od 2014.01.01 do 2014.11.24

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 24-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 1 016 000,00

2
Z. Górski 317 360,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 293 170,00

4
K. Mirpuri 281 575,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 246 700,00

6
SK Michałów 186 740,00

7
SK Janów Podlaski 182 935,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 175 945,00

9
K. Zatloukal 170 900,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

11
A. i A. Chodowiec 161 370,00

12
Fortum Michał Romanowski 155 035,00

13
G., R. i K. Gorczyca 127 325,00

14
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

15
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 475,00

16
SK Golejewko 123 575,00

17
A. Cieloch 111 230,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 95 705,00

19
inż. J. Travniček 95 000,00

20
A. Wójtowicz 93 855,00

21
M. Malinowski 88 810,00

22
Pejon – E. Porębna 82 610,00

23
J. Ryżkowski 78 930,00

24
T. Sobierajski 76 980,00

25
M. Falzmann 76 025,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 75 240,00

27
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

28
U. i W. J. Engel 72 965,00

29
A. Kovćin 71 240,00

30
B. i M. Pokrywka 70 450,00

31
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 68 710,00

32
A. Steinhart i K. Urbańczyk 68 620,00

33
G. Sęczek 68 330,00

34
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

35
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

36
K. Rogowski 64 805,00

37
A. Kochalska 62 350,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 61 450,00

39
Edwina Stud 60 000,00

40
Y. Baizharkinov 59 695,00

41
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

42
J. Głowacki 59 130,00

43
Univerpol Sp. z o.o. 58 585,00

44
R. Szpar 57 730,00

45
A. Pastuszka 57 450,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 56 895,00

47
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

48
M. Zawada 53 570,00

49
J. i S. Górscy, B. Olkowska 51 840,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 51 640,00

51
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

52
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 49 450,00

54
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 46 700,00

55
Staj Ždarsky 46 400,00

56
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 46 120,00

57
A. Łabędzki 46 010,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 45 170,00

59
E. Czopyk 44 200,00

60
P. Szmigiel 43 300,00

61
M. Wnorowska 42 690,00

62
A. Dyszkielewicz 42 540,00

63
D. Mioduszewski 42 350,00

64
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

65
K. Zakolski 41 400,00

66
SK Iwno 40 860,00

67
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 40 190,00

69
K. Litwiniak 40 150,00

70
J., D., W. i Ż. Sito 39 275,00

71
B. M. Tomaszewski 38 470,00

72
D. Zalewski 37 135,00

73
M. i W. Kryszyłowicz 37 010,00

74
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 36 510,00

75
A., M. i P. Laskowscy 35 810,00

76
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 695,00

77
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

78
P. Głowacki 33 850,00

79
Lutetia Arabians 33 700,00

80
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

81
J. Szweycer 32 860,00

82
K. Falba 32 300,00

83
A. Molska 32 200,00

84
G. Kozak 30 535,00

85
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

86
J. Siwonia 30 260,00

87
S. Zawgorodny 30 160,00

88
Polska AKF Sp. z o.o. 29 750,00

89
M. Gołębiowska 29 170,00

90
K. Urbańczyk 28 175,00

91
J. i D. Soska 28 150,00

92
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

93
J. i U. Appel 27 500,00

94
A. Wyrzyk 27 490,00

95
B. Głowacki 27 000,00

96
M. Łojek i M. Zawada 26 360,00

97
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 26 325,00

98
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

99
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 25 400,00

100
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

101
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

102
E. Lasota 25 100,00

103
G. Richards 25 000,00

104
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

105
SK Kozienice 24 145,00

106
Niespodzianka 23 560,00

107
Z. i M. Nieznańscy 23 490,00

108
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

109
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

110
E. Gilert 22 850,00

111
R. Ptach 22 830,00

112
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

113
S. Mladenovic 22 575,00

114
M. Filipowska 22 570,00

115
Z. Makowski i M. Filipowska 22 460,00

116
O. Bottura 22 410,00

117
D. Kałuba i B. Strójwšs 22 220,00

118
B. Olkowska 22 200,00

119
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

120
J. i K. Dobosz 21 360,00

121
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

122
T. Ithaish 21 000,00

123
M. Stelmaszczyk 20 960,00

124
J. Traka 20 155,00

125
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

126
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

127
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 19 975,00

128
S. Bujarski 19 950,00

129
N. Magomedov 19 610,00

130
K. Micuła 19 300,00

131
SK Golejewko i K. Kozłowska 18 600,00

132
M. Kobus 18 055,00

133
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

134
M. Gromala i M. Malinowski 17 050,00

135
A. Żyłkowska 16 880,00

136
M. Kosicki i P. Nojszewski 16 700,00

137
A. i P. Łojcha 16 700,00

138
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 530,00

139
G. Kerimbekova 16 500,00

140
P. Kicek 16 090,00

141
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

142
B. Dörflinger 15 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

144
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

145
N. Melbard 15 150,00

146
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

147
M. i M. Boruta 14 725,00

148
K. Zawiliński 14 430,00

149
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 14 425,00

150
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

151
Jerzy Szmyt 14 180,00

152
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

153
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 13 200,00

154
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

155
E. i R. Urbańscy 13 125,00

156
SK Iwno i K. Rogowski 13 080,00

157
SK Iwno i Niespodzianka 12 950,00

158
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 12 940,00

159
W. Raszyńska i K. Szymański 12 840,00

160
A. Talarek 12 600,00

161
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

162
T. i J. Opalińscy 12 460,00

163
W. Szydełko 12 440,00

164
MPL Racing 12 400,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 910,00

166
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

167
C. Gołaszewski 11 640,00

168
J. Kartus 11 590,00

169
J. Klimczak 11 520,00

170
A. Majchrzak 11 500,00

171
J. i J. Księżukowie 11 200,00

172
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

173
R. Urbański 11 140,00

174
Ł. Siwek 11 010,00

175
K. i K. Romaniuk 10 790,00

176
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

177
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 10 560,00

178
S. Weresiński 10 270,00

179
SK Krasne 10 195,00

180
Ł. Wrzesień 10 000,00

181
S. Frosik 10 000,00

182
W. Bšk 9 975,00

183
D. Kwiatkowski 9 800,00

184
M. i M. Sommer 9 800,00

185
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 590,00

187
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

188
J. Domagała 9 500,00

189
L. Kowal 9 480,00

190
M. Trela 9 390,00

191
W. Puszczewicz 9 240,00

192
A. Rokicki 8 990,00

193
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

194
A. i B. Cymbała 8 800,00

195
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

196
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

197
S. Mirpuri 8 460,00

198
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

199
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

200
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

201
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

202
R. Styczyński 7 740,00

203
M. Wyrzyk 7 700,00

204
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 7 350,00

205
A. Siwonia 7 160,00

206
SK Moszna i M. Łojek 6 920,00

207
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

208
W. Krzemiński 6 550,00

209
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

210
B. Ćwik 6 160,00

211
I. Pejškova 6 000,00

212
A. i W. Jasińscy 5 960,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 5 950,00

214
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 5 795,00

215
SK Iwno i P. Wróblewski 5 380,00

216
J. Faltejsek 5 350,00

217
Z. Tobiasz 5 300,00

218
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

219
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 5 225,00

220
Z. Kozina 5 150,00

221
G. Łštka 5 080,00

222
K. Kozłowski 5 040,00

223
L. Boharewicz 4 970,00

224
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

225
K. Stoch 4 750,00

226
LKS KTWK 4 640,00

227
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

228
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

229
F. Dill 4 600,00

230
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

231
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 4 420,00

232
M. Biały 4 275,00

233
R. Z. Zieliński 4 100,00

234
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 905,00

235
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

236
B. Olkowska i M. Boruta 3 270,00

237
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

238
M. Kosicki 2 980,00

239
P. Huber 2 960,00

240
T. Rybicki 2 850,00

241
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

242
W. Solak 2 800,00

243
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

244
G. Kogut 2 240,00

245
M. Mełnicki 2 100,00

246
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

247
A. i S. Dudziak 1 900,00

248
B. Białowšs 1 900,00

249
Artur Nicpoń 1 900,00

250
R. & K. Ask 1 860,00

251
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

252
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

253
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

254
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

255
D. Turkowska 1 450,00

256
A. Omen 1 425,00

257
F. Engel 1 400,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 1 330,00

259
Wrbna Racing 1 300,00

260
T. Misiowiec 1 130,00

261
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

262
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

265
P. i J. Łucki 910,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
Agrolipt 800,00

268
P. Małczyński 800,00

269
H. Khil-Ulas 610,00

270
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

271
P. Granda 600,00

272
A. Winiarska 600,00

273
M. Harms 560,00

274
H. Sawka 500,00

275
J. Szuster 475,00

276
T. Sieradzki 475,00

277
M. Siudym 475,00

278
T. Misiak 460,00

279
J. Pretkiel 440,00

280
L. Duškova 400,00

281
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

282
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

283
M. Brzuszkiewicz 330,00

284
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

285
A. i S. Polednia 280,00

286
A. Konarska 230,00

287
L. Bodzak i W. Saniewski 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
H. Cherek 0,00

290
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

291
J. Łacisz 0,00

292
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

293
Gestüt Görlsdorf 0,00

294
Jamax s.r.o. 0,00

295
J. Bartoš 0,00

296
K. Łukasiewicz 0,00

297
U. Zhussupov 0,00

298
F. Wołoszyn 0,00

299
K. Wolanin 0,00

300
V. Fotev 0,00

301
V. Vocetka 0,00

302
W. Fath 0,00

303
W. Guz 0,00

304
E-Place.cz Ltd 0,00

305
inż. V. Talák 0,00

306
S. Guła i M. Janikowski 0,00

307
N. Kosiński 0,00

308
D. Bajer 0,00

309
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

310
H. Vesela 0,00

311
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

312
M. Kusherov 0,00

313
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

314
Paragan s.r.o. 0,00

315
Srubovka s.r.o. 0,00

316
A. Opalińska 0,00

317
S. Duplicki 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
A. Nowicki 0,00

320
S. Chudaček 0,00

321
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

322
Z. Szymulański 0,00

323
G. Kogut i Ł. Such 0,00
9 826 735,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej