od 2014.01.01 do 2014.10.13

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 13-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 445 595,00

2
Z. Górski 354 270,00

3
J. Hanly 282 800,00

4
K. Mirpuri 247 395,00

5
SK Michałów 217 710,00

6
Gestüt Fährhof 206 670,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 189 475,00

8
A. Zieliński 160 230,00

9
B. M. Tomaszewski 153 635,00

10
SK Janów Podlaski 138 655,00

11
Juddmonte Farms 126 000,00

12
SK Krasne 121 585,00

13
Airlie Stud 112 345,00

14
T. Stachowiak 112 000,00

15
J. Hietzscholdt 108 820,00

16
A. Cieloch 108 130,00

17
GR J. Zalewska 107 910,00

18
SK Iwno 101 785,00

19
M. i S. Wiœniewscy 80 055,00

20
J. Ryżkowski 79 490,00

21
F. Dunne 73 375,00

22
SK Kozienice 72 325,00

23
SK Jaroszówka 71 990,00

24
Le Thenney S.A. 71 240,00

25
inż. J. Travniček 70 000,00

26
SK Moszna 69 225,00

27
Res-Gal Sp. z o.o. 66 000,00

28
Oak Lodge Bloodstock 64 840,00

29
Laundry Cottage Stud Farm 63 285,00

30
R. Szpar 61 530,00

31
E. Porębna 60 880,00

32
P. Daverio 60 000,00

33
Gestüt Etzean 60 000,00

34
Mrs A. S. O’Brien 59 700,00

35
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 56 540,00

36
Sir Eric Parker 55 450,00

37
V. Timoshenko 53 195,00

38
Breeding Capital Plc 52 000,00

39
P. Rabbitte 47 980,00

40
G. Sęczek 46 960,00

41
J. Głowacki 46 530,00

42
The Jay`s Renny Syndicate 46 400,00

43
C. Dell’Ova 45 800,00

44
T. Sobierajski 45 250,00

45
A. Frštczak 43 040,00

46
R. Zieliński 40 550,00

47
J. Soska 39 950,00

48
Agnieszka Wójtowicz 39 860,00

49
D. O’Neill i J. White 39 725,00

50
Mrs O. Harnett 39 600,00

51
H. Power 39 450,00

52
G. Kaczmarek 38 820,00

53
J. i K. Dobosz 37 960,00

54
L. Michaelis 37 500,00

55
P. Giles 36 380,00

56
J. Cukrowski 35 220,00

57
Cybernetyki Investment S.A. 34 745,00

58
A. i M. Suchorzewscy 34 510,00

59
S. Schnakenberg 34 360,00

60
L. Ciampoli 34 220,00

61
K. Litwiniak 33 975,00

62
A. Mroczek 33 850,00

63
R. Talarek 33 300,00

64
W. Shaughnessy 33 025,00

65
Millennium Stud 32 575,00

66
Prekursor Sp. z o.o. 32 110,00

67
K. Zakolski 32 000,00

68
D. Mioduszewski 30 710,00

69
Rathasker Stud 29 000,00

70
M. Gołębiowska GR Surchów 27 460,00

71
S. Wiœniewski 27 200,00

72
ZG Wirth/Wagner 26 700,00

73
Millsec Ltd 26 100,00

74
R. Ptach 26 030,00

75
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 26 000,00

76
Her Diamond Necklace Ltd 25 900,00

77
S. Guła 25 700,00

78
M. Gromala 25 600,00

79
W. Flood 25 240,00

80
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 25 200,00

81
J. Szweycer 25 060,00

82
G. Richards 25 000,00

83
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

84
J. Eng 24 560,00

85
Bred Right Farm 24 000,00

86
P. Antenet 23 740,00

87
J. Cullen 23 610,00

88
Sofim srl 23 160,00

89
Frau U. Herberts 22 760,00

90
S. Mladenovic 22 575,00

91
T. G. Cooke 22 450,00

92
Owenstown Stud 22 390,00

93
E. Gilert 21 560,00

94
Minch Bloobstock and Castletown Stud 21 500,00

95
Z. Składanowski 21 440,00

96
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

97
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 20 700,00

98
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

99
W. J. Engel 19 950,00

100
M. G. Daly 19 880,00

101
Veles Stud 19 830,00

102
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

103
The Kossack Stud B.V. 19 425,00

104
A. Dziuba 19 420,00

105
A. Pietrzak 19 300,00

106
Haras de Saint Pair 18 650,00

107
J. P. Colleran 18 600,00

108
Mascara Partnership 18 045,00

109
L. Błachut 18 025,00

110
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 17 700,00

111
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 17 630,00

112
Artur Nicpoń 17 600,00

113
Haras de Manneville 17 450,00

114
K. Dobosz 17 140,00

115
A. Kwaœny 17 000,00

116
A. Żyłkowska 16 530,00

117
M. Malinowski 16 415,00

118
W. P. Iceton 16 400,00

119
G. J. King 16 210,00

120
B. Rochette 16 200,00

121
Z. Nieznański 15 850,00

122
B. Dörflinger 15 350,00

123
Ceka Ireland Ltd 15 260,00

124
A. Wójtowicz 15 020,00

125
Gestüt Directa 14 955,00

126
A.-M. Dole 14 915,00

127
Rathbarry Stud 14 880,00

128
Gestüt Evershorst 14 860,00

129
G. Belski 14 360,00

130
Mrs T. Mahon 14 250,00

131
J. Szmyt 14 180,00

132
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 14 180,00

133
R. Piwko 13 995,00

134
K. Ziemiański 13 930,00

135
G. Spytek-Bandurska 13 820,00

136
H.-J. Gaertner 13 560,00

137
S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 13 300,00

138
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 13 120,00

139
Gestüt Auenquelle 12 540,00

140
J. Dobrzyński 12 450,00

141
F. Lindner 12 400,00

142
M. Norenius 12 370,00

143
P. Webb 12 260,00

144
Ms N. Humphreys 12 180,00

145
B. P. Michielen 12 000,00

146
S. Plavac 11 955,00

147
D. A. Chakshov 11 900,00

148
Keatly Overseas Ltd 11 840,00

149
J. Mahon 11 800,00

150
A. Steinhart 11 800,00

151
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 650,00

152
J. Klimczak 11 520,00

153
M. Stelmaszczyk 11 500,00

154
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 11 460,00

155
Gestüt Römerhof 11 300,00

156
T. Tarczyński 11 290,00

157
A. Majchrzak 11 280,00

158
inż. J. Kovařik 11 200,00

159
M. Kaszubowski 11 010,00

160
M. Monfort 10 970,00

161
Knocklong Home Stud 10 920,00

162
D. Murphy 10 900,00

163
Gestüt Trona 10 680,00

164
A. Wyrzyk 10 480,00

165
Haras de Beauvoir 10 450,00

166
S. Weresiński 10 270,00

167
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

168
Mrs C. McStay 10 000,00

169
T. Cullen 9 890,00

170
D. Kwiatkowski 9 800,00

171
Mrs C. Regalado-Gonzalez 9 500,00

172
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

173
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9 305,00

174
Champions Home Farm Inc. 9 240,00

175
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

176
Ruskerne Ltd 9 150,00

177
P. Kicek 8 810,00

178
S. Bujarski 8 750,00

179
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 660,00

180
M. Bober 8 640,00

181
Damis BT 8 400,00

182
B. Palkowski 8 400,00

183
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 8 320,00

184
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

185
A. Cymbała 8 000,00

186
M. Zegarowska 7 700,00

187
J.-F. Marsot 7 480,00

188
R. Mroziński 7 460,00

189
M. Seeber 7 280,00

190
R. Gorczyca 7 195,00

191
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 7 050,00

192
Kildare Racing Syndicate 6 675,00

193
K. Szymański 6 630,00

194
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

195
W. Krzemiński 6 550,00

196
T. i J. Opalińscy 6 310,00

197
Ballyhane Stud 6 300,00

198
K. Grudzišż 6 260,00

199
P. Huber 6 200,00

200
R. J. Naughton 6 000,00

201
Gestüt Erftmühle 6 000,00

202
H. Hasler 5 900,00

203
T. & H. Russell 5 600,00

204
SK Walewice 5 600,00

205
A. Prus 5 570,00

206
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

207
S. Gutowski 5 290,00

208
K. Liptak 5 200,00

209
A. Rokicki 5 190,00

210
Z. Kozina 5 150,00

211
H. Schmutz 4 600,00

212
K. Wšs 4 480,00

213
Camogue Stud Ltd 4 480,00

214
Gestüt Westerberg 4 400,00

215
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 350,00

216
G. Gugliemi 4 300,00

217
G. Łštka 4 280,00

218
M. O’Donnell 4 275,00

219
K. Jagielski 4 200,00

220
W. Puszczewicz 4 140,00

221
Mrs B. Gardiner 4 040,00

222
M. Parri 3 900,00

223
A. Lund i M. Robertz 3 840,00

224
L. Boharewicz 3 830,00

225
V. I. Araci 3 800,00

226
J. Niedzielska 3 750,00

227
W. Rawa 3 750,00

228
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 3 730,00

229
F. Dill 3 680,00

230
M. Zaliński 3 600,00

231
B. Dšbrowski 3 580,00

232
K. Jacobson 3 520,00

233
K. Szumiński 3 300,00

234
M. i M. Sommer 2 800,00

235
D. G. Iceton 2 640,00

236
S. Soavi 2 510,00

237
I. Malinowska 2 410,00

238
J. & G. Lowry 2 375,00

239
PPHU Algas – SK Udórz 2 300,00

240
D. J. Maher 2 240,00

241
SK Ochaby 2 200,00

242
SK Widzów – K. Tyszko 2 180,00

243
T. Rejman 2 000,00

244
W. Heinz 1 900,00

245
M. i M. Boruta 1 900,00

246
M. Ewetz 1 860,00

247
Fittocks Stud 1 840,00

248
M. Konarski 1 830,00

249
R. Tylicki 1 780,00

250
M. Klein 1 750,00

251
E. Wyrwicz 1 750,00

252
SK Napajedla 1 700,00

253
Ballyreddin Stud 1 680,00

254
M.-J. Rivaillon 1 650,00

255
Societa Agricola San Dazio srl 1 600,00

256
Teliver Farm Kft 1 600,00

257
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

258
Oscar Stud 1 540,00

259
J. A. Beckitt 1 500,00

260
D. Nowara 1 450,00

261
Gestüt Görlsdorf 1 450,00

262
F. Engel 1 400,00

263
R. Zieliński i M. Boruta 1 400,00

264
D. Łuczak 1 400,00

265
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 360,00

266
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 325,00

267
Dr J. Wanke 1 120,00

268
Brereton C. Jones 1 000,00

269
S. Frosik 1 000,00

270
Gerrardstown House Stud 990,00

271
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

272
Ecurie des Monceaux 950,00

273
M. Gawryszewski 950,00

274
F. Wołoszyn 910,00

275
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 900,00

276
K. Bukład 880,00

277
Gestüt Helenenhof 840,00

278
P. Małczyński 800,00

279
D. Kędzierski 800,00

280
P. Podgórny 760,00

281
P. Frejlich 700,00

282
M. Pokrywka 660,00

283
Haras de Bernesq 630,00

284
H. Wójtowicz 600,00

285
Antinori Allegra 560,00

286
J. i R. Tyliccy 560,00

287
M. Harms 560,00

288
Barkham Manor Stud 550,00

289
A. Jopek 500,00

290
J. Kostrubiec 500,00

291
Z. Tokarzewski 480,00

292
A. Omen 475,00

293
A. Klus 460,00

294
A. Talarek 380,00

295
L. Staniszewski 350,00

296
M. Bšk 350,00

297
Frau R. Heinzelmann 330,00

298
H. Łštka 325,00

299
G. Molska i W. Saniewski 300,00

300
S. Polednia 280,00

301
M. Klonowski 200,00

302
R. Coffey 0,00

303
Stall Amor 0,00

304
Srubovka s.r.o. 0,00

305
SK Białka 0,00

306
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

307
A. Ledl-Dullinger 0,00

308
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

309
J. Kroutilík 0,00

310
Epona Bloodstock Ltd 0,00

311
H. Granda 0,00

312
Vesfot 55 0,00

313
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

314
W. Fath 0,00

315
B. Fahlgren 0,00

316
D. Soska 0,00

317
K. Stoch 0,00

318
R. Laurent 0,00

319
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

320
Z. Duplicki 0,00

321
A. Giambertone 0,00

322
Pulec Hr. Mimoň 0,00

323
POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0,00

324
W. Œmietanowski 0,00

325
Bostwick Bloodstock 0,00

326
Wrbna Racing 0,00

327
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

328
Hong Kong Breeders Club 0,00

329
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

330
L. Phelan 0,00

331
Miss L. Parmentier-Green 0,00

332
D. Bajer 0,00

333
Z. Szymulański 0,00

334
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

335
M. Mełnicki 0,00

336
Gestüt Am Schlossgarten GbR 0,00
7 951 940,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej