Kategoria: Trenerzy według miejsc w gon. H/S

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2024 – 09.06.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Popelka S. (CZE) 2 2 1 0 0 0 5 33800,0 40,0 6760,0
2. Wróblewski G. W. (CZE) 2 1 0 2 1 6 12 32400,0 16,7 2700,0
3. Tuma Pavel (CZE) 2 1 0 1 0 1 5 24400,0 40,0 4880,0
4. Pałczyński P. 1 2 4 2 1 6 16 33600,0 6,3 2100,0
5. Borkowski M. 1 1 2 1 1 1 7 25600,0 14,3 3657,1
6. Świątek R. 1 1 1 0 1 3 7 21600,0 14,3 3085,7
7. Zahorová E. (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 13200,0 50,0 6600,0
8. Poles P. (CZE) 1 0 1 0 1 5 8 16800,0 12,5 2100,0
9. Pastuszka T. 1 0 1 0 0 0 2 11000,0 50,0 5500,0
10. Lempochnerová V. (CZE) 0 2 0 1 1 5 9 12600,0 0,0 1400,0
11. Nováková J. (CZE) 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
12. Ruzickova M. (CZE) 0 0 1 1 0 0 2 6000,0 0,0 3000,0
13. Kozłowski J. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
14. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 1 1 1 3 3400,0 0,0 1133,3
15. Such Ł. 0 0 0 1 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
16. Zahariev E. 0 0 0 1 0 1 2 2400,0 0,0 1200,0
17. Zawgorodny S. 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
18. Stanisławska M. 0 0 0 0 1 0 1 1200,0 0,0 1200,0
19. Porębna E. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
12 12 12 11 9 37 93 247600,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2024 – 19.05.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Tuma Pavel (CZE) 2 1 0 1 0 1 5 24400,0 40,0 4880,0
2. Popelka S. (CZE) 2 0 1 0 0 0 3 25000,0 66,7 8333,3
3. Wróblewski G. W. (CZE) 2 0 0 2 1 3 8 28400,0 25,0 3550,0
4. Poles P. (CZE) 1 0 1 0 1 5 8 16800,0 12,5 2100,0
5. Pastuszka T. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
6. Pałczyński P. 0 2 4 2 0 3 11 22600,0 0,0 2054,5
7. Lempochnerová V. (CZE) 0 2 0 0 1 4 7 10600,0 0,0 1514,3
8. Borkowski M. 0 1 2 0 1 1 5 11600,0 0,0 2320,0
9. Nováková J. (CZE) 0 1 0 0 0 2 3 3200,0 0,0 1066,7
10. Zahorová E. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
11. Świątek R. 0 0 1 0 1 2 4 4800,0 0,0 1200,0
12. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 1 1 1 3 3400,0 0,0 1133,3
13. Such Ł. 0 0 0 1 0 1 2 2400,0 0,0 1200,0
14. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
15. Stanisławska M. 0 0 0 0 1 0 1 1200,0 0,0 1200,0
16. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
17. Porębna E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
8 8 9 8 7 25 65 168000,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2024 – 21.04.2024

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Tuma Pavel (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 12000,0 50,0 6000,0
2. Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 0 1 1 1 4 14400,0 25,0 3600,0
3. Poles P. (CZE) 1 0 0 0 0 3 4 12000,0 25,0 3000,0
4. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000,0 100,0 10000,0
5. Pałczyński P. 0 1 1 2 0 1 5 11000,0 0,0 2200,0
6. Lempochnerová V. (CZE) 0 1 0 0 1 2 4 5800,0 0,0 1450,0
7. Nováková J. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
8. Borkowski M. 0 0 2 0 0 1 3 6000,0 0,0 2000,0
9. Świątek R. 0 0 1 0 0 2 3 3600,0 0,0 1200,0
10. Ruzickova M. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
11. Such Ł. 0 0 0 1 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
12. Stanisławska M. 0 0 0 0 1 0 1 1200,0 0,0 1200,0
13. Bodlák R. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
14. Liska M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
4 4 4 5 3 13 33 84000,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2023 – 12.11.2023

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Pałczyński P. 6 9 5 3 3 6 32 136050,0 18,8 4251,6
2. Tuma Pavel (CZE) 5 3 1 0 0 1 10 87300,0 50,0 8730,0
3. Poles P. (CZE) 3 6 3 4 3 3 22 97600,0 13,6 4436,4
4. Wróblewski G. W. (CZE) 3 6 1 0 1 7 18 99800,0 16,7 5544,4
5. Świątek R. 2 1 2 2 0 6 13 47000,0 15,4 3615,4
6. Borkowski M. 2 1 1 5 1 4 14 75800,0 14,3 5414,3
7. Kozłowski J. 2 0 3 5 0 0 10 51900,0 20,0 5190,0
8. Porkátová I. (CZE) 2 0 1 0 0 0 3 183600,0 66,7 61200,0
9. Olehla Č. (CZE) 2 0 0 0 1 1 4 19000,0 50,0 4750,0
10. Kabelková H. (CZE) 2 0 0 0 0 2 4 22000,0 50,0 5500,0
11. Jodłowski M. 1 2 2 1 0 1 7 26000,0 14,3 3714,3
12. Rogowski K. 1 1 3 5 7 14 31 32700,0 3,2 1054,8
13. Zahorová E. (CZE) 1 1 0 0 0 0 2 14000,0 50,0 7000,0
14. Zahariev E. 1 0 5 2 0 3 11 33500,0 9,1 3045,5
15. Wróblewski P. 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
16. Spačil J. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 53000,0 50,0 26500,0
17. Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 1 3 5 17200,0 20,0 3440,0
18. Nováková J. (CZE) 1 0 0 0 1 2 4 11000,0 25,0 2750,0
19. Faltejskova A. (CZE) 0 3 0 0 0 2 5 40800,0 0,0 8160,0
20. Vana J. jr (CZE) 0 1 3 0 1 1 6 100000,0 0,0 16666,7
21. Pastuszka T. 0 1 0 1 3 4 9 8500,0 0,0 944,4
22. Kryszyłowicz W. 0 1 0 0 0 1 2 4000,0 0,0 2000,0
23. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 1 3 2 2 8 12200,0 0,0 1525,0
24. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 1 2 4 8800,0 0,0 2200,0
25. Složil P. (CZE) 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
26. Such Ł. 0 0 0 1 1 5 7 4250,0 0,0 607,1
27. Porębna E. 0 0 0 1 1 1 3 28000,0 0,0 9333,3
28. Mysková Š. (CZE) 0 0 0 0 1 2 3 1000,0 0,0 333,3
29. Stangel M. (SVK) 0 0 0 0 1 0 1 12000,0 0,0 12000,0
30. Dębowski T. 0 0 0 0 0 4 4 0,0 0,0 0,0
31. Szymczuk W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
32. Bastová P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
33. Maher P. (IRE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
34. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
37 36 35 33 29 82 252 1243000,0

Trenerzy wg zajętych miejsc w gonitwach skakanych w okresie 01.01.2022 – 13.11.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Tuma Pavel (CZE) 6 1 1 2 0 1 11 106000,0 54,5 9636,4
2. Zahariev E. 4 2 3 0 2 2 13 66450,0 30,8 5111,5
3. Kozłowski J. 4 2 3 0 0 0 9 113000,0 44,4 12555,6
4. Świątek R. 3 4 2 1 3 8 21 132500,0 14,3 6309,5
5. Wróblewski G. W. (CZE) 2 2 2 6 2 6 20 54800,0 10,0 2740,0
6. Kabelková H. (CZE) 2 1 2 0 0 2 7 39200,0 28,6 5600,0
7. Borkowski M. 2 1 1 1 1 3 9 47400,0 22,2 5266,7
8. Zahorová E. (CZE) 2 1 0 1 0 0 4 34000,0 50,0 8500,0
9. Porębna E. 2 1 0 0 1 2 6 128800,0 33,3 21466,7
10. Such Ł. 1 5 3 3 0 6 18 50300,0 5,6 2794,4
11. Pałczyński P. 1 4 0 3 2 10 20 38600,0 5,0 1930,0
12. Poles P. (CZE) 1 3 1 4 0 5 14 49200,0 7,1 3514,3
13. Pastuszka T. 1 1 2 1 0 2 7 18800,0 14,3 2685,7
14. Faltejskova A. (CZE) 1 1 0 0 0 2 4 16800,0 25,0 4200,0
15. Porkátová I. (CZE) 1 0 2 0 0 2 5 33600,0 20,0 6720,0
16. Vana T. (CZE) 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
17. Barbuzińska M. 1 0 1 0 0 0 2 11400,0 50,0 5700,0
18. Wróblewski P. 1 0 0 0 0 0 1 9000,0 100,0 9000,0
19. Rogowski K. 0 2 3 6 6 13 30 39000,0 0,0 1300,0
20. Popelka S. (CZE) 0 2 0 1 0 3 6 46000,0 0,0 7666,7
21. Pilipczuk M. 0 1 1 0 1 2 5 6450,0 0,0 1290,0
22. Pawlak C. 0 1 0 1 0 0 2 5600,0 0,0 2800,0
23. Vana J. jr (CZE) 0 1 0 0 0 2 3 32000,0 0,0 10666,7
24. Lempochnerová V. (CZE) 0 0 3 1 1 5 10 15100,0 0,0 1510,0
25. Bodlák R. (CZE) 0 0 2 0 0 2 4 6600,0 0,0 1650,0
26. Kryszyłowicz W. 0 0 1 0 2 3 6 5200,0 0,0 866,7
27. Kvapilová L. (CZE) 0 0 1 0 2 0 3 5400,0 0,0 1800,0
28. Stangel M. (SVK) 0 0 1 0 0 0 1 3600,0 0,0 3600,0
29. Seménka Z. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
30. Haris L. (CZE) 0 0 0 0 3 1 4 3200,0 0,0 800,0
31. Broz J. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
32. Olehla Č. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
33. Torok D. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
34. Kuszli K. (SWE) 0 0 0 0 0 1 1 8000,0 0,0 8000,0
35. Vana J. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 4000,0 0,0 4000,0
36. Bastová P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0,0
36 36 36 32 27 90 257 1146400,0