Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polska AKF Sp. z o.o. 44740
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 42090
5 AMP Invest Sp. z o.o. 32105
6 Z. Górski i K. Mirpuri 32000
7 R. Płatek 31300
8 Tersk Stud 30000
9 Plavac Sp. z o.o. 25520
10 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
11 PPH Falba 25200
12 SK Janów Podlaski 25170
13 Z. Górski 25150
14 D. Jaskólski 21800
15 A. Omen 21015
16 K. Zatloukal 21000
17 N. Szelągowska 20900
18 Z. Zahariev 20530
19 Günay Equestrian Invest GmbH 20460
20 UAB Žirgo Startas 20350
21 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
22 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
23 T. Sieradzki 18500
24 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
25 A. Łabędzki 17270
26 SK Iwno 16430
27 Volteo Horse Service 15050
28 K. Mirpuri 14900
29 M. Surtel i Niespodzianka 14840
30 D. Turkowska 14700
31 Millennium Stud Sp. z o.o. 14030
32 V. Vocetka 14000
33 K. Kozłowska 14000
34 C. J. Gołaszewski 13570
35 E. i L. Kasprowicz 13240
36 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
37 SK Iwno i K. Rogowski 13030
38 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
39 J. Ryżkowski 11680
40 M. Gromala i K. Kozłowska 11410
41 Y. Baizharkinov 11200
42 W. Krzemiński 10600
43 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
44 R. Piwko 9940
45 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
46 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 9120
47 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
48 SK Moszna i M. Łojek 9000
49 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 8840
50 SK Iwno i Niespodzianka 8750
51 E. Lasota 8700
52 BCU Trading LLC 8400
53 K. Falba 8160
54 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
55 K. Rogowski 8090
56 I. Porkátová 8000
57 E. Borroni 8000
58 M. i B. Thiry 7930
59 T. Ruciński 7800
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7700
62 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
63 M. Rogowska 7350
64 W. i I. Szebysty 7320
65 M. Kryszyłowicz 7320
66 K. i M. Mazur 7200
67 Y. Hamad 7000
68 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
69 Stuff of Legend Ltd 7000
70 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7000
71 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
72 T. Sobierajski 7000
73 Č. Olehla 7000
74 D. Kwiatkowski 6800
75 A. Wójtowicz 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
78 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
79 R. Z. Zieliński 6500
80 SK Michałów i E. Zahariev 6330
81 R. Mamajek 6100
82 R. Sumiła 6060
83 R. Ask 6000
84 Barjas M MS Alajmi 5990
85 M. Falzmann 5600
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 R. Szpar 5500
88 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 5300
89 P. Wasilewski 5250
90 Sharif Alireza 5000
91 B. i M. Pokrywka 4880
92 S. Johnstone 4800
93 Ł. Such i I. Władysiak 4620
94 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 4420
95 M. Łojcha 4200
96 A. Kovćin 4200
97 R. Urbański i K. Rogowski 4130
98 W. Esch 4000
99 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
100 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
101 H. Poledníková 3720
102 T. i K. Dębowscy 3720
103 V. Timoshenko 3600
104 M. i M. Wnorowscy 3500
105 S. Plavac i M. Łojek 3500
106 Euro-Sport Management 3500
107 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
108 K. i M. Wolanin 3250
109 P. Karlik 3200
110 Cardboard s.r.o. 3200
111 P. Urbańska 3150
112 P. Talarek 3120
113 I. K. Art s.r.o. 3000
114 D. i R. Kędziora 2800
115 P. Falzmann 2800
116 Ch. Schriever 2800
117 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
118 SK Moszna i M. Janikowski 2800
119 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
120 P. Frejlich 2720
121 A. Borkowski 2530
122 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
123 Wrbna Racing 2440
124 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
125 J. i J. Zalewscy 2440
126 A. Polednia 2440
127 A. Trela 2400
128 W. Kryszyłowicz 2400
129 K. Vocetka 2400
130 S. Mladenovic 2280
131 E. i R. Urbańscy 2270
132 J. Głowacki 2200
133 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
134 P. Szmigiel 2100
135 SK Michałów i M. Łojek 2000
136 B. Dąbrowski 2000
137 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
138 P. Siuta 2000
139 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
140 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
141 Niespodzianka 1900
142 B. Ćwik 1850
143 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
144 SK Moszna 1830
145 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
146 N. Magomedov 1800
147 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 1590
148 G. Kogut 1410
149 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 1400
150 M. Filipowska 1400
151 A., M. i P. Laskowscy 1400
152 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
153 A. Marczak 1400
154 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
155 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
156 E. Porębna 1220
157 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
158 F. Dill 1000
159 B. Białowąs 1000
160 Fazheli Farhang 1000
161 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
162 Estel Studio Sp. z o. o. 900
163 K. Kozłowski 900
164 L. Błaszczyk 780
165 Alfred F. Laskowski 750
166 M. Łaniewska 700
167 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
168 G. Sęczek 680
169 M. Kosicki i E. Grotkowska 680
170 P. Antenet 680
171 K. Dynarowska 610
172 M. Borkowski 610
173 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
174 A. Iżewska 500
175 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
176 Z. Górski i K. Urbańczyk 500
177 D. Kübbeler 500
178 SK Michałów 450
179 M. Przączak 450
180 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
181 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 350
182 M. Biały 350
183 D. Wrzosek 350
184 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
185 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
186 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 350
187 Monika Wyrzyk 350
188 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
189 K. Urbańczyk 300
190 B. Zuzek 300
191 A. Majchrzak 250
192 Univerpol Sp. z o.o. 250
193 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
194 W. Szydełko 250
195 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
196 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
197 Loko trans s.r.o. 0
198 G. Łątka 0
199 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
200 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
201 M. Sopański 0
202 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
203 K. Bukład 0
204 G. Kozak 0
205 R. Świątek 0
206 B. Olkowska 0
207 SK Jaroszówka 0
208 Stebel Sp. z o.o. 0
209 J. Szweycer 0
210 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
211 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
212 K. Miondlikowski 0
213 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
214 I. Korczak 0
215 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
216 Investstar – M. Sola 0
217 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
218 B. Dörflinger 0
219 T. Pastuszka 0
220 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
221 J. Domańska 0
222 O. Sutkiewicz 0
223 A. i T. Molscy 0
224 SK Kamionna – G. Dudek 0
225 inż. Jaroslav Vaňa 0
226 M. Metza-Jodłowska 0
227 M. Surtel 0
228 M. Kosicki i M. Kalata 0
229 W. Guz 0
230 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
231 N. Kosiński 0
232 E. Krakowiak 0
233 P. Drutowski 0
234 D. Mioduszewski 0
1484600

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 10 6 6 6 3 17 48 146245
2 Janikowski M. 10 5 5 3 4 9 36 127120
3 Wyrzyk A. 7 19 5 9 9 10 59 162300
4 Borkowski M. 7 5 6 10 6 9 43 102840
5 Romanowski M. 6 6 3 6 3 2 26 58190
6 Zahariev E. 6 2 7 5 5 11 36 76410
7 Jodłowski M. 5 2 2 4 3 9 25 66400
8 Piątkowski P. 5 0 5 1 0 10 21 45400
9 Olkowski W. 4 7 4 1 5 16 37 105550
10 Vasyutov S. 4 5 7 5 6 12 39 55170
11 Łojek M. 4 5 7 3 5 15 39 59490
12 Świątek R. 4 2 5 5 3 7 26 50030
13 Rogowski K. 3 6 5 9 6 27 56 53420
14 Kryszyłowicz W. 3 4 4 2 1 9 23 44180
15 Kozłowski J. 3 2 1 3 4 13 26 33710
16 Wróblewski G. W. (CZE) 3 1 1 1 1 0 7 36200
17 Zawgorodny S. 2 2 2 0 1 2 9 20460
18 Laskowski A. 2 2 1 2 3 4 14 17570
19 Szelągowska N. 1 3 2 0 2 0 8 20900
20 Dębowski T. 1 2 2 3 3 11 22 18940
21 Poles P. (CZE) 1 2 0 2 0 0 5 21200
22 Krzyśków M. 1 2 0 1 0 1 5 12040
23 Piwko R. 1 1 1 0 0 3 6 9940
24 Panczew R. G. 1 0 4 1 4 4 14 17270
25 Kryszyłowicz M. 1 0 1 0 2 4 8 8820
26 Domańska J. 1 0 1 0 1 5 8 6950
27 Głowacki B. 1 0 1 0 1 1 4 6860
28 Wróblewska I. 1 0 0 4 2 3 10 16430
29 Zielińska A. 1 0 0 1 1 3 6 8050
30 Kłóś P. 1 0 0 0 0 0 1 4500
31 Porkátová I. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 8000
32 Wnorowski M. 0 1 3 1 1 0 6 6560
33 Kacprzyk M. 0 1 2 3 1 7 14 12000
34 Walicki A. 0 1 1 3 5 2 12 8585
35 Lica Z. 0 1 1 0 0 0 2 7000
36 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 6200
37 Urbańczyk K. 0 1 0 1 2 3 7 3050
38 Talarek P. 0 1 0 0 1 1 3 4120
39 Olehla Č. (CZE) 0 0 2 0 1 1 4 7000
40 Głowacki J. 0 0 2 0 0 1 3 2200
41 Kosicki M. 0 0 0 3 0 3 6 1680
42 Boruta M. 0 0 0 1 1 2 4 1250
43 Porębna E. 0 0 0 1 1 0 2 2020
44 Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 2000
45 Gajos-Łątka A. 0 0 0 0 1 1 2 350
46 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 4 4 0
47 Sola M. 0 0 0 0 0 3 3 0
48 Pastuszka T. 0 0 0 0 0 3 3 0
49 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 1 1 0
50 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
51 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
52 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
100 100 100 101 98 253 752 1484600

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 4 2 2 6 37600    9400.00
2 Munjiz 4 3 4 5 35200    8800.00
3 Ontario HF 17 3 3 24 30760    1809.41
4 General 2 1 2 3 22000   11000.00
5 Murhib 5 2 2 5 15800    3160.00
6 Dostatok 4 2 2 6 15300    3825.00
7 NivourGonnaTouchThis 5 2 2 7 15280    3056.00
8 Dubai Heros 4 1 1 4 14960    3740.00
9 Pogrom 10 1 1 10 13600    1360.00
10 Kahil Al Shaqab 7 1 1 11 12560    1794.29
11 Akbars 7 1 1 11 11930    1704.29
12 Chndaka 1 1 1 2 9500    9500.00
13 Kazbek 7 1 1 7 8680    1240.00
14 Valentino G 1 1 1 2 7200    7200.00
15 Nayef Al Khalidiah 2 1 1 4 6860    3430.00
16 Jaafer ASF 2 1 1 2 6800    3400.00
17 Good Boy 1 1 1 1 6800    6800.00
18 Nashwan Al Khalidiah 3 0 0 3 6680    2226.67
19 Ekstern 4 1 1 4 6360    1590.00
20 Dahess 5 0 0 8 6080    1216.00
21 Bariq Al Amal 2 1 1 2 6000    3000.00
22 Madiar 1 1 1 2 6000    6000.00
23 Darweesh 1 1 1 1 6000    6000.00
24 Vasyli Kossack 5 0 0 7 5850    1170.00
25 Majd Al Arab 1 1 1 2 5600    5600.00
26 TM Fred Texas 1 1 1 1 5000    5000.00
27 Von 2 0 0 2 4620    2310.00
28 Wiek 3 1 1 5 4500    1500.00
29 Riyal 2 0 0 3 4420    2210.00
30 Marwan I 3 0 0 4 4110    1370.00
31 El Wodkine 2 0 0 3 4000    2000.00
32 Amer 2 0 0 2 3900    1950.00
33 Amarant 3 0 0 4 3500    1166.67
34 El Omari 5 0 0 6 3170     634.00
35 Armeec 5 0 0 5 3060     612.00
36 Ainhoa St Faust 1 0 0 1 3000    3000.00
37 Mahabb 1 0 0 2 2790    2790.00
38 Asraa Min Albarq 4 0 0 4 2740     685.00
39 Empire 3 0 0 3 2720     906.67
40 Ghazallah 1 0 0 2 2720    2720.00
41 Akim De Ducor 1 0 0 1 2400    2400.00
42 Nougatin 2 0 0 4 2250    1125.00
43 Amanito 2 0 0 2 2000    1000.00
44 Wadi Nur 1 0 0 2 2000    2000.00
45 Sus 1 0 0 1 2000    2000.00
46 The Wiking 1 0 0 2 1900    1900.00
47 Lawrence El Gazal 1 0 0 2 1800    1800.00
48 Da Adios 1 0 0 3 1750    1750.00
49 Pedagog 3 0 0 3 1700     566.67
50 Eryks 2 0 0 3 1500     750.00
51 Vasilii 1 0 0 2 1500    1500.00
52 No Risk Al Maury 1 0 0 1 1360    1360.00
53 Polon 1 0 0 1 1360    1360.00
54 Portmer 4 0 0 4 1200     300.00
55 Dormane 1 0 0 3 1080    1080.00
56 Donner 1 0 0 1 1000    1000.00
57 Draborex 1 0 0 1 1000    1000.00
58 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 1 1000    1000.00
59 Akbar 1 0 0 1 850     850.00
60 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
61 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
62 Alert 1 0 0 1 680     680.00
63 Noster 1 0 0 1 500     500.00
64 Satis 1 0 0 1 500     500.00
65 Zakbar 1 0 0 1 340     340.00
66 Eldon 1 0 0 1 300     300.00
67 Al Kamel 2 0 0 3 250     125.00
68 Neron 2 0 0 2 250     125.00
69 Marvin El Samawi 1 0 0 2 250     250.00
70 Fedain 1 0 0 1 250     250.00
71 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
72 Nasch 1 0 0 2 0       0.00
73 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
74 Gusliar 1 0 0 2 0       0.00
75 Echo-Gazal 1 0 0 2 0       0.00
76 Pougatin Kossack 1 0 0 2 0       0.00
77 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
78 Aim South 1 0 0 1 0       0.00
79 Vitorio TO 1 0 0 1 0       0.00
80 Equator 1 0 0 1 0       0.00
81 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 1 0       0.00
194 32 34 257 408050

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 18 3 3 30 74700    4150.00
2 Air Chief Marshal (IRE) 2 1 1 4 43350   21675.00
3 Nowogródek 11 3 3 20 42430    3857.27
4 Ruten (USA) 14 2 2 23 32480    2320.00
5 Planteur (IRE) 3 1 1 4 32200   10733.33
6 Bushranger (IRE) 2 2 2 3 30800   15400.00
7 Tempelwächter (GER) 14 2 2 26 29410    2100.71
8 Zambezi Sun (GB) 2 2 3 4 28840   14420.00
9 Alandi (IRE) 11 1 1 21 26250    2386.36
10 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 2 25000   25000.00
11 Needham’s Fort (USA) 8 1 1 17 23000    2875.00
12 Cima de Triomphe (IRE) 2 1 1 3 22330   11165.00
13 Roulette (GB) 6 1 1 8 20450    3408.33
14 Worthadd (IRE) 2 1 2 3 20400   10200.00
15 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 2 18600   18600.00
16 Red Rocks (IRE) 2 2 2 3 18400    9200.00
17 Jape (USA) 4 2 2 7 18330    4582.50
18 So You Think (NZ) 2 0 0 3 16800    8400.00
19 Grand Presidium (USA) 3 1 1 6 16330    5443.33
20 Silver Whistle (USA) 5 1 1 7 14000    2800.00
21 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 2 14000   14000.00
22 Mamool (IRE) 1 1 2 2 14000   14000.00
23 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 2 14000   14000.00
24 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 4 13660    6830.00
25 Orpen (USA) 1 1 2 2 13100   13100.00
26 Motivator (GB) 3 1 1 5 12700    4233.33
27 Enjoy Plan (USA) 3 1 1 6 12440    4146.67
28 Arcano (IRE) 5 1 1 8 12250    2450.00
29 Golden Tirol (GER) 2 1 1 2 11800    5900.00
30 Clodovil (IRE) 1 1 1 2 11800   11800.00
31 Samum (GER) 2 1 1 3 11025    5512.50
32 Tertullian (USA) 1 0 0 2 10600   10600.00
33 Le Havre (IRE) 1 1 1 2 10600   10600.00
34 Archipenko (USA) 2 1 1 4 10150    5075.00
35 Arithmancer (USA) 2 1 1 4 9800    4900.00
36 Sixties Icon (GB) 1 1 1 2 9800    9800.00
37 October (USA) 3 1 1 4 9150    3050.00
38 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 1 9000    9000.00
39 Prince of Ecosse 2 1 1 3 8920    4460.00
40 Lord of England (GER) 2 0 0 3 8600    4300.00
41 Power (GB) 1 1 1 2 8540    8540.00
42 Lujain (USA) 1 1 1 2 8400    8400.00
43 Zebedee (GB) 3 0 0 6 8340    2780.00
44 Calming Influence (IRE) 9 0 0 15 8200     911.11
45 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 3 8000    4000.00
46 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 3 8000    4000.00
47 Maxios (GB) 2 1 1 3 7700    3850.00
48 Le Cadre Noir (IRE) 2 1 1 2 7700    3850.00
49 Pedro The Great (USA) 1 1 1 2 7500    7500.00
50 Belenus (GER) 1 1 1 4 7350    7350.00
51 Haatef (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
52 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 3 7000    7000.00
53 Frozen Power (IRE) 1 0 0 3 7000    7000.00
54 Kornel 1 0 0 2 7000    7000.00
55 Milanais (FR) 1 1 1 1 7000    7000.00
56 Red Jazz (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
57 Excelebration (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
58 Glavalcour (FR) 2 1 1 2 6710    3355.00
59 Exaltation (IRE) 1 1 1 2 6550    6550.00
60 Pop Rock (JPN) 1 1 1 2 6100    6100.00
61 Deportivo (GB) 2 0 0 5 6030    3015.00
62 Youmzain (IRE) 2 0 0 5 5400    2700.00
63 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 2 5300    5300.00
64 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 3 5200    2600.00
65 Tiger Cafe (JPN) 2 0 0 2 5000    2500.00
66 Falco (USA) 1 0 0 2 4915    4915.00
67 Indy Champ (USA) 4 0 0 9 4880    1220.00
68 Dżulietto 2 0 0 3 4880    2440.00
69 Muhtathir (GB) 2 0 0 4 4840    2420.00
70 Montjeu (IRE) 1 0 0 2 4800    4800.00
71 Estejo (GER) 5 0 0 7 4050     810.00
72 Camacho (GB) 1 0 0 1 4000    4000.00
73 Fast Company (IRE) 2 0 0 4 3900    1950.00
74 Suteki Shinsukekun (USA) 2 0 0 4 3840    1920.00
75 Dark Angel (IRE) 1 0 0 2 3600    3600.00
76 Camill (IRE) 2 0 0 4 3500    1750.00
77 Exciting Life (IRE) 2 0 0 3 3500    1750.00
78 Equiano (FR) 1 0 0 2 3250    3250.00
79 Egerton (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
80 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
81 Country Club (GB) 1 0 0 2 3000    3000.00
82 Sin Kiang (FR) 1 0 0 1 3000    3000.00
83 Montbard 1 0 0 3 2800    2800.00
84 Hawk Wing (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
85 Ellusive Look (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
86 Intikhab (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
87 Aramus (CHI) 1 0 0 2 2440    2440.00
88 Viritim 1 0 0 1 2440    2440.00
89 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
90 Most Improved (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
91 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
92 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 4 2100    1050.00
93 Stormy River (FR) 2 0 0 2 2000    1000.00
94 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
95 Soldier of Fortune (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
96 Areion (GER) 1 0 0 2 1400    1400.00
97 Zanatar (FR) 1 0 0 2 1400    1400.00
98 Makfi (GB) 1 0 0 2 1400    1400.00
99 Sinndar (IRE) 1 0 0 2 1400    1400.00
100 Casamento (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
101 Forever Bond (BRZ) 3 0 0 5 1220     406.67
102 Alaska River (GER) 1 0 0 2 1220    1220.00
103 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 1 1220    1220.00
104 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
105 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 1000    1000.00
106 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
107 Kentucky Dynamite (USA) 2 0 0 3 900     450.00
108 Naaqoos (GB) 1 0 0 2 900     900.00
109 Kyllachy (GB) 1 0 0 2 900     900.00
110 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
111 Iffraaj (GB) 1 0 0 1 700     700.00
112 Fast and Furious (FR) 1 0 0 1 700     700.00
113 Da Xian 1 0 0 3 610     610.00
114 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 610     610.00
115 Silver Frost (IRE) 1 0 0 2 450     450.00
116 Full of Gold (FR) 1 0 0 2 450     450.00
117 Mustafa 2 0 0 3 350     175.00
118 Kharoud (FR) 2 0 0 3 350     175.00
119 Sunday Break (JPN) 1 0 0 2 350     350.00
120 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
121 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 1 350     350.00
122 Distant Music (USA) 1 0 0 1 350     350.00
123 Turgeon (USA) 1 0 0 3 0       0.00
124 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
125 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
126 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 2 0       0.00
127 Masini 1 0 0 2 0       0.00
128 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
129 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
130 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
131 Big Luck (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
132 Karakalla 1 0 0 1 0       0.00
133 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
134 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
135 Cloword (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
136 Poet’s Voice (GB) 1 0 0 1 0       0.00
137 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
138 Look Honey (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
139 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
140 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
141 Captain Rio (GB) 1 0 0 1 0       0.00
142 Scufiott (GB) 1 0 0 1 0       0.00
143 Normen (GER) 1 0 0 1 0       0.00
144 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
293 60 66 495 1076550

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 17 2 2 32 70570    4151.18
2 King’s Best (USA) 3 2 2 4 52100   17366.67
3 Medicean (GB) 3 3 3 6 43500   14500.00
4 Cape Cross (IRE) 3 2 4 6 33700   11233.33
5 Belenus (GER) 11 2 2 22 30260    2750.91
6 Royal Court (IRE) 7 3 3 16 29240    4177.14
7 Xaar (GB) 1 0 0 2 25200   25200.00
8 Tempelwächter (GER) 4 2 2 8 23100    5775.00
9 Special Power (IRE) 5 2 2 8 22020    4404.00
10 Grand Lodge (USA) 2 2 2 4 21140   10570.00
11 Dakota (IRE) 1 1 1 2 20530   20530.00
12 In Camera (IRE) 6 1 1 9 20050    3341.67
13 Alhaarth (IRE) 2 1 1 2 20000   10000.00
14 Barathea (IRE) 1 1 1 2 18600   18600.00
15 Exceed And Excel (AUS) 3 1 2 6 17300    5766.67
16 Dansili (GB) 3 2 2 6 16250    5416.67
17 Don Corleone (GB) 6 0 0 9 16200    2700.00
18 Singspiel (IRE) 2 1 2 4 15400    7700.00
19 Linamix (FR) 4 1 1 6 15250    3812.50
20 Oratorio (IRE) 1 1 1 2 14840   14840.00
21 Parade Ground (USA) 1 0 0 2 14000   14000.00
22 Cadoudal (FR) 1 1 2 2 14000   14000.00
23 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 2 14000   14000.00
24 Marju (IRE) 1 1 1 2 11800   11800.00
25 Greinton (GB) 3 1 1 4 10830    3610.00
26 Dalakhani (IRE) 3 0 0 6 10500    3500.00
27 Bertolini (USA) 2 1 1 3 10140    5070.00
28 Siam (USA) 2 1 1 4 9800    4900.00
29 Royal Applause (GB) 1 1 1 2 9800    9800.00
30 Big Shuffle (USA) 2 1 1 6 9450    4725.00
31 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 2 9350    4675.00
32 Monsun (GER) 3 1 1 4 8750    2916.67
33 Ransom O’War (USA) 1 0 0 2 8600    8600.00
34 Cloudings (IRE) 1 1 1 2 8400    8400.00
35 Orpen (USA) 1 1 1 2 8400    8400.00
36 Zafonic (USA) 2 1 1 2 8000    4000.00
37 Intikhab (USA) 1 0 0 1 8000    8000.00
38 Zafonium (USA) 1 0 0 1 8000    8000.00
39 Enjoy Plan (USA) 2 1 1 5 7930    3965.00
40 Fourth of June (USA) 5 1 1 8 7760    1552.00
41 Alywar (USA) 7 0 0 13 7680    1097.14
42 Acatenango (GER) 1 1 1 2 7500    7500.00
43 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 2 7350    7350.00
44 Dilshaan (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
45 Mr. Greeley (USA) 1 0 0 3 7000    7000.00
46 Valanour (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
47 Marchand de Sable (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
48 Fasliyev (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
49 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 2 6710    3355.00
50 Snow Kid (GB) 1 1 1 2 6550    6550.00
51 Gold Away (IRE) 3 0 0 5 5795    1931.67
52 Galileo (IRE) 1 0 0 2 5300    5300.00
53 Five Star Camp (USA) 1 0 0 3 4940    4940.00
54 Great Lakes (GB) 4 0 0 6 4880    1220.00
55 Elnadim (USA) 2 0 0 3 4880    2440.00
56 Domedriver (IRE) 2 0 0 4 4400    2200.00
57 Night Shift (USA) 1 0 0 2 4200    4200.00
58 Saphir (GER) 5 0 0 8 4100     820.00
59 Erhaab (USA) 1 0 0 1 4000    4000.00
60 Tagula (IRE) 1 0 0 1 4000    4000.00
61 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 2 3600    3600.00
62 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
63 Ecosse (FR) 1 0 0 2 3500    3500.00
64 Irish River (FR) 1 0 0 2 3250    3250.00
65 Okawango (USA) 1 0 0 2 3250    3250.00
66 Canadian Winter (USA) 2 0 0 4 3150    1575.00
67 Ray of Light (IRE) 2 0 0 5 3050    1525.00
68 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 2820    2820.00
69 All Hands On Deck (USA) 3 0 0 4 2800     933.33
70 Lomitas (GB) 1 0 0 2 2800    2800.00
71 Tioman Island (GB) 1 0 0 2 2800    2800.00
72 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 2 2800    2800.00
73 Dubai Destination (USA) 1 0 0 2 2800    2800.00
74 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
75 Diktat (GB) 1 0 0 3 2530    2530.00
76 Mamool (IRE) 2 0 0 3 2470    1235.00
77 Rahy (USA) 2 0 0 2 2460    1230.00
78 Marignan (USA) 3 0 0 5 2440     813.33
79 Tauchsport (GDR) 1 0 0 2 2440    2440.00
80 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 1 2440    2440.00
81 High Chaparral (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
82 Nayef (USA) 1 0 0 3 2100    2100.00
83 Pivotal (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
84 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 1920    1920.00
85 Baby Bid (USA) 2 0 0 3 1830     915.00
86 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 1 1830    1830.00
87 Dynaformer (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
88 Kheleyf (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
89 Silver Hawk (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
90 Verglas (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
91 Urban Ocean (FR) 1 0 0 2 1750    1750.00
92 Sholokhov (IRE) 2 0 0 3 1600     800.00
93 Trempolino (USA) 1 0 0 2 1590    1590.00
94 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 5 1400     700.00
95 Boreal (GER) 1 0 0 2 1400    1400.00
96 Elusive City (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
97 Sri Pekan (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
98 Baillamont (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
99 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
100 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
101 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 2 1220    1220.00
102 Shantou (USA) 1 0 0 1 1220    1220.00
103 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 1220    1220.00
104 Halling (USA) 1 0 0 2 1060    1060.00
105 Goofalik (USA) 1 0 0 2 1050    1050.00
106 Alkalde (GER) 1 0 0 2 1025    1025.00
107 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 2 1000    1000.00
108 Gone West (USA) 1 0 0 2 900     900.00
109 Paris House (GB) 1 0 0 2 900     900.00
110 Golden Missile (USA) 1 0 0 1 900     900.00
111 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
112 Classic Music (USA) 1 0 0 1 700     700.00
113 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 1 700     700.00
114 Llandaff (USA) 1 0 0 3 610     610.00
115 Green Tune (USA) 1 0 0 1 610     610.00
116 Java Gold (USA) 2 0 0 3 530     265.00
117 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
118 Compton Place (GB) 1 0 0 2 450     450.00
119 Anabaa (USA) 1 0 0 2 350     350.00
120 New Approach (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
121 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 1 350     350.00
122 Krater 1 0 0 1 350     350.00
123 Kaldounevees (FR) 1 0 0 3 0       0.00
124 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 2 0       0.00
125 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 2 0       0.00
126 Be My Chief (USA) 1 0 0 2 0       0.00
127 Golan (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
128 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
129 Aragon (GB) 1 0 0 1 0       0.00
130 Stelvio (GB) 1 0 0 1 0       0.00
131 In The Wings (GB) 1 0 0 1 0       0.00
132 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 0       0.00
133 Dai Jin (GB) 1 0 0 1 0       0.00
134 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
135 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
136 Juror 1 0 0 1 0       0.00
137 Kahyasi (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
138 Professional (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
139 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0       0.00
140 Graf (USA) 1 0 0 1 0       0.00
141 Goldneyev (USA) 1 0 0 1 0       0.00
142 Vernius (CZE) 1 0 0 1 0       0.00
143 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
144 Gere 1 0 0 1 0       0.00
145 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
146 Gentlewave (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
147 Omen 1 0 0 1 0       0.00
258 53 59 443 948550

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 17 16 6 7 4 20 70 247225
2 Reznikov A. 7 4 7 9 6 13 46 83850
3 Březina M. 6 1 2 2 4 7 22 50400
4 Lukasek T. 5 6 1 3 2 7 24 111780
5 Grzybowski K. 5 0 6 2 4 8 25 48120
6 Wyrzyk J. 4 15 4 7 6 9 45 96470
7 Turgaev A. 4 6 8 4 6 16 44 62510
8 Petryakov D. 4 6 4 3 7 10 34 53970
9 Kabardov A. 4 3 4 4 5 10 30 58470
10 Fraisl C. 4 1 1 1 0 1 8 26730
11 Pantchev D. 3 4 2 5 3 5 22 48665
12 Popov V. 3 3 4 9 3 20 42 41970
13 Hendzel N. 3 3 3 6 1 3 19 54730
14 Stępniak D. 2 3 2 3 1 2 13 25250
15 Mammadov H. 2 2 2 0 1 3 10 20460
16 Stepakin P. 2 2 0 3 2 7 16 24110
17 Kryszyłowicz M. 2 1 4 1 2 6 16 22540
18 Mazur K. 2 1 3 3 0 5 14 21490
19 Maryniak K. 2 1 2 4 1 2 12 22250
20 Ferhanov S. 2 1 0 0 0 1 4 22000
21 Novák M. 2 1 0 0 0 0 3 23200
22 Szymczuk W. 1 3 3 5 2 11 25 26890
23 Srnec M. 1 2 4 1 5 3 16 37890
24 Kułaga R. 1 1 2 1 3 2 10 14090
25 Dynarowska K. 1 1 1 0 1 5 9 9880
26 Rychlak J. 1 1 0 0 1 2 5 9150
27 Stromsky M. 1 1 0 0 1 0 3 13000
28 Brygier K. 1 1 0 0 0 1 3 8540
29 Kaleta A. 1 0 3 1 2 3 10 14030
30 Pałczyński P. 1 0 2 0 0 2 5 12800
31 Kamińska K. 1 0 1 4 6 8 20 13480
32 Verner J. 1 0 1 0 0 2 4 26000
33 Hamad Y. 1 0 1 0 0 1 3 7000
34 Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 7900
35 Myška J. 1 0 0 0 1 0 2 10800
36 Kłóś P. 1 0 0 0 0 4 5 4500
37 Grzybowska J. 0 2 4 0 2 9 17 12430
38 Vasyutov S. 0 1 4 1 7 6 19 12790
39 Lica Z. 0 1 1 0 0 1 3 7000
40 Dygrýn D. 0 1 0 1 0 1 3 4800
41 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
42 Sommer M. 0 1 0 0 1 6 8 2350
43 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
44 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
45 Bolewska P. 0 1 0 0 0 0 1 2800
46 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
47 Odložil J. 0 0 2 0 0 1 3 6000
48 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
49 Spáčil J. 0 0 1 0 2 1 4 4600
50 Kardanov A. 0 0 1 0 0 2 3 1400
51 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
52 Benš R. 0 0 0 3 0 4 7 5600
53 Boyer T. 0 0 0 1 1 3 5 2600
54 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
55 Wójcik I. 0 0 0 1 0 0 1 680
56 Kołakowski J. 0 0 0 1 0 0 1 500
57 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 1 4 5 450
58 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
59 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
60 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
61 Gil A. 0 0 0 0 0 3 3 0
62 Nikonorow M. 0 0 0 0 0 3 3 0
63 Abik M. 0 0 0 0 0 2 2 0
64 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
65 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 100 100 101 98 253 752 1484600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 86220
2 R. Gorczyca 44440
3 R. Reveillere i V. Teillard 42300
4 SK Moszna 38480
5 K. Szumiński 35030
6 SK Michałów 31460
7 Tersk Stud 30000
8 Z. Górski 28110
9 Al Khalidiah Stables 27800
10 SK Krasne 27570
11 Team Hogdala France 25200
12 T. Ashley 25000
13 M. Gromala 24950
14 SK Iwno 22960
15 SK Janów Podlaski 22920
16 J. Traka 22400
17 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
18 SK Widzów – A. Tyszko 20750
19 E. Banahan 20000
20 B. M. Tomaszewski 18770
21 T. de la Heronniere 18600
22 Storeway Ltd. 17600
23 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16940
24 K. Mirpuri 14900
25 E. Poitevin 14840
26 A. Zieliński 14200
27 Millennium Stud 14030
28 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
29 L. Wilson 14000
30 O. Tricot 14000
31 F. & N. O’Reilly 14000
32 Fortum Michał Romanowski 12730
33 Dr G. W. Guy 12600
34 GR J. Zalewska 12590
35 A. i R. Zielińscy 12430
36 J. Ryżkowski 11930
37 S. Plavac 11920
38 R. Berns 11800
39 L. Błachut 11700
40 M. Viguie 10850
41 J. Foley 10800
42 W. Krzemiński 10600
43 H. Rousseau 10400
44 E. de Kerpezdron 10000
45 S. Guła 10000
46 R. Piwko 9940
47 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
48 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
49 Laundry Cottage Stud Farm 9000
50 Shadwell Estate Company Ltd 8900
51 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
52 G. Brady 8540
53 R. J. & S. A. Carter 8400
54 A. Omen 8400
55 Elia Stud Farm 8400
56 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
57 SK Kozienice 8020
58 T. & H. Russell 8000
59 A. Borroni 8000
60 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7730
61 Abdullah Ali Al Saif 7700
62 T. Derda 7700
63 A. Sexton 7700
64 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
65 Oceana Racing 7320
66 Grange Stud 7000
67 A. i G. Forien 7000
68 P. Pasquiou 7000
69 R. Boland 7000
70 T. Sobierajski 7000
71 G. Smith 7000
72 Lisbunny Bloodstock 7000
73 A. Wójtowicz 6800
74 S. Chazel 6800
75 D. Kwiatkowski 6800
76 D. Mitrovic 6710
77 P. Antenet 6680
78 Günay Equestrian Invest GmbH 6660
79 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
80 T. Tarczyński 6500
81 R. Szpar 6500
82 Wrbna Racing 6440
83 T. Rejman 6100
84 K. & R. Ask 6000
85 Braz Arabians 6000
86 Ch. Ruiz-Fouquet 5600
87 J. Wallace 5300
88 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
89 M. Pokrywka 4880
90 Smythson 4800
91 J. Eng 4420
92 Hollyberry Farm 4200
93 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
94 Mrs O. Harnett 4000
95 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
96 ZG VAG Esch 4000
97 Athbah Stud 3900
98 S. Schnakenberg 3720
99 H. Poledníková 3720
100 V. Timoshenko 3600
101 Lordship Stud 3600
102 L. Lafitte, H. Barus 3500
103 W. J. Engel 3500
104 E. i K. Laskowscy 3500
105 Biddestone Stud Ltd 3250
106 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
107 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
108 SK Napajedla 3200
109 inż. P. Vrba 3200
110 Tally-Ho Stud 3140
111 R. Talarek 3120
112 R. Sumiła 3060
113 Expert Host Janusz Romanowski 3000
114 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
115 Ł. Fabisiak 3000
116 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
117 Irish National Stud 2800
118 Ch. Schriever 2800
119 M. Poland 2800
120 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
121 M. & M. Butler 2800
122 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
123 Bearn Arabians 2790
124 C. J. Gołaszewski 2720
125 P. Frejlich 2720
126 T. Ruciński 2720
127 Ch. Jouandou 2530
128 Giewont Sp. z o.o. 2500
129 M. Bober 2450
130 S. Polednia 2440
131 J. Szmyt 2440
132 T. Sieradzki 2440
133 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
134 S. Mladenovic 2280
135 Mr & Mrs R. Coffey 2120
136 P. Szmigiel 2100
137 G. & A. Corry 2100
138 J. Waldron & J. Barton 2100
139 P. Siuta 2000
140 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
141 B. Dąbrowski 2000
142 SK Białka 2000
143 M. Malinowski 2000
144 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
145 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 1900
146 B. Ćwik 1850
147 P. Morrison 1800
148 Le Thenney S.A. 1800
149 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
150 EARL Haras du Camp Bernard 1750
151 S. Ringler 1590
152 R. Mroziński 1500
153 R. Z. Zieliński 1500
154 K. Zawiliński 1500
155 Haras du Quesnay 1400
156 Roundhill Stud 1400
157 Gestüt Görlsdorf 1400
158 S.A.G.L. Seserve 1400
159 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
160 I. Shenkin 1400
161 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
162 E. Porębna 1220
163 M. Kaszubowski 1220
164 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
165 M. Pehu 1050
166 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
167 F. Dill 1000
168 H., M., J. i A. Klein 1000
169 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
170 A. Burke 1000
171 Hyde Park Stud 1000
172 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
173 K. Liptak 1000
174 W. Saniewski 900
175 S. Oakes 900
176 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
177 G. Kaczmarek 800
178 L. Błaszczyk 780
179 Alsadd Stud 750
180 Alfred F. Laskowski 750
181 J. Hanly 700
182 M. Davison 700
183 T. Milewski 700
184 G. Sęczek 680
185 M. Kurach 680
186 EARL Ecurie Feuillet 610
187 M. Szeszuła 610
188 K. Ziemiański 500
189 L. Staniszewski 500
190 O., Y., S. Varin 450
191 P. Despouy 450
192 E. Gilert 350
193 K. & Mrs Cullen 350
194 D. Wrzosek 350
195 J. Krauze 350
196 R. Sendt 350
197 J. Beres 350
198 M. Stelmaszczyk 340
199 K. Grudziąż 300
200 B. Zuzek 300
201 A. Steinhart 250
202 W. Puszczewicz 250
203 ZG Wirth/Wagner 250
204 A. Majchrzak 250
205 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
206 G. Łątka 0
207 M. Sopański 0
208 Haras de la Huderie 0
209 M. Konarski 0
210 R. Colasanti 0
211 A. Dziuba 0
212 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
213 Univerpol Sp. z o.o. 0
214 Aunty Ifl 0
215 R. Pajewska-Kwaśny 0
216 inż. J. Kovařik 0
217 J. Szweycer 0
218 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
219 I. Korczak 0
220 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
221 W. Wawrzyniak 0
222 B. Dörflinger 0
223 H. Devin 0
224 P. McEnery 0
225 M. i S. Wiśniewscy 0
226 Haras du Taillis 0
227 A. Biedrzycki 0
228 O. Sutkiewicz 0
229 M. Kosicki 0
230 GR N. Kosiński 0
231 J. Głowacki 0
232 Highclere Stud 0
233 I. Tlustá 0
234 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
235 P. Drutowski 0
236 Cybernetyki Investment S.A. 0
237 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
238 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
239 G. Dudek 0
240 K. Jagielski 0
241 A. Rokicki 0
242 Ballyhane Stud 0
243 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
244 D. Mioduszewski 0
1484600

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 5 6 7 7 9 22 56 86220
2 K. Szumiński 3 0 0 2 1 4 10 35030
3 SK Moszna 2 3 3 2 1 6 17 38480
4 J. Traka 2 2 0 0 0 1 5 22400
5 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 1 0 1 2 7 20750
6 R. Gorczyca 2 0 0 2 0 2 6 44440
7 K. Mirpuri 2 0 0 1 0 3 6 14900
8 O. Tricot 2 0 0 0 0 0 2 14000
9 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 0 0 0 2 14000
10 L. Wilson 2 0 0 0 0 0 2 14000
11 Storeway Ltd. 2 0 0 0 0 0 2 17600
12 B. M. Tomaszewski 1 4 1 0 0 2 8 18770
13 SK Krasne 1 2 5 3 3 15 29 27570
14 SK Iwno 1 2 1 6 5 11 26 22960
15 A. Zieliński 1 2 0 0 0 2 5 14200
16 GR J. Zalewska 1 1 2 0 1 1 6 12590
17 R. Piwko 1 1 1 0 0 3 6 9940
18 Millennium Stud 1 1 0 3 5 2 12 14030
19 A. i R. Zielińscy 1 1 0 2 3 2 9 12430
20 Shadwell Estate Company Ltd 1 1 0 0 0 2 4 8900
21 M. Channon Bloodstock Ltd 1 1 0 0 0 0 2 9800
22 G. Brady 1 1 0 0 0 0 2 8540
23 R. Berns 1 1 0 0 0 0 2 11800
24 E. Poitevin 1 1 0 0 0 0 2 14840
25 S. Plavac 1 0 3 0 0 4 8 11920
26 Elia Stud Farm 1 0 1 0 0 0 2 8400
27 T. de la Heronniere 1 0 1 0 0 0 2 18600
28 A. Omen 1 0 1 0 0 0 2 8400
29 R. J. & S. A. Carter 1 0 1 0 0 0 2 8400
30 J. Foley 1 0 1 0 0 0 2 10800
31 H. Rousseau 1 0 1 0 0 0 2 10400
32 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 0 1 0 0 0 2 7500
33 SK Kozienice 1 0 0 2 0 1 4 8020
34 Oceana Racing 1 0 0 1 0 1 3 7320
35 T. Derda 1 0 0 1 0 0 2 7700
36 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 0 1 0 0 2 42300
37 Abdullah Ali Al Saif 1 0 0 1 0 0 2 7700
38 Dr G. W. Guy 1 0 0 1 0 0 2 12600
39 A. Sexton 1 0 0 1 0 0 2 7700
40 D. Mitrovic 1 0 0 0 1 0 2 6710
41 T. Ashley 1 0 0 0 1 0 2 25000
42 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 6100
43 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
44 A. i G. Forien 1 0 0 0 0 0 1 7000
45 Lisbunny Bloodstock 1 0 0 0 0 0 1 7000
46 P. Pasquiou 1 0 0 0 0 0 1 7000
47 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 0 0 0 0 1 9000
48 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 8000
49 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
50 S. Guła 1 0 0 0 0 0 1 10000
51 R. Boland 1 0 0 0 0 0 1 7000
52 Grange Stud 0 2 1 0 0 0 3 7000
53 G. Smith 0 2 1 0 0 0 3 7000
54 M. Pokrywka 0 2 0 0 0 1 3 4880
55 Team Hogdala France 0 2 0 0 0 0 2 25200
56 T. Sobierajski 0 1 3 0 0 0 4 7000
57 Fortum Michał Romanowski 0 1 1 0 2 0 4 5230
58 Wrbna Racing 0 1 1 0 1 1 4 6440
59 W. Krzemiński 0 1 1 0 0 1 3 10600
60 Hollyberry Farm 0 1 1 0 0 0 2 4200
61 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 1 0 0 2 4915
62 W. J. Engel 0 1 0 1 0 0 2 3500
63 L. Lafitte, H. Barus 0 1 0 1 0 0 2 3500
64 Smythson 0 1 0 1 0 0 2 4800
65 J. Wallace 0 1 0 1 0 0 2 5300
66 Tally-Ho Stud 0 1 0 1 0 0 2 3140
67 E. i K. Laskowscy 0 1 0 1 0 0 2 3500
68 Biddestone Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 3250
69 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 1 0 2 3250
70 M. Poland 0 1 0 0 0 1 2 2800
71 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 1 2 14000
72 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 1 0 0 0 1 2 2800
73 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 1 2 2800
74 Lordship Stud 0 1 0 0 0 1 2 3600
75 Ch. Schriever 0 1 0 0 0 1 2 2800
76 V. Timoshenko 0 1 0 0 0 0 1 3600
77 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 1 0 0 0 0 1 2800
78 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 0 1 3200
79 T. & H. Russell 0 1 0 0 0 0 1 8000
80 S. Polednia 0 1 0 0 0 0 1 2440
81 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
82 SK Napajedla 0 1 0 0 0 0 1 3200
83 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 2 0 0 1 3 3230
84 H. Poledníková 0 0 1 2 0 1 4 3720
85 Ch. Jouandou 0 0 1 1 0 1 3 2530
86 P. Szmigiel 0 0 1 1 0 0 2 2100
87 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 1 0 0 2 8600
88 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 1 0 0 2 2100
89 G. & A. Corry 0 0 1 0 2 0 3 2100
90 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
91 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 1 0 2 1750
92 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
93 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 0 1 2 3000
94 Gestüt Görlsdorf 0 0 1 0 0 1 2 1400
95 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 1 2 2120
96 I. Shenkin 0 0 1 0 0 1 2 1400
97 P. Morrison 0 0 1 0 0 1 2 1800
98 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 1 2 1400
99 S.A.G.L. Seserve 0 0 1 0 0 1 2 1400
100 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
101 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
102 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
103 Roundhill Stud 0 0 1 0 0 0 1 1400
104 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 1 0 0 0 1 4000
105 Le Thenney S.A. 0 0 1 0 0 0 1 1800
106 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 0 1 3000
107 Mrs O. Harnett 0 0 1 0 0 0 1 4000
108 T. Sieradzki 0 0 0 2 0 2 4 2440
109 S. Mladenovic 0 0 0 2 0 0 2 2280
110 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 0 0 2 0 0 2 4200
111 M. Bober 0 0 0 1 1 0 2 2450
112 M. Pehu 0 0 0 1 1 0 2 1050
113 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 1 1 0 2 1025
114 S. Ringler 0 0 0 1 1 0 2 1590
115 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 1 2 1060
116 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 1 0 1 2 900
117 S. Oakes 0 0 0 1 0 1 2 900
118 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 0 1 0 0 1 2000
119 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
120 J. Hanly 0 0 0 1 0 0 1 700
121 W. Saniewski 0 0 0 1 0 0 1 900
122 E. Porębna 0 0 0 1 0 0 1 1220
123 T. Milewski 0 0 0 0 2 0 2 700
124 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
125 M. Kaszubowski 0 0 0 0 2 0 2 1220
126 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 2 3 610
127 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
128 E. Gilert 0 0 0 0 1 1 2 350
129 J. Krauze 0 0 0 0 1 1 2 350
130 P. Despouy 0 0 0 0 1 1 2 450
131 A. Burke 0 0 0 0 1 1 2 1000
132 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 1 2 350
133 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
134 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 1 0 1 610
135 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
136 G. Kaczmarek 0 0 0 0 1 0 1 800
137 R. Sendt 0 0 0 0 1 0 1 350
138 K. & Mrs Cullen 0 0 0 0 1 0 1 350
139 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
140 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
141 H. Devin 0 0 0 0 0 3 3 0
142 M. Konarski 0 0 0 0 0 3 3 0
143 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 3 3 0
144 GR N. Kosiński 0 0 0 0 0 2 2 0
145 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
146 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 2 2 0
147 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 2 2 0
148 P. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
149 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 2 2 0
150 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
151 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 1 1 0
152 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
153 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
154 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
155 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
156 G. Łątka 0 0 0 0 0 1 1 0
157 Ballyhane Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
158 Highclere Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
159 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
160 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 0 0 1 1 0
161 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
162 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
163 J. Szweycer 0 0 0 0 0 1 1 0
164 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
165 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
166 I. Tlustá 0 0 0 0 0 1 1 0
167 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
168 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
169 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 1 1 0
170 O. Sutkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
171 A. Dziuba 0 0 0 0 0 1 1 0
66 66 66 67 65 165 495 1076550

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 28-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Tersk Stud 3 3 1 1 1 4 13 30000
2 SK Michałów 3 2 4 3 4 11 27 31460
3 M. Gromala 3 0 1 3 1 4 12 24950
4 Z. Górski 2 1 2 1 1 3 10 28110
5 M. Viguie 2 0 0 0 1 0 3 10850
6 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 2 0 0 0 0 0 2 22000
7 J. Ryżkowski 1 3 0 1 1 6 12 11930
8 SK Janów Podlaski 1 2 6 3 4 9 25 22920
9 Al Khalidiah Stables 1 2 0 0 0 0 3 27800
10 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 1 2 1 2 4 11 16940
11 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1 1 2 1 0 1 6 9300
12 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 1 1 4 7500
13 L. Błachut 1 0 2 1 0 0 4 11700
14 Lutetia Arabians S.A.R.L. 1 0 1 0 0 1 3 8160
15 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 1 0 0 0 2 6500
16 T. Tarczyński 1 0 0 2 0 4 7 6500
17 R. Szpar 1 0 0 2 0 0 3 6500
18 Nessa Arabians Sp. z o.o. 1 0 0 1 1 4 7 7730
19 P. Antenet 1 0 0 1 0 0 2 6680
20 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 0 1 0 0 2 5600
21 Braz Arabians 1 0 0 0 0 2 3 6000
22 A. Wójtowicz 1 0 0 0 0 1 2 6800
23 S. Chazel 1 0 0 0 0 0 1 6800
24 K. & R. Ask 1 0 0 0 0 0 1 6000
25 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
26 Günay Equestrian Invest GmbH 0 2 2 0 1 2 7 6660
27 ZG VAG Esch 0 2 0 0 0 0 2 4000
28 J. Eng 0 1 1 0 1 0 3 4420
29 S. Schnakenberg 0 1 0 1 0 0 2 3720
30 Ł. Fabisiak 0 1 0 1 0 0 2 3000
31 Athbah Stud 0 1 0 1 0 0 2 3900
32 R. Sumiła 0 1 0 0 1 1 3 3060
33 Giewont Sp. z o.o. 0 1 0 0 1 1 3 2500
34 Bearn Arabians 0 1 0 0 1 0 2 2790
35 C. J. Gołaszewski 0 1 0 0 0 1 2 2720
36 P. Frejlich 0 1 0 0 0 1 2 2720
37 M. Malinowski 0 1 0 0 0 1 2 2000
38 P. Siuta 0 1 0 0 0 0 1 2000
39 T. Ruciński 0 1 0 0 0 0 1 2720
40 B. Dąbrowski 0 1 0 0 0 0 1 2000
41 R. Talarek 0 1 0 0 0 0 1 3120
42 R. Mroziński 0 0 1 1 0 0 2 1500
43 B. Ćwik 0 0 1 1 0 0 2 1850
44 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 1 1 0 0 2 1900
45 SK Białka 0 0 1 0 1 0 2 2000
46 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 1 2 1360
47 R. Z. Zieliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
48 H., M., J. i A. Klein 0 0 1 0 0 0 1 1000
49 K. Zawiliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
50 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1000
51 L. Błaszczyk 0 0 0 1 0 0 1 780
52 M. Kurach 0 0 0 1 0 0 1 680
53 G. Sęczek 0 0 0 1 0 0 1 680
54 F. Dill 0 0 0 1 0 0 1 1000
55 K. Ziemiański 0 0 0 1 0 0 1 500
56 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 0 1 500
57 Alfred F. Laskowski 0 0 0 0 2 0 2 750
58 A. Steinhart 0 0 0 0 1 2 3 250
59 B. Zuzek 0 0 0 0 1 1 2 300
60 A. Majchrzak 0 0 0 0 1 1 2 250
61 ZG Wirth/Wagner 0 0 0 0 1 1 2 250
62 W. Puszczewicz 0 0 0 0 1 0 1 250
63 K. Grudziąż 0 0 0 0 1 0 1 300
64 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 0 1 340
65 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
66 A. Rokicki 0 0 0 0 0 4 4 0
67 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 3 3 0
68 G. Dudek 0 0 0 0 0 3 3 0
69 Univerpol Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 2 2 0
70 M. Kosicki 0 0 0 0 0 2 2 0
71 K. Jagielski 0 0 0 0 0 1 1 0
72 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
73 J. Głowacki 0 0 0 0 0 1 1 0
74 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 0 1 1 0
75 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
76 B. Dörflinger 0 0 0 0 0 1 1 0
34 34 34 34 33 88 257 408050

Komunikat nr 5

Warszawa, 29 maja 2018 r.

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 10 maja 2018 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie regulaminu wyścigów konnych (Dz.U. z 18 kwietnia 2016 r., poz. 536).

Po spełnieniu wymogów formalnych w dniu 29 maja 2018 r. uprawnienia do dosiadania koni uzyskała Oliwia SZARŁAT.

Prezes
Polskiego Klubu Wyścigów Konnych
Tomasz Chalimoniuk

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej