Kategoria: Hodowcy według wygranych arch

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 13-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 252620
2 SK Moszna 178515
3 R. Reveillere i V. Teillard 175300
4 SK Janów Podlaski 167035
5 Al Khalediah Stables 150200
6 K. Szumiński 131330
7 SK Krasne 127680
8 Z. Górski 114040
9 M. Gromala 107570
10 S. Guła 93800
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 SK Iwno 88775
13 R. Gorczyca 80390
14 SK Michałów 76830
15 Tersk Stud 69770
16 J. Traka 61770
17 Storeway Ltd. 61600
18 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
19 Team Hogdala France 56850
20 S. Plavac 54920
21 S. Chazel 51800
22 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 50150
23 Fortum Michał Romanowski 47510
24 T. Ashley 46950
25 T. de la Heronniere 45500
26 Dr G. W. Guy 44600
27 Millennium Stud 39230
28 B. M. Tomaszewski 39045
29 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
30 SK Napajedla 37200
31 K. Mirpuri 36950
32 A. Zieliński 34650
33 M. Viguie 34450
34 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
35 R. Talarek 33520
36 O. Tricot 33240
37 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
38 Lutetia Arabians S.A.R.L. 29770
39 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
40 A. i R. Zielińscy 29530
41 Godolphin 29000
42 R. Piwko 28910
43 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 27930
44 R. Berns 25840
45 SK Widzów – A. Tyszko 25250
46 T. Sobierajski 25000
47 S. Mladenovic 24340
48 T. Tarczyński 24100
49 G. Brady 23340
50 Expert Host Janusz Romanowski 23000
51 Smythson 22800
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 22775
53 Lisbunny Bloodstock 22400
54 J. Eng 21030
55 J. Foley 20300
56 A. Chodowiec 20000
57 E. Banahan 20000
58 Athbah Stud 19800
59 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
60 E. Porębna 19660
61 J. Ryżkowski 19270
62 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
63 G. Smith 18470
64 M. Poland 18200
65 L. Wilson 18100
66 A. Borroni 18000
67 W. J. Engel 17800
68 Laundry Cottage Stud Farm 17000
69 E. Schmid 17000
70 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
71 Hollyberry Farm 16750
72 H. Rousseau 16700
73 R. Szpar 16685
74 T. Derda 16550
75 K. Bolbro Agerholm 16480
76 Wrbna Racing 16350
77 Shadwell Estate Company Ltd 16350
78 Abdullah Ali Al Saif 16100
79 W. Krzemiński 15830
80 J. Hanly 15675
81 K. & R. Ask 15400
82 Elia Stud Farm 15300
83 Le Thenney S.A. 15300
84 A. Wójtowicz 15240
85 A. Sexton 14920
86 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
87 E. Poitevin 14840
88 R. Sumiła 14620
89 A. Burke 14400
90 Oceana Racing 14020
91 Grange Stud 14000
92 T. & H. Russell 14000
93 P. Frejlich 13940
94 D. Mitrovic 13920
95 GR J. Zalewska 13890
96 Biddestone Stud Ltd 13850
97 J. Waldron & J. Barton 13700
98 SK Kozienice 13550
99 Lordship Stud 13400
100 E. i K. Laskowscy 13000
101 S.A.R.L. Mezagri 12920
102 L. Błachut 12715
103 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
104 J.-P. Colombu 12600
105 Braz Arabians 12000
106 M. Kurach 11720
107 P. Tormey 11700
108 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11650
109 G. & A. Corry 11600
110 R. J. & S. A. Carter 11260
111 A. i G. Forien 11200
112 R. Z. Zieliński 11180
113 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
114 H., M., J. i A. Klein 11100
115 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 11080
116 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
117 S. Schnakenberg 10340
118 E. de Kerpezdron 10000
119 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
120 Gestüt Görlsdorf 9400
121 M. Malinowski 9400
122 Günay Equestrian Invest GmbH 9280
123 I. Shenkin 9150
124 P. Antenet 9080
125 B. Ćwik 9070
126 L. Delany 9000
127 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
128 Aston House Stud 9000
129 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
130 Bloodstock Agency Ltd 9000
131 Bearn Arabians 8990
132 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
133 A. Omen 8750
134 C. J. Gołaszewski 8620
135 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
136 R. Mroziński 8500
137 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
138 M. Pehu 8050
139 R. Boland 8050
140 M. du Breil, S. Lamy 8000
141 T. Rejman 7930
142 S. Polednia 7890
143 P. Pasquiou 7875
144 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
145 Ch. Jouandou 7730
146 J. Wallace 7700
147 M. Bober 7640
148 SK Jaroszówka 7400
149 Highclere Stud 7400
150 Kildaragh Stud 7200
151 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
152 A. Steinhart 7150
153 GR N. Kosiński 7000
154 Kellsgrange Stud 7000
155 Giewont Sp. z o.o. 7000
156 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
157 J. Soska 6880
158 D. Kwiatkowski 6800
159 J. Głowacki 6800
160 The Kossack Stud B.V. 6800
161 K. Zawiliński 6500
162 K. & Mrs Cullen 6350
163 C. Dell’Ova 6300
164 A. Dziuba 6200
165 SK Białka 6080
166 Teliver Farm Kft 6000
167 M. Harms 5950
168 L. Lafitte, H. Barus 5900
169 Mrs O. Harnett 5700
170 ZG VAG Esch 5700
171 J. Krauze 5350
172 P. McEnery 5300
173 Tally-Ho Stud 5240
174 M. Pokrywka 5230
175 Roundhill Stud 5200
176 Univerpol Sp. z o.o. 5000
177 P. Siuta 5000
178 K. Zakolski 4760
179 P. Szmigiel 4450
180 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
181 SK Prudnik 4300
182 EARL Ecurie Feuillet 4290
183 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
184 Barronstown Stud 4050
185 V. Timoshenko 4050
186 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 3860
187 Lismacue Mare Syndicate 3800
188 S. Ringler 3790
189 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
190 H. Poledníková 3720
191 K. Grudziąż 3700
192 Ch. Schriever 3700
193 D. Wrzosek 3700
194 W. Saniewski 3700
195 H. Ryan 3600
196 B. F. Leclere i R. Dwek 3600
197 Ł. Fabisiak 3600
198 P. F. Headon 3600
199 B. Dąbrowski 3500
200 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
201 G. Sęczek 3400
202 S. Oakes 3300
203 inż. P. Vrba 3200
204 T. Ruciński 3060
205 Springcombe Park Stud 3000
206 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
207 M. & M. Butler 2800
208 G. Kaczmarek 2800
209 Irish National Stud 2800
210 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
211 B. Dörflinger 2720
212 S. Bujarski 2720
213 PPH Parys Sp. z o.o. 2720
214 Veles Stud 2560
215 T. Sieradzki 2440
216 J. Szmyt 2440
217 J. Pšurný 2400
218 Paget Bloodstock 2400
219 A. Dupont 2400
220 M. i S. Wiśniewscy 2350
221 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
222 Mr & Mrs R. Coffey 2120
223 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
224 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
225 GR K. Tomaszewska 2000
226 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
227 L. Błaszczyk 1980
228 ZG Wirth/Wagner 1970
229 P. Morrison 1800
230 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
231 I.G.E.P. 1800
232 Ophelia’s Song Partnership 1800
233 Haras d’Haspel 1800
234 J.C.S.Wilson Bloodstock 1800
235 EARL Haras du Camp Bernard 1750
236 Alfred F. Laskowski 1750
237 Agnieszka Wójtowicz 1700
238 S.A.G.L. Seserve 1700
239 A. Majchrzak 1680
240 T. Milewski 1650
241 E. Gilert 1650
242 M. Konarski 1600
243 M. Kaszubowski 1570
244 K. Ziemiański 1430
245 Haras du Quesnay 1400
246 Wardstown Stud 1350
247 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
248 T. Nowak 1020
249 K. Liptak 1000
250 P. Šenigla, S. Popelka 1000
251 F. Dill 1000
252 Hyde Park Stud 1000
253 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
254 P. & H. McCutcheon 1000
255 Haras du Logis Saint Germain 1000
256 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
257 B. Thiry 1000
258 J. Szweycer 950
259 K. Szymański 950
260 J. & J. Waldron 900
261 P. i J. Richard 900
262 Lincarne House Ltd 900
263 Gestüt Fährhof 900
264 POE Millennium Stud 900
265 P. Despouy 800
266 K.T.M. Sp. z o. o. 800
267 Alsadd Stud 750
268 R. Ptach 750
269 M. Davison 700
270 O. Sutkiewicz 700
271 M. Saniewski 610
272 M. Szeszuła 610
273 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
274 L. Staniszewski 500
275 K. Jagielski 500
276 O., Y., S. Varin 450
277 P. Cornou 450
278 V. Laurent 430
279 J. Beres 350
280 R. Sendt 350
281 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
282 M. Stelmaszczyk 340
283 J. Szlaszyński 340
284 K. Litwiniak 340
285 B. Zuzek 300
286 Y. Sharet 300
287 W. Puszczewicz 250
288 A. Frątczak 215
289 Cybernetyki Investment S.A. 0
290 K. Rausing 0
291 A. Biedrzycki 0
292 G. Kogut 0
293 M. Kosicki 0
294 Mountarmstrong Stud 0
295 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
296 I. Korczak 0
297 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
298 inż. V. Kozel 0
299 Highpark Bloodstock Ltd 0
300 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
301 P. Drutowski 0
302 H. Devin 0
303 W. Wawrzyniak 0
304 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
305 PPHU Algas – SK Udórz 0
306 I. Topolska 0
307 G. Dudek 0
308 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
309 Ch. Moussay 0
310 Haras du Taillis 0
311 Res-Gal Sp. z o.o. 0
312 Z. Tokarzewski 0
313 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
314 inż. J. Kovařik 0
315 R. Pajewska-Kwaśny 0
316 F. Vocásek 0
317 HH Aga Khan 0
318 J. Rudnicki 0
319 M. Czech 0
320 P. i J. Łucki 0
321 E. J. Loder 0
322 R. Colasanti 0
323 P. Beirne 0
324 A. Rokicki 0
325 Haras de la Huderie 0
326 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
327 Aunty Ifl 0
328 M. Sopański 0
329 J. Herold 0
330 Ballyhane Stud 0
331 Mr & Mrs Etrillard 0
332 D. Sztanka 0
333 G. Łątka 0
334 K. Rybár 0
335 J. Mcdonald 0
336 I. Tlustá 0
337 S. Güldenpfennig 0
338 A. i P. Łojcha 0
339 A. Loughlin 0
340 M. Wnorowska 0
341 D. Mioduszewski 0
4924875

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 06-08-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 246620
2 SK Moszna 176365
3 R. Reveillere i V. Teillard 175300
4 SK Janów Podlaski 152685
5 Al Khalediah Stables 135400
6 K. Szumiński 131330
7 SK Krasne 125880
8 Z. Górski 95220
9 S. Guła 93800
10 M. Gromala 90570
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 SK Iwno 81425
13 R. Gorczyca 80390
14 SK Michałów 72610
15 Tersk Stud 69360
16 Storeway Ltd. 61600
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
18 Team Hogdala France 56850
19 J. Traka 52770
20 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 48650
21 Fortum Michał Romanowski 47510
22 T. Ashley 46950
23 S. Plavac 46120
24 T. de la Heronniere 45500
25 Dr G. W. Guy 44600
26 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
27 Millennium Stud 38530
28 B. M. Tomaszewski 37845
29 SK Napajedla 37200
30 K. Mirpuri 36950
31 A. Zieliński 34650
32 M. Viguie 34450
33 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
34 R. Talarek 33520
35 O. Tricot 33240
36 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
37 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
38 A. i R. Zielińscy 29530
39 Godolphin 29000
40 R. Piwko 28910
41 R. Berns 25840
42 SK Widzów – A. Tyszko 25250
43 S. Mladenovic 24340
44 T. Sobierajski 23800
45 T. Tarczyński 23420
46 G. Brady 23340
47 Expert Host Janusz Romanowski 23000
48 Smythson 22800
49 Lisbunny Bloodstock 22400
50 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 21930
51 S. Chazel 21800
52 Nessa Arabians Sp. z o.o. 21275
53 J. Foley 20300
54 E. Banahan 20000
55 A. Chodowiec 20000
56 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
57 E. Porębna 19660
58 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
59 J. Ryżkowski 19270
60 Stilvi Compania Financiera S.A. 18700
61 G. Smith 18470
62 M. Poland 18200
63 L. Wilson 18100
64 Athbah Stud 18100
65 A. Borroni 18000
66 W. J. Engel 17800
67 E. Schmid 17000
68 Laundry Cottage Stud Farm 17000
69 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
70 H. Rousseau 16700
71 R. Szpar 16685
72 Shadwell Estate Company Ltd 16350
73 Wrbna Racing 16350
74 Abdullah Ali Al Saif 16100
75 W. Krzemiński 15830
76 J. Hanly 15675
77 Elia Stud Farm 15300
78 J. Eng 15030
79 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
80 E. Poitevin 14840
81 Hollyberry Farm 14350
82 Grange Stud 14000
83 T. & H. Russell 14000
84 P. Frejlich 13940
85 D. Mitrovic 13920
86 GR J. Zalewska 13890
87 Biddestone Stud Ltd 13850
88 J. Waldron & J. Barton 13700
89 A. Wójtowicz 13600
90 Lordship Stud 13400
91 Oceana Racing 13320
92 E. i K. Laskowscy 13000
93 S.A.R.L. Mezagri 12920
94 L. Błachut 12715
95 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
96 J.-P. Colombu 12600
97 K. & R. Ask 12000
98 Braz Arabians 12000
99 Le Thenney S.A. 11700
100 M. Kurach 11380
101 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11300
102 R. J. & S. A. Carter 11260
103 A. i G. Forien 11200
104 SK Kozienice 11150
105 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
106 H., M., J. i A. Klein 11100
107 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
108 A. Sexton 10920
109 T. Derda 10550
110 E. de Kerpezdron 10000
111 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
112 M. Malinowski 9400
113 Gestüt Görlsdorf 9400
114 Günay Equestrian Invest GmbH 9280
115 I. Shenkin 9150
116 P. Antenet 9080
117 B. Ćwik 9070
118 L. Delany 9000
119 Bloodstock Agency Ltd 9000
120 Aston House Stud 9000
121 Ecurie Normandie Pur Sang 9000
122 Bearn Arabians 8990
123 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
124 C. J. Gołaszewski 8620
125 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
126 R. Mroziński 8500
127 A. Omen 8400
128 S. Schnakenberg 8340
129 K. Bolbro Agerholm 8280
130 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
131 R. Boland 8050
132 M. Pehu 8050
133 M. du Breil, S. Lamy 8000
134 T. Rejman 7930
135 R. Z. Zieliński 7900
136 S. Polednia 7890
137 P. Pasquiou 7875
138 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
139 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 7800
140 Ch. Jouandou 7730
141 J. Wallace 7700
142 M. Bober 7640
143 SK Jaroszówka 7400
144 Highclere Stud 7400
145 A. Burke 7400
146 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
147 Kildaragh Stud 7200
148 A. Steinhart 7150
149 R. Sumiła 7140
150 GR N. Kosiński 7000
151 Giewont Sp. z o.o. 7000
152 Kellsgrange Stud 7000
153 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
154 J. Soska 6880
155 D. Kwiatkowski 6800
156 J. Głowacki 6800
157 The Kossack Stud B.V. 6800
158 K. Zawiliński 6500
159 K. & Mrs Cullen 6350
160 C. Dell’Ova 6300
161 A. Dziuba 6200
162 SK Białka 6080
163 Teliver Farm Kft 6000
164 M. Harms 5950
165 ZG VAG Esch 5700
166 G. & A. Corry 5600
167 P. McEnery 5300
168 Tally-Ho Stud 5240
169 M. Pokrywka 5230
170 Roundhill Stud 5200
171 Univerpol Sp. z o.o. 5000
172 P. Siuta 5000
173 K. Zakolski 4760
174 L. Lafitte, H. Barus 4700
175 P. Szmigiel 4450
176 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
177 Mrs O. Harnett 4300
178 SK Prudnik 4300
179 EARL Ecurie Feuillet 4290
180 J. Krauze 4150
181 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
182 V. Timoshenko 4050
183 Lismacue Mare Syndicate 3800
184 S. Ringler 3790
185 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
186 H. Poledníková 3720
187 W. Saniewski 3700
188 K. Grudziąż 3700
189 Ł. Fabisiak 3600
190 P. F. Headon 3600
191 H. Ryan 3600
192 B. Dąbrowski 3500
193 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
194 G. Sęczek 3400
195 D. Wrzosek 3400
196 S. Oakes 3300
197 inż. P. Vrba 3200
198 Ch. Schriever 3100
199 T. Ruciński 3060
200 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
201 Springcombe Park Stud 3000
202 M. & M. Butler 2800
203 G. Kaczmarek 2800
204 Irish National Stud 2800
205 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
206 B. Dörflinger 2720
207 P. Tormey 2700
208 Veles Stud 2560
209 J. Szmyt 2440
210 T. Sieradzki 2440
211 A. Dupont 2400
212 Paget Bloodstock 2400
213 J. Pšurný 2400
214 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
215 Mr & Mrs R. Coffey 2120
216 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
217 GR K. Tomaszewska 2000
218 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
219 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
220 L. Błaszczyk 1980
221 ZG Wirth/Wagner 1970
222 M. i S. Wiśniewscy 1900
223 Ophelia’s Song Partnership 1800
224 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
225 Haras d’Haspel 1800
226 P. Morrison 1800
227 EARL Haras du Camp Bernard 1750
228 Alfred F. Laskowski 1750
229 Agnieszka Wójtowicz 1700
230 S.A.G.L. Seserve 1700
231 A. Majchrzak 1680
232 T. Milewski 1650
233 E. Gilert 1650
234 M. Konarski 1600
235 M. Kaszubowski 1570
236 K. Ziemiański 1430
237 Haras du Quesnay 1400
238 S. Bujarski 1360
239 Wardstown Stud 1350
240 M. Gołębiowska GR Surchów 1075
241 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
242 T. Nowak 1020
243 K. Liptak 1000
244 P. Šenigla, S. Popelka 1000
245 F. Dill 1000
246 P. & H. McCutcheon 1000
247 Haras du Logis Saint Germain 1000
248 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
249 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
250 B. Thiry 1000
251 Hyde Park Stud 1000
252 J. Szweycer 950
253 K. Szymański 950
254 J.C.S.Wilson Bloodstock 900
255 J. & J. Waldron 900
256 P. i J. Richard 900
257 POE Millennium Stud 900
258 Lincarne House Ltd 900
259 K.T.M. Sp. z o. o. 800
260 P. Despouy 800
261 Alsadd Stud 750
262 R. Ptach 750
263 M. Davison 700
264 O. Sutkiewicz 700
265 M. Saniewski 610
266 M. Szeszuła 610
267 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 600
268 K. Jagielski 500
269 L. Staniszewski 500
270 Barronstown Stud 450
271 P. Cornou 450
272 O., Y., S. Varin 450
273 V. Laurent 430
274 J. Beres 350
275 R. Sendt 350
276 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
277 J. Szlaszyński 340
278 M. Stelmaszczyk 340
279 Y. Sharet 300
280 B. Zuzek 300
281 W. Puszczewicz 250
282 A. Frątczak 215
283 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
284 G. Kogut 0
285 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
286 PPHU Algas – SK Udórz 0
287 W. Wawrzyniak 0
288 H. Devin 0
289 J. Rudnicki 0
290 Highpark Bloodstock Ltd 0
291 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
292 P. i J. Łucki 0
293 K. Rausing 0
294 J. Mcdonald 0
295 Haras du Taillis 0
296 Z. Tokarzewski 0
297 E. J. Loder 0
298 R. Colasanti 0
299 A. Biedrzycki 0
300 M. Kosicki 0
301 Mountarmstrong Stud 0
302 P. Beirne 0
303 Haras de la Huderie 0
304 M. Sopański 0
305 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
306 P. Drutowski 0
307 Mr & Mrs Etrillard 0
308 G. Dudek 0
309 I. Topolska 0
310 G. Łątka 0
311 K. Rybár 0
312 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
313 A. Loughlin 0
314 F. Vocásek 0
315 Gestüt Fährhof 0
316 M. Czech 0
317 S. Güldenpfennig 0
318 Ballyhane Stud 0
319 Aunty Ifl 0
320 inż. V. Kozel 0
321 D. Sztanka 0
322 A. Rokicki 0
323 I. Korczak 0
324 L. Norris i Lord Huntimgdon 0
325 PPH Parys Sp. z o.o. 0
326 J. Herold 0
327 HH Aga Khan 0
328 R. Pajewska-Kwaśny 0
329 inż. J. Kovařik 0
330 Res-Gal Sp. z o.o. 0
331 A. i P. Łojcha 0
332 Cybernetyki Investment S.A. 0
333 I. Tlustá 0
334 M. Wnorowska 0
335 D. Mioduszewski 0
336 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
337 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
4655725

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 30-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 216520
2 R. Reveillere i V. Teillard 175300
3 SK Moszna 167170
4 SK Janów Podlaski 142890
5 Al Khalediah Stables 131100
6 K. Szumiński 131030
7 SK Krasne 119980
8 S. Guła 93800
9 Z. Górski 91470
10 M. Gromala 90570
11 F. & N. O’Reilly 89200
12 R. Gorczyca 79790
13 SK Iwno 73700
14 SK Michałów 72360
15 Tersk Stud 69360
16 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 58250
17 Storeway Ltd. 57600
18 J. Traka 52770
19 Fortum Michał Romanowski 47210
20 T. Ashley 46950
21 S. Plavac 44920
22 Dr G. W. Guy 44600
23 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 42650
24 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
25 B. M. Tomaszewski 37845
26 T. de la Heronniere 37500
27 K. Mirpuri 36950
28 Team Hogdala France 36850
29 SK Napajedla 35200
30 Millennium Stud 35130
31 M. Viguie 34450
32 S. Jeffroy, AGB Agency 34000
33 R. Talarek 33520
34 O. Tricot 33240
35 A. Zieliński 32750
36 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
37 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
38 A. i R. Zielińscy 29530
39 Godolphin 29000
40 R. Piwko 27410
41 SK Widzów – A. Tyszko 25250
42 S. Mladenovic 24340
43 T. Sobierajski 23800
44 T. Tarczyński 23420
45 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 21930
46 S. Chazel 21800
47 Lisbunny Bloodstock 21400
48 G. Brady 20540
49 J. Foley 20300
50 E. Banahan 20000
51 A. Chodowiec 20000
52 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
53 Nessa Arabians Sp. z o.o. 19700
54 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
55 R. Berns 18840
56 Athbah Stud 18100
57 A. Borroni 18000
58 J. Ryżkowski 17550
59 Laundry Cottage Stud Farm 17000
60 E. Schmid 17000
61 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
62 W. J. Engel 16800
63 M. Poland 16800
64 H. Rousseau 16700
65 L. Wilson 16700
66 R. Szpar 16685
67 G. Smith 16470
68 Shadwell Estate Company Ltd 16350
69 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
70 Wrbna Racing 15850
71 J. Hanly 15500
72 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
73 E. Poitevin 14840
74 Smythson 14800
75 Hollyberry Farm 14350
76 E. Porębna 14160
77 Grange Stud 14000
78 T. & H. Russell 14000
79 P. Frejlich 13940
80 GR J. Zalewska 13890
81 A. Wójtowicz 13600
82 Lordship Stud 13400
83 Oceana Racing 13320
84 D. Mitrovic 13310
85 W. Krzemiński 13030
86 Expert Host Janusz Romanowski 13000
87 J. Eng 12990
88 L. Błachut 12715
89 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 12615
90 J.-P. Colombu 12600
91 K. & R. Ask 12000
92 Braz Arabians 12000
93 Le Thenney S.A. 11700
94 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 11300
95 R. J. & S. A. Carter 11260
96 A. i G. Forien 11200
97 SK Kozienice 11150
98 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
99 A. Sexton 10920
100 H., M., J. i A. Klein 10800
101 T. Derda 10550
102 E. de Kerpezdron 10000
103 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 9700
104 M. Malinowski 9400
105 Elia Stud Farm 9300
106 I. Shenkin 9150
107 Abdullah Ali Al Saif 9100
108 B. Ćwik 9070
109 Bloodstock Agency Ltd 9000
110 Aston House Stud 9000
111 Günay Equestrian Invest GmbH 8940
112 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
113 C. J. Gołaszewski 8620
114 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
115 R. Mroziński 8500
116 A. Omen 8400
117 S. Schnakenberg 8340
118 K. Bolbro Agerholm 8280
119 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
120 R. Boland 8050
121 M. Pehu 8050
122 R. Z. Zieliński 7900
123 S. Polednia 7890
124 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
125 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 7800
126 Bearn Arabians 7790
127 J. Waldron & J. Barton 7700
128 P. Pasquiou 7700
129 J. Wallace 7700
130 SK Jaroszówka 7400
131 A. Burke 7400
132 Flaxman Stables Ireland Ltd 7200
133 R. Sumiła 7140
134 E. i K. Laskowscy 7000
135 Giewont Sp. z o.o. 7000
136 GR N. Kosiński 7000
137 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
138 Kellsgrange Stud 7000
139 Gestüt Görlsdorf 7000
140 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
141 J. Soska 6880
142 Biddestone Stud Ltd 6850
143 D. Kwiatkowski 6800
144 The Kossack Stud B.V. 6800
145 P. Antenet 6680
146 K. Zawiliński 6500
147 K. & Mrs Cullen 6350
148 C. Dell’Ova 6300
149 T. Rejman 6100
150 SK Białka 6080
151 M. Harms 5950
152 ZG VAG Esch 5700
153 G. & A. Corry 5600
154 Ch. Jouandou 5330
155 P. McEnery 5300
156 Tally-Ho Stud 5240
157 M. Pokrywka 5230
158 P. Siuta 5000
159 Univerpol Sp. z o.o. 5000
160 L. Lafitte, H. Barus 4700
161 M. Kurach 4580
162 A. Steinhart 4430
163 EARL Ecurie Feuillet 4290
164 J. Krauze 4150
165 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
166 K. Zakolski 4080
167 V. Timoshenko 4050
168 Mrs O. Harnett 4000
169 Roundhill Stud 4000
170 Lismacue Mare Syndicate 3800
171 S. Ringler 3790
172 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
173 H. Poledníková 3720
174 W. Saniewski 3700
175 H. Ryan 3600
176 Ł. Fabisiak 3600
177 M. Bober 3600
178 Kildaragh Stud 3600
179 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 3500
180 B. Dąbrowski 3500
181 G. Sęczek 3400
182 S.A.R.L. Mezagri 3400
183 S. Oakes 3300
184 inż. P. Vrba 3200
185 Ch. Schriever 3100
186 T. Ruciński 3060
187 A. Dziuba 3000
188 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
189 Teliver Farm Kft 3000
190 M. & M. Butler 2800
191 Irish National Stud 2800
192 G. Kaczmarek 2800
193 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 2750
194 B. Dörflinger 2720
195 K. Grudziąż 2700
196 P. Tormey 2700
197 Veles Stud 2560
198 P. Szmigiel 2450
199 J. Szmyt 2440
200 T. Sieradzki 2440
201 J. Pšurný 2400
202 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
203 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2150
204 Mr & Mrs R. Coffey 2120
205 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
206 GR K. Tomaszewska 2000
207 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
208 L. Błaszczyk 1980
209 ZG Wirth/Wagner 1970
210 M. i S. Wiśniewscy 1900
211 Ophelia’s Song Partnership 1800
212 P. Morrison 1800
213 Haras d’Haspel 1800
214 EARL Haras du Camp Bernard 1750
215 Alfred F. Laskowski 1750
216 S.A.G.L. Seserve 1700
217 Agnieszka Wójtowicz 1700
218 A. Majchrzak 1680
219 E. Gilert 1650
220 T. Milewski 1650
221 M. Konarski 1600
222 M. Kaszubowski 1570
223 Highclere Stud 1400
224 Haras du Quesnay 1400
225 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1250
226 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
227 K. Liptak 1000
228 P. Šenigla, S. Popelka 1000
229 Haras du Logis Saint Germain 1000
230 Hyde Park Stud 1000
231 D. Wrzosek 1000
232 F. Dill 1000
233 B. Thiry 1000
234 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
235 K. Szymański 950
236 Lincarne House Ltd 900
237 J. & J. Waldron 900
238 POE Millennium Stud 900
239 J.C.S.Wilson Bloodstock 900
240 Alsadd Stud 750
241 K. Ziemiański 750
242 R. Ptach 750
243 O. Sutkiewicz 700
244 M. Davison 700
245 M. Gołębiowska GR Surchów 645
246 M. Szeszuła 610
247 M. Saniewski 610
248 L. Staniszewski 500
249 P. Despouy 450
250 Wardstown Stud 450
251 Barronstown Stud 450
252 O., Y., S. Varin 450
253 V. Laurent 430
254 J. Szweycer 350
255 R. Sendt 350
256 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
257 J. Beres 350
258 T. Nowak 340
259 J. Szlaszyński 340
260 M. Stelmaszczyk 340
261 Y. Sharet 300
262 B. Zuzek 300
263 W. Puszczewicz 250
264 A. Frątczak 215
265 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
266 Mr & Mrs Etrillard 0
267 Haras de la Huderie 0
268 P. Beirne 0
269 R. Colasanti 0
270 G. Łątka 0
271 E. J. Loder 0
272 P. i J. Łucki 0
273 J. Rudnicki 0
274 A. Loughlin 0
275 S. Güldenpfennig 0
276 Aunty Ifl 0
277 L. Norris i Lord Huntimgdon 0
278 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
279 PPHU Algas – SK Udórz 0
280 W. Wawrzyniak 0
281 H. Devin 0
282 Highpark Bloodstock Ltd 0
283 HH Aga Khan 0
284 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
285 J. Mcdonald 0
286 R. Pajewska-Kwaśny 0
287 inż. J. Kovařik 0
288 Res-Gal Sp. z o.o. 0
289 A. Biedrzycki 0
290 M. Kosicki 0
291 Mountarmstrong Stud 0
292 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
293 I. Korczak 0
294 J. Głowacki 0
295 inż. V. Kozel 0
296 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
297 P. Drutowski 0
298 I. Topolska 0
299 Haras du Taillis 0
300 G. Dudek 0
301 K. Jagielski 0
302 Z. Tokarzewski 0
303 S. Bujarski 0
304 I. Tlustá 0
305 Cybernetyki Investment S.A. 0
306 M. Czech 0
307 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
308 Gestüt Fährhof 0
309 Ballyhane Stud 0
310 A. Rokicki 0
311 D. Sztanka 0
312 PPH Parys Sp. z o.o. 0
313 J. Herold 0
314 A. i P. Łojcha 0
315 M. Wnorowska 0
316 D. Mioduszewski 0
317 M. Sopański 0
4326275

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 23-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 212520
2 R. Reveillere i V. Teillard 175300
3 SK Moszna 134170
4 SK Krasne 106680
5 K. Szumiński 97030
6 S. Guła 93800
7 Al Khalediah Stables 93000
8 SK Janów Podlaski 77870
9 M. Gromala 74160
10 SK Iwno 70300
11 Z. Górski 67470
12 SK Michałów 63480
13 Tersk Stud 62220
14 Storeway Ltd. 57600
15 R. Gorczyca 55790
16 J. Traka 47970
17 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 46250
18 T. Ashley 43200
19 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 39650
20 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
21 B. M. Tomaszewski 37845
22 K. Mirpuri 36950
23 Team Hogdala France 36850
24 Fortum Michał Romanowski 36010
25 SK Napajedla 35200
26 Millennium Stud 35130
27 M. Viguie 34450
28 Dr G. W. Guy 31400
29 A. Zieliński 31350
30 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
31 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
32 F. & N. O’Reilly 29200
33 T. de la Heronniere 28500
34 O. Tricot 27240
35 S. Plavac 25920
36 SK Widzów – A. Tyszko 25250
37 S. Mladenovic 23890
38 T. Sobierajski 23100
39 R. Piwko 22410
40 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
41 S. Chazel 21800
42 Lisbunny Bloodstock 21400
43 A. i R. Zielińscy 21330
44 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 20730
45 G. Brady 20540
46 T. Tarczyński 20060
47 E. Banahan 20000
48 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 19800
49 Lutetia Arabians S.A.R.L. 19390
50 A. Chodowiec 19000
51 R. Berns 18840
52 J. Foley 18800
53 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
54 A. Borroni 18000
55 J. Ryżkowski 17550
56 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
57 M. Poland 16800
58 L. Wilson 16700
59 G. Smith 16470
60 Shadwell Estate Company Ltd 16350
61 R. Szpar 16185
62 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
63 Wrbna Racing 15850
64 J. Hanly 15500
65 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
66 E. Poitevin 14840
67 Smythson 14800
68 E. Porębna 14160
69 Grange Stud 14000
70 Hollyberry Farm 14000
71 GR J. Zalewska 13890
72 A. Wójtowicz 13600
73 Oceana Racing 13320
74 D. Mitrovic 13310
75 H. Rousseau 13100
76 W. Krzemiński 13030
77 Expert Host Janusz Romanowski 13000
78 J. Eng 12990
79 L. Błachut 12415
80 Braz Arabians 12000
81 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11915
82 R. J. & S. A. Carter 11260
83 SK Kozienice 11150
84 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
85 Laundry Cottage Stud Farm 11000
86 T. & H. Russell 11000
87 A. Sexton 10920
88 Athbah Stud 10900
89 W. J. Engel 10800
90 H., M., J. i A. Klein 10800
91 Lordship Stud 10600
92 A. i G. Forien 10600
93 T. Derda 10550
94 E. de Kerpezdron 10000
95 M. Malinowski 9400
96 Elia Stud Farm 9300
97 Abdullah Ali Al Saif 9100
98 Aston House Stud 9000
99 E. Schmid 9000
100 Godolphin 9000
101 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
102 I. Shenkin 8800
103 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
104 R. Mroziński 8500
105 A. Omen 8400
106 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
107 M. Pehu 8050
108 R. Boland 8050
109 Günay Equestrian Invest GmbH 7940
110 R. Talarek 7920
111 S. Polednia 7890
112 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 7800
113 Bearn Arabians 7790
114 J. Waldron & J. Barton 7700
115 P. Pasquiou 7700
116 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7700
117 A. Burke 7400
118 R. Sumiła 7140
119 P. Frejlich 7140
120 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
121 GR N. Kosiński 7000
122 E. i K. Laskowscy 7000
123 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
124 Gestüt Görlsdorf 7000
125 Ch. Ruiz-Fouquet 6960
126 J. Soska 6880
127 Biddestone Stud Ltd 6850
128 S. Schnakenberg 6840
129 D. Kwiatkowski 6800
130 P. Antenet 6680
131 R. Z. Zieliński 6500
132 K. & Mrs Cullen 6350
133 C. Dell’Ova 6300
134 C. J. Gołaszewski 6120
135 T. Rejman 6100
136 J.-P. Colombu 6000
137 K. & R. Ask 6000
138 Giewont Sp. z o.o. 6000
139 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5700
140 ZG VAG Esch 5700
141 G. & A. Corry 5600
142 Ch. Jouandou 5330
143 J. Wallace 5300
144 Tally-Ho Stud 5240
145 M. Pokrywka 5230
146 K. Bolbro Agerholm 5000
147 K. Zawiliński 5000
148 Univerpol Sp. z o.o. 5000
149 M. Harms 4950
150 L. Lafitte, H. Barus 4700
151 J. Krauze 4150
152 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
153 K. Zakolski 4080
154 M. Kurach 4080
155 B. Ćwik 4070
156 V. Timoshenko 4050
157 Mrs O. Harnett 4000
158 Roundhill Stud 4000
159 Lismacue Mare Syndicate 3800
160 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
161 H. Poledníková 3720
162 W. Saniewski 3700
163 Kildaragh Stud 3600
164 Ł. Fabisiak 3600
165 M. Bober 3600
166 Flaxman Stables Ireland Ltd 3600
167 B. Dąbrowski 3500
168 S. Ringler 3490
169 G. Sęczek 3400
170 SK Białka 3360
171 S. Oakes 3300
172 inż. P. Vrba 3200
173 T. Ruciński 3060
174 P. Siuta 3000
175 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
176 A. Dziuba 3000
177 Teliver Farm Kft 3000
178 G. Kaczmarek 2800
179 Irish National Stud 2800
180 M. & M. Butler 2800
181 Ch. Schriever 2800
182 EARL Ecurie Feuillet 2790
183 S.A.R.L. Mezagri 2720
184 K. Grudziąż 2700
185 Le Thenney S.A. 2700
186 Veles Stud 2560
187 P. McEnery 2500
188 P. Szmigiel 2450
189 T. Sieradzki 2440
190 J. Szmyt 2440
191 A. Steinhart 2430
192 J. Pšurný 2400
193 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
194 Mr & Mrs R. Coffey 2120
195 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
196 GR K. Tomaszewska 2000
197 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
198 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
199 L. Błaszczyk 1980
200 ZG Wirth/Wagner 1970
201 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
202 M. i S. Wiśniewscy 1900
203 Ophelia’s Song Partnership 1800
204 Haras d’Haspel 1800
205 P. Morrison 1800
206 H. Ryan 1800
207 Alfred F. Laskowski 1750
208 EARL Haras du Camp Bernard 1750
209 S.A.G.L. Seserve 1700
210 Agnieszka Wójtowicz 1700
211 A. Majchrzak 1680
212 E. Gilert 1650
213 T. Milewski 1650
214 M. Konarski 1600
215 M. Kaszubowski 1570
216 Highclere Stud 1400
217 SK Jaroszówka 1400
218 Haras du Quesnay 1400
219 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1250
220 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
221 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
222 Haras du Logis Saint Germain 1000
223 Hyde Park Stud 1000
224 K. Liptak 1000
225 F. Dill 1000
226 D. Wrzosek 1000
227 P. Šenigla, S. Popelka 1000
228 P. Tormey 900
229 J.C.S.Wilson Bloodstock 900
230 K. Ziemiański 750
231 Alsadd Stud 750
232 M. Davison 700
233 O. Sutkiewicz 700
234 M. Gołębiowska GR Surchów 645
235 M. Saniewski 610
236 M. Szeszuła 610
237 L. Staniszewski 500
238 P. Despouy 450
239 Barronstown Stud 450
240 O., Y., S. Varin 450
241 POE Millennium Stud 450
242 Wardstown Stud 450
243 V. Laurent 430
244 J. Szweycer 350
245 J. Beres 350
246 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 350
247 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
248 R. Sendt 350
249 M. Stelmaszczyk 340
250 J. Szlaszyński 340
251 T. Nowak 340
252 Y. Sharet 300
253 B. Zuzek 300
254 W. Puszczewicz 250
255 R. Ptach 250
256 A. Frątczak 215
257 D. Mioduszewski 0
258 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
259 J. Mcdonald 0
260 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
261 A. Biedrzycki 0
262 I. Korczak 0
263 M. Kosicki 0
264 inż. V. Kozel 0
265 Mountarmstrong Stud 0
266 B. Dörflinger 0
267 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
268 J. Głowacki 0
269 I. Topolska 0
270 H. Devin 0
271 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
272 P. Drutowski 0
273 W. Wawrzyniak 0
274 Haras du Taillis 0
275 PPHU Algas – SK Udórz 0
276 G. Dudek 0
277 Z. Tokarzewski 0
278 K. Jagielski 0
279 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
280 B. Thiry 0
281 Res-Gal Sp. z o.o. 0
282 G. Łątka 0
283 I. Tlustá 0
284 inż. J. Kovařik 0
285 R. Pajewska-Kwaśny 0
286 HH Aga Khan 0
287 S. Bujarski 0
288 Cybernetyki Investment S.A. 0
289 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
290 L. Norris i Lord Huntimgdon 0
291 J. Rudnicki 0
292 Gestüt Fährhof 0
293 J. & J. Waldron 0
294 Aunty Ifl 0
295 Bloodstock Agency Ltd 0
296 P. i J. Łucki 0
297 M. Czech 0
298 Ballyhane Stud 0
299 Haras de la Huderie 0
300 R. Colasanti 0
301 D. Sztanka 0
302 A. Rokicki 0
303 S. Güldenpfennig 0
304 M. Sopański 0
305 A. i P. Łojcha 0
306 PPH Parys Sp. z o.o. 0
307 A. Loughlin 0
308 J. Herold 0
309 Mr & Mrs Etrillard 0
310 M. Wnorowska 0
3672225

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 02-07-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 188220
2 R. Reveillere i V. Teillard 175300
3 SK Moszna 129090
4 S. Guła 93800
5 K. Szumiński 78030
6 SK Krasne 67180
7 SK Iwno 65650
8 Al Khalediah Stables 64940
9 SK Michałów 59460
10 SK Janów Podlaski 58430
11 Storeway Ltd. 57600
12 R. Gorczyca 55790
13 Z. Górski 55630
14 Tersk Stud 52540
15 J. Traka 47970
16 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 46250
17 M. Gromala 43730
18 T. Ashley 43200
19 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
20 Team Hogdala France 36850
21 B. M. Tomaszewski 36170
22 SK Napajedla 35200
23 Dr G. W. Guy 31400
24 Millennium Stud 31330
25 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
26 Rabbah Bloodstock Ltd 29600
27 F. & N. O’Reilly 29200
28 Fortum Michał Romanowski 28650
29 T. de la Heronniere 28500
30 O. Tricot 27240
31 M. Viguie 25450
32 SK Widzów – A. Tyszko 24650
33 S. Mladenovic 23890
34 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
35 T. Sobierajski 21900
36 Lisbunny Bloodstock 21400
37 A. Zieliński 20750
38 A. i R. Zielińscy 20730
39 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
40 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 20130
41 E. Banahan 20000
42 R. Piwko 19810
43 A. Chodowiec 19000
44 J. Foley 18800
45 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 18080
46 Nessa Arabians Sp. z o.o. 18060
47 A. Borroni 18000
48 T. Tarczyński 17000
49 K. Mirpuri 17000
50 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
51 L. Wilson 16700
52 Shadwell Estate Company Ltd 16350
53 J. Ryżkowski 16190
54 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
55 Wrbna Racing 15850
56 S. Plavac 15520
57 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
58 E. Poitevin 14840
59 Smythson 14800
60 R. Berns 14600
61 G. Smith 14350
62 Hollyberry Farm 14000
63 Grange Stud 14000
64 A. Wójtowicz 13600
65 G. Brady 13540
66 D. Mitrovic 13310
67 GR J. Zalewska 13290
68 R. Szpar 13250
69 H. Rousseau 13100
70 W. Krzemiński 13030
71 Expert Host Janusz Romanowski 13000
72 E. Porębna 12760
73 L. Błachut 12200
74 Braz Arabians 12000
75 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11915
76 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
77 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
78 T. & H. Russell 11000
79 Laundry Cottage Stud Farm 11000
80 Athbah Stud 10900
81 A. i G. Forien 10600
82 SK Kozienice 10550
83 W. J. Engel 10500
84 R. J. & S. A. Carter 10200
85 E. de Kerpezdron 10000
86 M. Poland 9800
87 A. Sexton 9720
88 Elia Stud Farm 9300
89 Abdullah Ali Al Saif 9100
90 Godolphin 9000
91 E. Schmid 9000
92 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8850
93 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
94 A. Omen 8400
95 T. Derda 8150
96 Azienda Agricola Gennaro Stimola 8060
97 M. Pehu 8050
98 R. Boland 7700
99 J. Waldron & J. Barton 7700
100 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 7700
101 Günay Equestrian Invest GmbH 7510
102 Oceana Racing 7320
103 E. i K. Laskowscy 7000
104 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
105 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
106 GR N. Kosiński 7000
107 M. Malinowski 7000
108 P. Pasquiou 7000
109 Biddestone Stud Ltd 6850
110 S. Schnakenberg 6840
111 S. Chazel 6800
112 D. Kwiatkowski 6800
113 P. Antenet 6680
114 R. Mroziński 6500
115 H., M., J. i A. Klein 6500
116 R. Z. Zieliński 6500
117 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
118 J. Eng 6190
119 C. J. Gołaszewski 6120
120 T. Rejman 6100
121 J.-P. Colombu 6000
122 Giewont Sp. z o.o. 6000
123 K. & R. Ask 6000
124 R. Sumiła 5780
125 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5700
126 G. & A. Corry 5600
127 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
128 S. Polednia 5490
129 Ch. Jouandou 5330
130 J. Wallace 5300
131 Tally-Ho Stud 5240
132 M. Pokrywka 5230
133 ZG VAG Esch 5200
134 Univerpol Sp. z o.o. 5000
135 K. Bolbro Agerholm 5000
136 K. Zawiliński 5000
137 A. Burke 4600
138 P. Frejlich 4420
139 Gestüt Görlsdorf 4200
140 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
141 V. Timoshenko 4050
142 Mrs O. Harnett 4000
143 H. Poledníková 3720
144 W. Saniewski 3700
145 Flaxman Stables Ireland Ltd 3600
146 Lordship Stud 3600
147 Ł. Fabisiak 3600
148 M. Bober 3600
149 L. Lafitte, H. Barus 3500
150 J. Hanly 3500
151 B. Dąbrowski 3500
152 S. Ringler 3490
153 inż. P. Vrba 3200
154 M. Harms 3150
155 R. Talarek 3120
156 T. Ruciński 3060
157 A. Dziuba 3000
158 Teliver Farm Kft 3000
159 P. Siuta 3000
160 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
161 Irish National Stud 2800
162 G. Kaczmarek 2800
163 Ch. Schriever 2800
164 I. Shenkin 2800
165 Roundhill Stud 2800
166 M. & M. Butler 2800
167 Bearn Arabians 2790
168 EARL Ecurie Feuillet 2790
169 K. Zakolski 2720
170 K. Grudziąż 2700
171 Le Thenney S.A. 2700
172 P. McEnery 2500
173 P. Szmigiel 2450
174 J. Szmyt 2440
175 T. Sieradzki 2440
176 A. Steinhart 2430
177 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
178 J. Pšurný 2400
179 B. Ćwik 2350
180 Mr & Mrs R. Coffey 2120
181 GR K. Tomaszewska 2000
182 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
183 SK Białka 2000
184 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
185 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
186 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
187 M. i S. Wiśniewscy 1900
188 Haras d’Haspel 1800
189 P. Morrison 1800
190 H. Ryan 1800
191 Alfred F. Laskowski 1750
192 EARL Haras du Camp Bernard 1750
193 J. Krauze 1750
194 Agnieszka Wójtowicz 1700
195 M. Konarski 1600
196 M. Kaszubowski 1570
197 Veles Stud 1560
198 S.A.G.L. Seserve 1400
199 SK Jaroszówka 1400
200 Haras du Quesnay 1400
201 Lismacue Mare Syndicate 1400
202 Highclere Stud 1400
203 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1375
204 M. Kurach 1360
205 A. Majchrzak 1250
206 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
207 E. Gilert 1050
208 Haras du Logis Saint Germain 1000
209 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
210 F. Dill 1000
211 K. Liptak 1000
212 P. Šenigla, S. Popelka 1000
213 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
214 Hyde Park Stud 1000
215 P. Tormey 900
216 S. Oakes 900
217 L. Błaszczyk 780
218 Alsadd Stud 750
219 K. Ziemiański 750
220 M. Davison 700
221 O. Sutkiewicz 700
222 D. Wrzosek 700
223 T. Milewski 700
224 G. Sęczek 680
225 M. Szeszuła 610
226 M. Saniewski 610
227 L. Staniszewski 500
228 Wardstown Stud 450
229 O., Y., S. Varin 450
230 P. Despouy 450
231 POE Millennium Stud 450
232 J. Szweycer 350
233 J. Beres 350
234 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
235 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 350
236 R. Sendt 350
237 K. & Mrs Cullen 350
238 T. Nowak 340
239 M. Stelmaszczyk 340
240 J. Szlaszyński 340
241 Y. Sharet 300
242 B. Zuzek 300
243 ZG Wirth/Wagner 250
244 R. Ptach 250
245 W. Puszczewicz 250
246 B. Thiry 0
247 I. Tlustá 0
248 H. Devin 0
249 S. Bujarski 0
250 R. Pajewska-Kwaśny 0
251 W. Wawrzyniak 0
252 inż. J. Kovařik 0
253 Res-Gal Sp. z o.o. 0
254 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
255 M. Sopański 0
256 Haras de la Huderie 0
257 A. i P. Łojcha 0
258 J. & J. Waldron 0
259 I. Korczak 0
260 Cybernetyki Investment S.A. 0
261 B. Dörflinger 0
262 M. Wnorowska 0
263 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
264 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
265 A. Biedrzycki 0
266 M. Kosicki 0
267 Mountarmstrong Stud 0
268 P. i J. Łucki 0
269 A. Loughlin 0
270 J. Głowacki 0
271 D. Mioduszewski 0
272 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
273 P. Drutowski 0
274 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
275 Bloodstock Agency Ltd 0
276 J. Herold 0
277 inż. V. Kozel 0
278 Aunty Ifl 0
279 Haras du Taillis 0
280 G. Dudek 0
281 PPH Parys Sp. z o.o. 0
282 K. Jagielski 0
283 A. Rokicki 0
284 Ballyhane Stud 0
285 G. Łątka 0
286 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
287 HH Aga Khan 0
288 R. Colasanti 0
3185900

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 25-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 175620
2 S. Guła 93800
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 71290
5 Al Khalediah Stables 61940
6 SK Michałów 58100
7 SK Krasne 56430
8 R. Gorczyca 53990
9 Tersk Stud 50900
10 SK Janów Podlaski 48910
11 K. Szumiński 48030
12 Z. Górski 47430
13 SK Iwno 43950
14 M. Gromala 42910
15 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
16 T. Ashley 38200
17 SK Napajedla 35200
18 B. M. Tomaszewski 34770
19 J. Traka 29850
20 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
21 T. de la Heronniere 28500
22 Fortum Michał Romanowski 27950
23 Millennium Stud 27130
24 Team Hogdala France 26850
25 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
26 M. Viguie 25450
27 SK Widzów – A. Tyszko 23250
28 O. Tricot 23000
29 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
30 A. i R. Zielińscy 20730
31 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
32 Dr G. W. Guy 20600
33 A. Zieliński 20300
34 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 20130
35 E. Banahan 20000
36 R. Piwko 19810
37 A. Chodowiec 19000
38 J. Foley 18800
39 F. & N. O’Reilly 18600
40 A. Borroni 18000
41 Storeway Ltd. 17600
42 T. Tarczyński 17000
43 Shadwell Estate Company Ltd 16350
44 J. Ryżkowski 16190
45 Lisbunny Bloodstock 16000
46 Stilvi Compania Financiera S.A. 15900
47 Wrbna Racing 15850
48 K. Mirpuri 15600
49 S. Plavac 15520
50 L. Wilson 14900
51 T. Sobierajski 14900
52 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
53 E. Poitevin 14840
54 Smythson 14800
55 Nessa Arabians Sp. z o.o. 14780
56 R. Berns 14600
57 G. Smith 14350
58 Grange Stud 14000
59 A. Wójtowicz 13600
60 D. Mitrovic 13310
61 GR J. Zalewska 13290
62 R. Szpar 13250
63 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 13080
64 Expert Host Janusz Romanowski 13000
65 E. Porębna 12760
66 L. Błachut 12200
67 Braz Arabians 12000
68 S. Mladenovic 11890
69 Lutetia Arabians S.A.R.L. 11160
70 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
71 Laundry Cottage Stud Farm 11000
72 Athbah Stud 10900
73 W. Krzemiński 10600
74 SK Kozienice 10550
75 W. J. Engel 10500
76 H. Rousseau 10400
77 R. J. & S. A. Carter 10200
78 E. de Kerpezdron 10000
79 G. Brady 9940
80 M. Poland 9800
81 A. Sexton 9720
82 Elia Stud Farm 9300
83 Abdullah Ali Al Saif 9100
84 Godolphin 9000
85 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
86 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8400
87 A. Omen 8400
88 T. Derda 8150
89 M. Pehu 8050
90 T. & H. Russell 8000
91 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
92 S.C.E.A. Haras de Manneville 7900
93 R. Boland 7700
94 Oceana Racing 7320
95 Günay Equestrian Invest GmbH 7260
96 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
97 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
98 Hollyberry Farm 7000
99 M. Malinowski 7000
100 P. Pasquiou 7000
101 Azienda Agricola Gennaro Stimola 7000
102 GR N. Kosiński 7000
103 A. i G. Forien 7000
104 Biddestone Stud Ltd 6850
105 S. Schnakenberg 6840
106 D. Kwiatkowski 6800
107 S. Chazel 6800
108 P. Antenet 6680
109 R. Mroziński 6500
110 R. Z. Zieliński 6500
111 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
112 E. i K. Laskowscy 6300
113 C. J. Gołaszewski 6120
114 T. Rejman 6100
115 Giewont Sp. z o.o. 6000
116 K. & R. Ask 6000
117 H., M., J. i A. Klein 6000
118 R. Sumiła 5780
119 J. Eng 5780
120 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5700
121 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
122 S. Polednia 5490
123 Ch. Jouandou 5330
124 J. Wallace 5300
125 M. Pokrywka 5230
126 ZG VAG Esch 5200
127 Univerpol Sp. z o.o. 5000
128 K. Zawiliński 5000
129 K. Bolbro Agerholm 5000
130 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
131 G. & A. Corry 4900
132 J. Waldron & J. Barton 4900
133 A. Burke 4600
134 Tally-Ho Stud 4540
135 Gestüt Görlsdorf 4200
136 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
137 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
138 V. Timoshenko 4050
139 Mrs O. Harnett 4000
140 P. Frejlich 3740
141 H. Poledníková 3720
142 W. Saniewski 3700
143 M. Bober 3600
144 Ł. Fabisiak 3600
145 Flaxman Stables Ireland Ltd 3600
146 Lordship Stud 3600
147 L. Lafitte, H. Barus 3500
148 B. Dąbrowski 3500
149 J. Hanly 3500
150 inż. P. Vrba 3200
151 M. Harms 3150
152 R. Talarek 3120
153 T. Ruciński 3060
154 Teliver Farm Kft 3000
155 A. Dziuba 3000
156 P. Siuta 3000
157 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
158 Ch. Schriever 2800
159 I. Shenkin 2800
160 G. Kaczmarek 2800
161 M. & M. Butler 2800
162 Roundhill Stud 2800
163 Irish National Stud 2800
164 Bearn Arabians 2790
165 K. Zakolski 2720
166 K. Grudziąż 2700
167 S. Ringler 2590
168 J. Szmyt 2440
169 EARL Ecurie Feuillet 2440
170 T. Sieradzki 2440
171 A. Steinhart 2430
172 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
173 J. Pšurný 2400
174 B. Ćwik 2350
175 Mr & Mrs R. Coffey 2120
176 P. Szmigiel 2100
177 SK Białka 2000
178 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
179 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
180 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 2000
181 GR K. Tomaszewska 2000
182 M. i S. Wiśniewscy 1900
183 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
184 Le Thenney S.A. 1800
185 H. Ryan 1800
186 P. Morrison 1800
187 EARL Haras du Camp Bernard 1750
188 J. Krauze 1750
189 Alfred F. Laskowski 1750
190 M. Konarski 1600
191 M. Kaszubowski 1570
192 Veles Stud 1560
193 S.A.G.L. Seserve 1400
194 Haras du Quesnay 1400
195 Highclere Stud 1400
196 Lismacue Mare Syndicate 1400
197 SK Jaroszówka 1400
198 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1375
199 M. Kurach 1360
200 Agnieszka Wójtowicz 1360
201 A. Majchrzak 1250
202 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
203 E. Gilert 1050
204 Haras du Logis Saint Germain 1000
205 K. Liptak 1000
206 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
207 P. Šenigla, S. Popelka 1000
208 Hyde Park Stud 1000
209 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
210 F. Dill 1000
211 P. McEnery 1000
212 S. Oakes 900
213 L. Błaszczyk 780
214 K. Ziemiański 750
215 Alsadd Stud 750
216 M. Davison 700
217 D. Wrzosek 700
218 T. Milewski 700
219 G. Sęczek 680
220 M. Szeszuła 610
221 M. Saniewski 610
222 L. Staniszewski 500
223 P. Despouy 450
224 POE Millennium Stud 450
225 O., Y., S. Varin 450
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 350
227 J. Szweycer 350
228 R. Sendt 350
229 K. & Mrs Cullen 350
230 J. Beres 350
231 T. Nowak 340
232 J. Szlaszyński 340
233 M. Stelmaszczyk 340
234 B. Zuzek 300
235 Y. Sharet 300
236 W. Puszczewicz 250
237 ZG Wirth/Wagner 250
238 R. Ptach 250
239 inż. J. Kovařik 0
240 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
241 Cybernetyki Investment S.A. 0
242 H. Devin 0
243 W. Wawrzyniak 0
244 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
245 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
246 Haras du Taillis 0
247 Ballyhane Stud 0
248 A. Biedrzycki 0
249 A. Rokicki 0
250 M. Kosicki 0
251 Mountarmstrong Stud 0
252 B. Dörflinger 0
253 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
254 J. Głowacki 0
255 P. i J. Łucki 0
256 R. Colasanti 0
257 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
258 P. Drutowski 0
259 O. Sutkiewicz 0
260 Haras de la Huderie 0
261 M. Sopański 0
262 G. Dudek 0
263 PPH Parys Sp. z o.o. 0
264 K. Jagielski 0
265 B. Thiry 0
266 inż. V. Kozel 0
267 I. Korczak 0
268 G. Łątka 0
269 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
270 R. Pajewska-Kwaśny 0
271 S. Bujarski 0
272 A. i P. Łojcha 0
273 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
274 M. Wnorowska 0
275 D. Mioduszewski 0
276 Aunty Ifl 0
277 J. & J. Waldron 0
278 I. Tlustá 0
279 Res-Gal Sp. z o.o. 0
2668600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 18-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 171330
2 S. Guła 90000
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 71290
5 Al Khalidiah Stables 55140
6 SK Michałów 54260
7 R. Gorczyca 53990
8 Tersk Stud 50900
9 Z. Górski 46090
10 SK Krasne 40550
11 SK Iwno 40200
12 M. Gromala 39300
13 K. Szumiński 39030
14 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 39000
15 SK Janów Podlaski 38210
16 T. Ashley 38200
17 SK Napajedla 35200
18 B. M. Tomaszewski 33370
19 J. Traka 29850
20 M. Channon Bloodstock Ltd 29800
21 T. de la Heronniere 27600
22 Team Hogdala France 26850
23 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
24 M. Viguie 25450
25 SK Widzów – A. Tyszko 23250
26 O. Tricot 23000
27 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
28 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 20640
29 Dr G. W. Guy 20600
30 A. Zieliński 20300
31 Millennium Stud 20130
32 E. Banahan 20000
33 J. Foley 18800
34 F. & N. O’Reilly 18600
35 A. i R. Zielińscy 18580
36 A. Borroni 18000
37 Storeway Ltd. 17600
38 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 17330
39 Fortum Michał Romanowski 16950
40 Lisbunny Bloodstock 16000
41 Wrbna Racing 15850
42 K. Mirpuri 15600
43 L. Wilson 14900
44 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
45 E. Poitevin 14840
46 J. Ryżkowski 14830
47 S. Plavac 14820
48 Smythson 14800
49 R. Berns 14600
50 R. Piwko 14210
51 Grange Stud 14000
52 T. Sobierajski 14000
53 D. Mitrovic 13310
54 Expert Host Janusz Romanowski 13000
55 E. Porębna 12760
56 GR J. Zalewska 12590
57 Braz Arabians 12000
58 S. Mladenovic 11890
59 L. Błachut 11700
60 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
61 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 11080
62 Laundry Cottage Stud Farm 11000
63 R. Szpar 10750
64 W. Krzemiński 10600
65 W. J. Engel 10500
66 H. Rousseau 10400
67 R. J. & S. A. Carter 10200
68 E. de Kerpezdron 10000
69 G. Brady 9940
70 M. Poland 9800
71 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
72 A. Sexton 9720
73 Shadwell Estate Company Ltd 9350
74 Elia Stud Farm 9300
75 SK Kozienice 9240
76 Abdullah Ali Al Saif 9100
77 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
78 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
79 T. Tarczyński 8500
80 A. Omen 8400
81 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 8400
82 T. Derda 8150
83 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
84 T. & H. Russell 8000
85 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7980
86 S.C.E.A. Haras de Manneville 7900
87 R. Boland 7700
88 G. Smith 7350
89 Oceana Racing 7320
90 Günay Equestrian Invest GmbH 7260
91 Azienda Agricola Gennaro Stimola 7000
92 A. i G. Forien 7000
93 P. Pasquiou 7000
94 M. Malinowski 7000
95 Hollyberry Farm 7000
96 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
97 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
98 S. Schnakenberg 6840
99 D. Kwiatkowski 6800
100 A. Wójtowicz 6800
101 S. Chazel 6800
102 P. Antenet 6680
103 R. Z. Zieliński 6500
104 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 6400
105 E. i K. Laskowscy 6300
106 T. Rejman 6100
107 H., M., J. i A. Klein 6000
108 K. & R. Ask 6000
109 Athbah Stud 5900
110 R. Sumiła 5780
111 J. Eng 5780
112 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
113 Ch. Jouandou 5330
114 J. Wallace 5300
115 M. Pokrywka 5230
116 ZG VAG Esch 5200
117 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
118 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
119 G. & A. Corry 4900
120 J. Waldron & J. Barton 4900
121 A. Burke 4600
122 Tally-Ho Stud 4540
123 Giewont Sp. z o.o. 4500
124 S. Polednia 4270
125 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
126 V. Timoshenko 4050
127 Mrs O. Harnett 4000
128 H. Poledníková 3720
129 W. Saniewski 3700
130 Lordship Stud 3600
131 Ł. Fabisiak 3600
132 M. Bober 3600
133 K. Zawiliński 3500
134 B. Dąbrowski 3500
135 L. Lafitte, H. Barus 3500
136 P. Frejlich 3400
137 Biddestone Stud Ltd 3250
138 inż. P. Vrba 3200
139 R. Talarek 3120
140 T. Ruciński 3060
141 A. Dziuba 3000
142 Teliver Farm Kft 3000
143 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
144 G. Kaczmarek 2800
145 I. Shenkin 2800
146 Ch. Schriever 2800
147 Irish National Stud 2800
148 M. & M. Butler 2800
149 Bearn Arabians 2790
150 C. J. Gołaszewski 2720
151 K. Zakolski 2720
152 K. Grudziąż 2700
153 S. Ringler 2590
154 J. Szmyt 2440
155 T. Sieradzki 2440
156 EARL Ecurie Feuillet 2440
157 J. Pšurný 2400
158 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
159 B. Ćwik 2350
160 Mr & Mrs R. Coffey 2120
161 P. Szmigiel 2100
162 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
163 SK Białka 2000
164 P. Siuta 2000
165 A. Steinhart 1930
166 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
167 P. Morrison 1800
168 Le Thenney S.A. 1800
169 EARL Haras du Camp Bernard 1750
170 J. Krauze 1750
171 Alfred F. Laskowski 1750
172 M. Konarski 1600
173 Veles Stud 1560
174 R. Mroziński 1500
175 Haras du Quesnay 1400
176 Gestüt Görlsdorf 1400
177 Roundhill Stud 1400
178 Highclere Stud 1400
179 S.A.G.L. Seserve 1400
180 Agnieszka Wójtowicz 1360
181 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
182 M. Kaszubowski 1220
183 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
184 M. Pehu 1050
185 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
186 Haras du Logis Saint Germain 1000
187 P. McEnery 1000
188 K. Liptak 1000
189 Hyde Park Stud 1000
190 F. Dill 1000
191 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
192 GR K. Tomaszewska 1000
193 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
194 P. Šenigla, S. Popelka 1000
195 S. Oakes 900
196 L. Błaszczyk 780
197 Alsadd Stud 750
198 M. Davison 700
199 J. Hanly 700
200 D. Wrzosek 700
201 T. Milewski 700
202 M. Kurach 680
203 G. Sęczek 680
204 M. Szeszuła 610
205 M. Saniewski 610
206 L. Staniszewski 500
207 K. Ziemiański 500
208 P. Despouy 450
209 O., Y., S. Varin 450
210 M. Harms 350
211 E. Gilert 350
212 J. Beres 350
213 K. & Mrs Cullen 350
214 R. Sendt 350
215 T. Nowak 340
216 J. Szlaszyński 340
217 M. Stelmaszczyk 340
218 B. Zuzek 300
219 Y. Sharet 300
220 W. Puszczewicz 250
221 ZG Wirth/Wagner 250
222 A. Majchrzak 250
223 G. Dudek 0
224 A. Rokicki 0
225 K. Jagielski 0
226 Ballyhane Stud 0
227 B. Dörflinger 0
228 inż. V. Kozel 0
229 Aunty Ifl 0
230 I. Korczak 0
231 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0
232 D. Mioduszewski 0
233 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
234 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
235 J. Szweycer 0
236 Res-Gal Sp. z o.o. 0
237 inż. J. Kovařik 0
238 I. Tlustá 0
239 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
240 B. Thiry 0
241 W. Wawrzyniak 0
242 Cybernetyki Investment S.A. 0
243 H. Devin 0
244 GR N. Kosiński 0
245 Univerpol Sp. z o.o. 0
246 P. i J. Łucki 0
247 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
248 SK Jaroszówka 0
249 R. Colasanti 0
250 O. Sutkiewicz 0
251 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
252 A. Biedrzycki 0
253 M. Kosicki 0
254 Haras de la Huderie 0
255 M. Sopański 0
256 J. Głowacki 0
257 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
258 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
259 P. Drutowski 0
260 R. Pajewska-Kwaśny 0
261 Haras du Taillis 0
262 G. Łątka 0
263 M. i S. Wiśniewscy 0
264 M. Wnorowska 0
265 PPH Parys Sp. z o.o. 0
266 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
2412200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 11-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 160930
2 S. Guła 90000
3 R. Reveillere i V. Teillard 75300
4 SK Moszna 59090
5 R. Gorczyca 53990
6 Al Khalidiah Stables 47800
7 SK Michałów 47460
8 Z. Górski 45410
9 Tersk Stud 39680
10 SK Iwno 39500
11 K. Szumiński 39030
12 T. Ashley 38200
13 SK Krasne 37550
14 SK Janów Podlaski 37360
15 SK Napajedla 35200
16 M. Gromala 33300
17 B. M. Tomaszewski 29770
18 J. Traka 29400
19 T. de la Heronniere 27600
20 Team Hogdala France 26850
21 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 26250
22 S. Jeffroy, AGB Agency 22000
23 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
24 SK Widzów – A. Tyszko 20750
25 Dr G. W. Guy 20600
26 E. Banahan 20000
27 J. Foley 18800
28 M. Viguie 18650
29 F. & N. O’Reilly 18600
30 A. Zieliński 18500
31 A. Borroni 18000
32 Storeway Ltd. 17600
33 Millennium Stud 17330
34 Fortum Michał Romanowski 16950
35 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
36 Wrbna Racing 15850
37 K. Mirpuri 15600
38 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14900
39 E. Poitevin 14840
40 S. Plavac 14820
41 Smythson 14800
42 R. Berns 14600
43 A. i R. Zielińscy 14230
44 R. Piwko 14210
45 O. Tricot 14000
46 L. Wilson 14000
47 T. Sobierajski 14000
48 D. Mitrovic 13310
49 Expert Host Janusz Romanowski 13000
50 E. Porębna 12760
51 GR J. Zalewska 12590
52 J. Ryżkowski 12430
53 Braz Arabians 12000
54 S. Mladenovic 11890
55 L. Błachut 11700
56 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 11100
57 Laundry Cottage Stud Farm 11000
58 R. Szpar 10750
59 W. Krzemiński 10600
60 W. J. Engel 10500
61 H. Rousseau 10400
62 R. J. & S. A. Carter 10200
63 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 10080
64 E. de Kerpezdron 10000
65 G. Brady 9940
66 Lutetia Arabians S.A.R.L. 9800
67 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
68 Shadwell Estate Company Ltd 9350
69 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 9330
70 SK Kozienice 9240
71 A. Sexton 8920
72 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
73 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
74 T. Tarczyński 8500
75 Elia Stud Farm 8400
76 A. Omen 8400
77 Rabbah Bloodstock Ltd 8000
78 T. & H. Russell 8000
79 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
80 Abdullah Ali Al Saif 7700
81 T. Derda 7700
82 Oceana Racing 7320
83 R. Boland 7000
84 A. i G. Forien 7000
85 P. Pasquiou 7000
86 EARL Haras de Nonant le Pin 7000
87 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
88 Hollyberry Farm 7000
89 Lisbunny Bloodstock 7000
90 Grange Stud 7000
91 M. Malinowski 7000
92 G. Smith 7000
93 S. Schnakenberg 6840
94 A. Wójtowicz 6800
95 D. Kwiatkowski 6800
96 S. Chazel 6800
97 P. Antenet 6680
98 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
99 R. Z. Zieliński 6500
100 E. i K. Laskowscy 6300
101 T. Rejman 6100
102 K. & R. Ask 6000
103 H., M., J. i A. Klein 6000
104 Athbah Stud 5900
105 J. Eng 5780
106 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
107 J. Wallace 5300
108 M. Pokrywka 5230
109 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
110 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
111 J. Waldron & J. Barton 4900
112 Tally-Ho Stud 4540
113 Giewont Sp. z o.o. 4500
114 S. Polednia 4270
115 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
116 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 4100
117 V. Timoshenko 4050
118 ZG VAG Esch 4000
119 Mrs O. Harnett 4000
120 H. Poledníková 3720
121 Lordship Stud 3600
122 M. Bober 3600
123 Ł. Fabisiak 3600
124 L. Lafitte, H. Barus 3500
125 K. Zawiliński 3500
126 B. Dąbrowski 3500
127 P. Frejlich 3400
128 Biddestone Stud Ltd 3250
129 inż. P. Vrba 3200
130 R. Talarek 3120
131 T. Ruciński 3060
132 R. Sumiła 3060
133 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
134 Teliver Farm Kft 3000
135 A. Dziuba 3000
136 Irish National Stud 2800
137 Ch. Schriever 2800
138 M. & M. Butler 2800
139 G. Kaczmarek 2800
140 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
141 M. Poland 2800
142 Bearn Arabians 2790
143 C. J. Gołaszewski 2720
144 K. Grudziąż 2700
145 Ch. Jouandou 2530
146 T. Sieradzki 2440
147 EARL Ecurie Feuillet 2440
148 J. Szmyt 2440
149 J. Pšurný 2400
150 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
151 Mr & Mrs R. Coffey 2120
152 G. & A. Corry 2100
153 P. Szmigiel 2100
154 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
155 SK Białka 2000
156 P. Siuta 2000
157 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
158 B. Ćwik 1850
159 Le Thenney S.A. 1800
160 P. Morrison 1800
161 J. Krauze 1750
162 Alfred F. Laskowski 1750
163 EARL Haras du Camp Bernard 1750
164 M. Konarski 1600
165 S. Ringler 1590
166 Veles Stud 1560
167 R. Mroziński 1500
168 Gestüt Görlsdorf 1400
169 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
170 I. Shenkin 1400
171 S.A.G.L. Seserve 1400
172 Haras du Quesnay 1400
173 Roundhill Stud 1400
174 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
175 Agnieszka Wójtowicz 1360
176 A. Steinhart 1250
177 M. Kaszubowski 1220
178 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
179 M. Pehu 1050
180 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
181 K. Liptak 1000
182 F. Dill 1000
183 A. Burke 1000
184 P. McEnery 1000
185 GR K. Tomaszewska 1000
186 P. Šenigla, S. Popelka 1000
187 Hyde Park Stud 1000
188 Haras du Logis Saint Germain 1000
189 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
190 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
191 W. Saniewski 900
192 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
193 S. Oakes 900
194 L. Błaszczyk 780
195 Alsadd Stud 750
196 J. Hanly 700
197 M. Davison 700
198 T. Milewski 700
199 D. Wrzosek 700
200 M. Kurach 680
201 G. Sęczek 680
202 M. Szeszuła 610
203 M. Saniewski 610
204 L. Staniszewski 500
205 K. Ziemiański 500
206 O., Y., S. Varin 450
207 P. Despouy 450
208 E. Gilert 350
209 M. Harms 350
210 J. Beres 350
211 K. & Mrs Cullen 350
212 R. Sendt 350
213 J. Szlaszyński 340
214 M. Stelmaszczyk 340
215 Y. Sharet 300
216 B. Zuzek 300
217 W. Puszczewicz 250
218 A. Majchrzak 250
219 ZG Wirth/Wagner 250
220 Haras du Taillis 0
221 O. Sutkiewicz 0
222 R. Pajewska-Kwaśny 0
223 Univerpol Sp. z o.o. 0
224 SK Jaroszówka 0
225 R. Colasanti 0
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
227 Haras de la Huderie 0
228 M. Sopański 0
229 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
230 W. Wawrzyniak 0
231 H. Devin 0
232 G. Łątka 0
233 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
234 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
235 PPH Parys Sp. z o.o. 0
236 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
237 A. Biedrzycki 0
238 Cybernetyki Investment S.A. 0
239 M. Kosicki 0
240 A. Rokicki 0
241 Ballyhane Stud 0
242 Aunty Ifl 0
243 J. Głowacki 0
244 I. Tlustá 0
245 Highclere Stud 0
246 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
247 P. Drutowski 0
248 inż. J. Kovařik 0
249 G. Dudek 0
250 Res-Gal Sp. z o.o. 0
251 K. Jagielski 0
252 J. Szweycer 0
253 B. Thiry 0
254 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
255 I. Korczak 0
256 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0
257 inż. V. Kozel 0
258 GR N. Kosiński 0
259 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
260 B. Dörflinger 0
261 D. Mioduszewski 0
262 M. i S. Wiśniewscy 0
2195900

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 04-06-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 90490
2 SK Michałów 45460
3 R. Gorczyca 44440
4 R. Reveillere i V. Teillard 42300
5 SK Moszna 38480
6 K. Szumiński 35030
7 SK Krasne 30620
8 Tersk Stud 30000
9 Z. Górski 28110
10 Al Khalidiah Stables 27800
11 Team Hogdala France 25200
12 T. Ashley 25000
13 M. Gromala 24950
14 SK Iwno 22960
15 SK Janów Podlaski 22920
16 J. Traka 22400
17 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
18 SK Widzów – A. Tyszko 20750
19 E. Banahan 20000
20 B. M. Tomaszewski 18770
21 T. de la Heronniere 18600
22 Storeway Ltd. 17600
23 Fortum Michał Romanowski 16950
24 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
25 K. Mirpuri 14900
26 E. Poitevin 14840
27 A. Zieliński 14200
28 Millennium Stud 14030
29 L. Wilson 14000
30 F. & N. O’Reilly 14000
31 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
32 O. Tricot 14000
33 R. Piwko 12990
34 Dr G. W. Guy 12600
35 GR J. Zalewska 12590
36 A. i R. Zielińscy 12430
37 J. Ryżkowski 11930
38 S. Plavac 11920
39 R. Berns 11800
40 L. Błachut 11700
41 M. Viguie 10850
42 J. Foley 10800
43 W. Krzemiński 10600
44 H. Rousseau 10400
45 S. Guła 10000
46 E. de Kerpezdron 10000
47 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
48 E. Porębna 9760
49 R. Szpar 9500
50 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 9330
51 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
52 Laundry Cottage Stud Farm 9000
53 A. Sexton 8920
54 Shadwell Estate Company Ltd 8900
55 Stilvi Compania Financiera S.A. 8900
56 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
57 G. Brady 8540
58 T. Tarczyński 8500
59 Elia Stud Farm 8400
60 A. Omen 8400
61 R. J. & S. A. Carter 8400
62 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
63 SK Kozienice 8020
64 A. Borroni 8000
65 T. & H. Russell 8000
66 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
67 T. Derda 7700
68 Abdullah Ali Al Saif 7700
69 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
70 Oceana Racing 7320
71 Wrbna Racing 7050
72 P. Pasquiou 7000
73 A. i G. Forien 7000
74 T. Sobierajski 7000
75 Lisbunny Bloodstock 7000
76 R. Boland 7000
77 Grange Stud 7000
78 G. Smith 7000
79 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 7000
80 S. Chazel 6800
81 D. Kwiatkowski 6800
82 A. Wójtowicz 6800
83 D. Mitrovic 6710
84 P. Antenet 6680
85 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
86 R. Z. Zieliński 6500
87 T. Rejman 6100
88 Braz Arabians 6000
89 K. & R. Ask 6000
90 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
91 J. Wallace 5300
92 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 5000
93 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
94 M. Pokrywka 4880
95 Smythson 4800
96 Giewont Sp. z o.o. 4500
97 J. Eng 4420
98 S. Polednia 4270
99 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
100 Hollyberry Farm 4200
101 ZG VAG Esch 4000
102 Mrs O. Harnett 4000
103 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
104 Athbah Stud 3900
105 S. Schnakenberg 3720
106 H. Poledníková 3720
107 V. Timoshenko 3600
108 Lordship Stud 3600
109 W. J. Engel 3500
110 E. i K. Laskowscy 3500
111 B. Dąbrowski 3500
112 L. Lafitte, H. Barus 3500
113 K. Zawiliński 3500
114 Biddestone Stud Ltd 3250
115 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
116 SK Napajedla 3200
117 inż. P. Vrba 3200
118 Tally-Ho Stud 3140
119 R. Talarek 3120
120 R. Sumiła 3060
121 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
122 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
123 Expert Host Janusz Romanowski 3000
124 Ł. Fabisiak 3000
125 S. Mladenovic 2890
126 M. Poland 2800
127 Irish National Stud 2800
128 M. & M. Butler 2800
129 Ch. Schriever 2800
130 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
131 Bearn Arabians 2790
132 C. J. Gołaszewski 2720
133 T. Ruciński 2720
134 P. Frejlich 2720
135 Ch. Jouandou 2530
136 M. Bober 2450
137 J. Szmyt 2440
138 T. Sieradzki 2440
139 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
140 Mr & Mrs R. Coffey 2120
141 G. & A. Corry 2100
142 P. Szmigiel 2100
143 J. Waldron & J. Barton 2100
144 M. Malinowski 2000
145 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
146 P. Siuta 2000
147 SK Białka 2000
148 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
149 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
150 B. Ćwik 1850
151 P. Morrison 1800
152 Le Thenney S.A. 1800
153 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
154 Alfred F. Laskowski 1750
155 EARL Haras du Camp Bernard 1750
156 S. Ringler 1590
157 R. Mroziński 1500
158 S.A.G.L. Seserve 1400
159 Gestüt Görlsdorf 1400
160 I. Shenkin 1400
161 Haras du Quesnay 1400
162 Roundhill Stud 1400
163 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
164 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
165 M. Kaszubowski 1220
166 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
167 M. Pehu 1050
168 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
169 GR K. Tomaszewska 1000
170 F. Dill 1000
171 Hyde Park Stud 1000
172 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
173 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
174 H., M., J. i A. Klein 1000
175 A. Burke 1000
176 K. Liptak 1000
177 S. Oakes 900
178 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
179 W. Saniewski 900
180 G. Kaczmarek 800
181 L. Błaszczyk 780
182 Alsadd Stud 750
183 M. Davison 700
184 T. Milewski 700
185 J. Hanly 700
186 G. Sęczek 680
187 M. Kurach 680
188 EARL Ecurie Feuillet 610
189 M. Szeszuła 610
190 K. Ziemiański 500
191 L. Staniszewski 500
192 P. Despouy 450
193 O., Y., S. Varin 450
194 K. & Mrs Cullen 350
195 E. Gilert 350
196 R. Sendt 350
197 J. Beres 350
198 J. Krauze 350
199 D. Wrzosek 350
200 M. Stelmaszczyk 340
201 B. Zuzek 300
202 K. Grudziąż 300
203 A. Majchrzak 250
204 ZG Wirth/Wagner 250
205 W. Puszczewicz 250
206 A. Steinhart 250
207 W. Wawrzyniak 0
208 A. Biedrzycki 0
209 Highclere Stud 0
210 M. Kosicki 0
211 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
212 I. Tlustá 0
213 Cybernetyki Investment S.A. 0
214 Haras du Taillis 0
215 M. i S. Wiśniewscy 0
216 J. Głowacki 0
217 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
218 P. McEnery 0
219 B. Dörflinger 0
220 I. Korczak 0
221 Univerpol Sp. z o.o. 0
222 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
223 P. Drutowski 0
224 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
225 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
226 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
227 R. Colasanti 0
228 M. Konarski 0
229 Haras de la Huderie 0
230 G. Dudek 0
231 A. Rokicki 0
232 K. Jagielski 0
233 Ballyhane Stud 0
234 J. Szweycer 0
235 M. Sopański 0
236 inż. J. Kovařik 0
237 R. Pajewska-Kwaśny 0
238 G. Łątka 0
239 A. Dziuba 0
240 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
241 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
242 Aunty Ifl 0
243 GR N. Kosiński 0
244 B. Thiry 0
245 H. Devin 0
246 D. Mioduszewski 0
247 O. Sutkiewicz 0
1561200

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 86220
2 R. Gorczyca 44440
3 R. Reveillere i V. Teillard 42300
4 SK Moszna 38480
5 K. Szumiński 35030
6 SK Michałów 31460
7 Tersk Stud 30000
8 Z. Górski 28110
9 Al Khalidiah Stables 27800
10 SK Krasne 27570
11 Team Hogdala France 25200
12 T. Ashley 25000
13 M. Gromala 24950
14 SK Iwno 22960
15 SK Janów Podlaski 22920
16 J. Traka 22400
17 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
18 SK Widzów – A. Tyszko 20750
19 E. Banahan 20000
20 B. M. Tomaszewski 18770
21 T. de la Heronniere 18600
22 Storeway Ltd. 17600
23 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
24 K. Mirpuri 14900
25 E. Poitevin 14840
26 A. Zieliński 14200
27 Millennium Stud 14030
28 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
29 L. Wilson 14000
30 O. Tricot 14000
31 F. & N. O’Reilly 14000
32 Fortum Michał Romanowski 12730
33 Dr G. W. Guy 12600
34 GR J. Zalewska 12590
35 A. i R. Zielińscy 12430
36 J. Ryżkowski 11930
37 S. Plavac 11920
38 R. Berns 11800
39 L. Błachut 11700
40 M. Viguie 10850
41 J. Foley 10800
42 W. Krzemiński 10600
43 H. Rousseau 10400
44 E. de Kerpezdron 10000
45 S. Guła 10000
46 R. Piwko 9940
47 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
48 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
49 Laundry Cottage Stud Farm 9000
50 Shadwell Estate Company Ltd 8900
51 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
52 G. Brady 8540
53 R. J. & S. A. Carter 8400
54 A. Omen 8400
55 Elia Stud Farm 8400
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
57 SK Kozienice 8020
58 T. & H. Russell 8000
59 A. Borroni 8000
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 Abdullah Ali Al Saif 7700
62 T. Derda 7700
63 A. Sexton 7700
64 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
65 Oceana Racing 7320
66 Grange Stud 7000
67 A. i G. Forien 7000
68 P. Pasquiou 7000
69 R. Boland 7000
70 T. Sobierajski 7000
71 G. Smith 7000
72 Lisbunny Bloodstock 7000
73 A. Wójtowicz 6800
74 S. Chazel 6800
75 D. Kwiatkowski 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 P. Antenet 6680
78 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
79 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
80 T. Tarczyński 6500
81 R. Szpar 6500
82 Wrbna Racing 6440
83 T. Rejman 6100
84 K. & R. Ask 6000
85 Braz Arabians 6000
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 J. Wallace 5300
88 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
89 M. Pokrywka 4880
90 Smythson 4800
91 J. Eng 4420
92 Hollyberry Farm 4200
93 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
94 Mrs O. Harnett 4000
95 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
96 ZG VAG Esch 4000
97 Athbah Stud 3900
98 S. Schnakenberg 3720
99 H. Poledníková 3720
100 V. Timoshenko 3600
101 Lordship Stud 3600
102 L. Lafitte, H. Barus 3500
103 W. J. Engel 3500
104 E. i K. Laskowscy 3500
105 Biddestone Stud Ltd 3250
106 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
107 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
108 SK Napajedla 3200
109 inż. P. Vrba 3200
110 Tally-Ho Stud 3140
111 R. Talarek 3120
112 R. Sumiła 3060
113 Expert Host Janusz Romanowski 3000
114 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
115 Ł. Fabisiak 3000
116 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
117 Irish National Stud 2800
118 Ch. Schriever 2800
119 M. Poland 2800
120 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
121 M. & M. Butler 2800
122 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
123 Bearn Arabians 2790
124 C. J. Gołaszewski 2720
125 P. Frejlich 2720
126 T. Ruciński 2720
127 Ch. Jouandou 2530
128 Giewont Sp. z o.o. 2500
129 M. Bober 2450
130 S. Polednia 2440
131 J. Szmyt 2440
132 T. Sieradzki 2440
133 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
134 S. Mladenovic 2280
135 Mr & Mrs R. Coffey 2120
136 P. Szmigiel 2100
137 G. & A. Corry 2100
138 J. Waldron & J. Barton 2100
139 P. Siuta 2000
140 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
141 B. Dąbrowski 2000
142 SK Białka 2000
143 M. Malinowski 2000
144 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
145 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
146 B. Ćwik 1850
147 P. Morrison 1800
148 Le Thenney S.A. 1800
149 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
150 EARL Haras du Camp Bernard 1750
151 S. Ringler 1590
152 R. Mroziński 1500
153 R. Z. Zieliński 1500
154 K. Zawiliński 1500
155 Haras du Quesnay 1400
156 Roundhill Stud 1400
157 Gestüt Görlsdorf 1400
158 S.A.G.L. Seserve 1400
159 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
160 I. Shenkin 1400
161 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
162 E. Porębna 1220
163 M. Kaszubowski 1220
164 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
165 M. Pehu 1050
166 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
167 F. Dill 1000
168 H., M., J. i A. Klein 1000
169 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
170 A. Burke 1000
171 Hyde Park Stud 1000
172 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
173 K. Liptak 1000
174 W. Saniewski 900
175 S. Oakes 900
176 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
177 G. Kaczmarek 800
178 L. Błaszczyk 780
179 Alsadd Stud 750
180 Alfred F. Laskowski 750
181 J. Hanly 700
182 M. Davison 700
183 T. Milewski 700
184 G. Sęczek 680
185 M. Kurach 680
186 EARL Ecurie Feuillet 610
187 M. Szeszuła 610
188 K. Ziemiański 500
189 L. Staniszewski 500
190 O., Y., S. Varin 450
191 P. Despouy 450
192 E. Gilert 350
193 K. & Mrs Cullen 350
194 D. Wrzosek 350
195 J. Krauze 350
196 R. Sendt 350
197 J. Beres 350
198 M. Stelmaszczyk 340
199 K. Grudziąż 300
200 B. Zuzek 300
201 A. Steinhart 250
202 W. Puszczewicz 250
203 ZG Wirth/Wagner 250
204 A. Majchrzak 250
205 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
206 G. Łątka 0
207 M. Sopański 0
208 Haras de la Huderie 0
209 M. Konarski 0
210 R. Colasanti 0
211 A. Dziuba 0
212 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
213 Univerpol Sp. z o.o. 0
214 Aunty Ifl 0
215 R. Pajewska-Kwaśny 0
216 inż. J. Kovařik 0
217 J. Szweycer 0
218 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
219 I. Korczak 0
220 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
221 W. Wawrzyniak 0
222 B. Dörflinger 0
223 H. Devin 0
224 P. McEnery 0
225 M. i S. Wiśniewscy 0
226 Haras du Taillis 0
227 A. Biedrzycki 0
228 O. Sutkiewicz 0
229 M. Kosicki 0
230 GR N. Kosiński 0
231 J. Głowacki 0
232 Highclere Stud 0
233 I. Tlustá 0
234 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
235 P. Drutowski 0
236 Cybernetyki Investment S.A. 0
237 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
238 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
239 G. Dudek 0
240 K. Jagielski 0
241 A. Rokicki 0
242 Ballyhane Stud 0
243 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
244 D. Mioduszewski 0
1484600

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej