Kategoria: Kłusaki

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Kieniksman M. 3 2 2 2 3 5 17 20 600,00
2 Frontczak-Salivonchyk A. 2 3 0 3 0 1 9 16 300,00
3 Misiek J. 1 1 3 2 1 5 13 9 450,00
4 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 2 3 4 000,00
5 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
6 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
7 Bagiński S. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
8 Kuryś Ł. 0 0 0 0 0 2 2 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 12 600,00
2 J. Misiek 9 450,00
3 P. Myśliwczyk 9 000,00
4 W. Pandel 7 200,00
5 A. Frontczak-Salivonchyk 6 400,00
6 R. Mateusiak 4 000,00
7 Synergia – M. Melinger 1 600,00
8 A., B. i P. Żakowscy 1 100,00
9 J. Bończak i H. Bagiński 800,00
10 A. Frontczak-Salivonchyk i E. Puszerkiewicz 500,00
11 W. Bobak 400,00
12 K. Grzesiak 400,00
13 D. Bińkowska 400,00
14 S. Rzadkosz 0,00
53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 13-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Salivonchyk T. 1 3 0 2 0 1 7 10 800,00
2 Finchuk V. 1 1 1 1 0 2 6 7 000,00
3 Kieniksman M. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
4 Bagiński H. 1 0 1 0 0 2 4 5 800,00
5 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
6 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
7 Mateusiak R. 1 0 0 0 0 0 1 4 000,00
8 Pandel W. 0 1 1 1 0 1 4 3 200,00
9 Melinger M. 0 1 0 0 0 0 1 1 600,00
10 Ostrycharz P. 0 0 1 1 1 1 4 1 650,00
11 Żakowski B. 0 0 1 0 1 2 4 1 100,00
12 Misiek J. 0 0 1 0 0 1 2 800,00
13 Sudoł W. 0 0 0 2 2 2 6 1 300,00
14 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
15 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
16 Rzadkosz S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
17 Kieniksman R. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
18 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
7 7 7 7 5 18 51 53 850,00

Powożący wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Finchuk V. 1 1 0 0 0 1 3 5 600,00
2 Zwiener M. 1 0 1 0 0 0 2 6 800,00
3 Werder S. J. 1 0 0 0 0 1 2 4 000,00
4 Pandel W. 0 1 1 0 0 0 2 2 800,00
5 Salivonchyk T. 0 1 0 2 0 0 3 3 200,00
6 Misiek J. 0 0 1 0 0 0 1 800,00
7 Ostrycharz P. 0 0 0 1 0 1 2 600,00
8 Żakowski B. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
9 Sudoł W. 0 0 0 0 1 1 2 200,00
10 Nebel B. 0 0 0 0 1 0 1 200,00
11 Nyman T. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
12 Beras M. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
13 Bagiński H. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
3 3 3 3 3 8 23 24 500,00

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Suma PLN
1 M. Kieniksman, B. i Ł. Koziorowscy 7 000,00
2 J. Misiek 7 000,00
3 W. Pandel 6 800,00
4 A. Frontczak-Salivonchyk 2 400,00
5 D. Bińkowska 400,00
6 P. Myśliwczyk 400,00
7 A., B. i P. Żakowscy 300,00
8 K. Grzesiak 200,00
9 S. Rzadkosz 0,00
24 500,00

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2019 do 06-05-2019

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Kieniksman M. 2 1 2 0 2 1 8 14 000,00
2 Misiek J. 1 1 1 1 0 3 7 7 000,00
3 Frontczak-Salivonchyk A. 0 1 0 2 0 1 4 3 200,00
4 Żakowski B. 0 0 0 0 1 1 2 300,00
5 Mateusiak R. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
6 Bagiński S. 0 0 0 0 0 1 1 0,00
3 3 3 3 3 8 23 24 500,00