od 2014.01.01 do 2014.10.13

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 864 180,00

2
K. Mirpuri 271 675,00

3
Z. Górski 238 120,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 224 900,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
SK Michałów 153 580,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 153 125,00

8
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

9
SK Janów Podlaski 138 655,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 135 205,00

11
A. i A. Chodowiec 127 510,00

12
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 108 820,00

14
Fortum Michał Romanowski 108 225,00

15
A. Cieloch 100 430,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 675,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
SK Golejewko 77 375,00

20
M. Malinowski 76 310,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
J. Ryżkowski 69 480,00

23
B. i M. Pokrywka 69 100,00

24
U. i W. J. Engel 68 165,00

25
Pejon – E. Porębna 64 120,00

26
A. Wójtowicz 62 730,00

27
A. Kochalska 62 350,00

28
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 61 580,00

29
Edwina Stud 60 000,00

30
Y. Baizharkinov 57 935,00

31
A. Biedrzycki – AB GLASS 57 930,00

32
R. Szpar 57 730,00

33
M. Falzmann 57 505,00

34
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

35
A. Steinhart i K. Urbańczyk 57 000,00

36
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

37
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

38
J. Głowacki 55 755,00

39
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 55 475,00

40
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

41
T. Sobierajski 53 000,00

42
K. Rogowski 52 820,00

43
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

44
SK Michałów i E. Zahariev 49 050,00

45
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 47 310,00

46
G. Sęczek 46 960,00

47
Staj Ždarsky 46 400,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. i S. Górscy, B. Olkowska 41 840,00

51
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

52
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

53
A. Pastuszka 39 850,00

54
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

55
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 34 380,00

56
K. Litwiniak 33 975,00

57
A. Łabędzki 33 910,00

58
P. Głowacki 33 850,00

59
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

60
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 32 450,00

65
K. Falba 32 300,00

66
A. Molska 32 200,00

67
K. Zakolski 32 000,00

68
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

69
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

70
M. Zawada 30 870,00

71
M. Wnorowska 29 530,00

72
D. Mioduszewski 28 310,00

73
E. Czopyk 28 200,00

74
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

75
J. i D. Soska 28 150,00

76
A., M. i P. Laskowscy 28 030,00

77
M. Gołębiowska 27 460,00

78
G. Kozak 27 385,00

79
B. Głowacki 27 000,00

80
S. Zawgorodny 26 260,00

81
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

82
J. Szweycer 25 060,00

83
G. Richards 25 000,00

84
A. Jurksztowicz i K. Dębski 24 920,00

85
B. M. Tomaszewski 24 910,00

86
SK Golejewko i M. Łojek 24 480,00

87
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

88
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

89
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

90
A. Kochalska i A. Wyrzyk 23 610,00

91
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

92
D. Zalewski 22 835,00

93
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

94
S. Mladenovic 22 575,00

95
J. i U. Appel 22 500,00

96
O. Bottura 22 410,00

97
A. Wyrzyk 22 210,00

98
P. Szmigiel 21 800,00

99
E. Gilert 21 560,00

100
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

101
J. i K. Dobosz 21 360,00

102
Lutetia Arabians 21 200,00

103
K. Urbańczyk 21 175,00

104
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

105
T. Ithaish 21 000,00

106
SK Krasne i M. Łojek 20 600,00

107
M. Filipowska 20 460,00

108
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

109
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

110
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

111
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

112
K. Micuła 19 300,00

113
M. Stelmaszczyk 18 960,00

114
R. Ptach 18 950,00

115
N. Magomedov 18 660,00

116
A. Dyszkielewicz 18 460,00

117
M. Kobus 18 055,00

118
A. i P. Łojcha 16 700,00

119
A. Żyłkowska 16 530,00

120
E. Lasota 16 500,00

121
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

122
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

123
M. Gromala i M. Malinowski 15 800,00

124
SK Golejewko i M. Janikowski 15 745,00

125
SK Kozienice 15 355,00

126
B. Dörflinger 15 350,00

127
M. Łojek i M. Zawada 15 120,00

128
Niespodzianka 14 590,00

129
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

130
Jerzy Szmyt 14 180,00

131
K. Zawiliński 14 050,00

132
J. Traka 13 995,00

133
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

134
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

135
P. Szmigiel i B. Olkowska 12 970,00

136
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

137
G. Kerimbekova 12 540,00

138
W. Szydełko 12 440,00

139
MPL Racing 12 400,00

140
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 370,00

141
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

142
J. Siwonia 11 840,00

143
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

144
N. Melbard 11 650,00

145
J. Klimczak 11 520,00

146
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

147
E. i R. Urbańscy 11 225,00

148
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

149
B. Olkowska 11 200,00

150
R. Urbański 11 140,00

151
Ł. Siwek 11 010,00

152
A. Majchrzak 11 000,00

153
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

154
S. Weresiński 10 270,00

155
SK Krasne 10 195,00

156
K. i K. Romaniuk 10 130,00

157
S. Frosik 10 000,00

158
Ł. Wrzesień 10 000,00

159
D. Kwiatkowski 9 800,00

160
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

161
J. Domagała 9 500,00

162
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

163
Elektrovasury s.r.o., V. Sura 9 500,00

164
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

165
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

166
M. Trela 9 110,00

167
P. Kicek 8 810,00

168
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

169
S. Bujarski 8 750,00

170
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

171
S. Mirpuri 8 460,00

172
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 370,00

173
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 8 320,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 8 180,00

175
A. i B. Cymbała 8 000,00

176
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

177
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

178
M. Wyrzyk 7 700,00

179
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

180
L. Kowal 7 480,00

181
R. Styczyński 7 280,00

182
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

183
C. Gołaszewski 7 080,00

184
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 6 940,00

185
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

186
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 6 675,00

187
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

188
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

189
W. Krzemiński 6 550,00

190
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 410,00

191
T. i J. Opalińscy 6 310,00

192
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

193
A. Siwonia 6 210,00

194
I. Pejškova 6 000,00

195
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

196
W. Bšk 5 700,00

197
J. i J. Księżukowie 5 600,00

198
J. Kartus 5 600,00

199
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

200
A. i W. Jasińscy 5 400,00

201
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

202
A. Rokicki 5 190,00

203
B. Ćwik 5 160,00

204
Z. Kozina 5 150,00

205
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

206
LKS KTWK 4 640,00

207
G. Łštka 4 605,00

208
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

209
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

210
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

211
K. Kozłowski 4 480,00

212
Z. Tobiasz 4 350,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

214
W. Puszczewicz 4 140,00

215
R. Z. Zieliński 4 100,00

216
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

217
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

218
L. Boharewicz 3 830,00

219
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

220
F. Dill 3 680,00

221
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

222
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

223
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

224
SK Iwno i Niespodzianka 3 170,00

225
„MK” M. Kaszubowski 3 030,00

226
P. Huber 2 960,00

227
M. i M. Boruta 2 850,00

228
M. i M. Sommer 2 800,00

229
A. Talarek 2 800,00

230
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

231
W. Solak 2 400,00

232
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

233
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

234
Artur Nicpoń 1 900,00

235
M. Biały 1 900,00

236
R. & K. Ask 1 860,00

237
M. Mełnicki 1 750,00

238
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

239
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

240
J. Faltejsek 1 550,00

241
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

242
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

243
D. Turkowska 1 450,00

244
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

245
F. Engel 1 400,00

246
Wrbna Racing 1 300,00

247
T. Misiowiec 1 130,00

248
M. Kosicki 1 080,00

249
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

250
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

251
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

252
B. Białowšs 950,00

253
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

254
P. i J. Łucki 910,00

255
P. Małczyński 800,00

256
Agrolipt 800,00

257
J. Nurzyński 800,00

258
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

259
P. Granda 600,00

260
A. Winiarska 600,00

261
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

262
M. Harms 560,00

263
H. Sawka 500,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Szuster 475,00

266
A. Omen 475,00

267
T. Misiak 460,00

268
J. Pretkiel 440,00

269
L. Duškova 400,00

270
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

271
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

272
H. Khil-Ulas 330,00

273
M. Brzuszkiewicz 330,00

274
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

275
A. i S. Polednia 280,00

276
A. Konarska 230,00

277
H. Cherek 0,00

278
K. Stoch 0,00

279
K. Łukasiewicz 0,00

280
Jamax s.r.o. 0,00

281
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

282
V. Fotev 0,00

283
J. Bartoš 0,00

284
inż. V. Talák 0,00

285
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

286
Srubovka s.r.o. 0,00

287
Gestüt Görlsdorf 0,00

288
Stall Nicole 0,00

289
G. Kogut i Ł. Such 0,00

290
G. Kogut 0,00

291
F. Wołoszyn 0,00

292
T. Sieradzki 0,00

293
U. Zhussupov 0,00

294
E-Place.cz Ltd 0,00

295
M. Kusherov 0,00

296
W. Fath 0,00

297
D. Bajer 0,00

298
A. Opalińska 0,00

299
A. i S. Dudziak 0,00

300
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

301
W. Guz 0,00

302
Z. Szymulański 0,00

303
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

304
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

305
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

306
V. Vocetka 0,00

307
H. Vesela 0,00

308
J. Łacisz 0,00

309
Paragan s.r.o. 0,00

310
S. Chudaček 0,00

311
S. Duplicki 0,00

312
S. Guła i M. Janikowski 0,00
7 951 940,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej