od 2014.01.01 do 2014.07.21

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 21-07-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 424 845,00

2
K. Mirpuri 99 150,00

3
Z. Górski i K. Mirpuri 80 560,00

4
Z. Górski 72 850,00

5
Nessa Arabians Sp. z o.o. 71 250,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 69 510,00

7
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 67 850,00

8
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 64 160,00

9
A. Kovćin 63 900,00

10
G., R. i K. Gorczyca 59 930,00

11
SK Michałów 57 330,00

12
Univerpol Sp. z o.o. 55 200,00

13
K. Zatloukal 54 800,00

14
SK Janów Podlaski 51 800,00

15
B. i M. Pokrywka 48 800,00

16
SK Widzów – A. Tyszko 46 860,00

17
A. i A. Chodowiec 45 420,00

18
Fortum Michał Romanowski 42 830,00

19
Z. Górski i J. Siwonia 38 820,00

20
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 36 640,00

21
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 36 000,00

22
Pejon – E. Porębna 35 040,00

23
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 33 710,00

24
T. Sobierajski 33 370,00

25
M. Falzmann 31 025,00

26
J. Ryżkowski 29 270,00

27
R. Szpar 27 320,00

28
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 26 600,00

29
J., D., W. i Ż. Sito 26 505,00

30
SK Golejewko 26 390,00

31
A. Łabędzki 24 540,00

32
inż. J. Travniček 23 000,00

33
A. Wójtowicz 22 800,00

34
Y. Baizharkinov 22 335,00

35
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

36
M. Malinowski 21 760,00

37
K. Rogowski 21 700,00

38
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 21 400,00

39
A. Wyrzyk 20 920,00

40
SK Iwno 20 060,00

41
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

42
S. Zawgorodny 19 980,00

43
A. Steinhart i K. Urbańczyk 19 840,00

44
Klub JeŸdziecki – Szumawa 19 760,00

45
A. Pastuszka 19 450,00

46
A. Kochalska 19 440,00

47
SK Michałów i E. Zahariev 19 330,00

48
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19 300,00

49
J. i D. Soska 18 350,00

50
J. i K. Dobosz 18 220,00

51
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 18 020,00

52
U. i W. J. Engel 17 880,00

53
S. Mladenovic 17 200,00

54
Ł. i D. Such, R. Mamajek 16 960,00

55
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 16 920,00

56
M. Wnorowska 16 700,00

57
P. Głowacki 16 400,00

58
G. Richards 16 280,00

59
SK Krasne i M. Łojek 16 220,00

60
B. Głowacki 16 000,00

61
SK Golejewko i B. Olkowska 15 860,00

62
O. Bottura 15 750,00

63
A. Biedrzycki – AB GLASS 15 550,00

64
G. Kozak 15 470,00

65
K. Rogowski i Z. Składanowski 15 440,00

66
A. Kochalska i A. Wyrzyk 14 400,00

67
E. Czopyk 14 200,00

68
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 13 870,00

69
A. Cieloch 13 240,00

70
A., M. i P. Laskowscy 13 030,00

71
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

72
Polska AKF Sp. z o.o. 12 430,00

73
A. Jurksztowicz i K. Dębski 12 320,00

74
K. Urbańczyk 12 320,00

75
K. Litwiniak 12 225,00

76
SK Kozienice 12 000,00

77
M. i W. Kryszyłowicz 11 960,00

78
B. M. Tomaszewski 11 880,00

79
J. i S. Górscy, B. Olkowska 11 760,00

80
SK Iwno i K. Rogowski 11 630,00

81
K. Zawiliński 11 550,00

82
A. Molska 11 530,00

83
P. i J. Pirzeccy 11 520,00

84
R. Urbański i K. Rogowski 11 265,00

85
Lutetia Arabians 11 200,00

86
inż. Jaroslav Váňa 11 200,00

87
Z. i M. Nieznańscy 11 050,00

88
M. Filipowska 11 000,00

89
J. Klimczak 10 860,00

90
K. Micuła 10 800,00

91
Bohema – M. Bochiński 10 560,00

92
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

93
R. Ptach 10 500,00

94
D. Zalewski 10 060,00

95
A. Żyłkowska 10 000,00

96
S. Weresiński 9 920,00

97
K. Falba 9 800,00

98
G. Kerimbekova 9 240,00

99
K. Zakolski 9 200,00

100
M. Żarska i K. Urbańczyk 9 200,00

101
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 9 120,00

102
M. Gromala i M. Malinowski 9 000,00

103
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 8 900,00

104
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 750,00

105
Niespodzianka 8 720,00

106
J. Głowacki 8 700,00

107
A. Frštczak i K. Zawiliński 8 550,00

108
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 8 525,00

109
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

110
B. Olkowska i W. Zieliński 8 350,00

111
D. Mioduszewski 8 260,00

112
Janusz Romanowski „Expert-Host” 8 240,00

113
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 8 200,00

114
S. Mirpuri 8 130,00

115
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 8 000,00

116
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 7 980,00

117
E. i R. Urbańscy 7 850,00

118
G. Sęczek 7 760,00

119
Ł. Wrzesień 7 600,00

120
M. Stelmaszczyk 7 600,00

121
R. Urbański 7 380,00

122
R. Styczyński 7 280,00

123
A. i P. Łojcha 7 200,00

124
M. Łojek i M. Zawada 7 120,00

125
M. Kobus 7 030,00

126
A. Majchrzak 7 000,00

127
T. Ithaish 7 000,00

128
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 6 900,00

129
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

130
E. Lasota 6 600,00

131
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

132
J. Szweycer 5 940,00

133
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

134
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 5 820,00

135
M. Gołębiowska 5 720,00

136
P. Szmigiel 5 300,00

137
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 5 280,00

138
E. Gilert 5 280,00

139
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

140
B. Dörflinger 5 200,00

141
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 060,00

142
N. Magomedov 4 960,00

143
M. Norenius – Stal Järsgarden 4 930,00

144
M. Wyrzyk 4 900,00

145
Jerzy Szmyt 4 820,00

146
L. Kowal 4 800,00

147
C. Gołaszewski 4 800,00

148
M. Zawada 4 770,00

149
Z. Kozina 4 650,00

150
B. Ćwik 4 600,00

151
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

152
W. Szydełko 4 600,00

153
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

154
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 4 500,00

155
Ł. Siwek 4 290,00

156
M. Kosicki i P. Nojszewski 4 200,00

157
S. Frosik 4 000,00

158
J. Traka 3 960,00

159
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

160
SK Golejewko i M. Janikowski 3 870,00

161
T. i J. Opalińscy 3 870,00

162
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

163
A. Dyszkielewicz 3 500,00

164
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 3 200,00

165
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

166
MPL Racing 3 200,00

167
SK Michałów i M. Łojek 3 150,00

168
A. Sosnowski i Y. Hemi 2 970,00

169
P. Huber 2 960,00

170
L. Boharewicz 2 880,00

171
A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2 800,00

172
D. Kwiatkowski 2 800,00

173
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

174
Z. Tobiasz 2 640,00

175
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

176
J. i U. Appel 2 500,00

177
Staj Ždarsky 2 400,00

178
A. Omen i Marian Słowik 2 310,00

179
„MK” M. Kaszubowski 2 300,00

180
N. Melbard 2 270,00

181
K. i K. Romaniuk 2 250,00

182
Elektrovasury spol s.r.o. 2 100,00

183
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

184
P. Szmigiel i B. Olkowska 2 050,00

185
F. Dill 1 840,00

186
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

187
W. Raszyńska i K. Szymański 1 650,00

188
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 650,00

189
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

190
R. Z. Zieliński 1 600,00

191
M. Trela 1 470,00

192
SK Krasne 1 400,00

193
F. Engel 1 400,00

194
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

195
A. Rokicki 1 200,00

196
T. Misiowiec 1 130,00

197
SK Krasne i E. Zahariev 1 010,00

198
A. Chrzanowska, H. Vesela i P. Peprna 1 000,00

199
J. Kartus 1 000,00

200
SK Krasne i K. Kozłowska 990,00

201
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

202
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

203
SK Michałów i M. Janikowski 960,00

204
W. Puszczewicz 920,00

205
P. i J. Łucki 910,00

206
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

207
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

208
G. Łštka 805,00

209
P. Małczyński 800,00

210
Agrolipt 800,00

211
J. Nurzyński 800,00

212
Wrbna Racing 800,00

213
S. Bujarski 700,00

214
A. Talarek 700,00

215
M. Kosicki i R. Sumiła 700,00

216
H. Smolik i M. Kosicki 700,00

217
SK Moszna i M. Łojek 660,00

218
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

219
A. i W. Jasińscy 660,00

220
P. Granda 600,00

221
A. Winiarska 600,00

222
M. Harms 560,00

223
D. Turkowska 500,00

224
R. & K. Ask 460,00

225
J. Pretkiel 440,00

226
L. Staniszewski i K. Kamińska 350,00

227
M. Kosicki 350,00

228
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

229
A. Siwonia 330,00

230
Platinum Perfect Serwis i K. Kozłowska 330,00

231
P. Kicek 330,00

232
M. Brzuszkiewicz 330,00

233
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 300,00

234
A. i S. Polednia 280,00

235
H. Sawka 200,00

236
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

237
S. Guła i M. Janikowski 0,00

238
J. Łacisz 0,00

239
J. Bartoš 0,00

240
W. Fath 0,00

241
H. Cherek 0,00

242
K. Łukasiewicz 0,00

243
G. Kogut i Ł. Such 0,00

244
D. i A. Nowara, K. Kozłowska 0,00

245
Srubovka s.r.o. 0,00

246
D. Bajer 0,00

247
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

248
U. Zhussupov 0,00

249
K. Kozłowski 0,00

250
J. Siwonia 0,00

251
J. Váňa, St. Grimminger – Váňa 0,00

252
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

253
H. Vesela 0,00

254
E-Place.cz Ltd 0,00

255
W. Guz 0,00

256
F. Wołoszyn 0,00

257
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

258
A. Opalińska 0,00

259
M. Mełnicki 0,00

260
Z. Szymulański 0,00

261
M. Kusherov 0,00

262
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00
3 413 590,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej