Kategoria: Kłusaki arch

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 21-10-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 Salivonchyk T. 7 5 0 3 1 3 19 54 350,00 36,84
2 Finchuk V. 2 2 1 2 4 5 16 23 950,00 12,50
3 Bagiński H. 2 1 5 3 1 4 16 22 450,00 12,50
4 Kieniksman M. 1 4 0 0 1 3 9 19 100,00 11,11
5 Pandel W. 1 2 2 3 0 3 11 13 800,00 9,09
6 Żakowski B. 1 0 3 0 2 5 11 8 400,00 9,09
7 Mateusiak R. 1 0 2 0 0 1 4 6 000,00 25,00
8 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00 25,00
9 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00 50,00
10 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 5 6 4 000,00 16,67
11 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00 50,00
12 Melinger M. 0 3 1 0 0 0 4 6 450,00 0,00
13 Ostrycharz P. 0 1 2 2 1 3 9 4 550,00 0,00
14 Wasiak M. 0 1 0 0 0 2 3 2 500,00 0,00
15 Sudoł W. 0 0 1 2 2 7 12 2 300,00 0,00
16 Kieniksman R. 0 0 0 2 0 2 4 1 950,00 0,00
17 Piotrowski L. 0 0 0 1 0 4 5 500,00 0,00
18 Miksha H. 0 0 0 0 1 2 3 675,00 0,00
19 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00 0,00
20 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00
21 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00
19 19 19 19 14 53 143 188 375,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 21-10-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma % zw.
1 Frontczak-Salivonchyk A. 9 5 2 4 1 6 27 67 475,00 33,33
2 Kieniksman M. 4 6 4 6 4 17 41 49 350,00 9,76
3 Misiek J. 3 4 4 6 5 10 32 37 950,00 9,38
4 Mateusiak R. 2 0 2 0 0 3 7 10 000,00 28,57
5 Żakowski B. 1 0 3 0 2 5 11 8 400,00 9,09
6 Melinger M. 0 3 1 0 1 0 5 6 650,00 0,00
7 Bagiński S. 0 1 3 2 0 3 9 7 800,00 0,00
8 Piotrowski L. 0 0 0 1 0 4 5 500,00 0,00
9 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 5 6 250,00 0,00
19 19 19 19 14 53 143 188 375,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 14-10-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 8 5 2 4 0 5 24 53 300,00
2 Kieniksman M. 4 4 3 4 4 16 35 32 850,00
3 Misiek J. 2 4 4 6 5 8 29 24 450,00
4 Mateusiak R. 2 0 2 0 0 3 7 10 000,00
5 Żakowski B. 1 0 3 0 2 5 11 8 400,00
6 Melinger M. 0 3 1 0 1 0 5 6 650,00
7 Bagiński S. 0 1 2 2 0 3 8 5 100,00
8 Piotrowski L. 0 0 0 1 0 3 4 500,00
9 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 5 6 250,00
17 17 17 17 13 48 129 141 500,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 14-10-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 6 5 0 3 1 2 17 40 850,00
2 Bagiński H. 2 1 3 3 1 4 14 17 050,00
3 Pandel W. 1 2 2 2 0 3 10 12 150,00
4 Finchuk V. 1 2 1 2 4 4 14 10 450,00
5 Kieniksman M. 1 2 0 0 1 3 7 8 300,00
6 Żakowski B. 1 0 3 0 2 5 11 8 400,00
7 Mateusiak R. 1 0 2 0 0 1 4 6 000,00
8 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00
9 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
10 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 4 5 4 000,00
11 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
12 Melinger M. 0 3 1 0 0 0 4 6 450,00
13 Ostrycharz P. 0 1 2 2 1 2 8 4 550,00
14 Wasiak M. 0 1 0 0 0 2 3 2 500,00
15 Sudoł W. 0 0 1 2 2 7 12 2 300,00
16 Piotrowski L. 0 0 0 1 0 3 4 500,00
17 Kieniksman R. 0 0 0 1 0 2 3 600,00
18 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
19 Miksha H. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
20 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
21 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
17 17 17 17 13 48 129 141 500,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 14-10-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 P. Myśliwczyk 33 000,00
2 J. Misiek 24 450,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk 18 400,00
4 W. Pandel 16 150,00
5 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 15 900,00
6 A., B. i P. Żakowscy 8 400,00
7 Synergia – M. Melinger 6 650,00
8 R. Mateusiak 6 000,00
9 S. Rzadkosz 4 000,00
10 M. Wasiak 2 900,00
11 J. Bończak i H. Bagiński 2 200,00
12 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
13 A. i W. Piotrowskie 500,00
14 K. Grzesiak 400,00
15 W. Bobak 400,00
16 D. Bińkowska 400,00
17 Ł. Kuryś, C. Łuszcz 250,00
141 500,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 23-09-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 P. Myśliwczyk 28 000,00
2 J. Misiek 22 200,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk 18 400,00
4 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 15 900,00
5 W. Pandel 15 150,00
6 A., B. i P. Żakowscy 8 400,00
7 Synergia – M. Melinger 6 650,00
8 R. Mateusiak 6 000,00
9 S. Rzadkosz 4 000,00
10 M. Wasiak 2 900,00
11 J. Bończak i H. Bagiński 2 200,00
12 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
13 K. Grzesiak 400,00
14 D. Bińkowska 400,00
15 W. Bobak 400,00
16 Ł. Kuryś, C. Łuszcz 250,00
17 A. i W. Piotrowskie 0,00
132 750,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 23-09-2019

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 5 5 0 3 1 1 15 35 850,00
2 Bagiński H. 2 1 3 3 0 3 12 16 800,00
3 Pandel W. 1 2 1 2 0 3 9 11 150,00
4 Kieniksman M. 1 2 0 0 1 2 6 8 300,00
5 Finchuk V. 1 1 1 2 4 3 12 8 450,00
6 Żakowski B. 1 0 3 0 2 4 10 8 400,00
7 Mateusiak R. 1 0 2 0 0 1 4 6 000,00
8 Misiek J. 1 0 1 1 0 1 4 6 400,00
9 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
10 Rzadkosz S. 1 0 0 0 0 2 3 4 000,00
11 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
12 Melinger M. 0 3 1 0 0 0 4 6 450,00
13 Ostrycharz P. 0 1 2 2 1 1 7 4 550,00
14 Wasiak M. 0 1 0 0 0 0 1 2 500,00
15 Sudoł W. 0 0 1 2 2 6 11 2 300,00
16 Kieniksman R. 0 0 0 1 0 2 3 600,00
17 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
18 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 3 3 0,00
19 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
20 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
21 Miksha H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 16 16 16 12 36 112 132 750,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 23-09-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 7 5 2 4 0 3 21 48 300,00
2 Kieniksman M. 4 4 2 4 4 11 29 31 850,00
3 Misiek J. 2 3 4 6 4 6 25 22 200,00
4 Mateusiak R. 2 0 2 0 0 3 7 10 000,00
5 Żakowski B. 1 0 3 0 2 4 10 8 400,00
6 Melinger M. 0 3 1 0 1 0 5 6 650,00
7 Bagiński S. 0 1 2 2 0 1 6 5 100,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 5 6 250,00
9 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 3 3 0,00
16 16 16 16 12 36 112 132 750,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 7 5 2 4 0 2 20 48 300,00
2 Kieniksman M. 4 4 2 3 4 10 27 31 500,00
3 Misiek J. 2 3 4 6 4 6 25 22 200,00
4 Mateusiak R. 2 0 2 0 0 3 7 10 000,00
5 Melinger M. 0 3 0 0 1 0 4 5 400,00
6 Żakowski B. 0 0 3 0 2 4 9 3 400,00
7 Bagiński S. 0 0 2 2 0 1 5 2 600,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 1 5 6 250,00
9 Piotrowski L. 0 0 0 0 0 3 3 0,00
15 15 15 15 12 34 106 123 650,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Właściciel Suma PLN
1 P. Myśliwczyk 28 000,00
2 J. Misiek 22 200,00
3 A. Frontczak-Salivonchyk 18 400,00
4 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 15 900,00
5 W. Pandel 14 800,00
6 R. Mateusiak 6 000,00
7 Synergia – M. Melinger 5 400,00
8 S. Rzadkosz 4 000,00
9 A., B. i P. Żakowscy 3 400,00
10 J. Bończak i H. Bagiński 2 200,00
11 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 1 500,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 M. Wasiak 400,00
14 W. Bobak 400,00
15 D. Bińkowska 400,00
16 Ł. Kuryś, C. Łuszcz 250,00
17 A. i W. Piotrowskie 0,00
123 650,00