Kategoria: Trenerzy według miejsc arch

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 20-09-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 50 43 29 29 19 40 210 1129950,00 23,81 5380,71
2. Fraisl C. 30 29 28 28 21 60 196 368210,00 15,31 1878,62
3. Borkowski M. 24 11 21 21 29 50 156 367430,00 15,38 2355,32
4. Ziemiański K. 20 24 27 27 23 68 189 550775,00 10,58 2914,15
5. Piątkowski P. 18 23 14 18 19 30 122 339770,00 14,75 2785,00
6. Kacprzyk M. 17 10 10 9 7 33 86 322445,00 19,77 3749,36
7. Łojek M. 16 15 21 17 10 32 111 220235,00 14,41 1984,10
8. Kozłowski J. 15 11 13 13 11 27 90 166640,00 16,67 1851,56
9. Jodłowski M. 14 17 18 9 15 38 111 262735,00 12,61 2366,98
10. Olkowski W. 12 14 11 19 13 38 107 208762,50 11,21 1951,05
11. Walicki A. 12 6 8 8 12 19 65 205345,00 18,46 3159,15
12. Janikowski M. 11 22 14 12 11 23 93 268060,00 11,83 2882,37
13. Laskowski A. 10 7 3 6 3 23 52 94670,00 19,23 1820,58
14. Szymczuk W. 8 10 17 10 9 28 82 180420,00 9,76 2200,24
15. Vasyutov S. 8 9 10 11 9 45 92 112090,00 8,70 1218,37
16. Chaboski S. W. 8 9 8 1 5 16 47 122525,00 17,02 2606,91
17. Pastuszka T. 7 11 7 14 8 35 82 119527,50 8,54 1457,65
18. Zahariev E. 6 5 10 12 9 32 74 142805,00 8,11 1929,80
19. Szelągowska N. 6 4 4 3 4 11 32 89500,00 18,75 2796,88
20. Świątek R. 6 2 6 6 10 38 68 78885,00 8,82 1160,07
21. Łabędzki A. 6 1 4 6 5 15 37 77355,00 16,22 2090,68
22. Domańska J. 5 6 4 5 1 11 32 52180,00 15,63 1630,63
23. Głowacki B. 4 9 5 5 5 11 39 55775,00 10,26 1430,13
24. Kryszyłowicz W. 4 7 7 8 6 30 62 62980,00 6,45 1015,81
25. Talarek P. 4 3 3 4 5 20 39 44940,00 10,26 1152,31
26. Krzyśków M. 3 2 3 3 2 4 17 31375,00 17,65 1845,59
27. Bodlák R. (CZE) 3 0 0 0 0 1 4 120000,00 75,00 30000,00
28. Urbańczyk K. 2 2 2 4 10 10 30 24945,00 6,67 831,50
29. Kryszyłowicz M. 2 2 1 6 3 11 25 30035,00 8,00 1201,40
30. Březina M. 2 1 5 2 2 6 18 27960,00 11,11 1553,33
31. Poles P. (CZE) 1 5 0 1 2 4 13 45000,00 7,69 3461,54
32. Wnorowski M. 1 4 2 2 4 11 24 20160,00 4,17 840,00
33. Malinowski M. 1 4 2 0 2 7 16 16425,00 6,25 1026,56
34. Nakoniechnyi P. 1 1 0 3 6 13 24 15290,00 4,17 637,08
35. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 5 9 12050,00 11,11 1338,89
36. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
37. Kosicki M. 1 0 2 2 5 17 27 12385,00 3,70 458,70
38. Pawlak C. 1 0 2 0 0 3 6 10500,00 16,67 1750,00
39. Mazurek B. 1 0 0 0 2 2 5 8325,00 20,00 1665,00
40. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 2 3 22000,00 33,33 7333,33
41. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
42. Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8000,00 100,00 8000,00
43. Rogowski K. 0 6 7 9 14 110 146 50270,00 0,00 344,32
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 3 3 2 5 15 66000,00 0,00 4400,00
45. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
46. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 44000,00 0,00 22000,00
47. Pilipczuk M. 0 1 1 1 2 4 9 5750,00 0,00 638,89
48. Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
49. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
50. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 4 8 3610,00 0,00 451,25
51. Piwko R. 0 0 2 0 2 9 13 5100,00 0,00 392,31
52. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 4 8 7000,00 0,00 875,00
53. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
54. Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
55. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 4 5 1500,00 0,00 300,00
56. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
57. Porkátová I. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
58. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 1 4 3500,00 0,00 875,00
59. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
60. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
61. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 4 5 275,00 0,00 55,00
62. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000,00 0,00 500,00
63. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
64. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
65. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
66. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
67. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
68. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
69. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
345 345 346 344 338 1037 2755 6363575,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 13-09-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 47 41 27 28 16 39 198 1076245,00 23,74 5435,58
2. Fraisl C. 27 27 25 25 18 59 181 331085,00 14,92 1829,20
3. Borkowski M. 24 10 19 18 28 48 147 350630,00 16,33 2385,24
4. Ziemiański K. 19 22 25 26 22 64 178 470290,00 10,67 2642,08
5. Kacprzyk M. 17 8 9 9 7 31 81 307345,00 20,99 3794,38
6. Piątkowski P. 16 21 14 18 17 28 114 316120,00 14,04 2772,98
7. Łojek M. 14 15 19 17 9 30 104 203910,00 13,46 1960,67
8. Kozłowski J. 13 11 13 13 11 26 87 155140,00 14,94 1783,22
9. Olkowski W. 12 13 7 18 13 37 100 183462,50 12,00 1834,63
10. Walicki A. 12 6 6 8 12 18 62 202545,00 19,35 3266,85
11. Janikowski M. 11 20 14 11 11 22 89 234910,00 12,36 2639,44
12. Jodłowski M. 11 16 17 9 13 37 103 199485,00 10,68 1936,75
13. Laskowski A. 9 5 3 6 3 23 49 81670,00 18,37 1666,73
14. Szymczuk W. 8 10 16 7 9 26 76 176830,00 10,53 2326,71
15. Vasyutov S. 8 9 9 10 9 45 90 109630,00 8,89 1218,11
16. Chaboski S. W. 7 8 8 1 4 16 44 115025,00 15,91 2614,20
17. Pastuszka T. 6 10 6 13 8 32 75 107577,50 8,00 1434,37
18. Zahariev E. 6 5 9 11 9 30 70 139005,00 8,57 1985,79
19. Szelągowska N. 6 4 4 3 4 9 30 89500,00 20,00 2983,33
20. Łabędzki A. 6 1 4 6 5 13 35 77355,00 17,14 2210,14
21. Świątek R. 5 1 6 6 9 33 60 71560,00 8,33 1192,67
22. Głowacki B. 4 9 5 5 5 11 39 55775,00 10,26 1430,13
23. Kryszyłowicz W. 4 6 7 7 5 26 55 59570,00 7,27 1083,09
24. Domańska J. 3 5 4 4 1 11 28 38580,00 10,71 1377,86
25. Talarek P. 3 2 3 2 5 19 34 33370,00 8,82 981,47
26. Krzyśków M. 3 2 2 2 2 4 15 28275,00 20,00 1885,00
27. Bodlák R. (CZE) 3 0 0 0 0 1 4 120000,00 75,00 30000,00
28. Březina M. 2 1 5 1 2 6 17 27060,00 11,76 1591,76
29. Urbańczyk K. 2 1 2 4 9 10 28 22870,00 7,14 816,79
30. Kryszyłowicz M. 2 1 1 5 2 10 21 22535,00 9,52 1073,10
31. Poles P. (CZE) 1 5 0 1 2 4 13 45000,00 7,69 3461,54
32. Malinowski M. 1 4 2 0 1 7 15 16200,00 6,67 1080,00
33. Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 5 9 18 12990,00 5,56 721,67
34. Wróblewska I. 1 1 0 1 1 4 8 12050,00 12,50 1506,25
35. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
36. Pawlak C. 1 0 2 0 0 3 6 10500,00 16,67 1750,00
37. Mazurek B. 1 0 0 0 2 2 5 8325,00 20,00 1665,00
38. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 2 3 22000,00 33,33 7333,33
39. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
40. Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8000,00 100,00 8000,00
41. Rogowski K. 0 6 7 8 12 103 136 48845,00 0,00 359,15
42. Wnorowski M. 0 4 2 2 4 10 22 15660,00 0,00 711,82
43. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 3 3 2 5 15 66000,00 0,00 4400,00
44. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
45. Kabelková H. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 44000,00 0,00 22000,00
46. Pilipczuk M. 0 1 1 1 2 4 9 5750,00 0,00 638,89
47. Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
48. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
49. Kosicki M. 0 0 2 2 4 17 25 5245,00 0,00 209,80
50. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 3 7 3610,00 0,00 515,71
51. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 4 8 7000,00 0,00 875,00
52. Piwko R. 0 0 1 0 2 7 10 3600,00 0,00 360,00
53. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
54. Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
55. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 4 5 1500,00 0,00 300,00
56. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
57. Porkátová I. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
58. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 0 3 3500,00 0,00 1166,67
59. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
60. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
61. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 4 5 275,00 0,00 55,00
62. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000,00 0,00 500,00
63. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
64. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
65. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
66. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
67. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
68. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
69. Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
320 320 321 319 315 979 2574 5875515,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 06-09-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 44 36 25 27 15 37 184 999 605,00 23,91 5 432,64
2. Fraisl C. 26 25 24 24 15 57 171 312 220,00 15,20 1 825,85
3. Borkowski M. 20 9 19 17 26 48 139 289 615,00 14,39 2 083,56
4. Ziemiański K. 18 21 21 25 21 61 167 397 560,00 10,78 2 380,60
5. Kacprzyk M. 17 7 9 9 7 31 80 303 745,00 21,25 3 796,81
6. Piątkowski P. 15 20 13 16 16 27 107 299 470,00 14,02 2 798,79
7. Łojek M. 13 15 18 16 8 27 97 192 635,00 13,40 1 985,93
8. Olkowski W. 12 13 7 17 12 34 95 182 337,50 12,63 1 919,34
9. Kozłowski J. 11 9 13 13 11 24 81 135 640,00 13,58 1 674,57
10. Walicki A. 11 6 6 7 10 18 58 168 570,00 18,97 2 906,38
11. Janikowski M. 10 18 14 9 10 20 81 218 315,00 12,35 2 695,25
12. Jodłowski M. 9 16 15 9 12 37 98 179 535,00 9,18 1 831,99
13. Szymczuk W. 8 9 14 6 9 22 68 170 010,00 11,76 2 500,15
14. Laskowski A. 8 4 3 6 3 22 46 71 270,00 17,39 1 549,35
15. Vasyutov S. 7 9 9 9 8 45 87 101 810,00 8,05 1 170,23
16. Chaboski S. W. 7 7 8 1 4 13 40 111 025,00 17,50 2 775,63
17. Pastuszka T. 6 9 6 11 8 32 72 97 327,50 8,33 1 351,77
18. Łabędzki A. 6 1 3 4 5 12 31 63 255,00 19,35 2 040,48
19. Zahariev E. 5 5 7 11 9 29 66 125 205,00 7,58 1 897,05
20. Szelągowska N. 5 4 4 3 4 7 27 82 000,00 18,52 3 037,04
21. Głowacki B. 4 9 5 3 5 11 37 54 775,00 10,81 1 480,41
22. Kryszyłowicz W. 4 6 7 6 5 24 52 57 570,00 7,69 1 107,12
23. Świątek R. 4 1 4 6 7 33 55 51 860,00 7,27 942,91
24. Domańska J. 3 5 4 4 1 11 28 38 580,00 10,71 1 377,86
25. Talarek P. 3 2 3 2 5 18 33 33 370,00 9,09 1 011,21
26. Krzyśków M. 3 2 2 2 2 4 15 28 275,00 20,00 1 885,00
27. Březina M. 2 1 3 1 2 6 15 23 920,00 13,33 1 594,67
28. Urbańczyk K. 2 1 2 4 9 8 26 22 870,00 7,69 879,62
29. Kryszyłowicz M. 2 1 1 5 2 10 21 22 535,00 9,52 1 073,10
30. Bodlák R. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 20 000,00 100,00 10 000,00
31. Malinowski M. 1 4 2 0 1 7 15 16 200,00 6,67 1 080,00
32. Poles P. (CZE) 1 2 0 1 0 3 7 20 000,00 14,29 2 857,14
33. Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 5 9 18 12 990,00 5,56 721,67
34. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19 000,00 25,00 4 750,00
35. Pawlak C. 1 0 1 0 0 3 5 9 000,00 20,00 1 800,00
36. Mazurek B. 1 0 0 0 2 2 5 8 325,00 20,00 1 665,00
37. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 4 6 8 200,00 16,67 1 366,67
38. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54 000,00 100,00 54 000,00
39. Rogowski K. 0 6 7 7 11 89 120 47 665,00 0,00 397,21
40. Wnorowski M. 0 4 2 1 3 10 20 14 640,00 0,00 732,00
41. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5 600,00 0,00 1 400,00
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 1 1 1 4 8 10 000,00 0,00 1 250,00
43. Pilipczuk M. 0 1 1 1 1 3 7 5 425,00 0,00 775,00
44. Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7 000,00 0,00 3 500,00
45. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3 260,00 0,00 362,22
46. Kabelková H. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4 000,00 0,00 4 000,00
47. Kosicki M. 0 0 2 2 4 16 24 5 245,00 0,00 218,54
48. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 3 7 3 610,00 0,00 515,71
49. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 2 6 7 000,00 0,00 1 166,67
50. Piwko R. 0 0 1 0 2 7 10 3 600,00 0,00 360,00
51. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13 500,00 0,00 6 750,00
52. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 3 4 1 500,00 0,00 375,00
53. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3 000,00 0,00 3 000,00
54. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 0 3 3 500,00 0,00 1 166,67
55. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12 750,00 0,00 6 375,00
56. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2 000,00 0,00 2 000,00
57. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 4 5 275,00 0,00 55,00
58. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
59. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
60. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
61. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
62. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
63. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
64. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
295 295 296 294 290 918 2388 5 156 190,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 30-08-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr suma na start
1. Wyrzyk A. 41 36 24 26 14 34 175 974155,00 23,43 5566,60
2. Fraisl C. 24 23 23 24 15 54 163 295040,00 14,72 1810,06
3. Borkowski M. 18 9 18 17 26 48 136 276815,00 13,24 2035,40
4. Ziemiański K. 17 17 20 24 21 58 157 376210,00 10,83 2396,24
5. Kacprzyk M. 17 7 8 9 7 29 77 302245,00 22,08 3925,26
6. Piątkowski P. 15 18 12 14 16 24 99 290070,00 15,15 2930,00
7. Łojek M. 13 14 18 14 6 26 91 186985,00 14,29 2054,78
8. Olkowski W. 12 13 5 16 10 33 89 178412,50 13,48 2004,63
9. Kozłowski J. 11 9 12 10 11 23 76 132560,00 14,47 1744,21
10. Janikowski M. 9 18 14 8 9 19 77 208115,00 11,69 2702,79
11. Walicki A. 9 5 5 7 10 16 52 146070,00 17,31 2809,04
12. Jodłowski M. 8 15 15 9 11 35 93 168110,00 8,60 1807,63
13. Szymczuk W. 8 8 14 6 7 20 63 166295,00 12,70 2639,60
14. Vasyutov S. 7 8 8 8 8 42 81 97050,00 8,64 1198,15
15. Laskowski A. 7 3 3 6 2 21 42 61825,00 16,67 1472,02
16. Pastuszka T. 6 9 6 11 8 28 68 97327,50 8,82 1431,29
17. Chaboski S. W. 6 7 8 1 4 13 39 103525,00 15,38 2654,49
18. Łabędzki A. 6 1 3 4 5 12 31 63255,00 19,35 2040,48
19. Zahariev E. 5 5 6 9 8 27 60 121530,00 8,33 2025,50
20. Szelągowska N. 5 4 3 3 4 7 26 80500,00 19,23 3096,15
21. Kryszyłowicz W. 4 6 7 6 5 24 52 57570,00 7,69 1107,12
22. Świątek R. 4 1 4 6 7 33 55 51860,00 7,27 942,91
23. Głowacki B. 3 8 5 3 4 10 33 45835,00 9,09 1388,94
24. Domańska J. 3 5 4 4 1 11 28 38580,00 10,71 1377,86
25. Krzyśków M. 3 2 2 2 2 4 15 28275,00 20,00 1885,00
26. Talarek P. 3 2 1 2 5 16 29 31110,00 10,34 1072,76
27. Březina M. 2 1 3 1 2 4 13 23920,00 15,38 1840,00
28. Urbańczyk K. 2 1 2 4 9 8 26 22870,00 7,69 879,62
29. Kryszyłowicz M. 2 1 1 5 2 10 21 22535,00 9,52 1073,10
30. Bodlák R. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 20000,00 100,00 10000,00
31. Malinowski M. 1 4 2 0 0 5 12 15860,00 8,33 1321,67
32. Poles P. (CZE) 1 2 0 1 0 3 7 20000,00 14,29 2857,14
33. Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 5 9 18 12990,00 5,56 721,67
34. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
35. Pawlak C. 1 0 1 0 0 3 5 9000,00 20,00 1800,00
36. Mazurek B. 1 0 0 0 2 1 4 8325,00 25,00 2081,25
37. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 4 6 8200,00 16,67 1366,67
38. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
39. Rogowski K. 0 6 7 7 10 79 109 47215,00 0,00 433,17
40. Wnorowski M. 0 4 2 1 2 10 19 14415,00 0,00 758,68
41. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 1 1 1 4 8 10000,00 0,00 1250,00
43. Pilipczuk M. 0 1 1 1 1 3 7 5425,00 0,00 775,00
44. Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
45. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
46. Kabelková H. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
47. Kosicki M. 0 0 2 1 4 16 23 4565,00 0,00 198,48
48. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 2 6 3610,00 0,00 601,67
49. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 2 6 7000,00 0,00 1166,67
50. Piwko R. 0 0 1 0 2 7 10 3600,00 0,00 360,00
51. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
52. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 3 4 1500,00 0,00 375,00
53. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
54. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 0 3 3500,00 0,00 1166,67
55. Hagman-Eriksson M. (SWE) 0 0 0 1 1 0 2 12750,00 0,00 6375,00
56. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
57. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 4 5 275,00 0,00 55,00
58. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
59. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
60. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
61. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
62. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
63. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
64. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
280 280 281 279 275 865 2260 4968240,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 26-08-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 37 35 22 26 14 33 167 907255,00 22,16 5432,66
2. Fraisl C. 24 21 22 22 14 51 154 271470,00 15,58 1762,79
3. Ziemiański K. 17 16 18 22 18 57 148 366335,00 11,49 2475,24
4. Borkowski M. 16 9 16 16 25 46 128 203145,00 12,50 1587,07
5. Piątkowski P. 14 16 11 13 15 22 91 254320,00 15,38 2794,73
6. Kacprzyk M. 14 6 6 8 6 27 67 168765,00 20,90 2518,88
7. Olkowski W. 12 10 5 14 9 33 83 164572,50 14,46 1982,80
8. Łojek M. 11 14 18 14 6 24 87 173285,00 12,64 1991,78
9. Kozłowski J. 11 9 10 10 9 23 72 128965,00 15,28 1791,18
10. Janikowski M. 8 16 14 7 8 19 72 162220,00 11,11 2253,06
11. Jodłowski M. 8 14 14 9 10 34 89 156990,00 8,99 1763,93
12. Szymczuk W. 8 7 14 5 6 20 60 157020,00 13,33 2617,00
13. Walicki A. 8 5 5 7 10 15 50 138570,00 16,00 2771,40
14. Vasyutov S. 7 7 6 7 7 39 73 90240,00 9,59 1236,16
15. Pastuszka T. 6 9 6 11 7 26 65 96797,50 9,23 1489,19
16. Chaboski S. W. 6 7 8 1 4 13 39 103525,00 15,38 2654,49
17. Laskowski A. 6 3 3 6 2 21 41 57325,00 14,63 1398,17
18. Łabędzki A. 6 1 3 4 5 12 31 63255,00 19,35 2040,48
19. Szelągowska N. 5 3 2 3 4 6 23 69500,00 21,74 3021,74
20. Kryszyłowicz W. 4 6 7 6 5 24 52 57570,00 7,69 1107,12
21. Zahariev E. 4 5 6 8 8 25 56 108930,00 7,14 1945,18
22. Świątek R. 4 1 4 5 7 33 54 51410,00 7,41 952,04
23. Domańska J. 3 5 4 4 1 10 27 38580,00 11,11 1428,89
24. Krzyśków M. 3 2 2 2 2 4 15 28275,00 20,00 1885,00
25. Talarek P. 3 1 1 2 5 15 27 27830,00 11,11 1030,74
26. Głowacki B. 2 8 5 3 3 10 31 41060,00 6,45 1324,52
27. Březina M. 2 1 3 1 2 4 13 23920,00 15,38 1840,00
28. Urbańczyk K. 2 1 2 3 9 6 23 22420,00 8,70 974,78
29. Kryszyłowicz M. 2 1 1 5 2 10 21 22535,00 9,52 1073,10
30. Bodlák R. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 20000,00 100,00 10000,00
31. Malinowski M. 1 4 2 0 0 5 12 15860,00 8,33 1321,67
32. Poles P. (CZE) 1 2 0 1 0 3 7 20000,00 14,29 2857,14
33. Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 5 9 18 12990,00 5,56 721,67
34. Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
35. Pawlak C. 1 0 1 0 0 3 5 9000,00 20,00 1800,00
36. Mazurek B. 1 0 0 0 2 1 4 8325,00 25,00 2081,25
37. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 4 6 8200,00 16,67 1366,67
38. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
39. Rogowski K. 0 6 7 6 10 75 104 46155,00 0,00 443,80
40. Wnorowski M. 0 4 2 1 2 10 19 14415,00 0,00 758,68
41. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
42. Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 1 1 1 4 8 10000,00 0,00 1250,00
43. Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
44. Pilipczuk M. 0 1 0 1 1 3 6 4125,00 0,00 687,50
45. Dębowski T. 0 1 0 0 1 7 9 3260,00 0,00 362,22
46. Kabelková H. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
47. Kosicki M. 0 0 2 1 4 13 20 4565,00 0,00 228,25
48. Szumigowska J. 0 0 2 1 1 2 6 3610,00 0,00 601,67
49. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 2 6 7000,00 0,00 1166,67
50. Piwko R. 0 0 1 0 2 7 10 3600,00 0,00 360,00
51. Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
52. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 3 4 1500,00 0,00 375,00
53. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
54. Pałczyński P. 0 0 0 2 1 0 3 3500,00 0,00 1166,67
55. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
56. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 3 4 275,00 0,00 68,75
57. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
58. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
59. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
60. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
61. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
62. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
63. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
263 263 264 262 258 830 2140 4460565,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 16-08-2020

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1 Wyrzyk A. 36 32 21 25 13 32 159 881405,00 22,64 5543,43
2 Fraisl C. 19 19 15 19 9 49 130 221940,00 14,62 1707,23
3 Ziemiański K. 16 16 17 19 17 53 138 342480,00 11,59 2481,74
4 Borkowski M. 15 7 14 15 24 41 116 187655,00 12,93 1617,72
5 Piątkowski P. 13 14 10 13 15 22 87 238860,00 14,94 2745,52
6 Kacprzyk M. 13 6 5 8 6 24 62 162465,00 20,97 2620,40
7 Łojek M. 11 12 16 11 6 22 78 162135,00 14,10 2078,65
8 Olkowski W. 11 10 5 12 8 32 78 153947,50 14,10 1973,69
9 Kozłowski J. 8 7 9 10 8 21 63 102845,00 12,70 1632,46
10 Szymczuk W. 8 5 13 5 5 17 53 148340,00 15,09 2798,87
11 Walicki A. 8 5 4 6 9 14 46 136095,00 17,39 2958,59
12 Janikowski M. 6 16 14 7 7 19 69 148545,00 8,70 2152,83
13 Jodłowski M. 6 13 13 7 9 33 81 136480,00 7,41 1684,94
14 Vasyutov S. 6 5 5 7 5 34 62 74720,00 9,68 1205,16
15 Laskowski A. 6 3 3 4 1 19 36 55365,00 16,67 1537,92
16 Łabędzki A. 5 1 2 4 2 9 23 51875,00 21,74 2255,43
17 Chaboski S. W. 4 7 8 1 4 11 35 90525,00 11,43 2586,43
18 Pastuszka T. 4 6 4 10 7 24 55 68587,50 7,27 1247,05
19 Zahariev E. 4 5 4 6 8 23 50 100580,00 8,00 2011,60
20 Świątek R. 4 1 4 3 6 27 45 48240,00 8,89 1072,00
21 Kryszyłowicz W. 3 5 5 4 4 20 41 42000,00 7,32 1024,39
22 Szelągowska N. 3 3 2 3 4 6 21 53000,00 14,29 2523,81
23 Talarek P. 3 1 1 2 5 14 26 27830,00 11,54 1070,38
24 Głowacki B. 2 5 5 3 3 10 28 33420,00 7,14 1193,57
25 Krzyśków M. 2 2 1 2 2 4 13 21775,00 15,38 1675,00
26 Urbańczyk K. 2 1 1 3 9 6 22 21520,00 9,09 978,18
27 Bodlák R. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 20000,00 100,00 10000,00
28 Domańska J. 1 3 4 2 1 9 20 19300,00 5,00 965,00
29 Malinowski M. 1 2 2 0 0 4 9 12100,00 11,11 1344,44
30 Poles P. (CZE) 1 2 0 1 0 3 7 20000,00 14,29 2857,14
31 Březina M. 1 1 3 1 2 4 12 17120,00 8,33 1426,67
32 Kryszyłowicz M. 1 1 1 2 2 9 16 11775,00 6,25 735,94
33 Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 2 9 15 10800,00 6,67 720,00
34 Lica Z. 1 0 3 0 0 0 4 19000,00 25,00 4750,00
35 Pawlak C. 1 0 1 0 0 3 5 9000,00 20,00 1800,00
36 Mazurek B. 1 0 0 0 2 1 4 8325,00 25,00 2081,25
37 Wróblewska I. 1 0 0 0 1 4 6 8200,00 16,67 1366,67
38 Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
39 Rogowski K. 0 5 5 6 8 65 89 37890,00 0,00 425,73
40 Wnorowski M. 0 3 2 1 2 6 14 11655,00 0,00 832,50
41 Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
42 Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 1 1 1 4 8 10000,00 0,00 1250,00
43 Tuma P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000,00 0,00 3500,00
44 Pilipczuk M. 0 1 0 1 1 2 5 4125,00 0,00 825,00
45 Kabelková H. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
46 Kosicki M. 0 0 2 1 4 13 20 4565,00 0,00 228,25
47 Szumigowska J. 0 0 2 0 0 2 4 2200,00 0,00 550,00
48 Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 1 2 2 6 7000,00 0,00 1166,67
49 Dzubasz R. (GER) 0 0 1 0 1 0 2 13500,00 0,00 6750,00
50 Zajbt Z. 0 0 1 0 0 3 4 1500,00 0,00 375,00
51 Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
52 Pałczyński P. 0 0 0 2 0 0 2 3000,00 0,00 1500,00
53 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
54 Piwko R. 0 0 0 0 2 5 7 1200,00 0,00 171,43
55 Zawiliński K. 0 0 0 0 1 2 3 275,00 0,00 91,67
56 Dębowski T. 0 0 0 0 0 7 7 0,00 0,00 0,00
57 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
58 Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
59 Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
60 Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
61 Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
62 Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
63 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
231 231 232 231 228 757 1910 4040760,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 09-08-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 32 30 18 20 12 31 143 737025,00 22,38 5154,02
2. Fraisl C. 18 19 13 18 9 48 125 212900,00 14,40 1703,20
3. Ziemiański K. 13 14 13 19 14 48 121 305970,00 10,74 2528,68
4. Borkowski M. 13 7 14 14 22 38 108 163505,00 12,04 1513,94
5. Piątkowski P. 12 13 9 12 14 18 78 225585,00 15,38 2892,12
6. Kacprzyk M. 12 6 5 7 5 22 57 153140,00 21,05 2686,67
7. Łojek M. 10 11 15 8 6 18 68 144475,00 14,71 2124,63
8. Olkowski W. 9 10 5 11 7 26 68 136657,50 13,24 2009,67
9. Kozłowski J. 8 6 8 9 7 20 58 95920,00 13,79 1653,79
10. Szymczuk W. 7 5 13 5 4 15 49 141515,00 14,29 2888,06
11. Janikowski M. 6 13 13 7 5 16 60 137425,00 10,00 2290,42
12. Jodłowski M. 6 12 11 6 9 31 75 130630,00 8,00 1741,73
13. Walicki A. 6 3 4 6 8 13 40 105920,00 15,00 2648,00
14. Laskowski A. 6 2 2 4 1 13 28 50585,00 21,43 1806,61
15. Vasyutov S. 5 4 5 5 5 28 52 66000,00 9,62 1269,23
16. Pastuszka T. 4 5 4 9 7 18 47 63837,50 8,51 1358,24
17. Zahariev E. 4 4 3 6 8 21 46 96180,00 8,70 2090,87
18. Łabędzki A. 4 1 2 3 1 8 19 43875,00 21,05 2309,21
19. Chaboski S. W. 3 6 7 0 2 9 27 72700,00 11,11 2692,59
20. Kryszyłowicz W. 3 4 4 4 3 16 34 37500,00 8,82 1102,94
21. Szelągowska N. 3 3 2 2 4 5 19 52350,00 15,79 2755,26
22. Talarek P. 3 1 1 2 5 13 25 27830,00 12,00 1113,20
23. Głowacki B. 2 5 5 2 2 9 25 32530,00 8,00 1301,20
24. Krzyśków M. 2 2 1 2 2 4 13 21775,00 15,38 1675,00
25. Świątek R. 2 1 3 3 5 22 36 30740,00 5,56 853,89
26. Urbańczyk K. 2 1 1 3 7 5 19 20885,00 10,53 1099,21
27. Domańska J. 1 3 4 2 1 9 20 19300,00 5,00 965,00
28. Malinowski M. 1 2 2 0 0 4 9 12100,00 11,11 1344,44
29. Kryszyłowicz M. 1 1 1 2 2 9 16 11775,00 6,25 735,94
30. Nakoniechnyi P. 1 1 0 2 2 8 14 10800,00 7,14 771,43
31. Březina M. 1 0 3 1 2 3 10 13520,00 10,00 1352,00
32. Pawlak C. 1 0 1 0 0 3 5 9000,00 20,00 1800,00
33. Lica Z. 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
34. Mazurek B. 1 0 0 0 2 1 4 8325,00 25,00 2081,25
35. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 3 5 8200,00 20,00 1640,00
36. Bodlák R. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 100,00 10000,00
37. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
38. Rogowski K. 0 3 5 5 8 56 77 28890,00 0,00 375,19
39. Wnorowski M. 0 3 2 1 2 6 14 11655,00 0,00 832,50
40. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
41. Pilipczuk M. 0 1 0 1 1 2 5 4125,00 0,00 825,00
42. Poles P. (CZE) 0 1 0 1 0 1 3 6000,00 0,00 2000,00
43. Tuma P. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
44. Kosicki M. 0 0 2 1 4 12 19 4565,00 0,00 240,26
45. Szumigowska J. 0 0 2 0 0 2 4 2200,00 0,00 550,00
46. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
47. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 2 3 1500,00 0,00 500,00
48. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
49. Wróblewski G. W. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,00 0,00 666,67
50. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
51. Pałczyński P. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
52. Piwko R. 0 0 0 0 1 5 6 700,00 0,00 116,67
53. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 1 2 275,00 0,00 137,50
54. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 1 0 1 1500,00 0,00 1500,00
55. Dębowski T. 0 0 0 0 0 7 7 0,00 0,00 0,00
56. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
57. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
58. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
59. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
60. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
61. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
206 206 207 206 203 662 1690 3561485,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 19-07-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 31 27 14 18 8 26 124 649590,00 25,00 5238,63
2. Fraisl C. 13 16 10 17 6 44 106 155160,00 12,26 1463,77
3. Borkowski M. 13 5 11 10 18 33 90 146580,00 14,44 1628,67
4. Ziemiański K. 11 14 11 15 14 42 107 267420,00 10,28 2499,25
5. Piątkowski P. 11 11 8 9 12 16 67 180980,00 16,42 2701,19
6. Kacprzyk M. 11 6 5 6 3 20 51 141765,00 21,57 2779,71
7. Łojek M. 10 11 14 6 6 16 63 136325,00 15,87 2163,89
8. Olkowski W. 8 9 5 10 6 26 64 122237,50 12,50 1909,96
9. Kozłowski J. 7 5 8 8 7 18 53 87120,00 13,21 1643,77
10. Laskowski A. 6 2 2 4 1 13 28 50585,00 21,43 1806,61
11. Janikowski M. 5 11 12 6 4 14 52 118795,00 9,62 2284,52
12. Jodłowski M. 5 10 10 6 9 30 70 112530,00 7,14 1607,57
13. Vasyutov S. 5 4 5 5 4 22 45 65150,00 11,11 1447,78
14. Walicki A. 5 3 4 6 8 10 36 99420,00 13,89 2761,67
15. Szymczuk W. 4 5 10 4 4 13 40 92615,00 10,00 2315,38
16. Pastuszka T. 3 5 3 9 6 17 43 55512,50 6,98 1290,99
17. Chaboski S. W. 3 4 5 0 2 8 22 63600,00 13,64 2890,91
18. Zahariev E. 3 2 3 6 6 19 39 72790,00 7,69 1866,41
19. Łabędzki A. 3 1 2 3 1 6 16 38875,00 18,75 2429,69
20. Talarek P. 3 0 1 2 5 9 20 25110,00 15,00 1255,50
21. Głowacki B. 2 5 4 2 2 8 23 31170,00 8,70 1355,22
22. Szelągowska N. 2 2 2 2 4 5 17 32750,00 11,76 1926,47
23. Świątek R. 2 1 3 3 4 17 30 30240,00 6,67 1008,00
24. Urbańczyk K. 2 1 1 3 6 4 17 20660,00 11,76 1215,29
25. Kryszyłowicz W. 1 3 3 4 2 13 26 23500,00 3,85 903,85
26. Domańska J. 1 2 3 1 1 7 15 14800,00 6,67 986,67
27. Malinowski M. 1 2 2 0 0 4 9 12100,00 11,11 1344,44
28. Krzyśków M. 1 1 1 2 1 4 10 14275,00 10,00 1427,50
29. Březina M. 1 0 2 1 2 3 9 12160,00 11,11 1351,11
30. Pawlak C. 1 0 1 0 0 2 4 9000,00 25,00 2250,00
31. Lica Z. 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
32. Nakoniechnyi P. 1 0 0 1 2 7 11 7200,00 9,09 654,55
33. Mazurek B. 1 0 0 0 2 1 4 8325,00 25,00 2081,25
34. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 3 5 8200,00 20,00 1640,00
35. Bodlák R. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 100,00 10000,00
36. Richter G. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 54000,00 100,00 54000,00
37. Rogowski K. 0 3 5 3 7 46 64 26650,00 0,00 416,41
38. Wnorowski M. 0 3 2 1 2 5 13 11655,00 0,00 896,54
39. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
40. Kryszyłowicz M. 0 1 1 1 2 7 12 5775,00 0,00 481,25
41. Pilipczuk M. 0 1 0 1 1 2 5 4125,00 0,00 825,00
42. Poles P. (CZE) 0 1 0 1 0 1 3 6000,00 0,00 2000,00
43. Tuma P. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
44. Kosicki M. 0 0 2 1 4 8 15 4565,00 0,00 304,33
45. Szumigowska J. 0 0 2 0 0 1 3 2200,00 0,00 733,33
46. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
47. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 2 3 1500,00 0,00 500,00
48. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
49. Wróblewski G. W. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,00 0,00 666,67
50. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
51. Pałczyński P. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
52. Piwko R. 0 0 0 0 1 3 4 700,00 0,00 175,00
53. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 1 2 275,00 0,00 137,50
54. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 1 0 1 1500,00 0,00 1500,00
55. Dębowski T. 0 0 0 0 0 5 5 0,00 0,00 0,00
56. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
57. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
58. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
59. Soska J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
60. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
61. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
180 180 181 180 177 573 1471 3071085,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 12-07-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 28 23 12 17 7 19 106 459375,00 26,42 4333,73
2. Borkowski M. 12 5 8 9 17 31 82 131215,00 14,63 1600,18
3. Kacprzyk M. 11 4 5 5 3 18 46 134335,00 23,91 2920,33
4. Ziemiański K. 10 13 10 13 13 37 96 221170,00 10,42 2303,85
5. Piątkowski P. 10 10 7 8 11 13 59 164605,00 16,95 2789,92
6. Fraisl C. 9 15 9 14 6 38 91 115940,00 9,89 1274,07
7. Łojek M. 9 6 14 6 6 14 55 110505,00 16,36 2009,18
8. Olkowski W. 7 8 5 7 5 21 53 106042,50 13,21 2000,80
9. Kozłowski J. 7 5 8 6 5 15 46 84830,00 15,22 1844,13
10. Laskowski A. 6 2 2 4 1 12 27 50585,00 22,22 1873,52
11. Janikowski M. 5 11 11 5 4 10 46 115615,00 10,87 2513,37
12. Vasyutov S. 5 4 5 4 3 21 42 63850,00 11,90 1520,24
13. Walicki A. 5 1 4 6 7 8 31 71520,00 16,13 2307,10
14. Jodłowski M. 4 10 7 6 9 23 59 98430,00 6,78 1668,31
15. Pastuszka T. 3 5 3 8 6 14 39 54612,50 7,69 1400,32
16. Szymczuk W. 3 4 6 4 4 10 31 68915,00 9,68 2223,06
17. Chaboski S. W. 3 4 5 0 2 8 22 63600,00 13,64 2890,91
18. Talarek P. 3 0 1 2 4 6 16 24700,00 18,75 1543,75
19. Głowacki B. 2 4 4 2 2 8 22 28450,00 9,09 1293,18
20. Szelągowska N. 2 2 2 2 3 2 13 32300,00 15,38 2484,62
21. Świątek R. 2 1 3 3 4 16 29 30240,00 6,90 1042,76
22. Łabędzki A. 2 1 2 3 0 6 14 31000,00 14,29 2214,29
23. Kryszyłowicz W. 1 3 3 4 2 12 25 23500,00 4,00 940,00
24. Zahariev E. 1 2 3 5 5 18 34 27860,00 2,94 819,41
25. Domańska J. 1 2 3 1 1 7 15 14800,00 6,67 986,67
26. Malinowski M. 1 2 2 0 0 4 9 12100,00 11,11 1344,44
27. Urbańczyk K. 1 1 1 3 6 3 15 13860,00 6,67 924,00
28. Krzyśków M. 1 1 1 2 1 4 10 14275,00 10,00 1427,50
29. Březina M. 1 0 1 0 1 1 4 9450,00 25,00 2362,50
30. Pawlak C. 1 0 1 0 0 2 4 9000,00 25,00 2250,00
31. Lica Z. 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
32. Nakoniechnyi P. 1 0 0 1 2 6 10 7200,00 10,00 720,00
33. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 2 4 8200,00 25,00 2050,00
34. Mazurek B. 1 0 0 0 1 1 3 7875,00 33,33 2625,00
35. Bodlák R. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 100,00 10000,00
36. Rogowski K. 0 3 5 3 6 45 62 26200,00 0,00 422,58
37. Wnorowski M. 0 3 0 1 1 5 10 9115,00 0,00 911,50
38. Łucki P. 0 2 0 0 0 2 4 5600,00 0,00 1400,00
39. Kryszyłowicz M. 0 1 1 1 1 7 11 5400,00 0,00 490,91
40. Pilipczuk M. 0 1 0 1 1 0 3 4125,00 0,00 1375,00
41. Poles P. (CZE) 0 1 0 1 0 1 3 6000,00 0,00 2000,00
42. Tuma P. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
43. Kosicki M. 0 0 2 1 4 8 15 4565,00 0,00 304,33
44. Szumigowska J. 0 0 2 0 0 0 2 2200,00 0,00 1100,00
45. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
46. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 1 2 1500,00 0,00 750,00
47. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
48. Wróblewski G. W. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,00 0,00 666,67
49. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
50. Pałczyński P. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
51. Piwko R. 0 0 0 0 1 3 4 700,00 0,00 175,00
52. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 1 2 275,00 0,00 137,50
53. Dębowski T. 0 0 0 0 0 5 5 0,00 0,00 0,00
54. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
55. Malinowska A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
56. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
57. Soska J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
58. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
59. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
161 161 162 161 158 498 1301 2515635,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2020 do 05-07-2020

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Wyrzyk A. 26 22 10 16 5 18 97 432360,00 26,80 4457,32
2. Ziemiański K. 10 11 9 12 13 35 90 205320,00 11,11 2281,33
3. Borkowski M. 10 4 7 7 13 27 68 107615,00 14,71 1582,57
4. Łojek M. 8 4 14 4 5 13 48 93585,00 16,67 1949,69
5. Kacprzyk M. 8 4 5 5 3 17 42 93535,00 19,05 2227,02
6. Fraisl C. 7 14 8 13 6 34 82 102090,00 8,54 1245,00
7. Piątkowski P. 7 8 6 6 8 13 48 111065,00 14,58 2313,85
8. Kozłowski J. 7 4 7 5 4 11 38 79275,00 18,42 2086,18
9. Olkowski W. 6 6 4 7 5 21 49 90042,50 12,24 1837,60
10. Janikowski M. 5 10 9 5 4 8 41 102755,00 12,20 2506,22
11. Vasyutov S. 5 4 4 4 3 20 40 58850,00 12,50 1471,25
12. Laskowski A. 5 2 2 4 1 11 25 45085,00 20,00 1803,40
13. Walicki A. 5 1 4 5 7 8 30 70620,00 16,67 2354,00
14. Szymczuk W. 4 3 6 3 4 9 29 72665,00 13,79 2505,69
15. Jodłowski M. 3 9 7 6 9 20 54 86430,00 5,56 1600,56
16. Pastuszka T. 3 5 2 7 5 13 35 51987,50 8,57 1485,36
17. Talarek P. 3 0 1 2 3 5 14 24425,00 21,43 1744,64
18. Szelągowska N. 2 2 1 2 3 2 12 30500,00 16,67 2541,67
19. Świątek R. 2 1 2 3 3 11 22 27440,00 9,09 1247,27
20. Łabędzki A. 2 1 1 2 0 4 10 27500,00 20,00 2750,00
21. Głowacki B. 1 4 4 1 2 7 19 22400,00 5,26 1178,95
22. Chaboski S. W. 1 3 5 0 1 8 18 46100,00 5,56 2561,11
23. Zahariev E. 1 2 3 5 4 15 30 27485,00 3,33 916,17
24. Malinowski M. 1 2 2 0 0 2 7 12100,00 14,29 1728,57
25. Domańska J. 1 1 2 0 0 6 10 9800,00 10,00 980,00
26. Krzyśków M. 1 1 0 2 1 3 8 12175,00 12,50 1521,88
27. Březina M. 1 0 1 0 1 1 4 9450,00 25,00 2362,50
28. Lica Z. 1 0 1 0 0 0 2 13000,00 50,00 6500,00
29. Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 2 4 7 6200,00 14,29 885,71
30. Wróblewska I. 1 0 0 0 1 2 4 8200,00 25,00 2050,00
31. Mazurek B. 1 0 0 0 1 1 3 7875,00 33,33 2625,00
32. Bodlák R. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,00 100,00 10000,00
33. Rogowski K. 0 3 5 2 6 38 54 25450,00 0,00 471,30
34. Wnorowski M. 0 2 0 0 1 5 8 5715,00 0,00 714,38
35. Urbańczyk K. 0 1 1 3 5 3 13 6785,00 0,00 521,92
36. Kryszyłowicz W. 0 1 1 3 1 9 15 8200,00 0,00 546,67
37. Pawlak C. 0 1 1 0 0 2 4 4500,00 0,00 1125,00
38. Poles P. (CZE) 0 1 0 1 0 1 3 6000,00 0,00 2000,00
39. Pilipczuk M. 0 1 0 1 0 0 2 3750,00 0,00 1875,00
40. Łucki P. 0 1 0 0 0 2 3 2800,00 0,00 933,33
41. Tuma P. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000,00 0,00 4000,00
42. Kosicki M. 0 0 1 1 4 6 12 3205,00 0,00 267,08
43. Kryszyłowicz M. 0 0 1 0 1 6 8 2000,00 0,00 250,00
44. Svatoňová J. (CZE) 0 0 1 0 1 0 2 4000,00 0,00 2000,00
45. Zajbt Z. 0 0 1 0 0 1 2 1500,00 0,00 750,00
46. Szumigowska J. 0 0 1 0 0 0 1 1100,00 0,00 1100,00
47. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
48. Wróblewski G. W. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,00 0,00 666,67
49. Hanáček J. (SVK) 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
50. Pałczyński P. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
51. Zawiliński K. 0 0 0 0 1 1 2 275,00 0,00 137,50
52. Piwko R. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
53. Dębowski T. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
54. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
55. Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
56. Malinowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
57. Soska J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
58. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
59. Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
140 140 141 140 137 436 1134 2186210,00