od 2014.01.01 do 2014.06.09

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 09-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 101 210,00

2
Gestüt Fährhof 77 100,00

3
J. Hanly 72 800,00

4
Le Thenney S.A. 63 900,00

5
A. Zieliński 58 465,00

6
K. Mirpuri 54 880,00

7
SK Widzów – A. Tyszko 53 050,00

8
SK Michałów 51 570,00

9
SK Iwno 43 290,00

10
Z. Górski 42 400,00

11
J. Hietzscholdt 41 900,00

12
Sir Eric Parker 39 200,00

13
Laundry Cottage Stud Farm 31 475,00

14
B. M. Tomaszewski 28 650,00

15
Mrs A. S. O’Brien 27 300,00

16
Airlie Stud 25 000,00

17
R. Zieliński 22 000,00

18
SK Jaroszówka 21 960,00

19
J. Ryżkowski 21 040,00

20
G. Kaczmarek 20 460,00

21
S. Guła 20 400,00

22
SK Kozienice 19 320,00

23
SK Janów Podlaski 19 000,00

24
Juddmonte Farms 19 000,00

25
R. Talarek 18 700,00

26
SK Krasne 17 670,00

27
M. i S. Wiœniewscy 17 150,00

28
W. P. Iceton 16 400,00

29
B. Rochette 16 200,00

30
E. Porębna 15 240,00

31
Breeding Capital Plc 15 000,00

32
GR J. Zalewska 14 940,00

33
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 12 720,00

34
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 12 320,00

35
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 12 200,00

36
ZG Wirth/Wagner 12 200,00

37
P. Rabbitte 12 040,00

38
Bred Right Farm 12 000,00

39
Millennium Stud 11 400,00

40
A. i M. Suchorzewscy 11 370,00

41
Gestüt Etzean 11 000,00

42
Knocklong Home Stud 10 920,00

43
SK Moszna 10 805,00

44
F. Dunne 10 800,00

45
C. Dell’Ova 10 800,00

46
R. Szpar 10 400,00

47
J. i K. Dobosz 10 100,00

48
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 040,00

49
inż. J. Travniček 10 000,00

50
Gestut Etzean & Ecurie des Monceaux 10 000,00

51
S. Weresiński 9 920,00

52
J. Dobrzyński 9 800,00

53
P. F. Kelly & M. J. Foley 9 750,00

54
V. Timoshenko 9 240,00

55
K. Dobosz 9 240,00

56
Artur Nicpoń 9 200,00

57
J. Cukrowski 8 930,00

58
M. Monfort 8 720,00

59
S. Mladenovic 8 600,00

60
S. Schnakenberg 8 540,00

61
Mrs O. Harnett 8 320,00

62
A. Pietrzak 8 320,00

63
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 8 320,00

64
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 8 240,00

65
A. Wójtowicz 8 240,00

66
T. Sobierajski 8 220,00

67
R. Ptach 8 190,00

68
inż. J. Kovařik 8 000,00

69
Damis BT 8 000,00

70
Oak Lodge Bloodstock 7 840,00

71
H. Power 7 800,00

72
A. Frštczak 7 600,00

73
M. Kaszubowski 7 400,00

74
A. Majchrzak 7 280,00

75
Gestüt Trona 7 150,00

76
M. Gromala 7 000,00

77
J. Soska 6 800,00

78
A. Wyrzyk 6 720,00

79
K. Ziemiański 6 720,00

80
A.-M. Dole 6 720,00

81
Veles Stud 6 640,00

82
G. J. King 6 600,00

83
Frau U. Herberts 6 600,00

84
Mascara Partnership 6 600,00

85
Gestüt Directa 6 600,00

86
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

87
M. G. Daly 6 460,00

88
A. Cieloch 6 310,00

89
Prekursor Sp. z o.o. 6 270,00

90
Gestüt Erftmühle 6 000,00

91
Polska AKF Sp. z o.o. 5 870,00

92
A. Nieora-Tchkuaseli 5 760,00

93
P. Antenet 5 700,00

94
Z. Nieznański 5 600,00

95
R. Mroziński 5 600,00

96
G. Richards 5 280,00

97
M. Seeber 5 040,00

98
D. Mioduszewski 4 820,00

99
S. Wiœniewski 4 800,00

100
S. Gutowski 4 800,00

101
Her Diamond Necklace Ltd 4 760,00

102
Ceka Ireland Ltd 4 760,00

103
H. Schmutz 4 600,00

104
M. Gołębiowska GR Surchów 4 600,00

105
K. Liptak 4 400,00

106
Sofim srl 4 330,00

107
L. Ciampoli 4 300,00

108
G. Gugliemi 4 300,00

109
M. Malinowski 4 240,00

110
D. A. Chakshov 4 200,00

111
S.A.R.L. Lutetia Arabians 4 200,00

112
Gestüt Evershorst 4 100,00

113
A. Kwaœny 4 000,00

114
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 3 960,00

115
J. Cullen 3 960,00

116
J. Klimczak 3 960,00

117
Champions Home Farm Inc. 3 960,00

118
E. Gilert 3 960,00

119
Ms N. Humphreys 3 730,00

120
Res-Gal Sp. z o.o. 3 700,00

121
A. Mroczek 3 600,00

122
Cybernetyki Investment S.A. 3 320,00

123
J. Szweycer 3 300,00

124
K. Szumiński 3 300,00

125
J. Głowacki 3 280,00

126
Z. Składanowski 3 100,00

127
W. Shaughnessy 3 075,00

128
D. O’Neill i J. White 2 925,00

129
L. Boharewicz 2 880,00

130
D. Kwiatkowski 2 800,00

131
M. Norenius 2 690,00

132
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 2 640,00

133
J. Szmyt 2 640,00

134
T. Cullen 2 640,00

135
A. Dziuba 2 640,00

136
P. Webb 2 640,00

137
D. G. Iceton 2 640,00

138
R. Piwko 2 640,00

139
Mrs B. Gardiner 2 640,00

140
Gestüt Auenquelle 2 640,00

141
The Kossack Stud B.V. 2 600,00

142
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 2 500,00

143
Z. Kozina 2 400,00

144
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 300,00

145
D. Kałuba i B. Strójwšs 2 280,00

146
G. Spytek-Bandurska 2 160,00

147
J. Mahon 1 960,00

148
B. Dörflinger 1 880,00

149
W. Rawa 1 850,00

150
F. Dill 1 840,00

151
H. Hasler 1 720,00

152
A. Żyłkowska 1 680,00

153
Haras de Manneville 1 650,00

154
S. Plavac 1 650,00

155
A. Prus 1 650,00

156
W. Flood 1 620,00

157
Agnieszka Wójtowicz 1 610,00

158
M. Konarski 1 600,00

159
J. A. Beckitt 1 500,00

160
R. Gorczyca 1 440,00

161
B. Dšbrowski 1 440,00

162
F. Engel 1 400,00

163
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

164
H.-J. Gaertner 1 320,00

165
Owenstown Stud 1 320,00

166
Yacaranda Arabians V.O.F. 1 320,00

167
G. Belski 1 200,00

168
T. Tarczyński 1 200,00

169
Dr J. Wanke 1 120,00

170
Brereton C. Jones 1 000,00

171
K. Szymański 990,00

172
Oscar Stud 980,00

173
J. Eng 960,00

174
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

175
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

176
P. Giles 860,00

177
Agrolipt s.r.o. 800,00

178
K. Bieg i Z. Tobiasz 720,00

179
Rathbarry Stud 660,00

180
R. Tylicki 660,00

181
M. Bober 660,00

182
Gestüt Westerberg 660,00

183
K. Litwiniak 625,00

184
G. Sęczek 560,00

185
F. Wołoszyn 560,00

186
M. Harms 560,00

187
Gestüt Helenenhof 560,00

188
Barkham Manor Stud 550,00

189
K. Bukład 480,00

190
Z. Tokarzewski 480,00

191
M. Ewetz 460,00

192
W. Puszczewicz 460,00

193
T. i J. Opalińscy 430,00

194
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

195
Frau R. Heinzelmann 330,00

196
M.-J. Rivaillon 330,00

197
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 330,00

198
Haras de Bernesq 330,00

199
Gerrardstown House Stud 330,00

200
H. Łštka 325,00

201
S. Polednia 280,00

202
A. Rokicki 240,00

203
J. Kostrubiec 200,00

204
A. Lund i M. Robertz 0,00

205
K. Jagielski 0,00

206
K. Grudzišż 0,00

207
G. Molska i W. Saniewski 0,00

208
L. Staniszewski 0,00

209
L. Phelan 0,00

210
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

211
K. Wšs 0,00

212
B. Rabajczyk-Macieńko 0,00

213
D. Łuczak 0,00

214
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

215
G. Łštka 0,00

216
D. Murphy 0,00

217
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

218
Rathasker Stud 0,00

219
Antinori Allegra 0,00

220
A. Giambertone 0,00

221
W. Œmietanowski 0,00

222
Camouge Stud Ltd 0,00

223
Wrbna Racing 0,00

224
W. Fath 0,00

225
B. Fahlgren 0,00

226
M. Pokrywka 0,00

227
J. i R. Tyliccy 0,00

228
R. Laurent 0,00

229
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 0,00

230
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0,00

231
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

232
D. Bajer 0,00

233
I. Malinowska 0,00

234
PPHU Algas – SK Udórz 0,00

235
Miss L. Parmentier-Green 0,00

236
Z. Szymulański 0,00

237
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

238
A. Talarek 0,00
1 881 725,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej