od 2014.01.01 do 2014.06.16

Właœciciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 16-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Millennium Stud Sp. z o.o. 261 885,00

2
A. Kovćin 63 900,00

3
K. Mirpuri 58 950,00

4
Z. Górski i K. Mirpuri 55 945,00

5
A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński, J. P. Zienkiewicz i J. Nesteruk 51 360,00

6
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 49 830,00

7
Z. Górski 46 330,00

8
SK Michałów 44 840,00

9
Univerpol Sp. z o.o. 42 700,00

10
Nessa Arabians Sp. z o.o. 41 900,00

11
K. Zatloukal 37 200,00

12
Fortum Michał Romanowski 35 150,00

13
G., R. i K. Gorczyca 35 010,00

14
Z. Makowski, B. Abdrakhmanov, M. Filipowska 34 440,00

15
Plavac Sp. z o.o. i G. Wasšżnik 31 100,00

16
SK Widzów – A. Tyszko 29 200,00

17
E. i P. Krakowiak, A. Marczak 25 110,00

18
J., D., W. i Ż. Sito 23 445,00

19
inż. J. Travniček 23 000,00

20
A. i A. Chodowiec 22 020,00

21
R. Zieliński, M. Boruta i T. Pawłowski 22 000,00

22
B. i M. Pokrywka 21 800,00

23
J. Ryżkowski 21 040,00

24
SK Janów Podlaski 20 600,00

25
GKZ s.r.o. – Z. Kavka 20 000,00

26
A. Wyrzyk 19 200,00

27
Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 19 000,00

28
A. Wójtowicz 18 750,00

29
J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 18 680,00

30
M. Falzmann 18 575,00

31
Klub JeŸdziecki – Szumawa 18 040,00

32
SK Iwno 16 700,00

33
SK Golejewko 16 550,00

34
A. Łabędzki 15 840,00

35
Y. Baizharkinov 15 825,00

36
O. Bottura 15 750,00

37
Z. Górski, M. Łojek i M. Zawada 15 720,00

38
Pejon – E. Porębna 15 240,00

39
A. Steinhart i K. Urbańczyk 14 840,00

40
A. Kochalska 14 680,00

41
K. Rogowski 14 640,00

42
U. i W. J. Engel 14 440,00

43
E. Czopyk 14 200,00

44
SK Krasne i M. Łojek 13 860,00

45
Z. Górski i J. Siwonia 13 580,00

46
J. Orłowski, K. Szymański i M. Zawada 13 000,00

47
M. Malinowski 12 735,00

48
G. Kozak 12 640,00

49
M. i S. Wiœniewscy, A. Gawryszewski 11 800,00

50
Zigpol – J. Cukrowski Sp. komandytowa 11 200,00

51
R. Szpar 10 960,00

52
E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 10 560,00

53
T. Sobierajski 10 530,00

54
A. Biedrzycki – AB GLASS 10 150,00

55
P. i J. Pirzeccy 9 920,00

56
S. Weresiński 9 920,00

57
SK Kozienice 9 600,00

58
A. Pastuszka 9 470,00

59
Ł. i D. Such, R. Mamajek 8 960,00

60
SK Iwno i K. Rogowski 8 910,00

61
S. Mladenovic 8 600,00

62
M. i P. Włostowscy, M. Ejneberg-Ilis 8 400,00

63
A. i M. Suchorzewscy 8 400,00

64
J. i S. Górscy, B. Olkowska 8 320,00

65
T. Pawłowski i Korab – A. Walicki 8 320,00

66
A. Cieloch 8 160,00

67
SK Michałów i E. Zahariev 8 050,00

68
inż. Jaroslav Váňa 8 000,00

69
A. Molska 8 000,00

70
B. Olkowska i W. Zieliński 7 920,00

71
R. Urbański 7 380,00

72
M. Żarska i K. Urbańczyk 7 280,00

73
M. Wnorowska 7 280,00

74
SK Golejewko i B. Olkowska 7 260,00

75
Niespodzianka 7 200,00

76
P. Głowacki 7 200,00

77
M. Gromala i M. Malinowski 7 000,00

78
A. Majchrzak 7 000,00

79
S. Mirpuri 6 930,00

80
Polska AKF Sp. z o.o. 6 830,00

81
K. Urbańczyk 6 720,00

82
A. Jurksztowicz i K. Dębski 6 720,00

83
C. Olsen Agri Sp. z o.o. 6 720,00

84
M. Filipowska 6 600,00

85
M. Kobus 6 600,00

86
SK Widzów – A. Tyszko i M. Metza-Jodłowska 6 600,00

87
R. Urbański i K. Rogowski 6 480,00

88
M. Krzyœków i K. Brygier 6 460,00

89
G. Kaczmarek i A. Wyrzyk 6 260,00

90
Z. i M. Nieznańscy 6 050,00

91
A. Frštczak i K. Zawiliński 6 050,00

92
Uni-Res Sp. z o.o. i M. Kosicki 5 920,00

93
M. Łojek i M. Zawada 5 760,00

94
M. i W. Kryszyłowicz 5 660,00

95
M. Stelmaszczyk 5 600,00

96
S. Zawgorodny 5 400,00

97
G. Richards 5 280,00

98
B. M. Tomaszewski 5 280,00

99
Z. Górski i Niespodzianka 5 250,00

100
R. Styczyński 5 040,00

101
D. Mioduszewski 4 820,00

102
C. Gołaszewski 4 800,00

103
M. Zawada 4 770,00

104
K., M., W. i Ł. Grzybowscy 4 620,00

105
W. Szydełko 4 600,00

106
SK Golejewko i Korab – A. Walicki 4 600,00

107
PPH Parys Sp. z o.o. 4 600,00

108
H. Schmutz i E. Porębna 4 600,00

109
M. Gołębiowska 4 600,00

110
B. Ćwik 4 600,00

111
Ł. Siwek 4 290,00

112
Janusz Romanowski „Expert-Host” 4 240,00

113
Lutetia Arabians 4 200,00

114
N. Magomedov 4 100,00

115
K. Micuła 4 000,00

116
S. Frosik 4 000,00

117
J. Klimczak 3 960,00

118
Jerzy Szmyt 3 960,00

119
A. Kochalska i A. Wyrzyk 3 960,00

120
Bohema – M. Bochiński 3 960,00

121
E. Gilert 3 960,00

122
B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 3 900,00

123
A., M. i P. Laskowscy 3 900,00

124
T. i J. Opalińscy 3 870,00

125
J. Kartus i P. Wróblewski 3 780,00

126
K. Zawiliński 3 500,00

127
R. Ptach 3 390,00

128
J. Szweycer 3 300,00

129
J. Głowacki 3 280,00

130
„MK” M. Kaszubowski i P. Wróblewski 3 200,00

131
K. Rogowski i Z. Składanowski 3 100,00

132
J. P. Zienkiewicz i K. Głowicka 3 075,00

133
SK Golejewko i M. Janikowski 3 010,00

134
L. Boharewicz 2 880,00

135
K. Falba 2 800,00

136
D. Kwiatkowski 2 800,00

137
E. Kasprowicz, S. Kaszczyszyn, J. i J. Zalewscy 2 800,00

138
SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 800,00

139
J. i D. Soska 2 800,00

140
M. Norenius – Stal Järsgarden 2 690,00

141
J. Traka 2 640,00

142
Z. Tobiasz 2 640,00

143
A. Dziuba, J. Tomaszek i A. Wyrzyk 2 640,00

144
G. Kerimbekova 2 640,00

145
SK Golejewko i M. Łojek 2 640,00

146
J. i U. Appel 2 500,00

147
Z. Kozina 2 400,00

148
D. Kałuba i B. Strójwšs 2 280,00

149
SK Iwno i Niespodzianka 2 050,00

150
K. Litwiniak 2 025,00

151
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 1 980,00

152
B. Dörflinger 1 880,00

153
F. Dill 1 840,00

154
M. Wyrzyk 1 750,00

155
A. Żyłkowska 1 680,00

156
A. Sosnowski i Y. Hemi 1 650,00

157
M. Konarski i K. Kozłowska 1 600,00

158
K. Zakolski 1 400,00

159
F. Engel 1 400,00

160
Niespodzianka i GR J. Zalewska 1 320,00

161
BHT Animal Trade Sp. z o.o., K. Chmiel, J. Englert i Korab-A. Walicki 1 320,00

162
P. Szmigiel 1 300,00

163
T. Misiowiec 1 130,00

164
M. Trela 1 120,00

165
W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

166
A. Omen i Marian Słowik 990,00

167
SK Golejewko, M. Łojek, W. Raszyńska i K. Szymański 990,00

168
M. Kosicki i M. Krawczykowska 960,00

169
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

170
„MK” M. Kaszubowski 900,00

171
M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 900,00

172
Elektrovasury spol s.r.o. 900,00

173
B. Olkowska i M. Boruta 860,00

174
L. Kasprowicz i SK Golejewko 840,00

175
Wrbna Racing 800,00

176
D. Zalewski 760,00

177
N. Melbard 720,00

178
SK Michałów i M. Janikowski 720,00

179
A. Talarek 700,00

180
W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 660,00

181
J. i K. Dobosz 660,00

182
SK Krasne i K. Kozłowska 660,00

183
SK Krasne i E. Zahariev 660,00

184
P. i J. Łucki 560,00

185
G. Sęczek 560,00

186
M. Harms 560,00

187
M. i L. Kasprowicz, J. i J. Zalewscy 500,00

188
R. & K. Ask 460,00

189
W. Puszczewicz 460,00

190
E. i R. Urbańscy 350,00

191
K. i K. Romaniuk 330,00

192
K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 330,00

193
M. Brzuszkiewicz 330,00

194
A. i W. Jasińscy 330,00

195
SK Moszna i M. Łojek 330,00

196
P. Szmigiel i B. Olkowska 330,00

197
G. Łštka 325,00

198
A. i S. Polednia 280,00

199
A. Rokicki 240,00

200
H. Sawka 200,00

201
K. Łukasiewicz 0,00

202
Ł. Wrzesień 0,00

203
U. Zhussupov 0,00

204
K. Kozłowski 0,00

205
M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 0,00

206
M. Kosicki 0,00

207
M. Kosicki i P. Nojszewski 0,00

208
M. Kosicki i R. Sumiła 0,00

209
S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 0,00

210
SK Krasne 0,00

211
J. Siwonia 0,00

212
J. Bartoš 0,00

213
H. Smolik i M. Kosicki 0,00

214
G. Kogut i Ł. Such 0,00

215
F. Wołoszyn 0,00

216
Equus Polska, G. Molska i M. Saniewski 0,00

217
L. Staniszewski i K. Kamińska 0,00

218
M. Mełnicki 0,00

219
S. Guła i M. Janikowski 0,00

220
P. Kicek 0,00

221
Project Management Intertecno Sp. z o.o. 0,00

222
SK Golejewko, M. Łojek, B. Gürtler i I. Wolska 0,00

223
SK Michałów i M. Łojek 0,00

224
B. i K. Nowakowscy, E. Kosycarz 0,00

225
D. Bajer 0,00

226
A. Siwonia 0,00

227
D. Turkowska 0,00

228
A. Opalińska 0,00

229
A. Dziuba, J. Tomaszek i M. Nawrocka 0,00

230
W. Guz 0,00

231
W. Fath 0,00

232
Z. Szymulański 0,00

233
A. Dyszkielewicz 0,00
2 097 245,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej