
21. M. Biały 9000,0
22. Westminster Race Horses GmbH 8740,0
23. V. Vocetka 8400,0
24. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 8400,0
25. Borussia Sp. z o.o. 8250,0
26. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 7875,0
27. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 7500,0
28. D. Jaskólski 7500,0
29. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 7500,0
30. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 7500,0
31. A., M. i P. Laskowscy 7500,0
32. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 7500,0
33. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 7500,0
34. SK Mustang O. Fodorov 7000,0
35. M. Borkowski 7000,0
36. D. Bories 6800,0
37. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
38. K. Zatloukal 6800,0
39. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 5775,0
40. J. Ryżkowski 5500,0
41. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,0
42. AMP Invest Sp. z o.o. 5050,0
43. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
44. K. Rogowski 4350,0
45. W. J. Kartus 4350,0
46. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
47. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
48. Stangel Racing 4000,0
49. R. Sumiła 3715,0
50. BMS Group S. Pegza 3600,0
51. J. i J. Zalewscy 3600,0
52. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3600,0
53. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 3375,0
54. S. Abdulgamidov 3300,0
55. H. Hristov 3300,0
56. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
57. Cardboard s.r.o. 3200,0
58. R.O. Hahalev 3000,0
59. A. Kupczyński, P. Urbańska 3000,0
60. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 3000,0
61. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 3000,0
62. K. i M. Mazur i B. Olkowska 3000,0
63. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 3000,0
64. E. Melnyk 3000,0
65. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 3000,0
66. T. Pastuszka 2900,0
67. T. Sieradzki 2800,0
68. T. Wicher 2800,0
69. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
70. C. Witko 2720,0
71. M. Gromala i K. Kozłowska 2720,0
72. S. Mladenovic 2450,0
73. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 2300,0
74. B. Dörflinger i L. Kowal 2200,0
75. G. Sęczek 2200,0
76. L. Adamczuk 2100,0
77. A. Wyrzyk 2030,0
78. D. i P. Parobczy 1810,0
79. K. Kozłowska i K. Mirpuri 1800,0
80. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
81. Naser Almutairi 1700,0
82. Mustardos P. Gorczyca 1650,0
83. SV Vondra s.r.o. 1600,0
84. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 1500,0
85. K. Rogowski, R. Urbański 1500,0
86. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
87. Z. Sobolewski 1500,0
88. K. Mirpuri 1500,0
89. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 1500,0
90. SK Krasne 1500,0
91. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1500,0
92. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
93. Muscat Stud 1370,0
94. Nawaf Alhifi 1360,0
95. SK Michałów i M. Łojek 1360,0
96. P. Karlik 1200,0
97. M. Glinowiecki i J. Traka 1150,0
98. M. Metza-Jodłowska 1100,0
99. Euro-Sport Management W. Engel 1060,0
100. E., J. i M. Traka 1060,0
101. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
102. SK Michałów 850,0
103. Elektrizace Železnic Praha a.s. 800,0
104. B. Olkowska 750,0
105. M. Mularczyk 750,0
106. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 750,0
107. Z. Król 750,0
108. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,0
109. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
110. SK Iwno 700,0
111. A. Talarek 680,0
112. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 680,0
113. M. i M. Wnorowscy 615,0
114. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,0
115. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 530,0
116. D., I. i M. Jaskólscy 375,0
117. Niespodzianka i K. Zembowicz 375,0
118. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 275,0
119. N. Szelągowska 187,5
120. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 187,5
121. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 0,0
122. Z. Górski i K. Mirpuri 0,0
123. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0,0
124. A. Kritikos 0,0
125. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
126. M. Macios i Michał Wyrzyk 0,0
127. G., K. i R. Gorczyca 0,0
128. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 0,0
129. Margot FHU 0,0
130. P. Wasilewski 0,0
131. K. Busse 0,0
132. K. Zawiliński 0,0
133. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 0,0
134. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
135. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
136. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
137. M. Falzmann 0,0
138. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
139. A. Kovćin 0,0
140. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
141. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 0,0
142. J. Wyrzyk 0,0
143. J. Dufková 0,0
144. Leon 0,0
145. P. Szmigiel 0,0
146. B. Białołęcka 0,0
147. E. i R. Urbańscy 0,0
148. L. i U. Stampfl 0,0
149. M. Poláková 0,0
150. K. Stoch 0,0
151. Z. Lica 0,0
152. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
153. E. Porębna 0,0
154. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
155. H. Vesela 0,0
156. B. Białowąs 0,0
157. Staj AP 0,0
158. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
159. M. Rogowska 0,0
160. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
161. M. Borkowski i K. Mirpuri 0,0
162. V. Lempochner 0,0
163. K. Urbańczyk 0,0
164. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 0,0
165. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 0,0
166. L. Kowal i C. Pawlak 0,0
167. Alaa Ahmad Musallam 0,0
168. Estel Studio Sp. z o. o. 0,0
169. R. Poškus 0,0
170. B. Ziółkowska 0,0
171. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 0,0
172. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,0
173. A. Milovanov i V. Timoshenko 0,0
174. P. Březina i Z. Makowski 0,0
175. Team Mariusz Pudzianowski 0,0
176. SK Janów Podlaski 0,0
177. A. Skrzypczak 0,0
610700,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 03-05-2021

Lp. Nazwisko Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 32550,0
2. R. Gorczyca i T. Walczyński 23000,0
3. K. Mirpuri i W. Żmiejko 16500,0
4. I. K. Art s.r.o. 13600,0
5. S.A.R.L. Mezagri 13200,0
6. J. i J. Zalewscy i S. Staub 12000,0
7. inż. J. Sterbacek 12000,0
8. WOW! Sp. z o.o. 11350,0
9. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10600,0
10. UAB Žirgo Startas 10100,0
11. Charvat Group, s.r.o. 10000,0
12. V. Luka 9600,0
13. Z. Górski 9400,0
14. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 9200,0
15. R.A.G. Kolk-van Meerveld 8500,0
16. V. Vocetka 8400,0
17. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 8400,0
18. Ł. Such i R. Suchecki 7970,0
19. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7895,0
20. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 7500,0
21. D. Jaskólski 7500,0
22. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 7500,0
23. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 7500,0
24. SK Mustang O. Fodorov 7000,0
25. M. Borkowski 7000,0
26. D. Bories 6800,0
27. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6800,0
28. K. Zatloukal 6800,0
29. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 5400,0
30. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 4800,0
31. AMP Invest Sp. z o.o. 4600,0
32. W. J. Kartus 4350,0
33. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 4240,0
34. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 4240,0
35. Stangel Racing 4000,0
36. BMS Group S. Pegza 3600,0
37. K. Rogowski 3600,0
38. J. i J. Zalewscy 3600,0
39. Plavac Sp. z o.o. 3375,0
40. H. Hristov 3300,0
41. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,0
42. Cardboard s.r.o. 3200,0
43. Westminster Race Horses GmbH 3000,0
44. R.O. Hahalev 3000,0
45. A. Kupczyński, P. Urbańska 3000,0
46. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 3000,0
47. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 3000,0
48. T. Sieradzki 2800,0
49. T. Wicher 2800,0
50. Haifi Ali Alhaifi 2720,0
51. C. Witko 2720,0
52. S. Mladenovic 2450,0
53. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 2300,0
54. B. Dörflinger i L. Kowal 2200,0
55. L. Adamczuk 2100,0
56. T. Pastuszka 2000,0
57. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 1875,0
58. K. Kozłowska i K. Mirpuri 1800,0
59. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 1750,0
60. Mustardos P. Gorczyca 1650,0
61. SV Vondra s.r.o. 1600,0
62. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 1500,0
63. K. Rogowski, R. Urbański 1500,0
64. Nessa Arabians Sp. z o.o. 1500,0
65. Z. Sobolewski 1500,0
66. K. Mirpuri 1500,0
67. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
68. Nawaf Alhifi 1360,0
69. SK Michałów i M. Łojek 1360,0
70. P. Karlik 1200,0
71. M. Glinowiecki i J. Traka 1150,0
72. M. Metza-Jodłowska 1100,0
73. S. Abdulgamidov 1100,0
74. Euro-Sport Management W. Engel 1060,0
75. D. i P. Parobczy 1060,0
76. I. Yordanov-Dimitrov 925,0
77. SK Michałów 850,0
78. Elektrizace Železnic Praha a.s. 800,0
79. B. Olkowska 750,0
80. M. Mularczyk 750,0
81. Z. Król 750,0
82. K. i W. Kryszyłowicz 700,0
83. SK Iwno 700,0
84. A. Talarek 680,0
85. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 680,0
86. M. i M. Wnorowscy 615,0
87. Muscat Stud 550,0
88. A. Wyrzyk 530,0
89. I. Bogdan, K. Borkowska-Mekarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 530,0
90. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 375,0
91. D., I. i M. Jaskólscy 375,0
92. Naser Almutairi 340,0
93. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 275,0
94. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 0,0
95. N. Szelągowska 0,0
96. Z. Górski i K. Mirpuri 0,0
97. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 0,0
98. A. Kritikos 0,0
99. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
100. M. Macios i Michał Wyrzyk 0,0
101. G., K. i R. Gorczyca 0,0
102. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 0,0
103. Margot FHU 0,0
104. P. Wasilewski 0,0
105. K. Busse 0,0
106. E., J. i M. Traka 0,0
107. K. Zawiliński 0,0
108. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 0,0
109. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 0,0
110. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,0
111. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 0,0
112. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 0,0
113. M. Falzmann 0,0
114. S. Górski D.T., B. Olkowska 0,0
115. A. Kovćin 0,0
116. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 0,0
117. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 0,0
118. J. Wyrzyk 0,0
119. J. Dufková 0,0
120. Leon 0,0
121. P. Szmigiel 0,0
122. B. Białołęcka 0,0
123. E. i R. Urbańscy 0,0
124. L. i U. Stampfl 0,0
125. M. Poláková 0,0
126. K. Stoch 0,0
127. Z. Lica 0,0
128. P. Łucki i Robert Zieliński 0,0
129. E. Porębna 0,0
130. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,0
131. H. Vesela 0,0
132. B. Białowąs 0,0
133. Staj AP 0,0
134. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,0
135. M. Rogowska 0,0
136. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 0,0
137. M. Borkowski i K. Mirpuri 0,0
138. V. Lempochner 0,0
429400,0

od 2014.01.01 do 2014.12.31

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 31-12-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 037 600,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 241 300,00

6
SK Janów Podlaski 187 135,00

7
SK Michałów 186 740,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
A. i A. Chodowiec 161 370,00

11
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

12
SK Widzów – A. Tyszko 151 705,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
Pejon – E. Porębna 82 610,00

22
M. Malinowski 81 810,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 48 100,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 30 100,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 8 050,00

203
R. Styczyński 7 740,00

204
M. Wyrzyk 7 700,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
H. Smolik i M. Kosicki 6 300,00

211
B. Ćwik 6 160,00

212
I. Pejškova 6 000,00

213
A. i W. Jasińscy 5 960,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.11.24

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 24-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 016 000,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 246 700,00

6
SK Michałów 186 740,00

7
SK Janów Podlaski 182 935,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
M. Malinowski 88 810,00

22
Pejon – E. Porębna 82 610,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 29 750,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
R. Styczyński 7 740,00

203
M. Wyrzyk 7 700,00

204
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
B. Ćwik 6 160,00

211
I. Pejškova 6 000,00

212
A. i W. Jasińscy 5 960,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.11.17

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 17-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 317 010,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 291 410,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 208 670,00

6
SK Michałów 186 500,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

8
SK Janów Podlaski 174 535,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 965,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 91 905,00

20
A. Wójtowicz 89 855,00

21
M. Malinowski 87 810,00

22
J. Ryżkowski 78 930,00

23
Pejon – E. Porębna 77 010,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 66 700,00

32
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

34
K. Rogowski 62 845,00

35
A. Kochalska 62 350,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

37
Edwina Stud 60 000,00

38
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

39
J. Głowacki 59 130,00

40
Y. Baizharkinov 58 595,00

41
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

42
R. Szpar 57 730,00

43
A. Pastuszka 57 450,00

44
G. Sęczek 57 210,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

47
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

50
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

51
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

52
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

57
E. Czopyk 44 200,00

58
A. Łabędzki 44 060,00

59
P. Szmigiel 43 300,00

60
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

61
M. Wnorowska 41 730,00

62
K. Zakolski 41 400,00

63
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 41 320,00

64
SK Iwno 40 860,00

65
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

66
D. Mioduszewski 40 630,00

67
K. Litwiniak 40 150,00

68
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

69
A. Dyszkielewicz 36 940,00

70
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

71
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 950,00

72
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

74
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

75
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

76
P. Głowacki 33 850,00

77
Lutetia Arabians 33 700,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
B. M. Tomaszewski 29 870,00

85
J. Siwonia 29 660,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
A. Wyrzyk 27 490,00

92
B. Głowacki 27 000,00

93
S. Zawgorodny 26 260,00

94
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 25 950,00

96
M. Łojek i M. Zawada 25 880,00

97
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 25 225,00

100
E. Lasota 25 100,00

101
J. Szweycer 25 060,00

102
G. Richards 25 000,00

103
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

104
Niespodzianka 23 560,00

105
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

106
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

107
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

108
S. Mladenovic 22 575,00

109
M. Filipowska 22 570,00

110
E. Gilert 22 420,00

111
O. Bottura 22 410,00

112
R. Ptach 21 850,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

114
J. i K. Dobosz 21 360,00

115
Z. i M. Nieznańscy 21 250,00

116
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

117
T. Ithaish 21 000,00

118
M. Stelmaszczyk 20 960,00

119
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

120
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

121
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

122
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

123
S. Bujarski 19 950,00

124
N. Magomedov 19 610,00

125
K. Micuła 19 300,00

126
SK Kozienice 18 545,00

127
M. Kobus 18 055,00

128
B. Olkowska 17 800,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

132
A. Żyłkowska 16 880,00

133
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

134
A. i P. Łojcha 16 700,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

136
G. Kerimbekova 16 500,00

137
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

138
P. Kicek 16 090,00

139
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

140
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

141
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

142
B. Dörflinger 15 350,00

143
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

153
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

154
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

155
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

156
W. Szydełko 12 440,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

158
MPL Racing 12 400,00

159
T. i J. Opalińscy 11 910,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

161
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

162
C. Gołaszewski 11 640,00

163
J. Kartus 11 590,00

164
J. Klimczak 11 520,00

165
A. Majchrzak 11 500,00

166
J. i J. Księżukowie 11 200,00

167
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

168
R. Urbański 11 140,00

169
Ł. Siwek 11 010,00

170
K. i K. Romaniuk 10 790,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

172
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

173
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

174
S. Weresiński 10 270,00

175
SK Krasne 10 195,00

176
Ł. Wrzesień 10 000,00

177
S. Frosik 10 000,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
D. Kwiatkowski 9 800,00

180
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

181
J. Domagała 9 500,00

182
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

183
W. Bšk 9 500,00

184
L. Kowal 9 480,00

185
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

186
M. Trela 9 390,00

187
W. Puszczewicz 9 240,00

188
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

190
A. i B. Cymbała 8 800,00

191
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

192
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

193
S. Mirpuri 8 460,00

194
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

195
A. Rokicki 8 230,00

196
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

197
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

198
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

199
M. i M. Boruta 8 075,00

200
R. Styczyński 7 740,00

201
M. Wyrzyk 7 700,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

203
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

212
A. i W. Jasińscy 5 680,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Tobiasz 5 300,00

215
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

216
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

217
Z. Kozina 5 150,00

218
G. Łštka 5 080,00

219
K. Kozłowski 5 040,00

220
L. Boharewicz 4 780,00

221
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

222
LKS KTWK 4 640,00

223
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

224
F. Dill 4 600,00

225
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

226
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

227
M. Biały 4 275,00

228
R. Z. Zieliński 4 100,00

229
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 090,00

230
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

231
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

232
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

233
J. Faltejsek 3 450,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

235
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

236
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

237
M. Kosicki 2 980,00

238
P. Huber 2 960,00

239
T. Rybicki 2 850,00

240
W. Solak 2 800,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

243
G. Kogut 2 240,00

244
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

245
A. i S. Dudziak 1 900,00

246
B. Białowšs 1 900,00

247
Artur Nicpoń 1 900,00

248
R. & K. Ask 1 860,00

249
M. Mełnicki 1 750,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

251
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

252
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

253
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

254
D. Turkowska 1 450,00

255
F. Engel 1 400,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

257
Wrbna Racing 1 300,00

258
T. Misiowiec 1 130,00

259
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

260
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

261
A. Omen 950,00

262
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

263
K. Stoch 950,00

264
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
P. Małczyński 800,00

267
J. Nurzyński 800,00

268
Agrolipt 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
P. Granda 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
M. Siudym 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
J. Szuster 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
Jamax s.r.o. 0,00

288
H. Vesela 0,00

289
Srubovka s.r.o. 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
H. Cherek 0,00

292
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

293
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

294
K. Wolanin 0,00

295
inż. V. Talák 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Łukasiewicz 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Guz 0,00

303
E-Place.cz Ltd 0,00

304
J. Łacisz 0,00

305
A. Opalińska 0,00

306
M. Kusherov 0,00

307
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

310
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00

313
J. Bartoš 0,00

314
A. Nowicki 0,00

315
S. Chudaček 0,00

316
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

317
Z. Szymulański 0,00

318
Paragan s.r.o. 0,00

319
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

320
W. Fath 0,00

321
Gestüt Görlsdorf 0,00
9 527 235,00

od 2014.01.01 do 2014.11.10

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 10-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 299 040,00

3
K. Mirpuri 281 575,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 276 310,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 199 170,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 171 325,00

8
K. Zatloukal 170 900,00

9
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

10
SK Janów Podlaski 160 775,00

11
A. i A. Chodowiec 152 770,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 015,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 80 810,00

21
A. Wójtowicz 76 730,00

22
J. Ryżkowski 75 180,00

23
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

24
M. Falzmann 73 785,00

25
Pejon – E. Porębna 73 570,00

26
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

27
U. i W. J. Engel 72 965,00

28
A. Kovćin 71 240,00

29
B. i M. Pokrywka 70 450,00

30
T. Sobierajski 65 450,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

32
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

33
A. Kochalska 62 350,00

34
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

35
K. Rogowski 61 675,00

36
Edwina Stud 60 000,00

37
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

39
Y. Baizharkinov 58 595,00

40
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

41
R. Szpar 57 730,00

42
J. Głowacki 57 505,00

43
A. Pastuszka 56 890,00

44
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

45
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

46
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 53 210,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

53
Staj Ždarsky 46 400,00

54
E. Czopyk 44 200,00

55
A. Łabędzki 44 060,00

56
P. Szmigiel 43 300,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 42 640,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 42 530,00

59
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

60
K. Zakolski 41 400,00

61
SK Iwno 40 860,00

62
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

63
M. Wnorowska 39 930,00

64
D. Mioduszewski 38 390,00

65
K. Litwiniak 37 775,00

66
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

67
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

68
A. Dyszkielewicz 36 940,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

70
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

71
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

72
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 035,00

74
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

75
P. Głowacki 33 850,00

76
Lutetia Arabians 33 700,00

77
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 800,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
J. Siwonia 29 660,00

85
B. M. Tomaszewski 28 350,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
B. Głowacki 27 000,00

92
S. Zawgorodny 26 260,00

93
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

94
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

95
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

96
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

97
E. Lasota 25 100,00

98
J. Szweycer 25 060,00

99
G. Richards 25 000,00

100
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

101
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

102
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

103
Niespodzianka 23 130,00

104
A. Wyrzyk 22 870,00

105
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

106
S. Mladenovic 22 575,00

107
M. Filipowska 22 570,00

108
E. Gilert 22 420,00

109
O. Bottura 22 410,00

110
R. Ptach 21 850,00

111
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

112
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 21 425,00

113
J. i K. Dobosz 21 360,00

114
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

115
T. Ithaish 21 000,00

116
M. Stelmaszczyk 20 960,00

117
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

118
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

119
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

120
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

121
S. Bujarski 19 950,00

122
N. Magomedov 19 610,00

123
K. Micuła 19 300,00

124
SK Kozienice 18 545,00

125
M. Łojek i M. Zawada 18 240,00

126
M. Kobus 18 055,00

127
B. Olkowska 17 800,00

128
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
A. Żyłkowska 16 880,00

132
A. i P. Łojcha 16 700,00

133
G. Kerimbekova 16 500,00

134
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

136
P. Kicek 16 090,00

137
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

138
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

139
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

140
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

141
B. Dörflinger 15 350,00

142
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

143
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

153
W. Szydełko 12 440,00

154
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

155
MPL Racing 12 400,00

156
SK Iwno i Niespodzianka 12 000,00

157
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

158
T. i J. Opalińscy 11 910,00

159
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

160
W. Raszyńska i K. Szymański 11 720,00

161
J. Kartus 11 590,00

162
J. Klimczak 11 520,00

163
J. i J. Księżukowie 11 200,00

164
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

166
R. Urbański 11 140,00

167
Ł. Siwek 11 010,00

168
A. Majchrzak 11 000,00

169
K. i K. Romaniuk 10 790,00

170
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

171
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

172
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

173
S. Weresiński 10 270,00

174
SK Krasne 10 195,00

175
Ł. Wrzesień 10 000,00

176
S. Frosik 10 000,00

177
D. Kwiatkowski 9 800,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

180
W. Bšk 9 500,00

181
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

182
J. Domagała 9 500,00

183
L. Kowal 9 480,00

184
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

185
M. Trela 9 390,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

187
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

188
A. i B. Cymbała 8 800,00

189
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

190
W. Puszczewicz 8 740,00

191
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

192
S. Mirpuri 8 460,00

193
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

194
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

195
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

196
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

197
M. i M. Boruta 8 075,00

198
C. Gołaszewski 7 840,00

199
R. Styczyński 7 740,00

200
M. Wyrzyk 7 700,00

201
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

202
A. Rokicki 6 710,00

203
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
A. i W. Jasińscy 5 680,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

215
Z. Kozina 5 150,00

216
G. Łštka 5 080,00

217
K. Kozłowski 5 040,00

218
L. Boharewicz 4 780,00

219
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

220
LKS KTWK 4 640,00

221
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

222
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

223
F. Dill 4 600,00

224
Z. Tobiasz 4 540,00

225
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

226
R. Z. Zieliński 4 100,00

227
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

228
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

230
J. Faltejsek 3 450,00

231
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

232
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

233
M. Kosicki 2 980,00

234
P. Huber 2 960,00

235
W. Solak 2 800,00

236
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

237
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

238
M. Biały 2 375,00

239
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

240
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

241
Artur Nicpoń 1 900,00

242
A. i S. Dudziak 1 900,00

243
B. Białowšs 1 900,00

244
R. & K. Ask 1 860,00

245
M. Mełnicki 1 750,00

246
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

247
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

248
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

249
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

250
D. Turkowska 1 450,00

251
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

252
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

253
F. Engel 1 400,00

254
Wrbna Racing 1 300,00

255
T. Misiowiec 1 130,00

256
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

257
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

258
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

259
K. Stoch 950,00

260
A. Omen 950,00

261
T. Rybicki 950,00

262
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
P. i J. Łucki 910,00

265
Agrolipt 800,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
P. Małczyński 800,00

268
H. Khil-Ulas 610,00

269
P. Granda 600,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
M. Harms 560,00

273
H. Sawka 500,00

274
J. Szuster 475,00

275
T. Sieradzki 475,00

276
M. Siudym 475,00

277
T. Misiak 460,00

278
J. Pretkiel 440,00

279
L. Duškova 400,00

280
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

281
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

284
A. i S. Polednia 280,00

285
A. Konarska 230,00

286
F. Wołoszyn 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Srubovka s.r.o. 0,00

289
inż. V. Talák 0,00

290
G. Kogut i Ł. Such 0,00

291
J. Bartoš 0,00

292
J. Łacisz 0,00

293
K. Łukasiewicz 0,00

294
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

295
U. Zhussupov 0,00

296
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
W. Fath 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Jamax s.r.o. 0,00

303
H. Vesela 0,00

304
S. Guła i M. Janikowski 0,00

305
M. Kusherov 0,00

306
D. Bajer 0,00

307
K. Wolanin 0,00

308
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

309
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

310
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

311
A. Opalińska 0,00

312
Stall Nicole 0,00

313
S. Duplicki 0,00

314
S. Chudaček 0,00

315
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

316
Z. Szymulański 0,00

317
Paragan s.r.o. 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
H. Cherek 0,00

320
G. Kogut 0,00
9 298 265,00