Kategoria: Jeźdźcy wg miejsc w gonitwach skakanych

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 11-11-2020

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Lovén N. 9 2 2 1 2 10 26 240000,00 34,62 9230,77
2. Složil P. jr 7 4 1 3 4 4 23 180000,00 30,43 7826,09
3. Odložil J. 3 6 1 3 1 4 18 100000,00 16,67 5555,56
4. Pastuszka D. 2 3 5 1 2 11 24 55500,00 8,33 2312,50
5. Matuský L. 2 3 1 1 1 7 15 112000,00 13,33 7466,67
6. Pałczyński P. 2 1 4 3 0 4 14 47000,00 14,29 3357,14
7. Novák M. 2 0 4 1 0 6 13 58500,00 15,38 4500,00
8. Benš R. 1 3 3 6 4 10 27 58500,00 3,70 2166,67
9. Tuma Petr 1 1 1 2 1 3 9 25000,00 11,11 2777,78
10. Stromsky M. 1 1 1 0 3 1 7 42000,00 14,29 6000,00
11. Peprna P. 1 0 0 1 1 9 12 16000,00 8,33 1333,33
12. Vyhnálek D. 0 3 0 0 1 1 5 17000,00 0,00 3400,00
13. Boyer T. 0 2 4 2 4 5 17 33000,00 0,00 1941,18
14. Reznikov A. 0 1 0 0 1 3 5 5000,00 0,00 1000,00
15. Myška J. 0 1 0 0 0 2 3 4000,00 0,00 1333,33
16. Roberts C. 0 0 1 2 3 6 12 20000,00 0,00 1666,67
17. Ryzhak O. 0 0 1 2 0 8 11 7000,00 0,00 636,36
18. Pastuszka T. 0 0 1 1 0 0 2 5000,00 0,00 2500,00
19. Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
20. Ohgren E. 0 0 0 1 2 3 6 6500,00 0,00 1083,33
21. Merienne A. 0 0 0 1 0 0 1 16000,00 0,00 16000,00
22. Čmiel A. 0 0 0 0 1 2 3 1000,00 0,00 333,33
23. Kabardov A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
24. Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
25. Borč J. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
26. Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
27. Vizilio A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
28. Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
29. Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
30. Kozhomkulov U. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
31 31 31 31 31 115 270 1052000,00

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 18-10-2020

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Lovén N. 6 1 2 1 1 10 21 205000,00 28,57 9761,90
2. Složil P. jr 5 4 1 3 2 3 18 158000,00 27,78 8777,78
3. Odložil J. 2 6 1 0 1 4 14 84000,00 14,29 6000,00
4. Pastuszka D. 2 3 3 1 2 8 19 49500,00 10,53 2605,26
5. Matuský L. 2 1 1 1 0 5 10 103000,00 20,00 10300,00
6. Pałczyński P. 2 0 4 3 0 3 12 43000,00 16,67 3583,33
7. Novák M. 2 0 4 1 0 6 13 58500,00 15,38 4500,00
8. Benš R. 1 3 3 3 3 9 22 51500,00 4,55 2340,91
9. Tuma Petr 1 1 1 2 1 3 9 25000,00 11,11 2777,78
10. Stromsky M. 1 1 1 0 3 1 7 42000,00 14,29 6000,00
11. Peprna P. 1 0 0 1 0 7 9 15000,00 11,11 1666,67
12. Vyhnálek D. 0 3 0 0 1 1 5 17000,00 0,00 3400,00
13. Boyer T. 0 1 2 2 4 5 14 23000,00 0,00 1642,86
14. Reznikov A. 0 1 0 0 1 3 5 5000,00 0,00 1000,00
15. Roberts C. 0 0 1 2 3 6 12 20000,00 0,00 1666,67
16. Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
17. Ryzhak O. 0 0 0 2 0 6 8 4000,00 0,00 500,00
18. Ohgren E. 0 0 0 1 2 3 6 6500,00 0,00 1083,33
19. Merienne A. 0 0 0 1 0 0 1 16000,00 0,00 16000,00
20. Pastuszka T. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
21. Čmiel A. 0 0 0 0 1 2 3 1000,00 0,00 333,33
22. Kabardov A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
23. Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
24. Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
25. Vizilio A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
26. Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
27. Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
28. Kozhomkulov U. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
29. Borč J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
25 25 25 25 25 99 224 932000,00

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 04-10-2020

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Složil P. jr 5 3 1 1 1 2 13 129000,00 38,46 9923,08
2. Lovén N. 4 1 1 1 1 8 16 140000,00 25,00 8750,00
3. Pałczyński P. 2 0 4 3 0 3 12 43000,00 16,67 3583,33
4. Novák M. 2 0 4 1 0 4 11 58500,00 18,18 5318,18
5. Odložil J. 1 5 1 0 1 4 12 42000,00 8,33 3500,00
6. Benš R. 1 3 3 3 2 6 18 49000,00 5,56 2722,22
7. Pastuszka D. 1 3 2 1 2 5 14 32000,00 7,14 2285,71
8. Matuský L. 1 1 1 1 0 2 6 23000,00 16,67 3833,33
9. Tuma P. 1 1 0 2 0 2 6 18000,00 16,67 3000,00
10. Stromsky M. 1 0 0 0 2 0 3 23000,00 33,33 7666,67
11. Peprna P. 1 0 0 0 0 5 6 10000,00 16,67 1666,67
12. Vyhnálek D. 0 2 0 0 1 1 4 9000,00 0,00 2250,00
13. Reznikov A. 0 1 0 0 1 3 5 5000,00 0,00 1000,00
14. Boyer T. 0 0 1 2 3 4 10 10000,00 0,00 1000,00
15. Roberts C. 0 0 1 0 3 4 8 6000,00 0,00 750,00
16. Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
17. Ryzhak O. 0 0 0 2 0 4 6 4000,00 0,00 666,67
18. Ohgren E. 0 0 0 1 2 3 6 6500,00 0,00 1083,33
19. Merienne A. 0 0 0 1 0 0 1 16000,00 0,00 16000,00
20. Pastuszka T. 0 0 0 1 0 0 1 2000,00 0,00 2000,00
21. Čmiel A. 0 0 0 0 1 2 3 1000,00 0,00 333,33
22. Kabardov A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
23. Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
24. Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
25. Vizilio A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
26. Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
27. Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
28. Kozhomkulov U. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
29. Borč J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
20 20 20 20 20 76 176 630000,00

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 13-09-2020

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Složil P. jr 4 2 1 1 0 1 9 114000,00 44,44 12666,67
2. Lovén N. 4 0 1 0 1 6 12 134000,00 33,33 11166,67
3. Pałczyński P. 2 0 4 3 0 2 11 43000,00 18,18 3909,09
4. Odložil J. 1 5 1 0 0 4 11 41000,00 9,09 3727,27
5. Benš R. 1 3 1 2 2 5 14 41000,00 7,14 2928,57
6. Pastuszka D. 1 3 1 1 1 3 10 28000,00 10,00 2800,00
7. Matuský L. 1 1 1 1 0 2 6 23000,00 16,67 3833,33
8. Novák M. 1 0 3 1 0 2 7 45500,00 14,29 6500,00
9. Stromsky M. 1 0 0 0 2 0 3 23000,00 33,33 7666,67
10. Tuma P. 0 1 0 2 0 1 4 8000,00 0,00 2000,00
11. Reznikov A. 0 1 0 0 1 3 5 5000,00 0,00 1000,00
12. Boyer T. 0 0 1 2 3 4 10 10000,00 0,00 1000,00
13. Roberts C. 0 0 1 0 3 4 8 6000,00 0,00 750,00
14. Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
15. Ohgren E. 0 0 0 1 2 3 6 6500,00 0,00 1083,33
16. Ryzhak O. 0 0 0 1 0 3 4 2000,00 0,00 500,00
17. Merienne A. 0 0 0 1 0 0 1 16000,00 0,00 16000,00
18. Čmiel A. 0 0 0 0 1 2 3 1000,00 0,00 333,33
19. Kabardov A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
20. Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
21. Peprna P. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
22. Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
23. Vizilio A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
24. Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
25. Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
26. Kozhomkulov U. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
27. Borč J. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
16 16 16 16 16 62 142 550000,00

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 16-08-2020

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1 Složil P. jr 2 1 0 0 0 1 4 24000,00 50,00 6000,00
2 Pałczyński P. 2 0 4 2 0 0 8 36000,00 25,00 4500,00
3 Lovén N. 2 0 0 0 1 5 8 21000,00 25,00 2625,00
4 Pastuszka D. 1 3 1 1 1 3 10 28000,00 10,00 2800,00
5 Odložil J. 1 2 1 0 0 3 7 21000,00 14,29 3000,00
6 Benš R. 1 2 0 1 1 3 8 21000,00 12,50 2625,00
7 Matuský L. 1 0 1 1 0 0 3 15000,00 33,33 5000,00
8 Tuma P. 0 1 0 2 0 1 4 8000,00 0,00 2000,00
9 Reznikov A. 0 1 0 0 1 3 5 5000,00 0,00 1000,00
10 Roberts C. 0 0 1 0 3 4 8 6000,00 0,00 750,00
11 Novák M. 0 0 1 0 0 1 2 3000,00 0,00 1500,00
12 Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
13 Boyer T. 0 0 0 2 1 4 7 5000,00 0,00 714,29
14 Ohgren E. 0 0 0 1 1 0 2 3000,00 0,00 1500,00
15 Čmiel A. 0 0 0 0 1 2 3 1000,00 0,00 333,33
16 Kabardov A. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
17 Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
18 Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
19 Ryzhak O. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
20 Vizilio A. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
21 Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
22 Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
10 10 10 10 10 44 94

Jeźdźcy według miejsc w gonitwach skakanych od 01-01-2020 do 05-07-2020

Lp. Jeździec Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw śr suma na start
1. Pałczyński P. 2 0 2 1 0 0 5 28000,00 40,00 5600,00
2. Pastuszka D. 1 2 1 0 1 0 5 22000,00 20,00 4400,00
3. Benš R. 1 1 0 0 0 2 4 14000,00 25,00 3500,00
4. Lovén N. 1 0 0 0 1 3 5 11000,00 20,00 2200,00
5. Odložil J. 0 2 0 0 0 2 4 8000,00 0,00 2000,00
6. Roberts C. 0 0 1 0 2 1 4 5000,00 0,00 1250,00
7. Kvapilová L. 0 0 1 0 0 0 1 3000,00 0,00 3000,00
8. Boyer T. 0 0 0 2 0 3 5 4000,00 0,00 800,00
9. Tuma P. 0 0 0 2 0 0 2 4000,00 0,00 2000,00
10. Reznikov A. 0 0 0 0 1 1 2 1000,00 0,00 500,00
11. Cherchi I. 0 0 0 0 0 3 3 0,00 0,00 0,00
12. Dygrýn D. 0 0 0 0 0 2 2 0,00 0,00 0,00
13. Kabardov A. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
14. Czech S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
15. Grzybowski K. 0 0 0 0 0 1 1 0,00 0,00 0,00
5 5 5 5 5 20 45 100000,00