Kategoria: Jeźdźcy według miejsc

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 26.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 29 26 17 17 3 25 117 384225,0 24,8 3284,0
2. Turgaev A. 17 11 15 14 8 19 84 255150,0 20,2 3037,5
3. Reznikov A. 16 18 13 10 18 29 104 274400,0 15,4 2638,5
4. Abaev S. 13 24 10 10 12 28 97 225650,0 13,4 2326,3
5. Mazur S. 10 10 3 3 2 7 35 131815,0 28,6 3766,1
6. Srnec M. 8 5 12 6 8 24 63 142875,0 12,7 2267,9
7. Kalysbek Uulu B. 8 5 9 6 9 16 53 105600,0 15,1 1992,5
8. Grzybowski K. 8 5 7 10 4 29 63 172575,0 12,7 2739,3
9. Mazur K. 6 4 8 8 12 22 60 109195,0 10,0 1819,9
10. Mura S. 5 8 11 10 9 32 75 165300,0 6,7 2204,0
11. Kumarbek Uulu T. 4 2 1 1 3 10 21 34610,0 19,0 1648,1
12. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
13. Hendzel N. 3 1 5 3 2 3 17 34310,0 17,6 2018,2
14. Klochynskyi A. 3 1 2 2 2 11 21 37500,0 14,3 1785,7
15. Benš R. 3 1 1 2 1 7 15 43600,0 20,0 2906,7
16. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
17. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
18. Dogdurbek Uulu K. 2 4 1 2 5 22 36 31690,0 5,6 880,3
19. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
20. Kamińska K. 2 3 2 4 8 12 31 49885,0 6,5 1609,2
21. Mazurkiewicz A. 2 3 2 2 1 9 19 28000,0 10,5 1473,7
22. Pavliček J. 2 1 2 2 2 5 14 26010,0 14,3 1857,9
23. Peprna P. 2 1 1 3 3 4 14 30900,0 14,3 2207,1
24. Petryakov D. 2 1 1 3 2 1 10 23550,0 20,0 2355,0
25. Mannanbek Uulu R. 2 0 3 0 3 8 16 21530,0 12,5 1345,6
26. Vasyutov S. 2 0 1 1 2 3 9 36050,0 22,2 4005,6
27. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
28. Wyrzyk J. 1 5 3 6 7 13 35 41050,0 2,9 1172,9
29. Kryszyłowicz M. 1 3 4 3 2 9 22 23560,0 4,5 1070,9
30. Pantchev D. 1 2 2 2 1 10 18 18100,0 5,6 1005,6
31. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
32. Nakoniechnyi P. 1 2 0 0 0 3 6 10080,0 16,7 1680,0
33. Kardanov A. 1 1 0 1 2 9 14 13500,0 7,1 964,3
34. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
35. Nowak Oskar 1 0 2 1 6 6 16 17650,0 6,3 1103,1
36. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
37. Szymczuk W. 1 0 1 0 0 3 5 46400,0 20,0 9280,0
38. Kierzkowska M. 1 0 1 0 0 0 2 9600,0 50,0 4800,0
39. Cyrkler N. 0 4 1 1 2 3 11 14350,0 0,0 1304,5
40. Kozhomkulov U. 0 2 2 2 4 6 16 15300,0 0,0 956,3
41. Rychlak J. 0 1 4 2 1 3 11 12880,0 0,0 1170,9
42. Kabardov A. 0 1 3 3 2 19 28 12850,0 0,0 458,9
43. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
44. Zwolińska K. 0 1 1 0 0 3 5 4800,0 0,0 960,0
45. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
46. Gil A. 0 1 0 2 4 12 19 6275,0 0,0 330,3
47. Wójcik I. 0 1 0 2 2 9 14 4575,0 0,0 326,8
48. Sieńko D. 0 1 0 1 1 0 3 4480,0 0,0 1493,3
49. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
50. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
51. Altynbekov S. 0 0 3 0 0 3 6 3550,0 0,0 591,7
52. Suleymanova K. 0 0 2 1 0 1 4 4300,0 0,0 1075,0
53. Szarłat O. 0 0 1 3 0 0 4 5100,0 0,0 1275,0
54. Tokarek A. 0 0 1 2 1 2 6 5400,0 0,0 900,0
55. Kašny P. 0 0 1 2 1 1 5 7400,0 0,0 1480,0
56. Żaczek W. 0 0 1 2 0 3 6 2850,0 0,0 475,0
57. Pastuszka T. 0 0 1 0 1 0 2 2400,0 0,0 1200,0
58. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
59. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
60. Balcerska J. 0 0 1 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
61. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
62. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
63. Antczak K. 0 0 0 1 0 0 1 550,0 0,0 550,0
64. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
65. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
66. Kowalik A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
67. Goździk Anna 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
68. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
69. Sommer M. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
70. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
71. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
72. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
73. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
74. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
75. Dąbrowska A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
76. Stasiowska N. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
173 173 175 170 167 496 1354 2951250,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 19.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 26 23 16 16 3 21 105 350725,0 24,8 3340,2
2. Turgaev A. 17 8 13 12 4 19 73 229275,0 23,3 3140,8
3. Reznikov A. 14 16 13 9 13 28 93 249775,0 15,1 2685,8
4. Mazur S. 10 10 3 3 2 7 35 131815,0 28,6 3766,1
5. Abaev S. 9 24 9 9 12 25 88 188150,0 10,2 2138,1
6. Srnec M. 8 5 12 6 8 24 63 142875,0 12,7 2267,9
7. Kalysbek Uulu B. 8 4 8 5 9 15 49 94900,0 16,3 1936,7
8. Grzybowski K. 6 5 6 10 4 24 55 137675,0 10,9 2503,2
9. Mura S. 5 7 11 9 9 28 69 154750,0 7,2 2242,8
10. Mazur K. 4 4 7 7 12 19 53 75295,0 7,5 1420,7
11. Složil P. jr 3 3 2 2 0 4 14 58000,0 21,4 4142,9
12. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
13. Faltejsek J. 3 0 0 2 1 2 8 39200,0 37,5 4900,0
14. Novák M. 2 4 0 3 1 1 11 44400,0 18,2 4036,4
15. Dogdurbek Uulu K. 2 3 1 1 4 16 27 26810,0 7,4 993,0
16. Kamińska K. 2 2 2 2 8 12 28 44685,0 7,1 1595,9
17. Kumarbek Uulu T. 2 2 1 1 1 9 16 18350,0 12,5 1146,9
18. Hendzel N. 2 1 4 2 2 3 14 25490,0 14,3 1820,7
19. Mazurkiewicz A. 2 1 2 2 0 8 15 22400,0 13,3 1493,3
20. Klochynskyi A. 2 1 2 1 2 9 17 28700,0 11,8 1688,2
21. Peprna P. 2 1 1 1 3 4 12 28800,0 16,7 2400,0
22. Vasyutov S. 2 0 1 1 1 1 6 35700,0 33,3 5950,0
23. Petryakov D. 2 0 0 3 2 1 8 19150,0 25,0 2393,8
24. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
25. Wyrzyk J. 1 4 2 6 6 12 31 35000,0 3,2 1129,0
26. Kryszyłowicz M. 1 2 3 3 2 7 18 19640,0 5,6 1091,1
27. Myška J. 1 2 0 1 0 1 5 20000,0 20,0 4000,0
28. Pavliček J. 1 1 1 2 2 5 12 17330,0 8,3 1444,2
29. Benš R. 1 1 1 2 1 7 13 22600,0 7,7 1738,5
30. Kardanov A. 1 1 0 1 2 8 13 13500,0 7,7 1038,5
31. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
32. Mannanbek Uulu R. 1 0 3 0 2 7 13 14130,0 7,7 1086,9
33. Nowak Oskar 1 0 2 1 5 5 14 17250,0 7,1 1232,1
34. Stromsky M. 1 0 2 0 0 0 3 16000,0 33,3 5333,3
35. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 2 3 45000,0 33,3 15000,0
36. Kierzkowska M. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
37. Cyrkler N. 0 3 1 1 2 2 9 11150,0 0,0 1238,9
38. Pantchev D. 0 2 1 2 1 10 16 9000,0 0,0 562,5
39. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
40. Kozhomkulov U. 0 1 2 2 3 6 14 10050,0 0,0 717,9
41. Kabardov A. 0 1 2 2 2 17 24 10000,0 0,0 416,7
42. Čmiel A. 0 1 1 0 0 3 5 7000,0 0,0 1400,0
43. Zwolińska K. 0 1 1 0 0 2 4 4800,0 0,0 1200,0
44. Gil A. 0 1 0 2 3 9 15 5875,0 0,0 391,7
45. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 3 4 2240,0 0,0 560,0
46. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
47. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
48. Rychlak J. 0 0 2 2 1 3 8 6380,0 0,0 797,5
49. Altynbekov S. 0 0 2 0 0 2 4 2150,0 0,0 537,5
50. Kašny P. 0 0 1 2 1 1 5 7400,0 0,0 1480,0
51. Tokarek A. 0 0 1 1 1 2 5 4000,0 0,0 800,0
52. Suleymanova K. 0 0 1 1 0 0 2 2620,0 0,0 1310,0
53. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
54. Laube M. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
55. Żaczek W. 0 0 0 2 0 2 4 1750,0 0,0 437,5
56. Wójcik I. 0 0 0 1 1 8 10 975,0 0,0 97,5
57. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
58. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
59. Szarłat O. 0 0 0 1 0 0 1 800,0 0,0 800,0
60. Tuma Petr 0 0 0 0 1 5 6 1000,0 0,0 166,7
61. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 4 5 1000,0 0,0 200,0
62. Kowalik A. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
63. Goździk Anna 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
64. Sieńko D. 0 0 0 0 1 0 1 560,0 0,0 560,0
65. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
66. Sommer M. 0 0 0 0 0 4 4 0,0 0,0 0,0
67. Mach J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
68. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
69. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
70. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
71. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
150 150 151 148 146 440 1185 2574950,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 12.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 24 18 12 14 3 16 87 312725,0 27,6 3594,5
2. Turgaev A. 14 8 8 12 4 16 62 200975,0 22,6 3241,5
3. Reznikov A. 12 14 12 9 10 23 80 216100,0 15,0 2701,3
4. Abaev S. 8 17 7 9 10 21 72 151075,0 11,1 2098,3
5. Srnec M. 7 5 11 5 6 21 55 134275,0 12,7 2441,4
6. Mazur S. 6 6 3 2 1 4 22 88565,0 27,3 4025,7
7. Grzybowski K. 6 5 6 10 4 20 51 137675,0 11,8 2699,5
8. Mura S. 5 6 10 9 8 23 61 148275,0 8,2 2430,7
9. Kalysbek Uulu B. 5 4 6 3 9 13 40 69200,0 12,5 1730,0
10. Složil P. jr 3 1 1 2 0 3 10 46200,0 30,0 4620,0
11. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
12. Faltejsek J. 3 0 0 2 0 1 6 38000,0 50,0 6333,3
13. Mazur K. 2 4 6 6 10 17 45 55595,0 4,4 1235,4
14. Dogdurbek Uulu K. 2 3 1 0 3 16 25 25585,0 8,0 1023,4
15. Kamińska K. 2 2 2 1 8 11 26 43985,0 7,7 1691,7
16. Kumarbek Uulu T. 2 2 1 1 1 7 14 18350,0 14,3 1310,7
17. Hendzel N. 2 1 4 2 2 3 14 25490,0 14,3 1820,7
18. Mazurkiewicz A. 2 1 2 2 0 5 12 22400,0 16,7 1866,7
19. Peprna P. 2 1 0 0 1 4 8 21200,0 25,0 2650,0
20. Vasyutov S. 2 0 1 1 1 1 6 35700,0 33,3 5950,0
21. Petryakov D. 2 0 0 2 2 1 7 18200,0 28,6 2600,0
22. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
23. Wyrzyk J. 1 4 2 6 6 12 31 35000,0 3,2 1129,0
24. Kryszyłowicz M. 1 2 3 2 2 6 16 18790,0 6,3 1174,4
25. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 9 14 19900,0 7,1 1421,4
26. Pavliček J. 1 1 1 0 1 5 9 13680,0 11,1 1520,0
27. Kardanov A. 1 1 0 1 2 8 13 13500,0 7,7 1038,5
28. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
29. Nowak Oskar 1 0 2 0 5 3 11 16550,0 9,1 1504,5
30. Mannanbek Uulu R. 1 0 2 0 1 5 9 11680,0 11,1 1297,8
31. Stromsky M. 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
32. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 2 3 45000,0 33,3 15000,0
33. Kierzkowska M. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
34. Cyrkler N. 0 3 1 1 2 1 8 11150,0 0,0 1393,8
35. Novák M. 0 3 0 2 1 1 7 16400,0 0,0 2342,9
36. Pantchev D. 0 2 1 2 1 6 12 9000,0 0,0 750,0
37. Myška J. 0 2 0 0 0 1 3 8000,0 0,0 2666,7
38. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
39. Kabardov A. 0 1 2 2 2 13 20 10000,0 0,0 500,0
40. Kozhomkulov U. 0 1 2 1 2 6 12 8850,0 0,0 737,5
41. Benš R. 0 1 1 1 1 5 9 10200,0 0,0 1133,3
42. Zwolińska K. 0 1 1 0 0 2 4 4800,0 0,0 1200,0
43. Gil A. 0 1 0 2 3 8 14 5875,0 0,0 419,6
44. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 3 4 2240,0 0,0 560,0
45. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
46. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
47. Rychlak J. 0 0 2 2 1 3 8 6380,0 0,0 797,5
48. Altynbekov S. 0 0 2 0 0 1 3 2150,0 0,0 716,7
49. Tokarek A. 0 0 1 1 1 2 5 4000,0 0,0 800,0
50. Suleymanova K. 0 0 1 1 0 0 2 2620,0 0,0 1310,0
51. Čmiel A. 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
52. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
53. Żaczek W. 0 0 0 2 0 2 4 1750,0 0,0 437,5
54. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
55. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
56. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
57. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 3 4 1000,0 0,0 250,0
58. Tuma Petr 0 0 0 0 1 2 3 1000,0 0,0 333,3
59. Goździk Anna 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
60. Sieńko D. 0 0 0 0 1 0 1 560,0 0,0 560,0
61. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
62. Wójcik I. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
63. Sommer M. 0 0 0 0 0 4 4 0,0 0,0 0,0
64. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
68. Czwarno W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
127 127 128 125 124 367 998 2223225,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 05.06.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 21 15 9 10 3 14 72 255675,0 29,2 3551,0
2. Turgaev A. 11 4 7 12 3 11 48 143775,0 22,9 2995,3
3. Reznikov A. 10 12 12 8 8 16 66 173050,0 15,2 2622,0
4. Srnec M. 7 5 10 5 6 20 53 132875,0 13,2 2507,1
5. Abaev S. 6 13 7 8 9 17 60 119125,0 10,0 1985,4
6. Mazur S. 6 6 2 2 1 4 21 86665,0 28,6 4126,9
7. Mura S. 4 6 8 8 5 20 51 95400,0 7,8 1870,6
8. Grzybowski K. 4 5 5 8 4 16 42 100125,0 9,5 2383,9
9. Kalysbek Uulu B. 4 4 6 2 7 9 32 58175,0 12,5 1818,0
10. Složil P. jr 3 1 1 2 0 3 10 46200,0 30,0 4620,0
11. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
12. Faltejsek J. 3 0 0 2 0 1 6 38000,0 50,0 6333,3
13. Mazur K. 2 3 5 5 8 15 38 48645,0 5,3 1280,1
14. Dogdurbek Uulu K. 2 3 1 0 3 13 22 25585,0 9,1 1163,0
15. Hendzel N. 2 1 4 2 2 3 14 25490,0 14,3 1820,7
16. Mazurkiewicz A. 2 1 2 2 0 5 12 22400,0 16,7 1866,7
17. Kumarbek Uulu T. 2 1 0 1 1 6 11 14050,0 18,2 1277,3
18. Peprna P. 2 1 0 0 1 4 8 21200,0 25,0 2650,0
19. Petryakov D. 2 0 0 2 2 1 7 18200,0 28,6 2600,0
20. Abik M. 2 0 0 1 0 2 5 15120,0 40,0 3024,0
21. Wyrzyk J. 1 4 2 3 5 9 24 31500,0 4,2 1312,5
22. Kryszyłowicz M. 1 2 2 2 2 5 14 17740,0 7,1 1267,1
23. Kamińska K. 1 2 1 1 7 9 21 27585,0 4,8 1313,6
24. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 6 11 19900,0 9,1 1809,1
25. Pavliček J. 1 1 1 0 1 5 9 13680,0 11,1 1520,0
26. Kardanov A. 1 1 0 1 1 8 12 12750,0 8,3 1062,5
27. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
28. Nowak Oskar 1 0 2 0 5 3 11 16550,0 9,1 1504,5
29. Mannanbek Uulu R. 1 0 2 0 1 5 9 11680,0 11,1 1297,8
30. Stromsky M. 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
31. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 2 3 45000,0 33,3 15000,0
32. Kierzkowska M. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
33. Cyrkler N. 0 3 1 1 1 1 7 10875,0 0,0 1553,6
34. Novák M. 0 3 0 2 1 1 7 16400,0 0,0 2342,9
35. Myška J. 0 2 0 0 0 1 3 8000,0 0,0 2666,7
36. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
37. Kabardov A. 0 1 2 2 2 12 19 10000,0 0,0 526,3
38. Kozhomkulov U. 0 1 2 1 2 5 11 8850,0 0,0 804,5
39. Benš R. 0 1 1 1 1 5 9 10200,0 0,0 1133,3
40. Gil A. 0 1 0 1 2 7 11 4675,0 0,0 425,0
41. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 3 4 2240,0 0,0 560,0
42. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
43. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
44. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
45. Pantchev D. 0 0 1 2 1 6 10 3600,0 0,0 360,0
46. Rychlak J. 0 0 1 2 1 3 7 4780,0 0,0 682,9
47. Tokarek A. 0 0 1 1 1 2 5 4000,0 0,0 800,0
48. Suleymanova K. 0 0 1 1 0 0 2 2620,0 0,0 1310,0
49. Čmiel A. 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
50. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
51. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
52. Żaczek W. 0 0 0 1 0 2 3 800,0 0,0 266,7
53. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
54. Vasyutov S. 0 0 0 1 0 1 2 2200,0 0,0 1100,0
55. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
56. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 3 4 1000,0 0,0 250,0
57. Tuma Petr 0 0 0 0 1 2 3 1000,0 0,0 333,3
58. Goździk Anna 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
59. Sieńko D. 0 0 0 0 1 0 1 560,0 0,0 560,0
60. Demo M. 0 0 0 0 1 0 1 2200,0 0,0 2200,0
61. Wójcik I. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
62. Sommer M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
63. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
65. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
66. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
67. Altynbekov S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
110 110 110 109 107 316 862 1849600,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 29.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 20 14 8 10 3 13 68 245975,0 29,4 3617,3
2. Turgaev A. 11 4 7 11 3 10 46 139375,0 23,9 3029,9
3. Reznikov A. 10 12 12 7 8 13 62 171650,0 16,1 2768,5
4. Abaev S. 6 9 7 8 7 17 54 101425,0 11,1 1878,2
5. Srnec M. 6 5 10 5 6 20 52 110875,0 11,5 2132,2
6. Mazur S. 6 5 1 2 1 4 19 77825,0 31,6 4096,1
7. Mura S. 4 6 8 8 5 20 51 95400,0 7,8 1870,6
8. Grzybowski K. 4 5 5 8 4 16 42 100125,0 9,5 2383,9
9. Kalysbek Uulu B. 4 4 6 2 7 9 32 58175,0 12,5 1818,0
10. Složil P. jr 3 1 1 2 0 3 10 46200,0 30,0 4620,0
11. Verner J. 3 1 0 2 1 1 8 37310,0 37,5 4663,8
12. Faltejsek J. 3 0 0 2 0 1 6 38000,0 50,0 6333,3
13. Mazur K. 2 3 4 4 7 13 33 44725,0 6,1 1355,3
14. Dogdurbek Uulu K. 2 3 1 0 3 13 22 25585,0 9,1 1163,0
15. Mazurkiewicz A. 2 1 2 2 0 5 12 22400,0 16,7 1866,7
16. Peprna P. 2 1 0 0 1 4 8 21200,0 25,0 2650,0
17. Petryakov D. 2 0 0 2 2 1 7 18200,0 28,6 2600,0
18. Wyrzyk J. 1 4 2 3 5 9 24 31500,0 4,2 1312,5
19. Kamińska K. 1 2 1 1 6 8 19 27025,0 5,3 1422,4
20. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 6 11 19900,0 9,1 1809,1
21. Pavliček J. 1 1 1 0 1 5 9 13680,0 11,1 1520,0
22. Kryszyłowicz M. 1 1 0 1 2 4 9 10920,0 11,1 1213,3
23. Kumarbek Uulu T. 1 1 0 1 1 5 9 9050,0 11,1 1005,6
24. Lovén N. 1 1 0 1 1 3 7 18200,0 14,3 2600,0
25. Kardanov A. 1 1 0 1 0 6 9 12050,0 11,1 1338,9
26. Nowak Oskar 1 0 2 0 5 3 11 16550,0 9,1 1504,5
27. Mannanbek Uulu R. 1 0 2 0 1 5 9 11680,0 11,1 1297,8
28. Stromsky M. 1 0 1 0 0 0 2 13000,0 50,0 6500,0
29. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 2 3 45000,0 33,3 15000,0
30. Kierzkowska M. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
31. Cyrkler N. 0 3 1 0 1 1 6 9875,0 0,0 1645,8
32. Novák M. 0 3 0 2 1 1 7 16400,0 0,0 2342,9
33. Myška J. 0 2 0 0 0 1 3 8000,0 0,0 2666,7
34. Hendzel N. 0 1 3 2 2 2 10 12610,0 0,0 1261,0
35. Kratochvil J. 0 1 3 0 1 1 6 15800,0 0,0 2633,3
36. Kabardov A. 0 1 2 2 2 12 19 10000,0 0,0 526,3
37. Kozhomkulov U. 0 1 2 1 2 5 11 8850,0 0,0 804,5
38. Benš R. 0 1 1 1 1 5 9 10200,0 0,0 1133,3
39. Gil A. 0 1 0 1 2 7 11 4675,0 0,0 425,0
40. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 3 4 2240,0 0,0 560,0
41. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
42. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
43. Matuský L. 0 0 3 0 0 3 6 8400,0 0,0 1400,0
44. Pantchev D. 0 0 1 2 1 6 10 3600,0 0,0 360,0
45. Tokarek A. 0 0 1 1 1 2 5 4000,0 0,0 800,0
46. Čmiel A. 0 0 1 0 0 1 2 3000,0 0,0 1500,0
47. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
48. Suleymanova K. 0 0 1 0 0 0 1 1500,0 0,0 1500,0
49. Rychlak J. 0 0 0 2 1 3 6 3100,0 0,0 516,7
50. Pałczyński P. 0 0 0 1 1 5 7 2800,0 0,0 400,0
51. Żaczek W. 0 0 0 1 0 2 3 800,0 0,0 266,7
52. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
53. Vasyutov S. 0 0 0 1 0 1 2 2200,0 0,0 1100,0
54. Hrouda M. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
55. Ryzhak O. 0 0 0 0 1 3 4 1000,0 0,0 250,0
56. Tuma Petr 0 0 0 0 1 2 3 1000,0 0,0 333,3
57. Goździk Anna 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
58. Wójcik I. 0 0 0 0 0 6 6 0,0 0,0 0,0
59. Sommer M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
60. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
62. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
64. Altynbekov S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
103 103 103 102 100 300 811 1734000,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 22.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 17 12 5 8 3 9 54 208975,0 31,5 3869,9
2. Turgaev A. 9 2 6 10 3 8 38 112475,0 23,7 2959,9
3. Reznikov A. 7 11 11 6 4 10 49 144800,0 14,3 2955,1
4. Srnec M. 6 4 9 3 6 15 43 100975,0 14,0 2348,3
5. Abaev S. 4 7 2 7 4 16 40 67675,0 10,0 1691,9
6. Mura S. 4 5 9 7 4 14 43 95700,0 9,3 2225,6
7. Grzybowski K. 4 4 5 8 4 8 33 96925,0 12,1 2937,1
8. Kalysbek Uulu B. 4 3 4 2 6 7 26 52325,0 15,4 2012,5
9. Mazur S. 3 2 0 0 0 3 8 44900,0 37,5 5612,5
10. Dogdurbek Uulu K. 2 3 0 0 2 10 17 23635,0 11,8 1390,3
11. Mazurkiewicz A. 2 1 1 2 0 3 9 20300,0 22,2 2255,6
12. Faltejsek J. 2 0 0 1 0 1 4 24400,0 50,0 6100,0
13. Wyrzyk J. 1 4 2 2 4 7 20 30300,0 5,0 1515,0
14. Mazur K. 1 2 2 4 7 10 26 26775,0 3,8 1029,8
15. Kamińska K. 1 2 1 1 6 7 18 27025,0 5,6 1501,4
16. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 6 11 19900,0 9,1 1809,1
17. Kumarbek Uulu T. 1 1 0 1 1 2 6 9050,0 16,7 1508,3
18. Verner J. 1 1 0 1 1 1 5 11760,0 20,0 2352,0
19. Kardanov A. 1 1 0 1 0 5 8 12050,0 12,5 1506,3
20. Lovén N. 1 1 0 0 0 2 4 14800,0 25,0 3700,0
21. Nowak Oskar 1 0 2 0 3 3 9 15925,0 11,1 1769,4
22. Mannanbek Uulu R. 1 0 2 0 1 4 8 11680,0 12,5 1460,0
23. Složil P. jr 1 0 0 2 0 2 5 16400,0 20,0 3280,0
24. Kryszyłowicz M. 1 0 0 1 2 3 7 8120,0 14,3 1160,0
25. Petryakov D. 1 0 0 1 1 1 4 9600,0 25,0 2400,0
26. Peprna P. 1 0 0 0 1 2 4 9200,0 25,0 2300,0
27. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 1 2 45000,0 50,0 22500,0
28. Kierzkowska M. 1 0 0 0 0 0 1 8000,0 100,0 8000,0
29. Cyrkler N. 0 3 1 0 1 1 6 9875,0 0,0 1645,8
30. Novák M. 0 2 0 1 0 1 4 10000,0 0,0 2500,0
31. Hendzel N. 0 1 3 1 0 2 7 9660,0 0,0 1380,0
32. Kozhomkulov U. 0 1 2 1 2 3 9 8850,0 0,0 983,3
33. Benš R. 0 1 1 1 1 1 5 10200,0 0,0 2040,0
34. Gil A. 0 1 0 0 2 6 9 3875,0 0,0 430,6
35. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 2 3 2240,0 0,0 746,7
36. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 1 2 3200,0 0,0 1600,0
37. Myška J. 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
38. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
39. Kratochvil J. 0 0 2 0 0 1 3 6600,0 0,0 2200,0
40. Kabardov A. 0 0 1 1 2 11 15 3100,0 0,0 206,7
41. Pantchev D. 0 0 1 1 1 1 4 2800,0 0,0 700,0
42. Tokarek A. 0 0 1 1 1 0 3 4000,0 0,0 1333,3
43. Pavliček J. 0 0 1 0 1 4 6 2380,0 0,0 396,7
44. Matuský L. 0 0 1 0 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
45. Stromsky M. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
46. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
47. Suleymanova K. 0 0 1 0 0 0 1 1500,0 0,0 1500,0
48. Rychlak J. 0 0 0 2 0 3 5 2400,0 0,0 480,0
49. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
50. Żaczek W. 0 0 0 1 0 1 2 800,0 0,0 400,0
51. Vasyutov S. 0 0 0 1 0 1 2 2200,0 0,0 1100,0
52. Pałczyński P. 0 0 0 0 1 2 3 800,0 0,0 266,7
53. Tuma Petr 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
54. Goździk Anna 0 0 0 0 1 0 1 400,0 0,0 400,0
55. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
56. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
57. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
58. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
59. Wójcik I. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
60. Altynbekov S. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
61. Lewandowska K. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
80 80 80 80 78 212 610 1371600,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 15.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 13 10 4 6 1 7 41 170350,0 31,7 4154,9
2. Turgaev A. 6 0 5 6 2 6 25 69025,0 24,0 2761,0
3. Reznikov A. 5 9 10 4 3 6 37 116900,0 13,5 3159,5
4. Srnec M. 4 2 6 3 4 12 31 66525,0 12,9 2146,0
5. Abaev S. 3 7 2 3 2 11 28 54825,0 10,7 1958,0
6. Mura S. 3 3 7 6 3 13 35 70050,0 8,6 2001,4
7. Grzybowski K. 3 3 2 8 4 6 26 79625,0 11,5 3062,5
8. Mazur S. 3 2 0 0 0 3 8 44900,0 37,5 5612,5
9. Kalysbek Uulu B. 2 3 2 2 6 7 22 32325,0 9,1 1469,3
10. Mazurkiewicz A. 2 1 1 2 0 3 9 20300,0 22,2 2255,6
11. Dogdurbek Uulu K. 2 1 0 0 2 8 13 17635,0 15,4 1356,5
12. Faltejsek J. 2 0 0 1 0 1 4 24400,0 50,0 6100,0
13. Wyrzyk J. 1 2 2 1 4 7 17 22500,0 5,9 1323,5
14. Kamińska K. 1 2 1 1 4 6 15 26350,0 6,7 1756,7
15. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 5 10 19900,0 10,0 1990,0
16. Mazur K. 1 1 0 3 5 6 16 20025,0 6,3 1251,6
17. Kumarbek Uulu T. 1 1 0 1 1 2 6 9050,0 16,7 1508,3
18. Verner J. 1 1 0 1 1 1 5 11760,0 20,0 2352,0
19. Kardanov A. 1 1 0 1 0 5 8 12050,0 12,5 1506,3
20. Lovén N. 1 1 0 0 0 2 4 14800,0 25,0 3700,0
21. Nowak Oskar 1 0 2 0 2 3 8 15525,0 12,5 1940,6
22. Mannanbek Uulu R. 1 0 1 0 0 4 6 9680,0 16,7 1613,3
23. Složil P. jr 1 0 0 2 0 2 5 16400,0 20,0 3280,0
24. Kryszyłowicz M. 1 0 0 1 2 3 7 8120,0 14,3 1160,0
25. Petryakov D. 1 0 0 1 1 1 4 9600,0 25,0 2400,0
26. Peprna P. 1 0 0 0 1 2 4 9200,0 25,0 2300,0
27. Szymczuk W. 1 0 0 0 0 0 1 45000,0 100,0 45000,0
28. Cyrkler N. 0 2 1 0 1 0 4 6675,0 0,0 1668,8
29. Novák M. 0 2 0 1 0 1 4 10000,0 0,0 2500,0
30. Hendzel N. 0 1 3 1 0 2 7 9660,0 0,0 1380,0
31. Kozhomkulov U. 0 1 2 0 1 3 7 7700,0 0,0 1100,0
32. Benš R. 0 1 1 1 1 1 5 10200,0 0,0 2040,0
33. Gil A. 0 1 0 0 2 3 6 3875,0 0,0 645,8
34. Nakoniechnyi P. 0 1 0 0 0 2 3 2240,0 0,0 746,7
35. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
36. Myška J. 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
37. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
38. Kratochvil J. 0 0 2 0 0 1 3 6600,0 0,0 2200,0
39. Kabardov A. 0 0 1 1 2 9 13 3100,0 0,0 238,5
40. Tokarek A. 0 0 1 1 1 0 3 4000,0 0,0 1333,3
41. Pavliček J. 0 0 1 0 1 4 6 2380,0 0,0 396,7
42. Matuský L. 0 0 1 0 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
43. Stromsky M. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
44. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
45. Suleymanova K. 0 0 1 0 0 0 1 1500,0 0,0 1500,0
46. Rychlak J. 0 0 0 2 0 3 5 2400,0 0,0 480,0
47. Pantchev D. 0 0 0 1 1 1 3 1200,0 0,0 400,0
48. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
49. Vasyutov S. 0 0 0 1 0 1 2 2200,0 0,0 1100,0
50. Pałczyński P. 0 0 0 0 1 2 3 800,0 0,0 266,7
51. Tuma Petr 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
52. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
53. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
54. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
55. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
56. Żaczek W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
57. Wójcik I. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
63 63 63 63 61 175 488 1112600,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 08.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 11 6 4 4 0 5 30 125400,0 36,7 4180,0
2. Turgaev A. 5 0 2 4 1 5 17 56750,0 29,4 3338,2
3. Abaev S. 3 6 2 2 2 3 18 45225,0 16,7 2512,5
4. Reznikov A. 3 5 8 3 2 6 27 61700,0 11,1 2285,2
5. Mura S. 2 3 4 3 2 12 26 39800,0 7,7 1530,8
6. Kalysbek Uulu B. 2 3 2 2 6 7 22 32325,0 9,1 1469,3
7. Srnec M. 2 1 4 2 2 10 21 26350,0 9,5 1254,8
8. Faltejsek J. 2 0 0 1 0 1 4 24400,0 50,0 6100,0
9. Wyrzyk J. 1 2 2 1 2 5 13 21700,0 7,7 1669,2
10. Grzybowski K. 1 2 1 6 4 6 20 21375,0 5,0 1068,8
11. Kamińska K. 1 2 0 1 3 3 10 16875,0 10,0 1687,5
12. Klochynskyi A. 1 1 2 0 1 3 8 19900,0 12,5 2487,5
13. Mazur K. 1 1 0 2 3 2 9 14025,0 11,1 1558,3
14. Lovén N. 1 1 0 0 0 2 4 14800,0 25,0 3700,0
15. Nowak Oskar 1 0 1 0 2 3 7 13925,0 14,3 1989,3
16. Složil P. jr 1 0 0 2 0 2 5 16400,0 20,0 3280,0
17. Petryakov D. 1 0 0 1 1 0 3 9600,0 33,3 3200,0
18. Kardanov A. 1 0 0 1 0 5 7 8850,0 14,3 1264,3
19. Peprna P. 1 0 0 0 1 2 4 9200,0 25,0 2300,0
20. Mannanbek Uulu R. 1 0 0 0 0 2 3 8000,0 33,3 2666,7
21. Novák M. 0 2 0 1 0 1 4 10000,0 0,0 2500,0
22. Benš R. 0 1 1 1 1 1 5 10200,0 0,0 2040,0
23. Kozhomkulov U. 0 1 1 0 1 2 5 6100,0 0,0 1220,0
24. Kumarbek Uulu T. 0 1 0 1 0 1 3 3350,0 0,0 1116,7
25. Gil A. 0 1 0 0 1 3 5 3475,0 0,0 695,0
26. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
27. Myška J. 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
28. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
29. Kratochvil J. 0 0 2 0 0 1 3 6600,0 0,0 2200,0
30. Kabardov A. 0 0 1 1 1 7 10 2700,0 0,0 270,0
31. Mazurkiewicz A. 0 0 1 1 0 2 4 3500,0 0,0 875,0
32. Cyrkler N. 0 0 1 0 1 0 2 1875,0 0,0 937,5
33. Matuský L. 0 0 1 0 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
34. Stromsky M. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
35. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
36. Pantchev D. 0 0 0 1 1 1 3 1200,0 0,0 400,0
37. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
38. Dogdurbek Uulu K. 0 0 0 0 1 5 6 275,0 0,0 45,8
39. Pałczyński P. 0 0 0 0 1 2 3 800,0 0,0 266,7
40. Tuma Petr 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
41. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
42. Pavliček J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
43. Hendzel N. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
44. Rychlak J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
45. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
46. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
47. Kardanova J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
48. Kowalik A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
49. Żaczek W. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
42 42 42 42 41 127 336 657925,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 03.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 6 5 3 3 0 4 21 85050,0 28,6 4050,0
2. Reznikov A. 3 4 5 2 0 3 17 53700,0 17,6 3158,8
3. Turgaev A. 3 0 1 3 0 3 10 38750,0 30,0 3875,0
4. Kalysbek Uulu B. 2 0 1 2 6 7 18 21125,0 11,1 1173,6
5. Faltejsek J. 2 0 0 1 0 1 4 24400,0 50,0 6100,0
6. Abaev S. 1 4 2 0 1 2 10 24975,0 10,0 2497,5
7. Srnec M. 1 1 2 1 2 10 17 17050,0 5,9 1002,9
8. Grzybowski K. 1 1 1 3 2 4 12 15675,0 8,3 1306,3
9. Klochynskyi A. 1 1 1 0 1 2 6 18300,0 16,7 3050,0
10. Mazur K. 1 1 0 1 2 1 6 13050,0 16,7 2175,0
11. Kamińska K. 1 1 0 0 2 2 6 13475,0 16,7 2245,8
12. Lovén N. 1 1 0 0 0 2 4 14800,0 25,0 3700,0
13. Wyrzyk J. 1 0 1 1 1 5 9 13300,0 11,1 1477,8
14. Nowak Oskar 1 0 1 0 2 2 6 13925,0 16,7 2320,8
15. Složil P. jr 1 0 0 2 0 2 5 16400,0 20,0 3280,0
16. Petryakov D. 1 0 0 1 0 0 2 9200,0 50,0 4600,0
17. Peprna P. 1 0 0 0 1 2 4 9200,0 25,0 2300,0
18. Kardanov A. 1 0 0 0 0 3 4 8000,0 25,0 2000,0
19. Mura S. 0 3 1 3 2 10 19 19600,0 0,0 1031,6
20. Novák M. 0 2 0 1 0 1 4 10000,0 0,0 2500,0
21. Benš R. 0 1 1 1 1 1 5 10200,0 0,0 2040,0
22. Kozhomkulov U. 0 1 1 0 0 2 4 5700,0 0,0 1425,0
23. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
24. Myška J. 0 1 0 0 0 0 1 4000,0 0,0 4000,0
25. Mokrošová S. 0 1 0 0 0 0 1 3400,0 0,0 3400,0
26. Kratochvil J. 0 0 2 0 0 1 3 6600,0 0,0 2200,0
27. Kabardov A. 0 0 1 1 0 7 9 2300,0 0,0 255,6
28. Mazurkiewicz A. 0 0 1 1 0 2 4 3500,0 0,0 875,0
29. Cyrkler N. 0 0 1 0 1 0 2 1875,0 0,0 937,5
30. Matuský L. 0 0 1 0 0 2 3 2400,0 0,0 800,0
31. Stromsky M. 0 0 1 0 0 0 1 3000,0 0,0 3000,0
32. Foret P. 0 0 1 0 0 0 1 2550,0 0,0 2550,0
33. Kumarbek Uulu T. 0 0 0 1 0 1 2 550,0 0,0 275,0
34. Kašny P. 0 0 0 1 0 1 2 1700,0 0,0 850,0
35. Dogdurbek Uulu K. 0 0 0 0 1 5 6 275,0 0,0 45,8
36. Pałczyński P. 0 0 0 0 1 2 3 800,0 0,0 266,7
37. Pantchev D. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
38. Tuma Petr 0 0 0 0 1 1 2 1000,0 0,0 500,0
39. Gil A. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
40. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
41. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
42. Pavliček J. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
43. Hendzel N. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
44. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
45. Rychlak J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
46. Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
29 29 29 29 28 106 250 493425,0

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 01.05.2022

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Sabatbekov D. 4 4 3 3 0 4 18 66750,0 22,2 3708,3
2. Reznikov A. 3 4 5 1 0 1 14 52300,0 21,4 3735,7
3. Turgaev A. 3 0 1 3 0 3 10 38750,0 30,0 3875,0
4. Kalysbek Uulu B. 2 0 1 2 6 7 18 21125,0 11,1 1173,6
5. Abaev S. 1 4 2 0 1 2 10 24975,0 10,0 2497,5
6. Grzybowski K. 1 1 1 3 2 2 10 15675,0 10,0 1567,5
7. Klochynskyi A. 1 1 1 0 1 2 6 18300,0 16,7 3050,0
8. Kamińska K. 1 1 0 0 2 2 6 13475,0 16,7 2245,8
9. Wyrzyk J. 1 0 1 1 1 5 9 13300,0 11,1 1477,8
10. Nowak Oskar 1 0 1 0 2 2 6 13925,0 16,7 2320,8
11. Mazur K. 1 0 0 1 1 1 4 9550,0 25,0 2387,5
12. Petryakov D. 1 0 0 1 0 0 2 9200,0 50,0 4600,0
13. Kardanov A. 1 0 0 0 0 3 4 8000,0 25,0 2000,0
14. Mura S. 0 3 1 3 1 8 16 18900,0 0,0 1181,3
15. Srnec M. 0 1 1 1 1 10 14 7100,0 0,0 507,1
16. Kozhomkulov U. 0 1 1 0 0 2 4 5700,0 0,0 1425,0
17. Zwolińska K. 0 1 0 0 0 0 1 3200,0 0,0 3200,0
18. Kabardov A. 0 0 1 1 0 7 9 2300,0 0,0 255,6
19. Cyrkler N. 0 0 1 0 1 0 2 1875,0 0,0 937,5
20. Kumarbek Uulu T. 0 0 0 1 0 1 2 550,0 0,0 275,0
21. Dogdurbek Uulu K. 0 0 0 0 1 5 6 275,0 0,0 45,8
22. Pantchev D. 0 0 0 0 1 1 2 400,0 0,0 200,0
23. Gil A. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
24. Mazurkiewicz A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
25. Kryszyłowicz M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
26. Mannanbek Uulu R. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
27. Sommer M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
21 21 21 21 21 75 180 345625,0