Kategoria: Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej arch

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 08-07-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 4 4 5 5 2 11 31 81010
2 A. i R. Zielińscy 4 4 1 4 3 2 18 50980
3 S. Plavac 4 1 3 2 4 9 23 42300
4 Stilvi Compania Financiera S.A. 4 0 1 0 1 0 6 106450
5 SK Krasne 3 2 8 8 5 30 56 57460
6 R. Piwko 2 2 0 3 2 1 10 25400
7 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2 1 0 0 0 0 3 18000
8 R. Coleman 2 0 2 0 0 0 4 127240
9 Shadwell Estate Company Ltd 2 0 1 1 1 4 9 19075
10 A. Rafferty 2 0 1 0 1 0 4 18530
11 R. Reveillere i V. Teillard 2 0 1 0 0 0 3 81000
12 Irish National Stud 2 0 1 0 0 0 3 16100
13 Allevamento Gialloblu srl 2 0 1 0 0 0 3 29620
14 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 2 0 0 4 17750
15 S. Mladenovic 2 0 0 0 1 2 5 14875
16 A. Kirkham 2 0 0 0 1 0 3 20130
17 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 2 4 16500
18 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
19 SK Iwno 1 4 6 3 5 17 36 34375
20 Lincarne House Ltd 1 3 0 0 0 0 4 16500
21 Tally-Ho Stud 1 2 0 0 0 0 3 14100
22 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 0 0 0 3 15000
23 A. Sexton 1 2 0 0 0 0 3 16200
24 K. Mirpuri 1 1 1 2 1 5 11 27110
25 S. Ringler 1 1 1 1 0 0 4 13050
26 P. Tormey 1 1 1 0 0 1 4 13540
27 Haras du Quesnay 1 1 1 0 0 1 4 12900
28 Mr & Mrs R. Coffey 1 1 1 0 0 1 4 12000
29 Ecurie des Charmes 1 1 0 2 0 0 4 13550
30 M. i S. Wiśniewscy 1 1 0 1 1 0 4 11700
31 Mr & Mrs D. Yates 1 1 0 1 0 0 3 11500
32 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
33 K. & Mrs Cullen 1 1 0 1 0 0 3 20700
34 J. & J. Waldron 1 1 0 0 1 1 4 12250
35 J. Mcdonald 1 1 0 0 1 1 4 10875
36 A. Burke 1 1 0 0 1 0 3 11550
37 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 1 0 0 0 5 7 10500
38 A. Loughlin 1 1 0 0 0 1 3 10500
39 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 1 3 10500
40 W. Saniewski 1 1 0 0 0 1 3 10500
41 Ch. Barel 1 1 0 0 0 1 3 10500
42 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 1 3 37000
43 J. i M. Banahan 1 1 0 0 0 1 3 10500
44 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
45 G. Smith 1 0 3 0 1 1 6 12750
46 Degmer Ltd 1 0 2 0 0 0 3 25200
47 J. Traka 1 0 1 1 1 8 12 33245
48 E. Schmid 1 0 1 1 1 0 4 11210
49 SK Napajedla 1 0 1 1 0 3 6 30000
50 J. Wallace 1 0 1 1 0 1 4 9900
51 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 1 0 0 3 9400
52 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 2 0 4 12950
53 K. Szumiński 1 0 1 0 1 5 8 21875
54 D. Mitrovic 1 0 1 0 1 2 5 9500
55 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 1 0 1 1 4 15350
56 J. Foley 1 0 1 0 1 0 3 11175
57 J. Brennan 1 0 1 0 0 1 3 9000
58 T. & H. Russell 1 0 1 0 0 1 3 26000
59 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 1 3 44600
60 A. Nunez 1 0 1 0 0 1 3 9000
61 K. Al Bahou 1 0 1 0 0 0 2 9000
62 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
63 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 1 0 0 0 2 30800
64 Haras du Mezeray 1 0 0 2 1 0 4 9375
65 P. Szmigiel 1 0 0 2 0 0 3 9800
66 Sherborough Developments Co Ltd 1 0 0 2 0 0 3 8812,5
67 Haras d’Haspel 1 0 0 2 0 0 3 23900
68 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 2 4 8 11775
69 E.A.R.L. Elevage des Loges 1 0 0 0 1 1 3 7875
70 P. Despouy 1 0 0 0 1 0 2 7875
71 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
72 Deer Forest Stud 1 0 0 0 1 0 2 9450
73 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
74 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500
75 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 2 3 9000
76 B. Olkowska 1 0 0 0 0 2 3 9000
77 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 7000
78 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 0 0 2 3 7500
79 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
80 P. J. Connolly 1 0 0 0 0 0 1 9000
81 P. & S. Fortune 1 0 0 0 0 0 1 9000
82 F. Dunne 1 0 0 0 0 0 1 9000
83 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
84 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
85 F. Cousins 1 0 0 0 0 0 1 9000
86 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
87 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
88 SK Moszna 0 5 2 5 8 18 38 33100
89 Fortbarrington Stud 0 3 0 0 0 0 3 10240
90 Ophelia’s Song Partnership 0 3 0 0 0 0 3 65200
91 M. O’Gorman 0 2 1 0 1 0 4 7950
92 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 2 5 7000
93 SK Widzów – A. Tyszko 0 2 0 0 1 1 4 7575
94 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 2 4 6000
95 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 2 4 6600
96 S. Jeffroy, AGB Agency 0 2 0 0 0 1 3 20000
97 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 2 0 0 0 0 2 29600
98 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
99 S. Penner 0 1 3 1 1 2 8 8625
100 W. J. Engel 0 1 3 0 2 2 8 10050
101 A. Naughton 0 1 3 0 0 0 4 7500
102 C., A. i S. Quellier 0 1 2 1 0 0 4 6750
103 R. Gorczyca 0 1 2 0 0 3 6 7200
104 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
105 Ringfort Stud 0 1 1 1 0 0 3 5250
106 Oceana Racing 0 1 1 1 0 0 3 5050
107 Kildaragh Stud 0 1 1 0 1 0 3 11040
108 Ch. Jouandou 0 1 1 0 1 0 3 4875
109 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 1 0 0 2 4 4800
110 SCA La Perrigne 0 1 1 0 0 1 3 5400
111 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
112 J. Hanly 0 1 1 0 0 0 2 4800
113 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
114 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
115 Le Thenney S.A. 0 1 0 2 0 1 4 4500
116 Ch. Moussay 0 1 0 1 1 1 4 9430
117 E. Gilert 0 1 0 1 1 1 4 4125
118 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 1 1 0 3 15600
119 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 1 0 3 4575
120 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 2 4 8240
121 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 1 0 2 4 3750
122 R. Berns 0 1 0 1 0 1 3 4500
123 P. F. Headon 0 1 0 1 0 0 2 3750
124 Nesco II 0 1 0 1 0 0 2 4500
125 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 1 0 0 2 3550
126 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 1 0 0 1 1 3 3375
127 T. Twomey 0 1 0 0 0 2 3 3200
128 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3600
129 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
130 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
131 M. Cullinane 0 1 0 0 0 0 1 3600
132 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
133 J. Kennedy 0 1 0 0 0 0 1 3600
134 Ennistown Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
135 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
136 Dunchurch Lodge Stud Company 0 1 0 0 0 0 1 3600
137 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
138 Copgrove Hall Stud 0 0 3 0 0 1 4 11240
139 A. Zieliński 0 0 2 0 5 5 12 5900
140 M. Pehu 0 0 2 0 0 1 3 3300
141 T. Sobierajski 0 0 1 3 0 0 4 3750
142 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 3150
143 Millennium Stud 0 0 1 1 1 5 8 4550
144 A. Curran 0 0 1 1 1 2 5 5590
145 HH Aga Khan 0 0 1 1 0 1 3 3500
146 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 1 3 5300
147 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
148 S. Guła 0 0 1 0 2 0 3 2250
149 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 2 4 2800
150 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 1 1 3 1875
151 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
152 K. Szymański 0 0 1 0 0 3 4 1500
153 Abdullah Ali Al Saif 0 0 1 0 0 2 3 1500
154 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
155 Aunty Ifl 0 0 1 0 0 1 2 1500
156 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800
157 Minch Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 1800
158 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
159 Tullpark Limited 0 0 1 0 0 0 1 1800
160 EARL Bois Hue 0 0 1 0 0 0 1 1800
161 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 3 0 0 3 2250
162 T. Ashley 0 0 0 2 2 2 6 4750
163 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 2 1 0 3 1875
164 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 1 0 3 1875
165 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 2 0 1 3 1312,5
166 T. Sieradzki 0 0 0 1 2 6 9 2900
167 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 4 6 1125
168 K. Robinson 0 0 0 1 1 2 4 1275
169 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 2 4 1125
170 O., Y., S. Varin 0 0 0 1 1 1 3 1450
171 M. Harms 0 0 0 1 1 1 3 2100
172 Storeway Ltd. 0 0 0 1 1 0 2 3500
173 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 5 6 900
174 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 3 4 750
175 Team Hogdala France 0 0 0 1 0 2 3 3000
176 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 2 3 1600
177 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 1 2 750
178 N. Kennedy 0 0 0 1 0 1 2 900
179 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
180 S. Weresiński 0 0 0 1 0 0 1 900
181 D. Curran 0 0 0 1 0 0 1 900
182 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
183 H. Łątka 0 0 0 1 0 0 1 900
184 Knockainey Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
185 Haras de Montaigu 0 0 0 1 0 0 1 900
186 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
187 O. Tricot 0 0 0 0 2 1 3 2150
188 W. Krzemiński 0 0 0 0 2 1 3 980
189 H. Ryan 0 0 0 0 2 1 3 750
190 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
191 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 4 5 375
192 L. Delany 0 0 0 0 1 2 3 2000
193 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
194 U. Zhussupov 0 0 0 0 1 2 3 375
195 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
196 A. Wyrzyk 0 0 0 0 1 0 1 450
197 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
198 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
199 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
200 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
201 Un Prz we Wrocławiu 0 0 0 0 1 0 1 450
202 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
203 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 5 5 0
204 R. Sumiła 0 0 0 0 0 4 4 0
205 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 3 3 0
206 P. Drutowski 0 0 0 0 0 3 3 0
207 M. Poland 0 0 0 0 0 3 3 0
208 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 3 3 0
209 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
210 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 3 3 0
211 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 3 3 0
212 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 3 3 0
213 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
214 Pier House Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
215 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
216 A. Mika 0 0 0 0 0 2 2 0
217 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
218 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
219 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 2 2 0
220 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
221 Barronstown Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
222 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 2 2 0
223 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
224 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
225 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
226 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
227 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
228 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
229 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
230 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
231 Ecurie Jema 0 0 0 0 0 1 1 0
232 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
233 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
234 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
235 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
236 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
237 Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
238 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
239 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
240 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
241 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 0 1 1 0
242 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
243 Ecurie Altima 0 0 0 0 0 1 1 0
244 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
245 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
246 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
247 H. Devin 0 0 0 0 0 1 1 0
248 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
114 114 113 115 109 363 928 2396525

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 01-07-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 4 3 1 4 2 1 15 47530
2 SK Krasne 3 2 7 8 5 27 52 55960
3 S. Plavac 3 1 3 2 2 7 18 32475
4 Stilvi Compania Financiera S.A. 3 0 0 0 1 0 4 77450
5 SK Golejewko 2 4 5 5 2 11 29 64510
6 R. Piwko 2 2 0 3 2 1 10 25400
7 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2 1 0 0 0 0 3 18000
8 A. Rafferty 2 0 1 0 1 0 4 18530
9 Allevamento Gialloblu srl 2 0 1 0 0 0 3 29620
10 Irish National Stud 2 0 1 0 0 0 3 16100
11 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 2 0 0 4 17750
12 Shadwell Estate Company Ltd 2 0 0 1 1 4 8 17275
13 S. Mladenovic 2 0 0 0 1 2 5 14875
14 A. Kirkham 2 0 0 0 1 0 3 20130
15 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
16 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 1 3 16500
17 SK Iwno 1 4 5 3 5 14 32 32875
18 Tally-Ho Stud 1 2 0 0 0 0 3 14100
19 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 0 0 0 3 15000
20 A. Sexton 1 2 0 0 0 0 3 16200
21 P. Tormey 1 1 1 0 0 1 4 13540
22 Mr & Mrs R. Coffey 1 1 1 0 0 1 4 12000
23 Ecurie des Charmes 1 1 0 2 0 0 4 13550
24 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
25 S. Ringler 1 1 0 1 0 0 3 11250
26 J. Mcdonald 1 1 0 0 1 1 4 10875
27 J. & J. Waldron 1 1 0 0 1 0 3 12250
28 A. Burke 1 1 0 0 1 0 3 11550
29 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 1 0 0 0 3 5 10500
30 Ch. Barel 1 1 0 0 0 1 3 10500
31 A. Loughlin 1 1 0 0 0 1 3 10500
32 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 1 3 10500
33 W. Saniewski 1 1 0 0 0 1 3 10500
34 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
35 J. i M. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 10500
36 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
37 G. Smith 1 0 3 0 1 1 6 12750
38 Degmer Ltd 1 0 2 0 0 0 3 25200
39 R. Coleman 1 0 2 0 0 0 3 27240
40 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
41 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 1 0 0 3 9400
42 J. Wallace 1 0 1 1 0 0 3 9900
43 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 2 0 4 12950
44 K. Szumiński 1 0 1 0 1 4 7 21875
45 D. Mitrovic 1 0 1 0 1 2 5 9500
46 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 1 0 1 0 3 15350
47 J. Foley 1 0 1 0 1 0 3 11175
48 E. Schmid 1 0 1 0 1 0 3 10150
49 J. Brennan 1 0 1 0 0 1 3 9000
50 A. Nunez 1 0 1 0 0 1 3 9000
51 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 1 3 9300
52 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
53 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
54 K. Al Bahou 1 0 1 0 0 0 2 9000
55 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 1 0 0 0 2 27000
56 Haras du Mezeray 1 0 0 2 1 0 4 9375
57 Sherborough Developments Co Ltd 1 0 0 2 0 0 3 8812,5
58 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 2 3 7 11775
59 Haras d’Haspel 1 0 0 1 0 0 2 13900
60 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 0 2 8900
61 Mr & Mrs D. Yates 1 0 0 1 0 0 2 7900
62 E.A.R.L. Elevage des Loges 1 0 0 0 1 1 3 7875
63 P. Despouy 1 0 0 0 1 0 2 7875
64 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
65 Deer Forest Stud 1 0 0 0 1 0 2 9450
66 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
67 B. Olkowska 1 0 0 0 0 2 3 9000
68 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 7000
69 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500
70 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 0 0 1 2 7500
71 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
72 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 20000
73 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
74 F. Cousins 1 0 0 0 0 0 1 9000
75 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
76 P. & S. Fortune 1 0 0 0 0 0 1 9000
77 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
78 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
79 F. Dunne 1 0 0 0 0 0 1 9000
80 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
81 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
82 SK Moszna 0 4 2 4 7 15 32 25900
83 Lincarne House Ltd 0 3 0 0 0 0 3 9000
84 M. O’Gorman 0 2 1 0 1 0 4 7950
85 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 1 4 7000
86 SK Widzów – A. Tyszko 0 2 0 0 1 1 4 7575
87 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 2 4 6600
88 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 1 3 6000
89 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
90 Fortbarrington Stud 0 2 0 0 0 0 2 6000
91 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
92 A. Naughton 0 1 3 0 0 0 4 7500
93 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
94 K. Mirpuri 0 1 1 2 1 4 9 18110
95 Oceana Racing 0 1 1 1 0 0 3 5050
96 Ringfort Stud 0 1 1 1 0 0 3 5250
97 C., A. i S. Quellier 0 1 1 1 0 0 3 5250
98 Ch. Jouandou 0 1 1 0 1 0 3 4875
99 SCA La Perrigne 0 1 1 0 0 1 3 5400
100 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 1 0 0 1 3 4800
101 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
102 Kildaragh Stud 0 1 1 0 0 0 2 6040
103 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
104 J. Hanly 0 1 1 0 0 0 2 4800
105 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
106 Le Thenney S.A. 0 1 0 2 0 1 4 4500
107 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 1 0 3 4575
108 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 1 0 2 4 3750
109 Ch. Moussay 0 1 0 1 0 1 3 8900
110 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 1 3 8240
111 P. F. Headon 0 1 0 1 0 0 2 3750
112 Nesco II 0 1 0 1 0 0 2 4500
113 K. & Mrs Cullen 0 1 0 1 0 0 2 10100
114 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 0 0 2 3750
115 E. Gilert 0 1 0 0 1 1 3 3375
116 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 10200
117 R. Gorczyca 0 1 0 0 0 3 4 3600
118 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3600
119 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
120 T. Twomey 0 1 0 0 0 2 3 3200
121 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
122 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 0 0 0 1 2 8000
123 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
124 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
125 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
126 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
127 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
128 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
129 Ennistown Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
130 M. Cullinane 0 1 0 0 0 0 1 3600
131 J. Kennedy 0 1 0 0 0 0 1 3600
132 S. Penner 0 0 3 1 1 2 7 5625
133 W. J. Engel 0 0 3 0 1 2 6 6075
134 A. Zieliński 0 0 2 0 4 5 11 5450
135 M. Pehu 0 0 2 0 0 1 3 3300
136 Copgrove Hall Stud 0 0 2 0 0 1 3 9120
137 T. Sobierajski 0 0 1 3 0 0 4 3750
138 G. & A. Corry 0 0 1 2 0 0 3 3150
139 J. Traka 0 0 1 1 1 8 11 3245
140 Millennium Stud 0 0 1 1 1 3 6 4550
141 A. Curran 0 0 1 1 1 1 4 5590
142 HH Aga Khan 0 0 1 1 0 1 3 3500
143 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
144 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
145 S. Guła 0 0 1 0 2 0 3 2250
146 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 2 4 2800
147 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
148 K. Szymański 0 0 1 0 0 2 3 1500
149 Abdullah Ali Al Saif 0 0 1 0 0 2 3 1500
150 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
151 Aunty Ifl 0 0 1 0 0 1 2 1500
152 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 1 2 1500
153 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800
154 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
155 EARL Bois Hue 0 0 1 0 0 0 1 1800
156 Minch Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 1800
157 T. Ashley 0 0 0 2 2 1 5 4750
158 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 1 0 3 1875
159 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 2 1 0 3 1875
160 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 2 0 1 3 1312,5
161 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 2 0 0 2 1500
162 T. Sieradzki 0 0 0 1 2 6 9 2900
163 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 4 6 1125
164 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 2 4 1125
165 K. Robinson 0 0 0 1 1 2 4 1275
166 M. Harms 0 0 0 1 1 1 3 2100
167 O., Y., S. Varin 0 0 0 1 1 1 3 1450
168 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 5 6 900
169 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 3 4 750
170 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 1 2 1600
171 N. Kennedy 0 0 0 1 0 1 2 900
172 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 1 2 750
173 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
174 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
175 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
176 Haras de Montaigu 0 0 0 1 0 0 1 900
177 H. Łątka 0 0 0 1 0 0 1 900
178 D. Curran 0 0 0 1 0 0 1 900
179 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
180 H. Ryan 0 0 0 0 2 1 3 750
181 W. Krzemiński 0 0 0 0 2 1 3 980
182 O. Tricot 0 0 0 0 2 0 2 2150
183 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
184 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 4 5 375
185 U. Zhussupov 0 0 0 0 1 2 3 375
186 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
187 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
188 L. Delany 0 0 0 0 1 1 2 2000
189 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 1 1 2 375
190 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
191 A. Wyrzyk 0 0 0 0 1 0 1 450
192 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
193 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
194 Un Prz we Wrocławiu 0 0 0 0 1 0 1 450
195 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
196 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
197 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 5 5 0
198 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 3 3 0
199 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 3 3 0
200 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 3 3 0
201 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
202 R. Sumiła 0 0 0 0 0 3 3 0
203 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 3 3 0
204 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 3 3 0
205 P. Drutowski 0 0 0 0 0 3 3 0
206 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 2 2 0
207 Pier House Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
208 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
209 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
210 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 2 2 0
211 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
212 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
213 M. Poland 0 0 0 0 0 2 2 0
214 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
215 A. Mika 0 0 0 0 0 2 2 0
216 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
217 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
218 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
219 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 2 2 0
220 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
221 Barronstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
222 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
223 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
224 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
225 H. Devin 0 0 0 0 0 1 1 0
226 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
227 Ecurie Jema 0 0 0 0 0 1 1 0
228 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
229 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
230 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
231 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
232 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
233 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
234 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
235 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
236 Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
237 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
238 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 0 1 1 0
239 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
240 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
241 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
242 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
102 102 101 103 98 318 824 1938300

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 24-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 4 2 1 3 2 1 13 43030
2 SK Krasne 3 2 6 7 5 25 48 53710
3 S. Plavac 3 1 3 1 2 7 17 31575
4 Stilvi Compania Financiera S.A. 3 0 0 0 1 0 4 77450
5 SK Golejewko 2 3 5 5 2 10 27 61510
6 R. Piwko 2 2 0 3 2 1 10 25400
7 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2 1 0 0 0 0 3 18000
8 Irish National Stud 2 0 1 0 0 0 3 16100
9 Allevamento Gialloblu srl 2 0 1 0 0 0 3 29620
10 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 2 0 0 4 17750
11 Shadwell Estate Company Ltd 2 0 0 1 1 3 7 17275
12 S. Mladenovic 2 0 0 0 1 2 5 14875
13 A. Kirkham 2 0 0 0 1 0 3 20130
14 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
15 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 1 3 16500
16 SK Iwno 1 4 5 3 4 13 30 32425
17 Tally-Ho Stud 1 2 0 0 0 0 3 14100
18 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
19 S. Ringler 1 1 0 1 0 0 3 11250
20 J. & J. Waldron 1 1 0 0 1 0 3 12250
21 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 1 0 0 0 3 5 10500
22 W. Saniewski 1 1 0 0 0 1 3 10500
23 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 1 3 10500
24 P. Tormey 1 1 0 0 0 1 3 11740
25 Ch. Barel 1 1 0 0 0 1 3 10500
26 J. i M. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 10500
27 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
28 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
29 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
30 G. Smith 1 0 2 0 1 1 5 10950
31 R. Coleman 1 0 2 0 0 0 3 27240
32 Degmer Ltd 1 0 2 0 0 0 3 25200
33 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
34 J. Wallace 1 0 1 1 0 0 3 9900
35 K. Szumiński 1 0 1 0 1 3 6 21875
36 D. Mitrovic 1 0 1 0 1 2 5 9500
37 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 1 0 3 12500
38 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 1 0 1 0 3 15350
39 A. Rafferty 1 0 1 0 1 0 3 9530
40 E. Schmid 1 0 1 0 1 0 3 10150
41 J. Brennan 1 0 1 0 0 1 3 9000
42 A. Nunez 1 0 1 0 0 1 3 9000
43 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 1 3 9300
44 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 0 0 0 2 8500
45 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 1 0 0 0 2 27000
46 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
47 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
48 Ecurie des Charmes 1 0 0 2 0 0 3 10550
49 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 2 3 7 11775
50 Mr & Mrs D. Yates 1 0 0 1 0 0 2 7900
51 Haras d’Haspel 1 0 0 1 0 0 2 13900
52 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 0 2 8900
53 J. Mcdonald 1 0 0 0 1 1 3 7875
54 J. Foley 1 0 0 0 1 0 2 9375
55 P. Despouy 1 0 0 0 1 0 2 7875
56 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
57 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
58 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
59 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 7000
60 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500
61 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 0 0 1 2 7500
62 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
63 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 20000
64 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
65 F. Cousins 1 0 0 0 0 0 1 9000
66 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
67 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
68 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
69 P. & S. Fortune 1 0 0 0 0 0 1 9000
70 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
71 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
72 SK Moszna 0 4 2 4 5 13 28 25075
73 Lincarne House Ltd 0 3 0 0 0 0 3 9000
74 M. O’Gorman 0 2 1 0 0 0 3 7500
75 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 1 4 7000
76 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 1 3 6000
77 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6600
78 Fortbarrington Stud 0 2 0 0 0 0 2 6000
79 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
80 A. Sexton 0 2 0 0 0 0 2 7200
81 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 2 0 0 0 0 2 6000
82 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
83 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
84 A. Naughton 0 1 2 0 0 0 3 6000
85 K. Mirpuri 0 1 1 2 1 3 8 18110
86 C., A. i S. Quellier 0 1 1 1 0 0 3 5250
87 Ringfort Stud 0 1 1 1 0 0 3 5250
88 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 1 0 0 1 3 4800
89 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 1 3 4500
90 Kildaragh Stud 0 1 1 0 0 0 2 6040
91 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
92 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4500
93 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
94 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
95 Ch. Moussay 0 1 0 1 0 1 3 8900
96 Le Thenney S.A. 0 1 0 1 0 1 3 3750
97 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 1 3 8240
98 Oceana Racing 0 1 0 1 0 0 2 3550
99 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 0 0 2 3750
100 K. & Mrs Cullen 0 1 0 1 0 0 2 10100
101 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 0 0 2 4200
102 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 1 3 3975
103 E. Gilert 0 1 0 0 1 1 3 3375
104 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 10200
105 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
106 T. Twomey 0 1 0 0 0 2 3 3200
107 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3600
108 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 0 0 0 1 2 8000
109 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 1 2 3600
110 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
111 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
112 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
113 M. Cullinane 0 1 0 0 0 0 1 3600
114 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
115 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
116 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
117 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
118 J. Kennedy 0 1 0 0 0 0 1 3600
119 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
120 S. Penner 0 0 3 1 0 2 6 5250
121 W. J. Engel 0 0 3 0 1 2 6 6075
122 Copgrove Hall Stud 0 0 2 0 0 1 3 9120
123 M. Pehu 0 0 2 0 0 1 3 3300
124 T. Sobierajski 0 0 1 3 0 0 4 3750
125 J. Traka 0 0 1 1 1 8 11 3245
126 Millennium Stud 0 0 1 1 1 3 6 4550
127 A. Curran 0 0 1 1 1 1 4 5590
128 HH Aga Khan 0 0 1 1 0 1 3 3500
129 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
130 G. & A. Corry 0 0 1 1 0 0 2 2250
131 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
132 A. Zieliński 0 0 1 0 4 5 10 3650
133 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 2 4 2800
134 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
135 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800
136 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 1 2 1500
137 Aunty Ifl 0 0 1 0 0 1 2 1500
138 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
139 K. Szymański 0 0 1 0 0 1 2 1500
140 EARL Bois Hue 0 0 1 0 0 0 1 1800
141 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
142 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
143 K. Al Bahou 0 0 1 0 0 0 1 1500
144 T. Ashley 0 0 0 2 2 1 5 4750
145 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 1 0 3 1875
146 Haras du Mezeray 0 0 0 2 1 0 3 1875
147 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 2 0 0 2 1312,5
148 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 2 0 0 2 1500
149 T. Sieradzki 0 0 0 1 2 6 9 2900
150 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 1 1 4 6 1125
151 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 1 3 1125
152 M. Harms 0 0 0 1 1 1 3 2100
153 K. Robinson 0 0 0 1 1 1 3 1275
154 O., Y., S. Varin 0 0 0 1 1 1 3 1450
155 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 1 1 0 2 1125
156 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 3 4 900
157 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 2 3 750
158 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 2 3 750
159 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 1 0 1 2 562,5
160 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 1 2 1600
161 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 1 2 750
162 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
163 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
164 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
165 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
166 H. Łątka 0 0 0 1 0 0 1 900
167 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
168 D. Curran 0 0 0 1 0 0 1 900
169 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
170 H. Ryan 0 0 0 0 2 0 2 750
171 O. Tricot 0 0 0 0 2 0 2 2150
172 S. Guła 0 0 0 0 2 0 2 750
173 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 4 5 375
174 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
175 L. Delany 0 0 0 0 1 1 2 2000
176 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
177 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 1 1 2 375
178 W. Krzemiński 0 0 0 0 1 1 2 530
179 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
180 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
181 A. Wyrzyk 0 0 0 0 1 0 1 450
182 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
183 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
184 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
185 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
186 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
187 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 4 4 0
188 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 3 3 0
189 R. Sumiła 0 0 0 0 0 3 3 0
190 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 3 3 0
191 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
192 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 3 3 0
193 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 3 3 0
194 P. Drutowski 0 0 0 0 0 3 3 0
195 B. Olkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
196 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
197 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
198 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
199 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
200 M. Poland 0 0 0 0 0 2 2 0
201 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 2 2 0
202 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
203 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
204 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
205 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
206 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
207 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
208 A. Mika 0 0 0 0 0 2 2 0
209 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
210 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
211 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
212 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
213 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
214 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
215 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
216 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
217 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
218 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
219 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
220 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
221 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
222 H. Devin 0 0 0 0 0 1 1 0
223 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
224 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
225 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
226 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
227 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
228 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
229 Barronstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
230 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
231 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
232 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
233 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
234 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
91 91 90 92 87 291 742 1778175

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 17-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 S. Plavac 3 1 3 1 2 7 17 31575
2 A. i R. Zielińscy 3 1 0 3 2 1 10 30430
3 Stilvi Compania Financiera S.A. 3 0 0 0 1 0 4 77450
4 SK Krasne 2 2 5 6 3 23 41 42910
5 SK Golejewko 2 2 4 4 1 10 23 54835
6 Shadwell Estate Company Ltd 2 0 0 1 1 3 7 17275
7 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 1 0 0 3 15750
8 A. Kirkham 2 0 0 0 1 0 3 20130
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 1 3 16500
10 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
11 Tally-Ho Stud 1 2 0 0 0 0 3 14100
12 SK Iwno 1 1 4 3 4 12 25 21925
13 R. Piwko 1 1 0 3 2 1 8 15600
14 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
15 J. & J. Waldron 1 1 0 0 1 0 3 12250
16 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 1 0 0 0 3 5 10500
17 P. Tormey 1 1 0 0 0 1 3 11740
18 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 1 3 10500
19 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
20 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
21 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 1 0 0 0 0 2 10500
22 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
23 J. i M. Banahan 1 1 0 0 0 0 2 10500
24 Ch. Barel 1 1 0 0 0 0 2 10500
25 G. Smith 1 0 2 0 1 1 5 10950
26 Degmer Ltd 1 0 2 0 0 0 3 25200
27 R. Coleman 1 0 2 0 0 0 3 27240
28 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
29 J. Wallace 1 0 1 1 0 0 3 9900
30 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 1 0 3 12500
31 E. Schmid 1 0 1 0 1 0 3 10150
32 A. Rafferty 1 0 1 0 1 0 3 9530
33 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 1 0 1 0 3 15350
34 D. Mitrovic 1 0 1 0 0 2 4 8800
35 A. Nunez 1 0 1 0 0 1 3 9000
36 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 1 3 9300
37 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 0 0 0 2 8500
38 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 1 0 0 0 2 27000
39 Allevamento Gialloblu srl 1 0 1 0 0 0 2 9620
40 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
41 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
42 Irish National Stud 1 0 1 0 0 0 2 9100
43 Ecurie des Charmes 1 0 0 2 0 0 3 10550
44 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 1 3 6 11400
45 Haras d’Haspel 1 0 0 1 0 0 2 13900
46 Mr & Mrs D. Yates 1 0 0 1 0 0 2 7900
47 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 0 2 8900
48 K. Szumiński 1 0 0 0 1 3 5 20375
49 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7875
50 J. Mcdonald 1 0 0 0 1 1 3 7875
51 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
52 J. Foley 1 0 0 0 1 0 2 9375
53 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
54 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
55 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 2 3 7500
56 T. Rejman 1 0 0 0 0 1 2 7000
57 W. Saniewski 1 0 0 0 0 1 2 7500
