od 2014.01.01 do 2014.11.10

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 10-11-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 995 180,00

2
Z. Górski 299 040,00

3
K. Mirpuri 281 575,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 276 310,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 199 170,00

6
SK Michałów 175 580,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 171 325,00

8
K. Zatloukal 170 900,00

9
SK Widzów – A. Tyszko 167 905,00

10
SK Janów Podlaski 160 775,00

11
A. i A. Chodowiec 152 770,00

12
Fortum Michał Romanowski 139 385,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 127 180,00

14
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

15
SK Golejewko 123 575,00

16
A. Cieloch 111 230,00

17
G., R. i K. Gorczyca 106 015,00

18
inż. J. Travniček 95 000,00

19
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 90 785,00

20
M. Malinowski 80 810,00

21
A. Wójtowicz 76 730,00

22
J. Ryżkowski 75 180,00

23
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 74 380,00

24
M. Falzmann 73 785,00

25
Pejon – E. Porębna 73 570,00

26
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 73 500,00

27
U. i W. J. Engel 72 965,00

28
A. Kovćin 71 240,00

29
B. i M. Pokrywka 70 450,00

30
T. Sobierajski 65 450,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 65 020,00

32
Klub JeŸdziecki – Szumawa 64 920,00

33
A. Kochalska 62 350,00

34
A. Steinhart i K. Urbańczyk 61 900,00

35
K. Rogowski 61 675,00

36
Edwina Stud 60 000,00

37
P. i J. Pirzeccy 59 460,00

38
A. Biedrzycki – AB GLASS 59 450,00

39
Y. Baizharkinov 58 595,00

40
Univerpol Sp. z o.o. 58 205,00

41
R. Szpar 57 730,00

42
J. Głowacki 57 505,00

43
A. Pastuszka 56 890,00

44
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

45
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

46
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 55 470,00

47
M. Zawada 53 570,00

48
G. Sęczek 53 210,00

49
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 49 810,00

50
SK Michałów i E. Zahariev 49 750,00

51
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 48 200,00

52
J. i S. Górscy, B. Olkowska 47 440,00

53
Staj Ždarsky 46 400,00

54
E. Czopyk 44 200,00

55
A. Łabędzki 44 060,00

56
P. Szmigiel 43 300,00

57
A. Frštczak i K. Zawiliński 42 640,00

58
R. Urbański i K. Rogowski 42 530,00

59
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

60
K. Zakolski 41 400,00

61
SK Iwno 40 860,00

62
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

63
M. Wnorowska 39 930,00

64
D. Mioduszewski 38 390,00

65
K. Litwiniak 37 775,00

66
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 37 520,00

67
J., D., W. i Ż. Sito 37 075,00

68
A. Dyszkielewicz 36 940,00

69
Janusz Romanowski „Expert-Host” 36 750,00

70
M. i W. Kryszyłowicz 35 690,00

71
A., M. i P. Laskowscy 35 530,00

72
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 35 500,00

73
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 35 035,00

74
A. i M. Suchorzewscy 34 400,00

75
P. Głowacki 33 850,00

76
Lutetia Arabians 33 700,00

77
SK Golejewko i B. Olkowska 32 885,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 800,00

79
K. Falba 32 300,00

80
A. Molska 32 200,00

81
G. Kozak 30 535,00

82
SK Golejewko i M. Łojek 30 480,00

83
D. Zalewski 30 135,00

84
J. Siwonia 29 660,00

85
B. M. Tomaszewski 28 350,00

86
K. Urbańczyk 28 175,00

87
J. i D. Soska 28 150,00

88
A. Jurksztowicz i K. Dębski 28 120,00

89
M. Gołębiowska 27 650,00

90
J. i U. Appel 27 500,00

91
B. Głowacki 27 000,00

92
S. Zawgorodny 26 260,00

93
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

94
Polska AKF Sp. z o.o. 25 380,00

95
A. Kochalska i A. Wyrzyk 25 330,00

96
B. Olkowska i W. Zieliński 25 290,00

97
E. Lasota 25 100,00

98
J. Szweycer 25 060,00

99
G. Richards 25 000,00

100
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

101
K. Rogowski i Z. Składanowski 23 270,00

102
SK Krasne i M. Łojek 23 240,00

103
Niespodzianka 23 130,00

104
A. Wyrzyk 22 870,00

105
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

106
S. Mladenovic 22 575,00

107
M. Filipowska 22 570,00

108
E. Gilert 22 420,00

109
O. Bottura 22 410,00

110
R. Ptach 21 850,00

111
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 21 500,00

112
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 21 425,00

113
J. i K. Dobosz 21 360,00

114
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

115
T. Ithaish 21 000,00

116
M. Stelmaszczyk 20 960,00

117
Z. Makowski i M. Filipowska 20 260,00

118
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

119
H. Schröer-Dreesmann 20 000,00

120
D. Kałuba i B. Strójwšs 19 980,00

121
S. Bujarski 19 950,00

122
N. Magomedov 19 610,00

123
K. Micuła 19 300,00

124
SK Kozienice 18 545,00

125
M. Łojek i M. Zawada 18 240,00

126
M. Kobus 18 055,00

127
B. Olkowska 17 800,00

128
Z. i M. Nieznańscy 17 650,00

129
J. Traka 17 515,00

130
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 17 375,00

131
A. Żyłkowska 16 880,00

132
A. i P. Łojcha 16 700,00

133
G. Kerimbekova 16 500,00

134
SK Golejewko i K. Kozłowska 16 200,00

135
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 16 100,00

136
P. Kicek 16 090,00

137
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

138
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

139
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

140
SK Michałów i M. Łojek 15 650,00

141
B. Dörflinger 15 350,00

142
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 15 040,00

143
M. Kosicki i P. Nojszewski 14 700,00

144
N. Melbard 14 450,00

145
K. Zawiliński 14 430,00

146
M. Norenius – Stal Järsgarden 14 290,00

147
Jerzy Szmyt 14 180,00

148
P. Szmigiel i B. Olkowska 13 960,00

149
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 13 400,00

150
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

151
E. i R. Urbańscy 13 125,00

152
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

153
W. Szydełko 12 440,00

154
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 12 425,00

155
MPL Racing 12 400,00

156
SK Iwno i Niespodzianka 12 000,00

157
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

158
T. i J. Opalińscy 11 910,00

159
Plavac Sp. z o.o. 11 900,00

160
W. Raszyńska i K. Szymański 11 720,00

161
J. Kartus 11 590,00

162
J. Klimczak 11 520,00

163
J. i J. Księżukowie 11 200,00

164
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

165
M. Żarska i K. Urbańczyk 11 150,00

166
R. Urbański 11 140,00

167
Ł. Siwek 11 010,00

168
A. Majchrzak 11 000,00

169
K. i K. Romaniuk 10 790,00

170
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 10 700,00

171
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

172
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 10 475,00

173
S. Weresiński 10 270,00

174
SK Krasne 10 195,00

175
Ł. Wrzesień 10 000,00

176
S. Frosik 10 000,00

177
D. Kwiatkowski 9 800,00

178
M. i M. Sommer 9 800,00

179
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

180
W. Bšk 9 500,00

181
Equus Polska, G. Molska i J. Siwonia 9 500,00

182
J. Domagała 9 500,00

183
L. Kowal 9 480,00

184
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 9 440,00

185
M. Trela 9 390,00

186
A. Omen i Marian Słowik 9 030,00

187
Niespodzianka i GR J. Zalewska 8 930,00

188
A. i B. Cymbała 8 800,00

189
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

190
W. Puszczewicz 8 740,00

191
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

192
S. Mirpuri 8 460,00

193
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

194
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 8 220,00

195
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

196
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 8 100,00

197
M. i M. Boruta 8 075,00

198
C. Gołaszewski 7 840,00

199
R. Styczyński 7 740,00

200
M. Wyrzyk 7 700,00

201
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

202
A. Rokicki 6 710,00

203
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 6 650,00

204
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

205
W. Krzemiński 6 550,00

206
A. Sosnowski i Y. Hemi 6 320,00

207
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

208
A. Siwonia 6 210,00

209
B. Ćwik 6 160,00

210
I. Pejškova 6 000,00

211
A. i W. Jasińscy 5 680,00

212
H. Smolik i M. Kosicki 5 600,00

213
A. Talarek 5 600,00

214
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

215
Z. Kozina 5 150,00

216
G. Łštka 5 080,00

217
K. Kozłowski 5 040,00

218
L. Boharewicz 4 780,00

219
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

220
LKS KTWK 4 640,00

221
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

222
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

223
F. Dill 4 600,00

224
Z. Tobiasz 4 540,00

225
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

226
R. Z. Zieliński 4 100,00

227
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

228
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

229
SK Iwno i P. Wróblewski 3 480,00

230
J. Faltejsek 3 450,00

231
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 430,00

232
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

233
M. Kosicki 2 980,00

234
P. Huber 2 960,00

235
W. Solak 2 800,00

236
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 2 800,00

237
B. Olkowska i M. Boruta 2 610,00

238
M. Biały 2 375,00

239
SK Michałów i M. Janikowski 2 290,00

240
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

241
Artur Nicpoń 1 900,00

242
A. i S. Dudziak 1 900,00

243
B. Białowšs 1 900,00

244
R. & K. Ask 1 860,00

245
M. Mełnicki 1 750,00

246
M. Kosicki i R. Sumiła 1 750,00

247
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

248
K. Kaczmarek i G. Kaczmarek 1 600,00

249
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

250
D. Turkowska 1 450,00

251
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

252
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 1 425,00

253
F. Engel 1 400,00

254
Wrbna Racing 1 300,00

255
T. Misiowiec 1 130,00

256
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

257
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

258
W. Kowalski i K. Kozłowska 950,00

259
K. Stoch 950,00

260
A. Omen 950,00

261
T. Rybicki 950,00

262
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 950,00

263
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

264
P. i J. Łucki 910,00

265
Agrolipt 800,00

266
J. Nurzyński 800,00

267
P. Małczyński 800,00

268
H. Khil-Ulas 610,00

269
P. Granda 600,00

270
A. Winiarska 600,00

271
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

272
M. Harms 560,00

273
H. Sawka 500,00

274
J. Szuster 475,00

275
T. Sieradzki 475,00

276
M. Siudym 475,00

277
T. Misiak 460,00

278
J. Pretkiel 440,00

279
L. Duškova 400,00

280
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

281
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

282
M. Brzuszkiewicz 330,00

283
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

284
A. i S. Polednia 280,00

285
A. Konarska 230,00

286
F. Wołoszyn 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Srubovka s.r.o. 0,00

289
inż. V. Talák 0,00

290
G. Kogut i Ł. Such 0,00

291
J. Bartoš 0,00

292
J. Łacisz 0,00

293
K. Łukasiewicz 0,00

294
Grupa MAK Maciej Olędzki i Korab – A. Walicki 0,00

295
U. Zhussupov 0,00

296
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

297
V. Fotev 0,00

298
V. Vocetka 0,00

299
E-Place.cz Ltd 0,00

300
W. Fath 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Jamax s.r.o. 0,00

303
H. Vesela 0,00

304
S. Guła i M. Janikowski 0,00

305
M. Kusherov 0,00

306
D. Bajer 0,00

307
K. Wolanin 0,00

308
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

309
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

310
Sc Corsadoro di M. Innocenti s.r.l. 0,00

311
A. Opalińska 0,00

312
Stall Nicole 0,00

313
S. Duplicki 0,00

314
S. Chudaček 0,00

315
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

316
Z. Szymulański 0,00

317
Paragan s.r.o. 0,00

318
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

319
H. Cherek 0,00

320
G. Kogut 0,00
9 298 265,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej