19-21.10.2016 r. – 10. edycja Chińskich Targów Konnych w Pekinie

  • Home
  • Aktualności
  • 19-21.10.2016 r. – 10. edycja Chińskich Targów Konnych w Pekinie

logobgen

Uprzejmie informujemy, że w dniach 19 – 21 października 2016 r., w Pekinie w Chinach odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Chińskich Targów Konnych (The 10th Anniversary edition of the China Horse Fair), na których Polski Klub Wyścigów Konnych będzie miał stoisko promocyjne.

Jest to okazja do rozszerzenia międzynarodowej promocji rodzimej hodowli koni wyścigowych i sportowych, dlatego też serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zaprezentowaniem swoich koni na rynku azjatyckim do przesyłania materiałów informacyjnych nt. koni i ośrodków hodowlanych, które chcielibyście Państwo zareklamować potencjalnym klientom.

Promowane będą wszystkie konie polskiej hodowli, niezależnie od rasy i przeznaczenia.

Prezentacja musi zawierać niezbyt długi, ale treściwy tekst w jęz. ANGIELSKIM, w pliku Word do edycji (maks. 200 słów), 1 lub 2 zdjęcia (każdego konia) dobrej jakości, w wysokiej rozdzielczości (ponumerowane wg ważności) oraz adnotację o zgodzie na ich użycie i ewentualną, niezbędną edycję na potrzeby przygotowania na ww. targi materiałów informacyjnych (katalogi, foldery, plakaty itp.).

Mile widziane będą także ok. 3-minutowe filmy dot. promowanych koni i hodowli.

Tak przygotowane prezentacje prosimy przesyłać najpóźniej do 7 października br. na adres mailowy Klubu –  pkwk@pkwk.org