Kategoria: Powożący według miejsc

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 30.10.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 11 5 3 4 2 6 31 100100,0 35,5 3229,0
2. Kieniksman M. 6 4 4 2 1 6 23 53540,0 26,1 2327,8
3. Pandel W. 5 3 5 7 2 5 27 51890,0 18,5 1921,9
4. Miksha H. 5 3 2 0 0 5 15 47680,0 33,3 3178,7
5. Wasiak M. 3 1 3 3 2 12 24 35200,0 12,5 1466,7
6. Tomczak A. 2 7 1 2 5 8 25 35600,0 8,0 1424,0
7. Mateusiak R. 2 0 0 3 2 10 17 13400,0 11,8 788,2
8. Bagiński H. 1 5 9 7 3 4 29 44585,0 3,4 1537,4
9. Melinger M. 1 3 1 3 4 14 26 19200,0 3,8 738,5
10. Michalczewska J. 0 2 3 1 3 7 16 13500,0 0,0 843,8
11. Piotrowski L. 0 1 1 1 2 1 6 5885,0 0,0 980,8
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 11 14 2500,0 0,0 178,6
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Rzadkosz S. 0 0 1 1 3 19 24 3100,0 0,0 129,2
16. Finchuk V. 0 0 1 1 2 7 11 2870,0 0,0 260,9
17. Pluta A. 0 0 0 1 1 5 7 1100,0 0,0 157,1
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
21. Bińkowska D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
36 36 36 36 35 128 307 435350,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 02.10.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 11 5 3 3 2 6 30 99400,0 36,7 3313,3
2. Kieniksman M. 6 4 3 1 1 6 21 50140,0 28,6 2387,6
3. Pandel W. 5 1 4 7 2 5 24 42290,0 20,8 1762,1
4. Miksha H. 4 2 2 0 0 5 13 32080,0 30,8 2467,7
5. Tomczak A. 2 7 1 2 5 6 23 35600,0 8,7 1547,8
6. Wasiak M. 2 1 2 3 2 12 22 19800,0 9,1 900,0
7. Mateusiak R. 2 0 0 3 2 9 16 13400,0 12,5 837,5
8. Melinger M. 1 3 1 3 4 12 24 19200,0 4,2 800,0
9. Bagiński H. 0 5 9 7 2 4 27 37085,0 0,0 1373,5
10. Michalczewska J. 0 2 3 1 3 7 16 13500,0 0,0 843,8
11. Piotrowski L. 0 1 1 0 1 1 4 4185,0 0,0 1046,3
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 10 13 2500,0 0,0 192,3
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Rzadkosz S. 0 0 1 1 3 19 24 3100,0 0,0 129,2
16. Finchuk V. 0 0 1 1 1 6 9 2520,0 0,0 280,0
17. Pluta A. 0 0 0 1 1 5 7 1100,0 0,0 157,1
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
21. Bińkowska D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
33 33 33 33 32 121 285 381100,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 25.09.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 10 4 3 3 2 5 27 82600,0 37,0 3059,3
2. Pandel W. 5 1 3 6 2 5 22 39750,0 22,7 1806,8
3. Kieniksman M. 4 4 3 1 1 6 19 37440,0 21,1 1970,5
4. Miksha H. 4 1 1 0 0 4 10 27000,0 40,0 2700,0
5. Tomczak A. 2 7 0 1 5 5 20 33630,0 10,0 1681,5
6. Wasiak M. 2 1 2 3 2 10 20 19800,0 10,0 990,0
7. Mateusiak R. 2 0 0 3 2 9 16 13400,0 12,5 837,5
8. Melinger M. 1 3 1 2 4 10 21 18500,0 4,8 881,0
9. Bagiński H. 0 4 9 7 1 4 25 31200,0 0,0 1248,0
10. Michalczewska J. 0 2 3 1 2 6 14 12800,0 0,0 914,3
11. Piotrowski L. 0 1 1 0 1 0 3 4185,0 0,0 1395,0
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 9 12 2500,0 0,0 208,3
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Rzadkosz S. 0 0 1 1 2 18 22 2750,0 0,0 125,0
16. Finchuk V. 0 0 1 1 1 6 9 2520,0 0,0 280,0
17. Pluta A. 0 0 0 1 1 4 6 1100,0 0,0 183,3
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
21. Bińkowska D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
30 30 30 30 29 109 258 334375,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 18.09.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 9 3 3 3 2 5 25 70100,0 36,0 2804,0
2. Pandel W. 5 1 3 5 2 5 21 37750,0 23,8 1797,6
3. Kieniksman M. 4 4 3 1 1 6 19 37440,0 21,1 1970,5
4. Miksha H. 4 1 1 0 0 4 10 27000,0 40,0 2700,0
5. Tomczak A. 2 7 0 1 4 4 18 32630,0 11,1 1812,8
6. Wasiak M. 2 1 2 2 2 9 18 18800,0 11,1 1044,4
7. Melinger M. 1 3 1 2 3 9 19 18000,0 5,3 947,4
8. Mateusiak R. 1 0 0 3 2 9 15 8400,0 6,7 560,0
9. Bagiński H. 0 3 9 7 1 4 24 26200,0 0,0 1091,7
10. Michalczewska J. 0 2 2 1 2 6 13 9800,0 0,0 753,8
11. Piotrowski L. 0 1 1 0 1 0 3 4185,0 0,0 1395,0
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 9 12 2500,0 0,0 208,3
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Finchuk V. 0 0 1 1 1 6 9 2520,0 0,0 280,0
16. Rzadkosz S. 0 0 0 1 2 18 21 1250,0 0,0 59,5
17. Pluta A. 0 0 0 1 1 4 6 1100,0 0,0 183,3
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
28 28 28 28 27 105 244 302875,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 11.09.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 8 3 3 3 2 5 24 63100,0 33,3 2629,2
2. Kieniksman M. 4 4 2 1 1 6 18 36300,0 22,2 2016,7
3. Pandel W. 4 1 3 5 1 5 19 31700,0 21,1 1668,4
4. Miksha H. 4 1 1 0 0 4 10 27000,0 40,0 2700,0
5. Tomczak A. 2 6 0 0 4 4 16 29650,0 12,5 1853,1
6. Wasiak M. 2 1 2 2 2 7 16 18800,0 12,5 1175,0
7. Melinger M. 1 3 1 2 3 7 17 18000,0 5,9 1058,8
8. Mateusiak R. 1 0 0 3 2 7 13 8400,0 7,7 646,2
9. Bagiński H. 0 3 9 7 1 4 24 26200,0 0,0 1091,7
10. Michalczewska J. 0 1 2 1 2 6 12 7000,0 0,0 583,3
11. Piotrowski L. 0 1 1 0 0 0 2 3900,0 0,0 1950,0
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 8 11 2500,0 0,0 227,3
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Rzadkosz S. 0 0 0 1 2 16 19 1250,0 0,0 65,8
16. Pluta A. 0 0 0 1 1 4 6 1100,0 0,0 183,3
17. Finchuk V. 0 0 0 0 1 6 7 550,0 0,0 78,6
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
26 26 26 26 25 96 225 280650,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 28.08.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 8 3 3 2 2 4 22 62100,0 36,4 2822,7
2. Kieniksman M. 4 4 2 1 0 5 16 35800,0 25,0 2237,5
3. Miksha H. 4 1 0 0 0 4 9 25500,0 44,4 2833,3
4. Pandel W. 3 1 3 5 1 4 17 26700,0 17,6 1570,6
5. Tomczak A. 2 4 0 0 4 4 14 24650,0 14,3 1760,7
6. Wasiak M. 2 1 2 2 2 5 14 18800,0 14,3 1342,9
7. Melinger M. 1 3 1 2 3 6 16 18000,0 6,3 1125,0
8. Bagiński H. 0 3 9 6 0 4 22 24700,0 0,0 1122,7
9. Michalczewska J. 0 1 2 1 2 4 10 7000,0 0,0 700,0
10. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 7 10 2500,0 0,0 250,0
11. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
12. Piotrowski L. 0 1 0 0 0 0 1 2400,0 0,0 2400,0
13. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
14. Mateusiak R. 0 0 0 3 2 6 11 3400,0 0,0 309,1
15. Rzadkosz S. 0 0 0 1 2 14 17 1250,0 0,0 73,5
16. Pluta A. 0 0 0 1 1 4 6 1100,0 0,0 183,3
17. Finchuk V. 0 0 0 0 1 6 7 550,0 0,0 78,6
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
24 24 24 24 23 84 203 259650,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 17.07.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 8 3 3 1 2 3 20 61500,0 40,0 3075,0
2. Kieniksman M. 3 4 2 1 0 5 15 29800,0 20,0 1986,7
3. Pandel W. 3 1 1 5 1 4 15 24100,0 20,0 1606,7
4. Miksha H. 3 1 0 0 0 4 8 18500,0 37,5 2312,5
5. Tomczak A. 2 4 0 0 3 4 13 24300,0 15,4 1869,2
6. Wasiak M. 2 1 2 2 2 4 13 18800,0 15,4 1446,2
7. Melinger M. 1 3 1 2 3 5 15 18000,0 6,7 1200,0
8. Bagiński H. 0 3 9 5 0 3 20 24000,0 0,0 1200,0
9. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 6 9 2500,0 0,0 277,8
10. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
11. Michalczewska J. 0 0 2 1 2 4 9 4200,0 0,0 466,7
12. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
13. Mateusiak R. 0 0 0 3 1 6 10 3100,0 0,0 310,0
14. Rzadkosz S. 0 0 0 1 2 12 15 1250,0 0,0 83,3
15. Pluta A. 0 0 0 1 1 3 5 1100,0 0,0 220,0
16. Finchuk V. 0 0 0 0 1 5 6 550,0 0,0 91,7
17. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
18. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
19. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
22 22 22 22 21 75 184 236900,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 10.07.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 7 3 3 1 1 2 17 51000,0 41,2 3000,0
2. Kieniksman M. 3 3 2 1 0 3 12 27300,0 25,0 2275,0
3. Tomczak A. 2 3 0 0 2 3 10 18800,0 20,0 1880,0
4. Pandel W. 2 1 1 4 1 4 13 17100,0 15,4 1315,4
5. Miksha H. 2 1 0 0 0 2 5 13500,0 40,0 2700,0
6. Wasiak M. 2 0 2 2 1 4 11 15300,0 18,2 1390,9
7. Melinger M. 1 3 1 2 3 2 12 18000,0 8,3 1500,0
8. Bagiński H. 0 3 6 5 0 3 17 18000,0 0,0 1058,8
9. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 5 8 2500,0 0,0 312,5
10. Novák B. 0 1 0 0 0 2 3 2500,0 0,0 833,3
11. Michalczewska J. 0 0 2 1 2 4 9 4200,0 0,0 466,7
12. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
13. Rzadkosz S. 0 0 0 1 2 10 13 1250,0 0,0 96,2
14. Mateusiak R. 0 0 0 1 1 6 8 1100,0 0,0 137,5
15. Pluta A. 0 0 0 1 1 2 4 1100,0 0,0 275,0
16. Finchuk V. 0 0 0 0 1 5 6 550,0 0,0 91,7
17. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
18. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
19. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
19 19 19 19 18 60 154 194900,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 19.06.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 6 3 2 0 1 2 14 43500,0 42,9 3107,1
2. Kieniksman M. 3 3 1 1 0 2 10 25800,0 30,0 2580,0
3. Pandel W. 2 1 1 4 1 4 13 17100,0 15,4 1315,4
4. Miksha H. 2 0 0 0 0 1 3 11000,0 66,7 3666,7
5. Melinger M. 1 3 1 1 2 2 10 16500,0 10,0 1650,0
6. Tomczak A. 1 3 0 0 2 1 7 13800,0 14,3 1971,4
7. Wasiak M. 1 0 2 2 1 3 9 10300,0 11,1 1144,4
8. Bagiński H. 0 2 5 4 0 3 14 13000,0 0,0 928,6
9. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 4 7 2500,0 0,0 357,1
10. Michalczewska J. 0 0 2 1 2 4 9 4200,0 0,0 466,7
11. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
12. Rzadkosz S. 0 0 0 1 1 8 10 750,0 0,0 75,0
13. Pluta A. 0 0 0 1 1 2 4 1100,0 0,0 275,0
14. Mateusiak R. 0 0 0 1 0 5 6 600,0 0,0 100,0
15. Finchuk V. 0 0 0 0 1 5 6 550,0 0,0 91,7
16. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
17. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
16 16 16 16 15 47 126 163400,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 12.06.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 5 3 1 0 1 2 12 36300,0 41,7 3025,0
2. Kieniksman M. 2 3 1 1 0 2 9 19800,0 22,2 2200,0
3. Pandel W. 2 0 1 4 1 3 11 14700,0 18,2 1336,4
4. Miksha H. 2 0 0 0 0 1 3 11000,0 66,7 3666,7
5. Melinger M. 1 3 1 1 2 1 9 16500,0 11,1 1833,3
6. Tomczak A. 1 2 0 0 1 1 5 11100,0 20,0 2220,0
7. Wasiak M. 1 0 2 1 1 3 8 9700,0 12,5 1212,5
8. Bagiński H. 0 2 4 3 0 3 12 11200,0 0,0 933,3
9. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 3 6 2500,0 0,0 416,7
10. Michalczewska J. 0 0 2 1 1 4 8 3900,0 0,0 487,5
11. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
12. Rzadkosz S. 0 0 0 1 1 7 9 750,0 0,0 83,3
13. Pluta A. 0 0 0 1 1 2 4 1100,0 0,0 275,0
14. Mateusiak R. 0 0 0 1 0 3 4 600,0 0,0 150,0
15. Finchuk V. 0 0 0 0 1 5 6 550,0 0,0 91,7
16. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
17. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
14 14 14 14 13 41 110 142400,0