od 2014.01.01 do 2014.06.23

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 23-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 111 450,00

2
Z. Górski 87 510,00

3
Gestüt Fährhof 77 100,00

4
J. Hanly 72 800,00

5
K. Mirpuri 64 880,00

6
Le Thenney S.A. 63 900,00

7
SK Michałów 60 180,00

8
A. Zieliński 58 465,00

9
J. Hietzscholdt 57 500,00

10
SK Widzów – A. Tyszko 53 710,00

11
SK Iwno 49 010,00

12
B. M. Tomaszewski 41 380,00

13
Sir Eric Parker 39 200,00

14
GR J. Zalewska 34 440,00

15
SK Janów Podlaski 31 850,00

16
Laundry Cottage Stud Farm 31 475,00

17
R. Talarek 31 200,00

18
SK Jaroszówka 28 890,00

19
Airlie Stud 28 440,00

20
Mrs A. S. O’Brien 27 300,00

21
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 25 240,00

22
J. Głowacki 24 000,00

23
J. Ryżkowski 23 790,00

24
R. Szpar 23 680,00

25
R. Zieliński 22 000,00

26
F. Dunne 21 800,00

27
M. i S. Wiœniewscy 21 480,00

28
SK Krasne 21 380,00

29
G. Kaczmarek 20 460,00

30
S. Guła 20 400,00

31
SK Kozienice 19 320,00

32
Juddmonte Farms 19 000,00

33
A. Pietrzak 16 920,00

34
W. P. Iceton 16 400,00

35
G. Richards 16 280,00

36
B. Rochette 16 200,00

37
Oak Lodge Bloodstock 15 640,00

38
E. Porębna 15 240,00

39
Breeding Capital Plc 15 000,00

40
R. Ptach 14 350,00

41
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 13 200,00

42
G. J. King 13 200,00

43
A.-M. Dole 12 320,00

44
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 12 200,00

45
ZG Wirth/Wagner 12 200,00

46
P. Rabbitte 12 040,00

47
Bred Right Farm 12 000,00

48
Polska AKF Sp. z o.o. 11 630,00

49
Millennium Stud 11 400,00

50
A. i M. Suchorzewscy 11 370,00

51
Her Diamond Necklace Ltd 11 360,00

52
Ceka Ireland Ltd 11 360,00

53
J. Cukrowski 11 200,00

54
Gestüt Etzean 11 000,00

55
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 10 960,00

56
Knocklong Home Stud 10 920,00

57
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 900,00

58
SK Moszna 10 805,00

59
C. Dell’Ova 10 800,00

60
J. i K. Dobosz 10 760,00

61
Res-Gal Sp. z o.o. 10 700,00

62
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 10 560,00

63
T. Sobierajski 10 420,00

64
A. Cieloch 10 260,00

65
inż. J. Travniček 10 000,00

66
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

67
S. Weresiński 9 920,00

68
J. Dobrzyński 9 800,00

69
P. F. Kelly & M. J. Foley 9 750,00

70
Prekursor Sp. z o.o. 9 570,00

71
A. Frštczak 9 550,00

72
P. Giles 9 460,00

73
Gestüt Auenquelle 9 240,00

74
K. Dobosz 9 240,00

75
V. Timoshenko 9 240,00

76
Artur Nicpoń 9 200,00

77
A. Wójtowicz 9 140,00

78
M. Gromala 9 000,00

79
M. Monfort 8 720,00

80
S. Mladenovic 8 600,00

81
S. Schnakenberg 8 540,00

82
Mrs O. Harnett 8 320,00

83
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 8 240,00

84
Damis BT 8 000,00

85
inż. J. Kovařik 8 000,00

86
P. Antenet 7 940,00

87
H. Power 7 800,00

88
K. Zakolski 7 800,00

89
M. Kaszubowski 7 730,00

90
Mascara Partnership 7 575,00

91
D. O’Neill i J. White 7 325,00

92
M. Seeber 7 280,00

93
A. Majchrzak 7 280,00

94
K. Ziemiański 7 200,00

95
A. Mroczek 7 200,00

96
Gestüt Trona 7 150,00

97
Sofim srl 6 970,00

98
J. Soska 6 800,00

99
A. Wyrzyk 6 720,00

100
Veles Stud 6 640,00

101
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

102
Gestüt Directa 6 600,00

103
Frau U. Herberts 6 600,00

104
Rathasker Stud 6 600,00

105
M. G. Daly 6 460,00

106
R. Mroziński 6 400,00

107
Z. Nieznański 6 050,00

108
Gestüt Erftmühle 6 000,00

109
T. Tarczyński 6 000,00

110
A. Nieora-Tchkuaseli 5 760,00

111
Z. Składanowski 5 740,00

112
M. Gołębiowska GR Surchów 5 720,00

113
L. Ciampoli 5 620,00

114
A. Dziuba 5 280,00

115
E. Gilert 5 280,00

116
Ms N. Humphreys 5 250,00

117
K. Litwiniak 5 225,00

118
M. Malinowski 5 215,00

119
G. Sęczek 4 960,00

120
M. Norenius 4 930,00

121
D. Mioduszewski 4 820,00

122
S. Wiœniewski 4 800,00

123
S. Gutowski 4 800,00

124
Owenstown Stud 4 760,00

125
H. Schmutz 4 600,00

126
Agnieszka Wójtowicz 4 410,00

127
K. Liptak 4 400,00

128
G. Gugliemi 4 300,00

129
S.A.R.L. Lutetia Arabians 4 200,00

130
D. Kałuba i B. Strójwšs 4 200,00

131
D. A. Chakshov 4 200,00

132
Gestüt Evershorst 4 100,00

133
A. Kwaœny 4 000,00

134
J. Cullen 3 960,00

135
T. Cullen 3 960,00

136
J. Klimczak 3 960,00

137
Champions Home Farm Inc. 3 960,00

138
J. Szmyt 3 960,00

139
H. Hasler 3 920,00

140
M. Parri 3 900,00

141
T. i J. Opalińscy 3 870,00

142
P. Webb 3 740,00

143
J. Mahon 3 680,00

144
Cybernetyki Investment S.A. 3 320,00

145
J. Szweycer 3 300,00

146
Gestüt Westerberg 3 300,00

147
K. Szumiński 3 300,00

148
G. Spytek-Bandurska 3 120,00

149
W. Shaughnessy 3 075,00

150
A. Prus 2 970,00

151
L. Boharewicz 2 880,00

152
D. Kwiatkowski 2 800,00

153
K. Bieg i Z. Tobiasz 2 640,00

154
D. G. Iceton 2 640,00

155
R. Piwko 2 640,00

156
Mrs B. Gardiner 2 640,00

157
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 2 640,00

158
The Kossack Stud B.V. 2 600,00

159
R. Gorczyca 2 560,00

160
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 2 500,00

161
Z. Kozina 2 400,00

162
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 300,00

163
Yacaranda Arabians V.O.F. 2 280,00

164
M. Bober 1 980,00

165
H.-J. Gaertner 1 980,00

166
B. Dörflinger 1 880,00

167
W. Rawa 1 850,00

168
F. Dill 1 840,00

169
A. Żyłkowska 1 680,00

170
S. Plavac 1 650,00

171
Haras de Manneville 1 650,00

172
W. Flood 1 620,00

173
M. Konarski 1 600,00

174
J. A. Beckitt 1 500,00

175
G. Belski 1 480,00

176
B. Dšbrowski 1 440,00

177
F. Engel 1 400,00

178
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

179
Rathbarry Stud 1 320,00

180
Societa Agricola San Dazio srl 1 320,00

181
Dr J. Wanke 1 120,00

182
Brereton C. Jones 1 000,00

183
K. Szymański 990,00

184
Gerrardstown House Stud 990,00

185
Oscar Stud 980,00

186
J. Eng 960,00

187
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

188
W. Puszczewicz 920,00

189
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

190
Agrolipt s.r.o. 800,00

191
K. Jagielski 700,00

192
D. Łuczak 700,00

193
R. Tylicki 660,00

194
Gestüt Helenenhof 560,00

195
M. Harms 560,00

196
F. Wołoszyn 560,00

197
P. Huber 560,00

198
S. Soavi 550,00

199
Barkham Manor Stud 550,00

200
Z. Tokarzewski 480,00

201
G. Łštka 480,00

202
K. Bukład 480,00

203
M. Ewetz 460,00

204
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 430,00

205
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

206
L. Staniszewski 350,00

207
Frau R. Heinzelmann 330,00

208
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 330,00

209
Haras de Bernesq 330,00

210
M. Pokrywka 330,00

211
M.-J. Rivaillon 330,00

212
B. Rabajczyk-Macieńko 330,00

213
P. Kicek 330,00

214
H. Łštka 325,00

215
S. Polednia 280,00

216
I. Malinowska 280,00

217
A. Rokicki 240,00

218
J. Kostrubiec 200,00

219
Camouge Stud Ltd 0,00

220
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

221
A. Talarek 0,00

222
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

223
Antinori Allegra 0,00

224
B. Fahlgren 0,00

225
R. Laurent 0,00

226
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

227
A. Lund i M. Robertz 0,00

228
PPHU Algas – SK Udórz 0,00

229
P. Frejlich 0,00

230
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

231
Miss L. Parmentier-Green 0,00

232
A. Giambertone 0,00

233
M. Klonowski 0,00

234
K. Wšs 0,00

235
L. Phelan 0,00

236
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

237
M. Zegarowska 0,00

238
G. Molska i W. Saniewski 0,00

239
Z. Szymulański 0,00

240
Hong Kong Breeders Club 0,00

241
D. Murphy 0,00

242
Wrbna Racing 0,00

243
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 0,00

244
W. Œmietanowski 0,00

245
W. Fath 0,00

246
J. i R. Tyliccy 0,00

247
D. Bajer 0,00

248
K. Grudzišż 0,00
2 331 665,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej