Kategoria: Trenerzy według miejsc arch

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 31.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 23 21 17 25 10 27 123 256295,0 18,7 2083,7
2. Wyrzyk A. 19 15 12 12 19 51 128 290300,0 14,8 2268,0
3. Jodłowski M. 18 11 9 11 6 21 76 421900,0 23,7 5551,3
4. Ziemiański K. 17 14 21 15 12 51 130 451050,0 13,1 3469,6
5. Borkowski M. 16 25 15 15 7 28 106 231280,0 15,1 2181,9
6. Kozłowski J. 16 11 12 10 6 17 72 217625,0 22,2 3022,6
7. Łojek M. 14 5 13 8 9 25 74 145550,0 18,9 1966,9
8. Zahariev E. 12 16 7 3 11 21 70 208750,0 17,1 2982,1
9. Kacprzyk M. 11 7 11 10 8 11 58 183630,0 19,0 3166,0
10. Janikowski M. 9 12 9 7 16 18 71 236200,0 12,7 3326,8
11. Olkowski W. 8 9 11 14 10 27 79 141625,0 10,1 1792,7
12. Walicki A. 5 10 7 5 5 15 47 118200,0 10,6 2514,9
13. Piątkowski P. 5 5 2 6 3 11 32 185550,0 15,6 5798,4
14. Such Ł. 4 6 11 13 6 18 58 103575,0 6,9 1785,8
15. Rogowski K. 4 6 6 12 20 55 103 83500,0 3,9 810,7
16. Laskowski A. 4 2 3 3 4 11 27 211310,0 14,8 7826,3
17. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 8 18 31840,0 22,2 1768,9
18. Urbańczyk K. 4 2 0 2 4 10 22 76850,0 18,2 3493,2
19. Tuma Pavel (CZE) 4 0 1 1 0 1 7 47000,0 57,1 6714,3
20. Pastuszka T. 3 8 5 5 3 15 39 59200,0 7,7 1517,9
21. Plavac Salih 3 5 9 6 5 29 57 70150,0 5,3 1230,7
22. Świątek R. 3 5 5 4 4 22 43 69125,0 7,0 1607,6
23. Pawlak C. 3 4 4 1 2 5 19 41575,0 15,8 2188,2
24. Szymczuk W. 3 3 8 5 9 27 55 131450,0 5,5 2390,0
25. Szelągowska N. 3 2 2 8 3 3 21 40825,0 14,3 1944,0
26. Mysková Š. (CZE) 3 0 0 0 0 0 3 147640,0 100,0 49213,3
27. Vasyutov S. 2 5 8 2 5 23 45 41150,0 4,4 914,4
28. Talarek P. 2 3 1 2 1 13 22 33025,0 9,1 1501,1
29. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
30. Pilipczuk M. 2 0 1 0 5 10 18 20525,0 11,1 1140,3
31. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
32. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 3 5 16000,0 40,0 3200,0
33. Domańska J. 1 3 3 1 5 10 23 33623,0 4,3 1461,9
34. Kryszyłowicz W. 1 2 5 5 4 18 35 30000,0 2,9 857,1
35. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
36. Wnorowski M. 1 1 4 3 4 10 23 14825,0 4,3 644,6
37. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 7 8 22 16780,0 4,5 762,7
38. Wróblewski P. 1 1 0 2 2 4 10 14525,0 10,0 1452,5
39. Łucki P. 1 0 1 0 1 1 4 8700,0 25,0 2175,0
40. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
41. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
42. Kosicki M. 1 0 0 1 2 5 9 6750,0 11,1 750,0
43. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
45. Majchrzak A. 0 3 0 2 2 3 10 10500,0 0,0 1050,0
46. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
47. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
48. Mazurek B. 0 1 1 0 0 4 6 4500,0 0,0 750,0
49. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
50. Karkosa A. (FR) 0 1 0 0 1 0 2 26100,0 0,0 13050,0
51. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
52. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
53. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
54. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 4 5 1300,0 0,0 260,0
55. Malinowski M. 0 0 1 0 0 1 2 900,0 0,0 450,0
56. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
57. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
58. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
59. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
60. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
61. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
62. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
241 239 242 237 233 701 1893 4673773,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 24.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 22 20 16 23 10 25 116 234045,0 19,0 2017,6
2. Wyrzyk A. 18 13 11 11 18 43 114 270800,0 15,8 2375,4
3. Jodłowski M. 17 10 8 10 5 19 69 407200,0 24,6 5901,4
4. Borkowski M. 16 24 14 15 7 25 101 225280,0 15,8 2230,5
5. Kozłowski J. 16 10 11 10 6 13 66 212525,0 24,2 3220,1
6. Ziemiański K. 13 12 20 14 10 47 116 362475,0 11,2 3124,8
7. Zahariev E. 12 14 6 3 10 20 65 196475,0 18,5 3022,7
8. Łojek M. 12 5 10 6 9 24 66 125050,0 18,2 1894,7
9. Kacprzyk M. 10 5 11 8 7 10 51 157330,0 19,6 3084,9
10. Janikowski M. 8 12 8 5 15 16 64 208400,0 12,5 3256,3
11. Olkowski W. 8 9 11 12 8 24 72 136425,0 11,1 1894,8
12. Walicki A. 4 10 7 5 3 13 42 108325,0 9,5 2579,2
13. Such Ł. 4 6 9 12 6 18 55 100175,0 7,3 1821,4
14. Rogowski K. 4 6 6 12 19 49 96 83175,0 4,2 866,4
15. Piątkowski P. 4 5 2 6 3 8 28 124550,0 14,3 4448,2
16. Laskowski A. 4 2 3 3 2 11 25 210685,0 16,0 8427,4
17. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 8 18 31840,0 22,2 1768,9
18. Tuma Pavel (CZE) 4 0 1 1 0 1 7 47000,0 57,1 6714,3
19. Pastuszka T. 3 8 5 5 3 14 38 59200,0 7,9 1557,9
20. Świątek R. 3 5 5 4 4 22 43 69125,0 7,0 1607,6
21. Pawlak C. 3 4 4 1 2 5 19 41575,0 15,8 2188,2
22. Szelągowska N. 3 2 2 8 3 3 21 40825,0 14,3 1944,0
23. Plavac Salih 2 5 9 5 4 27 52 59675,0 3,8 1147,6
24. Vasyutov S. 2 4 5 2 5 20 38 34450,0 5,3 906,6
25. Szymczuk W. 2 3 8 4 9 25 51 96750,0 3,9 1897,1
26. Talarek P. 2 3 1 2 1 11 20 33025,0 10,0 1651,3
27. Urbańczyk K. 2 2 0 2 4 9 19 64350,0 10,5 3386,8
28. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
29. Pilipczuk M. 2 0 1 0 5 10 18 20525,0 11,1 1140,3
30. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
31. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 3 5 16000,0 40,0 3200,0
32. Mysková Š. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 130640,0 100,0 65320,0
33. Domańska J. 1 3 3 1 5 10 23 33623,0 4,3 1461,9
34. Kryszyłowicz W. 1 2 5 5 4 18 35 30000,0 2,9 857,1
35. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
36. Wnorowski M. 1 1 4 3 4 8 21 14825,0 4,8 706,0
37. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 7 8 22 16780,0 4,5 762,7
38. Wróblewski P. 1 1 0 2 2 4 10 14525,0 10,0 1452,5
39. Łucki P. 1 0 1 0 1 1 4 8700,0 25,0 2175,0
40. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
41. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
42. Kosicki M. 1 0 0 1 1 4 7 6400,0 14,3 914,3
43. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
45. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
46. Majchrzak A. 0 2 0 1 2 3 8 7000,0 0,0 875,0
47. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 4 5 1300,0 0,0 260,0
53. Malinowski M. 0 0 1 0 0 1 2 900,0 0,0 450,0
54. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
55. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
56. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
57. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
58. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
59. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
60. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
61. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
223 223 225 220 216 644 1751 4234523,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 17.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 15 14 23 8 22 99 190220,0 17,2 1921,4
2. Jodłowski M. 17 10 6 10 5 16 64 403600,0 26,6 6306,3
3. Borkowski M. 16 21 12 12 7 23 91 212430,0 17,6 2334,4
4. Wyrzyk A. 15 12 9 10 16 37 99 234600,0 15,2 2369,7
5. Kozłowski J. 14 9 10 7 5 13 58 179800,0 24,1 3100,0
6. Zahariev E. 12 12 6 3 8 16 57 189500,0 21,1 3324,6
7. Łojek M. 11 5 10 5 8 20 59 114275,0 18,6 1936,9
8. Ziemiański K. 10 11 17 13 9 40 100 320550,0 10,0 3205,5
9. Kacprzyk M. 9 5 10 5 7 9 45 147230,0 20,0 3271,8
10. Olkowski W. 8 8 11 11 7 22 67 131600,0 11,9 1964,2
11. Janikowski M. 7 11 6 5 13 13 55 195975,0 12,7 3563,2
12. Walicki A. 4 10 6 4 3 8 35 106375,0 11,4 3039,3
13. Such Ł. 4 6 9 12 6 18 55 100175,0 7,3 1821,4
14. Rogowski K. 4 6 6 12 17 46 91 82625,0 4,4 908,0
15. Piątkowski P. 4 5 2 5 2 6 24 123500,0 16,7 5145,8
16. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 6 16 31840,0 25,0 1990,0
17. Pastuszka T. 3 7 5 4 3 12 34 53200,0 8,8 1564,7
18. Świątek R. 3 5 5 3 4 22 42 68225,0 7,1 1624,4
19. Laskowski A. 3 2 3 3 2 9 22 146685,0 13,6 6667,5
20. Szelągowska N. 3 2 2 6 2 2 17 38600,0 17,6 2270,6
21. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
22. Plavac Salih 2 5 7 5 3 22 44 56150,0 4,5 1276,1
23. Vasyutov S. 2 4 5 2 5 17 35 34450,0 5,7 984,3
24. Pawlak C. 2 4 4 1 2 4 17 35075,0 11,8 2063,2
25. Szymczuk W. 2 2 7 4 8 21 44 91825,0 4,5 2086,9
26. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
27. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
28. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
29. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
30. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
31. Mysková Š. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 130640,0 100,0 65320,0
32. Domańska J. 1 3 3 1 5 9 22 33623,0 4,5 1528,3
33. Kryszyłowicz W. 1 2 5 5 4 17 34 30000,0 2,9 882,4
34. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
35. Wnorowski M. 1 1 4 3 4 8 21 14825,0 4,8 706,0
36. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 7 7 21 16780,0 4,8 799,0
37. Wróblewski P. 1 1 0 2 1 4 9 14125,0 11,1 1569,4
38. Pilipczuk M. 1 0 1 0 5 9 16 12525,0 6,3 782,8
39. Łucki P. 1 0 1 0 1 1 4 8700,0 25,0 2175,0
40. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
41. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
42. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
43. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
45. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
46. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
47. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 3 4 1300,0 0,0 325,0
53. Malinowski M. 0 0 1 0 0 1 2 900,0 0,0 450,0
54. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
55. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
56. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
57. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
58. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
59. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
60. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
61. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
203 203 205 200 197 569 1577 3874623,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 10.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 15 13 21 8 21 95 188120,0 17,9 1980,2
2. Jodłowski M. 17 8 6 9 4 15 59 397625,0 28,8 6739,4
3. Borkowski M. 16 20 11 11 6 23 87 208455,0 18,4 2396,0
4. Wyrzyk A. 15 12 9 10 16 37 99 234600,0 15,2 2369,7
5. Zahariev E. 12 12 6 3 8 14 55 189500,0 21,8 3445,5
6. Kozłowski J. 12 9 9 7 5 13 55 167500,0 21,8 3045,5
7. Ziemiański K. 10 11 17 13 9 40 100 320550,0 10,0 3205,5
8. Kacprzyk M. 9 5 10 5 7 9 45 147230,0 20,0 3271,8
9. Olkowski W. 8 8 11 11 7 22 67 131600,0 11,9 1964,2
10. Łojek M. 8 2 10 5 8 19 52 90775,0 15,4 1745,7
11. Janikowski M. 7 11 6 5 13 13 55 195975,0 12,7 3563,2
12. Walicki A. 4 10 6 4 3 8 35 106375,0 11,4 3039,3
13. Such Ł. 4 6 8 11 5 18 52 97750,0 7,7 1879,8
14. Piątkowski P. 4 5 2 5 2 6 24 123500,0 16,7 5145,8
15. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 6 16 31840,0 25,0 1990,0
16. Rogowski K. 3 5 5 12 15 43 83 71200,0 3,6 857,8
17. Świątek R. 3 5 5 3 4 22 42 68225,0 7,1 1624,4
18. Laskowski A. 3 2 3 3 2 9 22 146685,0 13,6 6667,5
19. Szelągowska N. 3 2 2 6 2 2 17 38600,0 17,6 2270,6
20. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
21. Plavac Salih 2 5 7 5 3 22 44 56150,0 4,5 1276,1
22. Szymczuk W. 2 2 5 4 7 21 41 88800,0 4,9 2165,9
23. Vasyutov S. 2 2 4 1 4 15 28 26525,0 7,1 947,3
24. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
25. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
26. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
27. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
28. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
29. Mysková Š. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 130640,0 100,0 65320,0
30. Pastuszka T. 1 6 5 3 3 11 29 35450,0 3,4 1222,4
31. Pawlak C. 1 4 3 1 2 4 15 27175,0 6,7 1811,7
32. Domańska J. 1 3 3 1 5 9 22 33623,0 4,5 1528,3
33. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
34. Wnorowski M. 1 1 4 2 3 6 17 14025,0 5,9 825,0
35. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 5 6 18 16155,0 5,6 897,5
36. Wróblewski P. 1 1 0 1 1 4 8 13475,0 12,5 1684,4
37. Pilipczuk M. 1 0 1 0 5 9 16 12525,0 6,3 782,8
38. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
39. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
40. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
41. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
42. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
43. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
44. Kryszyłowicz W. 0 2 5 4 4 16 31 22300,0 0,0 719,4
45. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
46. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
47. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 3 4 1300,0 0,0 325,0
53. Malinowski M. 0 0 1 0 0 0 1 900,0 0,0 900,0
54. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
55. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
56. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
57. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
58. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
59. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
60. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
61. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0
193 193 195 190 187 553 1511 3765248,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 03.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 15 12 17 6 20 87 184020,0 19,5 2115,2
2. Jodłowski M. 17 8 6 8 4 15 58 397175,0 29,3 6847,8
3. Borkowski M. 15 19 10 11 6 22 83 198755,0 18,1 2394,6
4. Wyrzyk A. 15 12 9 10 16 37 99 234600,0 15,2 2369,7
5. Zahariev E. 12 12 6 3 8 12 53 189500,0 22,6 3575,5
6. Kozłowski J. 11 9 9 7 5 13 54 161000,0 20,4 2981,5
7. Ziemiański K. 10 11 17 12 9 40 99 319900,0 10,1 3231,3
8. Kacprzyk M. 9 4 10 5 6 9 43 144080,0 20,9 3350,7
9. Olkowski W. 8 7 11 11 7 22 66 129800,0 12,1 1966,7
10. Janikowski M. 7 11 6 5 13 13 55 195975,0 12,7 3563,2
11. Łojek M. 5 2 10 5 7 19 48 72950,0 10,4 1519,8
12. Walicki A. 4 10 6 4 3 8 35 106375,0 11,4 3039,3
13. Such Ł. 4 6 7 9 5 18 49 95000,0 8,2 1938,8
14. Piątkowski P. 4 5 2 5 2 6 24 123500,0 16,7 5145,8
15. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 6 16 31840,0 25,0 1990,0
16. Świątek R. 3 5 5 3 3 22 41 67900,0 7,3 1656,1
17. Rogowski K. 3 3 4 11 14 39 74 64525,0 4,1 872,0
18. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
19. Plavac Salih 2 5 7 5 3 22 44 56150,0 4,5 1276,1
20. Laskowski A. 2 2 3 3 2 8 20 142185,0 10,0 7109,3
21. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
22. Szymczuk W. 2 1 4 4 7 19 37 84700,0 5,4 2289,2
23. Szelągowska N. 2 1 2 6 2 2 15 28000,0 13,3 1866,7
24. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
25. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
26. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
27. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
28. Mysková Š. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 130640,0 100,0 65320,0
29. Pawlak C. 1 4 3 1 2 4 15 27175,0 6,7 1811,7
30. Domańska J. 1 3 3 1 5 9 22 33623,0 4,5 1528,3
31. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
32. Vasyutov S. 1 2 3 0 3 14 23 17575,0 4,3 764,1
33. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 4 5 16 15830,0 6,3 989,4
34. Pilipczuk M. 1 0 1 0 5 8 15 12525,0 6,7 835,0
35. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
36. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
37. Wróblewski P. 1 0 0 1 1 4 7 10875,0 14,3 1553,6
38. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
39. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
40. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
41. Pastuszka T. 0 4 4 3 2 10 23 21150,0 0,0 919,6
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
43. Kryszyłowicz W. 0 2 5 4 4 15 30 22300,0 0,0 743,3
44. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
45. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
46. Wnorowski M. 0 1 3 2 2 6 14 7900,0 0,0 564,3
47. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
53. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
54. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
55. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
56. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
57. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
58. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
59. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
183 183 185 180 177 535 1443 3657623,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 17 15 12 15 6 20 85 171860,0 20,0 2021,9
2. Jodłowski M. 16 8 5 6 3 12 50 261525,0 32,0 5230,5
3. Borkowski M. 15 18 10 11 5 19 78 195080,0 19,2 2501,0
4. Wyrzyk A. 14 12 9 8 16 34 93 221950,0 15,1 2386,6
5. Zahariev E. 12 10 6 3 6 12 49 167050,0 24,5 3409,2
6. Kozłowski J. 11 9 9 7 4 11 51 160525,0 21,6 3147,5
7. Ziemiański K. 8 9 15 11 8 31 82 230425,0 9,8 2810,1
8. Kacprzyk M. 8 4 9 5 6 7 39 111850,0 20,5 2867,9
9. Janikowski M. 7 8 6 3 13 11 48 147425,0 14,6 3071,4
10. Olkowski W. 6 7 9 11 7 20 60 95900,0 10,0 1598,3
11. Łojek M. 5 2 10 5 6 18 46 66450,0 10,9 1444,6
12. Such Ł. 4 6 7 9 5 17 48 95000,0 8,3 1979,2
13. Piątkowski P. 4 4 2 4 2 4 20 70300,0 20,0 3515,0
14. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 6 16 31840,0 25,0 1990,0
15. Walicki A. 3 10 5 4 3 7 32 86975,0 9,4 2718,0
16. Świątek R. 3 5 5 3 3 21 40 67900,0 7,5 1697,5
17. Rogowski K. 3 3 4 11 13 39 73 64050,0 4,1 877,4
18. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
19. Plavac Salih 2 5 6 5 3 19 40 54250,0 5,0 1356,3
20. Talarek P. 2 2 1 2 1 9 17 29625,0 11,8 1742,6
21. Szymczuk W. 2 1 4 4 7 17 35 84700,0 5,7 2420,0
22. Szelągowska N. 2 1 1 6 2 2 14 26100,0 14,3 1864,3
23. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
24. Urbańczyk K. 2 1 0 1 4 8 16 38300,0 12,5 2393,8
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
26. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
27. Pawlak C. 1 4 2 1 2 4 14 25575,0 7,1 1826,8
28. Domańska J. 1 3 3 1 4 9 21 27940,0 4,8 1330,5
29. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
30. Vasyutov S. 1 2 3 0 3 14 23 17575,0 4,3 764,1
31. Laskowski A. 1 1 3 3 2 8 18 31725,0 5,6 1762,5
32. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 4 5 16 15830,0 6,3 989,4
33. Pilipczuk M. 1 0 1 0 4 8 14 12125,0 7,1 866,1
34. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
35. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
36. Wróblewski P. 1 0 0 1 1 4 7 10875,0 14,3 1553,6
37. Kosicki M. 1 0 0 1 1 3 6 6400,0 16,7 1066,7
38. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
39. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
40. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
41. Pastuszka T. 0 4 4 3 2 10 23 21150,0 0,0 919,6
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
43. Kryszyłowicz W. 0 2 5 4 4 15 30 22300,0 0,0 743,3
44. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
45. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
46. Wnorowski M. 0 1 3 2 2 6 14 7900,0 0,0 564,3
47. Majchrzak A. 0 1 0 1 2 3 7 4200,0 0,0 600,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
53. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
54. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
55. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
56. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
57. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
58. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
59. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
173 173 175 170 167 496 1354 2951250,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 19.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 15 15 12 14 4 17 77 157100,0 19,5 2040,3
2. Borkowski M. 14 15 8 10 5 17 69 175940,0 20,3 2549,9
3. Wyrzyk A. 13 10 6 6 12 32 79 197925,0 16,5 2505,4
4. Zahariev E. 12 9 6 3 6 12 48 163850,0 25,0 3413,5
5. Jodłowski M. 11 7 4 6 3 9 40 212325,0 27,5 5308,1
6. Kozłowski J. 10 8 7 6 3 10 44 131325,0 22,7 2984,7
7. Ziemiański K. 8 7 14 10 8 26 73 216425,0 11,0 2964,7
8. Janikowski M. 7 7 6 3 12 10 45 142975,0 15,6 3177,2
9. Kacprzyk M. 6 4 7 5 6 7 35 74350,0 17,1 2124,3
10. Olkowski W. 4 7 7 11 7 19 55 77100,0 7,3 1401,8
11. Such Ł. 4 6 7 7 4 16 44 91500,0 9,1 2079,5
12. Łojek M. 4 2 10 5 4 15 40 58650,0 10,0 1466,3
13. Walicki A. 3 10 5 4 3 7 32 86975,0 9,4 2718,0
14. Świątek R. 3 5 5 3 3 21 40 67900,0 7,5 1697,5
15. Piątkowski P. 3 4 2 3 2 4 18 61500,0 16,7 3416,7
16. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 1 5 35600,0 60,0 7120,0
17. Plavac Salih 2 2 5 5 3 19 36 42450,0 5,6 1179,2
18. Rogowski K. 2 2 3 6 9 36 58 42675,0 3,4 735,8
19. Szymczuk W. 2 1 3 2 7 15 30 81700,0 6,7 2723,3
20. Talarek P. 2 1 1 2 1 6 13 26825,0 15,4 2063,5
21. Nakoniechnyi P. 2 1 1 2 1 5 12 17840,0 16,7 1486,7
22. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
23. Szelągowska N. 2 0 0 6 2 2 12 21700,0 16,7 1808,3
24. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
25. Domańska J. 1 3 2 1 4 4 15 26260,0 6,7 1750,7
26. Pawlak C. 1 3 2 1 2 4 13 21975,0 7,7 1690,4
27. Vasyutov S. 1 2 2 0 2 9 16 15825,0 6,3 989,1
28. Laskowski A. 1 1 3 2 2 8 17 29225,0 5,9 1719,1
29. Urbańczyk K. 1 1 0 1 2 6 11 12750,0 9,1 1159,1
30. Kryszyłowicz M. 1 0 2 2 3 3 11 11910,0 9,1 1082,7
31. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
32. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
33. Kosicki M. 1 0 0 1 1 2 5 6400,0 20,0 1280,0
34. Pilipczuk M. 1 0 0 0 3 7 11 9275,0 9,1 843,2
35. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
36. Piwko R. 1 0 0 0 0 5 6 7000,0 16,7 1166,7
37. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
38. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
39. Pastuszka T. 0 4 3 2 2 9 20 18800,0 0,0 940,0
40. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
41. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
42. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
43. Kryszyłowicz W. 0 1 3 2 3 12 21 13200,0 0,0 628,6
44. Wnorowski M. 0 1 3 1 2 5 12 7350,0 0,0 612,5
45. Pałczyński P. 0 1 2 3 3 11 20 14350,0 0,0 717,5
46. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 7 9 3900,0 0,0 433,3
47. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
48. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
49. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
50. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
51. Majchrzak A. 0 0 0 1 2 3 6 1400,0 0,0 233,3
52. Wróblewski P. 0 0 0 1 1 4 6 1875,0 0,0 312,5
53. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
54. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
55. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
56. Ruciński T. 0 0 0 0 1 3 4 275,0 0,0 68,8
57. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
58. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
59. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
150 150 151 148 146 440 1185 2574950,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 12.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 15 12 9 14 3 12 65 144125,0 23,1 2217,3
2. Borkowski M. 12 9 8 8 4 16 57 137890,0 21,1 2419,1
3. Wyrzyk A. 11 8 6 6 11 32 74 173425,0 14,9 2343,6
4. Zahariev E. 10 7 4 3 4 10 38 138850,0 26,3 3653,9
5. Jodłowski M. 9 7 4 5 3 6 34 195625,0 26,5 5753,7
6. Ziemiański K. 8 6 13 9 6 23 65 208750,0 12,3 3211,5
7. Kozłowski J. 7 8 6 6 3 7 37 109425,0 18,9 2957,4
8. Janikowski M. 5 6 6 3 10 7 37 115100,0 13,5 3110,8
9. Olkowski W. 4 5 4 11 7 14 45 65000,0 8,9 1444,4
10. Łojek M. 4 2 8 3 4 12 33 53950,0 12,1 1634,8
11. Such Ł. 3 5 6 4 3 15 36 67450,0 8,3 1873,6
12. Świątek R. 3 4 2 3 2 18 32 54300,0 9,4 1696,9
13. Piątkowski P. 3 4 1 3 2 3 16 59900,0 18,8 3743,8
14. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 0 4 35600,0 75,0 8900,0
15. Walicki A. 2 8 5 4 1 7 27 70100,0 7,4 2596,3
16. Kacprzyk M. 2 4 6 2 5 7 26 41200,0 7,7 1584,6
17. Plavac Salih 2 2 4 4 3 17 32 40050,0 6,3 1251,6
18. Rogowski K. 2 2 1 5 7 27 44 33575,0 4,5 763,1
19. Szymczuk W. 2 1 3 1 6 12 25 80600,0 8,0 3224,0
20. Talarek P. 2 1 1 2 1 6 13 26825,0 15,4 2063,5
21. Nakoniechnyi P. 2 1 1 2 1 5 12 17840,0 16,7 1486,7
22. Szelągowska N. 2 0 0 4 2 1 9 19950,0 22,2 2216,7
23. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 2 4 16000,0 50,0 4000,0
24. Domańska J. 1 3 2 1 4 4 15 26260,0 6,7 1750,7
25. Vasyutov S. 1 2 2 0 1 8 14 15400,0 7,1 1100,0
26. Laskowski A. 1 1 3 1 2 4 12 28675,0 8,3 2389,6
27. Zahorová E. (CZE) 1 1 1 1 0 0 4 16750,0 25,0 4187,5
28. Kryszyłowicz M. 1 0 2 1 2 3 9 10710,0 11,1 1190,0
29. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
30. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
31. Kosicki M. 1 0 0 1 1 2 5 6400,0 20,0 1280,0
32. Pilipczuk M. 1 0 0 0 3 6 10 9275,0 10,0 927,5
33. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
34. Piwko R. 1 0 0 0 0 3 4 7000,0 25,0 1750,0
35. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
36. Pastuszka T. 0 3 3 2 2 8 18 16000,0 0,0 888,9
37. Pawlak C. 0 3 2 0 2 4 11 13425,0 0,0 1220,5
38. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 1 2 0 3 8 14800,0 0,0 1850,0
39. Poles P. (CZE) 0 2 0 1 0 2 5 10800,0 0,0 2160,0
40. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
41. Kryszyłowicz W. 0 1 3 2 3 9 18 13200,0 0,0 733,3
42. Wnorowski M. 0 1 3 1 2 5 12 7350,0 0,0 612,5
43. Pałczyński P. 0 1 2 3 3 8 17 14350,0 0,0 844,1
44. Urbańczyk K. 0 1 0 1 2 6 10 7250,0 0,0 725,0
45. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 7 9 3900,0 0,0 433,3
46. Porębna E. 0 1 0 0 0 1 2 4800,0 0,0 2400,0
47. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 3 0 1 0 4 11050,0 0,0 2762,5
48. Bodlák R. (CZE) 0 0 1 0 0 2 3 3600,0 0,0 1200,0
49. Wróblewski P. 0 0 0 1 1 4 6 1875,0 0,0 312,5
50. Majchrzak A. 0 0 0 1 1 2 4 1050,0 0,0 262,5
51. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
52. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
53. Broz J. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
54. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000,0 0,0 1000,0
55. Ruciński T. 0 0 0 0 1 3 4 275,0 0,0 68,8
56. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
57. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
58. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
59. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Zawiliński K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
127 127 128 125 124 367 998 2223225,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 05.06.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 14 11 6 11 3 11 56 129625,0 25,0 2314,7
2. Wyrzyk A. 11 8 5 4 9 24 61 166825,0 18,0 2734,8
3. Borkowski M. 9 7 8 6 4 16 50 112990,0 18,0 2259,8
4. Zahariev E. 9 6 4 3 4 10 36 110850,0 25,0 3079,2
5. Jodłowski M. 9 5 3 3 3 4 27 167725,0 33,3 6212,0
6. Kozłowski J. 6 5 6 6 3 5 31 92225,0 19,4 2975,0
7. Janikowski M. 5 4 6 3 8 7 33 95750,0 15,2 2901,5
8. Ziemiański K. 4 6 9 7 5 18 49 113100,0 8,2 2308,2
9. Olkowski W. 4 4 3 11 4 11 37 58225,0 10,8 1573,6
10. Such Ł. 3 5 6 4 3 15 36 67450,0 8,3 1873,6
11. Świątek R. 3 4 2 3 2 17 31 54300,0 9,7 1751,6
12. Łojek M. 3 1 7 3 4 11 29 42850,0 10,3 1477,6
13. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 0 4 35600,0 75,0 8900,0
14. Walicki A. 2 6 5 3 1 6 23 57150,0 8,7 2484,8
15. Kacprzyk M. 2 3 6 2 4 5 22 37650,0 9,1 1711,4
16. Rogowski K. 2 2 1 3 6 23 37 31575,0 5,4 853,4
17. Szymczuk W. 2 1 2 1 4 9 19 70950,0 10,5 3734,2
18. Nakoniechnyi P. 2 1 1 2 0 5 11 17090,0 18,2 1553,6
19. Szelągowska N. 2 0 0 4 2 1 9 19950,0 22,2 2216,7
20. Domańska J. 1 3 2 1 4 4 15 26260,0 6,7 1750,7
21. Plavac Salih 1 2 3 3 2 13 24 26350,0 4,2 1097,9
22. Laskowski A. 1 1 2 1 2 4 11 24275,0 9,1 2206,8
23. Talarek P. 1 1 1 2 1 3 9 11825,0 11,1 1313,9
24. Zahorová E. (CZE) 1 1 1 1 0 0 4 16750,0 25,0 4187,5
25. Vasyutov S. 1 1 1 0 1 7 11 11550,0 9,1 1050,0
26. Kryszyłowicz M. 1 0 1 1 2 3 8 9660,0 12,5 1207,5
27. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
28. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
29. Pilipczuk M. 1 0 0 0 2 5 8 8800,0 12,5 1100,0
30. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
31. Piwko R. 1 0 0 0 0 3 4 7000,0 25,0 1750,0
32. Kosicki M. 1 0 0 0 0 2 3 5500,0 33,3 1833,3
33. Zawgorodny S. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
34. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
35. Piątkowski P. 0 4 0 3 2 3 12 15900,0 0,0 1325,0
36. Pastuszka T. 0 3 3 2 2 5 15 16000,0 0,0 1066,7
37. Pawlak C. 0 3 2 0 2 3 10 13425,0 0,0 1342,5
38. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 1 2 0 3 8 14800,0 0,0 1850,0
39. Poles P. (CZE) 0 2 0 1 0 2 5 10800,0 0,0 2160,0
40. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
41. Kryszyłowicz W. 0 1 3 2 3 8 17 13200,0 0,0 776,5
42. Pałczyński P. 0 1 2 3 3 8 17 14350,0 0,0 844,1
43. Wnorowski M. 0 1 2 1 1 5 10 5975,0 0,0 597,5
44. Urbańczyk K. 0 1 0 1 2 4 8 7250,0 0,0 906,3
45. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 7 9 3900,0 0,0 433,3
46. Porębna E. 0 1 0 0 0 1 2 4800,0 0,0 2400,0
47. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 3 0 1 0 4 11050,0 0,0 2762,5
48. Bodlák R. (CZE) 0 0 1 0 0 2 3 3600,0 0,0 1200,0
49. Wróblewski P. 0 0 0 1 1 3 5 1875,0 0,0 375,0
50. Majchrzak A. 0 0 0 1 1 2 4 1050,0 0,0 262,5
51. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
52. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
53. Broz J. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
54. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000,0 0,0 1000,0
55. Ruciński T. 0 0 0 0 1 3 4 275,0 0,0 68,8
56. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
57. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
58. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
59. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 29.05.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 12 10 6 11 3 11 53 117025,0 22,6 2208,0
2. Wyrzyk A. 11 8 4 4 8 24 59 159525,0 18,6 2703,8
3. Borkowski M. 9 5 6 5 3 14 42 102490,0 21,4 2440,2
4. Jodłowski M. 9 5 3 3 3 4 27 167725,0 33,3 6212,0
5. Zahariev E. 8 6 4 2 4 9 33 87450,0 24,2 2650,0
6. Kozłowski J. 6 5 6 5 3 5 30 87825,0 20,0 2927,5
7. Janikowski M. 5 4 6 3 8 6 32 95750,0 15,6 2992,2
8. Ziemiański K. 4 6 9 7 5 18 49 113100,0 8,2 2308,2
9. Olkowski W. 4 4 3 11 4 11 37 58225,0 10,8 1573,6
10. Świątek R. 3 3 2 3 2 17 30 51500,0 10,0 1716,7
11. Łojek M. 3 1 7 3 4 11 29 42850,0 10,3 1477,6
12. Tuma Pavel (CZE) 3 0 0 1 0 0 4 35600,0 75,0 8900,0
13. Walicki A. 2 6 5 3 1 6 23 57150,0 8,7 2484,8
14. Such Ł. 2 5 5 4 2 14 32 57650,0 6,3 1801,6
15. Kacprzyk M. 2 3 6 2 4 5 22 37650,0 9,1 1711,4
16. Rogowski K. 2 2 1 3 6 23 37 31575,0 5,4 853,4
17. Szymczuk W. 2 1 2 1 4 9 19 70950,0 10,5 3734,2
18. Szelągowska N. 2 0 0 4 2 1 9 19950,0 22,2 2216,7
19. Plavac Salih 1 2 3 3 2 13 24 26350,0 4,2 1097,9
20. Domańska J. 1 2 2 0 3 2 10 22400,0 10,0 2240,0
21. Laskowski A. 1 1 2 1 2 4 11 24275,0 9,1 2206,8
22. Talarek P. 1 1 1 2 1 3 9 11825,0 11,1 1313,9
23. Zahorová E. (CZE) 1 1 1 1 0 0 4 16750,0 25,0 4187,5
24. Vasyutov S. 1 1 1 0 1 7 11 11550,0 9,1 1050,0
25. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
26. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
27. Kryszyłowicz M. 1 0 0 1 1 2 5 7420,0 20,0 1484,0
28. Pilipczuk M. 1 0 0 0 2 5 8 8800,0 12,5 1100,0
29. Łucki P. 1 0 0 0 1 1 3 7400,0 33,3 2466,7
30. Kosicki M. 1 0 0 0 0 2 3 5500,0 33,3 1833,3
31. Zawgorodny S. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
32. Mysková Š. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
33. Piątkowski P. 0 4 0 3 2 3 12 15900,0 0,0 1325,0
34. Pastuszka T. 0 3 3 2 2 5 15 16000,0 0,0 1066,7
35. Pawlak C. 0 3 2 0 2 3 10 13425,0 0,0 1342,5
36. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 1 2 0 3 8 14800,0 0,0 1850,0
37. Poles P. (CZE) 0 2 0 1 0 2 5 10800,0 0,0 2160,0
38. Pałczyński P. 0 1 2 3 3 7 16 14350,0 0,0 896,9
39. Wnorowski M. 0 1 2 0 1 4 8 4975,0 0,0 621,9
40. Nakoniechnyi P. 0 1 0 2 0 2 5 4210,0 0,0 842,0
41. Urbańczyk K. 0 1 0 1 2 4 8 7250,0 0,0 906,3
42. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 7 9 3900,0 0,0 433,3
43. Porębna E. 0 1 0 0 0 1 2 4800,0 0,0 2400,0
44. Nieslanik M. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
45. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 3 0 1 0 4 11050,0 0,0 2762,5
46. Kryszyłowicz W. 0 0 2 0 2 6 10 6380,0 0,0 638,0
47. Bodlák R. (CZE) 0 0 1 0 0 2 3 3600,0 0,0 1200,0
48. Wróblewski P. 0 0 0 1 1 3 5 1875,0 0,0 375,0
49. Majchrzak A. 0 0 0 1 1 2 4 1050,0 0,0 262,5
50. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
51. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
52. Broz J. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
53. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000,0 0,0 1000,0
54. Ruciński T. 0 0 0 0 1 3 4 275,0 0,0 68,8
55. Piwko R. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
56. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
57. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
58. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
103 103 103 102 100 300 811 1734000,0