od 2014.01.01 do 2014.09.01

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 01-09-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
Z. Górski 260 310,00

2
SK Golejewko 243 785,00

3
K. Mirpuri 225 620,00

4
SK Widzów – A. Tyszko 161 925,00

5
J. Hanly 157 800,00

6
Gestüt Fährhof 154 620,00

7
SK Michałów 151 410,00

8
Juddmonte Farms 126 000,00

9
A. Zieliński 124 765,00

10
B. M. Tomaszewski 102 350,00

11
SK Janów Podlaski 92 450,00

12
J. Hietzscholdt 87 300,00

13
A. Cieloch 84 940,00

14
SK Iwno 71 100,00

15
Le Thenney S.A. 67 340,00

16
M. i S. Wiœniewscy 64 680,00

17
F. Dunne 64 175,00

18
SK Krasne 61 755,00

19
Gestüt Etzean 60 000,00

20
P. Daverio 60 000,00

21
E. Porębna 57 240,00

22
Oak Lodge Bloodstock 56 640,00

23
Sir Eric Parker 55 450,00

24
GR J. Zalewska 54 830,00

25
Airlie Stud 54 390,00

26
J. Ryżkowski 53 060,00

27
Laundry Cottage Stud Farm 48 835,00

28
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 47 450,00

29
Res-Gal Sp. z o.o. 42 700,00

30
C. Dell’Ova 41 800,00

31
SK Jaroszówka 41 770,00

32
P. Rabbitte 41 380,00

33
J. Głowacki 41 070,00

34
D. O’Neill i J. White 39 725,00

35
A. Frštczak 39 650,00

36
R. Szpar 37 080,00

37
J. i K. Dobosz 35 240,00

38
SK Kozienice 35 210,00

39
R. Zieliński 34 300,00

40
L. Ciampoli 34 220,00

41
J. Soska 33 950,00

42
T. Sobierajski 33 450,00

43
R. Talarek 33 300,00

44
Mrs A. S. O’Brien 32 700,00

45
SK Moszna 32 505,00

46
G. Kaczmarek 28 020,00

47
P. Giles 26 380,00

48
V. Timoshenko 26 295,00

49
K. Litwiniak 26 025,00

50
Breeding Capital Plc 26 000,00

51
ZG Wirth/Wagner 25 700,00

52
S. Guła 25 200,00

53
J. Szweycer 25 060,00

54
A. Mroczek 24 850,00

55
W. Shaughnessy 24 825,00

56
G. Sęczek 24 660,00

57
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 24 600,00

58
S. Schnakenberg 24 240,00

59
P. Antenet 23 740,00

60
Prekursor Sp. z o.o. 22 750,00

61
Her Diamond Necklace Ltd 22 600,00

62
J. Cukrowski 22 470,00

63
Millennium Stud 22 325,00

64
A. i M. Suchorzewscy 21 910,00

65
S. Mladenovic 21 600,00

66
Z. Składanowski 21 440,00

67
J. Cullen 21 430,00

68
Cybernetyki Investment S.A. 21 220,00

69
S.A.R.L. Lutetia Arabians 21 200,00

70
M. Gołębiowska GR Surchów 21 160,00

71
Mrs O. Harnett 20 000,00

72
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 19 920,00

73
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 19 560,00

74
Polska AKF Sp. z o.o. 19 490,00

75
G. Richards 18 920,00

76
R. Ptach 18 760,00

77
H. Power 18 600,00

78
Mascara Partnership 18 045,00

79
W. J. Engel 18 000,00

80
A. Pietrzak 17 580,00

81
Haras de Saint Pair 17 450,00

82
S. Wiœniewski 16 800,00

83
W. P. Iceton 16 400,00

84
K. Zakolski 16 200,00

85
B. Rochette 16 200,00

86
Z. Nieznański 15 850,00

87
K. Dobosz 15 840,00

88
G. J. King 15 780,00

89
Owenstown Stud 15 460,00

90
A. Dziuba 15 440,00

91
A. Kwaœny 15 000,00

92
M. Malinowski 14 915,00

93
Agnieszka Wójtowicz 14 910,00

94
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 14 480,00

95
Ceka Ireland Ltd 14 400,00

96
D. Mioduszewski 14 370,00

97
A.-M. Dole 14 240,00

98
A. Żyłkowska 14 240,00

99
Bred Right Farm 14 000,00

100
Gestüt Directa 13 530,00

101
E. Gilert 13 520,00

102
Rathbarry Stud 13 480,00

103
A. Wójtowicz 12 940,00

104
Gestüt Evershorst 12 880,00

105
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 12 460,00

106
J. Dobrzyński 12 450,00

107
Veles Stud 12 350,00

108
E. Cantillon, D. Cantillon & A. Driver 12 200,00

109
T. Stachowiak 12 000,00

110
J. Szmyt 11 940,00

111
D. A. Chakshov 11 900,00

112
Gestüt Auenquelle 11 880,00

113
M. Gromala 11 800,00

114
R. Piwko 11 800,00

115
Haras de Manneville 11 770,00

116
P. F. Kelly & M. J. Foley 11 650,00

117
Sofim srl 11 640,00

118
J. Klimczak 11 520,00

119
S. Plavac 11 480,00

120
J. P. Colleran 11 400,00

121
inż. J. Kovařik 11 200,00

122
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 11 100,00

123
M. Monfort 10 970,00

124
Knocklong Home Stud 10 920,00

125
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

126
K. Ziemiański 10 890,00

127
Rathasker Stud 10 800,00

128
J. Eng 10 760,00

129
Frau U. Herberts 10 560,00

130
M. Kaszubowski 10 550,00

131
M. Stelmaszczyk 10 500,00

132
T. G. Cooke 10 450,00

133
G. Spytek-Bandurska 10 320,00

134
S. Weresiński 10 270,00

135
D. Murphy 10 040,00

136
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

137
inż. J. Travniček 10 000,00

138
M. G. Daly 9 960,00

139
M. Norenius 9 930,00

140
A. Steinhart 9 800,00

141
D. Kwiatkowski 9 800,00

142
G. Belski 9 560,00

143
T. Cullen 9 560,00

144
Redland Bloodstock Ltd 9 500,00

145
Artur Nicpoń 9 480,00

146
The Kossack Stud B.V. 9 225,00

147
Gestüt Trona 9 050,00

148
Yacaranda Arabians V.O.F. 8 660,00

149
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8 645,00

150
Champions Home Farm Inc. 8 580,00

151
A. Wyrzyk 8 480,00

152
Damis BT 8 400,00

153
B. Dörflinger 8 350,00

154
A. Nieora-Tchkuaseli 8 160,00

155
W. Flood 8 040,00

156
M. Bober 7 980,00

157
P. Kicek 7 690,00

158
T. Tarczyński 7 490,00

159
Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7 400,00

160
M. Seeber 7 280,00

161
A. Majchrzak 7 280,00

162
B. P. Michielen 7 000,00

163
M. Zegarowska 7 000,00

164
R. Mroziński 6 900,00

165
R. Gorczyca 6 720,00

166
P. Webb 6 660,00

167
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

168
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 6 590,00

169
F. Lindner 6 400,00

170
The Jay`s Renny Syndicate 6 400,00

171
T. i J. Opalińscy 6 310,00

172
H.-J. Gaertner 6 280,00

173
Gestüt Erftmühle 6 000,00

174
R. J. Naughton 6 000,00

175
Ruskerne Ltd 5 700,00

176
D. Kałuba i B. Strójwšs 5 620,00

177
SK Walewice 5 600,00

178
Ms N. Humphreys 5 580,00

179
A. Prus 5 570,00

180
J.-F. Marsot 5 560,00

181
B. Rabajczyk-Macieńko 5 400,00

182
S. Gutowski 5 290,00

183
K. Liptak 5 200,00

184
J. Mahon 5 200,00

185
Z. Kozina 5 150,00

186
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 4 840,00

187
Mrs T. Mahon 4 750,00

188
H. Schmutz 4 600,00

189
Gestüt Westerberg 4 400,00

190
G. Gugliemi 4 300,00

191
G. Łštka 4 280,00

192
K. Bieg i Z. Tobiasz 4 160,00

193
H. Hasler 3 920,00

194
M. Parri 3 900,00

195
Millsec Ltd 3 800,00

196
Ballyhane Stud 3 800,00

197
W. Rawa 3 750,00

198
L. Boharewicz 3 640,00

199
Mrs C. McStay 3 600,00

200
M. Zaliński 3 600,00

201
K. Jacobson 3 520,00

202
L. Błachut 3 500,00

203
K. Jagielski 3 500,00

204
Camogue Stud Ltd 3 360,00

205
K. Szumiński 3 300,00

206
B. Dšbrowski 3 200,00

207
P. Huber 2 960,00

208
Mrs B. Gardiner 2 920,00

209
A. Rokicki 2 910,00

210
K. Szymański 2 830,00

211
D. G. Iceton 2 640,00

212
S. Bujarski 2 450,00

213
SK Ochaby 2 200,00

214
SK Widzów – K. Tyszko 2 180,00

215
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 2 160,00

216
I. Malinowska 1 960,00

217
M. Ewetz 1 860,00

218
F. Dill 1 840,00

219
PPHU Algas – SK Udórz 1 800,00

220
T. & H. Russell 1 800,00

221
W. Krzemiński 1 800,00

222
SK Napajedla 1 700,00

223
M.-J. Rivaillon 1 650,00

224
M. Konarski 1 600,00

225
Agrolipt s.r.o. 1 600,00

226
J. A. Beckitt 1 500,00

227
J. & G. Lowry 1 425,00

228
R. Zieliński i M. Boruta 1 400,00

229
F. Engel 1 400,00

230
E. Wyrwicz 1 400,00

231
D. Łuczak 1 400,00

232
B. Palkowski 1 400,00

233
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

234
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 1 120,00

235
Dr J. Wanke 1 120,00

236
S. Soavi 1 110,00

237
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 1 090,00

238
S. Frosik 1 000,00

239
Brereton C. Jones 1 000,00

240
Polska Korporacja Inwestycyjna S.A. 1 000,00

241
Gerrardstown House Stud 990,00

242
Oscar Stud 980,00

243
Gestüt Görlsdorf 975,00

244
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

245
Haras de Beauvoir 950,00

246
M. Gawryszewski 950,00

247
R. Tylicki 940,00

248
W. Puszczewicz 920,00

249
J. Niedzielska 920,00

250
F. Wołoszyn 910,00

251
K. Bukład 880,00

252
Gestüt Helenenhof 840,00

253
D. Kędzierski 800,00

254
P. Małczyński 800,00

255
P. Frejlich 700,00

256
Keatly Overseas Ltd 640,00

257
Haras de Bernesq 630,00

258
H. Wójtowicz 600,00

259
K. Grudzišż 560,00

260
M. Harms 560,00

261
Antinori Allegra 560,00

262
Barkham Manor Stud 550,00

263
A. Jopek 500,00

264
J. Kostrubiec 500,00

265
Z. Tokarzewski 480,00

266
Kildare Racing Syndicate 475,00

267
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

268
M. Bšk 350,00

269
M. Klein 350,00

270
L. Staniszewski 350,00

271
D. Nowara 330,00

272
Frau R. Heinzelmann 330,00

273
M. Pokrywka 330,00

274
H. Łštka 325,00

275
G. Molska i W. Saniewski 300,00

276
Ballyreddin Stud 280,00

277
S. Polednia 280,00

278
M. Klonowski 200,00

279
A. Lund i M. Robertz 160,00

280
Pulec Hr. Mimoň 0,00

281
Srubovka s.r.o. 0,00

282
Miss L. Parmentier-Green 0,00

283
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

284
M. Mełnicki 0,00

285
Hong Kong Breeders Club 0,00

286
B. Fahlgren 0,00

287
Bostwick Bloodstock 0,00

288
M. Jakubowska-Gniadek 0,00

289
D. Bajer 0,00

290
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

291
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

292
D. Soska 0,00

293
W. Fath 0,00

294
A. Talarek 0,00

295
W. Heinz 0,00

296
H. Granda 0,00

297
A. Cymbała 0,00

298
Minch Bloobstock and Castletown Stud 0,00

299
J. i R. Tyliccy 0,00

300
Zespół Pałacowo-Parkowy „Koparc” Sp. z o.o. 0,00

301
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

302
Z. Szymulański 0,00

303
A. Giambertone 0,00

304
R. Laurent 0,00

305
A. Klus 0,00

306
Gestüt Römerhof 0,00

307
Wrbna Racing 0,00

308
L. Phelan 0,00

309
W. Œmietanowski 0,00

310
R. Coffey 0,00

311
K. Wšs 0,00

312
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

313
Z. Duplicki 0,00
5 511 490,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej