Szkolenia i seminaria

  • Home
  • Szkolenia i seminaria

Szkolenie w Northern Racing College w Doncaster X/XI.2017 r.

Warszawa, 21 sierpnia 2017
Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie informuje o możliwości odbycia 12-tygodniowego szkolenia w Northern Racing College w Doncaster, a następnie 6-tygodniowego stażu w jednej z tamtejszych stajni wyścigowych. Szkolenie przeznaczone jest dla osób w wieku co najmniej...  Więcej »

Informacja z Seminarium sędziowskiego EMHF 2017

Warszawa, 15 marca 2017
SEMINARIUM SĘDZIOWSKIE EUROPEAN & MEDITERRANEAN HORSERACING FEDERATION (EMHF) 4 marca 2017 r., Jersey, Channel Islands W ramach współpracy pomiędzy krajami Europy Środkowej, European & Mediterranean Horseracing Federation (EMHF) zorganizowała kolejne seminarium dotyczące spraw wyścigowych. Wcześniejsze poruszały kwestie związane...  Więcej »

Oferta szkolenia w Northern Racing College w Doncaster - zgłoszenia do 16 lutego br.

Warszawa, 2 lutego 2017
Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie informuje o możliwości odbycia 12-tygodniowego szkolenia w Northern Racing College w Doncaster, a następnie 6-tygodniowego stażu w jednej z tamtejszych stajni wyścigowych. Szkolenie przeznaczone jest dla osób w wieku co najmniej 16...  Więcej »

Kurs trenerski 2017 - przedłużenie naboru do 8 lutego br.

Warszawa, 23 stycznia 2017
NABÓR NA KURS DLA KANDYDATÓW NA TRENERÓW KONI WYŚCIGOWYCH (GALOP I KŁUS)   Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie o kolejnym przedłużeniu naboru na kurs dla kandydatów na trenerów koni wyścigowych do 8 lutego 2017 r. Kurs jest podzielony na dwie...  Więcej »

Kurs trenerski 2017

Warszawa, 21 grudnia 2016
NABÓR NA KURS DLA KANDYDATÓW NA TRENERÓW KONI WYŚCIGOWYCH (GALOP I KŁUS)     Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie informuje o rozpoczęciu naboru na kurs dla kandydatów na trenerów koni wyścigowych. Kurs jest podzielony na dwie grupy: dla kandydatów na trenerów...  Więcej »

Nabór chętnych na staż stypendialny Międzynarodowej Federacji Szkół Wyścigowych (IFHRA)

Warszawa, 30 listopada 2016
Polski Klub Wyścigów Konnych uprzejmie informuje o rozpoczęciu wstępnego naboru osób zainteresowanych odbywaniem stażu stypendialnego Międzynarodowej Federacji Szkół Wyścigowych (IFHRA). Zaproszenie kierowane jest w szczególności do: hodowców i innych osób związanych z hodowlą koni wyścigowych, trenerów koni wyścigowych, jeźdźców koni...  Więcej »

ARCHIWUM

 

Przypominamy, że licencję sędziego, trenera, jeźdźca, powożącego oraz pozwolenie na kierowanie stajnią wyścigową może otrzymać osoba posiadająca stosowne uprawnienia, uzyskane po wcześniej zdanym egzaminie.

Wniosek o nadanie uprawnień (wraz z niezbędnymi dokumentami) powinien być złożony przed przystąpieniem do egzaminu lub niezwłocznie po jego zdaniu.

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej