Kategoria: Kłusaki arch

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 7 5 2 4 0 2 20 48 300,00
2 Kieniksman M. 4 4 2 3 4 10 27 31 500,00
3 Misiek J. 2 3 4 6 4 6 25 22 200,00
4 Mateusiak R. 2 0 2 0 0 3 7 10 000,00
5 Melinger M. 0 3 0 0 1 0 4 5 400,00
6 Żakowski B. 0 0 3 0 2 4 9 3 400,00
7 Bagiński S. 0 0 2 2 0 1 5 2 600,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 5 6 250,00
9 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 3 3 0,00
15 15 15 15 12 34 106 123 650,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 P. Myśliwczyk 28 000,00
2 J. Misiek 22 200,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk 18 400,00
4 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 15 900,00
5 W. Pandel 14 800,00
6 R. Mateusiak 6 000,00
7 Synergia – M. Melinger 5 400,00
8 S. Rzadkosz 4 000,00
9 A., B. i P. Żakowscy 3 400,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 2 200,00
11 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 M. Wasiak 400,00
14 W. Bobak 400,00
15 D. Bińkowska 400,00
16 Ł. Kuryś, C. Łuszcz 250,00
17 A. i W. Piotrowskie 0,00
123 650,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 5 5 0 3 1 1 15 35 850,00
2 Bagiński H. 2 1 3 3 0 2 11 16 800,00
3 Pandel W. 1 2 1 1 0 3 8 10 800,00
4 Kieniksman M. 1 2 0 0 1 2 6 8 300,00
5 Finchuk V. 1 1 1 2 4 3 12 8 450,00
6 Mateusiak R. 1 0 2 0 0 1 4 6 000,00
7 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00
8 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
9 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 2 3 4 000,00
10 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
11 Melinger M. 0 3 0 0 0 0 3 5 200,00
12 Ostrycharz P. 0 1 2 2 1 1 7 4 550,00
13 Żakowski B. 0 0 3 0 2 4 9 3 400,00
14 Sudoł W. 0 0 1 2 2 5 10 2 300,00
15 Kieniksman R. 0 0 0 1 0 2 3 600,00
16 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
17 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 3 3 0
18 Miksha H. 0 0 0 0 0 1 1 0
19 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0
20 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0
15 15 15 15 12 34 106 123 650,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 2 4 0 3 1 1 11 19 450,00
2 Bagiński H. 2 1 2 0 0 2 7 14 200,00
3 Finchuk V. 1 1 1 2 2 3 10 8 050,00
4 Kieniksman M. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
5 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00
6 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
7 Mateusiak R. 1 0 1 0 0 0 2 4 800,00
8 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
9 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
10 Melinger M. 0 2 0 0 0 0 2 3 600,00
11 Ostrycharz P. 0 1 1 2 1 1 6 3 750,00
12 Pandel W. 0 1 1 1 0 2 5 3 200,00
13 Żakowski B. 0 0 2 0 1 2 5 2 300,00
14 Sudoł W. 0 0 1 2 2 3 8 2 300,00
15 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
16 Kieniksman R. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
17 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
18 Miksha H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
19 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
20 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
11 11 11 11 8 25 77 88 650,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 J. Misiek 20 600,00
2 P. Myśliwczyk 16 400,00
3 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 12 600,00
4 A. Frontczak-Salivonchyk 12 400,00
5 W. Pandel 7 200,00
6 R. Mateusiak 4 800,00
7 S. Rzadkosz 4 000,00
8 Synergia – M. Melinger 3 600,00
9 A., B. i P. Żakowscy 2 300,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 1 800,00
11 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 D. Bińkowska 400,00
14 W. Bobak 400,00
15 Ł. Kuryś, C. Łuszcz 250,00
16 A. i W. Piotrowskie 0,00
88 650,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 4 4 1 4 0 1 14 30 700,00
2 Kieniksman M. 3 2 2 2 3 8 20 20 600,00
3 Misiek J. 2 3 3 5 3 6 22 20 600,00
4 Mateusiak R. 2 0 1 0 0 2 5 8 800,00
5 Melinger M. 0 2 0 0 0 0 2 3 600,00
6 Żakowski B. 0 0 2 0 1 2 5 2 300,00
7 Bagiński S. 0 0 2 0 0 1 3 1 800,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 3 4 250,00
9 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
11 11 11 11 8 25 77 88 650,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Kieniksman M. 3 2 2 2 3 5 17 20 600,00
2 Frontczak-Salivonchyk A. 2 3 0 3 0 1 9 16 300,00
3 Misiek J. 1 1 3 2 1 5 13 9 450,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 2 3 4 000,00
5 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
6 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
7 Bagiński S. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 12 600,00
2 J. Misiek 9 450,00
3 P. Myśliwczyk 9 000,00
4 W. Pandel 7 200,00
5 A. Frontczak-Salivonchyk 6 400,00
6 R. Mateusiak 4 000,00
7 Synergia – M. Melinger 1 600,00
8 A., B. i P. Żakowscy 1 100,00
9 J. Bończak i H. Bagiński 800,00
10 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 500,00
11 W. Bobak 400,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 D. Bińkowska 400,00
14 S. Rzadkosz 0,00
53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 1 3 0 2 0 1 7 10 800,00
2 Finchuk V. 1 1 1 1 0 2 6 7 000,00
3 Kieniksman M. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
4 Bagiński H. 1 0 1 0 0 2 4 5 800,00
5 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
6 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 0 1 4 000,00
8 Pandel W. 0 1 1 1 0 1 4 3 200,00
9 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
10 Ostrycharz P. 0 0 1 1 1 1 4 1 650,00
11 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
12 Misiek J. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
13 Sudoł W. 0 0 0 2 2 2 6 1 300,00
14 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
15 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
17 Kieniksman R. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
18 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Finchuk V. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
2 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
3 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
4 Pandel W. 0 1 1 0 0 0 2 2 800,00
5 Salivonchyk T. 0 1 0 2 0 0 3 3 200,00
6 Misiek J. 0 0 1 0 0 0 1 800,00
7 Ostrycharz P. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
8 Żakowski B. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
9 Sudoł W. 0 0 0 0 1 1 2 200,00
10 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
11 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
12 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
13 Bagiński H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
3 3 3 3 3 8 23 24 500,00