od 2014.01.01 do 2014.06.06

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2014 do 06-06-2014
L.p. Nazwisko Suma

1
SK Golejewko 77 210,00

2
Le Thenney S.A. 62 000,00

3
SK Michałów 51 570,00

4
K. Mirpuri 47 480,00

5
SK Widzów – A. Tyszko 43 950,00

6
Z. Górski 37 680,00

7
J. Hanly 34 800,00

8
SK Iwno 33 430,00

9
Laundry Cottage Stud Farm 31 475,00

10
Mrs A. S. O’Brien 27 300,00

11
Gestüt Fährhof 27 100,00

12
A. Zieliński 27 065,00

13
J. Hietzscholdt 23 800,00

14
Airlie Stud 23 680,00

15
R. Zieliński 22 000,00

16
S. Guła 20 400,00

17
SK Janów Podlaski 19 000,00

18
R. Talarek 18 000,00

19
M. i S. Wiœniewscy 17 150,00

20
W. P. Iceton 16 400,00

21
Sir Eric Parker 15 200,00

22
GR J. Zalewska 14 940,00

23
Juddmonte Farms 14 200,00

24
J. Ryżkowski 13 690,00

25
B. M. Tomaszewski 13 320,00

26
SK Kozienice 12 390,00

27
Bred Right Farm 12 000,00

28
SK Krasne 11 070,00

29
Gestüt Etzean 11 000,00

30
C. Dell’Ova 10 800,00

31
F. Dunne 10 800,00

32
R. Szpar 10 400,00

33
J. i K. Dobosz 10 100,00

34
FHP „Giewont” Sp. z o.o. 10 080,00

35
Redmyre Bloodstock & G. Jones Bloodstock 10 040,00

36
Breeding Capital Plc 10 000,00

37
inż. J. Travniček 10 000,00

38
S. Weresiński 9 920,00

39
SK Moszna 9 805,00

40
P. F. Kelly & M. J. Foley 9 750,00

41
V. Timoshenko 9 240,00

42
Artur Nicpoń 9 200,00

43
J. Cukrowski 8 930,00

44
E. Porębna 8 720,00

45
S. Mladenovic 8 600,00

46
B. Rochette 8 600,00

47
A. Pietrzak 8 320,00

48
Scuderia Sant’ Ambroeus srl 8 320,00

49
A. Wójtowicz 8 240,00

50
A. i M. Suchorzewscy 8 240,00

51
inż. J. Kovařik 8 000,00

52
Oak Lodge Bloodstock 7 840,00

53
H. Power 7 800,00

54
Millennium Stud 7 600,00

55
A. Frštczak 7 600,00

56
M. Kaszubowski 7 400,00

57
A. Majchrzak 7 280,00

58
ZG Wirth/Wagner 7 200,00

59
Gestüt Trona 7 150,00

60
R. Ptach 7 070,00

61
T. Ries, N. Jankiewicz, C. Le Lay i M-Ch. Lacaille 7 040,00

62
M. Gromala 7 000,00

63
T. Sobierajski 6 920,00

64
J. Soska 6 800,00

65
A. Wyrzyk 6 720,00

66
K. Ziemiański 6 720,00

67
Des Vere Hunt Stud Co. & J. Ronan 6 600,00

68
Mrs O. Harnett 6 600,00

69
Frau U. Herberts 6 600,00

70
G. J. King 6 600,00

71
Mascara Partnership 6 600,00

72
Gestüt Directa 6 600,00

73
W. & R. Barnett Ltd 6 600,00

74
M. G. Daly 6 460,00

75
Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 6 000,00

76
Gestüt Erftmühle 6 000,00

77
S. Schnakenberg 5 760,00

78
P. Antenet 5 700,00

79
R. Mroziński 5 600,00

80
Z. Nieznański 5 600,00

81
Polska AKF Sp. z o.o. 5 520,00

82
M. Monfort 5 280,00

83
G. Richards 5 280,00

84
A. Cieloch 4 910,00

85
G. Kaczmarek 4 860,00

86
S. Wiœniewski 4 800,00

87
S. Gutowski 4 800,00

88
A.-M. Dole 4 800,00

89
Ceka Ireland Ltd 4 760,00

90
Her Diamond Necklace Ltd 4 760,00

91
M. Gołębiowska GR Surchów 4 600,00

92
M. Seeber 4 480,00

93
K. Liptak 4 400,00

94
Sofim srl 4 330,00

95
L. Ciampoli 4 300,00

96
G. Gugliemi 4 300,00

97
S.A.R.L. Lutetia Arabians 4 200,00

98
Gestüt Evershorst 4 100,00

99
A. Kwaœny 4 000,00

100
S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 3 960,00

101
D. Mioduszewski 3 960,00

102
J. Klimczak 3 960,00

103
Knocklong Home Stud 3 920,00

104
Res-Gal Sp. z o.o. 3 700,00

105
A. Mroczek 3 600,00

106
M. Malinowski 3 540,00

107
P. Rabbitte 3 440,00

108
K. Szumiński 3 300,00

109
J. Głowacki 3 280,00

110
Z. Składanowski 3 100,00

111
W. Shaughnessy 3 075,00

112
Ms N. Humphreys 3 070,00

113
D. O’Neill i J. White 2 925,00

114
J. Dobrzyński 2 800,00

115
M. Norenius 2 690,00

116
R. Piwko 2 640,00

117
Gestüt Auenquelle 2 640,00

118
Mrs B. Gardiner 2 640,00

119
J. Szmyt 2 640,00

120
D. G. Iceton 2 640,00

121
J. Szweycer 2 640,00

122
K. Dobosz 2 640,00

123
P. Webb 2 640,00

124
Cranford Bloodstock-Houghton Bloodstock 2 640,00

125
A. Dziuba 2 640,00

126
Z. Kozina 2 400,00

127
Prekursor Sp. z o.o. 2 310,00

128
SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 2 300,00

129
G. Spytek-Bandurska 2 160,00

130
Cybernetyki Investment S.A. 2 000,00

131
J. Mahon 1 960,00

132
L. Boharewicz 1 920,00

133
F. Dill 1 840,00

134
H. Hasler 1 720,00

135
S. Plavac 1 650,00

136
Agnieszka Wójtowicz 1 610,00

137
M. Konarski 1 600,00

138
J. A. Beckitt 1 500,00

139
R. Gorczyca 1 440,00

140
D. A. Chakshov 1 400,00

141
Veles Stud 1 360,00

142
The Kossack Stud B.V. 1 350,00

143
BHT Animal Trade, K. Chmiel, J. Englert, St. Korab 1 320,00

144
Champions Home Farm Inc. 1 320,00

145
A. Prus 1 320,00

146
Owenstown Stud 1 320,00

147
J. Cullen 1 320,00

148
E. Gilert 1 320,00

149
A. Żyłkowska 1 120,00

150
Dr J. Wanke 1 120,00

151
W. Flood 1 120,00

152
W. Rawa 1 090,00

153
Oscar Stud 980,00

154
B. Dšbrowski 960,00

155
B. Schwarz / CaFra Arabians 960,00

156
D. Kałuba i B. Strójwšs 960,00

157
A. Nieora-Tchkuaseli 960,00

158
J. Eng 960,00

159
SK Widzów – K. Tyszko 860,00

160
P. Giles 860,00

161
Yacaranda Arabians V.O.F. 840,00

162
Agrolipt s.r.o. 800,00

163
K. Bieg i Z. Tobiasz 720,00

164
B. Dörflinger 700,00

165
Gestüt Westerberg 660,00

166
M. Bober 660,00

167
Rathbarry Stud 660,00

168
H.-J. Gaertner 660,00

169
SK Jaroszówka 650,00

170
H. Schmutz 600,00

171
Gestüt Helenenhof 560,00

172
F. Wołoszyn 560,00

173
M. Harms 560,00

174
Barkham Manor Stud 550,00

175
K. Bukład 480,00

176
Z. Tokarzewski 480,00

177
W. Puszczewicz 460,00

178
M. Ewetz 460,00

179
T. i J. Opalińscy 430,00

180
M. Daguzan-Garros, N. La Fonta 400,00

181
Frau R. Heinzelmann 330,00

182
BHT Animal Trade Sp. z o.o. 330,00

183
Haras de Bernesq 330,00

184
K. Szymański 330,00

185
Gerrardstown House Stud 330,00

186
Haras de Manneville 330,00

187
S. Polednia 280,00

188
G. Belski 240,00

189
T. Tarczyński 240,00

190
A. Rokicki 240,00

191
J. Kostrubiec 200,00

192
T. Cullen 0,00

193
L. Staniszewski 0,00

194
Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0,00

195
S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0,00

196
G. Łštka 0,00

197
I. Malinowska 0,00

198
K. Wšs 0,00

199
A. Lund i M. Robertz 0,00

200
B. Fahlgren 0,00

201
D. Murphy 0,00

202
A. Talarek 0,00

203
M. Pokrywka 0,00

204
Agencja JeŸdziecka A. i A. Bober 0,00

205
F. Engel 0,00

206
B. Rabajczyk-Macieńko 0,00

207
Az Ag S. Uberto in Cerrecchia srl 0,00

208
S.A.R.L. Ecurie J. L. Tepper 0,00

209
K. Litwiniak 0,00

210
Quay Bloodstock and The Niarchos Family 0,00

211
PPHU Algas – SK Udórz 0,00

212
Z. Szymulański 0,00

213
D. Bajer 0,00

214
K. Grudzišż 0,00

215
K. Jagielski 0,00

216
A. Giambertone 0,00

217
G. Sęczek 0,00

218
Wrbna Racing 0,00

219
W. Fath 0,00

220
W. Œmietanowski 0,00

221
G. Molska i W. Saniewski 0,00

222
R. Tylicki 0,00

223
Rathasker Stud 0,00

224
Northgate Lodge Stud Ltd 0,00

225
W. Woœ, M. Jagóra i S. Delavigne 0,00
1 415 525,00

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej