Kategoria: Powożący według miejsc

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 02.06.2024

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Wasiak M. 3 1 2 0 2 0 8 21000,0 37,5 2625,0
2. Pandel W. 3 0 4 3 0 1 11 24100,0 27,3 2190,9
3. Salivonchyk T. 2 2 0 3 2 1 10 19150,0 20,0 1915,0
4. Michalczewska J. 2 0 1 0 1 1 5 13500,0 40,0 2700,0
5. Finchuk V. 1 3 0 0 0 2 6 13200,0 16,7 2200,0
6. Melinger M. 1 2 1 0 0 5 9 10600,0 11,1 1177,8
7. Mateusiak R. 0 2 1 4 2 2 11 8700,0 0,0 790,9
8. Miksha H. 0 1 0 1 1 2 5 3300,0 0,0 660,0
9. Hafvenstrom R. 0 1 0 0 0 1 2 2000,0 0,0 1000,0
10. Bagiński H. 0 0 3 1 3 4 11 4950,0 0,0 450,0
11. Rzadkosz S. 0 0 0 0 1 8 9 250,0 0,0 27,8
12. Tomczak A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
13. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
12 12 12 12 12 30 90 120750,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 26.05.2024

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Wasiak M. 3 0 2 0 2 0 7 19000,0 42,9 2714,3
2. Salivonchyk T. 2 2 0 3 1 1 9 18850,0 22,2 2094,4
3. Pandel W. 2 0 4 2 0 1 9 17600,0 22,2 1955,6
4. Michalczewska J. 2 0 1 0 1 1 5 13500,0 40,0 2700,0
5. Finchuk V. 1 2 0 0 0 2 5 10800,0 20,0 2160,0
6. Melinger M. 0 2 1 0 0 4 7 5600,0 0,0 800,0
7. Mateusiak R. 0 2 0 3 2 2 9 7100,0 0,0 788,9
8. Miksha H. 0 1 0 1 1 2 5 3300,0 0,0 660,0
9. Hafvenstrom R. 0 1 0 0 0 1 2 2000,0 0,0 1000,0
10. Bagiński H. 0 0 2 1 3 3 9 3750,0 0,0 416,7
11. Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 7 7 0,0 0,0 0,0
12. Tomczak A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
13. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
10 10 10 10 10 27 77 101500,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 19.05.2024

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Pandel W. 2 0 2 2 0 1 7 15400,0 28,6 2200,0
2. Wasiak M. 2 0 2 0 2 0 6 14000,0 33,3 2333,3
3. Michalczewska J. 2 0 1 0 0 1 4 13200,0 50,0 3300,0
4. Salivonchyk T. 1 2 0 3 1 1 8 12850,0 12,5 1606,3
5. Finchuk V. 1 1 0 0 0 2 4 8400,0 25,0 2100,0
6. Mateusiak R. 0 2 0 2 2 1 7 6600,0 0,0 942,9
7. Melinger M. 0 1 1 0 0 3 5 3600,0 0,0 720,0
8. Miksha H. 0 1 0 0 1 2 4 2700,0 0,0 675,0
9. Hafvenstrom R. 0 1 0 0 0 1 2 2000,0 0,0 1000,0
10. Bagiński H. 0 0 2 1 2 3 8 3500,0 0,0 437,5
11. Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 5 5 0,0 0,0 0,0
12. Tomczak A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
13. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
8 8 8 8 8 23 63 82250,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 12.05.2024

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Michalczewska J. 2 0 1 0 0 1 4 13200,0 50,0 3300,0
2. Salivonchyk T. 1 2 0 2 0 1 6 12000,0 16,7 2000,0
3. Pandel W. 1 0 1 2 0 1 5 8400,0 20,0 1680,0
4. Wasiak M. 1 0 1 0 2 0 4 7800,0 25,0 1950,0
5. Finchuk V. 1 0 0 0 0 2 3 6000,0 33,3 2000,0
6. Mateusiak R. 0 2 0 2 2 0 6 6600,0 0,0 1100,0
7. Melinger M. 0 1 1 0 0 3 5 3600,0 0,0 720,0
8. Miksha H. 0 1 0 0 1 2 4 2700,0 0,0 675,0
9. Bagiński H. 0 0 2 0 1 3 6 2700,0 0,0 450,0
10. Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
11. Tomczak A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
12. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
6 6 6 6 6 19 49 63000,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2024 – 05.05.2024

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma PLN %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 1 2 0 0 0 1 4 10800,0 25,0 2700,0
2. Michalczewska J. 1 0 1 0 0 1 3 7200,0 33,3 2400,0
3. Pandel W. 1 0 0 2 0 0 3 7200,0 33,3 2400,0
4. Finchuk V. 1 0 0 0 0 1 2 6000,0 50,0 3000,0
5. Mateusiak R. 0 1 0 2 1 0 4 3900,0 0,0 975,0
6. Miksha H. 0 1 0 0 1 2 4 2700,0 0,0 675,0
7. Bagiński H. 0 0 1 0 1 2 4 1500,0 0,0 375,0
8. Wasiak M. 0 0 1 0 1 0 2 1500,0 0,0 750,0
9. Melinger M. 0 0 1 0 0 3 4 1200,0 0,0 300,0
10. Tomczak A. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
11. Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
12. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
4 4 4 4 4 15 35 42000,0