Kategoria: Trenerzy według miejsc arch

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 22-11-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 74 57 45 43 28 58 305 1540855,00 24,3% 5052,0
2. Fraisl C. 44 36 40 36 30 84 270 512320,00 16,3% 1897,5
3. Ziemiański K. 35 38 47 35 30 99 284 842335,00 12,3% 2966,0
4. Borkowski M. 33 18 31 30 36 75 223 495370,00 14,8% 2221,4
5. Piątkowski P. 30 36 24 30 23 45 188 511435,00 16,0% 2720,4
6. Łojek M. 23 35 30 30 21 42 181 380545,00 12,7% 2102,5
7. Janikowski M. 23 31 20 17 15 26 132 464215,00 17,4% 3516,8
8. Kozłowski J. 23 21 19 19 18 35 135 279455,00 17,0% 2070,0
9. Kacprzyk M. 22 15 14 15 11 45 122 413055,00 18,0% 3385,7
10. Jodłowski M. 20 23 25 16 24 61 169 399595,00 11,8% 2364,5
11. Olkowski W. 16 24 18 26 27 60 171 341612,50 9,4% 1997,7
12. Walicki A. 16 7 12 11 19 29 94 286545,00 17,0% 3048,4
13. Chaboski S. W. 15 12 9 4 8 26 74 196555,00 20,3% 2656,1
14. Laskowski A. 12 8 5 9 6 32 72 126225,00 16,7% 1753,1
15. Vasyutov S. 11 12 11 14 11 60 119 147610,00 9,2% 1240,4
16. Szymczuk W. 10 11 20 13 16 42 112 217385,00 8,9% 1940,9
17. Świątek R. 10 3 11 10 12 53 99 169885,00 10,1% 1716,0
18. Zahariev E. 9 15 18 21 15 47 125 227680,00 7,2% 1821,4
19. Głowacki B. 9 13 5 9 11 15 62 105875,00 14,5% 1707,7
20. Szelągowska N. 8 6 8 7 5 17 51 127090,00 15,7% 2492,0
21. Pastuszka T. 7 13 10 19 10 53 112 143482,50 6,3% 1281,1
22. Łabędzki A. 7 4 6 8 7 19 51 104655,00 13,7% 2052,1
23. Talarek P. 7 4 6 6 8 26 57 72465,00 12,3% 1271,3
24. Kryszyłowicz W. 6 10 11 14 12 41 94 101835,00 6,4% 1083,4
25. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,3% 1570,9
26. Březina M. 4 2 9 2 3 7 27 63130,00 14,8% 2338,1
27. Urbańczyk K. 4 2 7 6 14 16 49 48375,00 8,2% 987,2
28. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,0% 40000,0
29. Poles P. (CZE) 3 5 2 2 3 5 20 77000,00 15,0% 3850,0
30. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,8% 1835,5
31. Kryszyłowicz M. 3 2 1 7 3 14 30 53035,00 10,0% 1767,8
32. Rogowski K. 2 7 14 14 23 154 214 101120,00 0,9% 472,5
33. Micuła K. 2 0 2 0 0 1 5 13200,00 40,0% 2640,0
34. Wnorowski M. 1 7 3 4 5 20 40 30070,00 2,5% 751,8
35. Malinowski M. 1 5 2 0 2 10 20 18225,00 5,0% 911,3
36. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 5 3 10 25 101300,00 4,0% 4052,0
37. Nakoniechnyi P. 1 3 1 5 9 23 42 27740,00 2,4% 660,5
38. Soska J. 1 3 1 3 3 3 14 14800,00 7,1% 1057,1
39. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,0% 11600,0
40. Pawlak C. 1 1 3 0 0 3 8 15000,00 12,5% 1875,0
41. Lica Z. 1 1 3 0 0 1 6 31000,00 16,7% 5166,7
42. Pilipczuk M. 1 1 2 3 3 5 15 13800,00 6,7% 920,0
43. Wróblewska I. 1 1 0 2 1 7 12 14050,00 8,3% 1170,8
44. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,3% 4266,7
45. Kosicki M. 1 0 2 2 6 25 36 12725,00 2,8% 353,5
46. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 5 8 8650,00 12,5% 1081,3
47. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,0% 6500,0
48. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 2 6 8500,00 16,7% 1416,7
49. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,3% 1350,0
50. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,0% 5500,0
51. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,0% 54000,0
52. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,0% 126000,0
53. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 3 0 6 63000,00 0,0% 10500,0
54. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,0% 1400,0
55. Piwko R. 0 1 2 0 2 15 20 7100,00 0,0% 355,0
56. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,0% 3500,0
57. Porębna E. 0 1 1 0 0 3 5 11000,00 0,0% 2200,0
58. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,0% 3500,0
59. Hanáček J. (SVK) 0 1 0 1 0 0 2 6000,00 0,0% 3000,0
60. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,0% 362,2
61. Mimra Z. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,0% 4000,0
62. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,0% 328,2
63. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,0% 700,0
64. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,0% 6750,0
65. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,0% 7500,0
66. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,0% 3000,0
67. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 2 1 3 6 5000,00 0,0% 833,3
68. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,0% 6375,0
69. Zawiliński K. 0 0 0 0 2 8 10 615,00 0,0% 61,5
70. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 1 4 5 1000,00 0,0% 200,0
71. Wyrzyk M. 0 0 0 0 1 0 1 450,00 0,0% 450,0
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,0% 0,0
73. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,0
74. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,0
75. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,0
76. Myšková Š. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,0
77. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,0
78. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,0
79. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,0
80. Derych V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,0
519 519 521 517 508 1493 4077 9616790,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 15-11-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 71 56 40 43 28 55 293 1503115,00 24,2% 5130,09
2. Fraisl C. 43 36 39 34 29 81 262 505210,00 16,4% 1928,28
3. Ziemiański K. 34 35 46 33 30 92 270 821275,00 12,6% 3041,76
4. Borkowski M. 32 15 28 30 36 73 214 475930,00 15,0% 2223,97
5. Piątkowski P. 28 33 23 28 22 45 179 480835,00 15,6% 2686,23
6. Łojek M. 22 34 29 29 19 37 170 368280,00 12,9% 2166,35
7. Kozłowski J. 22 19 19 19 18 33 130 264255,00 16,9% 2032,73
8. Kacprzyk M. 22 15 13 15 10 44 119 410610,00 18,5% 3450,50
9. Janikowski M. 20 31 18 16 15 25 125 435855,00 16,0% 3486,84
10. Jodłowski M. 19 23 25 16 22 59 164 392195,00 11,6% 2391,43
11. Olkowski W. 15 23 16 23 23 57 157 321402,50 9,6% 2047,15
12. Chaboski S. W. 15 11 9 4 8 25 72 193955,00 20,8% 2693,82
13. Walicki A. 15 7 12 11 18 29 92 279515,00 16,3% 3038,21
14. Laskowski A. 12 8 5 9 5 32 71 125950,00 16,9% 1773,94
15. Vasyutov S. 11 12 11 13 11 60 118 146790,00 9,3% 1243,98
16. Szymczuk W. 10 11 20 11 15 41 108 215715,00 9,3% 1997,36
17. Świątek R. 10 3 11 10 12 52 98 169885,00 10,2% 1733,52
18. Zahariev E. 8 13 18 20 15 46 120 215460,00 6,7% 1795,50
19. Głowacki B. 8 13 5 9 11 15 61 99075,00 13,1% 1624,18
20. Szelągowska N. 8 5 8 6 5 17 49 122200,00 16,3% 2493,88
21. Pastuszka T. 7 13 10 19 9 49 107 142952,50 6,5% 1336,00
22. Łabędzki A. 7 4 6 8 7 19 51 104655,00 13,7% 2052,06
23. Kryszyłowicz W. 6 10 11 13 11 41 92 100815,00 6,5% 1095,82
24. Talarek P. 6 4 6 6 8 26 56 64265,00 10,7% 1147,59
25. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,3% 1570,86
26. Urbańczyk K. 4 2 7 6 13 16 48 47965,00 8,3% 999,27
27. Březina M. 4 1 8 2 3 7 25 58330,00 16,0% 2333,20
28. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,0% 40000,00
29. Poles P. (CZE) 3 5 2 2 3 5 20 77000,00 15,0% 3850,00
30. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,8% 1835,53
31. Kryszyłowicz M. 3 2 1 7 3 14 30 53035,00 10,0% 1767,83
32. Rogowski K. 2 7 13 13 22 148 205 98845,00 1,0% 482,17
33. Micuła K. 2 0 2 0 0 1 5 13200,00 40,0% 2640,00
34. Wnorowski M. 1 7 3 4 5 19 39 30070,00 2,6% 771,03
35. Malinowski M. 1 5 2 0 2 10 20 18225,00 5,0% 911,25
36. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 5 3 10 25 101300,00 4,0% 4052,00
37. Nakoniechnyi P. 1 3 1 5 9 22 41 27740,00 2,4% 676,59
38. Soska J. 1 3 1 3 3 3 14 14800,00 7,1% 1057,14
39. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,0% 11600,00
40. Pawlak C. 1 1 3 0 0 3 8 15000,00 12,5% 1875,00
41. Lica Z. 1 1 3 0 0 1 6 31000,00 16,7% 5166,67
42. Pilipczuk M. 1 1 2 2 3 5 14 13150,00 7,1% 939,29
43. Wróblewska I. 1 1 0 2 1 7 12 14050,00 8,3% 1170,83
44. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,3% 4266,67
45. Kosicki M. 1 0 2 2 6 24 35 12725,00 2,9% 363,57
46. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 5 8 8650,00 12,5% 1081,25
47. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,0% 6500,00
48. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 2 6 8500,00 16,7% 1416,67
49. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,3% 1350,00
50. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,0% 5500,00
51. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,0% 54000,00
52. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,0% 126000,00
53. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 3 0 6 63000,00 0,0% 10500,00
54. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,0% 1400,00
55. Piwko R. 0 1 2 0 2 15 20 7100,00 0,0% 355,00
56. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,0% 3500,00
57. Porębna E. 0 1 1 0 0 3 5 11000,00 0,0% 2200,00
58. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,0% 3500,00
59. Hanáček J. (SVK) 0 1 0 1 0 0 2 6000,00 0,0% 3000,00
60. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,0% 362,22
61. Mimra Z. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,0% 4000,00
62. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,0% 328,18
63. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,0% 700,00
64. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,0% 6750,00
65. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,0% 7500,00
66. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,0% 3000,00
67. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 2 1 3 6 5000,00 0,0% 833,33
68. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,0% 6375,00
69. Zawiliński K. 0 0 0 0 2 8 10 615,00 0,0% 61,50
70. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 1 4 5 1000,00 0,0% 200,00
71. Wyrzyk M. 0 0 0 0 1 0 1 450,00 0,0% 450,00
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,0% 0,00
73. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,00
74. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,00
75. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,00
76. Myšková Š. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,0% 0,00
77. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,00
78. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,00
79. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,00
80. Derych V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,0% 0,00
500 500 502 498 490 1447 3937 9360770,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 11-11-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 67 53 40 42 28 53 283 1455375,00 23,67 5142,67
2. Fraisl C. 42 36 38 34 27 80 257 493210,00 16,34 1919,11
3. Borkowski M. 32 15 27 28 36 73 211 471260,00 15,17 2233,46
4. Ziemiański K. 31 33 42 32 29 90 257 787615,00 12,06 3064,65
5. Piątkowski P. 27 33 22 26 22 45 175 470575,00 15,43 2689,00
6. Łojek M. 22 31 27 27 16 36 159 353210,00 13,84 2221,45
7. Kacprzyk M. 22 14 13 15 8 43 115 407135,00 19,13 3540,30
8. Janikowski M. 19 28 17 16 15 25 120 400055,00 15,83 3333,79
9. Jodłowski M. 19 23 25 15 20 55 157 390710,00 12,10 2488,60
10. Kozłowski J. 19 16 19 19 17 31 121 225245,00 15,70 1861,53
11. Olkowski W. 15 22 15 20 22 56 150 313552,50 10,00 2090,35
12. Walicki A. 15 7 11 10 17 29 89 276440,00 16,85 3106,07
13. Chaboski S. W. 14 11 9 4 8 25 71 184955,00 19,72 2605,00
14. Laskowski A. 12 8 5 9 5 32 71 125950,00 16,90 1773,94
15. Vasyutov S. 11 12 11 13 11 60 118 146790,00 9,32 1243,98
16. Szymczuk W. 10 11 20 11 13 40 105 214490,00 9,52 2042,76
17. Świątek R. 10 3 11 10 12 52 98 169885,00 10,20 1733,52
18. Szelągowska N. 8 5 6 6 5 16 46 119400,00 17,39 2595,65
19. Pastuszka T. 7 13 9 18 9 48 104 141002,50 6,73 1355,79
20. Zahariev E. 7 12 17 19 14 41 110 201795,00 6,36 1834,50
21. Łabędzki A. 7 4 6 8 7 19 51 104655,00 13,73 2052,06
22. Głowacki B. 6 13 5 8 11 14 57 85825,00 10,53 1505,70
23. Kryszyłowicz W. 6 10 11 12 11 40 90 100165,00 6,67 1112,94
24. Talarek P. 6 4 5 6 8 26 55 63165,00 10,91 1148,45
25. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,29 1570,86
26. Březina M. 4 1 7 2 3 7 24 54330,00 16,67 2263,75
27. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,00 40000,00
28. Poles P. (CZE) 3 5 2 2 3 5 20 77000,00 15,00 3850,00
29. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
30. Urbańczyk K. 3 2 7 5 13 15 45 41785,00 6,67 928,56
31. Kryszyłowicz M. 3 2 1 7 3 14 30 53035,00 10,00 1767,83
32. Rogowski K. 2 7 13 13 22 146 203 98845,00 0,99 486,92
33. Micuła K. 2 0 2 0 0 1 5 13200,00 40,00 2640,00
34. Wnorowski M. 1 6 3 4 4 18 36 27010,00 2,78 750,28
35. Malinowski M. 1 5 2 0 2 10 20 18225,00 5,00 911,25
36. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 5 3 10 25 101300,00 4,00 4052,00
37. Nakoniechnyi P. 1 3 1 5 9 22 41 27740,00 2,44 676,59
38. Soska J. 1 3 1 3 3 3 14 14800,00 7,14 1057,14
39. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,00 11600,00
40. Pawlak C. 1 1 3 0 0 3 8 15000,00 12,50 1875,00
41. Lica Z. 1 1 3 0 0 1 6 31000,00 16,67 5166,67
42. Pilipczuk M. 1 1 2 2 3 5 14 13150,00 7,14 939,29
43. Wróblewska I. 1 1 0 2 1 7 12 14050,00 8,33 1170,83
44. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
45. Kosicki M. 1 0 2 2 6 24 35 12725,00 2,86 363,57
46. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
47. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
48. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 2 6 8500,00 16,67 1416,67
49. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,29 1350,00
50. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,00 5500,00
51. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
52. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
53. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 3 0 6 63000,00 0,00 10500,00
54. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
55. Piwko R. 0 1 2 0 2 15 20 7100,00 0,00 355,00
56. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,00 3500,00
57. Porębna E. 0 1 1 0 0 3 5 11000,00 0,00 2200,00
58. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
59. Hanáček J. (SVK) 0 1 0 1 0 0 2 6000,00 0,00 3000,00
60. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
61. Mimra Z. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
62. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,00 328,18
63. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,00 700,00
64. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
65. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,00 7500,00
66. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
67. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 2 1 3 6 5000,00 0,00 833,33
68. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
69. Zawiliński K. 0 0 0 0 2 8 10 615,00 0,00 61,50
70. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 1 4 5 1000,00 0,00 200,00
71. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
72. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
73. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
74. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
75. Myšková Š. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
76. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
77. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
78. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
79. Derych V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
482 482 484 480 472 1418 3818 9089345,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 08-11-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 67 53 40 42 28 53 283 1455375,00 23,67 5142,67
2. Fraisl C. 42 35 37 34 27 80 255 488510,00 16,47 1915,73
3. Ziemiański K. 31 33 42 32 29 90 257 787615,00 12,06 3064,65
4. Borkowski M. 30 15 25 27 36 71 204 443860,00 14,71 2175,78
5. Piątkowski P. 27 33 22 26 22 45 175 470575,00 15,43 2689,00
6. Łojek M. 22 31 27 27 16 36 159 353210,00 13,84 2221,45
7. Kacprzyk M. 22 14 13 15 8 43 115 407135,00 19,13 3540,30
8. Janikowski M. 19 28 17 16 15 25 120 400055,00 15,83 3333,79
9. Jodłowski M. 19 23 25 15 20 55 157 390710,00 12,10 2488,60
10. Kozłowski J. 19 16 19 19 17 31 121 225245,00 15,70 1861,53
11. Olkowski W. 15 22 15 20 22 56 150 313552,50 10,00 2090,35
12. Walicki A. 15 7 11 10 17 29 89 276440,00 16,85 3106,07
13. Chaboski S. W. 13 10 9 4 7 22 65 172455,00 20,00 2653,15
14. Laskowski A. 12 8 5 9 5 32 71 125950,00 16,90 1773,94
15. Vasyutov S. 11 12 11 13 11 60 118 146790,00 9,32 1243,98
16. Szymczuk W. 10 11 20 11 13 40 105 214490,00 9,52 2042,76
17. Szelągowska N. 8 5 6 6 5 16 46 119400,00 17,39 2595,65
18. Zahariev E. 7 12 17 19 14 41 110 201795,00 6,36 1834,50
19. Pastuszka T. 7 12 8 18 9 48 102 134002,50 6,86 1313,75
20. Świątek R. 7 3 11 8 10 46 85 135785,00 8,24 1597,47
21. Łabędzki A. 7 3 5 8 7 17 47 97655,00 14,89 2077,77
22. Głowacki B. 6 13 5 8 11 14 57 85825,00 10,53 1505,70
23. Talarek P. 6 4 5 6 8 26 55 63165,00 10,91 1148,45
24. Kryszyłowicz W. 5 10 10 11 11 38 85 91665,00 5,88 1078,41
25. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,29 1570,86
26. Březina M. 4 1 7 2 3 7 24 54330,00 16,67 2263,75
27. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,00 40000,00
28. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
29. Urbańczyk K. 3 2 7 5 13 15 45 41785,00 6,67 928,56
30. Kryszyłowicz M. 3 2 1 7 3 13 29 53035,00 10,34 1828,79
31. Rogowski K. 2 7 11 12 21 142 195 90845,00 1,03 465,87
32. Poles P. (CZE) 2 5 2 1 3 5 18 65000,00 11,11 3611,11
33. Micuła K. 2 0 2 0 0 1 5 13200,00 40,00 2640,00
34. Wnorowski M. 1 6 3 4 4 18 36 27010,00 2,78 750,28
35. Malinowski M. 1 5 2 0 2 10 20 18225,00 5,00 911,25
36. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 5 2 9 23 100300,00 4,35 4360,87
37. Soska J. 1 3 1 3 3 3 14 14800,00 7,14 1057,14
38. Nakoniechnyi P. 1 2 1 5 8 20 37 24940,00 2,70 674,05
39. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,00 11600,00
40. Pawlak C. 1 1 3 0 0 3 8 15000,00 12,50 1875,00
41. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 7 11 12050,00 9,09 1095,45
42. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
43. Lica Z. 1 0 3 0 0 1 5 27000,00 20,00 5400,00
44. Kosicki M. 1 0 2 2 6 24 35 12725,00 2,86 363,57
45. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
46. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
47. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 1 5 8500,00 20,00 1700,00
48. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,29 1350,00
49. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,00 5500,00
50. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
51. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
52. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 1 0 4 61000,00 0,00 15250,00
53. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
54. Pilipczuk M. 0 1 2 2 3 5 13 8150,00 0,00 626,92
55. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,00 3500,00
56. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
57. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
58. Porębna E. 0 1 0 0 0 3 4 8000,00 0,00 2000,00
59. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,00 328,18
60. Piwko R. 0 0 2 0 2 14 18 5100,00 0,00 283,33
61. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,00 700,00
62. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
63. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,00 7500,00
64. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
65. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
66. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
67. Zawiliński K. 0 0 0 0 2 8 10 615,00 0,00 61,50
68. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
69. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
70. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
71. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
73. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
74. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
75. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
76. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
473 473 475 471 463 1387 3742 8933345,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 31-10-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr suma na start
1. Wyrzyk A. 64 50 37 38 27 52 268 1365515,00 23,88 5095,21
2. Fraisl C. 41 34 36 33 27 77 248 477190,00 16,53 1924,15
3. Ziemiański K. 31 32 40 32 27 86 248 778015,00 12,50 3137,16
4. Borkowski M. 29 14 23 27 34 70 197 430815,00 14,72 2186,88
5. Piątkowski P. 25 32 22 24 22 41 166 448735,00 15,06 2703,22
6. Łojek M. 21 29 27 25 14 35 151 334930,00 13,91 2218,08
7. Kacprzyk M. 21 13 12 14 8 42 110 372715,00 19,09 3388,32
8. Janikowski M. 18 27 16 16 15 24 116 364955,00 15,52 3146,16
9. Jodłowski M. 17 23 23 13 20 52 148 341540,00 11,49 2307,70
10. Kozłowski J. 17 16 18 17 17 31 116 207595,00 14,66 1789,61
11. Olkowski W. 15 20 15 20 20 52 142 294352,50 10,56 2072,90
12. Walicki A. 15 7 11 10 17 26 86 276440,00 17,44 3214,42
13. Chaboski S. W. 13 10 9 4 7 22 65 172455,00 20,00 2653,15
14. Vasyutov S. 11 11 11 13 11 60 117 144070,00 9,40 1231,37
15. Laskowski A. 11 8 5 9 5 30 68 120450,00 16,18 1771,32
16. Szymczuk W. 10 11 20 11 11 38 101 213510,00 9,90 2113,96
17. Szelągowska N. 8 4 5 6 5 15 43 109160,00 18,60 2538,60
18. Pastuszka T. 7 12 8 18 9 48 102 134002,50 6,86 1313,75
19. Świątek R. 7 3 11 8 10 46 85 135785,00 8,24 1597,47
20. Łabędzki A. 7 3 5 8 7 17 47 97655,00 14,89 2077,77
21. Głowacki B. 6 13 5 7 11 14 56 85275,00 10,71 1522,77
22. Zahariev E. 6 11 17 19 13 41 107 189625,00 5,61 1772,20
23. Kryszyłowicz W. 5 10 10 11 11 38 85 91665,00 5,88 1078,41
24. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,29 1570,86
25. Talarek P. 5 3 5 6 7 25 51 54840,00 9,80 1075,29
26. Březina M. 4 1 7 2 2 7 23 52680,00 17,39 2290,43
27. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,00 40000,00
28. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
29. Urbańczyk K. 3 2 6 5 12 15 43 40545,00 6,98 942,91
30. Kryszyłowicz M. 3 2 1 6 3 13 28 50035,00 10,71 1786,96
31. Rogowski K. 2 7 10 12 21 141 193 89545,00 1,04 463,96
32. Poles P. (CZE) 2 5 2 1 3 5 18 65000,00 11,11 3611,11
33. Wnorowski M. 1 6 3 4 4 14 32 27010,00 3,13 844,06
34. Malinowski M. 1 5 2 0 2 9 19 18225,00 5,26 959,21
35. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 4 2 9 22 97000,00 4,55 4409,09
36. Nakoniechnyi P. 1 2 1 5 7 20 36 23790,00 2,78 660,83
37. Soska J. 1 2 1 2 2 2 10 11500,00 10,00 1150,00
38. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,00 11600,00
39. Pawlak C. 1 1 2 0 0 3 7 13500,00 14,29 1928,57
40. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 7 11 12050,00 9,09 1095,45
41. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
42. Lica Z. 1 0 3 0 0 1 5 27000,00 20,00 5400,00
43. Kosicki M. 1 0 2 2 6 24 35 12725,00 2,86 363,57
44. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
45. Micuła K. 1 0 1 0 0 1 3 6000,00 33,33 2000,00
46. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
47. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 1 5 8500,00 20,00 1700,00
48. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,29 1350,00
49. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,00 5500,00
50. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
51. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
52. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 1 0 4 61000,00 0,00 15250,00
53. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
54. Pilipczuk M. 0 1 2 2 3 5 13 8150,00 0,00 626,92
55. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,00 3500,00
56. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
57. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
58. Porębna E. 0 1 0 0 0 3 4 8000,00 0,00 2000,00
59. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,00 328,18
60. Piwko R. 0 0 2 0 2 14 18 5100,00 0,00 283,33
61. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,00 700,00
62. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
63. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,00 7500,00
64. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
65. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
66. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
67. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 7 8 275,00 0,00 34,38
68. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
69. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
70. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
71. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
73. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
74. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
75. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
76. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
455 455 457 453 445 1347 3612 8549395,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 25-10-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr suma na start
1. Wyrzyk A. 63 49 37 37 25 50 261 1335355,00 24,14 5116,30
2. Fraisl C. 40 33 36 32 25 75 241 468955,00 16,60 1945,87
3. Ziemiański K. 30 32 40 32 27 86 247 748015,00 12,15 3028,40
4. Borkowski M. 29 14 23 27 34 69 196 430815,00 14,80 2198,04
5. Piątkowski P. 25 31 22 23 22 40 163 444235,00 15,34 2725,37
6. Kacprzyk M. 21 11 12 13 8 41 106 367495,00 19,81 3466,93
7. Łojek M. 20 28 25 23 13 35 144 316685,00 13,89 2199,20
8. Janikowski M. 16 27 16 16 15 24 114 350255,00 14,04 3072,41
9. Jodłowski M. 16 23 21 13 20 50 143 331940,00 11,19 2321,26
10. Kozłowski J. 16 16 18 17 17 31 115 200795,00 13,91 1746,04
11. Olkowski W. 15 19 15 20 20 50 139 282352,50 10,79 2031,31
12. Walicki A. 15 7 11 10 17 25 85 276440,00 17,65 3252,24
13. Chaboski S. W. 13 10 9 3 6 21 62 170305,00 20,97 2746,85
14. Vasyutov S. 11 10 10 13 11 58 113 139990,00 9,73 1238,85
15. Laskowski A. 11 8 5 9 5 28 66 120450,00 16,67 1825,00
16. Szymczuk W. 10 11 19 11 11 38 100 207510,00 10,00 2075,10
17. Szelągowska N. 8 4 5 6 4 15 42 108710,00 19,05 2588,33
18. Pastuszka T. 7 12 8 18 9 48 102 134002,50 6,86 1313,75
19. Świątek R. 7 3 11 8 10 46 85 135785,00 8,24 1597,47
20. Łabędzki A. 7 3 5 8 7 17 47 97655,00 14,89 2077,77
21. Głowacki B. 6 13 5 6 11 13 54 84595,00 11,11 1566,57
22. Zahariev E. 6 10 16 18 13 37 100 178875,00 6,00 1788,75
23. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,29 1570,86
24. Talarek P. 5 3 4 6 7 25 50 53200,00 10,00 1064,00
25. Kryszyłowicz W. 4 10 10 11 9 38 82 84200,00 4,88 1026,83
26. Březina M. 4 1 6 2 2 7 22 48080,00 18,18 2185,45
27. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,00 40000,00
28. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
29. Urbańczyk K. 3 2 6 5 12 13 41 40545,00 7,32 988,90
30. Kryszyłowicz M. 3 2 1 6 3 13 28 50035,00 10,71 1786,96
31. Rogowski K. 2 7 10 12 21 137 189 89545,00 1,06 473,78
32. Poles P. (CZE) 2 5 2 1 3 5 18 65000,00 11,11 3611,11
33. Wnorowski M. 1 6 3 4 4 14 32 27010,00 3,13 844,06
34. Malinowski M. 1 5 2 0 2 9 19 18225,00 5,26 959,21
35. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 4 2 9 22 97000,00 4,55 4409,09
36. Nakoniechnyi P. 1 2 1 5 7 17 33 23790,00 3,03 720,91
37. Soska J. 1 2 1 2 2 2 10 11500,00 10,00 1150,00
38. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,00 11600,00
39. Pawlak C. 1 1 2 0 0 3 7 13500,00 14,29 1928,57
40. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 7 11 12050,00 9,09 1095,45
41. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
42. Lica Z. 1 0 3 0 0 1 5 27000,00 20,00 5400,00
43. Kosicki M. 1 0 2 2 6 22 33 12725,00 3,03 385,61
44. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
45. Micuła K. 1 0 1 0 0 1 3 6000,00 33,33 2000,00
46. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
47. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 1 5 8500,00 20,00 1700,00
48. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,29 1350,00
49. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,00 5500,00
50. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
51. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
52. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 1 0 4 61000,00 0,00 15250,00
53. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
54. Pilipczuk M. 0 1 2 2 3 5 13 8150,00 0,00 626,92
55. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,00 3500,00
56. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
57. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
58. Porębna E. 0 1 0 0 0 3 4 8000,00 0,00 2000,00
59. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,00 328,18
60. Piwko R. 0 0 2 0 2 14 18 5100,00 0,00 283,33
61. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,00 700,00
62. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
63. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,00 7500,00
64. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
65. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
66. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
67. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 7 8 275,00 0,00 34,38
68. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
69. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
70. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
71. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
73. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
74. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
75. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
76. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
446 446 448 444 436 1314 3534 8372120,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 18-10-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 63 47 35 36 24 47 252 1323330,00 25,00 5251,31
2. Fraisl C. 39 33 34 31 25 70 232 460465,00 16,81 1984,76
3. Ziemiański K. 28 30 37 29 26 82 232 718710,00 12,07 3097,89
4. Borkowski M. 26 14 22 27 32 66 187 409590,00 13,90 2190,32
5. Piątkowski P. 22 30 21 21 22 38 154 416285,00 14,29 2703,15
6. Kacprzyk M. 20 11 12 12 8 40 103 360245,00 19,42 3497,52
7. Łojek M. 19 26 25 21 12 34 137 300460,00 13,87 2193,14
8. Janikowski M. 16 27 15 16 14 23 111 348345,00 14,41 3138,24
9. Jodłowski M. 16 22 21 12 20 46 137 328690,00 11,68 2399,20
10. Kozłowski J. 16 15 17 16 17 31 112 195315,00 14,29 1743,88
11. Olkowski W. 15 18 14 20 18 47 132 277727,50 11,36 2104,00
12. Walicki A. 15 7 11 10 17 24 84 276440,00 17,86 3290,95
13. Chaboski S. W. 12 9 8 2 6 21 58 154525,00 20,69 2664,22
14. Laskowski A. 11 8 4 9 4 26 62 118900,00 17,74 1917,74
15. Szymczuk W. 9 11 19 11 10 36 96 200370,00 9,38 2087,19
16. Vasyutov S. 9 10 10 13 10 56 108 124580,00 8,33 1153,52
17. Pastuszka T. 7 11 8 18 8 44 96 131077,50 7,29 1365,39
18. Szelągowska N. 7 4 5 6 4 14 40 101210,00 17,50 2530,25
19. Świątek R. 7 3 11 8 10 46 85 135785,00 8,24 1597,47
20. Łabędzki A. 7 3 5 8 7 17 47 97655,00 14,89 2077,77
21. Zahariev E. 6 9 15 17 11 37 95 173180,00 6,32 1822,95
22. Głowacki B. 5 11 5 5 11 13 50 72725,00 10,00 1454,50
23. Domańska J. 5 7 4 5 1 13 35 54980,00 14,29 1570,86
24. Talarek P. 5 3 4 6 7 23 48 53200,00 10,42 1108,33
25. Kryszyłowicz W. 4 9 10 10 9 37 79 80660,00 5,06 1021,01
26. Březina M. 4 1 6 2 2 7 22 48080,00 18,18 2185,45
27. Bodlák R. (CZE) 4 0 0 0 0 1 5 200000,00 80,00 40000,00
28. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
29. Urbańczyk K. 3 2 5 4 12 13 39 38085,00 7,69 976,54
30. Kryszyłowicz M. 3 2 1 6 3 12 27 50035,00 11,11 1853,15
31. Rogowski K. 2 7 10 12 20 132 183 89220,00 1,09 487,54
32. Poles P. (CZE) 2 5 2 1 3 5 18 65000,00 11,11 3611,11
33. Wnorowski M. 1 6 3 4 4 13 31 27010,00 3,23 871,29
34. Malinowski M. 1 5 2 0 2 9 19 18225,00 5,26 959,21
35. Wróblewski G. W. (CZE) 1 3 3 4 2 9 22 97000,00 4,55 4409,09
36. Soska J. 1 2 1 2 2 2 10 11500,00 10,00 1150,00
37. Popelka S. (CZE) 1 2 0 0 0 2 5 58000,00 20,00 11600,00
38. Pawlak C. 1 1 2 0 0 3 7 13500,00 14,29 1928,57
39. Nakoniechnyi P. 1 1 1 5 7 17 32 20190,00 3,13 630,94
40. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 7 11 12050,00 9,09 1095,45
41. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
42. Lica Z. 1 0 3 0 0 1 5 27000,00 20,00 5400,00
43. Kosicki M. 1 0 2 2 5 21 31 12385,00 3,23 399,52
44. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
45. Micuła K. 1 0 1 0 0 1 3 6000,00 33,33 2000,00
46. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
47. Pałczyński P. 1 0 0 2 1 1 5 8500,00 20,00 1700,00
48. Mazurek B. 1 0 0 1 3 2 7 9450,00 14,29 1350,00
49. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 1 0 2 11000,00 50,00 5500,00
50. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
51. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
52. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 1 1 0 4 61000,00 0,00 15250,00
53. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
54. Pilipczuk M. 0 1 1 2 3 4 11 6850,00 0,00 622,73
55. Olehla Č. (CZE) 0 1 1 0 2 0 4 14000,00 0,00 3500,00
56. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
57. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
58. Porębna E. 0 1 0 0 0 3 4 8000,00 0,00 2000,00
59. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 7 11 3610,00 0,00 328,18
60. Piwko R. 0 0 2 0 2 14 18 5100,00 0,00 283,33
61. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 6 10 7000,00 0,00 700,00
62. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
63. Urbánek L. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 15000,00 0,00 7500,00
64. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
65. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
66. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
67. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 6 7 275,00 0,00 39,29
68. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
69. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
70. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
71. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
72. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
73. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
74. Favero P. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
75. Schleusner-Fruhriep A. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
76. Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
429 429 431 427 420 1262 3398 8154950,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 11-10-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 60 45 33 34 24 46 242 1276480,00 24,79 5274,71
2. Fraisl C. 38 33 33 29 23 66 222 448370,00 17,12 2019,68
3. Borkowski M. 26 13 22 24 31 59 175 394430,00 14,86 2253,89
4. Ziemiański K. 25 30 35 29 26 77 222 691770,00 11,26 3116,08
5. Piątkowski P. 21 29 20 19 20 38 147 398965,00 14,29 2714,05
6. Kacprzyk M. 20 11 11 12 8 36 98 355245,00 20,41 3624,95
7. Łojek M. 19 22 23 20 10 34 128 286305,00 14,84 2236,76
8. Kozłowski J. 16 14 15 16 15 30 106 189540,00 15,09 1788,11
9. Jodłowski M. 15 21 20 12 20 45 133 317070,00 11,28 2383,98
10. Olkowski W. 15 18 13 19 17 44 126 272752,50 11,90 2164,70
11. Janikowski M. 14 25 15 14 13 23 104 307360,00 13,46 2955,38
12. Walicki A. 13 7 11 9 17 23 80 248040,00 16,25 3100,50
13. Chaboski S. W. 12 9 8 2 6 20 57 154525,00 21,05 2710,96
14. Laskowski A. 11 8 4 9 4 26 62 118900,00 17,74 1917,74
15. Szymczuk W. 9 11 19 11 10 33 93 200370,00 9,68 2154,52
16. Vasyutov S. 9 10 10 13 9 55 106 124240,00 8,49 1172,08
17. Pastuszka T. 7 11 7 18 8 42 93 123577,50 7,53 1328,79
18. Szelągowska N. 7 4 5 5 4 13 38 99210,00 18,42 2610,79
19. Łabędzki A. 7 2 4 8 7 15 43 90655,00 16,28 2108,26
20. Zahariev E. 6 7 14 17 11 34 89 165630,00 6,74 1861,01
21. Świątek R. 6 3 9 7 10 44 79 90285,00 7,59 1142,85
22. Domańska J. 5 7 4 5 1 12 34 54980,00 14,71 1617,06
23. Talarek P. 5 3 4 6 7 22 47 53200,00 10,64 1131,91
24. Głowacki B. 4 10 5 5 10 13 47 59950,00 8,51 1275,53
25. Kryszyłowicz W. 4 8 10 10 8 35 75 76160,00 5,33 1015,47
26. Krzyśków M. 3 3 4 3 2 4 19 34875,00 15,79 1835,53
27. Urbańczyk K. 3 2 4 4 12 12 37 36725,00 8,11 992,57
28. Březina M. 3 1 6 2 2 7 21 39080,00 14,29 1860,95
29. Bodlák R. (CZE) 3 0 0 0 0 1 4 120000,00 75,00 30000,00
30. Kryszyłowicz M. 2 2 1 6 3 12 26 30035,00 7,69 1155,19
31. Rogowski K. 1 7 9 11 18 127 173 71895,00 0,58 415,58
32. Wnorowski M. 1 5 2 3 4 13 28 22710,00 3,57 811,07
33. Malinowski M. 1 5 2 0 2 8 18 18225,00 5,56 1012,50
34. Poles P. (CZE) 1 5 1 1 3 4 15 49000,00 6,67 3266,67
35. Nakoniechnyi P. 1 1 1 4 7 17 31 19190,00 3,23 619,03
36. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 6 10 12050,00 10,00 1205,00
37. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
38. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
39. Kosicki M. 1 0 2 2 5 20 30 12385,00 3,33 412,83
40. Pawlak C. 1 0 2 0 0 3 6 10500,00 16,67 1750,00
41. Zajbt Z. 1 0 1 1 0 4 7 8650,00 14,29 1235,71
42. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
43. Mazurek B. 1 0 0 1 2 2 6 9075,00 16,67 1512,50
44. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 2 3 22000,00 33,33 7333,33
45. Micuła K. 1 0 0 0 0 1 2 5000,00 50,00 2500,00
46. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
47. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 100,00 10000,00
48. Luka V. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 126000,00 100,00 126000,00
49. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 3 3 2 7 18 70000,00 0,00 3888,89
50. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
51. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 44000,00 0,00 22000,00
52. Pilipczuk M. 0 1 1 2 3 4 11 6850,00 0,00 622,73
53. Soska J. 0 1 1 1 1 2 6 3750,00 0,00 625,00
54. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
55. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
56. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4000,00 0,00 1333,33
57. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 6 10 3610,00 0,00 361,00
58. Piwko R. 0 0 2 0 2 13 17 5100,00 0,00 300,00
59. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 5 9 7000,00 0,00 777,78
60. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
61. Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
62. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
63. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 1 4 3500,00 0,00 875,00
64. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
65. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
66. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 5 6 275,00 0,00 45,83
67. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
68. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
69. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
70. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
71. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
72. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
406 406 407 405 398 1195 3217 7554400,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 04-10-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 57 44 33 32 21 42 229 1212830,00 24,89 5296,20
2. Fraisl C. 34 31 32 29 22 64 212 415845,00 16,04 1961,53
3. Borkowski M. 26 12 21 21 30 57 167 385930,00 15,57 2310,96
4. Ziemiański K. 23 27 33 29 26 73 211 594390,00 10,90 2817,01
5. Piątkowski P. 21 27 17 19 20 35 139 384665,00 15,11 2767,37
6. Łojek M. 18 20 23 18 10 34 123 272025,00 14,63 2211,59
7. Kacprzyk M. 18 10 10 11 8 35 92 333395,00 19,57 3623,86
8. Kozłowski J. 16 13 14 16 12 29 100 184165,00 16,00 1841,65
9. Janikowski M. 14 25 15 13 13 23 103 304060,00 13,59 2952,04
10. Jodłowski M. 14 21 18 10 17 42 122 276295,00 11,48 2264,71
11. Olkowski W. 14 14 13 19 17 44 121 230552,50 11,57 1905,39
12. Walicki A. 13 7 10 8 16 20 74 221490,00 17,57 2993,11
13. Laskowski A. 11 7 4 9 4 25 60 117100,00 18,33 1951,67
14. Szymczuk W. 9 10 18 11 9 31 88 191870,00 10,23 2180,34
15. Vasyutov S. 9 10 10 13 9 55 106 124240,00 8,49 1172,08
16. Chaboski S. W. 9 9 8 1 6 19 52 131525,00 17,31 2529,33
17. Pastuszka T. 7 11 7 16 8 42 91 122277,50 7,69 1343,71
18. Zahariev E. 6 7 12 15 10 34 84 160530,00 7,14 1911,07
19. Szelągowska N. 6 4 5 5 4 12 36 92710,00 16,67 2575,28
20. Świątek R. 6 3 7 7 10 40 73 87285,00 8,22 1195,68
21. Łabędzki A. 6 2 4 8 6 15 41 85155,00 14,63 2076,95
22. Domańska J. 5 6 4 5 1 12 33 52180,00 15,15 1581,21
23. Głowacki B. 4 10 5 5 9 12 45 59675,00 8,89 1326,11
24. Kryszyłowicz W. 4 8 9 9 6 31 67 71660,00 5,97 1069,55
25. Talarek P. 4 3 3 4 6 22 42 45350,00 9,52 1079,76
26. Urbańczyk K. 3 2 3 4 11 12 35 35485,00 8,57 1013,86
27. Krzyśków M. 3 2 3 3 2 4 17 31375,00 17,65 1845,59
28. Březina M. 3 1 6 2 2 7 21 39080,00 14,29 1860,95
29. Bodlák R. (CZE) 3 0 0 0 0 1 4 120000,00 75,00 30000,00
30. Kryszyłowicz M. 2 2 1 6 3 11 25 30035,00 8,00 1201,40
31. Rogowski K. 1 7 9 11 17 122 167 71570,00 0,60 428,56
32. Malinowski M. 1 5 2 0 2 7 17 18225,00 5,88 1072,06
33. Poles P. (CZE) 1 5 1 1 3 4 15 49000,00 6,67 3266,67
34. Wnorowski M. 1 4 2 2 4 12 25 20160,00 4,00 806,40
35. Nakoniechnyi P. 1 1 0 3 7 14 26 15790,00 3,85 607,31
36. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 6 10 12050,00 10,00 1205,00
37. Záhorová E. (CZE) 1 1 0 1 0 0 3 12800,00 33,33 4266,67
38. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
39. Kosicki M. 1 0 2 2 5 20 30 12385,00 3,33 412,83
40. Pawlak C. 1 0 2 0 0 3 6 10500,00 16,67 1750,00
41. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
42. Mazurek B. 1 0 0 1 2 2 6 9075,00 16,67 1512,50
43. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 2 3 22000,00 33,33 7333,33
44. Micuła K. 1 0 0 0 0 1 2 5000,00 50,00 2500,00
45. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 #### 54000,00
46. Tuma Petr (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 #### 10000,00
47. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 3 3 2 7 18 70000,00 0,00 3888,89
48. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
49. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 44000,00 0,00 22000,00
50. Pilipczuk M. 0 1 1 2 3 4 11 6850,00 0,00 622,73
51. Soska J. 0 1 1 1 1 2 6 3750,00 0,00 625,00
52. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
53. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
54. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4000,00 0,00 1333,33
55. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 6 10 3610,00 0,00 361,00
56. Piwko R. 0 0 2 0 2 10 14 5100,00 0,00 364,29
57. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 5 9 7000,00 0,00 777,78
58. Zajbt Z. 0 0 1 1 0 4 6 2150,00 0,00 358,33
59. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
60. Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
61. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
62. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 1 4 3500,00 0,00 875,00
63. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
64. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
65. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 5 6 275,00 0,00 45,83
66. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 3 4 1000,00 0,00 250,00
67. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 4 4 0,00 0,00 0,00
68. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
69. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
70. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
71. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
384 384 385 383 377 1144 3057 6970075,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 27-09-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 54 43 30 30 20 40 217 1177310,00 24,88 5425,39
2. Fraisl C. 31 29 29 28 21 61 199 373610,00 15,58 1877,44
3. Borkowski M. 24 11 21 21 29 52 158 367430,00 15,19 2325,51
4. Ziemiański K. 21 25 30 28 25 71 200 571700,00 10,50 2858,50
5. Piątkowski P. 20 24 15 19 20 32 130 360745,00 15,38 2774,96
6. Łojek M. 17 17 22 17 10 34 117 241955,00 14,53 2067,99
7. Kacprzyk M. 17 10 10 11 8 33 89 324395,00 19,10 3644,89
8. Kozłowski J. 15 13 14 15 12 29 98 176615,00 15,31 1802,19
9. Jodłowski M. 14 20 18 10 17 39 118 273295,00 11,86 2316,06
10. Olkowski W. 14 14 12 19 15 39 113 228277,50 12,39 2020,15
11. Walicki A. 13 7 9 8 13 20 70 218915,00 18,57 3127,36
12. Janikowski M. 11 24 15 12 12 23 97 279185,00 11,34 2878,20
13. Laskowski A. 11 7 3 7 3 24 55 113370,00 20,00 2061,27
14. Szymczuk W. 9 10 17 10 9 29 84 189420,00 10,71 2255,00
15. Vasyutov S. 8 10 10 11 9 49 97 114810,00 8,25 1183,61
16. Chaboski S. W. 8 9 8 1 5 16 47 122525,00 17,02 2606,91
17. Pastuszka T. 7 11 7 14 8 41 88 119527,50 7,95 1358,27
18. Zahariev E. 6 5 12 13 9 32 77 146805,00 7,79 1906,56
19. Szelągowska N. 6 4 4 5 4 11 34 91210,00 17,65 2682,65
20. Świątek R. 6 2 6 6 10 38 68 78885,00 8,82 1160,07
21. Łabędzki A. 6 1 4 6 5 15 37 77355,00 16,22 2090,68
22. Domańska J. 5 6 4 5 1 12 33 52180,00 15,15 1581,21
23. Głowacki B. 4 9 5 5 6 12 41 56115,00 9,76 1368,66
24. Kryszyłowicz W. 4 7 7 9 6 30 63 63660,00 6,35 1010,48
25. Talarek P. 4 3 3 4 5 21 40 44940,00 10,00 1123,50
26. Urbańczyk K. 3 2 3 4 10 11 33 35145,00 9,09 1065,00
27. Krzyśków M. 3 2 3 3 2 4 17 31375,00 17,65 1845,59
28. Bodlák R. (CZE) 3 0 0 0 0 1 4 120000,00 75,00 30000,00
29. Kryszyłowicz M. 2 2 1 6 3 11 25 30035,00 8,00 1201,40
30. Březina M. 2 1 5 2 2 7 19 27960,00 10,53 1471,58
31. Malinowski M. 1 5 2 0 2 7 17 18225,00 5,88 1072,06
32. Poles P. (CZE) 1 5 0 1 2 4 13 45000,00 7,69 3461,54
33. Wnorowski M. 1 4 2 2 4 12 25 20160,00 4,00 806,40
34. Nakoniechnyi P. 1 1 0 3 6 14 25 15290,00 4,00 611,60
35. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 5 9 12050,00 11,11 1338,89
36. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
37. Kosicki M. 1 0 2 2 5 19 29 12385,00 3,45 427,07
38. Pawlak C. 1 0 2 0 0 3 6 10500,00 16,67 1750,00
39. Mazurek B. 1 0 0 0 2 2 5 8325,00 20,00 1665,00
40. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 2 3 22000,00 33,33 7333,33
41. Micuła K. 1 0 0 0 0 1 2 5000,00 50,00 2500,00
42. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
43. Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8000,00 100,00 8000,00
44. Rogowski K. 0 7 8 10 16 115 156 55570,00 0,00 356,22
45. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 3 3 2 5 15 66000,00 0,00 4400,00
46. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
47. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 44000,00 0,00 22000,00
48. Pilipczuk M. 0 1 1 1 2 4 9 5750,00 0,00 638,89
49. Soska J. 0 1 1 1 1 2 6 3750,00 0,00 625,00
50. Tuma Pavel (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
51. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
52. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 5 9 3610,00 0,00 401,11
53. Piwko R. 0 0 2 0 2 9 13 5100,00 0,00 392,31
54. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 4 8 7000,00 0,00 875,00
55. Zajbt Z. 0 0 1 1 0 4 6 2150,00 0,00 358,33
56. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
57. Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
58. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
59. Porkátová I. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
60. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 1 4 3500,00 0,00 875,00
61. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
62. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
63. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 4 5 275,00 0,00 55,00
64. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000,00 0,00 500,00
65. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
66. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
67. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
68. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
69. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
361 361 362 360 354 1079 2877 6610500,00