Kategoria: Trenerzy wg miejsc w gonitwach dla koni arabskich

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2024 – 02.06.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Kacprzyk M. 7 4 2 1 0 5 19 75170,0 36,8 3956,3
2. Fraisl C. 6 0 3 1 2 1 13 66600,0 46,2 5123,1
3. Borkowski M. 3 2 3 2 1 4 15 31390,0 20,0 2092,7
4. Zahariev E. 3 1 1 2 0 1 8 35690,0 37,5 4461,3
5. Kozłowski J. 2 5 2 2 1 0 12 40575,0 16,7 3381,3
6. Urbanowski A. 1 1 1 0 2 4 9 14350,0 11,1 1594,4
7. Urbańczyk K. 1 1 0 1 1 4 8 10890,0 12,5 1361,3
8. Wyrzyk A. 1 0 4 2 3 6 16 20600,0 6,3 1287,5
9. Kryszyłowicz W. 1 0 1 1 2 4 9 10200,0 11,1 1133,3
10. Zawgorodny S. 1 0 0 1 1 2 5 18125,0 20,0 3625,0
11. Bondarchuk D. 1 0 0 0 1 0 2 7840,0 50,0 3920,0
12. Pawlak C. 0 4 2 0 3 3 12 15775,0 0,0 1314,6
13. Domańska J. 0 2 3 0 0 4 9 10260,0 0,0 1140,0
14. Laskowski A. 0 2 0 3 2 3 10 8910,0 0,0 891,0
15. Kryszyłowicz M. 0 2 0 2 1 3 8 7810,0 0,0 976,3
16. Łojek M. 0 1 0 1 1 0 3 4020,0 0,0 1340,0
17. Ziemiański K. 0 1 0 1 0 1 3 8500,0 0,0 2833,3
18. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
19. Talarek P. 0 0 3 0 1 5 9 4455,0 0,0 495,0
20. Świątek R. 0 0 1 0 0 3 4 1800,0 0,0 450,0
21. Vasyutov S. 0 0 1 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
22. Rogowski K. 0 0 0 2 2 6 10 2580,0 0,0 258,0
23. Szymczuk W. 0 0 0 2 0 3 5 1360,0 0,0 272,0
24. Such Ł. 0 0 0 1 1 2 4 1800,0 0,0 450,0
25. Wnorowski M. 0 0 0 1 1 1 3 1350,0 0,0 450,0
26. Olkowski W. 0 0 0 1 0 2 3 680,0 0,0 226,7
27. Janikowski M. 0 0 0 0 1 0 1 850,0 0,0 850,0
28. Pastuszka T. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
29. Malinowski M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
27 27 27 27 27 71 206 407700,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2024 – 26.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Kacprzyk M. 5 3 1 1 0 4 14 51870,0 35,7 3705,0
2. Fraisl C. 4 0 1 0 1 1 7 49375,0 57,1 7053,6
3. Borkowski M. 2 1 2 1 0 1 7 19180,0 28,6 2740,0
4. Zahariev E. 2 1 1 1 0 1 6 17940,0 33,3 2990,0
5. Kozłowski J. 1 4 1 1 1 0 8 24025,0 12,5 3003,1
6. Urbanowski A. 1 1 0 0 2 3 7 10950,0 14,3 1564,3
7. Wyrzyk A. 1 0 4 1 1 4 11 17675,0 9,1 1606,8
8. Urbańczyk K. 1 0 0 1 1 4 7 7890,0 14,3 1127,1
9. Bondarchuk D. 1 0 0 0 1 0 2 7840,0 50,0 3920,0
10. Pawlak C. 0 2 2 0 2 2 8 9715,0 0,0 1214,4
11. Laskowski A. 0 2 0 3 1 0 6 8060,0 0,0 1343,3
12. Domańska J. 0 1 2 0 0 1 4 6030,0 0,0 1507,5
13. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 1 0 3 4210,0 0,0 1403,3
14. Ziemiański K. 0 1 0 1 0 0 2 8500,0 0,0 4250,0
15. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
16. Talarek P. 0 0 3 0 1 2 6 4455,0 0,0 742,5
17. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 0 3 3600,0 0,0 1200,0
18. Rogowski K. 0 0 0 1 2 5 8 1360,0 0,0 170,0
19. Łojek M. 0 0 0 1 1 0 2 1020,0 0,0 510,0
20. Zawgorodny S. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
21. Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 680,0 0,0 340,0
22. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
23. Olkowski W. 0 0 0 1 0 0 1 680,0 0,0 680,0
24. Janikowski M. 0 0 0 0 1 0 1 850,0 0,0 850,0
25. Such Ł. 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
26. Pastuszka T. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
18 18 18 18 18 32 122 260725,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2024 – 19.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Kacprzyk M. 4 2 1 1 0 4 12 38270,0 33,3 3189,2
2. Fraisl C. 3 0 1 0 1 1 6 32375,0 50,0 5395,8
3. Borkowski M. 2 1 2 1 0 0 6 19180,0 33,3 3196,7
4. Zahariev E. 2 1 1 1 0 0 5 17940,0 40,0 3588,0
5. Kozłowski J. 1 3 1 1 1 0 7 21025,0 14,3 3003,6
6. Urbanowski A. 1 1 0 0 2 3 7 10950,0 14,3 1564,3
7. Wyrzyk A. 1 0 2 1 1 3 8 12775,0 12,5 1596,9
8. Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 2 3 6800,0 33,3 2266,7
9. Laskowski A. 0 2 0 3 1 0 6 8060,0 0,0 1343,3
10. Pawlak C. 0 1 2 0 1 2 6 6145,0 0,0 1024,2
11. Domańska J. 0 1 2 0 0 1 4 6030,0 0,0 1507,5
12. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 1 0 3 4210,0 0,0 1403,3
13. Ziemiański K. 0 1 0 0 0 0 1 6800,0 0,0 6800,0
14. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
15. Talarek P. 0 0 2 0 0 2 4 2720,0 0,0 680,0
16. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 0 3 3600,0 0,0 1200,0
17. Rogowski K. 0 0 0 1 2 5 8 1360,0 0,0 170,0
18. Zawgorodny S. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
19. Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 680,0 0,0 340,0
20. Olkowski W. 0 0 0 1 0 0 1 680,0 0,0 680,0
21. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 0 1 750,0 0,0 750,0
22. Łojek M. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
23. Janikowski M. 0 0 0 0 1 0 1 850,0 0,0 850,0
24. Such Ł. 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
25. Bondarchuk D. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
15 15 15 15 15 25 100 205950,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2024 – 12.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Kacprzyk M. 3 1 1 1 0 4 10 27770,0 30,0 2777,0
2. Fraisl C. 3 0 1 0 1 0 5 32375,0 60,0 6475,0
3. Borkowski M. 2 1 2 1 0 0 6 19180,0 33,3 3196,7
4. Zahariev E. 2 1 1 1 0 0 5 17940,0 40,0 3588,0
5. Kozłowski J. 1 3 1 1 0 0 6 20650,0 16,7 3441,7
6. Urbanowski A. 1 1 0 0 2 3 7 10950,0 14,3 1564,3
7. Wyrzyk A. 1 0 2 1 1 3 8 12775,0 12,5 1596,9
8. Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 2 3 6800,0 33,3 2266,7
9. Laskowski A. 0 2 0 2 1 0 5 7310,0 0,0 1462,0
10. Domańska J. 0 1 2 0 0 1 4 6030,0 0,0 1507,5
11. Pawlak C. 0 1 1 0 1 2 5 4645,0 0,0 929,0
12. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 1 0 3 4210,0 0,0 1403,3
13. Ziemiański K. 0 1 0 0 0 0 1 6800,0 0,0 6800,0
14. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
15. Talarek P. 0 0 2 0 0 2 4 2720,0 0,0 680,0
16. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 0 3 3600,0 0,0 1200,0
17. Rogowski K. 0 0 0 1 2 5 8 1360,0 0,0 170,0
18. Zawgorodny S. 0 0 0 1 0 1 2 750,0 0,0 375,0
19. Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 680,0 0,0 340,0
20. Olkowski W. 0 0 0 1 0 0 1 680,0 0,0 680,0
21. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 0 1 750,0 0,0 750,0
22. Łojek M. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
23. Janikowski M. 0 0 0 0 1 0 1 850,0 0,0 850,0
24. Such Ł. 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
25. Bondarchuk D. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
14 14 14 14 14 24 94 192825,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w gonitwach dla koni arabskich w okresie 01.01.2024 – 05.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Fraisl C. 3 0 0 0 0 0 3 30500,0 100,0 10166,7
2. Borkowski M. 2 1 2 1 0 0 6 19180,0 33,3 3196,7
3. Kacprzyk M. 2 1 0 1 0 4 8 18770,0 25,0 2346,3
4. Zahariev E. 1 1 1 1 0 0 4 11140,0 25,0 2785,0
5. Urbanowski A. 1 1 0 0 1 1 4 10575,0 25,0 2643,8
6. Wyrzyk A. 1 0 2 1 1 1 6 12775,0 16,7 2129,2
7. Urbańczyk K. 1 0 0 0 0 2 3 6800,0 33,3 2266,7
8. Domańska J. 0 1 2 0 0 1 4 6030,0 0,0 1507,5
9. Pawlak C. 0 1 1 0 1 0 3 4645,0 0,0 1548,3
10. Kozłowski J. 0 1 1 0 0 0 2 6400,0 0,0 3200,0
11. Laskowski A. 0 1 0 2 1 0 4 4590,0 0,0 1147,5
12. Kryszyłowicz M. 0 1 0 1 1 0 3 4210,0 0,0 1403,3
13. Ziemiański K. 0 1 0 0 0 0 1 6800,0 0,0 6800,0
14. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
15. Kryszyłowicz W. 0 0 1 1 1 0 3 3600,0 0,0 1200,0
16. Talarek P. 0 0 1 0 0 2 3 1360,0 0,0 453,3
17. Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 680,0 0,0 340,0
18. Olkowski W. 0 0 0 1 0 0 1 680,0 0,0 680,0
19. Wnorowski M. 0 0 0 1 0 0 1 750,0 0,0 750,0
20. Rogowski K. 0 0 0 0 2 4 6 680,0 0,0 113,3
21. Łojek M. 0 0 0 0 1 0 1 340,0 0,0 340,0
22. Janikowski M. 0 0 0 0 1 0 1 850,0 0,0 850,0
23. Such Ł. 0 0 0 0 1 0 1 600,0 0,0 600,0
24. Zawgorodny S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
11 11 11 11 11 17 72 154675,0