Kategoria: Właściciele według wygranych arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 20-05-2019

Lp. Właściciel Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 53405
2 Polska AKF Sp. z o.o. 45685
3 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32190
4 RMP Sp. z o.o. 27500
5 A. Łabędzki 24300
6 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 23000
7 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22625
8 K. Mirpuri i W. Żmiejko 21750
9 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 20530
10 SK Janów Podlaski 20500
11 Volteo Horse Service i M. Janikowski 19600
12 M. Krzyśków i K. Brygier 18400
13 AMP Invest Sp. z o.o. 16545
14 Margot FHU 16500
15 T. Sieradzki 15400
16 Westminster Race Horses GmbH 14850
17 BMS Group S. Pegza 14840
18 S.A.R.L. Mezagri 14660
19 SK Michałów 12000
20 K. Goździalski 11565
21 B. Olkowska, S. Górski D.T. 11500
22 M. Filipowska 10800
23 Z. Górski 10770
24 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 10600
25 R. Suchecki 10550
26 Elektrizace Železnic Praha a.s. 10000
27 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9700
28 Volteo Horse Service 9300
29 J., M. i E. Traka 9120
30 T. Nowak 9000
31 R. Z. Zieliński 8475
32 M. Biały i M. Kobus 8250
33 K. i M. Wolanin 8000
34 K. Záhora 8000
35 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 8000
36 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 7700
37 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 7600
38 M. Surtel 7500
39 S. Mladenovic 7500
40 Y. Baizharkinov 7500
41 PPH Falba 7500
42 M. Biały 7500
43 UAB Žirgo Startas 7400
44 M. Alnuaimi 7200
45 R. Sumiła 7175
46 J. Głowacki 7140
47 J. i J. Zalewscy i S. Staub 7000
48 G. Kogut 7000
49 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7000
50 G. Miszkiel 6800
51 J. Ryżkowski 6800
52 R.A.G. Kolk-van Meerveld 6050
53 T. Ruciński 6000
54 A. Kovćin 6000
55 Niespodzianka 5500
56 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 5330
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 5315
58 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 5300
59 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 5000
60 P. Odložil 5000
61 R. Piwko 4900
62 Tersk Stud 4580
63 N. Szelągowska 4500
64 G., R. i K. Gorczyca 4240
65 J. i J. Zalewscy 4200
66 M. i W. Kryszyłowicz 4200
67 I. K. Art s.r.o. 4000
68 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 3600
69 M. Stanisławska 3600
70 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 3600
71 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3600
72 J. Velechovská 3200
73 K. Mirpuri 3000
74 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 3000
75 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3000
76 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3000
77 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 3000
78 P. i J. Łucki 3000
79 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 3000
80 A. Kupczyński i Z. Lica 3000
81 A. Gajos-Łątka 3000
82 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 3000
83 K.T.M. Sp. z o. o. 2800
84 E. Porębna 2800
85 R. Ask 2720
86 M. i I. Malinowscy 2720
87 Millennium Stud Sp. z o.o. 2675
88 T. Sieradzki i G. Pieczuro 2400
89 R. Urbański i K. Rogowski 2250
90 T. Sobierajski 2250
91 J. i U. Appel 2200
92 B. Dörflinger 2200
93 M. Borkowski 2100
94 SK Krasne 2100
95 Vasury Kolesa 2100
96 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 2000
97 PPH Parys Sp. z o.o. 2000
98 B. Dąbrowski 2000
99 K. Zatloukal 2000
100 Z. Górski i K. Mirpuri 2000
101 K. Bolbro Agerholm 1945
102 O. Braz 1920
103 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 1875
104 J. Szweycer i M. Janikowski 1800
105 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1800
106 N. Jirásková 1600
107 Borussia Sp. z o.o. 1500
108 K. Miondlikowski 1500
109 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 1500
110 A. Kacprzyk 1500
111 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 1500
112 J. Wyrzyk 1500
113 Cofund – J. Jaskólska 1500
114 Alfred F. Laskowski 1500
115 A. Borkowski 1500
116 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 1500
117 J. Kumosiński, A. i B. Gągała 1400
118 P. Szmigiel 1400
119 P. Dziadas i K. Dynarowska 1400
120 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
121 A. Kozak i A. Wyrzyk 1150
122 C. J. Gołaszewski 1125
123 T. Pastuszka 1125
124 E. i L. Kasprowicz 1060
125 K. Mirpuri i K. Kozłowska 1060
126 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 1000
127 D. Ostatek 1000
128 D. Jaskółka-Grylewicz 1000
129 K. Kozłowska 1000
130 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 1000
131 B. Olkowska 900
132 A. Kacprzyk, F. Krupa i Z. Król 900
133 BCU Trading LLC 900
134 S. Pircher 800
135 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 750
136 M. Surtel i Niespodzianka 750
137 S. Penner 750
138 A. Omen 750
139 P. Falzmann 750
140 SK Michałów i E. Zahariev 550
141 A. Skrzypczak i P. Talarek 450
142 SK Moszna i M. Janikowski 450
143 K. Miondlikowski i B. Inda 450
144 SK Moszna i M. Łojek 450
145 P. Wasilewski 410
146 I., D. i M. Jaskólscy 375
147 Euro-Sport Management 375
148 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 375
149 Ł. i D. Such, R. Suchecki 375
150 M. Rogowska 375
151 M. Falzmann 375
152 S. Plavac i M. Łojek 375
153 Estel Studio Sp. z o. o. 375
154 P. Frejlich 340
155 K. Taher 275
156 W. Raszyńska i K. Szymański 0
157 SK Iwno 0
158 M. Byczkowski 0
159 Günay Equestrian Invest GmbH 0
160 A. i T. Molscy 0
161 E. i R. Urbańscy 0
162 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 0
163 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 0
164 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
165 Artur Nicpoń 0
166 K. Zawiliński 0
167 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
168 S. Ivashchenko 0
169 S. Edri 0
170 K. Kamińska 0
171 K. Domżała 0
172 K. i M. Mazur 0
173 P. Drutowski 0
174 M. Metza-Jodłowska 0
175 SK Iwno i K. Rogowski 0
176 K. Litwiniak 0
177 A. Pyzara-Nakoniechna 0
178 Dozbud 2 Sp. z o.o. 0
179 M. Stoklásková 0
180 Crows s.r.o. 0
181 M. Dziedzic 0
182 A. Mika 0
183 R. Benš 0
184 SK Moszna i M. Gołębiowska 0
185 V. Timoshenko 0
186 A. Zhussupova 0
187 B. i M. Pokrywka 0
188 A., M. i P. Laskowscy 0
189 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki 0
190 M. Mularczyk 0
191 Y. Nikles 0
192 J., D., W. i Ż. Sito 0
193 M. i M. Wnorowscy 0
194 A. Polednia 0
195 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0
196 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
197 K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
198 K. Bukład 0
199 M. Laskowska i M. Sijka 0
200 R. Špokas 0
201 SK Krasne i T. Dębowski 0
202 Bobrowiec Osada Sp. z o.o., D. Turkowska, M. Wnuk, G. Pankrat 0
203 J. Nesteruk i K. Kamińska 0
204 Uni-Res Sp. z o.o. 0
205 SK Iwno i Niespodzianka 0
206 G. Łątka 0
207 F. Neuberg 0
208 D. Kwiatkowski 0
209 R. Petrikas 0
210 P. Karlik 0
211 F. Dill 0
212 K. Urbańczyk 0
213 SK Jaroszówka 0
214 P. Głowacki 0
215 K. Rogowski 0
216 D. Milinkovic 0
217 M. Janikowski i K. Mirpuri 0
218 S. Górnikowska 0
219 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 0
220 G. Wikar 0
221 I. Rosiak-Szebysty 0
222 P. Talarek 0
223 T. i K. Dębowscy 0
928900

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 33905
2 RMP Sp. z o.o. 27500
3 A. Łabędzki 24300
4 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 23000
5 K. Mirpuri i W. Żmiejko 18750
6 Polska AKF Sp. z o.o. 16655
7 Margot FHU 16500
8 T. Sieradzki 15400
9 S.A.R.L. Mezagri 14660
10 Westminster Race Horse GmbH 14475
11 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 13735
12 AMP Invest Sp. z o.o. 13525
13 SK Janów Podlaski 12520
14 SK Michałów 12000
15 M. Krzyśków i K. Brygier 10900
16 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 10600
17 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
18 R. Suchecki 10550
19 K. Goździalski 10440
20 Elektrizace Železnic Praha a.s. 10000
21 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9700
22 Volteo Horse Service 9300
23 T. Nowak 9000
24 R. Z. Zieliński 8200
25 K. Záhora 8000
26 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 7600
27 M. Biały 7500
28 Y. Baizharkinov 7500
29 M. Filipowska 7500
30 PPH Falba 7500
31 S. Mladenovic 7500
32 B. Olkowska, S. Górski D.T. 7500
33 UAB Žirgo Startas 7400
34 R. Sumiła 7175
35 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7000
36 J. i J. Zalewscy i S. Staub 7000
37 G. Kogut 7000
38 J. Głowacki 6800
39 A. Kovćin 6000
40 T. Ruciński 6000
41 M. Alnuaimi 5500
42 Niespodzianka 5500
43 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 5000
44 P. Odložil 5000
45 R. Piwko 4900
46 G., R. i K. Gorczyca 4240
47 BMS Group S. Pegza 4240
48 M. i W. Kryszyłowicz 4200
49 J. i J. Zalewscy 4200
50 J. Ryżkowski 4080
51 Tersk Stud 4030
52 I. K. Art s.r.o. 4000
53 Z. Górski 3895
54 M. Stanisławska 3600
55 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3600
56 J. Velechovská 3200
57 N. Szelągowska 3000
58 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 3000
59 K. Mirpuri 3000
60 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3000
61 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 3000
62 A. Kupczyński i Z. Lica 3000
63 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 3000
64 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 3000
65 P. i J. Łucki 3000
66 E. Porębna 2800
67 K.T.M. Sp. z o. o. 2800
68 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 2720
69 R. Ask 2720
70 M. i I. Malinowscy 2720
71 Millennium Stud Sp. z o.o. 2675
72 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2625
73 T. Sieradzki i G. Pieczuro 2400
74 R. Urbański i K. Rogowski 2250
75 B. Dörflinger 2200
76 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 2200
77 J., M. i E. Traka 2120
78 M. Borkowski 2100
79 SK Krasne 2100
80 Vasury Kolesa 2100
81 PPH Parys Sp. z o.o. 2000
82 B. Dąbrowski 2000
83 K. Zatloukal 2000
84 O. Braz 1920
85 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 1875
86 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 1800
87 N. Jirásková 1600
88 K. Miondlikowski 1500
89 Alfred F. Laskowski 1500
90 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 1500
91 Borussia Sp. z o.o. 1500
92 T. Sobierajski 1500
93 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 1500
94 A. Borkowski 1500
95 Cofund – J. Jaskólska 1500
96 A. Kacprzyk 1500
97 J. Wyrzyk 1500
98 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 1500
99 P. Dziadas i K. Dynarowska 1400
100 P. Szmigiel 1400
101 J. Kumosiński, A. i B. Gągała 1400
102 A. Kozak i A. Wyrzyk 1150
103 C. J. Gołaszewski 1125
104 T. Pastuszka 1125
105 K. Bolbro Agerholm 1125
106 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1060
107 E. i L. Kasprowicz 1060
108 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 1000
109 D. Ostatek 1000
110 D. Jaskółka-Grylewicz 1000
111 BCU Trading LLC 900
112 B. Olkowska 900
113 S. Pircher 800
114 A. Omen 750
115 M. Biały i M. Kobus 750
116 S. Penner 750
117 M. Surtel i Niespodzianka 750
118 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 750
119 Nessa Arabians Sp. z o.o. 680
120 R.A.G. Kolk-van Meerveld 550
121 A. Skrzypczak i P. Talarek 450
122 SK Moszna i M. Łojek 450
123 P. Wasilewski 410
124 Euro-Sport Management 375
125 Ł. i D. Such, R. Suchecki 375
126 S. Plavac i M. Łojek 375
127 I., D. i M. Jaskólscy 375
128 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 375
129 Estel Studio Sp. z o. o. 375
130 M. Falzmann 375
131 P. Frejlich 340
132 K. Taher 275
133 A., M. i P. Laskowscy 0
134 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
135 V. Timoshenko 0
136 Y. Nikles 0
137 K. i M. Mazur 0
138 J., D., W. i Ż. Sito 0
139 M. i M. Wnorowscy 0
140 A. Polednia 0
141 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
142 K. Kamińska 0
143 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0
144 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 0
145 SK Iwno 0
146 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 0
147 S. Ivashchenko 0
148 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
149 K. Zawiliński 0
150 R. Špokas 0
151 SK Krasne i T. Dębowski 0
152 Bobrowiec Osada Sp. z o.o., D. Turkowska, M. Wnuk, G. Pankrat 0
153 S. Górnikowska 0
154 D. Milinkovic 0
155 A. i T. Molscy 0
156 Uni-Res Sp. z o.o. 0
157 P. Talarek 0
158 K. Miondlikowski i B. Inda 0
159 G. Łątka 0
160 F. Neuberg 0
161 D. Kwiatkowski 0
162 SK Iwno i Niespodzianka 0
163 R. Petrikas 0
164 I. Rosiak-Szebysty 0
165 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 0
166 Artur Nicpoń 0
167 M. Janikowski i K. Mirpuri 0
168 P. Karlik 0
169 F. Dill 0
170 A. Gajos-Łątka 0
171 K. Urbańczyk 0
172 SK Jaroszówka 0
173 K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
174 SK Michałów i E. Zahariev 0
175 E. i R. Urbańscy 0
176 T. i K. Dębowscy 0
177 SK Moszna i M. Janikowski 0
178 K. Rogowski 0
179 P. Głowacki 0
180 W. Raszyńska i K. Szymański 0
181 P. Falzmann 0
182 G. Wikar 0
183 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 0
184 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
185 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
186 Günay Equestrian Invest GmbH 0
187 M. Stoklásková 0
188 Crows s.r.o. 0
189 Z. Górski i K. Mirpuri 0
190 A. Mika 0
191 M. Metza-Jodłowska 0
192 SK Iwno i K. Rogowski 0
193 R. Benš 0
194 S. Edri 0
195 P. Drutowski 0
196 A. Zhussupova 0
197 B. i M. Pokrywka 0
659575

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 05-05-2019

Lp. Nazwisko Suma
1 RMP Sp. z o.o. 25300
2 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 23000
3 A. Łabędzki 14200
4 Plavac Sp. z o.o. 14030
5 AMP Invest Sp. z o.o. 13525
6 T. Sieradzki 11400
7 K. Mirpuri i W. Żmiejko 11250
8 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 10600
9 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
10 M. Krzyśków i K. Brygier 10000
11 Elektrizace Železnic Praha a.s. 10000
12 K. Goździalski 9890
13 T. Nowak 9000
14 R. Z. Zieliński 8200
15 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 7600
16 PPH Falba 7500
17 M. Filipowska 7500
18 Margot FHU 7500
19 B. Olkowska, S. Górski D.T. 7500
20 M. Biały 7500
21 S. Mladenovic 7500
22 Y. Baizharkinov 7500
23 G. Kogut 7000
24 J. i J. Zalewscy i S. Staub 7000
25 Westminster Race Horse GmbH 6975
26 R. Sumiła 6800
27 J. Głowacki 6800
28 S.A.R.L. Mezagri 6500
29 Polska AKF Sp. z o.o. 6455
30 T. Ruciński 6000
31 M. Alnuaimi 5500
32 P. Odložil 5000
33 BMS Group S. Pegza 4240
34 G., R. i K. Gorczyca 4240
35 I. K. Art s.r.o. 4000
36 UAB Žirgo Startas 3700
37 SK Janów Podlaski 3680
38 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 3610
39 Z. Górski 3555
40 R. Suchecki 3550
41 J. Velechovská 3200
42 A. Kupczyński i Z. Lica 3000
43 K. Mirpuri 3000
44 A. Kovćin 3000
45 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 3000
46 P. i J. Łucki 3000
47 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 3000
48 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 3000
49 E. Porębna 2800
50 M. i W. Kryszyłowicz 2800
51 M. i I. Malinowscy 2720
52 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 2720
53 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2625
54 SK Michałów 2500
55 T. Sieradzki i G. Pieczuro 2400
56 Millennium Stud Sp. z o.o. 2300
57 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 2200
58 B. Dörflinger 2200
59 J., M. i E. Traka 2120
60 R. Piwko 2100
61 M. Borkowski 2100
62 K. Zatloukal 2000
63 O. Braz 1920
64 N. Jirásková 1600
65 R. Urbański i K. Rogowski 1500
66 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 1500
67 Cofund – J. Jaskólska 1500
68 A. Kacprzyk 1500
69 T. Sobierajski 1500
70 J. Wyrzyk 1500
71 K. Miondlikowski 1500
72 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 1500
73 P. Szmigiel 1400
74 J. Ryżkowski 1360
75 A. Kozak i A. Wyrzyk 1150
76 C. J. Gołaszewski 1125
77 K. Bolbro Agerholm 1125
78 E. i L. Kasprowicz 1060
79 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1060
80 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 1000
81 Alfred F. Laskowski 1000
82 B. Olkowska 900
83 S. Pircher 800
84 M. Biały i M. Kobus 750
85 S. Penner 750
86 M. Surtel i Niespodzianka 750
87 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
88 Nessa Arabians Sp. z o.o. 680
89 R.A.G. Kolk-van Meerveld 550
90 Tersk Stud 550
91 P. Wasilewski 410
92 S. Plavac i M. Łojek 375
93 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 375
94 M. Falzmann 375
95 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 375
96 Ł. i D. Such, R. Suchecki 375
97 T. Pastuszka 375
98 Estel Studio Sp. z o. o. 375
99 Euro-Sport Management 375
100 A. Mika 0
101 A. Zhussupova 0
102 B. i M. Pokrywka 0
103 P. Falzmann 0
104 Y. Nikles 0
105 K. Kamińska 0
106 J., D., W. i Ż. Sito 0
107 M. i M. Wnorowscy 0
108 A. Polednia 0
109 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 0
110 V. Timoshenko 0
111 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0
112 SK Iwno 0
113 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
114 SK Krasne i T. Dębowski 0
115 G. Łątka 0
116 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
117 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
118 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 0
119 A. i T. Molscy 0
120 M. Janikowski i K. Mirpuri 0
121 A. Omen 0
122 F. Neuberg 0
123 K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
124 T. i K. Dębowscy 0
125 Uni-Res Sp. z o.o. 0
126 Günay Equestrian Invest GmbH 0
127 M. Metza-Jodłowska 0
128 SK Moszna i M. Janikowski 0
129 Niespodzianka 0
130 E. i R. Urbańscy 0
131 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 0
132 SK Iwno i Niespodzianka 0
133 P. Karlik 0
134 Volteo Horse Service 0
135 Artur Nicpoń 0
136 I. Rosiak-Szebysty 0
137 P. Talarek 0
138 K. Zawiliński 0
139 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
140 S. Ivashchenko 0
141 A. Gajos-Łątka 0
142 D. Kwiatkowski 0
143 K. i M. Mazur 0
144 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
145 R. Petrikas 0
146 P. Drutowski 0
147 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 0
148 F. Dill 0
149 SK Iwno i K. Rogowski 0
150 M. Stoklásková 0
151 K. Rogowski 0
152 Z. Górski i K. Mirpuri 0
429125

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 28-04-2019

Lp. Nazwisko Suma
1 RMP Sp. z o.o. 15000
2 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 10600
3 Volteo Horse Service i M. Janikowski 10600
4 R. Z. Zieliński 8200
5 Margot FHU 7500
6 PPH Falba 7500
7 Y. Baizharkinov 7500
8 T. Ruciński 6000
9 M. Alnuaimi 5500
10 G., R. i K. Gorczyca 4240
11 BMS Group S. Pegza 4240
12 Z. Górski 3280
13 SK Janów Podlaski 3000
14 A. Kovćin 3000
15 K. Mirpuri i W. Żmiejko 3000
16 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 3000
17 AMP Invest Sp. z o.o. 2650
18 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 2200
19 J., M. i E. Traka 2120
20 Plavac Sp. z o.o. 2030
21 O. Braz 1920
22 K. Goździalski 1640
23 R. Urbański i K. Rogowski 1500
24 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1500
25 K. Bolbro Agerholm 1125
26 C. J. Gołaszewski 1125
27 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 1060
28 E. i L. Kasprowicz 1060
29 R. Suchecki 750
30 Cofund – J. Jaskólska 750
31 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 750
32 R.A.G. Kolk-van Meerveld 550
33 P. Wasilewski 410
34 Euro-Sport Management 375
35 Westminster Race Horse GmbH 375
36 Ł. i D. Such, R. Suchecki 375
37 Polska AKF Sp. z o.o. 275
38 M. Metza-Jodłowska 0
39 A. i T. Molscy 0
40 A. Gajos-Łątka 0
41 Estel Studio Sp. z o. o. 0
42 Günay Equestrian Invest GmbH 0
43 Millennium Stud Sp. z o.o. 0
44 Y. Nikles 0
45 P. Talarek 0
46 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 0
47 M. i M. Wnorowscy 0
48 M. i W. Kryszyłowicz 0
49 K. Zawiliński 0
50 S. Ivashchenko 0
51 Volteo Horse Service 0
52 K. i M. Mazur 0
53 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 0
54 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0
55 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 0
56 SK Iwno i K. Rogowski 0
57 Z. Górski i K. Mirpuri 0
58 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 0
126700

od 2014.01.01 do 2014.12.31

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 31-12-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 037 600,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 241 300,00

6
SK Janów Podlaski 187 135,00

7
SK Michałów 186 740,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
A. i A. Chodowiec 161 370,00

11
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

12
SK Widzów – A. Tyszko 151 705,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
Pejon – E. Porębna 82 610,00

22
M. Malinowski 81 810,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 48 100,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 30 100,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 8 050,00

203
R. Styczyński 7 740,00

204
M. Wyrzyk 7 700,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
H. Smolik i M. Kosicki 6 300,00

211
B. Ćwik 6 160,00

212
I. Pejškova 6 000,00

213
A. i W. Jasińscy 5 960,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.10.20

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 20-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 944 580,00

2
K. Mirpuri 278 675,00

3
Z. Górski 250 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 225 180,00

5
SK Michałów 172 250,00

6
K. Zatloukal 166 100,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 164 175,00

8
SK Janów Podlaski 146 115,00

9
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 141 725,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 137 105,00

11
A. i A. Chodowiec 133 110,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 122 440,00

14
SK Golejewko 121 175,00

15
Fortum Michał Romanowski 111 025,00

16
A. Cieloch 100 430,00

17
inż. J. Travniček 95 000,00

18
G., R. i K. Gorczyca 93 075,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

20
M. Malinowski 77 840,00

21
Pejon – E. Porębna 71 820,00

22
A. Kovćin 71 240,00

23
J. Ryżkowski 70 180,00

24
A. Wójtowicz 69 730,00

25
B. i M. Pokrywka 69 100,00

26
U. i W. J. Engel 68 165,00

27
M. Falzmann 65 505,00

28
A. Kochalska 62 350,00

29
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

30
Edwina Stud 60 000,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 59 500,00

32
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

33
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

34
Y. Baizharkinov 57 935,00

35
Univerpol Sp. z o.o. 57 825,00

36
R. Szpar 57 730,00

37
J. Głowacki 56 255,00

38
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

39
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

40
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

41
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

42
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 190,00

43
K. Rogowski 54 695,00

44
T. Sobierajski 53 950,00

45
M. Zawada 50 870,00

46
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

47
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

48
G. Sęczek 47 860,00

49
Staj Ždarsky 46 400,00

50
E. Czopyk 44 200,00

51
A. Łabędzki 43 410,00

52
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

54
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

55
A. Pastuszka 41 450,00

56
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 39 940,00

58
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

59
SK Iwno 36 260,00

60
M. i W. Kryszyłowicz 35 360,00

61
R. Urbański i K. Rogowski 34 810,00

62
Janusz Romanowski „Expert-Host” 34 790,00

63
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

64
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

65
D. Mioduszewski 34 270,00

66
K. Litwiniak 33 975,00

67
P. Głowacki 33 850,00

68
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

69
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

70
M. Wnorowska 33 130,00

71
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

72
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

73
K. Falba 32 300,00

74
A. Molska 32 200,00

75
K. Zakolski 32 000,00

76
G. Kozak 30 185,00

77
J. i D. Soska 28 150,00

78
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

79
J. i U. Appel 27 500,00

80
M. Gołębiowska 27 460,00

81
B. Głowacki 27 000,00

82
D. Zalewski 26 635,00

83
S. Zawgorodny 26 260,00

84
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

85
J. Szweycer 25 060,00

86
G. Richards 25 000,00

87
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

88
B. M. Tomaszewski 24 910,00

89
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

90
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

91
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

92
SK Golejewko i B. Olkowska 23 810,00

93
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

94
K. Rogowski i Z. Składanowski 22 840,00

95
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

96
S. Mladenovic 22 575,00

97
O. Bottura 22 410,00

98
A. Wyrzyk 22 210,00

99
M. Filipowska 22 140,00

100
P. Szmigiel 21 800,00

101
Polska AKF Sp. z o.o. 21 580,00

102
E. Gilert 21 560,00

103
J. i K. Dobosz 21 360,00

104
Lutetia Arabians 21 200,00

105
K. Urbańczyk 21 175,00

106
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

107
T. Ithaish 21 000,00

108
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 20 400,00

110
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

111
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

112
R. Ptach 19 750,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

114
Niespodzianka 19 330,00

115
K. Micuła 19 300,00

116
A. Dyszkielewicz 19 020,00

117
M. Stelmaszczyk 18 960,00

118
N. Magomedov 18 660,00

119
M. Kobus 18 055,00

120
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

121
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

122
A. Żyłkowska 16 880,00

123
A. i P. Łojcha 16 700,00

124
E. Lasota 16 500,00

125
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

126
J. Traka 16 195,00

127
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

128
Z. Makowski i M. Filipowska 15 860,00

129
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

130
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

131
SK Kozienice 15 355,00

132
B. Dörflinger 15 350,00

133
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

134
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

135
Jerzy Szmyt 14 180,00

136
K. Zawiliński 14 050,00

137
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

138
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

139
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

140
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

141
G. Kerimbekova 12 540,00

142
W. Szydełko 12 440,00

143
MPL Racing 12 400,00

144
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

145
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

146
J. Siwonia 11 840,00

147
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

148
N. Melbard 11 650,00

149
J. Klimczak 11 520,00

150
E. i R. Urbańscy 11 225,00

151
J. i J. Księżukowie 11 200,00

152
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

153
B. Olkowska 11 200,00

154
R. Urbański 11 140,00

155
Ł. Siwek 11 010,00

156
A. Majchrzak 11 000,00

157
M. Żarska i K. Urbańczyk 10 910,00

158
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

159
S. Weresiński 10 270,00

160
SK Krasne 10 195,00

161
K. i K. Romaniuk 10 130,00

162
S. Frosik 10 000,00

163
Ł. Wrzesień 10 000,00

164
D. Kwiatkowski 9 800,00

165
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

166
W. Raszyńska i K. Szymański 9 650,00

167
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

168
J. Domagała 9 500,00

169
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

170
P. Kicek 9 370,00

171
J. Kartus 9 280,00

172
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

173
M. Trela 9 110,00

174
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

175
S. Bujarski 8 750,00

176
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

177
S. Mirpuri 8 460,00

178
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

179
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

180
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

181
A. i B. Cymbała 8 000,00

182
C. Gołaszewski 7 840,00

183
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

184
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

185
M. Wyrzyk 7 700,00

186
L. Kowal 7 480,00

187
R. Styczyński 7 280,00

188
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

189
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

190
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

191
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

192
W. Krzemiński 6 550,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

194
T. i J. Opalińscy 6 310,00

195
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

196
A. Siwonia 6 210,00

197
B. Ćwik 6 160,00

198
I. Pejškova 6 000,00

199
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

200
W. Bšk 5 700,00

201
A. i W. Jasińscy 5 680,00

202
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

203
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

204
A. Rokicki 5 190,00

205
Z. Kozina 5 150,00

206
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

207
LKS KTWK 4 640,00

208
G. Łštka 4 605,00

209
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

210
F. Dill 4 600,00

211
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

212
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

213
K. Kozłowski 4 480,00

214
Z. Tobiasz 4 350,00

215
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

216
W. Puszczewicz 4 140,00

217
SK Iwno i Niespodzianka 4 120,00

218
R. Z. Zieliński 4 100,00

219
L. Boharewicz 4 020,00

220
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

221
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

222
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

223
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

224
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

225
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

226
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

227
P. Huber 2 960,00

228
M. i M. Boruta 2 850,00

229
M. i M. Sommer 2 800,00

230
W. Solak 2 800,00

231
A. Talarek 2 800,00

232
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

233
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

234
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

235
A. i S. Dudziak 1 900,00

236
B. Białowšs 1 900,00

237
Artur Nicpoń 1 900,00

238
M. Biały 1 900,00

239
R. & K. Ask 1 860,00

240
M. Mełnicki 1 750,00

241
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

242
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

243
J. Faltejsek 1 550,00

244
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

245
D. Turkowska 1 450,00

246
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

247
F. Engel 1 400,00

248
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

249
Wrbna Racing 1 300,00

250
T. Misiowiec 1 130,00

251
M. Kosicki 1 080,00

252
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

253
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

254
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

255
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

256
P. i J. Łucki 910,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
P. Małczyński 800,00

259
Agrolipt 800,00

260
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
P. Granda 600,00

263
A. Winiarska 600,00

264
M. Harms 560,00

265
H. Sawka 500,00

266
M. Siudym 475,00

267
A. Omen 475,00

268
T. Sieradzki 475,00

269
J. Szuster 475,00

270
K. Stoch 475,00

271
T. Misiak 460,00

272
J. Pretkiel 440,00

273
L. Duškova 400,00

274
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

275
H. Khil-Ulas 330,00

276
M. Brzuszkiewicz 330,00

277
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

278
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

279
A. i S. Polednia 280,00

280
A. Konarska 230,00

281
Srubovka s.r.o. 0,00

282
Jamax s.r.o. 0,00

283
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

284
J. Łacisz 0,00

285
V. Vocetka 0,00

286
inż. V. Talák 0,00

287
H. Cherek 0,00

288
K. Łukasiewicz 0,00

289
Gestüt Görlsdorf 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
G. Kogut i Ł. Such 0,00

292
G. Kogut 0,00

293
F. Wołoszyn 0,00

294
U. Zhussupov 0,00

295
E-Place.cz Ltd 0,00

296
V. Fotev 0,00

297
M. Kusherov 0,00

298
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

299
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

300
S. Guła i M. Janikowski 0,00

301
S. Duplicki 0,00

302
S. Chudaček 0,00

303
Paragan s.r.o. 0,00

304
J. Bartoš 0,00

305
H. Vesela 0,00

306
W. Fath 0,00

307
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

308
W. Guz 0,00

309
A. Opalińska 0,00

310
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

311
Z. Szymulański 0,00

312
D. Bajer 0,00

313
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00
8 403 790,00

od 2014.01.01 do 2014.10.06

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 831 110,00

2
K. Mirpuri 269 625,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 224 340,00

4
Z. Górski 212 120,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 143 625,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 132 535,00

9
SK Michałów 131 830,00

10
SK Janów Podlaski 127 565,00

11
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

12
A. i A. Chodowiec 124 450,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 107 860,00

14
A. Cieloch 100 430,00

15
Fortum Michał Romanowski 97 350,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 200,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
M. Malinowski 75 810,00

20
SK Golejewko 71 625,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
B. i M. Pokrywka 69 100,00

23
J. Ryżkowski 66 880,00

24
A. Kochalska 62 350,00

25
Pejon – E. Porębna 62 280,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 60 490,00

27
Edwina Stud 60 000,00

28
M. Falzmann 57 505,00

29
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

30
A. Steinhart i K. Urbańczyk 56 520,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

32
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

34
R. Szpar 54 580,00

35
K. Rogowski 51 980,00

36
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

37
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 51 375,00

38
Y. Baizharkinov 49 335,00

39
J. Głowacki 48 405,00

40
U. i W. J. Engel 47 665,00

41
A. Biedrzycki – AB GLASS 47 530,00

42
G. Sęczek 46 960,00

43
Staj Ždarsky 46 400,00

44
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 46 360,00

45
SK Michałów i E. Zahariev 46 350,00

46
A. Wójtowicz 45 730,00

47
T. Sobierajski 42 560,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

51
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

52
A. Pastuszka 38 450,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

54
J. i S. Górscy, B. Olkowska 35 200,00

55
K. Litwiniak 33 975,00

56
A. Łabędzki 33 910,00

57
P. Głowacki 33 850,00

58
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

59
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

60
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33 260,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
K. Falba 32 300,00

65
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

66
A. Molska 31 650,00

67
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

68
M. Zawada 30 870,00

69
K. Zakolski 30 000,00

70
M. Wnorowska 29 530,00

71
D. Mioduszewski 28 310,00

72
E. Czopyk 28 200,00

73
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

74
J. i D. Soska 28 150,00

75
B. Głowacki 27 000,00

76
G. Kozak 26 825,00

77
S. Zawgorodny 26 260,00

78
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

79
J. Szweycer 25 060,00

80
G. Richards 25 000,00

81
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 24 450,00

82
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

83
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

84
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

85
A., M. i P. Laskowscy 23 890,00

86
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

87
D. Zalewski 22 835,00

88
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

89
S. Mladenovic 22 575,00

90
J. i U. Appel 22 500,00

91
O. Bottura 22 410,00

92
A. Kochalska i A. Wyrzyk 22 290,00

93
A. Wyrzyk 22 210,00

94
P. Szmigiel 21 800,00

95
B. M. Tomaszewski 21 470,00

96
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

97
J. i K. Dobosz 21 360,00

98
Lutetia Arabians 21 200,00

99
K. Urbańczyk 21 175,00

100
M. Gołębiowska 21 160,00

101
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

102
T. Ithaish 21 000,00

103
M. Filipowska 20 460,00

104
SK Krasne i M. Łojek 20 320,00

105
A. Jurksztowicz i K. Dębski 20 320,00

106
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

107
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

108
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

110
K. Micuła 19 300,00

111
R. Ptach 18 950,00

112
SK Golejewko i M. Łojek 18 880,00

113
M. Stelmaszczyk 17 960,00

114
M. Kobus 17 030,00

115
A. i P. Łojcha 16 700,00

116
A. Dyszkielewicz 16 220,00

117
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

118
E. Gilert 15 960,00

119
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

120
A. Żyłkowska 15 610,00

121
B. Dörflinger 15 350,00

122
Niespodzianka 14 590,00

123
N. Magomedov 14 530,00

124
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

125
Jerzy Szmyt 14 180,00

126
SK Golejewko i M. Janikowski 14 150,00

127
K. Zawiliński 14 050,00

128
J. Traka 13 995,00

129
E. Lasota 13 860,00

130
M. Łojek i M. Zawada 13 600,00

131
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

132
SK Kozienice 13 455,00

133
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

134
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

135
G. Kerimbekova 12 540,00

136
W. Szydełko 12 440,00

137
MPL Racing 12 400,00

138
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 130,00

139
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

140
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

141
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

142
N. Melbard 11 650,00

143
J. Klimczak 11 520,00

144
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

145
E. i R. Urbańscy 11 225,00

146
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

147
R. Urbański 11 140,00

148
Ł. Siwek 11 010,00

149
A. Majchrzak 11 000,00

150
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

151
S. Weresiński 10 270,00

152
SK Krasne 10 195,00

153
S. Frosik 10 000,00

154
Ł. Wrzesień 10 000,00

155
D. Kwiatkowski 9 800,00

156
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

157
K. i K. Romaniuk 9 570,00

158
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

159
J. Domagała 9 500,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

161
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

162
P. Kicek 8 810,00

163
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

164
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

165
S. Mirpuri 8 460,00

166
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 090,00

167
J. Siwonia 8 040,00

168
A. i B. Cymbała 8 000,00

169
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

170
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

171
M. Wyrzyk 7 700,00

172
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

173
L. Kowal 7 480,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

175
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 370,00

176
R. Styczyński 7 280,00

177
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

178
C. Gołaszewski 7 080,00

179
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

180
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

181
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

182
W. Krzemiński 6 550,00

183
T. i J. Opalińscy 6 310,00

184
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

185
A. Siwonia 6 210,00

186
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 130,00

187
I. Pejškova 6 000,00

188
S. Bujarski 5 950,00

189
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

190
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

191
W. Bšk 5 700,00

192
B. Olkowska 5 600,00

193
J. Kartus 5 600,00

194
J. i J. Księżukowie 5 600,00

195
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

196
A. i W. Jasińscy 5 400,00

197
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

198
A. Rokicki 5 190,00

199
B. Ćwik 5 160,00

200
Z. Kozina 5 150,00

201
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

202
LKS KTWK 4 640,00

203
G. Łštka 4 605,00

204
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

205
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

206
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

207
Z. Tobiasz 4 350,00

208
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

209
W. Puszczewicz 4 140,00

210
R. Z. Zieliński 4 100,00

211
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

212
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

213
L. Boharewicz 3 830,00

214
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

215
F. Dill 3 680,00

216
M. Trela 3 470,00

217
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

218
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

219
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

220
P. Huber 2 960,00

221
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2 875,00

222
M. i M. Sommer 2 800,00

223
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

224
A. Talarek 2 800,00

225
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 720,00

226
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

227
W. Solak 2 400,00

228
K. Kozłowski 2 240,00

229
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

230
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

231
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

232
M. Biały 1 900,00

233
R. & K. Ask 1 860,00

234
M. Mełnicki 1 750,00

235
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

236
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

237
J. Faltejsek 1 550,00

238
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

239
D. Turkowska 1 450,00

240
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

241
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

242
F. Engel 1 400,00

243
Wrbna Racing 1 300,00

244
T. Misiowiec 1 130,00

245
M. Kosicki 1 080,00

246
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

247
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

248
B. Białowšs 950,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

250
M. i M. Boruta 950,00

251
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

252
P. i J. Łucki 910,00

253
Agrolipt 800,00

254
J. Nurzyński 800,00

255
P. Małczyński 800,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

257
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

258
P. Granda 600,00

259
A. Winiarska 600,00

260
M. Harms 560,00

261
H. Sawka 500,00

262
A. Omen 475,00

263
J. Szuster 475,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Pretkiel 440,00

266
L. Duškova 400,00

267
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

268
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

269
H. Khil-Ulas 330,00

270
M. Brzuszkiewicz 330,00

271
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

272
A. i S. Polednia 280,00

273
A. Konarska 230,00

274
Srubovka s.r.o. 0,00

275
K. Stoch 0,00

276
K. Łukasiewicz 0,00

277
Jamax s.r.o. 0,00

278
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

279
V. Fotev 0,00

280
J. Bartoš 0,00

281
H. Vesela 0,00

282
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

283
H. Cherek 0,00

284
Stall Nicole 0,00

285
Gestüt Görlsdorf 0,00

286
G. Kogut i Ł. Such 0,00

287
T. Misiak 0,00

288
F. Wołoszyn 0,00

289
T. Sieradzki 0,00

290
U. Zhussupov 0,00

291
E-Place.cz Ltd 0,00

292
S. Guła i M. Janikowski 0,00

293
D. Bajer 0,00

294
W. Guz 0,00

295
V. Vocetka 0,00

296
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

297
W. Fath 0,00

298
A. i S. Dudziak 0,00

299
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

300
Z. Szymulański 0,00

301
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

302
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

303
A. Opalińska 0,00

304
inż. V. Talák 0,00

305
J. Łacisz 0,00

306
Paragan s.r.o. 0,00

307
S. Chudaček 0,00

308
S. Duplicki 0,00

309
M. Kusherov 0,00
7 605 640,00

od 2014.01.01 do 2014.10.13

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 864 180,00

2
K. Mirpuri 271 675,00

3
Z. Górski 238 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 224 900,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Michałów 153 580,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 153 125,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

9
SK Janów Podlaski 138 655,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 135 205,00

11
A. i A. Chodowiec 127 510,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 108 820,00

14
Fortum Michał Romanowski 108 225,00

15
A. Cieloch 100 430,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 675,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
SK Golejewko 77 375,00

20
M. Malinowski 76 310,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
J. Ryżkowski 69 480,00

23
B. i M. Pokrywka 69 100,00

24
U. i W. J. Engel 68 165,00

25
Pejon – E. Porębna 64 120,00

26
A. Wójtowicz 62 730,00

27
A. Kochalska 62 350,00

28
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

29
Edwina Stud 60 000,00

30
Y. Baizharkinov 57 935,00

31
A. Biedrzycki – AB GLASS 57 930,00

32
R. Szpar 57 730,00

33
M. Falzmann 57 505,00

34
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

35
A. Steinhart i K. Urbańczyk 57 000,00

36
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

37
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

38
J. Głowacki 55 755,00

39
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

41
T. Sobierajski 53 000,00

42
K. Rogowski 52 820,00

43
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

44
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

45
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 47 310,00

46
G. Sęczek 46 960,00

47
Staj Ždarsky 46 400,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

51
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

52
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

53
A. Pastuszka 39 850,00

54
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

55
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

56
K. Litwiniak 33 975,00

57
A. Łabędzki 33 910,00

58
P. Głowacki 33 850,00

59
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

60
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

65
K. Falba 32 300,00

66
A. Molska 32 200,00

67
K. Zakolski 32 000,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

69
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

70
M. Zawada 30 870,00

71
M. Wnorowska 29 530,00

72
D. Mioduszewski 28 310,00

73
E. Czopyk 28 200,00

74
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

75
J. i D. Soska 28 150,00

76
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

77
M. Gołębiowska 27 460,00

78
G. Kozak 27 385,00

79
B. Głowacki 27 000,00

80
S. Zawgorodny 26 260,00

81
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

82
J. Szweycer 25 060,00

83
G. Richards 25 000,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

85
B. M. Tomaszewski 24 910,00

86
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

87
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

88
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

89
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

90
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

91
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

92
D. Zalewski 22 835,00

93
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

94
S. Mladenovic 22 575,00

95
J. i U. Appel 22 500,00

96
O. Bottura 22 410,00

97
A. Wyrzyk 22 210,00

98
P. Szmigiel 21 800,00

99
E. Gilert 21 560,00

100
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

101
J. i K. Dobosz 21 360,00

102
Lutetia Arabians 21 200,00

103
K. Urbańczyk 21 175,00

104
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

105
T. Ithaish 21 000,00

106
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

107
M. Filipowska 20 460,00

108
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

109
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

110
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

111
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

112
K. Micuła 19 300,00

113
M. Stelmaszczyk 18 960,00

114
R. Ptach 18 950,00

115
N. Magomedov 18 660,00

116
A. Dyszkielewicz 18 460,00

117
M. Kobus 18 055,00

118
A. i P. Łojcha 16 700,00

119
A. Żyłkowska 16 530,00

120
E. Lasota 16 500,00

121
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

122
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

123
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

124
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

125
SK Kozienice 15 355,00

126
B. Dörflinger 15 350,00

127
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

128
Niespodzianka 14 590,00

129
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

130
Jerzy Szmyt 14 180,00

131
K. Zawiliński 14 050,00

132
J. Traka 13 995,00

133
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

134
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

135
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

136
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

137
G. Kerimbekova 12 540,00

138
W. Szydełko 12 440,00

139
MPL Racing 12 400,00

140
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

141
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

142
J. Siwonia 11 840,00

143
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

144
N. Melbard 11 650,00

145
J. Klimczak 11 520,00

146
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

147
E. i R. Urbańscy 11 225,00

148
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

149
B. Olkowska 11 200,00

150
R. Urbański 11 140,00

151
Ł. Siwek 11 010,00

152
A. Majchrzak 11 000,00

153
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

154
S. Weresiński 10 270,00

155
SK Krasne 10 195,00

156
K. i K. Romaniuk 10 130,00

157
S. Frosik 10 000,00

158
Ł. Wrzesień 10 000,00

159
D. Kwiatkowski 9 800,00

160
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

161
J. Domagała 9 500,00

162
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

163
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

164
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

165
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

166
M. Trela 9 110,00

167
P. Kicek 8 810,00

168
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

169
S. Bujarski 8 750,00

170
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

171
S. Mirpuri 8 460,00

172
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

173
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

175
A. i B. Cymbała 8 000,00

176
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

177
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

178
M. Wyrzyk 7 700,00

179
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

180
L. Kowal 7 480,00

181
R. Styczyński 7 280,00

182
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

183
C. Gołaszewski 7 080,00

184
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

185
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

186
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

187
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

188
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

189
W. Krzemiński 6 550,00

190
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

191
T. i J. Opalińscy 6 310,00

192
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

193
A. Siwonia 6 210,00

194
I. Pejškova 6 000,00

195
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

196
W. Bšk 5 700,00

197
J. i J. Księżukowie 5 600,00

198
J. Kartus 5 600,00

199
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

200
A. i W. Jasińscy 5 400,00

201
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

202
A. Rokicki 5 190,00

203
B. Ćwik 5 160,00

204
Z. Kozina 5 150,00

205
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

206
LKS KTWK 4 640,00

207
G. Łštka 4 605,00

208
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

209
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

210
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

211
K. Kozłowski 4 480,00

212
Z. Tobiasz 4 350,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

214
W. Puszczewicz 4 140,00

215
R. Z. Zieliński 4 100,00

216
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

217
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

218
L. Boharewicz 3 830,00

219
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

220
F. Dill 3 680,00

221
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

222
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

223
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

224
SK Iwno i Niespodzianka 3 170,00

225
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

226
P. Huber 2 960,00

227
M. i M. Boruta 2 850,00

228
M. i M. Sommer 2 800,00

229
A. Talarek 2 800,00

230
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

231
W. Solak 2 400,00

232
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

233
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

234
Artur Nicpoń 1 900,00

235
M. Biały 1 900,00

236
R. & K. Ask 1 860,00

237
M. Mełnicki 1 750,00

238
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

239
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

240
J. Faltejsek 1 550,00

241
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

242
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

243
D. Turkowska 1 450,00

244
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

245
F. Engel 1 400,00

246
Wrbna Racing 1 300,00

247
T. Misiowiec 1 130,00

248
M. Kosicki 1 080,00

249
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

250
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

251
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

252
B. Białowšs 950,00

253
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

254
P. i J. Łucki 910,00

255
P. Małczyński 800,00

256
Agrolipt 800,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

259
P. Granda 600,00

260
A. Winiarska 600,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
M. Harms 560,00

263
H. Sawka 500,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Szuster 475,00

266
A. Omen 475,00

267
T. Misiak 460,00

268
J. Pretkiel 440,00

269
L. Duškova 400,00

270
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

271
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

272
H. Khil-Ulas 330,00

273
M. Brzuszkiewicz 330,00

274
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

275
A. i S. Polednia 280,00

276
A. Konarska 230,00

277
H. Cherek 0,00

278
K. Stoch 0,00

279
K. Łukasiewicz 0,00

280
Jamax s.r.o. 0,00

281
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

282
V. Fotev 0,00

283
J. Bartoš 0,00

284
inż. V. Talák 0,00

285
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

286
Srubovka s.r.o. 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
G. Kogut i Ł. Such 0,00

290
G. Kogut 0,00

291
F. Wołoszyn 0,00

292
T. Sieradzki 0,00

293
U. Zhussupov 0,00

294
E-Place.cz Ltd 0,00

295
M. Kusherov 0,00

296
W. Fath 0,00

297
D. Bajer 0,00

298
A. Opalińska 0,00

299
A. i S. Dudziak 0,00

300
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Z. Szymulański 0,00

303
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

304
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

305
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

306
V. Vocetka 0,00

307
H. Vesela 0,00

308
J. Łacisz 0,00

309
Paragan s.r.o. 0,00

310
S. Chudaček 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00
7 951 940,00

od 2014.01.01 do 2014.11.24

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 24-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 016 000,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 246 700,00

6
SK Michałów 186 740,00

7
SK Janów Podlaski 182 935,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
M. Malinowski 88 810,00

22
Pejon – E. Porębna 82 610,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 29 750,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
R. Styczyński 7 740,00

203
M. Wyrzyk 7 700,00

204
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
B. Ćwik 6 160,00

211
I. Pejškova 6 000,00

212
A. i W. Jasińscy 5 960,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

od 2014.01.01 do 2014.11.17

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 17-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 317 010,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 291 410,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 208 670,00

6
SK Michałów 186 500,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

8
SK Janów Podlaski 174 535,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 965,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 91 905,00

20
A. Wójtowicz 89 855,00

21
M. Malinowski 87 810,00

22
J. Ryżkowski 78 930,00

23
Pejon – E. Porębna 77 010,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
A. Steinhart i K. Urbańczyk 66 700,00

32
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

34
K. Rogowski 62 845,00

35
A. Kochalska 62 350,00

36
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

37
Edwina Stud 60 000,00

38
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

39
J. Głowacki 59 130,00

40
Y. Baizharkinov 58 595,00

41
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

42
R. Szpar 57 730,00

43
A. Pastuszka 57 450,00

44
G. Sęczek 57 210,00

45
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

46
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

47
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

50
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

51
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

52
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

53
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

57
E. Czopyk 44 200,00

58
A. Łabędzki 44 060,00

59
P. Szmigiel 43 300,00

60
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

61
M. Wnorowska 41 730,00

62
K. Zakolski 41 400,00

63
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 41 320,00

64
SK Iwno 40 860,00

65
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

66
D. Mioduszewski 40 630,00

67
K. Litwiniak 40 150,00

68
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

69
A. Dyszkielewicz 36 940,00

70
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

71
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 950,00

72
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

74
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

75
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

76
P. Głowacki 33 850,00

77
Lutetia Arabians 33 700,00

78
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
B. M. Tomaszewski 29 870,00

85
J. Siwonia 29 660,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
A. Wyrzyk 27 490,00

92
B. Głowacki 27 000,00

93
S. Zawgorodny 26 260,00

94
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 25 950,00

96
M. Łojek i M. Zawada 25 880,00

97
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

98
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

99
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 25 225,00

100
E. Lasota 25 100,00

101
J. Szweycer 25 060,00

102
G. Richards 25 000,00

103
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

104
Niespodzianka 23 560,00

105
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

106
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

107
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

108
S. Mladenovic 22 575,00

109
M. Filipowska 22 570,00

110
E. Gilert 22 420,00

111
O. Bottura 22 410,00

112
R. Ptach 21 850,00

113
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

114
J. i K. Dobosz 21 360,00

115
Z. i M. Nieznańscy 21 250,00

116
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

117
T. Ithaish 21 000,00

118
M. Stelmaszczyk 20 960,00

119
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

120
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

121
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

122
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

123
S. Bujarski 19 950,00

124
N. Magomedov 19 610,00

125
K. Micuła 19 300,00

126
SK Kozienice 18 545,00

127
M. Kobus 18 055,00

128
B. Olkowska 17 800,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

132
A. Żyłkowska 16 880,00

133
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

134
A. i P. Łojcha 16 700,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

136
G. Kerimbekova 16 500,00

137
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

138
P. Kicek 16 090,00

139
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

140
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

141
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

142
B. Dörflinger 15 350,00

143
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

153
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

154
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

155
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

156
W. Szydełko 12 440,00

157
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

158
MPL Racing 12 400,00

159
T. i J. Opalińscy 11 910,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

161
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

162
C. Gołaszewski 11 640,00

163
J. Kartus 11 590,00

164
J. Klimczak 11 520,00

165
A. Majchrzak 11 500,00

166
J. i J. Księżukowie 11 200,00

167
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

168
R. Urbański 11 140,00

169
Ł. Siwek 11 010,00

170
K. i K. Romaniuk 10 790,00

171
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

172
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

173
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

174
S. Weresiński 10 270,00

175
SK Krasne 10 195,00

176
Ł. Wrzesień 10 000,00

177
S. Frosik 10 000,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
D. Kwiatkowski 9 800,00

180
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

181
J. Domagała 9 500,00

182
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

183
W. Bšk 9 500,00

184
L. Kowal 9 480,00

185
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

186
M. Trela 9 390,00

187
W. Puszczewicz 9 240,00

188
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

190
A. i B. Cymbała 8 800,00

191
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

192
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

193
S. Mirpuri 8 460,00

194
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

195
A. Rokicki 8 230,00

196
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

197
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

198
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

199
M. i M. Boruta 8 075,00

200
R. Styczyński 7 740,00

201
M. Wyrzyk 7 700,00

202
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

203
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

212
A. i W. Jasińscy 5 680,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Tobiasz 5 300,00

215
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

216
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

217
Z. Kozina 5 150,00

218
G. Łštka 5 080,00

219
K. Kozłowski 5 040,00

220
L. Boharewicz 4 780,00

221
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

222
LKS KTWK 4 640,00

223
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

224
F. Dill 4 600,00

225
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

226
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

227
M. Biały 4 275,00

228
R. Z. Zieliński 4 100,00

229
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 090,00

230
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

231
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

232
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

233
J. Faltejsek 3 450,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

235
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

236
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

237
M. Kosicki 2 980,00

238
P. Huber 2 960,00

239
T. Rybicki 2 850,00

240
W. Solak 2 800,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

243
G. Kogut 2 240,00

244
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

245
A. i S. Dudziak 1 900,00

246
B. Białowšs 1 900,00

247
Artur Nicpoń 1 900,00

248
R. & K. Ask 1 860,00

249
M. Mełnicki 1 750,00

250
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

251
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

252
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

253
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

254
D. Turkowska 1 450,00

255
F. Engel 1 400,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

257
Wrbna Racing 1 300,00

258
T. Misiowiec 1 130,00

259
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

260
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

261
A. Omen 950,00

262
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

263
K. Stoch 950,00

264
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
P. Małczyński 800,00

267
J. Nurzyński 800,00

268
Agrolipt 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
P. Granda 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
M. Siudym 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
J. Szuster 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
Jamax s.r.o. 0,00

288
H. Vesela 0,00

289
Srubovka s.r.o. 0,00

290
Stall Nicole 0,00

291
H. Cherek 0,00

292
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

293
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

294
K. Wolanin 0,00

295
inż. V. Talák 0,00

296
G. Kogut i Ł. Such 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Łukasiewicz 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Guz 0,00

303
E-Place.cz Ltd 0,00

304
J. Łacisz 0,00

305
A. Opalińska 0,00

306
M. Kusherov 0,00

307
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

310
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00

313
J. Bartoš 0,00

314
A. Nowicki 0,00

315
S. Chudaček 0,00

316
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

317
Z. Szymulański 0,00

318
Paragan s.r.o. 0,00

319
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

320
W. Fath 0,00

321
Gestüt Görlsdorf 0,00
9 527 235,00