Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Właściciel Suma
1. Westminster Race Horses GmbH 57100,0
2. Polska AKF Sp. z o.o. 26775,0
3. BMS Group S. Pegza 20150,0
4. Charvát Group s.r.o. 13000,0
5. A., M. i P. Laskowscy 12000,0
6. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak i SK Moszna 12000,0
7. M. Gromala i K. Kozłowska 12000,0
8. Apivita s.r.o. 12000,0
9. T. Sieradzki 12000,0
10. J. i J. Zalewscy 11600,0
11. I. Bogdan, P. i T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 11200,0
12. S.A.R.L. Mezagri 11050,0
13. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 10800,0
14. A. Wyrzyk 10800,0
15. E. Golonka, Ł. Such 10800,0
16. Euro-Sport Management W. Engel 9675,0
17. K. Mirpuri i W. Żmiejko 9500,0
18. I. Wolska, M. Zawada 9500,0
19. N. Szelągowska 9200,0
20. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 8900,0
21. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 8000,0
22. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 8000,0
23. E. Melnyk 8000,0
24. I. Porkátová 7600,0
25. Z. Górski 7525,0
26. I. Baran, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk, E. Zahariev 7000,0
27. W. J. Kartus 6500,0
28. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 6400,0
29. AMP Invest Sp. z o.o., A. Walicki 6000,0
30. H. Hristov 5775,0
31. C. Witko 5500,0
32. J., M., R. i Z. Traka 4800,0
33. K. Cichocki, K. Kamińska, J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 4800,0
34. M. Macios, Ł. Such, Michał Wyrzyk 4800,0
35. V. Vocetka 4800,0
36. K. Záhora 4000,0
37. Plavac Sp. z o.o. 3950,0
38. K. Januliene 3800,0
39. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 3800,0
40. J. Chytra 3600,0
41. E. Nieslaniková 3400,0
42. A. Talarek 3300,0
43. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 3200,0
44. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 3200,0
45. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o., Ł. Such 3200,0
46. V. Lempochner 3000,0
47. Aero Pegasus Sp. z o.o. 2900,0
48. K. Mirpuri 2800,0
49. M. Dherment, F. Krupa, Z. Sobolewski, E. Zahariev i Z. Zahariev 2800,0
50. T. Pastuszka, UAB Žirgo Startas 2800,0
51. V. Luka 2550,0
52. Dozbud 2 Sp. z o.o. 2500,0
53. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 2400,0
54. J. i J. Zalewscy i S. Staub 2400,0
55. V. Pistek 2400,0
56. K. Mirpuri, Ł. Such 2400,0
57. Hamed Khadim Butti Alhamid 2200,0
58. N. Frühwacht 2200,0
59. D. Turkowska 2100,0
60. inż. J. Sterbacek 2000,0
61. PPH Falba 1900,0
62. MPK net s.r.o. 1700,0
63. C., K. i U. Pawlak 1600,0
64. B. Svyetlitski 1600,0
65. S. Mladenovic 1600,0
66. E. Krakowiak 1600,0
67. A. Kupczyński, P. Urbańska 1600,0
68. A. Milovanov 1600,0
69. SK Moszna i M. Metza-Jodłowska 1600,0
70. Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
71. Philipphof – Verein zuf Forderung des Galopprennensports in Osterreich 1400,0
72. WOW! Sp. z o.o. 1350,0
73. K. Rogowski, R. Urbański 1200,0
74. M. Łojek, J. Romanowski „Expert-Host”, M. Zawada 1200,0
75. B. Dörflinger i L. Kowal 1100,0
76. W. Janik, W. Kryszyłowicz 1000,0
77. M. Glinowiecki, D. Parobczy 950,0
78. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 850,0
79. M. Mularczyk 800,0
80. B. Olkowska 800,0
81. A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska, S. Wiśniewski 800,0
82. A. Łabędzki 800,0
83. K. Zakolski 750,0
84. SK Iwno 700,0
85. G. Kogut i Ł. Such 700,0
86. Unicorn Sp. z o.o. 600,0
87. K. Mirpuri, Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o. 600,0
88. J. Karłowicz 550,0
89. M. Barbuzińska i P. Wróblewski 475,0
90. A. Gawryszewski, S. Wiśniewski 400,0
91. B. Inda, F. Krupa, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 400,0
92. Niespodzianka i M. Surtel 400,0
93. Robert Zieliński 400,0
94. R. Sumiła 275,0
95. T. Ruciński, A. Urbanowski 275,0
96. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
97. M. Biały 0,0
98. A. Gągała 0,0
99. Borussia Sp. z o.o. 0,0
100. D. i P. Parobczy 0,0
101. Dream Team Sp. z o.o. 0,0
102. I. Stoychev 0,0
103. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0,0
104. J. Wyrzyk 0,0
105. K. Busse 0,0
106. M. Stelmaszczyk 0,0
107. D. i Ł. Such 0,0
108. M. i M. Wnorowscy 0,0
109. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
110. M. Falzmann 0,0
111. M. Rogowska 0,0
112. M. Kryszyłowicz i SK Michałów 0,0
113. K. Stoch 0,0
114. I. Cegiełka, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski 0,0
115. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 0,0
116. O. Hrushevska, R. Giubilo, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0,0
117. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 0,0
118. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 0,0
119. A. Bujakiewicz 0,0
120. R. Gorczyca i T. Walczyński 0,0
121. M. Łojek, SK Moszna, D. Stojanowski, K. Zembowicz 0,0
122. Ł. Such, R. Suchecki i I. Władysiak 0,0
123. „MK” M. Kaszubowski 0,0
124. K. Goździalski 0,0
125. Horses Poland Sp. z o.o. i M. Przączak 0,0
126. V. Kravets 0,0
127. SK Moszna i M. Łojek 0,0
128. K. Kozłowska i K. Mirpuri 0,0
129. Mustardos P. Gorczyca 0,0
130. Z. Król 0,0
131. M. Janikowski i G. Sęczek SK Sęczkowo 0,0
132. G., K. i R. Gorczyca 0,0
133. S. Johnstone 0,0
134. E. Zahariev 0,0
135. B. Białowąs 0,0
136. K. Rogowski 0,0
137. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
138. Cardboard s.r.o. 0,0
139. Elektrizace Železnic Praha a.s. 0,0
140. mgr I. Uhlirova 0,0
141. K. Bukład, A. Majchrzak 0,0
142. D. Janus 0,0
143. L. Adamczuk 0,0
144. K. Zatloukal 0,0
145. E. i R. Urbańscy 0,0
146. SK Krasne, W. Kryszyłowicz 0,0
147. A. Mutwicka 0,0
148. M. i H. Kopel, W. Kryszyłowicz 0,0
149. E. Porębna 0,0
150. J. Michalak 0,0
151. Margot FHU 0,0
152. M. Borkowski i K. Mirpuri 0,0
493425,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 24.04.2022

Lp. Właściciel Suma
1. Westminster Race Horses GmbH 33800,0
2. BMS Group S. Pegza 12150,0
3. A., M. i P. Laskowscy 12000,0
4. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak i SK Moszna 12000,0
5. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 10000,0
6. K. Mirpuri i W. Żmiejko 9500,0
7. Polska AKF Sp. z o.o. 8775,0
8. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 8000,0
9. S.A.R.L. Mezagri 7200,0
10. J., M., R. i Z. Traka 4800,0
11. K. Cichocki, K. Kamińska, J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 4800,0
12. Plavac Sp. z o.o. 3950,0
13. K. Januliene 3800,0
14. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 3400,0
15. Dozbud 2 Sp. z o.o. 2500,0
16. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 2400,0
17. A. Wyrzyk 2400,0
18. A. Talarek 2200,0
19. Euro-Sport Management W. Engel 1675,0
20. C., K. i U. Pawlak 1600,0
21. B. Svyetlitski 1600,0
22. AMP Invest Sp. z o.o., A. Walicki 1200,0
23. B. Dörflinger i L. Kowal 1100,0
24. Aero Pegasus Sp. z o.o. 850,0
25. M. Mularczyk 800,0
26. Unicorn Sp. z o.o. 600,0
27. WOW! Sp. z o.o. 550,0
28. Z. Górski 425,0
29. K. Mirpuri 400,0
30. M. Dherment, F. Krupa, Z. Sobolewski, E. Zahariev i Z. Zahariev 400,0
31. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
32. R. Sumiła 0,0
33. M. Biały 0,0
34. A. Gągała 0,0
35. PPH Falba 0,0
36. Borussia Sp. z o.o. 0,0
37. D. i P. Parobczy 0,0
38. Dream Team Sp. z o.o. 0,0
39. Ł. Such i R. Suchecki 0,0
40. I. Stoychev 0,0
41. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0,0
42. J. Wyrzyk 0,0
43. D. i Ł. Such 0,0
44. M. i M. Wnorowscy 0,0
45. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
46. M. Falzmann 0,0
47. M. Rogowska 0,0
48. M. Kryszyłowicz i SK Michałów 0,0
49. K. Stoch 0,0
50. K. Rogowski, R. Urbański 0,0
154875,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2021 do 14-11-2021

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 640655,00
2. Westminster Race Horses GmbH 381045,00
3. Plavac Sp. z o.o. 312705,00
4. Z. Górski 291140,00
5. E., J. i M. Traka 241120,00
6. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 223000,00
7. Borussia Sp. z o.o. 205175,00
8. S.A.R.L. Mezagri 181145,00
9. AMP Invest Sp. z o.o. 178290,00
10. Ł. Such i R. Suchecki 171775,00
11. Niespodzianka i M. Surtel 162375,00
12. K. Mirpuri i W. Żmiejko 147350,00
13. SK Janów Podlaski 135095,00
14. Scuderia Aichner srl 132000,00
15. S. Popelka 124800,00
16. BMS Group S. Pegza 123425,00
17. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K. i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 122100,00
18. H. Katschke 118300,00
19. SK Michałów 110800,00
20. N. Szelągowska 95212,50
21. Y. Bachar 94800,00
22. R. Gorczyca i T. Walczyński 84700,00
23. Charvát Group s.r.o. 82200,00
24. R.A.G. Kolk-van Meerveld 78550,00
25. W. J. Kartus 77150,00
26. A. Wyrzyk 74560,00
27. T. Sieradzki 72600,00
28. Osama Aldafea 72090,00
29. R. Sumiła 71700,00
30. WOW! Sp. z o.o. 70825,00
31. K. Mirpuri 70800,00
32. A. Prytulczyk 70200,00
33. A. Łabędzki 66125,00
34. K. Kozłowska i K. Mirpuri 65355,00
35. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 63345,00
36. K. Kamińska i J. Nesteruk 62000,00
37. I. K. Art s.r.o. 61600,00
38. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 60850,00
39. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 60000,00
40. Muscat Stud 59650,00
41. PPH Falba 59590,00
42. G., K. i R. Gorczyca 54790,00
43. S. Goldmann 54000,00
44. Nessa Arabians Sp. z o.o. 53850,00
45. Abdulhameed Al Afaraj 53800,00
46. K. Rogowski 52845,00
47. D. i P. Parobczy 50760,00
48. A., M. i P. Laskowscy 50520,00
49. K. Goździalski 49975,00
50. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 49785,00
51. M. Biały 49100,00
52. K. Zakolski 48350,00
53. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 48230,00
54. M. Dherment, Z. Sobolewski i E. Zahariev 48100,00
55. Sheikh Faisal Hamad Jassim Al Thani 47550,00
56. I. Baran, M. Chmielewski, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 43075,00
57. I. Wolska, M. Zawada 42960,00
58. UAB Žirgo Startas 42650,00
59. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 42500,00
60. A. Kovćin 42030,00
61. M. Glinowiecki i J. Traka 40850,00
62. M. Gromala i K. Kozłowska 40140,00
63. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 39520,00
64. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 39060,00
65. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 38850,00
66. A. Kozak i A. Wyrzyk 37920,00
67. Dream Team Sp. z o.o. 37320,00
68. E. Tumova 37000,00
69. J. i J. Zalewscy i S. Staub 36260,00
70. D., I. i M. Jaskólscy 36075,00
71. V. Luka 35800,00
72. K. Zatloukal 35600,00
73. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 34540,00
74. H. Hristov 34200,00
75. E. Melnyk 33905,00
76. Rennstall Gebr. Barth 33000,00
77. J. Szweycer 32800,00
78. B. Białowąs 32200,00
79. J. i J. Zalewscy 32100,00
80. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 31400,00
81. E. i R. Urbańscy 31100,00
82. A. Kupczyński, P. Urbańska 30900,00
83. M. Falzmann 30085,00
84. Apivita s.r.o. 30000,00
85. M. Janikowski i G. Sęczek 29540,00
86. S. Mladenovic 29000,00
87. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 28825,00
88. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 28270,00
89. D. i Ł. Such 28000,00
90. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, A. Tokarska-Sommer, W. Sommer 27600,00
91. A. Talarek 27475,00
92. Elektrizace Železnic Praha a.s. 26800,00
93. M. Borkowski i K. Mirpuri 26800,00
94. I. Porkátová 26800,00
95. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, P. Březina, P. i T. Śpiewankiewicz 26580,00
96. R. Ptach 26400,00
97. K. i M. Mazur i B. Olkowska 26325,00
98. R. Mamajek, Ł. Such i R. Suchecki 26025,00
99. A. Milovanov 26000,00
100. M. Borkowski 25475,00
101. Euro-Sport Management W. Engel 25380,00
102. M. Laskowska i M. Nicpoń 25350,00
103. K. i W. Kryszyłowicz 25000,00
104. SK Moszna i M. Janikowski 24900,00
105. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 24590,00
106. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 24400,00
107. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 24225,00
108. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 24190,00
109. M. i M. Wnorowscy 23645,00
110. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 23600,00
111. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 23450,00
112. Z. Sobolewski 23400,00
113. Yahya Rashid Khamis Al Masruri 23000,00
114. P. Dukacz, D. Witusiak 22850,00
115. Uni-Res Sp. z o.o. 22690,00
116. M. Metza-Jodłowska 22450,00
117. J. Ryżkowski 22360,00
118. T. Pastuszka 22225,00
119. D. i. Ł. Such, R. Suchecki 22120,00
120. M. Macios i Michał Wyrzyk 22100,00
121. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 22000,00
122. C. Witko 21200,00
123. K. Záhora 20800,00
124. D. Jaskólski 20550,00
125. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 20550,00
126. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 20450,00
127. E. Porębna 20400,00
128. Amjad Taiss Aljumaily 20320,00
129. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 20200,00
130. Wrbna Racing 20000,00
131. SK Michałów i M. Łojek 19930,00
132. SK Iwno 19900,00
133. Estel Studio Sp. z o. o. 19820,00
134. G. Kogut i Ł. Such 19615,00
135. M. Janikowski, A. Kabardov, E. Melnyk 19600,00
136. J. Wyrzyk 19530,00
137. Ca Svet s.r.o. 19400,00
138. B. Olkowska 19135,00
139. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 18860,00
140. K. Busse 18730,00
141. I. Yordanov-Dimitrov 18400,00
142. Margot FHU 18200,00
143. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 18200,00
144. A. Kucharska, Z. Król, F. Krupa i K. Miondlikowski 17650,00
145. M. Rogowska 17600,00
146. A. Urbanowski 17550,00
147. SK Krasne 17255,00
148. V. Timoshenko 17175,00
149. B. Dörflinger i L. Kowal 16925,00
150. K. Januliene 16840,00
151. Dozbud 2 Sp. z o.o. 16840,00
152. V. Vocetka 16800,00
153. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 16470,00
154. J. Pandel 16250,00
155. R.O. Hahalev 15700,00
156. Mustardos P. Gorczyca 15475,00
157. K. Stoch 15230,00
158. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 15125,00
159. D. Bories 15000,00
160. A. Kaza, K. Urbańczyk 15000,00
161. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 14637,50
162. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 14575,00
163. SK Moszna i M. Łojek 14525,00
164. P. Wasilewski 14450,00
165. inż. J. Sterbacek 14400,00
166. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 14400,00
167. K. Rogowski, R. Urbański 14025,00
168. Team Mariusz Pudzianowski 13800,00
169. J. Chytra 13800,00
170. Z. Król 13750,00
171. J. Soska 13750,00
172. W. Janik, W. Kryszyłowicz i S. Maciąg 13500,00
173. A. Kucharska 13425,00
174. K. Bukład 13360,00
175. M. Kosicki i P. Nojszewski 13260,00
176. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak i SK Moszna 13240,00
177. Z. Górski i K. Mirpuri 13125,00
178. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 12600,00
179. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 12600,00
180. K. Mirpuri, Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o. 12600,00
181. A. Gawryszewski 12600,00
182. L. Adamczuk 12500,00
183. T. Ruciński 12270,00
184. R. Raznowiecki 12240,00
185. Nawaf Alhifi 12180,00
186. M. P. Batogowski 12175,00
187. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 12100,00
188. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 12000,00
189. M. Barbuzińska 12000,00
190. Josef Vana 12000,00
191. T. Wicher 11900,00
192. Euro-Sport Management W. Engel, A. Walicki 11780,00
193. A. i M. Meller, A. Walicki 11700,00
194. M. Malinowski 11600,00
195. Mubarak Alajmi 11560,00
196. E. i K. Micuła 11250,00
197. M. Gosz 11220,00
198. K. Urbańczyk 11100,00
199. Mubarak Zayed M A Al-Shahwani 10880,00
200. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 10850,00
201. P. Karlik 10800,00
202. P. Głowacki 10490,00
203. A. Kolpondinou, T. Sonnenborn i K. Urbańczyk 10420,00
204. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 10410,00
205. K. Kamińska, J. i M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 10350,00
206. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 10250,00
207. R. Poškus 10125,00
208. K. Litwiniak 10050,00
209. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 10000,00
210. S. Johnstone 10000,00
211. ZPHU N. Kosiński 9900,00
212. Horses Poland Sp. z o.o. i M. Przączak 9900,00
213. K. Brygier i M. Krzyśków 9800,00
214. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 9500,00
215. Unicorn Sp. z o.o. 9450,00
216. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 9075,00
217. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 9000,00
218. J. Bartniczuk – Interguard, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 9000,00
219. SK Moszna i M. Metza-Jodłowska 9000,00
220. K. Kozłowski 9000,00
221. K. J. Bartos 9000,00
222. N. Frühwacht 8840,00
223. D. Janus 8820,00
224. T. Nowak 8640,00
225. M. Stanisławska 8525,00
226. J. Karłowicz 8500,00
227. SK Mustang O. Fodorov 8400,00
228. Niespodzianka i K. Zembowicz 8250,00
229. B. Głowacki 8160,00
230. T. Tarczyński 8160,00
231. J. Dobrzyński 8060,00
232. G. Sęczek 8025,00
233. A. Gągała 8000,00
234. S. Molks 8000,00
235. F. Fuchs 8000,00
236. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 7875,00
237. E. Lasota 7825,00
238. Cofund – J. Jaskólska i B. Olkowska 7700,00
239. PPH Parys Sp. z o.o. 7600,00
240. Y. Hamad i Muadi Abu Sahiban 7500,00
241. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7250,00
242. M. Łojek, D. Stojanowski i K. Zembowicz 7200,00
243. K. Dmowska, O. Hrushevska, R. Giublio, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 7000,00
244. W. Staniszewski 6800,00
245. ASP Contrast A. Chrząstek-Szyc 6650,00
246. I. Cegiełka, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski 6300,00
247. Stangel Racing 6000,00
248. M. Aeroporos 6000,00
249. Niespodzianka 5950,00
250. J. Michalak 5900,00
251. I. Bogdan, P. i T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 5850,00
252. R. Piwko 5500,00
253. Sorites s.r.o. 5400,00
254. K. Zawiliński 5385,00
255. Haifi Ali Alhaifi 5100,00
256. K., M. i P. Mazur 5050,00
257. R. Maćkowiak 4900,00
258. SK Krasne i Niespodzianka 4875,00
259. M. Moudry 4800,00
260. M. Dyszkielewicz, M. Sijka i K. Urbańczyk 4760,00
261. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 4710,00
262. M. Borkowski, Estel Studio Sp. z o.o., Z. Król i Volteo Horse Service 4600,00
263. K. Kozłowska i A. Zagórska 4550,00
264. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 4025,00
265. Horses Poland Sp. z o.o., Ł. Such i R. Suchecki 4000,00
266. Lucky Service, s.r.o. 4000,00
267. K. Kamińska 3975,00
268. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 3960,00
269. J. Szumigowska 3875,00
270. A. Sobierajska 3775,00
271. S. Abdulgamidov 3750,00
272. Y. Hamad, K. Liwińska i Y. Vitory 3750,00
273. DB Logistic s.r.o. 3600,00
274. K. Kozłowski, D. Misiukanis 3600,00
275. R. Giubilo, F. Krupa, Z. Skoczylas, E. Zahariev 3575,00
276. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 3375,00
277. M. Mularczyk 3350,00
278. T. Nowakowski i M. Salamon 3300,00
279. S. Górski D.T., B. Olkowska 3250,00
280. E., L. i M. Kasprowicz 3250,00
281. TOK Capital Sp. z o. o. 3200,00
282. Cardboard s.r.o. 3200,00
283. V. Lempochner 3200,00
284. A. Borkowski 3200,00
285. A. i B. Gągała 3100,00
286. Naser Almutairi 3060,00
287. Salem Bani Khalef Alajmi 3060,00
288. P. Szmigiel 3000,00
289. B. Białołęcka 3000,00
290. Rovina a.s. 3000,00
291. W. Kryszyłowicz, P. Michalski i A. Osieleniec 2700,00
292. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 2700,00
293. A. Kucharska, K. Kozłowska, A. Zagórska, SK Moszna 2700,00
294. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i A. Talarek 2665,00
295. P. Łucki i Robert Zieliński 2600,00
296. SV Vondra s.r.o. 2400,00
297. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 2400,00
298. Č. Olehla 2400,00
299. Ł. Such, R. Suchecki i I. Władysiak 2400,00
300. P. Mądel 2380,00
301. A. Walicki 2150,00
302. K. Łuczak 2040,00
303. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2000,00
304. K. Vocetka 2000,00
305. K. i M. Czech 2000,00
306. J. Domańska i SK Michałów 1960,00
307. M. Dherment, A. Wojciechowska i E. Zahariev 1825,00
308. K., L., M. i T. Celmer, E. Cichmińska, M. Louesdon, P. Majewska, S. Mazur, P. Stankiewicz, A. Wyrzyk 1800,00
309. Hamed Khadim Butti Alhamid 1800,00
310. TVD-Technická výroba a.s. 1600,00
311. Petr Tuma 1500,00
312. Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. i SK Moszna 1450,00
313. T. Wieczorek 1410,00
314. M. Przączak 1400,00
315. R. Benš 1400,00
316. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 1400,00
317. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 1360,00
318. P. Březina i Z. Makowski 1200,00
319. R. Bodlák 1200,00
320. P. Lis 1180,00
321. A. Kritikos 1125,00
322. L. Kowal i C. Pawlak 1100,00
323. M. Gołębiowska 1020,00
324. R. Z. Zieliński 1000,00
325. M. Byczkowski 1000,00
326. Regina Arabians C. J. Gołaszewski 1000,00
327. W. Krzemiński 900,00
328. „MK” M. Kaszubowski 900,00
329. A. Bujakiewicz 900,00
330. P. Březina, Z. Makowski 900,00
331. C. i U. Pawlak 900,00
332. A. Milovanov i V. Timoshenko 750,00
333. B. Wierzchowska-Bekasiewicz „Dalcryz” 750,00
334. M. Palacz 700,00
335. I., T., Z. Mosoń 700,00
336. M. Kosicki i L. Staniszewski 680,00
337. P. Pośrednik i K. Urbańczyk 680,00
338. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 675,00
339. K. Zembowicz 650,00
340. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 550,00
341. D. Kübbeler 550,00
342. L. i U. Stampfl 500,00
343. F. Fazeli 480,00
344. Y. Vitory 450,00
345. A. Omen 450,00
346. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450,00
347. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis, M. Janikowski i M. i P. Włostowscy 340,00
348. A. i J. Murawscy 340,00
349. M. Kosicki i M. Kurach 340,00
350. BMKA Transport i Spedycja Sp. z o.o. 325,00
351. G. Jankowska 275,00
352. Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 0,00
353. J. Dufková 0,00
354. Leon 0,00
355. M. Poláková 0,00
356. Elektrovasury s.r.o., V. Sura 0,00
357. Z. Lica 0,00
358. H. Vesela 0,00
359. Staj AP 0,00
360. Alaa Ahmad Musallam 0,00
361. B. Ziółkowska 0,00
362. A. Skrzypczak 0,00
363. P. Bronowicki i R. Kułaga 0,00
364. SK Moszna i R. Świątek 0,00
365. Projekt 2B 0,00
366. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
367. Vasury Kolesa 0,00
368. TRIOS s.r.o. 0,00
369. P. Drutowski 0,00
370. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
371. A. Bączyk 0,00
372. R. Petrikas 0,00
373. inż. J. Travniček 0,00
374. ing. M. Cerna 0,00
375. M. Górski 0,00
376. K. Sowa 0,00
377. SK Kamionna – G. Dudek 0,00
378. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
379. S. Mazur, R. Urbański 0,00
380. T. Mikołajczyk 0,00
381. Günay Equestrian Invest GmbH 0,00
382. SK Rokszyce Sp. z o.o. 0,00
383. M. Pilipczuk, T. Wieczorek 0,00
384. W. Krzemiński i Ł. Such 0,00
385. O. Braz i Y. Hamad 0,00
386. Stall Stora Skuggan 0,00
387. F. Wołoszyn 0,00
388. Financial Deus s.r.o. 0,00
389. A., A. i M.-A. Rybaczyk 0,00
390. D. Włodarczak, B. Wyrwa 0,00
391. V. Kravets 0,00
392. M. Pilipczuk, A. i P. Zagajewscy 0,00
393. Excelent-K s.r.o. 0,00
394. J. Faltejsek 0,00
395. I. Stoychev 0,00
10157694,00

od 2014.01.01 do 2014.12.31

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 31-12-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 037 600,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 241 300,00

6
SK Janów Podlaski 187 135,00

7
SK Michałów 186 740,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
A. i A. Chodowiec 161 370,00

11
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

12
SK Widzów – A. Tyszko 151 705,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
Pejon – E. Porębna 82 610,00

22
M. Malinowski 81 810,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 48 100,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 30 100,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 8 050,00

203
R. Styczyński 7 740,00

204
M. Wyrzyk 7 700,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
H. Smolik i M. Kosicki 6 300,00

211
B. Ćwik 6 160,00

212
I. Pejškova 6 000,00

213
A. i W. Jasińscy 5 960,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.10.13

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 864 180,00

2
K. Mirpuri 271 675,00

3
Z. Górski 238 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 224 900,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Michałów 153 580,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 153 125,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

9
SK Janów Podlaski 138 655,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 135 205,00

11
A. i A. Chodowiec 127 510,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 108 820,00

14
Fortum Michał Romanowski 108 225,00

15
A. Cieloch 100 430,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 675,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
SK Golejewko 77 375,00

20
M. Malinowski 76 310,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
J. Ryżkowski 69 480,00

23
B. i M. Pokrywka 69 100,00

24
U. i W. J. Engel 68 165,00

25
Pejon – E. Porębna 64 120,00

26
A. Wójtowicz 62 730,00

27
A. Kochalska 62 350,00

28
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

29
Edwina Stud 60 000,00

30
Y. Baizharkinov 57 935,00

31
A. Biedrzycki – AB GLASS 57 930,00

32
R. Szpar 57 730,00

33
M. Falzmann 57 505,00

34
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

35
A. Steinhart i K. Urbańczyk 57 000,00

36
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

37
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

38
J. Głowacki 55 755,00

39
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

41
T. Sobierajski 53 000,00

42
K. Rogowski 52 820,00

43
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

44
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

45
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 47 310,00

46
G. Sęczek 46 960,00

47
Staj Ždarsky 46 400,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

51
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

52
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

53
A. Pastuszka 39 850,00

54
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

55
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

56
K. Litwiniak 33 975,00

57
A. Łabędzki 33 910,00

58
P. Głowacki 33 850,00

59
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

60
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

65
K. Falba 32 300,00

66
A. Molska 32 200,00

67
K. Zakolski 32 000,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

69
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

70
M. Zawada 30 870,00

71
M. Wnorowska 29 530,00

72
D. Mioduszewski 28 310,00

73
E. Czopyk 28 200,00

74
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

75
J. i D. Soska 28 150,00

76
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

77
M. Gołębiowska 27 460,00

78
G. Kozak 27 385,00

79
B. Głowacki 27 000,00

80
S. Zawgorodny 26 260,00

81
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

82
J. Szweycer 25 060,00

83
G. Richards 25 000,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

85
B. M. Tomaszewski 24 910,00

86
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

87
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

88
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

89
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

90
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

91
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

92
D. Zalewski 22 835,00

93
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

94
S. Mladenovic 22 575,00

95
J. i U. Appel 22 500,00

96
O. Bottura 22 410,00

97
A. Wyrzyk 22 210,00

98
P. Szmigiel 21 800,00

99
E. Gilert 21 560,00

100
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

101
J. i K. Dobosz 21 360,00

102
Lutetia Arabians 21 200,00

103
K. Urbańczyk 21 175,00

104
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

105
T. Ithaish 21 000,00

106
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

107
M. Filipowska 20 460,00

108
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

109
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

110
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

111
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

112
K. Micuła 19 300,00

113
M. Stelmaszczyk 18 960,00

114
R. Ptach 18 950,00

115
N. Magomedov 18 660,00

116
A. Dyszkielewicz 18 460,00

117
M. Kobus 18 055,00

118
A. i P. Łojcha 16 700,00

119
A. Żyłkowska 16 530,00

120
E. Lasota 16 500,00

121
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

122
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

123
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

124
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

125
SK Kozienice 15 355,00

126
B. Dörflinger 15 350,00

127
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

128
Niespodzianka 14 590,00

129
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

130
Jerzy Szmyt 14 180,00

131
K. Zawiliński 14 050,00

132
J. Traka 13 995,00

133
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

134
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

135
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

136
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

137
G. Kerimbekova 12 540,00

138
W. Szydełko 12 440,00

139
MPL Racing 12 400,00

140
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

141
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

142
J. Siwonia 11 840,00

143
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

144
N. Melbard 11 650,00

145
J. Klimczak 11 520,00

146
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

147
E. i R. Urbańscy 11 225,00

148
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

149
B. Olkowska 11 200,00

150
R. Urbański 11 140,00

151
Ł. Siwek 11 010,00

152
A. Majchrzak 11 000,00

153
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

154
S. Weresiński 10 270,00

155
SK Krasne 10 195,00

156
K. i K. Romaniuk 10 130,00

157
S. Frosik 10 000,00

158
Ł. Wrzesień 10 000,00

159
D. Kwiatkowski 9 800,00

160
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

161
J. Domagała 9 500,00

162
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

163
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

164
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

165
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

166
M. Trela 9 110,00

167
P. Kicek 8 810,00

168
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

169
S. Bujarski 8 750,00

170
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

171
S. Mirpuri 8 460,00

172
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

173
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

175
A. i B. Cymbała 8 000,00

176
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

177
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

178
M. Wyrzyk 7 700,00

179
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

180
L. Kowal 7 480,00

181
R. Styczyński 7 280,00

182
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

183
C. Gołaszewski 7 080,00

184
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

185
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

186
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

187
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

188
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

189
W. Krzemiński 6 550,00

190
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

191
T. i J. Opalińscy 6 310,00

192
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

193
A. Siwonia 6 210,00

194
I. Pejškova 6 000,00

195
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

196
W. Bšk 5 700,00

197
J. i J. Księżukowie 5 600,00

198
J. Kartus 5 600,00

199
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

200
A. i W. Jasińscy 5 400,00

201
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

202
A. Rokicki 5 190,00

203
B. Ćwik 5 160,00

204
Z. Kozina 5 150,00

205
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

206
LKS KTWK 4 640,00

207
G. Łštka 4 605,00

208
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

209
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

210
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

211
K. Kozłowski 4 480,00

212
Z. Tobiasz 4 350,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

214
W. Puszczewicz 4 140,00

215
R. Z. Zieliński 4 100,00

216
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

217
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

218
L. Boharewicz 3 830,00

219
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

220
F. Dill 3 680,00

221
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

222
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

223
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

224
SK Iwno i Niespodzianka 3 170,00

225
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

226
P. Huber 2 960,00

227
M. i M. Boruta 2 850,00

228
M. i M. Sommer 2 800,00

229
A. Talarek 2 800,00

230
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

231
W. Solak 2 400,00

232
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

233
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

234
Artur Nicpoń 1 900,00

235
M. Biały 1 900,00

236
R. & K. Ask 1 860,00

237
M. Mełnicki 1 750,00

238
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

239
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

240
J. Faltejsek 1 550,00

241
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

242
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

243
D. Turkowska 1 450,00

244
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

245
F. Engel 1 400,00

246
Wrbna Racing 1 300,00

247
T. Misiowiec 1 130,00

248
M. Kosicki 1 080,00

249
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

250
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

251
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

252
B. Białowšs 950,00

253
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

254
P. i J. Łucki 910,00

255
P. Małczyński 800,00

256
Agrolipt 800,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

259
P. Granda 600,00

260
A. Winiarska 600,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
M. Harms 560,00

263
H. Sawka 500,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Szuster 475,00

266
A. Omen 475,00

267
T. Misiak 460,00

268
J. Pretkiel 440,00

269
L. Duškova 400,00

270
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

271
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

272
H. Khil-Ulas 330,00

273
M. Brzuszkiewicz 330,00

274
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

275
A. i S. Polednia 280,00

276
A. Konarska 230,00

277
H. Cherek 0,00

278
K. Stoch 0,00

279
K. Łukasiewicz 0,00

280
Jamax s.r.o. 0,00

281
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

282
V. Fotev 0,00

283
J. Bartoš 0,00

284
inż. V. Talák 0,00

285
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

286
Srubovka s.r.o. 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
G. Kogut i Ł. Such 0,00

290
G. Kogut 0,00

291
F. Wołoszyn 0,00

292
T. Sieradzki 0,00

293
U. Zhussupov 0,00

294
E-Place.cz Ltd 0,00

295
M. Kusherov 0,00

296
W. Fath 0,00

297
D. Bajer 0,00

298
A. Opalińska 0,00

299
A. i S. Dudziak 0,00

300
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Z. Szymulański 0,00

303
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

304
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

305
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

306
V. Vocetka 0,00

307
H. Vesela 0,00

308
J. Łacisz 0,00

309
Paragan s.r.o. 0,00

310
S. Chudaček 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00
7 951 940,00

od 2014.01.01 do 2014.11.24

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 24-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 016 000,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 246 700,00

6
SK Michałów 186 740,00

7
SK Janów Podlaski 182 935,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
M. Malinowski 88 810,00

22
Pejon – E. Porębna 82 610,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 29 750,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
R. Styczyński 7 740,00

203
M. Wyrzyk 7 700,00

204
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
B. Ćwik 6 160,00

211
I. Pejškova 6 000,00

212
A. i W. Jasińscy 5 960,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.11.17

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 17-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 317 010,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 291 410,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 208 670,00

6
SK Michałów 186 500,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

8
SK Janów Podlaski 174 535,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 965,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 91 905,00

20
A. Wójtowicz 89 855,00

21
M. Malinowski 87 810,00

22
J. Ryżkowski 78 930,00

23
Pejon – E. Porębna 77 010,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 66 700,00

32
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

34
K. Rogowski 62 845,00

35
A. Kochalska 62 350,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

37
Edwina Stud 60 000,00

38
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

39
J. Głowacki 59 130,00

40
Y. Baizharkinov 58 595,00

41
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

42
R. Szpar 57 730,00

43
A. Pastuszka 57 450,00

44
G. Sęczek 57 210,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

47
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

50
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

51
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

52
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

57
E. Czopyk 44 200,00

58
A. Łabędzki 44 060,00

59
P. Szmigiel 43 300,00

60
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

61
M. Wnorowska 41 730,00

62
K. Zakolski 41 400,00

63
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 41 320,00

64
SK Iwno 40 860,00

65
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

66
D. Mioduszewski 40 630,00

67
K. Litwiniak 40 150,00

68
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

69
A. Dyszkielewicz 36 940,00

70
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

71
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 950,00

72
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

74
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

75
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

76
P. Głowacki 33 850,00

77
Lutetia Arabians 33 700,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
B. M. Tomaszewski 29 870,00

85
J. Siwonia 29 660,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
A. Wyrzyk 27 490,00

92
B. Głowacki 27 000,00

93
S. Zawgorodny 26 260,00

94
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 25 950,00

96
M. Łojek i M. Zawada 25 880,00

97
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 25 225,00

100
E. Lasota 25 100,00

101
J. Szweycer 25 060,00

102
G. Richards 25 000,00

103
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

104
Niespodzianka 23 560,00

105
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

106
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

107
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

108
S. Mladenovic 22 575,00

109
M. Filipowska 22 570,00

110
E. Gilert 22 420,00

111
O. Bottura 22 410,00

112
R. Ptach 21 850,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

114
J. i K. Dobosz 21 360,00

115
Z. i M. Nieznańscy 21 250,00

116
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

117
T. Ithaish 21 000,00

118
M. Stelmaszczyk 20 960,00

119
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

120
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

121
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

122
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

123
S. Bujarski 19 950,00

124
N. Magomedov 19 610,00

125
K. Micuła 19 300,00

126
SK Kozienice 18 545,00

127
M. Kobus 18 055,00

128
B. Olkowska 17 800,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

132
A. Żyłkowska 16 880,00

133
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

134
A. i P. Łojcha 16 700,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

136
G. Kerimbekova 16 500,00

137
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

138
P. Kicek 16 090,00

139
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

140
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

141
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

142
B. Dörflinger 15 350,00

143
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

153
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

154
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

155
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

156
W. Szydełko 12 440,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

158
MPL Racing 12 400,00

159
T. i J. Opalińscy 11 910,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

161
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

162
C. Gołaszewski 11 640,00

163
J. Kartus 11 590,00

164
J. Klimczak 11 520,00

165
A. Majchrzak 11 500,00

166
J. i J. Księżukowie 11 200,00

167
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

168
R. Urbański 11 140,00

169
Ł. Siwek 11 010,00

170
K. i K. Romaniuk 10 790,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

172
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

173
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

174
S. Weresiński 10 270,00

175
SK Krasne 10 195,00

176
Ł. Wrzesień 10 000,00

177
S. Frosik 10 000,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
D. Kwiatkowski 9 800,00

180
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

181
J. Domagała 9 500,00

182
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

183
W. Bšk 9 500,00

184
L. Kowal 9 480,00

185
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

186
M. Trela 9 390,00

187
W. Puszczewicz 9 240,00

188
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

190
A. i B. Cymbała 8 800,00

191
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

192
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

193
S. Mirpuri 8 460,00

194
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

195
A. Rokicki 8 230,00

196
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

197
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

198
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

199
M. i M. Boruta 8 075,00

200
R. Styczyński 7 740,00

201
M. Wyrzyk 7 700,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

203
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

212
A. i W. Jasińscy 5 680,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Tobiasz 5 300,00

215
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

216
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

217
Z. Kozina 5 150,00

218
G. Łštka 5 080,00

219
K. Kozłowski 5 040,00

220
L. Boharewicz 4 780,00

221
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

222
LKS KTWK 4 640,00

223
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

224
F. Dill 4 600,00

225
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

226
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

227
M. Biały 4 275,00

228
R. Z. Zieliński 4 100,00

229
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 090,00

230
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

231
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

232
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

233
J. Faltejsek 3 450,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

235
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

236
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

237
M. Kosicki 2 980,00

238
P. Huber 2 960,00

239
T. Rybicki 2 850,00

240
W. Solak 2 800,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

243
G. Kogut 2 240,00

244
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

245
A. i S. Dudziak 1 900,00

246
B. Białowšs 1 900,00

247
Artur Nicpoń 1 900,00

248
R. & K. Ask 1 860,00

249
M. Mełnicki 1 750,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

251
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

252
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

253
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

254
D. Turkowska 1 450,00

255
F. Engel 1 400,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

257
Wrbna Racing 1 300,00

258
T. Misiowiec 1 130,00

259
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

260
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

261
A. Omen 950,00

262
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

263
K. Stoch 950,00

264
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
P. Małczyński 800,00

267
J. Nurzyński 800,00

268
Agrolipt 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
P. Granda 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
M. Siudym 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
J. Szuster 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
Jamax s.r.o. 0,00

288
H. Vesela 0,00

289
Srubovka s.r.o. 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
H. Cherek 0,00

292
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

293
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

294
K. Wolanin 0,00

295
inż. V. Talák 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Łukasiewicz 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Guz 0,00

303
E-Place.cz Ltd 0,00

304
J. Łacisz 0,00

305
A. Opalińska 0,00

306
M. Kusherov 0,00

307
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

310
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00

313
J. Bartoš 0,00

314
A. Nowicki 0,00

315
S. Chudaček 0,00

316
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

317
Z. Szymulański 0,00

318
Paragan s.r.o. 0,00

319
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

320
W. Fath 0,00

321
Gestüt Görlsdorf 0,00
9 527 235,00

od 2014.01.01 do 2014.11.10

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 10-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 299 040,00

3
K. Mirpuri 281 575,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 276 310,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 199 170,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 171 325,00

8
K. Zatloukal 170 900,00

9
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

10
SK Janów Podlaski 160 775,00

11
A. i A. Chodowiec 152 770,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 015,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 80 810,00

21
A. Wójtowicz 76 730,00

22
J. Ryżkowski 75 180,00

23
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

24
M. Falzmann 73 785,00

25
Pejon – E. Porębna 73 570,00

26
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

27
U. i W. J. Engel 72 965,00

28
A. Kovćin 71 240,00

29
B. i M. Pokrywka 70 450,00

30
T. Sobierajski 65 450,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

32
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

33
A. Kochalska 62 350,00

34
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

35
K. Rogowski 61 675,00

36
Edwina Stud 60 000,00

37
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

39
Y. Baizharkinov 58 595,00

40
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

41
R. Szpar 57 730,00

42
J. Głowacki 57 505,00

43
A. Pastuszka 56 890,00

44
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

45
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

46
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 53 210,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

53
Staj Ždarsky 46 400,00

54
E. Czopyk 44 200,00

55
A. Łabędzki 44 060,00

56
P. Szmigiel 43 300,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 42 640,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 42 530,00

59
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

60
K. Zakolski 41 400,00

61
SK Iwno 40 860,00

62
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

63
M. Wnorowska 39 930,00

64
D. Mioduszewski 38 390,00

65
K. Litwiniak 37 775,00

66
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

67
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

68
A. Dyszkielewicz 36 940,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

70
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

71
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

72
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 035,00

74
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

75
P. Głowacki 33 850,00

76
Lutetia Arabians 33 700,00

77
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 800,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
J. Siwonia 29 660,00

85
B. M. Tomaszewski 28 350,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
B. Głowacki 27 000,00

92
S. Zawgorodny 26 260,00

93
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

94
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

95
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

96
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

97
E. Lasota 25 100,00

98
J. Szweycer 25 060,00

99
G. Richards 25 000,00

100
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

101
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

102
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

103
Niespodzianka 23 130,00

104
A. Wyrzyk 22 870,00

105
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

106
S. Mladenovic 22 575,00

107
M. Filipowska 22 570,00

108
E. Gilert 22 420,00

109
O. Bottura 22 410,00

110
R. Ptach 21 850,00

111
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

112
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 21 425,00

113
J. i K. Dobosz 21 360,00

114
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

115
T. Ithaish 21 000,00

116
M. Stelmaszczyk 20 960,00

117
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

118
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

119
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

120
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

121
S. Bujarski 19 950,00

122
N. Magomedov 19 610,00

123
K. Micuła 19 300,00

124
SK Kozienice 18 545,00

125
M. Łojek i M. Zawada 18 240,00

126
M. Kobus 18 055,00

127
B. Olkowska 17 800,00

128
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
A. Żyłkowska 16 880,00

132
A. i P. Łojcha 16 700,00

133
G. Kerimbekova 16 500,00

134
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

136
P. Kicek 16 090,00

137
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

138
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

139
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

140
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

141
B. Dörflinger 15 350,00

142
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

143
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

153
W. Szydełko 12 440,00

154
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

155
MPL Racing 12 400,00

156
SK Iwno i Niespodzianka 12 000,00

157
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

158
T. i J. Opalińscy 11 910,00

159
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

160
W. Raszyńska i K. Szymański 11 720,00

161
J. Kartus 11 590,00

162
J. Klimczak 11 520,00

163
J. i J. Księżukowie 11 200,00

164
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

166
R. Urbański 11 140,00

167
Ł. Siwek 11 010,00

168
A. Majchrzak 11 000,00

169
K. i K. Romaniuk 10 790,00

170
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

171
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

172
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

173
S. Weresiński 10 270,00

174
SK Krasne 10 195,00

175
Ł. Wrzesień 10 000,00

176
S. Frosik 10 000,00

177
D. Kwiatkowski 9 800,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

180
W. Bšk 9 500,00

181
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

182
J. Domagała 9 500,00

183
L. Kowal 9 480,00

184
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

185
M. Trela 9 390,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

187
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

188
A. i B. Cymbała 8 800,00

189
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

190
W. Puszczewicz 8 740,00

191
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

192
S. Mirpuri 8 460,00

193
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

194
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

195
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

196
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

197
M. i M. Boruta 8 075,00

198
C. Gołaszewski 7 840,00

199
R. Styczyński 7 740,00

200
M. Wyrzyk 7 700,00

201
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

202
A. Rokicki 6 710,00

203
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
A. i W. Jasińscy 5 680,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

215
Z. Kozina 5 150,00

216
G. Łštka 5 080,00

217
K. Kozłowski 5 040,00

218
L. Boharewicz 4 780,00

219
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

220
LKS KTWK 4 640,00

221
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

222
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

223
F. Dill 4 600,00

224
Z. Tobiasz 4 540,00

225
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

226
R. Z. Zieliński 4 100,00

227
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

228
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

230
J. Faltejsek 3 450,00

231
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

232
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

233
M. Kosicki 2 980,00

234
P. Huber 2 960,00

235
W. Solak 2 800,00

236
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

237
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

238
M. Biały 2 375,00

239
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

240
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

241
Artur Nicpoń 1 900,00

242
A. i S. Dudziak 1 900,00

243
B. Białowšs 1 900,00

244
R. & K. Ask 1 860,00

245
M. Mełnicki 1 750,00

246
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

247
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

248
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

249
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

250
D. Turkowska 1 450,00

251
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

252
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

253
F. Engel 1 400,00

254
Wrbna Racing 1 300,00

255
T. Misiowiec 1 130,00

256
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

257
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

258
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

259
K. Stoch 950,00

260
A. Omen 950,00

261
T. Rybicki 950,00

262
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
P. i J. Łucki 910,00

265
Agrolipt 800,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
P. Małczyński 800,00

268
H. Khil-Ulas 610,00

269
P. Granda 600,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
M. Harms 560,00

273
H. Sawka 500,00

274
J. Szuster 475,00

275
T. Sieradzki 475,00

276
M. Siudym 475,00

277
T. Misiak 460,00

278
J. Pretkiel 440,00

279
L. Duškova 400,00

280
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

281
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

284
A. i S. Polednia 280,00

285
A. Konarska 230,00

286
F. Wołoszyn 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Srubovka s.r.o. 0,00

289
inż. V. Talák 0,00

290
G. Kogut i Ł. Such 0,00

291
J. Bartoš 0,00

292
J. Łacisz 0,00

293
K. Łukasiewicz 0,00

294
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

295
U. Zhussupov 0,00

296
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
W. Fath 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Jamax s.r.o. 0,00

303
H. Vesela 0,00

304
S. Guła i M. Janikowski 0,00

305
M. Kusherov 0,00

306
D. Bajer 0,00

307
K. Wolanin 0,00

308
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

309
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

310
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

311
A. Opalińska 0,00

312
Stall Nicole 0,00

313
S. Duplicki 0,00

314
S. Chudaček 0,00

315
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

316
Z. Szymulański 0,00

317
Paragan s.r.o. 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
H. Cherek 0,00

320
G. Kogut 0,00
9 298 265,00

od 2014.01.01 do 2014.11.03

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 03-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 983 780,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 272 220,00

4
Z. Górski 259 520,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 195 650,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
K. Zatloukal 170 900,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

9
SK Janów Podlaski 153 075,00

10
A. i A. Chodowiec 152 770,00

11
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 144 725,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 124 940,00

14
SK Golejewko 123 575,00

15
Fortum Michał Romanowski 116 335,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 79 190,00

21
J. Ryżkowski 75 180,00

22
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

23
M. Falzmann 73 505,00

24
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

25
Pejon – E. Porębna 71 820,00

26
A. Kovćin 71 240,00

27
B. i M. Pokrywka 70 450,00

28
A. Wójtowicz 69 730,00

29
U. i W. J. Engel 68 165,00

30
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

31
T. Sobierajski 62 740,00

32
A. Kochalska 62 350,00

33
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

34
Edwina Stud 60 000,00

35
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

37
K. Rogowski 58 595,00

38
Y. Baizharkinov 58 595,00

39
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

40
R. Szpar 57 730,00

41
J. Głowacki 57 505,00

42
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

43
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

44
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

45
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

46
A. Pastuszka 54 650,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 51 860,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
Staj Ždarsky 46 400,00

53
E. Czopyk 44 200,00

54
A. Łabędzki 43 410,00

55
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

56
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

57
SK Iwno 40 860,00

58
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

59
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

60
K. Litwiniak 37 775,00

61
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

62
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

63
P. Szmigiel 36 800,00

64
R. Urbański i K. Rogowski 36 530,00

65
D. Mioduszewski 35 590,00

66
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

67
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

68
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

70
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 710,00

71
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

72
M. Wnorowska 34 090,00

73
P. Głowacki 33 850,00

74
Lutetia Arabians 33 700,00

75
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

76
K. Falba 32 300,00

77
A. Molska 32 200,00

78
K. Zakolski 32 000,00

79
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

80
G. Kozak 30 185,00

81
D. Zalewski 29 435,00

82
B. M. Tomaszewski 28 350,00

83
J. i D. Soska 28 150,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

85
J. Siwonia 27 940,00

86
J. i U. Appel 27 500,00

87
M. Gołębiowska 27 460,00

88
B. Głowacki 27 000,00

89
S. Zawgorodny 26 260,00

90
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

91
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

92
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

93
E. Lasota 25 100,00

94
J. Szweycer 25 060,00

95
G. Richards 25 000,00

96
SK Golejewko i B. Olkowska 24 285,00

97
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

98
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

99
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

100
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

101
Niespodzianka 23 130,00

102
A. Wyrzyk 22 870,00

103
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

104
S. Mladenovic 22 575,00

105
M. Filipowska 22 570,00

106
O. Bottura 22 410,00

107
E. Gilert 21 560,00

108
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

109
J. i K. Dobosz 21 360,00

110
K. Urbańczyk 21 175,00

111
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

112
T. Ithaish 21 000,00

113
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 875,00

114
A. Dyszkielewicz 20 340,00

115
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

116
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

117
R. Ptach 19 750,00

118
N. Magomedov 19 610,00

119
K. Micuła 19 300,00

120
M. Stelmaszczyk 18 960,00

121
M. Kobus 18 055,00

122
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

123
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

124
A. Żyłkowska 16 880,00

125
A. i P. Łojcha 16 700,00

126
G. Kerimbekova 16 500,00

127
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

128
J. Traka 16 195,00

129
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

130
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

131
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

132
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

133
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

134
M. Łojek i M. Zawada 15 600,00

135
SK Kozienice 15 355,00

136
B. Dörflinger 15 350,00

137
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

138
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

139
N. Melbard 14 450,00

140
K. Zawiliński 14 430,00

141
Jerzy Szmyt 14 180,00

142
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

143
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

144
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 300,00

145
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

146
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

147
W. Szydełko 12 440,00

148
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

149
MPL Racing 12 400,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

151
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

152
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

153
J. Klimczak 11 520,00

154
E. i R. Urbańscy 11 225,00

155
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

156
J. i J. Księżukowie 11 200,00

157
B. Olkowska 11 200,00

158
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

159
R. Urbański 11 140,00

160
Ł. Siwek 11 010,00

161
A. Majchrzak 11 000,00

162
K. i K. Romaniuk 10 790,00

163
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

164
P. Kicek 10 490,00

165
J. Kartus 10 470,00

166
S. Weresiński 10 270,00

167
SK Krasne 10 195,00

168
S. Bujarski 10 150,00

169
Ł. Wrzesień 10 000,00

170
S. Frosik 10 000,00

171
D. Kwiatkowski 9 800,00

172
M. i M. Sommer 9 800,00

173
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

174
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

175
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 9 580,00

176
J. Domagała 9 500,00

177
W. Bšk 9 500,00

178
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

179
M. Trela 9 390,00

180
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

181
L. Kowal 9 000,00

182
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

183
A. i B. Cymbała 8 800,00

184
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

185
W. Puszczewicz 8 740,00

186
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

187
S. Mirpuri 8 460,00

188
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

189
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

190
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

191
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

192
C. Gołaszewski 7 840,00

193
R. Styczyński 7 740,00

194
M. Wyrzyk 7 700,00

195
M. i M. Boruta 7 600,00

196
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

197
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

198
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

199
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

200
W. Krzemiński 6 550,00

201
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

202
T. i J. Opalińscy 6 310,00

203
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

204
A. Siwonia 6 210,00

205
B. Ćwik 6 160,00

206
I. Pejškova 6 000,00

207
A. i W. Jasińscy 5 680,00

208
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

209
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

210
A. Rokicki 5 190,00

211
Z. Kozina 5 150,00

212
K. Kozłowski 5 040,00

213
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

214
LKS KTWK 4 640,00

215
G. Łštka 4 605,00

216
F. Dill 4 600,00

217
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

218
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

219
Z. Tobiasz 4 540,00

220
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

221
SK Iwno i Niespodzianka 4 400,00

222
R. Z. Zieliński 4 100,00

223
L. Boharewicz 4 020,00

224
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

225
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

226
A. Talarek 3 500,00

227
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

228
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

230
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

231
P. Huber 2 960,00

232
W. Solak 2 800,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
M. Kosicki 2 600,00

235
M. Biały 2 375,00

236
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

237
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

238
Artur Nicpoń 1 900,00

239
B. Białowšs 1 900,00

240
A. i S. Dudziak 1 900,00

241
R. & K. Ask 1 860,00

242
M. Mełnicki 1 750,00

243
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

244
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

245
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

246
J. Faltejsek 1 550,00

247
D. Turkowska 1 450,00

248
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

251
F. Engel 1 400,00

252
Wrbna Racing 1 300,00

253
T. Misiowiec 1 130,00

254
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

255
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

256
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

257
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

258
T. Rybicki 950,00

259
P. i J. Łucki 910,00

260
J. Nurzyński 800,00

261
P. Małczyński 800,00

262
Agrolipt 800,00

263
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

264
A. Winiarska 600,00

265
P. Granda 600,00

266
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 560,00

267
M. Harms 560,00

268
H. Sawka 500,00

269
J. Szuster 475,00

270
A. Omen 475,00

271
T. Sieradzki 475,00

272
K. Stoch 475,00

273
M. Siudym 475,00

274
T. Misiak 460,00

275
J. Pretkiel 440,00

276
L. Duškova 400,00

277
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

278
M. Brzuszkiewicz 330,00

279
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

280
H. Khil-Ulas 330,00

281
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

282
A. i S. Polednia 280,00

283
A. Konarska 230,00

284
Stall Nicole 0,00

285
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

286
J. Łacisz 0,00

287
J. Bartoš 0,00

288
inż. V. Talák 0,00

289
W. Fath 0,00

290
Srubovka s.r.o. 0,00

291
Jamax s.r.o. 0,00

292
H. Cherek 0,00

293
G. Kogut i Ł. Such 0,00

294
G. Kogut 0,00

295
F. Wołoszyn 0,00

296
U. Zhussupov 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

301
K. Łukasiewicz 0,00

302
S. Guła i M. Janikowski 0,00

303
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

304
M. Kusherov 0,00

305
S. Duplicki 0,00

306
Gestüt Görlsdorf 0,00

307
W. Guz 0,00

308
H. Vesela 0,00

309
D. Bajer 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

313
S. Chudaček 0,00

314
A. Opalińska 0,00

315
Paragan s.r.o. 0,00
8 933 390,00

od 2014.01.01 do 2014.10.27

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 27-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 958 480,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski 259 520,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 233 480,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 193 975,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
K. Zatloukal 170 900,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

9
SK Janów Podlaski 153 075,00

10
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 144 725,00

11
A. i A. Chodowiec 133 110,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 124 940,00

14
SK Golejewko 123 575,00

15
Fortum Michał Romanowski 115 385,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 79 190,00

21
J. Ryżkowski 75 180,00

22
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

23
M. Falzmann 73 505,00

24
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

25
Pejon – E. Porębna 71 820,00

26
A. Kovćin 71 240,00

27
A. Wójtowicz 69 730,00

28
B. i M. Pokrywka 69 100,00

29
U. i W. J. Engel 68 165,00

30
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

31
A. Kochalska 62 350,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

33
Edwina Stud 60 000,00

34
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

35
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

36
Y. Baizharkinov 58 595,00

37
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

38
K. Rogowski 58 035,00

39
R. Szpar 57 730,00

40
J. Głowacki 57 505,00

41
T. Sobierajski 57 140,00

42
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

43
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

44
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

45
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

46
A. Pastuszka 54 650,00

47
G. Sęczek 51 860,00

48
M. Zawada 50 870,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
Staj Ždarsky 46 400,00

53
E. Czopyk 44 200,00

54
A. Łabędzki 43 410,00

55
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

56
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

57
SK Iwno 40 860,00

58
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

59
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

60
K. Litwiniak 37 775,00

61
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

62
P. Szmigiel 36 800,00

63
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

64
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

65
R. Urbański i K. Rogowski 34 810,00

66
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

67
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 710,00

68
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

69
D. Mioduszewski 34 270,00

70
M. Wnorowska 34 090,00

71
P. Głowacki 33 850,00

72
Lutetia Arabians 33 700,00

73
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

74
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

75
K. Falba 32 300,00

76
A. Molska 32 200,00

77
K. Zakolski 32 000,00

78
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

79
G. Kozak 30 185,00

80
A., M. i P. Laskowscy 29 930,00

81
D. Zalewski 29 435,00

82
J. i D. Soska 28 150,00

83
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

84
J. i U. Appel 27 500,00

85
M. Gołębiowska 27 460,00

86
B. Głowacki 27 000,00

87
S. Zawgorodny 26 260,00

88
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

89
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

90
J. Szweycer 25 060,00

91
G. Richards 25 000,00

92
B. M. Tomaszewski 24 910,00

93
SK Golejewko i B. Olkowska 24 285,00

94
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

95
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

96
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

97
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

98
Niespodzianka 23 130,00

99
A. Wyrzyk 22 870,00

100
K. Rogowski i Z. Składanowski 22 840,00

101
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

102
S. Mladenovic 22 575,00

103
O. Bottura 22 410,00

104
M. Filipowska 22 140,00

105
E. Gilert 21 560,00

106
J. i K. Dobosz 21 360,00

107
K. Urbańczyk 21 175,00

108
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

109
T. Ithaish 21 000,00

110
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 400,00

111
A. Dyszkielewicz 20 340,00

112
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

113
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

114
R. Ptach 19 750,00

115
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

116
K. Micuła 19 300,00

117
M. Stelmaszczyk 18 960,00

118
N. Magomedov 18 660,00

119
J. Siwonia 18 440,00

120
M. Kobus 18 055,00

121
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

122
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

123
A. Żyłkowska 16 880,00

124
A. i P. Łojcha 16 700,00

125
E. Lasota 16 500,00

126
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

127
J. Traka 16 195,00

128
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

129
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

130
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

131
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

132
M. Łojek i M. Zawada 15 600,00

133
SK Kozienice 15 355,00

134
B. Dörflinger 15 350,00

135
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

137
N. Melbard 14 450,00

138
K. Zawiliński 14 430,00

139
Jerzy Szmyt 14 180,00

140
G. Kerimbekova 13 860,00

141
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

142
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

143
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 300,00

144
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

145
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

146
W. Szydełko 12 440,00

147
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

148
MPL Racing 12 400,00

149
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

150
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

151
J. Klimczak 11 520,00

152
E. i R. Urbańscy 11 225,00

153
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

154
B. Olkowska 11 200,00

155
J. i J. Księżukowie 11 200,00

156
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

157
R. Urbański 11 140,00

158
Ł. Siwek 11 010,00

159
A. Majchrzak 11 000,00

160
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

161
S. Weresiński 10 270,00

162
SK Krasne 10 195,00

163
S. Bujarski 10 150,00

164
K. i K. Romaniuk 10 130,00

165
S. Frosik 10 000,00

166
Ł. Wrzesień 10 000,00

167
D. Kwiatkowski 9 800,00

168
M. i M. Sommer 9 800,00

169
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

170
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 9 580,00

172
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

173
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

174
J. Domagała 9 500,00

175
P. Kicek 9 370,00

176
J. Kartus 9 280,00

177
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

178
M. Trela 9 110,00

179
L. Kowal 9 000,00

180
A. i B. Cymbała 8 800,00

181
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

182
W. Puszczewicz 8 740,00

183
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

184
S. Mirpuri 8 460,00

185
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

186
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

187
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

188
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

189
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

190
C. Gołaszewski 7 840,00

191
R. Styczyński 7 740,00

192
M. Wyrzyk 7 700,00

193
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

194
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 690,00

195
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

196
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

197
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

198
W. Krzemiński 6 550,00

199
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

200
T. i J. Opalińscy 6 310,00

201
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

202
A. Siwonia 6 210,00

203
B. Ćwik 6 160,00

204
I. Pejškova 6 000,00

205
W. Bšk 5 700,00

206
A. i W. Jasińscy 5 680,00

207
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

208
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

209
A. Rokicki 5 190,00

210
Z. Kozina 5 150,00

211
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

212
LKS KTWK 4 640,00

213
G. Łštka 4 605,00

214
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

215
F. Dill 4 600,00

216
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

217
Z. Tobiasz 4 540,00

218
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

219
K. Kozłowski 4 480,00

220
SK Iwno i Niespodzianka 4 120,00

221
R. Z. Zieliński 4 100,00

222
L. Boharewicz 4 020,00

223
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

224
M. i M. Boruta 3 800,00

225
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

226
A. Talarek 3 500,00

227
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

228
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

230
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

231
P. Huber 2 960,00

232
W. Solak 2 800,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
M. Kosicki 2 600,00

235
M. Biały 2 375,00

236
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

237
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

238
Artur Nicpoń 1 900,00

239
B. Białowšs 1 900,00

240
A. i S. Dudziak 1 900,00

241
R. & K. Ask 1 860,00

242
M. Mełnicki 1 750,00

243
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

244
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

245
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

246
J. Faltejsek 1 550,00

247
D. Turkowska 1 450,00

248
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

251
F. Engel 1 400,00

252
Wrbna Racing 1 300,00

253
T. Misiowiec 1 130,00

254
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

255
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

256
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

257
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

258
T. Rybicki 950,00

259
P. i J. Łucki 910,00

260
J. Nurzyński 800,00

261
P. Małczyński 800,00

262
Agrolipt 800,00

263
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

264
A. Winiarska 600,00

265
P. Granda 600,00

266
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 560,00

267
M. Harms 560,00

268
H. Sawka 500,00

269
J. Szuster 475,00

270
A. Omen 475,00

271
T. Sieradzki 475,00

272
K. Stoch 475,00

273
M. Siudym 475,00

274
T. Misiak 460,00

275
J. Pretkiel 440,00

276
L. Duškova 400,00

277
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

278
M. Brzuszkiewicz 330,00

279
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

280
H. Khil-Ulas 330,00

281
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

282
A. i S. Polednia 280,00

283
A. Konarska 230,00

284
Stall Nicole 0,00

285
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

286
J. Łacisz 0,00

287
J. Bartoš 0,00

288
inż. V. Talák 0,00

289
W. Fath 0,00

290
Srubovka s.r.o. 0,00

291
Jamax s.r.o. 0,00

292
H. Cherek 0,00

293
G. Kogut i Ł. Such 0,00

294
G. Kogut 0,00

295
F. Wołoszyn 0,00

296
U. Zhussupov 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

301
K. Łukasiewicz 0,00

302
S. Guła i M. Janikowski 0,00

303
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

304
M. Kusherov 0,00

305
S. Duplicki 0,00

306
Gestüt Görlsdorf 0,00

307
W. Guz 0,00

308
H. Vesela 0,00

309
D. Bajer 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

313
S. Chudaček 0,00

314
A. Opalińska 0,00

315
Paragan s.r.o. 0,00
8 770 640,00