od 2014.01.01 do 2014.10.06

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-10-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 415 260,00

2
Z. Górski 326 270,00

3
J. Hanly 282 800,00

4
K. Mirpuri 245 345,00

5
Gestüt Fährhof 206 670,00

6
SK Michałów 193 260,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 184 565,00

8
A. Zieliński 150 730,00

9
B. M. Tomaszewski 136 165,00

10
SK Janów Podlaski 127 565,00

11
Juddmonte Farms 126 000,00

12
SK Krasne 119 405,00

13
T. Stachowiak 112 000,00

14
A. Cieloch 108 130,00

15
J. Hietzscholdt 107 860,00

16
GR J. Zalewska 107 630,00

17
SK Iwno 100 665,00

18
Airlie Stud 91 845,00

19
J. Ryżkowski 76 890,00

20
F. Dunne 73 375,00

21
Le Thenney S.A. 71 240,00

22
inż. J. Travniček 70 000,00

23
M. i S. Wiœniewscy 69 655,00

24
SK Moszna 69 225,00

25
SK Jaroszówka 66 390,00

26
Res-Gal Sp. z o.o. 66 000,00

27
Oak Lodge Bloodstock 64 840,00

28
Laundry Cottage Stud Farm 63 285,00

29
SK Kozienice 61 905,00

30
E. Porębna 60 880,00

31
Gestüt Etzean 60 000,00

32
P. Daverio 60 000,00

33
Mrs A. S. O’Brien 59 700,00

34
R. Szpar 58 380,00

35
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 56 540,00

36
Sir Eric Parker 55 450,00

37
Breeding Capital Plc 52 000,00

38
P. Rabbitte 47 980,00

39
G. Sęczek 46 960,00

40
The Jay`s Renny Syndicate 46 400,00

41
J. Głowacki 46 180,00

42
C. Dell’Ova 45 800,00

43
A. Frštczak 43 040,00

44
V. Timoshenko 42 195,00

45
R. Zieliński 40 550,00

46
J. Soska 39 950,00

47
D. O’Neill i J. White 39 725,00

48
H. Power 39 450,00

49
G. Kaczmarek 38 820,00

50
L. Michaelis 37 500,00

51
T. Sobierajski 37 050,00

52
J. i K. Dobosz 36 840,00

53
J. Cukrowski 35 220,00

54
Mrs O. Harnett 35 200,00

55
Cybernetyki Investment S.A. 34 745,00

56
A. i M. Suchorzewscy 34 510,00

57
S. Schnakenberg 34 360,00

58
L. Ciampoli 34 220,00

59
P. Giles 34 180,00

60
K. Litwiniak 33 975,00

61
A. Mroczek 33 850,00

62
R. Talarek 33 300,00

63
D. Mioduszewski 30 710,00

64
Millennium Stud 30 525,00

65
K. Zakolski 30 000,00

66
Prekursor Sp. z o.o. 29 870,00

67
W. Shaughnessy 28 925,00

68
S. Wiœniewski 27 200,00

69
ZG Wirth/Wagner 26 700,00

70
Millsec Ltd 26 100,00

71
R. Ptach 26 030,00

72
S. Guła 25 700,00

73
Her Diamond Necklace Ltd 25 240,00

74
W. Flood 25 240,00

75
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 25 200,00

76
J. Szweycer 25 060,00

77
G. Richards 25 000,00

78
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

79
J. Eng 24 560,00

80
Bred Right Farm 24 000,00

81
P. Antenet 23 740,00

82
Sofim srl 23 160,00

83
Agnieszka Wójtowicz 22 860,00

84
S. Mladenovic 22 575,00

85
T. G. Cooke 22 450,00

86
Owenstown Stud 22 390,00

87
J. Cullen 22 290,00

88
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 22 200,00

89
Minch Bloobstock and Castletown Stud 21 500,00

90
Z. Składanowski 21 440,00

91
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

92
M. Gołębiowska GR Surchów 21 160,00

93
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 20 700,00

94
Rathasker Stud 20 400,00

95
Polska AKF Sp. z o.o. 20 250,00

96
W. J. Engel 19 950,00

97
M. G. Daly 19 880,00

98
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

99
The Kossack Stud B.V. 19 425,00

100
A. Dziuba 19 420,00

101
A. Pietrzak 19 300,00

102
Veles Stud 19 070,00

103
Haras de Saint Pair 18 650,00

104
J. P. Colleran 18 600,00

105
Mascara Partnership 18 045,00

106
L. Błachut 18 025,00

107
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 17 700,00

108
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 17 630,00

109
Artur Nicpoń 17 600,00

110
Haras de Manneville 17 450,00

111
K. Dobosz 17 140,00

112
A. Kwaœny 17 000,00

113
W. P. Iceton 16 400,00

114
G. J. King 16 210,00

115
B. Rochette 16 200,00

116
Frau U. Herberts 16 160,00

117
E. Gilert 15 960,00

118
M. Malinowski 15 915,00

119
Z. Nieznański 15 850,00

120
A. Żyłkowska 15 610,00

121
B. Dörflinger 15 350,00

122
A. Wójtowicz 15 020,00

123
A.-M. Dole 14 915,00

124
Rathbarry Stud 14 880,00

125
M. Gromala 14 600,00

126
Gestüt Evershorst 14 530,00

127
Ceka Ireland Ltd 14 400,00

128
G. Belski 14 360,00

129
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 14 180,00

130
J. Szmyt 14 180,00

131
R. Piwko 13 995,00

132
K. Ziemiański 13 930,00

133
Gestüt Directa 13 930,00

134
G. Spytek-Bandurska 13 820,00

135
S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 13 300,00

136
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 13 120,00

137
H.-J. Gaertner 13 000,00

138
Gestüt Auenquelle 12 540,00

139
J. Dobrzyński 12 450,00

140
F. Lindner 12 400,00

141
P. Webb 12 260,00

142
Ms N. Humphreys 12 180,00

143
M. Norenius 12 130,00

144
B. P. Michielen 12 000,00

145
S. Plavac 11 955,00

146
D. A. Chakshov 11 900,00

147
J. Mahon 11 800,00

148
A. Steinhart 11 800,00

149
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 650,00

150
J. Klimczak 11 520,00

151
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 11 460,00

152
Gestüt Römerhof 11 300,00

153
T. Tarczyński 11 290,00

154
A. Majchrzak 11 280,00

155
inż. J. Kovařik 11 200,00

156
M. Monfort 10 970,00

157
Knocklong Home Stud 10 920,00

158
D. Murphy 10 900,00

159
M. Kaszubowski 10 780,00

160
M. Stelmaszczyk 10 500,00

161
A. Wyrzyk 10 480,00

162
Haras de Beauvoir 10 450,00

163
S. Weresiński 10 270,00

164
Gestüt Trona 10 250,00

165
Mrs C. McStay 10 000,00

166
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

167
T. Cullen 9 890,00

168
D. Kwiatkowski 9 800,00

169
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

170
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 9 305,00

171
Champions Home Farm Inc. 9 240,00

172
D. Kałuba i B. Strójwšs 9 180,00

173
Ruskerne Ltd 9 150,00

174
P. Kicek 8 810,00

175
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 660,00

176
M. Bober 8 640,00

177
Damis BT 8 400,00

178
B. Palkowski 8 400,00

179
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

180
A. Cymbała 8 000,00

181
M. Zegarowska 7 700,00

182
J.-F. Marsot 7 480,00

183
R. Mroziński 7 460,00

184
M. Seeber 7 280,00

185
R. Gorczyca 6 720,00

186
K. Szymański 6 630,00

187
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

188
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

189
W. Krzemiński 6 550,00

190
T. i J. Opalińscy 6 310,00

191
Ballyhane Stud 6 300,00

192
K. Grudzišż 6 260,00

193
Keatly Overseas Ltd 6 240,00

194
R. J. Naughton 6 000,00

195
Gestüt Erftmühle 6 000,00

196
S. Bujarski 5 950,00

197
H. Hasler 5 900,00

198
T. & H. Russell 5 600,00

199
SK Walewice 5 600,00

200
A. Prus 5 570,00

201
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

202
S. Gutowski 5 290,00

203
K. Liptak 5 200,00

204
A. Rokicki 5 190,00

205
Z. Kozina 5 150,00

206
Mrs T. Mahon 4 750,00

207
H. Schmutz 4 600,00

208
Camogue Stud Ltd 4 480,00

209
Gestüt Westerberg 4 400,00

210
P. Huber 4 360,00

211
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 350,00

212
G. Gugliemi 4 300,00

213
G. Łštka 4 280,00

214
K. Jagielski 4 200,00

215
W. Puszczewicz 4 140,00

216
Mrs B. Gardiner 4 040,00

217
M. Parri 3 900,00

218
L. Boharewicz 3 830,00

219
M. O’Donnell 3 800,00

220
W. Rawa 3 750,00

221
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 3 730,00

222
F. Dill 3 680,00

223
M. Zaliński 3 600,00

224
B. Dšbrowski 3 580,00

225
K. Jacobson 3 520,00

226
J. Niedzielska 3 470,00

227
K. Szumiński 3 300,00

228
Kildare Racing Syndicate 2 875,00

229
M. i M. Sommer 2 800,00

230
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 2 720,00

231
D. G. Iceton 2 640,00

232
I. Malinowska 2 410,00

233
J. & G. Lowry 2 375,00

234
PPHU Algas – SK Udórz 2 300,00

235
K. Wšs 2 240,00

236
SK Ochaby 2 200,00

237
SK Widzów – K. Tyszko 2 180,00

238
T. Rejman 2 000,00

239
A. Lund i M. Robertz 2 000,00

240
W. Heinz 1 900,00

241
M. Ewetz 1 860,00

242
Fittocks Stud 1 840,00

243
M. Konarski 1 830,00

244
R. Tylicki 1 780,00

245
M. Klein 1 750,00

246
E. Wyrwicz 1 750,00

247
SK Napajedla 1 700,00

248
M.-J. Rivaillon 1 650,00

249
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

250
Teliver Farm Kft 1 600,00

251
J. A. Beckitt 1 500,00

252
D. Nowara 1 450,00

253
Gestüt Görlsdorf 1 450,00

254
R. Zieliński i M. Boruta 1 400,00

255
D. Łuczak 1 400,00

256
F. Engel 1 400,00

257
S. Soavi 1 390,00

258
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 360,00

259
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 325,00

260
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

261
Dr J. Wanke 1 120,00

262
Ballyreddin Stud 1 120,00

263
Brereton C. Jones 1 000,00

264
S. Frosik 1 000,00

265
Gerrardstown House Stud 990,00

266
Oscar Stud 980,00

267
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

268
M. Gawryszewski 950,00

269
Ecurie des Monceaux 950,00

270
F. Wołoszyn 910,00

271
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 900,00

272
K. Bukład 880,00

273
Gestüt Helenenhof 840,00

274
D. Kędzierski 800,00

275
P. Małczyński 800,00

276
P. Podgórny 760,00

277
P. Frejlich 700,00

278
M. Pokrywka 660,00

279
Haras de Bernesq 630,00

280
H. Wójtowicz 600,00

281
Antinori Allegra 560,00

282
M. Harms 560,00

283
Barkham Manor Stud 550,00

284
A. Jopek 500,00

285
J. Kostrubiec 500,00

286
Z. Tokarzewski 480,00

287
A. Omen 475,00

288
A. Talarek 380,00

289
L. Staniszewski 350,00

290
M. Bšk 350,00

291
Frau R. Heinzelmann 330,00

292
H. Łštka 325,00

293
G. Molska i W. Saniewski 300,00

294
S. Polednia 280,00

295
M. Klonowski 200,00

296
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

297
D. Bajer 0,00

298
Srubovka s.r.o. 0,00

299
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

300
D. J. Maher 0,00

301
M. Mełnicki 0,00

302
L. Phelan 0,00

303
Miss L. Parmentier-Green 0,00

304
A. Ledl-Dullinger 0,00

305
Epona Bloodstock Ltd 0,00

306
D. Soska 0,00

307
J. Kroutilík 0,00

308
Bostwick Bloodstock 0,00

309
Vesfot 55 0,00

310
J. i R. Tyliccy 0,00

311
W. Fath 0,00

312
A. Klus 0,00

313
POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0,00

314
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

315
R. Coffey 0,00

316
Z. Duplicki 0,00

317
Hong Kong Breeders Club 0,00

318
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

319
Pulec Hr. Mimoň 0,00

320
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

321
W. Œmietanowski 0,00

322
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

323
Wrbna Racing 0,00

324
Stall Amor 0,00

325
SK Białka 0,00

326
A. Giambertone 0,00

327
H. Granda 0,00

328
R. Laurent 0,00

329
Gestüt Am Schlossgarten GbR 0,00

330
Z. Szymulański 0,00

331
B. Fahlgren 0,00

332
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00
7 605 640,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej