Kategoria: Kłusaki

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2022 – 30.10.2022

Lp. Właściciel Suma
1. A. Frontczak-Salivonchyk, E. Nowak 72400,0
2. P. Myśliwczyk 52980,0
3. W. Pandel 51890,0
4. M. Kieniksman, B. i T. Koziorowscy 51340,0
5. M. Bajorek, J. Misiek 34650,0
6. D. Bińkowska, A. Frontczak-Salivonchyk, A. Kruk 29800,0
7. T. Andrjanik, A. i W. Piotrowskie 20285,0
8. Manuela Wasiak 18700,0
9. M. Melinger 17000,0
10. S. Rzadkosz 16600,0
11. K. Kunecki, M. Wasiak 15000,0
12. R. Mateusiak 13400,0
13. R. Miś 7950,0
14. A. Pluta 7500,0
15. A. Frontczak-Salivonchyk 6000,0
16. D. Jeziorski 5700,0
17. A. Piekielna 3500,0
18. K. Tomalska 2700,0
19. M., P.K., P.A. i B. Kieniksman 2570,0
20. Staj Taxon Putim 2500,0
21. J. Bończak 1285,0
22. D. Jeziorski, K. Kunecki, P. Myśliwczyk, R. Sipiorski, T. Wasiak 1000,0
23. V. Finchuk 600,0
24. A. i M. Nosińscy 0,0
25. Horse Agro s.r.o. 0,0
26. A. Cesarz, A. Wasiak 0,0
435350,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 30.10.2022

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Frontczak-Salivonchyk A. 15 6 5 4 4 12 46 130850,0 32,6 2844,6
2. Wasiak M. 8 7 13 13 13 45 99 109490,0 8,1 1106,0
3. Kieniksman M. 6 4 4 3 3 20 40 53910,0 15,0 1347,8
4. Bagiński S. 4 12 13 9 7 14 59 96415,0 6,8 1634,2
5. Mateusiak R. 2 0 0 3 2 11 18 13400,0 11,1 744,4
6. Melinger M. 1 5 0 3 4 21 34 22900,0 2,9 673,5
7. Piotrowski L. 0 1 1 1 2 2 7 5885,0 0,0 840,7
8. Novák B. (CZE) 0 1 0 0 0 1 2 2500,0 0,0 1250,0
9. Svoboda J. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
36 36 36 36 35 128 307 435350,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2022 – 30.10.2022

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 11 5 3 4 2 6 31 100100,0 35,5 3229,0
2. Kieniksman M. 6 4 4 2 1 6 23 53540,0 26,1 2327,8
3. Pandel W. 5 3 5 7 2 5 27 51890,0 18,5 1921,9
4. Miksha H. 5 3 2 0 0 5 15 47680,0 33,3 3178,7
5. Wasiak M. 3 1 3 3 2 12 24 35200,0 12,5 1466,7
6. Tomczak A. 2 7 1 2 5 8 25 35600,0 8,0 1424,0
7. Mateusiak R. 2 0 0 3 2 10 17 13400,0 11,8 788,2
8. Bagiński H. 1 5 9 7 3 4 29 44585,0 3,4 1537,4
9. Melinger M. 1 3 1 3 4 14 26 19200,0 3,8 738,5
10. Michalczewska J. 0 2 3 1 3 7 16 13500,0 0,0 843,8
11. Piotrowski L. 0 1 1 1 2 1 6 5885,0 0,0 980,8
12. Kieniksman R. 0 1 0 0 2 11 14 2500,0 0,0 178,6
13. Novák B. 0 1 0 0 0 4 5 2500,0 0,0 500,0
14. Misiek J. 0 0 2 0 0 0 2 2400,0 0,0 1200,0
15. Rzadkosz S. 0 0 1 1 3 19 24 3100,0 0,0 129,2
16. Finchuk V. 0 0 1 1 2 7 11 2870,0 0,0 260,9
17. Pluta A. 0 0 0 1 1 5 7 1100,0 0,0 157,1
18. Pandel S. 0 0 0 0 1 0 1 300,0 0,0 300,0
19. Bagiński F. 0 0 0 0 0 2 2 0,0 0,0 0,0
20. Nosiński M. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
21. Bińkowska D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
36 36 36 36 35 128 307 435350,0

Właściciele wg. wygranych sum w okresie 01.01.2021 – 14.11.2021

Lp. Właściciel Suma
1. W. Pandel 49740,0
2. P. Myśliwczyk 45380,0
3. R. Miś 42400,0
4. M. Bajorek 40880,0
5. M. Kieniksman, B. i T. Koziorowscy 39270,0
6. S. Rzadkosz 37990,0
7. A. Frontczak-Salivonchyk, E. Nowak 30600,0
8. D. Bińkowska 29660,0
9. V. Finchuk, A. Frontczak-Salivonchyk i E. Nowak 14720,0
10. K. Tomalska 11620,0
11. V. Finchuk 8970,0
12. Manuela Wasiak 8530,0
13. J. Misiek 7000,0
14. M. Melinger 6250,0
15. A. Pluta 5000,0
16. A. Frontczak-Salivonchyk 4600,0
17. H. Bagiński i J. Bończak 2500,0
18. J. Klaubenschalk 1700,0
19. R. Mateusiak 340,0
20. A. i M. Nosińscy 250,0
21. W. Sudoł 0,0
22. A. Piekielna 0,0
387400,0

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2021 – 14.11.2021

Lp. Trener Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Frontczak-Salivonchyk A. 16 12 12 8 8 23 79 149190,0 20,3 1888,5
2. Wasiak M. 9 7 9 10 8 42 85 109210,0 10,6 1284,8
3. Bagiński S. 5 3 7 9 4 15 43 44740,0 11,6 1040,5
4. Misiek J. 5 2 3 5 5 6 26 36450,0 19,2 1401,9
5. Kieniksman M. 1 10 4 1 3 19 38 39270,0 2,6 1033,4
6. Melinger M. 0 2 1 1 3 11 18 6250,0 0,0 347,2
7. Klaubenschalk J. (CZE) 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
8. Mateusiak R. 0 0 0 0 2 2 4 590,0 0,0 147,5
36 36 36 35 33 118 294 387400,0

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie 01.01.2021 – 14.11.2021

Lp. Powożący Im IIm IIIm IVm Vm B.M. L.S. Suma %zw. śr PLN na start
1. Salivonchyk T. 9 4 8 2 3 6 32 76810,0 28,1 2400,3
2. Miksha H. 6 5 2 5 4 1 23 57050,0 26,1 2480,4
3. Bagiński H. 6 4 4 5 3 12 34 46360,0 17,6 1363,5
4. Pandel W. 6 2 5 6 6 4 29 52990,0 20,7 1827,2
5. Finchuk V. 4 4 4 3 1 15 31 49390,0 12,9 1593,2
6. Michalczewska J. 2 3 2 6 3 7 23 29540,0 8,7 1284,3
7. Rzadkosz S. 1 2 0 0 2 23 28 9280,0 3,6 331,4
8. Wasiak M. 1 0 2 3 1 7 14 9530,0 7,1 680,7
9. Kieniksman R. 1 0 2 1 2 9 15 8100,0 6,7 540,0
10. Kieniksman M. 0 10 3 0 1 9 23 32530,0 0,0 1414,3
11. Melinger M. 0 2 2 1 2 13 20 6800,0 0,0 340,0
12. Pandel S. 0 0 1 1 2 2 6 5090,0 0,0 848,3
13. Bagiński S. 0 0 1 0 0 2 3 800,0 0,0 266,7
14. Misiek J. 0 0 0 1 1 1 3 840,0 0,0 280,0
15. Klaubenschalk J. 0 0 0 1 0 0 1 1700,0 0,0 1700,0
16. Nosiński M. 0 0 0 0 1 1 2 250,0 0,0 125,0
17. Mateusiak R. 0 0 0 0 1 1 2 340,0 0,0 170,0
18. Sudoł W. 0 0 0 0 0 3 3 0,0 0,0 0,0
19. Bińkowska D. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
20. Pluta A. 0 0 0 0 0 1 1 0,0 0,0 0,0
36 36 36 35 33 118 294 387400,0