Kategoria: Kłusaki arch

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 2 4 0 3 1 1 11 19 450,00
2 Bagiński H. 2 1 2 0 0 2 7 14 200,00
3 Finchuk V. 1 1 1 2 2 3 10 8 050,00
4 Kieniksman M. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
5 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00
6 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
7 Mateusiak R. 1 0 1 0 0 0 2 4 800,00
8 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
9 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
10 Melinger M. 0 2 0 0 0 0 2 3 600,00
11 Ostrycharz P. 0 1 1 2 1 1 6 3 750,00
12 Pandel W. 0 1 1 1 0 2 5 3 200,00
13 Żakowski B. 0 0 2 0 1 2 5 2 300,00
14 Sudoł W. 0 0 1 2 2 3 8 2 300,00
15 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
16 Kieniksman R. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
17 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
18 Miksha H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
19 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
20 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
11 11 11 11 8 25 77 88 650,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 J. Misiek 20 600,00
2 P. Myśliwczyk 16 400,00
3 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 12 600,00
4 A. Frontczak-Salivonchyk 12 400,00
5 W. Pandel 7 200,00
6 R. Mateusiak 4 800,00
7 S. Rzadkosz 4 000,00
8 Synergia – M. Melinger 3 600,00
9 A., B. i P. Żakowscy 2 300,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 1 800,00
11 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 D. Bińkowska 400,00
14 W. Bobak 400,00
15 Ł. Kuryś, C. A. Łuszcz 250,00
16 A. i W. Piotrowskie 0,00
88 650,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 4 4 1 4 0 1 14 30 700,00
2 Kieniksman M. 3 2 2 2 3 8 20 20 600,00
3 Misiek J. 2 3 3 5 3 6 22 20 600,00
4 Mateusiak R. 2 0 1 0 0 2 5 8 800,00
5 Melinger M. 0 2 0 0 0 0 2 3 600,00
6 Żakowski B. 0 0 2 0 1 2 5 2 300,00
7 Bagiński S. 0 0 2 0 0 1 3 1 800,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 3 4 250,00
9 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
11 11 11 11 8 25 77 88 650,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Kieniksman M. 3 2 2 2 3 5 17 20 600,00
2 Frontczak-Salivonchyk A. 2 3 0 3 0 1 9 16 300,00
3 Misiek J. 1 1 3 2 1 5 13 9 450,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 2 3 4 000,00
5 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
6 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
7 Bagiński S. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 12 600,00
2 J. Misiek 9 450,00
3 P. Myśliwczyk 9 000,00
4 W. Pandel 7 200,00
5 A. Frontczak-Salivonchyk 6 400,00
6 R. Mateusiak 4 000,00
7 Synergia – M. Melinger 1 600,00
8 A., B. i P. Żakowscy 1 100,00
9 J. Bończak i H. Bagiński 800,00
10 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 500,00
11 W. Bobak 400,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 D. Bińkowska 400,00
14 S. Rzadkosz 0,00
53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 1 3 0 2 0 1 7 10 800,00
2 Finchuk V. 1 1 1 1 0 2 6 7 000,00
3 Kieniksman M. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
4 Bagiński H. 1 0 1 0 0 2 4 5 800,00
5 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
6 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 0 1 4 000,00
8 Pandel W. 0 1 1 1 0 1 4 3 200,00
9 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
10 Ostrycharz P. 0 0 1 1 1 1 4 1 650,00
11 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
12 Misiek J. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
13 Sudoł W. 0 0 0 2 2 2 6 1 300,00
14 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
15 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
17 Kieniksman R. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
18 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Finchuk V. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
2 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
3 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
4 Pandel W. 0 1 1 0 0 0 2 2 800,00
5 Salivonchyk T. 0 1 0 2 0 0 3 3 200,00
6 Misiek J. 0 0 1 0 0 0 1 800,00
7 Ostrycharz P. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
8 Żakowski B. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
9 Sudoł W. 0 0 0 0 1 1 2 200,00
10 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
11 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
12 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
13 Bagiński H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
3 3 3 3 3 8 23 24 500,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 7 000,00
2 J. Misiek 7 000,00
3 W. Pandel 6 800,00
4 A. Frontczak-Salivonchyk 2 400,00
5 D. Bińkowska 400,00
6 P. Myśliwczyk 400,00
7 A., B. i P. Żakowscy 300,00
8 K. Grzesiak 200,00
9 S. Rzadkosz 0,00
24 500,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Kieniksman M. 2 1 2 0 2 1 8 14 000,00
2 Misiek J. 1 1 1 1 0 3 7 7 000,00
3 Frontczak-Salivonchyk A. 0 1 0 2 0 1 4 3 200,00
4 Żakowski B. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
5 Mateusiak R. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
6 Bagiński S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
3 3 3 3 3 8 23 24 500,00

od 2014.01.01 do 2014.08.27

Powożący wg. zajętych miejsc
w okresie od 01-01-2014 do 27-08-2014
L.p. Nazwisko I m. II m. III m. IV m. V m. B.m. L.s. Suma PLN Suma EUR

1
Mateusiak R. 11 5 1 0 1 1 19 61 965,00 0,00

2
Salivonchyk T. (Ukraina) 10 2 3 2 4 11 32 52 050,00 0,00

3
Kieniksman R. 5 2 2 0 1 9 19 30 010,00 0,00

4
Żakowski B. 4 4 1 4 6 12 31 30 870,00 0,00

5
Górniak W. 3 4 3 3 4 15 32 27 270,00 0,00

6
Kieniksman M. 3 1 4 1 0 9 18 18 480,00 0,00

7
Piotrowski L. 2 3 5 3 2 18 33 19 445,00 0,00

8
Kałuża W. 2 2 2 3 2 5 16 17 265,00 0,00

9
Tomczyk M. 2 2 2 0 2 5 13 13 780,00 0,00

10
Miksha H. 2 1 3 3 4 10 23 19 405,00 0,00

11
Bończak M. 2 1 0 0 1 8 12 9 555,00 0,00

12
Kuryœ Ł. 1 5 6 6 3 6 27 23 115,00 0,00

13
Bińkowska D. 1 2 0 2 0 0 5 7 805,00 0,00

14
Malejewska A. 1 0 0 0 0 1 2 4 200,00 0,00

15
Novák B. (Czechy) 0 4 3 0 3 6 16 10 475,00 0,00

16
Bagiński S. 0 3 2 9 3 4 21 11 500,00 0,00

17
Żakowska P. 0 2 2 0 0 2 6 5 495,00 0,00

18
Klossi E. (Szwecja) 0 2 1 1 1 4 9 8 810,00 0,00

19
Biernat J. 0 1 3 3 0 5 12 6 365,00 0,00

20
Graczyk Z. 0 1 2 3 2 6 14 6 950,00 0,00

21
Kupczak A. 0 1 1 1 1 5 9 3 595,00 0,00

22
Bačeková K. (Czechy) 0 1 1 0 0 2 4 2 400,00 0,00

23
Allercrantz R. (Szwecja) 0 0 1 0 0 0 1 800,00 0,00

24
Wnorowski M. 0 0 0 1 1 4 6 630,00 0,00

25
Mazur J. 0 0 0 1 0 3 4 420,00 0,00

26
Muszyński S. 0 0 0 0 1 4 5 210,00 0,00

27
Błachut T. 0 0 0 0 1 3 4 210,00 0,00

28
Najderski A. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

29
Matkowska M. 0 0 0 0 1 1 2 210,00 0,00

30
Serement A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00

31
Frontczak M. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00

32
Zmeko P. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

33
Jelínková K. (Czechy) 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

34
Jurkiewicz P. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00

35
Kwiatkowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00

36
Wasiak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00
49 49 48 46 45 174 411 393 495,00 0,00