Kategoria: Statystyki arch

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Właściciel Suma
1 Plavac Sp. z o.o. 106905
2 T. Sieradzki 99400
3 Polska AKF Sp. z o.o. 66545
4 K. Dmowska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 55100
5 RMP Sp. z o.o. 45275
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 44260
7 A. Łabędzki 42400
8 Z. Górski 40110
9 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 37000
10 J., M. i E. Traka 35495
11 S.A.R.L. Mezagri 33880
12 AMP Invest Sp. z o.o. 33845
13 J. Precliková 32000
14 SK Janów Podlaski 30360
15 Elektrizace Železnic Praha a.s. 30000
16 M. Krzyśków i K. Brygier 26300
17 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 24875
18 K. Mirpuri i W. Żmiejko 23250
19 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 21800
20 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i Z. Zahariev 21590
21 SK Michałów 21410
22 UAB Žirgo Startas 21300
23 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 20800
24 Volteo Horse Service i M. Janikowski 19600
25 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 19200
26 A. Kupczyński i Z. Lica 19000
27 BMS Group S. Pegza 18840
28 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 18600
29 Nessa Arabians Sp. z o.o. 17095
30 Margot FHU 16500
31 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 15900
32 M. Biały i M. Kobus 15750
33 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 15500
34 Westminster Race Horses GmbH 14850
35 J. Ryżkowski 14555
36 K. Zatloukal 14000
37 I. K. Art s.r.o. 14000
38 R. Sumiła 13975
39 R. Suchecki 13650
40 Tersk Stud 13400
41 B. Olkowska, S. Górski D.T. 12500
42 K. Goździalski 12315
43 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 12000
44 F. Neuberg 11000
45 M. Filipowska 10800
46 T. Nowak 10750
47 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10500
48 M. Surtel 10500
49 A. Lindahl 10080
50 PPH Falba 9620
51 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 9375
52 Volteo Horse Service 9300
53 M. i W. Kryszyłowicz 9100
54 J. Wyrzyk 9000
55 M. Biały 9000
56 P. Odložil 9000
57 P. Szmigiel 8900
58 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8800
59 R.A.G. Kolk-van Meerveld 8770
60 Estel Studio Sp. z o. o. 8625
61 R. Z. Zieliński 8475
62 T. i K. Dębowscy 8400
63 K. Rogowski 8250
64 J. Nesteruk i K. Kamińska 8000
65 S. Popelka 8000
66 inż. J. Travniček 8000
67 K. i M. Wolanin 8000
68 K. Záhora 8000
69 J. Głowacki 7960
70 A. Skrzypczak i P. Talarek 7950
71 S. Mladenovic 7875
72 M. i P. Włostowscy, L. Kowal i A. Laskowski 7700
73 M. Dziedzic 7500
74 Y. Baizharkinov 7500
75 O. Braz 7420
76 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7200
77 M. Alnuaimi 7200
78 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 7100
79 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 7000
80 G. Kogut 7000
81 R. Piwko 7000
82 J. i J. Zalewscy 7000
83 E. Porębna 6800
84 A. Scheele 6800
85 G. Miszkiel 6800
86 A. Kovćin 6750
87 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 6600
88 T. Sieradzki i G. Pieczuro 6400
89 J. Szweycer i M. Janikowski 6040
90 N. Szelągowska 6000
91 T. Ruciński 6000
92 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 6000
93 P. i J. Łucki 5800
94 A. Steinhart i K. Urbańczyk 5500
95 Niespodzianka 5500
96 A., M. i P. Laskowscy 5500
97 M. i I. Malinowscy 5440
98 M. Borkowski 5300
99 R. Urbański i K. Rogowski 5250
100 D. Kübbeler 5000
101 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 5000
102 Millennium Stud Sp. z o.o. 4925
103 A. Kozak i A. Wyrzyk 4750
104 E. Lasota 4600
105 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 4500
106 A. Kacprzyk 4500
107 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, R. Piszczatowski 4500
108 SK Krasne 4500
109 G., R. i K. Gorczyca 4240
110 K.T.M. Sp. z o. o. 4200
111 Alfred F. Laskowski 4000
112 Z. Górski i K. Mirpuri 4000
113 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 4000
114 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 3750
115 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 3600
116 M. Stanisławska 3600
117 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 3562,5
118 A. Gajos-Łątka 3375
119 J. Velechovská 3200
120 T. Sobierajski 3000
121 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 3000
122 B. Dąbrowski 3000
123 M. Gołębiowska i M. Łojek 3000
124 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 3000
125 Dozbud 2 Sp. z o.o. 3000
126 K. Mirpuri 3000
127 J. Zalewski 2800
128 P. Dziadas i K. Dynarowska 2800
129 I. Rosiak-Szebysty 2800
130 B. Dörflinger 2750
131 K. Busse 2720
132 E. & H. Chat 2720
133 R. Ask 2720
134 Y. Hamad 2720
135 S. Penner 2250
136 K. Miondlikowski 2250
137 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 2250
138 J. i U. Appel 2200
139 M. Metza-Jodłowska 2200
140 K. Kozłowska 2150
141 SK Krasne i T. Dębowski 2100
142 Vasury Kolesa 2100
143 R. Świątek 2100
144 E. i R. Urbańscy 2000
145 D. Jaskólski 2000
146 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 2000
147 D. Jaskółka-Grylewicz 2000
148 PPH Parys Sp. z o.o. 2000
149 P. Karlik 2000
150 K. Bolbro Agerholm 1945
151 S. Edri 1875
152 Cofund – J. Jaskólska 1875
153 P. Wasilewski 1770
154 T. Pastuszka 1687,5
155 N. Jirásková 1600
156 Borussia Sp. z o.o. 1500
157 A. Borkowski 1500
158 D. Ostatek 1500
159 A. Omen 1500
160 J. Kumosiński, A. i B. Gągała 1400
161 M. Kosicki i L. Staniszewski 1360
162 K. Miondlikowski i B. Inda 1150
163 C. J. Gołaszewski 1125
164 E. i L. Kasprowicz 1060
165 K. Mirpuri i K. Kozłowska 1060
166 Crows s.r.o. 1000
167 BCU Trading LLC 900
168 B. Olkowska 900
169 A. Kacprzyk, F. Krupa i Z. Król 900
170 A. Gil i P. Talarek 825
171 S. Pircher 800
172 SK Iwno i K. Rogowski 800
173 P. Falzmann 750
174 I., D. i M. Jaskólscy 750
175 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 750
176 M. Surtel i Niespodzianka 750
177 M. Janikowski i K. Mirpuri 750
178 G. Wikar 700
179 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis 680
180 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 680
181 SK Michałów i E. Zahariev 550
182 M. Kosicki i E. Grotkowska 550
183 M. Mularczyk 530
184 Artur Nicpoń 500
185 SK Moszna i M. Łojek 450
186 SK Moszna i M. Janikowski 450
187 M. Falzmann 375
188 K. Kamińska 375
189 M. Rogowska 375
190 S. Plavac i M. Łojek 375
191 M. Przączak 375
192 Euro-Sport Management 375
193 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 375
194 Ł. i D. Such, R. Suchecki 375
195 S. Skowrońska-Kostera, J. Kostera – Cybersecurity 375
196 Uni-Res Sp. z o.o. 340
197 A. i T. Molscy 340
198 A. Wójtowicz 340
199 P. Frejlich 340
200 K. Taher 275
201 R. Benš 0
202 B. i M. Pokrywka 0
203 R. Špokas 0
204 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 0
205 M. Laskowska i M. Sijka 0
206 A. Chrząstek-Szyc 0
207 Bobrowiec Osada Sp. z o.o., D. Turkowska, M. Wnuk, G. Pankrat 0
208 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 0
209 G. Łątka 0
210 D. Kwiatkowski 0
211 R. Petrikas 0
212 A. Polednia 0
213 K. Bukład 0
214 SK Iwno 0
215 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0
216 F. Dill 0
217 K. Urbańczyk 0
218 SK Jaroszówka 0
219 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 0
220 M. Byczkowski 0
221 M. i M. Wnorowscy 0
222 Lutetia Arabians S.A.R.L. 0
223 P. Głowacki 0
224 J., D., W. i Ż. Sito 0
225 Y. Nikles 0
226 K. Litwiniak 0
227 A. Zhussupova 0
228 P., A. i A. Jaroszek 0
229 V. Timoshenko 0
230 K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
231 SK Moszna i M. Gołębiowska 0
232 D. Milinkovic 0
233 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki 0
234 W. Raszyńska i K. Szymański 0
235 A. Pyzara-Nakoniechna 0
236 M. Gołębiewska 0
237 D. i R. Kędziora 0
238 SK Michałów i B. Głowacki 0
239 Fazheli Farhang 0
240 K. i M. Mazur 0
241 V. Vocetka 0
242 P. Talarek 0
243 S. Górnikowska 0
244 K. Zawiliński 0
245 J. Trela 0
246 K. Domżała 0
247 P. Drutowski 0
248 SK Iwno i Niespodzianka 0
249 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
250 S. Ivashchenko 0
251 M. Stoklásková 0
252 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 0
253 M. Tul 0
254 Günay Equestrian Invest GmbH 0
255 G. Sęczek 0
256 A. Mika 0
1861575

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 13 11 6 7 10 17 64 185180
2 Romanowski M. 10 8 8 9 2 19 56 104425
3 Piątkowski P. 8 5 10 4 5 15 47 130160
4 Janikowski M. 7 9 6 3 5 13 43 156705
5 Borkowski M. 7 7 8 4 3 16 45 98365
6 Ziemiański K. 5 5 4 4 2 28 48 77770
7 Jodłowski M. 5 2 3 6 4 10 30 55905
8 Zahariev E. 5 1 3 4 1 12 26 114240
9 Kacprzyk M. 4 8 4 4 4 7 31 71110
10 Walicki A. 4 4 5 1 2 5 21 80665
11 Kryszyłowicz M. 4 2 6 6 8 20 46 52600
12 Laskowski A. 4 2 1 1 1 6 15 31555
13 Olkowski W. 3 4 2 6 7 17 39 55365
14 Krzyśków M. 3 2 1 2 0 0 8 38300
15 Wołoszyn F. 3 0 4 2 1 5 15 42400
16 Świątek R. 2 6 3 2 2 14 29 120300
17 Vasyutov S. 2 5 6 7 6 20 46 43760
18 Domańska J. 2 1 1 0 3 7 14 17725
19 Głowacki B. 2 0 1 2 1 10 16 15240
20 Łojek M. 1 3 6 7 6 17 40 34755
21 Dębowski T. 1 3 3 5 5 17 34 29200
22 Rogowski K. 1 2 3 4 6 26 42 24645
23 Kozłowski J. 1 2 2 5 5 19 34 21617,5
24 Porębna E. 1 2 0 0 0 2 5 13800
25 Bodlák R. (CZE) 1 2 0 0 0 1 4 46000
26 Chaboski S. W. 1 1 1 2 1 3 9 14025
27 Poles P. (CZE) 1 1 1 1 0 3 7 35200
28 Březina M. 1 0 2 0 0 1 4 10800
29 Talarek P. 1 0 0 1 2 2 6 8775
30 Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 0 0 3 5 9 23800
31 Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 5 6 5500
32 Záhorová E. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 8000
33 Olehla Č. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8000
34 Łucki P. 0 2 0 0 0 0 2 5800
35 Malinowski M. 0 2 0 0 0 0 2 5440
36 Szelągowska N. 0 1 3 1 0 4 9 8250
37 Szymczuk W. 0 1 1 0 2 10 14 9850
38 Odložil P. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 7000
39 Piwko R. 0 1 0 2 2 2 7 7000
40 Gajos-Łątka A. 0 1 0 0 1 1 3 3375
41 Kosicki M. 0 0 1 1 0 3 5 1910
42 Lica Z. 0 0 1 1 0 0 2 19000
43 Pastuszka T. 0 0 0 2 2 3 7 2062,5
44 Suchorzewski A. 0 0 0 1 0 4 5 1400
45 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1600
46 Kvapilová L. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 2000
47 Novak A. (CZE) 0 0 0 0 2 0 2 2000
48 Theimer M. (CZE) 0 0 0 0 1 2 3 1000
49 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 12 12 0
50 Wróblewska I. 0 0 0 0 0 5 5 0
51 Nováková J. (CZE) 0 0 0 0 0 3 3 0
52 Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 3 3 0
53 Wnorowski M. 0 0 0 0 0 3 3 0
54 Zawiliński K. 0 0 0 0 0 2 2 0
55 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
56 Faltejsek J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
57 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 0 1 1 0
58 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 8000
107 107 107 109 105 407 942 1861575

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Kheleyf (USA) 2 1 1 3 44600   22300.00
2 King’s Best (USA) 3 2 2 6 43300   14433.33
3 Galileo (IRE) 4 3 3 9 42600   10650.00
4 Unfuwain (USA) 2 1 1 2 38000   19000.00
5 Lecroix (GER) 1 1 1 2 37000   37000.00
6 Belenus (GER) 9 2 2 19 33060    3673.33
7 Halling (USA) 3 0 0 6 32950   10983.33
8 Intikhab (USA) 2 1 1 4 26040   13020.00
9 Verglas (IRE) 4 1 1 9 21375    5343.75
10 Monsun (GER) 4 2 2 6 21000    5250.00
11 Dakota (IRE) 1 1 1 2 20000   20000.00
12 Erhaab (USA) 1 1 1 1 20000   20000.00
13 Valanour (IRE) 1 1 2 3 19600   19600.00
14 Jape (USA) 12 0 0 21 18685    1557.08
15 Ransom O’War (USA) 1 1 2 3 16500   16500.00
16 Java Gold (USA) 2 1 2 5 16400    8200.00
17 Alywar (USA) 8 1 1 17 16300    2037.50
18 Dalakhani (IRE) 5 1 1 6 16075    3215.00
19 Kallisto (GER) 1 1 1 3 15900   15900.00
20 Bachelor Duke (USA) 1 1 2 3 15750   15750.00
21 Demon Club 3 2 2 6 14700    4900.00
22 Medicean (GB) 4 1 1 9 14125    3531.25
23 Sholokhov (IRE) 4 1 1 6 12625    3156.25
24 Tagula (IRE) 2 1 1 4 12500    6250.00
25 Nayef (USA) 2 1 1 3 12000    6000.00
26 Montjeu (IRE) 1 0 0 2 12000   12000.00
27 Dubawi (IRE) 1 1 1 2 10750   10750.00
28 Zafonium (USA) 3 0 0 4 10600    3533.33
29 Singspiel (IRE) 3 1 1 5 10500    3500.00
30 Bertolini (USA) 2 1 1 3 10500    5250.00
31 Smart Strike (CAN) 1 1 1 2 10500   10500.00
32 Hurricane Run (IRE) 1 1 1 2 10500   10500.00
33 Kahyasi (IRE) 1 1 1 2 10500   10500.00
34 Green Desert (USA) 2 1 1 4 10280    5140.00
35 Noverre (USA) 1 0 0 2 10200   10200.00
36 Pivotal (GB) 4 0 0 8 10100    2525.00
37 High Chaparral (IRE) 2 0 0 5 9800    4900.00
38 Special Power (IRE) 4 0 0 8 9775    2443.75
39 Distant Relative (IRE) 1 1 1 2 9620    9620.00
40 Linamix (FR) 7 0 0 16 9445    1349.29
41 Cozzene (USA) 1 1 1 2 9300    9300.00
42 All Hands On Deck (USA) 1 1 1 2 9100    9100.00
43 Excellent Art (GB) 2 1 1 4 9062,5    4531.25
44 Soviet Star (USA) 2 1 1 3 9000    4500.00
45 Docksider (USA) 2 1 1 3 9000    4500.00
46 King of Kings (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
47 Iron Mask (USA) 1 1 1 2 9000    9000.00
48 Slickly (FR) 2 0 0 3 8990    4495.00
49 Siam (USA) 1 1 1 2 8900    8900.00
50 Elusive City (USA) 3 1 1 4 8750    2916.67
51 Great Lakes (GB) 3 0 0 5 8700    2900.00
52 Ecosse (FR) 1 1 1 3 8700    8700.00
53 Tiger Hill (IRE) 1 1 1 2 8250    8250.00
54 Okawango (USA) 1 0 0 1 8000    8000.00
55 Dream Well (FR) 1 1 1 1 8000    8000.00
56 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 2 7950    7950.00
57 Sakhee (USA) 1 1 1 2 7900    7900.00
58 Dansili (GB) 1 1 1 2 7900    7900.00
59 Marju (IRE) 2 1 1 4 7875    3937.50
60 Rahy (USA) 2 1 1 3 7500    3750.00
61 Shining Steel (GB) 1 1 1 2 7500    7500.00
62 Golden Missile (USA) 1 1 1 2 7500    7500.00
63 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 2 7500    7500.00
64 Victory Note (USA) 1 1 1 1 7500    7500.00
65 October (USA) 1 1 1 2 7000    7000.00
66 Dr Fong (USA) 1 0 0 2 7000    7000.00
67 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 3 6000    6000.00
68 In Camera (IRE) 5 0 0 6 5775    1155.00
69 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 5250    5250.00
70 Chichicastenango (FR) 1 0 0 2 4500    4500.00
71 Royal Applause (GB) 1 0 0 3 4240    4240.00
72 Redoute’s Choice (AUS) 1 0 0 2 4240    4240.00
73 Bahri (USA) 1 0 0 2 4200    4200.00
74 Cape Cross (IRE) 3 0 0 4 4175    1391.67
75 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 5 3900    1300.00
76 Distant View (USA) 1 0 0 3 3750    3750.00
77 Trempolino (USA) 1 0 0 2 3750    3750.00
78 Snow Kid (GB) 1 0 0 2 3600    3600.00
79 Royal Academy (USA) 1 0 0 2 3600    3600.00
80 Dilshaan (GB) 1 0 0 2 3550    3550.00
81 Saphir (GER) 2 0 0 5 3375    1687.50
82 Be My Chief (USA) 2 0 0 4 3375    1687.50
83 Blushing Flame (USA) 1 0 0 2 3200    3200.00
84 Exceed And Excel (AUS) 3 0 0 5 3000    1000.00
85 Tioman Island (GB) 1 0 0 3 3000    3000.00
86 Diktat (GB) 2 0 0 2 3000    1500.00
87 Zanatar (FR) 1 0 0 1 3000    3000.00
88 Alhaarth (IRE) 1 0 0 1 3000    3000.00
89 Alzao (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
90 Fourth of June (USA) 2 0 0 4 2800    1400.00
91 One Cool Cat (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
92 Shantou (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
93 Agnes Tachyon (JPN) 1 0 0 1 2800    2800.00
94 Access to Java (GER) 1 0 0 1 2800    2800.00
95 Martillo (GER) 1 0 0 2 2750    2750.00
96 Tempelwächter (GER) 3 0 0 7 2495     831.67
97 Oasis Dream (GB) 3 0 0 5 2250     750.00
98 Act One (GB) 2 0 0 5 2250    1125.00
99 Danehill (USA) 1 0 0 2 2250    2250.00
100 Cadoudal (FR) 1 0 0 2 2150    2150.00
101 Baby Bid (USA) 3 0 0 6 2100     700.00
102 Highest Honor (FR) 1 0 0 2 2100    2100.00
103 Juror 1 0 0 2 2100    2100.00
104 Azamour (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
105 Royal Court (IRE) 5 0 0 8 1875     375.00
106 Gold Away (IRE) 3 0 0 5 1800     600.00
107 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 1 1800    1800.00
108 Holy Roman Emperor (IRE) 2 0 0 3 1762,5     881.25
109 Grand Lodge (USA) 2 0 0 5 1600     800.00
110 Desert Prince (IRE) 2 0 0 4 1500     750.00
111 Northern Flagship (USA) 1 0 0 2 1500    1500.00
112 Goofalik (USA) 1 0 0 2 1500    1500.00
113 Zamindar (USA) 1 0 0 1 1500    1500.00
114 Lion Cavern (USA) 1 0 0 2 1125    1125.00
115 Enrique (GB) 1 0 0 2 900     900.00
116 Fusaichi Pegasus (USA) 1 0 0 1 900     900.00
117 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 900     900.00
118 Who Knows (IRE) 1 0 0 3 800     800.00
119 Magical Wonder (USA) 1 0 0 3 750     750.00
120 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 2 750     750.00
121 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 2 750     750.00
122 Auenadler (GER) 1 0 0 2 750     750.00
123 Marignan (USA) 1 0 0 2 750     750.00
124 General Monash (USA) 1 0 0 1 750     750.00
125 Robellino (USA) 1 0 0 2 700     700.00
126 Medaaly (GB) 1 0 0 2 700     700.00
127 Street Cry (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
128 Amadeus Wolf (GB) 1 0 0 2 530     530.00
129 Kalanisi (IRE) 1 0 0 1 450     450.00
130 Greinton (GB) 1 0 0 1 450     450.00
131 Boreal (GER) 3 0 0 6 375     125.00
132 Harlan’s Holiday (USA) 1 0 0 2 375     375.00
133 Fasliyev (USA) 1 0 0 2 375     375.00
134 Big Shuffle (USA) 1 0 0 2 375     375.00
135 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 375     375.00
136 Doyen (IRE) 1 0 0 2 375     375.00
137 Gulch (USA) 1 0 0 2 375     375.00
138 Tertullian (USA) 1 0 0 1 375     375.00
139 Compton Place (GB) 1 0 0 1 375     375.00
140 Lando (GER) 1 0 0 1 375     375.00
141 Dubai Destination (USA) 2 0 0 4 0       0.00
142 Fly To The Stars (GB) 2 0 0 3 0       0.00
143 Marchand de Sable (USA) 1 0 0 3 0       0.00
144 Mamool (IRE) 2 0 0 2 0       0.00
145 Xaar (GB) 1 0 0 2 0       0.00
146 Professional (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
147 Sageburg (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
148 Elusive Quality (USA) 1 0 0 2 0       0.00
149 Lucky Owners (NZ) 1 0 0 2 0       0.00
150 Shamardal (USA) 1 0 0 2 0       0.00
151 Poliglote (GB) 1 0 0 2 0       0.00
152 Kharoud (FR) 1 0 0 2 0       0.00
153 Kingsalsa (USA) 1 0 0 1 0       0.00
154 Dandy Man (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
155 Zafonic (USA) 1 0 0 1 0       0.00
156 Danish Fort (GB) 1 0 0 1 0       0.00
157 Silver Patriarch (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
158 Lujain (USA) 1 0 0 1 0       0.00
159 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0       0.00
160 Sendawar (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
161 Ashkalani (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
162 Cadeaux Genereux (GB) 1 0 0 1 0       0.00
163 Elnadim (USA) 1 0 0 1 0       0.00
164 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
165 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
166 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 1 0       0.00
167 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
168 Polish Precedent (USA) 1 0 0 1 0       0.00
169 Green Tune (USA) 1 0 0 1 0       0.00
290 59 63 525 1107200

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Samum (GER) 1 1 1 1 80000   80000.00
2 Planteur (IRE) 7 3 4 14 79315   11330.71
3 Needham’s Fort (USA) 9 3 3 16 46275    5141.67
4 Garswood (GB) 1 1 1 2 44600   44600.00
5 Camacho (GB) 3 1 1 6 40700   13566.67
6 Ecosse (FR) 11 2 3 25 36345    3304.09
7 Mount Nelson (GB) 1 1 1 1 35000   35000.00
8 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 32000   32000.00
9 Air Chief Marshal (IRE) 3 1 1 6 29400    9800.00
10 Zebedee (GB) 3 3 3 6 27450    9150.00
11 Age of Jape (POL) 2 2 3 5 24850   12425.00
12 Lord of England (GER) 2 2 3 4 24000   12000.00
13 Alandi (IRE) 7 2 2 13 21025    3003.57
14 Fast Company (IRE) 2 1 1 3 20400   10200.00
15 Windsor Knot (IRE) 2 1 1 4 20000   10000.00
16 Cima de Triomphe (IRE) 1 1 1 2 20000   20000.00
17 Youmzain (IRE) 1 1 1 1 20000   20000.00
18 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 20000   20000.00
19 Exciting Life (IRE) 9 1 1 15 19955    2217.22
20 Kornel 1 0 0 2 19000   19000.00
21 Mukhadram (GB) 3 1 1 6 18780    6260.00
22 Worthadd (IRE) 3 2 2 5 18600    6200.00
23 Belenus (GER) 3 1 2 5 18375    6125.00
24 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 15900   15900.00
25 Tempelwächter (GER) 5 1 1 14 15750    3150.00
26 Battle of Marengo (IRE) 4 1 1 6 15000    3750.00
27 Pop Rock (JPN) 5 1 1 7 14500    2900.00
28 Jape (USA) 3 0 0 3 14400    4800.00
29 Kamsin (GER) 1 1 1 2 14000   14000.00
30 Rajsaman (FR) 5 1 1 11 13362,5    2672.50
31 October (USA) 5 0 0 8 12710    2542.00
32 Nowogródek 3 1 1 7 12260    4086.67
33 Canford Cliffs (IRE) 5 0 0 8 12100    2420.00
34 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 2 12000   12000.00
35 Al Namix (FR) 1 0 0 1 12000   12000.00
36 Rock of Gibraltar (IRE) 2 1 1 6 11875    5937.50
37 Muhtathir (GB) 2 0 0 3 11750    5875.00
38 Ruten (USA) 4 1 1 8 11100    2775.00
39 Anodin (IRE) 1 1 1 2 10750   10750.00
40 Authorized (IRE) 1 1 1 1 10600   10600.00
41 Le Havre (IRE) 2 1 1 4 10500    5250.00
42 Footstepsinthesand (GB) 2 1 1 4 10500    5250.00
43 Mastercraftsman (IRE) 1 1 1 2 10500   10500.00
44 Golden Tirol (GER) 6 1 1 8 10200    1700.00
45 Nathaniel (IRE) 1 0 0 2 10200   10200.00
46 So You Think (NZ) 2 1 1 3 10070    5035.00
47 Red Rocks (IRE) 1 1 1 1 10000   10000.00
48 Tiger Cafe (JPN) 1 1 1 1 10000   10000.00
49 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 3 9400    4700.00
50 Bushranger (IRE) 1 1 1 2 9375    9375.00
51 Motivator (GB) 3 1 1 5 9300    3100.00
52 Indy Champ (USA) 5 0 0 10 9200    1840.00
53 Power (GB) 2 1 1 5 9000    4500.00
54 Kendargent (FR) 2 1 1 4 9000    4500.00
55 Denon (USA) 2 1 1 3 9000    4500.00
56 Casamento (IRE) 1 0 0 3 9000    9000.00
57 Big Bad Bob (IRE) 2 1 1 2 9000    4500.00
58 Duke of Marmalade (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
59 Art Connoisseur (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
60 Excelebration (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
61 Glavalcour (FR) 2 1 1 3 8800    4400.00
62 Stormy River (FR) 2 0 0 4 8750    4375.00
63 Australia (GB) 1 1 1 2 8250    8250.00
64 Star Poker (IRE) 7 0 0 13 8175    1167.86
65 Blame (USA) 1 1 1 1 8000    8000.00
66 Arcano (IRE) 2 1 1 4 7900    3950.00
67 Captain Gerrard (IRE) 1 1 1 2 7900    7900.00
68 Camill (IRE) 9 0 0 13 7875     875.00
69 Dżulietto 2 1 1 3 7700    3850.00
70 Cockney Rebel (IRE) 1 1 1 2 7500    7500.00
71 Le Cadre Noir (IRE) 1 0 0 2 7200    7200.00
72 Prince of Ecosse 3 0 0 5 6730    2243.33
73 Makfi (GB) 1 0 0 2 6040    6040.00
74 Camerun (IRE) 3 0 0 4 6000    2000.00
75 Silver Frost (IRE) 2 0 0 4 6000    3000.00
76 George Vancouver (USA) 1 0 0 3 6000    6000.00
77 Roulette (GB) 3 0 0 4 5300    1766.67
78 Arithmancer (USA) 3 0 0 4 4950    1650.00
79 Born To Sea (IRE) 1 0 0 2 4750    4750.00
80 Rip Van Winkle (IRE) 3 0 0 6 4600    1533.33
81 Most Improved (IRE) 1 0 0 3 4500    4500.00
82 Doctor Dino (FR) 1 0 0 2 4500    4500.00
83 Sixties Icon (GB) 1 0 0 3 4240    4240.00
84 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 2 4240    4240.00
85 Coach House (IRE) 1 0 0 2 4200    4200.00
86 Grand Presidium (USA) 5 0 0 8 4100     820.00
87 Calming Influence (IRE) 3 0 0 6 4000    1333.33
88 Sin Kiang (FR) 1 0 0 2 4000    4000.00
89 Pour Moi (IRE) 2 0 0 4 3950    1975.00
90 Dr Fong (USA) 1 0 0 3 3750    3750.00
91 Exaltation (IRE) 1 0 0 2 3600    3600.00
92 Haatef (USA) 1 0 0 2 3550    3550.00
93 Kharoud (FR) 1 0 0 3 3375    3375.00
94 Silver Whistle (USA) 3 0 0 7 3000    1000.00
95 Pastoral Pursuits (GB) 2 0 0 3 3000    1500.00
96 Forever Bond (BRZ) 1 0 0 3 3000    3000.00
97 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 1 3000    3000.00
98 Harbour Watch (IRE) 1 0 0 1 3000    3000.00
99 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 2 2800    2800.00
100 Rulership (JPN) 1 0 0 1 2800    2800.00
101 Brusco (GB) 1 0 0 1 2800    2800.00
102 Alhebayeb (IRE) 2 0 0 2 2750    1375.00
103 Morpheus (GB) 2 0 0 6 2340    1170.00
104 Kentucky Dynamite (USA) 3 0 0 5 2250     750.00
105 Camelot (GB) 1 0 0 2 2250    2250.00
106 Zambezi Sun (GB) 2 0 0 3 2150    1075.00
107 Suteki Shinsukekun (USA) 1 0 0 2 2100    2100.00
108 Lilbourne Lad (IRE) 1 0 0 2 2100    2100.00
109 Zamindar (USA) 1 0 0 2 2100    2100.00
110 Estejo (GER) 3 0 0 5 2000     666.67
111 Egerton (GER) 2 0 0 2 2000    1000.00
112 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 2 2000    2000.00
113 Linngari (IRE) 1 0 0 2 2000    2000.00
114 High Chaparral (IRE) 1 0 0 3 1875    1875.00
115 Deportivo (GB) 2 0 0 2 1875     937.50
116 Iffraaj (GB) 1 0 0 1 1800    1800.00
117 Mikhail Glinka (IRE) 1 0 0 3 1500    1500.00
118 Frozen Power (IRE) 1 0 0 2 1500    1500.00
119 Enjoy Plan (USA) 1 0 0 2 1500    1500.00
120 Joshua Tree (IRE) 1 0 0 1 1500    1500.00
121 Sexman 1 0 0 2 1400    1400.00
122 Dark Angel (IRE) 1 0 0 2 1312,5    1312.50
123 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 1125    1125.00
124 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
125 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
126 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 1 800     800.00
127 Montbard 1 0 0 3 750     750.00
128 Dragon Pulse (IRE) 1 0 0 2 750     750.00
129 Champs Elysees (GB) 1 0 0 1 750     750.00
130 Enjoy The Silence (IRE) 2 0 0 3 700     350.00
131 Dream Ahead (USA) 1 0 0 1 450     450.00
132 San Moritz 3 0 0 4 375     125.00
133 Germes (IRE) 2 0 0 4 375     187.50
134 Zanatar (FR) 1 0 0 3 375     375.00
135 Ajvaz Dream (IRE) 2 0 0 2 375     187.50
136 Dutch Art (GB) 1 0 0 2 375     375.00
137 Kheleyf (USA) 1 0 0 2 375     375.00
138 American Devil (FR) 1 0 0 2 375     375.00
139 Full of Gold (FR) 1 0 0 1 375     375.00
140 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 1 375     375.00
141 Lions Call (GB) 2 0 0 4 0       0.00
142 Boreas Rush (GB) 1 0 0 3 0       0.00
143 Milanais (FR) 1 0 0 3 0       0.00
144 Da Xian 2 0 0 2 0       0.00
145 Safety Wire (IRE) 2 0 0 2 0       0.00
146 Kodiac (GB) 2 0 0 2 0       0.00
147 Intikhab (USA) 1 0 0 2 0       0.00
148 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 0       0.00
149 Orpen (USA) 1 0 0 2 0       0.00
150 Masini 1 0 0 2 0       0.00
151 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
152 Street Boss (USA) 1 0 0 2 0       0.00
153 Diamond Green (FR) 1 0 0 2 0       0.00
154 War Command (USA) 1 0 0 1 0       0.00
155 Stowaway (GB) 1 0 0 1 0       0.00
156 Falco (USA) 1 0 0 1 0       0.00
157 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
158 Vale of York (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
159 Hawk Wing (USA) 1 0 0 1 0       0.00
160 Viritim 1 0 0 1 0       0.00
161 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
162 Cape Cross (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
163 Star Fury (HUN) 1 0 0 1 0       0.00
164 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 1 0       0.00
165 Gale Force Ten (GB) 1 0 0 1 0       0.00
166 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
167 Cachet Noir (USA) 1 0 0 1 0       0.00
168 Foxwedge (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
169 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 0       0.00
170 Shirocco (GER) 1 0 0 1 0       0.00
171 Sharpour (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
172 Montmartre (FR) 1 0 0 1 0       0.00
173 Satin Stone (USA) 1 0 0 1 0       0.00
174 Clodovil (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
175 Lord du Sud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
337 65 70 589 1392200

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ontario HF 17 3 3 28 36400    2141.18
2 Nayef Al Khalidiah 8 2 2 14 34355    4294.38
3 Dahess 9 2 2 15 33970    3774.44
4 Muguet de Pascade 7 3 4 11 33880    4840.00
5 Murhib 6 2 2 10 28990    4831.67
6 Nashwan Al Khalidiah 2 1 1 4 21920   10960.00
7 General 2 1 1 4 17750    8875.00
8 Vasyli Kossack 6 2 2 11 14550    2425.00
9 Aim South 4 2 2 6 12300    3075.00
10 Dostatok 7 0 0 13 11905    1700.71
11 Von 8 1 1 11 11100    1387.50
12 Pentagon 1 1 1 2 10080   10080.00
13 Munjiz 5 1 1 8 9730    1946.00
14 Mared Al Sahra 6 1 1 6 9600    1600.00
15 Jaafer ASF 2 1 1 4 8580    4290.00
16 Magoun 3 1 1 4 8160    2720.00
17 Empire 3 1 1 5 8000    2666.67
18 Wares 1 1 1 2 7620    7620.00
19 Djoury du Monteil 1 1 1 2 7200    7200.00
20 Borsalino K 2 1 1 3 7140    3570.00
21 Nizam 1 1 1 2 7140    7140.00
22 ByStival Kossack 1 1 1 2 6800    6800.00
23 El Mulato 1 1 1 2 6800    6800.00
24 Portmer 2 0 0 3 6400    3200.00
25 Amanito 3 1 1 5 5500    1833.33
26 Mahabb 1 1 1 2 5500    5500.00
27 Marwan I 1 1 1 2 5500    5500.00
28 Ainhoa St Faust 1 1 1 1 5500    5500.00
29 Njewman 1 0 0 2 5440    5440.00
30 Gaspar 1 1 1 1 5000    5000.00
31 Pogrom 10 0 0 11 4580     458.00
32 Sus 2 0 0 4 4500    2250.00
33 Neron 2 0 0 3 4220    2110.00
34 Agordat 1 0 0 2 3400    3400.00
35 Madiar 1 0 0 2 3400    3400.00
36 Dubai Heros 5 0 0 7 3300     660.00
37 Valentino G 1 0 0 2 3300    3300.00
38 Riyal 4 0 0 7 3020     755.00
39 Vitorio TO 9 0 0 14 3000     333.33
40 Marvin El Samawi 3 0 0 4 2720     906.67
41 Nonet 2 0 0 4 2720    1360.00
42 Psytadel 1 0 0 2 2720    2720.00
43 Jalnar Al Khalidiah 2 0 0 4 2550    1275.00
44 Noster 1 0 0 2 2500    2500.00
45 Kazbek 8 0 0 10 2340     292.50
46 Chndaka 1 0 0 2 2200    2200.00
47 Impact 1 0 0 1 2200    2200.00
48 Ekstern 5 0 0 7 2000     400.00
49 Akim De Ducor 1 0 0 3 1980    1980.00
50 Muneef 1 0 0 3 1945    1945.00
51 Fedain 1 0 0 3 1500    1500.00
52 HK Krystall 1 0 0 2 1500    1500.00
53 Satis 2 0 0 3 1360     680.00
54 Tabarak 1 0 0 1 1360    1360.00
55 Drug 1 0 0 1 1360    1360.00
56 Akbar 1 0 0 2 1125    1125.00
57 Spiderman Kossack 1 0 0 2 1100    1100.00
58 Ascot DD 5 0 0 5 1020     204.00
59 Armeec 3 0 0 3 680     226.67
60 Darweesh 1 0 0 1 680     680.00
61 Vasilii 1 0 0 1 680     680.00
62 Al Kamel 1 0 0 3 550     550.00
63 Kahil Al Shaqab 1 0 0 1 550     550.00
64 Equator 2 0 0 3 340     170.00
65 Excalibur E. A. 1 0 0 2 340     340.00
66 Akbars 2 0 0 4 275     137.50
67 Tidjam Lotois 1 0 0 1 275     275.00
68 Nasch 1 0 0 1 275     275.00
69 El Omari 2 0 0 3 0       0.00
70 Asraa Min Albarq 2 0 0 2 0       0.00
71 Kuheilaan Aafas Maidaan 2 0 0 2 0       0.00
72 Medalion 1 0 0 2 0       0.00
73 NivourGonnaTouchThis 1 0 0 2 0       0.00
74 Djon 1 0 0 2 0       0.00
75 Palatino 1 0 0 2 0       0.00
76 No Risk Al Maury 1 0 0 1 0       0.00
77 Poganin 1 0 0 1 0       0.00
78 Nougatin 1 0 0 1 0       0.00
79 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
80 Gawor 1 0 0 1 0       0.00
81 El Wodkine 1 0 0 1 0       0.00
82 Ganges 1 0 0 1 0       0.00
83 DF Kahil 1 0 0 1 0       0.00
84 Seraphin du Paon 1 0 0 1 0       0.00
85 Eternal 1 0 0 1 0       0.00
86 Wasilew 1 0 0 1 0       0.00
87 Amadis 1 0 0 1 0       0.00
88 Al Naoua’ami 1 0 0 1 0       0.00
89 Eldon 1 0 0 1 0       0.00
90 Dorz 1 0 0 1 0       0.00
91 Kanz Al Bidayer 1 0 0 1 0       0.00
92 TM Fred Texas 1 0 0 1 0       0.00
93 Ermis 1 0 0 1 0       0.00
229 36 37 351 466375

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Abik M. 11 6 6 8 8 23 62 135890
2 Reznikov A. 9 10 7 9 4 15 54 173510
3 Mazur S. 9 9 6 4 3 19 50 154235
4 Giedyk B. 8 4 2 0 2 12 28 72725
5 Turgaev A. 8 3 7 7 4 17 46 122615
6 Wyrzyk J. 5 9 2 2 4 6 28 84185
7 Grzybowski K. 5 4 9 4 3 13 38 74635
8 Lukasek T. 5 2 0 0 0 1 8 107340
9 Srnec M. 4 2 2 8 8 19 43 51740
10 Brygier K. 4 2 0 2 1 2 11 36475
11 Abaev S. 3 9 6 7 10 19 54 73580
12 Vasyutov S. 3 4 3 3 4 11 28 41630
13 Kabardov A. 3 2 7 3 3 24 42 46520
14 Hendzel N. 3 2 3 3 0 5 16 35600
15 Chopyk A. 3 0 0 2 0 7 12 31500
16 Mazur K. 2 4 4 2 4 12 28 33200
17 Lovén N. 2 2 1 0 0 2 7 100400
18 Wójcik I. 2 1 2 1 1 14 21 20645
19 Dynarowska K. 2 0 1 2 4 9 18 17200
20 Fraisl C. 1 4 3 4 1 4 17 23255
21 Kamińska K. 1 3 4 1 3 10 22 29450
22 Kłóś P. 1 3 1 0 0 3 8 16700
23 Popov V. 1 1 4 4 6 16 32 21880
24 Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 5 7 19 17900
25 Pantchev D. 1 1 1 1 4 4 12 15665
26 Sommer M. 1 1 1 0 1 1 5 12295
27 Ferhanov S. 1 1 0 0 0 0 2 42000
28 Grzybowska J. 1 0 1 3 1 7 13 11812,5
29 Maryniak K. 1 0 1 0 0 7 9 7100
30 Krowicki P. 1 0 1 0 0 5 7 9140
31 Vyhnálek D. 1 0 0 1 0 1 3 10000
32 Sloup L. 1 0 0 0 2 1 4 23000
33 Mikšovský M. 1 0 0 0 0 4 5 10000
34 Hrouda M. 1 0 0 0 0 0 1 8000
35 Sweeney F. D. 1 0 0 0 0 0 1 7500
36 Petryakov D. 0 3 3 3 4 8 21 18075
37 Liška D. 0 3 0 1 0 3 7 10500
38 Tapia Dalbark A. 0 2 2 1 1 3 9 13700
39 Stromsky M. 0 1 3 0 0 1 5 30000
40 Nakoniechnyi P. 0 1 2 1 1 12 17 8500
41 Rychlak J. 0 1 1 2 2 3 9 9100
42 Odložil J. 0 1 1 1 2 2 7 18600
43 Stępniak D. 0 1 1 0 1 5 8 4875
44 Novák M. 0 1 0 1 0 2 4 5200
45 Boyer T. 0 1 0 0 0 2 3 4000
46 Verner J. 0 1 0 0 0 0 1 8000
47 Polli A. 0 1 0 0 0 0 1 3000
48 Hamad Y. 0 0 3 2 1 1 7 7637,5
49 Lica Z. 0 0 1 2 0 1 4 21000
50 Spáčil J. 0 0 1 0 0 2 3 1500
51 Benš R. 0 0 1 0 0 2 3 3000
52 Mullen R. 0 0 1 0 0 0 1 1500
53 Kołakowski J. 0 0 0 4 0 5 9 4800
54 Gil A. 0 0 0 2 1 11 14 1825
55 Convertino P. 0 0 0 1 2 0 3 1500
56 Altynbekov S. 0 0 0 1 0 4 5 750
57 Pawlak C. 0 0 0 1 0 2 3 550
58 Mannanbek Uulu R. 0 0 0 1 0 0 1 750
59 Chaves E. 0 0 0 1 0 0 1 750
60 Yuldashev R. 0 0 0 0 1 5 6 340
61 Pałczyński P. 0 0 0 0 1 5 6 1000
62 Beswick H. 0 0 0 0 1 1 2 800
63 Složil P. jr 0 0 0 0 1 0 1 1000
64 Szymczuk W. 0 0 0 0 0 6 6 0
65 Mura S. 0 0 0 0 0 3 3 0
66 Suleymanova K. 0 0 0 0 0 2 2 0
67 Kozhomkulov U. 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Borč J. 0 0 0 0 0 2 2 0
69 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
70 Sawaed S. 0 0 0 0 0 2 2 0
71 Ferhanov B. 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Szarłat O. 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
74 Cyrkler N. 0 0 0 0 0 1 1 0
75 Havlik J. 0 0 0 0 0 1 1 0
76 Boekhout P. 0 0 0 0 0 1 1 0
77 Henych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
78 Ryzhak O. 0 0 0 0 0 1 1 0
107 107 107 109 105 407 942 1861575

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Hodowca Suma
1 E. de Kerpezdron 80000
2 SK Golejewko 54835
3 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 44600
4 SK Krasne 41850
5 Al Khalediah Stables 41415
6 Z. Górski 40110
7 I.G.E.P. 37000
8 Stilvi Compania Financiera S.A. 35450
9 S.A.R.L. Mezagri 33880
10 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
11 A. i R. Zielińscy 30430
12 SK Napajedla 30000
13 R. Reveillere i V. Teillard 27000
14 SK Michałów 26915
15 Ophelia’s Song Partnership 25200
16 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 25130
17 SK Janów Podlaski 23220
18 Fortum Michał Romanowski 22900
19 S. Plavac 22575
20 SK Iwno 21550
21 SK Moszna 20425
22 T. & H. Russell 20000
23 Rabbah Bloodstock Ltd 20000
24 K. Szumiński 20000
25 A. i G. Forien 19600
26 Degmer Ltd 18600
27 Nessa Arabians Sp. z o.o. 17095
28 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 16500
29 Ecurie Normandie Pur Sang 15900
30 S. Gruszka i M. Biały 15750
31 R. Piwko 15600
32 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 15000
33 J. Ryżkowski 14555
34 M. Gromala 14500
35 Gestüt Karlshof 14000
36 R. Sumiła 13600
37 Tersk Stud 13400
38 Mrs O. Harnett 12500
39 S. Connolly 12000
40 G. i L. Trincot 12000
41 L. Norris i Lord Huntingdon 10750
42 Haras d’Haspel 10600
43 Tally-Ho Stud 10500
44 Sweetmans Bloodstock 10500
45 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 10500
46 A. Loughlin 10500
47 Ch. Barel 10500
48 G. Smith 10500
49 Newsells Park Stud Ltd 10200
50 A. Lindahl 10080
51 A. Borroni 10000
52 Wrbna Racing 10000
53 Mountarmstrong Stud 9750
54 Allevamento Gialloblu srl 9620
55 A. Kirkham 9530
56 J. Foley 9375
57 The Kossack Stud B.V. 9320
58 Haras du Quesnay 9300
59 Irish National Stud 9100
60 M. Bober 9100
61 Lincarne House Ltd 9000
62 E. Schmid 9000
63 J. Wallace 9000
64 A. Nunez 9000
65 Kellsgrange Stud 9000
66 A. Rafferty 9000
67 P. Szmigiel 8900
68 D. Mitrovic 8800
69 SK Kozienice 8800
70 R.A.G. Kolk-van Meerveld 8770
71 B. M. Tomaszewski 8600
72 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 8500
73 Shadwell Estate Company Ltd 8275
74 Ecurie des Charmes 8250
75 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 8240
76 R. Z. Zieliński 8200
77 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 8000
78 S. Jeffroy, AGB Agency 8000
79 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 8000
80 S. Popelka 8000
81 J. Głowacki 7960
82 A. Burke 7950
83 Mr & Mrs D. Yates 7900
84 J. Mcdonald 7875
85 S. Mladenovic 7875
86 K. Rabiej 7700
87 G. Callanan 7500
88 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 7500
89 J. Brennan 7500
90 W. Saniewski 7500
91 P. Tormey 7500
92 Nawaf A. M. Nona’ami 7200
93 A. Sexton 7200
94 Alsadd Stud 7140
95 J. Eng 7100
96 SK Białka 7000
97 GR J. Zalewska 7000
98 R. Rutkowski 7000
99 Copgrove Hall Stud 7000
100 T. Rejman 7000
101 K. Rybár 7000
102 A. Scheele 6800
103 G. Miszkiel 6800
104 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6600
105 Haras du Logis Saint Germain 6400
106 Kildaragh Stud 6040
107 P. i J. Richard 6000
108 A. Naughton 6000
109 P. i J. Łucki 5800
110 A. Steinhart 5500
111 K. Ziemiański 5500
112 C. Dell’Ova 5440
113 T. de la Heronniere 5300
114 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 5000
115 K. Mirpuri 4910
116 J. & J. Waldron 4750
117 T. Ashley 4750
118 Millennium Stud 4550
119 Mr & Mrs R. Coffey 4500
120 B. Dąbrowski 4500
121 M. O’Gorman 4500
122 C., A. i S. Quellier 4500
123 M. Channon Bloodstock Ltd 4240
124 R. Coleman 4240
125 Ł. Paczewski 4220
126 K.T.M. Sp. z o. o. 4200
127 EARL Haras de Nonant le Pin 4000
128 Alfred F. Laskowski 4000
129 SK Widzów – A. Tyszko 3975
130 S. Ringler 3750
131 Le Thenney S.A. 3750
132 SCA La Perrigne 3600
133 Highpark Bloodstock Ltd 3600
134 Oceana Racing 3550
135 GR K. Tomaszewska 3400
136 E. Gilert 3375
137 A. Dziuba 3200
138 T. Twomey 3200
139 E. i E. de Kerpezdron 3000
140 P. F. Headon 3000
141 Fortbarrington Stud 3000
142 J. i M. Banahan 3000
143 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 3000
144 T. Sobierajski 3000
145 Azienda Agricola Gennaro Stimola 3000
146 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3000
147 M. i S. Wiśniewscy 3000
148 E. Porębna 2800
149 Pavlin Dvůr s.r.o. 2800
150 Mikita Stud 2800
151 Franklin Finance S.A. i N. Clement 2800
152 B. Dörflinger 2750
153 K. & R. Ask 2720
154 Gestüt Chat 2720
155 J. Traka 2495
156 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2475
157 W. J. Engel 2475
158 S. Penner 2250
159 Whisperview Trading Ltd 2250
160 Ringfort Stud 2250
161 T. Sieradzki 2200
162 L. Błachut 2200
163 J. i U. Appel 2200
164 A. Zieliński 2150
165 O. Tricot 2150
166 Gaynestown Stud Ltd 2100
167 HH Aga Khan 2100
168 Fa-Bio Spol.s r.o. 2000
169 D. Jaskółka-Grylewicz 2000
170 S.A.R.L. Plersch Breeding 2000
171 L. Delany 2000
172 Storeway Ltd. 2000
173 PPH Parys Sp. z o.o. 2000
174 K. Bolbro Agerholm 1945
175 Haras du Mezeray 1875
176 J. Hanly 1800
177 J. Waldron & J. Barton 1800
178 T. Tarczyński 1770
179 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 1640
180 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 1600
181 Dr G. W. Guy 1600
182 A. Curran 1590
183 Ch. Jouandou 1500
184 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 1500
185 E. Foley 1500
186 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1500
187 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 1500
188 K. Al Bahou 1500
189 M. Pehu 1500
190 G. & A. Corry 1500
191 M. Harms 1400
192 L. Staniszewski 1360
193 Sherborough Developments Co Ltd 1312,5
194 M. Viguie 1125
195 R. P. Doyle 1125
196 Giewont Sp. z o.o. 1100
197 V. Laurent 1100
198 Melito Syndicate 1000
199 Teliver Farm Kft 1000
200 K. & Mrs Cullen 900
201 Nesco II 900
202 Ch. Moussay 900
203 R. Talarek 825
204 H. Ryan 750
205 R. Boland 750
206 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 750
207 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 750
208 Ballybrennan Stud 700
209 G. Nałęcz 700
210 O., Y., S. Varin 700
211 S. Wiśniewski 680
212 P. Antenet 680
213 Mr & Mrs Etrillard 562,5
214 M. Kurach 550
215 M.-C. Biaudis 550
216 W. Krzemiński 530
217 Arkadiusz Nicpoń 500
218 Deer Forest Stud 450
219 K. Robinson 375
220 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 375
221 POE Millennium Stud 375
222 Gestüt Auenquelle 375
223 P. Despouy 375
224 E.A.R.L. Elevage des Loges 375
225 S. Guła 375
226 L. Lafitte, H. Barus 375
227 P. Frejlich 340
228 UNI-RES Sp. z o.o. 340
229 A. Wójtowicz 340
230 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 340
231 L. M. Driss 275
232 R. Berns 0
233 Braz Arabians 0
234 D. Kwiatkowski 0
235 G. Łątka 0
236 M. Pokrywka 0
237 M. Tul 0
238 K. Litwiniak 0
239 Glebe Farm Stud 0
240 K. Szymański 0
241 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
242 A. Mika 0
243 S. Güldenpfennig 0
244 J.C.S.Wilson Bloodstock 0
245 S. Chazel 0
246 Agnieszka Wójtowicz 0
247 Aunty Ifl 0
248 K. Bukład 0
249 S. Bujarski 0
250 N. Kennedy 0
251 G. i Kl. Grudziąż 0
252 Lutetia Arabians S.A.R.L. 0
253 E. Barbieri 0
254 Y. Nikles 0
255 T. Ruciński 0
256 M. Poland 0
257 B. Olkowska 0
258 P. Cornou 0
259 Wardstown Stud 0
260 V. A. Kurasov 0
261 Mr & Mrs G. Middlebrook 0
262 U. Zhussupov 0
263 I. i M. Fahlgren 0
264 K. Grudziąż 0
265 P. Pasquiou 0
266 M. Alnuaimi 0
267 A. Dupont 0
268 A. i P. Łojcha 0
269 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0
270 EARL Ecurie Feuillet 0
271 K. Goździalski 0
272 Artur Nicpoń 0
273 Günay Equestrian Invest GmbH 0
274 Roundhill Stud 0
275 Abdullah Ali Al Saif 0
276 Z. Tokarzewski 0
277 A. Borkowski 0
278 R. Gorczyca 0
279 G. Paw 0
280 L. Ciampoli 0
281 A. Żyłkowska 0
282 Tribes Man Syndicate 0
283 M. Gołębiowska GR Surchów 0
284 V. Timoshenko 0
285 K. Zawiliński 0
286 Veles Stud 0
287 C. J. Gołaszewski 0
288 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0
289 S. Polednia 0
290 SK Jaroszówka 0
291 F. Dill 0
292 Team Hogdala France 0
293 P. Drutowski 0
294 Skymarc Farm 0
295 G. Brady 0
296 M. & M. Butler 0
297 J. i K. Dobosz 0
1861575

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 3 1 0 3 2 1 10 30430
2 SK Krasne 2 2 5 5 3 21 38 41850
3 SK Golejewko 2 2 4 4 1 8 21 54835
4 S. Plavac 2 1 2 1 2 4 12 22575
5 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 1 0 0 3 15750
6 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
7 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 1 3 16500
8 SK Iwno 1 1 4 3 3 11 23 21550
9 R. Piwko 1 1 0 3 2 1 8 15600
10 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
11 Ch. Barel 1 1 0 0 0 0 2 10500
12 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 0 2 10500
13 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 1 0 0 0 0 2 10500
14 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
15 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
16 Tally-Ho Stud 1 1 0 0 0 0 2 10500
17 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
18 G. Smith 1 0 2 0 0 1 4 10500
19 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
20 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 1 0 3 12500
21 D. Mitrovic 1 0 1 0 0 1 3 8800
22 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 0 2 9300
23 A. Nunez 1 0 1 0 0 0 2 9000
24 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
25 J. Wallace 1 0 1 0 0 0 2 9000
26 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 1 0 0 0 2 27000
27 Allevamento Gialloblu srl 1 0 1 0 0 0 2 9620
28 Irish National Stud 1 0 1 0 0 0 2 9100
29 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 0 0 0 2 8500
30 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
31 A. Rafferty 1 0 1 0 0 0 2 9000
32 Degmer Ltd 1 0 1 0 0 0 2 18600
33 E. Schmid 1 0 1 0 0 0 2 9000
34 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 1 1 3 6 8275
35 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 0 3 5 9750
36 Mr & Mrs D. Yates 1 0 0 1 0 0 2 7900
37 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 0 2 8900
38 Ecurie des Charmes 1 0 0 1 0 0 2 8250
39 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7875
40 J. Mcdonald 1 0 0 0 1 1 3 7875
41 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 1 0 2 10750
42 Stilvi Compania Financiera S.A. 1 0 0 0 1 0 2 35450
43 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
44 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
45 J. Foley 1 0 0 0 1 0 2 9375
46 A. Kirkham 1 0 0 0 1 0 2 9530
47 K. Szumiński 1 0 0 0 0 3 4 20000
48 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
49 W. Saniewski 1 0 0 0 0 1 2 7500
50 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 20000
51 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
52 T. Rejman 1 0 0 0 0 1 2 7000
53 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
54 J. Brennan 1 0 0 0 0 1 2 7500
55 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 1 2 7500
56 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
57 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
58 Haras d’Haspel 1 0 0 0 0 0 1 10600
59 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
60 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
61 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
62 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
63 SK Moszna 0 3 2 3 4 10 22 20425
64 Lincarne House Ltd 0 3 0 0 0 0 3 9000
65 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 1 4 7000
66 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 1 3 6000
67 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6600
68 A. Sexton 0 2 0 0 0 0 2 7200
69 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
70 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
71 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
72 A. Naughton 0 1 2 0 0 0 3 6000
73 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 1 3 4500
74 M. O’Gorman 0 1 1 0 0 0 2 4500
75 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
76 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
77 Kildaragh Stud 0 1 1 0 0 0 2 6040
78 C., A. i S. Quellier 0 1 1 0 0 0 2 4500
79 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
80 Le Thenney S.A. 0 1 0 1 0 1 3 3750
81 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 0 2 8240
82 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 0 0 2 4200
83 Oceana Racing 0 1 0 1 0 0 2 3550
84 S. Ringler 0 1 0 1 0 0 2 3750
85 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 1 3 3975
86 E. Gilert 0 1 0 0 1 1 3 3375
87 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 10200
88 J. & J. Waldron 0 1 0 0 1 0 2 4750
89 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 0 0 0 2 3 3000
90 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
91 T. Twomey 0 1 0 0 0 1 2 3200
92 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 1 2 3000
93 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 0 0 0 1 2 8000
94 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
95 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 3600
96 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
97 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
98 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
99 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
100 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
101 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
102 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3600
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
104 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
105 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
106 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
107 R. Coleman 0 0 2 0 0 0 2 4240
108 K. Mirpuri 0 0 1 2 1 2 6 4910
109 T. Sobierajski 0 0 1 2 0 0 3 3000
110 Millennium Stud 0 0 1 1 1 3 6 4550
111 S. Penner 0 0 1 1 0 2 4 2250
112 Ringfort Stud 0 0 1 1 0 0 2 2250
113 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
114 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
115 J. Traka 0 0 1 0 1 7 9 2495
116 W. J. Engel 0 0 1 0 1 2 4 2475
117 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 1 3 2800
118 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
119 HH Aga Khan 0 0 1 0 0 1 2 2100
120 M. Pehu 0 0 1 0 0 1 2 1500
121 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
122 Copgrove Hall Stud 0 0 1 0 0 1 2 7000
123 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 1 2 1500
124 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
125 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
127 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1500
128 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
129 K. Al Bahou 0 0 1 0 0 0 1 1500
130 T. Ashley 0 0 0 2 2 1 5 4750
131 Haras du Mezeray 0 0 0 2 1 0 3 1875
132 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 2 0 0 2 1312,5
133 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 0 0 2 1500
134 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 2 0 0 2 1500
135 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 4 6 2200
136 A. Curran 0 0 0 1 1 1 3 1590
137 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 0 2 1125
138 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 2 3 750
139 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 2 3 900
140 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
141 M. Harms 0 0 0 1 0 1 2 1400
142 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 1 2 1600
143 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 1 0 1 2 562,5
144 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 1 2 900
145 K. & Mrs Cullen 0 0 0 1 0 0 1 900
146 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
147 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
148 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
149 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
150 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
151 A. Zieliński 0 0 0 0 4 4 8 2150
152 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
153 H. Ryan 0 0 0 0 2 0 2 750
154 O. Tricot 0 0 0 0 2 0 2 2150
155 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 3 4 375
156 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 3 4 375
157 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
158 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 700
159 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
160 W. Krzemiński 0 0 0 0 1 1 2 530
161 K. Robinson 0 0 0 0 1 1 2 375
162 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
163 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
164 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
165 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
166 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
167 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 375
168 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
169 L. Delany 0 0 0 0 1 0 1 2000
170 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
171 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
172 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
173 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 3 3 0
174 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 3 3 0
175 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
176 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
177 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
178 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 2 2 0
180 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 2 2 0
181 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
182 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 2 2 0
183 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
184 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
185 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 2 2 0
186 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
187 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
188 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
189 R. Sumiła 0 0 0 0 0 2 2 0
190 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
191 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
192 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 2 2 0
193 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
194 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
195 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 0 0 1 1 0
196 M. Poland 0 0 0 0 0 1 1 0
197 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
198 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
199 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
201 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
202 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
203 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
205 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
206 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
207 R. Berns 0 0 0 0 0 1 1 0
208 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
209 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
210 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
211 B. Olkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
212 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
213 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
214 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
215 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
216 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
217 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
218 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
219 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
220 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
221 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
222 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
223 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
224 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
70 70 69 71 69 240 589 1392200

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 S.A.R.L. Mezagri 4 1 4 1 1 0 11 33880
2 Al Khalediah Stables 3 3 3 1 1 3 14 41415
3 Z. Górski 3 1 5 0 4 9 22 40110
4 Fortum Michał Romanowski 3 0 0 1 1 8 13 21400
5 SK Michałów 2 3 4 4 4 24 41 26915
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 2 0 1 1 1 4 9 25130
7 SK Janów Podlaski 1 2 4 2 3 16 28 23220
8 Nessa Arabians Sp. z o.o. 1 2 1 2 1 5 12 17095
9 J. Ryżkowski 1 2 1 1 1 9 15 14555
10 M. Gromala 1 1 1 2 0 2 7 14500
11 The Kossack Stud B.V. 1 1 1 0 0 0 3 9320
12 R.A.G. Kolk-van Meerveld 1 1 0 1 0 0 3 8770
13 R. Sumiła 1 1 0 0 0 0 2 13600
14 A. Lindahl 1 1 0 0 0 0 2 10080
15 B. M. Tomaszewski 1 1 0 0 0 0 2 7700
16 SK Białka 1 0 1 0 1 4 7 7000
17 J. Głowacki 1 0 0 1 1 2 5 7960
18 Nawaf A. M. Nona’ami 1 0 0 1 0 0 2 7200
19 Alsadd Stud 1 0 0 0 1 0 2 7140
20 A. Scheele 1 0 0 0 0 1 2 6800
21 G. Miszkiel 1 0 0 0 0 1 2 6800
22 K. Ziemiański 1 0 0 0 0 1 2 5500
23 R. Z. Zieliński 1 0 0 0 0 1 2 8200
24 A. Steinhart 1 0 0 0 0 1 2 5500
25 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 1 0 0 0 0 0 1 15000
26 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 0 0 0 0 1 5000
27 Tersk Stud 0 3 2 5 2 2 14 13400
28 J. Eng 0 2 1 0 2 5 10 7100
29 C. Dell’Ova 0 2 0 0 0 0 2 5440
30 Ł. Paczewski 0 1 1 0 0 0 2 4220
31 B. Dąbrowski 0 1 0 2 1 0 4 4500
32 Alfred F. Laskowski 0 1 0 1 2 1 5 4000
33 GR K. Tomaszewska 0 1 0 1 0 2 4 3400
34 B. Dörflinger 0 1 0 1 0 1 3 2750
35 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 0 1 0 0 1 1 3 2475
36 PPH Parys Sp. z o.o. 0 1 0 0 0 2 3 2000
37 L. Błachut 0 1 0 0 0 1 2 2200
38 K. & R. Ask 0 1 0 0 0 0 1 2720
39 J. i U. Appel 0 1 0 0 0 0 1 2200
40 Gestüt Chat 0 0 2 0 0 0 2 2720
41 T. Tarczyński 0 0 1 0 1 3 5 1770
42 L. Staniszewski 0 0 1 0 0 2 3 1360
43 Giewont Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 2 3 1100
44 V. Laurent 0 0 1 0 0 1 2 1100
45 S.A.R.L. Haras de Saint Faust 0 0 1 0 0 0 1 1640
46 K. Bolbro Agerholm 0 0 0 2 0 1 3 1945
47 D. Jaskółka-Grylewicz 0 0 0 2 0 0 2 2000
48 R. Talarek 0 0 0 1 1 2 4 825
49 M. Viguie 0 0 0 1 0 1 2 1125
50 M. Kurach 0 0 0 1 0 1 2 550
51 P. Antenet 0 0 0 1 0 0 1 680
52 S. Wiśniewski 0 0 0 1 0 0 1 680
53 M.-C. Biaudis 0 0 0 1 0 0 1 550
54 A. Wójtowicz 0 0 0 0 1 2 3 340
55 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 1 2 3 340
56 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 340
57 Arkadiusz Nicpoń 0 0 0 0 1 1 2 500
58 P. Frejlich 0 0 0 0 1 1 2 340
59 L. M. Driss 0 0 0 0 1 0 1 275
60 Artur Nicpoń 0 0 0 0 0 2 2 0
61 Veles Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
62 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 2 2 0
63 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
64 A. Borkowski 0 0 0 0 0 2 2 0
65 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 2 2 0
66 V. A. Kurasov 0 0 0 0 0 2 2 0
67 D. Kwiatkowski 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Günay Equestrian Invest GmbH 0 0 0 0 0 2 2 0
69 K. Goździalski 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Braz Arabians 0 0 0 0 0 1 1 0
71 C. J. Gołaszewski 0 0 0 0 0 1 1 0
72 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 1 1 0
73 Agnieszka Wójtowicz 0 0 0 0 0 1 1 0
74 S. Chazel 0 0 0 0 0 1 1 0
75 K. Grudziąż 0 0 0 0 0 1 1 0
76 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0
77 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 1 1 0
78 M. Tul 0 0 0 0 0 1 1 0
79 F. Dill 0 0 0 0 0 1 1 0
80 K. Litwiniak 0 0 0 0 0 1 1 0
81 M. Gołębiowska GR Surchów 0 0 0 0 0 1 1 0
82 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
83 A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0
84 T. Ruciński 0 0 0 0 0 1 1 0
85 G. Paw 0 0 0 0 0 1 1 0
86 K. Zawiliński 0 0 0 0 0 1 1 0
87 S. Bujarski 0 0 0 0 0 1 1 0
88 M. Alnuaimi 0 0 0 0 0 1 1 0
89 Lutetia Arabians S.A.R.L. 0 0 0 0 0 1 1 0
90 I. i M. Fahlgren 0 0 0 0 0 1 1 0
37 37 37 38 36 166 351 466375

Handikap generalny na dzień 10.06.2019

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Fabulous Las Vegas 82,5
2. og. Magnetic 81
3. kl. Height of Beauty 79,5
4. kl. Santa Klara 79,5
5. og. Nikus 79
6. og. Cape Ducato 78,5
7. og. Umberto Caro 78
8. kl. Rain and Sun 77
9. og. The Kid Bobby B 77
10. og. Kokshe 77
11. og. Xawery 76,5
12. og. Omer 76,5
13. kl. Akademia 76,5
14. og. Medrock 75,5
15. og. Dominer 75,5
16. og. Largo Forte 75
17. og. Blue Connoisseur 74,5
18. og. Polski Lord 74
19. wał. Mosanto 74
20. kl. Kohinoor Diamond 74
21. og. Jules’s Dream 74
22. kl. Time of Dream 73,5
23. og. Fruit Night 73,5
24. og. Pilecki 73,5
25. wał. Tribunal 73,5
26. wał. Windsor Beach 73,5
27. kl. Incepcja 73
28. og. Design 73
29. og. Kaszi 72,5
30. kl. Ines d’Ecosse 72
31. og. Harlem 72
32. wał. Calmir 72
33. wał. Spasski 71,5
34. wał. Hot Wing 71,5
35. wał. Bromsky 71,5
36. og. Montero 71,5
37. og. Exciter 71
38. og. Bronislav 71
39. og. Valley Pride 71
40. og. Tebidoro 71
41. wał. Gared 70,5
42. og. Dark King 70,5
43. og. Dakar 70,5
44. wał. Baahy 70,5
45. wał. Subiectum 70
46. og. Gardemarin 70
47. kl. Circle Centuria 70
48. wał. Incognito 70
49. wał. Lord Speaker 70
50. og. Modraszek 69,5
51. wał. Just Gold 69,5
52. kl. Showmeyourheaven 69,5
53. kl. Tagra 69,5
54. kl. Magical Path 69
55. og. Parys 69
56. kl. Zarra 69
57. og. Invincible Gunner 69
58. wał. Danot 68,5
59. og. Shalkar 68,5
60. og. Captain Aragorn 68,5
61. og. Sweet City 68,5
62. og. King Arcibal 68,5
63. kl. Mazovia Queen 68
64. og. Sileroy 68
65. kl. Dazeekha 68
66. kl. Rustique 67,5
67. kl. Pipasol 67,5
68. og. Lion Cut 67,5
69. kl. Urugwajka 67,5
70. og. Atman 67
71. kl. Ame Sublime 67
72. og. Dilong 67
73. og. Indigo Ocean 67
74. kl. Onefootinparadise 67
75. og. Party Animal 66,5
76. kl. Sinfonia Varsovia 66,5
77. og. Lanaphor 66
78. kl. Theskyisnolimit 66
79. kl. Ragane 66
80. og. Suwenir 66
81. og. Dystans 65,5
82. kl. Fighterka 65,5
83. og. Novitor 65,5
84. wał. Nider 65,5
85. kl. Essea 65
86. kl. Diora 65
87. kl. Miss Kossakówna 65
88. wał. Tebinio 64,5
89. og. Kanclerz 64,5
90. wał. Tahir 64,5
91. wał. Freddyisready 64,5
92. kl. Fortune Teller 64,5
93. og. Da Milano 64
94. kl. Trojka 64
95. og. Kazal 64
96. og. Sumidero 64
97. og. Istambuł 64
98. og. Varese 63,5
99. kl. Indira 63,5
100. og. Diego 63,5
101. kl. Ujoor 63
102. wał. Tudemon 63
103. og. Percy 63
104. wał. Classical Intikhab 63
105. og. San Escobar 63
106. kl. Sweet As Sugar 62,5
107. kl. Black Beauty 62,5
108. og. Salinger 62,5
109. og. French Flair 62,5
110. kl. Deklaracja 62
111. kl. Time of Glory 62
112. kl. Angara 62
113. og. Magister 62
114. wał. Clouds Blue 61,5
115. wał. Dabadiyan 61
116. kl. Ukraina 61
117. og. Król Dżungli 61
118. og. Unkas 60,5
119. kl. Kenyatta 60,5
120. og. Eluzzam 60,5
121. kl. Fastwayout 60,5
122. kl. Jam Romana 60
123. wał. Remus 60
124. og. Butch 60
125. wał. Bailando 60
126. wał. Zryw 59,5
127. wał. Nebo 59,5
128. og. Dynamite 59,5
129. wał. Dafnis 59
130. kl. Jan’s Joy 59
131. kl. Masai Princess 58,5
132. kl. Kolada 58,5
133. og. Golden Glider 58,5
134. og. Octobermen 58
135. og. Test 57
136. kl. Izis 57
137. wał. Zew 56,5
138. wał. Felix 56,5
139. og. Silver de Cerisy 56,5
140. kl. Tyberia 56,5
141. og. Komandor 56,5
142. wał. Sorreno 56
143. kl. Jelly 55,5
144. wał. Tanatos 55,5
145. kl. Sini 55
146. og. Bergen 54,5
147. kl. Speedy Szumawa 54
148. wał. Sen o Warszawie 54
149. og. Altissimo 54
150. og. Dakard 53,5
151. og. Sygryd 53,5
152. kl. Stefanka 53
153. wał. Monte Luppo 52,5
154. og. Gibraltar 52
155. kl. Zawieja 51,5
156. kl. Saragossa 51,5
157. og. Moon 51,5
158. og. Sopran Tamo 51,5
159. og. Dekret 51
160. kl. Tessa 51
161. kl. Księżna Anna 51
162. kl. Uzza 50,5
163. wał. Calgary 50
164. og. Naos 49,5
165. kl. Amoreena 49
166. og. Krystian 46
167. og. Rex 44
168. kl. Jullieta 43,5
169. kl. Insignia 42,5
170. wał. Juganis 41
171. og. Wall Street 40
172. wał. Ekwador 39
173. kl. Razyana 38,5
174. kl. Koblencja 34,5
175. og. Jasminum 31
176. og. Matchmaker 27

3-letnie

1. og. Emiliano Zapata 80,5
2. og. Ophelia’s Aidan 79,5
3. kl. Pride Of Nelson 79
4. kl. Plantea 78,5
5. og. Salasaman 78
6. og. Arkano 77
7. og. Grossier 76
8. og. Interview 75,5
9. og. Noble Eagle 75
10. og. Alex Dream 73,5
11. kl. Dame Gladys 73,5
12. og. Un Beso 73
13. og. Mukhadar 73
14. og. Plontier 73
15. og. Gancegal 72,5
16. og. Makfire 72
17. kl. Sixte 72
18. kl. Raising Diva 71,5
19. og. Caresser 71
20. kl. Plejada 70,5
21. og. One Way Ticket 70,5
22. og. Neptune 70
23. kl. Imsexyandiknowit 70
24. kl. Nathan MNM 69,5
25. kl. Carla Cola 69
26. og. Montcalm 68,5
27. og. Grants Black 68
28. og. Worth Choice 68
29. kl. Nemezis 68
30. og. Bob The Lion 67,5
31. kl. Phoenix 67,5
32. kl. Bint Marshal 67
33. kl. Dreamline 67
34. og. Blizbor 66,5
35. kl. Silba 66,5
36. og. Majkel 66
37. og. Liaqura 65,5
38. og. Durham 65,5
39. wał. Arunas 65
40. og. Storius 65
41. og. In Time 65
42. kl. River Cash 65
43. og. Dreambel 65
44. og. Muminek 64,5
45. kl. Polonia Lady 64,5
46. og. Be My Winner 64,5
47. kl. Blue Pearl 64
48. kl. Say Szumawa 64
49. og. Dark Blue 64
50. og. Kontusz 63,5
51. kl. Furrora 63,5
52. kl. Time of Change 63
53. og. Emperrato 63
54. kl. Sypnij Groszem 63
55. og. Torrent 62,5
56. kl. Yamas Szumawa 62,5
57. kl. Street Bird 62,5
58. og. Crazy Bull 62,5
59. kl. Light Feather 62
60. kl. Talkonya 62
61. og. Silver Fog 62
62. og. Bertrimont 62
63. og. Adorator 61,5
64. kl. Lady Laila 61,5
65. kl. Torretta 61,5
66. og. Pharrell 61
67. kl. Jam Vladyslava 61
68. og. Kukulkan 61
69. og. Sombor 60,5
70. kl. Tutti Frutti 60,5
71. og. King Age of Jape 60,5
72. og. Black Sail 60
73. og. Chad 60
74. kl. Amazing Nalah 60
75. og. Shuri 60
76. og. Flame Proof 59,5
77. og. Hamis 59,5
78. kl. Lady Konstancin 59,5
79. kl. Nurbanu Sihirli 59
80. og. Doc Davis 59
81. kl. Una Emocion 58,5
82. kl. Country Girl 58,5
83. kl. Kacossa 58
84. og. Vadis 58
85. og. Rebel 57,5
86. og. Wallenrod 57,5
87. og. Vent d’Est 57,5
88. kl. Jarabina 57
89. og. Trybunał 57
90. og. Dżeser 57
91. og. Noterdam 56,5
92. kl. Uwertura 56
93. og. Green Diams 56
94. kl. Burkina Faso 56
95. og. Mój Słodki 55,5
96. og. Ranger 55,5
97. kl. Silver Grey 55,5
98. og. San Marino 55
99. og. Monte Alban 54,5
100. kl. Frozen Bronze 54,5
101. kl. Brave Joanna 54,5
102. og. War Command 54,5
103. og. Vi Verdi Caro 54
104. kl. Isleen 54
105. og. Olympic Express 54
106. og. Mobecq 54
107. og. Soufle Vent 54
108. og. Iron Man 54
109. og. Isolin 53,5
110. og. Hornet 53,5
111. kl. Jiffy 53,5
112. og. Neapol 53,5
113. kl. Djibouti 53,5
114. kl. Fly des Tesnieres 53,5
115. kl. Karyntia 53
116. kl. Szarratu 53
117. og. Bad Steely Eyed 52,5
118. kl. In Polonia 52,5
119. kl. Fleur des Dunes 52,5
120. og. Legionista 52,5
121. kl. Honga 52
122. kl. Sisko Szumawa 52
123. og. Torys 52
124. og. Langrin 51
125. og. El Nancy 51
126. kl. Integracja 50,5
127. og. Dragon Fire 50,5
128. og. Doker 50,5
129. og. Mlody Pan 50
130. kl. Riva Polonia 50
131. og. Syron 50
132. kl. Taraka 49,5
133. kl. Devilinthedetail 49,5
134. og. Equador 49
135. og. Delos 49
136. kl. Bocca 49
137. kl. Szafirka 49
138. og. Magic Life 48,5
139. kl. Tirsa 48,5
140. og. Malandi 48
141. og. Koryo 48
142. kl. Top Safety 47,5
143. og. Diablo 47
144. kl. Toratoria Nałęcz 47
145. kl. Ornella 46,5
146. kl. Travilla 46
147. kl. Nikozja 44,5
148. kl. Oceanika 38,5
149. kl. Ukka 28,5
150. og. Story of Spirit 25
151. og. Diarado 20
152. og. Enzo 15
153. og. Mysterio 10
154. kl. Safari 10
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. og. Fazza Al Khalediah 92,5
2. og. Salam Al Khalediah 79,5
3. og. Shadwan Al Khalediah 78,5
4. og. Bandolero 78
5. og. Severus 78
6. kl. General Lady 77,5
7. kl. Sweet Dream 77
8. og. Jouri Al Kharrat 76
9. og. SS Mothill 75,5
10. og. Dhafar Al Khalediah 75
11. wał. Lazom Al Khalediah 74,5
12. og. Saudi Al Khalediah 74
13. kl. Top Medina 74
14. kl. Anood Al Khalediah 73,5
15. kl. Nesma Al Mels 73
16. og. Alladyn 72,5
17. og. Vrom Kossack 72,5
18. og. Celebryta 71,5
19. og. Mohacz 71
20. kl. Special ‚OA’ 71
21. og. Purhib 70,5
22. wał. Ouzbeks du Panjshir 70,5
23. kl. Basalah Al Khalediah 70,5
24. og. Ussam de Carrere 70,5
25. og. Bariq Dazzelour 70
26. wał. Inextremo 69,5
27. og. Arash 69
28. og. Velt Tersk 69
29. kl. Sekretarka 68
30. kl. Super Star 68
31. kl. Almiza 67,5
32. og. Esid In Zamour 67,5
33. kl. Sheblat Al Khalediah 67
34. og. Chill Force 67
35. wał. Wilton 67
36. wał. Monther Al Khalediah 65
37. kl. Amifa 64,5
38. wał. Albar 64
39. og. Sidal 63
40. og. Adash 62
41. og. Rajwan Al Khalediah 61,5
42. og. Wadi Kahil 61,5
43. og. Euro Dahess MNM 61,5
44. og. Boy Mugatin 61
45. kl. Mina Maia 61
46. og. Mohanned Al Khalediah 60,5
47. wał. Wunderfitz von Südbaden 60
48. og. Belldon 60
49. wał. Dar Duni 59,5
50. og. Addis 59
51. og. Wasilew 58,5
52. og. Hadir 56,5
53. kl. Pesaria 53,5
54. og. Marsat 52,5
55. og. Empresso 50
56. kl. Sonella JR 49,5
57. wał. Ilay Fleur de Lys 42
58. wał. Ermader 40
59. kl. Sabra 13

 

4-letnie

1. og. Dragon 79
2. og. Sahm Al Khalediah 78
3. kl. Awasef Al Khalediah 77
4. og. Han Bersael 76,5
5. og. Pontarion 76
6. og. A’Aren Al Khalediah 75,5
7. og. Akwantario 75
8. kl. Fly Hipolyte 74,5
9. og. Gmared 72,5
10. kl. Namibia 72
11. og. New Game 72
12. og. Kuwaiy 71,5
13. kl. Free Spirit 70
14. og. Bahaar Al Khalediah 70
15. og. Victory Kossack 70
16. og. Dodge 69,5
17. og. Hermes 69
18. kl. Sabella 69
19. og. Hockey Tersk 67,5
20. wał. Tjaafer 67,5
21. kl. Amaya 66,5
22. og. Amani 66,5
23. og. Sorglos von Südbaden 66
24. og. AJ Evio 66
25. kl. Fikats de Bozouls 66
26. og. Salm Andex 66
27. og. Gabonn 65,5
28. kl. Elniza 65,5
29. og. Om Marakesh 65,5
30. og. Feysal du Vallois 65
31. kl. Wokalia 65
32. og. Fred 64,5
33. og. Echar 64,5
34. kl. Athea 64,5
35. og. Peleng 64,5
36. og. Khayyaam 64
37. kl. Sagdiana Tersk 64
38. og. Zolix 63,5
39. og. Wildar BS 63,5
40. kl. Sadyba 63
41. og. Staccato 63
42. og. Kariym 62,5
43. og. Brig Tersk 61,5
44. kl. Doris Race 61
45. kl. Hydra 60
46. og. Wostok 60
47. kl. Zahrina 58,5
48. kl. Alkora 58,5
49. kl. Daggara 58
50. og. Portego 58
51. og. Cesio 58
52. og. Ming 57,5
53. og. Oman 57
54. kl. Namona MK 56,5
55. og. Niard Tersk 56
56. kl. Indianka 55,5
57. kl. Awantura 53,5
58. og. Elgin JR 53
59. kl. Pustynna Palma 53
60. og. Porywacz 53
61. kl. Selrima JR 52,5
62. kl. Zirgina 51,5
63. kl. Gaucho 51,5
64. kl. Sugar 51
65. kl. Escada South 51
66. kl. Markiza MNM 51
67. kl. Tatra 49
68. kl. Wessa 48,5
69. kl. Forla 48
70. og. Zadatok 47,5
71. kl. Okinawa 47,5
72. kl. Sukcesja 46
73. og. Sachem 46
74. kl. Huerta 44
75. kl. Fire Fly 37
76. og. Nurmi 32
77. kl. Ninoczka 16

Handikaper
Krzysztof Wolski