Kategoria: Jeźdźcy według miejsc

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 09.06.2024

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 17 8 10 2 6 17 60 277770,0 28,3 4629,5
2. Abaev S. 16 12 5 6 8 22 69 195030,0 23,2 2826,5
3. Zamudin Uulu E. 10 2 6 3 7 9 37 109675,0 27,0 2964,2
4. Kalysbek Uulu B. 9 6 8 4 7 9 43 134075,0 20,9 3118,0
5. Mazur S. 6 9 8 3 3 10 39 112700,0 15,4 2889,7
6. Mura S. 5 10 6 5 6 13 45 113850,0 11,1 2530,0
7. Kumarbek Uulu T. 5 3 2 7 4 8 29 70795,0 17,2 2441,2
8. Srnec M. 5 2 2 2 2 5 18 72900,0 27,8 4050,0
9. Grzybowski K. 4 7 4 7 6 9 37 81670,0 10,8 2207,3
10. Dogdurbek Uulu K. 4 4 13 16 9 21 67 98200,0 6,0 1465,7
11. Turgaev A. 2 2 5 5 4 11 29 40180,0 6,9 1385,5
12. Lovén N. 2 2 3 1 0 4 12 42600,0 16,7 3550,0
13. Složil P. jr 2 1 1 1 0 2 7 28000,0 28,6 4000,0
14. Mazur K. 1 7 7 2 3 7 27 44525,0 3,7 1649,1
15. Zholchubekov M. 1 3 2 2 2 9 19 24425,0 5,3 1285,5
16. Cyrkler N. 1 3 1 0 1 4 10 17360,0 10,0 1736,0
17. Odložil J. 1 3 0 0 0 0 4 24000,0 25,0 6000,0
18. Urmatbek Uulu S. 1 2 1 2 2 6 14 18400,0 7,1 1314,3
19. Vasyutov S. 1 2 1 1 4 7 16 19390,0 6,3 1211,9
20. Kryszyłowicz M. 1 2 1 0 3 5 12 15810,0 8,3 1317,5
21. Stromsky M. 1 2 1 0 1 2 7 22600,0 14,3 3228,6
22. Reznikov A. 1 2 0 1 0 3 7 16800,0 14,3 2400,0
23. Kamińska K. 1 1 2 6 1 5 16 20560,0 6,3 1285,0
24. Szarłat O. 1 1 2 1 0 6 11 15850,0 9,1 1440,9
25. Pantchev D. 1 1 1 2 3 5 13 15160,0 7,7 1166,2
26. Polesna T. 1 1 0 3 1 2 8 23400,0 12,5 2925,0
27. Balcerska J. 1 1 0 0 0 0 2 11200,0 50,0 5600,0
28. Peprna P. 1 0 2 0 1 1 5 15200,0 20,0 3040,0
29. Pavliček J. 1 0 1 2 2 2 8 13300,0 12,5 1662,5
30. Nowak Oskar 1 0 1 1 2 2 7 11900,0 14,3 1700,0
31. Kierzkowska M. 1 0 1 1 1 0 4 10700,0 25,0 2675,0
32. Pałczyński P. 1 0 1 0 0 2 4 13600,0 25,0 3400,0
33. Myška J. 1 0 1 0 0 0 2 13600,0 50,0 6800,0
34. Benš R. 1 0 0 1 2 4 8 16200,0 12,5 2025,0
35. Novák M. 1 0 0 1 0 1 3 12400,0 33,3 4133,3
36. Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 45950,0 33,3 15316,7
37. Kocman J. 0 2 0 1 1 4 8 12600,0 0,0 1575,0
38. Wójcik I. 0 2 0 0 0 2 4 5920,0 0,0 1480,0
39. Petryakov D. 0 1 1 1 0 1 4 5600,0 0,0 1400,0
40. Goździk Anna 0 1 0 3 0 4 8 6300,0 0,0 787,5
41. Florian A. 0 1 0 1 0 1 3 22500,0 0,0 7500,0
42. Volpe G. 0 1 0 0 1 1 3 6000,0 0,0 2000,0
43. Burakiewicz A. 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
44. Best J. 0 1 0 0 0 3 4 4000,0 0,0 1000,0
45. Altynbekov S. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
46. Tokarek A. 0 0 1 3 0 3 7 6300,0 0,0 900,0
47. Gil A. 0 0 1 1 5 7 14 5260,0 0,0 375,7
48. Novák M. jr 0 0 1 1 1 3 6 7000,0 0,0 1166,7
49. Tuma Petr 0 0 1 1 1 2 5 5600,0 0,0 1120,0
50. Baranova D. 0 0 1 0 0 2 3 3000,0 0,0 1000,0
51. Przybek M. 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
52. Hroškova K. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
53. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
54. Sommer-Derda M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
55. Kvizova S. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
56. Sędłak J. 0 0 0 1 1 0 2 1080,0 0,0 540,0
57. Michalak J. 0 0 0 1 1 0 2 2100,0 0,0 1050,0
58. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
59. Wnorowski S. 0 0 0 1 0 1 2 1400,0 0,0 700,0
60. Wyrzyk J. 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
61. Stępniak D. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
62. Suleymanova K. 0 0 0 1 0 0 1 1220,0 0,0 1220,0
63. Kardanov A. 0 0 0 0 1 2 3 475,0 0,0 158,3
64. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
65. Dzhumabekov N. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
66. Komuda M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
67. Marat Uulu B. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
68. Liska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
69. Pieńkos J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
70. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Zwolińska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
72. Ćwiek M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Poruszek K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
74. Wołczak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
75. Serafin A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
76. Sienkiewicz A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
77. Ciebiera E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
78. Szebysty W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
79. Sieńko D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
80. Andrésová J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
110 110 110 108 106 274 818 1935500,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 02.06.2024

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 17 8 9 2 6 16 58 275670,0 29,3 4752,9
2. Abaev S. 15 10 5 6 8 22 66 176430,0 22,7 2673,2
3. Zamudin Uulu E. 10 2 6 2 6 8 34 107575,0 29,4 3164,0
4. Kalysbek Uulu B. 8 6 8 4 6 9 41 111375,0 19,5 2716,5
5. Mura S. 5 10 6 5 5 12 43 111650,0 11,6 2596,5
6. Mazur S. 5 9 8 2 3 9 36 104300,0 13,9 2897,2
7. Srnec M. 5 2 2 1 2 4 16 68500,0 31,3 4281,3
8. Kumarbek Uulu T. 5 2 1 7 4 8 27 61395,0 18,5 2273,9
9. Grzybowski K. 4 7 4 7 6 9 37 81670,0 10,8 2207,3
10. Dogdurbek Uulu K. 4 4 13 16 9 21 67 98200,0 6,0 1465,7
11. Turgaev A. 2 2 5 5 4 11 29 40180,0 6,9 1385,5
12. Složil P. jr 2 1 1 1 0 2 7 28000,0 28,6 4000,0
13. Mazur K. 1 7 7 2 3 6 26 44525,0 3,8 1712,5
14. Zholchubekov M. 1 3 2 2 2 9 19 24425,0 5,3 1285,5
15. Urmatbek Uulu S. 1 2 1 2 2 6 14 18400,0 7,1 1314,3
16. Vasyutov S. 1 2 1 1 4 7 16 19390,0 6,3 1211,9
17. Cyrkler N. 1 2 1 0 1 4 9 14560,0 11,1 1617,8
18. Stromsky M. 1 2 1 0 1 2 7 22600,0 14,3 3228,6
19. Reznikov A. 1 2 0 1 0 3 7 16800,0 14,3 2400,0
20. Szarłat O. 1 1 2 1 0 5 10 15850,0 10,0 1585,0
21. Kamińska K. 1 1 1 6 0 5 14 17760,0 7,1 1268,6
22. Pantchev D. 1 1 1 2 3 5 13 15160,0 7,7 1166,2
23. Balcerska J. 1 1 0 0 0 0 2 11200,0 50,0 5600,0
24. Odložil J. 1 1 0 0 0 0 2 15200,0 50,0 7600,0
25. Pavliček J. 1 0 1 2 2 2 8 13300,0 12,5 1662,5
26. Nowak Oskar 1 0 1 1 2 2 7 11900,0 14,3 1700,0
27. Kierzkowska M. 1 0 1 0 1 0 3 9300,0 33,3 3100,0
28. Polesna T. 1 0 0 2 0 1 4 15200,0 25,0 3800,0
29. Benš R. 1 0 0 1 1 2 5 15200,0 20,0 3040,0
30. Novák M. 1 0 0 1 0 1 3 12400,0 33,3 4133,3
31. Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 45950,0 33,3 15316,7
32. Peprna P. 1 0 0 0 1 0 2 9200,0 50,0 4600,0
33. Lovén N. 0 2 3 0 0 3 8 16600,0 0,0 2075,0
34. Kryszyłowicz M. 0 2 1 0 3 5 11 8810,0 0,0 800,9
35. Kocman J. 0 2 0 0 1 3 6 10600,0 0,0 1766,7
36. Wójcik I. 0 2 0 0 0 2 4 5920,0 0,0 1480,0
37. Petryakov D. 0 1 1 1 0 1 4 5600,0 0,0 1400,0
38. Goździk Anna 0 1 0 3 0 4 8 6300,0 0,0 787,5
39. Florian A. 0 1 0 1 0 1 3 22500,0 0,0 7500,0
40. Volpe G. 0 1 0 0 1 1 3 6000,0 0,0 2000,0
41. Burakiewicz A. 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
42. Altynbekov S. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
43. Gil A. 0 0 1 1 5 6 13 5260,0 0,0 404,6
44. Novák M. jr 0 0 1 1 1 3 6 7000,0 0,0 1166,7
45. Tuma Petr 0 0 1 1 1 2 5 5600,0 0,0 1120,0
46. Baranova D. 0 0 1 0 0 2 3 3000,0 0,0 1000,0
47. Przybek M. 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
48. Pałczyński P. 0 0 1 0 0 1 2 3600,0 0,0 1800,0
49. Hroškova K. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
50. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
51. Sommer-Derda M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
52. Kvizova S. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
53. Tokarek A. 0 0 0 3 0 3 6 4200,0 0,0 700,0
54. Sędłak J. 0 0 0 1 1 0 2 1080,0 0,0 540,0
55. Michalak J. 0 0 0 1 1 0 2 2100,0 0,0 1050,0
56. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
57. Wnorowski S. 0 0 0 1 0 1 2 1400,0 0,0 700,0
58. Wyrzyk J. 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
59. Stępniak D. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
60. Suleymanova K. 0 0 0 1 0 0 1 1220,0 0,0 1220,0
61. Kardanov A. 0 0 0 0 1 2 3 475,0 0,0 158,3
62. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
63. Dzhumabekov N. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
64. Komuda M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
65. Marat Uulu B. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
66. Liska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
67. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Zwolińska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
69. Ćwiek M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
70. Poruszek K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Wołczak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
72. Serafin A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Sienkiewicz A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
74. Ciebiera E. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
75. Szebysty W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
102 102 103 101 100 252 760 1769900,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 26.05.2024

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 14 6 8 1 3 13 45 246220,0 31,1 5471,6
2. Abaev S. 13 8 3 4 7 18 53 150510,0 24,5 2839,8
3. Zamudin Uulu E. 8 1 4 2 3 5 23 81875,0 34,8 3559,8
4. Kalysbek Uulu B. 6 4 5 3 6 6 30 81875,0 20,0 2729,2
5. Srnec M. 5 2 2 1 2 4 16 68500,0 31,3 4281,3
6. Mura S. 4 10 6 5 5 8 38 103650,0 10,5 2727,6
7. Dogdurbek Uulu K. 4 4 12 15 6 17 58 94000,0 6,9 1620,7
8. Grzybowski K. 3 6 3 6 6 9 33 58520,0 9,1 1773,3
9. Kumarbek Uulu T. 3 1 1 4 1 6 16 34460,0 18,8 2153,8
10. Mazur S. 2 7 7 2 3 7 28 60200,0 7,1 2150,0
11. Turgaev A. 2 2 4 4 4 9 25 37380,0 8,0 1495,2
12. Složil P. jr 2 1 1 1 0 2 7 28000,0 28,6 4000,0
13. Mazur K. 1 5 6 2 2 4 20 35005,0 5,0 1750,3
14. Zholchubekov M. 1 2 2 2 2 4 13 21625,0 7,7 1663,5
15. Urmatbek Uulu S. 1 2 1 2 2 6 14 18400,0 7,1 1314,3
16. Stromsky M. 1 2 1 0 1 2 7 22600,0 14,3 3228,6
17. Reznikov A. 1 2 0 1 0 3 7 16800,0 14,3 2400,0
18. Kamińska K. 1 1 1 4 0 4 11 16280,0 9,1 1480,0
19. Vasyutov S. 1 1 0 1 4 6 13 12990,0 7,7 999,2
20. Pantchev D. 1 1 0 1 3 4 10 12760,0 10,0 1276,0
21. Szarłat O. 1 1 0 1 0 3 6 11950,0 16,7 1991,7
22. Odložil J. 1 1 0 0 0 0 2 15200,0 50,0 7600,0
23. Pavliček J. 1 0 1 2 2 2 8 13300,0 12,5 1662,5
24. Polesna T. 1 0 0 2 0 1 4 15200,0 25,0 3800,0
25. Benš R. 1 0 0 1 1 2 5 15200,0 20,0 3040,0
26. Nowak Oskar 1 0 0 1 1 0 3 9200,0 33,3 3066,7
27. Novák M. 1 0 0 1 0 1 3 12400,0 33,3 4133,3
28. Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 45950,0 33,3 15316,7
29. Peprna P. 1 0 0 0 1 0 2 9200,0 50,0 4600,0
30. Balcerska J. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
31. Lovén N. 0 2 3 0 0 3 8 16600,0 0,0 2075,0
32. Kocman J. 0 2 0 0 1 3 6 10600,0 0,0 1766,7
33. Wójcik I. 0 2 0 0 0 2 4 5920,0 0,0 1480,0
34. Petryakov D. 0 1 1 1 0 1 4 5600,0 0,0 1400,0
35. Kryszyłowicz M. 0 1 1 0 3 2 7 6410,0 0,0 915,7
36. Cyrkler N. 0 1 1 0 1 4 7 4760,0 0,0 680,0
37. Goździk Anna 0 1 0 1 0 2 4 3880,0 0,0 970,0
38. Florian A. 0 1 0 1 0 1 3 22500,0 0,0 7500,0
39. Volpe G. 0 1 0 0 1 1 3 6000,0 0,0 2000,0
40. Burakiewicz A. 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
41. Altynbekov S. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
42. Novák M. jr 0 0 1 1 1 3 6 7000,0 0,0 1166,7
43. Tuma Petr 0 0 1 1 1 2 5 5600,0 0,0 1120,0
44. Gil A. 0 0 1 0 3 3 7 2560,0 0,0 365,7
45. Baranova D. 0 0 1 0 0 2 3 3000,0 0,0 1000,0
46. Przybek M. 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
47. Pałczyński P. 0 0 1 0 0 1 2 3600,0 0,0 1800,0
48. Hroškova K. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
49. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
50. Sommer-Derda M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
51. Kierzkowska M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
52. Kvizova S. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
53. Tokarek A. 0 0 0 3 0 1 4 4200,0 0,0 1050,0
54. Sędłak J. 0 0 0 1 1 0 2 1080,0 0,0 540,0
55. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
56. Wyrzyk J. 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
57. Stępniak D. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
58. Suleymanova K. 0 0 0 1 0 0 1 1220,0 0,0 1220,0
59. Kardanov A. 0 0 0 0 1 2 3 475,0 0,0 158,3
60. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
61. Michalak J. 0 0 0 0 1 0 1 700,0 0,0 700,0
62. Dzhumabekov N. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
63. Komuda M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
64. Marat Uulu B. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
65. Liska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
66. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Wnorowski S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Zwolińska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
69. Ćwiek M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
70. Poruszek K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Wołczak M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
72. Serafin A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Sienkiewicz A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
84 84 85 83 82 199 617 1489925,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 19.05.2024

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Abaev S. 12 7 2 3 6 17 47 135910,0 25,5 2891,7
2. Sabatbekov D. 11 5 7 1 2 10 36 206545,0 30,6 5737,4
3. Zamudin Uulu E. 6 1 4 2 2 5 20 66600,0 30,0 3330,0
4. Srnec M. 5 2 1 1 2 4 15 66600,0 33,3 4440,0
5. Mura S. 3 9 6 2 5 6 31 88550,0 9,7 2856,5
6. Grzybowski K. 3 5 2 3 4 9 26 49730,0 11,5 1912,7
7. Dogdurbek Uulu K. 3 4 6 14 5 15 47 73665,0 6,4 1567,3
8. Kalysbek Uulu B. 3 3 5 3 5 6 25 54475,0 12,0 2179,0
9. Kumarbek Uulu T. 3 1 1 4 1 6 16 34460,0 18,8 2153,8
10. Složil P. jr 2 1 1 1 0 2 7 28000,0 28,6 4000,0
11. Mazur K. 1 5 6 2 2 4 20 35005,0 5,0 1750,3
12. Mazur S. 1 3 5 2 2 5 18 30700,0 5,6 1705,6
13. Zholchubekov M. 1 2 2 1 1 3 10 20275,0 10,0 2027,5
14. Stromsky M. 1 2 1 0 1 2 7 22600,0 14,3 3228,6
15. Urmatbek Uulu S. 1 2 0 2 2 5 12 16800,0 8,3 1400,0
16. Reznikov A. 1 2 0 1 0 3 7 16800,0 14,3 2400,0
17. Turgaev A. 1 1 4 4 3 7 20 26280,0 5,0 1314,0
18. Kamińska K. 1 1 1 4 0 3 10 16280,0 10,0 1628,0
19. Pantchev D. 1 1 0 1 3 4 10 12760,0 10,0 1276,0
20. Vasyutov S. 1 1 0 1 2 6 11 12190,0 9,1 1108,2
21. Szarłat O. 1 1 0 1 0 2 5 11950,0 20,0 2390,0
22. Odložil J. 1 1 0 0 0 0 2 15200,0 50,0 7600,0
23. Pavliček J. 1 0 1 2 2 2 8 13300,0 12,5 1662,5
24. Polesna T. 1 0 0 2 0 1 4 15200,0 25,0 3800,0
25. Benš R. 1 0 0 1 1 2 5 15200,0 20,0 3040,0
26. Novák M. 1 0 0 1 0 1 3 12400,0 33,3 4133,3
27. Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 45950,0 33,3 15316,7
28. Nowak Oskar 1 0 0 0 1 0 2 8400,0 50,0 4200,0
29. Peprna P. 1 0 0 0 1 0 2 9200,0 50,0 4600,0
30. Balcerska J. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
31. Lovén N. 0 2 3 0 0 3 8 16600,0 0,0 2075,0
32. Kocman J. 0 2 0 0 1 3 6 10600,0 0,0 1766,7
33. Kryszyłowicz M. 0 1 1 0 3 2 7 6410,0 0,0 915,7
34. Cyrkler N. 0 1 1 0 1 3 6 4760,0 0,0 793,3
35. Petryakov D. 0 1 1 0 0 0 2 4800,0 0,0 2400,0
36. Florian A. 0 1 0 1 0 1 3 22500,0 0,0 7500,0
37. Volpe G. 0 1 0 0 1 1 3 6000,0 0,0 2000,0
38. Burakiewicz A. 0 1 0 0 1 0 2 3600,0 0,0 1800,0
39. Altynbekov S. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
40. Novák M. jr 0 0 1 1 1 3 6 7000,0 0,0 1166,7
41. Tuma Petr 0 0 1 1 1 2 5 5600,0 0,0 1120,0
42. Gil A. 0 0 1 0 2 2 5 2160,0 0,0 432,0
43. Baranova D. 0 0 1 0 0 2 3 3000,0 0,0 1000,0
44. Przybek M. 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
45. Pałczyński P. 0 0 1 0 0 1 2 3600,0 0,0 1800,0
46. Hroškova K. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
47. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
48. Sommer-Derda M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
49. Kierzkowska M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
50. Kvizova S. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
51. Tokarek A. 0 0 0 3 0 1 4 4200,0 0,0 1050,0
52. Goździk Anna 0 0 0 1 0 2 3 680,0 0,0 226,7
53. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
54. Stępniak D. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
55. Suleymanova K. 0 0 0 1 0 0 1 1220,0 0,0 1220,0
56. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
57. Sędłak J. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
58. Michalak J. 0 0 0 0 1 0 1 700,0 0,0 700,0
59. Kardanov A. 0 0 0 0 1 0 1 475,0 0,0 475,0
60. Dzhumabekov N. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
61. Komuda M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
62. Liska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
63. Marat Uulu B. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Wnorowski S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Wójcik I. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Zwolińska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Ćwiek M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
69. Wyrzyk J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
70. Poruszek K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71 71 72 70 69 173 526 1289900,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 12.05.2024

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Abaev S. 9 6 1 2 6 15 39 90810,0 23,1 2328,5
2. Sabatbekov D. 8 3 4 1 2 8 26 103745,0 30,8 3990,2
3. Zamudin Uulu E. 5 1 3 1 2 4 16 55800,0 31,3 3487,5
4. Mura S. 3 5 6 2 2 5 23 64150,0 13,0 2789,1
5. Grzybowski K. 3 4 2 3 4 6 22 46530,0 13,6 2115,0
6. Kumarbek Uulu T. 3 1 1 4 1 6 16 34460,0 18,8 2153,8
7. Dogdurbek Uulu K. 2 3 4 12 4 12 37 52515,0 5,4 1419,3
8. Kalysbek Uulu B. 2 3 4 1 4 5 19 34100,0 10,5 1794,7
9. Srnec M. 2 2 0 1 1 4 10 24000,0 20,0 2400,0
10. Zholchubekov M. 1 2 2 1 0 3 9 19800,0 11,1 2200,0
11. Reznikov A. 1 2 0 1 0 3 7 16800,0 14,3 2400,0
12. Mazur S. 1 1 4 0 1 2 9 16700,0 11,1 1855,6
13. Kamińska K. 1 1 1 3 0 3 9 15480,0 11,1 1720,0
14. Složil P. jr 1 1 1 0 0 1 4 15600,0 25,0 3900,0
15. Urmatbek Uulu S. 1 1 0 2 1 4 9 13200,0 11,1 1466,7
16. Vasyutov S. 1 1 0 1 2 5 10 12190,0 10,0 1219,0
17. Turgaev A. 1 0 3 3 2 3 12 18680,0 8,3 1556,7
18. Polesna T. 1 0 0 2 0 1 4 15200,0 25,0 3800,0
19. Pavliček J. 1 0 0 1 2 1 5 9800,0 20,0 1960,0
20. Novák M. 1 0 0 1 0 1 3 12400,0 33,3 4133,3
21. Szarłat O. 1 0 0 1 0 1 3 8750,0 33,3 2916,7
22. Nowak Oskar 1 0 0 0 1 0 2 8400,0 50,0 4200,0
23. Stromsky M. 1 0 0 0 0 2 3 12000,0 33,3 4000,0
24. Mazur K. 0 5 4 1 2 4 16 23105,0 0,0 1444,1
25. Lovén N. 0 1 2 0 0 1 4 9800,0 0,0 2450,0
26. Kryszyłowicz M. 0 1 1 0 2 2 6 5710,0 0,0 951,7
27. Cyrkler N. 0 1 1 0 1 3 6 4760,0 0,0 793,3
28. Petryakov D. 0 1 1 0 0 0 2 4800,0 0,0 2400,0
29. Pantchev D. 0 1 0 0 2 3 6 3535,0 0,0 589,2
30. Kocman J. 0 1 0 0 1 1 3 5800,0 0,0 1933,3
31. Volpe G. 0 1 0 0 1 1 3 6000,0 0,0 2000,0
32. Burakiewicz A. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
33. Altynbekov S. 0 1 0 0 0 0 1 2720,0 0,0 2720,0
34. Tuma Petr 0 0 1 1 0 1 3 4800,0 0,0 1600,0
35. Gil A. 0 0 1 0 1 2 4 1760,0 0,0 440,0
36. Przybek M. 0 0 1 0 0 1 2 1600,0 0,0 800,0
37. Hroškova K. 0 0 1 0 0 0 1 2100,0 0,0 2100,0
38. Lewandowska K. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
39. Sommer-Derda M. 0 0 1 0 0 0 1 1600,0 0,0 1600,0
40. Tokarek A. 0 0 0 2 0 0 2 2800,0 0,0 1400,0
41. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1200,0 0,0 600,0
42. Goździk Anna 0 0 0 1 0 1 2 680,0 0,0 340,0
43. Stępniak D. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
44. Suleymanova K. 0 0 0 1 0 0 1 1220,0 0,0 1220,0
45. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
46. Benš R. 0 0 0 0 1 0 1 1200,0 0,0 1200,0
47. Sędłak J. 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
48. Michalak J. 0 0 0 0 1 0 1 700,0 0,0 700,0
49. Komuda M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
50. Novák M. jr 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
51. Liska M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
52. Marat Uulu B. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Wnorowski S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Wójcik I. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
56. Zwolińska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
51 51 51 51 49 128 381 793400,0