Kategoria: Statystyki arch

Handikap generalny na dzień 08.08.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze 

1. og. Timemaster 84
2. og. Night Tornado 84
3. og. Neverland 82
4. og. Petit 81
5. og. Gryphon 81
6. og. Emiliano Zapata 80,5
7. wał. Anator 78
8. kl. Wedding Ring 76,5
9. wał. Adahlen 76,5
10. wał. Blizbor 76
11. kl. Kabula 76
12. kl. Polonia Spirit F 76
13. wał. Hipop de Loire 75,5
14. og. Power Barbarian 75
15. wał. Noble Eagle 75
16. og. Quibou 75
17. og. Zanzily Passion 74,5
18. kl. Virago Westminster 74,5
19. wał. Bat Eater 74
20. og. Trollstroem 74
21. wał. Blue Connoisseur 73,5
22. og. Guitar Man 73
23. og. Abelard F 73
24. wał. Damask Blade 72,5
25. kl. Freya Z 72,5
26. wał. Inter Approach 72
27. kl. Scuti 72
28. og. Islamabad 71,5
29. og. It’s A Green Thing 71,5
30. og. Luaithrion 71
31. kl. Italia Bere 71
32. kl. Lady Joanna 70,5
33. og. Louisville 70,5
34. og. Tullamore 70,5
35. og. Edgar 70,5
36. og. Delos 70
37. og. Don Zou 70
38. kl. Jumeirah Beach 70
39. og. Caresser 69,5
40. og. Philbert 69,5
41. kl. Lady Gabi 69
42. wał. El Pago Pago 69
43. kl. Noble Claudine 69
44. kl. Alis Gloriae 69
45. og. The Kid Bobby B 68,5
46. kl. Toccatina 68,5
47. kl. Gloria F 68
48. kl. Australian Spring 68
49. og. Leading Lion 68
50. og. Fear of the Dark 68
51. og. Kaszi 67,5
52. og. Grants Black 67,5
53. kl. Zireael 67,5
54. wał. Tribunal 67,5
55. og. Pilecki 67,5
56. kl. Miss Equus 67
57. kl. Charlotte Rmp 67
58. wał. Tham Luang 67
59. kl. Elvas 67
60. og. So Good Malpic 67
61. og. Parys 66,5
62. og. Fugaz 66,5
63. wał. Lesvos 66,5
64. kl. Mala Czarna 66
65. og. Indian Galeste 65,5
66. wał. Ventura Kingdom 65,5
67. kl. Showmeyourheaven 65,5
68. kl. Ragane 65,5
69. kl. Dame Gladys 65,5
70. kl. Tres Amour 65
71. wał. Polish King 65
72. kl. Inulla 65
73. kl. Maitresse En Titre 64,5
74. og. Duke Caracan 64,5
75. kl. Viviann* 64,5
76. wał. Napston 64,5
77. og. Monte Carlo 64
78. wał. Kodi Express 64
79. og. Kiss Or Kill 63,5
80. kl. Valkirie 63,5
81. wał. Mukhadar 63
82. og. Sarayn 63
83. wał. Arkano 63
84. og. Sileroy 62,5
85. wał. Betfan 62,5
86. kl. Gabriella Essence 62,5
87. kl. Cape’cry 62
88. wał. Sayif Shadad 62
89. kl. Hyderabadi 61,5
90. kl. Faith 61,5
91. kl. Bint Marshal 61
92. wał. Bell Elysees* 61
93. og. Muminek 61
94. kl. Herbatka 60,5
95. kl. Dżemma 60
96. og. Amant 60
97. wał. Felix 59,5
98. wał. Via Fora 59,5
99. kl. Lyudochka 59,5
100. kl. Domina 59
101. wał. Tudemon 59
102. wał. Harlem 58,5
103. wał. Onyks 58,5
104. kl. Fanny Mendelson 58,5
105. og. Zimbardo 58
106. kl. West Side Glory 58
107. kl. Szarotka 57,5
108. kl. In Polonia 57,5
109. og. Gone Hill 57
110. og. Madiba Movie 57
111. kl. Ujoor 56,5
112. kl. Dekarta 56,5
113. og. Largo Forte 56
114. kl. Igraszka 56
115. kl. Killing me softly 56
116. wał. Call Me Home 55
117. kl. Lily Rose 55
118. og. Bertrimont 54,5
119. wał. Calmir 54,5
120. og. Power Spirit 54
121. og. Suwenir 54
122. wał. Tebinio 53,5
123. og. Makhalan 53,5
124. kl. Strielka 52
125. wał. Octobermen 52
126. kl. Zoya Rmp 51,5
127. wał. Artysta 51,5
128. kl. Iskra 51
129. kl. Mola 51
130. og. Mister Luis 49,5
131. kl. Błękitna Laguna 48
132. wał. Witcher 46,5
133. og. Nadworny 46,5
134. og. Książę Nocy 46
135. kl. Jarzębina 45
136. kl. Dasoudi 37,5
137. kl. Szafirka 35
138. kl. Degusta 30

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Jolly Jumper 82
2. og. Kaneshya 81,5
3. kl. Lady Iwona 80
4. kl. Jenny of Success 79,5
5. og. Matt Machine 78
6. kl. Moonu 77,5
7. og. Don Kasters 76
8. og. Le Destrier 75,5
9. og. Magic 74,5
10. og. El Corazone 74
11. kl. Westminster Cat 73,5
12. og. Santo Elmo 73,5
13. og. Syriusz 73
14. kl. Lady Jaguar 73
15. og. Przystojnykaźmierz 72,5
16. og. Groszek 72
17. kl. Be my Girl 72
18. og. Taymour 71,5
19. og. Good Gift 71,5
20. kl. Chibani 71
21. kl. Iva Grey 70,5
22. og. Dariyangel 70
23. og. Akurat 70
24. og. Thiry Time 69,5
25. kl. Dakini 69,5
26. og. Feothan 69
27. wał. Fuero Royal 69
28. og. Tajfun 68,5
29. og. Dacinni 68,5
30. kl. Jagga 68,5
31. og. Maggiore 68
32. og. Roc’h Breizh 67,5
33. og. Domindar 67,5
34. kl. Kena 67,5
35. kl. Cannacore 67
36. kl. Dominanta 67
37. og. Empire Of The Sun 67
38. og. Respect 66,5
39. og. Emperor’s Game 66
40. og. Northern Poker 66
41. og. Filibert 66
42. og. Caro Giorgio 66
43. og. Conall Cernach 65,5
44. og. Johnny Double 65,5
45. og. Impas 65,5
46. og. Marvelous Stam 65
47. kl. Zarine 65
48. kl. Singers Star 65
49. kl. Nadia Morandi 65
50. og. Amon The Great 64,5
51. og. Limlight 64,5
52. kl. Saxon Way 64,5
53. og. Modus Vivendi 64,5
54. og. Kyrios 64,5
55. kl. Inter Holy Rock 64
56. og. Donny di 63,5
57. og. Serpention 63,5
58. og. Lucky Fate 63,5
59. kl. Charming Wiktoria 63
60. kl. Cosmic Gift 63
61. kl. Scarlett Jive 63
62. og. Dywizjon 62,5
63. og. Rock Me Amadeus 62,5
64. og. Izalor 62,5
65. og. Big Bang 62,5
66. og. Palm Club 62
67. og. Snajper 62
68. kl. Grande Plaine 61,5
69. og. Sigismundus Rex 61,5
70. kl. Apfel Nonantaise 61,5
71. og. Chandalar 61
72. og. Chou Pet 61
73. og. Notar 60,5
74. og. I’Pipo 60
75. og. Zaknafein 60
76. wał. Sopot 60
77. og. Krissh 59,5
78. og. Cinamoon 59,5
79. og. American Bassett 59
80. og. Shy Boy 59
81. og. Storm In The Stars 59
82. kl. Zanza 59
83. kl. Miss Margot 58,5
84. kl. Ana Swing 58
85. og. Nomen Omen 57,5
86. kl. Trella 57,5
87. og. Mageek 57,5
88. og. Burschi 57,5
89. kl. Mary Queen 57,5
90. kl. Miss Molly 57,5
91. kl. Joy Bere 57
92. wał. Vatan 57
93. og. Be like Zazou 57
94. og. Magic Universe 57
95. kl. Tutulala 56,5
96. og. La Vie 56,5
97. og. Signor Cava 56
98. kl. Jowita 56
99. kl. Airy Top 56
100. kl. Mary Blueberry 56
101. kl. Sara Smile 55,5
102. kl. Iskra One 55,5
103. og. Nadaal 55,5
104. og. Granfeld 55,5
105. kl. Katy Star 55
106. kl. Australian Reef 55
107. kl. Warszawa Express 55
108. og. Te Quiero Boy 55
109. kl. Nebbiana 54,5
110. kl. Duszka 54
111. og. Borgo 54
112. kl. Silveriyana 54
113. og. Real Life 53,5
114. og. Algoritm 53,5
115. og. Polonez 53,5
116. kl. Katana Max 53
117. kl. Sofronia 53
118. kl. Primaveraa 53
119. kl. Księżna Nocy 53
120. kl. Sowa Matylda 53
121. og. Fair Master 52,5
122. og. Uroboros 52,5
123. og. Shazawar 52,5
124. og. Indefinetely 52
125. og. Kassar 52
126. og. Inter Reel 52
127. og. Spear Dancer 52
128. kl. Terchova 51,5
129. wał. Angelus Satani 50
130. kl. Russian Symphony 49,5
131. kl. Kessi 49,5
132. og. Galeriusz 48
133. kl. Numeira 47,5
134. kl. Undina 47
135. kl. Ligia 46,5
136. og. Dream Night 46,5
137. kl. Kaliope 46,5
138. kl. Norona 46
139. og. Disc’o Vol 46
140. kl. Nigrosa 45,5
141. og. Kafar 45
142. kl. Naiade Des Sources 44
143. kl. Elusiva 44
144. kl. Tazra 43,5
145. kl. Usanti 41,5
146. kl. Miracle Star 41
147. kl. Willamora 40
148. kl. Mrs Elif 36
149. og. Tenczyn 35

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 85
2. og. Rasmy Al Khalediah 84
3. og. Salam Al Khalediah 82,5
4. og. Wielki Dakris 81,5
5. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
6. og. Bieshan 80
7. og. Kenjiy 79
8. og. Dragon 78
9. og. Frehel de Bozouls 77,5
10. og. Apollo del Sol 77,5
11. og. Helfik de Bozouls 76,5
12. og. Got de Lagarde 76,5
13. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
14. wał. Mayar Al Khalediah 76
15. wał. Ouzbeks du Panjshir 75
16. og. Iago 74,5
17. og. Purhib 73,5
18. kl. Hadjar 73
19. og. Celebryk 72,5
20. og. No Neveur Saularie 72
21. og. Musab 72
22. kl. Awrad Al Khalediah 71,5
23. kl. Djenah 71,5
24. og. Eldas 71,5
25. wał. Honney de Bozouls 71
26. kl. Asrar Al Khalediah 70,5
27. og. Galito de Bozouls 70
28. og. Hamal 69,5
29. og. Echaron 68,5
30. og. Najem du Soleil 68,5
31. kl. Zeeba Al Khalediah 68
32. kl. Aliat Al Khalediah 67,5
33. kl. Mantaa 67,5
34. og. Mutar JR 67
35. og. Gabonn 67
36. kl. Anwar Al Khalediah 67
37. og. Hermes d’Etiolles 66,5
38. og. Hudjel de Bozouls 64
39. og. Alnnajm 64
40. kl. Celtic Amal 64
41. og. Al Abjar 63
42. kl. Ehssana 62,5
43. og. Ussam de Carrere 62,5
44. wał. Heliades Armor 62,5
45. kl. Sadya di Castagnoli 61,5
46. og. Parhess 59,5
47. wał. Matador 58
48. og. Dodge 57
49. kl. Rana P 50
50. og. Al-Wir 46
51. kl. Zika 38
52. og. Al-Zar 30

 

4-letnie 

1. og. Zenhaf* 82
2. og. Han Rastaban 81
3. og. Ewest 76,5
4. og. Al Jassim 76
5. og. Almared 76
6. og. Gensik 75,5
7. kl. Athal Bint Gifara 74,5
8. og. Sharm El Sheikh 74
9. kl. Zoi 73,5
10. og. Idelin de Bozouls 73
11. og. Taranom 72,5
12. kl. Medan 72
13. og. Oficer 71,5
14. kl. Iroka de Bozouls 70
15. og. El Nazir 70
16. og. Munes 68
17. og. Bashar ibn Sayf 67,5
18. og. Inouk de Bozouls 67
19. kl. Kabara Al Jasra 66,5
20. og. Zhaker Muscat 66
21. og. Dragado 65,5
22. kl. Edormana 65
23. og. Magor HB 65
24. og. Atlas 64,5
25. kl. Ibelia du Pouy 64
26. og. Endemol 63,5
27. kl. Sabamira 63
28. kl. Ideale de Bozouls 63
29. kl. Dalma 62,5
30. kl. Zbrojna Fata 62,5
31. og. Sensational 62,5
32. kl. SS Alreem 62
33. og. Farhat 61,5
34. kl. Dioriska 61
35. kl. Haidea 60,5
36. wał. Djassy A 60
37. kl. Suzana 59,5
38. og. Jabaar 59
39. og. Nestor 59
40. kl. Lorelei 57,5
41. kl. Floryna 57,5
42. og. Momo 56,5
43. og. Cis 56,5
44. og. Machir JR 56,5
45. og. Cepun 56
46. og. El Grillo TR 55,5
47. og. Lafadi Shah 55,5
48. wał. Zenith 55
49. kl. Hellada 54,5
50. og. Kadet 53
51. kl. Farah 52,5
52. og. Sukces 52,5
53. kl. Supra 52
54. kl. Corsicana 51
55. og. Prius 50
56. og. Forlet 50
57. og. Nafea Al Khalediah 49,5
58. og. Suryan 49
59. wał. Ceo 49
60. kl. Federica 48
61. kl. Cecheja 46,5
62. og. Gideon 45
63. og. Pueblos 45
64. kl. Makarima 42
65. kl. Konstancja 39
66. og. Cmok Cmok 35
67. og. Hazim Han 34

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

Handikaper
Krzysztof Wolski 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 31.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 23 21 17 25 10 27 123 256295,0 18,7 2083,7
2. Wyrzyk A. 19 15 12 12 19 51 128 290300,0 14,8 2268,0
3. Jodłowski M. 18 11 9 11 6 21 76 421900,0 23,7 5551,3
4. Ziemiański K. 17 14 21 15 12 51 130 451050,0 13,1 3469,6
5. Borkowski M. 16 25 15 15 7 28 106 231280,0 15,1 2181,9
6. Kozłowski J. 16 11 12 10 6 17 72 217625,0 22,2 3022,6
7. Łojek M. 14 5 13 8 9 25 74 145550,0 18,9 1966,9
8. Zahariev E. 12 16 7 3 11 21 70 208750,0 17,1 2982,1
9. Kacprzyk M. 11 7 11 10 8 11 58 183630,0 19,0 3166,0
10. Janikowski M. 9 12 9 7 16 18 71 236200,0 12,7 3326,8
11. Olkowski W. 8 9 11 14 10 27 79 141625,0 10,1 1792,7
12. Walicki A. 5 10 7 5 5 15 47 118200,0 10,6 2514,9
13. Piątkowski P. 5 5 2 6 3 11 32 185550,0 15,6 5798,4
14. Such Ł. 4 6 11 13 6 18 58 103575,0 6,9 1785,8
15. Rogowski K. 4 6 6 12 20 55 103 83500,0 3,9 810,7
16. Laskowski A. 4 2 3 3 4 11 27 211310,0 14,8 7826,3
17. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 8 18 31840,0 22,2 1768,9
18. Urbańczyk K. 4 2 0 2 4 10 22 76850,0 18,2 3493,2
19. Tuma Pavel (CZE) 4 0 1 1 0 1 7 47000,0 57,1 6714,3
20. Pastuszka T. 3 8 5 5 3 15 39 59200,0 7,7 1517,9
21. Plavac Salih 3 5 9 6 5 29 57 70150,0 5,3 1230,7
22. Świątek R. 3 5 5 4 4 22 43 69125,0 7,0 1607,6
23. Pawlak C. 3 4 4 1 2 5 19 41575,0 15,8 2188,2
24. Szymczuk W. 3 3 8 5 9 27 55 131450,0 5,5 2390,0
25. Szelągowska N. 3 2 2 8 3 3 21 40825,0 14,3 1944,0
26. Mysková Š. (CZE) 3 0 0 0 0 0 3 147640,0 100,0 49213,3
27. Vasyutov S. 2 5 8 2 5 23 45 41150,0 4,4 914,4
28. Talarek P. 2 3 1 2 1 13 22 33025,0 9,1 1501,1
29. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
30. Pilipczuk M. 2 0 1 0 5 10 18 20525,0 11,1 1140,3
31. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
32. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 3 5 16000,0 40,0 3200,0
33. Domańska J. 1 3 3 1 5 10 23 33623,0 4,3 1461,9
34. Kryszyłowicz W. 1 2 5 5 4 18 35 30000,0 2,9 857,1
35. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
36. Wnorowski M. 1 1 4 3 4 10 23 14825,0 4,3 644,6
37. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 7 8 22 16780,0 4,5 762,7
38. Wróblewski P. 1 1 0 2 2 4 10 14525,0 10,0 1452,5
39. Łucki P. 1 0 1 0 1 1 4 8700,0 25,0 2175,0
40. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
41. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
42. Kosicki M. 1 0 0 1 2 5 9 6750,0 11,1 750,0
43. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
45. Majchrzak A. 0 3 0 2 2 3 10 10500,0 0,0 1050,0
46. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
47. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
48. Mazurek B. 0 1 1 0 0 4 6 4500,0 0,0 750,0
49. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
50. Karkosa A. (FR) 0 1 0 0 1 0 2 26100,0 0,0 13050,0
51. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
52. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
53. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
54. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 4 5 1300,0 0,0 260,0
55. Malinowski M. 0 0 1 0 0 1 2 900,0 0,0 450,0
56. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
57. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
58. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
59. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
60. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
61. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
62. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
241 239 242 237 233 701 1893 4673773,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 31.07.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 36 32 21 22 6 39 156 500485,0 23,1 3208,2
2. Mazur S. 22 20 10 4 8 18 82 568015,0 26,8 6927,0
3. Reznikov A. 18 25 17 14 20 37 131 359250,0 13,7 2742,4
4. Kalysbek Uulu B. 18 7 13 11 17 31 97 193350,0 18,6 1993,3
5. Abaev S. 17 31 20 20 20 42 150 324758,0 11,3 2165,1
6. Turgaev A. 17 11 15 15 9 23 90 256825,0 18,9 2853,6
7. Srnec M. 13 8 16 6 15 33 91 334785,0 14,3 3679,0
8. Grzybowski K. 12 10 11 18 9 42 102 248900,0 11,8 2440,2
9. Mazur K. 11 9 18 15 16 31 100 208700,0 11,0 2087,0
10. Mura S. 8 12 13 13 11 46 103 229675,0 7,8 2229,9
11. Kumarbek Uulu T. 6 4 2 6 4 15 37 54035,0 16,2 1460,4
12. Klochynskyi A. 5 1 2 5 3 19 35 61950,0 14,3 1770,0
13. Verner J. 5 1 0 2 1 3 12 160450,0 41,7 13370,8
14. Benš R. 4 1 1 3 1 7 17 56500,0 23,5 3323,5
15. Dogdurbek Uulu K. 3 8 6 2 6 40 65 57615,0 4,6 886,4
16. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
17. Petryakov D. 3 2 2 5 3 1 16 38275,0 18,8 2392,2
18. Hendzel N. 3 1 5 3 2 3 17 34310,0 17,6 2018,2
19. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
20. Kamińska K. 2 4 2 5 9 18 40 53710,0 5,0 1342,8
21. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
22. Kryszyłowicz M. 2 3 4 3 5 15 32 31510,0 6,3 984,7
23. Mazurkiewicz A. 2 3 2 2 1 9 19 28000,0 10,5 1473,7
24. Peprna P. 2 3 1 3 3 4 16 39300,0 12,5 2456,3
25. Kardanov A. 2 2 1 2 2 14 23 25800,0 8,7 1121,7
26. Pavliček J. 2 1 2 2 2 7 16 26010,0 12,5 1625,6
27. Mannanbek Uulu R. 2 0 3 0 3 10 18 21530,0 11,1 1196,1
28. Vasyutov S. 2 0 2 2 4 7 17 50575,0 11,8 2975,0
29. Szymczuk W. 2 0 2 0 1 8 13 82125,0 15,4 6317,3
30. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
31. Wyrzyk J. 1 5 3 7 7 16 39 41700,0 2,6 1069,2
32. Pantchev D. 1 2 2 2 1 12 20 18100,0 5,0 905,0
33. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
34. Nakoniechnyi P. 1 2 0 0 0 4 7 10080,0 14,3 1440,0
35. Wójcik I. 1 1 1 7 4 11 25 17000,0 4,0 680,0
36. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
37. Nowak Oskar 1 0 2 1 8 6 18 18150,0 5,6 1008,3
38. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
39. Żaczek W. 1 0 1 2 0 3 7 7350,0 14,3 1050,0
40. Kierzkowska M. 1 0 1 0 0 1 3 9600,0 33,3 3200,0
41. Chaloupka J. 1 0 0 0 0 1 2 17000,0 50,0 8500,0
42. Polesna T. 1 0 0 0 0 0 1 9000,0 100,0 9000,0
43. Cyrkler N. 0 5 1 1 2 4 13 16150,0 0,0 1242,3
44. Kozhomkulov U. 0 3 3 3 4 10 23 20900,0 0,0 908,7
45. Zwolińska K. 0 2 1 0 0 4 7 7400,0 0,0 1057,1
46. Rychlak J. 0 1 5 2 1 3 12 13780,0 0,0 1148,3
47. Kabardov A. 0 1 4 3 2 25 35 15250,0 0,0 435,7
48. Altynbekov S. 0 1 4 0 0 6 11 7450,0 0,0 677,3
49. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
50. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
51. Gil A. 0 1 0 2 5 15 23 6600,0 0,0 287,0
52. Sieńko D. 0 1 0 1 1 0 3 4480,0 0,0 1493,3
53. Boisseau L. 0 1 0 0 1 0 2 26100,0 0,0 13050,0
54. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
55. Egan J. 0 1 0 0 0 0 1 52000,0 0,0 52000,0
56. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
57. Suleymanova K. 0 0 2 1 0 1 4 4300,0 0,0 1075,0
58. Szarłat O. 0 0 1 3 0 1 5 5100,0 0,0 1020,0
59. Tokarek A. 0 0 1 2 1 2 6 5400,0 0,0 900,0
60. Kašny P. 0 0 1 2 1 1 5 7400,0 0,0 1480,0
61. Lefebvre F. 0 0 1 2 0 0 3 16700,0 0,0 5566,7
62. Balcerska J. 0 0 1 0 2 1 4 3250,0 0,0 812,5
63. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
64. Sommer M. 0 0 1 0 0 6 7 1400,0 0,0 200,0
65. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
66. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
67. Odložil J. 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
68. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
69. Antczak K. 0 0 0 1 1 1 3 775,0 0,0 258,3
70. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
71. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
72. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
73. Kowalik A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
74. Goździk Anna 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
75. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
76. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
77. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
78. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
79. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
80. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
81. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
82. Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
241 239 242 237 233 701 1893 4673773,0

Handikap generalny na dzień 01.08.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze 

1. og. Timemaster 84
2. og. Night Tornado 84
3. og. Neverland 82
4. og. Petit 81
5. og. Gryphon 81
6. og. Emiliano Zapata 80,5
7. wał. Anator 78
8. kl. Wedding Ring 76,5
9. wał. Adahlen 76,5
10. wał. Blizbor 76
11. kl. Kabula 76
12. kl. Polonia Spirit F 76
13. wał. Hipop de Loire 75,5
14. og. Power Barbarian 75
15. wał. Noble Eagle 75
16. og. Quibou 75
17. og. Zanzily Passion 74,5
18. kl. Virago Westminster 74,5
19. wał. Bat Eater 74
20. og. Trollstroem 74
21. wał. Blue Connoisseur 73,5
22. og. Guitar Man 73
23. og. Abelard F 73
24. wał. Damask Blade 72,5
25. wał. Inter Approach 72
26. kl. Scuti 72
27. og. Islamabad 71,5
28. og. It’s A Green Thing 71,5
29. og. Caresser 71,5
30. og. Luaithrion 71
31. kl. Italia Bere 71
32. kl. Lady Joanna 70,5
33. og. Louisville 70,5
34. og. Tullamore 70,5
35. og. Delos 70
36. og. Don Zou 70
37. kl. Jumeirah Beach 70
38. kl. Lady Gabi 69,5
39. og. Philbert 69,5
40. kl. Freya Z 69,5
41. wał. El Pago Pago 69
42. kl. Noble Claudine 69
43. og. The Kid Bobby B 69
44. kl. Alis Gloriae 69
45. kl. Miss Equus 68,5
46. kl. Charlotte Rmp 68,5
47. kl. Toccatina 68,5
48. kl. Gloria F 68
49. kl. Australian Spring 68
50. og. Leading Lion 68
51. wał. Tham Luang 68
52. og. Kaszi 67,5
53. og. Grants Black 67,5
54. kl. Zireael 67,5
55. wał. Tribunal 67,5
56. og. Pilecki 67,5
57. og. Parys 67
58. og. Fugaz 67
59. kl. Elvas 67
60. og. Edgar 66,5
61. wał. Lesvos 66,5
62. kl. Mala Czarna 66
63. og. So Good Malpic 66
64. og. Indian Galeste 65,5
65. wał. Ventura Kingdom 65,5
66. kl. Showmeyourheaven 65,5
67. kl. Ragane 65,5
68. kl. Dame Gladys 65,5
69. og. Fear of the Dark 65
70. kl. Tres Amour 65
71. wał. Polish King 65
72. kl. Inulla 65
73. kl. Maitresse En Titre 64,5
74. og. Duke Caracan 64,5
75. kl. Viviann* 64,5
76. wał. Napston 64,5
77. og. Sarayn 64
78. og. Sileroy 64
79. og. Monte Carlo 64
80. og. Kiss Or Kill 63,5
81. kl. Valkirie 63,5
82. wał. Arkano 63
83. kl. Cape’cry 63
84. wał. Betfan 62,5
85. kl. Gabriella Essence 62,5
86. kl. Hyderabadi 61,5
87. kl. Faith 61,5
88. kl. Bint Marshal 61
89. wał. Bell Elysees* 61
90. og. Muminek 61
91. kl. Herbatka 60,5
92. kl. Dżemma 60
93. og. Amant 60
94. wał. Felix 59,5
95. wał. Via Fora 59,5
96. kl. Lyudochka 59,5
97. wał. Sayif Shadad 59
98. og. Gone Hill 59
99. og. Largo Forte 59
100. kl. Domina 59
101. wał. Tudemon 59
102. wał. Harlem 58,5
103. kl. Ujoor 58,5
104. wał. Onyks 58,5
105. kl. Fanny Mendelson 58,5
106. og. Zimbardo 58
107. kl. West Side Glory 58
108. kl. Szarotka 57,5
109. kl. In Polonia 57,5
110. og. Madiba Movie 57
111. kl. Dekarta 56,5
112. kl. Igraszka 56
113. kl. Killing me softly 56
114. wał. Call Me Home 55
115. kl. Lily Rose 55
116. og. Bertrimont 54,5
117. wał. Calmir 54,5
118. og. Power Spirit 54
119. og. Suwenir 54
120. wał. Tebinio 53,5
121. og. Makhalan 53,5
122. kl. Strielka 52
123. wał. Octobermen 52
124. kl. Zoya Rmp 51,5
125. wał. Artysta 51,5
126. kl. Iskra 51
127. kl. Mola 51
128. og. Mister Luis 49,5
129. kl. Błękitna Laguna 48
130. wał. Witcher 46,5
131. og. Nadworny 46,5
132. og. Książę Nocy 46
133. kl. Jarzębina 45
134. kl. Dasoudi 37,5
135. kl. Szafirka 35
136. kl. Degusta 30

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Jolly Jumper 82
2. og. Kaneshya 81,5
3. kl. Lady Iwona 80
4. kl. Jenny of Success 79,5
5. og. Matt Machine 78
6. kl. Moonu 77,5
7. og. Don Kasters 76
8. og. Le Destrier 75,5
9. og. Magic 74,5
10. og. El Corazone 74
11. kl. Westminster Cat 73,5
12. og. Santo Elmo 73,5
13. og. Syriusz 73
14. kl. Lady Jaguar 73
15. og. Taymour 72,5
16. og. Przystojnykaźmierz 72,5
17. og. Groszek 72
18. kl. Be my Girl 72
19. og. Good Gift 71,5
20. kl. Chibani 71
21. kl. Iva Grey 70,5
22. og. Dariyangel 70
23. og. Akurat 70
24. og. Thiry Time 69,5
25. kl. Dakini 69,5
26. og. Feothan 69
27. wał. Fuero Royal 69
28. og. Tajfun 68,5
29. og. Dacinni 68,5
30. og. Maggiore 68
31. og. Marvelous Stam 67,5
32. og. Roc’h Breizh 67,5
33. og. Domindar 67,5
34. kl. Cannacore 67
35. kl. Dominanta 67
36. og. Empire Of The Sun 67
37. og. Respect 66,5
38. og. Emperor’s Game 66,5
39. kl. Kena 66
40. og. Northern Poker 66
41. og. Filibert 66
42. og. Caro Giorgio 66
43. og. Conall Cernach 65,5
44. og. Johnny Double 65,5
45. og. Impas 65,5
46. kl. Zarine 65
47. kl. Singers Star 65
48. og. Amon The Great 64,5
49. og. Limlight 64,5
50. kl. Saxon Way 64,5
51. og. Modus Vivendi 64,5
52. og. Kyrios 64,5
53. kl. Inter Holy Rock 64
54. og. Donny di 63,5
55. og. Serpention 63,5
56. og. Lucky Fate 63,5
57. kl. Charming Wiktoria 63,5
58. kl. Cosmic Gift 63
59. og. Dywizjon 62,5
60. og. Rock Me Amadeus 62,5
61. og. Izalor 62,5
62. kl. Nadia Morandi 62,5
63. og. Big Bang 62,5
64. og. Palm Club 62
65. kl. Scarlett Jive 62
66. og. Snajper 62
67. kl. Grande Plaine 61,5
68. og. Sigismundus Rex 61,5
69. kl. Apfel Nonantaise 61,5
70. og. Chandalar 61
71. og. Chou Pet 61
72. og. Notar 60,5
73. og. I’Pipo 60
74. og. Zaknafein 60
75. wał. Sopot 60
76. og. Krissh 59,5
77. og. Cinamoon 59,5
78. og. American Bassett 59
79. og. Shy Boy 59
80. og. Storm In The Stars 59
81. kl. Zanza 59
82. kl. Miss Margot 58,5
83. kl. Jagga 58,5
84. kl. Ana Swing 58
85. og. Nomen Omen 57,5
86. kl. Trella 57,5
87. og. Mageek 57,5
88. og. Burschi 57,5
89. kl. Mary Queen 57,5
90. kl. Miss Molly 57,5
91. og. Signor Cava 57
92. kl. Joy Bere 57
93. wał. Vatan 57
94. og. Be like Zazou 57
95. kl. Jowita 56,5
96. kl. Sara Smile 56,5
97. kl. Tutulala 56,5
98. og. La Vie 56,5
99. kl. Airy Top 56
100. kl. Mary Blueberry 56
101. kl. Iskra One 55,5
102. og. Nadaal 55,5
103. kl. Katy Star 55,5
104. og. Granfeld 55,5
105. kl. Duszka 55
106. kl. Australian Reef 55
107. kl. Warszawa Express 55
108. og. Te Quiero Boy 55
109. kl. Nebbiana 54,5
110. kl. Katana Max 54
111. og. Borgo 54
112. kl. Silveriyana 54
113. og. Real Life 53,5
114. og. Algoritm 53,5
115. og. Polonez 53,5
116. kl. Sofronia 53
117. kl. Primaveraa 53
118. kl. Księżna Nocy 53
119. og. Fair Master 52,5
120. og. Uroboros 52,5
121. og. Shazawar 52,5
122. og. Indefinetely 52
123. og. Kassar 52
124. og. Inter Reel 52
125. kl. Terchova 51,5
126. og. Spear Dancer 51,5
127. og. Magic Universe 50,5
128. wał. Angelus Satani 50
129. kl. Sowa Matylda 49,5
130. kl. Russian Symphony 49,5
131. kl. Kessi 49,5
132. og. Galeriusz 48
133. kl. Numeira 47,5
134. kl. Undina 47
135. kl. Ligia 46,5
136. og. Dream Night 46,5
137. kl. Kaliope 46,5
138. kl. Norona 46
139. og. Disc’o Vol 46
140. kl. Nigrosa 45,5
141. og. Kafar 45
142. kl. Naiade Des Sources 44
143. kl. Elusiva 44
144. kl. Tazra 43,5
145. kl. Usanti 41,5
146. kl. Miracle Star 41
147. kl. Willamora 40
148. kl. Mrs Elif 36
149. og. Tenczyn 35

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 85
2. og. Rasmy Al Khalediah 84
3. og. Salam Al Khalediah 82,5
4. og. Wielki Dakris 81,5
5. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
6. og. Bieshan 80
7. og. Kenjiy 79
8. og. Dragon 78
9. og. Frehel de Bozouls 77,5
10. og. Apollo del Sol 77,5
11. og. Helfik de Bozouls 77
12. og. Got de Lagarde 76,5
13. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
14. wał. Mayar Al Khalediah 76
15. wał. Ouzbeks du Panjshir 75
16. og. Iago 74,5
17. og. Purhib 73,5
18. kl. Hadjar 73
19. og. Celebryk 72,5
20. og. No Neveur Saularie 72
21. kl. Djenah 71,5
22. og. Eldas 71,5
23. og. Musab 71,5
24. wał. Honney de Bozouls 71
25. kl. Asrar Al Khalediah 70,5
26. og. Galito de Bozouls 70
27. kl. Awrad Al Khalediah 70
28. og. Hamal 69,5
29. og. Echaron 68,5
30. og. Najem du Soleil 68,5
31. kl. Zeeba Al Khalediah 68
32. kl. Aliat Al Khalediah 67,5
33. kl. Mantaa 67,5
34. og. Gabonn 67
35. kl. Anwar Al Khalediah 67
36. og. Hermes d’Etiolles 66,5
37. og. Hudjel de Bozouls 64
38. og. Alnnajm 64
39. kl. Celtic Amal 64
40. og. Al Abjar 63
41. kl. Ehssana 62,5
42. og. Ussam de Carrere 62,5
43. wał. Heliades Armor 62,5
44. kl. Sadya di Castagnoli 61,5
45. og. Parhess 59,5
46. og. Dodge 57
47. wał. Matador 56
48. kl. Rana P 50
49. og. Al-Wir 46
50. kl. Zika 38
51. og. Al-Zar 34

 

4-letnie 

1. og. Zenhaf* 82
2. og. Han Rastaban 81
3. og. Ewest 76,5
4. og. Al Jassim 76,5
5. og. Almared 76
6. kl. Athal Bint Gifara 74,5
7. og. Sharm El Sheikh 74
8. kl. Zoi 73,5
9. og. Idelin de Bozouls 73
10. og. Taranom 72,5
11. kl. Medan 72
12. og. Oficer 71,5
13. og. Gensik 71
14. kl. Iroka de Bozouls 70,5
15. og. El Nazir 70
16. og. Munes 68
17. og. Bashar ibn Sayf 67,5
18. og. Inouk de Bozouls 67
19. kl. Kabara Al Jasra 66,5
20. og. Dragado 65,5
21. kl. Edormana 65
22. og. Magor HB 64,5
23. og. Atlas 64,5
24. kl. Ibelia du Pouy 64
25. og. Endemol 63,5
26. kl. Sabamira 63
27. kl. Dalma 62,5
28. kl. Zbrojna Fata 62,5
29. og. Sensational 62,5
30. kl. Ideale de Bozouls 62,5
31. kl. SS Alreem 62
32. og. Farhat 61,5
33. og. Zhaker Muscat 61
34. kl. Dioriska 61
35. og. Jabaar 60,5
36. kl. Haidea 60,5
37. wał. Djassy A 60
38. kl. Suzana 59,5
39. og. Nestor 59
40. og. Momo 58,5
41. og. Cepun 58
42. kl. Lorelei 57,5
43. kl. Floryna 57,5
44. og. Cis 57
45. og. Machir JR 57
46. kl. Hellada 55,5
47. og. El Grillo TR 55,5
48. og. Lafadi Shah 55,5
49. wał. Zenith 55
50. kl. Supra 54
51. og. Kadet 53
52. kl. Farah 52,5
53. og. Sukces 52,5
54. og. Prius 52
55. kl. Federica 52
56. og. Nafea Al Khalediah 51,5
57. kl. Corsicana 51
58. og. Forlet 50
59. og. Suryan 49
60. wał. Ceo 49
61. kl. Cecheja 46,5
62. og. Gideon 45
63. og. Pueblos 45
64. kl. Makarima 42
65. kl. Konstancja 39
66. og. Cmok Cmok 35
67. og. Hazim Han 34

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

Handikaper
Krzysztof Wolski 

Handikap generalny na dzień 25.07.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze 

1. og. Timemaster 86
2. og. Neverland 82
3. og. Petit 81,5
4. og. Gryphon 81
5. og. Emiliano Zapata 80,5
6. wał. Anator 78
7. wał. Blizbor 77
8. kl. Wedding Ring 76,5
9. og. Power Barbarian 76,5
10. wał. Adahlen 76,5
11. og. Guitar Man 76
12. kl. Kabula 76
13. kl. Polonia Spirit F 76
14. wał. Hipop de Loire 75,5
15. wał. Noble Eagle 75
16. og. Quibou 75
17. og. Zanzily Passion 74,5
18. wał. Bat Eater 74
19. wał. Blue Connoisseur 73,5
20. og. Abelard F 73
21. wał. Damask Blade 72,5
22. wał. Inter Approach 72
23. og. Luaithrion 72
24. kl. Scuti 72
25. og. Islamabad 71,5
26. og. Trollstroem 71,5
27. og. It’s A Green Thing 71,5
28. og. Caresser 71,5
29. kl. Italia Bere 71
30. kl. Lady Joanna 70,5
31. og. Louisville 70,5
32. og. Tullamore 70,5
33. og. Delos 70
34. og. Don Zou 70
35. kl. Jumeirah Beach 70
36. kl. Lady Gabi 69,5
37. kl. Virago Westminster 69,5
38. og. Philbert 69,5
39. kl. Freya Z 69,5
40. wał. El Pago Pago 69
41. kl. Noble Claudine 69
42. og. The Kid Bobby B 69
43. kl. Alis Gloriae 69
44. kl. Miss Equus 68,5
45. kl. Charlotte Rmp 68,5
46. kl. Toccatina 68,5
47. kl. Gloria F 68
48. kl. Australian Spring 68
49. og. Leading Lion 68
50. wał. Tham Luang 68
51. og. Kaszi 67,5
52. og. Grants Black 67,5
53. kl. Zireael 67,5
54. wał. Tribunal 67,5
55. og. Pilecki 67,5
56. og. Parys 67
57. og. Fugaz 67
58. kl. Elvas 67
59. og. Edgar 66,5
60. wał. Lesvos 66,5
61. kl. Mala Czarna 66
62. og. So Good Malpic 66
63. wał. Ventura Kingdom 65,5
64. kl. Showmeyourheaven 65,5
65. kl. Ragane 65,5
66. kl. Dame Gladys 65,5
67. og. Fear of the Dark 65
68. kl. Tres Amour 65
69. wał. Polish King 65
70. kl. Inulla 65
71. og. Indian Galeste 64,5
72. og. Duke Caracan 64,5
73. kl. Viviann* 64,5
74. og. Sarayn 64
75. og. Sileroy 64
76. og. Monte Carlo 64
77. og. Kiss Or Kill 63,5
78. wał. Betfan 63,5
79. wał. Arkano 63
80. kl. Cape’cry 63
81. kl. Gabriella Essence 62,5
82. kl. Bint Marshal 62
83. kl. Hyderabadi 61,5
84. kl. Faith 61,5
85. kl. Valkirie 61
86. wał. Bell Elysees* 61
87. og. Muminek 61
88. kl. Herbatka 60,5
89. kl. Dżemma 60
90. wał. Sayif Shadad 60
91. wał. Felix 59,5
92. wał. Via Fora 59,5
93. kl. Lyudochka 59,5
94. og. Gone Hill 59
95. og. Largo Forte 59
96. kl. Domina 59
97. wał. Tudemon 59
98. wał. Harlem 58,5
99. kl. Ujoor 58,5
100. wał. Onyks 58,5
101. og. Zimbardo 58
102. kl. West Side Glory 58
103. kl. Fanny Mendelson 58
104. kl. Szarotka 57,5
105. kl. In Polonia 57,5
106. og. Madiba Movie 57
107. kl. Igraszka 56
108. kl. Killing me softly 56
109. wał. Call Me Home 55
110. kl. Lily Rose 55
111. og. Bertrimont 54,5
112. wał. Calmir 54,5
113. og. Amant 54
114. og. Power Spirit 54
115. og. Suwenir 54
116. wał. Tebinio 53,5
117. og. Makhalan 53,5
118. kl. Strielka 52,5
119. wał. Octobermen 52
120. kl. Zoya Rmp 52
121. wał. Artysta 51,5
122. kl. Iskra 51
123. kl. Mola 51
124. og. Mister Luis 49,5
125. kl. Błękitna Laguna 48
126. wał. Witcher 46,5
127. og. Nadworny 46,5
128. og. Książę Nocy 46
129. kl. Dasoudi 37,5
130. kl. Szafirka 35
131. kl. Degusta 30

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Jolly Jumper 82
2. kl. Lady Iwona 80
3. og. Kaneshya 79
4. og. Matt Machine 78,5
5. kl. Moonu 77
6. og. Don Kasters 76,5
7. og. Le Destrier 75,5
8. kl. Jenny of Success 75
9. og. Magic 74,5
10. og. El Corazone 74
11. kl. Westminster Cat 73,5
12. og. Santo Elmo 73,5
13. og. Syriusz 73
14. kl. Lady Jaguar 73
15. og. Taymour 72,5
16. og. Przystojnykaźmierz 72,5
17. og. Groszek 72
18. kl. Be my Girl 72
19. kl. Iva Grey 71,5
20. og. Good Gift 71,5
21. og. Dariyangel 71
22. kl. Chibani 71
23. og. Akurat 70
24. og. Thiry Time 70
25. kl. Dakini 69,5
26. og. Tajfun 69
27. og. Feothan 69
28. wał. Fuero Royal 69
29. og. Dacinni 68,5
30. og. Maggiore 68
31. og. Marvelous Stam 67,5
32. og. Roc’h Breizh 67,5
33. og. Domindar 67,5
34. kl. Cannacore 67
35. og. Respect 66,5
36. kl. Zarine 66,5
37. og. Emperor’s Game 66,5
38. kl. Kena 66
39. og. Northern Poker 66
40. og. Filibert 66
41. og. Caro Giorgio 66
42. og. Amon The Great 65,5
43. og. Conall Cernach 65,5
44. kl. Saxon Way 65
45. kl. Singers Star 65
46. og. Modus Vivendi 64,5
47. og. Johnny Double 64,5
48. og. Kyrios 64,5
49. kl. Dominanta 64
50. kl. Inter Holy Rock 64
51. og. Empire Of The Sun 64
52. og. Serpention 63,5
53. og. Lucky Fate 63,5
54. kl. Charming Wiktoria 63,5
55. og. Big Bang 63
56. og. Dywizjon 62,5
57. og. Rock Me Amadeus 62,5
58. og. Izalor 62,5
59. kl. Nadia Morandi 62,5
60. og. Palm Club 62
61. kl. Scarlett Jive 62
62. og. Snajper 62
63. og. Limlight 61,5
64. kl. Cosmic Gift 61,5
65. kl. Grande Plaine 61,5
66. og. Sigismundus Rex 61,5
67. og. Impas 61
68. og. Chandalar 61
69. og. Chou Pet 61
70. kl. Apfel Nonantaise 60,5
71. og. American Bassett 60,5
72. og. Notar 60,5
73. og. I’Pipo 60
74. og. Zaknafein 60
75. wał. Sopot 60
76. kl. Iskra One 59,5
77. og. Krissh 59,5
78. og. Cinamoon 59,5
79. og. Shy Boy 59
80. og. Storm In The Stars 59
81. kl. Zanza 59
82. kl. Miss Margot 58,5
83. og. Signor Cava 58,5
84. kl. Jagga 58,5
85. kl. Ana Swing 58
86. og. Nomen Omen 57,5
87. kl. Trella 57,5
88. og. Mageek 57,5
89. og. Burschi 57,5
90. kl. Mary Queen 57,5
91. kl. Miss Molly 57,5
92. kl. Joy Bere 57
93. kl. Jowita 57
94. wał. Vatan 57
95. kl. Sara Smile 56,5
96. og. Be like Zazou 56,5
97. kl. Tutulala 56,5
98. og. La Vie 56,5
99. kl. Airy Top 56
100. kl. Mary Blueberry 56
101. og. Nadaal 55,5
102. kl. Katy Star 55,5
103. kl. Duszka 55
104. kl. Australian Reef 55
105. kl. Warszawa Express 55
106. og. Te Quiero Boy 55
107. kl. Nebbiana 54,5
108. kl. Katana Max 54
109. og. Borgo 54
110. kl. Silveriyana 54
111. og. Real Life 53,5
112. og. Algoritm 53,5
113. og. Polonez 53,5
114. kl. Sofronia 53
115. kl. Primaveraa 53
116. kl. Księżna Nocy 53
117. og. Fair Master 52,5
118. og. Indefinetely 52,5
119. og. Uroboros 52,5
120. og. Kassar 52
121. og. Inter Reel 52
122. kl. Terchova 51,5
123. og. Spear Dancer 51,5
124. og. Magic Universe 50,5
125. wał. Angelus Satani 50
126. kl. Sowa Matylda 49,5
127. kl. Russian Symphony 49,5
128. kl. Kessi 49,5
129. og. Galeriusz 48
130. kl. Nigrosa 47,5
131. kl. Numeira 47,5
132. kl. Undina 47
133. kl. Ligia 46,5
134. og. Dream Night 46,5
135. kl. Kaliope 46,5
136. kl. Norona 46
137. og. Disc’o Vol 46
138. og. Kafar 45
139. kl. Naiade Des Sources 44
140. kl. Elusiva 44
141. kl. Tazra 43,5
142. kl. Usanti 41,5
143. kl. Miracle Star 41
144. kl. Willamora 40
145. og. Tenczyn 35

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 85
2. og. Rasmy Al Khalediah 84
3. og. Salam Al Khalediah 83,5
4. og. Wielki Dakris 81,5
5. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
6. og. Bieshan 80
7. og. Dragon 79,5
8. og. Frehel de Bozouls 77,5
9. og. Apollo del Sol 77,5
10. og. Got de Lagarde 77,5
11. og. Helfik de Bozouls 77
12. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
13. wał. Mayar Al Khalediah 76
14. og. Kenjiy 75,5
15. wał. Ouzbeks du Panjshir 75
16. og. Iago 74,5
17. og. Purhib 73,5
18. kl. Hadjar 73
19. og. No Neveur Saularie 72,5
20. og. Celebryk 72,5
21. kl. Djenah 71,5
22. og. Eldas 71,5
23. og. Musab 71,5
24. wał. Honney de Bozouls 71
25. og. Galito de Bozouls 70
26. kl. Awrad Al Khalediah 70
27. og. Hamal 70
28. og. Echaron 68,5
29. og. Najem du Soleil 68,5
30. og. Gabonn 68
31. kl. Asrar Al Khalediah 68
32. kl. Zeeba Al Khalediah 68
33. kl. Aliat Al Khalediah 67,5
34. kl. Mantaa 67,5
35. kl. Anwar Al Khalediah 67
36. og. Hermes d’Etiolles 66,5
37. og. Al Abjar 65
38. og. Hudjel de Bozouls 64
39. og. Alnnajm 64
40. kl. Celtic Amal 64
41. kl. Ehssana 63,5
42. og. Ussam de Carrere 62,5
43. wał. Heliades Armor 62,5
44. kl. Sadya di Castagnoli 61,5
45. og. Parhess 59,5
46. og. Dodge 57
47. wał. Matador 56
48. kl. Rana P 50
49. og. Al-Wir 48
50. kl. Zika 38
51. og. Al-Zar 34

 

 

4-letnie 

1. og. Zenhaf* 82
2. og. Han Rastaban 81
3. og. Ewest 76,5
4. og. Al Jassim 76,5
5. og. Almared 76
6. kl. Athal Bint Gifara 74,5
7. og. Sharm El Sheikh 74
8. og. Idelin de Bozouls 73
9. og. Taranom 72,5
10. kl. Medan 72
11. og. Oficer 71,5
12. og. Gensik 71
13. kl. Iroka de Bozouls 70,5
14. og. El Nazir 70
15. kl. Zoi 68,5
16. og. Bashar ibn Sayf 68,5
17. og. Munes 68
18. kl. Sabamira 68
19. kl. Kabara Al Jasra 66,5
20. og. Dragado 65,5
21. og. Inouk de Bozouls 65
22. kl. Edormana 65
23. og. Magor HB 64,5
24. og. Atlas 64,5
25. kl. Ibelia du Pouy 64
26. og. Endemol 63,5
27. kl. Dalma 62,5
28. kl. Zbrojna Fata 62,5
29. og. Sensational 62,5
30. kl. Ideale de Bozouls 62,5
31. og. Farhat 61,5
32. og. Zhaker Muscat 61
33. kl. Dioriska 61
34. og. Jabaar 60,5
35. kl. Haidea 60,5
36. kl. Suzana 60
37. wał. Djassy A 60
38. og. Nestor 59
39. kl. Lorelei 59
40. og. Momo 58,5
41. og. Cepun 58
42. kl. Floryna 57,5
43. kl. SS Alreem 57,5
44. og. Cis 57
45. og. Machir JR 57
46. wał. Zenith 56
47. kl. Hellada 55,5
48. og. El Grillo TR 55,5
49. og. Lafadi Shah 55,5
50. kl. Supra 54
51. og. Kadet 53
52. kl. Farah 52,5
53. og. Sukces 52,5
54. og. Prius 52
55. kl. Federica 52
56. og. Nafea Al Khalediah 51,5
57. kl. Corsicana 51
58. og. Suryan 50
59. og. Forlet 50
60. wał. Ceo 49
61. kl. Cecheja 46,5
62. og. Gideon 45
63. og. Pueblos 45
64. kl. Makarima 42
65. kl. Konstancja 39
66. og. Cmok Cmok 35
67. og. Hazim Han 34

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

Handikaper
Krzysztof Wolski 

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 24.07.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 22 20 16 23 10 25 116 234045,0 19,0 2017,6
2. Wyrzyk A. 18 13 11 11 18 43 114 270800,0 15,8 2375,4
3. Jodłowski M. 17 10 8 10 5 19 69 407200,0 24,6 5901,4
4. Borkowski M. 16 24 14 15 7 25 101 225280,0 15,8 2230,5
5. Kozłowski J. 16 10 11 10 6 13 66 212525,0 24,2 3220,1
6. Ziemiański K. 13 12 20 14 10 47 116 362475,0 11,2 3124,8
7. Zahariev E. 12 14 6 3 10 20 65 196475,0 18,5 3022,7
8. Łojek M. 12 5 10 6 9 24 66 125050,0 18,2 1894,7
9. Kacprzyk M. 10 5 11 8 7 10 51 157330,0 19,6 3084,9
10. Janikowski M. 8 12 8 5 15 16 64 208400,0 12,5 3256,3
11. Olkowski W. 8 9 11 12 8 24 72 136425,0 11,1 1894,8
12. Walicki A. 4 10 7 5 3 13 42 108325,0 9,5 2579,2
13. Such Ł. 4 6 9 12 6 18 55 100175,0 7,3 1821,4
14. Rogowski K. 4 6 6 12 19 49 96 83175,0 4,2 866,4
15. Piątkowski P. 4 5 2 6 3 8 28 124550,0 14,3 4448,2
16. Laskowski A. 4 2 3 3 2 11 25 210685,0 16,0 8427,4
17. Nakoniechnyi P. 4 2 1 2 1 8 18 31840,0 22,2 1768,9
18. Tuma Pavel (CZE) 4 0 1 1 0 1 7 47000,0 57,1 6714,3
19. Pastuszka T. 3 8 5 5 3 14 38 59200,0 7,9 1557,9
20. Świątek R. 3 5 5 4 4 22 43 69125,0 7,0 1607,6
21. Pawlak C. 3 4 4 1 2 5 19 41575,0 15,8 2188,2
22. Szelągowska N. 3 2 2 8 3 3 21 40825,0 14,3 1944,0
23. Plavac Salih 2 5 9 5 4 27 52 59675,0 3,8 1147,6
24. Vasyutov S. 2 4 5 2 5 20 38 34450,0 5,3 906,6
25. Szymczuk W. 2 3 8 4 9 25 51 96750,0 3,9 1897,1
26. Talarek P. 2 3 1 2 1 11 20 33025,0 10,0 1651,3
27. Urbańczyk K. 2 2 0 2 4 9 19 64350,0 10,5 3386,8
28. Zahorová E. (CZE) 2 1 1 1 0 1 6 26750,0 33,3 4458,3
29. Pilipczuk M. 2 0 1 0 5 10 18 20525,0 11,1 1140,3
30. Piwko R. 2 0 0 0 0 5 7 14000,0 28,6 2000,0
31. Zawgorodny S. 2 0 0 0 0 3 5 16000,0 40,0 3200,0
32. Mysková Š. (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 130640,0 100,0 65320,0
33. Domańska J. 1 3 3 1 5 10 23 33623,0 4,3 1461,9
34. Kryszyłowicz W. 1 2 5 5 4 18 35 30000,0 2,9 857,1
35. Pałczyński P. 1 2 3 3 3 11 23 26250,0 4,3 1141,3
36. Wnorowski M. 1 1 4 3 4 8 21 14825,0 4,8 706,0
37. Kryszyłowicz M. 1 1 2 3 7 8 22 16780,0 4,5 762,7
38. Wróblewski P. 1 1 0 2 2 4 10 14525,0 10,0 1452,5
39. Łucki P. 1 0 1 0 1 1 4 8700,0 25,0 2175,0
40. Porkátová I. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 13600,0 33,3 4533,3
41. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
42. Kosicki M. 1 0 0 1 1 4 7 6400,0 14,3 914,3
43. Kabelková H. (CZE) 1 0 0 0 0 1 2 10000,0 50,0 5000,0
44. Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 3 0 4 11 20600,0 0,0 1872,7
45. Poles P. (CZE) 0 2 0 2 0 2 6 12800,0 0,0 2133,3
46. Majchrzak A. 0 2 0 1 2 3 8 7000,0 0,0 875,0
47. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
48. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 9 11 3900,0 0,0 354,5
49. Porębna E. 0 1 0 0 0 2 3 4800,0 0,0 1600,0
50. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 4 0 1 1 6 13600,0 0,0 2266,7
51. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
52. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 4 5 1300,0 0,0 260,0
53. Malinowski M. 0 0 1 0 0 1 2 900,0 0,0 450,0
54. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 1 1 4 4400,0 0,0 1100,0
55. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
56. Popelka S. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2000,0 0,0 666,7
57. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
58. Ruciński T. 0 0 0 0 1 4 5 275,0 0,0 55,0
59. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
60. Mazurek B. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
61. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
223 223 225 220 216 644 1751 4234523,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 24.07.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 32 31 21 20 5 33 142 449160,0 22,5 3163,1
2. Mazur S. 20 17 7 3 7 15 69 478940,0 29,0 6941,2
3. Reznikov A. 18 25 17 14 20 37 131 359250,0 13,7 2742,4
4. Turgaev A. 17 11 15 15 9 23 90 256825,0 18,9 2853,6
5. Abaev S. 16 29 19 18 17 38 137 300583,0 11,7 2194,0
6. Kalysbek Uulu B. 16 7 10 9 16 27 85 172000,0 18,8 2023,5
7. Grzybowski K. 11 9 10 17 9 37 93 236750,0 11,8 2545,7
8. Srnec M. 11 7 16 6 14 29 83 289310,0 13,3 3485,7
9. Mazur K. 10 7 16 13 15 31 92 181200,0 10,9 1969,6
10. Mura S. 6 12 13 12 9 43 95 195150,0 6,3 2054,2
11. Kumarbek Uulu T. 6 4 2 5 4 13 34 53585,0 17,6 1576,0
12. Klochynskyi A. 5 1 2 4 2 16 30 58150,0 16,7 1938,3
13. Verner J. 5 1 0 2 1 3 12 160450,0 41,7 13370,8
14. Benš R. 4 1 1 3 1 7 17 56500,0 23,5 3323,5
15. Dogdurbek Uulu K. 3 7 4 2 6 35 57 51615,0 5,3 905,5
16. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
17. Petryakov D. 3 2 2 5 3 1 16 38275,0 18,8 2392,2
18. Hendzel N. 3 1 5 3 2 3 17 34310,0 17,6 2018,2
19. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
20. Kamińska K. 2 4 2 4 9 16 37 53010,0 5,4 1432,7
21. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
22. Kryszyłowicz M. 2 3 4 3 5 15 32 31510,0 6,3 984,7
23. Mazurkiewicz A. 2 3 2 2 1 9 19 28000,0 10,5 1473,7
24. Peprna P. 2 3 1 3 3 4 16 39300,0 12,5 2456,3
25. Pavliček J. 2 1 2 2 2 7 16 26010,0 12,5 1625,6
26. Kardanov A. 2 1 0 2 2 10 17 20700,0 11,8 1217,6
27. Mannanbek Uulu R. 2 0 3 0 3 9 17 21530,0 11,8 1266,5
28. Vasyutov S. 2 0 1 2 3 6 14 42775,0 14,3 3055,4
29. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
30. Wyrzyk J. 1 5 3 7 7 15 38 41700,0 2,6 1097,4
31. Pantchev D. 1 2 2 2 1 12 20 18100,0 5,0 905,0
32. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
33. Nakoniechnyi P. 1 2 0 0 0 4 7 10080,0 14,3 1440,0
34. Wójcik I. 1 1 1 6 3 11 23 15500,0 4,3 673,9
35. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
36. Nowak Oskar 1 0 2 1 6 6 16 17650,0 6,3 1103,1
37. Szymczuk W. 1 0 2 0 1 8 12 48125,0 8,3 4010,4
38. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
39. Kierzkowska M. 1 0 1 0 0 0 2 9600,0 50,0 4800,0
40. Polesna T. 1 0 0 0 0 0 1 9000,0 100,0 9000,0
41. Cyrkler N. 0 4 1 1 2 4 12 14350,0 0,0 1195,8
42. Kozhomkulov U. 0 3 3 3 4 10 23 20900,0 0,0 908,7
43. Kabardov A. 0 1 4 3 2 24 34 15250,0 0,0 448,5
44. Rychlak J. 0 1 4 2 1 3 11 12880,0 0,0 1170,9
45. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
46. Zwolińska K. 0 1 1 0 0 3 5 4800,0 0,0 960,0
47. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
48. Gil A. 0 1 0 2 4 12 19 6275,0 0,0 330,3
49. Sieńko D. 0 1 0 1 1 0 3 4480,0 0,0 1493,3
50. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
51. Egan J. 0 1 0 0 0 0 1 52000,0 0,0 52000,0
52. Altynbekov S. 0 0 3 0 0 5 8 3550,0 0,0 443,8
53. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
54. Suleymanova K. 0 0 2 1 0 1 4 4300,0 0,0 1075,0
55. Szarłat O. 0 0 1 3 0 0 4 5100,0 0,0 1275,0
56. Tokarek A. 0 0 1 2 1 2 6 5400,0 0,0 900,0
57. Kašny P. 0 0 1 2 1 1 5 7400,0 0,0 1480,0
58. Żaczek W. 0 0 1 2 0 3 6 2850,0 0,0 475,0
59. Balcerska J. 0 0 1 0 2 1 4 3250,0 0,0 812,5
60. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
61. Sommer M. 0 0 1 0 0 6 7 1400,0 0,0 200,0
62. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
63. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
64. Odložil J. 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
65. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
66. Antczak K. 0 0 0 1 1 0 2 775,0 0,0 387,5
67. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
68. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
69. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
70. Kowalik A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
71. Goździk Anna 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
72. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
73. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
74. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
75. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
76. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
77. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
78. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
79. Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
80. Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
223 223 225 220 216 644 1751 4234523,0

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 17.07.2022

Lp. Hodowca Suma
1. M. Enright 187000,0
2. Haras de Mandore, M. de Watrigant 130640,0
3. Airlie Stud & Mrs S. Rogers 95550,0
4. SK Moszna 94800,0
5. Al Khalediah Stables 92060,0
6. A. Laskowski 81800,0
7. A. i R. Khaddam 75500,0
8. Z. Górski 72725,0
9. SK Michałów 66595,0
10. K. Mirpuri 63500,0
11. S.A.R.L. Mezagri 61285,0
12. SK Iwno 60775,0
13. Mount Coote Estates & S. Purcell 59000,0
14. EARL Haras de Cisai 59000,0
15. Nessa Arabians Sp. z o.o. 57685,0
16. Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 46300,0
17. M.-L. Besnouin, J.-M. Feuillet-Besnouin 46250,0
18. GR J. Zalewska 45075,0
19. Kellsgrange Stud & J. Dwan 43600,0
20. Irish National Stud 41900,0
21. J. Głowacki 40300,0
22. Muscat Stud d.o.o. 38475,0
23. SK Krasne 36475,0
24. Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 34600,0
25. SK Janów Podlaski 33050,0
26. T. & H. Russell 32300,0
27. Cn Farm Ltd 32250,0
28. G.B. Partnership 31000,0
29. Haras de Montaigu 30700,0
30. Euro-Sport Management W. Engel 29950,0
31. Sabina Plavac 29450,0
32. S.C.E.A. Ecurie JB Helleux 26980,0
33. R. Talarek 26825,0
34. A. Rafferty 26800,0
35. Whatton Manor Stud 25000,0
36. SK Napajedla 24000,0
37. E. de Kerpezdron 24000,0
38. Ballyhane Stud 23875,0
39. M. Delauzun 23600,0
40. M. Hennau 21650,0
41. L. Boualam 21560,0
42. Lynch Bages Ltd & Rhinestone Bloodstock 20200,0
43. B. Olkowska 20000,0
44. Haras de la Perelle 19000,0
45. K. Zakolski 19000,0
46. „Giewont” Sp. z o.o. 18875,0
47. W. Krzemiński 18800,0
48. A. Wyrzyk 18700,0
49. J. Delpech 18500,0
50. P. Cunningham 18250,0
51. Franklin Finance S.A., E. Ribard i S. Vidal 18050,0
52. O., A. i A. Couffon i G. Martineau 17500,0
53. Mell Elevages, M. i F. Mell 16900,0
54. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 16875,0
55. Fortum Michał Romanowski 16825,0
56. The Unforeseen Partnership 16800,0
57. Haras de Beauvoir 16750,0
58. Shadwell Estate Company Ltd 16075,0
59. Mrs D. J. James 16000,0
60. Haras d’ Etreham 16000,0
61. P. Pasquet 16000,0
62. Star Cottage Stud & Mrs. D. Camacho 16000,0
63. J. Ruelle 15550,0
64. Epona Bloodstock Ltd 15000,0
65. V. Bukhtoyarov, E. Kappushev 14583,0
66. Ecurie Normandie Pur Sang 14400,0
67. A. Fogarty 14250,0
68. P. & H. McCutcheon 14000,0
69. R. Piwko 14000,0
70. J., M. i P. Richard, U. Toole 13600,0
71. Ballyphilip Stud 13600,0
72. N. Lemaire 13600,0
73. Charvát Group s.r.o. 13600,0
74. V. Timoshenko 13400,0
75. M. Konarski 13400,0
76. N. Frühwacht 13200,0
77. Bohema – M. Bochiński 13100,0
78. F. Vocásek 13000,0
79. Usk Valley Stud 12850,0
80. Suc. de Moratalla, A. Chevalier du Fau, P.-H. Henry 12800,0
81. Oghill House Stud 12800,0
82. W. Szydełko 12500,0
83. Haras d’Haspel 12400,0
84. SK Kozienice 12325,0
85. K. Rausing 12000,0
86. Pier House Stud 11800,0
87. A. Delarue 11800,0
88. A. Loughlin 11600,0
89. R. Gorczyca 11600,0
90. G. Henochsberg, Ecurie Ades Hazan 11400,0
91. Newsells Park Stud Ltd 11200,0
92. Harmonic Note Syndicat 11000,0
93. A. Louis-Dreyfus 11000,0
94. Sir E. J. Loder 10600,0
95. Star Story Partnership 10600,0
96. SCEA des Pres Verts i D.-Y. Treves 10500,0
97. Knockainey Stud 10400,0
98. Stall Proclamat 10400,0
99. A. i R. Zielińscy 10350,0
100. Newton Anner Stud & Lawman Syndicate 10300,0
101. H. Chastanet 10200,0
102. R. Dwek i C. Simon 10125,0
103. J.-P. Colombu 10000,0
104. J.-C. Seroul 10000,0
105. POE Millennium Stud 10000,0
106. Wrbna Racing 10000,0
107. Ekofarma Rybár 10000,0
108. The Likely Partnership 9900,0
109. Wickfield Stud & Hartshill Stud 9900,0
110. B. Kantor 9600,0
111. Corrin Stud 9600,0
112. Haras de Mandore 9600,0
113. The Niarchos Family 9500,0
114. J. Traka 9500,0
115. SK Golejewko 9500,0
116. Ballylinch Stud 9500,0
117. Knocktoran Stud & G. Fox 9500,0
118. EARL Haras du Logis, J. Ince 9500,0
119. L. Delany 9300,0
120. M. Wnorowska 9275,0
121. Plavac Sp. z o.o. 9200,0
122. J. Donworth 9100,0
123. P. O’Donnell 9100,0
124. Mrs T. Mahon 8900,0
125. Genesis Green Stud Ltd 8875,0
126. Grenane House Stud 8800,0
127. Cafre Enniskillen Campus 8800,0
128. A. Cocks & T. Johnson 8800,0
129. W. J. Engel 8700,0
130. M. Ozdoba i Robert Zieliński 8700,0
131. S. O`Neill & Irish National Stud 8500,0
132. Thousand Dreams, S. Clouet-Rince 8400,0
133. J. Dance 8400,0
134. SCA La Perrigne 8300,0
135. Foxland Stud Ltd 8000,0
136. K. & M. Cullen 8000,0
137. Miss M. Davison 8000,0
138. J. Malone 8000,0
139. A. Pyzara-Nakoniechna 7840,0
140. M. i S. Wiśniewscy 7800,0
141. C. Dugast 7800,0
142. Coleman Bloodstock Ltd 7700,0
143. V. Wyrynski 7700,0
144. Haras de la Haie Neuve, SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 7600,0
145. K. A. Lis 7350,0
146. Mohammed Obaid Humaid Al Khayyal 7300,0
147. Sunderland Holding Inc. 7200,0
148. C. R. Cocheteux 7200,0
149. Gestüt Erftmühle 7200,0
150. Hamid Alfaraj Abdul 7000,0
151. Chantilly Bloodstock Agency 7000,0
152. E.A.R.L. La Saularie 6675,0
153. P. Beirne 6600,0
154. Kellsgrange Stud 6600,0
155. Westminster Race Horses GmbH 6600,0
156. B. Dörflinger 6425,0
157. P. Mahler 6400,0
158. Crimbourne Blodstoock Ltd 6200,0
159. L. Deymonaz 6200,0
160. A. Catrysse, S. Provost 6200,0
161. M. Kaszubowski 6200,0
162. R. Berns 6200,0
163. H. Kopel 6175,0
164. P. Nojszewski 6050,0
165. A. Kolpondinou 6050,0
166. S.C.A. Elevage de Tourgeville, H. Erculiani, T. Schweizer 5950,0
167. S. Wiśniewski 5950,0
168. J. Ryżkowski 5800,0
169. J. Hyland 5800,0
170. Ch. McHale 5650,0
171. S. i C. Gesbert 5600,0
172. Hafedh Said Sulaiman Al Maskari 5600,0
173. Ch. Goss, M. Malmsten, M. Klang 5600,0
174. Abbas Akbar Al Mulla 5500,0
175. Hassan Al Matwi 5500,0
176. GR K. Tomaszewska 5000,0
177. P. Antenet 5000,0
178. H. Łątka 4900,0
179. Copgrove Hall Stud 4800,0
180. Hall Of Fame Stud Ltd 4800,0
181. E. Poitevin 4800,0
182. M. Bober 4800,0
183. R. Poškus 4700,0
184. SARL Jedburgh Stud 4650,0
185. J.-L. Valerien-Perrin 4600,0
186. J. Verkerk 4475,0
187. S.C.E.A. Haras de Victot 4400,0
188. S. Mladenovic 4400,0
189. G. Sęczek 4325,0
190. Saleh Al Homaizi & Imad Al Sagar 4250,0
191. Sheikh Naser Al Hashar 4200,0
192. J.-P. Raynal 4200,0
193. Ch. Moussay 4075,0
194. P. Gleeson 4000,0
195. A. Borroni 4000,0
196. Mrs C. Reed 4000,0
197. A. Falkowski 3950,0
198. Highpark Bloodstock Ltd & Akuna Bloodstock Ltd 3850,0
199. Mrs J. Harrington 3800,0
200. M. Phelan 3800,0
201. K. Goździalski 3800,0
202. J. & J. Coleman 3750,0
203. Ecurie Cerdeval, Couetil Elevage 3600,0
204. SCEA Ecurie de Montfort, K. Morice, G. Henochsberg 3600,0
205. Gestüt Karlshof 3600,0
206. F. Boualem 3600,0
207. J. Foley 3600,0
208. Tinnakill Bloodstock & J. Cantillon 3600,0
209. M. Ryan 3500,0
210. Polska AKF Sp. z o.o. 3500,0
211. A. Dziuba 3500,0
212. R. Ptach 3500,0
213. Lemongrove Stud 3450,0
214. Exors of the Late Sir Eric Parker 3400,0
215. T. Schmid 3400,0
216. E. Dell’ova, A. Abukaraza 3360,0
217. J. D. Kippen 3360,0
218. M. Gromala 3350,0
219. Thousand Dreams, W. Sebag, Ecurie O. Piraud 3200,0
220. P. F. Headon 3200,0
221. Manister House Stud 3200,0
222. J. Dias Gomes, P. De Crepy 3200,0
223. E. Krakowiak 3200,0
224. EARL Haras du Logis, J. Ince i J. Targett 3200,0
225. Ballyhane Stud & J. O’Connor 3200,0
226. T. Darcy & V. McCarthy 3200,0
227. S.C.A. Elevage de Tourgeville 3200,0
228. Bolton Grange Stud 3100,0
229. Springwell Stud 3100,0
230. Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 3000,0
231. Yeguada de Milagro SA 3000,0
232. Gestüt Westerberg 3000,0
233. Mountarmstrong Stud 2800,0
234. Franklin Finance S.A. i N. Clement 2800,0
235. A. Biedrzycki 2800,0
236. S. Geronimi 2800,0
237. P. Goupil 2600,0
238. M. Wierzbicki 2600,0
239. V. Luka 2550,0
240. C. De Barra 2550,0
241. M. Byrne 2400,0
242. Gestüt Küssaburg 2400,0
243. D. Lassaussaye 2400,0
244. A. Zieliński 2400,0
245. Orchardstown Farms Ltd 2400,0
246. EARL Haras de la Croix Sonnet 2400,0
247. Allevamento Gialloblu srl 2375,0
248. D. G. Iceton 2350,0
249. J. Wallace 2300,0
250. PPH Parys Sp. z o.o. 2240,0
251. B. P. Michielen 2200,0
252. J. Brennan 2200,0
253. SCEA Labenelle Haras Du Pouy 2200,0
254. Al Shahania Stud 2200,0
255. R. Mӓder 2200,0
256. Haras de la Huderie 2200,0
257. European Bloodstock Management 2100,0
258. Merry Fox Stud Ltd 2000,0
259. EARL Ste N. Clement, P. Cotrel 2000,0
260. Zigpol – J. Cukrowski sp.k. 2000,0
261. Ecurie Haras Bouquetot SAS, J. i V. Travers 1925,0
262. Beschellstown Trading Company & Lawman Syndicate 1925,0
263. Glacken View 1900,0
264. M. Sumiła 1900,0
265. M. Szulim 1800,0
266. Miss A. Gibson Fleming & Selwood Bloodstock 1800,0
267. Mount Coote Stud 1700,0
268. E. Kubíček 1700,0
269. M. Stelmaszczyk 1680,0
270. Alsadd Stud 1600,0
271. Naiff SA 1600,0
272. E.A.R.L. Haras du Taillis 1600,0
273. Millennium Stud 1600,0
274. Juddmonte Farms 1600,0
275. Camas Park Stud 1600,0
276. Rossenarra Stud 1600,0
277. Mrs T. Cox 1600,0
278. M. Almqvist 1400,0
279. R. Urbański 1400,0
280. M. Grzechnik 1400,0
281. A. Kwarta-Kusińska 1325,0
282. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1120,0
283. Rathbody Stud 1100,0
284. M. J. Hamilton Al Aidarous 1000,0
285. Gestüt Auenquelle 1000,0
286. Old Carhue Stud 950,0
287. Herbertstown House Stud 950,0
288. C. Dell’Ova 900,0
289. M. Malinowski 825,0
290. Haras de l’Hotellerie & Meridian International 800,0
291. SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 800,0
292. J. Collins 800,0
293. K. Litwiniak 800,0
294. Günay Equestrian Invest GmbH 700,0
295. L. Kowal 700,0
296. G. Kogut 700,0
297. S. Bujarski 700,0
298. Mohammed Bin Faleh Al Thani 700,0
299. W. Saniewski 650,0
300. Barton Stud 600,0
301. C. J. Gołaszewski 560,0
302. P. Wasilewski 550,0
303. S. Dupray 475,0
304. Ch. Head, C. Post-Schultzke 475,0
305. Tirnaskea Stud 475,0
306. E.A.R.L. Haras du Taillis, A. J. Crabb 450,0
307. Haras de Saint Julien, R. Vannod 400,0
308. CGD Syndicate 400,0
309. Marston Stud 400,0
310. Mrs O. Harnett 400,0
311. B. Killeen 400,0
312. A. Sexton 400,0
313. NBH Racing 400,0
314. R. Traka 400,0
315. Dr G. W. Guy 400,0
316. Dc Investments Ltd 400,0
317. L. Staniszewski 350,0
318. P. Sablon 350,0
319. Z. Nieznański 350,0
320. Estel Studio Sp. z o. o. 325,0
321. DP „Kabiyuk” 275,0
322. T. Ruciński 275,0
323. K. Tomaszewski 275,0
324. A. Al Mazrooei 275,0
325. J. i U. Appel 225,0
326. Ecurie Maulepaire 0,0
327. J. Goławski 0,0
328. SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0,0
329. Milady Partnership 0,0
330. Tinnakill, Canning, A. Byrne & INS 0,0
331. Imperial Bloodstock SARL, O. Kobbernagel, V. Ostapchuk 0,0
332. Mr B. O’Neill 0,0
333. Gestüt Etzean 0,0
334. inż. J. Travniček 0,0
335. Gestüt Fährhof 0,0
336. J. S. Bolger 0,0
337. Haras de Bernesq 0,0
338. E. i M. Aubree 0,0
339. H. Soler 0,0
340. Haras de Treli 0,0
341. A. Napióra 0,0
342. J. Karłowicz 0,0
343. K. Ziemiański 0,0
344. A. Majchrzak 0,0
345. Aston Mullins Stud & S. Barrow Esq 0,0
346. E. Szymczak 0,0
347. Gestüt Ohlerweiherhof 0,0
348. Coolmore 0,0
349. D. Andre, C. Sassot, C. Barreaud 0,0
350. S. Clouet-Rince 0,0
351. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba 0,0
352. D. Jaskółka-Grylewicz 0,0
353. T. Tarczyński 0,0
354. G. Łątka 0,0
355. M. A. Rybaczyk 0,0
356. T. Kupryś 0,0
357. T. Pastuszka 0,0
358. S. Pawłowski Usługi Podkuwnicze 0,0
359. Ecurie Haras du Cadran, Ecurie P. Klein 0,0
360. M. Laskowska, M. Sijka 0,0
361. S. Popelka 0,0
362. O. I. Nalbatov 0,0
363. J. Vymazal 0,0
364. P. Deckers 0,0
365. P. Kołakowski 0,0
366. K. Szumiński 0,0
367. O. Braz, T. Pastuszka 0,0
368. Selective Syndicate 0,0
369. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 0,0
370. K. Zawiliński 0,0
371. Mrs S. M. Roy 0,0
372. E. Leray, R. Madiot 0,0
373. J.-P. Colombu, Qatar Bloodstock Ltd 0,0
374. J. Pearce Racing Ltd 0,0
375. L. Duhard 0,0
376. Loderi 0,0
377. S.N.C. Le Pachot Haras du Pachot 0,0
378. P. Krakowiak 0,0
379. L. Błaszczyk 0,0
380. „UNI-RES” Sp. z o.o. 0,0
381. Ophelia’s Song Partnership 0,0
382. Robert Zieliński 0,0
383. A. i A. Mottais 0,0
384. H. Aydinlar 0,0
385. „Yavis-66” EOOD 0,0
3874623,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 17.07.2022

Lp. Właściciel Suma
1. Westminster Race Horses GmbH 351600,0
2. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 196500,0
3. WOW! Sp. z o.o. 163290,0
4. Polska AKF Sp. z o.o. 130160,0
5. A., M. i P. Laskowscy 81800,0
6. Z. Górski 72725,0
7. BMS Group S. Pegza 70850,0
8. Niespodzianka i M. Surtel 63600,0
9. Aero Pegasus Sp. z o.o. 62335,0
10. S.A.R.L. Mezagri 61285,0
11. SK Michałów 58970,0
12. Plavac Sp. z o.o. 56150,0
13. K. Goździalski 52700,0
14. L. Kowal, P. Laskowska 52260,0
15. R. Giubilo, O. Hrushevska, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 46300,0
16. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, A. Tokarska-Sommer, W. Sommer 46250,0
17. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 43855,0
18. J. Szweycer 43600,0
19. W. J. Kartus 41700,0
20. Borussia Sp. z o.o. 38550,0
21. Muscat Stud 38475,0
22. Charvát Group s.r.o. 36600,0
23. A. Gawryszewski, S. Wiśniewski 35900,0
24. A. Wyrzyk 34700,0
25. AMP Invest Sp. z o.o., A. Walicki 33350,0
26. SK Janów Podlaski 33050,0
27. K. Kozłowska i K. Mirpuri 32700,0
28. I. Baran, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk, E. Zahariev 32250,0
29. T. Pastuszka, UAB Žirgo Startas 32200,0
30. K. Mirpuri 31700,0
31. A. Kaza, K. Urbańczyk 31425,0
32. M. Łojek, J. Romanowski „Expert-Host”, M. Zawada 31400,0
33. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 30400,0
34. M. Dherment, F. Krupa, Z. Sobolewski, E. Zahariev, Z. Zahariev 28600,0
35. M. Biały 28400,0
36. I. Bogdan, P. i T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 27800,0
37. E. Golonka, Ł. Such 27600,0
38. A. Talarek 26825,0
39. N. Szelągowska 26700,0
40. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 25783,0
41. J., M., R. i Z. Traka 25700,0
42. H. Hristov 25175,0
43. T. Sieradzki 25000,0
44. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 25000,0
45. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak, SK Moszna 24600,0
46. B. Olkowska 24475,0
47. C., K. i U. Pawlak 22925,0
48. K. Cichocki, K. Kamińska, J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 21800,0
49. G. Kogut, Ł. Such 21000,0
50. K. Zakolski 19000,0
51. Dozbud 2 Sp. z o.o. 18700,0
52. J. i J. Zalewscy 18550,0
53. R. Gorczyca, T. Walczyński 18400,0
54. K. Mirpuri i W. Żmiejko 18300,0
55. G., K. i R. Gorczyca 18300,0
56. M. Glinowiecki, D. Parobczy 18050,0
57. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 17750,0
58. M. Falzmann 17625,0
59. I. Porkátová 17600,0
60. A. Pałczyńska, I. Rubiś 17500,0
61. M. Gromala i K. Kozłowska 17150,0
62. Ł. Such i R. Suchecki 16650,0
63. V. Kravets 16000,0
64. K. Záhora 15700,0
65. B. Inda, F. Krupa, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 15300,0
66. Euro-Sport Management W. Engel 14950,0
67. M. Rogowska 14325,0
68. M. Janikowski, A. Kabardov, E. Melnyk 14250,0
69. M. Barbuzińska, P. Wróblewski 14125,0
70. A. Milovanov 13400,0
71. SK Moszna, M. Metza-Jodłowska 13400,0
72. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 13400,0
73. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 13275,0
74. N. Frühwacht 13200,0
75. S. Mazur, R. Urbański 12800,0
76. E. Zahariev 12600,0
77. J. i J. Zalewscy i S. Staub 12400,0
78. E. Nieslaniková 12200,0
79. M. Łojek, SK Moszna, D. Stojanowski, K. Zembowicz 12100,0
80. P. Dukacz, D. Witusiak 12000,0
81. A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska, S. Wiśniewski 12000,0
82. Apivita s.r.o. 12000,0
83. Horses Poland Sp. z o.o., M. Przączak 11875,0
84. E. Melnyk 11800,0
85. I. Wolska, M. Zawada 11425,0
86. Euro-Sport Management W. Engel, M. Kacprzyk 11400,0
87. A. Abu Rkaiek, T. Pastuszka 11250,0
88. K. Rogowski 11125,0
89. V. Luka 11050,0
90. M. i M. Wnorowscy 10875,0
91. A. Pyzara-Nakoniechna 10640,0
92. Zamek Sobków Borkowska Górnikowska sp.j. 10500,0
93. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o., Ł. Such 10400,0
94. M. Borkowski 10400,0
95. DOT Kompleksowa Realizacja Inwestycji D. Paszkowska 10300,0
96. Ł. Such, R. Suchecki, I. Władysiak 10125,0
97. Abdulhamid Alfaraj 10075,0
98. M. Rymchuk 10000,0
99. Wrbna Racing 10000,0
100. J. Chytra 9750,0
101. A. Kupczyński, P. Urbańska 9600,0
102. E. Gębura, R. Gorczyca, T. Walczyński 9500,0
103. M. Mularczyk 9200,0
104. W. Krzemiński 9200,0
105. G. da Luz, A. i K. Liwińska, M. Pilipczuk 8875,0
106. C. Witko, A. Wyrzyk 8800,0
107. Robert Zieliński 8700,0
108. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 8600,0
109. A. Omen 8400,0
110. M. Kapsali, G. Sevastos i D. Zoubourlis 8400,0
111. I. Arestis 8400,0
112. K. J. Bartos 8400,0
113. Amjad Taiss Aljumaily 8400,0
114. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 8300,0
115. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 8000,0
116. A. Bujakiewicz 8000,0
117. V. Vocetka 8000,0
118. inż. J. Sterbacek 8000,0
119. K. Kozłowski, D. Misiukanis 8000,0
120. Sport Sandrovo Ltd 7800,0
121. R. Sumiła 7625,0
122. P. Głowacki 7475,0
123. E. i R. Urbańscy 7400,0
124. T. Pastuszka 7400,0
125. K. A. i P. R. Lis 7350,0
126. Mohammed Obaid Humaid Al Khayyal 7300,0
127. M. Macios, Ł. Such, Michał Wyrzyk 7200,0
128. B. Dörflinger, L. Kowal 7125,0
129. J. Michalak 7000,0
130. SK Michałów i M. Łojek 7000,0
131. A. Jabłońska, K. Kostrzewa 7000,0
132. R. Piwko 7000,0
133. Chantilly Bloodstock Agency 7000,0
134. Liwa Stables 6600,0
135. I. Cegiełka, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski 6400,0
136. A. Łabędzki 6300,0
137. K. Januliene 6200,0
138. Dream Team Sp. z o.o. 6200,0
139. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 6175,0
140. M. Kosicki i P. Nojszewski 6050,0
141. A. Kolpondinou, T. Sonnenborn i K. Urbańczyk 6050,0
142. J. Ryżkowski 5800,0
143. M. i Renata Sumiła 5700,0
144. A. Gągała 5600,0
145. Hafedh Said Sulaiman Al Maskari 5600,0
146. M. Klang 5600,0
147. K. Rogowski, R. Urbański 5525,0
148. C. Witko 5500,0
149. Salem Bani Khalef Alajmi 5500,0
150. M. Laskowska, Albin i M. Nicpoń 5500,0
151. Hassan Ali H A Al-Muhnnadi 5500,0
152. K. Busse 5000,0
153. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 4800,0
154. Z. Grochowska 4800,0
155. K. Mirpuri, Ł. Such 4800,0
156. E. Porębna 4800,0
157. R. Poškus 4700,0
158. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 4475,0
159. Hamed Khadim Butti Alhamid 4400,0
160. S. Mladenovic 4400,0
161. MPK net s.r.o. 4400,0
162. Philipphof – Verein zuf Forderung des Galopprennensports in Osterreich 4200,0
163. A. Lampka-Skowrońska, K. i W. Kryszyłowicz 4200,0
164. Sheikh Nasser bin Mohammed Al Hashar 4200,0
165. A. Majchrzak 4200,0
166. S. Kharchenko, W. Raszyńska, A. Wyrzyk 4000,0
167. A. Falkowski 3950,0
168. SK Iwno 3900,0
169. J. Chrząszcz, P. Gorczyca, A. Kupczyński, P. Laube, M. Macios, R. Urbański, J. i Monika Wyrzyk 3800,0
170. K. Stoch 3775,0
171. E., L. i M. Kasprowicz 3700,0
172. Mustardos P. Gorczyca 3675,0
173. mgr I. Uhlirova 3600,0
174. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska, FF Venture Capital Sp. z o.o. 3600,0
175. M. Borkowski i K. Mirpuri 3500,0
176. T. Wicher 3500,0
177. R. Ptach 3500,0
178. Cheik Saad Al Mukhaini Bahwan 3360,0
179. Sheail Bin Khalifa Al-Kuwari 3360,0
180. Margot FHU 3200,0
181. E. Krakowiak 3200,0
182. Team Mariusz Pudzianowski 3200,0
183. Elektrizace Železnic Praha a.s. 3000,0
184. V. Lempochner 3000,0
185. W. Kryszyłowicz i S. Walotek 3000,0
186. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 2800,0
187. A. Gawryszewski, D. Stojanowski, S. Wiśniewski 2800,0
188. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i A. Talarek 2800,0
189. Unicorn Sp. z o.o. 2600,0
190. Hadi Nasser Al-Naimi 2475,0
191. B. Svyetlitski 2400,0
192. D. i Ł. Such 2400,0
193. S. Johnstone 2400,0
194. V. Pistek 2400,0
195. SK Krasne 2400,0
196. PPH Falba 2375,0
197. J. Wyrzyk 2300,0
198. PPH Parys Sp. z o.o. 2240,0
199. J. Karłowicz 2200,0
200. P. Labenelle 2200,0
201. Ghanim Ahmed Bakhit Sabah Al Rawas 2200,0
202. R. Mӓder 2200,0
203. D. Turkowska 2100,0
204. K. Zatloukal 2000,0
205. JC Concept E. Adamczyk sp.k. 2000,0
206. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 1925,0
207. D., I. i M. Jaskólscy 1900,0
208. WOW! Sp. z o.o., T. Pastuszka 1800,0
209. Z. Król 1700,0
210. M. Stelmaszczyk 1680,0
211. A. Walicki 1600,0
212. A. Kucharska, K. Kozłowska, A. Zagórska 1600,0
213. W. Sudoł, N. Szelągowska 1600,0
214. M. Janikowski i G. Sęczek SK Sęczkowo 1525,0
215. L. Adamczuk 1400,0
216. SK Krasne, W. Kryszyłowicz 1400,0
217. Mubarak Alajmi 1400,0
218. M. Głowacka 1400,0
219. Soud A M J S Alosaimi Alotaibi 1400,0
220. M. Grzechnik, J. Sztuka 1400,0
221. G. Sęczek SK Sęczkowo 1400,0
222. Awad Alajami 1400,0
223. G. Sęczek, M. i W. Sommer, A. Tokarska-Sommer 1400,0
224. Szkoła Jazdy Konnej Magiera M. Nełka 1300,0
225. K. Miondlikowski 1300,0
226. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1120,0
227. B. Białowąs 1025,0
228. K. i M. Kryszyłowicz 1025,0
229. W. Janik, W. Kryszyłowicz 1000,0
230. X. Stachurska, D. Turkowska 1000,0
231. P. Gorczyca, S. Kharchenko, D. Tomiczek, A. Wyrzyk 950,0
232. I. Karathanasis, A. Skrzypczak 950,0
233. K. Mampe, SK Moszna 950,0
234. M. Malinowski 900,0
235. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 850,0
236. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 825,0
237. „MK” M. Kaszubowski 800,0
238. M. Mularczyk, B. Olkowska i G. Szczepańska 800,0
239. Günay Equestrian Invest GmbH 700,0
240. M. Borkowski, Equus Polska W. Saniewski 650,0
241. M. Kryszyłowicz i SK Michałów 625,0
242. K. Mirpuri, Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o. 600,0
243. Regina Arabians C. J. Gołaszewski 560,0
244. P. Wasilewski 550,0
245. K. Borkowska-Mękarska, K. Kozłowska, J. Turek 475,0
246. F. Krupa, M. Pilipczuk, O. Szarłat, N. Wójcik 450,0
247. D. i P. Parobczy 400,0
248. SK Moszna, M. Łojek 400,0
249. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 400,0
250. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 400,0
251. K. Kozłowska, SK Moszna 400,0
252. J. Greaney, J.F. Jones, A. Kucharska 400,0
253. M. Kosicki i L. Staniszewski 350,0
254. F. Al Rahmani 350,0
255. M. Nieznańska 350,0
256. Estel Studio Sp. z o. o. 325,0
257. I. Stoychev 275,0
258. T. Ruciński, A. Urbanowski 275,0
259. J. i U. Appel 225,0
260. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 0,0
261. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
262. Cardboard s.r.o. 0,0
263. Niespodzianka 0,0
264. M. P. Batogowski 0,0
265. K. Bukład, A. Majchrzak 0,0
266. D. Janus 0,0
267. A. Mutwicka 0,0
268. M. i H. Kopel, W. Kryszyłowicz 0,0
269. A. Frydrychowicz, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. i J. Wyrzyk 0,0
270. M. Pilipczuk, T. Wieczorek 0,0
271. S. Molks 0,0
272. M. Biały, P. Gorczyca, W. Pawelus, K. i Ł. Radwańscy, T. Szumski, A. Wyrzyk 0,0
273. J. Pandel 0,0
274. O. Szarłat, W. Żaczek 0,0
275. K. Kamińska, S. Kowalski, W. Sommer, A. Tokarska-Sommer, UAB Žirgo Startas 0,0
276. D. Jaskółka-Grylewicz 0,0
277. R. Świątek 0,0
278. T. Tarczyński 0,0
279. A., A. i M.-A. Rybaczyk 0,0
280. T. Kupryś 0,0
281. Haifi Ali Alhaifi 0,0
282. M. Palacz 0,0
283. M. Dyszkielewicz, M. Sijka i K. Urbańczyk 0,0
284. S. Popelka 0,0
285. G., K., R. Gorczyca, Ł. Such 0,0
286. M. Wierzbicki 0,0
287. M. Byczkowski 0,0
288. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 0,0
289. SK Moszna, R. Świątek 0,0
290. O. Braz i Y. Hamad 0,0
291. B. i K. Błaszak, D. Nowak, R. Z. Zieliński 0,0
292. H. Katschke 0,0
293. K. Zawiliński 0,0
294. S. Edri 0,0
295. Č. Olehla 0,0
296. Syndikát V3J 0,0
297. A. i B. Gągała 0,0
298. P. Trojanova 0,0
299. Mahmoud Abdulkareem Al Twaireet 0,0
300. Stadnina Sobienie E. i P. Krakowiak s.c. 0,0
301. K. Litwiniak 0,0
302. L. Błaszczyk 0,0
303. M. Banaś 0,0
304. A. Gil 0,0
305. Z. Skwarek 0,0
306. V. Rashkova-Ivanova 0,0
3874623,0

Handikap generalny na dzień 18.07.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze 

1. og. Timemaster 86
2. og. Neverland 82
3. og. Petit 81,5
4. og. Gryphon 81
5. og. Emiliano Zapata 80,5
6. wał. Anator 78
7. wał. Blizbor 77
8. kl. Wedding Ring 76,5
9. og. Power Barbarian 76,5
10. og. Guitar Man 76
11. wał. Noble Eagle 76
12. kl. Kabula 76
13. wał. Adahlen 75,5
14. og. Zanzily Passion 75
15. og. Quibou 74,5
16. wał. Bat Eater 74
17. kl. Polonia Spirit F 74
18. wał. Blue Connoisseur 73,5
19. og. Delos 73
20. og. Islamabad 72,5
21. wał. Damask Blade 72,5
22. wał. Inter Approach 72,5
23. og. Luaithrion 72
24. kl. Lady Joanna 71,5
25. og. Trollstroem 71,5
26. og. It’s A Green Thing 71,5
27. og. Caresser 71,5
28. og. Don Zou 71
29. og. Louisville 71
30. kl. Italia Bere 71
31. kl. Scuti 71
32. og. Tullamore 70,5
33. og. Abelard F 70
34. kl. Gloria F 70
35. kl. Jumeirah Beach 70
36. kl. Lady Gabi 69,5
37. wał. El Pago Pago 69,5
38. kl. Virago Westminster 69,5
39. og. Philbert 69,5
40. og. Kaszi 69,5
41. kl. Freya Z 69,5
42. og. Grants Black 69,5
43. kl. Noble Claudine 69
44. kl. Australian Spring 69
45. og. The Kid Bobby B 69
46. kl. Alis Gloriae 69
47. kl. Miss Equus 68,5
48. kl. Charlotte Rmp 68,5
49. wał. Tribunal 68
50. wał. Ventura Kingdom 68
51. og. Leading Lion 68
52. og. Tham Luang 68
53. og. Pilecki 68
54. kl. Dame Gladys 67,5
55. kl. Zireael 67,5
56. og. Parys 67
57. og. Fugaz 67
58. kl. Elvas 67
59. og. Edgar 66,5
60. wał. Lesvos 66,5
61. kl. Toccatina 66,5
62. kl. Mala Czarna 66
63. og. So Good Malpic 66
64. kl. Showmeyourheaven 65,5
65. kl. Ragane 65,5
66. og. Fear of the Dark 65
67. kl. Tres Amour 65
68. wał. Polish King 65
69. kl. Inulla 65
70. og. Indian Galeste 64,5
71. og. Duke Caracan 64,5
72. kl. Viviann* 64,5
73. og. Sarayn 64
74. og. Sileroy 64
75. og. Monte Carlo 64
76. og. Kiss Or Kill 63,5
77. wał. Betfan 63,5
78. wał. Arkano 63
79. kl. Cape’cry 63
80. kl. Gabriella Essence 62,5
81. kl. Bint Marshal 62
82. kl. Hyderabadi 61,5
83. kl. Faith 61,5
84. kl. Valkirie 61
85. wał. Bell Elysees* 61
86. og. Muminek 61
87. kl. Herbatka 60,5
88. og. Gone Hill 60,5
89. kl. Dżemma 60
90. wał. Sayif Shadad 60
91. wał. Felix 59,5
92. wał. Via Fora 59,5
93. kl. Lyudochka 59,5
94. og. Largo Forte 59
95. kl. Domina 59
96. wał. Tudemon 59
97. wał. Harlem 58,5
98. kl. Ujoor 58,5
99. wał. Onyks 58,5
100. og. Zimbardo 58
101. kl. West Side Glory 58
102. kl. Fanny Mendelson 58
103. kl. Szarotka 57,5
104. kl. In Polonia 57,5
105. og. Madiba Movie 57
106. kl. Igraszka 56
107. kl. Killing me softly 56
108. og. Amant 55,5
109. wał. Call Me Home 55
110. kl. Lily Rose 55
111. og. Bertrimont 54,5
112. wał. Calmir 54,5
113. og. Power Spirit 54
114. wał. Tebinio 53,5
115. og. Makhalan 53,5
116. kl. Strielka 52,5
117. wał. Octobermen 52
118. kl. Zoya Rmp 52
119. wał. Artysta 51,5
120. kl. Iskra 51
121. kl. Mola 51
122. og. Mister Luis 49,5
123. kl. Błękitna Laguna 48
124. wał. Witcher 46,5
125. og. Nadworny 46,5
126. og. Książę Nocy 46
127. kl. Dasoudi 37,5
128. kl. Szafirka 35
129. kl. Degusta 30

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie 

1. og. Jolly Jumper 82
2. kl. Lady Iwona 80
3. og. Kaneshya 79
4. og. Matt Machine 78,5
5. kl. Moonu 77
6. og. Don Kasters 76,5
7. og. Le Destrier 75,5
8. og. El Corazone 75,5
9. kl. Jenny of Success 75
10. og. Magic 74,5
11. og. Syriusz 74
12. kl. Westminster Cat 73,5
13. og. Santo Elmo 73,5
14. kl. Lady Jaguar 73
15. og. Taymour 72,5
16. og. Przystojnykaźmierz 72,5
17. og. Groszek 72
18. kl. Be my Girl 72
19. kl. Iva Grey 71,5
20. og. Dacinni 71,5
21. og. Dariyangel 71
22. kl. Chibani 71
23. og. Akurat 70
24. og. Thiry Time 70
25. og. Good Gift 69,5
26. og. Tajfun 69
27. kl. Dakini 68,5
28. og. Maggiore 68
29. og. Respect 68
30. og. Marvelous Stam 67,5
31. og. Roc’h Breizh 67,5
32. kl. Cannacore 67
33. og. Feothan 67
34. kl. Kena 66,5
35. kl. Zarine 66,5
36. og. Emperor’s Game 66,5
37. og. Northern Poker 66
38. og. Filibert 66
39. og. Caro Giorgio 66
40. og. Amon The Great 65,5
41. og. Conall Cernach 65,5
42. kl. Saxon Way 65
43. og. Modus Vivendi 64,5
44. og. Johnny Double 64,5
45. og. Kyrios 64,5
46. kl. Dominanta 64
47. kl. Inter Holy Rock 64
48. og. Empire Of The Sun 64
49. kl. Singers Star 64
50. og. Serpention 63,5
51. og. Lucky Fate 63,5
52. kl. Charming Wiktoria 63,5
53. og. Big Bang 63
54. og. Dywizjon 62,5
55. og. Rock Me Amadeus 62,5
56. og. Izalor 62,5
57. og. I’Pipo 62,5
58. kl. Nadia Morandi 62,5
59. og. Palm Club 62
60. kl. Scarlett Jive 62
61. og. Snajper 62
62. og. Limlight 61,5
63. kl. Cosmic Gift 61,5
64. og. Impas 61
65. og. Chandalar 61
66. og. Chou Pet 61
67. wał. Fuero Royal 60,5
68. og. Shy Boy 60,5
69. kl. Apfel Nonantaise 60,5
70. og. American Bassett 60,5
71. og. Notar 60,5
72. og. Domindar 60
73. og. Zaknafein 60
74. wał. Sopot 60
75. kl. Iskra One 59,5
76. kl. Miss Margot 59,5
77. og. Krissh 59,5
78. og. Cinamoon 59,5
79. og. Storm In The Stars 59
80. kl. Zanza 59
81. og. Signor Cava 58,5
82. kl. Jagga 58,5
83. kl. Grande Plaine 58
84. kl. Ana Swing 58
85. og. Nomen Omen 57,5
86. kl. Trella 57,5
87. og. Mageek 57,5
88. og. Burschi 57,5
89. kl. Mary Queen 57,5
90. kl. Joy Bere 57
91. kl. Jowita 57
92. kl. Sara Smile 56,5
93. kl. Miss Molly 56,5
94. og. Be like Zazou 56,5
95. kl. Tutulala 56,5
96. og. La Vie 56,5
97. kl. Duszka 56
98. kl. Airy Top 56
99. kl. Australian Reef 56
100. kl. Mary Blueberry 56
101. og. Sigismundus Rex 55,5
102. og. Nadaal 55,5
103. kl. Katy Star 55,5
104. kl. Warszawa Express 55
105. kl. Katana Max 55
106. og. Te Quiero Boy 55
107. kl. Nebbiana 54,5
108. kl. Sofronia 54,5
109. og. Borgo 54
110. kl. Silveriyana 54
111. kl. Primaveraa 54
112. og. Real Life 53,5
113. og. Algoritm 53,5
114. kl. Księżna Nocy 53
115. og. Fair Master 53
116. og. Indefinetely 52,5
117. og. Polonez 52,5
118. og. Uroboros 52,5
119. og. Kassar 52
120. og. Magic Universe 52
121. og. Inter Reel 52
122. kl. Terchova 51,5
123. wał. Angelus Satani 51
124. og. Spear Dancer 50,5
125. kl. Sowa Matylda 50
126. kl. Russian Symphony 50
127. kl. Kessi 49,5
128. og. Galeriusz 48
129. kl. Nigrosa 47,5
130. kl. Numeira 47,5
131. kl. Ligia 47
132. kl. Undina 47
133. og. Dream Night 46,5
134. kl. Kaliope 46,5
135. kl. Norona 46
136. og. Disc’o Vol 46
137. kl. Tazra 45
138. kl. Naiade Des Sources 44
139. kl. Elusiva 44
140. og. Kafar 43
141. kl. Usanti 41,5
142. kl. Willamora 40
143. og. Tenczyn 35

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 85
2. og. Rasmy Al Khalediah 84
3. og. Salam Al Khalediah 83,5
4. og. Wielki Dakris 81,5
5. kl. Wasma Al Khalediah 80,5
6. og. Bieshan 80
7. og. Dragon 79,5
8. og. Frehel de Bozouls 77,5
9. og. Apollo del Sol 77,5
10. og. Got de Lagarde 77,5
11. og. Helfik de Bozouls 77
12. og. Wasmy Al Khalediah 76,5
13. wał. Mayar Al Khalediah 76
14. og. Kenjiy 75,5
15. og. Iago 74,5
16. og. Purhib 73,5
17. kl. Hadjar 73
18. og. No Neveur Saularie 72,5
19. og. Celebryk 72,5
20. wał. Ouzbeks du Panjshir 72
21. wał. Honney de Bozouls 72
22. kl. Djenah 71,5
23. og. Eldas 71,5
24. og. Musab 71,5
25. og. Galito de Bozouls 70
26. kl. Awrad Al Khalediah 70
27. og. Hamal 70
28. og. Echaron 68,5
29. og. Najem du Soleil 68,5
30. og. Gabonn 68
31. kl. Asrar Al Khalediah 68
32. kl. Zeeba Al Khalediah 68
33. kl. Aliat Al Khalediah 67,5
34. kl. Mantaa 67,5
35. kl. Anwar Al Khalediah 67
36. og. Hermes d’Etiolles 66,5
37. og. Al Abjar 65
38. og. Hudjel de Bozouls 64
39. og. Alnnajm 64
40. kl. Celtic Amal 64
41. kl. Ehssana 63,5
42. og. Ussam de Carrere 62,5
43. wał. Heliades Armor 62,5
44. og. Parhess 59,5
45. og. Dodge 57
46. wał. Matador 56
47. kl. Rana P 50
48. og. Al-Wir 48
49. kl. Zika 38
50. og. Al-Zar 30

 

4-letnie 

1. og. Zenhaf* 82
2. og. Han Rastaban 80
3. og. Ewest 76,5
4. og. Al Jassim 76,5
5. og. Almared 76
6. kl. Athal Bint Gifara 74,5
7. og. Sharm El Sheikh 74
8. og. Taranom 73,5
9. og. Idelin de Bozouls 73
10. og. Oficer 71,5
11. og. Gensik 71
12. kl. Iroka de Bozouls 70,5
13. og. El Nazir 70,5
14. kl. Zoi 68,5
15. og. Bashar ibn Sayf 68,5
16. og. Munes 68
17. kl. Sabamira 68
18. kl. Kabara Al Jasra 66,5
19. og. Magor HB 66
20. og. Dragado 65,5
21. og. Inouk de Bozouls 65
22. kl. Edormana 65
23. og. Atlas 64,5
24. kl. Ibelia du Pouy 64
25. og. Endemol 63,5
26. kl. Dalma 62,5
27. kl. Zbrojna Fata 62,5
28. og. Sensational 62,5
29. kl. Ideale de Bozouls 62,5
30. og. Farhat 61,5
31. og. Zhaker Muscat 61
32. kl. Dioriska 61
33. og. Jabaar 60,5
34. kl. Haidea 60,5
35. kl. Suzana 60
36. og. Momo 59,5
37. og. Nestor 59
38. kl. Lorelei 59
39. og. Cis 58,5
40. og. Djassy A 58
41. og. Cepun 58
42. kl. Floryna 57,5
43. kl. SS Alreem 57,5
44. og. Machir JR 57
45. kl. Hellada 56
46. wał. Zenith 56
47. og. El Grillo TR 55,5
48. og. Lafadi Shah 55,5
49. kl. Supra 54
50. og. Kadet 53
51. og. Nafea Al Khalediah 52,5
52. og. Sukces 52,5
53. og. Prius 52
54. kl. Federica 52
55. kl. Corsicana 51
56. og. Suryan 50
57. og. Forlet 50
58. wał. Ceo 49
59. kl. Cecheja 46,5
60. og. Gideon 46
61. og. Pueblos 45
62. kl. Makarima 45
63. kl. Konstancja 39
64. og. Cmok Cmok 35

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych


Handikaper
Krzysztof Wolski