Kategoria: Trenerzy wg miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 13.11.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 36 29 30 25 39 72 231 561475,0 15,6 2430,6
2. Ziemiański K. 28 26 30 22 17 69 192 1018025,0 14,6 5302,2
3. Jodłowski M. 21 18 10 19 9 28 105 587425,0 20,0 5594,5
4. Janikowski M. 21 14 14 14 12 19 94 445125,0 22,3 4735,4
5. Kozłowski J. 19 12 11 6 11 31 90 301550,0 21,1 3350,6
6. Walicki A. 15 24 15 8 7 27 96 265425,0 15,6 2764,8
7. Zahariev E. 15 15 15 13 12 22 92 298000,0 16,3 3239,1
8. Łojek M. 15 5 20 16 16 42 114 216850,0 13,2 1902,2
9. Borkowski M. 13 25 13 15 8 33 107 210975,0 12,1 1971,7
10. Olkowski W. 13 19 16 21 14 49 132 280425,0 9,8 2124,4
11. Plavac Salih 12 15 16 17 18 56 134 240875,0 9,0 1797,6
12. Piątkowski P. 10 8 4 9 8 27 66 249250,0 15,2 3776,5
13. Szelągowska N. 9 6 5 12 5 9 46 111400,0 19,6 2421,7
14. Rogowski K. 7 5 8 15 23 96 154 112025,0 4,5 727,4
15. Such Ł. 7 4 17 16 15 30 89 129050,0 7,9 1450,0
16. Szymczuk W. 7 4 11 8 13 34 77 209275,0 9,1 2717,9
17. Kacprzyk M. 6 5 8 8 7 14 48 96175,0 12,5 2003,6
18. Laskowski A. 5 3 2 1 1 12 24 118150,0 20,8 4922,9
19. Pastuszka T. 4 11 8 5 6 17 51 75450,0 7,8 1479,4
20. Pawlak C. 3 5 3 2 2 9 24 44750,0 12,5 1864,6
21. Świątek R. 3 3 8 6 8 22 50 56875,0 6,0 1137,5
22. Pałczyński P. 2 4 3 4 2 14 29 36050,0 6,9 1243,1
23. Zawgorodny S. 2 2 0 0 1 6 11 22875,0 18,2 2079,5
24. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 13 24 23825,0 8,3 992,7
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 13 15 14000,0 13,3 933,3
26. Fraisl C. 1 4 4 3 3 8 23 27175,0 4,3 1181,5
27. Łucki P. 1 0 2 1 2 1 7 13800,0 14,3 1971,4
28. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 2 6 14450,0 16,7 2408,3
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 1 0 0 2 11000,0 50,0 5500,0
31. Kryszyłowicz M. 0 2 1 1 2 9 15 8175,0 0,0 545,0
32. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 15 20 7075,0 0,0 353,8
33. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
34. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
35. Mazurek B. 0 1 1 1 0 6 9 5450,0 0,0 605,6
36. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
37. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
38. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 6 8 3350,0 0,0 418,8
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 12 17 6150,0 0,0 361,8
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
282 280 282 281 276 850 2251 5974575,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 06.11.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 34 29 29 23 39 67 221 540275,0 15,4 2444,7
2. Ziemiański K. 26 24 29 22 14 66 181 982125,0 14,4 5426,1
3. Jodłowski M. 21 18 10 19 9 27 104 587425,0 20,2 5648,3
4. Janikowski M. 19 14 12 14 10 18 87 421850,0 21,8 4848,9
5. Kozłowski J. 19 12 11 6 11 29 88 301550,0 21,6 3426,7
6. Zahariev E. 15 14 15 12 12 21 89 293650,0 16,9 3299,4
7. Walicki A. 14 23 14 5 7 24 87 247925,0 16,1 2849,7
8. Łojek M. 14 5 20 15 15 40 109 206225,0 12,8 1892,0
9. Olkowski W. 13 16 16 21 13 46 125 268900,0 10,4 2151,2
10. Borkowski M. 12 25 10 15 7 29 98 196025,0 12,2 2000,3
11. Plavac Salih 12 13 16 17 16 52 126 232475,0 9,5 1845,0
12. Piątkowski P. 10 7 4 8 8 23 60 244500,0 16,7 4075,0
13. Szelągowska N. 9 6 5 12 5 9 46 111400,0 19,6 2421,7
14. Szymczuk W. 7 4 10 8 13 33 75 207375,0 9,3 2765,0
15. Rogowski K. 6 5 8 15 23 87 144 105525,0 4,2 732,8
16. Kacprzyk M. 6 5 8 8 6 13 46 95850,0 13,0 2083,7
17. Such Ł. 6 4 17 14 15 28 84 121250,0 7,1 1443,5
18. Pastuszka T. 4 11 8 5 6 15 49 75450,0 8,2 1539,8
19. Laskowski A. 4 3 2 1 1 12 23 111650,0 17,4 4854,3
20. Pawlak C. 3 4 3 2 2 8 22 42150,0 13,6 1915,9
21. Świątek R. 3 3 8 5 7 21 47 54625,0 6,4 1162,2
22. Pałczyński P. 2 3 3 4 2 14 28 33850,0 7,1 1208,9
23. Zawgorodny S. 2 2 0 0 1 6 11 22875,0 18,2 2079,5
24. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 13 24 23825,0 8,3 992,7
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
26. Fraisl C. 1 4 3 2 3 8 21 24925,0 4,8 1186,9
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 2 6 14450,0 16,7 2408,3
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 1 0 0 2 11000,0 50,0 5500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 15 20 7075,0 0,0 353,8
32. Kryszyłowicz M. 0 2 0 1 2 9 14 6525,0 0,0 466,1
33. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
34. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
35. Mazurek B. 0 1 1 1 0 6 9 5450,0 0,0 605,6
36. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
37. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
38. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 6 8 3350,0 0,0 418,8
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
270 268 270 269 264 797 2138 5785575,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 30.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 33 28 28 23 35 67 214 511500,0 15,4 2390,2
2. Ziemiański K. 25 22 28 20 14 63 172 960525,0 14,5 5584,4
3. Jodłowski M. 19 18 9 19 9 25 99 567125,0 19,2 5728,5
4. Janikowski M. 18 14 11 13 10 17 83 407150,0 21,7 4905,4
5. Kozłowski J. 18 12 11 6 11 28 86 295050,0 20,9 3430,8
6. Zahariev E. 15 13 13 11 12 21 85 285950,0 17,6 3364,1
7. Łojek M. 14 5 18 14 14 39 104 201900,0 13,5 1941,3
8. Olkowski W. 13 15 16 19 13 43 119 258500,0 10,9 2172,3
9. Borkowski M. 12 24 9 15 7 28 95 191525,0 12,6 2016,1
10. Walicki A. 12 22 14 5 6 23 82 229225,0 14,6 2795,4
11. Plavac Salih 11 12 15 16 16 49 119 215025,0 9,2 1806,9
12. Piątkowski P. 10 7 4 8 8 22 59 244500,0 16,9 4144,1
13. Szelągowska N. 8 5 5 12 5 8 43 99600,0 18,6 2316,3
14. Rogowski K. 6 5 8 14 20 84 137 101150,0 4,4 738,3
15. Kacprzyk M. 6 5 8 7 6 13 45 94650,0 13,3 2103,3
16. Such Ł. 6 4 17 14 15 27 83 121250,0 7,2 1460,8
17. Szymczuk W. 6 4 10 8 12 32 72 200400,0 8,3 2783,3
18. Pastuszka T. 4 10 8 5 5 14 46 72375,0 8,7 1573,4
19. Laskowski A. 4 3 2 1 1 12 23 111650,0 17,4 4854,3
20. Pawlak C. 3 4 3 1 2 8 21 41500,0 14,3 1976,2
21. Świątek R. 3 3 8 5 7 21 47 54625,0 6,4 1162,2
22. Pałczyński P. 2 3 3 4 2 14 28 33850,0 7,1 1208,9
23. Zawgorodny S. 2 1 0 0 1 6 10 19675,0 20,0 1967,5
24. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 11 22 23825,0 9,1 1083,0
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
26. Fraisl C. 1 4 2 2 3 8 20 23025,0 5,0 1151,3
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 2 6 14450,0 16,7 2408,3
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 1 0 0 2 11000,0 50,0 5500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 15 20 7075,0 0,0 353,8
32. Kryszyłowicz M. 0 2 0 1 2 8 13 6525,0 0,0 501,9
33. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
34. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
35. Mazurek B. 0 1 1 1 0 6 9 5450,0 0,0 605,6
36. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
37. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
38. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 6 8 3350,0 0,0 418,8
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
259 257 259 258 253 770 2056 5597450,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 23.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 32 27 26 23 32 67 207 479275,0 15,5 2315,3
2. Ziemiański K. 25 20 28 19 14 61 167 945775,0 15,0 5663,3
3. Jodłowski M. 19 17 9 19 9 25 98 563325,0 19,4 5748,2
4. Janikowski M. 18 14 11 13 10 17 83 407150,0 21,7 4905,4
5. Kozłowski J. 17 12 10 6 11 27 83 287250,0 20,5 3460,8
6. Zahariev E. 15 13 13 11 12 20 84 285950,0 17,9 3404,2
7. Łojek M. 14 5 18 13 14 39 103 201250,0 13,6 1953,9
8. Olkowski W. 12 15 16 18 11 41 113 250475,0 10,6 2216,6
9. Borkowski M. 11 23 9 14 7 27 91 179975,0 12,1 1977,7
10. Walicki A. 11 21 13 5 6 23 79 214625,0 13,9 2716,8
11. Plavac Salih 11 11 15 16 16 48 117 211225,0 9,4 1805,3
12. Piątkowski P. 7 7 4 8 8 22 56 222000,0 12,5 3964,3
13. Szelągowska N. 7 5 5 12 5 7 41 90100,0 17,1 2197,6
14. Kacprzyk M. 6 5 7 6 6 13 43 89000,0 14,0 2069,8
15. Such Ł. 6 4 17 14 15 27 83 121250,0 7,2 1460,8
16. Szymczuk W. 6 4 9 8 11 31 69 198025,0 8,7 2869,9
17. Rogowski K. 6 4 6 14 18 81 129 95150,0 4,7 737,6
18. Pastuszka T. 4 10 8 4 5 14 45 71725,0 8,9 1593,9
19. Laskowski A. 4 2 2 1 1 12 22 109050,0 18,2 4956,8
20. Pawlak C. 3 4 3 0 2 8 20 40850,0 15,0 2042,5
21. Świątek R. 3 3 8 5 6 21 46 53375,0 6,5 1160,3
22. Pałczyński P. 2 3 3 4 2 14 28 33850,0 7,1 1208,9
23. Zawgorodny S. 2 1 0 0 1 6 10 19675,0 20,0 1967,5
24. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 11 22 23825,0 9,1 1083,0
25. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
26. Fraisl C. 1 4 1 2 3 8 19 21725,0 5,3 1143,4
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 13 18 7075,0 0,0 393,1
32. Kryszyłowicz M. 0 2 0 1 2 8 13 6525,0 0,0 501,9
33. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
34. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
35. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
36. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
37. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
38. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 6 8 3350,0 0,0 418,8
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
250 248 250 249 244 754 1995 5444325,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 16.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 30 26 23 21 31 64 195 442575,0 15,4 2269,6
2. Ziemiański K. 24 20 25 18 14 58 159 915675,0 15,1 5759,0
3. Jodłowski M. 19 15 9 19 9 25 96 533725,0 19,8 5559,6
4. Janikowski M. 16 14 10 12 10 17 79 371300,0 20,3 4700,0
5. Zahariev E. 15 12 13 10 12 19 81 271400,0 18,5 3350,6
6. Kozłowski J. 15 12 10 6 9 27 79 210300,0 19,0 2662,0
7. Łojek M. 13 4 17 12 13 36 95 180275,0 13,7 1897,6
8. Olkowski W. 12 13 16 17 11 37 106 234725,0 11,3 2214,4
9. Borkowski M. 11 23 8 14 6 25 87 177600,0 12,6 2041,4
10. Walicki A. 11 18 13 5 6 21 74 204425,0 14,9 2762,5
11. Plavac Salih 10 11 14 13 14 48 110 195175,0 9,1 1774,3
12. Piątkowski P. 7 7 4 8 8 21 55 222000,0 12,7 4036,4
13. Szelągowska N. 7 5 5 11 5 7 40 86100,0 17,5 2152,5
14. Such Ł. 6 4 17 14 14 27 82 119250,0 7,3 1454,3
15. Kacprzyk M. 6 4 7 6 5 13 41 84725,0 14,6 2066,5
16. Rogowski K. 6 4 6 14 18 76 124 95150,0 4,8 767,3
17. Szymczuk W. 5 4 9 8 11 29 66 164025,0 7,6 2485,2
18. Pastuszka T. 4 10 8 4 4 13 43 71325,0 9,3 1658,7
19. Laskowski A. 4 2 1 1 1 11 20 106650,0 20,0 5332,5
20. Pawlak C. 3 4 3 0 1 8 19 40525,0 15,8 2132,9
21. Świątek R. 3 3 8 5 6 21 46 53375,0 6,5 1160,3
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 1 6 10 19675,0 20,0 1967,5
23. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 9 20 23825,0 10,0 1191,3
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
25. Fraisl C. 1 4 1 2 3 8 19 21725,0 5,3 1143,4
26. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 14 27 27350,0 3,7 1013,0
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 13 18 7075,0 0,0 393,1
32. Kryszyłowicz M. 0 2 0 1 2 8 13 6525,0 0,0 501,9
33. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
34. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
35. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
36. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
37. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
38. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 6 8 3350,0 0,0 418,8
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
239 237 239 238 233 724 1910 5101325,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 09.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 30 26 23 21 31 64 195 442575,0 15,4 2269,6
2. Ziemiański K. 24 20 25 18 14 58 159 915675,0 15,1 5759,0
3. Jodłowski M. 19 15 9 19 9 25 96 533725,0 19,8 5559,6
4. Janikowski M. 16 14 10 12 10 17 79 371300,0 20,3 4700,0
5. Zahariev E. 15 12 13 9 12 19 80 270300,0 18,8 3378,8
6. Kozłowski J. 15 12 10 6 9 27 79 210300,0 19,0 2662,0
7. Łojek M. 13 4 17 12 13 36 95 180275,0 13,7 1897,6
8. Olkowski W. 12 13 16 17 11 37 106 234725,0 11,3 2214,4
9. Walicki A. 11 18 13 5 6 21 74 204425,0 14,9 2762,5
10. Borkowski M. 10 22 8 14 5 25 84 168150,0 11,9 2001,8
11. Plavac Salih 10 11 14 13 14 48 110 195175,0 9,1 1774,3
12. Piątkowski P. 7 7 4 8 8 21 55 222000,0 12,7 4036,4
13. Szelągowska N. 7 5 5 11 5 7 40 86100,0 17,5 2152,5
14. Kacprzyk M. 6 4 7 6 5 13 41 84725,0 14,6 2066,5
15. Rogowski K. 6 4 6 14 18 76 124 95150,0 4,8 767,3
16. Such Ł. 5 4 16 14 14 24 77 109100,0 6,5 1416,9
17. Szymczuk W. 5 4 9 8 11 29 66 164025,0 7,6 2485,2
18. Pastuszka T. 4 10 8 4 4 13 43 71325,0 9,3 1658,7
19. Laskowski A. 4 2 1 1 1 11 20 106650,0 20,0 5332,5
20. Pawlak C. 3 4 3 0 1 8 19 40525,0 15,8 2132,9
21. Świątek R. 3 3 7 4 5 20 42 48275,0 7,1 1149,4
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 1 6 10 19675,0 20,0 1967,5
23. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 9 20 23825,0 10,0 1191,3
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
25. Fraisl C. 1 4 1 2 3 8 19 21725,0 5,3 1143,4
26. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 13 26 27350,0 3,8 1051,9
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 1 2 13 18 7075,0 0,0 393,1
32. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
33. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
34. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
35. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
36. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
37. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
38. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 2 8 12 4325,0 0,0 360,4
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 4 6 3350,0 0,0 558,3
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
237 235 237 236 231 717 1893 5073325,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 02.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 26 24 23 18 30 62 183 397375,0 14,2 2171,4
2. Ziemiański K. 23 18 25 18 13 57 154 900950,0 14,9 5850,3
3. Jodłowski M. 19 14 9 19 9 24 94 529925,0 20,2 5637,5
4. Janikowski M. 16 13 9 12 9 15 74 366025,0 21,6 4946,3
5. Zahariev E. 15 12 12 8 11 18 76 267275,0 19,7 3516,8
6. Kozłowski J. 15 12 9 6 9 24 75 209000,0 20,0 2786,7
7. Łojek M. 13 4 15 11 13 35 91 176125,0 14,3 1935,4
8. Olkowski W. 11 13 15 16 11 37 103 222175,0 10,7 2157,0
9. Borkowski M. 10 22 8 14 5 25 84 168150,0 11,9 2001,8
10. Walicki A. 10 17 12 5 6 20 70 193425,0 14,3 2763,2
11. Plavac Salih 8 11 14 12 14 46 105 178225,0 7,6 1697,4
12. Piątkowski P. 7 7 3 8 7 21 53 220375,0 13,2 4158,0
13. Szelągowska N. 6 5 4 11 5 6 37 77700,0 16,2 2100,0
14. Rogowski K. 6 4 6 13 17 69 115 93350,0 5,2 811,7
15. Kacprzyk M. 6 3 7 6 5 13 40 79925,0 15,0 1998,1
16. Such Ł. 5 4 16 13 14 23 75 108150,0 6,7 1442,0
17. Szymczuk W. 5 4 8 8 9 28 62 162000,0 8,1 2612,9
18. Pastuszka T. 4 9 8 4 4 13 42 68725,0 9,5 1636,3
19. Laskowski A. 4 1 1 1 1 10 18 104050,0 22,2 5780,6
20. Pawlak C. 3 4 3 0 1 7 18 40525,0 16,7 2251,4
21. Świątek R. 3 3 7 4 5 20 42 48275,0 7,1 1149,4
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 0 6 9 19200,0 22,2 2133,3
23. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 8 19 23825,0 10,5 1253,9
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
25. Fraisl C. 1 4 1 2 2 8 18 21250,0 5,6 1180,6
26. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 13 26 27350,0 3,8 1051,9
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 0 2 12 16 6425,0 0,0 401,6
32. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
33. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
34. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
35. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
36. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
37. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
38. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 2 7 11 4325,0 0,0 393,2
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 4 6 3350,0 0,0 558,3
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 3 4 3200,0 0,0 800,0
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
227 225 227 226 221 688 1814 4928950,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 25.09.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 24 22 23 18 27 62 176 371875,0 13,6 2112,9
2. Ziemiański K. 22 18 24 16 13 55 148 888900,0 14,9 6006,1
3. Jodłowski M. 19 13 9 18 9 21 89 525175,0 21,3 5900,8
4. Janikowski M. 15 13 9 12 9 15 73 356525,0 20,5 4883,9
5. Zahariev E. 15 12 10 8 11 18 74 263775,0 20,3 3564,5
6. Kozłowski J. 15 10 7 6 9 23 70 196900,0 21,4 2812,9
7. Łojek M. 12 4 15 10 11 30 82 151900,0 14,6 1852,4
8. Olkowski W. 11 12 15 15 10 35 98 211975,0 11,2 2163,0
9. Borkowski M. 10 21 8 13 5 23 80 164150,0 12,5 2051,9
10. Walicki A. 10 17 11 5 6 19 68 191025,0 14,7 2809,2
11. Plavac Salih 8 10 12 11 12 44 97 169800,0 8,2 1750,5
12. Piątkowski P. 7 7 3 7 7 18 49 219725,0 14,3 4484,2
13. Szelągowska N. 6 5 4 11 5 5 36 77700,0 16,7 2158,3
14. Rogowski K. 6 4 6 13 17 63 109 93350,0 5,5 856,4
15. Such Ł. 5 4 16 13 14 23 75 108150,0 6,7 1442,0
16. Szymczuk W. 5 4 8 8 9 26 60 162000,0 8,3 2700,0
17. Kacprzyk M. 4 3 7 5 5 11 35 64775,0 11,4 1850,7
18. Pastuszka T. 3 9 7 4 4 13 40 60925,0 7,5 1523,1
19. Świątek R. 3 3 7 4 5 20 42 48275,0 7,1 1149,4
20. Pawlak C. 3 3 3 0 0 6 15 35400,0 20,0 2360,0
21. Laskowski A. 3 1 1 1 1 10 17 94550,0 17,6 5561,8
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 0 6 9 19200,0 22,2 2133,3
23. Pilipczuk M. 2 0 2 2 5 7 18 23825,0 11,1 1323,6
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 11 13 14000,0 15,4 1076,9
25. Fraisl C. 1 4 1 2 2 8 18 21250,0 5,6 1180,6
26. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 12 25 27350,0 4,0 1094,0
27. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
28. Łucki P. 1 0 1 1 2 1 6 11250,0 16,7 1875,0
29. Dzubasz R. (GER) 1 0 0 1 0 2 4 50125,0 25,0 12531,3
30. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
31. Chaboski S. W. 0 2 0 0 2 12 16 6425,0 0,0 401,6
32. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 3 5 6800,0 0,0 1360,0
33. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
34. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
35. Karkosa A. (FR) 0 1 1 0 1 0 3 61100,0 0,0 20366,7
36. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
37. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
38. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 2 6 10 4325,0 0,0 432,5
39. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 4 6 3350,0 0,0 558,3
40. Barbuzińska M. 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
41. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 11 16 6150,0 0,0 384,4
42. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
43. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
44. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
46. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Brogi S. (FR) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Havelková M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
218 216 218 217 212 651 1732 4774075,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 23 21 20 18 25 60 167 355900,0 13,8 2131,1
2. Ziemiański K. 20 16 24 15 13 52 140 591150,0 14,3 4222,5
3. Jodłowski M. 19 12 9 17 9 21 87 497250,0 21,8 5715,5
4. Janikowski M. 15 13 9 12 8 14 71 356200,0 21,1 5016,9
5. Kozłowski J. 14 9 7 6 7 22 65 177175,0 21,5 2725,8
6. Zahariev E. 13 11 8 8 10 18 68 235075,0 19,1 3457,0
7. Olkowski W. 11 12 14 13 10 33 93 207825,0 11,8 2234,7
8. Łojek M. 11 4 14 10 11 30 80 138000,0 13,8 1725,0
9. Borkowski M. 10 18 8 12 4 23 75 154400,0 13,3 2058,7
10. Walicki A. 9 16 10 5 6 19 65 180025,0 13,8 2769,6
11. Piątkowski P. 7 7 3 6 6 17 46 218300,0 15,2 4745,7
12. Plavac Salih 6 9 12 11 12 43 93 137200,0 6,5 1475,3
13. Szelągowska N. 6 5 4 10 5 5 35 77050,0 17,1 2201,4
14. Rogowski K. 6 4 5 11 17 61 104 81150,0 5,8 780,3
15. Szymczuk W. 5 4 8 7 9 25 58 158300,0 8,6 2729,3
16. Such Ł. 4 4 14 12 12 22 68 96250,0 5,9 1415,4
17. Kacprzyk M. 4 3 7 5 5 10 34 64775,0 11,8 1905,1
18. Pastuszka T. 3 9 7 4 4 12 39 60925,0 7,7 1562,2
19. Świątek R. 3 3 6 4 4 19 39 46075,0 7,7 1181,4
20. Pawlak C. 3 3 3 0 0 6 15 35400,0 20,0 2360,0
21. Laskowski A. 3 1 1 1 1 10 17 94550,0 17,6 5561,8
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 0 6 9 19200,0 22,2 2133,3
23. Pilipczuk M. 2 0 2 1 5 7 17 23025,0 11,8 1354,4
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 9 11 14000,0 18,2 1272,7
25. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 9 22 27350,0 4,5 1243,2
26. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
27. Łucki P. 1 0 1 0 2 1 5 9550,0 20,0 1910,0
28. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
29. Fraisl C. 0 4 1 2 2 7 16 15750,0 0,0 984,4
30. Chaboski S. W. 0 2 0 0 2 12 16 6425,0 0,0 401,6
31. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 2 4 6800,0 0,0 1700,0
32. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
33. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
34. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
35. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
36. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 2 4 3350,0 0,0 837,5
37. Karkosa A. (FR) 0 1 0 0 1 0 2 26100,0 0,0 13050,0
38. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 10 15 6150,0 0,0 410,0
39. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
40. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
41. Kryszyłowicz M. 0 0 0 1 2 5 8 2125,0 0,0 265,6
42. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
43. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
44. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
46. Barbuzińska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
205 203 205 203 201 619 1636 4181675,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach płaskich dla koni pełnej krwi angielskiej 01.01.2022 – 11.09.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Wyrzyk A. 21 20 18 18 24 58 159 330900,0 13,2 2081,1
2. Ziemiański K. 19 15 23 15 13 51 136 575950,0 14,0 4234,9
3. Jodłowski M. 18 12 9 16 9 21 85 486800,0 21,2 5727,1
4. Kozłowski J. 14 8 6 6 6 21 61 172350,0 23,0 2825,4
5. Janikowski M. 13 12 8 10 7 14 64 314425,0 20,3 4912,9
6. Zahariev E. 13 11 7 8 10 18 67 233175,0 19,4 3480,2
7. Olkowski W. 11 10 14 13 10 31 89 201425,0 12,4 2263,2
8. Łojek M. 11 4 14 9 9 27 74 136175,0 14,9 1840,2
9. Borkowski M. 10 17 8 12 4 23 74 151800,0 13,5 2051,4
10. Walicki A. 7 14 10 5 6 18 60 154425,0 11,7 2573,8
11. Piątkowski P. 7 7 2 6 5 15 42 216675,0 16,7 5158,9
12. Szelągowska N. 6 5 3 10 5 5 34 75450,0 17,6 2219,1
13. Rogowski K. 6 4 5 11 16 58 100 80825,0 6,0 808,3
14. Plavac Salih 5 9 12 11 10 42 89 129900,0 5,6 1459,6
15. Szymczuk W. 5 4 8 4 9 24 54 155900,0 9,3 2887,0
16. Such Ł. 4 4 14 11 12 22 67 94050,0 6,0 1403,7
17. Kacprzyk M. 4 3 6 5 4 9 31 63000,0 12,9 2032,3
18. Pastuszka T. 3 9 6 3 4 12 37 58975,0 8,1 1593,9
19. Pawlak C. 3 3 3 0 0 6 15 35400,0 20,0 2360,0
20. Laskowski A. 3 1 1 0 1 9 15 93900,0 20,0 6260,0
21. Świątek R. 2 3 6 4 4 19 38 39575,0 5,3 1041,4
22. Zawgorodny S. 2 1 0 0 0 5 8 19200,0 25,0 2400,0
23. Pilipczuk M. 2 0 2 1 5 7 17 23025,0 11,8 1354,4
24. Piwko R. 2 0 0 0 0 9 11 14000,0 18,2 1272,7
25. Pałczyński P. 1 3 3 4 2 9 22 27350,0 4,5 1243,2
26. Zahorová E. (CZE) 1 0 1 2 0 1 5 14450,0 20,0 2890,0
27. Łucki P. 1 0 1 0 2 1 5 9550,0 20,0 1910,0
28. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 8500,0 100,0 8500,0
29. Fraisl C. 0 3 1 2 2 7 15 13150,0 0,0 876,7
30. Chaboski S. W. 0 2 0 0 2 12 16 6425,0 0,0 401,6
31. Wróblewski G. W. (CZE) 0 2 0 0 0 2 4 6800,0 0,0 1700,0
32. Nieslanik M. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 12200,0 0,0 6100,0
33. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 1 0 1 0 3 6800,0 0,0 2266,7
34. Mazurek B. 0 1 1 0 0 6 8 4500,0 0,0 562,5
35. Wróblewski P. 0 1 0 2 2 4 9 5525,0 0,0 613,9
36. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 1 2 4 3350,0 0,0 837,5
37. Karkosa A. (FR) 0 1 0 0 1 0 2 26100,0 0,0 13050,0
38. Kryszyłowicz W. 0 0 1 2 2 10 15 6150,0 0,0 410,0
39. Zawiliński K. 0 0 1 0 0 1 2 1300,0 0,0 650,0
40. Broz J. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 3400,0 0,0 1700,0
41. Kryszyłowicz M. 0 0 0 1 2 5 8 2125,0 0,0 265,6
42. Manová J. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
43. Dzubasz R. (GER) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
44. Luka V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
45. Bondarchuk D. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
46. Barbuzińska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
47. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Byczkowski M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
50. Micuła K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51. Hendzel N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
52. Gil A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
195 193 195 193 191 599 1566 4017175,0