Seminarium 12.01.2016 r. – Zajęcia z mistrzem trenerskim Markiem Johnstonem

Turf Direktorium Bratislava we współpracy z EMHF organizują seminarium „Zajęcia z mistrzem trenerskim”, z udziałem znanego na świecie brytyjskiego trenera Marka Johnstona. Seminarium skierowane jest głównie do trenerów, ale również do organizacji wyścigowych z krajów należących do KMET (Austria, Czechy, Węgry, Polska i Słowacja) i jest doskonałą platformą do profesjonalnego rozwoju trenerów i przemysłu wyścigowego w Europie Centralnej.
Profesjonalne wsparcie seminarium gwarantuje Sekretarz Generalny EMHF – Dr Paul Khan.

Seminarium odbędzie się 12 stycznia 2016 r. w hotelu Bonbon w Bratysławie (w pobliżu toru wyścigowego), początek o godz. 9.00. Planowane jest zapewnienie tłumaczenia na język polski.

Koszt udziału w seminarium to 50 Euro od osoby (wliczone podstawowe materiały szkoleniowe oraz lunch i obiad po seminarium).

Liczba miejsc jest ograniczona do ok. 50 osób, z czego większość dla uczestników z krajów członków KMET.

Dla Polski przewidziano możliwość uczestnictwa 5-10 chętnych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na dres pkwk@pkwk.org

lub zgłaszanie się bezpośrednio do Pana Jakuba Kasprzaka z Wydziału Spraw Hodowlanych i Wyścigowych, tel. (22) 843 10 34, w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2015 r., gdyż Klub musi przekazać listę chętnych do Turf Direktorium Bratislava w poniedziałek 4 stycznia 2016 r.

Organizacja i pokrycie kosztów wyjazdu leży po stronie uczestników seminarium.

Szczegóły znajdziecie Państwo w zaproszeniu, wystosowanym przez Prezydenta KMET – Mariána Šurdę.