Kategoria: Statystyki arch

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 08.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 11 6 4 4 0 5 30 125400,0 36,7 4180,0
2. Turgaev A. 5 0 2 4 1 5 17 56750,0 29,4 3338,2
3. Abaev S. 3 6 2 2 2 3 18 45225,0 16,7 2512,5
4. Reznikov A. 3 5 8 3 2 6 27 61700,0 11,1 2285,2
5. Mura S. 2 3 4 3 2 12 26 39800,0 7,7 1530,8
6. Kalysbek Uulu B. 2 3 2 2 6 7 22 32325,0 9,1 1469,3
7. Srnec M. 2 1 4 2 2 10 21 26350,0 9,5 1254,8
8. Faltejsek J. 2 0 0 1 0 1 4 24400,0 50,0 6100,0
9. Wyrzyk J. 1 2 2 1 2 5 13 21700,0 7,7 1669,2
10. Grzybowski K. 1 2 1 6 4 6 20 21375,0 5,0 1068,8
11. Kamińska K. 1 2 0 1 3 3 10 16875,0 10,0 1687,5
12. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 3 8 19900,0 12,5 2487,5
13. Mazur K. 1 1 0 2 3 2 9 14025,0 11,1 1558,3
14. Lovén N. 1 1 0 0 0 2 4 14800,0 25,0 3700,0
15. Nowak Oskar 1 0 1 0 2 3 7 13925,0 14,3 1989,3
16. Složil P. jr 1 0 0 2 0 2 5 16400,0 20,0 3280,0
17. Petryakov D. 1 0 0 1 1 0 3 9600,0 33,3 3200,0
18. Kardanov A. 1 0 0 1 0 5 7 8850,0 14,3 1264,3
19. Peprna P. 1 0 0 0 1 2 4 9200,0 25,0 2300,0
20. Mannanbek Uulu R. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
21. Novák M. 0 2 0 1 0 1 4 10000,0 0,0 2500,0
22. Benš R. 0 1 1 1 1 1 5 10200,0 0,0 2040,0
23. Kozhomkulov U. 0 1 1 0 1 2 5 6100,0 0,0 1220,0
24. Kumarbek Uulu T. 0 1 0 1 0 1 3 3350,0 0,0 1116,7
25. Gil A. 0 1 0 0 1 3 5 3475,0 0,0 695,0
26. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
27. Myška J. 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
28. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
29. Kratochvil J. 0 0 2 0 0 1 3 6600,0 0,0 2200,0
30. Kabardov A. 0 0 1 1 1 7 10 2700,0 0,0 270,0
31. Mazurkiewicz A. 0 0 1 1 0 2 4 3500,0 0,0 875,0
32. Cyrkler N. 0 0 1 0 1 0 2 1875,0 0,0 937,5
33. Matuský L. 0 0 1 0 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
34. Stromsky M. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
35. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
36. Pantchev D. 0 0 0 1 1 1 3 1200,0 0,0 400,0
37. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
38. Dogdurbek Uulu K. 0 0 0 0 1 5 6 275,0 0,0 45,8
39. Pałczyński P. 0 0 0 0 1 2 3 800,0 0,0 266,7
40. Tuma Petr 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
41. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
42. Pavliček J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
43. Hendzel N. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
44. Rychlak J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
45. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
46. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
47. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Żaczek W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
42 42 42 42 41 127 336 657925,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 08.05.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 5 5 2 6 1 3 22 52875,0 22,7 2403,4
2. Borkowski M. 4 2 3 2 2 5 18 46275,0 22,2 2570,8
3. Jodłowski M. 4 2 2 1 2 2 13 59175,0 30,8 4551,9
4. Kozłowski J. 4 1 1 2 2 2 12 49900,0 33,3 4158,3
5. Wyrzyk A. 3 3 4 1 4 14 29 50350,0 10,3 1736,2
6. Janikowski M. 3 2 3 2 2 2 14 43200,0 21,4 3085,7
7. Zahariev E. 3 1 3 2 2 5 16 31275,0 18,8 1954,7
8. Olkowski W. 2 1 1 5 0 7 16 23800,0 12,5 1487,5
9. Rogowski K. 2 1 0 1 1 10 15 21200,0 13,3 1413,3
10. Tuma Pavel (CZE) 2 0 0 0 0 0 2 22000,0 100,0 11000,0
11. Ziemiański K. 1 4 5 1 2 9 22 36250,0 4,5 1647,7
12. Such Ł. 1 3 1 1 1 5 12 23300,0 8,3 1941,7
13. Kacprzyk M. 1 1 1 1 2 2 8 15100,0 12,5 1887,5
14. Szymczuk W. 1 1 0 1 1 4 8 14075,0 12,5 1759,4
15. Domańska J. 1 1 0 0 0 0 2 8900,0 50,0 4450,0
16. Łojek M. 1 0 4 1 2 6 14 16825,0 7,1 1201,8
17. Świątek R. 1 0 1 1 0 7 10 15500,0 10,0 1550,0
18. Laskowski A. 1 0 1 1 0 1 4 13800,0 25,0 3450,0
19. Szelągowska N. 1 0 0 1 1 0 3 9600,0 33,3 3200,0
20. Kosicki M. 1 0 0 0 0 1 2 5500,0 50,0 2750,0
21. Walicki A. 0 4 0 2 1 2 9 19100,0 0,0 2122,2
22. Pastuszka T. 0 1 1 0 2 1 5 5200,0 0,0 1040,0
23. Pawlak C. 0 1 1 0 1 1 4 5075,0 0,0 1268,8
24. Talarek P. 0 1 1 0 1 1 4 3575,0 0,0 893,8
25. Wnorowski M. 0 1 1 0 0 2 4 3600,0 0,0 900,0
26. Záhorová E. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 6550,0 0,0 3275,0
27. Wróblewski G. W. (CZE) 0 1 0 2 0 1 4 8400,0 0,0 2100,0
28. Piątkowski P. 0 1 0 1 1 3 6 4300,0 0,0 716,7
29. Poles P. (CZE) 0 1 0 1 0 1 3 6800,0 0,0 2266,7
30. Chaboski S. W. 0 1 0 0 1 3 5 3900,0 0,0 780,0
31. Nieslanik M. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
32. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 2 0 1 0 3 7450,0 0,0 2483,3
33. Plavac Salih 0 0 1 2 1 5 9 4750,0 0,0 527,8
34. Vana T. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
35. Porkátová I. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 3600,0 0,0 3600,0
36. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 4 6 2400,0 0,0 400,0
37. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
38. Broz J. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
39. Nakoniechnyi P. 0 0 0 1 0 0 1 850,0 0,0 850,0
40. Kryszyłowicz W. 0 0 0 0 1 3 4 1000,0 0,0 250,0
41. Pilipczuk M. 0 0 0 0 1 2 3 400,0 0,0 133,3
42. Urbańczyk K. 0 0 0 0 1 1 2 425,0 0,0 212,5
43. Ruciński T. 0 0 0 0 1 1 2 275,0 0,0 137,5
44. Wróblewski P. 0 0 0 0 1 0 1 475,0 0,0 475,0
45. Łucki P. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
46. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
47. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Majchrzak A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Piwko R. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
42 42 42 42 41 127 336 657925,0

Handikap generalny na dzień 09.05.2022

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Night Tornado 91
2. og. Timemaster 86
3. og. Petit 82,5
4. og. Guitar Man 81
5. og. Young Thomas 80,5
6. wał. Anator 80
7. og. Neverland 79,5
8. wał. Hipop de Loire 78
9. og. Gryphon 78
10. kl. Wedding Ring 76,5
11. wał. Smashing 76
12. og. Grossier 76
13. kl. Paradise Hill 76
14. wał. Adahlen 75,5
15. og. Zanzily Passion 75,5
16. og. Emiliano Zapata 75
17. wał. Blizbor 75
18. og. Delos 75
19. og. Quibou 74,5
20. wał. Blue Connoisseur 74,5
21. wał. Noble Eagle 74,5
22. og. Crazy Bull 74
23. kl. Kabula 74
24. wał. Bat Eater 74
25. og. Abelard F 73,5
26. og. Power Barbarian 73,5
27. og. Islamabad 73,5
28. og. Grants Black 73
29. og. Trollstroem 73
30. og. Notorious 73
31. og. It’s A Green Thing 72,5
32. wał. El Pago Pago 72,5
33. kl. Lady Gabi 72
34. og. Caresser 72
35. wał. Marysin 72
36. og. Kiss Or Kill 72
37. kl. Lady Joanna 72
38. kl. Nandi 71,5
39. wał. Tribunal 71,5
40. og. Kaszi 71,5
41. kl. Virago Westminster 71,5
42. og. Louisville 71,5
43. og. Don Zou 71
44. kl. Scuti 71
45. kl. Italia Bere 71
46. og. Luaithrion 70,5
47. kl. Frantic 70,5
48. kl. Gabriella Essence 70
49. og. Pilecki 70
50. og. Philbert 69,5
51. kl. Arabella 69,5
52. kl. Dame Gladys 69,5
53. kl. Mala Czarna 69,5
54. og. Tullamore 69,5
55. wał. Damask Blade 69
56. wał. Mukhadar 69
57. kl. Kurierka 69
58. wał. Lesvos 69
59. kl. Alis Gloriae 68,5
60. kl. Mary Elizabeth 68,5
61. kl. Maitresse En Titre 68,5
62. og. Zpigall 68,5
63. kl. Noble Claudine 68,5
64. kl. Nayefa* 68,5
65. og. The Kid Bobby B 68
66. og. Parys 68
67. og. Fear of the Dark 67,5
68. kl. Hyderabadi 67,5
69. kl. Showmeyourheaven 67,5
70. og. King Of Life 67,5
71. og. Indian Galeste 67
72. kl. Herbatka 66,5
73. kl. Terre de Breizh 66
74. wał. Inter Approach 66
75. og. Tham Luang 66
76. kl. Zireael 65,5
77. kl. Toccatina 65,5
78. kl. Ragane 65,5
79. og. Duke Caracan 65,5
80. og. Leading Lion 65,5
81. kl. Tres Amour 65
82. wał. Kodi Express 65
83. kl. Freya Z 64,5
84. kl. Miss Equus 64,5
85. kl. Inulla 64,5
86. og. Sileroy 64
87. wał. Arkano 64
88. og. Fugaz 64
89. kl. Gloria F 63,5
90. wał. Betfan 63
91. wał. Onyks 63
92. og. Novitor 63
93. og. Madiba Movie 63
94. kl. Charlotte Rmp 63
95. wał. Mobecq 62,5
96. kl. Szarotka 62,5
97. og. Air Chief Dancer 62,5
98. kl. Faith 62
99. og. Zimbardo 62
100. kl. Valkirie 62
101. kl. Lyudochka 61,5
102. kl. Theskyisnolimit 61,5
103. wał. Sorreno 61
104. kl. Cape’cry 61
105. kl. Bint Marshal 60,5
106. wał. Sea of Silence 60,5
107. wał. Illdowhatican 60
108. kl. Dżemma 60
109. wał. Harlem 60
110. wał. Sayif Shadad 59,5
111. og. Legionista 59,5
112. wał. Tebinio 59,5
113. og. Sarayn 59,5
114. kl. Sugar Coating 59
115. og. Monte Carlo 59
116. kl. Little Lucky Charm 58,5
117. og. Makhalan 58,5
118. kl. Yennefer 58,5
119. og. Darvil 58,5
120. kl. Uzza 58,5
121. wał. Via Fora 58,5
122. og. Muminek 58,5
123. og. Gone Hill 58
124. og. Gloster 58
125. kl. Jumeirah Beach 58
126. og. Amant 58
127. kl. Ujoor 57
128. kl. Iskra 57
129. wał. Angelic Time 57
130. og. Frankie Zapata 57
131. og. Bertrimont 56,5
132. kl. Lily Rose 56
133. wał. Calmir 55,5
134. wał. Kontrargument 55,5
135. og. Power Spirit 55,5
136. wał. Call Me Home 55
137. kl. Zoya Rmp 55
138. wał. Tudemon 54,5
139. wał. Akcent Caro 54,5
140. kl. Igraszka 54,5
141. kl. Karagana 54,5
142. wał. Felix 54
143. kl. Speedy Girl 54
144. kl. In Polonia 53,5
145. wał. Artysta 53
146. kl. Strielka 53
147. og. So Good Malpic 53
148. og. Gul 51,5
149. kl. Mola 51
150. og. Mister Luis 49,5
151. og. Książę Nocy 49
152. kl. Nickle 48,5
153. wał. Witcher 48
154. wał. Koenigsbrunn 48
155. wał. Dream It Possible 46
156. wał. Meadow Life* 46
157. kl. Tango Queen 45,5
158. og. Z Zedan 45
159. og. Aidan 45
160. kl. Błękitna Laguna 43,5
161. kl. Dasoudi 38,5
162. wał. Sant Taxiarchis 37
163. kl. Szafirka 36,5
164. kl. Tudiana 36,5
165. kl. Degusta 34,5
166. kl. Cyclone Life 32,5

 

*koń z prawem startu wyłącznie w gonitwach międzynarodowych

3-letnie

1. og. Matt Machine 79,5
2. kl. Moonu 77,5
3. kl. Westminster Cat 76
4. og. Don Kasters 75,5
5. og. Jolly Jumper 75
6. og. Groszek 75
7. og. Kaneshya 75
8. og. Syriusz 74
9. og. Akurat 73
10. og. Magic 73
11. kl. Dakini 72,5
12. og. Dacinni 72,5
13. kl. Jenny of Success 72
14. og. Marvelous Stam 71,5
15. og. El Corazone 71,5
16. og. Tajfun 71
17. og. Taymour 71
18. kl. Cannacore 69,5
19. kl. Kena 68,5
20. og. Przystojnykaźmierz 68
21. kl. Zarine 67
22. kl. Joy Bere 66,5
23. og. Amon The Great 66,5
24. og. Serpention 66
25. kl. Scarlett Jive 65,5
26. og. Palm Club 65,5
27. og. Modus Vivendi 65
28. og. Caro Giorgio 65
29. og. Johnny Double 64,5
30. og. Filibert 64
31. og. I’Pipo 64
32. kl. Iskra One 63,5
33. og. Rock Me Amadeus 63,5
34. og. Donny di 63,5
35. og. Thiry Time 63
36. og. Santo Elmo 63
37. kl. Charming Wiktoria 62,5
38. og. Impas 62
39. kl. Singers Star 62
40. og. Snajper 62
41. kl. Iva Grey 61,5
42. og. Be like Zazou 61,5
43. og. Good Gift 61,5
44. og. Maggiore 61,5
45. og. Zaknafein 61
46. og. Shy Boy 60,5
47. og. Domindar 60,5
48. kl. Duszka 60
49. og. Emperor’s Game 60
50. og. Kassar 60
51. kl. Miss Margot 59,5
52. kl. Jowita 59,5
53. og. Signor Cava 59,5
54. kl. Ana Swing 59,5
55. kl. Chibani 59
56. kl. Apfel Nonantaise 59
57. kl. Tutulala 59
58. og. Karak 59
59. og. Nomen Omen 59
60. kl. Terchova 58,5
61. og. Limlight 58,5
62. og. Borgo 58
63. og. Empire Of The Sun 58
64. og. Burschi 57,5
65. kl. Silveriyana 57
66. og. Feothan 57
67. kl. Australian Reef 57
68. kl. Cosmic Gift 56,5
69. og. Sigismundus Rex 56,5
70. og. Big Bang 56
71. kl. Nebbiana 56
72. kl. Lady Iwona 56
73. kl. Farsala 55,5
74. kl. Księżna Nocy 55,5
75. kl. Warszawa Express 55
76. og. Dariyangel 54,5
77. kl. Mary Queen 54,5
78. kl. Duches Ajeez 54,5
79. kl. Sofronia 54
80. og. Storm In The Stars 54
81. og. Cinamoon 53,5
82. og. Polonez 53,5
83. wał. Angelus Satani 53,5
84. og. Conall Cernach 52
85. kl. Nadia Morandi 51,5
86. kl. Kessi 51,5
87. kl. Jagga 51,5
88. kl. Tayra 51
89. wał. Vatan 51
90. og. Magic Universe 50,5
91. kl. Aila 50
92. og. Spear Dancer 50
93. kl. Nigrosa 49,5
94. kl. Madam Agnes 49
95. og. Galeriusz 49
96. kl. Kaliope 48,5
97. kl. Usanti 42,5
98. kl. Numeira 42,5
99. og. Kafar 40
100. kl. Toyama 38,5
101. og. Super Sztorm 38

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. kl. Amwaj Al Khalediah 86,5
2. og. Rasmy Al Khalediah 84
3. og. Dragon 82,5
4. og. Salam Al Khalediah 80,5
5. wał. Mayar Al Khalediah 80
6. og. Wielki Dakris 79
7. og. Apollo del Sol 78,5
8. kl. Wasma Al Khalediah 78
9. og. Frehel de Bozouls 77,5
10. og. Seiful Muliuk 77
11. og. Hosco de Bozouls 77
12. og. Wasmy Al Khalediah 76
13. og. Gatsby de Bozouls 75,5
14. og. Kenjiy 75
15. og. Sjabahar 'OA’ 75
16. og. Purhib 74
17. kl. Hadjar 73,5
18. og. Musab 73
19. wał. Ouzbeks du Panjshir 73
20. og. Bieshan 73
21. og. Got de Lagarde 72,5
22. og. Eldas 72,5
23. kl. Awrad Al Khalediah 72
24. og. Mutar JR 72
25. og. No Neveur Saularie 71,5
26. og. Echaron 71,5
27. kl. Djenah 71,5
28. og. Iago 71
29. og. Galito de Bozouls 71
30. og. Celebryk 71
31. kl. Aliat Al Khalediah 70,5
32. og. Hes 70
33. og. Hamal 69,5
34. wał. Honney de Bozouls 69,5
35. og. Gabonn 69
36. kl. Anwar Al Khalediah 68,5
37. kl. Asrar Al Khalediah 68
38. og. Najem du Soleil 68
39. og. Sir Amer 67,5
40. og. Alnnajm 67
41. kl. Heredia 67
42. kl. Zeeba Al Khalediah 66,5
43. og. Hudjel de Bozouls 66,5
44. kl. Celtic Amal 66
45. wał. Hazim Al Khalediah 66
46. wał. Heliades Armor 65
47. og. Arash 64,5
48. kl. Ehssana 64
49. og. Pressus 63,5
50. og. Dodge 63
51. og. Ussam de Carrere 62,5
52. og. Palmir 62
53. og. Om Marakesh 62
54. wał. Matador 58
55. og. Parhess 57,5
56. og. Hermes 57
57. wał. Aranik 56
58. og. Terrior 54,5
59. kl. Zahirja 48
60. og. Menago 47
61. kl. Zika 38
62. og. Al-Zar 22
63. og. Al-Wir 22
64. og. Nabel Al Khalediah 12
65. og. Nawaf Al Khalediah 12

 

4-letnie

1. og. Al Jassim 78,5
2. og. Han Rastaban 75,5
3. kl. Athal Bint Gifara 73,5
4. og. Idelin de Bozouls 73,5
5. og. Wirgilion 72
6. og. El Nazir 71,5
7. kl. Maeali Muscat 71
8. og. Almared 70
9. kl. Sabamira 68
10. og. Munes 68
11. og. Dragado 67,5
12. og. Ewest 66,5
13. og. Oficer 66,5
14. og. Gensik 66
15. kl. Zoi 65,5
16. og. Bashar ibn Sayf 65
17. kl. Dalma 64,5
18. og. Atlas 64,5
19. og. Endemol 64
20. kl. Iroka de Bozouls 64
21. kl. Floryna 63,5
22. og. Farhat 63
23. og. Brahim 63
24. og. Magor HB 62,5
25. og. Zhaker Muscat 62
26. og. Momo 61,5
27. kl. Suzana 61,5
28. kl. Haidea 61
29. og. Cis 61
30. kl. Zbrojna Fata 60,5
31. kl. Kabara Al Jasra 60
32. og. Wellman 60
33. og. Nestor 59,5
34. og. Salik 59,5
35. kl. Ivory de Bozouls 59
36. og. Cepun 59
37. kl. Lorelei 59
38. kl. Edormana 58,5
39. og. Dream Day 57
40. og. El Grillo TR 56,5
41. kl. Dioriska 56,5
42. og. Pueblos 56,5
43. og. Inouk de Bozouls 56,5
44. kl. Hellada 56
45. og. Enterprize 56
46. og. Lafadi Shah 55
47. og. Prius 55
48. og. Nafea Al Khalediah 54,5
49. og. Machir JR 54,5
50. og. Kadet 53,5
51. kl. Federica 53
52. kl. Makarima 52,5
53. kl. Supra 52
54. og. Ceo 50,5
55. kl. Corsicana 50,5
56. og. Forlet 50
57. og. Suryan 50
58. kl. Cecheja 49,5
59. og. Sukces 46
60. og. Cmok Cmok 43
61. kl. Konstancja 43
62. og. Boy Mador 36
63. kl. Espazzita 18

 


Handikaper
Krzysztof Wolski 

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Outstrip (GB) 2011 Exceed And Excel (AUS) 2 2 2 2 33000,0 16500,0 100,0
2. Ruten (USA) 2005 El Prado (IRE) 4 2 2 4 21000,0 5250,0 50,0
3. Dandy Man (IRE) 2003 Mozart (IRE) 2 0 0 2 14800,0 7400,0 0,0
4. Ramonti (FR) 2002 Martino Alonso (IRE) 3 1 1 3 14000,0 4666,7 33,3
5. National Defense (GB) 2014 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
6. Stormy Jail (IRE) 2004 Stormy Atlantic (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
7. Samum (GER) 1997 Monsun (GER) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
8. Indy Champ (USA) 2006 A.P. Indy (USA) 2 1 1 2 11600,0 5800,0 50,0
9. Charm Spirit (IRE) 2011 Invincible Spirit (IRE) 4 1 1 4 10800,0 2700,0 25,0
10. Motivator (GB) 2002 Montjeu (IRE) 1 1 1 1 10000,0 10000,0 100,0
11. Champs Elysees (GB) 2003 Danehill (USA) 3 1 1 3 9700,0 3233,3 33,3
12. Australia (GB) 2011 Galileo (IRE) 3 1 1 3 9550,0 3183,3 33,3
13. Ulysses (IRE) 2013 Galileo (IRE) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
14. Dastarhon (IRE) 2010 Dansili (GB) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
15. Free Eagle (IRE) 2011 High Chaparral (IRE) 2 1 1 2 9400,0 4700,0 50,0
16. Nayef (USA) 1998 Gulch (USA) 1 1 1 1 8500,0 8500,0 100,0
17. Duke of Zamindar (IRE) 2010 Zamindar (USA) 2 1 1 2 8475,0 4237,5 50,0
18. Adaay (IRE) 2012 Kodiac (GB) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
19. Silver Frost (IRE) 2006 Verglas (IRE) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
20. Sepoy (AUS) 2008 Elusive Quality (USA) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
21. Le Havre (IRE) 2006 Noverre (USA) 2 1 1 2 7000,0 3500,0 50,0
22. Fast Company (IRE) 2005 Danehill Dancer (IRE) 1 1 1 1 7000,0 7000,0 100,0
23. Kendargent (FR) 2003 Kendor (FR) 2 0 0 2 6800,0 3400,0 0,0
24. Exciting Life (IRE) 2008 Titus Livius (FR) 7 0 0 7 6450,0 921,4 0,0
25. Eagle Top (GB) 2011 Pivotal (GB) 4 0 0 4 5400,0 1350,0 0,0
26. French Fifteen (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 3 0 0 3 5400,0 1800,0 0,0
27. Mukhadram (GB) 2009 Shamardal (USA) 2 0 0 2 5200,0 2600,0 0,0
28. Silvaner (GER) 2008 Lomitas (GB) 4 0 0 4 5200,0 1300,0 0,0
29. Hunter’s Light (IRE) 2008 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 5000,0 5000,0 0,0
30. Zanzibari (USA) 2007 Smart Strike (CAN) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
31. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 2 0 0 3 4800,0 2400,0 0,0
32. Lucayan (FR) 2009 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
33. Zazou (GER) 2007 Shamardal (USA) 2 0 0 2 4500,0 2250,0 0,0
34. Fly To The Stars (GB) 1994 Bluebird (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
35. Red Rocks (IRE) 2003 Galileo (IRE) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
36. Cityscape (GB) 2006 Selkirk (USA) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
37. Profitable (IRE) 2012 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
38. Nathaniel (IRE) 2008 Galileo (IRE) 2 0 0 2 3200,0 1600,0 0,0
39. Harzand (IRE) 2013 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
40. Territories (IRE) 2012 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
41. Style Vendome (FR) 2010 Anabaa (USA) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
42. Planteur (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 2 0 0 2 3200,0 1600,0 0,0
43. Markaz (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
44. Scissor Kick (AUS) 2011 Redoute’s Choice (AUS) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
45. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
46. Moonjaz (GB) 1997 Nashwan (USA) 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
47. Diktat (GB) 1995 Warning (GB) 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
48. Belardo (IRE) 2012 Lope de Vega (IRE) 2 0 0 2 2800,0 1400,0 0,0
49. Worthadd (IRE) 2007 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 2800,0 2800,0 0,0
50. Durante Alighieri (GB) 2008 Galileo (IRE) 1 0 0 1 2550,0 2550,0 0,0
51. Universal (IRE) 2009 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 2500,0 2500,0 0,0
52. Vadamos (FR) 2011 Monsun (GER) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
53. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 2 0 0 2 2400,0 1200,0 0,0
54. Timos (GER) 2005 Sholokhov (IRE) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
55. October (USA) 2008 Kingmambo (USA) 3 0 0 3 2400,0 800,0 0,0
56. The Last Lion (IRE) 2014 Choisir (AUS) 1 0 0 1 2100,0 2100,0 0,0
57. Camelot (GB) 2009 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 2100,0 2100,0 0,0
58. The Bogberry (USA) 2005 Hawk Wing (USA) 1 0 0 1 2000,0 2000,0 0,0
59. Zarak (FR) 2013 Dubawi (IRE) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
60. So You Think (NZ) 2006 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
61. Air Chief Marshal (IRE) 2007 Danehill Dancer (IRE) 3 0 0 3 1750,0 583,3 0,0
62. Cotai Glory (GB) 2012 Exceed And Excel (AUS) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
63. Battle of Marengo (IRE) 2010 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
64. Amaron (GB) 2009 Shamardal (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
65. Emperor Ajeez (IRE) 2010 Holy Roman Emperor (IRE) 2 0 0 2 1600,0 800,0 0,0
66. Tagula (IRE) 1993 Taufan (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
67. Intello (GER) 2010 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
68. Caccini (FR) 2013 American Post (GB) 3 0 0 3 1200,0 400,0 0,0
69. Star Poker (IRE) 2010 Footstepsinthesand (GB) 2 0 0 2 1200,0 600,0 0,0
70. Authorized (IRE) 2004 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 1000,0 1000,0 0,0
71. Cockney Rebel (IRE) 2004 Val Royal (FR) 1 0 0 1 850,0 850,0 0,0
72. Exaltation (IRE) 1998 Rainbow Quest (USA) 2 0 0 2 800,0 400,0 0,0
73. Gutaifan (IRE) 2013 Dark Angel (IRE) 2 0 0 2 800,0 400,0 0,0
74. Anodin (IRE) 2010 Anabaa (USA) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
75. Epaulette (AUS) 2009 Commands (AUS) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
76. Mastercraftsman (IRE) 2006 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
77. Rajsaman (FR) 2007 Linamix (FR) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
78. Jovellanos 2005 Jape (USA) 1 0 0 1 700,0 700,0 0,0
79. Dutch Art (GB) 2004 Medicean (GB) 1 0 0 1 600,0 600,0 0,0
80. Charming Thought (GB) 2012 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 600,0 600,0 0,0
81. Dream Ahead (USA) 2008 Diktat (GB) 1 0 0 1 475,0 475,0 0,0
82. Lope de Vega (IRE) 2007 Shamardal (USA) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
83. Highland Reel (IRE) 2012 Galileo (IRE) 2 0 0 2 400,0 200,0 0,0
84. Elzaam (AUS) 2008 Redoute’s Choice (AUS) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
85. Starspangledbanner (AUS) 2006 Choisir (AUS) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
86. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 3 0 0 3 400,0 133,3 0,0
87. Archipenko (USA) 2004 Kingmambo (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
88. Elvstroem (AUS) 2000 Danehill (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
89. Power (GB) 2009 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
90. Zelzal (FR) 2013 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
91. Elm Park (GB) 2012 Phoenix Reach (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
92. Pedro the Great (USA) 2010 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
93. Camacho (GB) 2002 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
94. Captain Marvelous (IRE) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
95. Ayahuasca (USA) 2010 Johar (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
96. The Grey Gatsby (IRE) 2011 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
97. Pride of Dubai (AUS) 2012 Street Cry (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
98. Duke of Marmalade (IRE) 2004 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
99. Tempelwächter (GER) 1994 Acatenango (GER) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
100. Golden Tirol (GER) 2006 Is Tirol (IRE) 3 0 0 3 0,0 0,0 0,0
101. Literato (FR) 2004 Kendor (FR) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
102. Holy Roman Emperor (IRE) 2004 Danehill (USA) 3 0 0 3 0,0 0,0 0,0
103. Kheleyf (USA) 2001 Green Desert (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
104. Garswood (GB) 2010 Dutch Art (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
105. Gleneagles (IRE) 2012 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
106. Wings of Eagles (FR) 2014 Pour Moi (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
107. Invincible Spirit (IRE) 1997 Green Desert (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
108. Storm The Stars (USA) 2012 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
109. Estejo (GER) 2004 Johan Cruyff (GB) 5 0 0 5 0,0 0,0 0,0
110. Olympic Glory (IRE) 2010 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
111. Noel (GER) 1995 Acatenango (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
112. Sidestep (AUS) 2010 Exceed And Excel (AUS) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
113. Ultra (IRE) 2013 Manduro (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
114. Decorated Knight (GB) 2012 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
115. Daredevil (IRE) 2009 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
116. The Gurkha (IRE) 2013 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
117. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
118. Slade Power (IRE) 2009 Dutch Art (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
119. American Devil (FR) 2009 American Post (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
120. Fountain of Youth (IRE) 2011 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
121. Dariyan (FR) 2012 Shamardal (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
122. Jukebox Jury (IRE) 2006 Montjeu (IRE) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
123. Pomellato (GER) 2005 Big Shuffle (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
124. Maxios (GB) 2008 Monsun (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
125. Shamardal (USA) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
126. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
127. Hannouma (IRE) 2005 Anabaa (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
128. Kamsin (GER) 2005 Samum (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
129. Aces Star (USA) 2007 Monarchos (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
130. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
131. Fairlypi (IRE) 2003 Pivotal (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
132. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
133. Suteki Shinsukekun (USA) 2003 Danzig (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
134. Mikhail Glinka (IRE) 2007 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
204 23 23 205 413800,0

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Nayef Al Khalidiah (SA) 2005 Calin du Loup (FR) 1 1 1 1 15000,0 15000,0 100,0
2. Nashwan Al Khalidiah (SA) 2004 Tiwaiq (SA) 3 1 1 3 11775,0 3925,0 33,3
3. Al Mamun Monlau (FR) 2008 Munjiz (FR) 2 1 1 2 8900,0 4450,0 50,0
4. Dahess (GB) 1999 Amer (SA) 6 0 0 6 8475,0 1412,5 0,0
5. Muguet de Pascade (FR) 2001 Tidjani (FR) 2 1 1 2 7200,0 3600,0 50,0
6. Kerbella (FR) 1992 Kesberoy (FR) 1 1 1 1 5500,0 5500,0 100,0
7. MerciMurhib Kossack (NL) 2013 Murhib (QA) 1 1 1 1 5500,0 5500,0 100,0
8. Ontario HF (US) 1999 Monarch AH (US) 3 0 0 3 2475,0 825,0 0,0
9. Amer (SA) 1984 Wafi (SA) 1 0 0 1 2200,0 2200,0 0,0
10. Mahabb (AE) 2001 Tahar de Candelon (FR) 1 0 0 1 2200,0 2200,0 0,0
11. Sayf (FR) 2004 Kesberoy (FR) 1 0 0 1 2200,0 2200,0 0,0
12. No Risk Al Maury (FR) 2002 Kesberoy (FR) 2 0 0 2 1950,0 975,0 0,0
13. Murhib (QA) 2004 Amer (SA) 1 0 0 1 1500,0 1500,0 0,0
14. General (GB) 2005 Amer (SA) 1 0 0 1 1100,0 1100,0 0,0
15. Hyyaf Al Khalediah 2008 Tiwaiq (SA) 1 0 0 1 1100,0 1100,0 0,0
16. Mared Al Sahra (GB) 2002 Amer (SA) 1 0 0 1 750,0 750,0 0,0
17. Assy (QA) 2009 Amer (SA) 1 0 0 1 550,0 550,0 0,0
18. Al Tair (GB) 2007 Amer (SA) 1 0 0 1 550,0 550,0 0,0
19. Asraa Min Albarq (GB) 2003 Amer (SA) 1 0 0 1 425,0 425,0 0,0
20. Kurier (RU) 2003 Egis 1 0 0 1 275,0 275,0 0,0
21. Kryptonite CS (US) 2004 Kador de Blaziet (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
22. Von (DE) 2001 Tidjani (FR) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
23. Wares 2009 Ontario HF (US) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
24. Wasilew 2008 Ontario HF (US) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
25. Westim 2010 Nougatin (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
26. Nougatin (FR) 1994 Dormane (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
27. Jalnar Al Khalidiah (SA) 2005 Tiwaiq (SA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
28. BS Black Fable (DE) 1998 Taladinn (US) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
29. Emino 2011 Dragomir 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
30. Gordion 2006 Galba (DE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
31. Barak (AE) 2006 Amer (SA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
32. Piaff 1997 Eldon 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
45 6 6 45 79625,0

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. sum wygranych ogółem w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp Nazwa rok ur. oj. repr. l. koni zw. Im st. PLN śr suma na konia % zw
1. Zafonic (USA) 1990 Gone West (USA) 1 1 1 1 25000,0 25000,0 100,0
2. Oasis Dream (GB) 2000 Green Desert (USA) 2 2 2 2 17500,0 8750,0 100,0
3. Nayef (USA) 1998 Gulch (USA) 4 1 1 4 16850,0 4212,5 25,0
4. Cape Cross (IRE) 1994 Green Desert (USA) 5 1 1 5 15200,0 3040,0 20,0
5. Jape (USA) 1994 Alleged (USA) 9 1 1 9 13000,0 1444,4 11,1
6. Zafonium (USA) 1997 Zafonic (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
7. Sky Mesa (USA) 2000 Pulpit (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
8. Arch (USA) 1995 Kris S. (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
9. Antonius Pius (USA) 2001 Danzig (USA) 1 1 1 1 12000,0 12000,0 100,0
10. Fast and Furious (FR) 2001 Singspiel (IRE) 2 1 1 2 11600,0 5800,0 50,0
11. Dubawi (IRE) 2002 Dubai Millennium (GB) 2 1 1 2 10200,0 5100,0 50,0
12. Bahamian Bounty (GB) 1994 Cadeaux Genereux (GB) 2 1 1 2 10100,0 5050,0 50,0
13. Kodiac (GB) 2001 Danehill (USA) 1 0 0 1 10000,0 10000,0 0,0
14. Apeldoorn (FR) 1982 R B Chesne (GB) 1 1 1 1 10000,0 10000,0 100,0
15. Auenadler (GER) 1992 Big Shuffle (USA) 1 1 1 1 9500,0 9500,0 100,0
16. Doyen (IRE) 2000 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 2 9200,0 4600,0 50,0
17. Shirocco (GER) 2001 Monsun (GER) 2 1 1 2 8600,0 4300,0 50,0
18. Exceed And Excel (AUS) 2000 Danehill (USA) 2 1 1 2 8600,0 4300,0 50,0
19. Monsun (GER) 1990 Königsstuhl (GER) 2 1 1 2 8500,0 4250,0 50,0
20. Elusive City (USA) 2000 Elusive Quality (USA) 4 1 1 4 8400,0 2100,0 25,0
21. Mr. Greeley (USA) 1992 Gone West (USA) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
22. Enjoy Plan (USA) 1990 Alydar (USA) 3 1 1 3 8000,0 2666,7 33,3
23. Halling (USA) 1991 Diesis (GB) 1 1 1 1 8000,0 8000,0 100,0
24. Peintre Celebre (USA) 1994 Nureyev (USA) 2 0 0 2 5800,0 2900,0 0,0
25. Oratorio (IRE) 2002 Danehill (USA) 6 0 0 6 5600,0 933,3 0,0
26. Dalakhani (IRE) 2000 Darshaan (GB) 6 0 0 6 5600,0 933,3 0,0
27. Dunkerque (FR) 2005 Highest Honor (FR) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
28. Marju (IRE) 1988 Last Tycoon (IRE) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
29. Kendor (FR) 1986 Kenmare (FR) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
30. All Hands On Deck (USA) 1982 Topsider (USA) 1 0 0 1 4800,0 4800,0 0,0
31. Danehill Dancer (IRE) 1993 Danehill (USA) 3 0 0 3 4600,0 1533,3 0,0
32. Lord Of Men (GB) 1993 Groom Dancer (USA) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
33. Dashing Blade (GB) 1987 Elegant Air (GB) 1 0 0 1 4000,0 4000,0 0,0
34. Don Corleone (GB) 1992 Caerleon (USA) 1 0 0 1 3800,0 3800,0 0,0
35. Dr Fong (USA) 1995 Kris S. (USA) 2 0 0 2 3600,0 1800,0 0,0
36. Hurricane Run (IRE) 2002 Montjeu (IRE) 2 0 0 2 3600,0 1800,0 0,0
37. Silvano (GER) 1996 Lomitas (GB) 1 0 0 1 3600,0 3600,0 0,0
38. Trempolino (USA) 1984 Sharpen Up (GB) 1 0 0 1 3600,0 3600,0 0,0
39. Speightstown (USA) 1998 Gone West (USA) 1 0 0 1 3400,0 3400,0 0,0
40. Tiger Hill (IRE) 1995 Danehill (USA) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
41. Iffraaj (GB) 2001 Zafonic (USA) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
42. Smart Strike (CAN) 1992 Mr. Prospector (USA) 1 0 0 1 3200,0 3200,0 0,0
43. Scater 1990 Dixieland 1 0 0 1 3000,0 3000,0 0,0
44. Tertullian (USA) 1995 Miswaki (USA) 2 0 0 2 2850,0 1425,0 0,0
45. Sea The Stars (IRE) 2006 Cape Cross (IRE) 1 0 0 1 2800,0 2800,0 0,0
46. King’s Best (USA) 1997 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 2800,0 2800,0 0,0
47. Invincible Spirit (IRE) 1997 Green Desert (USA) 3 0 0 3 2550,0 850,0 0,0
48. Kingmambo (USA) 1990 Mr. Prospector (USA) 2 0 0 2 2550,0 1275,0 0,0
49. Zaha (CAN) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 2550,0 2550,0 0,0
50. Dream Ahead (USA) 2008 Diktat (GB) 1 0 0 1 2500,0 2500,0 0,0
51. Acclamation (GB) 1999 Royal Applause (GB) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
52. Captain Marvelous (IRE) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
53. Sholokhov (IRE) 1999 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
54. Generous (IRE) 1988 Caerleon (USA) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
55. Saint Cyrien (FR) 1980 Luthier (FR) 1 0 0 1 2400,0 2400,0 0,0
56. Falco (USA) 2005 Pivotal (GB) 1 0 0 1 2100,0 2100,0 0,0
57. Vespone (IRE) 2000 Llandaff (USA) 1 0 0 1 2000,0 2000,0 0,0
58. Sadler’s Wells (USA) 1981 Northern Dancer (CAN) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
59. Distant Relative (IRE) 1986 Habitat (USA) 1 0 0 1 1900,0 1900,0 0,0
60. Alzao (USA) 1980 Lyphard (USA) 1 0 0 1 1700,0 1700,0 0,0
61. In The Wings (GB) 1986 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
62. Lomitas (GB) 1988 Niniski (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
63. Desert King (IRE) 1994 Danehill (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
64. Ecosse (FR) 2000 Peintre Celebre (USA) 2 0 0 2 1600,0 800,0 0,0
65. Indian Ridge (IRE) 1985 Ahonoora (GB) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
66. Sorbie Tower (IRE) 1993 Soviet Lad (USA) 1 0 0 1 1600,0 1600,0 0,0
67. Cloword (IRE) 2003 Spinning World (USA) 1 0 0 1 1400,0 1400,0 0,0
68. Arcano (IRE) 2007 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 1200,0 1200,0 0,0
69. Singspiel (IRE) 1992 In The Wings (GB) 3 0 0 3 1200,0 400,0 0,0
70. Needham’s Fort (USA) 2004 A.P. Indy (USA) 1 0 0 1 1200,0 1200,0 0,0
71. Royal Court (IRE) 1993 Sadler’s Wells (USA) 5 0 0 5 1100,0 220,0 0,0
72. Amadeus Wolf (GB) 2003 Mozart (IRE) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
73. Manduro (GER) 2002 Monsun (GER) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
74. In Camera (IRE) 1992 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
75. Enrique (GB) 1996 Barathea (IRE) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
76. Windsor Knot (IRE) 2002 Pivotal (GB) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
77. Raven’s Pass (USA) 2005 Elusive Quality (USA) 2 0 0 2 800,0 400,0 0,0
78. Orpen (USA) 1996 Lure (USA) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
79. Lawman (FR) 2004 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
80. One Cool Cat (USA) 2001 Storm Cat (USA) 1 0 0 1 800,0 800,0 0,0
81. Azamour (IRE) 2001 Night Shift (USA) 1 0 0 1 700,0 700,0 0,0
82. Teofilo (IRE) 2004 Galileo (IRE) 2 0 0 2 600,0 300,0 0,0
83. Belenus (GER) 1996 Lomitas (GB) 4 0 0 4 475,0 118,8 0,0
84. Araafa (IRE) 2003 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 475,0 475,0 0,0
85. Danehill (USA) 1986 Danzig (USA) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
86. Tagula (IRE) 1993 Taufan (USA) 2 0 0 2 400,0 200,0 0,0
87. Pivotal (GB) 1993 Polar Falcon (USA) 1 0 0 1 400,0 400,0 0,0
88. Nashwan (USA) 1986 Blushing Groom (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
89. Docksider (USA) 1995 Diesis (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
90. Kouroun (FR) 1998 Kaldoun (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
91. Rock of Gibraltar (IRE) 1999 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
92. Zafeen (FR) 2000 Zafonic (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
93. Compton Place (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
94. Tempelwächter (GER) 1994 Acatenango (GER) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
95. Linamix (FR) 1987 Mendez (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
96. Noverre (USA) 1998 Rahy (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
97. Galileo (IRE) 1998 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
98. Duke of Marmalade (IRE) 2004 Danehill (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
99. Be My Chief (USA) 1987 Chief’s Crown (USA) 1 0 0 2 0,0 0,0 0,0
100. Dansili (GB) 1996 Danehill (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
101. Dushyantor (USA) 1993 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
102. Footstepsinthesand (GB) 2002 Giant’s Causeway (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
103. Kheleyf (USA) 2001 Green Desert (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
104. Best of The Bests (IRE) 1997 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
105. Zebedee (GB) 2008 Invincible Spirit (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
106. Selkirk (USA) 1988 Sharpen Up (GB) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
107. Early March (GB) 2002 Dansili (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
108. Llandaff (USA) 1990 Lyphard (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
109. Nowogródek 1997 Who Knows (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
110. Lateral (GB) 2003 Singspiel (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
111. Fastnet Rock (AUS) 2001 Danehill (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
112. Giant’s Causeway (USA) 1997 Storm Cat (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
113. Dandy Man (IRE) 2003 Mozart (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
114. Youmzain (IRE) 2003 Sinndar (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
115. Lord of England (GER) 2003 Dashing Blade (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
116. Fairly Ransom (USA) 2000 Red Ransom (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
117. Hawk Wing (USA) 1999 Woodman (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
118. Indian Rocket (GB) 1994 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
119. Muhtathir (GB) 1995 Elmaamul (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
120. Royal Applause (GB) 1993 Waajib (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
121. Sinndar (IRE) 1997 Grand Lodge (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
122. Dark Angel (IRE) 2005 Acclamation (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
123. Captain Rio (GB) 1999 Pivotal (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
124. Saphir (GER) 1985 Surumu (GER) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
125. Nashamaa (IRE) 1983 Ahonoora (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
126. Hernando (FR) 1990 Niniski (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
127. New Approach (IRE) 2005 Galileo (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
128. Marchand de Sable (USA) 1990 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
129. Lemon Drop Kid (USA) 1996 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
130. American Post (GB) 2001 Bering (GB) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
131. Baby Bid (USA) 1982 Spectacular Bid (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
132. Street Cry (IRE) 1998 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
133. Swedish Shave (FR) 1998 Midyan (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
134. Slickly (FR) 1996 Linamix (FR) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
135. Winds of Light (USA) 1983 Majestic Light (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
136. Starspangledbanner (AUS) 2006 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
137. Two-Twenty-Two (IRE) 1995 Fairy King (USA) 2 0 0 2 0,0 0,0 0,0
138. Alywar (USA) 1988 Alydar (USA) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
139. Domedriver (IRE) 1998 Indian Ridge (IRE) 1 0 0 1 0,0 0,0 0,0
204 23 23 205 413800,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Właściciel Suma
1. Westminster Race Horses GmbH 57100,0
2. Polska AKF Sp. z o.o. 26775,0
3. BMS Group S. Pegza 20150,0
4. Charvát Group s.r.o. 13000,0
5. A., M. i P. Laskowscy 12000,0
6. M. Dziekański, K. Gembicka, M. Gębka, O. Kalisiak i SK Moszna 12000,0
7. M. Gromala i K. Kozłowska 12000,0
8. Apivita s.r.o. 12000,0
9. T. Sieradzki 12000,0
10. J. i J. Zalewscy 11600,0
11. I. Bogdan, P. i T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 11200,0
12. S.A.R.L. Mezagri 11050,0
13. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 10800,0
14. A. Wyrzyk 10800,0
15. E. Golonka, Ł. Such 10800,0
16. Euro-Sport Management W. Engel 9675,0
17. K. Mirpuri i W. Żmiejko 9500,0
18. I. Wolska, M. Zawada 9500,0
19. N. Szelągowska 9200,0
20. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 8900,0
21. A. Gawryszewski, Z. Sobolewski, S. Wiśniewski 8000,0
22. Mariusz Konarski i K. Kozłowska 8000,0
23. E. Melnyk 8000,0
24. I. Porkátová 7600,0
25. Z. Górski 7525,0
26. I. Baran, F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, P. Ribeiro, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk, E. Zahariev 7000,0
27. W. J. Kartus 6500,0
28. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 6400,0
29. AMP Invest Sp. z o.o., A. Walicki 6000,0
30. H. Hristov 5775,0
31. C. Witko 5500,0
32. J., M., R. i Z. Traka 4800,0
33. K. Cichocki, K. Kamińska, J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, M. Sołtysiak 4800,0
34. M. Macios, Ł. Such, Michał Wyrzyk 4800,0
35. V. Vocetka 4800,0
36. K. Záhora 4000,0
37. Plavac Sp. z o.o. 3950,0
38. K. Januliene 3800,0
39. T. Pawłowski, M. Szaniawski i A. Walicki 3800,0
40. J. Chytra 3600,0
41. E. Nieslaniková 3400,0
42. A. Talarek 3300,0
43. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 3200,0
44. B. Olkowska, W. i R. Sokołowscy 3200,0
45. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o., Ł. Such 3200,0
46. V. Lempochner 3000,0
47. Aero Pegasus Sp. z o.o. 2900,0
48. K. Mirpuri 2800,0
49. M. Dherment, F. Krupa, Z. Sobolewski, E. Zahariev i Z. Zahariev 2800,0
50. T. Pastuszka, UAB Žirgo Startas 2800,0
51. V. Luka 2550,0
52. Dozbud 2 Sp. z o.o. 2500,0
53. Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane J. Skrzyczyński 2400,0
54. J. i J. Zalewscy i S. Staub 2400,0
55. V. Pistek 2400,0
56. K. Mirpuri, Ł. Such 2400,0
57. Hamed Khadim Butti Alhamid 2200,0
58. N. Frühwacht 2200,0
59. D. Turkowska 2100,0
60. inż. J. Sterbacek 2000,0
61. PPH Falba 1900,0
62. MPK net s.r.o. 1700,0
63. C., K. i U. Pawlak 1600,0
64. B. Svyetlitski 1600,0
65. S. Mladenovic 1600,0
66. E. Krakowiak 1600,0
67. A. Kupczyński, P. Urbańska 1600,0
68. A. Milovanov 1600,0
69. SK Moszna i M. Metza-Jodłowska 1600,0
70. Ł. Such i R. Suchecki 1400,0
71. Philipphof – Verein zuf Forderung des Galopprennensports in Osterreich 1400,0
72. WOW! Sp. z o.o. 1350,0
73. K. Rogowski, R. Urbański 1200,0
74. M. Łojek, J. Romanowski „Expert-Host”, M. Zawada 1200,0
75. B. Dörflinger i L. Kowal 1100,0
76. W. Janik, W. Kryszyłowicz 1000,0
77. M. Glinowiecki, D. Parobczy 950,0
78. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 850,0
79. M. Mularczyk 800,0
80. B. Olkowska 800,0
81. A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska, S. Wiśniewski 800,0
82. A. Łabędzki 800,0
83. K. Zakolski 750,0
84. SK Iwno 700,0
85. G. Kogut i Ł. Such 700,0
86. Unicorn Sp. z o.o. 600,0
87. K. Mirpuri, Rancho Pod Bocianem Sp. z o.o. 600,0
88. J. Karłowicz 550,0
89. M. Barbuzińska i P. Wróblewski 475,0
90. A. Gawryszewski, S. Wiśniewski 400,0
91. B. Inda, F. Krupa, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 400,0
92. Niespodzianka i M. Surtel 400,0
93. Robert Zieliński 400,0
94. R. Sumiła 275,0
95. T. Ruciński, A. Urbanowski 275,0
96. P. Dukacz, D. Witusiak 0,0
97. M. Biały 0,0
98. A. Gągała 0,0
99. Borussia Sp. z o.o. 0,0
100. D. i P. Parobczy 0,0
101. Dream Team Sp. z o.o. 0,0
102. I. Stoychev 0,0
103. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0,0
104. J. Wyrzyk 0,0
105. K. Busse 0,0
106. M. Stelmaszczyk 0,0
107. D. i Ł. Such 0,0
108. M. i M. Wnorowscy 0,0
109. M. Kosicki i L. Staniszewski 0,0
110. M. Falzmann 0,0
111. M. Rogowska 0,0
112. M. Kryszyłowicz i SK Michałów 0,0
113. K. Stoch 0,0
114. I. Cegiełka, R. Gorczyca, B. Owczarczyk, A. Sadowski 0,0
115. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 0,0
116. O. Hrushevska, R. Giubilo, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0,0
117. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 0,0
118. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 0,0
119. A. Bujakiewicz 0,0
120. R. Gorczyca i T. Walczyński 0,0
121. M. Łojek, SK Moszna, D. Stojanowski, K. Zembowicz 0,0
122. Ł. Such, R. Suchecki i I. Władysiak 0,0
123. „MK” M. Kaszubowski 0,0
124. K. Goździalski 0,0
125. Horses Poland Sp. z o.o. i M. Przączak 0,0
126. V. Kravets 0,0
127. SK Moszna i M. Łojek 0,0
128. K. Kozłowska i K. Mirpuri 0,0
129. Mustardos P. Gorczyca 0,0
130. Z. Król 0,0
131. M. Janikowski i G. Sęczek SK Sęczkowo 0,0
132. G., K. i R. Gorczyca 0,0
133. S. Johnstone 0,0
134. E. Zahariev 0,0
135. B. Białowąs 0,0
136. K. Rogowski 0,0
137. „Kajtek” J. Przytocki 0,0
138. Cardboard s.r.o. 0,0
139. Elektrizace Železnic Praha a.s. 0,0
140. mgr I. Uhlirova 0,0
141. K. Bukład, A. Majchrzak 0,0
142. D. Janus 0,0
143. L. Adamczuk 0,0
144. K. Zatloukal 0,0
145. E. i R. Urbańscy 0,0
146. SK Krasne, W. Kryszyłowicz 0,0
147. A. Mutwicka 0,0
148. M. i H. Kopel, W. Kryszyłowicz 0,0
149. E. Porębna 0,0
150. J. Michalak 0,0
151. Margot FHU 0,0
152. M. Borkowski i K. Mirpuri 0,0
493425,0

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Hodowca Suma
1. Mount Coote Estates & S. Purcell 25000,0
2. SK Moszna 24700,0
3. Al Khalediah Stables 18275,0
4. SK Napajedla 18000,0
5. GR J. Zalewska 15400,0
6. A. Laskowski 12000,0
7. The Unforeseen Partnership 12000,0
8. E. de Kerpezdron 12000,0
9. S.A.R.L. Mezagri 11050,0
10. Sir E. J. Loder 10000,0
11. J.-P. Colombu 10000,0
12. The Niarchos Family 9500,0
13. P. Cunningham 8850,0
14. Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 8500,0
15. Lynch Bages Ltd & Rhinestone Bloodstock 8500,0
16. Euro-Sport Management W. Engel 8475,0
17. M. Enright 8000,0
18. Grenane House Stud 8000,0
19. T. & H. Russell 8000,0
20. M. Konarski 8000,0
21. Mrs D. J. James 8000,0
22. The Likely Partnership 8000,0
23. A. Delarue 8000,0
24. Star Cottage Stud & Mrs. D. Camacho 8000,0
25. Z. Górski 7525,0
26. Haras de la Perelle 7000,0
27. Cn Farm Ltd 7000,0
28. Airlie Stud & Mrs S. Rogers 6400,0
29. „Giewont” Sp. z o.o. 5775,0
30. J. Delpech 5500,0
31. V. Bukhtoyarov, E. Kappushev 5500,0
32. A. i R. Khaddam 5000,0
33. Sabina Plavac 4850,0
34. J., M. i P. Richard, U. Toole 4800,0
35. Ballyhane Stud 4800,0
36. Sunderland Holding Inc. 4800,0
37. C. R. Cocheteux 4800,0
38. M. Bober 4800,0
39. K. Mirpuri 4000,0
40. A. Borroni 4000,0
41. Crimbourne Blodstoock Ltd 3800,0
42. H. Kopel 3800,0
43. N. Lemaire 3600,0
44. H. Chastanet 3400,0
45. S.C.A. Elevage de Tourgeville, H. Erculiani, T. Schweizer 3400,0
46. R. Talarek 3300,0
47. Harmonic Note Syndicat 3200,0
48. Haras de Beauvoir 3200,0
49. E. Poitevin 3200,0
50. Pier House Stud 3200,0
51. SCA La Perrigne 3200,0
52. Haras d’ Etreham 3200,0
53. Suc. de Moratalla, A. Chevalier du Fau, P.-H. Henry 3200,0
54. Knockainey Stud 3200,0
55. F. Vocásek 3000,0
56. Yeguada de Milagro SA 3000,0
57. A. Wyrzyk 2800,0
58. Star Story Partnership 2800,0
59. Irish National Stud 2800,0
60. V. Luka 2550,0
61. Lemongrove Stud 2500,0
62. Mountarmstrong Stud 2400,0
63. M. Kaszubowski 2400,0
64. D. Lassaussaye 2400,0
65. S.C.E.A. Haras de Victot 2200,0
66. N. Frühwacht 2200,0
67. Springwell Stud 2100,0
68. J. Donworth 2100,0
69. EARL Ste N. Clement, P. Cotrel 2000,0
70. M. Ryan 1900,0
71. Allevamento Gialloblu srl 1900,0
72. SK Iwno 1700,0
73. Exors of the Late Sir Eric Parker 1700,0
74. Foxland Stud Ltd 1600,0
75. M. Byrne 1600,0
76. Hall Of Fame Stud Ltd 1600,0
77. S. Mladenovic 1600,0
78. E. Krakowiak 1600,0
79. Corrin Stud 1600,0
80. V. Timoshenko 1600,0
81. M. Gromala 1500,0
82. Ch. McHale 1400,0
83. A. i R. Zielińscy 1200,0
84. W. J. Engel 1200,0
85. A. Zieliński 1200,0
86. B. Dörflinger 1100,0
87. Haras d’Haspel 1000,0
88. J. & J. Coleman 950,0
89. Franklin Finance S.A., E. Ribard i S. Vidal 950,0
90. Fortum Michał Romanowski 850,0
91. W. Krzemiński 800,0
92. SK Krasne 800,0
93. Plavac Sp. z o.o. 800,0
94. Ch. Moussay 800,0
95. P. Gleeson 800,0
96. A. Louis-Dreyfus 800,0
97. P. & H. McCutcheon 800,0
98. Usk Valley Stud 800,0
99. Naiff SA 800,0
100. Franklin Finance S.A. i N. Clement 800,0
101. K. Zakolski 750,0
102. Bohema – M. Bochiński 700,0
103. D. G. Iceton 600,0
104. Bolton Grange Stud 600,0
105. Barton Stud 600,0
106. L. Deymonaz 550,0
107. B. P. Michielen 550,0
108. J. Ruelle 550,0
109. S. Dupray 475,0
110. Merry Fox Stud Ltd 400,0
111. Copgrove Hall Stud 400,0
112. B. Kantor 400,0
113. Coleman Bloodstock Ltd 400,0
114. Haras de l’Hotellerie & Meridian International 400,0
115. A. Loughlin 400,0
116. M. Ozdoba i Robert Zieliński 400,0
117. E.A.R.L. La Saularie 275,0
118. T. Ruciński 275,0
119. K. Rausing 0,0
120. Ecurie Cerdeval, Couetil Elevage 0,0
121. A. Rafferty 0,0
122. S. i C. Gesbert 0,0
123. Ecurie Maulepaire 0,0
124. Thousand Dreams, W. Sebag, Ecurie O. Piraud 0,0
125. Haras de Saint Julien, R. Vannod 0,0
126. Ballyphilip Stud 0,0
127. A. Catrysse, S. Provost 0,0
128. J. Traka 0,0
129. DP „Kabiyuk” 0,0
130. Newsells Park Stud Ltd 0,0
131. P. F. Headon 0,0
132. J. Wallace 0,0
133. GR K. Tomaszewska 0,0
134. M. Stelmaszczyk 0,0
135. A. Kwarta-Kusińska 0,0
136. J. Goławski 0,0
137. SK Michałów 0,0
138. P. Mahler 0,0
139. SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0,0
140. Milady Partnership 0,0
141. Alsadd Stud 0,0
142. Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 0,0
143. J.-L. Valerien-Perrin 0,0
144. M. Malinowski 0,0
145. K. & M. Cullen 0,0
146. M. Hennau 0,0
147. Mrs T. Mahon 0,0
148. Tinnakill, Canning, A. Byrne & INS 0,0
149. R. Dwek i C. Simon 0,0
150. Imperial Bloodstock SARL, O. Kobbernagel, V. Ostapchuk 0,0
151. Miss M. Davison 0,0
152. CGD Syndicate 0,0
153. Mr B. O’Neill 0,0
154. Ch. Head, C. Post-Schultzke 0,0
155. Highpark Bloodstock Ltd & Akuna Bloodstock Ltd 0,0
156. P. Pasquet 0,0
157. Marston Stud 0,0
158. Manister House Stud 0,0
159. SCEA Ecurie de Montfort, K. Morice, G. Henochsberg 0,0
160. J. Dias Gomes, P. De Crepy 0,0
161. Mount Coote Stud 0,0
162. G. Sęczek 0,0
163. R. Gorczyca 0,0
164. Gestüt Küssaburg 0,0
165. O., A. i A. Couffon i G. Martineau 0,0
166. P. Goupil 0,0
167. Gestüt Etzean 0,0
168. inż. J. Travniček 0,0
169. Gestüt Fährhof 0,0
170. J. S. Bolger 0,0
171. Haras de Bernesq 0,0
172. E. i M. Aubree 0,0
173. H. Soler 0,0
174. Haras de Treli 0,0
175. Gestüt Karlshof 0,0
176. A. Napióra 0,0
177. A. Majchrzak 0,0
178. Polska AKF Sp. z o.o. 0,0
179. M. Almqvist 0,0
180. Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0,0
181. J. Karłowicz 0,0
182. SK Kozienice 0,0
183. SK Golejewko 0,0
184. R. Piwko 0,0
185. R. Urbański 0,0
493425,0

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr na start
1. SK Moszna 2 0 1 0 2 0 5 24700,0 40,0 4940,0
2. SK Napajedla 1 1 0 1 0 0 3 18000,0 33,3 6000,0
3. GR J. Zalewska 1 0 1 2 0 0 4 15400,0 25,0 3850,0
4. Euro-Sport Management W. Engel 1 0 0 0 1 0 2 8475,0 50,0 4237,5
5. P. Cunningham 1 0 0 0 1 0 2 8850,0 50,0 4425,0
6. A. Laskowski 1 0 0 0 0 1 2 12000,0 50,0 6000,0
7. A. Delarue 1 0 0 0 0 1 2 8000,0 50,0 4000,0
8. Mount Coote Estates & S. Purcell 1 0 0 0 0 0 1 25000,0 100,0 25000,0
9. M. Enright 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
10. The Niarchos Family 1 0 0 0 0 0 1 9500,0 100,0 9500,0
11. Grenane House Stud 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
12. T. & H. Russell 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
13. M. Konarski 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
14. Mrs D. J. James 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
15. The Likely Partnership 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
16. The Unforeseen Partnership 1 0 0 0 0 0 1 12000,0 100,0 12000,0
17. Star Cottage Stud & Mrs. D. Camacho 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
18. J.-P. Colombu 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
19. Lynch Bages Ltd & Rhinestone Bloodstock 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
20. Haras de la Perelle 1 0 0 0 0 0 1 7000,0 100,0 7000,0
21. E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 12000,0 100,0 12000,0
22. Cn Farm Ltd 1 0 0 0 0 0 1 7000,0 100,0 7000,0
23. Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 2 0 0 0 1 3 6400,0 0,0 2133,3
24. H. Kopel 0 1 0 0 0 1 2 3800,0 0,0 1900,0
25. J., M. i P. Richard, U. Toole 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
26. Sir E. J. Loder 0 1 0 0 0 0 1 10000,0 0,0 10000,0
27. Ballyhane Stud 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
28. Harmonic Note Syndicat 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
29. Crimbourne Blodstoock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3800,0 0,0 3800,0
30. Haras de Beauvoir 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
31. E. Poitevin 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
32. Pier House Stud 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
33. SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
34. Haras d’ Etreham 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
35. Sunderland Holding Inc. 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
36. Suc. de Moratalla, A. Chevalier du Fau, P.-H. Henry 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
37. Knockainey Stud 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
38. C. R. Cocheteux 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
39. Star Story Partnership 0 1 0 0 0 0 1 2800,0 0,0 2800,0
40. S.C.A. Elevage de Tourgeville, H. Erculiani, T. Schweizer 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
41. M. Bober 0 1 0 0 0 0 1 4800,0 0,0 4800,0
42. Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800,0 0,0 2800,0
43. A. Borroni 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
44. K. Mirpuri 0 0 2 0 0 2 4 4000,0 0,0 1000,0
45. Sabina Plavac 0 0 1 0 1 1 3 4850,0 0,0 1616,7
46. A. Wyrzyk 0 0 1 0 1 1 3 2800,0 0,0 933,3
47. A. i R. Khaddam 0 0 1 0 0 0 1 5000,0 0,0 5000,0
48. Mountarmstrong Stud 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
49. Foxland Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
50. M. Ryan 0 0 1 0 0 0 1 1900,0 0,0 1900,0
51. M. Byrne 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
52. Hall Of Fame Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
53. Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 0 1 1900,0 0,0 1900,0
54. S. Mladenovic 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
55. E. Krakowiak 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
56. Corrin Stud 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
57. V. Timoshenko 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
58. F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
59. V. Luka 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
60. Springwell Stud 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
61. N. Lemaire 0 0 1 0 0 0 1 3600,0 0,0 3600,0
62. J. Donworth 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
63. Yeguada de Milagro SA 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
64. SK Krasne 0 0 0 1 0 4 5 800,0 0,0 160,0
65. Plavac Sp. z o.o. 0 0 0 1 0 2 3 800,0 0,0 266,7
66. A. i R. Zielińscy 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
67. M. Kaszubowski 0 0 0 1 0 1 2 2400,0 0,0 1200,0
68. P. & H. McCutcheon 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
69. Lemongrove Stud 0 0 0 1 0 0 1 2500,0 0,0 2500,0
70. J. & J. Coleman 0 0 0 1 0 0 1 950,0 0,0 950,0
71. W. Krzemiński 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
72. W. J. Engel 0 0 0 1 0 0 1 1200,0 0,0 1200,0
73. Ch. Moussay 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
74. Franklin Finance S.A., E. Ribard i S. Vidal 0 0 0 1 0 0 1 950,0 0,0 950,0
75. P. Gleeson 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
76. A. Zieliński 0 0 0 1 0 0 1 1200,0 0,0 1200,0
77. A. Louis-Dreyfus 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
78. Usk Valley Stud 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
79. Naiff SA 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
80. EARL Ste N. Clement, P. Cotrel 0 0 0 1 0 0 1 2000,0 0,0 2000,0
81. Exors of the Late Sir Eric Parker 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
82. D. Lassaussaye 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
83. Ch. McHale 0 0 0 1 0 0 1 1400,0 0,0 1400,0
84. SK Iwno 0 0 0 0 2 14 16 1700,0 0,0 106,3
85. Bohema – M. Bochiński 0 0 0 0 1 2 3 700,0 0,0 233,3
86. Haras d’Haspel 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
87. D. G. Iceton 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
88. Bolton Grange Stud 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
89. Merry Fox Stud Ltd 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
90. Copgrove Hall Stud 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
91. B. Kantor 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
92. S. Dupray 0 0 0 0 1 0 1 475,0 0,0 475,0
93. Coleman Bloodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
94. Haras de l’Hotellerie & Meridian International 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
95. Barton Stud 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
96. A. Loughlin 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
97. Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 0 0 1 0 1 800,0 0,0 800,0
98. M. Ozdoba i Robert Zieliński 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
99. SK Golejewko 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
100. K. Rausing 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
101. Ecurie Cerdeval, Couetil Elevage 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
102. A. Rafferty 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
103. S. i C. Gesbert 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
104. Ecurie Maulepaire 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
105. Thousand Dreams, W. Sebag, Ecurie O. Piraud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
106. Haras de Saint Julien, R. Vannod 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
107. Ballyphilip Stud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
108. A. Catrysse, S. Provost 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
109. J. Traka 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
110. Newsells Park Stud Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
111. P. F. Headon 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
112. J. Wallace 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
113. P. Mahler 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
114. SAS Regnier, San Gabriel Inv. Inc. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
115. Milady Partnership 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
116. Alsadd Stud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
117. Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
118. J.-L. Valerien-Perrin 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
119. K. & M. Cullen 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
120. M. Hennau 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
121. Mrs T. Mahon 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
122. Tinnakill, Canning, A. Byrne & INS 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
123. R. Dwek i C. Simon 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
124. Imperial Bloodstock SARL, O. Kobbernagel, V. Ostapchuk 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
125. Miss M. Davison 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
126. CGD Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
127. Mr B. O’Neill 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
128. Ch. Head, C. Post-Schultzke 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
129. Highpark Bloodstock Ltd & Akuna Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
130. P. Pasquet 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
131. Marston Stud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
132. Manister House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
133. SCEA Ecurie de Montfort, K. Morice, G. Henochsberg 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
134. J. Dias Gomes, P. De Crepy 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
135. Mount Coote Stud 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
136. R. Gorczyca 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
137. Gestüt Küssaburg 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
138. O., A. i A. Couffon i G. Martineau 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
139. P. Goupil 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
140. Gestüt Etzean 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
141. inż. J. Travniček 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
142. Gestüt Fährhof 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
143. J. S. Bolger 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
144. Haras de Bernesq 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
145. E. i M. Aubree 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
146. H. Soler 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
147. Haras de Treli 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
148. Gestüt Karlshof 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
149. M. Almqvist 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
150. Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
151. SK Kozienice 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
152. Fortum Michał Romanowski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
153. R. Piwko 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
154. R. Urbański 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
23 23 23 23 22 91 205 413800,0

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr na start
1. S.A.R.L. Mezagri 1 1 2 1 0 0 5 11050,0 20,0 2210,0
2. Al Khalediah Stables 1 0 1 0 1 1 4 18275,0 25,0 4568,8
3. „Giewont” Sp. z o.o. 1 0 0 0 1 0 2 5775,0 50,0 2887,5
4. Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
5. J. Delpech 1 0 0 0 0 0 1 5500,0 100,0 5500,0
6. V. Bukhtoyarov, E. Kappushev 1 0 0 0 0 0 1 5500,0 100,0 5500,0
7. Z. Górski 0 1 1 0 1 1 4 7525,0 0,0 1881,3
8. R. Talarek 0 1 1 0 0 1 3 3300,0 0,0 1100,0
9. H. Chastanet 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
10. S.C.E.A. Haras de Victot 0 1 0 0 0 0 1 2200,0 0,0 2200,0
11. N. Frühwacht 0 1 0 0 0 0 1 2200,0 0,0 2200,0
12. B. Dörflinger 0 0 1 0 0 0 1 1100,0 0,0 1100,0
13. L. Deymonaz 0 0 0 1 0 0 1 550,0 0,0 550,0
14. B. P. Michielen 0 0 0 1 0 0 1 550,0 0,0 550,0
15. Fortum Michał Romanowski 0 0 0 1 0 0 1 850,0 0,0 850,0
16. M. Gromala 0 0 0 1 0 0 1 1500,0 0,0 1500,0
17. J. Ruelle 0 0 0 1 0 0 1 550,0 0,0 550,0
18. E.A.R.L. La Saularie 0 0 0 0 1 0 1 275,0 0,0 275,0
19. K. Zakolski 0 0 0 0 1 0 1 750,0 0,0 750,0
20. T. Ruciński 0 0 0 0 1 0 1 275,0 0,0 275,0
21. DP „Kabiyuk” 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
22. GR K. Tomaszewska 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
23. M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
24. A. Kwarta-Kusińska 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
25. J. Goławski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
26. SK Michałów 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
27. M. Malinowski 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
28. G. Sęczek 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
29. A. Napióra 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
30. A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
31. Polska AKF Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
32. J. Karłowicz 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
6 6 6 6 6 15 45 79625,0