58 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 0 0 1 2 7500
59 J. Brennan 1 0 0 0 0 1 2 7500
60 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 20000
61 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
62 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
63 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
64 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
65 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
66 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
67 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
68 SK Moszna 0 3 2 3 5 12 25 20875
69 Lincarne House Ltd 0 3 0 0 0 0 3 9000
70 M. O’Gorman 0 2 1 0 0 0 3 7500
71 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 1 4 7000
72 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6600
73 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 1 3 6000
74 A. Sexton 0 2 0 0 0 0 2 7200
75 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
76 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 2 0 0 0 0 2 6000
77 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
78 Fortbarrington Stud 0 2 0 0 0 0 2 6000
79 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
80 A. Naughton 0 1 2 0 0 0 3 6000
81 K. Mirpuri 0 1 1 2 1 3 8 18110
82 C., A. i S. Quellier 0 1 1 1 0 0 3 5250
83 Ringfort Stud 0 1 1 1 0 0 3 5250
84 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 1 3 4500
85 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 1 0 0 1 3 4800
86 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
87 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
88 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
89 Ch. Jouandou 0 1 1 0 0 0 2 4500
90 Kildaragh Stud 0 1 1 0 0 0 2 6040
91 Le Thenney S.A. 0 1 0 1 0 1 3 3750
92 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 1 3 8240
93 K. & Mrs Cullen 0 1 0 1 0 0 2 10100
94 Oceana Racing 0 1 0 1 0 0 2 3550
95 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 0 0 2 4200
96 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 0 0 2 3750
97 S. Ringler 0 1 0 1 0 0 2 3750
98 E. Gilert 0 1 0 0 1 1 3 3375
99 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 1 3 3975
100 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 10200
101 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 3600
102 T. Twomey 0 1 0 0 0 2 3 3200
103 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
104 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
105 R. Berns 0 1 0 0 0 1 2 3600
106 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 0 0 0 1 2 8000
107 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 1 2 3600
108 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
109 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
110 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
111 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
112 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
113 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
114 S. Penner 0 0 2 1 0 2 5 3750
115 W. J. Engel 0 0 2 0 1 2 5 3975
116 Copgrove Hall Stud 0 0 2 0 0 1 3 9120
117 M. Pehu 0 0 2 0 0 1 3 3300
118 T. Sobierajski 0 0 1 2 0 0 3 3000
119 Millennium Stud 0 0 1 1 1 3 6 4550
120 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
121 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
122 G. & A. Corry 0 0 1 1 0 0 2 2250
123 J. Traka 0 0 1 0 1 8 10 2495
124 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 1 3 2800
125 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
126 HH Aga Khan 0 0 1 0 0 1 2 2100
127 K. Szymański 0 0 1 0 0 1 2 1500
128 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
129 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 1 2 1800
130 Aunty Ifl 0 0 1 0 0 1 2 1500
131 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 1 2 1500
132 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
133 K. Al Bahou 0 0 1 0 0 0 1 1500
134 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
135 T. Ashley 0 0 0 2 2 1 5 4750
136 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 1 0 3 1875
137 Haras du Mezeray 0 0 0 2 1 0 3 1875
138 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 2 0 0 2 1500
139 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 2 0 0 2 1312,5
140 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 4 6 2200
141 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 1 3 1125
142 K. Robinson 0 0 0 1 1 1 3 1275
143 A. Curran 0 0 0 1 1 1 3 1590
144 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 1 1 0 2 1125
145 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 3 4 900
146 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 1 0 2 3 750
147 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 2 3 750
148 M. Harms 0 0 0 1 0 1 2 1400
149 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 1 2 900
150 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
151 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 1 0 1 2 562,5
152 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 1 2 1600
153 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
154 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
155 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
156 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
157 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
158 A. Zieliński 0 0 0 0 4 5 9 2150
159 H. Ryan 0 0 0 0 2 0 2 750
160 S. Guła 0 0 0 0 2 0 2 750
161 O. Tricot 0 0 0 0 2 0 2 2150
162 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
163 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 4 5 375
164 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 3 4 375
165 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
166 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
167 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
168 L. Delany 0 0 0 0 1 1 2 2000
169 W. Krzemiński 0 0 0 0 1 1 2 530
170 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 700
171 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 1 1 2 375
172 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
173 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
174 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
175 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
176 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 375
177 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
178 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
179 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 4 4 0
180 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 3 3 0
181 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
182 R. Sumiła 0 0 0 0 0 3 3 0
183 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
184 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
185 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
186 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
187 A. Mika 0 0 0 0 0 2 2 0
188 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
189 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
190 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 2 2 0
191 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
192 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
193 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 2 2 0
194 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
195 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
196 M. Poland 0 0 0 0 0 2 2 0
197 B. Olkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
198 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 2 2 0
199 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 2 2 0
200 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
201 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
202 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
203 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
204 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
205 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
206 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
207 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
208 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
209 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
210 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
211 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
212 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
213 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
214 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
215 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
216 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
217 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
218 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
219 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
220 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
221 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
222 Barronstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
223 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
224 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
225 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
80 80 79 81 79 275 674 1605875

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 10-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 3 1 0 3 2 1 10 30430
2 SK Krasne 2 2 5 5 3 21 38 41850
3 SK Golejewko 2 2 4 4 1 8 21 54835
4 S. Plavac 2 1 2 1 2 4 12 22575
5 S. Gruszka i M. Biały 2 0 0 1 0 0 3 15750
6 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 1 3 19600
7 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 1 3 16500
8 SK Iwno 1 1 4 3 3 11 23 21550
9 R. Piwko 1 1 0 3 2 1 8 15600
10 Ecurie Normandie Pur Sang 1 1 0 1 0 0 3 15900
11 Ch. Barel 1 1 0 0 0 0 2 10500
12 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 0 2 10500
13 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 1 0 0 0 0 2 10500
14 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
15 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
16 Tally-Ho Stud 1 1 0 0 0 0 2 10500
17 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
18 G. Smith 1 0 2 0 0 1 4 10500
19 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
20 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 1 0 3 12500
21 D. Mitrovic 1 0 1 0 0 1 3 8800
22 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 0 2 9300
23 A. Nunez 1 0 1 0 0 0 2 9000
24 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
25 J. Wallace 1 0 1 0 0 0 2 9000
26 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 1 0 0 0 2 27000
27 Allevamento Gialloblu srl 1 0 1 0 0 0 2 9620
28 Irish National Stud 1 0 1 0 0 0 2 9100
29 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 1 0 1 0 0 0 2 8500
30 M. Bober 1 0 1 0 0 0 2 9100
31 A. Rafferty 1 0 1 0 0 0 2 9000
32 Degmer Ltd 1 0 1 0 0 0 2 18600
33 E. Schmid 1 0 1 0 0 0 2 9000
34 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 1 1 3 6 8275
35 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 0 3 5 9750
36 Mr & Mrs D. Yates 1 0 0 1 0 0 2 7900
37 P. Szmigiel 1 0 0 1 0 0 2 8900
38 Ecurie des Charmes 1 0 0 1 0 0 2 8250
39 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7875
40 J. Mcdonald 1 0 0 0 1 1 3 7875
41 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 1 0 2 10750
42 Stilvi Compania Financiera S.A. 1 0 0 0 1 0 2 35450
43 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
44 K. Rabiej 1 0 0 0 1 0 2 7700
45 J. Foley 1 0 0 0 1 0 2 9375
46 A. Kirkham 1 0 0 0 1 0 2 9530
47 K. Szumiński 1 0 0 0 0 3 4 20000
48 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 3 4 7000
49 W. Saniewski 1 0 0 0 0 1 2 7500
50 T. & H. Russell 1 0 0 0 0 1 2 20000
51 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
52 T. Rejman 1 0 0 0 0 1 2 7000
53 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
54 J. Brennan 1 0 0 0 0 1 2 7500
55 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 1 2 7500
56 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
57 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
58 Haras d’Haspel 1 0 0 0 0 0 1 10600
59 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
60 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
61 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
62 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
63 SK Moszna 0 3 2 3 4 10 22 20425
64 Lincarne House Ltd 0 3 0 0 0 0 3 9000
65 GR J. Zalewska 0 2 0 1 0 1 4 7000
66 P. i J. Richard 0 2 0 0 0 1 3 6000
67 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 0 0 0 1 3 6600
68 A. Sexton 0 2 0 0 0 0 2 7200
69 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
70 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
71 SK Kozienice 0 1 2 0 0 1 4 8800
72 A. Naughton 0 1 2 0 0 0 3 6000
73 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 1 3 4500
74 M. O’Gorman 0 1 1 0 0 0 2 4500
75 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
76 S. Connolly 0 1 1 0 0 0 2 12000
77 Kildaragh Stud 0 1 1 0 0 0 2 6040
78 C., A. i S. Quellier 0 1 1 0 0 0 2 4500
79 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
80 Le Thenney S.A. 0 1 0 1 0 1 3 3750
81 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 0 2 8240
82 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 1 0 0 2 4200
83 Oceana Racing 0 1 0 1 0 0 2 3550
84 S. Ringler 0 1 0 1 0 0 2 3750
85 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 1 3 3975
86 E. Gilert 0 1 0 0 1 1 3 3375
87 Newsells Park Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 10200
88 J. & J. Waldron 0 1 0 0 1 0 2 4750
89 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 0 0 0 2 3 3000
90 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 2 3 4240
91 T. Twomey 0 1 0 0 0 1 2 3200
92 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 1 2 3000
93 S. Jeffroy, AGB Agency 0 1 0 0 0 1 2 8000
94 E. Porębna 0 1 0 0 0 1 2 2800
95 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 3600
96 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
97 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
98 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
99 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
100 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
101 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
102 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3600
103 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
104 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
105 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
106 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
107 R. Coleman 0 0 2 0 0 0 2 4240
108 K. Mirpuri 0 0 1 2 1 2 6 4910
109 T. Sobierajski 0 0 1 2 0 0 3 3000
110 Millennium Stud 0 0 1 1 1 3 6 4550
111 S. Penner 0 0 1 1 0 2 4 2250
112 Ringfort Stud 0 0 1 1 0 0 2 2250
113 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
114 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
115 J. Traka 0 0 1 0 1 7 9 2495
116 W. J. Engel 0 0 1 0 1 2 4 2475
117 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 1 3 2800
118 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 3 4 1500
119 HH Aga Khan 0 0 1 0 0 1 2 2100
120 M. Pehu 0 0 1 0 0 1 2 1500
121 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 1 2 2100
122 Copgrove Hall Stud 0 0 1 0 0 1 2 7000
123 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 1 2 1500
124 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
125 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
126 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
127 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1500
128 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
129 K. Al Bahou 0 0 1 0 0 0 1 1500
130 T. Ashley 0 0 0 2 2 1 5 4750
131 Haras du Mezeray 0 0 0 2 1 0 3 1875
132 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 2 0 0 2 1312,5
133 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 0 0 2 1500
134 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 2 0 0 2 1500
135 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 4 6 2200
136 A. Curran 0 0 0 1 1 1 3 1590
137 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 0 2 1125
138 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 2 3 750
139 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 2 3 900
140 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
141 M. Harms 0 0 0 1 0 1 2 1400
142 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 1 2 1600
143 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 1 0 1 2 562,5
144 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 1 2 900
145 K. & Mrs Cullen 0 0 0 1 0 0 1 900
146 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
147 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
148 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
149 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
150 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
151 A. Zieliński 0 0 0 0 4 4 8 2150
152 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
153 H. Ryan 0 0 0 0 2 0 2 750
154 O. Tricot 0 0 0 0 2 0 2 2150
155 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 3 4 375
156 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 3 4 375
157 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
158 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 700
159 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
160 W. Krzemiński 0 0 0 0 1 1 2 530
161 K. Robinson 0 0 0 0 1 1 2 375
162 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
163 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
164 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
165 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
166 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
167 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 375
168 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
169 L. Delany 0 0 0 0 1 0 1 2000
170 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
171 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
172 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 7 7 0
173 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 3 3 0
174 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 3 3 0
175 G. Brady 0 0 0 0 0 3 3 0
176 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 2 2 0
177 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
178 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
179 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 2 2 0
180 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 2 2 0
181 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
182 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 2 2 0
183 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
184 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
185 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 2 2 0
186 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
187 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
188 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
189 R. Sumiła 0 0 0 0 0 2 2 0
190 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
191 E. Barbieri 0 0 0 0 0 2 2 0
192 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 2 2 0
193 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
194 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
195 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 0 0 1 1 0
196 M. Poland 0 0 0 0 0 1 1 0
197 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
198 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
199 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
201 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
202 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
203 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
205 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
206 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
207 R. Berns 0 0 0 0 0 1 1 0
208 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
209 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
210 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
211 B. Olkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
212 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
213 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
214 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
215 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
216 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
217 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
218 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
219 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
220 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
221 Roundhill Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
222 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
223 V. Timoshenko 0 0 0 0 0 1 1 0
224 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
70 70 69 71 69 240 589 1392200

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 03-06-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Krasne 2 2 3 4 3 17 31 36850
2 SK Golejewko 2 2 3 4 1 4 16 52735
3 S. Plavac 2 1 1 1 1 4 10 20700
4 A. i R. Zielińscy 2 1 0 2 1 1 7 20180
5 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 0 2 19600
6 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 0 2 16500
7 R. Piwko 1 1 0 2 1 1 6 13500
8 Ch. Barel 1 1 0 0 0 0 2 10500
9 Tally-Ho Stud 1 1 0 0 0 0 2 10500
10 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 0 2 10500
11 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
12 Gestüt Karlshof 1 1 0 0 0 0 2 14000
13 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
14 G. Smith 1 0 2 0 0 1 4 10500
15 SK Napajedla 1 0 1 1 0 1 4 30000
16 D. Mitrovic 1 0 1 0 0 1 3 8800
17 A. Rafferty 1 0 1 0 0 0 2 9000
18 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
19 A. Nunez 1 0 1 0 0 0 2 9000
20 Irish National Stud 1 0 1 0 0 0 2 9100
21 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 0 2 9300
22 Degmer Ltd 1 0 1 0 0 0 2 18600
23 E. Schmid 1 0 1 0 0 0 2 9000
24 J. Wallace 1 0 1 0 0 0 2 9000
25 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 0 0 2 11500
26 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 0 2 4 9750
27 Ecurie des Charmes 1 0 0 1 0 0 2 8250
28 S. Gruszka i M. Biały 1 0 0 1 0 0 2 8250
29 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7875
30 A. Kirkham 1 0 0 0 1 0 2 9530
31 Stilvi Compania Financiera S.A. 1 0 0 0 1 0 2 35450
32 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
33 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 1 0 2 10750
34 K. Szumiński 1 0 0 0 0 2 3 20000
35 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 2 3 7000
36 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
37 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 1 2 7500
38 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
39 J. Brennan 1 0 0 0 0 1 2 7500
40 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
41 Haras de Saint Pair, M. Zerolo & E.Puerari 1 0 0 0 0 0 1 8000
42 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 10000
43 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
44 Allevamento Gialloblu srl 1 0 0 0 0 0 1 7500
45 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
46 M. Bober 1 0 0 0 0 0 1 7000
47 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
48 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 80000
49 Haras d’Haspel 1 0 0 0 0 0 1 10600
50 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 0 0 0 0 0 1 7500
51 SK Moszna 0 2 1 3 2 8 16 11425
52 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
53 P. i J. Łucki 0 2 0 0 0 0 2 5800
54 Lincarne House Ltd 0 2 0 0 0 0 2 6000
55 C., A. i S. Quellier 0 1 1 0 0 0 2 4500
56 A. Naughton 0 1 1 0 0 0 2 4500
57 K. Rybár 0 1 1 0 0 0 2 7000
58 M. O’Gorman 0 1 1 0 0 0 2 4500
59 Haras du Logis Saint Germain 0 1 1 0 0 0 2 6400
60 GR J. Zalewska 0 1 0 1 0 1 3 4200
61 Ecurie Normandie Pur Sang 0 1 0 1 0 0 2 5300
62 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 0 2 8240
63 S. Ringler 0 1 0 1 0 0 2 3750
64 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 0 2 3975
65 J. & J. Waldron 0 1 0 0 1 0 2 4750
66 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 0 0 0 2 3 3000
67 P. i J. Richard 0 1 0 0 0 1 2 3000
68 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 1 2 3000
69 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 4240
70 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 1 0 0 0 1 2 3600
71 E. Gilert 0 1 0 0 0 1 2 3000
72 Le Thenney S.A. 0 1 0 0 0 1 2 3000
73 T. Twomey 0 1 0 0 0 1 2 3200
74 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 3600
75 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 1 2 3000
76 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
77 E. Porębna 0 1 0 0 0 0 1 2800
78 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
79 A. Sexton 0 1 0 0 0 0 1 3600
80 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
81 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
82 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
83 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
84 S. Connolly 0 1 0 0 0 0 1 8000
85 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3600
86 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
87 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
88 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
89 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
90 SK Iwno 0 0 4 2 2 10 18 9925
91 SK Kozienice 0 0 2 0 0 1 3 6000
92 R. Coleman 0 0 2 0 0 0 2 4240
93 K. Mirpuri 0 0 1 2 1 2 6 4910
94 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
95 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
96 T. Sobierajski 0 0 1 1 0 0 2 2250
97 Ringfort Stud 0 0 1 1 0 0 2 2250
98 J. Traka 0 0 1 0 1 4 6 2495
99 W. J. Engel 0 0 1 0 1 2 4 2475
100 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 1 3 2800
101 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 2 3 1500
102 Copgrove Hall Stud 0 0 1 0 0 1 2 7000
103 M. Pehu 0 0 1 0 0 1 2 1500
104 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 2100
105 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1500
106 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 4000
107 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
108 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
109 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 0 0 1 0 0 0 1 1500
110 Kildaragh Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
111 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
112 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 0 1 1500
113 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
114 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 0 0 2 1500
115 T. Ashley 0 0 0 1 2 1 4 2750
116 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 3 5 2200
117 Millennium Stud 0 0 0 1 1 3 5 2750
118 Haras du Mezeray 0 0 0 1 1 0 2 1125
119 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 0 2 1125
120 S. Penner 0 0 0 1 0 2 3 750
121 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 1 2 900
122 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 750
123 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 1 2 900
124 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 1 2 2000
125 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
126 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
127 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
128 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
129 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 1 0 0 1 750
130 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
131 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 0 1 1600
132 K. & Mrs Cullen 0 0 0 1 0 0 1 900
133 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
134 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 1400
135 Oceana Racing 0 0 0 1 0 0 1 750
136 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 0 1 900
137 A. Zieliński 0 0 0 0 3 3 6 1450
138 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 2 0 2 2000
139 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 1 2 3 1000
140 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 2 3 375
141 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 700
142 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
143 K. Robinson 0 0 0 0 1 1 2 375
144 A. Curran 0 0 0 0 1 1 2 530
145 J. Mcdonald 0 0 0 0 1 1 2 375
146 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 1 2 700
147 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 375
148 L. Delany 0 0 0 0 1 0 1 2000
149 J. Foley 0 0 0 0 1 0 1 375
150 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
151 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
152 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
153 G. i L. Trincot 0 0 0 0 1 0 1 12000
154 O. Tricot 0 0 0 0 1 0 1 1000
155 K. Rabiej 0 0 0 0 1 0 1 700
156 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
157 H. Ryan 0 0 0 0 1 0 1 375
158 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
159 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
160 Newsells Park Stud Ltd 0 0 0 0 1 0 1 1000
161 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 375
162 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 5 5 0
163 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 3 3 0
164 R. Sumiła 0 0 0 0 0 2 2 0
165 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
166 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
167 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 2 2 4000
168 J. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
169 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
170 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 2 2 0
171 G. Brady 0 0 0 0 0 2 2 0
172 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
173 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 2 2 0
174 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 2 2 0
175 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
176 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
177 E. Farrelly 0 0 0 0 0 1 1 0
178 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 1 1 0
179 B. Olkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
180 W. Krzemiński 0 0 0 0 0 1 1 0
181 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
182 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
183 T. i D. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
184 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
185 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
186 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
187 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
188 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
189 T. Rejman 0 0 0 0 0 1 1 0
190 B. R. Marsden 0 0 0 0 0 1 1 0
191 D. Ciurleo i S. Blatz 0 0 0 0 0 1 1 0
192 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
193 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
194 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
195 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 1 1 0
196 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
197 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
198 R. Bodmer i A. Tamagni 0 0 0 0 0 1 1 0
199 HH Aga Khan 0 0 0 0 0 1 1 0
200 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
201 E. Barbieri 0 0 0 0 0 1 1 0
202 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
203 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
205 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 1 1 0
206 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
207 R. Berns 0 0 0 0 0 1 1 0
208 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 0 0 0 1 1 0
209 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
210 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 0 0 1 1 0
211 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
212 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 0 1 1 0
213 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
214 A. Dupont 0 0 0 0 0 1 1 0
215 M. Poland 0 0 0 0 0 1 1 0
216 W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
217 S. Popelka 0 0 0 0 0 1 1 8000
218 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
219 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
220 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
56 56 55 56 56 190 469 1147900

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 27-05-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 S. Plavac 2 1 1 1 1 3 9 20700
2 A. i R. Zielińscy 2 1 0 2 1 1 7 20180
3 SK Golejewko 2 0 3 2 1 3 11 27335
4 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 0 2 19600
5 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 0 2 16500
6 SK Krasne 1 2 2 3 3 15 26 22450
7 R. Piwko 1 1 0 1 1 0 4 11900
8 Ch. Barel 1 1 0 0 0 0 2 10500
9 I.G.E.P. 1 1 0 0 0 0 2 37000
10 Sweetmans Bloodstock 1 1 0 0 0 0 2 10500
11 Tally-Ho Stud 1 1 0 0 0 0 2 10500
12 A. Loughlin 1 1 0 0 0 0 2 10500
13 G. Smith 1 0 2 0 0 1 4 10500
14 D. Mitrovic 1 0 1 0 0 1 3 8800
15 A. Rafferty 1 0 1 0 0 0 2 9000
16 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 0 2 9300
17 A. Nunez 1 0 1 0 0 0 2 9000
18 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 1 0 1 0 0 0 2 44600
19 Degmer Ltd 1 0 1 0 0 0 2 18600
20 E. Schmid 1 0 1 0 0 0 2 9000
21 J. Wallace 1 0 1 0 0 0 2 9000
22 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 0 0 2 11500
23 Mountarmstrong Stud 1 0 0 1 0 2 4 9750
24 Ecurie des Charmes 1 0 0 1 0 0 2 8250
25 S. Gruszka i M. Biały 1 0 0 1 0 0 2 8250
26 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 1 3 7875
27 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 1 0 2 10750
28 A. Burke 1 0 0 0 1 0 2 7950
29 Stilvi Compania Financiera S.A. 1 0 0 0 1 0 2 35450
30 A. Kirkham 1 0 0 0 1 0 2 9530
31 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
32 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 2 3 7000
33 K. Szumiński 1 0 0 0 0 2 3 20000
34 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
35 SK Napajedla 1 0 0 0 0 1 2 8000
36 J. Brennan 1 0 0 0 0 1 2 7500
37 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 1 2 7500
38 Haras d’Haspel 1 0 0 0 0 0 1 10600
39 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
40 Allevamento Gialloblu srl 1 0 0 0 0 0 1 7500
41 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
42 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
43 M. Bober 1 0 0 0 0 0 1 7000
44 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
45 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 0 0 0 0 0 1 7500
46 SK Moszna 0 2 1 3 2 7 15 11425
47 Ophelia’s Song Partnership 0 2 0 0 0 0 2 25200
48 Lincarne House Ltd 0 2 0 0 0 0 2 6000
49 A. Naughton 0 1 1 0 0 0 2 4500
50 M. O’Gorman 0 1 1 0 0 0 2 4500
51 C., A. i S. Quellier 0 1 1 0 0 0 2 4500
52 Ecurie Normandie Pur Sang 0 1 0 1 0 0 2 5300
53 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 1 0 0 2 8240
54 GR J. Zalewska 0 1 0 1 0 0 2 4200
55 S. Ringler 0 1 0 1 0 0 2 3750
56 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 0 2 3975
57 J. & J. Waldron 0 1 0 0 1 0 2 4750
58 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 0 0 0 2 3 3000
59 Le Thenney S.A. 0 1 0 0 0 1 2 3000
60 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 0 1 2 3000
61 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 1 0 0 0 1 2 3600
62 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 1 2 3000
63 E. Gilert 0 1 0 0 0 1 2 3000
64 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 4240
65 P. i J. Richard 0 1 0 0 0 1 2 3000
66 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 3600
67 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
68 A. Sexton 0 1 0 0 0 0 1 3600
69 P. F. Headon 0 1 0 0 0 0 1 3000
70 Gestüt Karlshof 0 1 0 0 0 0 1 4000
71 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
72 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
73 P. i J. Łucki 0 1 0 0 0 0 1 3000
74 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
75 E. Porębna 0 1 0 0 0 0 1 2800
76 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
77 S. Connolly 0 1 0 0 0 0 1 8000
78 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
79 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
80 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3600
81 K. Rybár 0 1 0 0 0 0 1 4000
82 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
83 SK Iwno 0 0 4 1 1 9 15 7125
84 R. Coleman 0 0 2 0 0 0 2 4240
85 K. Mirpuri 0 0 1 2 0 2 5 3910
86 T. de la Heronniere 0 0 1 1 0 0 2 5300
87 Whisperview Trading Ltd 0 0 1 1 0 0 2 2250
88 T. Sobierajski 0 0 1 1 0 0 2 2250
89 Ringfort Stud 0 0 1 1 0 0 2 2250
90 J. Traka 0 0 1 0 1 4 6 2495
91 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 0 2 2800
92 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 2 3 1500
93 SK Kozienice 0 0 1 0 0 1 2 3000
94 Copgrove Hall Stud 0 0 1 0 0 1 2 7000
95 M. Pehu 0 0 1 0 0 1 2 1500
96 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 0 0 0 1 2400
97 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
98 E. Foley 0 0 1 0 0 0 1 1500
99 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 0 0 1 0 0 0 1 1500
100 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 4000
101 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 2100
102 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1500
103 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
104 Irish National Stud 0 0 1 0 0 0 1 2100
105 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 0 1 1500
106 Kildaragh Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
107 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
108 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 2 0 0 2 1500
109 T. Ashley 0 0 0 1 2 1 4 2750
110 Millennium Stud 0 0 0 1 1 3 5 2750
111 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 1 3 2200
112 R. P. Doyle 0 0 0 1 1 0 2 1125
113 Haras du Mezeray 0 0 0 1 1 0 2 1125
114 S. Penner 0 0 0 1 0 2 3 750
115 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 1 2 900
116 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 750
117 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 1 2 900
118 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 1400
119 Nesco II 0 0 0 1 0 0 1 900
120 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
121 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 0 1 900
122 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
123 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
124 K. & Mrs Cullen 0 0 0 1 0 0 1 900
125 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
126 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 0 1 2000
127 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 0 1 1600
128 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
129 Oceana Racing 0 0 0 1 0 0 1 750
130 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 1 0 0 1 750
131 A. Zieliński 0 0 0 0 3 3 6 1450
132 W. J. Engel 0 0 0 0 1 2 3 375
133 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 2 3 375
134 J. Mcdonald 0 0 0 0 1 1 2 375
135 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 375
136 K. Robinson 0 0 0 0 1 1 2 375
137 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 1 1 2 375
138 A. Curran 0 0 0 0 1 1 2 530
139 L. Delany 0 0 0 0 1 0 1 2000
140 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
141 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
142 O. Tricot 0 0 0 0 1 0 1 1000
143 Newsells Park Stud Ltd 0 0 0 0 1 0 1 1000
144 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
145 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
146 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
147 J. Foley 0 0 0 0 1 0 1 375
148 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 375
149 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
150 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 0 1 700
151 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
152 H. Ryan 0 0 0 0 1 0 1 375
153 K. Rabiej 0 0 0 0 1 0 1 700
154 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 5 5 0
155 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 2 2 0
156 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 0 2 2 0
157 R. Sumiła 0 0 0 0 0 2 2 0
158 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
159 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 2 2 0
160 G. Brady 0 0 0 0 0 2 2 0
161 Y. Nikles 0 0 0 0 0 2 2 0
162 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
163 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 2 2 0
164 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 2 2 0
165 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 2 2 0
166 W. Krzemiński 0 0 0 0 0 1 1 0
167 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
168 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
169 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 1 1 0
170 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
171 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
172 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
173 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
174 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
175 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
176 T. Rejman 0 0 0 0 0 1 1 0
177 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
178 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
179 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
180 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 1 1 0
181 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 1 1 0
182 M. Poland 0 0 0 0 0 1 1 0
183 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
184 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
185 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
186 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 1 1 0
187 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
188 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
189 R. Berns 0 0 0 0 0 1 1 0
190 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 0 0 0 1 1 0
191 Skymarc Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
192 W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
193 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
194 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 0 1 1 0
195 T. Twomey 0 0 0 0 0 1 1 0
196 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
197 B. Olkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
198 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
199 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
200 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
201 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
202 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
203 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 0 0 1 1 0
204 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 1 1 0
205 E. Barbieri 0 0 0 0 0 1 1 0
50 50 50 50 50 163 413 888900

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 20-05-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 2 1 0 2 1 1 7 20180
2 S. Plavac 2 1 0 1 1 2 7 19200
3 SK Golejewko 2 0 3 2 1 2 10 27335
4 A. i G. Forien 2 0 0 0 0 0 2 19600
5 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 0 2 16500
6 SK Krasne 1 2 2 1 3 11 20 20950
7 R. Piwko 1 1 0 1 1 0 4 11900
8 Tally-Ho Stud 1 1 0 0 0 0 2 10500
9 A. Nunez 1 0 1 0 0 0 2 9000
10 Haras du Quesnay 1 0 1 0 0 0 2 9300
11 Mrs O. Harnett 1 0 1 0 0 0 2 11500
12 E. Schmid 1 0 1 0 0 0 2 9000
13 S. Gruszka i M. Biały 1 0 0 1 0 0 2 8250
14 Ecurie des Charmes 1 0 0 1 0 0 2 8250
15 A. Kirkham 1 0 0 0 1 0 2 9530
16 K. Szumiński 1 0 0 0 0 2 3 20000
17 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
18 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 2 3 7000
19 D. Mitrovic 1 0 0 0 0 1 2 7000
20 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
21 SK Napajedla 1 0 0 0 0 1 2 8000
22 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 1 2 7500
23 G. Smith 1 0 0 0 0 1 2 7500
24 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 1 0 0 0 0 0 1 7500
25 Degmer Ltd 1 0 0 0 0 0 1 10600
26 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
27 Allevamento Gialloblu srl 1 0 0 0 0 0 1 7500
28 Haras d’Haspel 1 0 0 0 0 0 1 10600
29 M. Bober 1 0 0 0 0 0 1 7000
30 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
31 J. Brennan 1 0 0 0 0 0 1 7500
32 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
33 S. Mladenovic 1 0 0 0 0 0 1 7500
34 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 0 1 9000
35 Rabbah Bloodstock Ltd 1 0 0 0 0 0 1 20000
36 I.G.E.P. 1 0 0 0 0 0 1 23000
37 SK Moszna 0 2 1 3 2 7 15 11425
38 A. Naughton 0 1 1 0 0 0 2 4500
39 Ecurie Normandie Pur Sang 0 1 0 1 0 0 2 5300
40 GR J. Zalewska 0 1 0 1 0 0 2 4200
41 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 0 2 3975
42 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 1 2 3000
43 P. i J. Richard 0 1 0 0 0 1 2 3000
44 E. Gilert 0 1 0 0 0 1 2 3000
45 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 1 2 4240
46 Le Thenney S.A. 0 1 0 0 0 1 2 3000
47 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 1 0 0 0 1 2 3600
48 A. Loughlin 0 1 0 0 0 0 1 3000
49 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
50 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
51 Sweetmans Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 3000
52 S. Connolly 0 1 0 0 0 0 1 8000
53 E. Porębna 0 1 0 0 0 0 1 2800
54 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 4240
55 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
56 Gestüt Karlshof 0 1 0 0 0 0 1 4000
57 Ch. Barel 0 1 0 0 0 0 1 3000
58 Lincarne House Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3000
59 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
60 S. Ringler 0 1 0 0 0 0 1 3000
61 A. Sexton 0 1 0 0 0 0 1 3600
62 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3600
63 SCA La Perrigne 0 1 0 0 0 0 1 3600
64 K. Rybár 0 1 0 0 0 0 1 4000
65 P. i J. Łucki 0 1 0 0 0 0 1 3000
66 Ophelia’s Song Partnership 0 1 0 0 0 0 1 9200
67 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 0 0 1 8000
68 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
69 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
70 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
71 SK Iwno 0 0 3 1 1 9 14 5625
72 R. Coleman 0 0 2 0 0 0 2 4240
73 K. Mirpuri 0 0 1 1 0 2 4 3160
74 T. Sobierajski 0 0 1 1 0 0 2 2250
75 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 0 2 2800
76 J. Traka 0 0 1 0 0 4 5 2120
77 SK Kozienice 0 0 1 0 0 1 2 3000
78 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 1 2 1500
79 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 1 0 0 0 1 1500
80 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
81 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 2100
82 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 0 0 1 0 0 0 1 1500
83 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 1 0 0 0 1 4000
84 M. Pehu 0 0 1 0 0 0 1 1500
85 J. Wallace 0 0 1 0 0 0 1 1500
86 G. & A. Corry 0 0 1 0 0 0 1 1500
87 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 0 0 0 1 2400
88 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 0 0 1 0 0 0 1 4600
89 T. de la Heronniere 0 0 1 0 0 0 1 1800
90 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
91 A. Rafferty 0 0 1 0 0 0 1 1500
92 C., A. i S. Quellier 0 0 1 0 0 0 1 1500
93 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
94 Ringfort Stud 0 0 1 0 0 0 1 1500
95 Irish National Stud 0 0 1 0 0 0 1 2100
96 M. O’Gorman 0 0 1 0 0 0 1 1500
97 Kildaragh Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
98 T. Ashley 0 0 0 1 2 1 4 2750
99 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 1 3 2200
100 Haras du Mezeray 0 0 0 1 1 0 2 1125
101 Millennium Stud 0 0 0 1 0 3 4 2300
102 Mountarmstrong Stud 0 0 0 1 0 2 3 750
103 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 1 2 900
104 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 750
105 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 0 1 1600
106 Whisperview Trading Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
107 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 0 1 900
108 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 1 0 0 1 750
109 Oceana Racing 0 0 0 1 0 0 1 750
110 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
111 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
112 S. Penner 0 0 0 1 0 0 1 750
113 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 1 0 0 1 750
114 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
115 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 0 1 900
116 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 0 1 2000
117 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 1400
118 R. P. Doyle 0 0 0 1 0 0 1 750
119 Storeway Ltd. 0 0 0 1 0 0 1 2000
120 K. & Mrs Cullen 0 0 0 1 0 0 1 900
121 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
122 A. Zieliński 0 0 0 0 3 3 6 1450
123 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 1 2 375
124 W. J. Engel 0 0 0 0 1 1 2 375
125 A. Curran 0 0 0 0 1 1 2 530
126 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 375
127 J. Mcdonald 0 0 0 0 1 1 2 375
128 J. Foley 0 0 0 0 1 0 1 375
129 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
130 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
131 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
132 H. Ryan 0 0 0 0 1 0 1 375
133 O. Tricot 0 0 0 0 1 0 1 1000
134 J. & J. Waldron 0 0 0 0 1 0 1 1150
135 Newsells Park Stud Ltd 0 0 0 0 1 0 1 1000
136 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 0 1 700
137 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 0 0 0 1 0 1 450
138 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
139 K. Rabiej 0 0 0 0 1 0 1 700
140 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
141 A. Burke 0 0 0 0 1 0 1 450
142 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
143 Deer Forest Stud 0 0 0 0 1 0 1 450
144 P. Cornou 0 0 0 0 0 2 2 0
145 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 2 2 0
146 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 2 2 0
147 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 0 2 2 0
148 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
149 G. Brady 0 0 0 0 0 2 2 0
150 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
151 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 1 1 0
152 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 1 1 0
153 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 1 1 0
154 E. Barbieri 0 0 0 0 0 1 1 0
155 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
156 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
157 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
158 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 1 1 0
159 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
160 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 0 0 0 1 1 0
161 Team Hogdala France 0 0 0 0 0 1 1 0
162 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
163 T. & H. Russell 0 0 0 0 0 1 1 0
164 W. Saniewski 0 0 0 0 0 1 1 0
165 J.C.S.Wilson Bloodstock 0 0 0 0 0 1 1 0
166 R. Berns 0 0 0 0 0 1 1 0
167 Glebe Farm Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
168 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 0 0 0 1 1 0
169 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
170 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 1 1 0
171 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 1 1 0
172 R. Sumiła 0 0 0 0 0 1 1 0
173 T. Rejman 0 0 0 0 0 1 1 0
174 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
175 T. Twomey 0 0 0 0 0 1 1 0
176 B. Olkowska 0 0 0 0 0 1 1 0
177 Copgrove Hall Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
178 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
179 K. Robinson 0 0 0 0 0 1 1 0
180 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
181 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
182 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
183 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
184 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 0 1 1 0
185 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 1 1 0
186 N. Kennedy 0 0 0 0 0 1 1 0
187 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
188 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
189 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
190 Y. Nikles 0 0 0 0 0 1 1 0
191 W. Krzemiński 0 0 0 0 0 1 1 0
192 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
193 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
194 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
195 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 1 1 0
196 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
197 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
41 41 41 41 41 134 339 663150

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Hodowca Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 A. i R. Zielińscy 2 1 0 1 1 0 5 19280
2 SK Golejewko 2 0 3 2 1 1 9 27335
3 S. Plavac 2 0 0 1 1 0 4 16200
4 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 2 0 0 0 0 0 2 16500
5 SK Krasne 1 1 2 1 2 9 16 17575
6 R. Piwko 1 1 0 1 1 0 4 11900
7 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 2 3 7000
8 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
9 G. Smith 1 0 0 0 0 1 2 7500
10 P. Tormey 1 0 0 0 0 1 2 7500
11 SK Napajedla 1 0 0 0 0 1 2 8000
12 D. Mitrovic 1 0 0 0 0 1 2 7000
13 G. Callanan 1 0 0 0 0 0 1 7500
14 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
15 Allevamento Gialloblu srl 1 0 0 0 0 0 1 7500
16 Ecurie des Charmes 1 0 0 0 0 0 1 7500
17 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 0 1 7500
18 Mrs O. Harnett 1 0 0 0 0 0 1 7500
19 Degmer Ltd 1 0 0 0 0 0 1 10600
20 Kellsgrange Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
21 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 0 1 9000
22 I.G.E.P. 1 0 0 0 0 0 1 23000
23 Haras du Quesnay 1 0 0 0 0 0 1 7500
24 A. i G. Forien 1 0 0 0 0 0 1 10600
25 M. Bober 1 0 0 0 0 0 1 7000
26 S. Mladenovic 1 0 0 0 0 0 1 7500
27 A. Nunez 1 0 0 0 0 0 1 7500
28 J. Brennan 1 0 0 0 0 0 1 7500
29 SK Moszna 0 2 1 1 1 7 12 9550
30 GR J. Zalewska 0 1 0 1 0 0 2 4200
31 SK Widzów – A. Tyszko 0 1 0 0 1 0 2 3975
32 Sweetmans Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 3000
33 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
34 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
35 A. Loughlin 0 1 0 0 0 0 1 3000
36 K. Rybár 0 1 0 0 0 0 1 4000
37 Le Thenney S.A. 0 1 0 0 0 0 1 3000
38 S. Ringler 0 1 0 0 0 0 1 3000
39 A. Sexton 0 1 0 0 0 0 1 3600
40 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 4240
41 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 1 0 0 0 0 1 3000
42 P. i J. Łucki 0 1 0 0 0 0 1 3000
43 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 4240
44 Gestüt Karlshof 0 1 0 0 0 0 1 4000
45 Lincarne House Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3000
46 A. Naughton 0 1 0 0 0 0 1 3000
47 Ophelia’s Song Partnership 0 1 0 0 0 0 1 9200
48 E. Porębna 0 1 0 0 0 0 1 2800
49 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 0 1 3000
50 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 0 0 0 1 3000
51 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
52 K.T.M. Sp. z o. o. 0 1 0 0 0 0 1 2800
53 Ch. Barel 0 1 0 0 0 0 1 3000
54 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
55 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3600
56 Tally-Ho Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
57 SK Iwno 0 0 3 1 1 6 11 5625
58 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 1 0 2 2800
59 J. Traka 0 0 1 0 0 2 3 2120
60 K. Mirpuri 0 0 1 0 0 2 3 2100
61 SK Kozienice 0 0 1 0 0 1 2 3000
62 A. Rafferty 0 0 1 0 0 0 1 1500
63 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 0 1 1500
64 T. Sobierajski 0 0 1 0 0 0 1 1500
65 J. Wallace 0 0 1 0 0 0 1 1500
66 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 0 0 0 1 1800
67 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 0 0 0 1 2400
68 T. de la Heronniere 0 0 1 0 0 0 1 1800
69 C., A. i S. Quellier 0 0 1 0 0 0 1 1500
70 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 0 1 1500
71 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 0 0 1 0 0 0 1 4600
72 Gaynestown Stud Ltd 0 0 1 0 0 0 1 2100
73 R. Coleman 0 0 1 0 0 0 1 2120
74 M. O’Gorman 0 0 1 0 0 0 1 1500
75 E. Schmid 0 0 1 0 0 0 1 1500
76 J. Hanly 0 0 1 0 0 0 1 1800
77 Irish National Stud 0 0 1 0 0 0 1 2100
78 Ringfort Stud 0 0 1 0 0 0 1 1500
79 SCEA Barbottiere, J.-J. Montagne 0 0 1 0 0 0 1 1500
80 M. Pehu 0 0 1 0 0 0 1 1500
81 T. Sieradzki 0 0 0 1 1 1 3 2200
82 Millennium Stud 0 0 0 1 0 2 3 2300
83 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 1 0 1 2 750
84 B. M. Tomaszewski 0 0 0 1 0 1 2 900
85 Mountarmstrong Stud 0 0 0 1 0 1 2 750
86 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 1 0 0 1 750
87 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 1400
88 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 0 1 900
89 Dr G. W. Guy 0 0 0 1 0 0 1 1600
90 Scuderia Sant’ Ambroeus srl 0 0 0 1 0 0 1 750
91 Haras du Mezeray 0 0 0 1 0 0 1 750
92 S. Penner 0 0 0 1 0 0 1 750
93 Oceana Racing 0 0 0 1 0 0 1 750
94 Ecurie Normandie Pur Sang 0 0 0 1 0 0 1 1060
95 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 1 0 0 1 750
96 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 0 1 900
97 Sherborough Developments Co Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
98 Whisperview Trading Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
99 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
100 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 0 1 2000
101 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
102 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
103 R. P. Doyle 0 0 0 1 0 0 1 750
104 A. Zieliński 0 0 0 0 3 2 5 1450
105 W. J. Engel 0 0 0 0 1 1 2 375
106 J. Mcdonald 0 0 0 0 1 1 2 375
107 POE Millennium Stud 0 0 0 0 1 1 2 375
108 T. Ashley 0 0 0 0 1 1 2 375
109 A. Burke 0 0 0 0 1 0 1 450
110 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
111 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 0 1 375
112 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
113 J. Foley 0 0 0 0 1 0 1 375
114 K. Rabiej 0 0 0 0 1 0 1 700
115 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
116 S. Guła 0 0 0 0 1 0 1 375
117 G. Nałęcz 0 0 0 0 1 0 1 700
118 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
119 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
120 A. Kirkham 0 0 0 0 1 0 1 530
121 J. & J. Waldron 0 0 0 0 1 0 1 1150
122 H. Ryan 0 0 0 0 1 0 1 375
123 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
124 K. Szumiński 0 0 0 0 0 2 2 0
125 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 0 2 2 0
126 A. Curran 0 0 0 0 0 1 1 0
127 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 1 1 0
128 Pier House Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
129 P. Cornou 0 0 0 0 0 1 1 0
130 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
131 Y. Nikles 0 0 0 0 0 1 1 0
132 P. i J. Richard 0 0 0 0 0 1 1 0
133 K. Robinson 0 0 0 0 0 1 1 0
134 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 0 0 0 1 1 0
135 M. & M. Butler 0 0 0 0 0 1 1 0
136 P. Pasquiou 0 0 0 0 0 1 1 0
137 G. Brady 0 0 0 0 0 1 1 0
138 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 0 1 1 0
139 E. Gilert 0 0 0 0 0 1 1 0
140 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 0 0 0 1 1 0
141 E. Barbieri 0 0 0 0 0 1 1 0
142 SK Jaroszówka 0 0 0 0 0 1 1 0
143 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
144 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 1 1 0
145 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
146 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
147 K. Szymański 0 0 0 0 0 1 1 0
148 Brandywine Farm 0 0 0 0 0 1 1 0
149 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
150 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
151 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 1 1 0
152 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
153 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 1 1 0
154 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
155 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
156 R. Sumiła 0 0 0 0 0 1 1 0
157 T. Rejman 0 0 0 0 0 1 1 0
158 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
159 Tribes Man Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
160 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 1 1 0
161 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
162 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
163 T. Twomey 0 0 0 0 0 1 1 0
164 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
165 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 1 1 0
166 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
167 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
168 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
169 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 0 1 1 0
170 Copgrove Hall Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
32 32 32 32 32 99 259 490600

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 05-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Krasne 1 1 0 1 2 7 12 13975
2 SK Golejewko 1 0 2 1 1 1 6 16535
3 A. i R. Zielińscy 1 0 0 1 1 0 3 8780
4 S. Plavac 1 0 0 1 1 0 3 8700
5 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
6 R. Rutkowski 1 0 0 0 0 1 2 7000
7 G. Smith 1 0 0 0 0 0 1 7500
8 S. Mladenovic 1 0 0 0 0 0 1 7500
9 A. i G. Forien 1 0 0 0 0 0 1 10600
10 Haras du Quesnay 1 0 0 0 0 0 1 7500
11 C. Sainte-Marie, J.-C. Thibaut i J. Guillemine 1 0 0 0 0 0 1 7500
12 Wrbna Racing 1 0 0 0 0 0 1 10000
13 Mrs O. Harnett 1 0 0 0 0 0 1 7500
14 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 0 0 0 1 7500
15 Allevamento Gialloblu srl 1 0 0 0 0 0 1 7500
16 I.G.E.P. 1 0 0 0 0 0 1 23000
17 D. Mitrovic 1 0 0 0 0 0 1 7000
18 A. Nunez 1 0 0 0 0 0 1 7500
19 Ecurie des Charmes 1 0 0 0 0 0 1 7500
20 Degmer Ltd 1 0 0 0 0 0 1 10600
21 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 0 1 9000
22 Highpark Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3600
23 Mikita Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
24 Lincarne House Ltd 0 1 0 0 0 0 1 3000
25 Sweetmans Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 3000
26 Gestüt Karlshof 0 1 0 0 0 0 1 4000
27 P. i J. Łucki 0 1 0 0 0 0 1 3000
28 A. Naughton 0 1 0 0 0 0 1 3000
29 J. i M. Banahan 0 1 0 0 0 0 1 3000
30 Ophelia’s Song Partnership 0 1 0 0 0 0 1 9200
31 A. Dziuba 0 1 0 0 0 0 1 3200
32 E. Porębna 0 1 0 0 0 0 1 2800
33 A. Loughlin 0 1 0 0 0 0 1 3000
34 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 0 0 0 0 1 3000
35 Le Thenney S.A. 0 1 0 0 0 0 1 3000
36 Fortbarrington Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
37 K. Rybár 0 1 0 0 0 0 1 4000
38 Tally-Ho Stud 0 1 0 0 0 0 1 3000
39 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 4240
40 Ch. Barel 0 1 0 0 0 0 1 3000
41 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 4240
42 SK Iwno 0 0 2 0 1 6 9 3375
43 SK Moszna 0 0 1 0 0 5 6 1500
44 K. Mirpuri 0 0 1 0 0 2 3 2100
45 J. Traka 0 0 1 0 0 2 3 2120
46 SK Kozienice 0 0 1 0 0 1 2 3000
47 Haras du Logis Saint Germain 0 0 1 0 0 0 1 2400
48 E. Schmid 0 0 1 0 0 0 1 1500
49 T. de la Heronniere 0 0 1 0 0 0 1 1800
50 T. Sobierajski 0 0 1 0 0 0 1 1500
51 Bumble Bloodstock & Mrs S. Nicholls 0 0 1 0 0 0 1 4600
52 R. Coleman 0 0 1 0 0 0 1 2120
53 J. Wallace 0 0 1 0 0 0 1 1500
54 C., A. i S. Quellier 0 0 1 0 0 0 1 1500
55 Franklin Finance S.A. i N. Clement 0 0 1 0 0 0 1 2100
56 Ringfort Stud 0 0 1 0 0 0 1 1500
57 M. O’Gorman 0 0 1 0 0 0 1 1500
58 A. Rafferty 0 0 1 0 0 0 1 1500
59 Fortum Michał Romanowski 0 0 1 0 0 0 1 1500
60 R. Piwko 0 0 0 1 1 0 2 2100
61 Millennium Stud 0 0 0 1 0 1 2 2300
62 Mountarmstrong Stud 0 0 0 1 0 1 2 750
63 Whisperview Trading Ltd 0 0 0 1 0 0 1 750
64 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 1 0 0 1 750
65 Ch. Moussay 0 0 0 1 0 0 1 900
66 R. P. Doyle 0 0 0 1 0 0 1 750
67 R. Boland 0 0 0 1 0 0 1 750
68 Rabbit Trhový Štěpánov a.s. 0 0 0 1 0 0 1 1600
69 S. Penner 0 0 0 1 0 0 1 750
70 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0 0 0 1 0 0 1 750
71 Ecurie Normandie Pur Sang 0 0 0 1 0 0 1 1060
72 S.A.R.L. Plersch Breeding 0 0 0 1 0 0 1 2000
73 T. Sieradzki 0 0 0 1 0 0 1 1400
74 Haras du Mezeray 0 0 0 1 0 0 1 750
75 Ecurie des Monceaux, Prodhomme and Agence Caballis 0 0 0 1 0 0 1 750
76 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 1400
77 A. Zieliński 0 0 0 0 1 2 3 375
78 T. Ashley 0 0 0 0 1 1 2 375
79 J. Mcdonald 0 0 0 0 1 1 2 375
80 W. J. Engel 0 0 0 0 1 1 2 375
81 SK Widzów – A. Tyszko 0 0 0 0 1 0 1 375
82 L. Lafitte, H. Barus 0 0 0 0 1 0 1 375
83 K. Rabiej 0 0 0 0 1 0 1 700
84 Gestüt Auenquelle 0 0 0 0 1 0 1 375
85 Fa-Bio Spol.s r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
86 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 0 1 375
87 J. & J. Waldron 0 0 0 0 1 0 1 1150
88 Ballybrennan Stud 0 0 0 0 1 0 1 700
89 Melito Syndicate 0 0 0 0 1 0 1 1000
90 A. Kirkham 0 0 0 0 1 0 1 530
91 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 2 2 0
92 Abdullah Ali Al Saif 0 0 0 0 0 1 1 0
93 J. i K. Dobosz 0 0 0 0 0 1 1 0
94 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
95 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
96 R. Gorczyca 0 0 0 0 0 1 1 0
97 M. Pokrywka 0 0 0 0 0 1 1 0
98 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Wardstown Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
100 L. Ciampoli 0 0 0 0 0 1 1 0
101 F. Riche 0 0 0 0 0 1 1 0
102 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
103 R. Sumiła 0 0 0 0 0 1 1 0
104 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 0 0 0 1 1 0
105 M. Kaszubowski 0 0 0 0 0 1 1 0
106 P. Tormey 0 0 0 0 0 1 1 0
107 U. Zhussupov 0 0 0 0 0 1 1 0
108 F. Tobin 0 0 0 0 0 1 1 0
109 S. Polednia 0 0 0 0 0 1 1 0
110 POE Millennium Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
111 T. Twomey 0 0 0 0 0 1 1 0
112 P. i J. Richard 0 0 0 0 0 1 1 0
113 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
114 G. Brady 0 0 0 0 0 1 1 0
115 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
116 Y. Nikles 0 0 0 0 0 1 1 0
117 P. Cornou 0 0 0 0 0 1 1 0
118 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 0 0 0 1 1 0
119 E. Gilert 0 0 0 0 0 1 1 0
120 A. Curran 0 0 0 0 0 1 1 0
121 Copgrove Hall Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
122 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
123 K. Szumiński 0 0 0 0 0 1 1 0
124 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 0 0 0 1 1 0
125 Teliver Farm Kft 0 0 0 0 0 1 1 0
126 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
127 J. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
128 Kompresory Kopřiva s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
21 21 21 21 21 73 178 335475