Kategoria: Hodowcy według wygranych arch

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 06-11-2017

Lp. Nazwisko/Firma Suma
1 SK Golejewko 498640
2 M. Gromala 386410
3 SK Janów Podlaski 362030
4 E. Banahan 333200
5 SK Krasne 216440
6 SK Widzów – A. Tyszko 205105
7 SK Moszna 185770
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 183330
9 SK Iwno 178990
10 S. Plavac 178600
11 SK Michałów 164490
12 Z. Górski 155650
13 Hyde Park Stud 145600
14 A. Zieliński 145120
15 Wrbna Racing 135800
16 K. Mirpuri 133870
17 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
18 Al Khalidiah Stables 128400
19 Gestüt Fährhof 114600
20 V. Timoshenko 111450
21 Team Hogdala France 105000
22 W. Krzemiński 102200
23 Athbah Stud 98070
24 B. M. Tomaszewski 93330
25 Dr G. W. Guy 89850
26 L. i H. Boscher 83600
27 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
28 J. Ryżkowski 74680
29 R. Gorczyca 71010
30 Millennium Stud 66800
31 K. Szumiński 66120
32 T. & H. Russell 66000
33 SK Napajedla 63000
34 GR J. Zalewska 61900
35 The Kossack Stud B.V. 61440
36 Mrs A. S. O’Brien 60000
37 S. Jeffroy, AGB Agency 57560
38 Haras du Logis Saint Germain 54950
39 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
40 T. Ashley 51600
41 M. Campbell Andenaes 51000
42 M. Viguie 49740
43 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 47240
45 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46300
46 Abbas Akbar Al Mulla 45810
47 Alsadd Stud 43800
48 Le Thenney S.A. 43550
49 P. Antenet 43480
50 SK Jaroszówka 40250
51 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
52 J. Traka 39650
53 A. i R. Zielińscy 39640
54 GR N. Kosiński 38960
55 M. i S. Wiśniewscy 38760
56 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
57 L. Błachut 35460
58 R. Szpar 35180
59 King Farm 35100
60 Braz Arabians 35060
61 M. C. Biaudis 34460
62 Haras de la Bareliere 33120
63 F. & N. O’Reilly 33000
64 R. Piwko 32900
65 Polska AKF Sp. z o.o. 32350
66 Veles Stud 31280
67 A. Dziuba 30400
68 POE Millennium Stud 30000
69 A. Sexton 29500
70 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 29180
71 K. Zakolski 28720
72 O., Y., S. Varin 28550
73 R. J. & S. A. Carter 28550
74 M. Bober 28100
75 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26850
76 Laundry Cottage Stud Farm 26765
77 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26700
78 S. Mladenovic 26680
79 Mr & Mrs G. Middlebrook 26590
80 E. Farrelly 26300
81 A. Majchrzak 26250
82 Kellsgrange Stud 26160
83 J. Foley 25700
84 M. Piskla 25000
85 P. McEnery 24900
86 Ł. Fabisiak 24130
87 H. Rousseau 24020
88 P. Despouy 23600
89 D. Mioduszewski 23580
90 E. Poitevin 22900
91 S. Weresiński 22850
92 J. Waldron & J. Barton 22450
93 A. Wyrzyk 22300
94 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
95 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
96 Desert Star Phoenix Jvc 20380
97 Agnieszka Wójtowicz 20130
98 G. Smith 20100
99 K. Dobosz 20050
100 inż. P. Vrba 20000
101 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 19400
103 SK Kozienice 19300
104 E. Porębna 19210
105 J. Głowacki 19080
106 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 19050
107 S.A. I.G.E.P. 18950
108 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
109 Elia Stud Farm 18710
110 S. Vidal 18700
111 W. Heinz 18500
112 Fortum Michał Romanowski 18470
113 J. Wallace 18000
114 Expert Host Janusz Romanowski 17920
115 Alfred F. Laskowski 17920
116 K. Jagielski 17890
117 L. Ciampoli 17700
118 C. Maye 17650
119 H. Devin 17400
120 Aunty Ifl 17400
121 P. Szmigiel 17100
122 Mr & Mrs R. Coffey 16840
123 Ecurie des Anges EARL 16750
124 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16200
125 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
126 ZG VAG Esch 16010
127 Haras d’Haspel 15900
128 Shadwell Estate Company Ltd 15800
129 O. Tricot 15600
130 Ch. Jouandou 15470
131 J. Repard i S. Dibb 15400
132 H. Poledníková 15200
133 E. Gilert 15050
134 Highclere Stud 15000
135 C. J. Gołaszewski 14860
136 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 14600
137 Tally-Ho Stud 14550
138 J. Lech 14440
139 R. Reveillere i V. Teillard 14400
140 I. Shenkin 14360
141 M. Cullinane 14000
142 J. i K. Dobosz 13850
143 Lordship Stud 13820
144 Mrs O. Harnett 13810
145 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13750
146 C. Totain 13640
147 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
148 Gestüt Brümmerhof 13300
149 Univerpol Sp. z o.o. 13280
150 S. Ringler 13240
151 Biddestone Stud Ltd 13240
152 L. Błaszczyk 13210
153 A. Steinhart 13190
154 G. Brady 12900
155 D. Murphy 12880
156 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
157 B. Schöne 12850
158 S. Schnakenberg 12800
159 R. Colasanti 12710
160 T. Kelly 12700
161 Haras de Ulia SL 12600
162 Irish National Stud 12600
163 Dayton Investments Ltd 12600
164 W. J. Engel 12430
165 A. Omen 12300
166 Bearn Arabians 12260
167 L. Staniszewski 12240
168 M. Davison 12230
169 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 12200
170 T. Nowak 12080
171 G. Ussia-Figueroa 12050
172 T. de la Heronniere 11860
173 Z. Keclik 11800
174 K. Szymański 11700
175 Res-Gal Sp. z o.o. 11660
176 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
177 G. & A. Corry 11550
178 A. Rokicki 11240
179 EARL Ecurie Feuillet 10920
180 T. Badyła 10880
181 H. Kopel 10820
182 Grange Stud 10250
183 K. Grudziąż 10240
184 Z. Englic 10200
185 Haras des Marais 10000
186 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
187 J. Klimczak 9900
188 E. Kubíček 9800
189 Gerrardstown House Stud 9800
190 D. Mitrovic 9760
191 Mountarmstrong Stud 9750
192 Ch. Schriever 9650
193 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 9600
194 A. Biedrzycki 9360
195 R. Talarek 9290
196 K. & R. Ask 9200
197 G. Dudek 9180
198 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 9080
199 L. McAteer 9000
200 F. Dill 9000
201 S.A.G.L. Seserve 9000
202 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
203 T. Rejman 8480
204 M. Saniewski 8400
205 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 8400
206 M. Pokrywka 8280
207 Oceana Racing 8150
208 J. Szmyt 8100
209 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
210 E. i K. Laskowscy 7900
211 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
212 K. Litwiniak 7500
213 S. Guła 7200
214 M. Kaszubowski 7170
215 M. Stelmaszczyk 7040
216 E. de Kerpezdron 7030
217 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
218 Allevamento Gialloblu srl 6800
219 P. Wasilewski 6800
220 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
221 K. Ziemiański 6760
222 S. Langlois 6650
223 H., M., J. i A. Klein 6650
224 A. Wójtowicz 6120
225 J.-P. Colombu 6000
226 R. De Leon 5920
227 P. Frejlich 5840
228 R. Berns 5800
229 Teliver Farm Kft 5580
230 R. Ptach 5440
231 L. Lafitte, H. Barus 5400
232 B. Zuzek 5210
233 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 4800
234 Lismacue Mare Syndicate 4500
235 J. Siwonia 4440
236 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 4400
237 A. Żyłkowska 4300
238 Stall Amor 4200
239 M. Kosicki 4080
240 K. & Mrs Cullen 4050
241 T. Sobierajski 4050
242 J. Sawicki 4000
243 EARL Haras du Camp Bernard 4000
244 Gestüt Auenquelle 4000
245 N. Hartery 3950
246 Roundhill Stud 3900
247 G. Sęczek 3740
248 T. Derda 3600
249 R. Pajewska-Kwaśny 3600
250 Epona Bloodstock Ltd 3600
251 Abdullah Ali Al Saif 3600
252 Stilvi Compania Financiera S.A. 3600
253 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
254 J. Beres 3150
255 T. Sieradzki 3140
256 Cybernetyki Investment S.A. 3110
257 B. Ćwik 3000
258 E. Grogan 3000
259 G. Kogut 2780
260 P. Podgórny 2720
261 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2700
262 D. Wrzosek 2700
263 F. Vocásek 2700
264 J. Emmerich 2440
265 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
266 J. Junková 2400
267 R. Połeć 2400
268 L. Bennett 2320
269 Damis BT 2300
270 M. Channon Blodstock Ltd 2250
271 J. Pšurný 2100
272 R. Z. Zieliński 2020
273 inż. V. Kozel 2000
274 V. Bukhtoyarov 1900
275 K. Rausing 1900
276 I. Tlustá 1830
277 K. Rybár 1800
278 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
279 Gestüt Etzean 1800
280 J. Besnier 1800
281 M. & M. Butler 1800
282 P. Morrison 1800
283 A. i G. Forien 1800
284 W. Bąk 1700
285 M. Harms 1600
286 Arrowfield Stud 1400
287 A. Jasińska 1400
288 M. Nowakowska 1360
289 P. Głowacki 1250
290 Melito Syndicate 1200
291 Gestüt Görlsdorf 1050
292 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
293 G. Łątka 1030
294 T. Mielnik 1000
295 I. Topolska 960
296 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
297 M. Pehu 900
298 Haras du Quesnay 900
299 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
300 D. Pittack 900
301 W. Saniewski 900
302 J. Szweycer 900
303 Sofim srl 900
304 M. Bajkowski 880
305 Y. Sharet 870
306 A. Frątczak 800
307 J. Michalcová 700
308 M. Poland 700
309 M. Lichocińska 700
310 T. Ruciński 680
311 M. Klein 640
312 S. Chrząstowski 600
313 Artur Nicpoń 390
314 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
315 S.C.E.A. Haras de Manneville 350
316 M. Malinowski 340
317 Gestüt Ohlerweiherhof 300
318 M. Norenius 240
319 J.J. Wolters 240
320 T. Tarczyński 240
321 S. Wiśniewski 0
322 A. Woźniak 0
323 R. Poškus 0
324 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
325 Ashbrittle Stud 0
326 M. Kurach 0
327 Agrolipt s.r.o. 0
328 Yeguada Bautista Vich 0
329 R. Mroziński 0
330 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
331 Stengaarden I/S 0
332 Z. Duplicki 0
333 R. Colpaert 0
334 W. Szydełko 0
335 M. Mełnicki 0
336 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
337 Antinori Allegra 0
338 The Jay`s Renny Syndicate 0
339 P. Drutowski 0
340 T. & D. Jones 0
341 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
342 P. Pośrednik 0
343 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
344 K. Goździalski 0
345 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
346 W. Pawlak 0
347 J. Krauze 0
348 Y. Vasilev 0
349 S. Bujarski 0
350 M. Parreau-Delhote 0
351 S. Polednia 0
352 C. Dell’Ova 0
353 F. Wołoszyn 0
354 L. Boharewicz 0
355 Z. Miazga 0
356 LTB „Rosiya” 0
357 K. Duda 0
358 J. Rudnicki 0
359 R. Sumiła 0
9222700

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 30-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 493740
2 M. Gromala 386410
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 330370
5 SK Widzów – A. Tyszko 205105
6 SK Krasne 203740
7 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 182170
8 SK Moszna 175270
9 SK Iwno 172540
10 S. Plavac 167100
11 SK Michałów 151350
12 Z. Górski 147570
13 Hyde Park Stud 145600
14 A. Zieliński 143720
15 Wrbna Racing 135800
16 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
17 Al Khalidiah Stables 128400
18 K. Mirpuri 126870
19 Gestüt Fährhof 114600
20 V. Timoshenko 111450
21 Team Hogdala France 105000
22 W. Krzemiński 102200
23 Athbah Stud 95750
24 B. M. Tomaszewski 91110
25 Dr G. W. Guy 89850
26 L. i H. Boscher 83600
27 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
28 J. Ryżkowski 67840
29 R. Gorczyca 67010
30 Millennium Stud 66350
31 T. & H. Russell 66000
32 K. Szumiński 65770
33 SK Napajedla 63000
34 GR J. Zalewska 61450
35 The Kossack Stud B.V. 61440
36 Mrs A. S. O’Brien 60000
37 S. Jeffroy, AGB Agency 57560
38 Haras du Logis Saint Germain 54950
39 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
40 T. Ashley 51600
41 M. Campbell Andenaes 51000
42 M. Viguie 49740
43 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
44 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46300
45 Abbas Akbar Al Mulla 45810
46 Alsadd Stud 43800
47 Le Thenney S.A. 43550
48 P. Antenet 43480
49 SK Jaroszówka 40250
50 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
51 A. i R. Zielińscy 39640
52 J. Traka 39300
53 M. i S. Wiśniewscy 37910
54 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
55 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
56 GR N. Kosiński 36160
57 L. Błachut 35460
58 R. Szpar 35180
59 King Farm 35100
60 Braz Arabians 34860
61 M. C. Biaudis 34460
62 F. & N. O’Reilly 33000
63 R. Piwko 32900
64 Haras de la Bareliere 32670
65 Polska AKF Sp. z o.o. 31940
66 Veles Stud 31280
67 A. Dziuba 30400
68 POE Millennium Stud 30000
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 29180
70 K. Zakolski 28720
71 M. Bober 28100
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26850
73 Laundry Cottage Stud Farm 26765
74 O., Y., S. Varin 26750
75 R. J. & S. A. Carter 26750
76 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26700
77 S. Mladenovic 26680
78 E. Farrelly 26300
79 A. Majchrzak 26250
80 Kellsgrange Stud 26160
81 J. Foley 25700
82 M. Piskla 25000
83 P. McEnery 24900
84 Ł. Fabisiak 24130
85 H. Rousseau 24020
86 A. Sexton 23500
87 Mr & Mrs G. Middlebrook 22990
88 E. Poitevin 22900
89 S. Weresiński 22850
90 J. Waldron & J. Barton 22450
91 A. Wyrzyk 22300
92 D. Mioduszewski 22180
93 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
94 P. Despouy 21200
95 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
96 Desert Star Phoenix Jvc 20380
97 Agnieszka Wójtowicz 20130
98 G. Smith 20100
99 K. Dobosz 20050
100 inż. P. Vrba 20000
101 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 19400
103 E. Porębna 19210
104 J. Głowacki 19080
105 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 19050
106 S.A. I.G.E.P. 18950
107 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
108 S. Vidal 18700
109 W. Heinz 18500
110 Fortum Michał Romanowski 18470
111 Elia Stud Farm 18010
112 J. Wallace 18000
113 Expert Host Janusz Romanowski 17920
114 Alfred F. Laskowski 17920
115 K. Jagielski 17890
116 L. Ciampoli 17700
117 C. Maye 17650
118 Aunty Ifl 17400
119 H. Devin 17400
120 P. Szmigiel 17100
121 Mr & Mrs R. Coffey 16840
122 Ecurie des Anges EARL 16750
123 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16200
124 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
125 ZG VAG Esch 16010
126 Haras d’Haspel 15900
127 Shadwell Estate Company Ltd 15800
128 O. Tricot 15600
129 Ch. Jouandou 15470
130 J. Repard i S. Dibb 15400
131 H. Poledníková 15200
132 E. Gilert 15050
133 Highclere Stud 15000
134 C. J. Gołaszewski 14860
135 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 14600
136 R. Reveillere i V. Teillard 14400
137 I. Shenkin 14360
138 Tally-Ho Stud 14200
139 M. Cullinane 14000
140 J. i K. Dobosz 13850
141 Lordship Stud 13820
142 Mrs O. Harnett 13810
143 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13750
144 C. Totain 13640
145 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
146 Gestüt Brümmerhof 13300
147 Biddestone Stud Ltd 13240
148 S. Ringler 13240
149 L. Błaszczyk 13210
150 G. Brady 12900
151 D. Murphy 12880
152 B. Schöne 12850
153 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
154 J. Lech 12800
155 S. Schnakenberg 12800
156 R. Colasanti 12710
157 T. Kelly 12700
158 Dayton Investments Ltd 12600
159 Haras de Ulia SL 12600
160 Irish National Stud 12600
161 Univerpol Sp. z o.o. 12460
162 W. J. Engel 12430
163 SK Kozienice 12300
164 A. Omen 12300
165 L. Staniszewski 12240
166 M. Davison 12230
167 T. Nowak 12080
168 G. Ussia-Figueroa 12050
169 Bearn Arabians 11970
170 T. de la Heronniere 11860
171 Z. Keclik 11800
172 Res-Gal Sp. z o.o. 11660
173 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
174 G. & A. Corry 11550
175 EARL Ecurie Feuillet 10920
176 T. Badyła 10880
177 H. Kopel 10820
178 Grange Stud 10250
179 K. Grudziąż 10240
180 Z. Englic 10200
181 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
182 Haras des Marais 10000
183 J. Klimczak 9900
184 K. Szymański 9900
185 E. Kubíček 9800
186 Gerrardstown House Stud 9800
187 D. Mitrovic 9760
188 Mountarmstrong Stud 9750
189 Ch. Schriever 9650
190 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 9600
191 A. Biedrzycki 9360
192 R. Talarek 9290
193 K. & R. Ask 9200
194 G. Dudek 9180
195 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 9080
196 L. McAteer 9000
197 F. Dill 9000
198 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
199 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 8400
200 M. Saniewski 8400
201 M. Pokrywka 8280
202 J. Szmyt 8100
203 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
204 E. i K. Laskowscy 7900
205 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
206 K. Litwiniak 7500
207 A. Rokicki 7240
208 S. Guła 7200
209 M. Kaszubowski 7170
210 M. Stelmaszczyk 7040
211 E. de Kerpezdron 7030
212 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
213 Allevamento Gialloblu srl 6800
214 P. Wasilewski 6800
215 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
216 Oceana Racing 6750
217 S. Langlois 6650
218 A. Steinhart 6390
219 K. Ziemiański 6280
220 A. Wójtowicz 6120
221 H., M., J. i A. Klein 6070
222 J.-P. Colombu 6000
223 R. De Leon 5920
224 R. Berns 5800
225 T. Rejman 5680
226 Teliver Farm Kft 5580
227 R. Ptach 5440
228 B. Zuzek 5210
229 P. Frejlich 4880
230 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 4800
231 J. Siwonia 4440
232 A. Żyłkowska 4300
233 Stall Amor 4200
234 M. Kosicki 4080
235 K. & Mrs Cullen 4050
236 T. Sobierajski 4050
237 J. Sawicki 4000
238 Gestüt Auenquelle 4000
239 EARL Haras du Camp Bernard 4000
240 N. Hartery 3950
241 Roundhill Stud 3900
242 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3760
243 G. Sęczek 3740
244 Abdullah Ali Al Saif 3600
245 Stilvi Compania Financiera S.A. 3600
246 R. Pajewska-Kwaśny 3600
247 Epona Bloodstock Ltd 3600
248 T. Derda 3600
249 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
250 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
251 J. Beres 3150
252 T. Sieradzki 3140
253 Cybernetyki Investment S.A. 3110
254 B. Ćwik 3000
255 E. Grogan 3000
256 G. Kogut 2780
257 P. Podgórny 2720
258 F. Vocásek 2700
259 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2700
260 D. Wrzosek 2700
261 J. Emmerich 2440
262 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
263 R. Połeć 2400
264 J. Junková 2400
265 L. Bennett 2320
266 Damis BT 2300
267 M. Channon Blodstock Ltd 2250
268 J. Pšurný 2100
269 R. Z. Zieliński 2020
270 inż. V. Kozel 2000
271 V. Bukhtoyarov 1900
272 K. Rausing 1900
273 I. Tlustá 1830
274 L. Lafitte, H. Barus 1800
275 A. i G. Forien 1800
276 Gestüt Etzean 1800
277 J. Besnier 1800
278 K. Rybár 1800
279 P. Morrison 1800
280 M. & M. Butler 1800
281 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
282 W. Bąk 1700
283 M. Harms 1600
284 A. Jasińska 1400
285 Arrowfield Stud 1400
286 M. Nowakowska 1360
287 P. Głowacki 1250
288 Melito Syndicate 1200
289 Gestüt Görlsdorf 1050
290 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
291 G. Łątka 1030
292 T. Mielnik 1000
293 I. Topolska 960
294 J. Szweycer 900
295 Sofim srl 900
296 Haras du Quesnay 900
297 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
298 D. Pittack 900
299 W. Saniewski 900
300 Lismacue Mare Syndicate 900
301 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
302 M. Bajkowski 880
303 Y. Sharet 870
304 M. Lichocińska 700
305 J. Michalcová 700
306 M. Poland 700
307 M. Klein 640
308 S. Chrząstowski 600
309 Artur Nicpoń 390
310 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
311 S.C.E.A. Haras de Manneville 350
312 T. Ruciński 340
313 M. Malinowski 340
314 Gestüt Ohlerweiherhof 300
315 J.J. Wolters 240
316 T. Tarczyński 240
317 M. Norenius 240
318 „LTB „”Rosiya””” 0
319 K. Duda 0
320 R. Sumiła 0
321 A. Frątczak 0
322 S. Wiśniewski 0
323 A. Woźniak 0
324 W. Pawlak 0
325 R. Poškus 0
326 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
327 Ashbrittle Stud 0
328 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
329 R. Mroziński 0
330 Yeguada Bautista Vich 0
331 Agrolipt s.r.o. 0
332 P. Pośrednik 0
333 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
334 Stengaarden I/S 0
335 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
336 Z. Duplicki 0
337 R. Colpaert 0
338 M. Mełnicki 0
339 P. Drutowski 0
340 W. Szydełko 0
341 Antinori Allegra 0
342 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
343 The Jay`s Renny Syndicate 0
344 S. Bujarski 0
345 M. Kurach 0
346 K. Goździalski 0
347 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
348 M. Pehu 0
349 T. & D. Jones 0
350 L. Boharewicz 0
351 S. Polednia 0
352 C. Dell’Ova 0
353 M. Parreau-Delhote 0
354 F. Wołoszyn 0
355 Y. Vasilev 0
356 Z. Miazga 0
357 J. Krauze 0
358 J. Rudnicki 0
9008500

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 23-10-2017

Lp. Nazwisko/Firma Suma
1 SK Golejewko 488640
2 M. Gromala 384160
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 312550
5 SK Widzów – A. Tyszko 202705
6 SK Krasne 196340
7 SK Iwno 169240
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 165370
9 SK Moszna 163920
10 S. Plavac 163850
11 SK Michałów 150280
12 Z. Górski 146210
13 Hyde Park Stud 145600
14 A. Zieliński 143720
15 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
16 K. Mirpuri 122270
17 Gestüt Fährhof 114600
18 Wrbna Racing 112800
19 V. Timoshenko 111450
20 Team Hogdala France 105000
21 W. Krzemiński 102200
22 Al Khalidiah Stables 98400
23 Athbah Stud 93500
24 Dr G. W. Guy 88700
25 B. M. Tomaszewski 84010
26 L. i H. Boscher 83600
27 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
28 R. Gorczyca 67010
29 T. & H. Russell 66000
30 K. Szumiński 65770
31 J. Ryżkowski 64720
32 SK Napajedla 63000
33 The Kossack Stud B.V. 61440
34 GR J. Zalewska 60850
35 Mrs A. S. O’Brien 60000
36 Millennium Stud 59900
37 Haras du Logis Saint Germain 54950
38 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
39 T. Ashley 51600
40 M. Campbell Andenaes 51000
41 M. Viguie 49740
42 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
43 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
44 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
45 Abbas Akbar Al Mulla 45810
46 Alsadd Stud 43800
47 SK Jaroszówka 40250
48 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
49 P. Antenet 39480
50 J. Traka 39300
51 A. i R. Zielińscy 38740
52 M. i S. Wiśniewscy 37910
53 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
54 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
55 GR N. Kosiński 36160
56 L. Błachut 35460
57 Braz Arabians 34860
58 Le Thenney S.A. 34550
59 King Farm 34500
60 M. C. Biaudis 34460
61 R. Szpar 34400
62 F. & N. O’Reilly 33000
63 R. Piwko 32900
64 Haras de la Bareliere 32670
65 Polska AKF Sp. z o.o. 31940
66 Veles Stud 31280
67 A. Dziuba 30400
68 POE Millennium Stud 30000
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 29180
70 K. Zakolski 28720
71 M. Bober 28100
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 26850
73 Laundry Cottage Stud Farm 26765
74 O., Y., S. Varin 26750
75 R. J. & S. A. Carter 26750
76 Azienda Agricola Gennaro Stimola 26700
77 S. Mladenovic 26680
78 E. Farrelly 26300
79 A. Majchrzak 26250
80 Kellsgrange Stud 26160
81 J. Foley 25700
82 M. Piskla 25000
83 P. McEnery 24900
84 Ł. Fabisiak 24130
85 H. Rousseau 24020
86 A. Sexton 23500
87 E. Poitevin 22900
88 S. Weresiński 22850
89 J. Waldron & J. Barton 22450
90 A. Wyrzyk 22300
91 D. Mioduszewski 22180
92 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
93 P. Despouy 21200
94 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
95 Desert Star Phoenix Jvc 20380
96 Agnieszka Wójtowicz 20130
97 G. Smith 20100
98 K. Dobosz 20050
99 inż. P. Vrba 20000
100 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
101 A. Isope, Suc. P. Vischer 19400
102 E. Porębna 19210
103 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
104 S. Vidal 18700
105 W. Heinz 18500
106 Elia Stud Farm 18010
107 J. Wallace 18000
108 Expert Host Janusz Romanowski 17920
109 Alfred F. Laskowski 17920
110 S.A. I.G.E.P. 17750
111 C. Maye 17650
112 Aunty Ifl 17400
113 H. Devin 17400
114 P. Szmigiel 17100
115 Mr & Mrs R. Coffey 16840
116 Ecurie des Anges EARL 16750
117 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 16200
118 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
119 ZG VAG Esch 16010
120 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
121 Haras d’Haspel 15900
122 Shadwell Estate Company Ltd 15800
123 O. Tricot 15600
124 J. Repard i S. Dibb 15400
125 H. Poledníková 15200
126 Ch. Jouandou 15170
127 Highclere Stud 15000
128 Fortum Michał Romanowski 14870
129 C. J. Gołaszewski 14860
130 R. Reveillere i V. Teillard 14400
131 I. Shenkin 14360
132 Tally-Ho Stud 14200
133 L. Ciampoli 14100
134 M. Cullinane 14000
135 J. i K. Dobosz 13850
136 Mrs O. Harnett 13810
137 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13750
138 E. Gilert 13650
139 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
140 Gestüt Brümmerhof 13300
141 Biddestone Stud Ltd 13240
142 L. Błaszczyk 13210
143 G. Brady 12900
144 D. Murphy 12880
145 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
146 J. Lech 12800
147 T. Kelly 12700
148 C. Totain 12680
149 Haras de Ulia SL 12600
150 Dayton Investments Ltd 12600
151 Univerpol Sp. z o.o. 12460
152 W. J. Engel 12430
153 S. Schnakenberg 12320
154 SK Kozienice 12300
155 J. Głowacki 12280
156 M. Davison 12230
157 R. Colasanti 12180
158 G. Ussia-Figueroa 12050
159 Bearn Arabians 11970
160 T. Nowak 11840
161 Z. Keclik 11800
162 Lordship Stud 11700
163 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
164 G. & A. Corry 11550
165 A. Omen 11100
166 B. Schöne 11050
167 EARL Ecurie Feuillet 10920
168 T. Badyła 10880
169 H. Kopel 10820
170 T. de la Heronniere 10800
171 Grange Stud 10250
172 K. Grudziąż 10240
173 Z. Englic 10200
174 K. Jagielski 10090
175 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
176 Haras des Marais 10000
177 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
178 K. Szymański 9900
179 J. Klimczak 9900
180 Gerrardstown House Stud 9800
181 E. Kubíček 9800
182 D. Mitrovic 9760
183 Mountarmstrong Stud 9750
184 Res-Gal Sp. z o.o. 9740
185 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 9600
186 L. Staniszewski 9520
187 A. Biedrzycki 9360
188 R. Talarek 9290
189 K. & R. Ask 9200
190 G. Dudek 9180
191 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 9080
192 Ch. Schriever 9050
193 L. McAteer 9000
194 S. Ringler 9000
195 F. Dill 9000
196 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
197 M. Saniewski 8400
198 M. Pokrywka 8280
199 J. Szmyt 8100
200 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
201 E. i K. Laskowscy 7900
202 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
203 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
204 K. Litwiniak 7500
205 A. Rokicki 7240
206 S. Guła 7200
207 M. Kaszubowski 7170
208 M. Stelmaszczyk 7040
209 E. de Kerpezdron 7030
210 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7000
211 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
212 Allevamento Gialloblu srl 6800
213 P. Wasilewski 6800
214 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
215 Oceana Racing 6750
216 S. Langlois 6650
217 A. Steinhart 6390
218 K. Ziemiański 6280
219 A. Wójtowicz 6120
220 H., M., J. i A. Klein 6070
221 J.-P. Colombu 6000
222 R. Berns 5800
223 T. Rejman 5680
224 Teliver Farm Kft 5580
225 R. Ptach 5440
226 B. Zuzek 5210
227 P. Frejlich 4880
228 J. Siwonia 4440
229 R. De Leon 4320
230 A. Żyłkowska 4300
231 Stall Amor 4200
232 Gestüt Auenquelle 4000
233 EARL Haras du Camp Bernard 4000
234 J. Sawicki 4000
235 N. Hartery 3950
236 Roundhill Stud 3900
237 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3760
238 G. Sęczek 3740
239 Stilvi Compania Financiera S.A. 3600
240 Epona Bloodstock Ltd 3600
241 R. Pajewska-Kwaśny 3600
242 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
243 T. Derda 3600
244 Irish National Stud 3600
245 Abdullah Ali Al Saif 3600
246 M. Kosicki 3400
247 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
248 J. Beres 3150
249 T. Sieradzki 3140
250 Cybernetyki Investment S.A. 3110
251 B. Ćwik 3000
252 E. Grogan 3000
253 G. Kogut 2780
254 P. Podgórny 2720
255 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 2700
256 F. Vocásek 2700
257 D. Wrzosek 2700
258 J. Emmerich 2440
259 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
260 J. Junková 2400
261 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2400
262 L. Bennett 2320
263 Damis BT 2300
264 M. Channon Blodstock Ltd 2250
265 T. Sobierajski 2250
266 J. Pšurný 2100
267 R. Z. Zieliński 2020
268 inż. V. Kozel 2000
269 V. Bukhtoyarov 1900
270 K. Rausing 1900
271 I. Tlustá 1830
272 J. Besnier 1800
273 Gestüt Etzean 1800
274 K. Rybár 1800
275 L. Lafitte, H. Barus 1800
276 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
277 P. Morrison 1800
278 M. & M. Butler 1800
279 M. Harms 1600
280 Arrowfield Stud 1400
281 A. Jasińska 1400
282 M. Nowakowska 1360
283 P. Głowacki 1250
284 R. Połeć 1200
285 Melito Syndicate 1200
286 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
287 Gestüt Görlsdorf 1050
288 G. Łątka 1030
289 T. Mielnik 1000
290 I. Topolska 960
291 Lismacue Mare Syndicate 900
292 Sofim srl 900
293 D. Pittack 900
294 W. Saniewski 900
295 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
296 J. Szweycer 900
297 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
298 M. Bajkowski 880
299 Y. Sharet 870
300 M. Lichocińska 700
301 J. Michalcová 700
302 M. Klein 640
303 S. Chrząstowski 600
304 K. & Mrs Cullen 450
305 Artur Nicpoń 390
306 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
307 S.C.E.A. Haras de Manneville 350
308 W. Bąk 340
309 T. Ruciński 340
310 Gestüt Ohlerweiherhof 300
311 M. Norenius 240
312 T. Tarczyński 240
313 J.J. Wolters 240
314 Stengaarden I/S 0
315 M. Parreau-Delhote 0
316 M. Kurach 0
317 Y. Vasilev 0
318 L. Boharewicz 0
319 J. Krauze 0
320 P. Pośrednik 0
321 T. & D. Jones 0
322 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
323 K. Duda 0
324 W. Pawlak 0
325 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
326 K. Goździalski 0
327 S. Wiśniewski 0
328 J. Rudnicki 0
329 M. Pehu 0
330 Agrolipt s.r.o. 0
331 LTB „Rosiya” 0
332 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
333 A. Frątczak 0
334 S. Polednia 0
335 The Jay`s Renny Syndicate 0
336 P. Drutowski 0
337 Antinori Allegra 0
338 W. Szydełko 0
339 F. Wołoszyn 0
340 Z. Duplicki 0
341 Z. Miazga 0
342 C. Dell’Ova 0
343 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
344 A. Woźniak 0
345 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
346 R. Poškus 0
347 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
348 Ashbrittle Stud 0
349 Yeguada Bautista Vich 0
350 R. Mroziński 0
351 M. Mełnicki 0
352 S. Bujarski 0
353 R. Colpaert 0
354 R. Sumiła 0
8741100

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 16-10-2017

Lp. Nazwisko/Firma Suma
1 SK Golejewko 476970
2 M. Gromala 358600
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 295310
5 SK Krasne 188240
6 SK Widzów – A. Tyszko 186840
7 SK Iwno 169240
8 SK Moszna 163920
9 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 158570
10 S. Plavac 156450
11 SK Michałów 147680
12 Hyde Park Stud 145600
13 A. Zieliński 140970
14 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
15 Z. Górski 126050
16 K. Mirpuri 119830
17 Gestüt Fährhof 114600
18 Wrbna Racing 112800
19 W. Krzemiński 102200
20 Al Khalidiah Stables 95000
21 Dr G. W. Guy 88700
22 Athbah Stud 88700
23 L. i H. Boscher 83600
24 V. Timoshenko 81450
25 B. M. Tomaszewski 79470
26 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
27 Team Hogdala France 72000
28 T. & H. Russell 66000
29 J. Ryżkowski 64040
30 SK Napajedla 63000
31 The Kossack Stud B.V. 61440
32 Mrs A. S. O’Brien 60000
33 R. Gorczyca 57010
34 Millennium Stud 55850
35 Haras du Logis Saint Germain 54950
36 Rabbah Bloodstock Ltd 53800
37 GR J. Zalewska 52850
38 K. Szumiński 52370
39 M. Campbell Andenaes 51000
40 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
41 M. Viguie 48380
42 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
43 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
44 Abbas Akbar Al Mulla 45810
45 T. Ashley 45000
46 Alsadd Stud 43800
47 SK Jaroszówka 40250
48 E.A.R.L. Haras du Taillis 40200
49 A. i R. Zielińscy 38740
50 J. Traka 38600
51 P. Antenet 37780
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
53 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
54 GR N. Kosiński 36160
55 M. i S. Wiśniewscy 35810
56 Le Thenney S.A. 34550
57 M. C. Biaudis 34460
58 R. Szpar 34400
59 Braz Arabians 33700
60 L. Błachut 32740
61 Haras de la Bareliere 32670
62 Veles Stud 31280
63 Polska AKF Sp. z o.o. 31240
64 R. Piwko 30500
65 A. Dziuba 30400
66 POE Millennium Stud 30000
67 K. Zakolski 28720
68 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
69 M. Bober 28100
70 King Farm 27500
71 O., Y., S. Varin 26750
72 R. J. & S. A. Carter 26750
73 S. Mladenovic 26680
74 Laundry Cottage Stud Farm 26500
75 E. Farrelly 26300
76 Kellsgrange Stud 26160
77 J. Foley 25700
78 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
79 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
80 M. Piskla 25000
81 P. McEnery 24900
82 Ł. Fabisiak 24130
83 A. Sexton 23500
84 S. Weresiński 22850
85 A. Wyrzyk 22300
86 H. Rousseau 21900
87 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 21400
88 F. & N. O’Reilly 21000
89 A. Majchrzak 20840
90 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
91 Desert Star Phoenix Jvc 20380
92 D. Mioduszewski 20350
93 Agnieszka Wójtowicz 20130
94 G. Smith 20100
95 K. Dobosz 20050
96 inż. P. Vrba 20000
97 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
98 E. Poitevin 19600
99 E. Porębna 19210
100 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
101 S. Vidal 18700
102 W. Heinz 18500
103 P. Despouy 18400
104 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
105 S.A. I.G.E.P. 17750
106 C. Maye 17650
107 H. Devin 17400
108 Aunty Ifl 17400
109 P. Szmigiel 17100
110 Mr & Mrs R. Coffey 16840
111 Ecurie des Anges EARL 16750
112 Expert Host Janusz Romanowski 16720
113 Elia Stud Farm 16610
114 Alfred F. Laskowski 16520
115 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
116 ZG VAG Esch 16010
117 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
118 Shadwell Estate Company Ltd 15800
119 O. Tricot 15600
120 J. Waldron & J. Barton 15450
121 J. Repard i S. Dibb 15400
122 Ch. Jouandou 15170
123 Highclere Stud 15000
124 C. J. Gołaszewski 14860
125 R. Reveillere i V. Teillard 14400
126 I. Shenkin 14360
127 Tally-Ho Stud 14200
128 L. Ciampoli 14100
129 M. Cullinane 14000
130 J. i K. Dobosz 13850
131 E. Gilert 13650
132 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
133 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13400
134 Gestüt Brümmerhof 13300
135 Biddestone Stud Ltd 13240
136 L. Błaszczyk 13210
137 G. Brady 12900
138 D. Murphy 12880
139 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
140 J. Lech 12800
141 Mrs O. Harnett 12750
142 T. Kelly 12700
143 C. Totain 12680
144 Dayton Investments Ltd 12600
145 Haras de Ulia SL 12600
146 Univerpol Sp. z o.o. 12460
147 W. J. Engel 12430
148 S. Schnakenberg 12320
149 SK Kozienice 12300
150 J. Głowacki 12280
151 M. Davison 12230
152 R. Colasanti 12180
153 G. Ussia-Figueroa 12050
154 Bearn Arabians 11970
155 T. Nowak 11840
156 Z. Keclik 11800
157 Lordship Stud 11700
158 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
159 Fortum Michał Romanowski 11320
160 A. Omen 11100
161 B. Schöne 11050
162 G. & A. Corry 10950
163 H. Kopel 10820
164 T. de la Heronniere 10800
165 Grange Stud 10250
166 K. Grudziąż 10240
167 Z. Englic 10200
168 K. Jagielski 10090
169 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
170 Haras des Marais 10000
171 D. Ciurleo i S. Blatz 10000
172 J. Klimczak 9900
173 Haras d’Haspel 9900
174 K. Szymański 9900
175 Gerrardstown House Stud 9800
176 E. Kubíček 9800
177 Mountarmstrong Stud 9750
178 L. Staniszewski 9520
179 Res-Gal Sp. z o.o. 9260
180 K. & R. Ask 9200
181 G. Dudek 9180
182 D. Mitrovic 9150
183 Ch. Schriever 9050
184 F. Dill 9000
185 S. Ringler 9000
186 J. Wallace 9000
187 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
188 R. Talarek 8440
189 M. Saniewski 8400
190 A. Biedrzycki 8360
191 L. McAteer 8300
192 M. Pokrywka 8280
193 T. Badyła 8160
194 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
195 E. i K. Laskowscy 7900
196 Ch. Ruiz-Fouquet 7840
197 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
198 K. Litwiniak 7500
199 A. Rokicki 7240
200 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7200
201 S. Guła 7200
202 M. Kaszubowski 7170
203 M. Stelmaszczyk 7040
204 E. de Kerpezdron 7030
205 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
206 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 7000
207 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
208 P. Wasilewski 6800
209 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 6800
210 Allevamento Gialloblu srl 6500
211 A. Steinhart 6390
212 K. Ziemiański 6280
213 J. Szmyt 6100
214 H., M., J. i A. Klein 6070
215 J.-P. Colombu 6000
216 EARL Ecurie Feuillet 5920
217 T. Rejman 5680
218 Teliver Farm Kft 5580
219 R. Ptach 5440
220 A. Wójtowicz 5160
221 R. Berns 5100
222 H. Poledníková 4800
223 P. Frejlich 4590
224 J. Siwonia 4440
225 R. De Leon 4320
226 A. Żyłkowska 4300
227 Stall Amor 4200
228 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 4080
229 Gestüt Auenquelle 4000
230 EARL Haras du Camp Bernard 4000
231 N. Hartery 3950
232 Roundhill Stud 3900
233 S. Langlois 3850
234 G. Sęczek 3740
235 Irish National Stud 3600
236 Abdullah Ali Al Saif 3600
237 Epona Bloodstock Ltd 3600
238 T. Derda 3600
239 R. Pajewska-Kwaśny 3600
240 Gynekologie Gebauer s.r.o. 3600
241 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
242 M. Kosicki 3400
243 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
244 J. Beres 3150
245 T. Sieradzki 3140
246 B. Zuzek 2890
247 G. Kogut 2780
248 P. Podgórny 2720
249 F. Vocásek 2700
250 D. Wrzosek 2700
251 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
252 J. Emmerich 2440
253 J. Junková 2400
254 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2400
255 L. Bennett 2320
256 Damis BT 2300
257 T. Sobierajski 2250
258 J. Pšurný 2100
259 R. Z. Zieliński 2020
260 inż. V. Kozel 2000
261 E. Grogan 2000
262 J. Sawicki 2000
263 V. Bukhtoyarov 1900
264 K. Rausing 1900
265 I. Tlustá 1830
266 P. Morrison 1800
267 L. Lafitte, H. Barus 1800
268 M. & M. Butler 1800
269 Gestüt Etzean 1800
270 K. Rybár 1800
271 J. Besnier 1800
272 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
273 Cybernetyki Investment S.A. 1610
274 B. Ćwik 1500
275 Arrowfield Stud 1400
276 A. Jasińska 1400
277 M. Nowakowska 1360
278 M. Channon Blodstock Ltd 1350
279 P. Głowacki 1250
280 Melito Syndicate 1200
281 R. Połeć 1200
282 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
283 Gestüt Görlsdorf 1050
284 G. Łątka 1030
285 T. Mielnik 1000
286 I. Topolska 960
287 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
288 Lismacue Mare Syndicate 900
289 D. Pittack 900
290 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
291 Sofim srl 900
292 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
293 W. Saniewski 900
294 M. Bajkowski 880
295 Y. Sharet 870
296 Oceana Racing 750
297 J. Michalcová 700
298 M. Lichocińska 700
299 M. Klein 640
300 S. Chrząstowski 600
301 K. & Mrs Cullen 450
302 Artur Nicpoń 390
303 S.C.E.A. Haras de Manneville 350
304 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
305 T. Ruciński 340
306 W. Bąk 340
307 Gestüt Ohlerweiherhof 300
308 T. Tarczyński 240
309 M. Norenius 240
310 J.J. Wolters 240
311 M. Pehu 0
312 Z. Duplicki 0
313 Y. Vasilev 0
314 F. Wołoszyn 0
315 Yeguada Bautista Vich 0
316 Z. Miazga 0
317 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
318 Stengaarden I/S 0
319 C. Dell’Ova 0
320 J. Krauze 0
321 W. Szydełko 0
322 S. Bujarski 0
323 A. Woźniak 0
324 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
325 R. Poškus 0
326 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
327 Ashbrittle Stud 0
328 J. Szweycer 0
329 R. Colpaert 0
330 M. Mełnicki 0
331 P. Drutowski 0
332 P. Pośrednik 0
333 T. & D. Jones 0
334 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
335 W. Pawlak 0
336 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0
337 K. Duda 0
338 R. Sumiła 0
339 LTB „Rosiya” 0
340 M. Kurach 0
341 K. Goździalski 0
342 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
343 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
344 S. Wiśniewski 0
345 J. Rudnicki 0
346 L. Boharewicz 0
347 M. Parreau-Delhote 0
348 A. Frątczak 0
349 Antinori Allegra 0
350 The Jay`s Renny Syndicate 0
351 M. Harms 0
352 Agrolipt s.r.o. 0
353 R. Mroziński 0
8348400

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 09-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 451400
2 M. Gromala 358600
3 E. Banahan 333200
4 SK Janów Podlaski 285110
5 SK Krasne 176730
6 SK Widzów – A. Tyszko 176640
7 SK Iwno 165910
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 158570
9 S. Plavac 148650
10 Hyde Park Stud 145600
11 SK Moszna 142520
12 A. Zieliński 140970
13 SK Michałów 134180
14 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
15 Z. Górski 126050
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Al Khalidiah Stables 95000
20 Athbah Stud 88700
21 Dr G. W. Guy 88700
22 L. i H. Boscher 83600
23 V. Timoshenko 81450
24 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
25 W. Krzemiński 72200
26 Team Hogdala France 72000
27 B. M. Tomaszewski 64470
28 J. Ryżkowski 64040
29 SK Napajedla 63000
30 T. & H. Russell 63000
31 The Kossack Stud B.V. 61440
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 GR J. Zalewska 52850
34 K. Szumiński 52370
35 R. Gorczyca 52210
36 M. Campbell Andenaes 51000
37 Millennium Stud 50850
38 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
39 M. Viguie 48380
40 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
41 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
42 Abbas Akbar Al Mulla 45810
43 T. Ashley 45000
44 Alsadd Stud 43800
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 A. i R. Zielińscy 38740
47 SK Jaroszówka 37850
48 P. Antenet 37780
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
50 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
51 GR N. Kosiński 36160
52 M. i S. Wiśniewscy 35330
53 M. C. Biaudis 34460
54 R. Szpar 34400
55 Braz Arabians 33700
56 Le Thenney S.A. 33050
57 L. Błachut 32740
58 Veles Stud 31280
59 Polska AKF Sp. z o.o. 31240
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 K. Zakolski 28720
63 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
64 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
65 M. Bober 28100
66 R. Piwko 27700
67 King Farm 26900
68 R. J. & S. A. Carter 26750
69 Laundry Cottage Stud Farm 26500
70 S. Mladenovic 26230
71 Kellsgrange Stud 26160
72 J. Foley 25700
73 Haras de la Bareliere 25670
74 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
75 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
76 P. McEnery 24900
77 J. Traka 24500
78 Ł. Fabisiak 24130
79 S. Weresiński 22850
80 E. Farrelly 22700
81 A. Wyrzyk 22300
82 H. Rousseau 21900
83 A. Sexton 21100
84 F. & N. O’Reilly 21000
85 A. Majchrzak 20840
86 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
87 Desert Star Phoenix Jvc 20380
88 D. Mioduszewski 20350
89 Agnieszka Wójtowicz 20130
90 G. Smith 20100
91 inż. P. Vrba 20000
92 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
93 O., Y., S. Varin 19750
94 K. Dobosz 19750
95 E. Poitevin 19600
96 E. Porębna 19210
97 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18850
98 S. Vidal 18700
99 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
100 W. Heinz 18500
101 P. Despouy 18400
102 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
103 C. Maye 17650
104 Aunty Ifl 17400
105 P. Szmigiel 17100
106 Ecurie des Anges EARL 16750
107 Elia Stud Farm 16610
108 Alfred F. Laskowski 16520
109 S.A. I.G.E.P. 16350
110 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
111 ZG VAG Esch 16010
112 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
113 Shadwell Estate Company Ltd 15800
114 J. Waldron & J. Barton 15450
115 J. Repard i S. Dibb 15400
116 Ch. Jouandou 15170
117 Highclere Stud 15000
118 O. Tricot 14900
119 C. J. Gołaszewski 14860
120 R. Reveillere i V. Teillard 14400
121 I. Shenkin 14360
122 Tally-Ho Stud 14200
123 M. Cullinane 14000
124 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
125 E. Gilert 13650
126 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
127 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13400
128 Gestüt Brümmerhof 13300
129 Biddestone Stud Ltd 13240
130 L. Błaszczyk 13210
131 G. Brady 12900
132 D. Murphy 12880
133 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
134 J. Lech 12800
135 Mrs O. Harnett 12750
136 L. Ciampoli 12700
137 C. Totain 12680
138 Haras de Ulia SL 12600
139 Dayton Investments Ltd 12600
140 Univerpol Sp. z o.o. 12460
141 SK Kozienice 12300
142 J. Głowacki 12280
143 M. Davison 12230
144 R. Colasanti 12180
145 G. Ussia-Figueroa 12050
146 Bearn Arabians 11970
147 Lordship Stud 11700
148 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
149 Fortum Michał Romanowski 11320
150 A. Omen 11100
151 B. Schöne 11050
152 T. Nowak 11040
153 G. & A. Corry 10950
154 H. Kopel 10820
155 T. de la Heronniere 10800
156 Expert Host Janusz Romanowski 10720
157 K. Grudziąż 10240
158 Z. Englic 10200
159 K. Jagielski 10090
160 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
161 Haras des Marais 10000
162 H. Devin 9900
163 Haras d’Haspel 9900
164 Grange Stud 9900
165 J. Klimczak 9900
166 K. Szymański 9900
167 E. Kubíček 9800
168 Mountarmstrong Stud 9750
169 L. Staniszewski 9520
170 Res-Gal Sp. z o.o. 9260
171 K. & R. Ask 9200
172 D. Mitrovic 9150
173 Z. Keclik 9100
174 Ch. Schriever 9050
175 S. Ringler 9000
176 F. Dill 9000
177 J. Wallace 9000
178 G. Dudek 8840
179 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
180 R. Talarek 8440
181 M. Saniewski 8400
182 L. McAteer 8300
183 M. Pokrywka 8280
184 A. Biedrzycki 8160
185 T. Badyła 8160
186 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
187 E. i K. Laskowscy 7900
188 J. i K. Dobosz 7850
189 Mr & Mrs R. Coffey 7840
190 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
191 S. Schnakenberg 7520
192 K. Litwiniak 7500
193 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7200
194 S. Guła 7200
195 M. Kaszubowski 7170
196 M. Stelmaszczyk 7040
197 E. de Kerpezdron 7030
198 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
199 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
200 P. Wasilewski 6800
201 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
202 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 6800
203 Allevamento Gialloblu srl 6500
204 W. J. Engel 6430
205 A. Steinhart 6390
206 H., M., J. i A. Klein 6070
207 J.-P. Colombu 6000
208 EARL Ecurie Feuillet 5920
209 K. Ziemiański 5880
210 A. Rokicki 5640
211 Teliver Farm Kft 5580
212 R. Ptach 5440
213 A. Wójtowicz 5160
214 J. Szmyt 5100
215 R. Berns 5100
216 H. Poledníková 4800
217 P. Frejlich 4590
218 J. Siwonia 4440
219 R. De Leon 4320
220 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 4080
221 EARL Haras du Camp Bernard 4000
222 N. Hartery 3950
223 Roundhill Stud 3900
224 S. Langlois 3850
225 G. Sęczek 3740
226 T. Derda 3600
227 Epona Bloodstock Ltd 3600
228 R. Pajewska-Kwaśny 3600
229 Abdullah Ali Al Saif 3600
230 Irish National Stud 3600
231 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
232 M. Kosicki 3400
233 T. Rejman 3240
234 Stall Amor 3200
235 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
236 T. Sieradzki 3140
237 B. Zuzek 2890
238 G. Kogut 2780
239 P. Podgórny 2720
240 F. Vocásek 2700
241 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
242 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
243 J. Emmerich 2440
244 J. Junková 2400
245 L. Bennett 2320
246 Damis BT 2300
247 J. Beres 2250
248 J. Pšurný 2100
249 R. Z. Zieliński 2020
250 E. Grogan 2000
251 J. Sawicki 2000
252 K. Rausing 1900
253 V. Bukhtoyarov 1900
254 I. Tlustá 1830
255 T. Sobierajski 1800
256 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
257 M. & M. Butler 1800
258 A. Żyłkowska 1800
259 K. Rybár 1800
260 L. Lafitte, H. Barus 1800
261 J. Besnier 1800
262 Gestüt Etzean 1800
263 B. Ćwik 1500
264 Arrowfield Stud 1400
265 A. Jasińska 1400
266 M. Nowakowska 1360
267 M. Channon Blodstock Ltd 1350
268 P. Głowacki 1250
269 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
270 Cybernetyki Investment S.A. 1110
271 Gestüt Görlsdorf 1050
272 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
273 G. Łątka 1030
274 T. Mielnik 1000
275 I. Topolska 960
276 P. Morrison 900
277 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
278 Sofim srl 900
279 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
280 D. Pittack 900
281 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
282 D. Wrzosek 900
283 Lismacue Mare Syndicate 900
284 M. Bajkowski 880
285 Y. Sharet 870
286 Gerrardstown House Stud 800
287 Oceana Racing 750
288 J. Michalcová 700
289 M. Lichocińska 700
290 M. Klein 640
291 S. Chrząstowski 600
292 K. & Mrs Cullen 450
293 W. Saniewski 450
294 Artur Nicpoń 390
295 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
296 T. Ruciński 340
297 W. Bąk 340
298 Gestüt Ohlerweiherhof 300
299 M. Norenius 240
300 J.J. Wolters 240
301 T. Tarczyński 240
302 W. Szydełko 0
303 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0
304 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
305 The Jay`s Renny Syndicate 0
306 M. Pehu 0
307 J. Krauze 0
308 Y. Vasilev 0
309 R. Połeć 0
310 M. Parreau-Delhote 0
311 L. Boharewicz 0
312 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
313 K. Goździalski 0
314 W. Pawlak 0
315 J. Rudnicki 0
316 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
317 J. Szweycer 0
318 A. Frątczak 0
319 P. Pośrednik 0
320 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
321 R. Sumiła 0
322 R. Mroziński 0
323 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
324 S. Bujarski 0
325 Stengaarden I/S 0
326 R. Colpaert 0
327 M. Harms 0
328 M. Piskla 0
329 C. Dell’Ova 0
330 Yeguada Bautista Vich 0
331 F. Wołoszyn 0
332 LTB „Rosiya” 0
333 Z. Miazga 0
334 K. Duda 0
335 P. Drutowski 0
336 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
337 S. Wiśniewski 0
338 A. Woźniak 0
339 Agrolipt s.r.o. 0
340 R. Poškus 0
341 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
342 Ashbrittle Stud 0
343 Z. Duplicki 0
344 T. & D. Jones 0
345 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
346 Antinori Allegra 0
7916500

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 02-10-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 447800
2 E. Banahan 333200
3 M. Gromala 326120
4 SK Janów Podlaski 257940
5 SK Widzów – A. Tyszko 170920
6 SK Iwno 165010
7 SK Krasne 164930
8 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 154170
9 S. Plavac 147950
10 Hyde Park Stud 145600
11 A. Zieliński 140970
12 SK Moszna 140860
13 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
14 SK Michałów 129620
15 Z. Górski 125270
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Dr G. W. Guy 88700
20 L. i H. Boscher 83600
21 V. Timoshenko 81450
22 Athbah Stud 79100
23 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
24 Al Khalidiah Stables 73000
25 W. Krzemiński 72200
26 Team Hogdala France 72000
27 B. M. Tomaszewski 63720
28 J. Ryżkowski 63220
29 SK Napajedla 63000
30 T. & H. Russell 63000
31 The Kossack Stud B.V. 61440
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 K. Szumiński 52370
34 M. Campbell Andenaes 51000
35 R. Gorczyca 49810
36 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
37 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
38 GR J. Zalewska 46850
39 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 46100
40 Millennium Stud 46050
41 Abbas Akbar Al Mulla 45810
42 T. Ashley 45000
43 Alsadd Stud 43800
44 M. Viguie 39580
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 SK Jaroszówka 37850
47 A. i R. Zielińscy 37840
48 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37720
49 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
50 P. Antenet 36820
51 GR N. Kosiński 35860
52 M. i S. Wiśniewscy 35330
53 R. Szpar 34400
54 Braz Arabians 33700
55 M. C. Biaudis 33260
56 Le Thenney S.A. 33050
57 L. Błachut 32740
58 Veles Stud 31040
59 Polska AKF Sp. z o.o. 30900
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
63 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
64 M. Bober 28100
65 R. Piwko 27700
66 King Farm 26900
67 Laundry Cottage Stud Farm 26500
68 K. Zakolski 26320
69 S. Mladenovic 26230
70 Kellsgrange Stud 26160
71 J. Foley 25700
72 Haras de la Bareliere 25670
73 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
74 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
75 P. McEnery 24900
76 J. Traka 24500
77 Ł. Fabisiak 24130
78 E. Farrelly 22700
79 S. Weresiński 21950
80 H. Rousseau 21900
81 A. Sexton 21100
82 F. & N. O’Reilly 21000
83 Günay Equestrian Invest GmbH 20540
84 Desert Star Phoenix Jvc 20380
85 D. Mioduszewski 20350
86 G. Smith 20100
87 inż. P. Vrba 20000
88 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
89 R. J. & S. A. Carter 19750
90 O., Y., S. Varin 19750
91 E. Poitevin 19600
92 E. Porębna 19210
93 K. Dobosz 19150
94 Agnieszka Wójtowicz 19030
95 S. Vidal 18700
96 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
97 W. Heinz 18500
98 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18320
99 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
100 C. Maye 17650
101 Aunty Ifl 17400
102 P. Szmigiel 17100
103 Ecurie des Anges EARL 16750
104 Elia Stud Farm 16610
105 Alfred F. Laskowski 16520
106 S.A. I.G.E.P. 16350
107 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
108 ZG VAG Esch 16010
109 Mr & Mrs G. Middlebrook 15990
110 Shadwell Estate Company Ltd 15800
111 J. Waldron & J. Barton 15450
112 J. Repard i S. Dibb 15400
113 Highclere Stud 15000
114 O. Tricot 14900
115 C. J. Gołaszewski 14860
116 I. Shenkin 14360
117 Tally-Ho Stud 14200
118 M. Cullinane 14000
119 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
120 E. Gilert 13650
121 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 13500
122 Old Carhue & Graeng Bloodstock 13400
123 Gestüt Brümmerhof 13300
124 L. Błaszczyk 13210
125 G. Brady 12900
126 D. Murphy 12880
127 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
128 L. Ciampoli 12700
129 A. Majchrzak 12680
130 Dayton Investments Ltd 12600
131 P. Despouy 12400
132 SK Kozienice 12300
133 J. Głowacki 12280
134 M. Davison 12230
135 R. Colasanti 12180
136 G. Ussia-Figueroa 12050
137 Lordship Stud 11700
138 A. Wyrzyk 11700
139 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
140 Bearn Arabians 11580
141 J. Lech 11160
142 A. Omen 11100
143 B. Schöne 11050
144 T. Nowak 11040
145 Mrs O. Harnett 10950
146 Fortum Michał Romanowski 10870
147 H. Kopel 10820
148 T. de la Heronniere 10800
149 Expert Host Janusz Romanowski 10720
150 K. Grudziąż 10240
151 Z. Englic 10200
152 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10050
153 Haras des Marais 10000
154 J. Klimczak 9900
155 Grange Stud 9900
156 Haras d’Haspel 9900
157 K. Szymański 9900
158 H. Devin 9900
159 E. Kubíček 9800
160 Mountarmstrong Stud 9750
161 K. & R. Ask 9200
162 Univerpol Sp. z o.o. 9180
163 Ch. Jouandou 9170
164 D. Mitrovic 9150
165 Z. Keclik 9100
166 J. Wallace 9000
167 Biddestone Stud Ltd 9000
168 S. Ringler 9000
169 F. Dill 9000
170 G. & A. Corry 8550
171 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
172 Ch. Schriever 8450
173 R. Talarek 8440
174 M. Saniewski 8400
175 L. McAteer 8300
176 M. Pokrywka 8280
177 L. Staniszewski 8160
178 A. Biedrzycki 8160
179 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
180 C. Totain 7880
181 J. i K. Dobosz 7850
182 Mr & Mrs R. Coffey 7840
183 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7600
184 S. Schnakenberg 7520
185 K. Litwiniak 7500
186 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
187 S. Guła 7200
188 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7200
189 M. Kaszubowski 7170
190 M. Stelmaszczyk 7040
191 E. de Kerpezdron 7030
192 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
193 K. Jagielski 6970
194 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
195 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 6800
196 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
197 P. Wasilewski 6800
198 Allevamento Gialloblu srl 6500
199 W. J. Engel 6430
200 A. Steinhart 6390
201 H., M., J. i A. Klein 6070
202 J.-P. Colombu 6000
203 EARL Ecurie Feuillet 5920
204 A. Rokicki 5640
205 Teliver Farm Kft 5580
206 T. Badyła 5440
207 R. Ptach 5440
208 R. Reveillere i V. Teillard 5400
209 A. Wójtowicz 5160
210 J. Szmyt 5100
211 R. Berns 5100
212 H. Poledníková 4800
213 P. Frejlich 4590
214 J. Siwonia 4440
215 R. De Leon 4320
216 K. Ziemiański 4320
217 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 4080
218 EARL Haras du Camp Bernard 4000
219 Roundhill Stud 3900
220 G. Sęczek 3740
221 N. Hartery 3600
222 R. Pajewska-Kwaśny 3600
223 T. Derda 3600
224 Epona Bloodstock Ltd 3600
225 Irish National Stud 3600
226 Haras de Ulia SL 3600
227 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
228 M. Kosicki 3400
229 T. Rejman 3240
230 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
231 Stall Amor 3200
232 T. Sieradzki 3140
233 E. i K. Laskowscy 3100
234 B. Zuzek 2890
235 G. Kogut 2780
236 P. Podgórny 2720
237 F. Vocásek 2700
238 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
239 S. Langlois 2450
240 J. Emmerich 2440
241 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
242 J. Junková 2400
243 L. Bennett 2320
244 Damis BT 2300
245 J. Beres 2250
246 J. Pšurný 2100
247 G. Dudek 2040
248 R. Z. Zieliński 2020
249 J. Sawicki 2000
250 E. Grogan 2000
251 K. Rausing 1900
252 V. Bukhtoyarov 1900
253 I. Tlustá 1830
254 Gestüt Etzean 1800
255 K. Rybár 1800
256 J. Besnier 1800
257 M. & M. Butler 1800
258 Abdullah Ali Al Saif 1800
259 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
260 T. Sobierajski 1800
261 A. Żyłkowska 1800
262 B. Ćwik 1500
263 A. Jasińska 1400
264 Arrowfield Stud 1400
265 M. Nowakowska 1360
266 M. Channon Blodstock Ltd 1350
267 P. Głowacki 1250
268 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
269 Cybernetyki Investment S.A. 1110
270 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
271 Gestüt Görlsdorf 1050
272 G. Łątka 1030
273 T. Mielnik 1000
274 I. Topolska 960
275 Lismacue Mare Syndicate 900
276 P. Morrison 900
277 Sofim srl 900
278 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
279 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
280 D. Pittack 900
281 D. Wrzosek 900
282 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
283 M. Bajkowski 880
284 Y. Sharet 870
285 Gerrardstown House Stud 800
286 M. Lichocińska 700
287 J. Michalcová 700
288 M. Klein 640
289 S. Chrząstowski 600
290 W. Saniewski 450
291 Oceana Racing 450
292 Artur Nicpoń 390
293 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
294 W. Bąk 340
295 T. Ruciński 340
296 Gestüt Ohlerweiherhof 300
297 M. Norenius 240
298 J.J. Wolters 240
299 T. Tarczyński 240
300 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
301 R. Poškus 0
302 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
303 Ashbrittle Stud 0
304 R. Colpaert 0
305 P. Drutowski 0
306 S. Wiśniewski 0
307 Z. Duplicki 0
308 Antinori Allegra 0
309 Agrolipt s.r.o. 0
310 W. Pawlak 0
311 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 0
312 W. Szydełko 0
313 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
314 M. Pehu 0
315 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
316 The Jay`s Renny Syndicate 0
317 J. Krauze 0
318 R. Połeć 0
319 J. Szweycer 0
320 Y. Vasilev 0
321 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
322 M. Parreau-Delhote 0
323 L. Boharewicz 0
324 K. Goździalski 0
325 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
326 J. Rudnicki 0
327 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
328 R. Sumiła 0
329 A. Frątczak 0
330 P. Pośrednik 0
331 R. Mroziński 0
332 M. Harms 0
333 M. Piskla 0
334 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
335 S. Bujarski 0
336 F. Wołoszyn 0
337 C. Dell’Ova 0
338 Z. Miazga 0
339 Stengaarden I/S 0
340 Yeguada Bautista Vich 0
341 LTB „Rosiya” 0
342 K. Duda 0
343 A. Woźniak 0
7654350

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 25-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 434160
2 E. Banahan 333200
3 M. Gromala 316980
4 SK Janów Podlaski 252580
5 SK Iwno 165010
6 SK Krasne 160800
7 SK Widzów – A. Tyszko 157920
8 Hyde Park Stud 145600
9 A. Zieliński 138850
10 SK Moszna 134860
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 133760
12 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
13 SK Michałów 127880
14 S. Plavac 127150
15 Z. Górski 123030
16 K. Mirpuri 117310
17 Wrbna Racing 112800
18 Gestüt Fährhof 102600
19 Dr G. W. Guy 88700
20 L. i H. Boscher 83600
21 V. Timoshenko 81450
22 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
23 Athbah Stud 73300
24 Team Hogdala France 72000
25 Al Khalidiah Stables 64800
26 W. Krzemiński 63200
27 T. & H. Russell 63000
28 SK Napajedla 63000
29 B. M. Tomaszewski 62920
30 The Kossack Stud B.V. 61440
31 J. Ryżkowski 54200
32 Mrs A. S. O’Brien 54000
33 K. Szumiński 52370
34 M. Campbell Andenaes 51000
35 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
36 S. Jeffroy, AGB Agency 48360
37 GR J. Zalewska 46850
38 T. Ashley 45000
39 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 44180
40 R. Gorczyca 42610
41 Millennium Stud 42450
42 Abbas Akbar Al Mulla 40010
43 Alsadd Stud 39800
44 M. Viguie 39580
45 Haras du Logis Saint Germain 38950
46 SK Jaroszówka 37850
47 A. i R. Zielińscy 37840
48 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
49 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
50 P. Antenet 36820
51 M. i S. Wiśniewscy 35330
52 GR N. Kosiński 34660
53 R. Szpar 34400
54 Braz Arabians 33700
55 M. C. Biaudis 33260
56 L. Błachut 32740
57 Le Thenney S.A. 31250
58 Polska AKF Sp. z o.o. 30900
59 Veles Stud 30750
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 E.A.R.L. Haras du Taillis 28200
63 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
64 M. Bober 28100
65 R. Piwko 27700
66 King Farm 26900
67 K. Zakolski 26320
68 Kellsgrange Stud 26160
69 J. Foley 25700
70 Haras de la Bareliere 25670
71 Azienda Agricola Gennaro Stimola 25200
72 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
73 P. McEnery 24900
74 Ł. Fabisiak 24130
75 E. Farrelly 22700
76 S. Weresiński 21950
77 H. Rousseau 21900
78 F. & N. O’Reilly 21000
79 G. Smith 20100
80 inż. P. Vrba 20000
81 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
82 R. J. & S. A. Carter 19750
83 E. Poitevin 19600
84 Laundry Cottage Stud Farm 19500
85 Desert Star Phoenix Jvc 19320
86 K. Dobosz 19150
87 Agnieszka Wójtowicz 19030
88 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
89 S. Vidal 18700
90 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
91 D. Mioduszewski 18550
92 E. Porębna 18510
93 W. Heinz 18500
94 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18320
95 A. Sexton 18100
96 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
97 C. Maye 17650
98 Aunty Ifl 17400
99 P. Szmigiel 17100
100 J. Traka 17100
101 Ecurie des Anges EARL 16750
102 Elia Stud Farm 16610
103 Alfred F. Laskowski 16520
104 S.A. I.G.E.P. 16350
105 S. Mladenovic 16330
106 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
107 ZG VAG Esch 16010
108 Shadwell Estate Company Ltd 15800
109 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
110 J. Waldron & J. Barton 15450
111 J. Repard i S. Dibb 15400
112 Highclere Stud 15000
113 O. Tricot 14900
114 I. Shenkin 14360
115 Tally-Ho Stud 14200
116 Rabbah Bloodstock Ltd 13800
117 O., Y., S. Varin 13750
118 E. Gilert 13650
119 Gestüt Brümmerhof 13300
120 L. Błaszczyk 13210
121 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
122 M. Cullinane 12800
123 L. Ciampoli 12700
124 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
125 A. Majchrzak 12680
126 Dayton Investments Ltd 12600
127 D. Murphy 12580
128 P. Despouy 12400
129 J. Głowacki 12280
130 M. Davison 12230
131 R. Colasanti 12180
132 G. Ussia-Figueroa 12050
133 A. Wyrzyk 11700
134 Lordship Stud 11700
135 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
136 Bearn Arabians 11580
137 J. Lech 11160
138 A. Omen 11100
139 Mrs O. Harnett 10950
140 SK Kozienice 10900
141 H. Kopel 10820
142 T. de la Heronniere 10800
143 Expert Host Janusz Romanowski 10420
144 K. Grudziąż 10240
145 Z. Englic 10200
146 G. Brady 10100
147 Haras des Marais 10000
148 Grange Stud 9900
149 H. Devin 9900
150 K. Szymański 9900
151 J. Klimczak 9900
152 Haras d’Haspel 9900
153 E. Kubíček 9800
154 Mountarmstrong Stud 9750
155 Fortum Michał Romanowski 9520
156 Univerpol Sp. z o.o. 9180
157 Ch. Jouandou 9170
158 D. Mitrovic 9150
159 Z. Keclik 9100
160 S. Ringler 9000
161 F. Dill 9000
162 Biddestone Stud Ltd 9000
163 J. Wallace 9000
164 K. & R. Ask 8720
165 G. & A. Corry 8550
166 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
167 Ch. Schriever 8450
168 R. Talarek 8440
169 M. Saniewski 8400
170 M. Pokrywka 8280
171 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
172 A. Biedrzycki 8160
173 L. Staniszewski 8160
174 C. J. Gołaszewski 8060
175 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
176 L. McAteer 7950
177 C. Totain 7880
178 Mr & Mrs R. Coffey 7840
179 J. i K. Dobosz 7500
180 K. Litwiniak 7500
181 B. Schöne 7450
182 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
183 S. Guła 7200
184 M. Kaszubowski 7170
185 M. Stelmaszczyk 7040
186 E. de Kerpezdron 7030
187 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
188 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
189 K. Jagielski 6970
190 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
191 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
192 P. Wasilewski 6800
193 Allevamento Gialloblu srl 6500
194 W. J. Engel 6430
195 T. Nowak 6240
196 A. Steinhart 6050
197 J.-P. Colombu 6000
198 EARL Ecurie Feuillet 5920
199 Teliver Farm Kft 5580
200 A. Rokicki 5440
201 T. Badyła 5440
202 R. Ptach 5440
203 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
204 R. Reveillere i V. Teillard 5400
205 A. Wójtowicz 5160
206 R. Berns 5100
207 J. Szmyt 5100
208 H. Poledníková 4800
209 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
210 J. Siwonia 4440
211 K. Ziemiański 4320
212 EARL Haras du Camp Bernard 4000
213 Roundhill Stud 3900
214 H., M., J. i A. Klein 3750
215 G. Sęczek 3740
216 P. Frejlich 3630
217 Haras de Ulia SL 3600
218 R. Pajewska-Kwaśny 3600
219 N. Hartery 3600
220 Epona Bloodstock Ltd 3600
221 S. Schnakenberg 3520
222 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
223 T. Rejman 3240
224 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
225 Stall Amor 3200
226 T. Sieradzki 3140
227 E. i K. Laskowscy 3100
228 G. Kogut 2780
229 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
230 R. De Leon 2720
231 P. Podgórny 2720
232 Irish National Stud 2700
233 F. Vocásek 2700
234 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
235 B. Zuzek 2600
236 S. Langlois 2450
237 J. Emmerich 2440
238 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
239 J. Junková 2400
240 L. Bennett 2320
241 Damis BT 2300
242 J. Beres 2250
243 J. Pšurný 2100
244 M. Kosicki 2040
245 G. Dudek 2040
246 R. Z. Zieliński 2020
247 E. Grogan 2000
248 J. Sawicki 2000
249 V. Bukhtoyarov 1900
250 I. Tlustá 1830
251 Abdullah Ali Al Saif 1800
252 A. Żyłkowska 1800
253 K. Rybár 1800
254 M. & M. Butler 1800
255 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
256 J. Besnier 1800
257 Gestüt Etzean 1800
258 B. Ćwik 1500
259 Arrowfield Stud 1400
260 A. Jasińska 1400
261 M. Nowakowska 1360
262 P. Głowacki 1250
263 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 1200
264 Cybernetyki Investment S.A. 1110
265 Gestüt Görlsdorf 1050
266 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
267 G. Łątka 1030
268 T. Mielnik 1000
269 I. Topolska 960
270 D. Wrzosek 900
271 M. Channon Blodstock Ltd 900
272 P. Morrison 900
273 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
274 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
275 Gestüt Am Schlossgarten GbR 900
276 Sofim srl 900
277 D. Pittack 900
278 Lismacue Mare Syndicate 900
279 M. Bajkowski 880
280 Y. Sharet 870
281 Gerrardstown House Stud 800
282 M. Lichocińska 700
283 K. Rausing 700
284 J. Michalcová 700
285 S. Chrząstowski 600
286 Oceana Racing 450
287 W. Saniewski 450
288 Artur Nicpoń 390
289 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
290 T. Ruciński 340
291 W. Bąk 340
292 Gestüt Ohlerweiherhof 300
293 M. Norenius 240
294 M. Klein 240
295 T. Tarczyński 240
296 J.J. Wolters 240
297 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
298 L. Boharewicz 0
299 S. Wiśniewski 0
300 R. Sumiła 0
301 A. Woźniak 0
302 Agrolipt s.r.o. 0
303 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
304 Ashbrittle Stud 0
305 Y. Vasilev 0
306 Antinori Allegra 0
307 M. Parreau-Delhote 0
308 The Jay`s Renny Syndicate 0
309 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
310 R. Mroziński 0
311 K. Goździalski 0
312 R. Colpaert 0
313 R. Połeć 0
314 W. Szydełko 0
315 M. Pehu 0
316 P. Pośrednik 0
317 J. Szweycer 0
318 Yeguada Bautista Vich 0
319 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
320 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
321 Stengaarden I/S 0
322 S. Bujarski 0
323 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
324 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
325 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
326 J. Rudnicki 0
327 W. Pawlak 0
328 C. Dell’Ova 0
329 Z. Duplicki 0
330 P. Drutowski 0
331 M. Harms 0
332 M. Piskla 0
333 F. Wołoszyn 0
334 LTB „Rosiya” 0
335 Z. Miazga 0
336 K. Duda 0
337 A. Frątczak 0
7392200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 18-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 433860
2 M. Gromala 316980
3 SK Janów Podlaski 252580
4 E. Banahan 207200
5 SK Iwno 170410
6 SK Krasne 160800
7 SK Widzów – A. Tyszko 155520
8 A. Zieliński 138250
9 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 133760
10 Hyde Park Stud 133000
11 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
12 SK Michałów 127880
13 S. Plavac 127150
14 SK Moszna 125860
15 Z. Górski 123030
16 Wrbna Racing 112800
17 Gestüt Fährhof 102600
18 K. Mirpuri 89710
19 L. i H. Boscher 83600
20 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
21 Athbah Stud 73300
22 Al Khalidiah Stables 64800
23 SK Napajedla 63000
24 T. & H. Russell 63000
25 B. M. Tomaszewski 62920
26 The Kossack Stud B.V. 61440
27 V. Timoshenko 58800
28 J. Ryżkowski 54200
29 Mrs A. S. O’Brien 54000
30 M. Campbell Andenaes 51000
31 K. Szumiński 50870
32 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
33 GR J. Zalewska 45800
34 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 44180
35 Abbas Akbar Al Mulla 40010
36 Alsadd Stud 39800
37 M. Viguie 39580
38 R. Gorczyca 39310
39 Team Hogdala France 39000
40 Haras du Logis Saint Germain 38950
41 Millennium Stud 38850
42 Dr G. W. Guy 38300
43 SK Jaroszówka 37850
44 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
45 Nessa Arabians Sp. z o.o. 37040
46 P. Antenet 36820
47 S. Jeffroy, AGB Agency 36360
48 M. i S. Wiśniewscy 35330
49 GR N. Kosiński 34660
50 R. Szpar 34400
51 Braz Arabians 33700
52 M. C. Biaudis 33260
53 W. Krzemiński 33200
54 L. Błachut 32740
55 T. Ashley 31800
56 Le Thenney S.A. 31250
57 A. i R. Zielińscy 31240
58 Polska AKF Sp. z o.o. 30900
59 Veles Stud 30750
60 A. Dziuba 30400
61 POE Millennium Stud 30000
62 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 28180
63 R. Piwko 27700
64 K. Zakolski 26320
65 Kellsgrange Stud 26160
66 M. Bober 26000
67 J. Foley 25700
68 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
69 Ł. Fabisiak 24130
70 King Farm 24100
71 Haras de la Bareliere 23870
72 E. Farrelly 22700
73 S. Weresiński 21950
74 P. McEnery 21900
75 H. Rousseau 21900
76 E.A.R.L. Haras du Taillis 21200
77 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
78 inż. P. Vrba 20000
79 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
80 R. J. & S. A. Carter 19750
81 E. Poitevin 19600
82 Laundry Cottage Stud Farm 19500
83 Desert Star Phoenix Jvc 19320
84 K. Dobosz 19150
85 Agnieszka Wójtowicz 19030
86 Günay Equestrian Invest GmbH 18800
87 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
88 D. Mioduszewski 18550
89 E. Porębna 18510
90 W. Heinz 18500
91 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 18320
92 A. Sexton 18100
93 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
94 C. Maye 17650
95 Aunty Ifl 17400
96 J. Traka 17100
97 Alfred F. Laskowski 16520
98 G. Smith 16500
99 S.A. I.G.E.P. 16350
100 S. Mladenovic 16330
101 Ecurie des Anges EARL 16300
102 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
103 ZG VAG Esch 16010
104 S. Vidal 16000
105 Shadwell Estate Company Ltd 15800
106 P. Szmigiel 15700
107 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
108 J. Repard i S. Dibb 15400
109 J. Waldron & J. Barton 15100
110 Highclere Stud 15000
111 O. Tricot 14900
112 Tally-Ho Stud 14200
113 O., Y., S. Varin 13750
114 E. Gilert 13650
115 I. Shenkin 13460
116 Gestüt Brümmerhof 13300
117 L. Błaszczyk 13210
118 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
119 M. Cullinane 12800
120 L. Ciampoli 12700
121 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
122 A. Majchrzak 12680
123 Dayton Investments Ltd 12600
124 F. & N. O’Reilly 12600
125 D. Murphy 12580
126 P. Despouy 12400
127 J. Głowacki 12280
128 R. Colasanti 12180
129 G. Ussia-Figueroa 12050
130 M. Davison 11930
131 A. Wyrzyk 11700
132 Lordship Stud 11700
133 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
134 Bearn Arabians 11580
135 J. Lech 11160
136 A. Omen 11100
137 Mrs O. Harnett 10950
138 SK Kozienice 10900
139 H. Kopel 10820
140 Elia Stud Farm 10610
141 Expert Host Janusz Romanowski 10420
142 K. Grudziąż 10240
143 Z. Englic 10200
144 G. Brady 10100
145 Haras des Marais 10000
146 J. Klimczak 9900
147 H. Devin 9900
148 Haras d’Haspel 9900
149 E. Kubíček 9800
150 Mountarmstrong Stud 9750
151 Fortum Michał Romanowski 9520
152 Grange Stud 9200
153 Univerpol Sp. z o.o. 9180
154 Ch. Jouandou 9170
155 D. Mitrovic 9150
156 Z. Keclik 9100
157 Biddestone Stud Ltd 9000
158 F. Dill 9000
159 J. Wallace 9000
160 S. Ringler 9000
161 K. & R. Ask 8720
162 G. & A. Corry 8550
163 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8530
164 R. Talarek 8440
165 M. Saniewski 8400
166 M. Pokrywka 8280
167 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
168 L. Staniszewski 8160
169 A. Biedrzycki 8160
170 K. Szymański 8100
171 C. J. Gołaszewski 8060
172 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
173 L. McAteer 7950
174 C. Totain 7880
175 Mr & Mrs R. Coffey 7840
176 K. Litwiniak 7500
177 J. i K. Dobosz 7500
178 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
179 B. Schöne 7450
180 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
181 S. Guła 7200
182 M. Kaszubowski 7170
183 M. Stelmaszczyk 7040
184 E. de Kerpezdron 7030
185 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
186 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
187 K. Jagielski 6970
188 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
189 P. Wasilewski 6800
190 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
191 W. J. Engel 6430
192 T. Nowak 6240
193 A. Steinhart 6050
194 EARL Ecurie Feuillet 5920
195 Teliver Farm Kft 5580
196 R. Ptach 5440
197 A. Rokicki 5440
198 T. Badyła 5440
199 R. Reveillere i V. Teillard 5400
200 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
201 Allevamento Gialloblu srl 5300
202 A. Wójtowicz 5160
203 R. Berns 5100
204 J. Szmyt 5100
205 H. Poledníková 4800
206 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
207 J. Siwonia 4440
208 K. Ziemiański 4320
209 EARL Haras du Camp Bernard 4000
210 Roundhill Stud 3900
211 H., M., J. i A. Klein 3750
212 G. Sęczek 3740
213 P. Frejlich 3630
214 Epona Bloodstock Ltd 3600
215 Haras de Ulia SL 3600
216 N. Hartery 3600
217 R. Pajewska-Kwaśny 3600
218 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
219 S. Schnakenberg 3520
220 T. Rejman 3240
221 Stall Amor 3200
222 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 3200
223 T. Sieradzki 3140
224 E. i K. Laskowscy 3100
225 G. Kogut 2780
226 P. Podgórny 2720
227 R. De Leon 2720
228 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
229 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
230 Irish National Stud 2700
231 F. Vocásek 2700
232 B. Zuzek 2600
233 S. Langlois 2450
234 Ch. Schriever 2450
235 J. Emmerich 2440
236 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
237 J. Junková 2400
238 L. Bennett 2320
239 Damis BT 2300
240 J. Pšurný 2100
241 M. Kosicki 2040
242 G. Dudek 2040
243 R. Z. Zieliński 2020
244 E. Grogan 2000
245 J. Sawicki 2000
246 V. Bukhtoyarov 1900
247 I. Tlustá 1830
248 J. Beres 1800
249 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
250 K. Rybár 1800
251 Gestüt Etzean 1800
252 A. Żyłkowska 1800
253 J. Besnier 1800
254 Abdullah Ali Al Saif 1800
255 T. de la Heronniere 1800
256 B. Ćwik 1500
257 Arrowfield Stud 1400
258 A. Jasińska 1400
259 M. Nowakowska 1360
260 P. Głowacki 1250
261 Cybernetyki Investment S.A. 1110
262 Gestüt Görlsdorf 1050
263 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
264 G. Łątka 1030
265 T. Mielnik 1000
266 I. Topolska 960
267 M. Channon Blodstock Ltd 900
268 P. Morrison 900
269 Lismacue Mare Syndicate 900
270 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
271 D. Pittack 900
272 Sofim srl 900
273 M. & M. Butler 900
274 D. Wrzosek 900
275 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
276 M. Bajkowski 880
277 Y. Sharet 870
278 Gerrardstown House Stud 800
279 J. Michalcová 700
280 K. Rausing 700
281 M. Lichocińska 700
282 S. Chrząstowski 600
283 Oceana Racing 450
284 W. Saniewski 450
285 Artur Nicpoń 390
286 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
287 T. Ruciński 340
288 W. Bąk 340
289 Gestüt Ohlerweiherhof 300
290 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
291 T. Tarczyński 240
292 M. Norenius 240
293 J.J. Wolters 240
294 M. Klein 240
295 M. Pehu 0
296 P. Drutowski 0
297 R. Colpaert 0
298 P. Pośrednik 0
299 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
300 R. Połeć 0
301 Stengaarden I/S 0
302 R. Mroziński 0
303 S. Bujarski 0
304 A. Frątczak 0
305 J. Rudnicki 0
306 Stilvi Compania Financiera S.A. 0
307 L. Boharewicz 0
308 M. Parreau-Delhote 0
309 C. Dell’Ova 0
310 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
311 Y. Vasilev 0
312 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
313 W. Pawlak 0
314 K. Goździalski 0
315 LTB „Rosiya” 0
316 J. Szweycer 0
317 K. Duda 0
318 The Jay`s Renny Syndicate 0
319 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
320 S. Wiśniewski 0
321 Antinori Allegra 0
322 M. Harms 0
323 M. Piskla 0
324 Agrolipt s.r.o. 0
325 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
326 F. Wołoszyn 0
327 Z. Miazga 0
328 W. Szydełko 0
329 A. Woźniak 0
330 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
331 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
332 Ashbrittle Stud 0
333 Z. Duplicki 0
334 R. Sumiła 0
335 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 0
336 Yeguada Bautista Vich 0
6962650

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 11-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 414560
2 M. Gromala 283300
3 SK Janów Podlaski 245220
4 E. Banahan 207200
5 SK Iwno 169810
6 SK Widzów – A. Tyszko 151920
7 SK Krasne 143050
8 A. Zieliński 137800
9 Hyde Park Stud 133000
10 Cocheese Bloodstock Anstalt 132000
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 129760
12 S. Plavac 126250
13 SK Michałów 117420
14 SK Moszna 114460
15 Wrbna Racing 112800
16 Gestüt Fährhof 102600
17 Z. Górski 97380
18 K. Mirpuri 88610
19 L. i H. Boscher 83600
20 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
21 Athbah Stud 73300
22 Al Khalidiah Stables 64800
23 T. & H. Russell 63000
24 SK Napajedla 63000
25 B. M. Tomaszewski 62320
26 V. Timoshenko 58800
27 The Kossack Stud B.V. 56440
28 J. Ryżkowski 54200
29 Mrs A. S. O’Brien 54000
30 M. Campbell Andenaes 51000
31 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
32 K. Szumiński 48470
33 GR J. Zalewska 45800
34 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42880
35 Alsadd Stud 39800
36 R. Gorczyca 39310
37 Team Hogdala France 39000
38 Haras du Logis Saint Germain 38950
39 Dr G. W. Guy 38300
40 Millennium Stud 37950
41 SK Jaroszówka 37850
42 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
43 Abbas Akbar Al Mulla 36500
44 S. Jeffroy, AGB Agency 36360
45 GR N. Kosiński 34660
46 Braz Arabians 33700
47 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
48 M. C. Biaudis 33260
49 W. Krzemiński 33200
50 L. Błachut 32740
51 T. Ashley 31800
52 Le Thenney S.A. 31250
53 A. i R. Zielińscy 31240
54 A. Dziuba 30400
55 POE Millennium Stud 30000
56 Veles Stud 29150
57 P. Antenet 28460
58 M. i S. Wiśniewscy 28130
59 M. Bober 26000
60 R. Piwko 25300
61 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
62 Polska AKF Sp. z o.o. 24900
63 R. Szpar 24400
64 Ł. Fabisiak 24130
65 K. Zakolski 24120
66 Haras de la Bareliere 23870
67 King Farm 23500
68 E. Farrelly 22700
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 22180
70 S. Weresiński 21950
71 H. Rousseau 21900
72 P. McEnery 21900
73 E.A.R.L. Haras du Taillis 21200
74 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
75 M. Viguie 20580
76 inż. P. Vrba 20000
77 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
78 Desert Star Phoenix Jvc 19320
79 Kellsgrange Stud 19160
80 K. Dobosz 19150
81 Agnieszka Wójtowicz 19030
82 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 18600
83 D. Mioduszewski 18550
84 E. Porębna 18510
85 W. Heinz 18500
86 R. J. & S. A. Carter 18350
87 A. Sexton 18100
88 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
89 C. Maye 17650
90 Aunty Ifl 17400
91 J. Foley 16700
92 G. Smith 16500
93 S.A. I.G.E.P. 16350
94 Ecurie des Anges EARL 16300
95 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
96 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
97 ZG VAG Esch 16010
98 S. Vidal 16000
99 P. Szmigiel 15700
100 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
101 Alfred F. Laskowski 15520
102 J. Repard i S. Dibb 15400
103 J. Waldron & J. Barton 15100
104 Highclere Stud 15000
105 O. Tricot 14900
106 Shadwell Estate Company Ltd 14450
107 Tally-Ho Stud 14200
108 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
109 O., Y., S. Varin 13750
110 E. Gilert 13650
111 S. Mladenovic 13530
112 Laundry Cottage Stud Farm 13500
113 I. Shenkin 13460
114 Gestüt Brümmerhof 13300
115 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
116 L. Błaszczyk 12800
117 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
118 L. Ciampoli 12700
119 Dayton Investments Ltd 12600
120 F. & N. O’Reilly 12600
121 D. Murphy 12580
122 J. Głowacki 12280
123 G. Ussia-Figueroa 12050
124 M. Davison 11930
125 A. Wyrzyk 11700
126 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
127 J. Lech 11160
128 R. Colasanti 11120
129 SK Kozienice 10900
130 H. Kopel 10820
131 Bearn Arabians 10800
132 Elia Stud Farm 10610
133 Expert Host Janusz Romanowski 10420
134 Z. Englic 10200
135 G. Brady 10100
136 P. Despouy 10000
137 Haras des Marais 10000
138 J. Klimczak 9900
139 J. Traka 9900
140 A. Omen 9900
141 Haras d’Haspel 9900
142 H. Devin 9900
143 E. Kubíček 9800
144 Mountarmstrong Stud 9750
145 K. Grudziąż 9280
146 Grange Stud 9200
147 Ch. Jouandou 9170
148 D. Mitrovic 9150
149 Z. Keclik 9100
150 F. Dill 9000
151 E. Poitevin 9000
152 Biddestone Stud Ltd 9000
153 J. Wallace 9000
154 S. Ringler 9000
155 K. & R. Ask 8720
156 M. Saniewski 8400
157 M. Pokrywka 8280
158 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
159 G. & A. Corry 8200
160 L. Staniszewski 8160
161 K. Szymański 8100
162 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8000
163 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
164 A. Majchrzak 7960
165 L. McAteer 7950
166 C. Totain 7880
167 Fortum Michał Romanowski 7720
168 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
169 J. i K. Dobosz 7500
170 B. Schöne 7450
171 Mrs O. Harnett 7350
172 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
173 S. Guła 7200
174 M. Kaszubowski 7170
175 M. Stelmaszczyk 7040
176 E. de Kerpezdron 7030
177 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
178 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 7000
179 K. Jagielski 6970
180 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
181 P. Wasilewski 6800
182 M. Cullinane 6800
183 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
184 R. Talarek 6800
185 T. Nowak 6240
186 A. Steinhart 6050
187 EARL Ecurie Feuillet 5920
188 Teliver Farm Kft 5580
189 A. Biedrzycki 5480
190 R. Ptach 5440
191 R. Reveillere i V. Teillard 5400
192 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
193 Allevamento Gialloblu srl 5300
194 W. J. Engel 5230
195 A. Wójtowicz 5160
196 R. Berns 5100
197 J. Szmyt 5100
198 A. Rokicki 5040
199 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
200 J. Siwonia 4440
201 K. Ziemiański 4120
202 T. Badyła 4080
203 EARL Haras du Camp Bernard 4000
204 H., M., J. i A. Klein 3750
205 G. Sęczek 3740
206 N. Hartery 3600
207 R. Pajewska-Kwaśny 3600
208 Epona Bloodstock Ltd 3600
209 Mr & Mrs R. Coffey 3600
210 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
211 S. Schnakenberg 3520
212 P. Frejlich 3390
213 T. Rejman 3240
214 Stall Amor 3200
215 T. Sieradzki 3140
216 C. J. Gołaszewski 3060
217 E. i K. Laskowscy 2800
218 G. Kogut 2780
219 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
220 R. De Leon 2720
221 P. Podgórny 2720
222 Lordship Stud 2700
223 F. Vocásek 2700
224 Irish National Stud 2700
225 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 2700
226 B. Zuzek 2600
227 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2600
228 S. Langlois 2450
229 Ch. Schriever 2450
230 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
231 J. Emmerich 2440
232 J. Junková 2400
233 Univerpol Sp. z o.o. 2380
234 L. Bennett 2320
235 Damis BT 2300
236 J. Pšurný 2100
237 M. Kosicki 2040
238 G. Dudek 2040
239 R. Z. Zieliński 2020
240 J. Sawicki 2000
241 E. Grogan 2000
242 V. Bukhtoyarov 1900
243 I. Tlustá 1830
244 J. Besnier 1800
245 J. Beres 1800
246 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
247 A. Żyłkowska 1800
248 K. Rybár 1800
249 Abdullah Ali Al Saif 1800
250 T. de la Heronniere 1800
251 Gestüt Etzean 1800
252 K. Litwiniak 1500
253 Roundhill Stud 1500
254 Arrowfield Stud 1400
255 A. Jasińska 1400
256 M. Nowakowska 1360
257 P. Głowacki 1250
258 Cybernetyki Investment S.A. 1110
259 Gestüt Görlsdorf 1050
260 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
261 G. Łątka 1030
262 T. Mielnik 1000
263 I. Topolska 960
264 M. Channon Blodstock Ltd 900
265 M. & M. Butler 900
266 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
267 Sofim srl 900
268 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
269 D. Wrzosek 900
270 Lismacue Mare Syndicate 900
271 M. Bajkowski 880
272 Y. Sharet 870
273 Gerrardstown House Stud 800
274 J. Michalcová 700
275 M. Lichocińska 700
276 S. Chrząstowski 600
277 D. Pittack 600
278 Oceana Racing 450
279 W. Saniewski 450
280 Artur Nicpoń 390
281 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
282 W. Bąk 340
283 Gestüt Ohlerweiherhof 300
284 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
285 T. Tarczyński 240
286 M. Norenius 240
287 J.J. Wolters 240
288 M. Klein 240
289 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
290 M. Parreau-Delhote 0
291 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0
292 L. Boharewicz 0
293 R. Sumiła 0
294 W. Pawlak 0
295 J. Rudnicki 0
296 R. Połeć 0
297 A. Frątczak 0
298 K. Goździalski 0
299 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
300 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
301 Yeguada Bautista Vich 0
302 R. Mroziński 0
303 Stengaarden I/S 0
304 M. Harms 0
305 T. Ruciński 0
306 M. Piskla 0
307 P. Pośrednik 0
308 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
309 F. Wołoszyn 0
310 Z. Miazga 0
311 S. Bujarski 0
312 Z. Duplicki 0
313 C. Dell’Ova 0
314 A. Woźniak 0
315 R. Colpaert 0
316 Ashbrittle Stud 0
317 LTB „Rosiya” 0
318 P. Drutowski 0
319 S. Wiśniewski 0
320 Antinori Allegra 0
321 Agrolipt s.r.o. 0
322 The Jay`s Renny Syndicate 0
323 W. Szydełko 0
324 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
325 Y. Vasilev 0
6614650

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 04-09-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 364180
2 M. Gromala 276500
3 SK Janów Podlaski 210330
4 E. Banahan 207200
5 SK Iwno 165760
6 SK Widzów – A. Tyszko 147680
7 SK Krasne 138300
8 Hyde Park Stud 133000
9 S. Plavac 124150
10 A. Zieliński 117750
11 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 112510
12 Wrbna Racing 107800
13 SK Michałów 107380
14 Gestüt Fährhof 102600
15 Z. Górski 95380
16 K. Mirpuri 87710
17 L. i H. Boscher 83600
18 SK Moszna 75860
19 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
20 Athbah Stud 66340
21 Al Khalidiah Stables 64800
22 T. & H. Russell 63000
23 B. M. Tomaszewski 60200
24 V. Timoshenko 58800
25 The Kossack Stud B.V. 56440
26 Mrs A. S. O’Brien 54000
27 J. Ryżkowski 52280
28 M. Campbell Andenaes 51000
29 E. Krakowiak i A. Marczak 49260
30 K. Szumiński 48470
31 GR J. Zalewska 44000
32 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42880
33 Alsadd Stud 39800
34 Team Hogdala France 39000
35 Dr G. W. Guy 38300
36 SK Jaroszówka 37850
37 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
38 Abbas Akbar Al Mulla 36500
39 S. Jeffroy, AGB Agency 36360
40 R. Gorczyca 34680
41 Millennium Stud 34350
42 Braz Arabians 33700
43 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33640
44 GR N. Kosiński 33600
45 W. Krzemiński 33200
46 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
47 T. Ashley 31800
48 Le Thenney S.A. 31250
49 A. i R. Zielińscy 31240
50 M. C. Biaudis 30260
51 POE Millennium Stud 30000
52 L. Błachut 29740
53 P. Antenet 28460
54 M. i S. Wiśniewscy 27650
55 M. Bober 26000
56 R. Piwko 25300
57 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25200
58 R. Szpar 24400
59 Veles Stud 24350
60 K. Zakolski 24120
61 Polska AKF Sp. z o.o. 23900
62 King Farm 23500
63 SK Napajedla 23000
64 E. Farrelly 22700
65 P. McEnery 21900
66 H. Rousseau 21900
67 Haras de la Bareliere 21750
68 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 20680
70 M. Viguie 20580
71 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
72 Kellsgrange Stud 19160
73 D. Mioduszewski 18550
74 E. Porębna 18510
75 W. Heinz 18500
76 R. J. & S. A. Carter 18350
77 Agnieszka Wójtowicz 18280
78 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
79 Haras du Logis Saint Germain 17950
80 S. Weresiński 17750
81 C. Maye 17650
82 Aunty Ifl 17400
83 J. Foley 16700
84 G. Smith 16500
85 A. Dziuba 16400
86 K. Dobosz 16350
87 Ecurie des Anges EARL 16300
88 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
89 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
90 ZG VAG Esch 16010
91 S. Vidal 16000
92 Ł. Fabisiak 15930
93 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 15800
94 P. Szmigiel 15700
95 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
96 Alfred F. Laskowski 15520
97 J. Repard i S. Dibb 15400
98 E.A.R.L. Haras du Taillis 15200
99 J. Waldron & J. Barton 15100
100 Highclere Stud 15000
101 O. Tricot 14900
102 A. Sexton 14500
103 Shadwell Estate Company Ltd 14450
104 Tally-Ho Stud 14200
105 Günay Equestrian Invest GmbH 14000
106 S. Mladenovic 13530
107 Laundry Cottage Stud Farm 13500
108 I. Shenkin 13460
109 Gestüt Brümmerhof 13300
110 E. Gilert 12950
111 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
112 L. Błaszczyk 12800
113 Old Carhue & Graeng Bloodstock 12700
114 F. & N. O’Reilly 12600
115 Dayton Investments Ltd 12600
116 L. Ciampoli 12350
117 J. Głowacki 12280
118 G. Ussia-Figueroa 12050
119 D. Murphy 11980
120 M. Davison 11930
121 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
122 O., Y., S. Varin 11350
123 J. Lech 11160
124 R. Colasanti 11120
125 Desert Star Phoenix Jvc 10920
126 SK Kozienice 10900
127 H. Kopel 10820
128 Bearn Arabians 10800
129 Elia Stud Farm 10610
130 Haras des Marais 10000
131 P. Despouy 10000
132 J. Klimczak 9900
133 A. Omen 9900
134 J. Traka 9900
135 E. Kubíček 9800
136 Mountarmstrong Stud 9750
137 S.A. I.G.E.P. 9350
138 K. Grudziąż 9280
139 Grange Stud 9200
140 D. Mitrovic 9150
141 Z. Keclik 9100
142 E. Poitevin 9000
143 Biddestone Stud Ltd 9000
144 S. Ringler 9000
145 F. Dill 9000
146 K. & R. Ask 8720
147 M. Saniewski 8400
148 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 8250
149 G. & A. Corry 8200
150 K. Szymański 8100
151 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
152 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8000
153 Expert Host Janusz Romanowski 7980
154 A. Majchrzak 7960
155 L. McAteer 7950
156 C. Totain 7880
157 M. Pokrywka 7780
158 Fortum Michał Romanowski 7720
159 Ch. Jouandou 7670
160 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
161 B. Schöne 7450
162 Mrs O. Harnett 7350
163 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
164 S. Guła 7200
165 J. Wallace 7200
166 M. Kaszubowski 7170
167 M. Stelmaszczyk 7040
168 E. de Kerpezdron 7030
169 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
170 K. Jagielski 6970
171 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
172 P. Wasilewski 6800
173 M. Cullinane 6800
174 R. Talarek 6800
175 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
176 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 6700
177 H. Devin 6300
178 T. Nowak 6240
179 A. Steinhart 6050
180 Teliver Farm Kft 5580
181 A. Biedrzycki 5480
182 L. Staniszewski 5440
183 R. Ptach 5440
184 R. Reveillere i V. Teillard 5400
185 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
186 Allevamento Gialloblu srl 5300
187 W. J. Engel 5230
188 A. Wójtowicz 5160
189 G. Brady 5100
190 A. Rokicki 5040
191 EARL Ecurie Feuillet 4920
192 R. Berns 4750
193 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
194 J. Siwonia 4440
195 K. Ziemiański 4120
196 T. Badyła 4080
197 EARL Haras du Camp Bernard 4000
198 H., M., J. i A. Klein 3750
199 R. Pajewska-Kwaśny 3600
200 N. Hartery 3600
201 Mr & Mrs R. Coffey 3600
202 Epona Bloodstock Ltd 3600
203 S. Schnakenberg 3520
204 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
205 P. Frejlich 3390
206 T. Rejman 3240
207 Z. Englic 3200
208 Stall Amor 3200
209 T. Sieradzki 3140
210 J. Szmyt 3100
211 G. Sęczek 3060
212 E. i K. Laskowscy 2800
213 G. Kogut 2780
214 R. De Leon 2720
215 P. Podgórny 2720
216 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2720
217 C. J. Gołaszewski 2720
218 Irish National Stud 2700
219 Lordship Stud 2700
220 F. Vocásek 2700
221 A. Wyrzyk 2700
222 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2600
223 B. Zuzek 2600
224 S. Langlois 2450
225 Ch. Schriever 2450
226 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
227 J. Emmerich 2440
228 J. Junková 2400
229 Univerpol Sp. z o.o. 2380
230 L. Bennett 2320
231 Damis BT 2300
232 J. Pšurný 2100
233 R. Z. Zieliński 2020
234 E. Grogan 2000
235 J. Sawicki 2000
236 I. Tlustá 1830
237 Gestüt Etzean 1800
238 T. de la Heronniere 1800
239 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
240 J. Besnier 1800
241 K. Rybár 1800
242 Abdullah Ali Al Saif 1800
243 J. Beres 1800
244 J. i K. Dobosz 1500
245 K. Litwiniak 1500
246 Roundhill Stud 1500
247 Arrowfield Stud 1400
248 A. Jasińska 1400
249 M. Nowakowska 1360
250 P. Głowacki 1250
251 Gestüt Görlsdorf 1050
252 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
253 G. Łątka 1030
254 T. Mielnik 1000
255 I. Topolska 960
256 D. Wrzosek 900
257 M. Channon Blodstock Ltd 900
258 Lismacue Mare Syndicate 900
259 Haras d’Haspel 900
260 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 900
261 Sofim srl 900
262 M. & M. Butler 900
263 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
264 M. Bajkowski 880
265 Y. Sharet 870
266 Gerrardstown House Stud 800
267 J. Michalcová 700
268 V. Bukhtoyarov 700
269 M. Lichocińska 700
270 G. Dudek 680
271 M. Kosicki 680
272 S. Chrząstowski 600
273 D. Pittack 600
274 Cybernetyki Investment S.A. 500
275 Oceana Racing 450
276 Artur Nicpoń 390
277 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
278 W. Bąk 340
279 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
280 Gestüt Ohlerweiherhof 300
281 J.J. Wolters 240
282 M. Klein 240
283 M. Norenius 240
284 T. Tarczyński 240
285 R. Sumiła 0
286 Y. Vasilev 0
287 F. Wołoszyn 0
288 S. Bujarski 0
289 Z. Miazga 0
290 T. Ruciński 0
291 M. Harms 0
292 Stengaarden I/S 0
293 M. Parreau-Delhote 0
294 W. Szydełko 0
295 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
296 L. Boharewicz 0
297 A. Woźniak 0
298 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
299 Ashbrittle Stud 0
300 S. Wiśniewski 0
301 The Jay`s Renny Syndicate 0
302 A. Żyłkowska 0
303 R. Mroziński 0
304 Antinori Allegra 0
305 J. Rudnicki 0
306 P. Drutowski 0
307 A. Frątczak 0
308 W. Saniewski 0
309 R. Colpaert 0
310 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
311 Z. Duplicki 0
312 Yeguada Bautista Vich 0
313 W. Pawlak 0
314 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
315 K. Goździalski 0
316 LTB „Rosiya” 0
317 R. Połeć 0
318 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
319 M. Piskla 0
320 Agrolipt s.r.o. 0
6070100

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej