od 2014.01.01 do 2014.09.01

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 01-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 532 885,00

2
K. Mirpuri 223 900,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 155 510,00

4
Z. Górski 152 120,00

5
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 126 000,00

6
SK Widzów – A. Tyszko 122 135,00

7
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 117 660,00

8
SK Michałów 98 250,00

9
SK Janów Podlaski 92 450,00

10
Nessa Arabians Sp. z o.o. 87 300,00

11
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 86 445,00

12
A. i A. Chodowiec 84 840,00

13
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 82 850,00

14
A. Cieloch 77 240,00

15
G., R. i K. Gorczyca 75 100,00

16
Fortum Michał Romanowski 72 970,00

17
A. Kovćin 67 340,00

18
B. i M. Pokrywka 63 700,00

19
K. Zatloukal 63 600,00

20
Edwina Stud 60 000,00

21
Pejon – E. Porębna 57 240,00

22
Univerpol Sp. z o.o. 56 200,00

23
M. Malinowski 55 280,00

24
A. Kochalska 54 300,00

25
A. Steinhart i K. Urbańczyk 51 760,00

26
SK Golejewko 48 775,00

27
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 48 020,00

28
J. Ryżkowski 46 200,00

29
SK Michałów i E. Zahariev 45 270,00

30
U. i W. J. Engel 44 740,00

31
A. Biedrzycki – AB GLASS 43 230,00

32
Z. Górski i J. Siwonia 40 740,00

33
Y. Baizharkinov 40 615,00

34
T. Sobierajski 38 680,00

35
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 38 440,00

36
Klub JeŸdziecki – Szumawa 37 220,00

37
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 36 350,00

38
K. Rogowski 35 780,00

39
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 35 700,00

40
A. Wójtowicz 35 700,00

41
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 35 275,00

42
R. Szpar 33 280,00

43
M. Falzmann 33 255,00

44
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 30 360,00

45
A. Molska 29 930,00

46
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 29 870,00

47
J., D., W. i Ż. Sito 29 485,00

48
SK Iwno 28 340,00

49
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 27 800,00

50
A. Frštczak i K. Zawiliński 27 550,00

51
B. Głowacki 27 000,00

52
A. Łabędzki 26 600,00

53
K. Litwiniak 26 025,00

54
A. Pastuszka 26 020,00

55
J. Szweycer 25 060,00

56
inż. J. Travniček 25 000,00

57
P. Głowacki 24 850,00

58
G. Sęczek 24 660,00

59
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22 900,00

60
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 22 900,00

61
O. Bottura 22 410,00

62
G. Kozak 22 400,00

63
R. Urbański i K. Rogowski 22 230,00

64
J. i D. Soska 22 150,00

65
A. Wyrzyk 21 780,00

66
S. Mladenovic 21 600,00

67
S. Zawgorodny 21 460,00

68
K. Rogowski i Z. Składanowski 21 440,00

69
A. Kochalska i A. Wyrzyk 21 430,00

70
J. i K. Dobosz 21 360,00

71
Lutetia Arabians 21 200,00

72
M. Gołębiowska 21 160,00

73
T. Ithaish 21 000,00

74
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

75
J. i S. Górscy, B. Olkowska 20 000,00

76
K. Falba 19 800,00

77
Polska AKF Sp. z o.o. 19 490,00

78
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 19 100,00

79
J. Głowacki 18 970,00

80
G. Richards 18 920,00

81
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 18 920,00

82
SK Krasne i M. Łojek 18 790,00

83
D. Zalewski 18 770,00

84
SK Golejewko i B. Olkowska 18 500,00

85
E. Czopyk 18 200,00

86
P. i J. Pirzeccy 18 160,00

87
M. Wnorowska 17 890,00

88
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 17 700,00

89
B. Olkowska i W. Zieliński 17 590,00

90
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 17 580,00

91
M. i W. Kryszyłowicz 17 440,00

92
M. Stelmaszczyk 17 400,00

93
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

94
K. Micuła 16 800,00

95
K. Zakolski 16 200,00

96
Janusz Romanowski „Expert-Host” 16 110,00

97
Z. i M. Nieznańscy 15 850,00

98
M. Kobus 15 430,00

99
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 14 860,00

100
K. Urbańczyk 14 800,00

101
A., M. i P. Laskowscy 14 490,00

102
B. M. Tomaszewski 14 490,00

103
D. Mioduszewski 14 370,00

104
A. Żyłkowska 14 240,00

105
A. i M. Suchorzewscy 14 000,00

106
K. Zawiliński 13 700,00

107
E. Gilert 13 520,00

108
J. i U. Appel 13 500,00

109
N. Magomedov 12 880,00

110
SK Kozienice 12 560,00

111
SK Krasne i K. Kozłowska 12 515,00

112
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 12 460,00

113
R. Ptach 12 440,00

114
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

115
SK Iwno i K. Rogowski 11 960,00

116
Jerzy Szmyt 11 940,00

117
G. Kerimbekova 11 880,00

118
M. Filipowska 11 860,00

119
J. Traka 11 800,00

120
M. Gromala i M. Malinowski 11 800,00

121
Niespodzianka 11 550,00

122
Bohema – M. Bochiński 11 550,00

123
J. Klimczak 11 520,00

124
M. Zawada 11 370,00

125
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

126
Ł. Siwek 10 450,00

127
S. Weresiński 10 270,00

128
Ł. Wrzesień 10 000,00

129
S. Frosik 10 000,00

130
M. Krzyœków i K. Brygier 9 960,00

131
M. Norenius – Stal Järsgarden 9 930,00

132
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 9 820,00

133
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 9 800,00

134
M. Łojek i M. Zawada 9 800,00

135
D. Kwiatkowski 9 800,00

136
A. Dyszkielewicz 9 660,00

137
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 9 600,00

138
J. P. Zienkiewicz i B. Abdrakhmanov 9 500,00

139
Plavac Sp. z o.o. 9 500,00

140
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 390,00

141
R. Urbański 9 140,00

142
E. i R. Urbańscy 8 850,00

143
SK Golejewko i M. Janikowski 8 550,00

144
S. Mirpuri 8 460,00

145
B. Dörflinger 8 350,00

146
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

147
M. Wyrzyk 7 700,00

148
P. Kicek 7 690,00

149
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 7 420,00

150
R. Styczyński 7 280,00

151
E. Lasota 7 260,00

152
A. i P. Łojcha 7 200,00

153
M. Kosicki i P. Nojszewski 7 000,00

154
A. Majchrzak 7 000,00

155
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

156
SK Michałów i M. Łojek 6 550,00

157
SK Krasne 6 530,00

158
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 6 400,00

159
Staj Ždarsky 6 400,00

160
MPL Racing 6 400,00

161
C. Gołaszewski 6 320,00

162
T. i J. Opalińscy 6 310,00

163
SK Moszna i M. Łojek 6 260,00

164
I. Pejškova 6 000,00

165
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 840,00

166
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

167
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

168
A. Sosnowski i Y. Hemi 5 570,00

169
L. Kowal 5 560,00

170
A. i W. Jasińscy 5 400,00

171
P. Szmigiel 5 300,00

172
SK Golejewko i M. Łojek 5 280,00

173
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

174
Z. Kozina 5 150,00

175
N. Melbard 4 930,00

176
B. Ćwik 4 880,00

177
P. Szmigiel i B. Olkowska 4 850,00

178
M. Kosicki i M. Krawczykowska 4 760,00

179
LKS KTWK 4 640,00

180
G. Łštka 4 605,00

181
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

182
W. Szydełko 4 600,00

183
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

184
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

185
Z. Tobiasz 4 160,00

186
R. Z. Zieliński 4 100,00

187
K. i K. Romaniuk 3 970,00

188
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

189
Niespodzianka i GR J. Zalewska 3 890,00

190
W. Bšk 3 800,00

191
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

192
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 3 720,00

193
L. Boharewicz 3 640,00

194
SK Golejewko, M. Łojek i G. Szczepańska 3 600,00

195
A. Chrzanowska i P. Peprna jr 3 520,00

196
H. Smolik i M. Kosicki 3 500,00

197
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

198
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 3 150,00

199
P. Huber 2 960,00

200
A. Rokicki 2 910,00

201
W. Raszyńska i K. Szymański 2 830,00

202
A. Talarek 2 800,00

203
„MK” M. Kaszubowski 2 800,00

204
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 2 490,00

205
S. Bujarski 2 450,00

206
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 2 340,00

207
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

208
B. Olkowska i M. Boruta 2 180,00

209
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 2 160,00

210
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

211
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

212
SK Krasne i E. Zahariev 1 870,00

213
R. & K. Ask 1 860,00

214
F. Dill 1 840,00

215
W. Krzemiński 1 800,00

216
M. Trela 1 630,00

217
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

218
F. Engel 1 400,00

219
M. Kosicki i R. Sumiła 1 400,00

220
SK Michałów i M. Janikowski 1 340,00

221
Wrbna Racing 1 300,00

222
T. Misiowiec 1 130,00

223
J. Siwonia 1 120,00

224
J. i J. Księżukowie 1 120,00

225
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna jr 1 000,00

226
J. Kartus 1 000,00

227
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

228
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 950,00

229
W. Puszczewicz 920,00

230
J. Faltejsek 920,00

231
P. i J. Łucki 910,00

232
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 890,00

233
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

234
Agrolipt 800,00

235
J. Nurzyński 800,00

236
P. Małczyński 800,00

237
M. Kosicki 700,00

238
Z. Makowski i M. Filipowska 660,00

239
P. Granda 600,00

240
A. Winiarska 600,00

241
M. Harms 560,00

242
D. Turkowska 500,00

243
H. Sawka 500,00

244
J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 475,00

245
J. Pretkiel 440,00

246
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

247
M. Mełnicki 350,00

248
A. Siwonia 330,00

249
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 330,00

250
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

251
M. Brzuszkiewicz 330,00

252
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

253
A. i S. Polednia 280,00

254
U. Zhussupov 0,00

255
J. Bartoš 0,00

256
S. Duplicki 0,00

257
H. Vesela 0,00

258
H. Cherek 0,00

259
S. Chudaček 0,00

260
J. Łacisz 0,00

261
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

262
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

263
Jamax s.r.o. 0,00

264
Gestüt Görlsdorf 0,00

265
SK Golejewko, M. Łojek, A. Kanabus i I. Wolska 0,00

266
G. Kogut i Ł. Such 0,00

267
SK Iwno i P. Wróblewski 0,00

268
F. Wołoszyn 0,00

269
E-Place.cz Ltd 0,00

270
D. Bajer 0,00

271
Srubovka s.r.o. 0,00

272
T. Misiak 0,00

273
W. Fath 0,00

274
A. i B. Cymbała 0,00

275
W. Guz 0,00

276
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

277
Z. Szymulański 0,00

278
M. Siudym 0,00

279
W. Solak 0,00

280
V. Vocetka 0,00

281
A. Opalińska 0,00

282
A. Konarska 0,00

283
K. Kozłowski 0,00

284
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

285
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

286
S. Guła i M. Janikowski 0,00

287
M. Kusherov 0,00

288
M. Jakubowska-Gniadek i J. Gniadek 0,00

289
M. Biały, B. Strzyżak i A. Wyrzyk 0,00

290
M. Biały 0,00

291
K. Łukasiewicz 0,00
5 511 490,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej