Kategoria: Trenerzy według miejsc ogółem

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 12.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Jodłowski M. 8 2 5 0 1 0 16 102250,0 50,0 6390,6
2. Borkowski M. 5 2 5 2 0 7 21 54880,0 23,8 2613,3
3. Kacprzyk M. 4 1 1 2 0 5 13 36970,0 30,8 2843,8
4. Wyrzyk A. 3 6 5 7 4 12 37 67775,0 8,1 1831,8
5. Plavac Salih 3 2 1 2 2 5 15 39200,0 20,0 2613,3
6. Fraisl C. 3 0 1 0 1 2 7 32375,0 42,9 4625,0
7. Kozłowski J. 2 5 2 1 2 2 14 39050,0 14,3 2789,3
8. Zahariev E. 2 4 3 1 3 3 16 31740,0 12,5 1983,8
9. Ziemiański K. 2 4 3 0 1 6 16 46600,0 12,5 2912,5
10. Stanisławska M. 2 2 1 1 1 5 12 24100,0 16,7 2008,3
11. Szelągowska N. 2 2 1 1 1 1 8 25200,0 25,0 3150,0
12. Janikowski M. 2 1 0 2 1 4 10 23550,0 20,0 2355,0
13. Such Ł. 2 0 0 3 3 2 10 21600,0 20,0 2160,0
14. Wróblewski G. W. (CZE) 2 0 0 1 1 1 5 21400,0 40,0 4280,0
15. Szymczuk W. 1 1 2 2 0 6 12 16680,0 8,3 1390,0
16. Urbanowski A. 1 1 0 0 2 3 7 10950,0 14,3 1564,3
17. Karathanasis I. 1 1 0 0 0 2 4 11200,0 25,0 2800,0
18. Tuma Pavel (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 12000,0 50,0 6000,0
19. Olkowski W. 1 0 4 3 2 4 14 20280,0 7,1 1448,6
20. Poles P. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
21. Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 2 3 6800,0 33,3 2266,7
22. Pilipczuk M. 1 0 0 0 0 1 2 8000,0 50,0 4000,0
23. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
24. Pawlak C. 0 4 2 0 2 2 10 16245,0 0,0 1624,5
25. Laskowski A. 0 2 0 3 2 4 11 8585,0 0,0 780,5
26. Rogowski K. 0 1 4 3 8 15 31 16160,0 0,0 521,3
27. Pałczyński P. 0 1 2 3 2 1 9 15900,0 0,0 1766,7
28. Domańska J. 0 1 2 0 0 2 5 6030,0 0,0 1206,0
29. Kryszyłowicz M. 0 1 1 1 1 0 4 6310,0 0,0 1577,5
30. Nováková J. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 5300,0 0,0 1766,7
31. Wróblewski P. 0 1 0 1 0 0 2 3600,0 0,0 1800,0
32. Żaczek W. 0 1 0 1 0 0 2 4000,0 0,0 2000,0
33. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 0 0 1 2 4 5800,0 0,0 1450,0
34. Zahorová E. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
35. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
36. Talarek P. 0 0 2 0 0 2 4 2720,0 0,0 680,0
37. Pastuszka T. 0 0 1 5 0 3 9 6200,0 0,0 688,9
38. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 2 5 3600,0 0,0 720,0
39. Świątek R. 0 0 1 0 0 3 4 3600,0 0,0 900,0
40. Łojek M. 0 0 0 1 4 5 10 2490,0 0,0 249,0
41. Zawgorodny S. 0 0 0 1 0 4 5 750,0 0,0 150,0
42. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
43. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
44. Dynarowska K. 0 0 0 1 0 0 1 1400,0 0,0 1400,0
45. Kabardov A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
46. Piwko R. 0 0 0 0 1 1 2 700,0 0,0 350,0
47. Bondarchuk D. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
48. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51 51 51 51 49 128 381 793400,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 05.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Jodłowski M. 7 2 3 0 1 0 13 91050,0 53,8 7003,8
2. Wyrzyk A. 3 5 4 7 4 9 32 62975,0 9,4 1968,0
3. Borkowski M. 3 2 5 2 0 6 18 38880,0 16,7 2160,0
4. Plavac Salih 3 2 0 1 2 4 12 36800,0 25,0 3066,7
5. Kacprzyk M. 3 1 0 2 0 5 11 27970,0 27,3 2542,7
6. Fraisl C. 3 0 0 0 0 0 3 30500,0 100,0 10166,7
7. Stanisławska M. 2 2 1 1 1 5 12 24100,0 16,7 2008,3
8. Wróblewski G. W. (CZE) 2 0 0 1 1 1 5 21400,0 40,0 4280,0
9. Zahariev E. 1 4 3 1 1 3 13 24140,0 7,7 1856,9
10. Ziemiański K. 1 2 3 0 1 5 12 32200,0 8,3 2683,3
11. Szelągowska N. 1 2 0 1 0 1 5 15200,0 20,0 3040,0
12. Janikowski M. 1 1 0 2 1 4 9 15550,0 11,1 1727,8
13. Urbanowski A. 1 1 0 0 1 1 4 10575,0 25,0 2643,8
14. Tuma Pavel (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 12000,0 50,0 6000,0
15. Olkowski W. 1 0 4 2 1 3 11 19080,0 9,1 1734,5
16. Szymczuk W. 1 0 2 1 0 5 9 12680,0 11,1 1408,9
17. Such Ł. 1 0 0 2 3 2 8 12800,0 12,5 1600,0
18. Poles P. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
19. Karathanasis I. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
20. Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 2 3 6800,0 33,3 2266,7
21. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
22. Kozłowski J. 0 3 1 0 1 1 6 14800,0 0,0 2466,7
23. Pawlak C. 0 2 2 0 2 0 6 9845,0 0,0 1640,8
24. Pałczyński P. 0 1 2 3 2 1 9 15900,0 0,0 1766,7
25. Domańska J. 0 1 2 0 0 2 5 6030,0 0,0 1206,0
26. Kryszyłowicz M. 0 1 1 1 1 0 4 6310,0 0,0 1577,5
27. Nováková J. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 5300,0 0,0 1766,7
28. Laskowski A. 0 1 0 2 2 2 7 5065,0 0,0 723,6
29. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 0 0 1 2 4 5800,0 0,0 1450,0
30. Zahorová E. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
31. Wróblewski P. 0 1 0 0 0 0 1 2800,0 0,0 2800,0
32. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
33. Pastuszka T. 0 0 1 3 0 2 6 4600,0 0,0 766,7
34. Rogowski K. 0 0 1 1 6 10 18 5880,0 0,0 326,7
35. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 2 5 3600,0 0,0 720,0
36. Świątek R. 0 0 1 0 0 3 4 3600,0 0,0 900,0
37. Talarek P. 0 0 1 0 0 2 3 1360,0 0,0 453,3
38. Łojek M. 0 0 0 1 3 2 6 2090,0 0,0 348,3
39. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
40. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
41. Żaczek W. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
42. Dynarowska K. 0 0 0 1 0 0 1 1400,0 0,0 1400,0
43. Piwko R. 0 0 0 0 1 1 2 700,0 0,0 350,0
44. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
45. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
46. Kabardov A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
47. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Pilipczuk M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
39 39 39 39 37 100 293 629250,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 28.04.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Jodłowski M. 7 1 3 0 1 0 12 86250,0 58,3 7187,5
2. Wyrzyk A. 3 4 2 7 3 7 26 56375,0 11,5 2168,3
3. Borkowski M. 2 1 4 0 0 5 12 25720,0 16,7 2143,3
4. Kacprzyk M. 2 1 0 2 0 4 9 19470,0 22,2 2163,3
5. Wróblewski G. W. (CZE) 2 0 0 1 1 1 5 21400,0 40,0 4280,0
6. Plavac Salih 1 2 0 1 2 3 9 22800,0 11,1 2533,3
7. Szelągowska N. 1 2 0 1 0 0 4 15200,0 25,0 3800,0
8. Janikowski M. 1 1 0 1 1 4 8 14350,0 12,5 1793,8
9. Stanisławska M. 1 1 0 1 1 3 7 12200,0 14,3 1742,9
10. Tuma Pavel (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 12000,0 50,0 6000,0
11. Olkowski W. 1 0 3 2 1 3 10 16680,0 10,0 1668,0
12. Szymczuk W. 1 0 2 0 0 5 8 12000,0 12,5 1500,0
13. Poles P. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
14. Karathanasis I. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
15. Urbanowski A. 1 0 0 0 0 1 2 6800,0 50,0 3400,0
16. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
17. Fraisl C. 1 0 0 0 0 0 1 17000,0 100,0 17000,0
18. Ziemiański K. 0 2 3 0 1 5 11 20200,0 0,0 1836,4
19. Zahariev E. 0 2 2 1 1 3 9 10340,0 0,0 1148,9
20. Pawlak C. 0 2 2 0 1 0 5 9420,0 0,0 1884,0
21. Kozłowski J. 0 2 1 0 1 1 5 11800,0 0,0 2360,0
22. Pałczyński P. 0 1 1 3 2 1 8 13800,0 0,0 1725,0
23. Nováková J. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 5300,0 0,0 1766,7
24. Laskowski A. 0 1 0 1 2 2 6 4215,0 0,0 702,5
25. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 0 0 1 2 4 5800,0 0,0 1450,0
26. Zahorová E. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
27. Wróblewski P. 0 1 0 0 0 0 1 2800,0 0,0 2800,0
28. Pastuszka T. 0 0 1 2 0 2 5 3200,0 0,0 640,0
29. Rogowski K. 0 0 1 0 3 9 13 2740,0 0,0 210,8
30. Świątek R. 0 0 1 0 0 3 4 3600,0 0,0 900,0
31. Kryszyłowicz M. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
32. Such Ł. 0 0 0 2 1 1 4 4500,0 0,0 1125,0
33. Łojek M. 0 0 0 1 3 2 6 2090,0 0,0 348,3
34. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
35. Żaczek W. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
36. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
37. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
38. Kabardov A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
39. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
40. Talarek P. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
41. Urbańczyk K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
42. Wnorowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
28 28 28 28 26 82 220 476150,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 21.04.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Jodłowski M. 3 1 1 0 1 0 6 51050,0 50,0 8508,3
2. Wyrzyk A. 2 1 0 4 2 4 13 30975,0 15,4 2382,7
3. Wróblewski G. W. (CZE) 2 0 0 1 1 1 5 21400,0 40,0 4280,0
4. Kacprzyk M. 1 1 0 2 0 2 6 12670,0 16,7 2111,7
5. Tuma Pavel (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 12000,0 50,0 6000,0
6. Borkowski M. 1 0 3 0 0 5 9 14360,0 11,1 1595,6
7. Stanisławska M. 1 0 0 0 1 2 4 8200,0 25,0 2050,0
8. Janikowski M. 1 0 0 0 0 3 4 9500,0 25,0 2375,0
9. Poles P. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
10. Urbanowski A. 1 0 0 0 0 1 2 6800,0 50,0 3400,0
11. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
12. Zahariev E. 0 2 1 1 0 1 5 8580,0 0,0 1716,0
13. Ziemiański K. 0 1 2 0 1 1 5 11800,0 0,0 2360,0
14. Pałczyński P. 0 1 1 3 2 1 8 13800,0 0,0 1725,0
15. Nováková J. (CZE) 0 1 1 0 0 1 3 5300,0 0,0 1766,7
16. Pawlak C. 0 1 1 0 0 0 2 4700,0 0,0 2350,0
17. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 0 0 1 2 4 5800,0 0,0 1450,0
18. Kozłowski J. 0 1 0 0 1 0 2 5200,0 0,0 2600,0
19. Plavac Salih 0 1 0 0 0 2 3 10000,0 0,0 3333,3
20. Zahorová E. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 2800,0 0,0 1400,0
21. Wróblewski P. 0 1 0 0 0 0 1 2800,0 0,0 2800,0
22. Olkowski W. 0 0 1 1 1 2 5 3300,0 0,0 660,0
23. Rogowski K. 0 0 1 0 1 3 5 1940,0 0,0 388,0
24. Świątek R. 0 0 1 0 0 3 4 3600,0 0,0 900,0
25. Szymczuk W. 0 0 1 0 0 3 4 2400,0 0,0 600,0
26. Kryszyłowicz M. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
27. Such Ł. 0 0 0 2 1 1 4 4500,0 0,0 1125,0
28. Łojek M. 0 0 0 1 0 1 2 950,0 0,0 475,0
29. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
30. Laskowski A. 0 0 0 0 1 1 2 475,0 0,0 237,5
31. Karathanasis I. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
32. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
33. Kabardov A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
34. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
35. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
15 15 15 16 14 50 125 281400,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2023 – 12.11.2023

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 61 51 39 38 34 86 309 838537,5 19,7 2713,7
2. Jodłowski M. 37 25 30 15 22 41 170 780650,0 21,8 4592,1
3. Fraisl C. 28 22 27 22 24 30 153 568030,0 18,3 3712,6
4. Ziemiański K. 28 20 32 33 30 56 199 764800,0 14,1 3843,2
5. Kacprzyk M. 26 31 25 26 17 32 157 566565,0 16,6 3608,7
6. Janikowski M. 25 23 17 13 17 23 118 707812,5 21,2 5998,4
7. Kozłowski J. 22 33 22 25 20 44 166 642950,0 13,3 3873,2
8. Borkowski M. 22 27 17 21 16 46 149 394895,0 14,8 2650,3
9. Zahariev E. 19 16 19 19 19 39 131 352640,0 14,5 2691,9
10. Vasyutov S. 17 21 15 14 18 26 111 365645,0 15,3 3294,1
11. Olkowski W. 16 21 17 21 20 41 136 343225,0 11,8 2523,7
12. Plavac Salih 16 12 19 22 19 30 118 271800,0 13,6 2303,4
13. Szymczuk W. 15 9 17 15 13 32 101 244725,0 14,9 2423,0
14. Pawlak C. 14 16 20 13 10 23 96 267430,0 14,6 2785,7
15. Laskowski A. 12 16 15 15 17 27 102 183925,0 11,8 1803,2
16. Łojek M. 10 17 18 19 19 44 127 181875,0 7,9 1432,1
17. Rogowski K. 10 14 24 29 43 112 232 212800,0 4,3 917,2
18. Pastuszka T. 10 14 6 7 16 41 94 152975,0 10,6 1627,4
19. Dębowski T. 9 12 3 7 4 11 46 201250,0 19,6 4375,0
20. Szelągowska N. 9 6 12 12 7 14 60 126500,0 15,0 2108,3
21. Pałczyński P. 7 12 7 6 6 8 46 161050,0 15,2 3501,1
22. Walicki A. 7 11 7 5 5 17 52 113725,0 13,5 2187,0
23. Stanisławska M. 7 9 7 4 4 16 47 382050,0 14,9 8128,7
24. Kabardov A. 7 3 5 11 3 25 54 92575,0 13,0 1714,4
25. Domańska J. 7 2 3 5 4 7 28 59615,0 25,0 2129,1
26. Tuma Pavel (CZE) 6 3 2 0 0 1 12 97900,0 50,0 8158,3
27. Świątek R. 6 2 7 7 13 43 78 100380,0 7,7 1286,9
28. Kryszyłowicz M. 5 6 14 8 6 11 50 78535,0 10,0 1570,7
29. Such Ł. 4 6 8 8 11 25 62 77850,0 6,5 1255,6
30. Talarek P. 4 5 12 5 5 32 63 76355,0 6,3 1212,0
31. Kryszyłowicz W. 4 3 3 17 13 46 86 58750,0 4,7 683,1
32. Poles P. (CZE) 3 6 3 4 3 3 22 97600,0 13,6 4436,4
33. Wróblewski G. W. (CZE) 3 6 1 0 1 7 18 99800,0 16,7 5544,4
34. Karathanasis I. 3 3 0 0 1 1 8 71150,0 37,5 8893,8
35. Ruciński T. 3 0 1 1 1 2 8 26250,0 37,5 3281,3
36. Wnorowski M. 2 4 6 8 11 24 55 37450,0 3,6 680,9
37. Pilipczuk M. 2 3 2 1 1 10 19 47550,0 10,5 2502,6
38. Zahorová E. (CZE) 2 3 0 0 0 0 5 47800,0 40,0 9560,0
39. Porkátová I. (CZE) 2 0 1 0 0 0 3 183600,0 66,7 61200,0
40. Olehla Č. (CZE) 2 0 0 0 1 1 4 19000,0 50,0 4750,0
41. Kabelková H. (CZE) 2 0 0 0 0 2 4 22000,0 50,0 5500,0
42. Urbańczyk K. 1 3 7 5 3 21 40 70250,0 2,5 1756,3
43. Nakoniechnyi P. 1 2 2 7 1 18 31 21560,0 3,2 695,5
44. Dzubasz R. (GER) 1 1 1 2 1 0 6 97450,0 16,7 16241,7
45. Složil P. (CZE) 1 0 1 0 0 1 3 10000,0 33,3 3333,3
46. Wróblewski P. 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
47. Spačil J. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 53000,0 50,0 26500,0
48. Popelka S. (CZE) 1 0 0 1 1 3 6 18600,0 16,7 3100,0
49. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 1 2 4 11000,0 25,0 2750,0
50. Mikołajczyk T. 1 0 0 0 0 1 2 5500,0 50,0 2750,0
51. Fuhrmann F. (GER) 1 0 0 0 0 0 1 72000,0 100,0 72000,0
52. Faltejskova A. (CZE) 0 3 0 0 0 2 5 40800,0 0,0 8160,0
53. Vana J. jr (CZE) 0 1 3 0 1 1 6 100000,0 0,0 16666,7
54. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 1 3 2 2 8 12200,0 0,0 1525,0
55. Karkosa A. (FR) 0 0 1 1 0 2 4 53500,0 0,0 13375,0
56. Hendzel N. 0 0 1 1 0 1 3 6500,0 0,0 2166,7
57. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 1 2 4 8800,0 0,0 2200,0
58. Porębna E. 0 0 0 1 1 1 3 28000,0 0,0 9333,3
59. Urbanowski A. 0 0 0 1 0 1 2 700,0 0,0 350,0
60. Mysková Š. (CZE) 0 0 0 0 1 2 3 1000,0 0,0 333,3
61. Łucki P. 0 0 0 0 1 1 2 475,0 0,0 237,5
62. Romanowski M. 0 0 0 0 1 0 1 350,0 0,0 350,0
63. Stangel M. (SVK) 0 0 0 0 1 0 1 12000,0 0,0 12000,0
64. Bahyrycz-Marczyk M. 0 0 0 0 0 7 7 0,0 0,0 0,0
65. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
66. Gil A. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
67. Piwko R. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
68. Soska J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
69. Demele J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
70. Goss Ch. (SWE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Bastová P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
72. Maher P. (IRE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
504 503 503 498 490 1172 3670 10756700,0