Kategoria: Właściciele według wygranych

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 18-10-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 529675,00
2. BMS Group S. Pegza 404970,00
3. Z. Górski 278925,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 274270,00
5. I. K. Art s.r.o. 200000,00
6. Plavac Sp. z o.o. 195795,00
7. AMP Invest Sp. z o.o. 193940,00
8. E., J. i M. Traka 182640,00
9. S.A.R.L. Mezagri 182615,00
10. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 179450,00
11. A. Prytulczyk 177800,00
12. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 131160,00
13. Westminster Race Horses GmbH 127990,00
14. Syndikát V3J 126000,00
15. SK Janów Podlaski 122880,00
16. K. Zakolski 116280,00
17. R. Suchecki 110625,00
18. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 103350,00
19. W. J. Kartus 100925,00
20. K. Mirpuri i W. Żmiejko 98125,00
21. A. Łabędzki 97655,00
22. A. Wyrzyk 94570,00
23. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 90600,00
24. Nessa Arabians Sp. z o.o. 83810,00
25. R.A.G. Kolk-van Meerveld 79475,00
26. K. Kamińska i J. Nesteruk 78000,00
27. SK Michałów 73870,00
28. Borussia Sp. z o.o. 69770,00
29. G., K. i R. Gorczyca 66650,00
30. N. Szelągowska 65960,00
31. RMP Sp. z o.o. 61955,00
32. Wrbna Racing 60000,00
33. T. Sieradzki 59090,00
34. K. Mirpuri 56390,00
35. Heland Racing 54000,00
36. S. Mladenovic 53750,00
37. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 52825,00
38. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 51200,00
39. UAB Žirgo Startas 50310,00
40. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
41. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 45220,00
42. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 45097,50
43. K. Zatloukal 44000,00
44. PPH Falba 43110,00
45. K. Rogowski 42020,00
46. S. Popelka 40000,00
47. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 37370,00
48. D. Turkowska 36840,00
49. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 36820,00
50. D. Jaskólski 36040,00
51. R.O. Hahalev 34800,00
52. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 33800,00
53. E. Krakowiak 33415,00
54. R. Sumiła 32715,00
55. Elektrizace Železnic Praha a.s. 31000,00
56. P. Talarek 30615,00
57. K. Brygier i M. Krzyśków 29525,00
58. R. Gorczyca i T. Walczyński 28200,00
59. P. Krakowiak 28150,00
60. K. Kozłowska i K. Wolanin 28100,00
61. Euro-Sport Management W. Engel 27750,00
62. J. Ryżkowski 27545,00
63. Z. Lica 27000,00
64. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 26020,00
65. A. Kozak i A. Wyrzyk 25800,00
66. J. Domańska i SK Michałów 25380,00
67. K. i W. Kryszyłowicz 25100,00
68. M. Metza-Jodłowska 24715,00
69. J. i J. Zalewscy i S. Staub 24500,00
70. D., P. i P. Parobczy 24250,00
71. A. Kovćin 24000,00
72. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 23400,00
73. E. Melnyk 22875,00
74. Muscat Stud 21980,00
75. Niespodzianka 21640,00
76. Uni-Res Sp. z o.o. 21630,00
77. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21550,00
78. B. Głowacki 20845,00
79. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
80. T. Pastuszka 20200,00
81. P. Szmigiel 19900,00
82. Dozbud 2 Sp. z o.o. 19775,00
83. SK Moszna i T. Rybicki 19520,00
84. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 19420,00
85. M. Biały i M. Kobus 18300,00
86. B. Olkowska 18255,00
87. I. i M. Malinowscy 18225,00
88. E. i R. Urbańscy 18000,00
89. M. Szaniawski i A. Walicki 17600,00
90. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
91. P. Karlik 17000,00
92. SK Iwno 16900,00
93. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 16375,00
94. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
95. J. Dobrzyński 16200,00
96. M. Przączak 16050,00
97. C. Witko 16000,00
98. inż. J. Sterbacek 16000,00
99. J. Szweycer 15900,00
100. M. i M. Wnorowscy 15790,00
101. K. Busse 15730,00
102. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 15665,00
103. SK Michałów i M. Łojek 15550,00
104. K. Miondlikowski 15495,00
105. D., I. i M. Jaskólscy 15125,00
106. E. Lasota 15000,00
107. S. Johnstone 15000,00
108. Loko trans s.r.o. 15000,00
109. J. i J. Zalewscy 14760,00
110. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
111. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 14290,00
112. B. Białowąs 14275,00
113. A. Kucharska 14200,00
114. Estel Studio Sp. z o. o. 14175,00
115. T. Wieczorek 14120,00
116. M. Borkowski i K. Mirpuri 14100,00
117. inż. J. Travniček 14000,00
118. K. Urbańczyk 13710,00
119. A., M. i P. Laskowscy 13675,00
120. N. Akimzhanov 13600,00
121. Y. Vitory 13500,00
122. C. i U. Pawlak 13500,00
123. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 13480,00
124. B. Dörflinger i L. Kowal 13390,00
125. K. Kamińska 13190,00
126. M. Filipowska 13070,00
127. Bohema – M. Bochiński 13050,00
128. I. Porkátová 13000,00
129. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 12900,00
130. V. Luka 12800,00
131. M. Hagman-Eriksson 12750,00
132. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
133. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 12525,00
134. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 12520,00
135. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 12500,00
136. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 12500,00
137. Y. Hamad 12450,00
138. SK Krasne 12250,00
139. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 12180,00
140. Mustardos P. Gorczyca 12150,00
141. Gestüt Auenquelle 12000,00
142. A. i J. Mika 11800,00
143. A. Bujakiewicz 11700,00
144. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 11600,00
145. J. Wyrzyk 11560,00
146. J. Soska 11500,00
147. A. Omen 11400,00
148. A. Lindahl 11300,00
149. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 11220,00
150. S. Abdulgamidov 11160,00
151. Team-Plast 11120,00
152. SK Moszna i M. Łojek 11050,00
153. Petr Tuma 11000,00
154. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
155. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 10650,00
156. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 10560,00
157. W. Krzemiński 10500,00
158. Lutetia Arabians S.A.R.L. 10495,00
159. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
160. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
161. D. Kübbeler 10080,00
162. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
163. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 10000,00
164. P. Frejlich 9860,00
165. C. J. Gołaszewski 9800,00
166. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9740,00
167. R. Urbański i K. Rogowski 9735,00
168. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9480,00
169. J. Pandel 9450,00
170. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 9425,00
171. R. Ptach 9175,00
172. T. Sobierajski 9100,00
173. K. i M. Mazur i B. Olkowska 9040,00
174. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 9010,00
175. R. Z. Zieliński 8900,00
176. J. Głowacki 8870,00
177. P. Wasilewski 8850,00
178. Haifi Ali Alhaifi 8735,00
179. Niespodzianka i M. Surtel 8700,00
180. Z. Zajbt 8650,00
181. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 8650,00
182. Team Mariusz Pudzianowski 8650,00
183. Z. Górski i K. Mirpuri 8570,00
184. SK Krasne i P. Pałczyński 8500,00
185. E. & H. Chat 8350,00
186. M. Rogowska 8330,00
187. A. Gągała 8300,00
188. M. Biały 8250,00
189. P. Pośrednik 8160,00
190. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 8150,00
191. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 8100,00
192. E. Porębna 8000,00
193. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7950,00
194. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
195. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 7620,00
196. A. Kocińska 7500,00
197. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
198. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 7400,00
199. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
200. A. Cieloch 7280,00
201. ZPHU N. Kosiński 7250,00
202. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
203. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 7140,00
204. M. Byczkowski 7100,00
205. M. Dziedzic 6900,00
206. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
207. I. Wolska, M. Zawada 6750,00
208. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 6400,00
209. T. Wicher 6400,00
210. M. Gromala i K. Kozłowska 6250,00
211. G. Sęczek 6230,00
212. B. Białołęcka 6145,00
213. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 6125,00
214. Niespodzianka i M. Gołębiowska 6050,00
215. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5900,00
216. G. Wikar 5900,00
217. J. i P. Łucki 5600,00
218. P. Falzmann 5475,00
219. R. Piwko 5100,00
220. E. i K. Micuła 5000,00
221. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
222. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
223. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 4790,00
224. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
225. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4570,00
226. A. Borkowski 4425,00
227. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 4380,00
228. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 4255,00
229. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 4100,00
230. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 4085,00
231. E. Tumova 4000,00
232. V. Vocetka 4000,00
233. TRIOS s.r.o. 4000,00
234. N. Frühwacht 4000,00
235. K. i M. Mazur 3912,50
236. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 3825,00
237. J. Szumigowska 3610,00
238. P. Gorczyca, A. Wyrzyk 3600,00
239. K. Bolbro Agerholm 3465,00
240. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 3400,00
241. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
242. Ca Svet s.r.o. 3000,00
243. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
244. O. Havlik 3000,00
245. M. Borkowski 2800,00
246. P. Drutowski 2760,00
247. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
248. J. Engel, Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 2700,00
249. K. Kozłowska i A. Zagórska 2700,00
250. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 2700,00
251. M. Kapsali, G. Sevastos, P. Talarek i D. Zoubourlis 2700,00
252. A. Omen i Niespodzianka 2650,00
253. I. Yordanov-Dimitrov 2600,00
254. M. Kosicki i L. Staniszewski 2380,00
255. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
256. F. Boualem 2200,00
257. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
258. K. Stoch 2000,00
259. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
260. J. Velechovská 2000,00
261. F. Fazeli 2000,00
262. M. i H. Kopel 1875,00
263. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
264. Volteo Horse Service Sp. z o.o. i Z. Król 1580,00
265. M. P. Batogowski 1520,00
266. M. Falzmann 1515,00
267. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
268. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
269. P. Schrade 1500,00
270. SK Mustang A. Fedorov 1500,00
271. G. Jankowska 1410,00
272. Cofund – J. Jaskólska 1400,00
273. A. Kacprzyk 1400,00
274. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
275. A. Urbanowski 1360,00
276. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
277. Alaa Ahmad Musallam 1360,00
278. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 1350,00
279. M. Mularczyk 1275,00
280. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
281. K. Zembowicz 1125,00
282. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
283. B. Głowacki i SK Michałów 1020,00
284. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
285. Y. Nikles 1000,00
286. K. Vocetka 1000,00
287. V. Pospíšil 1000,00
288. M. Czech, H. Granda, M. Majewski i D. Soska 1000,00
289. P. Tapušik 1000,00
290. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
291. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
292. R. Świątek 700,00
293. M. Kosicki i P. Nojszewski 680,00
294. T. Nowak 680,00
295. A. Gil i P. Talarek 650,00
296. Sharif Alireza 480,00
297. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
298. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
299. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
300. A. Gawryszewski 450,00
301. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 450,00
302. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
303. K. Mirpuri i A. Walicki 375,00
304. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
305. J. i J. Borowscy 340,00
306. Ł. i K. Fabisiak, A. i P. Mitręga, K. Urbańczyk 340,00
307. M. Reuven 275,00
308. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
309. K. Zawiliński 275,00
310. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
311. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
312. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
313. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
314. T. Tarczyński 0,00
315. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
316. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
317. P. Lis 0,00
318. G. Kogut 0,00
319. M. Kasprzyk 0,00
320. SK Moszna i R. Świątek 0,00
321. D. Mioduszewski 0,00
322. D. Milinkovic 0,00
323. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
324. P. Beregovoi 0,00
325. E. Kupryś 0,00
326. A. i I. Malinowskie 0,00
327. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
328. R. Czernik 0,00
329. Vasury Kolesa 0,00
330. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
331. J. Zalewski 0,00
332. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
333. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
334. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
335. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
336. J., T., Z. Mosoń 0,00
337. P. Dziadas 0,00
338. M. Gołębiowska 0,00
339. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
340. GR P. Redestowicz 0,00
341. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
342. M. Górski 0,00
343. B. Inda, K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
344. L. Komárek 0,00
345. M. Vlcek 0,00
346. Projekt 2B 0,00
347. A. Mishcheriakova 0,00
348. D. Bondarchuk 0,00
349. Zur Zion Shmuel 0,00
350. V. Lempochner 0,00
351. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,00
352. R. Petrikas 0,00
353. Financial Deus s.r.o. 0,00
354. P. Favero 0,00
355. V. F. Schleusner 0,00
356. Adnan Sultan Saif Al Nuaimi 0,00
357. J. Faltejsek 0,00
8154950,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 04-10-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 502045,00
2. BMS Group S. Pegza 381820,00
3. Z. Górski 240355,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 240320,00
5. S.A.R.L. Mezagri 175520,00
6. Plavac Sp. z o.o. 170915,00
7. A. Prytulczyk 165200,00
8. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 149450,00
9. AMP Invest Sp. z o.o. 141240,00
10. E., J. i M. Traka 123240,00
11. SK Janów Podlaski 122880,00
12. I. K. Art s.r.o. 120000,00
13. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 111160,00
14. K. Zakolski 106280,00
15. Westminster Race Horses GmbH 105250,00
16. R. Suchecki 92625,00
17. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 89750,00
18. K. Mirpuri i W. Żmiejko 89225,00
19. A. Łabędzki 85155,00
20. Nessa Arabians Sp. z o.o. 81310,00
21. A. Wyrzyk 76820,00
22. R.A.G. Kolk-van Meerveld 73375,00
23. K. Kamińska i J. Nesteruk 72000,00
24. Borussia Sp. z o.o. 69770,00
25. G., K. i R. Gorczyca 62650,00
26. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 57600,00
27. N. Szelągowska 57460,00
28. W. J. Kartus 55925,00
29. Heland Racing 54000,00
30. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 51525,00
31. S. Mladenovic 50750,00
32. SK Michałów 50470,00
33. UAB Žirgo Startas 50310,00
34. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
35. K. Mirpuri 47290,00
36. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 44600,00
37. RMP Sp. z o.o. 44205,00
38. Wrbna Racing 44000,00
39. PPH Falba 42460,00
40. K. Zatloukal 38000,00
41. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 37597,50
42. K. Rogowski 35870,00
43. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 35020,00
44. R.O. Hahalev 34800,00
45. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 33800,00
46. T. Sieradzki 33590,00
47. E. Krakowiak 33415,00
48. D. Turkowska 33240,00
49. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 33220,00
50. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 31670,00
51. R. Sumiła 31415,00
52. Elektrizace Železnic Praha a.s. 31000,00
53. P. Talarek 30165,00
54. P. Krakowiak 28150,00
55. K. Kozłowska i K. Wolanin 28100,00
56. Euro-Sport Management W. Engel 27750,00
57. K. Brygier i M. Krzyśków 27525,00
58. D. Jaskólski 27480,00
59. A. Kozak i A. Wyrzyk 25800,00
60. D., P. i P. Parobczy 24250,00
61. A. Kovćin 24000,00
62. K. i W. Kryszyłowicz 23100,00
63. J. Domańska i SK Michałów 22580,00
64. Niespodzianka 21640,00
65. Uni-Res Sp. z o.o. 21630,00
66. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21550,00
67. J. Ryżkowski 20745,00
68. B. Głowacki 20570,00
69. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
70. T. Pastuszka 20200,00
71. Muscat Stud 19980,00
72. P. Szmigiel 19900,00
73. E. Melnyk 19875,00
74. SK Moszna i T. Rybicki 19520,00
75. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 19520,00
76. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 19420,00
77. Z. Lica 19000,00
78. M. Biały i M. Kobus 18300,00
79. B. Olkowska 18255,00
80. I. i M. Malinowscy 18225,00
81. M. Metza-Jodłowska 18215,00
82. M. Szaniawski i A. Walicki 17600,00
83. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
84. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
85. J. Dobrzyński 16200,00
86. M. Przączak 16050,00
87. C. Witko 16000,00
88. K. Busse 15730,00
89. Dozbud 2 Sp. z o.o. 15550,00
90. K. Miondlikowski 15495,00
91. D., I. i M. Jaskólscy 15125,00
92. E. Lasota 15000,00
93. S. Johnstone 15000,00
94. R. Gorczyca i T. Walczyński 15000,00
95. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 14765,00
96. J. i J. Zalewscy 14760,00
97. J. i J. Zalewscy i S. Staub 14500,00
98. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
99. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 14400,00
100. B. Białowąs 14275,00
101. Estel Studio Sp. z o. o. 14175,00
102. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 13800,00
103. SK Michałów i M. Łojek 13750,00
104. A., M. i P. Laskowscy 13675,00
105. N. Akimzhanov 13600,00
106. Y. Vitory 13500,00
107. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 13480,00
108. B. Dörflinger i L. Kowal 13390,00
109. M. Borkowski i K. Mirpuri 13300,00
110. K. Kamińska 13190,00
111. M. Filipowska 13070,00
112. I. Porkátová 13000,00
113. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 12900,00
114. V. Luka 12800,00
115. M. Hagman-Eriksson 12750,00
116. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
117. T. Wieczorek 12620,00
118. Bohema – M. Bochiński 12600,00
119. J. Szweycer 12600,00
120. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 12525,00
121. M. i M. Wnorowscy 12520,00
122. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 12520,00
123. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 12500,00
124. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 12500,00
125. Y. Hamad 12450,00
126. K. Urbańczyk 12350,00
127. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 12190,00
128. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 12180,00
129. Mustardos P. Gorczyca 12150,00
130. Gestüt Auenquelle 12000,00
131. SK Iwno 11900,00
132. A. Bujakiewicz 11700,00
133. A. Kucharska 11600,00
134. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 11600,00
135. J. Wyrzyk 11560,00
136. A. Lindahl 11300,00
137. S. Abdulgamidov 11160,00
138. Team-Plast 11120,00
139. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
140. SK Krasne 10650,00
141. W. Krzemiński 10500,00
142. C. i U. Pawlak 10500,00
143. A. i J. Mika 10500,00
144. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
145. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
146. SK Moszna i M. Łojek 10150,00
147. A. Omen 10100,00
148. D. Kübbeler 10080,00
149. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
150. inż. J. Sterbacek 10000,00
151. Petr Tuma 10000,00
152. P. Frejlich 9860,00
153. C. J. Gołaszewski 9800,00
154. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9480,00
155. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 9425,00
156. T. Sobierajski 9100,00
157. J. Pandel 9075,00
158. K. i M. Mazur i B. Olkowska 9040,00
159. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
160. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 9000,00
161. R. Z. Zieliński 8900,00
162. Haifi Ali Alhaifi 8735,00
163. J. Głowacki 8595,00
164. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
165. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 8560,00
166. P. Wasilewski 8510,00
167. E. & H. Chat 8350,00
168. M. Rogowska 8330,00
169. A. Gągała 8300,00
170. Lutetia Arabians S.A.R.L. 8295,00
171. M. Biały 8250,00
172. R. Urbański i K. Rogowski 8235,00
173. P. Pośrednik 8160,00
174. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 8150,00
175. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 8000,00
176. S. Popelka 8000,00
177. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7950,00
178. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
179. R. Ptach 7815,00
180. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7640,00
181. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 7620,00
182. A. Kocińska 7500,00
183. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
184. Niespodzianka i M. Surtel 7400,00
185. Team Mariusz Pudzianowski 7350,00
186. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
187. ZPHU N. Kosiński 7250,00
188. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 7240,00
189. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
190. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 7140,00
191. P. Karlik 7000,00
192. M. Dziedzic 6900,00
193. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 6900,00
194. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
195. Z. Górski i K. Mirpuri 6450,00
196. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 6400,00
197. T. Wicher 6400,00
198. M. Gromala i K. Kozłowska 6250,00
199. A. Cieloch 6180,00
200. B. Białołęcka 6145,00
201. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5900,00
202. G. Wikar 5900,00
203. J. i P. Łucki 5600,00
204. G. Sęczek 5550,00
205. P. Falzmann 5475,00
206. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 5400,00
207. R. Piwko 5100,00
208. E. i K. Micuła 5000,00
209. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
210. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
211. E. i R. Urbańscy 4800,00
212. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 4790,00
213. M. Byczkowski 4700,00
214. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
215. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 4255,00
216. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 4100,00
217. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4070,00
218. E. Tumova 4000,00
219. V. Vocetka 4000,00
220. E. Porębna 4000,00
221. inż. J. Travniček 4000,00
222. TRIOS s.r.o. 4000,00
223. J. Soska 3750,00
224. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 3710,00
225. J. Szumigowska 3610,00
226. SK Krasne i P. Pałczyński 3500,00
227. K. Bolbro Agerholm 3465,00
228. Niespodzianka i M. Gołębiowska 3450,00
229. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 3400,00
230. Volteo Horse Service Sp. z o.o. 3375,00
231. K. i M. Mazur 3262,50
232. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
233. Ca Svet s.r.o. 3000,00
234. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
235. O. Havlik 3000,00
236. M. Borkowski 2800,00
237. P. Drutowski 2760,00
238. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
239. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 2700,00
240. I. Wolska, M. Zawada 2700,00
241. A. Omen i Niespodzianka 2650,00
242. M. Kosicki i L. Staniszewski 2380,00
243. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
244. K. Kozłowska i A. Zagórska 2375,00
245. F. Boualem 2200,00
246. Z. Zajbt 2150,00
247. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
248. K. Stoch 2000,00
249. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
250. J. Velechovská 2000,00
251. F. Fazeli 2000,00
252. N. Frühwacht 2000,00
253. I. Yordanov-Dimitrov 1950,00
254. M. i H. Kopel 1875,00
255. A. Borkowski 1825,00
256. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
257. J. Engel, Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 1800,00
258. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 1625,00
259. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
260. M. Falzmann 1515,00
261. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
262. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
263. P. Schrade 1500,00
264. G. Jankowska 1410,00
265. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
266. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
267. A. Urbanowski 1360,00
268. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
269. Alaa Ahmad Musallam 1360,00
270. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 1350,00
271. M. Mularczyk 1275,00
272. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
273. K. Zembowicz 1125,00
274. Cofund – J. Jaskólska 1075,00
275. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
276. B. Głowacki i SK Michałów 1020,00
277. M. P. Batogowski 1020,00
278. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
279. Y. Nikles 1000,00
280. K. Vocetka 1000,00
281. V. Pospíšil 1000,00
282. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
283. M. Kapsali, G. Sevastos, P. Talarek i D. Zoubourlis 900,00
284. A. Kacprzyk 750,00
285. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
286. R. Świątek 700,00
287. M. Kosicki i P. Nojszewski 680,00
288. T. Nowak 680,00
289. SK Mustang A. Fedorov 500,00
290. Sharif Alireza 480,00
291. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
292. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
293. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
294. A. Gawryszewski 450,00
295. Euro-Sport Management W. Engel, M. Pilipczuk 450,00
296. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
297. K. Mirpuri i A. Walicki 375,00
298. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
299. J. i J. Borowscy 340,00
300. M. Reuven 275,00
301. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
302. K. Zawiliński 275,00
303. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
304. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
305. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
306. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
307. T. Tarczyński 0,00
308. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
309. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
310. P. Lis 0,00
311. G. Kogut 0,00
312. M. Kasprzyk 0,00
313. SK Moszna i R. Świątek 0,00
314. D. Mioduszewski 0,00
315. D. Milinkovic 0,00
316. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
317. P. Beregovoi 0,00
318. E. Kupryś 0,00
319. A. i I. Malinowskie 0,00
320. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
321. R. Czernik 0,00
322. Vasury Kolesa 0,00
323. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
324. J. Zalewski 0,00
325. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
326. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
327. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
328. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
329. J., T., Z. Mosoń 0,00
330. P. Dziadas 0,00
331. M. Gołębiowska 0,00
332. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
333. GR P. Redestowicz 0,00
334. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
335. M. Górski 0,00
336. A. Gil i P. Talarek 0,00
337. B. Inda, K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
338. L. Komárek 0,00
339. M. Vlcek 0,00
340. Projekt 2B 0,00
341. A. Mishcheriakova 0,00
342. D. Bondarchuk 0,00
343. Zur Zion Shmuel 0,00
344. V. Lempochner 0,00
345. Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 0,00
346. R. Petrikas 0,00
6970075,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 20-09-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 479920,00
2. BMS Group S. Pegza 366320,00
3. Z. Górski 200880,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 191765,00
5. A. Prytulczyk 165200,00
6. S.A.R.L. Mezagri 156320,00
7. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 149450,00
8. Plavac Sp. z o.o. 146615,00
9. AMP Invest Sp. z o.o. 128970,00
10. I. K. Art s.r.o. 120000,00
11. E., J. i M. Traka 114240,00
12. SK Janów Podlaski 111410,00
13. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 108630,00
14. K. Zakolski 106280,00
15. Westminster Race Horses GmbH 99275,00
16. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 89750,00
17. R. Suchecki 84625,00
18. K. Mirpuri i W. Żmiejko 80225,00
19. Nessa Arabians Sp. z o.o. 79110,00
20. A. Łabędzki 77355,00
21. R.A.G. Kolk-van Meerveld 73375,00
22. K. Kamińska i J. Nesteruk 72000,00
23. A. Wyrzyk 69020,00
24. Borussia Sp. z o.o. 62270,00
25. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 57600,00
26. N. Szelągowska 54250,00
27. Heland Racing 54000,00
28. G., K. i R. Gorczyca 52050,00
29. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 51525,00
30. S. Mladenovic 50750,00
31. SK Michałów 50470,00
32. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
33. W. J. Kartus 47925,00
34. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 44600,00
35. Wrbna Racing 44000,00
36. RMP Sp. z o.o. 42565,00
37. K. Mirpuri 42025,00
38. UAB Žirgo Startas 41310,00
39. PPH Falba 39860,00
40. K. Zatloukal 38000,00
41. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 35597,50
42. R.O. Hahalev 34800,00
43. E. Krakowiak 33415,00
44. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 33220,00
45. T. Sieradzki 31590,00
46. Elektrizace Železnic Praha a.s. 31000,00
47. P. Talarek 30165,00
48. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 27745,00
49. K. Brygier i M. Krzyśków 27525,00
50. D. Jaskólski 27480,00
51. R. Sumiła 26915,00
52. Euro-Sport Management W. Engel 26450,00
53. K. Kozłowska i K. Wolanin 24500,00
54. P. Krakowiak 24150,00
55. A. Kovćin 24000,00
56. K. Rogowski 23495,00
57. D. Turkowska 23440,00
58. J. Domańska i SK Michałów 22580,00
59. Uni-Res Sp. z o.o. 21630,00
60. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21550,00
61. D., P. i P. Parobczy 21200,00
62. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
63. Niespodzianka 20140,00
64. Muscat Stud 19980,00
65. P. Szmigiel 19900,00
66. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 19520,00
67. T. Pastuszka 19450,00
68. J. Ryżkowski 19385,00
69. Z. Lica 19000,00
70. A. Kozak i A. Wyrzyk 18300,00
71. K. i W. Kryszyłowicz 18100,00
72. SK Moszna i T. Rybicki 18020,00
73. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 18020,00
74. M. Metza-Jodłowska 17805,00
75. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 17720,00
76. B. Głowacki 17510,00
77. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
78. B. Olkowska 17255,00
79. I. i M. Malinowscy 16425,00
80. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
81. M. Szaniawski i A. Walicki 16100,00
82. C. Witko 16000,00
83. M. Biały i M. Kobus 15300,00
84. S. Johnstone 15000,00
85. R. Gorczyca i T. Walczyński 15000,00
86. J. i J. Zalewscy 14760,00
87. K. Miondlikowski 14745,00
88. Dozbud 2 Sp. z o.o. 14575,00
89. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
90. SK Michałów i M. Łojek 13750,00
91. Estel Studio Sp. z o. o. 13725,00
92. J. i J. Zalewscy i S. Staub 13500,00
93. Y. Vitory 13500,00
94. E. Melnyk 13375,00
95. M. Borkowski i K. Mirpuri 13300,00
96. K. Kamińska 13190,00
97. M. Przączak 13050,00
98. J. Dobrzyński 12920,00
99. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 12830,00
100. M. Hagman-Eriksson 12750,00
101. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
102. B. Dörflinger i L. Kowal 12640,00
103. T. Wieczorek 12620,00
104. A., M. i P. Laskowscy 12615,00
105. Bohema – M. Bochiński 12600,00
106. J. Szweycer 12600,00
107. M. i M. Wnorowscy 12520,00
108. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 12520,00
109. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 12500,00
110. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 12500,00
111. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 12180,00
112. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 12175,00
113. K. Urbańczyk 12010,00
114. E. Lasota 12000,00
115. Gestüt Auenquelle 12000,00
116. SK Iwno 11900,00
117. A. Bujakiewicz 11700,00
118. A. Kucharska 11600,00
119. J. Wyrzyk 11560,00
120. Y. Hamad 11550,00
121. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11510,00
122. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 11365,00
123. S. Abdulgamidov 11160,00
124. Team-Plast 11120,00
125. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
126. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
127. M. Filipowska 10950,00
128. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
129. W. Krzemiński 10500,00
130. C. i U. Pawlak 10500,00
131. A. i J. Mika 10500,00
132. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
133. Mustardos P. Gorczyca 10350,00
134. K. Busse 10230,00
135. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
136. SK Moszna i M. Łojek 10150,00
137. D. Kübbeler 10080,00
138. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
139. inż. J. Sterbacek 10000,00
140. SK Krasne 9875,00
141. P. Frejlich 9860,00
142. B. Białowąs 9275,00
143. K. i M. Mazur i B. Olkowska 9040,00
144. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
145. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 9000,00
146. R. Z. Zieliński 8900,00
147. D., I. i M. Jaskólscy 8625,00
148. A. Omen 8600,00
149. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8580,00
150. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
151. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 8560,00
152. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 8525,00
153. J. Głowacki 8370,00
154. E. & H. Chat 8350,00
155. J. Pandel 8325,00
156. A. Lindahl 8300,00
157. A. Gągała 8300,00
158. M. Biały 8250,00
159. C. J. Gołaszewski 8160,00
160. P. Pośrednik 8160,00
161. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 8150,00
162. V. Luka 8000,00
163. S. Popelka 8000,00
164. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7950,00
165. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
166. Lutetia Arabians S.A.R.L. 7845,00
167. P. Wasilewski 7830,00
168. R. Ptach 7815,00
169. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7640,00
170. Haifi Ali Alhaifi 7635,00
171. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
172. Niespodzianka i M. Surtel 7400,00
173. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
174. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
175. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 6900,00
176. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
177. A. Kocińska 6850,00
178. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
179. M. Gromala i K. Kozłowska 6250,00
180. A. Cieloch 6180,00
181. B. Białołęcka 6145,00
182. Z. Górski i K. Mirpuri 6000,00
183. G. Wikar 5900,00
184. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 5750,00
185. R. Urbański i K. Rogowski 5635,00
186. J. i P. Łucki 5600,00
187. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
188. G. Sęczek 5550,00
189. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 5400,00
190. M. Rogowska 5330,00
191. P. Falzmann 5150,00
192. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
193. R. Piwko 5100,00
194. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 5025,00
195. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
196. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
197. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 4790,00
198. Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
199. M. Byczkowski 4700,00
200. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
201. ZPHU N. Kosiński 4650,00
202. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 4255,00
203. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 4240,00
204. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4070,00
205. T. Wicher 4000,00
206. E. Tumova 4000,00
207. V. Vocetka 4000,00
208. P. Karlik 4000,00
209. inż. J. Travniček 4000,00
210. TRIOS s.r.o. 4000,00
211. M. Dziedzic 3900,00
212. E. i R. Urbańscy 3800,00
213. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 3690,00
214. J. Szumigowska 3610,00
215. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 3600,00
216. SK Krasne i P. Pałczyński 3500,00
217. K. Bolbro Agerholm 3465,00
218. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 3400,00
219. Volteo Horse Service 3375,00
220. K. i M. Mazur 3262,50
221. N. Akimzhanov 3000,00
222. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
223. Ca Svet s.r.o. 3000,00
224. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
225. I. Porkátová 3000,00
226. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2960,00
227. M. Borkowski 2800,00
228. P. Drutowski 2760,00
229. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
230. I. Wolska, M. Zawada 2700,00
231. T. Sobierajski 2600,00
232. M. Kosicki i L. Staniszewski 2380,00
233. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
234. K. Kozłowska i A. Zagórska 2375,00
235. F. Boualem 2200,00
236. Niespodzianka i M. Gołębiowska 2150,00
237. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
238. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
239. A. Omen i Niespodzianka 2000,00
240. J. Velechovská 2000,00
241. O. Havlik 2000,00
242. F. Fazeli 2000,00
243. N. Frühwacht 2000,00
244. M. i H. Kopel 1875,00
245. A. Borkowski 1825,00
246. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
247. J. Engel, Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 1800,00
248. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 1625,00
249. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
250. M. Falzmann 1515,00
251. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
252. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
253. Z. Zajbt 1500,00
254. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
255. P. Schrade 1500,00
256. G. Jankowska 1410,00
257. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
258. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
259. A. Urbanowski 1360,00
260. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
261. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 1350,00
262. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
263. K. Zembowicz 1125,00
264. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
265. M. P. Batogowski 1020,00
266. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
267. Y. Nikles 1000,00
268. K. Vocetka 1000,00
269. M. Mularczyk 900,00
270. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
271. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 900,00
272. M. Kapsali, G. Sevastos, P. Talarek i D. Zoubourlis 900,00
273. Cofund – J. Jaskólska 750,00
274. A. Kacprzyk 750,00
275. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
276. R. Świątek 700,00
277. B. Głowacki i SK Michałów 680,00
278. M. Kosicki i P. Nojszewski 680,00
279. T. Nowak 680,00
280. I. Yordanov-Dimitrov 650,00
281. Sharif Alireza 480,00
282. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
283. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
284. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
285. A. Gawryszewski 450,00
286. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
287. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
288. J. i J. Borowscy 340,00
289. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
290. M. Reuven 275,00
291. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
292. K. Zawiliński 275,00
293. E. i K. Micuła 0,00
294. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
295. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
296. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
297. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
298. T. Tarczyński 0,00
299. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
300. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
301. P. Lis 0,00
302. G. Kogut 0,00
303. M. Kasprzyk 0,00
304. SK Moszna i R. Świątek 0,00
305. D. Mioduszewski 0,00
306. D. Milinkovic 0,00
307. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
308. P. Beregovoi 0,00
309. E. Kupryś 0,00
310. A. i I. Malinowskie 0,00
311. J. Soska 0,00
312. K. Stoch 0,00
313. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
314. R. Czernik 0,00
315. Vasury Kolesa 0,00
316. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
317. J. Zalewski 0,00
318. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
319. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
320. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
321. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
322. J., T., Z. Mosoń 0,00
323. P. Dziadas 0,00
324. M. Gołębiowska 0,00
325. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
326. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
327. E. Porębna 0,00
328. GR P. Redestowicz 0,00
329. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
330. M. Górski 0,00
331. A. Gil i P. Talarek 0,00
332. B. Inda, K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
333. L. Komárek 0,00
334. M. Vlcek 0,00
335. Projekt 2B 0,00
336. A. Mishcheriakova 0,00
6363575,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 13-09-2020

Lp. Właściciele Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 476620,00
2. BMS Group S. Pegza 340320,00
3. Z. Górski 194080,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 179265,00
5. A. Prytulczyk 165200,00
6. S.A.R.L. Mezagri 150595,00
7. Plavac Sp. z o.o. 131965,00
8. AMP Invest Sp. z o.o. 128970,00
9. I. K. Art s.r.o. 120000,00
10. E., J. i M. Traka 114240,00
11. SK Janów Podlaski 108950,00
12. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 108630,00
13. K. Zakolski 106280,00
14. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 85150,00
15. R. Suchecki 79625,00
16. Nessa Arabians Sp. z o.o. 79110,00
17. Westminster Race Horses GmbH 78675,00
18. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 77450,00
19. A. Łabędzki 77355,00
20. K. Kamińska i J. Nesteruk 72000,00
21. Borussia Sp. z o.o. 62270,00
22. A. Wyrzyk 60495,00
23. R.A.G. Kolk-van Meerveld 57275,00
24. N. Szelągowska 54250,00
25. Heland Racing 54000,00
26. K. Mirpuri i W. Żmiejko 49925,00
27. S. Mladenovic 49750,00
28. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
29. G., K. i R. Gorczyca 48050,00
30. W. J. Kartus 47600,00
31. Wrbna Racing 44000,00
32. SK Michałów 42270,00
33. K. Mirpuri 41700,00
34. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 41375,00
35. UAB Žirgo Startas 40660,00
36. K. Zatloukal 38000,00
37. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 35597,50
38. R.O. Hahalev 34800,00
39. PPH Falba 33360,00
40. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 32600,00
41. T. Sieradzki 31590,00
42. Elektrizace Železnic Praha a.s. 31000,00
43. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 27600,00
44. K. Brygier i M. Krzyśków 27525,00
45. D. Jaskólski 27480,00
46. P. Talarek 27445,00
47. Euro-Sport Management W. Engel 26450,00
48. R. Sumiła 26415,00
49. RMP Sp. z o.o. 26165,00
50. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 25220,00
51. K. Kozłowska i K. Wolanin 24500,00
52. P. Krakowiak 24150,00
53. A. Kovćin 24000,00
54. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 23945,00
55. D. Turkowska 23440,00
56. K. Rogowski 22070,00
57. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21550,00
58. D., P. i P. Parobczy 21200,00
59. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
60. Muscat Stud 19980,00
61. P. Szmigiel 19900,00
62. Z. Lica 19000,00
63. Niespodzianka 18865,00
64. Uni-Res Sp. z o.o. 18830,00
65. A. Kozak i A. Wyrzyk 18300,00
66. SK Moszna i T. Rybicki 18020,00
67. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 17720,00
68. T. Pastuszka 17650,00
69. B. Głowacki 17510,00
70. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
71. B. Olkowska 17255,00
72. M. Metza-Jodłowska 16305,00
73. I. i M. Malinowscy 16200,00
74. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
75. J. Domańska i SK Michałów 16180,00
76. J. Ryżkowski 16105,00
77. K. i W. Kryszyłowicz 16100,00
78. C. Witko 16000,00
79. M. Biały i M. Kobus 15300,00
80. S. Johnstone 15000,00
81. J. i J. Zalewscy 14760,00
82. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 14620,00
83. M. Szaniawski i A. Walicki 14600,00
84. Dozbud 2 Sp. z o.o. 14575,00
85. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
86. Estel Studio Sp. z o. o. 13725,00
87. J. i J. Zalewscy i S. Staub 13500,00
88. Y. Vitory 13500,00
89. E. Melnyk 13375,00
90. K. Kamińska 13190,00
91. M. Przączak 13050,00
92. J. Dobrzyński 12920,00
93. SK Michałów i M. Łojek 12850,00
94. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 12830,00
95. M. Hagman-Eriksson 12750,00
96. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
97. A., M. i P. Laskowscy 12615,00
98. Bohema – M. Bochiński 12600,00
99. J. Szweycer 12600,00
100. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 12500,00
101. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 12180,00
102. E. Lasota 12000,00
103. Gestüt Auenquelle 12000,00
104. K. Urbańczyk 11735,00
105. A. Bujakiewicz 11700,00
106. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 11620,00
107. A. Kucharska 11600,00
108. J. Wyrzyk 11560,00
109. Y. Hamad 11550,00
110. S. Abdulgamidov 11160,00
111. Team-Plast 11120,00
112. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
113. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11100,00
114. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 11020,00
115. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
116. M. Filipowska 10950,00
117. M. Borkowski i K. Mirpuri 10900,00
118. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 10875,00
119. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
120. W. Krzemiński 10500,00
121. C. i U. Pawlak 10500,00
122. A. i J. Mika 10500,00
123. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
124. Mustardos P. Gorczyca 10350,00
125. K. Busse 10230,00
126. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
127. D. Kübbeler 10080,00
128. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
129. inż. J. Sterbacek 10000,00
130. B. Dörflinger i L. Kowal 9920,00
131. SK Krasne 9875,00
132. P. Frejlich 9860,00
133. K. Miondlikowski 9745,00
134. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 9565,00
135. T. Wieczorek 9520,00
136. SK Iwno 9400,00
137. B. Białowąs 9275,00
138. K. i M. Mazur i B. Olkowska 9040,00
139. R. Gorczyca i T. Walczyński 9000,00
140. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
141. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 9000,00
142. R. Z. Zieliński 8900,00
143. D., I. i M. Jaskólscy 8625,00
144. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8580,00
145. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
146. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 8525,00
147. J. Głowacki 8370,00
148. E. & H. Chat 8350,00
149. J. Pandel 8325,00
150. A. Lindahl 8300,00
151. M. Biały 8250,00
152. C. J. Gołaszewski 8160,00
153. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 8150,00
154. M. i M. Wnorowscy 8020,00
155. V. Luka 8000,00
156. S. Popelka 8000,00
157. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7950,00
158. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
159. Lutetia Arabians S.A.R.L. 7845,00
160. P. Wasilewski 7830,00
161. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 7640,00
162. Haifi Ali Alhaifi 7635,00
163. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
164. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 7500,00
165. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
166. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
167. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 6900,00
168. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
169. A. Kocińska 6850,00
170. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
171. R. Ptach 6455,00
172. M. Gromala i K. Kozłowska 6250,00
173. A. Cieloch 6180,00
174. B. Białołęcka 6145,00
175. A. Omen 6000,00
176. Z. Górski i K. Mirpuri 6000,00
177. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 5750,00
178. R. Urbański i K. Rogowski 5635,00
179. J. i P. Łucki 5600,00
180. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
181. M. Rogowska 5330,00
182. P. Falzmann 5150,00
183. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
184. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
185. G. Wikar 4900,00
186. Niespodzianka i M. Surtel 4800,00
187. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
188. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 4790,00
189. Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
190. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
191. E. Krakowiak 4615,00
192. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 4500,00
193. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4275,00
194. G. Sęczek 4190,00
195. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4070,00
196. T. Wicher 4000,00
197. ZPHU N. Kosiński 4000,00
198. E. Tumova 4000,00
199. V. Vocetka 4000,00
200. P. Karlik 4000,00
201. inż. J. Travniček 4000,00
202. TRIOS s.r.o. 4000,00
203. M. Dziedzic 3900,00
204. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3740,00
205. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 3690,00
206. SK Moszna i M. Łojek 3650,00
207. J. Szumigowska 3610,00
208. R. Piwko 3600,00
209. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 3600,00
210. SK Krasne i P. Pałczyński 3500,00
211. K. Bolbro Agerholm 3465,00
212. Volteo Horse Service 3375,00
213. A. Gągała 3300,00
214. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 3255,00
215. M. Byczkowski 3100,00
216. N. Akimzhanov 3000,00
217. E. i R. Urbańscy 3000,00
218. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
219. Ca Svet s.r.o. 3000,00
220. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
221. I. Porkátová 3000,00
222. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2960,00
223. M. Borkowski 2800,00
224. P. Drutowski 2760,00
225. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
226. T. Sobierajski 2600,00
227. M. Kosicki i L. Staniszewski 2380,00
228. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
229. K. Kozłowska i A. Zagórska 2375,00
230. F. Boualem 2200,00
231. Niespodzianka i M. Gołębiowska 2150,00
232. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
233. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
234. A. Omen i Niespodzianka 2000,00
235. J. Velechovská 2000,00
236. O. Havlik 2000,00
237. K. i M. Mazur 1962,50
238. M. i H. Kopel 1875,00
239. A. Borkowski 1825,00
240. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
241. J. Engel, Euro-Sport Management W. Engel, M. Siwik, A. Walicki 1800,00
242. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
243. M. Falzmann 1515,00
244. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
245. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
246. Z. Zajbt 1500,00
247. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
248. P. Schrade 1500,00
249. G. Jankowska 1410,00
250. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
251. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
252. A. Urbanowski 1360,00
253. P. Pośrednik 1360,00
254. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
255. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 1350,00
256. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
257. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 1200,00
258. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 1175,00
259. K. Zembowicz 1125,00
260. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
261. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
262. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
263. Y. Nikles 1000,00
264. K. Vocetka 1000,00
265. M. Mularczyk 900,00
266. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
267. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 900,00
268. I. Wolska, M. Zawada 900,00
269. Cofund – J. Jaskólska 750,00
270. A. Kacprzyk 750,00
271. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
272. R. Świątek 700,00
273. B. Głowacki i SK Michałów 680,00
274. I. Yordanov-Dimitrov 650,00
275. Sharif Alireza 480,00
276. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
277. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
278. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
279. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
280. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
281. J. i J. Borowscy 340,00
282. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
283. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
284. M. P. Batogowski 340,00
285. M. Reuven 275,00
286. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
287. K. Zawiliński 275,00
288. E. i K. Micuła 0,00
289. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
290. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
291. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
292. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
293. T. Tarczyński 0,00
294. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
295. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
296. P. Lis 0,00
297. G. Kogut 0,00
298. M. Kasprzyk 0,00
299. SK Moszna i R. Świątek 0,00
300. D. Mioduszewski 0,00
301. D. Milinkovic 0,00
302. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
303. P. Beregovoi 0,00
304. E. Kupryś 0,00
305. A. i I. Malinowskie 0,00
306. J. Soska 0,00
307. K. Stoch 0,00
308. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
309. R. Czernik 0,00
310. Vasury Kolesa 0,00
311. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
312. J. Zalewski 0,00
313. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
314. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
315. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
316. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
317. J., T., Z. Mosoń 0,00
318. P. Dziadas 0,00
319. M. Gołębiowska 0,00
320. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
321. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
322. E. Porębna 0,00
323. GR P. Redestowicz 0,00
324. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
325. M. Górski 0,00
326. F. Fazeli 0,00
327. A. Gil i P. Talarek 0,00
328. B. Inda, K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
329. L. Komárek 0,00
330. M. Vlcek 0,00
5875515,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 06-09-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 456210,00
2. BMS Group S. Pegza 331620,00
3. Z. Górski 191360,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 150445,00
5. S.A.R.L. Mezagri 149500,00
6. A. Prytulczyk 143600,00
7. Plavac Sp. z o.o. 118315,00
8. K. Zakolski 106280,00
9. SK Janów Podlaski 101130,00
10. AMP Invest Sp. z o.o. 95770,00
11. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 85790,00
12. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 85150,00
13. R. Suchecki 79625,00
14. Nessa Arabians Sp. z o.o. 79110,00
15. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 77450,00
16. K. Kamińska i J. Nesteruk 72000,00
17. A. Łabędzki 63255,00
18. Westminster Race Horses GmbH 61125,00
19. E., J. i M. Traka 60240,00
20. R.A.G. Kolk-van Meerveld 57275,00
21. Heland Racing 54000,00
22. A. Wyrzyk 51495,00
23. Borussia Sp. z o.o. 51470,00
24. K. Mirpuri i W. Żmiejko 49925,00
25. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
26. G., K. i R. Gorczyca 48050,00
27. N. Szelągowska 46750,00
28. SK Michałów 42270,00
29. K. Mirpuri 41325,00
30. UAB Žirgo Startas 40660,00
31. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 38125,00
32. R.O. Hahalev 34800,00
33. PPH Falba 33360,00
34. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 32600,00
35. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 28597,50
36. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 27600,00
37. K. Brygier i M. Krzyśków 27525,00
38. P. Talarek 27445,00
39. D. Jaskólski 26730,00
40. RMP Sp. z o.o. 26165,00
41. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 25220,00
42. W. J. Kartus 24600,00
43. Euro-Sport Management W. Engel 23750,00
44. R. Sumiła 22815,00
45. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 22645,00
46. A. Kovćin 22500,00
47. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21550,00
48. K. Rogowski 21420,00
49. D., P. i P. Parobczy 21200,00
50. P. Krakowiak 21150,00
51. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
52. I. K. Art s.r.o. 20000,00
53. P. Szmigiel 19900,00
54. Z. Lica 19000,00
55. Niespodzianka 18865,00
56. Uni-Res Sp. z o.o. 18830,00
57. A. Kozak i A. Wyrzyk 18300,00
58. T. Pastuszka 17650,00
59. B. Głowacki 17510,00
60. D. Turkowska 17440,00
61. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
62. T. Sieradzki 17290,00
63. K. Kozłowska i K. Wolanin 17000,00
64. B. Olkowska 16880,00
65. Muscat Stud 16290,00
66. I. i M. Malinowscy 16200,00
67. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
68. J. Domańska i SK Michałów 16180,00
69. C. Witko 16000,00
70. SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
71. S. Mladenovic 14750,00
72. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 14620,00
73. M. Szaniawski i A. Walicki 14600,00
74. Dozbud 2 Sp. z o.o. 14575,00
75. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
76. K. i W. Kryszyłowicz 14100,00
77. Elektrizace Železnic Praha a.s. 14000,00
78. M. Metza-Jodłowska 13905,00
79. J. Ryżkowski 13905,00
80. Y. Vitory 13500,00
81. K. Kamińska 13190,00
82. M. Przączak 13050,00
83. E. Melnyk 13000,00
84. J. Dobrzyński 12920,00
85. SK Michałów i M. Łojek 12850,00
86. J. i J. Zalewscy 12760,00
87. M. Hagman-Eriksson 12750,00
88. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
89. A., M. i P. Laskowscy 12615,00
90. Bohema – M. Bochiński 12600,00
91. E. Lasota 12000,00
92. Gestüt Auenquelle 12000,00
93. Estel Studio Sp. z o. o. 11925,00
94. K. Urbańczyk 11735,00
95. A. Bujakiewicz 11700,00
96. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 11620,00
97. J. Wyrzyk 11560,00
98. Y. Hamad 11550,00
99. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 11120,00
100. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
101. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11100,00
102. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 11020,00
103. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
104. M. Borkowski i K. Mirpuri 10900,00
105. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 10875,00
106. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
107. W. Krzemiński 10500,00
108. A. i J. Mika 10500,00
109. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
110. Mustardos P. Gorczyca 10350,00
111. K. Busse 10230,00
112. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
113. D. Kübbeler 10080,00
114. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
115. B. Dörflinger i L. Kowal 9920,00
116. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 9900,00
117. P. Frejlich 9860,00
118. K. Miondlikowski 9745,00
119. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 9565,00
120. T. Wieczorek 9520,00
121. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
122. S. Abdulgamidov 9520,00
123. M. Filipowska 9450,00
124. SK Krasne 9425,00
125. B. Białowąs 9275,00
126. A. Kucharska 9000,00
127. C. i U. Pawlak 9000,00
128. Team-Plast 9000,00
129. R. Gorczyca i T. Walczyński 9000,00
130. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
131. S. Kharchenko, A. Wyrzyk 9000,00
132. R. Z. Zieliński 8900,00
133. M. Biały i M. Kobus 8800,00
134. D., I. i M. Jaskólscy 8625,00
135. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
136. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 8525,00
137. E. & H. Chat 8350,00
138. J. Pandel 8325,00
139. A. Lindahl 8300,00
140. K. i M. Mazur i B. Olkowska 8290,00
141. M. Biały 8250,00
142. C. J. Gołaszewski 8160,00
143. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7950,00
144. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
145. Lutetia Arabians S.A.R.L. 7845,00
146. P. Wasilewski 7830,00
147. J. Głowacki 7820,00
148. M. i M. Wnorowscy 7680,00
149. Haifi Ali Alhaifi 7635,00
150. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
151. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
152. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 7500,00
153. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
154. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
155. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6960,00
156. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 6900,00
157. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
158. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
159. R. Ptach 6455,00
160. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 6330,00
161. M. Gromala i K. Kozłowska 6250,00
162. A. Cieloch 6180,00
163. B. Białołęcka 6145,00
164. A. Omen 6000,00
165. Z. Górski i K. Mirpuri 6000,00
166. inż. J. Sterbacek 6000,00
167. R. Urbański i K. Rogowski 5635,00
168. J. i P. Łucki 5600,00
169. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
170. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 5425,00
171. SK Iwno 5400,00
172. P. Falzmann 5150,00
173. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
174. K. Zatloukal 5000,00
175. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
176. G. Wikar 4900,00
177. Niespodzianka i M. Surtel 4800,00
178. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
179. M. Rogowska 4800,00
180. Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
181. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
182. E. Krakowiak 4615,00
183. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 4500,00
184. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 4275,00
185. A. Kocińska 4250,00
186. G. Sęczek 4190,00
187. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4070,00
188. ZPHU N. Kosiński 4000,00
189. E. Tumova 4000,00
190. V. Vocetka 4000,00
191. Wrbna Racing 4000,00
192. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3740,00
193. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 3690,00
194. SK Moszna i M. Łojek 3650,00
195. J. Szumigowska 3610,00
196. R. Piwko 3600,00
197. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 3600,00
198. J. Szweycer 3600,00
199. J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
200. SK Krasne i P. Pałczyński 3500,00
201. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 3430,00
202. Volteo Horse Service 3375,00
203. A. Gągała 3300,00
204. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 3255,00
205. K. Bolbro Agerholm 3240,00
206. M. Byczkowski 3100,00
207. N. Akimzhanov 3000,00
208. E. i R. Urbańscy 3000,00
209. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
210. Ca Svet s.r.o. 3000,00
211. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
212. M. Borkowski 2800,00
213. P. Drutowski 2760,00
214. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
215. M. Dziedzic 2600,00
216. T. Sobierajski 2600,00
217. M. Kosicki i L. Staniszewski 2380,00
218. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
219. K. Kozłowska i A. Zagórska 2375,00
220. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
221. F. Boualem 2200,00
222. Niespodzianka i M. Gołębiowska 2150,00
223. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
224. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2080,00
225. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
226. A. Omen i Niespodzianka 2000,00
227. J. Velechovská 2000,00
228. O. Havlik 2000,00
229. K. i M. Mazur 1962,50
230. M. i H. Kopel 1875,00
231. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
232. T. Wicher 1600,00
233. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
234. M. Falzmann 1515,00
235. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
236. A. Borkowski 1500,00
237. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
238. Z. Zajbt 1500,00
239. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
240. P. Schrade 1500,00
241. G. Jankowska 1410,00
242. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
243. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
244. A. Urbanowski 1360,00
245. P. Pośrednik 1360,00
246. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
247. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
248. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 1200,00
249. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 1175,00
250. K. Zembowicz 1125,00
251. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
252. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
253. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
254. Y. Nikles 1000,00
255. K. Vocetka 1000,00
256. S. Johnstone 1000,00
257. M. Mularczyk 900,00
258. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
259. J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
260. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 900,00
261. I. Wolska, M. Zawada 900,00
262. Cofund – J. Jaskólska 750,00
263. A. Kacprzyk 750,00
264. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
265. R. Świątek 700,00
266. B. Głowacki i SK Michałów 680,00
267. I. Yordanov-Dimitrov 650,00
268. Sharif Alireza 480,00
269. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
270. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
271. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
272. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 450,00
273. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
274. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
275. J. i J. Borowscy 340,00
276. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
277. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
278. M. P. Batogowski 340,00
279. M. Reuven 275,00
280. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
281. K. Zawiliński 275,00
282. E. i K. Micuła 0,00
283. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
284. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
285. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
286. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
287. T. Tarczyński 0,00
288. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
289. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
290. P. Lis 0,00
291. G. Kogut 0,00
292. M. Kasprzyk 0,00
293. SK Moszna i R. Świątek 0,00
294. D. Mioduszewski 0,00
295. D. Milinkovic 0,00
296. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
297. P. Beregovoi 0,00
298. E. Kupryś 0,00
299. A. i I. Malinowskie 0,00
300. J. Soska 0,00
301. K. Stoch 0,00
302. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
303. R. Czernik 0,00
304. Vasury Kolesa 0,00
305. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
306. J. Zalewski 0,00
307. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
308. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
309. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
310. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
311. J., T., Z. Mosoń 0,00
312. P. Dziadas 0,00
313. M. Gołębiowska 0,00
314. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
315. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
316. P. Karlik 0,00
317. E. Porębna 0,00
318. GR P. Redestowicz 0,00
319. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
320. M. Górski 0,00
321. F. Fazeli 0,00
322. A. Gil i P. Talarek 0,00
5156190,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 30-08-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 444910,00
2. BMS Group S. Pegza 331170,00
3. Z. Górski 190610,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 146145,00
5. A. Prytulczyk 143600,00
6. S.A.R.L. Mezagri 132320,00
7. Plavac Sp. z o.o. 111515,00
8. K. Zakolski 106280,00
9. SK Janów Podlaski 97050,00
10. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 85790,00
11. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 85150,00
12. Nessa Arabians Sp. z o.o. 79110,00
13. AMP Invest Sp. z o.o. 77770,00
14. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 77450,00
15. R. Suchecki 72125,00
16. K. Kamińska i J. Nesteruk 72000,00
17. A. Łabędzki 63255,00
18. Westminster Race Horses GmbH 61125,00
19. E., J. i M. Traka 60240,00
20. R.A.G. Kolk-van Meerveld 57275,00
21. Heland Racing 54000,00
22. A. Wyrzyk 51495,00
23. Borussia Sp. z o.o. 51470,00
24. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 49000,00
25. G., K. i R. Gorczyca 46750,00
26. N. Szelągowska 45250,00
27. K. Mirpuri i W. Żmiejko 42425,00
28. SK Michałów 42270,00
29. UAB Žirgo Startas 40285,00
30. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 38125,00
31. K. Mirpuri 36825,00
32. R.O. Hahalev 34800,00
33. PPH Falba 32710,00
34. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 32600,00
35. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 28597,50
36. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 27600,00
37. K. Brygier i M. Krzyśków 27525,00
38. RMP Sp. z o.o. 26165,00
39. P. Talarek 26085,00
40. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 25220,00
41. W. J. Kartus 24600,00
42. Euro-Sport Management W. Engel 23750,00
43. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 22645,00
44. A. Kovćin 22500,00
45. R. Sumiła 22490,00
46. K. Rogowski 21420,00
47. P. Krakowiak 21150,00
48. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21100,00
49. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 20480,00
50. I. K. Art s.r.o. 20000,00
51. Z. Lica 19000,00
52. Uni-Res Sp. z o.o. 18830,00
53. P. Szmigiel 18100,00
54. D. Jaskólski 17730,00
55. T. Pastuszka 17650,00
56. B. Głowacki 17510,00
57. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
58. T. Sieradzki 17290,00
59. K. Kozłowska i K. Wolanin 17000,00
60. D. Turkowska 16540,00
61. A. Kozak i A. Wyrzyk 16500,00
62. Muscat Stud 16290,00
63. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
64. J. Domańska i SK Michałów 16180,00
65. C. Witko 16000,00
66. B. Olkowska 15980,00
67. Niespodzianka 15865,00
68. I. i M. Malinowscy 15860,00
69. SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
70. D., P. i P. Parobczy 15000,00
71. S. Mladenovic 14750,00
72. M. Szaniawski i A. Walicki 14600,00
73. Dozbud 2 Sp. z o.o. 14575,00
74. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 14455,00
75. K. i W. Kryszyłowicz 14100,00
76. Elektrizace Železnic Praha a.s. 14000,00
77. M. Metza-Jodłowska 13905,00
78. J. Ryżkowski 13905,00
79. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 13720,00
80. Y. Vitory 13500,00
81. K. Kamińska 13190,00
82. M. Przączak 13050,00
83. E. Melnyk 13000,00
84. J. Dobrzyński 12920,00
85. SK Michałów i M. Łojek 12850,00
86. J. i J. Zalewscy 12760,00
87. M. Hagman-Eriksson 12750,00
88. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
89. E. Lasota 12000,00
90. Gestüt Auenquelle 12000,00
91. K. Urbańczyk 11735,00
92. J. Wyrzyk 11560,00
93. Estel Studio Sp. z o. o. 11475,00
94. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 11120,00
95. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
96. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 11100,00
97. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 11020,00
98. P. Dukacz, D. Witusiak 10950,00
99. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
100. Y. Hamad 10650,00
101. W. Krzemiński 10500,00
102. A. i J. Mika 10500,00
103. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
104. Mustardos P. Gorczyca 10350,00
105. K. Busse 10230,00
106. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
107. D. Kübbeler 10080,00
108. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
109. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 9900,00
110. K. Miondlikowski 9745,00
111. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 9565,00
112. T. Wieczorek 9520,00
113. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
114. S. Abdulgamidov 9520,00
115. M. Filipowska 9450,00
116. SK Krasne 9425,00
117. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 9375,00
118. B. Białowąs 9275,00
119. A. Kucharska 9000,00
120. C. i U. Pawlak 9000,00
121. Bohema – M. Bochiński 9000,00
122. Team-Plast 9000,00
123. R. Gorczyca i T. Walczyński 9000,00
124. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
125. R. Z. Zieliński 8900,00
126. M. Biały i M. Kobus 8800,00
127. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 8620,00
128. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
129. E. & H. Chat 8350,00
130. J. Pandel 8325,00
131. A. Lindahl 8300,00
132. K. i M. Mazur i B. Olkowska 8290,00
133. D., I. i M. Jaskólscy 8250,00
134. M. Biały 8250,00
135. C. J. Gołaszewski 8160,00
136. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
137. M. i M. Wnorowscy 7680,00
138. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7625,00
139. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
140. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
141. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 7500,00
142. Haifi Ali Alhaifi 7410,00
143. Lutetia Arabians S.A.R.L. 7395,00
144. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
145. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
146. B. Dörflinger i L. Kowal 7200,00
147. P. Wasilewski 7150,00
148. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 6900,00
149. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
150. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
151. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6735,00
152. R. Ptach 6455,00
153. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 6330,00
154. B. Białołęcka 6145,00
155. A., M. i P. Laskowscy 6115,00
156. J. Głowacki 6020,00
157. A. Omen 6000,00
158. Z. Górski i K. Mirpuri 6000,00
159. inż. J. Sterbacek 6000,00
160. M. Gromala i K. Kozłowska 5800,00
161. R. Urbański i K. Rogowski 5635,00
162. J. i P. Łucki 5600,00
163. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
164. A. Cieloch 5500,00
165. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 5425,00
166. SK Iwno 5400,00
167. P. Falzmann 5150,00
168. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
169. K. Zatloukal 5000,00
170. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
171. G. Wikar 4900,00
172. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
173. M. Rogowska 4800,00
174. Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
175. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
176. E. Krakowiak 4615,00
177. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 4500,00
178. M. Borkowski i K. Mirpuri 4400,00
179. A. Kocińska 4250,00
180. A. Bujakiewicz 4200,00
181. G. Sęczek 4190,00
182. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4070,00
183. ZPHU N. Kosiński 4000,00
184. E. Tumova 4000,00
185. V. Vocetka 4000,00
186. Wrbna Racing 4000,00
187. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3740,00
188. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 3690,00
189. SK Moszna i M. Łojek 3650,00
190. J. Szumigowska 3610,00
191. R. Piwko 3600,00
192. J. Szweycer 3600,00
193. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3525,00
194. J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
195. SK Krasne i P. Pałczyński 3500,00
196. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 3430,00
197. Volteo Horse Service 3375,00
198. A. Gągała 3300,00
199. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 3255,00
200. K. Bolbro Agerholm 3240,00
201. M. Byczkowski 3100,00
202. P. Frejlich 3060,00
203. N. Akimzhanov 3000,00
204. E. i R. Urbańscy 3000,00
205. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
206. Ca Svet s.r.o. 3000,00
207. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
208. M. Borkowski 2800,00
209. P. Drutowski 2760,00
210. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
211. M. Dziedzic 2600,00
212. SK Kamionna – G. Dudek 2380,00
213. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
214. Niespodzianka i M. Surtel 2200,00
215. F. Boualem 2200,00
216. Niespodzianka i M. Gołębiowska 2150,00
217. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
218. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2080,00
219. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 2025,00
220. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
221. J. Velechovská 2000,00
222. O. Havlik 2000,00
223. K. i M. Mazur 1962,50
224. M. i H. Kopel 1875,00
225. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
226. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 1800,00
227. M. Kosicki i L. Staniszewski 1700,00
228. T. Wicher 1600,00
229. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
230. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
231. A. Borkowski 1500,00
232. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
233. Z. Zajbt 1500,00
234. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
235. P. Schrade 1500,00
236. G. Jankowska 1410,00
237. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
238. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
239. A. Urbanowski 1360,00
240. P. Pośrednik 1360,00
241. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
242. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
243. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 1200,00
244. K. Zembowicz 1125,00
245. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
246. K. Kozłowska i A. Zagórska 1075,00
247. M. Falzmann 1065,00
248. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
249. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
250. Y. Nikles 1000,00
251. K. Vocetka 1000,00
252. S. Johnstone 1000,00
253. M. Mularczyk 900,00
254. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
255. J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
256. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 900,00
257. Cofund – J. Jaskólska 750,00
258. A. Kacprzyk 750,00
259. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
260. A. Omen i Niespodzianka 700,00
261. R. Świątek 700,00
262. Sharif Alireza 480,00
263. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
264. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
265. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
266. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 450,00
267. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
268. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
269. B. Głowacki i SK Michałów 340,00
270. J. i J. Borowscy 340,00
271. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
272. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
273. M. Reuven 275,00
274. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
275. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 275,00
276. K. Zawiliński 275,00
277. E. i K. Micuła 0,00
278. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
279. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
280. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
281. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
282. T. Tarczyński 0,00
283. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
284. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
285. P. Lis 0,00
286. G. Kogut 0,00
287. M. Kasprzyk 0,00
288. SK Moszna i R. Świątek 0,00
289. D. Mioduszewski 0,00
290. D. Milinkovic 0,00
291. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
292. P. Beregovoi 0,00
293. E. Kupryś 0,00
294. A. i I. Malinowskie 0,00
295. J. Soska 0,00
296. K. Stoch 0,00
297. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
298. R. Czernik 0,00
299. Vasury Kolesa 0,00
300. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
301. J. Zalewski 0,00
302. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
303. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
304. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
305. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
306. I. Yordanov-Dimitrov 0,00
307. J., T., Z. Mosoń 0,00
308. P. Dziadas 0,00
309. M. Gołębiowska 0,00
310. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
311. M. P. Batogowski 0,00
312. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
313. P. Karlik 0,00
314. E. Porębna 0,00
315. T. Sobierajski 0,00
316. GR P. Redestowicz 0,00
317. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00
318. M. Górski 0,00
319. F. Fazeli 0,00
320. A. Gil i P. Talarek 0,00
4968240,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 23-08-2020

Lp. Właściciel Suma
1. BMS Group S. Pegza 327570,00
2. Polska AKF Sp. z o.o. 255515,00
3. A. Prytulczyk 143600,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 139175,00
5. S.A.R.L. Mezagri 130320,00
6. Z. Górski 126725,00
7. Plavac Sp. z o.o. 107515,00
8. SK Janów Podlaski 90240,00
9. K. Zakolski 89280,00
10. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 85790,00
11. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 77450,00
12. AMP Invest Sp. z o.o. 70270,00
13. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 65150,00
14. K. Kamińska i J. Nesteruk 64000,00
15. A. Łabędzki 61255,00
16. Westminster Race Horses GmbH 61125,00
17. E., J. i M. Traka 60240,00
18. R. Suchecki 59125,00
19. Nessa Arabians Sp. z o.o. 56310,00
20. Heland Racing 54000,00
21. Borussia Sp. z o.o. 51470,00
22. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 47000,00
23. G., K. i R. Gorczyca 44750,00
24. N. Szelągowska 42250,00
25. K. Mirpuri i W. Żmiejko 40625,00
26. UAB Žirgo Startas 39910,00
27. R.A.G. Kolk-van Meerveld 39275,00
28. A. Wyrzyk 38195,00
29. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 37595,00
30. K. Mirpuri 36500,00
31. PPH Falba 32710,00
32. SK Michałów 31570,00
33. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 28597,50
34. R.O. Hahalev 26800,00
35. P. Talarek 26085,00
36. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 25220,00
37. W. J. Kartus 24600,00
38. Euro-Sport Management W. Engel 23750,00
39. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 22645,00
40. A. Kovćin 22500,00
41. R. Sumiła 22490,00
42. RMP Sp. z o.o. 22165,00
43. K. Rogowski 21420,00
44. P. Krakowiak 21150,00
45. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21100,00
46. K. Brygier i M. Krzyśków 21025,00
47. I. K. Art s.r.o. 20000,00
48. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 19600,00
49. Z. Lica 19000,00
50. P. Szmigiel 18100,00
51. D. Jaskólski 17730,00
52. T. Pastuszka 17650,00
53. B. Głowacki 17510,00
54. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
55. K. Kozłowska i K. Wolanin 17000,00
56. Uni-Res Sp. z o.o. 16710,00
57. D. Turkowska 16540,00
58. A. Kozak i A. Wyrzyk 16500,00
59. T. Sieradzki 16290,00
60. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 16200,00
61. C. Witko 16000,00
62. B. Olkowska 15980,00
63. I. i M. Malinowscy 15860,00
64. Niespodzianka 15640,00
65. SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
66. D., P. i P. Parobczy 15000,00
67. S. Mladenovic 14750,00
68. M. Szaniawski i A. Walicki 14600,00
69. Elektrizace Železnic Praha a.s. 14000,00
70. M. Metza-Jodłowska 13905,00
71. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 13720,00
72. Y. Vitory 13500,00
73. K. Kamińska 13190,00
74. K. i W. Kryszyłowicz 13100,00
75. Dozbud 2 Sp. z o.o. 13075,00
76. M. Przączak 13050,00
77. SK Michałów i M. Łojek 12850,00
78. J. i J. Zalewscy 12760,00
79. Nimer Abu Rkaiek 12680,00
80. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 12600,00
81. E. Melnyk 12250,00
82. E. Lasota 12000,00
83. Gestüt Auenquelle 12000,00
84. J. Wyrzyk 11560,00
85. Estel Studio Sp. z o. o. 11475,00
86. Muscat Stud 11290,00
87. K. Urbańczyk 11285,00
88. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 11120,00
89. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
90. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 11020,00
91. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
92. P. Dukacz, D. Witusiak 10500,00
93. W. Krzemiński 10500,00
94. A. i J. Mika 10500,00
95. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 10455,00
96. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
97. K. Busse 10230,00
98. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 10200,00
99. D. Kübbeler 10080,00
100. S. Górski D.T., B. Olkowska 10050,00
101. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 9900,00
102. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 9880,00
103. K. Miondlikowski 9745,00
104. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 9565,00
105. T. Wieczorek 9520,00
106. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
107. S. Abdulgamidov 9520,00
108. M. Filipowska 9450,00
109. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 9375,00
110. A. Kucharska 9000,00
111. C. i U. Pawlak 9000,00
112. Bohema – M. Bochiński 9000,00
113. Team-Plast 9000,00
114. R. Gorczyca i T. Walczyński 9000,00
115. S. Kharchenko, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 9000,00
116. R. Z. Zieliński 8900,00
117. J. Ryżkowski 8725,00
118. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 8620,00
119. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 8560,00
120. J. Domańska i SK Michałów 8380,00
121. J. Pandel 8325,00
122. A. Lindahl 8300,00
123. D., I. i M. Jaskólscy 8250,00
124. M. Biały 8250,00
125. C. J. Gołaszewski 8160,00
126. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 8000,00
127. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
128. SK Krasne 7825,00
129. M. i M. Wnorowscy 7680,00
130. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7625,00
131. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
132. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
133. Haifi Ali Alhaifi 7410,00
134. Lutetia Arabians S.A.R.L. 7395,00
135. K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
136. B. Białowąs 7275,00
137. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
138. B. Dörflinger i L. Kowal 7200,00
139. P. Wasilewski 7150,00
140. Y. Hamad 7050,00
141. N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
142. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
143. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6735,00
144. E. & H. Chat 6650,00
145. R. Ptach 6455,00
146. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 6330,00
147. B. Białołęcka 6145,00
148. J. Dobrzyński 6120,00
149. A., M. i P. Laskowscy 6115,00
150. J. Głowacki 6020,00
151. A. Omen 6000,00
152. inż. J. Sterbacek 6000,00
153. M. Gromala i K. Kozłowska 5800,00
154. J. i P. Łucki 5600,00
155. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
156. A. Cieloch 5500,00
157. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,00
158. SK Iwno 5400,00
159. P. Falzmann 5150,00
160. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
161. Z. Górski i K. Mirpuri 5000,00
162. K. Zatloukal 5000,00
163. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
164. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 4900,00
165. G. Wikar 4900,00
166. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
167. M. Biały i M. Kobus 4800,00
168. M. Rogowska 4800,00
169. Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
170. R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
171. E. Krakowiak 4615,00
172. R. Urbański i K. Rogowski 4575,00
173. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 4500,00
174. A. Kocińska 4250,00
175. A. Bujakiewicz 4200,00
176. G. Sęczek 4190,00
177. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 4125,00
178. K. i M. Mazur i B. Olkowska 4050,00
179. E. Tumova 4000,00
180. V. Vocetka 4000,00
181. Wrbna Racing 4000,00
182. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3740,00
183. SK Moszna i M. Łojek 3650,00
184. J. Szumigowska 3610,00
185. J. Szweycer 3600,00
186. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 3570,00
187. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3525,00
188. J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
189. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 3430,00
190. Volteo Horse Service 3375,00
191. A. Gągała 3300,00
192. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 3255,00
193. K. Bolbro Agerholm 3240,00
194. P. Frejlich 3060,00
195. N. Akimzhanov 3000,00
196. E. i R. Urbańscy 3000,00
197. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
198. SK Krasne i P. Pałczyński 3000,00
199. Ca Svet s.r.o. 3000,00
200. Charvat Group, s.r.o. 3000,00
201. M. Borkowski 2800,00
202. P. Drutowski 2760,00
203. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
204. M. Dziedzic 2600,00
205. M. Byczkowski 2300,00
206. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
207. Niespodzianka i M. Surtel 2200,00
208. F. Boualem 2200,00
209. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
210. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2080,00
211. SK Kamionna – G. Dudek 2040,00
212. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 2025,00
213. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
214. J. Velechovská 2000,00
215. O. Havlik 2000,00
216. K. i M. Mazur 1962,50
217. M. i H. Kopel 1875,00
218. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
219. F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 1800,00
220. M. Kosicki i L. Staniszewski 1700,00
221. T. Wicher 1600,00
222. Volteo Horse Service i Z. Król 1580,00
223. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
224. Niespodzianka i M. Gołębiowska 1500,00
225. A. Borkowski 1500,00
226. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
227. Z. Zajbt 1500,00
228. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
229. P. Schrade 1500,00
230. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
231. ZPHU N. Kosiński 1400,00
232. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 1380,00
233. A. Urbanowski 1360,00
234. P. Pośrednik 1360,00
235. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
236. Mustardos P. Gorczyca 1350,00
237. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
238. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 1200,00
239. R. Piwko 1200,00
240. M. Borkowski i K. Mirpuri 1200,00
241. K. Zembowicz 1125,00
242. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
243. K. Kozłowska i A. Zagórska 1075,00
244. M. Falzmann 1065,00
245. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
246. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
247. Y. Nikles 1000,00
248. K. Vocetka 1000,00
249. S. Johnstone 1000,00
250. G. Jankowska 960,00
251. M. Mularczyk 900,00
252. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
253. J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
254. Cofund – J. Jaskólska 750,00
255. A. Kacprzyk 750,00
256. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
257. A. Omen i Niespodzianka 700,00
258. R. Świątek 700,00
259. Sharif Alireza 480,00
260. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
261. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
262. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
263. M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 450,00
264. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 410,00
265. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
266. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
267. B. Głowacki i SK Michałów 340,00
268. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
269. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
270. M. Reuven 275,00
271. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
272. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 275,00
273. K. Zawiliński 275,00
274. E. i K. Micuła 0,00
275. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
276. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
277. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
278. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
279. T. Tarczyński 0,00
280. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
281. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
282. J. i J. Borowscy 0,00
283. P. Lis 0,00
284. G. Kogut 0,00
285. M. Kasprzyk 0,00
286. SK Moszna i R. Świątek 0,00
287. D. Mioduszewski 0,00
288. D. Milinkovic 0,00
289. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
290. P. Beregovoi 0,00
291. E. Kupryś 0,00
292. A. i I. Malinowskie 0,00
293. G. Łątka 0,00
294. K. Stoch 0,00
295. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
296. R. Czernik 0,00
297. Vasury Kolesa 0,00
298. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
299. J. Zalewski 0,00
300. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
301. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
302. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
303. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
304. I. Yordanov-Dimitrov 0,00
305. J., T., Z. Mosoń 0,00
306. P. Dziadas 0,00
307. M. Gołębiowska 0,00
308. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,00
309. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
310. M. P. Batogowski 0,00
311. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
312. P. Karlik 0,00
313. E. Porębna 0,00
314. T. Sobierajski 0,00
315. GR P. Redestowicz 0,00
316. K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 16-08-2020

Lp. Właściciel Suma
1 BMS Group S. Pegza 324970,00
2 Polska AKF Sp. z o.o. 247815,00
3 A. Prytulczyk 143600,00
4 Z. Górski 126400,00
5 Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 120690,00
6 S.A.R.L. Mezagri 106350,00
7 Plavac Sp. z o.o. 100915,00
8 K. Zakolski 89280,00
9 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 83990,00
10 Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 77450,00
11 SK Janów Podlaski 74720,00
12 AMP Invest Sp. z o.o. 70270,00
13 K. Kamińska i J. Nesteruk 64000,00
14 R. Suchecki 59125,00
15 F. Abu Mdegem i M. Sarsour 57150,00
16 Nessa Arabians Sp. z o.o. 56310,00
17 Heland Racing 54000,00
18 A. Łabędzki 51875,00
19 Borussia Sp. z o.o. 51470,00
20 Westminster Race Horses GmbH 47125,00
21 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 47000,00
22 G., K. i R. Gorczyca 42750,00
23 K. Mirpuri i W. Żmiejko 40625,00
24 E., J. i M. Traka 40240,00
25 R.A.G. Kolk-van Meerveld 39000,00
26 UAB Žirgo Startas 36750,00
27 A. Wyrzyk 36695,00
28 K. Mirpuri 33250,00
29 PPH Falba 32710,00
30 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 30025,00
31 SK Michałów 29500,00
32 R.O. Hahalev 26800,00
33 P. Talarek 26085,00
34 N. Szelągowska 25750,00
35 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 25220,00
36 W. J. Kartus 24600,00
37 Euro-Sport Management W. Engel 23425,00
38 RMP Sp. z o.o. 22165,00
39 A. Kovćin 21750,00
40 R. Sumiła 21190,00
41 P. Krakowiak 21150,00
42 K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21100,00
43 K. Brygier i M. Krzyśków 21025,00
44 M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 20575,00
45 I. K. Art s.r.o. 20000,00
46 Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 19600,00
47 K. Rogowski 19350,00
48 Z. Lica 19000,00
49 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 18937,50
50 P. Szmigiel 18100,00
51 A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 17300,00
52 A. Kozak i A. Wyrzyk 16500,00
53 C. Witko 16000,00
54 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 15750,00
55 Niespodzianka 15640,00
56 T. Sieradzki 15500,00
57 SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
58 D., P. i P. Parobczy 15000,00
59 B. Głowacki 14790,00
60 S. Mladenovic 14750,00
61 Elektrizace Železnic Praha a.s. 14000,00
62 M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 13720,00
63 Y. Vitory 13500,00
64 M. Szaniawski i A. Walicki 13100,00
65 M. Przączak 13050,00
66 J. i J. Zalewscy 12760,00
67 A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 12600,00
68 K. Kamińska 12500,00
69 SK Michałów i M. Łojek 12400,00
70 E. Melnyk 12250,00
71 I. i M. Malinowscy 12100,00
72 E. Lasota 12000,00
73 Gestüt Auenquelle 12000,00
74 D. Turkowska 11640,00
75 Estel Studio Sp. z o. o. 11475,00
76 Muscat Stud 11290,00
77 K. Urbańczyk 11285,00
78 D. Jaskólski 11230,00
79 M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 11120,00
80 O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
81 Nimer Abu Rkaiek 11100,00
82 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
83 P. Dukacz, D. Witusiak 10500,00
84 W. Krzemiński 10500,00
85 A. i J. Mika 10500,00
86 K. Kozłowska i K. Wolanin 10500,00
87 Dozbud 2 Sp. z o.o. 10475,00
88 N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
89 K. Busse 10230,00
90 M. Metza-Jodłowska 10125,00
91 M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 10080,00
92 D. Kübbeler 10080,00
93 F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 9880,00
94 T. Wieczorek 9520,00
95 A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
96 M. Filipowska 9450,00
97 A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 9375,00
98 Uni-Res Sp. z o.o. 9360,00
99 S. Górski D.T., B. Olkowska 9300,00
100 A. Kucharska 9000,00
101 C. i U. Pawlak 9000,00
102 Bohema – M. Bochiński 9000,00
103 Team-Plast 9000,00
104 R. Gorczyca i T. Walczyński 9000,00
105 J. Ryżkowski 8725,00
106 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 8665,00
107 J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 8620,00
108 J. Wyrzyk 8560,00
109 B. Olkowska 8480,00
110 J. Pandel 8325,00
111 T. Pastuszka 8250,00
112 D., I. i M. Jaskólscy 8250,00
113 M. Biały 8250,00
114 C. J. Gołaszewski 8160,00
115 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 8000,00
116 Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
117 Z. Skoczylas i D. Turkowska 7625,00
118 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
119 AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
120 Haifi Ali Alhaifi 7410,00
121 Lutetia Arabians S.A.R.L. 7395,00
122 K. Miondlikowski 7375,00
123 K. Kozłowska i K. Mirpuri 7300,00
124 B. Białowąs 7275,00
125 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
126 P. Wasilewski 7150,00
127 Y. Hamad 7050,00
128 J. Domańska i SK Michałów 7000,00
129 N. Magomedov i Niespodzianka 6875,00
130 L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
131 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6735,00
132 E. & H. Chat 6650,00
133 W. Raszyńska i A. Wyrzyk 6330,00
134 K. i W. Kryszyłowicz 6200,00
135 B. Dörflinger i L. Kowal 6180,00
136 A., M. i P. Laskowscy 6115,00
137 A. Omen 6000,00
138 inż. J. Sterbacek 6000,00
139 M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 5955,00
140 K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 5800,00
141 R. Ptach 5775,00
142 J. i P. Łucki 5600,00
143 Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5575,00
144 A. Cieloch 5500,00
145 Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,00
146 SK Iwno 5400,00
147 P. Falzmann 5150,00
148 P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
149 Z. Górski i K. Mirpuri 5000,00
150 K. Zatloukal 5000,00
151 W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
152 M. i M. Wnorowscy 4920,00
153 W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 4900,00
154 G. Wikar 4900,00
155 B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
156 M. Biały i M. Kobus 4800,00
157 J. Dobrzyński 4760,00
158 Team Mariusz Pudzianowski 4750,00
159 R. Mamajek i R. Suchecki 4700,00
160 E. Krakowiak 4615,00
161 I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 4500,00
162 A. Kocińska 4250,00
163 R. Urbański i K. Rogowski 4200,00
164 G. Sęczek 4190,00
165 M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 4125,00
166 K. i M. Mazur i B. Olkowska 4050,00
167 M. Gromala i K. Kozłowska 4000,00
168 E. Tumova 4000,00
169 V. Vocetka 4000,00
170 Wrbna Racing 4000,00
171 B. Białołęcka 3775,00
172 SK Moszna i M. Łojek 3650,00
173 J. Szweycer 3600,00
174 J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
175 M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 3400,00
176 Volteo Horse Service 3375,00
177 J. Głowacki 3300,00
178 A. Gągała 3300,00
179 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3150,00
180 P. Frejlich 3060,00
181 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 3050,00
182 B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 3000,00
183 E. i R. Urbańscy 3000,00
184 LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
185 SK Krasne i P. Pałczyński 3000,00
186 Ca Svet s.r.o. 3000,00
187 Charvat Group, s.r.o. 3000,00
188 A. Bujakiewicz 2900,00
189 M. Borkowski 2800,00
190 O. Braz i Y. Hamad 2720,00
191 S. Abdulgamidov 2720,00
192 SK Krasne 2675,00
193 M. Dziedzic 2600,00
194 M. Byczkowski 2300,00
195 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
196 Niespodzianka i M. Surtel 2200,00
197 J. Szumigowska 2200,00
198 F. Boualem 2200,00
199 K. Bolbro Agerholm 2140,00
200 T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
201 SK Kamionna – G. Dudek 2040,00
202 M. Rogowska 2040,00
203 JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 2025,00
204 N. Akimzhanov 2000,00
205 R. Z. Zieliński 2000,00
206 Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
207 J. Velechovská 2000,00
208 O. Havlik 2000,00
209 M. i H. Kopel 1875,00
210 SK Moszna i M. Kryszyłowicz 1875,00
211 SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
212 F. i M. Krupa, P. Olbrych, G. Pankrat, I. Rasiuk, S. Skoczylas, B. Szaniawska, M. Wnuk i E. Zahariev 1800,00
213 M. Kosicki i L. Staniszewski 1700,00
214 T. Wicher 1600,00
215 K. i M. Mazur 1587,50
216 A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
217 Niespodzianka i M. Gołębiowska 1500,00
218 A. Borkowski 1500,00
219 A. Lindahl 1500,00
220 D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
221 Z. Zajbt 1500,00
222 R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
223 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1500,00
224 P. Schrade 1500,00
225 SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
226 ZPHU N. Kosiński 1400,00
227 A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 1360,00
228 A. Urbanowski 1360,00
229 P. Pośrednik 1360,00
230 SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
231 Mustardos P. Gorczyca 1350,00
232 A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
233 R. Piwko 1200,00
234 M. Borkowski i K. Mirpuri 1200,00
235 K. Zembowicz 1125,00
236 „MK” M. Kaszubowski 1075,00
237 K. Kozłowska i A. Zagórska 1075,00
238 I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
239 Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
240 Y. Nikles 1000,00
241 K. Vocetka 1000,00
242 S. Johnstone 1000,00
243 G. Jankowska 960,00
244 M. Mularczyk 900,00
245 M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
246 J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
247 Cofund – J. Jaskólska 750,00
248 A. Kacprzyk 750,00
249 Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
250 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700,00
251 A. Omen i Niespodzianka 700,00
252 R. Świątek 700,00
253 Sharif Alireza 480,00
254 E., L. i M. Kasprowicz 450,00
255 K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
256 I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
257 M. Glinowiecki, M. Pawlik-Glinowiecka, Niespodzianka i M. Surtel 450,00
258 C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 410,00
259 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
260 M. Falzmann 375,00
261 M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
262 B. Głowacki i SK Michałów 340,00
263 M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
264 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
265 M. Reuven 275,00
266 A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
267 AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 275,00
268 K. Zawiliński 275,00
269 Volteo Horse Service i Z. Król 0,00
270 I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 0,00
271 E. i K. Micuła 0,00
272 A. i B. Gągała, J. Kumosiński 0,00
273 Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
274 D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
275 I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
276 Ł. Such i I. Władysiak 0,00
277 T. Tarczyński 0,00
278 A. Garnys i A. Malczewski 0,00
279 Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
280 J. i J. Borowscy 0,00
281 P. Lis 0,00
282 G. Kogut 0,00
283 M. Kasprzyk 0,00
284 SK Moszna i R. Świątek 0,00
285 D. Mioduszewski 0,00
286 D. Milinkovic 0,00
287 A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
288 P. Beregovoi 0,00
289 E. Kupryś 0,00
290 A. i I. Malinowskie 0,00
291 G. Łątka 0,00
292 J. Soska 0,00
293 K. Stoch 0,00
294 „Kajtek” J. Przytocki 0,00
295 R. Czernik 0,00
296 Vasury Kolesa 0,00
297 W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
298 J. Zalewski 0,00
299 Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
300 P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
301 TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
302 P. Drutowski 0,00
303 M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
304 I. Yordanov-Dimitrov 0,00
305 J., T., Z. Mosoń 0,00
306 P. Dziadas 0,00
307 M. Gołębiowska 0,00
308 B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,00
309 K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
310 M. P. Batogowski 0,00
311 M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
312 P. Karlik 0,00
313 E. Porębna 0,00
314 T. Sobierajski 0,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 09-08-2020

Lp. Właściciel Suma
1. Polska AKF Sp. z o.o. 238515,00
2. BMS Group S. Pegza 231070,00
3. A. Prytulczyk 143600,00
4. Z. Górski 122320,00
5. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 110900,00
6. S.A.R.L. Mezagri 99950,00
7. Plavac Sp. z o.o. 95140,00
8. K. Zakolski 89280,00
9. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 70850,00
10. SK Janów Podlaski 66000,00
11. K. Kamińska i J. Nesteruk 64000,00
12. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 57150,00
13. Nessa Arabians Sp. z o.o. 56310,00
14. R. Suchecki 55800,00
15. Heland Racing 54000,00
16. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 50240,00
17. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 47000,00
18. AMP Invest Sp. z o.o. 46970,00
19. Borussia Sp. z o.o. 44970,00
20. A. Łabędzki 43875,00
21. G., K. i R. Gorczyca 42750,00
22. E., J. i M. Traka 40240,00
23. R.A.G. Kolk-van Meerveld 39000,00
24. K. Mirpuri i W. Żmiejko 37650,00
25. Westminster Race Horses GmbH 37025,00
26. UAB Žirgo Startas 36750,00
27. A. Wyrzyk 35265,00
28. PPH Falba 31410,00
29. SK Michałów 29500,00
30. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 29275,00
31. R.O. Hahalev 26800,00
32. P. Talarek 26085,00
33. K. Mirpuri 26000,00
34. N. Szelągowska 25100,00
35. Euro-Sport Management W. Engel 23425,00
36. A. Kovćin 21750,00
37. P. Krakowiak 21150,00
38. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21100,00
39. K. Brygier i M. Krzyśków 21025,00
40. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 20575,00
41. RMP Sp. z o.o. 20515,00
42. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 19600,00
43. R. Sumiła 18740,00
44. P. Szmigiel 18100,00
45. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 17720,00
46. C. Witko 16000,00
47. K. Rogowski 15350,00
48. SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
49. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 14937,50
50. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 14250,00
51. B. Głowacki 14240,00
52. A. Kozak i A. Wyrzyk 13500,00
53. Y. Vitory 13500,00
54. M. Szaniawski i A. Walicki 13100,00
55. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 13070,00
56. M. Przączak 13050,00
57. Z. Lica 13000,00
58. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 12600,00
59. E. Melnyk 12250,00
60. I. i M. Malinowscy 12100,00
61. D., P. i P. Parobczy 12000,00
62. E. Lasota 12000,00
63. D. Turkowska 11640,00
64. Estel Studio Sp. z o. o. 11475,00
65. Muscat Stud 11290,00
66. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 11120,00
67. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
68. Nimer Abu Rkaiek 11100,00
69. K. Urbańczyk 11060,00
70. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 10700,00
71. P. Dukacz, D. Witusiak 10500,00
72. A. i J. Mika 10500,00
73. K. Kozłowska i K. Wolanin 10500,00
74. T. Sieradzki 10500,00
75. Dozbud 2 Sp. z o.o. 10475,00
76. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
77. K. Busse 10230,00
78. M. Metza-Jodłowska 10125,00
79. D. Kübbeler 10080,00
80. I. K. Art s.r.o. 10000,00
81. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 9800,00
82. D. Jaskólski 9730,00
83. T. Wieczorek 9520,00
84. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
85. M. Filipowska 9450,00
86. Uni-Res Sp. z o.o. 9360,00
87. S. Górski D.T., B. Olkowska 9300,00
88. Niespodzianka 9140,00
89. W. J. Kartus 9100,00
90. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 9000,00
91. A. Kucharska 9000,00
92. C. i U. Pawlak 9000,00
93. Bohema – M. Bochiński 9000,00
94. Team-Plast 9000,00
95. J. Ryżkowski 8725,00
96. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 8620,00
97. J. Wyrzyk 8560,00
98. W. Krzemiński 8500,00
99. B. Olkowska 8480,00
100. J. Pandel 8325,00
101. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 8255,00
102. T. Pastuszka 8250,00
103. D., I. i M. Jaskólscy 8250,00
104. M. Biały 8250,00
105. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 8000,00
106. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
107. Z. Skoczylas i D. Turkowska 7625,00
108. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
109. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
110. Haifi Ali Alhaifi 7410,00
111. K. Miondlikowski 7375,00
112. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 7280,00
113. B. Białowąs 7275,00
114. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
115. J. Domańska i SK Michałów 7000,00
116. P. Wasilewski 6810,00
117. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 6800,00
118. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
119. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6735,00
120. E. & H. Chat 6650,00
121. Y. Hamad 6600,00
122. B. Dörflinger i L. Kowal 6180,00
123. K. Kamińska 6000,00
124. A. Omen 6000,00
125. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 5955,00
126. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 5800,00
127. J. i P. Łucki 5600,00
128. SK Michałów i M. Łojek 5600,00
129. A. Cieloch 5500,00
130. R. Ptach 5500,00
131. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 5500,00
132. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5250,00
133. Lutetia Arabians S.A.R.L. 5195,00
134. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
135. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 5030,00
136. Z. Górski i K. Mirpuri 5000,00
137. W. Kryszyłowicz i Robert Zieliński 5000,00
138. M. i M. Wnorowscy 4920,00
139. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 4900,00
140. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
141. J. Dobrzyński 4760,00
142. S. Mladenovic 4750,00
143. A., M. i P. Laskowscy 4615,00
144. E. Krakowiak 4240,00
145. R. Urbański i K. Rogowski 4200,00
146. K. i W. Kryszyłowicz 4200,00
147. G. Sęczek 4190,00
148. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 4125,00
149. K. i M. Mazur i B. Olkowska 4050,00
150. K. Kozłowska i K. Mirpuri 4000,00
151. E. Tumova 4000,00
152. Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000,00
153. A. Kocińska 3925,00
154. J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
155. M. Biały i M. Kobus 3500,00
156. Team Mariusz Pudzianowski 3450,00
157. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 3400,00
158. G. Wikar 3400,00
159. Volteo Horse Service 3375,00
160. J. Głowacki 3300,00
161. A. Gągała 3300,00
162. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3150,00
163. P. Frejlich 3060,00
164. SK Moszna i M. Łojek 3000,00
165. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 3000,00
166. E. i R. Urbańscy 3000,00
167. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
168. V. Vocetka 3000,00
169. Ca Svet s.r.o. 3000,00
170. A. Bujakiewicz 2900,00
171. M. Borkowski 2800,00
172. J. i J. Zalewscy 2760,00
173. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
174. S. Abdulgamidov 2720,00
175. R. Mamajek i R. Suchecki 2700,00
176. SK Krasne 2675,00
177. SK Iwno 2400,00
178. M. Byczkowski 2300,00
179. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
180. M. Gromala i K. Kozłowska 2200,00
181. J. Szumigowska 2200,00
182. F. Boualem 2200,00
183. P. Falzmann 2150,00
184. K. Bolbro Agerholm 2140,00
185. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
186. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2050,00
187. M. Rogowska 2040,00
188. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 2025,00
189. N. Akimzhanov 2000,00
190. R. Z. Zieliński 2000,00
191. inż. J. Sterbacek 2000,00
192. K. Zatloukal 2000,00
193. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
194. SK Krasne i P. Pałczyński 2000,00
195. M. i H. Kopel 1875,00
196. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 1875,00
197. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
198. B. Białołęcka 1775,00
199. M. Kosicki i L. Staniszewski 1700,00
200. T. Wicher 1600,00
201. K. i M. Mazur 1587,50
202. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
203. Niespodzianka i M. Gołębiowska 1500,00
204. A. Borkowski 1500,00
205. A. Lindahl 1500,00
206. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
207. Z. Zajbt 1500,00
208. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
209. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1500,00
210. P. Schrade 1500,00
211. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
212. ZPHU N. Kosiński 1400,00
213. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 1360,00
214. C. J. Gołaszewski 1360,00
215. A. Urbanowski 1360,00
216. P. Pośrednik 1360,00
217. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
218. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
219. M. Borkowski i K. Mirpuri 1200,00
220. K. Zembowicz 1125,00
221. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
222. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
223. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
224. K. Vocetka 1000,00
225. G. Jankowska 960,00
226. Niespodzianka i M. Surtel 900,00
227. M. Mularczyk 900,00
228. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
229. J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
230. Mustardos P. Gorczyca 900,00
231. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 900,00
232. Cofund – J. Jaskólska 750,00
233. A. Kacprzyk 750,00
234. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
235. K. Kozłowska i A. Zagórska 750,00
236. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 700,00
237. R. Piwko 700,00
238. R. Świątek 700,00
239. SK Kamionna – G. Dudek 680,00
240. Sharif Alireza 480,00
241. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
242. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
243. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
244. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 410,00
245. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
246. M. Falzmann 375,00
247. N. Magomedov i Niespodzianka 375,00
248. A. Omen i Niespodzianka 375,00
249. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
250. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
251. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
252. M. Reuven 275,00
253. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
254. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 275,00
255. K. Zawiliński 275,00
256. Volteo Horse Service i Z. Król 0,00
257. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 0,00
258. E. i K. Micuła 0,00
259. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 0,00
260. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
261. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
262. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
263. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
264. T. Tarczyński 0,00
265. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
266. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
267. B. Głowacki i SK Michałów 0,00
268. J. i J. Borowscy 0,00
269. P. Lis 0,00
270. M. Dziedzic 0,00
271. G. Kogut 0,00
272. M. Kasprzyk 0,00
273. SK Moszna i R. Świątek 0,00
274. D. Mioduszewski 0,00
275. D. Milinkovic 0,00
276. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
277. P. Beregovoi 0,00
278. E. Kupryś 0,00
279. A. i I. Malinowskie 0,00
280. G. Łątka 0,00
281. Y. Nikles 0,00
282. J. Soska 0,00
283. K. Stoch 0,00
284. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
285. R. Czernik 0,00
286. Vasury Kolesa 0,00
287. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
288. J. Zalewski 0,00
289. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
290. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
291. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
292. P. Drutowski 0,00
293. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
294. I. Yordanov-Dimitrov 0,00
295. J., T., Z. Mosoń 0,00
296. P. Dziadas 0,00
297. M. Gołębiowska 0,00
298. B. Kamińska, K. Rycaj-Frołow, D. Rzymkowska, M. Sołtysiak 0,00
299. K. Mirpuri i A. Walicki 0,00
300. M. P. Batogowski 0,00
301. M. Kosicki i M. Kosicka 0,00
3561485,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2020 do 19-07-2020

Lp. Właściciel Suma
1. BMS Group S. Pegza 227150,00
2. Polska AKF Sp. z o.o. 224590,00
3. A. Prytulczyk 143600,00
4. Aero Pegasus Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 94400,00
5. Z. Górski 88970,00
6. S.A.R.L. Mezagri 85210,00
7. Plavac Sp. z o.o. 83115,00
8. Niespodzianka, A. i T. Oświecińscy i M. Surtel 70850,00
9. SK Janów Podlaski 65150,00
10. Heland Racing 54000,00
11. F. Abu Mdegem i M. Sarsour 51150,00
12. Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 49340,00
13. R. Suchecki 48700,00
14. AMP Invest Sp. z o.o. 46970,00
15. A. Łabędzki 38875,00
16. E., J. i M. Traka 37240,00
17. K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 35000,00
18. Borussia Sp. z o.o. 34370,00
19. A. Wyrzyk 34040,00
20. K. Kamińska i J. Nesteruk 34000,00
21. G., K. i R. Gorczyca 33750,00
22. K. Mirpuri i W. Żmiejko 33600,00
23. PPH Falba 31410,00
24. Westminster Race Horses GmbH 30825,00
25. UAB Žirgo Startas 30250,00
26. A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 28950,00
27. Nessa Arabians Sp. z o.o. 27510,00
28. K. Zakolski 25280,00
29. K. Mirpuri 24940,00
30. Euro-Sport Management W. Engel 23425,00
31. P. Talarek 23365,00
32. N. Szelągowska 22500,00
33. P. Krakowiak 21150,00
34. K. Głowicka i J. P. Zienkiewicz 21100,00
35. M. Dherment, A. Wojciechowska, E. Zahariev i M. Żegarska 20250,00
36. A. Kovćin 20250,00
37. B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 17720,00
38. C. Witko 16000,00
39. RMP Sp. z o.o. 15775,00
40. K. Rogowski 15350,00
41. R.A.G. Kolk-van Meerveld 15200,00
42. SK Moszna i T. Rybicki 15020,00
43. R. Sumiła 14840,00
44. P. Szmigiel 14500,00
45. K. Kozłowska i Mariusz Konarski 14250,00
46. SK Michałów 14000,00
47. K. Brygier i M. Krzyśków 13525,00
48. A. Kozak i A. Wyrzyk 13500,00
49. Y. Vitory 13500,00
50. Bobrowiec Osada Sp. z o.o. i T. Pastuszka 13437,50
51. M. Przączak 13050,00
52. Z. Lica 13000,00
53. B. Głowacki 12880,00
54. M. Lichocińska, S. Weresiński, A. Wyrzyk 12620,00
55. I. i M. Malinowscy 12100,00
56. D., P. i P. Parobczy 12000,00
57. E. Lasota 12000,00
58. O. Narowski, B. Nowacka, R. Świerc 11100,00
59. Nimer Abu Rkaiek 11100,00
60. K. Urbańczyk 11060,00
61. P. Dukacz, D. Witusiak 10500,00
62. E. Melnyk 10500,00
63. A. i J. Mika 10500,00
64. K. Kozłowska i K. Wolanin 10500,00
65. T. Sieradzki 10500,00
66. N. Hendzel i J. Szczepańska 10375,00
67. M. Metza-Jodłowska 10125,00
68. D. Kübbeler 10080,00
69. I. K. Art s.r.o. 10000,00
70. R.O. Hahalev 9800,00
71. A. Jasięga, Ł. i D. Such i R. Suchecki 9800,00
72. Estel Studio Sp. z o. o. 9675,00
73. T. Wieczorek 9520,00
74. A. Laskowski, Artur Nicpoń i M. Sołtysiak 9520,00
75. M. Filipowska 9450,00
76. Uni-Res Sp. z o.o. 9360,00
77. S. Górski D.T., B. Olkowska 9300,00
78. W. J. Kartus 9100,00
79. A. i M. Meller, J. Nowak, T. Pawłowski i A. Walicki 9000,00
80. A. Kucharska 9000,00
81. C. i U. Pawlak 9000,00
82. Dozbud 2 Sp. z o.o. & Volteo Horse Service Sp. z o.o. 9000,00
83. Bohema – M. Bochiński 9000,00
84. M. i S. Borys, K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera 9000,00
85. Muscat Stud 8940,00
86. J. Ryżkowski 8725,00
87. J. Wyrzyk 8560,00
88. W. Krzemiński 8500,00
89. J. Pandel 8325,00
90. D., I. i M. Jaskólscy 8250,00
91. M. Biały 8250,00
92. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i K. Urbańczyk 8030,00
93. K. Busse 8030,00
94. B. Olkowska 7950,00
95. Volteo Horse Service Sp. z o.o., B. Inda i Z. Król 7950,00
96. Dozbud 2 Sp. z o.o. 7875,00
97. Niespodzianka 7840,00
98. SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 7800,00
99. Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 7500,00
100. AMP Invest Sp. z o.o., P. Wróblewski 7500,00
101. Haifi Ali Alhaifi 7410,00
102. D. Turkowska 7400,00
103. K. Miondlikowski 7375,00
104. F. Krupa, Z. Król, T. Śpiewankiewicz, Z. Skoczylas, E. Zahariev 7280,00
105. B. Białowąs 7275,00
106. Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 7200,00
107. D. Jaskólski 7130,00
108. P. Wasilewski 6810,00
109. M. i P. Laskowskie, M. Sijka i E. Szymaniak 6800,00
110. L. Kowal, M. i P. Włostowscy 6800,00
111. M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 6735,00
112. E. & H. Chat 6650,00
113. Y. Hamad 6600,00
114. M. Szaniawski i A. Walicki 6600,00
115. Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 6500,00
116. B. Dörflinger i L. Kowal 6180,00
117. K. Kamińska 6000,00
118. A. Omen 6000,00
119. M. Alnuaimi, N. Alnaiemi 5730,00
120. J. i P. Łucki 5600,00
121. SK Michałów i M. Łojek 5600,00
122. A. Cieloch 5500,00
123. R. Ptach 5500,00
124. Cofund – J. Jaskólska, M. Janikowski i J.P. Zienkiewicz 5250,00
125. Lutetia Arabians S.A.R.L. 5195,00
126. P. Borkowska, S. Górnikowska, G. Mazur 5100,00
127. W. Raszyńska i A. Wyrzyk 5030,00
128. Z. Górski i K. Mirpuri 5000,00
129. M. i M. Wnorowscy 4920,00
130. W. Janik, W. Kryszyłowicz i M. Olszewska 4900,00
131. B. i K. Błaszak, I. Kurkowski, D. Nowak i R.Z. Zieliński 4800,00
132. A., M. i P. Laskowscy 4615,00
133. K. Kamińska, J. Kostera – Cybersecurity, M. Kostera, S. Skowrońska-Kostera, UAB Žirgo Startas 4500,00
134. J. Domańska i SK Michałów 4500,00
135. E. Krakowiak 4240,00
136. R. Urbański i K. Rogowski 4200,00
137. K. i W. Kryszyłowicz 4200,00
138. M. Pilipczuk, T. i Z. Skrok 4125,00
139. K. i M. Mazur i B. Olkowska 4050,00
140. K. Kozłowska i K. Mirpuri 4000,00
141. E. Tumova 4000,00
142. Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000,00
143. A. Kocińska 3925,00
144. S. Mladenovic 3750,00
145. G. Sęczek 3740,00
146. A. Kacprzyk, Z. Król i F. Krupa 3600,00
147. J. i J. Zalewscy i S. Staub 3500,00
148. M. Biały i M. Kobus 3500,00
149. Firma Handlowa „PAULA” P. Szczucka 3500,00
150. Team Mariusz Pudzianowski 3450,00
151. Volteo Horse Service 3375,00
152. J. Głowacki 3300,00
153. K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 3150,00
154. SK Moszna i M. Łojek 3000,00
155. B. Inda, A. Kucharska, H. Kulesza, K. Miondlikowski i H. Potrzeszcz 3000,00
156. E. i R. Urbańscy 3000,00
157. LovEnPeas Arabians STS – P. Kochański, K. Baar-Kochańska 3000,00
158. V. Vocetka 3000,00
159. Ca Svet s.r.o. 3000,00
160. A. Gągała 2800,00
161. M. Borkowski 2800,00
162. J. i J. Zalewscy 2760,00
163. O. Braz i Y. Hamad 2720,00
164. P. Frejlich 2720,00
165. M. Ejneberg-Ilis, P. Ilis i M. Janikowski 2720,00
166. SK Iwno 2400,00
167. A. Bujakiewicz 2250,00
168. SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 2210,00
169. M. Gromala i K. Kozłowska 2200,00
170. J. Szumigowska 2200,00
171. F. Boualem 2200,00
172. J. Kostera-Cybersecurity, M. Kostera i S. Skowrońska-Kostera 2120,00
173. T. Nowakowski i M. Salamon 2100,00
174. J. Dobrzyński 2040,00
175. JC CONCEPT – J. Cukrowski sp.k. 2025,00
176. N. Akimzhanov 2000,00
177. R. Z. Zieliński 2000,00
178. inż. J. Sterbacek 2000,00
179. K. Zatloukal 2000,00
180. Stajnia Plavac – Hanex 2000,00
181. SK Krasne i P. Pałczyński 2000,00
182. M. i H. Kopel 1875,00
183. SK Moszna i M. Kryszyłowicz 1875,00
184. SK Krasne 1875,00
185. SK Moszna i M. Janikowski 1800,00
186. B. Białołęcka 1775,00
187. T. Pastuszka 1750,00
188. M. Kosicki i L. Staniszewski 1700,00
189. T. Wicher 1600,00
190. A. Gawryszewski, M. i S. Wiśniewscy 1500,00
191. Niespodzianka i M. Gołębiowska 1500,00
192. A. Borkowski 1500,00
193. P. Falzmann 1500,00
194. A. Lindahl 1500,00
195. D. Bałazy i K. Kozłowska 1500,00
196. Z. Zajbt 1500,00
197. R. Błaszczak, A. Frydrychowicz, A. Gałęzowska, Equinetrans Horse Transport&Logistic A. Dziuba, A. Kalich, A. Konwerski, A. i J. Wyrzyk 1500,00
198. SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1500,00
199. P. Schrade 1500,00
200. Agencja Jeździecka A. i A. Bober 1400,00
201. SK Krasne i M. Kryszyłowicz 1400,00
202. G. Wikar 1400,00
203. C. J. Gołaszewski 1360,00
204. A. Urbanowski 1360,00
205. P. Pośrednik 1360,00
206. SK Michałów i E. Zahariev 1360,00
207. S. Abdulgamidov 1360,00
208. A. Steinhart i K. Urbańczyk 1230,00
209. M. Borkowski i K. Mirpuri 1200,00
210. Z. Skoczylas i D. Turkowska 1125,00
211. K. Zembowicz 1125,00
212. „MK” M. Kaszubowski 1075,00
213. I. Karathanasis, A. Skrzypczak i P. Talarek 1060,00
214. Z. Król, K. Miondlikowski i Volteo Horse Service 1000,00
215. K. Vocetka 1000,00
216. G. Jankowska 960,00
217. K. i M. Mazur 937,50
218. Niespodzianka i M. Surtel 900,00
219. M. Mularczyk 900,00
220. M. Kacprzyk i K. Mirpuri 900,00
221. J. Engel, Euro-Sport Management, M. Siwik, A. Walicki 900,00
222. Mustardos P. Gorczyca 900,00
223. I. Bogdan, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 900,00
224. Cofund – J. Jaskólska 750,00
225. A. Kacprzyk 750,00
226. Specjaliści od Brudnej Roboty sp. z o.o. – P. Krzyśków 750,00
227. ZPHU N. Kosiński 750,00
228. K. Kozłowska i A. Zagórska 750,00
229. R. Piwko 700,00
230. M. Byczkowski 700,00
231. R. Mamajek i R. Suchecki 700,00
232. R. Świątek 700,00
233. A. i K. Karwowscy, A. i T. Perzanowscy, E. i T. Rucińscy 680,00
234. SK Kamionna – G. Dudek 680,00
235. Sharif Alireza 480,00
236. E., L. i M. Kasprowicz 450,00
237. M. Rogowska 450,00
238. K. i K. Kozłowscy, T. Sobiczewska 450,00
239. I. Bogdan, K. Borkowska-Mękarska, Margot Top M. Misiukanis, T. Śpiewankiewicz, J. Turek, A. i A. Ziółkowscy 450,00
240. C. Rutkowski Stacja Diagnostyczna UNICAR i P. Talarek 410,00
241. M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski, M. Metza-Jodłowska i UNI-RES Sp. z o.o. 375,00
242. BHT Animal Trade Sp. z o.o. 375,00
243. M. Falzmann 375,00
244. N. Magomedov i Niespodzianka 375,00
245. A. Omen i Niespodzianka 375,00
246. M. Kosicki i R. Sumiła 340,00
247. K. Bolbro Agerholm 340,00
248. M. Kosicki i P. Nojszewski 340,00
249. S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 340,00
250. M. Reuven 275,00
251. A. Gajos-Łątka, G. Łątka 275,00
252. AB Glass Sp.j. A. Biedrzycki i P. Talarek 275,00
253. K. Zawiliński 275,00
254. Volteo Horse Service i Z. Król 0,00
255. I. Kurkowski, R.Z. Zieliński 0,00
256. E. i K. Micuła 0,00
257. A. i B. Gągała, J. Kumosiński 0,00
258. Millennium Stud Sp. z o.o. 0,00
259. D. Jaskółka-Grylewicz 0,00
260. I. Blažis, P. Wasilewski 0,00
261. Ł. Such i I. Władysiak 0,00
262. T. Tarczyński 0,00
263. A. Garnys i A. Malczewski 0,00
264. Estel Studio Sp. z o.o. i K. Kozłowska 0,00
265. B. Głowacki i SK Michałów 0,00
266. J. i J. Borowscy 0,00
267. P. Lis 0,00
268. M. Dziedzic 0,00
269. G. Kogut 0,00
270. M. Kasprzyk 0,00
271. SK Moszna i R. Świątek 0,00
272. D. Mioduszewski 0,00
273. D. Milinkovic 0,00
274. A. Pyzara-Nakoniechna 0,00
275. P. Beregovoi 0,00
276. E. Kupryś 0,00
277. A. i I. Malinowskie 0,00
278. G. Łątka 0,00
279. Y. Nikles 0,00
280. J. Soska 0,00
281. K. Stoch 0,00
282. „Kajtek” J. Przytocki 0,00
283. R. Czernik 0,00
284. Vasury Kolesa 0,00
285. W. Kryszyłowicz i K. Mirpuri 0,00
286. J. Zalewski 0,00
287. Lecznica Weterynaryjna Equivet Szpital Dla Koni lek. wet. P. Golonka 0,00
288. P. Dziadas i K. Dynarowska 0,00
289. TOK Capital Sp. z o. o. 0,00
290. P. Drutowski 0,00
291. M. Metza-Jodłowska i Uni-Res Sp. z o.o. 0,00
292. I. Yordanov-Dimitrov 0,00
3071085,00