Kategoria: Statystyki

Handikap generalny na dzień 14.05.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Largo Forte 81,5
3. og. Velnelis 79,5
4. og. Kokshe 79
5. og. Magnetic 79
6. kl. Jagienka 78
7. kl. Height of Beauty 77,5
8. og. Kurier 77
9. og. Petronius 77
10. og. Nikus 77
11. og. Design 76,5
12. og. Umberto Caro 76,5
13. kl. Furia 76
14. og. Jules’s Dream 76
15. og. Modraszek 75
16. og. Neo 74,5
17. wał. Calmir 74,5
18. wał. Tribunal 74,5
19. wał. Szamet 74
20. kl. Fabulous Angel 74
21. og. Polish Spirit 74
22. og. Blue Connoisseur 73,5
23. og. Bronislav 73
24. og. Dacosse 73
25. kl. Tagra 73
26. wał. Bromsky 73
27. kl. Rustique 73
28. wał. Incognito 72,5
29. og. Dystans 72,5
30. og. Percy 72
31. og. Sumidero 72
32. og. Invincible Gunner 71,5
33. og. Mourtajez 71,5
34. wał. Spasski 71,5
35. og. Bellerofont 71
36. wał. Gared 71
37. og. Lion Cut 71
38. kl. Circle Centuria 71
39. og. Novitor 70,5
40. og. Subiectum 70,5
41. og. Easy Go 70,5
42. og. Jam Duke 70,5
43. wał. Baahy 70
44. wał. Faraon 70
45. wał. Letbygonesbeicons 70
46. kl. Incepcja 70
47. kl. Magical Path 69,5
48. og. Omer 69
49. og. Lafayett 68,5
50. kl. Shantaram 68,5
51. og. Shalkar 68,5
52. og. Butch 68,5
53. og. Hipster 68
54. kl. Zarra 68
55. og. Thorn 68
56. og. Naf 68
57. wał. Just Gold 68
58. og. Living Legend 68
59. og. Chant Soldier 68
60. kl. Tea 67,5
61. kl. Time of Glory 67,5
62. og. Indigo Ocean 67,5
63. og. Langfuhr 67
64. wał. Nechius 67
65. wał. Hot Wing 67
66. wał. Tudemon 66,5
67. og. Party Animal 66
68. og. Freddyisready 66
69. kl. Black Beauty 65,5
70. kl. Sweet As Sugar 65,5
71. kl. Theskyisnolimit 65
72. og. Suwenir 65
73. og. Tebinio 65
74. kl. Urugwajka 65
75. og. Eluzzam 64,5
76. kl. Akiria 64,5
77. kl. Kranti 64,5
78. wał. Nider 64
79. wał. Karim 64
80. wał. Newman 64
81. kl. Nagroda 64
82. wał. Koniak 63,5
83. og. Kaszi 63,5
84. og. Dakard 63
85. og. Sopran Tamo 63
86. kl. Królowa Bona 63
87. kl. Ugoda 63
88. og. Nitrolak 62,5
89. kl. Pipasol 62
90. kl. Javorka 62
91. kl. Essea 61,5
92. kl. Tankredi 61,5
93. kl. Showmeyourheaven 61,5
94. og. Golden Glider 60,5
95. og. Jam Babinicz 60,5
96. kl. Dunayka 60,5
97. kl. Tuogh Szumawa 60
98. kl. Tyberia 60
99. og. Sando 60
100. og. Dekret 60
101. og. Komandor 59,5
102. kl. Stella 59,5
103. kl. Milionerka 59,5
104. kl. Ukraina 59
105. kl. Augusta 59
106. kl. Bogini 58,5
107. kl. Targa 58,5
108. og. Kazal 58
109. kl. Isuzu 58
110. kl. Guarda 58
111. kl. Melodine 58
112. kl. Gratsiya 57,5
113. kl. Ameryka 57,5
114. kl. Irga 57,5
115. kl. Intifada 57
116. kl. Story of My Life 57
117. kl. Dawony 57
118. og. Peregrino 56,5
119. wał. Zryw 56,5
120. og. Maur 56
121. kl. Kolada 56
122. wał. Agatek 55,5
123. kl. Speedy Szumawa 55,5
124. kl. Majestic Haze 55,5
125. og. Remus 55,5
126. kl. Amoreena 55
127. kl. Fuengirola 55
128. wał. Rakisz 55
129. kl. Carmel Valley 54,5
130. kl. Turnera 54,5
131. kl. Symetria 53,5
132. kl. Wanilia 53
133. wał. Monte Luppo 52,5
134. kl. Essence 52,5
135. og. Test 52,5
136. og. Haad Rin 52,5
137. kl. Key To Life 52
138. wał. Jansen 51,5
139. og. Gibraltar 51,5
140. kl. Banja Luka 50,5
141. kl. Dallina 50,5
142. wał. Vabank 50,5
143. og. Zew 50
144. og. Big Red 50
145. wał. Daydreamer 49,5
146. kl. Kirowa 49
147. og. Unkas 49
148. kl. Insignia 48,5
149. og. Dunay Great 48
150. og. Issachar 46,5
151. kl. Syberia 44,5
152. kl. Dialina 43,5
153. og. Secret of Szumawa 43
154. og. Ekwador 43
155. kl. Nebra 38,5
156. kl. Indila 38,5
157. kl. Hadassa 37,5
158. og. Nico 34
159. kl. Sporada 30,5
160. og. Kair 30
161. og. Dangar 30
162. kl. Syria 29,5

3-letnie

1. og. Xawery 80
2. og. Medrock 80
3. og. Rakija 75,5
4. og. Fox Trot Galeste 75
5. og. Cape Ducato 74
6. og. Polski Lord 73,5
7. kl. Alfea 73
8. og. Atman 72
9. og. Fabulous Las Vegas 71,5
10. og. Pilecki 71
11. og. Harlem 71
12. kl. Santa Klara 70,5
13. kl. Areej 70,5
14. og. Silver Bee 70,5
15. og. Dakar 69
16. kl. Vilnele 69
17. og. Clouds Blue 69
18. og. Parys 68,5
19. og. Dilong 68,5
20. og. Istambuł 68
21. kl. Jam Julietta 67,5
22. kl. Time of Dream 67,5
23. kl. Jalapena 67,5
24. og. Sweet City 67
25. kl. Zaya 67
26. kl. Mazovia Queen 67
27. og. Jacky 66
28. og. Dark King 66
29. og. Mosanto 65,5
30. kl. Królowa Ecosse 65,5
31. kl. Tiamina 65,5
32. kl. Ines d’Ecosse 65,5
33. kl. Fortune Teller 65
34. og. Varese 65
35. og. Dominer 65
36. og. Diego 64,5
37. og. Chill Gioffry 64
38. og. Linovsky 64
39. og. Zghorta Dynamite 64
40. kl. Akademia 63,5
41. kl. Ragane 63,5
42. og. Jarl 63,5
43. kl. Fee Bonne 63,5
44. kl. Izis 63
45. kl. Mexican Moon 63
46. og. Exciter 63
47. og. Gardemarin 62,5
48. og. Calgary 62,5
49. og. Sileroy 62
50. kl. Wild Lily 62
51. wał. Bailando 62
52. og. Turion 62
53. og. Montero 62
54. kl. Kenyatta 61,5
55. kl. Jam Romana 61,5
56. og. Classical Intikhab 61,5
57. kl. Miss Kossakówna 61
58. kl. Trenta 61
59. og. French Flair 61
60. og. Kanclerz 61
61. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
62. kl. Ame Sublime 60
63. og. The Auld Hoose 60
64. og. Sea The Sky 59,5
65. kl. Sini 59,5
66. kl. Evlampia 59
67. kl. Masai Princess 59
68. kl. Indira 59
69. kl. Tartaria 58,5
70. og. Nebo 58,5
71. og. Heroiczny 58,5
72. og. Silver de Cerisy 57,5
73. kl. Mokka 57,5
74. kl. Iwillbefamous 57,5
75. og. Square Petrarque 57
76. kl. Uzza 57
77. kl. Fastwayout 57
78. og. Salinger 57
79. og. Moon 57
80. og. Sorbet 56,5
81. og. Fruit Night 56
82. kl. Dance With Molly 56
83. wał. Tanatos 55,5
84. kl. Celtic Song 55,5
85. kl. Eastern Girl 55,5
86. kl. Relandi 55
87. og. Kazanova 55
88. kl. Biancavilla 54,5
89. og. Pino Torinese 54
90. og. Lanaphor 54
91. kl. Vologda 53,5
92. kl. Nuweliya 53
93. og. Grimm 53
94. og. Sorreno 52,5
95. og. Król Dżungli 52,5
96. og. Sygryd 52
97. og. Runbezy 52
98. kl. Saldana 52
99. kl. Deklaracja 52
100. kl. Muza Degasa 51,5
101. kl. Afina Pallada 51,5
102. kl. Tanaita 51
103. og. Fleshmob 51
104. kl. Chibichibi 50,5
105. og. Dargo 50,5
106. kl. Taneda 50
107. og. Big Bad Black 49,5
108. kl. Elusive Star 49,5
109. kl. True Miracle 48,5
110. og. Bergen 48,5
111. kl. Jelly 48,5
112. kl. Pianissima 48,5
113. og. Juganis 47
114. og. Octobermen 47
115. kl. Cieciorka 46,5
116. kl. Sicaria 45,5
117. og. Fariziejus 44
118. og. Leading Champion 43
119. kl. Nibella 40,5
120. og. Krystian 40
121. kl. Saragossa 38,5
122. og. Triglav 38
123. kl. Fantazija 36,5
124. kl. Miss Mazovia 34,5
125. og. Naos 34
126. og. June Night 30
127. kl. Księżna Anna 26,5
128. og. Jasminum 25
129. og. Mamertyn 20

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. wał. Burkan Al Khalediah 78
2. kl. Shannon Queen 78
3. kl. Arwa 78
4. og. Mogadiusz 77,5
5. og. Bandolero 77
6. og. Alladyn 77
7. kl. Shahad Athbah 76,5
8. og. SS Mothill 75,5
9. og. Sarin Hel 75
10. og. Arash 73,5
11. og. Salman Al Khalediah 72,5
12. wał. Ouzbeks du Panjshir 72
13. og. Adash 71,5
14. wał. Sudtag 71,5
15. kl. Jafeel Athbah 69,5
16. wał. Inextremo 69,5
17. og. Guerro 69,5
18. wał. Zahaab 69
19. og. Etorio 69
20. og. Ussam de Carrere 69
21. og. Sunny Amber KRF 69
22. og. Bariq Dazzelour 68,5
23. og. Chill Force 68
24. og. Esid In Zamour 67,5
25. og. Matar 66
26. og. Boy Mugatin 65
27. og. Euro Dahess MNM 64,5
28. kl. Dirhem 64,5
29. kl. Miss Dahess MNM 64,5
30. og. Addis 64,5
31. og. Nachshon 64
32. wał. Wunderfitz von Südbaden 64
33. wał. Dar Duni 63
34. og. Wadi Kahil 62,5
35. kl. Lady Dahess MNM 62,5
36. kl. Echaruna 62
37. og. Wasilew 61,5
38. og. Terrior 61
39. og. Benissimo 60,5
40. og. Marsat 60,5
41. wał. Fahad 59,5
42. og. Farid Talatash 59
43. wał. Adding 56
44. og. Newjork 55,5
45. wał. Wierzbin 55
46. og. Haris 54
47. wał. Narcyz 53,5
48. kl. Haneczka 51
49. kl. D’Achila 48
50. og. Yoav 47
51. og. Stinger 47
52. og. Orbitale 43
53. kl. Sabra 23
54. og. Airforce 20

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 84
2. og. MonMurhib Kossack 76,5
3. kl. Sweet Dream 75,5
4. og. Mohacz 74
5. og. Saudi Al Khalediah 73,5
6. kl. Nesma Al Mels 73
7. og. Rammas Al Khalediah 73
8. kl. Almiza 71
9. og. Severus 71
10. og. Celebryta 69,5
11. og. Grand Amour 68,5
12. og. Aktyw 68,5
13. kl. Mina Maia 68
14. og. Monther Al Khalediah 68
15. og. Pio 68
16. og. VAG El Condor 67,5
17. kl. Brasilia 66
18. og. Prospero 65,5
19. og. Purhib 65,5
20. og. Wilton 64
21. og. Belldon 64
22. og. Albar 64
23. kl. Echa Wadi 63,5
24. og. Selangor PW 63,5
25. kl. Rayanah Aljasra 63
26. kl. Lolita Fata 63
27. kl. Super Star 62
28. og. Letus JR 62
29. og. Zorman Bad 62
30. kl. Severina 61,5
31. kl. Amifa 61,5
32. kl. Sheblat Al Khalediah 61,5
33. kl. Wenus GI 61
34. og. Vrom Kossack 61
35. kl. Ajiba Al Mels 60,5
36. kl. Makayla 60
37. kl. Sekretarka 60
38. kl. Pesaria 59,5
39. og. El Noster 59,5
40. og. Muszkiet 59,5
41. kl. Pinki Pay 59,5
42. og. Ethos 59
43. og. Duero 58
44. og. Foreman 57,5
45. kl. Złotna 57
46. og. Tornado 56,5
47. og. Sidal 56,5
48. og. Fokstrot 56
49. og. Hadir 56
50. og. Wernyus 55
51. og. Midas JR 54
52. kl. Najat von Südbaden 54
53. og. Cocolino 54
54. og. Emerald 53,5
55. kl. Himera JR 53,5
56. og. Protektor 52
57. kl. Malala 51
58. kl. Eryka JR 50
59. kl. Bint Mari 49,5
60. og. Lorens 48
61. wał. Ermader 48
62. og. Cios 47
63. og. Elgrom 45
64. og. Celkis 43
65. kl. Harenda 42
66. kl. Al-Marada 39
67. kl. Al-Marala 37
68. wał. Enej 32
69. wał. Centor 31
70. kl. Aksa BS 18

Handikaper
Krzysztof Wolski

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Tersk Stud 2 1 0 1 0 1 5 16220
2 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 1 1 4 7500
3 Al Khalidiah Stables 1 1 0 0 0 0 2 21000
4 SK Michałów 1 0 1 2 2 6 12 8060
5 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 1 0 0 0 2 6500
6 L. Błachut 1 0 1 0 0 0 2 9000
7 R. Szpar 1 0 0 2 0 0 3 6500
8 T. Tarczyński 1 0 0 1 0 2 4 6000
9 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 0 0 0 0 1 5000
10 K. & R. Ask 1 0 0 0 0 0 1 6000
11 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 1 0 0 0 0 0 1 5000
12 Lutetia Arabians S.A.R.L. 1 0 0 0 0 0 1 6800
13 M. Viguie 1 0 0 0 0 0 1 5000
14 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
15 J. Ryżkowski 0 2 0 1 0 2 5 4680
16 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 1 3 2800
17 S. Schnakenberg 0 1 0 1 0 0 2 3720
18 Z. Górski 0 1 0 0 1 1 3 2650
19 Giewont Sp. z o.o. 0 1 0 0 1 0 2 2500
20 Athbah Stud 0 1 0 0 0 0 1 2400
21 B. Dąbrowski 0 1 0 0 0 0 1 2000
22 P. Siuta 0 1 0 0 0 0 1 2000
23 J. Eng 0 1 0 0 0 0 1 2720
24 Ł. Fabisiak 0 1 0 0 0 0 1 2400
25 ZG VAG Esch 0 1 0 0 0 0 1 2000
26 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 0 0 2 1 1 1 5 5640
27 SK Janów Podlaski 0 0 2 1 0 1 4 3000
28 Günay Equestrian Invest GmbH 0 0 2 0 1 0 3 2660
29 SK Białka 0 0 1 0 1 0 2 2000
30 B. Ćwik 0 0 1 0 0 0 1 1350
31 K. Zawiliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
32 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1000
33 R. Z. Zieliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
34 M. Gromala 0 0 0 1 0 2 3 600
35 R. Mroziński 0 0 0 1 0 0 1 500
36 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 0 1 0 0 1 900
37 P. Antenet 0 0 0 1 0 0 1 680
38 F. Dill 0 0 0 1 0 0 1 1000
39 Nessa Arabians Sp. z o.o. 0 0 0 0 1 1 2 250
40 B. Zuzek 0 0 0 0 1 0 1 300
41 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 0 1 340
42 Bearn Arabians 0 0 0 0 1 0 1 390
43 R. Sumiła 0 0 0 0 1 0 1 340
44 Alfred F. Laskowski 0 0 0 0 1 0 1 500
45 A. Rokicki 0 0 0 0 0 2 2 0
46 G. Dudek 0 0 0 0 0 2 2 0
47 Univerpol Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
48 M. Kosicki 0 0 0 0 0 1 1 0
49 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
50 A. Steinhart 0 0 0 0 0 1 1 0
51 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 0 1 1 0
52 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
53 ZG Wirth/Wagner 0 0 0 0 0 1 1 0
54 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
55 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 1 1 0
56 M. Malinowski 0 0 0 0 0 1 1 0
57 A. Majchrzak 0 0 0 0 0 1 1 0
15 15 15 15 14 34 108 169700

 

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Moszna 2 1 1 0 1 3 8 21430
2 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 0 0 0 1 4 18900
3 Storeway Ltd. 2 0 0 0 0 0 2 17600
4 J. Traka 2 0 0 0 0 0 2 16000
5 SK Golejewko 1 4 2 2 2 16 27 26900
6 B. M. Tomaszewski 1 3 1 0 0 0 5 15970
7 SK Krasne 1 1 3 3 1 5 14 19810
8 R. Piwko 1 1 0 0 0 2 4 8540
9 G. Brady 1 1 0 0 0 0 2 8540
10 R. J. & S. A. Carter 1 0 1 0 0 0 2 8400
11 R. Gorczyca 1 0 0 2 0 2 5 9440
12 A. i R. Zielińscy 1 0 0 1 1 2 5 8050
13 K. Szumiński 1 0 0 1 1 2 5 7330
14 K. Mirpuri 1 0 0 1 0 1 3 7900
15 SK Kozienice 1 0 0 1 0 1 3 7320
16 Oceana Racing 1 0 0 1 0 0 2 7320
17 Shadwell Estate Company Ltd 1 0 0 0 0 2 3 6100
18 Elia Stud Farm 1 0 0 0 0 0 1 7000
19 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
20 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 1 0 0 0 0 0 1 7000
21 T. Ashley 1 0 0 0 0 0 1 23000
22 T. Derda 1 0 0 0 0 0 1 7000
23 H. Rousseau 1 0 0 0 0 0 1 8000
24 T. de la Heronniere 1 0 0 0 0 0 1 10600
25 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 0 0 0 0 0 1 6100
26 J. Foley 1 0 0 0 0 0 1 9000
27 Dr G. W. Guy 1 0 0 0 0 0 1 10600
28 Abdullah Ali Al Saif 1 0 0 0 0 0 1 7000
29 L. Wilson 1 0 0 0 0 0 1 7000
30 M. Pokrywka 0 2 0 0 0 0 2 4880
31 SK Iwno 0 1 1 2 2 6 12 8240
32 Fortum Michał Romanowski 0 1 0 0 2 0 3 3400
33 A. Zieliński 0 1 0 0 0 1 2 3600
34 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 3600
35 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
36 Team Hogdala France 0 1 0 0 0 0 1 9200
37 M. Channon Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2800
38 E. Poitevin 0 1 0 0 0 0 1 4240
39 Tally-Ho Stud 0 1 0 0 0 0 1 2440
40 S. Polednia 0 1 0 0 0 0 1 2440
41 E. i K. Laskowscy 0 1 0 0 0 0 1 2800
42 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 0 1 3200
43 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 0 1 2800
44 R. Berns 0 1 0 0 0 0 1 2800
45 L. Lafitte, H. Barus 0 1 0 0 0 0 1 2800
46 G. Smith 0 1 0 0 0 0 1 2800
47 Lordship Stud 0 1 0 0 0 0 1 3600
48 M. Poland 0 1 0 0 0 0 1 2800
49 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 0 0 0 1 4240
50 GR J. Zalewska 0 0 2 0 0 1 3 2800
51 S. Plavac 0 0 2 0 0 1 3 3520
52 T. Sobierajski 0 0 2 0 0 0 2 2800
53 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 2 0 0 0 2 3230
54 H. Poledníková 0 0 1 2 0 0 3 3720
55 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
56 Wrbna Racing 0 0 1 0 1 0 2 2440
57 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 1 2 1830
58 Grange Stud 0 0 1 0 0 0 1 1400
59 Gestüt Görlsdorf 0 0 1 0 0 0 1 1400
60 Le Thenney S.A. 0 0 1 0 0 0 1 1800
61 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
62 I. Shenkin 0 0 1 0 0 0 1 1400
63 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 0 1 2120
64 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 0 0 0 1 4600
65 P. Morrison 0 0 1 0 0 0 1 1800
66 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
67 Hollyberry Farm 0 0 1 0 0 0 1 1400
68 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 0 1 3000
69 A. Omen 0 0 1 0 0 0 1 1400
70 Millennium Stud 0 0 0 1 3 0 4 2130
71 T. Sieradzki 0 0 0 1 0 1 2 1220
72 J. Waldron & J. Barton 0 0 0 1 0 0 1 700
73 M. Pehu 0 0 0 1 0 0 1 700
74 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 0 1 1060
75 W. J. Engel 0 0 0 1 0 0 1 700
76 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 0 1 0 0 1 2300
77 M. Bober 0 0 0 1 0 0 1 700
78 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
79 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 0 0 1 0 0 1 700
80 S. Mladenovic 0 0 0 1 0 0 1 1060
81 A. Sexton 0 0 0 1 0 0 1 700
82 J. Wallace 0 0 0 1 0 0 1 1060
83 E. Porębna 0 0 0 1 0 0 1 1220
84 P. Szmigiel 0 0 0 1 0 0 1 700
85 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 1 0 0 1 900
86 Smythson 0 0 0 1 0 0 1 1600
87 G. & A. Corry 0 0 0 0 2 0 2 700
88 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 1 2 610
89 S. Ringler 0 0 0 0 1 0 1 530
90 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
91 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 0 1 350
92 R. Sendt 0 0 0 0 1 0 1 350
93 D. Mitrovic 0 0 0 0 1 0 1 610
94 E. Gilert 0 0 0 0 1 0 1 350
95 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 0 1 0 1 350
96 M. Davison 0 0 0 0 1 0 1 350
97 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 1 0 1 610
98 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
99 Biddestone Stud Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
100 P. Despouy 0 0 0 0 1 0 1 450
101 M. Kaszubowski 0 0 0 0 1 0 1 610
102 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 0 0 0 1 0 1 450
103 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
104 T. Rejman 0 0 0 0 0 2 2 0
105 M. Konarski 0 0 0 0 0 2 2 0
106 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 2 2 0
107 P. McEnery 0 0 0 0 0 1 1 0
108 S.A.G.L. Seserve 0 0 0 0 0 1 1 0
109 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
110 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
111 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
112 H. Devin 0 0 0 0 0 1 1 0
113 A. Burke 0 0 0 0 0 1 1 0
114 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
115 S. Oakes 0 0 0 0 0 1 1 0
116 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
117 F. & N. O’Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
118 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
119 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
120 J. Krauze 0 0 0 0 0 1 1 0
121 Highclere Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
122 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
123 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 1 1 0
124 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 0 1 1 0
125 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 0 0 0 1 1 0
126 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
127 Haras du Quesnay 0 0 0 0 0 1 1 0
128 I. Tlustá 0 0 0 0 0 1 1 0
129 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
130 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 1 1 0
131 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
132 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 0 1 1 0
133 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
33 33 33 33 33 84 249 480400

 

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 26900
2 T. Ashley 23000
3 SK Moszna 21430
4 Al Khalidiah Stables 21000
5 SK Krasne 19810
6 SK Widzów – A. Tyszko 18900
7 Storeway Ltd. 17600
8 Tersk Stud 16220
9 J. Traka 16000
10 B. M. Tomaszewski 15970
11 Fortum Michał Romanowski 10900
12 Dr G. W. Guy 10600
13 T. de la Heronniere 10600
14 E. de Kerpezdron 10000
15 R. Gorczyca 9440
16 Team Hogdala France 9200
17 L. Błachut 9000
18 J. Foley 9000
19 G. Brady 8540
20 R. Piwko 8540
21 R. J. & S. A. Carter 8400
22 SK Iwno 8240
23 SK Michałów 8060
24 A. i R. Zielińscy 8050
25 H. Rousseau 8000
26 K. Mirpuri 7900
27 K. Szumiński 7330
28 SK Kozienice 7320
29 Oceana Racing 7320
30 L. Wilson 7000
31 T. Derda 7000
32 Abdullah Ali Al Saif 7000
33 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7000
34 Elia Stud Farm 7000
35 D. Kwiatkowski 6800
36 Lutetia Arabians S.A.R.L. 6800
37 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
38 R. Szpar 6500
39 Shadwell Estate Company Ltd 6100
40 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 6100
41 K. & R. Ask 6000
42 T. Tarczyński 6000
43 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 5640
44 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
45 M. Viguie 5000
46 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 5000
47 M. Pokrywka 4880
48 J. Ryżkowski 4680
49 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
50 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4240
51 E. Poitevin 4240
52 S. Schnakenberg 3720
53 H. Poledníková 3720
54 Lordship Stud 3600
55 A. Zieliński 3600
56 W. Krzemiński 3600
57 S. Plavac 3520
58 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
59 inż. P. Vrba 3200
60 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
61 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
62 SK Janów Podlaski 3000
63 M. Poland 2800
64 G. Smith 2800
65 E. i K. Laskowscy 2800
66 M. Channon Bloodstock Ltd 2800
67 GR J. Zalewska 2800
68 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2800
69 R. Berns 2800
70 M. & M. Butler 2800
71 L. Lafitte, H. Barus 2800
72 Irish National Stud 2800
73 T. Sobierajski 2800
74 J. Eng 2720
75 Günay Equestrian Invest GmbH 2660
76 Z. Górski 2650
77 Giewont Sp. z o.o. 2500
78 Wrbna Racing 2440
79 S. Polednia 2440
80 J. Szmyt 2440
81 Tally-Ho Stud 2440
82 Athbah Stud 2400
83 Ł. Fabisiak 2400
84 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
85 R. Reveillere i V. Teillard 2300
86 Millennium Stud 2130
87 Mr & Mrs R. Coffey 2120
88 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
89 B. Dąbrowski 2000
90 ZG VAG Esch 2000
91 SK Białka 2000
92 P. Siuta 2000
93 Ch. Jouandou 1830
94 P. Morrison 1800
95 Le Thenney S.A. 1800
96 Smythson 1600
97 R. Z. Zieliński 1500
98 K. Zawiliński 1500
99 A. Omen 1400
100 I. Shenkin 1400
101 Hollyberry Farm 1400
102 Grange Stud 1400
103 Gestüt Görlsdorf 1400
104 B. Ćwik 1350
105 T. Sieradzki 1220
106 E. Porębna 1220
107 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
108 S. Mladenovic 1060
109 J. Wallace 1060
110 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
111 K. Liptak 1000
112 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
113 F. Dill 1000
114 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
115 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
116 A. Sexton 700
117 M. Pehu 700
118 W. J. Engel 700
119 Azienda Agricola Gennaro Stimola 700
120 M. Bober 700
121 G. & A. Corry 700
122 J. Waldron & J. Barton 700
123 P. Szmigiel 700
124 P. Antenet 680
125 M. Szeszuła 610
126 EARL Ecurie Feuillet 610
127 D. Mitrovic 610
128 M. Kaszubowski 610
129 M. Gromala 600
130 S. Ringler 530
131 Alfred F. Laskowski 500
132 R. Mroziński 500
133 P. Despouy 450
134 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 450
135 Biddestone Stud Ltd 450
136 Bearn Arabians 390
137 E. Gilert 350
138 R. Sendt 350
139 M. Davison 350
140 J. Beres 350
141 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 350
142 D. Wrzosek 350
143 R. Sumiła 340
144 M. Stelmaszczyk 340
145 B. Zuzek 300
146 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
147 Haras du Taillis 0
148 M. i S. Wiśniewscy 0
149 Expert Host Janusz Romanowski 0
150 O., Y., S. Varin 0
151 P. McEnery 0
152 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
153 P. Drutowski 0
154 A. Burke 0
155 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0
156 Highclere Stud 0
157 G. Dudek 0
158 I. Tlustá 0
159 I. Korczak 0
160 H. Devin 0
161 W. Wawrzyniak 0
162 F. & N. O’Reilly 0
163 A. Majchrzak 0
164 Cybernetyki Investment S.A. 0
165 S.A.G.L. Seserve 0
166 T. Rejman 0
167 R. Pajewska-Kwaśny 0
168 UNI-RES Sp. z o.o. 0
169 Haras du Quesnay 0
170 M. Malinowski 0
171 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
172 M. Kosicki 0
173 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
174 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0
175 Univerpol Sp. z o.o. 0
176 ZG Wirth/Wagner 0
177 R. Colasanti 0
178 M. Konarski 0
179 Haras de la Huderie 0
180 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
181 M. Sopański 0
182 A. Steinhart 0
183 Ch. Schriever 0
184 J. Krauze 0
185 A. Rokicki 0
186 S. Oakes 0
187 A. Biedrzycki 0
650100

 

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 7 8 4 3 3 6 31 89250
2 Wyrzyk J. 3 8 2 2 3 4 22 57910
3 Petryakov D. 3 4 2 0 5 5 19 33610
4 Fraisl C. 3 1 0 1 0 1 6 18900
5 Turgaev A. 2 3 3 1 3 6 18 30250
6 Hendzel N. 2 2 2 5 1 2 14 32670
7 Reznikov A. 2 1 1 5 3 8 20 23680
8 Kabardov A. 2 1 0 0 0 3 6 20400
9 Popov V. 2 0 2 4 1 8 17 19410
10 Srnec M. 1 2 3 0 4 1 11 26640
11 Pantchev D. 1 2 0 3 2 1 9 13680
12 Stepakin P. 1 2 0 3 1 5 12 17400
13 Stępniak D. 1 2 0 2 1 0 6 12850
14 Kryszyłowicz M. 1 1 4 0 1 4 11 15330
15 Kułaga R. 1 1 2 1 1 1 7 13390
16 Maryniak K. 1 1 1 3 1 1 8 13100
17 Březina M. 1 1 0 2 2 2 8 11900
18 Dynarowska K. 1 1 0 0 1 4 7 8050
19 Lukasek T. 1 1 0 0 1 2 5 10330
20 Rychlak J. 1 1 0 0 1 2 5 9150
21 Brygier K. 1 1 0 0 0 1 3 8540
22 Grzybowski K. 1 0 3 1 1 3 9 14560
23 Kaleta A. 1 0 3 1 1 2 8 13420
24 Mazur K. 1 0 2 3 0 3 9 12650
25 Kamińska K. 1 0 1 2 2 2 8 9240
26 Szymczuk W. 1 0 1 1 0 7 10 9800
27 Verner J. 1 0 1 0 0 0 2 26000
28 Myška J. 1 0 0 0 1 0 2 10800
29 Kłóś P. 1 0 0 0 0 3 4 4500
30 Pałczyński P. 1 0 0 0 0 0 1 8000
31 Ferhanov S. 1 0 0 0 0 0 1 10000
32 Lica Z. 0 1 0 0 0 0 1 4000
33 Bolewska P. 0 1 0 0 0 0 1 2800
34 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
35 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
36 Grzybowska J. 0 0 3 0 1 4 8 4810
37 Vasyutov S. 0 0 2 1 1 2 6 3810
38 Mammadov H. 0 0 2 0 1 1 4 2660
39 Odložil J. 0 0 2 0 0 1 3 6000
40 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
41 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
42 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
43 Dygrýn D. 0 0 0 1 0 0 1 1600
44 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 1 4 5 450
45 Sommer M. 0 0 0 0 1 3 4 350
46 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
47 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
48 Benš R. 0 0 0 0 0 3 3 0
49 Nikonorow M. 0 0 0 0 0 3 3 0
50 Abik M. 0 0 0 0 0 2 2 0
51 Gil A. 0 0 0 0 0 2 2 0
52 Boyer T. 0 0 0 0 0 2 2 0
53 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 1 1 0
48 48 48 48 47 118 357 650100

 

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Medicean (GB) 3 3 3 3 39000   13000.00
2 Cape Cross (IRE) 3 2 3 4 25300    8433.33
3 Grand Lodge (USA) 2 2 2 3 19140    9570.00
4 Tempelwächter (GER) 4 2 2 4 18800    4700.00
5 Jape (USA) 12 0 0 15 16430    1369.17
6 In Camera (IRE) 4 1 1 4 13030    3257.50
7 Belenus (GER) 9 1 1 10 12870    1430.00
8 Royal Court (IRE) 6 1 1 9 12480    2080.00
9 Linamix (FR) 4 1 1 4 10950    2737.50
10 Barathea (IRE) 1 1 1 1 10600   10600.00
11 Bertolini (USA) 2 1 1 2 9440    4720.00
12 Xaar (GB) 1 0 0 1 9200    9200.00
13 Greinton (GB) 2 1 1 2 9000    4500.00
14 Special Power (IRE) 3 1 1 4 8720    2906.67
15 Singspiel (IRE) 2 1 1 2 8400    4200.00
16 Cloudings (IRE) 1 1 1 2 8400    8400.00
17 Enjoy Plan (USA) 2 1 1 4 7930    3965.00
18 Big Shuffle (USA) 2 1 1 3 7700    3850.00
19 Siam (USA) 2 1 1 2 7700    3850.00
20 Dilshaan (GB) 1 1 1 2 7320    7320.00
21 Orpen (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
22 Croco Rouge (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
23 Exceed And Excel (AUS) 3 1 1 3 6800    2266.67
24 Don Corleone (GB) 3 0 0 4 6400    2133.33
25 Dansili (GB) 2 1 1 3 6100    3050.00
26 Acatenango (GER) 1 1 1 1 6100    6100.00
27 Snow Kid (GB) 1 1 1 1 6100    6100.00
28 Dalakhani (IRE) 3 0 0 3 5600    1866.67
29 King’s Best (USA) 2 0 0 2 5100    2550.00
30 Great Lakes (GB) 3 0 0 4 4880    1626.67
31 Elnadim (USA) 2 0 0 2 4880    2440.00
32 Gold Away (IRE) 2 0 0 2 4770    2385.00
33 Ransom O’War (USA) 1 0 0 1 4600    4600.00
34 Alywar (USA) 6 0 0 7 4360     726.67
35 Oratorio (IRE) 1 0 0 1 4240    4240.00
36 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
37 Five Star Camp (USA) 1 0 0 2 3140    3140.00
38 Ray of Light (IRE) 2 0 0 4 3050    1525.00
39 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
40 Marju (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
41 Royal Applause (GB) 1 0 0 1 2800    2800.00
42 Dubai Destination (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
43 Mamool (IRE) 2 0 0 2 2470    1235.00
44 Marignan (USA) 1 0 0 3 2440    2440.00
45 Tauchsport (GDR) 1 0 0 2 2440    2440.00
46 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 1 2440    2440.00
47 Saphir (GER) 4 0 0 5 2180     545.00
48 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 2 2120    2120.00
49 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
50 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 1920    1920.00
51 Diktat (GB) 1 0 0 2 1830    1830.00
52 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 1 1830    1830.00
53 Silver Hawk (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
54 Kheleyf (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
55 Dynaformer (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
56 Monsun (GER) 2 0 0 2 1750     875.00
57 Canadian Winter (USA) 2 0 0 2 1750     875.00
58 Baillamont (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
59 Tioman Island (GB) 1 0 0 1 1400    1400.00
60 Mr. Greeley (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
61 Night Shift (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
62 Sri Pekan (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
63 Baby Bid (USA) 2 0 0 2 1220     610.00
64 Shantou (USA) 1 0 0 1 1220    1220.00
65 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
66 Rahy (USA) 1 0 0 1 1060    1060.00
67 Halling (USA) 1 0 0 1 1060    1060.00
68 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 900     900.00
69 Sholokhov (IRE) 1 0 0 1 900     900.00
70 Gone West (USA) 1 0 0 1 900     900.00
71 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
72 Nayef (USA) 1 0 0 2 700     700.00
73 Goofalik (USA) 1 0 0 1 700     700.00
74 All Hands On Deck (USA) 1 0 0 1 700     700.00
75 Ecosse (FR) 1 0 0 1 700     700.00
76 Classic Music (USA) 1 0 0 1 700     700.00
77 Fourth of June (USA) 5 0 0 5 610     122.00
78 Llandaff (USA) 1 0 0 2 610     610.00
79 Silver Patriarch (IRE) 1 0 0 1 610     610.00
80 Green Tune (USA) 1 0 0 1 610     610.00
81 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 1 610     610.00
82 Trempolino (USA) 1 0 0 1 530     530.00
83 Dakota (IRE) 1 0 0 1 530     530.00
84 Compton Place (GB) 1 0 0 1 450     450.00
85 Okawango (USA) 1 0 0 1 450     450.00
86 Irish River (FR) 1 0 0 1 450     450.00
87 Mister Baileys (GB) 1 0 0 1 350     350.00
88 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 350     350.00
89 Alkalde (GER) 1 0 0 1 350     350.00
90 New Approach (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
91 Parade Ground (USA) 1 0 0 1 0       0.00
92 Boreal (GER) 1 0 0 1 0       0.00
93 Kaldounevees (FR) 1 0 0 1 0       0.00
94 Gere 1 0 0 1 0       0.00
95 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
96 Anabaa (USA) 1 0 0 1 0       0.00
97 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
98 Elusive City (USA) 1 0 0 1 0       0.00
99 Java Gold (USA) 1 0 0 1 0       0.00
100 Graf (USA) 1 0 0 1 0       0.00
101 Cozzene (USA) 1 0 0 1 0       0.00
102 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
103 Dai Jin (GB) 1 0 0 1 0       0.00
104 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 1 0       0.00
105 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
106 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
107 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
108 Alhaarth (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
109 Professional (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
110 Medaaly (GB) 1 0 0 1 0       0.00
111 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 1 0       0.00
112 Lomitas (GB) 1 0 0 1 0       0.00
113 Juror 1 0 0 1 0       0.00
114 Paris House (GB) 1 0 0 1 0       0.00
115 Golan (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
116 Omen 1 0 0 1 0       0.00
117 Vernius (CZE) 1 0 0 1 0       0.00
118 Be My Chief (USA) 1 0 0 1 0       0.00
193 29 30 225 424400

 

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 1 23000   23000.00
2 Worthadd (IRE) 2 1 2 3 20400   10200.00
3 Alandi (IRE) 9 1 1 11 18470    2052.22
4 Ecosse (FR) 13 1 1 13 16150    1242.31
5 Ruten (USA) 10 1 1 11 15590    1559.00
6 Grand Presidium (USA) 2 1 1 4 13530    6765.00
7 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 2 11660    5830.00
8 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 1 10600   10600.00
9 Samum (GER) 2 1 1 2 10350    5175.00
10 Tempelwächter (GER) 9 0 0 12 9820    1091.11
11 Silver Whistle (USA) 5 1 1 5 9800    1960.00
12 Nowogródek 6 0 0 8 9380    1563.33
13 Jape (USA) 3 1 1 4 9330    3110.00
14 Planteur (IRE) 1 0 0 1 9200    9200.00
15 October (USA) 3 1 1 4 9150    3050.00
16 Arcano (IRE) 3 1 1 4 9100    3033.33
17 Bushranger (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
18 Golden Tirol (GER) 1 1 1 1 9000    9000.00
19 Prince of Ecosse 2 1 1 3 8920    4460.00
20 Needham’s Fort (USA) 7 0 0 11 8570    1224.29
21 Power (GB) 1 1 1 2 8540    8540.00
22 Archipenko (USA) 1 1 1 2 8400    8400.00
23 Red Rocks (IRE) 1 1 1 1 8000    8000.00
24 Haatef (USA) 1 1 1 2 7320    7320.00
25 Roulette (GB) 2 1 1 2 7000    3500.00
26 Motivator (GB) 2 1 1 2 7000    3500.00
27 Belenus (GER) 1 1 1 2 7000    7000.00
28 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 1 1 7000    7000.00
29 Le Havre (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
30 Mamool (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
31 Lujain (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
32 Lord Shanakill (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
33 Calming Influence (IRE) 5 0 0 6 6190    1238.00
34 Pedro The Great (USA) 1 1 1 1 6100    6100.00
35 Exaltation (IRE) 1 1 1 1 6100    6100.00
36 Orpen (USA) 1 1 1 1 6100    6100.00
37 Pop Rock (JPN) 1 1 1 1 6100    6100.00
38 Dżulietto 2 0 0 2 4880    2440.00
39 Deportivo (GB) 2 0 0 3 4630    2315.00
40 Lord of England (GER) 1 0 0 1 4600    4600.00
41 Zambezi Sun (GB) 1 0 0 1 4240    4240.00
42 Falco (USA) 1 0 0 1 4240    4240.00
43 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 2 4000    2000.00
44 Kornel 1 0 0 1 4000    4000.00
45 Zebedee (GB) 3 0 0 3 3840    1280.00
46 Tertullian (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
47 Dark Angel (IRE) 1 0 0 1 3600    3600.00
48 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
49 Air Chief Marshal (IRE) 2 0 0 2 3000    1500.00
50 Sin Kiang (FR) 1 0 0 1 3000    3000.00
51 Montbard 1 0 0 2 2800    2800.00
52 Clodovil (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
53 Frozen Power (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
54 Sixties Icon (GB) 1 0 0 1 2800    2800.00
55 Hawk Wing (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
56 Intikhab (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
57 Fast Company (IRE) 2 0 0 2 2500    1250.00
58 Enjoy Plan (USA) 2 0 0 4 2440    1220.00
59 Suteki Shinsukekun (USA) 2 0 0 3 2440    1220.00
60 Viritim 1 0 0 1 2440    2440.00
61 Aramus (CHI) 1 0 0 1 2440    2440.00
62 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
63 Cima de Triomphe (IRE) 2 0 0 2 2330    1165.00
64 Most Improved (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
65 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
66 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
67 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 1600    1600.00
68 Arithmancer (USA) 2 0 0 2 1400     700.00
69 Sinndar (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
70 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
71 Areion (GER) 1 0 0 1 1400    1400.00
72 Camill (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
73 Indy Champ (USA) 4 0 0 5 1220     305.00
74 Estejo (GER) 3 0 0 3 1220     406.67
75 Forever Bond (BRZ) 2 0 0 3 1220     610.00
76 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 1 1220    1220.00
77 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
78 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
79 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
80 Tiger Cafe (JPN) 1 0 0 1 1000    1000.00
81 Muhtathir (GB) 2 0 0 2 980     490.00
82 Kentucky Dynamite (USA) 1 0 0 1 900     900.00
83 Naaqoos (GB) 1 0 0 1 900     900.00
84 Big Bad Bob (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
85 Youmzain (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
86 Le Cadre Noir (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
87 Harbour Watch (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
88 Exciting Life (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
89 Da Xian 1 0 0 2 610     610.00
90 Alaska River (GER) 1 0 0 1 610     610.00
91 Glavalcour (FR) 1 0 0 1 610     610.00
92 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 610     610.00
93 Full of Gold (FR) 1 0 0 1 450     450.00
94 Equiano (FR) 1 0 0 1 450     450.00
95 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
96 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
97 Kharoud (FR) 1 0 0 1 350     350.00
98 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 1 350     350.00
99 Mustafa 1 0 0 1 350     350.00
100 Distant Music (USA) 1 0 0 1 350     350.00
101 Maxios (GB) 1 0 0 1 350     350.00
102 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
103 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
104 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
105 Turgeon (USA) 1 0 0 1 0       0.00
106 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 1 0       0.00
107 Karakalla 1 0 0 1 0       0.00
108 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
109 Kyllachy (GB) 1 0 0 1 0       0.00
110 Silver Frost (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
111 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
112 Big Luck (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
113 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
114 Evasive (GB) 1 0 0 1 0       0.00
115 Masini 1 0 0 1 0       0.00
116 Poet’s Voice (GB) 1 0 0 1 0       0.00
117 Country Club (GB) 1 0 0 1 0       0.00
118 Zanatar (FR) 1 0 0 1 0       0.00
119 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
120 Sunday Break (JPN) 1 0 0 1 0       0.00
121 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
122 So You Think (NZ) 1 0 0 1 0       0.00
123 Don Corleone (GB) 1 0 0 1 0       0.00
124 Windsor Knot (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
125 Normen (GER) 1 0 0 1 0       0.00
126 Ellusive Look (USA) 1 0 0 1 0       0.00
127 Makfi (GB) 1 0 0 1 0       0.00
214 32 33 249 480400

 

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 3 1 1 3 24000    8000.00
2 Ontario HF 11 1 1 11 12390    1126.36
3 NivourGonnaTouchThis 3 1 1 3 8600    2866.67
4 Dostatok 3 1 1 3 8160    2720.00
5 Kazbek 3 1 1 3 8000    2666.67
6 Chndaka 1 1 1 1 7800    7800.00
7 Murhib 2 1 1 2 7000    3500.00
8 Valentino G 1 1 1 1 6000    6000.00
9 Madiar 1 1 1 1 6000    6000.00
10 Ekstern 2 1 1 2 5000    2500.00
11 General 1 1 1 1 5000    5000.00
12 TM Fred Texas 1 1 1 1 5000    5000.00
13 Munjiz 1 1 1 1 5000    5000.00
14 Majd Al Arab 1 1 1 1 5000    5000.00
15 Akbars 4 0 0 5 4680    1170.00
16 Wiek 3 1 1 3 4500    1500.00
17 Vasyli Kossack 5 0 0 5 4350     870.00
18 Marwan I 2 0 0 3 3720    1860.00
19 Riyal 1 0 0 1 2720    2720.00
20 Dubai Heros 1 0 0 1 2720    2720.00
21 Amer 1 0 0 1 2400    2400.00
22 Amarant 1 0 0 1 2400    2400.00
23 Akim De Ducor 1 0 0 1 2400    2400.00
24 Kahil Al Shaqab 3 0 0 3 2000     666.67
25 Amanito 2 0 0 2 2000    1000.00
26 Sus 1 0 0 1 2000    2000.00
27 El Wodkine 1 0 0 1 2000    2000.00
28 Nayef Al Khalidiah 1 0 0 2 1860    1860.00
29 Eryks 2 0 0 2 1500     750.00
30 Von 1 0 0 1 1500    1500.00
31 Vasilii 1 0 0 1 1500    1500.00
32 No Risk Al Maury 1 0 0 1 1360    1360.00
33 Dahess 2 0 0 2 1300     650.00
34 Portmer 2 0 0 2 1200     600.00
35 Draborex 1 0 0 1 1000    1000.00
36 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 1 1000    1000.00
37 Donner 1 0 0 1 1000    1000.00
38 The Wiking 1 0 0 1 900     900.00
39 Dormane 1 0 0 2 780     780.00
40 Da Adios 1 0 0 2 750     750.00
41 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
42 Lawrence El Gazal 1 0 0 1 600     600.00
43 Noster 1 0 0 1 500     500.00
44 El Omari 3 0 0 3 450     150.00
45 Mahabb 1 0 0 1 390     390.00
46 Armeec 3 0 0 3 340     113.33
47 Marvin El Samawi 1 0 0 1 250     250.00
48 Al Kamel 2 0 0 2 0       0.00
49 Nougatin 2 0 0 2 0       0.00
50 Esparto 1 0 0 2 0       0.00
51 Sabat 1 0 0 1 0       0.00
52 Nasch 1 0 0 1 0       0.00
53 Neron 1 0 0 1 0       0.00
54 Empire 1 0 0 1 0       0.00
55 Gusliar 1 0 0 1 0       0.00
56 Equator 1 0 0 1 0       0.00
57 Echo-Gazal 1 0 0 1 0       0.00
58 Jaafer ASF 1 0 0 1 0       0.00
59 Pougatin Kossack 1 0 0 1 0       0.00
60 Wadi Nur 1 0 0 1 0       0.00
102 15 15 108 169700

 

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 6 10 2 3 5 4 30 88180
2 Romanowski M. 5 5 1 5 3 1 20 46760
3 Janikowski M. 5 2 0 1 2 4 14 48900
4 Borkowski M. 4 4 4 8 4 4 28 61480
5 Ziemiański K. 4 2 6 2 2 4 20 51160
6 Kryszyłowicz W. 3 3 3 1 1 5 16 34480
7 Świątek R. 3 2 2 3 3 4 17 36050
8 Zahariev E. 3 0 1 3 2 4 13 23980
9 Jodłowski M. 3 0 1 1 1 5 11 40310
10 Vasyutov S. 2 1 2 2 0 2 9 19220
11 Łojek M. 2 1 2 0 2 6 13 22340
12 Rogowski K. 1 4 2 3 2 16 28 24860
13 Piwko R. 1 1 0 0 0 2 4 8540
14 Krzyśków M. 1 1 0 0 0 1 3 8540
15 Panczew R. G. 1 0 4 1 2 2 10 15860
16 Piątkowski P. 1 0 2 0 0 3 6 12520
17 Wróblewski G. W. (CZE) 1 0 1 1 1 0 4 15000
18 Domańska J. 1 0 1 0 1 3 6 6950
19 Kłóś P. 1 0 0 0 0 0 1 4500
20 Olkowski W. 0 4 2 0 2 7 15 16600
21 Laskowski A. 0 2 0 2 0 1 5 5280
22 Szelągowska N. 0 2 0 0 2 0 4 6300
23 Dębowski T. 0 1 2 3 1 11 18 9050
24 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 6200
25 Porkátová I. (CZE) 0 1 0 0 0 0 1 4000
26 Lica Z. 0 1 0 0 0 0 1 4000
27 Zawgorodny S. 0 0 2 0 1 0 3 2660
28 Walicki A. 0 0 1 1 2 0 4 3180
29 Wnorowski M. 0 0 1 1 1 0 3 1840
30 Kacprzyk M. 0 0 1 1 0 4 6 2900
31 Kryszyłowicz M. 0 0 1 0 1 3 5 2110
32 Olehla Č. (CZE) 0 0 1 0 1 1 3 4000
33 Głowacki B. 0 0 1 0 1 0 2 1860
34 Głowacki J. 0 0 1 0 0 0 1 1200
35 Poles P. (CZE) 0 0 0 2 0 0 2 4000
36 Kozłowski J. 0 0 0 1 2 6 9 1450
37 Zielińska A. 0 0 0 1 1 3 5 1050
38 Wróblewska I. 0 0 0 1 0 3 4 1220
39 Porębna E. 0 0 0 1 0 0 1 1220
40 Gajos-Łątka A. 0 0 0 0 1 0 1 350
41 Sola M. 0 0 0 0 0 2 2 0
42 Kosicki M. 0 0 0 0 0 2 2 0
43 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 2 2 0
44 Urbańczyk K. 0 0 0 0 0 1 1 0
45 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
46 Talarek P. 0 0 0 0 0 1 1 0
48 48 48 48 47 118 357 650100

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 07-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 32580
2 Polska AKF Sp. z o.o. 26640
3 Z. Górski i K. Mirpuri 24400
4 G., R. i K. Gorczyca 22340
5 AMP Invest Sp. z o.o. 20400
6 J., M. i E. Traka 18300
7 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
8 Tersk Stud 16220
9 A. Łabędzki 15860
10 Plavac Sp. z o.o. 15320
11 UAB Žirgo Startas 14200
12 T. Sieradzki 13850
13 A. Omen 12640
14 K. Zatloukal 11000
15 J. Szweycer i M. Janikowski 10600
16 R. Płatek 9300
17 PPH Falba 9200
18 D. Turkowska 9100
19 SK Moszna i M. Łojek 9000
20 M. Krzyśków i K. Brygier 8540
21 R. Piwko 8540
22 M. i B. Thiry 7930
23 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 7800
24 W. i I. Szebysty 7320
25 K. Mirpuri 7000
26 M. Rogowska 7000
27 Volteo Horse Service 7000
28 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
29 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 7000
30 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7000
31 Lutetia Arabians S.A.R.L. 6800
32 D. Kwiatkowski 6800
33 R. Z. Zieliński 6500
34 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
35 N. Szelągowska 6300
36 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 6100
37 K. Wolanin i M. Błaszczak 6100
38 TOK Capital Sp. z o. o. 6100
39 R. Ask 6000
40 BCU Trading LLC 5600
41 R. Szpar 5500
42 Sharif Alireza 5000
43 C. J. Gołaszewski 5000
44 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
45 B. i M. Pokrywka 4880
46 J. Ryżkowski 4680
47 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 4600
48 E. i L. Kasprowicz 4240
49 M. Surtel i Niespodzianka 4240
50 Č. Olehla 4000
51 I. Porkátová 4000
52 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 4000
53 V. Vocetka 4000
54 K. Rogowski 3840
55 H. Poledníková 3720
56 T. i K. Dębowscy 3720
57 W. Krzemiński 3600
58 K. i M. Mazur 3600
59 SK Iwno i K. Rogowski 3590
60 Cardboard s.r.o. 3200
61 SK Janów Podlaski 3000
62 I. K. Art s.r.o. 3000
63 S. Plavac i M. Łojek 2800
64 P. Falzmann 2800
65 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 2800
66 M. Łojcha 2800
67 D. i R. Kędziora 2800
68 T. Sobierajski 2800
69 M. Falzmann 2800
70 Z. Górski 2790
71 R. Sumiła 2740
72 R. Urbański i K. Rogowski 2730
73 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 2720
74 Günay Equestrian Invest GmbH 2660
75 A. Polednia 2440
76 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
77 Wrbna Racing 2440
78 K. Vocetka 2400
79 A. Trela 2400
80 Millennium Stud Sp. z o.o. 2130
81 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
82 P. Urbańska 2100
83 W. Esch 2000
84 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
85 B. Dąbrowski 2000
86 P. Siuta 2000
87 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
88 A. Borkowski 1830
89 Ł. Such i I. Władysiak 1830
90 D. Jaskólski 1800
91 N. Magomedov 1800
92 SK Iwno i Niespodzianka 1750
93 S. Johnstone 1600
94 M. i M. Wnorowscy 1500
95 Y. Baizharkinov 1400
96 Niespodzianka 1400
97 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
98 K. Falba 1360
99 B. Ćwik 1350
100 SK Michałów i E. Zahariev 1250
101 E. Porębna 1220
102 SK Iwno 1220
103 J. Głowacki 1200
104 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
105 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 1060
106 S. Mladenovic 1060
107 Fazheli Farhang 1000
108 F. Dill 1000
109 K. Kozłowski 900
110 Estel Studio Sp. z o. o. 900
111 Euro-Sport Management 700
112 A. Kovćin 700
113 P. Szmigiel 700
114 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 700
115 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 700
116 P. Antenet 680
117 M. Kryszyłowicz 610
118 D. Mitrovic 610
119 G. Kogut 610
120 M. Borkowski 610
121 K. Dynarowska 610
122 Barjas M MS Alajmi 600
123 Z. Zahariev 530
124 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 530
125 Alfred F. Laskowski 500
126 D. Kübbeler 500
127 K. i M. Wolanin 450
128 SK Michałów 450
129 M. Przączak 450
130 Monika Wyrzyk 350
131 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
132 D. Wrzosek 350
133 M. Biały 350
134 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
135 B. Zuzek 300
136 P. Wasilewski 250
137 Nessa Arabians Sp. z o.o. 250
138 SK Kamionna – G. Dudek 0
139 SK Michałów i M. Łojek 0
140 A. Iżewska 0
141 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
142 J. Domańska 0
143 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 0
144 J. i J. Zalewscy 0
145 K. Miondlikowski 0
146 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
147 M. Sopański 0
148 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 0
149 R. Świątek 0
150 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
151 SK Jaroszówka 0
152 M. Metza-Jodłowska 0
153 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
154 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
155 M. Filipowska 0
156 G. Dudek 0
157 Investstar – M. Sola 0
158 A. Skrzypczak i P. Talarek 0
159 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
160 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
161 P. Drutowski 0
162 I. Korczak 0
163 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
164 M. Gromala i K. Kozłowska 0
165 A. Steinhart i K. Urbańczyk 0
166 Stebel Sp. z o.o. 0
167 W. Guz 0
168 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
169 A., M. i P. Laskowscy 0
170 Univerpol Sp. z o.o. 0
171 Ch. Schriever 0
172 T. Ruciński 0
173 E. i R. Urbańscy 0
174 A. Marczak 0
175 B. Olkowska 0
176 M. Kosicki i M. Kalata 0
177 A. i T. Molscy 0
178 E. Krakowiak 0
179 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
180 M. Kosicki i P. Nojszewski 0
181 R. Mamajek 0
650100

 

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej