Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Krasne 1 1 1 0 0 3 6 12830
2 B. M. Tomaszewski 1 1 0 0 0 0 2 8900
3 R. Piwko 1 1 0 0 0 0 2 8540
4 K. Szumiński 1 0 0 0 1 2 4 6630
5 SK Widzów – A. Tyszko 1 0 0 0 0 1 2 10000
6 H. Rousseau 1 0 0 0 0 0 1 8000
7 Dr G. W. Guy 1 0 0 0 0 0 1 10600
8 Storeway Ltd. 1 0 0 0 0 0 1 7000
9 J. Traka 1 0 0 0 0 0 1 7000
10 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
11 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 0 1 6100
12 T. de la Heronniere 1 0 0 0 0 0 1 10600
13 Abdullah Ali Al Saif 1 0 0 0 0 0 1 7000
14 SK Golejewko 0 2 1 1 0 11 15 12070
15 SK Iwno 0 1 1 0 0 4 6 4560
16 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2800
17 G. Smith 0 1 0 0 0 0 1 2800
18 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 0 1 3200
19 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 0 0 0 1 4240
20 M. Pokrywka 0 1 0 0 0 0 1 2440
21 G. Brady 0 1 0 0 0 0 1 2440
22 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
23 S. Plavac 0 0 2 0 0 0 2 3520
24 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 0 1 3000
25 J. Szmyt 0 0 1 0 0 0 1 1830
26 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
27 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
28 R. J. & S. A. Carter 0 0 1 0 0 0 1 1400
29 Grange Stud 0 0 1 0 0 0 1 1400
30 T. Sobierajski 0 0 1 0 0 0 1 1400
31 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 1 0 0 0 1 1830
32 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 1 2 1220
33 SK Kozienice 0 0 0 1 0 0 1 1220
34 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 0 1 1060
35 S. Mladenovic 0 0 0 1 0 0 1 1060
36 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 700
37 H. Poledníková 0 0 0 1 0 0 1 1220
38 Oceana Racing 0 0 0 1 0 0 1 1220
39 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 0 0 1 0 0 1 700
40 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
41 M. Bober 0 0 0 1 0 0 1 700
42 Smythson 0 0 0 1 0 0 1 1600
43 J. Waldron & J. Barton 0 0 0 1 0 0 1 700
44 Fortum Michał Romanowski 0 0 0 0 2 0 2 960
45 SK Moszna 0 0 0 0 1 2 3 800
46 D. Mitrovic 0 0 0 0 1 0 1 610
47 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 0 1 350
48 Millennium Stud 0 0 0 0 1 0 1 530
49 Wrbna Racing 0 0 0 0 1 0 1 610
50 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 0 1 0 1 350
51 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
52 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 1 0 1 610
53 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
54 G. & A. Corry 0 0 0 0 1 0 1 350
55 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 1 1 0
56 Ch. Jouandou 0 0 0 0 0 1 1 0
57 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 0 1 1 0
58 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
59 T. Rejman 0 0 0 0 0 1 1 0
60 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 1 1 0
61 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
62 K. Mirpuri 0 0 0 0 0 1 1 0
63 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
64 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
65 M. Szeszuła 0 0 0 0 0 1 1 0
66 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 0 1 1 0
67 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
68 GR J. Zalewska 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Haras du Quesnay 0 0 0 0 0 1 1 0
70 W. Krzemiński 0 0 0 0 0 1 1 0
71 M. Konarski 0 0 0 0 0 1 1 0
72 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
73 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
74 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
13 13 13 13 13 44 109 190900

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Krasne 12830
2 SK Golejewko 12070
3 T. de la Heronniere 10600
4 Dr G. W. Guy 10600
5 SK Widzów – A. Tyszko 10000
6 E. de Kerpezdron 10000
7 B. M. Tomaszewski 8900
8 R. Piwko 8540
9 H. Rousseau 8000
10 L. Błachut 7800
11 J. Traka 7000
12 Abdullah Ali Al Saif 7000
13 Storeway Ltd. 7000
14 K. Szumiński 6630
15 Shadwell Estate Company Ltd 6100
16 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
17 SK Iwno 4560
18 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
19 S. Plavac 3520
20 inż. P. Vrba 3200
21 S. Schnakenberg 3120
22 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
23 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
24 M. Channon Bloodstock Ltd 2800
25 G. Smith 2800
26 Irish National Stud 2800
27 M. Pokrywka 2440
28 G. Brady 2440
29 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
30 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 2340
31 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
32 J. Ryżkowski 2000
33 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 1830
34 J. Szmyt 1830
35 Smythson 1600
36 R. J. & S. A. Carter 1400
37 T. Sobierajski 1400
38 Grange Stud 1400
39 H. Poledníková 1220
40 Oceana Racing 1220
41 SK Kozienice 1220
42 R. Gorczyca 1220
43 S. Mladenovic 1060
44 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
45 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
46 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1000
47 K. Liptak 1000
48 Fortum Michał Romanowski 960
49 SK Moszna 800
50 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
51 J. Waldron & J. Barton 700
52 M. Bober 700
53 P. Szmigiel 700
54 EARL Ecurie Feuillet 610
55 Wrbna Racing 610
56 D. Mitrovic 610
57 Millennium Stud 530
58 R. Mroziński 500
59 Bearn Arabians 390
60 G. & A. Corry 350
61 D. Wrzosek 350
62 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
63 SK Michałów 250
64 T. Tarczyński 0
65 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
66 R. Colasanti 0
67 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
68 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
69 M. Konarski 0
70 K. Mirpuri 0
71 M. Sopański 0
72 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
73 O., Y., S. Varin 0
74 Haras du Quesnay 0
75 W. Krzemiński 0
76 Expert Host Janusz Romanowski 0
77 T. Rejman 0
78 Cybernetyki Investment S.A. 0
79 W. Wawrzyniak 0
80 M. Szeszuła 0
81 GR J. Zalewska 0
82 Ch. Jouandou 0
213300

 

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 2 3 1 1 1 2 10 25990
2 Popov V. 2 0 0 0 1 5 8 14150
3 Wyrzyk J. 1 2 1 1 0 1 6 18300
4 Rychlak J. 1 1 0 0 0 0 2 8540
5 Hendzel N. 1 0 1 3 0 2 7 9450
6 Reznikov A. 1 0 1 0 0 3 5 8560
7 Myška J. 1 0 0 0 1 0 2 10800
8 Szymczuk W. 1 0 0 0 0 2 3 7000
9 Kryszyłowicz M. 1 0 0 0 0 1 2 6100
10 Kabardov A. 1 0 0 0 0 0 1 10600
11 Pałczyński P. 1 0 0 0 0 0 1 8000
12 Brygier K. 1 0 0 0 0 0 1 6100
13 Ferhanov S. 1 0 0 0 0 0 1 10000
14 Turgaev A. 0 2 1 0 2 1 6 7920
15 Petryakov D. 0 2 1 0 1 4 8 7710
16 Stepakin P. 0 1 0 1 0 1 3 5460
17 Pantchev D. 0 1 0 0 2 0 3 2880
18 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
19 Lica Z. 0 1 0 0 0 0 1 4000
20 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
21 Grzybowski K. 0 0 3 0 0 0 3 4520
22 Odložil J. 0 0 2 0 0 1 3 6000
23 Kaleta A. 0 0 2 0 0 0 2 3660
24 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
25 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
26 Vasyutov S. 0 0 0 1 1 1 3 1410
27 Stępniak D. 0 0 0 1 1 0 2 1610
28 Kułaga R. 0 0 0 1 1 0 2 1830
29 Kamińska K. 0 0 0 1 1 0 2 1590
30 Březina M. 0 0 0 1 0 2 3 700
31 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
32 Dygrýn D. 0 0 0 1 0 0 1 1600
33 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
34 Balcerska J. 0 0 0 0 1 1 2 610
35 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
36 Benš R. 0 0 0 0 0 3 3 0
37 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 0 2 2 0
38 Abik M. 0 0 0 0 0 2 2 0
39 Boyer T. 0 0 0 0 0 2 2 0
40 Dynarowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0
41 Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0
42 Mazur K. 0 0 0 0 0 1 1 0
43 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 1 1 0
44 Nikonorow M. 0 0 0 0 0 1 1 0
45 Kłóś P. 0 0 0 0 0 1 1 0
15 15 15 15 15 46 121 213300

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Grand Lodge (USA) 2 1 1 2 13040    6520.00
2 Barathea (IRE) 1 1 1 1 10600   10600.00
3 Belenus (GER) 5 1 1 5 10340    2068.00
4 Cape Cross (IRE) 2 1 1 2 7700    3850.00
5 Tempelwächter (GER) 1 1 1 1 7000    7000.00
6 Big Shuffle (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
7 Medicean (GB) 1 1 1 1 7000    7000.00
8 Exceed And Excel (AUS) 3 1 1 3 6800    2266.67
9 Jape (USA) 7 0 0 7 6460     922.86
10 Royal Court (IRE) 5 1 1 5 6450    1290.00
11 Dansili (GB) 1 1 1 1 6100    6100.00
12 Gold Away (IRE) 2 0 0 2 4770    2385.00
13 King’s Best (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
14 Dalakhani (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
15 Royal Applause (GB) 1 0 0 1 2800    2800.00
16 Alywar (USA) 3 0 0 3 2440     813.33
17 Elnadim (USA) 1 0 0 1 2440    2440.00
18 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 2 2120    2120.00
19 Mamool (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
20 Great Lakes (GB) 2 0 0 2 1830     915.00
21 Enjoy Plan (USA) 2 0 0 2 1830     915.00
22 Marignan (USA) 1 0 0 1 1830    1830.00
23 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 1 1830    1830.00
24 Tioman Island (GB) 1 0 0 1 1400    1400.00
25 Monsun (GER) 1 0 0 1 1400    1400.00
26 Mr. Greeley (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
27 Cloudings (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
28 Special Power (IRE) 2 0 0 2 1220     610.00
29 Dilshaan (GB) 1 0 0 1 1220    1220.00
30 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 1220    1220.00
31 Rahy (USA) 1 0 0 1 1060    1060.00
32 Halling (USA) 1 0 0 1 1060    1060.00
33 Siam (USA) 1 0 0 1 700     700.00
34 All Hands On Deck (USA) 1 0 0 1 700     700.00
35 Ray of Light (IRE) 2 0 0 2 610     305.00
36 Green Tune (USA) 1 0 0 1 610     610.00
37 Silver Patriarch (IRE) 1 0 0 1 610     610.00
38 Tauchsport (GDR) 1 0 0 1 610     610.00
39 Dakota (IRE) 1 0 0 1 530     530.00
40 Canadian Winter (USA) 1 0 0 1 350     350.00
41 Alkalde (GER) 1 0 0 1 350     350.00
42 Nayef (USA) 1 0 0 1 350     350.00
43 Fourth of June (USA) 2 0 0 2 0       0.00
44 Don Corleone (GB) 2 0 0 2 0       0.00
45 Saphir (GER) 2 0 0 2 0       0.00
46 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
47 Medaaly (GB) 1 0 0 1 0       0.00
48 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 1 0       0.00
49 Boreal (GER) 1 0 0 1 0       0.00
50 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
51 Gere 1 0 0 1 0       0.00
52 Diktat (GB) 1 0 0 1 0       0.00
53 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
54 Llandaff (USA) 1 0 0 1 0       0.00
55 Cozzene (USA) 1 0 0 1 0       0.00
83 10 10 84 134900

 

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 2 11660    5830.00
2 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 1 10600   10600.00
3 Samum (GER) 2 1 1 2 10350    5175.00
4 Ruten (USA) 4 1 1 4 10000    2500.00
5 Worthadd (IRE) 2 1 1 2 9800    4900.00
6 Arcano (IRE) 3 1 1 3 9100    3033.33
7 Grand Presidium (USA) 2 1 1 2 8900    4450.00
8 Red Rocks (IRE) 1 1 1 1 8000    8000.00
9 Motivator (GB) 2 1 1 2 7000    3500.00
10 Le Havre (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
11 Belenus (GER) 1 1 1 1 7000    7000.00
12 Nowogródek 5 0 0 5 6240    1248.00
13 Orpen (USA) 1 1 1 1 6100    6100.00
14 Pop Rock (JPN) 1 1 1 1 6100    6100.00
15 Tempelwächter (GER) 4 0 0 5 4560    1140.00
16 Falco (USA) 1 0 0 1 4240    4240.00
17 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 2 4000    2000.00
18 Kornel 1 0 0 1 4000    4000.00
19 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
20 October (USA) 3 0 0 3 3050    1016.67
21 Sin Kiang (FR) 1 0 0 1 3000    3000.00
22 Sixties Icon (GB) 1 0 0 1 2800    2800.00
23 Frozen Power (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
24 Needham’s Fort (USA) 7 0 0 7 2720     388.57
25 Dżulietto 1 0 0 1 2440    2440.00
26 Suteki Shinsukekun (USA) 1 0 0 1 2440    2440.00
27 Power (GB) 1 0 0 1 2440    2440.00
28 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
29 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
30 Alandi (IRE) 4 0 0 4 2100     525.00
31 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
32 Jape (USA) 2 0 0 2 1830     915.00
33 Enjoy Plan (USA) 2 0 0 2 1830     915.00
34 Calming Influence (IRE) 2 0 0 2 1830     915.00
35 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 1600    1600.00
36 Silver Whistle (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
37 Archipenko (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
38 Arithmancer (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
39 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
40 Prince of Ecosse 1 0 0 1 1220    1220.00
41 Haatef (USA) 1 0 0 1 1220    1220.00
42 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
43 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
44 Tiger Cafe (JPN) 1 0 0 1 1000    1000.00
45 Ecosse (FR) 4 0 0 4 700     175.00
46 Harbour Watch (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
47 Fast Company (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
48 Glavalcour (FR) 1 0 0 1 610     610.00
49 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 610     610.00
50 Cima de Triomphe (IRE) 1 0 0 1 530     530.00
51 Mustafa 1 0 0 1 350     350.00
52 Big Bad Bob (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
53 Indy Champ (USA) 2 0 0 2 0       0.00
54 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
55 Estejo (GER) 1 0 0 1 0       0.00
56 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
57 Zanatar (FR) 1 0 0 1 0       0.00
58 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
59 Evasive (GB) 1 0 0 1 0       0.00
60 Country Club (GB) 1 0 0 1 0       0.00
61 Silver Frost (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
62 Deportivo (GB) 1 0 0 1 0       0.00
63 Forever Bond (BRZ) 1 0 0 1 0       0.00
64 Youmzain (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
65 Masini 1 0 0 1 0       0.00
66 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
67 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
68 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 1 0       0.00
69 Montbard 1 0 0 1 0       0.00
70 Don Corleone (GB) 1 0 0 1 0       0.00
71 Big Luck (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
72 Da Xian 1 0 0 1 0       0.00
108 13 13 109 190900

 

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 UAB Žirgo Startas 13400
2 G., R. i K. Gorczyca 12020
3 A. Omen 11240
4 K. Zatloukal 11000
5 T. Sieradzki 10800
6 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
7 R. Piwko 8540
8 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
9 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7740
10 J., M. i E. Traka 7000
11 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 7000
12 M. Rogowska 7000
13 M. i B. Thiry 6100
14 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
15 M. Krzyśków i K. Brygier 6100
16 A. Łabędzki 5490
17 R. Płatek 5000
18 E. i L. Kasprowicz 4240
19 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
20 V. Vocetka 4000
21 Č. Olehla 4000
22 I. Porkátová 4000
23 Plavac Sp. z o.o. 3520
24 Cardboard s.r.o. 3200
25 N. Szelągowska 3150
26 I. K. Art s.r.o. 3000
27 BCU Trading LLC 2800
28 SK Iwno i K. Rogowski 2440
29 B. i M. Pokrywka 2440
30 K. Vocetka 2400
31 Polska AKF Sp. z o.o. 2340
32 R. Urbański i K. Rogowski 2120
33 J. Ryżkowski 2000
34 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
35 AMP Invest Sp. z o.o. 1750
36 S. Johnstone 1600
37 M. i M. Wnorowscy 1500
38 T. Sobierajski 1400
39 Z. Górski i K. Mirpuri 1400
40 W. i I. Szebysty 1220
41 H. Poledníková 1220
42 S. Mladenovic 1060
43 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
44 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 700
45 P. Szmigiel 700
46 A. Kovćin 700
47 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
48 Wrbna Racing 610
49 M. Borkowski 610
50 D. Mitrovic 610
51 Millennium Stud Sp. z o.o. 530
52 Z. Zahariev 530
53 Z. Górski 390
54 D. Wrzosek 350
55 SK Michałów i E. Zahariev 250
56 M. Falzmann 0
57 SK Iwno 0
58 P. Falzmann 0
59 K. Rogowski 0
60 R. Mamajek 0
61 Ł. Such i I. Władysiak 0
62 Estel Studio Sp. z o. o. 0
63 M. Filipowska 0
64 E. i R. Urbańscy 0
65 SK Iwno i Niespodzianka 0
66 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
67 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
68 J. i J. Zalewscy 0
69 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
70 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
71 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
72 M. Sopański 0
73 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
74 Investstar – M. Sola 0
75 G. Kogut 0
76 SK Jaroszówka 0
77 M. Kryszyłowicz 0
78 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
79 M. Metza-Jodłowska 0
80 D. Turkowska 0
81 P. Urbańska 0
82 A. Iżewska 0
83 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0
84 A. Borkowski 0
85 T. i K. Dębowscy 0
213300

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 23-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Borkowski M. 2 1 1 5 2 4 15 25190
2 Ziemiański K. 2 1 0 0 0 1 4 18240
3 Janikowski M. 2 0 0 1 0 2 5 18300
4 Wyrzyk A. 1 2 1 2 0 1 7 19360
5 Rogowski K. 1 1 1 0 0 9 12 11560
6 Świątek R. 1 1 0 0 2 1 5 13850
7 Piwko R. 1 1 0 0 0 0 2 8540
8 Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 1 1 1 0 4 15000
9 Kryszyłowicz W. 1 0 0 1 0 3 5 7320
10 Zahariev E. 1 0 0 0 2 3 6 6880
11 Jodłowski M. 1 0 0 0 0 3 4 7800
12 Krzyśków M. 1 0 0 0 0 0 1 6100
13 Romanowski M. 0 2 0 1 2 0 5 7740
14 Olkowski W. 0 1 1 0 0 2 4 4200
15 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 6200
16 Szelągowska N. 0 1 0 0 1 0 2 3150
17 Lica Z. 0 1 0 0 0 0 1 4000
18 Porkátová I. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000
19 Laskowski A. 0 1 0 0 0 0 1 2000
20 Panczew R. G. 0 0 3 0 0 0 3 5490
21 Piątkowski P. 0 0 2 0 0 1 3 3520
22 Wnorowski M. 0 0 1 1 0 0 2 1500
23 Łojek M. 0 0 1 0 2 0 3 2140
24 Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 1 3 4000
25 Głowacki B. 0 0 1 0 0 0 1 1560
26 Poles P. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 4000
27 Kacprzyk M. 0 0 0 1 0 1 2 780
28 Zielińska A. 0 0 0 0 1 0 1 350
29 Walicki A. 0 0 0 0 1 0 1 530
30 Dębowski T. 0 0 0 0 0 6 6 0
31 Wróblewska I. 0 0 0 0 0 3 3 0
32 Kozłowski J. 0 0 0 0 0 1 1 0
33 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
34 Domańska J. 0 0 0 0 0 1 1 0
35 Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 1 1 0
36 Sola M. 0 0 0 0 0 1 1 0
15 15 15 15 15 46 121 213300

 

30 kwietnia – 4 maja – nieczynne Księgi Stadne i Kasa PKWK

Informujemy, że w dniach od 30 kwietnia do 4 maja br. włącznie Redakcja Ksiąg Stadnych oraz Kasa PKWK będą nieczynne.

Sprawozdania 2018

ROK:

Sezon 2018

Warszawa

  • 22.04.2018 – Warszawa – Dzień 01 
  • 28.04.2018 – Warszawa – Dzień 02 
  • 29.04.2018 – Warszawa – Dzień 03 
  • 05.05.2018 – Warszawa – Dzień 04 
  • 06.05.2018 – Warszawa – Dzień 05 
  • 12.05.2018 – Warszawa – Dzień 06 
  • 13.05.2018 – Warszawa – Dzień 07 
  • 19.05.2018 – Warszawa – Dzień 08 
  • 20.05.2018 – Warszawa – Dzień 09 
  • 26.05.2018 – Warszawa – Dzień 10 
  • 27.05.2018 – Warszawa – Dzień 11 
  • 09.06.2018 – Warszawa – Dzień 12 
  • 10.06.2018 – Warszawa – Dzień 13 
  • 16.06.2018 – Warszawa – Dzień 14 
  • 17.06.2018 – Warszawa – Dzień 15 
  • 23.06.2018 – Warszawa – Dzień 16 
  • 24.06.2018 – Warszawa – Dzień 17 
  • 30.06.2018 – Warszawa – Dzień 18 
  • 01.07.2018 – Warszawa – Dzień 19 
  • 07.07.2018 – Warszawa – Dzień 20 
  • 08.07.2018 – Warszawa – Dzień 21 
  • 28.07.2018 – Warszawa – Dzień 22 
  • 29.07.2018 – Warszawa – Dzień 23 
  • 04.08.2018 – Warszawa – Dzień 24 
  • 05.08.2018 – Warszawa – Dzień 25 
  • 11.08.2018 – Warszawa – Dzień 26 
  • 12.08.2018 – Warszawa – Dzień 27 
  • 18.08.2018 – Warszawa – Dzień 28 
  • 19.08.2018 – Warszawa – Dzień 29 
  • 25.08.2018 – Warszawa – Dzień 30 
  • 26.08.2018 – Warszawa – Dzień 31 
  • 01.09.2018 – Warszawa – Dzień 32 
  • 02.09.2018 – Warszawa – Dzień 33 
  • 08.09.2018 – Warszawa – Dzień 34 
  • 09.09.2018 – Warszawa – Dzień 35 
  • 15.09.2018 – Warszawa – Dzień 36 
  • 16.09.2018 – Warszawa – Dzień 37 
  • 22.09.2018 – Warszawa – Dzień 38 
  • 23.09.2018 – Warszawa – Dzień 39 
  • 30.09.2018 – Warszawa – Dzień 40 
  • 06.10.2018 – Warszawa – Dzień 41 
  • 07.10.2018 – Warszawa – Dzień 42 
  • 13.10.2018 – Warszawa – Dzień 43 
  • 14.10.2018 – Warszawa – Dzień 44 
  • 20.10.2018 – Warszawa – Dzień 45 
  • 21.10.2018 – Warszawa – Dzień 46 
  • 27.10.2018 – Warszawa – Dzień 47 
  • 28.10.2018 – Warszawa – Dzień 48 
  • 03.11.2018 – Warszawa – Dzień 49 
  • 04.11.2018 – Warszawa – Dzień 50 
  • 10.11.2018 – Warszawa – Dzień 51 
  • 11.11.2018 – Warszawa – Dzień 52 
  • 17.11.2018 – Warszawa – Dzień 53 
  • 18.11.2018 – Warszawa – Dzień 54 
Wrocław

  • 15.04.2018 – Wrocław – Dzień 01 
  • 29.04.2018 – Wrocław – Dzień 02 
  • 06.05.2018 – Wrocław – Dzień 03 
  • 13.05.2018 – Wrocław – Dzień 04 
  • 03.06.2018 – Wrocław – Dzień 05 
  • 10.06.2018 – Wrocław – Dzień 06 
  • 24.06.2018 – Wrocław – Dzień 07 
  • 29.07.2018 – Wrocław – Dzień 08 
  • 05.08.2018 – Wrocław – Dzień 09 
  • 19.08.2018 – Wrocław – Dzień 10 
  • 26.08.2018 – Wrocław – Dzień 11 
  • 02.09.2018 – Wrocław – Dzień 12 
  • 16.09.2018 – Wrocław – Dzień 13 
  • 23.09.2018 – Wrocław – Dzień 14 
  • 30.09.2018 – Wrocław – Dzień 15 
  • 07.10.2018 – Wrocław – Dzień 16 
  • 14.10.2018 – Wrocław – Dzień 17 
  • 21.10.2018 – Wrocław – Dzień 18 

Sopot

  • 14.07.2018 – Sopot – Dzień 01  
  • 15.07.2018 – Sopot – Dzień 02  
  • 21.07.2018 – Sopot – Dzień 03  
  • 22.07.2018 – Sopot – Dzień 04  

Kraków

  • 09.09.2018 – Kraków- Dzień 01  

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 30-04-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Frontczak-Salivonchyk A. 2 0 1 0 1 1 5 16 100,00
2 Kieniksman M. 1 1 0 0 1 1 4 9 150,00
3 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 1 2 5 000,00
4 Sudoł W. 0 1 1 0 1 0 3 4 550,00
5 Misiek J. 0 1 0 1 0 4 6 3 200,00
6 Kałuża W. 0 1 0 0 0 3 4 3 000,00
7 Żakowski B. 0 0 1 1 1 1 4 2 600,00
8 Melinger M. 0 0 1 0 0 1 2 1 250,00
9 Bagiński S. 0 0 0 1 0 1 2 750,00
10 Svoboda J. (Czechy) 0 0 0 1 0 1 2 900,00
11 Novák B. (Czechy) 0 0 0 0 0 1 1 0,00
4 4 4 4 4 15 35 46 500,00