od 2014.01.01 do 2014.10.06

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 831 110,00

2
K. Mirpuri 269 625,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 224 340,00

4
Z. Górski 212 120,00

5
K. Zatloukal 166 100,00

6
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 143 625,00

7
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 140 605,00

8
SK Widzów – A. Tyszko 132 535,00

9
SK Michałów 131 830,00

10
SK Janów Podlaski 127 565,00

11
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

12
A. i A. Chodowiec 124 450,00

13
Nessa Arabians Sp. z o.o. 107 860,00

14
A. Cieloch 100 430,00

15
Fortum Michał Romanowski 97 350,00

16
inż. J. Travniček 95 000,00

17
G., R. i K. Gorczyca 90 200,00

18
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 85 865,00

19
M. Malinowski 75 810,00

20
SK Golejewko 71 625,00

21
A. Kovćin 71 240,00

22
B. i M. Pokrywka 69 100,00

23
J. Ryżkowski 66 880,00

24
A. Kochalska 62 350,00

25
Pejon – E. Porębna 62 280,00

26
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 60 490,00

27
Edwina Stud 60 000,00

28
M. Falzmann 57 505,00

29
Univerpol Sp. z o.o. 57 200,00

30
A. Steinhart i K. Urbańczyk 56 520,00

31
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 56 020,00

32
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 55 920,00

33
Klub JeŸdziecki – Szumawa 55 320,00

34
R. Szpar 54 580,00

35
K. Rogowski 51 980,00

36
P. i J. Pirzeccy 51 460,00

37
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 51 375,00

38
Y. Baizharkinov 49 335,00

39
J. Głowacki 48 405,00

40
U. i W. J. Engel 47 665,00

41
A. Biedrzycki – AB GLASS 47 530,00

42
G. Sęczek 46 960,00

43
Staj Ždarsky 46 400,00

44
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 46 360,00

45
SK Michałów i E. Zahariev 46 350,00

46
A. Wójtowicz 45 730,00

47
T. Sobierajski 42 560,00

48
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 42 240,00

49
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 41 950,00

50
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 41 500,00

51
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

52
A. Pastuszka 38 450,00

53
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 38 200,00

54
J. i S. Górscy, B. Olkowska 35 200,00

55
K. Litwiniak 33 975,00

56
A. Łabędzki 33 910,00

57
P. Głowacki 33 850,00

58
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 33 700,00

59
J., D., W. i Ż. Sito 33 635,00

60
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 33 260,00

61
SK Iwno 33 060,00

62
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 32 720,00

63
M. i W. Kryszyłowicz 32 560,00

64
K. Falba 32 300,00

65
Janusz Romanowski „Expert-Host” 31 870,00

66
A. Molska 31 650,00

67
A. Frštczak i K. Zawiliński 30 940,00

68
M. Zawada 30 870,00

69
K. Zakolski 30 000,00

70
M. Wnorowska 29 530,00

71
D. Mioduszewski 28 310,00

72
E. Czopyk 28 200,00

73
R. Urbański i K. Rogowski 28 160,00

74
J. i D. Soska 28 150,00

75
B. Głowacki 27 000,00

76
G. Kozak 26 825,00

77
S. Zawgorodny 26 260,00

78
M. Krzyœków i K. Brygier 26 040,00

79
J. Szweycer 25 060,00

80
G. Richards 25 000,00

81
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 24 450,00

82
A. i M. Suchorzewscy 24 400,00

83
B. Olkowska i W. Zieliński 24 190,00

84
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 24 150,00

85
A., M. i P. Laskowscy 23 890,00

86
SK Golejewko i B. Olkowska 23 260,00

87
D. Zalewski 22 835,00

88
Elektrovasury spol s.r.o. 22 600,00

89
S. Mladenovic 22 575,00

90
J. i U. Appel 22 500,00

91
O. Bottura 22 410,00

92
A. Kochalska i A. Wyrzyk 22 290,00

93
A. Wyrzyk 22 210,00

94
P. Szmigiel 21 800,00

95
B. M. Tomaszewski 21 470,00

96
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

97
J. i K. Dobosz 21 360,00

98
Lutetia Arabians 21 200,00

99
K. Urbańczyk 21 175,00

100
M. Gołębiowska 21 160,00

101
Ł. i D. Such, R. Mamajek 21 080,00

102
T. Ithaish 21 000,00

103
M. Filipowska 20 460,00

104
SK Krasne i M. Łojek 20 320,00

105
A. Jurksztowicz i K. Dębski 20 320,00

106
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

107
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

108
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 19 600,00

109
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 19 300,00

110
K. Micuła 19 300,00

111
R. Ptach 18 950,00

112
SK Golejewko i M. Łojek 18 880,00

113
M. Stelmaszczyk 17 960,00

114
M. Kobus 17 030,00

115
A. i P. Łojcha 16 700,00

116
A. Dyszkielewicz 16 220,00

117
Bohema – M. Bochiński 16 030,00

118
E. Gilert 15 960,00

119
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

120
A. Żyłkowska 15 610,00

121
B. Dörflinger 15 350,00

122
Niespodzianka 14 590,00

123
N. Magomedov 14 530,00

124
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 14 180,00

125
Jerzy Szmyt 14 180,00

126
SK Golejewko i M. Janikowski 14 150,00

127
K. Zawiliński 14 050,00

128
J. Traka 13 995,00

129
E. Lasota 13 860,00

130
M. Łojek i M. Zawada 13 600,00

131
SK Michałów i M. Łojek 13 550,00

132
SK Kozienice 13 455,00

133
SK Krasne i K. Kozłowska 13 175,00

134
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 12 600,00

135
G. Kerimbekova 12 540,00

136
W. Szydełko 12 440,00

137
MPL Racing 12 400,00

138
M. Norenius – Stal Järsgarden 12 130,00

139
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

140
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 11 800,00

141
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

142
N. Melbard 11 650,00

143
J. Klimczak 11 520,00

144
SK Golejewko i K. Kozłowska 11 400,00

145
E. i R. Urbańscy 11 225,00

146
inż. Jaroslav Vaňa 11 200,00

147
R. Urbański 11 140,00

148
Ł. Siwek 11 010,00

149
A. Majchrzak 11 000,00

150
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 10 620,00

151
S. Weresiński 10 270,00

152
SK Krasne 10 195,00

153
S. Frosik 10 000,00

154
Ł. Wrzesień 10 000,00

155
D. Kwiatkowski 9 800,00

156
SK Krasne i E. Zahariev 9 710,00

157
K. i K. Romaniuk 9 570,00

158
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

159
J. Domagała 9 500,00

160
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

161
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

162
P. Kicek 8 810,00

163
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 8 780,00

164
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 8 640,00

165
S. Mirpuri 8 460,00

166
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 8 090,00

167
J. Siwonia 8 040,00

168
A. i B. Cymbała 8 000,00

169
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 7 875,00

170
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 700,00

171
M. Wyrzyk 7 700,00

172
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7 700,00

173
L. Kowal 7 480,00

174
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

175
P. Szmigiel i B. Olkowska 7 370,00

176
R. Styczyński 7 280,00

177
Z. Makowski i M. Filipowska 7 260,00

178
C. Gołaszewski 7 080,00

179
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 6 820,00

180
W. Raszyńska i K. Szymański 6 630,00

181
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

182
W. Krzemiński 6 550,00

183
T. i J. Opalińscy 6 310,00

184
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

185
A. Siwonia 6 210,00

186
Niespodzianka i GR J. Zalewska 6 130,00

187
I. Pejškova 6 000,00

188
S. Bujarski 5 950,00

189
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 5 950,00

190
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

191
W. Bšk 5 700,00

192
B. Olkowska 5 600,00

193
J. Kartus 5 600,00

194
J. i J. Księżukowie 5 600,00

195
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

196
A. i W. Jasińscy 5 400,00

197
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

198
A. Rokicki 5 190,00

199
B. Ćwik 5 160,00

200
Z. Kozina 5 150,00

201
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

202
LKS KTWK 4 640,00

203
G. Łštka 4 605,00

204
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

205
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

206
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

207
Z. Tobiasz 4 350,00

208
H. Smolik i M. Kosicki 4 200,00

209
W. Puszczewicz 4 140,00

210
R. Z. Zieliński 4 100,00

211
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

212
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 845,00

213
L. Boharewicz 3 830,00

214
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

215
F. Dill 3 680,00

216
M. Trela 3 470,00

217
A. Omen i Marian Słowik 3 430,00

218
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

219
SK Iwno i P. Wróblewski 3 200,00

220
P. Huber 2 960,00

221
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2 875,00

222
M. i M. Sommer 2 800,00

223
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

224
A. Talarek 2 800,00

225
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 720,00

226
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 620,00

227
W. Solak 2 400,00

228
K. Kozłowski 2 240,00

229
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

230
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

231
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 2 010,00

232
M. Biały 1 900,00

233
R. & K. Ask 1 860,00

234
M. Mełnicki 1 750,00

235
L. Kasprowicz i SK Golejewko 1 640,00

236
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

237
J. Faltejsek 1 550,00

238
SK Michałów i M. Janikowski 1 530,00

239
D. Turkowska 1 450,00

240
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 1 450,00

241
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

242
F. Engel 1 400,00

243
Wrbna Racing 1 300,00

244
T. Misiowiec 1 130,00

245
M. Kosicki 1 080,00

246
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

247
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

248
B. Białowšs 950,00

249
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 950,00

250
M. i M. Boruta 950,00

251
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

252
P. i J. Łucki 910,00

253
Agrolipt 800,00

254
J. Nurzyński 800,00

255
P. Małczyński 800,00

256
M. Rotkiel i K. Urbańczyk 760,00

257
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 600,00

258
P. Granda 600,00

259
A. Winiarska 600,00

260
M. Harms 560,00

261
H. Sawka 500,00

262
A. Omen 475,00

263
J. Szuster 475,00

264
M. Siudym 475,00

265
J. Pretkiel 440,00

266
L. Duškova 400,00

267
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

268
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

269
H. Khil-Ulas 330,00

270
M. Brzuszkiewicz 330,00

271
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

272
A. i S. Polednia 280,00

273
A. Konarska 230,00

274
Srubovka s.r.o. 0,00

275
K. Stoch 0,00

276
K. Łukasiewicz 0,00

277
Jamax s.r.o. 0,00

278
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

279
V. Fotev 0,00

280
J. Bartoš 0,00

281
H. Vesela 0,00

282
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

283
H. Cherek 0,00

284
Stall Nicole 0,00

285
Gestüt Görlsdorf 0,00

286
G. Kogut i Ł. Such 0,00

287
T. Misiak 0,00

288
F. Wołoszyn 0,00

289
T. Sieradzki 0,00

290
U. Zhussupov 0,00

291
E-Place.cz Ltd 0,00

292
S. Guła i M. Janikowski 0,00

293
D. Bajer 0,00

294
W. Guz 0,00

295
V. Vocetka 0,00

296
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

297
W. Fath 0,00

298
A. i S. Dudziak 0,00

299
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

300
Z. Szymulański 0,00

301
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

302
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

303
A. Opalińska 0,00

304
inż. V. Talák 0,00

305
J. Łacisz 0,00

306
Paragan s.r.o. 0,00

307
S. Chudaček 0,00

308
S. Duplicki 0,00

309
M. Kusherov 0,00
7 605 640,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej