Handikap generalny na dzień 15.10.2018

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

1. og. Magnetic 81,5
2. og. Umberto Caro 79,5
3. og. Nikus 78,5
4. wał. Dominique 78
5. og. Kokshe 78
6. kl. Height of Beauty 77,5
7. kl. Incepcja 77,5
8. og. Omer 77
9. kl. Kohinoor Diamond 74,5
10. wał. Tribunal 74,5
11. wał. Hot Wing 74
12. og. Jules’s Dream 74
13. og. Design 74
14. wał. Spasski 73
15. og. Blue Connoisseur 72,5
16. wał. Bromsky 72,5
17. og. Easy Go 72
18. og. Bronislav 72
19. kl. Circle Centuria 71,5
20. wał. Baahy 71,5
21. og. Dacosse 71,5
22. og. Bellerofont 71
23. kl. Magical Path 71
24. og. Invincible Gunner 71
25. og. Hipster 71
26. kl. Irga 71
27. og. Kaszi 71
28. kl. Showmeyourheaven 70,5
29. wał. Gared 70,5
30. og. Shalkar 70
31. kl. Tagra 70
32. og. Dystans 70
33. og. Indigo Ocean 69,5
34. kl. Rustique 69,5
35. kl. Pipasol 69,5
36. wał. Just Gold 69
37. og. Lion Cut 69
38. og. Percy 69
39. og. Party Animal 69
40. og. Captain Aragorn 68,5
41. kl. Sweet As Sugar 68,5
42. og. Thorn 68,5
43. kl. Dazeekha 68,5
44. kl. Fabulous Angel 68
45. wał. Calmir 68
46. kl. Kranti 68
47. kl. Theskyisnolimit 68
48. kl. Essea 67,5
49. og. Subiectum 67,5
50. kl. Zarra 67
51. wał. Nider 67
52. wał. Nechius 67
53. kl. Time of Glory 66,5
54. og. Sumidero 66,5
55. og. Novitor 66,5
56. og. Lafayett 66,5
57. og. Freddyisready 66
58. kl. Urugwajka 66
59. kl. Black Beauty 65,5
60. wał. Dabadiyan 65,5
61. kl. Tankredi 65
62. wał. Danot 65
63. og. Mourtajez 64,5
64. wał. Incognito 64,5
65. wał. Zryw 64,5
66. wał. Tebinio 64,5
67. kl. Stella 64
68. wał. Tudemon 64
69. og. Kazal 63,5
70. kl. Ukraina 62,5
71. og. Eluzzam 62,5
72. kl. Augusta 62,5
73. kl. Dunayka 62
74. og. Suwenir 62
75. kl. Akiria 62
76. og. Felix 62
77. og. Karim 61,5
78. kl. Story of My Life 61,5
79. og. Nitrolak 61
80. kl. Guarda 61
81. kl. Kolada 61
82. kl. Javorka 60,5
83. og. Butch 60,5
84. kl. Ugoda 60
85. og. Naf 59,5
86. og. Jam Babinicz 59,5
87. wał. Lascadell 59
88. og. Big Red 58
89. wał. Koniak 58
90. wał. Nolan of Budysin 58
91. kl. Full Of Promise 57,5
92. og. Komandor 57,5
93. og. Sopran Tamo 57
94. kl. Tyberia 57
95. kl. Intifada 57
96. og. Peregrino 56,5
97. wał. Rakisz 56,5
98. kl. Targa 56,5
99. og. Maur 56
100. kl. Symetria 56
101. kl. Speedy Szumawa 56
102. kl. Królowa Bona 55,5
103. kl. Banja Luka 55,5
104. kl. Milionerka 55
105. wał. Monte Luppo 55
106. og. Dakard 54,5
107. og. Dekret 54
108. kl. Tuogh Szumawa 54
109. og. Zew 54
110. og. Nico 53
111. kl. Syberia 52,5
112. kl. Tessa 52
113. kl. Dawony 52
114. og. Gibraltar 52
115. wał. Agatek 51,5
116. kl. Isuzu 51
117. wał. Vabank 50
118. kl. Fuengirola 50
119. kl. Turnera 49,5
120. wał. Jansen 49
121. kl. Amoreena 48
122. og. Dunay Great 48
123. og. Unkas 47,5
124. wał. Daydreamer 45
125. og. Rex 44
126. kl. Insignia 43
127. og. Secret of Szumawa 43
128. og. Issachar 42
129. kl. Razyana 40
130. og. Ekwador 39
131. kl. Nebra 38,5
132. kl. Rapido 36,5
133. og. Dangar 30

3-letnie

1. og. Fabulous Las Vegas 83
2. og. Xawery 80,5
3. kl. Rain and Sun 80
4. kl. Santa Klara 78,5
5. og. Medrock 78
6. og. Cape Ducato 77,5
7. og. Fox Trot Galeste 77
8. kl. Akademia 76
9. kl. Jam Julietta 75,5
10. og. Dominer 75,5
11. og. Silver Bee 75
12. og. Sea The Sky 75
13. og. Harlem 74,5
14. kl. Ines d’Ecosse 74
15. kl. Time of Dream 74
16. og. Polski Lord 73
17. og. Dakar 72,5
18. og. Exciter 72,5
19. kl. Alfea 72
20. og. Rakija 71,5
21. og. Gardemarin 71,5
22. wał. Lord Speaker 71,5
23. kl. Jalapena 71
24. og. Da Milano 71
25. og. Valley Pride 71
26. kl. Vilnele 70,5
27. og. Dark King 70,5
28. og. Fortel Zagłoby 70,5
29. kl. Fighterka 70
30. og. Parys 70
31. og. Tebidoro 69,5
32. og. Mosanto 69,5
33. og. Atman 69
34. og. Pilecki 69
35. og. Fruit Night 69
36. kl. Trojka 68,5
37. og. King Arcibal 68,5
38. og. Dilong 68
39. kl. Ame Sublime 68
40. og. Varese 67,5
41. kl. Tiamina 67,5
42. kl. Mazovia Queen 67,5
43. og. Turion 67
44. kl. Królowa Ecosse 67
45. og. Istambuł 66,5
46. og. Lord of Hearts 66
47. kl. Saldana 66
48. og. The Auld Hoose 65
49. kl. Deklaracja 65
50. wał. Clouds Blue 64,5
51. kl. Indira 64,5
52. og. Kanclerz 64,5
53. og. Tahir 64,5
54. og. Sweet City 64
55. wał. Dowhatisay 64
56. kl. Angara 64
57. kl. Zaya 63,5
58. kl. Fortune Teller 63,5
59. og. French Flair 63,5
60. kl. Kenyatta 63,5
61. og. Diego 63
62. og. Salinger 63
63. og. Lanaphor 63
64. kl. Ragane 62,5
65. og. Montero 62,5
66. kl. Wild Lily 62,5
67. og. Classical Intikhab 62
68. og. Sileroy 62
69. og. Fleshmob 62
70. kl. Masai Princess 62
71. kl. Pianissima 61,5
72. kl. Miss Kossakówna 61,5
73. og. Król Dżungli 61,5
74. wał. Bailando 61
75. kl. Fastwayout 61
76. kl. Twoteatoroomtwotwo 60,5
77. kl. Izis 60
78. kl. Tartaria 60
79. og. Dargo 60
80. og. Sorbet 59,5
81. wał. Tanatos 59,5
82. kl. Jam Romana 59
83. kl. Sini 59
84. og. Heroiczny 59
85. og. Nebo 58,5
86. kl. Trenta 58
87. kl. Iwillbefamous 58
88. og. Sygryd 57,5
89. kl. Celtic Song 57
90. kl. Evlampia 57
91. og. Magister 57
92. kl. Zawieja 56,5
93. og. Altissimo 56,5
94. kl. Relandi 56,5
95. kl. Sinfonia Varsovia 56,5
96. og. Silver de Cerisy 56
97. kl. Jelly 56
98. og. Proton 56
99. og. Sorreno 55,5
100. kl. Elusive Star 55,5
101. og. Bergen 55,5
102. kl. Biancavilla 55
103. og. Jarl 55
104. kl. Chaldera 55
105. og. Sen o Warszawie 55
106. og. San Escobar 54
107. kl. Stefanka 54
108. kl. Step To Hope 54
109. og. Moon 53,5
110. kl. Dance With Molly 53,5
111. og. Calgary 53
112. kl. Mokka 53
113. og. Temudżyn 52,5
114. og. Octobermen 52,5
115. kl. Księżna Anna 52
116. og. Moon Star 51,5
117. og. Naos 51,5
118. kl. Afina Pallada 51,5
119. kl. Tanaita 51
120. kl. Vologda 50
121. kl. Synastria 49,5
122. kl. Semla 49,5
123. og. Grimm 49
124. kl. Uzza 49
125. kl. Saragossa 48,5
126. kl. True Miracle 48
127. kl. Taneda 47,5
128. kl. Nuweliya 47
129. kl. Spectra Deelites 47
130. kl. Chibichibi 45,5
131. og. Leading Champion 45,5
132. kl. Jullieta 44
133. kl. Muza Degasa 43,5
134. og. Krystian 43
135. kl. Miss Mazovia 43
136. kl. Nibella 42,5
137. og. Triglav 42
138. kl. Burruchaga 41
139. og. Juganis 41
140. kl. Sicaria 41
141. og. Wall Street 40
142. kl. Armina 39
143. kl. Koblencja 36
144. og. Dorrado 32
145. og. Jasminum 31
146. og. June Night 30
147. og. Matchmaker 27
148. og. Komandos 22
149. og. Honeymoon 10
150. kl. Himalaya 0

 

Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

1. og. Shadwan Al Khalediah 79,5
2. wał. Burkan Al Khalediah 78,5
3. og. Bandolero 78
4. kl. Arwa 78
5. kl. Shannon Queen 77,5
6. kl. Shahad Athbah 76
7. og. Salam Al Khalediah 74,5
8. wał. Ouzbeks du Panjshir 72
9. wał. Zahaab 71
10. og. Bariq Dazzelour 71
11. wał. Inextremo 70
12. og. Arash 70
13. og. Ussam de Carrere 69
14. kl. Jafeel Athbah 68,5
15. og. Salman Al Khalediah 68
16. og. Esid In Zamour 67,5
17. og. Chill Force 67
18. og. Adash 66,5
19. og. Sunny Amber KRF 66,5
20. og. Matar 66
21. og. Magoun 65
22. og. Guerro 64,5
23. kl. Echaruna 64
24. wał. Wierzbin 64
25. kl. Shehana Al Khalediah 63
26. og. Wadi Kahil 62,5
27. kl. Dirhem 62,5
28. og. Etorio 62,5
29. og. Rajwan Al Khalediah 62,5
30. wał. Wunderfitz von Südbaden 62
31. og. Euro Dahess MNM 62
32. kl. Miss Dahess MNM 61,5
33. wał. Dar Duni 61
34. og. Wasilew 61
35. kl. Lady Dahess MNM 61
36. og. Addis 60
37. og. Sakmagon Tersk 59,5
38. og. Newjork 55,5
39. wał. Adding 52,5
40. og. Empresso 50,5
41. wał. Narcyz 50,5
42. og. Marsat 49,5
43. kl. Haneczka 43
44. kl. Sabra 15

4-letnie

1. og. Fazza Al Khalediah 92,5
2. og. Severus 79
3. og. Rammas Al Khalediah 77
4. kl. General Lady 76,5
5. kl. Sweet Dream 76,5
6. og. Saudi Al Khalediah 76
7. kl. Top Medina 76
8. kl. Nesma Al Mels 76
9. og. Dhafar Al Khalediah 75,5
10. og. Lazom Al Khalediah 75
11. og. Celebryta 73,5
12. kl. Anood Al Khalediah 73,5
13. og. Mohacz 73
14. kl. Ajiba Al Mels 72
15. kl. Almiza 71
16. og. Cocolino 69,5
17. og. Purhib 69
18. og. Aktyw 69
19. kl. Sekretarka 69
20. kl. Sheblat Al Khalediah 68
21. kl. Super Star 68
22. kl. Basalah Al Khalediah 67,5
23. og. Velt Tersk 67,5
24. og. Wilton 67,5
25. og. VAG El Condor 67
26. og. Vrom Kossack 67
27. kl. Brasilia 66,5
28. kl. Amifa 66
29. og. Pio 65
30. kl. Mina Maia 65
31. kl. Pinki Pay 65
32. og. Monther Al Khalediah 64,5
33. kl. Rayanah Aljasra 64
34. og. Grand Amour 63,5
35. og. Sidal 63,5
36. kl. Lolita Fata 63
37. kl. Severina 61,5
38. og. Tornado 61
39. og. Belldon 60,5
40. kl. Wenus GI 60,5
41. kl. Echa Wadi 60
42. og. Vetrogon Tersk 60
43. og. Albar 59,5
44. og. Letus JR 59
45. og. Prospero 59
46. kl. Himera JR 58,5
47. kl. Valgalla Tersk 58
48. kl. Makayla 57,5
49. kl. Pesaria 57
50. kl. Najat von Südbaden 56,5
51. og. El Noster 56
52. kl. Bint Mari 55,5
53. kl. Złotna 55
54. og. Hadir 54
55. og. Midas JR 52,5
56. og. Fokstrot 52,5
57. og. Foreman 50,5
58. og. Protektor 50,5
59. kl. Sonella JR 49,5
60. kl. Malala 49
61. og. Emerald 49
62. kl. Eryka JR 48
63. og. Ilay Fleur de Lys 45,5
64. og. Cerus BS 45
65. og. Lorens 45
66. kl. Eowin de Vallois 44
67. kl. Arga BS 43
68. og. Elgrom 43
69. wał. Ermader 42
70. wał. Centor 38
71. kl. Al-Marada 36,5
72. kl. Al-Marala 34,5
73. kl. Mariel 20

 

Handikaper
Krzysztof Wolski

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Al Khalediah Stables 20 11 3 2 2 7 45 239180
2 SK Janów Podlaski 16 11 14 11 19 54 125 260250
3 M. Gromala 14 6 6 8 8 15 57 206530
4 SK Michałów 9 8 8 12 14 78 129 98725
5 Z. Górski 8 9 9 11 4 30 71 149150
6 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 7 6 6 4 6 15 44 96170
7 Tersk Stud 6 5 5 8 6 19 49 79550
8 Fortum Michał Romanowski 4 4 6 0 3 3 20 47280
9 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 4 3 4 10 27 61395
10 Lutetia Arabians S.A.R.L. 4 0 4 3 1 5 17 38270
11 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 4 0 0 0 0 0 4 77000
12 T. Tarczyński 3 6 3 4 1 4 21 38580
13 S.A.R.L. Mezagri 3 3 3 2 0 1 12 36360
14 M. Viguie 3 3 2 1 1 2 12 53750
15 K. & R. Ask 3 0 1 0 0 1 5 23200
16 S. Chazel 3 0 0 0 0 1 4 51800
17 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 2 3 4 2 1 4 16 22560
18 Athbah Stud 2 3 2 2 1 2 12 47390
19 L. Błachut 2 2 3 2 2 3 14 23835
20 A. Wójtowicz 2 1 3 1 0 5 12 21640
21 R. Z. Zieliński 2 1 1 1 0 0 5 19380
22 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 2 1 1 0 1 1 6 19280
23 K. Bolbro Agerholm 2 1 0 0 1 0 4 17330
24 H., M., J. i A. Klein 2 0 1 1 1 0 5 11100
25 J. Głowacki 2 0 1 0 1 4 8 18740
26 The Kossack Stud B.V. 2 0 0 1 1 1 5 12850
27 Braz Arabians 2 0 0 0 0 2 4 12000
28 J. Ryżkowski 1 6 3 5 6 25 46 26030
29 R. Szpar 1 3 3 6 6 15 34 22435
30 P. Frejlich 1 3 1 3 2 3 13 21190
31 C. J. Gołaszewski 1 3 1 2 0 4 11 18140
32 K. Zawiliński 1 2 3 0 0 0 6 13500
33 R. Sumiła 1 2 2 2 2 4 13 20450
34 M. Kurach 1 2 1 2 2 6 14 15220
35 S. Schnakenberg 1 2 1 1 0 0 5 14840
36 C. Dell’Ova 1 2 1 0 1 1 6 10110
37 P. Siuta 1 2 0 2 0 0 5 12000
38 J. Eng 1 1 5 0 6 3 16 23140
39 P. Antenet 1 1 3 2 0 0 7 19360
40 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 1 2 0 4 4 12 12700
41 B. Ćwik 1 1 1 2 1 0 6 9285
42 Bearn Arabians 1 1 1 1 2 0 6 13180
43 R. Mroziński 1 1 1 1 0 0 4 8500
44 M. Malinowski 1 1 0 1 0 2 5 9400
45 B. Dörflinger 1 1 0 1 0 2 5 10340
46 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 2 3 0 1 7 8320
47 V. Laurent 1 0 0 1 1 2 5 5840
48 R. Ptach 1 0 0 1 1 2 5 5050
49 Univerpol Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 7 8 5000
50 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 1 2 6800
51 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 1 0 0 0 0 0 1 85000
52 A. Steinhart 0 4 2 3 2 8 19 12430
53 Giewont Sp. z o.o. 0 4 1 3 3 3 14 14000
54 Günay Equestrian Invest GmbH 0 3 4 4 4 6 21 13110
55 PPH Parys Sp. z o.o. 0 3 0 0 1 2 6 8500
56 L. Błaszczyk 0 2 1 2 1 2 8 7480
57 ZG VAG Esch 0 2 1 1 0 1 5 5700
58 R. Talarek 0 2 1 0 0 4 7 33520
59 SK Białka 0 1 4 0 2 9 16 9440
60 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 0 1 3 0 0 0 4 6500
61 S. Bujarski 0 1 2 1 0 12 16 6120
62 B. Dąbrowski 0 1 2 0 1 7 11 5500
63 K. Ziemiański 0 1 1 2 2 3 9 5760
64 K. Jagielski 0 1 1 2 0 4 8 4680
65 K. Grudziąż 0 1 1 1 2 1 6 4500
66 K. Zakolski 0 1 1 1 0 2 5 4760
67 UNI-RES Sp. z o.o. 0 1 1 0 0 2 4 4080
68 Ł. Fabisiak 0 1 0 3 1 3 8 4500
69 G. Sęczek 0 1 0 2 0 5 8 4080
70 T. Nowak 0 1 0 1 1 2 5 3740
71 ZG Wirth/Wagner 0 1 0 0 1 3 5 1970
72 T. Ruciński 0 1 0 0 1 0 2 3060
73 A. Biedrzycki 0 1 0 0 0 9 10 1720
74 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 0 1 0 0 0 1 2 2000
75 Veles Stud 0 0 2 1 1 2 6 3310
76 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 2 0 1 2 5 2110
77 B. Thiry 0 0 1 2 1 5 9 3860
78 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 2 1 2 6 2580
79 A. Majchrzak 0 0 1 1 1 5 8 1680
80 Res-Gal Sp. z o.o. 0 0 1 1 1 3 6 1540
81 B. M. Tomaszewski 0 0 1 0 1 4 6 1075
82 Agnieszka Wójtowicz 0 0 1 0 1 1 3 1700
83 GR K. Tomaszewska 0 0 0 4 0 2 6 4000
84 Alfred F. Laskowski 0 0 0 1 2 5 8 1750
85 B. Zuzek 0 0 0 1 1 5 7 980
86 F. Dill 0 0 0 1 0 3 4 1000
87 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 2 3 500
88 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 4 5 340
89 R. Gorczyca 0 0 0 0 1 3 4 340
90 J. Szlaszyński 0 0 0 0 1 1 2 340
91 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 1 2 340
92 Hennessey Arabians LLC 0 0 0 0 1 0 1 340
93 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
94 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
95 Y. Sharet 0 0 0 0 1 0 1 300
96 A. Frątczak 0 0 0 0 1 0 1 215
97 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 5 5 0
98 G. Dudek 0 0 0 0 0 5 5 0
99 S. Güldenpfennig 0 0 0 0 0 4 4 0
100 M. Wnorowska 0 0 0 0 0 4 4 0
101 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
102 M. Kosicki 0 0 0 0 0 4 4 0
103 I. Topolska 0 0 0 0 0 2 2 0
104 Z. Tokarzewski 0 0 0 0 0 2 2 0
105 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 2 2 0
106 K. Bukład 0 0 0 0 0 1 1 0
107 G. i Kl. Grudziąż 0 0 0 0 0 1 1 0
108 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
157 157 157 156 154 523 1304 2375575

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 18 23 20 22 25 74 182 320530
2 SK Moszna 10 10 16 13 12 27 88 300715
3 SK Krasne 9 19 26 22 22 76 174 224280
4 J. Traka 9 2 3 1 2 2 19 121370
5 K. Szumiński 7 1 4 4 2 16 34 138530
6 SK Iwno 6 8 9 17 17 59 116 117575
7 Millennium Stud 6 7 5 7 9 13 47 104280
8 A. i R. Zielińscy 6 2 5 4 6 8 31 60430
9 S. Plavac 5 5 7 4 4 17 42 89500
10 O. Tricot 5 1 0 1 0 0 7 189240
11 K. Mirpuri 5 0 4 2 3 12 26 82050
12 B. M. Tomaszewski 4 9 3 2 4 7 29 57520
13 A. Zieliński 4 4 6 5 2 9 30 58520
14 T. de la Heronniere 4 1 2 2 1 1 11 64900
15 D. Mitrovic 4 1 1 0 2 3 11 31820
16 R. Reveillere i V. Teillard 4 0 1 1 0 0 6 254500
17 R. Piwko 3 4 3 5 2 7 24 38910
18 Stilvi Compania Financiera S.A. 3 3 0 1 1 0 8 33200
19 J. Hanly 3 2 0 1 1 1 8 24475
20 E. Porębna 3 1 2 1 1 3 11 25760
21 M. Poland 3 1 1 0 0 2 7 28800
22 W. J. Engel 3 1 0 4 2 1 11 25270
23 Shadwell Estate Company Ltd 3 1 0 0 1 2 7 22350
24 S. Guła 3 0 1 1 0 1 6 194700
25 P. Pasquiou 3 0 0 1 1 2 7 23875
26 Godolphin 3 0 0 0 0 0 3 59000
27 T. Sobierajski 2 4 5 3 0 2 16 33000
28 W. Krzemiński 2 4 2 1 2 1 12 40960
29 SK Widzów – A. Tyszko 2 3 3 3 1 6 18 31270
30 Hollyberry Farm 2 3 2 0 1 0 8 23950
31 G. Brady 2 3 2 0 0 0 7 24740
32 R. Gorczyca 2 3 1 3 2 10 21 89890
33 J. Waldron & J. Barton 2 3 1 1 0 1 8 23500
34 R. Berns 2 3 1 1 0 0 7 30740
35 Team Hogdala France 2 3 0 2 0 0 7 112500
36 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 2 2 4 0 2 8 18 29130
37 SK Kozienice 2 2 3 5 1 5 18 25850
38 A. Sexton 2 2 2 3 3 0 12 24620
39 G. Smith 2 2 2 1 1 2 10 24470
40 Ch. Jouandou 2 2 2 1 0 1 8 21930
41 F. & N. O’Reilly 2 2 2 0 0 1 7 145600
42 Fortum Michał Romanowski 2 2 1 4 4 4 17 24450
43 J. Foley 2 2 1 0 1 1 7 30900
44 S. Jeffroy, AGB Agency 2 2 0 1 0 2 7 62000
45 Storeway Ltd. 2 1 1 1 1 1 7 66250
46 Expert Host Janusz Romanowski 2 1 1 0 1 1 6 27500
47 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 2 1 0 2 0 3 8 18615
48 T. Derda 2 1 0 1 1 3 8 16550
49 Smythson 2 1 0 1 0 0 4 22800
50 M. Channon Bloodstock Ltd 2 1 0 0 1 3 7 31450
51 I. Shenkin 2 0 3 0 2 1 8 16900
52 Elia Stud Farm 2 0 2 2 0 2 8 17400
53 Abdullah Ali Al Saif 2 0 2 1 0 2 7 17900
54 L. Wilson 2 0 2 1 0 0 5 18100
55 Ophelia’s Song Partnership 2 0 1 0 0 0 3 54800
56 I.G.E.P. 2 0 1 0 0 0 3 30800
57 K. & Mrs Cullen 2 0 0 4 1 3 10 19250
58 Oceana Racing 2 0 0 2 0 3 7 14020
59 Lisbunny Bloodstock 2 0 0 1 1 2 6 22400
60 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 1 1 2 6 15350
61 S.C.E.A. Haras de Manneville 2 0 0 1 0 1 4 16900
62 Kellsgrange Stud 2 0 0 0 1 1 4 14450
63 E. de Kerpezdron 2 0 0 0 0 0 2 45000
64 A. Borroni 2 0 0 0 0 0 2 18000
65 Deer Forest Stud 2 0 0 0 0 0 2 19600
66 Gestüt Görlsdorf 1 4 1 0 0 1 7 18200
67 S. Mladenovic 1 3 3 2 3 5 17 38380
68 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1 3 2 1 2 1 10 25750
69 E. i K. Laskowscy 1 3 1 2 0 0 7 28040
70 J. Krauze 1 3 1 1 1 1 8 16550
71 T. Ashley 1 3 0 1 3 1 9 54150
72 GR J. Zalewska 1 2 2 2 1 7 15 16290
73 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 1 2 2 0 1 1 7 70250
74 G. & A. Corry 1 2 1 1 2 0 7 14000
75 Dr G. W. Guy 1 2 1 1 1 1 7 47600
76 A. i G. Forien 1 2 1 1 0 1 6 14800
77 A. Burke 1 2 1 0 1 3 8 16520
78 Grange Stud 1 2 1 0 0 3 7 14000
79 Biddestone Stud Ltd 1 2 0 1 2 4 10 14900
80 Lordship Stud 1 2 0 1 1 2 7 14650
81 E. Schmid 1 2 0 0 1 0 4 26000
82 Kildaragh Stud 1 2 0 0 0 0 3 16200
83 L. Lafitte, H. Barus 1 1 3 2 0 0 7 13800
84 Wrbna Racing 1 1 2 0 4 5 13 41350
85 Le Thenney S.A. 1 1 1 2 1 2 8 16350
86 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1 1 1 1 1 2 7 11850
87 M. Pehu 1 1 1 1 1 1 6 11850
88 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 1 1 1 0 5 25350
89 P. Tormey 1 1 1 1 0 1 5 15940
90 A. Omen 1 1 1 0 2 2 7 11900
91 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 1 1 0 1 1 5 13800
92 H. Rousseau 1 1 1 0 1 0 4 16700
93 B. F. Leclere i R. Dwek 1 1 1 0 0 0 3 16600
94 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 1 0 3 0 2 7 14060
95 W. Saniewski 1 1 0 2 0 3 7 11300
96 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1 1 0 1 0 3 6 10860
97 M. du Breil, S. Lamy 1 1 0 0 1 0 3 16530
98 Highpark Bloodstock Ltd 1 1 0 0 0 1 3 12600
99 E. Poitevin 1 1 0 0 0 1 3 14840
100 SCA La Perrigne 1 1 0 0 0 0 2 13240
101 T. Sieradzki 1 0 3 3 1 2 10 17040
102 EARL Ecurie Feuillet 1 0 2 1 2 2 8 10290
103 H. Ryan 1 0 2 1 0 0 4 13660
104 R. J. & S. A. Carter 1 0 2 1 0 0 4 11260
105 Haras d’Haspel 1 0 2 0 0 1 4 17400
106 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 1 1 0 1 4 17600
107 P. Despouy 1 0 1 0 2 3 7 9200
108 T. Rejman 1 0 1 0 1 7 10 8430
109 Highclere Stud 1 0 1 0 1 2 5 7750
110 SK Jaroszówka 1 0 1 0 0 4 6 7400
111 Bloodstock Agency Ltd 1 0 1 0 0 2 4 11120
112 Ecurie Normandie Pur Sang 1 0 1 0 0 1 3 11120
113 A. Dupont 1 0 1 0 0 0 2 10400
114 J.C.S.Wilson Bloodstock 1 0 0 2 0 0 3 10800
115 R. Boland 1 0 0 1 1 0 3 8050
116 L. Delany 1 0 0 1 1 0 3 11710
117 A. Chodowiec 1 0 0 1 1 0 3 23000
118 GR N. Kosiński 1 0 0 1 0 7 9 7700
119 Gestüt Fährhof 1 0 0 1 0 1 3 9900
120 L. Norris i Lord Huntingdon 1 0 0 0 0 2 3 9000
121 Aston House Stud 1 0 0 0 0 1 2 9000
122 B. Olkowska 1 0 0 0 0 1 2 19000
123 Mrs T. F. Lacey 1 0 0 0 0 0 1 9000
124 E. Kubíček 1 0 0 0 0 0 1 10000
125 O. McElroy 1 0 0 0 0 0 1 10000
126 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
127 SK Napajedla 0 3 0 4 0 1 8 94600
128 Flaxman Stables Ireland Ltd 0 3 0 0 0 1 4 10800
129 Tally-Ho Stud 0 2 2 3 0 1 8 9140
130 Rabbah Bloodstock Ltd 0 2 2 1 0 0 5 63800
131 S. Polednia 0 2 1 1 1 1 6 8190
132 J. Wallace 0 2 1 1 0 2 6 8900
133 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 2 1 0 1 3 7 8150
134 A. Dziuba 0 2 1 0 0 2 5 20200
135 Lismacue Mare Syndicate 0 2 1 0 0 2 5 6200
136 T. & H. Russell 0 2 0 3 0 1 6 28000
137 D. Wrzosek 0 2 0 2 2 1 7 6700
138 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 2 0 1 1 4 8 5750
139 Ch. Schriever 0 2 0 1 1 3 7 6100
140 M. Pokrywka 0 2 0 0 2 4 8 5730
141 Roundhill Stud 0 1 5 0 0 0 6 8800
142 Barronstown Stud 0 1 2 0 1 0 4 7650
143 M. Bober 0 1 1 3 2 2 9 12240
144 P. Szmigiel 0 1 1 2 2 2 8 7450
145 M. Harms 0 1 1 2 1 4 9 5950
146 M. & M. Butler 0 1 1 1 0 2 5 4900
147 J. & J. Waldron 0 1 1 1 0 1 4 6300
148 P. F. Headon 0 1 1 1 0 0 3 6300
149 S.A.G.L. Seserve 0 1 1 0 2 3 7 4400
150 EARL Haras de Nonant le Pin 0 1 1 0 0 2 4 11000
151 Mr & Mrs R. Coffey 0 1 1 0 0 2 4 4520
152 U. Zhussupov 0 1 1 0 0 0 2 9400
153 S. Oakes 0 1 0 2 0 4 7 3900
154 Lincarne House Ltd 0 1 0 2 0 0 3 5400
155 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 1 0 1 2 3 7 3775
156 V. Timoshenko 0 1 0 1 1 2 5 4650
157 Irish National Stud 0 1 0 1 0 1 3 3400
158 A. Kirkham 0 1 0 1 0 0 2 4500
159 P. McEnery 0 1 0 0 2 3 6 5300
160 K. Szymański 0 1 0 0 1 2 4 4550
161 Airlie Stud 0 1 0 0 1 0 2 4050
162 HH Aga Khan 0 1 0 0 0 1 2 3200
163 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 1 2 3200
164 N. Kennedy 0 1 0 0 0 0 1 3600
165 Pavlin Dvůr s.r.o. 0 1 0 0 0 0 1 3200
166 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 0 1 0 0 0 0 1 3600
167 Broughton Bloodstock 0 1 0 0 0 0 1 13200
168 Teliver Farm Kft 0 0 2 1 2 0 5 13400
169 Mrs O. Harnett 0 0 2 1 1 2 6 6400
170 J.-P. Colombu 0 0 2 1 0 0 3 18600
171 D. Mioduszewski 0 0 2 0 0 3 5 3600
172 Haras du Quesnay 0 0 2 0 0 1 3 2800
173 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 1 2 0 3 6 2400
174 H. Poledníková 0 0 1 2 0 3 6 3720
175 M. i S. Wiśniewscy 0 0 1 1 2 0 4 4600
176 Wardstown Stud 0 0 1 1 1 0 3 3150
177 P. Beirne 0 0 1 1 0 1 3 2700
178 Ch. Moussay 0 0 1 1 0 1 3 2700
179 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 1 0 0 2 4400
180 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
181 K.T.M. Sp. z o. o. 0 0 1 0 1 0 2 2600
182 J. Pšurný 0 0 1 0 1 0 2 3200
183 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
184 Sweetmans Bloodstock 0 0 1 0 1 0 2 2250
185 P. Morrison 0 0 1 0 0 2 3 1800
186 Mr & Mrs G. Middlebrook 0 0 1 0 0 1 2 1800
187 Springcombe Park Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
188 Degmer Ltd 0 0 1 0 0 0 1 1800
189 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 0 0 1 0 0 0 1 1800
190 Fortbarrington Stud 0 0 1 0 0 0 1 1800
191 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 0 0 1 0 0 0 1 10500
192 Allevamento Gialloblu srl 0 0 1 0 0 0 1 1800
193 Paget Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
194 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
195 Gestüt Ebbesloh 0 0 1 0 0 0 1 12000
196 S. Ringler 0 0 0 2 4 2 8 4140
197 E. Gilert 0 0 0 2 2 3 7 1950
198 G. Kaczmarek 0 0 0 2 1 0 3 4800
199 POE Millennium Stud 0 0 0 1 4 4 9 3800
200 F. Wołoszyn 0 0 0 1 2 4 7 2110
201 J. Szweycer 0 0 0 1 1 2 4 950
202 K. Litwiniak 0 0 0 1 1 0 2 1350
203 Z. Górski 0 0 0 1 1 0 2 1850
204 M. Konarski 0 0 0 1 0 7 8 1600
205 I. Tlustá 0 0 0 1 0 2 3 1000
206 P. i J. Richard 0 0 0 1 0 1 2 900
207 O. Sutkiewicz 0 0 0 1 0 1 2 700
208 Mr & Mrs D. Yates 0 0 0 1 0 1 2 1060
209 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
210 M. T. Mimouni 0 0 0 1 0 0 1 900
211 S. Penner 0 0 0 1 0 0 1 600
212 T. Milewski 0 0 0 0 5 0 5 2550
213 M. Kaszubowski 0 0 0 0 3 0 3 1570
214 A. i P. Łojcha 0 0 0 0 2 3 5 980
215 M. Davison 0 0 0 0 2 1 3 700
216 P. Cornou 0 0 0 0 2 0 2 900
217 M. Saniewski 0 0 0 0 1 4 5 610
218 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 1 4 5 350
219 Ballyhane Stud 0 0 0 0 1 4 5 1000
220 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 3 4 610
221 P. i J. Łucki 0 0 0 0 1 2 3 300
222 L. Ciampoli 0 0 0 0 1 1 2 300
223 R. Sendt 0 0 0 0 1 1 2 350
224 Haras du Logis Saint Germain 0 0 0 0 1 1 2 1000
225 K. Rausing 0 0 0 0 1 1 2 300
226 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
227 A. Rafferty 0 0 0 0 1 1 2 450
228 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
229 F. Tobin 0 0 0 0 1 0 1 1000
230 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
231 M. & J. Harty 0 0 0 0 1 0 1 3500
232 P. & H. McCutcheon 0 0 0 0 1 0 1 1000
233 S. Gruszka i M. Biały 0 0 0 0 1 0 1 950
234 E.A.R.L. Haras du Taillis 0 0 0 0 1 0 1 300
235 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
236 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
237 P. Šenigla, S. Popelka 0 0 0 0 1 0 1 1000
238 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 0 0 0 0 1 0 1 1000
239 P. Drutowski 0 0 0 0 0 8 8 0
240 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 6 6 0
241 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 5 5 0
242 H. Devin 0 0 0 0 0 4 4 0
243 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 4 4 0
244 Mountarmstrong Stud 0 0 0 0 0 4 4 0
245 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 3 3 0
246 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 0 0 0 0 2 2 0
247 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0 0 0 0 0 2 2 0
248 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
249 M. A. Rybaczyk 0 0 0 0 0 2 2 0
250 G. Łątka 0 0 0 0 0 2 2 0
251 D. Sztanka 0 0 0 0 0 1 1 0
252 A. Nunez 0 0 0 0 0 1 1 0
253 K. Rybár 0 0 0 0 0 1 1 0
254 S. Connolly 0 0 0 0 0 1 1 0
255 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0 0 0 0 0 1 1 0
256 E. Reyniers 0 0 0 0 0 1 1 0
257 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 0 0 0 0 1 1 0
258 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
259 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
260 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
261 A. Fillová 0 0 0 0 0 1 1 0
262 A. Wyrzyk 0 0 0 0 0 1 1 0
263 A. Mika 0 0 0 0 0 1 1 0
264 P. Hass-Sandej 0 0 0 0 0 1 1 0
265 G. Kogut 0 0 0 0 0 1 1 0
266 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
267 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
268 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
269 R. Mahon & J. Reilly 0 0 0 0 0 1 1 0
270 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
271 J. Herold 0 0 0 0 0 1 1 0
272 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
273 A. Loughlin 0 0 0 0 0 1 1 0
274 F. Vocásek 0 0 0 0 0 1 1 0
275 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
276 E. J. Loder 0 0 0 0 0 1 1 0
277 E.A.R.L. Elevage des Loges 0 0 0 0 0 1 1 0
278 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
279 J. Mcdonald 0 0 0 0 0 1 1 0
280 Z. Hora 0 0 0 0 0 1 1 0
281 Mr & Mrs Etrillard 0 0 0 0 0 1 1 0
282 P. de Maleissye Melun, P. Decouz 0 0 0 0 0 1 1 0
275 275 275 276 276 716 2093 5678000

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 320530
2 SK Moszna 300715
3 SK Janów Podlaski 263795
4 R. Reveillere i V. Teillard 254500
5 Al Khalediah Stables 239180
6 SK Krasne 224280
7 M. Gromala 206530
8 S. Guła 194700
9 O. Tricot 189240
10 Z. Górski 151000
11 F. & N. O’Reilly 145600
12 K. Szumiński 138530
13 J. Traka 121370
14 SK Iwno 117575
15 Team Hogdala France 112500
16 Millennium Stud 104280
17 SK Michałów 98725
18 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 96170
19 SK Napajedla 94600
20 R. Gorczyca 90230
21 S. Plavac 89500
22 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
23 K. Mirpuri 82050
24 Tersk Stud 79550
25 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 77000
26 Fortum Michał Romanowski 71730
27 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 70250
28 Storeway Ltd. 66250
29 T. de la Heronniere 64900
30 Rabbah Bloodstock Ltd 63800
31 S. Jeffroy, AGB Agency 62000
32 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
33 A. i R. Zielińscy 60430
34 Godolphin 59000
35 B. M. Tomaszewski 58595
36 A. Zieliński 58520
37 Ophelia’s Song Partnership 54800
38 T. Ashley 54150
39 M. Viguie 53750
40 S. Chazel 51800
41 Dr G. W. Guy 47600
42 Athbah Stud 47390
43 E. de Kerpezdron 45000
44 Wrbna Racing 41350
45 W. Krzemiński 40960
46 R. Piwko 38910
47 T. Tarczyński 38580
48 S. Mladenovic 38380
49 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
50 S.A.R.L. Mezagri 36360
51 R. Talarek 33520
52 Stilvi Compania Financiera S.A. 33200
53 T. Sobierajski 33000
54 D. Mitrovic 31820
55 M. Channon Bloodstock Ltd 31450
56 SK Widzów – A. Tyszko 31270
57 J. Foley 30900
58 I.G.E.P. 30800
59 R. Berns 30740
60 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 29130
61 M. Poland 28800
62 E. i K. Laskowscy 28040
63 T. & H. Russell 28000
64 Expert Host Janusz Romanowski 27500
65 J. Ryżkowski 26030
66 E. Schmid 26000
67 SK Kozienice 25850
68 E. Porębna 25760
69 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 25750
70 Laundry Cottage Stud Farm 25350
71 W. J. Engel 25270
72 G. Brady 24740
73 A. Sexton 24620
74 J. Hanly 24475
75 G. Smith 24470
76 J. Soska 23980
77 Hollyberry Farm 23950
78 P. Pasquiou 23875
79 L. Błachut 23835
80 J. Waldron & J. Barton 23500
81 K. & R. Ask 23200
82 J. Eng 23140
83 A. Chodowiec 23000
84 Smythson 22800
85 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 22560
86 R. Szpar 22435
87 Lisbunny Bloodstock 22400
88 Shadwell Estate Company Ltd 22350
89 Ch. Jouandou 21930
90 A. Wójtowicz 21640
91 P. Frejlich 21190
92 R. Sumiła 20450
93 A. Dziuba 20200
94 E. Banahan 20000
95 Deer Forest Stud 19600
96 R. Z. Zieliński 19380
97 P. Antenet 19360
98 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 19280
99 K. & Mrs Cullen 19250
100 B. Olkowska 19000
101 J. Głowacki 18740
102 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 18615
103 J.-P. Colombu 18600
104 Gestüt Görlsdorf 18200
105 C. J. Gołaszewski 18140
106 L. Wilson 18100
107 A. Borroni 18000
108 Abdullah Ali Al Saif 17900
109 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 17600
110 Elia Stud Farm 17400
111 Haras d’Haspel 17400
112 K. Bolbro Agerholm 17330
113 T. Sieradzki 17040
114 S.C.E.A. Haras de Manneville 16900
115 I. Shenkin 16900
116 H. Rousseau 16700
117 B. F. Leclere i R. Dwek 16600
118 T. Derda 16550
119 J. Krauze 16550
120 M. du Breil, S. Lamy 16530
121 A. Burke 16520
122 Le Thenney S.A. 16350
123 GR J. Zalewska 16290
124 Kildaragh Stud 16200
125 P. Tormey 15940
126 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 15350
127 M. Kurach 15220
128 Biddestone Stud Ltd 14900
129 E. Poitevin 14840
130 S. Schnakenberg 14840
131 A. i G. Forien 14800
132 Lordship Stud 14650
133 Kellsgrange Stud 14450
134 Azienda Agricola Gennaro Stimola 14060
135 Oceana Racing 14020
136 Grange Stud 14000
137 Giewont Sp. z o.o. 14000
138 G. & A. Corry 14000
139 L. Lafitte, H. Barus 13800
140 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 13800
141 H. Ryan 13660
142 K. Zawiliński 13500
143 Teliver Farm Kft 13400
144 SCA La Perrigne 13240
145 Broughton Bloodstock 13200
146 Bearn Arabians 13180
147 Günay Equestrian Invest GmbH 13110
148 The Kossack Stud B.V. 12850
149 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
150 Highpark Bloodstock Ltd 12600
151 A. Steinhart 12430
152 M. Bober 12240
153 P. Siuta 12000
154 Gestüt Ebbesloh 12000
155 Braz Arabians 12000
156 A. Omen 11900
157 M. Pehu 11850
158 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 11850
159 L. Delany 11710
160 W. Saniewski 11300
161 R. J. & S. A. Carter 11260
162 Ecurie Normandie Pur Sang 11120
163 Bloodstock Agency Ltd 11120
164 H., M., J. i A. Klein 11100
165 EARL Haras de Nonant le Pin 11000
166 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 10860
167 Flaxman Stables Ireland Ltd 10800
168 J.C.S.Wilson Bloodstock 10800
169 Zámecký Vrch,zem.spol.s r.o. 10500
170 A. Dupont 10400
171 B. Dörflinger 10340
172 EARL Ecurie Feuillet 10290
173 C. Dell’Ova 10110
174 E. Kubíček 10000
175 O. McElroy 10000
176 Gestüt Fährhof 9900
177 SK Białka 9440
178 U. Zhussupov 9400
179 M. Malinowski 9400
180 SK Prudnik 9300
181 B. Ćwik 9285
182 P. Despouy 9200
183 Tally-Ho Stud 9140
184 L. Norris i Lord Huntingdon 9000
185 Aston House Stud 9000
186 Mrs T. F. Lacey 9000
187 J. Wallace 8900
188 Roundhill Stud 8800
189 PPH Parys Sp. z o.o. 8500
190 R. Mroziński 8500
191 T. Rejman 8430
192 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
193 S. Polednia 8190
194 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 8150
195 R. Boland 8050
196 Highclere Stud 7750
197 GR N. Kosiński 7700
198 Barronstown Stud 7650
199 L. Błaszczyk 7480
200 P. Szmigiel 7450
201 SK Jaroszówka 7400
202 D. Kwiatkowski 6800
203 D. Wrzosek 6700
204 SKA Sądzia Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
205 Mrs O. Harnett 6400
206 P. F. Headon 6300
207 J. & J. Waldron 6300
208 Lismacue Mare Syndicate 6200
209 S. Bujarski 6120
210 Ch. Schriever 6100
211 M. Harms 5950
212 V. Laurent 5840
213 K. Ziemiański 5760
214 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 5750
215 M. Pokrywka 5730
216 ZG VAG Esch 5700
217 B. Dąbrowski 5500
218 Lincarne House Ltd 5400
219 P. McEnery 5300
220 R. Ptach 5050
221 Univerpol Sp. z o.o. 5000
222 M. & M. Butler 4900
223 G. Kaczmarek 4800
224 K. Zakolski 4760
225 K. Jagielski 4680
226 M. Gołębiowska GR Surchów 4675
227 V. Timoshenko 4650
228 M. i S. Wiśniewscy 4600
229 K. Szymański 4550
230 Mr & Mrs R. Coffey 4520
231 A. Kirkham 4500
232 K. Grudziąż 4500
233 Ł. Fabisiak 4500
234 Old Carhue & Graeng Bloodstock 4400
235 S.A.G.L. Seserve 4400
236 S. Ringler 4140
237 G. Sęczek 4080
238 UNI-RES Sp. z o.o. 4080
239 Airlie Stud 4050
240 GR K. Tomaszewska 4000
241 S. Oakes 3900
242 B. Thiry 3860
243 POE Millennium Stud 3800
244 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 3775
245 T. Nowak 3740
246 H. Poledníková 3720
247 N. Kennedy 3600
248 Thousand Dreams, Ecurie O. Piraud, P. Guigand 3600
249 D. Mioduszewski 3600
250 M. & J. Harty 3500
251 Irish National Stud 3400
252 Veles Stud 3310
253 HH Aga Khan 3200
254 Pavlin Dvůr s.r.o. 3200
255 inż. P. Vrba 3200
256 J. Pšurný 3200
257 Wardstown Stud 3150
258 T. Ruciński 3060
259 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
260 Springcombe Park Stud 3000
261 Haras du Quesnay 2800
262 Ch. Moussay 2700
263 P. Beirne 2700
264 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
265 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 2580
266 T. Milewski 2550
267 J. Szmyt 2440
268 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 2400
269 Paget Bloodstock 2400
270 Sweetmans Bloodstock 2250
271 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 2110
272 F. Wołoszyn 2110
273 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
274 P. Antenet i Abbas Akbar Al Mulla 2000
275 ZG Wirth/Wagner 1970
276 E. Gilert 1950
277 Mr & Mrs G. Middlebrook 1800
278 Ecurie Biraben, J. Biraben i H. Biraben-Loustau 1800
279 Allevamento Gialloblu srl 1800
280 Degmer Ltd 1800
281 P. Morrison 1800
282 Fortbarrington Stud 1800
283 Alfred F. Laskowski 1750
284 EARL Haras du Camp Bernard 1750
285 A. Biedrzycki 1720
286 Agnieszka Wójtowicz 1700
287 K. Litwiniak 1690
288 A. Majchrzak 1680
289 M. Konarski 1600
290 M. Kaszubowski 1570
291 Res-Gal Sp. z o.o. 1540
292 Mr & Mrs D. Yates 1060
293 Ballyhane Stud 1000
294 P. Šenigla, S. Popelka 1000
295 I. Tlustá 1000
296 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1000
297 F. Tobin 1000
298 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
299 P. & H. McCutcheon 1000
300 K. Liptak 1000
301 Haras du Logis Saint Germain 1000
302 Hyde Park Stud 1000
303 F. Dill 1000
304 B. Zuzek 980
305 A. i P. Łojcha 980
306 S. Gruszka i M. Biały 950
307 J. Szweycer 950
308 P. i J. Richard 900
309 P. Cornou 900
310 M. T. Mimouni 900
311 Alsadd Stud 750
312 M. Davison 700
313 O. Sutkiewicz 700
314 M. Szeszuła 610
315 M. Saniewski 610
316 S. Penner 600
317 L. Staniszewski 500
318 A. Rafferty 450
319 O., Y., S. Varin 450
320 R. Sendt 350
321 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 350
322 J. Beres 350
323 J. Szlaszyński 340
324 M. Stelmaszczyk 340
325 Hennessey Arabians LLC 340
326 E.A.R.L. Haras du Taillis 300
327 Y. Sharet 300
328 K. Rausing 300
329 L. Ciampoli 300
330 P. i J. Łucki 300
331 D. Soska 250
332 W. Puszczewicz 250
333 A. Frątczak 215
334 H. Devin 0
335 J. Mcdonald 0
336 R. Mahon & J. Reilly 0
337 inż. J. Kovařik 0
338 R. Pajewska-Kwaśny 0
339 M. Wnorowska 0
340 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0
341 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
342 M. Czech 0
343 Aunty Ifl 0
344 K. Bukład 0
345 A. Wyrzyk 0
346 S. Güldenpfennig 0
347 M. Henochsberg, D. Ades Hazan 0
348 F. Vocásek 0
349 A. Fillová 0
350 E.A.R.L. Elevage des Loges 0
351 G. Kogut 0
352 P. Hass-Sandej 0
353 Cocheese Bloodstock Anstalt 0
354 A. Rokicki 0
355 I. Topolska 0
356 A. Loughlin 0
357 Z. Tokarzewski 0
358 A. Mika 0
359 J. Herold 0
360 S. Connolly 0
361 K. Rybár 0
362 G. Łątka 0
363 G. Dudek 0
364 Mr & Mrs Etrillard 0
365 M. Sopański 0
366 Haras de la Huderie 0
367 P. Drutowski 0
368 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
369 Cybernetyki Investment S.A. 0
370 M. A. Rybaczyk 0
371 A. Nunez 0
372 R. Colasanti 0
373 E. J. Loder 0
374 J. Rudnicki 0
375 D. Sztanka 0
376 Mme J. Jeffroy, H. Boutry 0
377 G. i Kl. Grudziąż 0
378 Mountarmstrong Stud 0
379 Haras du Taillis 0
380 M. Kosicki 0
381 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
382 PPHU Algas – SK Udórz 0
383 inż. V. Kozel 0
384 W. Wawrzyniak 0
385 I. Korczak 0
386 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
8095325

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 65 44 33 26 35 77 280 1289810
2 Grzybowski K. 30 26 25 23 23 52 179 468935
3 Reznikov A. 25 20 20 29 29 67 190 456195
4 Popov V. 19 22 11 24 20 64 160 269595
5 Abik M. 18 25 45 25 21 57 191 529965
6 Kabardov A. 18 22 26 20 27 61 174 284540
7 Szymczuk W. 18 18 9 17 8 41 111 294090
8 Wyrzyk J. 17 24 16 18 15 38 128 257850
9 Turgaev A. 16 22 22 29 27 69 185 422565
10 Petryakov D. 14 18 14 16 16 63 141 211310
11 Fraisl C. 14 5 16 5 7 12 59 140520
12 Kryszyłowicz M. 13 14 15 8 13 28 91 150225
13 Lukasek T. 13 14 6 9 9 21 72 341950
14 Hendzel N. 12 11 5 12 4 15 59 198910
15 Abaev S. 11 10 13 15 11 36 96 133910
16 Březina M. 11 8 5 9 7 15 55 134630
17 Grzybowska J. 10 11 14 8 10 35 88 135510
18 Maryniak K. 10 6 6 4 2 13 41 94300
19 Srnec M. 9 13 11 17 14 36 100 208770
20 Mazur K. 8 11 14 12 6 36 87 130920
21 Mammadov H. 8 3 6 6 3 16 42 81540
22 Vasyutov S. 7 10 10 8 17 27 79 207670
23 Pantchev D. 6 9 12 14 6 16 63 107965
24 Kłóś P. 6 1 2 3 5 14 31 30315
25 Lovén N. 6 0 3 0 2 1 12 110500
26 Kamińska K. 5 3 8 12 12 47 87 105050
27 Novák M. 4 5 3 0 1 1 14 238400
28 Kułaga R. 4 4 11 6 11 19 55 63650
29 Hamad Y. 4 1 2 2 2 4 15 27950
30 Dynarowska K. 3 6 4 2 6 21 42 33460
31 Stepakin P. 3 5 4 5 5 29 51 47650
32 Stępniak D. 3 4 7 8 3 8 33 46360
33 Ferhanov S. 3 4 2 0 0 3 12 113400
34 Nakoniechnyi P. 3 3 1 3 5 18 33 32700
35 Rychlak J. 3 2 3 2 3 13 26 31030
36 Wójcik I. 3 1 3 5 4 15 31 32615
37 Krowicki P. 2 3 3 0 1 5 14 55050
38 Odložil J. 2 2 3 1 1 4 13 51500
39 Pałczyński P. 2 1 2 1 2 4 12 41400
40 Stromsky M. 1 2 0 1 1 3 8 19000
41 Kaleta A. 1 1 3 1 2 9 17 16470
42 Janaček V. 1 1 2 2 1 1 8 18800
43 Verner J. 1 1 1 0 1 5 9 30600
44 Kołakowski J. 1 1 0 2 2 9 15 9940
45 Brygier K. 1 1 0 0 0 3 5 8540
46 Boekhout P. 1 0 2 0 1 0 4 20400
47 Altynbekov S. 1 0 0 0 1 10 12 7350
48 Myška J. 1 0 0 0 1 2 4 18800
49 Cadel C. 1 0 0 0 0 0 1 85000
50 Kopczyk M. 1 0 0 0 0 0 1 6000
51 Dygrýn D. 0 3 0 2 1 2 8 13300
52 Suleymanova K. 0 2 1 2 2 6 13 6600
53 Sousa Ferreira R. 0 2 0 1 0 1 4 18300
54 Liška D. 0 2 0 0 0 1 3 10800
55 Lica Z. 0 1 4 1 0 4 10 34600
56 Spáčil J. 0 1 2 3 3 4 13 15800
57 Aarich M. 0 1 0 1 1 1 4 2750
58 Matuský L. 0 1 0 1 0 1 3 14000
59 O’Shea T. P. 0 1 0 1 0 0 2 14100
60 Giedyk J. 0 1 0 0 2 0 3 3680
61 Sommer M. 0 1 0 0 1 8 10 2350
62 Bolewska P. 0 1 0 0 1 4 6 3150
63 Wilson O. 0 1 0 0 0 1 2 12000
64 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
65 Majewska W. 0 1 0 0 0 0 1 600
66 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
67 Mulas S. 0 0 2 1 0 0 3 17100
68 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
69 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
70 Gil A. 0 0 1 1 3 21 26 2900
71 Kardanov A. 0 0 1 1 1 5 8 3620
72 Nikonorow M. 0 0 1 0 0 6 7 1000
73 Olehlová V. 0 0 1 0 0 1 2 1830
74 Benš R. 0 0 0 4 3 9 16 13100
75 Boyer T. 0 0 0 1 3 4 8 3900
76 Graberg P.-A. 0 0 0 1 3 2 6 17000
77 Szarłat O. 0 0 0 1 1 5 7 1050
78 Mach J. 0 0 0 1 1 1 3 3000
79 Pilroth A. 0 0 0 1 1 0 2 2610
80 Chopyk A. 0 0 0 1 0 4 5 780
81 Buriánková E. 0 0 0 1 0 3 4 400
82 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
83 Kiełkucka A. 0 0 0 0 1 0 1 250
84 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
85 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
86 Lheureux C. 0 0 0 0 0 2 2 0
87 Mikšovský M. 0 0 0 0 0 2 2 0
88 Kowalczyk J. 0 0 0 0 0 2 2 0
89 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 2 2 0
90 Kocman J. 0 0 0 0 0 1 1 0
91 Chaloupka J. 0 0 0 0 0 1 1 0
92 Wieczorek A. 0 0 0 0 0 1 1 0
93 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
94 Derych J. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Timmons C. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 Polli A. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Chwirot S. 0 0 0 0 0 1 1 0
439 439 439 438 435 1256 3446 8095325

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 5 4 8 25 167450   33490.00
2 Ontario HF 26 7 9 116 138080    5310.77
3 Nayef Al Khalidiah 10 7 15 39 135400   13540.00
4 Munjiz 9 4 9 31 132440   14715.56
5 Amer 3 3 3 13 132390   44130.00
6 Portmer 4 2 2 24 117700   29425.00
7 Murhib 7 5 10 32 116830   16690.00
8 Dahess 9 3 5 46 96510   10723.33
9 General 2 2 5 9 87340   43670.00
10 Pogrom 15 7 7 51 80010    5334.00
11 Dostatok 17 5 5 51 65170    3833.53
12 Dubai Heros 6 3 4 24 58000    9666.67
13 Kazbek 7 4 5 32 56360    8051.43
14 Marwan I 4 4 5 19 53340   13335.00
15 Ainhoa St Faust 2 1 2 9 53240   26620.00
16 Von 3 1 1 18 51020   17006.67
17 Vasyli Kossack 6 4 4 25 44365    7394.17
18 Nashwan Al Khalidiah 4 3 5 16 42660   10665.00
19 Muguet de Pascade 4 3 3 12 36360    9090.00
20 Ekstern 5 3 4 27 34260    6852.00
21 Mared Al Sahra 2 2 4 6 33400   16700.00
22 Akbar 1 0 0 6 32950   32950.00
23 Akbars 9 1 1 42 23990    2665.56
24 Kahil Al Shaqab 9 2 2 40 23910    2656.67
25 NivourGonnaTouchThis 6 2 2 22 23495    3915.83
26 Pedagog 4 3 3 11 23190    5797.50
27 Riyal 4 1 1 16 23140    5785.00
28 Equator 4 1 2 15 23140    5785.00
29 Jaafer ASF 2 1 1 12 20460   10230.00
30 Asraa Min Albarq 6 2 2 29 19930    3321.67
31 Chndaka 1 1 2 7 19620   19620.00
32 Ghazallah 1 1 1 8 18470   18470.00
33 El Omari 6 0 0 25 18090    3015.00
34 Darweesh 1 1 1 5 18000   18000.00
35 Muneef 1 1 2 4 17330   17330.00
36 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 3 15600   15600.00
37 TM Fred Texas 1 1 1 3 15200   15200.00
38 Lawrence El Gazal 1 1 2 7 14250   14250.00
39 Mahabb 2 1 1 7 13180    6590.00
40 Bariq Al Amal 2 1 2 3 12000    6000.00
41 Al Kamel 2 1 1 11 11470    5735.00
42 Nougatin 2 1 1 10 11370    5685.00
43 Valentino G 1 1 1 7 11000   11000.00
44 Donner 3 0 0 11 10970    3656.67
45 Empire 6 1 1 25 10780    1796.67
46 Alert 1 1 1 4 10200   10200.00
47 Amarant 3 0 0 22 10180    3393.33
48 Njewman 1 1 1 6 10110   10110.00
49 Good Boy 1 1 1 3 10080   10080.00
50 Marvin El Samawi 2 1 1 8 9735    4867.50
51 Akim De Ducor 1 0 0 7 9680    9680.00
52 Amanito 3 0 0 16 9440    3146.67
53 Aim South 2 0 0 9 9160    4580.00
54 Armeec 9 0 0 26 9120    1013.33
55 Polon 1 1 1 4 8980    8980.00
56 El Wodkine 2 0 0 12 8420    4210.00
57 Majd Al Arab 1 1 1 7 8320    8320.00
58 Da Adios 1 1 1 6 8265    8265.00
59 Wiek 3 1 1 9 7000    2333.33
60 Eryks 2 0 0 9 6000    3000.00
61 Madiar 1 1 1 3 6000    6000.00
62 Dormane 1 0 0 9 5680    5680.00
63 Sus 2 0 0 11 5500    2750.00
64 Spiderman Kossack 1 1 1 2 5410    5410.00
65 Gorec 1 1 1 5 5050    5050.00
66 Echo-Gazal 1 1 1 8 5000    5000.00
67 Pomian 1 0 0 6 4760    4760.00
68 Eldon 1 0 0 6 4500    4500.00
69 Vasilii 2 0 0 6 3960    1980.00
70 Djon 1 0 0 6 3310    3310.00
71 Eternal 1 0 0 5 2720    2720.00
72 The Wiking 1 0 0 6 2580    2580.00
73 Wadi Nur 1 0 0 6 2000    2000.00
74 Draborex 1 0 0 3 2000    2000.00
75 Abyad AA 1 0 0 3 1700    1700.00
76 No Risk Al Maury 1 0 0 3 1700    1700.00
77 Neron 2 0 0 8 1680     840.00
78 Stinger 1 0 0 6 1500    1500.00
79 Noster 1 0 0 6 1500    1500.00
80 Palatino 2 0 0 4 1360     680.00
81 Shaba Tourettes 1 0 0 2 1360    1360.00
82 Perkal 2 0 0 6 1075     537.50
83 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 4 1000    1000.00
84 Vitorio TO 5 0 0 14 840     168.00
85 Satis 2 0 0 5 840     420.00
86 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
87 Estepan 2 0 0 4 500     250.00
88 Nasch 1 0 0 4 500     500.00
89 Pougatin Kossack 2 0 0 6 340     170.00
90 Zakbar 1 0 0 4 340     340.00
91 Bey Ambition 1 0 0 1 340     340.00
92 Padishah 1 0 0 1 300     300.00
93 Maklaud 1 0 0 3 250     250.00
94 Fedain 1 0 0 2 250     250.00
95 Wojnicz 1 0 0 1 215     215.00
96 Kara Shar 1 0 0 1 215     215.00
97 Cukebar 1 0 0 5 0       0.00
98 Shanghai EA 2 0 0 4 0       0.00
99 Wasilew 2 0 0 4 0       0.00
100 Dorz 1 0 0 4 0       0.00
101 Ermis 2 0 0 3 0       0.00
102 Czerkis 1 0 0 3 0       0.00
103 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
104 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
105 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
106 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
320 114 157 1304 2375575

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 31 10 17 135 305820    9865.16
2 King’s Best (USA) 3 2 5 14 271250   90416.67
3 Zafonium (USA) 3 2 5 12 196700   65566.67
4 Cadoudal (FR) 1 1 5 7 189240  189240.00
5 Parade Ground (USA) 1 1 2 7 145600  145600.00
6 Belenus (GER) 18 8 11 92 133320    7406.67
7 Tempelwächter (GER) 4 3 7 26 122010   30502.50
8 Cape Cross (IRE) 4 4 7 21 113850   28462.50
9 Xaar (GB) 1 1 2 7 112500  112500.00
10 Medicean (GB) 5 4 6 25 111950   22390.00
11 Dakota (IRE) 2 1 3 8 84530   42265.00
12 Royal Court (IRE) 12 4 4 56 73940    6161.67
13 Grand Lodge (USA) 2 2 3 14 72340   36170.00
14 Halling (USA) 3 2 3 13 71960   23986.67
15 Okawango (USA) 1 1 1 7 70250   70250.00
16 Special Power (IRE) 7 4 5 37 65800    9400.00
17 Erhaab (USA) 1 0 0 5 63800   63800.00
18 Dalakhani (IRE) 5 4 4 21 62560   12512.00
19 Pivotal (GB) 1 1 2 7 62000   62000.00
20 Exceed And Excel (AUS) 4 3 5 19 60960   15240.00
21 In Camera (IRE) 8 2 2 40 60755    7594.38
22 Oasis Dream (GB) 3 1 3 6 59900   19966.67
23 Linamix (FR) 6 2 4 29 56500    9416.67
24 Dansili (GB) 5 2 4 24 51320   10264.00
25 Domedriver (IRE) 3 2 2 16 48000   16000.00
26 Mamool (IRE) 4 2 3 15 47070   11767.50
27 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 15 44600   14866.67
28 Alywar (USA) 9 2 2 53 44360    4928.89
29 Intikhab (USA) 2 1 1 9 44200   22100.00
30 Great Lakes (GB) 8 1 3 32 41670    5208.75
31 Barathea (IRE) 1 1 2 7 41100   41100.00
32 Don Corleone (GB) 8 2 2 30 40960    5120.00
33 Gold Away (IRE) 3 2 4 17 40895   13631.67
34 Sholokhov (IRE) 6 2 2 18 39000    6500.00
35 Rahy (USA) 4 1 1 16 37800    9450.00
36 Fourth of June (USA) 5 2 3 26 36140    7228.00
37 Martillo (GER) 1 1 1 3 35000   35000.00
38 Who Knows (IRE) 3 2 2 9 33840   11280.00
39 Greinton (GB) 3 2 2 22 33060   11020.00
40 Singspiel (IRE) 5 2 3 22 32150    6430.00
41 Royal Applause (GB) 1 1 2 7 31450   31450.00
42 Lecroix (GER) 1 1 2 3 30800   30800.00
43 Marju (IRE) 2 1 2 8 30740   15370.00
44 King’s Theatre (IRE) 1 1 3 7 28800   28800.00
45 Alhaarth (IRE) 4 2 2 9 28750    7187.50
46 High Chaparral (IRE) 3 1 2 9 28320    9440.00
47 Verglas (IRE) 3 1 1 14 27290    9096.67
48 Iron Mask (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
49 Fasliyev (USA) 2 2 2 6 24580   12290.00
50 Bahamian Bounty (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
51 Siam (USA) 3 1 2 16 24000    8000.00
52 Night Shift (USA) 1 1 2 8 23950   23950.00
53 Marchand de Sable (USA) 1 1 3 7 23875   23875.00
54 Silver Patriarch (IRE) 2 2 3 9 23820   11910.00
55 Zafonic (USA) 2 1 2 7 23400   11700.00
56 Kalanisi (IRE) 2 1 2 5 23400   11700.00
57 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 2 6 23300   23300.00
58 Viking Ruler (AUS) 1 1 1 3 23000   23000.00
59 Diktat (GB) 1 1 2 8 21930   21930.00
60 Monsun (GER) 3 1 2 11 20980    6993.33
61 Kheleyf (USA) 2 1 1 5 20800   10400.00
62 Poliglote (GB) 1 1 1 4 19800   19800.00
63 Ecosse (FR) 1 1 2 7 19300   19300.00
64 Big Shuffle (USA) 3 1 1 22 18600    6200.00
65 Apeldoorn (FR) 1 0 0 3 18600   18600.00
66 Baillamont (USA) 1 1 1 7 18200   18200.00
67 Green Desert (USA) 3 1 1 7 18160    6053.33
68 Amadeus Wolf (GB) 1 1 1 4 18100   18100.00
69 Saphir (GER) 11 0 0 33 17875    1625.00
70 Ransom O’War (USA) 1 1 1 4 17600   17600.00
71 Baby Bid (USA) 5 1 1 20 17430    3486.00
72 Orpen (USA) 1 1 2 8 17400   17400.00
73 Galileo (IRE) 3 1 1 10 17050    5683.33
74 Be My Chief (USA) 5 1 1 23 16950    3390.00
75 Sri Pekan (USA) 1 1 2 8 16900   16900.00
76 Gone West (USA) 1 1 2 4 16900   16900.00
77 Le Vie Dei Colori (GB) 1 1 1 3 16600   16600.00
78 Anabaa (USA) 1 1 1 8 16550   16550.00
79 Indian Danehill (IRE) 1 1 1 8 16520   16520.00
80 Canadian Winter (USA) 2 0 0 15 16400    8200.00
81 Sadler’s Wells (USA) 2 1 1 9 16400    8200.00
82 Silver Hawk (USA) 1 1 1 7 16350   16350.00
83 Nayef (USA) 2 1 1 9 16250    8125.00
84 Bertolini (USA) 2 1 1 14 16140    8070.00
85 Java Gold (USA) 2 1 1 11 16030    8015.00
86 Lomitas (GB) 2 1 1 10 16000    8000.00
87 Elusive City (USA) 2 0 0 9 16000    8000.00
88 Tioman Island (GB) 1 1 1 8 16000   16000.00
89 Five Star Camp (USA) 1 1 1 12 15990   15990.00
90 Hurricane Run (IRE) 2 1 1 5 15930    7965.00
91 Snow Kid (GB) 1 1 1 8 14970   14970.00
92 Irish River (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
93 Oratorio (IRE) 2 1 1 5 14840    7420.00
94 Valanour (IRE) 1 1 1 6 14800   14800.00
95 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
96 Dubai Millennium (GB) 1 1 1 7 14650   14650.00
97 King of Kings (IRE) 1 1 2 4 14450   14450.00
98 Dilshaan (GB) 1 1 2 7 14020   14020.00
99 Mr. Greeley (USA) 1 1 1 7 14000   14000.00
100 Acatenango (GER) 1 1 1 5 13800   13800.00
101 Shantou (USA) 1 1 2 4 13420   13420.00
102 Juror 2 1 1 9 13330    6665.00
103 Fantastic Light (USA) 1 0 0 1 13200   13200.00
104 All Hands On Deck (USA) 4 0 0 16 13090    3272.50
105 Royal Academy (USA) 1 1 1 3 12600   12600.00
106 Surumu (GER) 1 0 0 1 12000   12000.00
107 Boreal (GER) 1 1 1 7 11850   11850.00
108 Goofalik (USA) 1 1 1 6 11850   11850.00
109 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 7 11820   11820.00
110 Azamour (IRE) 1 1 1 3 11710   11710.00
111 Unfuwain (USA) 2 1 1 3 11700    5850.00
112 Golden Missile (USA) 2 1 1 7 11300    5650.00
113 Classic Music (USA) 1 1 1 7 11270   11270.00
114 Cloudings (IRE) 1 1 1 4 11260   11260.00
115 Steinlen (GB) 1 1 1 4 11120   11120.00
116 Kallisto (GER) 1 1 1 3 11120   11120.00
117 Ashkalani (IRE) 1 1 1 3 10800   10800.00
118 Enjoy Plan (USA) 6 1 1 22 10510    1751.67
119 Gentlewave (IRE) 1 1 1 5 10500   10500.00
120 Kingsalsa (USA) 1 1 1 2 10400   10400.00
121 Green Tune (USA) 1 1 1 8 10290   10290.00
122 Iphino (GER) 1 1 1 4 10000   10000.00
123 Fly To The Stars (GB) 1 0 0 5 9400    9400.00
124 Compton Place (GB) 1 1 1 7 9200    9200.00
125 Dubawi (IRE) 1 1 1 3 9000    9000.00
126 Street Cry (IRE) 1 1 1 1 9000    9000.00
127 Tauchsport (GDR) 2 1 1 8 8850    4425.00
128 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 6 8190    8190.00
129 Black Sam Bellamy (IRE) 2 0 0 5 8050    4025.00
130 Sorbie Tower (IRE) 4 0 0 20 7700    1925.00
131 Athenagoras (GER) 1 1 1 3 7400    7400.00
132 Tagula (IRE) 3 0 0 8 6900    2300.00
133 Zarewitsch (IRE) 2 0 0 7 6380    3190.00
134 Alzao (USA) 1 0 0 3 6300    6300.00
135 Elusive Quality (USA) 1 0 0 5 6200    6200.00
136 Elnadim (USA) 2 0 0 8 5730    2865.00
137 Ray of Light (IRE) 2 0 0 12 5570    2785.00
138 Dream Well (FR) 1 0 0 1 5400    5400.00
139 Golan (IRE) 1 0 0 6 5300    5300.00
140 Marignan (USA) 3 0 0 14 5240    1746.67
141 New Approach (IRE) 2 0 0 8 5150    2575.00
142 Tertullian (USA) 2 0 0 5 5150    2575.00
143 Dubai Destination (USA) 1 0 0 5 4900    4900.00
144 Kingmambo (USA) 1 0 0 5 4650    4650.00
145 Zanatar (FR) 1 0 0 4 4600    4600.00
146 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 7 4400    4400.00
147 Trempolino (USA) 1 0 0 8 4140    4140.00
148 Motivator (GB) 2 0 0 3 4050    2025.00
149 Paris House (GB) 1 0 0 7 3900    3900.00
150 Alkalde (GER) 1 0 0 7 3775    3775.00
151 Docksider (USA) 2 0 0 5 3600    1800.00
152 Stelvio (GB) 1 0 0 5 3600    3600.00
153 Slickly (FR) 1 0 0 1 3600    3600.00
154 In A Tiff (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
155 Kalatos (GER) 1 0 0 2 3200    3200.00
156 Highest Honor (FR) 1 0 0 2 3200    3200.00
157 Access to Java (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
158 Cozzene (USA) 1 0 0 3 2800    2800.00
159 Enrique (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
160 Avonbridge (GB) 1 0 0 3 2700    2700.00
161 Bahri (USA) 1 0 0 2 2600    2600.00
162 Case Law (IRE) 1 0 0 2 2450    2450.00
163 Kahyasi (IRE) 1 0 0 6 2400    2400.00
164 Lujain (USA) 1 0 0 1 2400    2400.00
165 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 3 1920    1920.00
166 Orientate (USA) 1 0 0 2 1850    1850.00
167 In The Wings (GB) 1 0 0 5 1800    1800.00
168 Striking Ambition (GB) 1 0 0 4 1800    1800.00
169 Dynaformer (USA) 1 0 0 3 1800    1800.00
170 Shamardal (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
171 Sageburg (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
172 Distant Relative (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
173 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
174 Venecuela (USA) 1 0 0 4 1610    1610.00
175 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 3 1570    1570.00
176 Graf (USA) 1 0 0 3 1500    1500.00
177 Woodman (USA) 1 0 0 4 1350    1350.00
178 Sakhee (USA) 1 0 0 2 1060    1060.00
179 Aragon (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
180 Vernius (CZE) 1 0 0 3 1000    1000.00
181 Electric Beat (GB) 1 0 0 1 950     950.00
182 Mt. Livermore (USA) 1 0 0 2 900     900.00
183 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 900     900.00
184 Mister Baileys (GB) 1 0 0 3 700     700.00
185 Llandaff (USA) 2 0 0 5 610     305.00
186 Sleeping Indian (GB) 1 0 0 1 600     600.00
187 Kilimandżaro 2 0 0 5 500     250.00
188 Demon Club 1 0 0 3 500     500.00
189 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
190 Machiavellian (USA) 1 0 0 5 350     350.00
191 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 2 350     350.00
192 Krater 1 0 0 2 350     350.00
193 Thunder Gulch (USA) 1 0 0 2 300     300.00
194 Ocean of Wisdom (USA) 1 0 0 1 300     300.00
195 Professional (IRE) 2 0 0 8 0       0.00
196 Omen 1 0 0 5 0       0.00
197 Goldneyev (USA) 2 0 0 3 0       0.00
198 Sea The Stars (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
199 Magical Wonder (USA) 1 0 0 3 0       0.00
200 Dai Jin (GB) 1 0 0 3 0       0.00
201 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 3 0       0.00
202 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
203 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
204 Makfi (GB) 1 0 0 2 0       0.00
205 Kharoud (FR) 1 0 0 1 0       0.00
206 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
207 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
208 Roulette (GB) 1 0 0 1 0       0.00
209 Excellent Art (GB) 1 0 0 1 0       0.00
210 Distant View (USA) 1 0 0 1 0       0.00
211 Gulch (USA) 1 0 0 1 0       0.00
212 Soviet Star (USA) 1 0 0 1 0       0.00
213 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
214 With Approval (CAN) 1 0 0 1 0       0.00
215 Chef Supreme (USA) 1 0 0 1 0       0.00
216 Montjeu (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
217 Gere 1 0 0 1 0       0.00
218 Saddex (GB) 1 0 0 1 0       0.00
219 Robellino (USA) 1 0 0 1 0       0.00
220 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
221 Dandy Man (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
222 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
223 Danish Fort (GB) 1 0 0 1 0       0.00
224 Alhijaz (GB) 1 0 0 1 0       0.00
464 176 255 1939 4938000

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Air Chief Marshal (IRE) 3 2 5 15 269050   89683.33
2 Ecosse (FR) 19 9 14 105 264910   13942.63
3 Roulette (GB) 8 2 5 38 215410   26926.25
4 Zambezi Sun (GB) 2 2 6 10 204080  102040.00
5 Enjoy Plan (USA) 3 1 3 14 198190   66063.33
6 Planteur (IRE) 6 4 6 25 177340   29556.67
7 So You Think (NZ) 4 2 4 15 171600   42900.00
8 Alandi (IRE) 20 7 9 86 164970    8248.50
9 Ruten (USA) 19 7 8 87 132210    6958.42
10 Nowogródek 11 6 9 64 120990   10999.09
11 Star Poker (IRE) 9 3 3 26 114550   12727.78
12 Cima de Triomphe (IRE) 3 2 4 14 100880   33626.67
13 Worthadd (IRE) 3 2 3 15 85590   28530.00
14 Needham’s Fort (USA) 15 3 4 70 79750    5316.67
15 Tempelwächter (GER) 21 4 5 92 78060    3717.14
16 Calming Influence (IRE) 12 5 7 73 77850    6487.50
17 Muhtathir (GB) 2 1 1 15 74390   37195.00
18 Grand Presidium (USA) 6 2 3 26 73630   12271.67
19 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 2 72000   72000.00
20 October (USA) 11 3 4 29 69230    6293.64
21 Youmzain (IRE) 4 0 0 19 69100   17275.00
22 Exciting Life (IRE) 7 3 4 26 64975    9282.14
23 Stormy River (FR) 2 1 2 8 62000   31000.00
24 Camacho (GB) 2 1 2 9 61200   30600.00
25 Rip Van Winkle (IRE) 3 2 2 15 60260   20086.67
26 Shamardal (USA) 1 1 3 3 59000   59000.00
27 Golden Tirol (GER) 3 3 4 17 58800   19600.00
28 Le Havre (IRE) 1 1 4 8 56850   56850.00
29 Prince of Ecosse 4 3 5 15 53920   13480.00
30 Bushranger (IRE) 2 2 3 8 50900   25450.00
31 Zebedee (GB) 4 2 3 25 49610   12402.50
32 Samum (GER) 2 1 2 9 48775   24387.50
33 Rock of Gibraltar (IRE) 3 1 1 8 47500   15833.33
34 Motivator (GB) 4 1 2 18 43950   10987.50
35 Silver Whistle (USA) 6 3 3 27 41500    6916.67
36 Estejo (GER) 13 2 2 43 41315    3178.08
37 Rio de La Plata (USA) 1 1 2 7 41100   41100.00
38 Jape (USA) 4 2 2 17 37430    9357.50
39 Camill (IRE) 9 0 0 36 37050    4116.67
40 Arithmancer (USA) 5 1 2 22 36380    7276.00
41 Belenus (GER) 6 2 2 21 36350    6058.33
42 Deportivo (GB) 2 2 3 15 35730   17865.00
43 Red Rocks (IRE) 2 2 3 6 34700   17350.00
44 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 12 33300   16650.00
45 Glavalcour (FR) 3 3 4 11 31820   10606.67
46 Sixties Icon (GB) 1 1 2 7 31450   31450.00
47 Clodovil (IRE) 1 1 2 7 30740   30740.00
48 Hawk Wing (USA) 1 1 3 7 28800   28800.00
49 Excelebration (IRE) 2 2 3 9 28750   14375.00
50 Look Honey (IRE) 2 0 0 6 28500   14250.00
51 Harbour Watch (IRE) 3 1 1 9 28260    9420.00
52 Arcano (IRE) 5 2 3 17 27600    5520.00
53 Country Club (GB) 2 1 2 6 27500   13750.00
54 Fast Company (IRE) 3 1 2 12 27100    9033.33
55 Kornel 1 0 0 5 27000   27000.00
56 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 8 26750   26750.00
57 Diamond Green (FR) 3 1 1 9 26600    8866.67
58 Denon (USA) 1 1 1 4 26000   26000.00
59 Dark Angel (IRE) 2 1 1 11 25450   12725.00
60 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 5 25350   25350.00
61 Ajvaz Dream (IRE) 2 1 2 9 25320   12660.00
62 Power (GB) 2 1 2 9 25190   12595.00
63 Le Cadre Noir (IRE) 2 2 2 12 24620   12310.00
64 Iffraaj (GB) 1 1 3 8 24475   24475.00
65 Silver Frost (IRE) 2 1 2 6 24250   12125.00
66 Orpen (USA) 1 1 3 6 23900   23900.00
67 Milanais (FR) 1 1 3 7 23875   23875.00
68 Canford Cliffs (IRE) 2 2 2 5 23600   11800.00
69 Don Corleone (GB) 1 1 1 4 23000   23000.00
70 Suteki Shinsukekun (USA) 2 2 2 16 22890   11445.00
71 Tertullian (USA) 1 1 1 7 22860   22860.00
72 Montjeu (IRE) 1 1 2 4 22800   22800.00
73 Exaltation (IRE) 2 2 2 12 22370   11185.00
74 Indy Champ (USA) 6 1 1 25 21690    3615.00
75 Pop Rock (JPN) 4 1 1 10 21420    5355.00
76 Lord of England (GER) 2 1 1 8 21400   10700.00
77 Makfi (GB) 3 1 1 13 20600    6866.67
78 Anodin (IRE) 2 2 2 7 20120   10060.00
79 Rajsaman (FR) 2 1 1 5 19800    9900.00
80 Dream Ahead (USA) 1 1 2 2 19600   19600.00
81 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 9 18900    6300.00
82 Falco (USA) 1 1 2 8 18615   18615.00
83 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 12 18400    9200.00
84 Areion (GER) 1 1 1 7 18200   18200.00
85 Frozen Power (IRE) 1 1 1 7 18120   18120.00
86 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 5 18100   18100.00
87 Poet’s Voice (GB) 2 2 2 8 17650    8825.00
88 Lujain (USA) 1 1 2 8 17400   17400.00
89 Authorized (IRE) 1 1 1 4 17400   17400.00
90 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 1 10 17150    8575.00
91 Archipenko (USA) 3 1 1 8 17060    5686.67
92 Sinndar (IRE) 1 1 2 8 16900   16900.00
93 Penny’s Picnic (IRE) 1 1 1 3 16600   16600.00
94 Sunday Break (JPN) 1 1 1 8 16550   16550.00
95 Literato (FR) 1 1 1 3 16530   16530.00
96 Soldier Hollow (GB) 3 0 0 6 15750    5250.00
97 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 6 15350   15350.00
98 Egerton (GER) 2 0 0 3 15200    7600.00
99 Equiano (FR) 1 1 1 7 14900   14900.00
100 Mamool (IRE) 1 1 2 4 14700   14700.00
101 Art Connoisseur (IRE) 1 1 2 4 14450   14450.00
102 Big Bad Bob (IRE) 3 1 1 13 14350    4783.33
103 Casamento (IRE) 2 0 0 9 14200    7100.00
104 Haatef (USA) 1 1 2 7 14020   14020.00
105 Pedro The Great (USA) 1 1 1 5 13800   13800.00
106 Mikhail Glinka (IRE) 1 1 2 5 13700   13700.00
107 Dragon Pulse (IRE) 1 1 1 4 13660   13660.00
108 Mr Alkohol (GB) 1 1 2 4 13420   13420.00
109 Cloword (IRE) 2 1 1 8 12440    6220.00
110 Zanatar (FR) 1 1 1 7 11850   11850.00
111 Alhebayeb (IRE) 1 1 1 3 11710   11710.00
112 Sommerabend (GB) 1 1 1 3 11120   11120.00
113 Sin Kiang (FR) 1 0 0 4 11000   11000.00
114 Foxwedge (AUS) 1 1 1 3 10800   10800.00
115 Yeats (IRE) 1 0 0 1 10500   10500.00
116 Forever Bond (BRZ) 4 0 0 20 10480    2620.00
117 Montmartre (FR) 1 1 1 2 10400   10400.00
118 Fast and Furious (FR) 1 1 1 5 10300   10300.00
119 Linda’s Lad (GB) 1 1 1 8 10290   10290.00
120 Rakti (GB) 1 1 1 1 10000   10000.00
121 Mount Nelson (GB) 1 1 1 2 9900    9900.00
122 Aramus (CHI) 1 1 1 7 9490    9490.00
123 Full of Gold (FR) 1 1 1 7 9200    9200.00
124 Maxios (GB) 2 1 1 7 9100    4550.00
125 Nathaniel (IRE) 1 1 1 2 9000    9000.00
126 Helmet (AUS) 1 1 1 1 9000    9000.00
127 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 6 8900    8900.00
128 Viritim 2 0 0 8 8190    4095.00
129 Red Jazz (USA) 1 1 1 3 8050    8050.00
130 Star Fury (HUN) 1 0 0 2 8000    8000.00
131 No Nay Never (USA) 1 0 0 4 7650    7650.00
132 Pour Moi (IRE) 1 0 0 3 7650    7650.00
133 Mustafa 2 0 0 9 7400    3700.00
134 Soldier of Fortune (IRE) 2 0 0 8 6950    3475.00
135 Enjoy The Silence (IRE) 4 0 0 8 6400    1600.00
136 Born To Sea (IRE) 1 0 0 4 6300    6300.00
137 Bungle Inthejungle (GB) 1 0 0 3 6300    6300.00
138 Thewayyouare (USA) 1 0 0 5 6200    6200.00
139 Ellusive Look (USA) 1 0 0 7 6100    6100.00
140 Dutch Art (GB) 1 1 1 1 6000    6000.00
141 Dżulietto 2 0 0 8 5730    2865.00
142 Safety Wire (IRE) 2 0 0 3 5600    2800.00
143 Tiger Cafe (JPN) 3 0 0 3 5000    1666.67
144 Big Luck (IRE) 1 0 0 8 4950    4950.00
145 Intikhab (USA) 1 0 0 5 4900    4900.00
146 Camerun (IRE) 1 0 0 4 4600    4600.00
147 Most Improved (IRE) 1 0 0 4 4520    4520.00
148 Mukhadram (GB) 1 0 0 2 4500    4500.00
149 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 2 4400    4400.00
150 Age of Jape 2 0 0 3 4150    2075.00
151 Montbard 1 0 0 8 4000    4000.00
152 Royal Court (IRE) 3 0 0 4 4000    1333.33
153 Kyllachy (GB) 1 0 0 7 3900    3900.00
154 Gale Force Ten (GB) 1 0 0 1 3600    3600.00
155 Oscar (IRE) 1 0 0 1 3500    3500.00
156 Satin Stone (USA) 1 0 0 2 3400    3400.00
157 Sharpour (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
158 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 2 3200    3200.00
159 Zamindar (USA) 1 0 0 2 3200    3200.00
160 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
161 Brusco (GB) 1 0 0 1 3200    3200.00
162 Halling (USA) 1 0 0 1 3000    3000.00
163 Morpheus (GB) 2 0 0 6 2700    1350.00
164 Coach House (IRE) 1 0 0 2 2600    2600.00
165 Dylan Thomas (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
166 Naaqoos (GB) 1 0 0 7 2300    2300.00
167 Mastercraftsman (IRE) 1 0 0 2 2250    2250.00
168 Rendezvous (IRE) 1 0 0 1 2000    2000.00
169 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
170 Pouvoir Absolu (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
171 Kharoud (FR) 2 0 0 9 1950     975.00
172 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 6 1900    1900.00
173 Battle of Marengo (IRE) 2 0 0 2 1800     900.00
174 Irocco 1 0 0 4 1610    1610.00
175 Alaska River (GER) 1 0 0 3 1570    1570.00
176 Germes (IRE) 1 0 0 4 1350    1350.00
177 Captain Gerrard (IRE) 1 0 0 2 1060    1060.00
178 Captain Rio (GB) 1 0 0 5 1000    1000.00
179 Jovellanos 2 0 0 3 1000     500.00
180 Normen (GER) 1 0 0 3 1000    1000.00
181 Gold Away (IRE) 1 0 0 1 1000    1000.00
182 Stowaway (GB) 1 0 0 1 1000    1000.00
183 Sexman 1 0 0 1 1000    1000.00
184 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
185 San Moritz 2 0 0 7 980     490.00
186 Kendargent (FR) 2 0 0 3 900     450.00
187 George Vancouver (USA) 1 0 0 2 900     900.00
188 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 3 700     700.00
189 Da Xian 1 0 0 4 610     610.00
190 Strażnik 1 0 0 3 500     500.00
191 Distant Music (USA) 1 0 0 2 350     350.00
192 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
193 American Post (GB) 2 0 0 2 300     150.00
194 Johnny Red Kerr (USA) 1 0 0 2 300     300.00
195 Aussie Rules (USA) 1 0 0 2 300     300.00
196 Karakalla 1 0 0 6 0       0.00
197 Masini 2 0 0 5 0       0.00
198 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 5 0       0.00
199 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 4 0       0.00
200 Turgeon (USA) 1 0 0 4 0       0.00
201 Alywar (USA) 2 0 0 2 0       0.00
202 Scufiott (GB) 1 0 0 2 0       0.00
203 Way Of Light (USA) 1 0 0 2 0       0.00
204 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
205 Muzyk 1 0 0 2 0       0.00
206 Day Dreamer (FR) 1 0 0 1 0       0.00
207 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
208 Dr Fong (USA) 1 0 0 1 0       0.00
209 Anabaa Blue (GB) 1 0 0 1 0       0.00
210 American Devil (FR) 1 0 0 1 0       0.00
211 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
212 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
213 Next Desert (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
214 Starspangledbanner (AUS) 1 0 0 1 0       0.00
215 Scater 1 0 0 1 0       0.00
216 Suestado (GER) 1 0 0 1 0       0.00
217 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
218 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
219 Footstepsinthesand (GB) 1 0 0 1 0       0.00
220 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
221 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
222 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
223 Panis (USA) 1 0 0 1 0       0.00
525 189 275 2093 5678000

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 37 23 26 23 21 72 202 671820
2 Wyrzyk A. 34 48 38 35 34 65 254 781240
3 Janikowski M. 34 33 31 24 19 36 177 689020
4 Borkowski M. 30 28 26 26 24 42 176 576090
5 Romanowski M. 23 18 27 22 13 23 126 260710
6 Vasyutov S. 22 18 21 20 27 70 178 372775
7 Piątkowski P. 21 18 16 19 16 41 131 325915
8 Kozłowski J. 20 12 13 18 16 50 129 411205
9 Łojek M. 19 22 22 30 23 68 184 310885
10 Świątek R. 19 13 12 8 13 41 106 251280
11 Olkowski W. 17 23 18 11 15 43 127 378270
12 Jodłowski M. 16 18 9 14 14 37 108 310445
13 Kryszyłowicz W. 14 17 15 14 14 46 120 175785
14 Zahariev E. 14 12 20 18 17 58 139 297835
15 Kacprzyk M. 12 16 8 13 8 24 81 160020
16 Rogowski K. 12 15 18 31 39 128 243 202765
17 Walicki A. 12 7 13 11 13 26 82 184185
18 Zawgorodny S. 9 3 4 5 5 10 36 155310
19 Wróblewski G. W. (CZE) 8 2 2 1 1 2 16 251200
20 Domańska J. 7 4 5 3 4 22 45 70110
21 Panczew R. G. 5 3 9 3 6 21 47 79580
22 Laskowski A. 4 8 6 8 9 23 58 65460
23 Szelągowska N. 4 7 4 4 2 1 22 63460
24 Kłóś P. 4 2 3 1 4 9 23 17215
25 Porębna E. 4 1 3 4 3 3 18 38890
26 Dębowski T. 3 11 9 14 11 55 103 91100
27 Piwko R. 3 4 3 5 2 7 24 38910
28 Mazurek B. 3 3 6 2 2 9 25 21730
29 Poles P. (CZE) 2 7 3 2 0 2 16 133400
30 Kryszyłowicz M. 2 5 2 0 11 12 32 35310
31 Wnorowski M. 2 4 6 1 1 13 27 28160
32 Krzyśków M. 2 3 2 4 1 4 16 26550
33 Wróblewska I. 2 3 1 6 7 10 29 44080
34 Szymczuk W. 2 3 1 3 0 6 15 68200
35 Olehla Č. (CZE) 2 2 3 4 2 5 18 63200
36 Głowacki J. 2 1 6 2 3 9 23 29075
37 Głowacki B. 2 1 4 4 3 16 30 20980
38 Boruta M. 2 1 2 4 2 12 23 20700
39 Zielińska A. 2 0 2 1 1 6 12 22570
40 Urbańczyk K. 1 4 2 5 5 22 39 21880
41 Talarek P. 1 4 2 0 1 12 20 50040
42 Malinowski M. 1 2 1 0 1 1 6 10110
43 Kosicki M. 1 2 0 4 2 24 33 14560
44 Pastuszka T. 1 1 1 4 7 24 38 21750
45 Nakoniechnyi P. 1 0 0 0 0 0 1 5000
46 Rohaut F. (FR) 1 0 0 0 0 0 1 85000
47 Porkátová I. (CZE) 0 2 1 0 0 0 3 11000
48 Lica Z. 0 1 2 0 0 2 5 27000
49 Nováková J. (CZE) 0 1 1 1 2 1 6 10200
50 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 2 4 6200
51 Wróblewski P. 0 1 0 0 0 1 2 2800
52 Maronka G. (HUN) 0 1 0 0 0 0 1 13200
53 Theimer M. (CZE) 0 0 2 1 2 1 6 13400
54 Tuma P. (CZE) 0 0 2 1 0 2 5 18600
55 Mioduszewski D. 0 0 2 0 0 3 5 3600
56 Zawiliński K. 0 0 1 0 2 4 7 1290
57 Zschache Ch. (GER) 0 0 1 0 0 0 1 12000
58 Žalud R. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 10500
59 Gajos-Łątka A. 0 0 0 2 2 3 7 1950
60 Wołoszyn F. 0 0 0 1 2 4 7 2110
61 Záhorová E. (CZE) 0 0 0 1 0 2 3 5400
62 Łucki P. 0 0 0 0 1 3 4 300
63 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 1 1 2 1000
64 Nieslanik M. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 1000
65 Sola M. 0 0 0 0 0 7 7 0
66 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
67 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
68 Kovář S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
69 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
70 Ševčík M. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
439 439 439 438 435 1256 3446 8095325

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 08-10-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 J., M. i E. Traka 376770
2 Polska AKF Sp. z o.o. 335350
3 SK Janów Podlaski 294245
4 Plavac Sp. z o.o. 225825
5 K. Zatloukal 201000
6 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 193540
7 E. Lasota 191600
8 K. Kozłowska 189240
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 171350
10 G., R. i K. Gorczyca 167690
11 R. Płatek 159780
12 Z. Górski 156000
13 Günay Equestrian Invest GmbH 155310
14 AMP Invest Sp. z o.o. 132815
15 PPH Falba 114300
16 Millennium Stud Sp. z o.o. 108080
17 Elektrizace Železnic Praha a.s. 96200
18 T. Sieradzki 92370
19 Volteo Horse Service 91665
20 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 91000
21 Estel Studio Sp. z o. o. 88750
22 A. Łabędzki 86080
23 K. i M. Wolanin 85100
24 Sheikh Mohammed Bin Khalifa Al Thani 85000
25 UAB Žirgo Startas 84700
26 Z. Zahariev 84530
27 M. Gromala i K. Kozłowska 81760
28 Tersk Stud 79550
29 T. Ruciński 76850
30 C. J. Gołaszewski 71890
31 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 66250
32 N. Szelągowska 62860
33 J. Nesteruk i K. Kamińska 62000
34 Z. Górski i K. Mirpuri 61500
35 Nessa Arabians Sp. z o.o. 61395
36 Y. Baizharkinov 60125
37 J. Szweycer i M. Janikowski 57300
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 51500
39 A. Omen 48415
40 SK Iwno i K. Rogowski 46630
41 Č. Olehla 46000
42 R. Z. Zieliński 44880
43 SK Moszna i M. Janikowski 41000
44 W. Krzemiński 40960
45 W. Kryszyłowicz 39890
46 SK Iwno 39580
47 T. i K. Dębowscy 38950
48 R. Piwko 38910
49 S. Mladenovic 38380
50 Lutetia Arabians S.A.R.L. 38270
51 Wrbna Racing 37350
52 K. Rogowski 36440
53 S.A.R.L. Mezagri 36360
54 SK Moszna i M. Łojek 35600
55 D. Turkowska 34500
56 P. Talarek 33520
57 D. Jaskólski 33510
58 T. Sobierajski 33000
59 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 30130
60 Barjas M MS Alajmi 30050
61 V. Vocetka 29800
62 R. Sumiła 29650
63 K. Mirpuri i K. Kozłowska 29000
64 D. i R. Kędziora 28800
65 E. i L. Kasprowicz 28780
66 P. Wasilewski 28130
67 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 28040
68 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 27430
69 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 27000
70 M. Krzyśków i K. Brygier 26550
71 BCU Trading LLC 26100
72 S. Johnstone 25800
73 J. Ryżkowski 25780
74 E. Porębna 25760
75 M. Chowańska i P. Urbańska 25350
76 A. Kovćin 25180
77 SK Michałów i E. Zahariev 24875
78 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 24800
79 J. Głowacki 24315
80 Niespodzianka 23960
81 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 23900
82 K. Miondlikowski i B. Inda 23300
83 R. Ask 23200
84 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 23140
85 Y. Hamad 23100
86 B. Białowąs 23000
87 M. Kryszyłowicz 22910
88 J. Soska 22780
89 K. Mirpuri 22400
90 Westminster Race Horse GmbH 22050
91 A. Borkowski 21930
92 K. i M. Mazur 21700
93 B. Olkowska 21700
94 A. Wójtowicz 21640
95 P. Frejlich 21190
96 E. i R. Urbańscy 21010
97 BMS Group S. Pegza 21000
98 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 20700
99 M. i B. Thiry 20590
100 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 20120
101 Volteo Horse Service, K. Miondlikowski i Z. Król 20000
102 K. i M. Mazur i B. Olkowska 19800
103 O. Braz 19550
104 A. i T. Molscy 19280
105 K. Falba 18700
106 Euro-Sport Management 18620
107 Charvat Group, s.r.o. 18600
108 M. Rogowska 18550
109 E. Borroni 18000
110 K. Bolbro Agerholm 17330
111 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 17280
112 K. Kozłowski 16900
113 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 16550
114 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 16550
115 A. Skrzypczak i P. Talarek 16520
116 N. Magomedov 16350
117 M. Falzmann 16230
118 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 15850
119 T. Pastuszka 15750
120 SK Iwno i Niespodzianka 15650
121 A. Kacprzyk 15400
122 P. Szmigiel 14850
123 M. Surtel i Niespodzianka 14840
124 Volteo Horse Service i M. Janikowski 14800
125 A., M. i P. Laskowscy 14600
126 M. i M. Wnorowscy 14080
127 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 14020
128 K. Dynarowska 14000
129 TOK Capital Sp. z o. o. 13800
130 S. Plavac i M. Łojek 13800
131 R. Urbański i K. Rogowski 13780
132 I., D. i M. Jaskólscy 13660
133 Fazheli Farhang 13500
134 SK Michałów 13350
135 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 13350
136 B. Olkowska i Cofund – J. Jaskólska 13240
137 Álmodó Tanácsadó Kft. 13200
138 A. Steinhart i K. Urbańczyk 13140
139 T. Nowak 12740
140 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 12700
141 A. Trela 12690
142 G. Sęczek 12580
143 K. Wolanin i M. Błaszczak 12570
144 D. Milinkovic 12110
145 P. Siuta 12000
146 Ch. Zschache 12000
147 Syndikát hvězda-Olehla 12000
148 Sharif Alireza 12000
149 R. Szpar 11715
150 D. Mitrovic 11710
151 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 11470
152 I. Porkátová 11000
153 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 10860
154 SK Moszna i M. Gołębiowska 10800
155 Volteo Horse Service i K. Miondlikowski 10800
156 TRIOS s.r.o. 10500
157 B. Dörflinger 10340
158 M. Borkowski 10290
159 M. i I. Malinowscy 10110
160 V. Pospíšil 10000
161 Vasury Kolesa 10000
162 Dozbud 2 Sp. z o.o. 9900
163 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 9490
164 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 9440
165 A. Zhussupova 9400
166 SK Prudnik 9300
167 B. Ćwik 9285
168 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 9240
169 M. Przączak 9200
170 A. Kacprzyk i J. P. Zienkiewicz 8800
171 M. Filipowska 8550
172 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 8330
173 Ch. Ruiz-Fouquet 8320
174 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 8250
175 P. Falzmann 8200
176 A. Polednia 8190
177 M. Kosicki i E. Grotkowska 8160
178 Ł. Such i I. Władysiak 8120
179 Stuff of Legend Ltd 8050
180 W. i I. Szebysty 8020
181 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 8000
182 J. i J. Zalewscy i S. Staub 8000
183 R. Mamajek 7930
184 N. Kosiński 7700
185 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 7530
186 L. Błaszczyk 7480
187 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 7400
188 Univerpol Sp. z o.o. 6970
189 D. Kwiatkowski 6800
190 P. Urbańska 6775
191 M. Biały 6700
192 D. Wrzosek 6700
193 Stajnia Koni Arabskich Sarmacja Piotrowski i Zygmunt s.c. 6500
194 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 6400
195 M. Łojcha 6300
196 A. Kozak i A. Wyrzyk 6300
197 Ch. Schriever 6100
198 A. Abu Rkaiek i T. Pastuszka 6000
199 M. Gołębiowska i M. Łojek 5950
200 Usługi Podkuwnicze S. Pawłowski 5900
201 B. i M. Pokrywka 5730
202 W. Esch 5700
203 V. Timoshenko 5550
204 B. Dąbrowski 5500
205 G. Kogut 5410
206 K. Vocetka 5400
207 Crows s.r.o. 5400
208 K. Záhora 5400
209 Galopp & FRIENDS s.r.o. 5400
210 D. Kübbeler 5360
211 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 5300
212 R. Ptach 5050
213 A. Pyzara-Ratajczak 5000
214 Martyna Wolska-Stępień i K. Rogowski 4950
215 P. Głowacki 4760
216 K. Zakolski 4760
217 R. Świątek 4700
218 K. Bukład 4680
219 M. Gołębiowska 4675
220 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 4600
221 W. Raszyńska i K. Szymański 4550
222 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Kacprzyk, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 4520
223 A. Dziuba 4500
224 K. Urbańczyk 4500
225 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 4140
226 Uni-Res Sp. z o.o. 4080
227 L. Ćmok i T. Ruciński 4000
228 M. Meller i B. Giedyk 3800
229 H. Poledníková 3720
230 SK Moszna 3660
231 D. Mioduszewski 3600
232 SK Michałów i B. Głowacki 3400
233 Cardboard s.r.o. 3200
234 P. Karlik 3200
235 Kompresory – Kopřiva, s.r.o. 3200
236 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 3060
237 M. Kosicki i M. Kurach 3060
238 W. Saniewski i W. Kryszyłowicz 3000
239 I. K. Art s.r.o. 3000
240 E. Krakowiak i P. Wróblewski 2800
241 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 2720
242 K.T.M. Sp. z o. o. 2600
243 M. Kosicki i P. Nojszewski 2500
244 E. Krakowiak 2500
245 Z. Król, F. Krupa i M. Metza-Jodłowska 2450
246 J. i J. Zalewscy 2440
247 M. Surtel 2400
248 SK Krasne 2400
249 Ł. Siwek 2400
250 M. Stanisławska 2400
251 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 2250
252 AB Glass PHP A. Biedrzycki 2150
253 F. Wołoszyn 2110
254 Evidencia Dokumentation HB 2000
255 SK Michałów i M. Łojek 2000
256 Abbas Akbar Al Mulla 2000
257 My First Racehorse Ltd i K. Kamińska 1800
258 Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba i W. Bąk 1800
259 Alfred F. Laskowski 1750
260 MB Arabians Sp. z o.o. 1700
261 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1700
262 K. Litwiniak 1690
263 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 1650
264 J. i T. Ozdoba, R. Zieliński i W. Saniewski 1600
265 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 1600
266 M. Sijka 1540
267 H. Granda, M. Czech, M. Maj, D. Soska i Ł. Bobak 1450
268 P. Antenet 1360
269 K. Zawiliński 1290
270 G. Kozak 1200
271 A. Osieleniec 1000
272 M. Metza-Jodłowska 1000
273 T. Sieradzki i G. Pieczuro 1000
274 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 1000
275 E. Nieslaniková 1000
276 F. Dill 1000
277 P. Šenigla 1000
278 B. Zuzek 980
279 J. Szweycer 950
280 M. Biały i M. Kobus 950
281 Z. Górski i K. Urbańczyk 930
282 M. Kosicki i L. Staniszewski 840
283 Turf Fun Club 800
284 O. Sutkiewicz 700
285 M. Łaniewska 700
286 S. Penner 600
287 T. Rybicki i S. Wiśniewska 500
288 A. Iżewska 500
289 Forward Group – E. Binkowska-Błaszczak 450
290 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
291 Monika Wyrzyk 350
292 A. Wyrzyk 340
293 G., R. i K. Gorczyca i K. Urbańczyk 340
294 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
295 A. Dziuba i M. Przączak 300
296 P. i J. Łucki 300
297 A. Gajos-Łątka 300
298 A. Majchrzak 250
299 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
300 W. Szydełko 250
301 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
302 G. Kogut i G. Pawlus 0
303 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 0
304 PT Team & Kaločová 0
305 W. Guz 0
306 SK Kamionna – G. Dudek 0
307 O. Braz i T. Pastuszka 0
308 M. A. Rybaczyk 0
309 P. Drutowski 0
310 D. Ostatek 0
311 inż. Jaroslav Vaňa 0
312 K. Miondlikowski 0
313 My First Racehorse Ltd 0
314 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
315 M. Stoklásková 0
316 inż. M. Ševčík 0
317 SK Jaroszówka 0
318 K. Micuła 0
319 A. i J. Mika 0
320 M. Sopański 0
321 G. Łątka 0
322 Loko trans s.r.o. 0
323 K. Mirpuri i W. Żmiejko 0
324 K. Kozłowska i Mariusz Konarski 0
325 K. Stoch 0
326 J. Domańska 0
327 Rancho pod Bocianem Sp. z o.o. 0
328 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
329 M. Sarsour i F. Abu Mdegem 0
330 M. Hamburger, R. Świątek 0
331 M. Kosicki i M. Kalata 0
332 S. Pircher 0
333 Cofund – J. Jaskólska 0
334 J. Precliková 0
335 K. Rogowski i D. Sztanka 0
336 S. Güldenpfennig i K. Urbańczyk 0
337 P. Pirzecki i N. Hendzel 0
338 J., D., W. i Ż. Sito 0
339 K. Dmowska, O. Hrushevska, J. Kałużny, F. Krupa, T. Śpiewankiewicz, E. Zahariev 0
340 Stebel Sp. z o.o. 0
341 P., M. i J. Tomaszek 0
342 K. Urbańczyk, K. Domżała i G. Grudziąż 0
343 M. Kosicki i S. Bujarski 0
344 I. Korczak 0
345 W. Maciejewska 0
346 Investstar – M. Sola 0
8095325

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej