Szkolenie w Northern Racing College w Doncaster X/XI.2017 r.

Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie informuje o możliwości odbycia 12-tygodniowego szkolenia w Northern Racing College w Doncaster, a następnie 6-tygodniowego stażu w jednej z tamtejszych stajni wyścigowych.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób w wieku co najmniej 16 lat (preferowany wiek 16-19 lat), znających język angielski w stopniu przynajmniej komunikatywnym.
Szkolenie jest bezpłatne. Koszt zakwaterowania i wyżywienia wynosi 400 GBP, przy czym, jeżeli roczny dochód rodziny kursanta nie przekracza 24 000 GBP (ok. 113 000 zł), kursant może zostać zwolniony z tej opłaty.

Orientacyjny termin rozpoczęcia kursu: październik – listopad 2017 r.

Szczegółowe informacje o kursach oferowanych przez NRS dostępne są pod linkiem http://www.northernracingcollege.com/courses.

Osoby zainteresowane podniesieniem kwalifikacji w zakresie pracy w stajni wyścigowej i/lub jazdy, zarówno podczas treningów, jak i wyścigów, proszone są o przesyłanie CV (koniecznie z informacją o wadze zainteresowanej osoby oraz doświadczeniu w zakresie jazdy na koniach wyścigowych – treningowej i/lub wyścigowej) na adres: j.majewska@pkwk.org, w terminie do 31 sierpnia br.