Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Tersk Stud 2 3 0 1 0 3 9 21660
2 Z. Górski 2 1 2 0 1 1 7 27610
3 M. Gromala 2 0 1 3 1 3 10 19950
4 M. Viguie 2 0 0 0 1 0 3 10850
5 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 2 0 0 0 0 0 2 22000
6 SK Janów Podlaski 1 2 5 2 2 8 20 20200
7 Al Khalidiah Stables 1 2 0 0 0 0 3 27800
8 SK Michałów 1 1 3 3 4 9 21 13780
9 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 1 1 2 1 1 3 9 16640
10 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 1 1 2 1 0 1 6 9300
11 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 1 1 4 7500
12 L. Błachut 1 0 1 1 0 0 3 10700
13 Lutetia Arabians S.A.R.L. 1 0 1 0 0 1 3 8160
14 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 0 1 0 0 0 2 6500
15 T. Tarczyński 1 0 0 2 0 2 5 6500
16 R. Szpar 1 0 0 2 0 0 3 6500
17 Nessa Arabians Sp. z o.o. 1 0 0 0 1 2 4 7050
18 Braz Arabians 1 0 0 0 0 2 3 6000
19 D. Kwiatkowski 1 0 0 0 0 0 1 6800
20 S. Chazel 1 0 0 0 0 0 1 6800
21 A. Wójtowicz 1 0 0 0 0 0 1 6800
22 K. & R. Ask 1 0 0 0 0 0 1 6000
23 Ch. Ruiz-Fouquet 1 0 0 0 0 0 1 5000
24 J. Ryżkowski 0 2 0 1 1 3 7 4930
25 ZG VAG Esch 0 2 0 0 0 0 2 4000
26 Günay Equestrian Invest GmbH 0 1 2 0 1 0 4 4660
27 Athbah Stud 0 1 0 1 0 0 2 3900
28 S. Schnakenberg 0 1 0 1 0 0 2 3720
29 Ł. Fabisiak 0 1 0 1 0 0 2 3000
30 Giewont Sp. z o.o. 0 1 0 0 1 1 3 2500
31 J. Eng 0 1 0 0 1 0 2 3060
32 C. J. Gołaszewski 0 1 0 0 0 1 2 2720
33 M. Malinowski 0 1 0 0 0 1 2 2000
34 P. Siuta 0 1 0 0 0 0 1 2000
35 T. Ruciński 0 1 0 0 0 0 1 2720
36 R. Talarek 0 1 0 0 0 0 1 3120
37 B. Dąbrowski 0 1 0 0 0 0 1 2000
38 B. Ćwik 0 0 1 1 0 0 2 1850
39 R. Mroziński 0 0 1 1 0 0 2 1500
40 SK Białka 0 0 1 0 1 0 2 2000
41 UNI-RES Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 1 2 1360
42 K. Zawiliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
43 H., M., J. i A. Klein 0 0 1 0 0 0 1 1000
44 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1000
45 R. Z. Zieliński 0 0 1 0 0 0 1 1500
46 L. Błaszczyk 0 0 0 1 0 0 1 780
47 P. Antenet 0 0 0 1 0 0 1 680
48 F. Dill 0 0 0 1 0 0 1 1000
49 G. Sęczek 0 0 0 1 0 0 1 680
50 L. Staniszewski 0 0 0 1 0 0 1 500
51 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 0 0 1 0 0 1 900
52 Alfred F. Laskowski 0 0 0 0 2 0 2 750
53 ZG Wirth/Wagner 0 0 0 0 1 1 2 250
54 A. Majchrzak 0 0 0 0 1 1 2 250
55 B. Zuzek 0 0 0 0 1 1 2 300
56 R. Sumiła 0 0 0 0 1 1 2 340
57 K. Grudziąż 0 0 0 0 1 0 1 300
58 Alsadd Stud 0 0 0 0 1 0 1 750
59 Bearn Arabians 0 0 0 0 1 0 1 390
60 M. Stelmaszczyk 0 0 0 0 1 0 1 340
61 G. Dudek 0 0 0 0 0 3 3 0
62 A. Steinhart 0 0 0 0 0 2 2 0
63 A. Rokicki 0 0 0 0 0 2 2 0
64 M. Kosicki 0 0 0 0 0 2 2 0
65 Univerpol Sp. z o.o. 0 0 0 0 0 2 2 0
66 A. Biedrzycki 0 0 0 0 0 1 1 0
67 M. i S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
68 K. Jagielski 0 0 0 0 0 1 1 0
69 I. Korczak 0 0 0 0 0 1 1 0
70 B. Dörflinger 0 0 0 0 0 1 1 0
71 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0 0 0 0 0 1 1 0
72 J. Głowacki 0 0 0 0 0 1 1 0
73 P. Frejlich 0 0 0 0 0 1 1 0
28 28 28 28 27 66 205 344350

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 5 5 7 6 7 19 49 82020
2 K. Szumiński 3 0 0 1 1 4 9 34330
3 SK Moszna 2 3 2 2 1 6 16 36360
4 J. Traka 2 2 0 0 0 1 5 22400
5 SK Widzów – A. Tyszko 2 1 0 0 1 2 6 19350
6 R. Gorczyca 2 0 0 2 0 2 6 44440
7 K. Mirpuri 2 0 0 1 0 3 6 14900
8 Storeway Ltd. 2 0 0 0 0 0 2 17600
9 L. Wilson 2 0 0 0 0 0 2 14000
10 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 2 0 0 0 0 0 2 14000
11 B. M. Tomaszewski 1 4 1 0 0 2 8 18770
12 SK Krasne 1 2 3 3 2 13 24 24420
13 A. Zieliński 1 2 0 0 0 1 4 14200
14 R. Piwko 1 1 1 0 0 3 6 9940
15 Shadwell Estate Company Ltd 1 1 0 0 0 2 4 8900
16 G. Brady 1 1 0 0 0 0 2 8540
17 M. Channon Bloodstock Ltd 1 1 0 0 0 0 2 9800
18 R. Berns 1 1 0 0 0 0 2 11800
19 S. Plavac 1 0 3 0 0 4 8 11920
20 A. Omen 1 0 1 0 0 0 2 8400
21 J. Foley 1 0 1 0 0 0 2 10800
22 R. J. & S. A. Carter 1 0 1 0 0 0 2 8400
23 T. de la Heronniere 1 0 1 0 0 0 2 18600
24 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 1 0 1 0 0 0 2 7500
25 H. Rousseau 1 0 1 0 0 0 2 10400
26 SK Kozienice 1 0 0 2 0 1 4 8020
27 A. i R. Zielińscy 1 0 0 1 1 2 5 8050
28 Oceana Racing 1 0 0 1 0 1 3 7320
29 R. Reveillere i V. Teillard 1 0 0 1 0 0 2 42300
30 Abdullah Ali Al Saif 1 0 0 1 0 0 2 7700
31 Dr G. W. Guy 1 0 0 1 0 0 2 12600
32 D. Mitrovic 1 0 0 0 1 0 2 6710
33 T. Ashley 1 0 0 0 1 0 2 25000
34 T. Rejman 1 0 0 0 0 2 3 6100
35 S. Guła 1 0 0 0 0 0 1 10000
36 E. de Kerpezdron 1 0 0 0 0 0 1 10000
37 E. Banahan 1 0 0 0 0 0 1 20000
38 O. Tricot 1 0 0 0 0 0 1 7000
39 T. Derda 1 0 0 0 0 0 1 7000
40 A. i G. Forien 1 0 0 0 0 0 1 7000
41 Elia Stud Farm 1 0 0 0 0 0 1 7000
42 Laundry Cottage Stud Farm 1 0 0 0 0 0 1 9000
43 A. Borroni 1 0 0 0 0 0 1 8000
44 P. Pasquiou 1 0 0 0 0 0 1 7000
45 SK Iwno 0 2 1 5 4 7 19 14910
46 M. Pokrywka 0 2 0 0 0 1 3 4880
47 Team Hogdala France 0 2 0 0 0 0 2 25200
48 T. Sobierajski 0 1 3 0 0 0 4 7000
49 GR J. Zalewska 0 1 2 0 1 1 5 5590
50 Fortum Michał Romanowski 0 1 1 0 2 0 4 5230
51 Wrbna Racing 0 1 1 0 1 1 4 6440
52 W. Krzemiński 0 1 1 0 0 1 3 10600
53 Hollyberry Farm 0 1 1 0 0 0 2 4200
54 Grange Stud 0 1 1 0 0 0 2 4200
55 G. Smith 0 1 1 0 0 0 2 4200
56 E. i K. Laskowscy 0 1 0 1 0 0 2 3500
57 Tally-Ho Stud 0 1 0 1 0 0 2 3140
58 Smythson 0 1 0 1 0 0 2 4800
59 L. Lafitte, H. Barus 0 1 0 1 0 0 2 3500
60 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 0 1 0 1 0 0 2 4915
61 Biddestone Stud Ltd 0 1 0 0 1 0 2 3250
62 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 0 1 0 2 3250
63 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 1 2 14000
64 Lordship Stud 0 1 0 0 0 1 2 3600
65 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 1 0 0 0 1 2 2800
66 S. Polednia 0 1 0 0 0 0 1 2440
67 inż. P. Vrba 0 1 0 0 0 0 1 3200
68 T. & H. Russell 0 1 0 0 0 0 1 8000
69 M. Poland 0 1 0 0 0 0 1 2800
70 M. & M. Butler 0 1 0 0 0 0 1 2800
71 V. Timoshenko 0 1 0 0 0 0 1 3600
72 Irish National Stud 0 1 0 0 0 0 1 2800
73 Stilvi Compania Financiera S.A. 0 1 0 0 0 0 1 2800
74 SK Napajedla 0 1 0 0 0 0 1 3200
75 E. Poitevin 0 1 0 0 0 0 1 4240
76 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 2 0 0 1 3 3230
77 H. Poledníková 0 0 1 2 0 1 4 3720
78 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 0 0 1 1 0 0 2 8600
79 P. Szmigiel 0 0 1 1 0 0 2 2100
80 J. Waldron & J. Barton 0 0 1 1 0 0 2 2100
81 J. Szmyt 0 0 1 0 1 1 3 2440
82 Ch. Jouandou 0 0 1 0 0 1 2 1830
83 P. Morrison 0 0 1 0 0 1 2 1800
84 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 1 0 0 1 2 3000
85 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 0 0 1 0 0 1 2 1400
86 Haras du Quesnay 0 0 1 0 0 1 2 1400
87 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 0 1 0 0 0 1 1800
88 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 1 0 0 0 1 2120
89 Mrs O. Harnett 0 0 1 0 0 0 1 4000
90 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 1 0 0 0 1 3000
91 I. Shenkin 0 0 1 0 0 0 1 1400
92 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 1 0 0 0 1 1400
93 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 1 0 0 0 1 4000
94 Le Thenney S.A. 0 0 1 0 0 0 1 1800
95 Gestüt Görlsdorf 0 0 1 0 0 0 1 1400
96 EARL Haras de Nonant le Pin 0 0 1 0 0 0 1 3000
97 Old Carhue & Graeng Bloodstock 0 0 1 0 0 0 1 2400
98 Millennium Stud 0 0 0 2 5 2 9 3530
99 T. Sieradzki 0 0 0 2 0 2 4 2440
100 S. Mladenovic 0 0 0 2 0 0 2 2280
101 Azienda Agricola Gennaro Stimola 0 0 0 2 0 0 2 4200
102 M. Bober 0 0 0 1 1 0 2 2450
103 M. Pehu 0 0 0 1 1 0 2 1050
104 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 0 0 0 1 1 0 2 1025
105 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 1 0 1 2 1060
106 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 1 0 1 2 900
107 S. Oakes 0 0 0 1 0 1 2 900
108 J. Hanly 0 0 0 1 0 0 1 700
109 E. Porębna 0 0 0 1 0 0 1 1220
110 A. Sexton 0 0 0 1 0 0 1 700
111 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 0 0 0 1 0 0 1 2000
112 W. J. Engel 0 0 0 1 0 0 1 700
113 W. Saniewski 0 0 0 1 0 0 1 900
114 J. Wallace 0 0 0 1 0 0 1 1060
115 S. Jeffroy, AGB Agency 0 0 0 1 0 0 1 2000
116 M. Kaszubowski 0 0 0 0 2 0 2 1220
117 M. Davison 0 0 0 0 2 0 2 700
118 G. & A. Corry 0 0 0 0 2 0 2 700
119 M. Szeszuła 0 0 0 0 1 2 3 610
120 P. Despouy 0 0 0 0 1 1 2 450
121 A. Burke 0 0 0 0 1 1 2 1000
122 O., Y., S. Varin 0 0 0 0 1 1 2 450
123 J. Krauze 0 0 0 0 1 1 2 350
124 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 1 2 350
125 S. Ringler 0 0 0 0 1 0 1 530
126 Hyde Park Stud 0 0 0 0 1 0 1 1000
127 R. Sendt 0 0 0 0 1 0 1 350
128 Gynekologie Gebauer s.r.o. 0 0 0 0 1 0 1 1000
129 G. Kaczmarek 0 0 0 0 1 0 1 800
130 K. Liptak 0 0 0 0 1 0 1 1000
131 T. Milewski 0 0 0 0 1 0 1 350
132 J. Beres 0 0 0 0 1 0 1 350
133 EARL Ecurie Feuillet 0 0 0 0 1 0 1 610
134 E. Gilert 0 0 0 0 1 0 1 350
135 K. & Mrs Cullen 0 0 0 0 1 0 1 350
136 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 0 3 3 0
137 M. Konarski 0 0 0 0 0 3 3 0
138 W. Wawrzyniak 0 0 0 0 0 2 2 0
139 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 0 0 0 2 2 0
140 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
141 H. Devin 0 0 0 0 0 2 2 0
142 GR N. Kosiński 0 0 0 0 0 2 2 0
143 P. McEnery 0 0 0 0 0 2 2 0
144 M. Sopański 0 0 0 0 0 1 1 0
145 Ballyhane Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
146 D. Mioduszewski 0 0 0 0 0 1 1 0
147 I. Tlustá 0 0 0 0 0 1 1 0
148 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
149 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0 0 0 0 0 1 1 0
150 Haras du Taillis 0 0 0 0 0 1 1 0
151 B. Van Dalfsen 0 0 0 0 0 1 1 0
152 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0 0 0 0 0 1 1 0
153 P. Drutowski 0 0 0 0 0 1 1 0
154 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0 0 0 0 0 1 1 0
155 Petra Bloodstock Agency Ltd 0 0 0 0 0 1 1 0
156 O. Sutkiewicz 0 0 0 0 0 1 1 0
157 Ch. Schriever 0 0 0 0 0 1 1 0
158 R. Colasanti 0 0 0 0 0 1 1 0
159 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
160 inż. J. Kovařik 0 0 0 0 0 1 1 0
161 Haras de la Huderie 0 0 0 0 0 1 1 0
162 Highclere Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
163 Aunty Ifl 0 0 0 0 0 1 1 0
164 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 0 1 1 0
165 S.A.G.L. Seserve 0 0 0 0 0 1 1 0
58 58 58 59 57 144 434 972250

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 SK Golejewko 82020
2 R. Gorczyca 44440
3 R. Reveillere i V. Teillard 42300
4 SK Moszna 36360
5 K. Szumiński 34330
6 Al Khalidiah Stables 27800
7 Z. Górski 27610
8 Team Hogdala France 25200
9 T. Ashley 25000
10 SK Krasne 24420
11 J. Traka 22400
12 E.A.R.L. Haras du Grand Courgeon 22000
13 Tersk Stud 21660
14 SK Janów Podlaski 20200
15 E. Banahan 20000
16 M. Gromala 19950
17 SK Widzów – A. Tyszko 19350
18 B. M. Tomaszewski 18770
19 T. de la Heronniere 18600
20 Storeway Ltd. 17600
21 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 16640
22 SK Iwno 14910
23 K. Mirpuri 14900
24 A. Zieliński 14200
25 F. & N. O’Reilly 14000
26 D. Lancaster-Smith & Moreton Manor Stud 14000
27 L. Wilson 14000
28 SK Michałów 13780
29 Fortum Michał Romanowski 12730
30 Dr G. W. Guy 12600
31 S. Plavac 11920
32 R. Berns 11800
33 M. Viguie 10850
34 J. Foley 10800
35 L. Błachut 10700
36 W. Krzemiński 10600
37 H. Rousseau 10400
38 E. de Kerpezdron 10000
39 S. Guła 10000
40 R. Piwko 9940
41 M. Channon Bloodstock Ltd 9800
42 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 9300
43 Laundry Cottage Stud Farm 9000
44 Shadwell Estate Company Ltd 8900
45 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 8600
46 G. Brady 8540
47 R. J. & S. A. Carter 8400
48 A. Omen 8400
49 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
50 A. i R. Zielińscy 8050
51 SK Kozienice 8020
52 A. Borroni 8000
53 T. & H. Russell 8000
54 Abdullah Ali Al Saif 7700
55 E.A.R.L. Haras du Taillis i B. Wenger 7500
56 Oceana Racing 7320
57 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7050
58 O. Tricot 7000
59 P. Pasquiou 7000
60 T. Sobierajski 7000
61 A. i G. Forien 7000
62 Elia Stud Farm 7000
63 T. Derda 7000
64 A. Wójtowicz 6800
65 D. Kwiatkowski 6800
66 S. Chazel 6800
67 D. Mitrovic 6710
68 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
69 T. Tarczyński 6500
70 R. Szpar 6500
71 Wrbna Racing 6440
72 T. Rejman 6100
73 Braz Arabians 6000
74 K. & R. Ask 6000
75 GR J. Zalewska 5590
76 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
77 J. Ryżkowski 4930
78 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 4915
79 M. Pokrywka 4880
80 Smythson 4800
81 Günay Equestrian Invest GmbH 4660
82 E. Poitevin 4240
83 Grange Stud 4200
84 Azienda Agricola Gennaro Stimola 4200
85 Hollyberry Farm 4200
86 G. Smith 4200
87 Rabbah Bloodstock Ltd 4000
88 ZG VAG Esch 4000
89 Mrs O. Harnett 4000
90 Athbah Stud 3900
91 S. Schnakenberg 3720
92 H. Poledníková 3720
93 Lordship Stud 3600
94 V. Timoshenko 3600
95 Millennium Stud 3530
96 L. Lafitte, H. Barus 3500
97 E. i K. Laskowscy 3500
98 Biddestone Stud Ltd 3250
99 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 3250
100 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 3230
101 inż. P. Vrba 3200
102 SK Napajedla 3200
103 Tally-Ho Stud 3140
104 R. Talarek 3120
105 J. Eng 3060
106 Ł. Fabisiak 3000
107 EARL Haras de Nonant le Pin 3000
108 Expert Host Janusz Romanowski 3000
109 M. Fahy & Rathbarry Stud 3000
110 M. & M. Butler 2800
111 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2800
112 Irish National Stud 2800
113 Stilvi Compania Financiera S.A. 2800
114 M. Poland 2800
115 T. Ruciński 2720
116 C. J. Gołaszewski 2720
117 Giewont Sp. z o.o. 2500
118 M. Bober 2450
119 S. Polednia 2440
120 T. Sieradzki 2440
121 J. Szmyt 2440
122 Old Carhue & Graeng Bloodstock 2400
123 S. Mladenovic 2280
124 Mr & Mrs R. Coffey 2120
125 P. Szmigiel 2100
126 J. Waldron & J. Barton 2100
127 S. Jeffroy, AGB Agency 2000
128 M. Malinowski 2000
129 POL-KAUFRING Sp. z o. o. 2000
130 B. Dąbrowski 2000
131 SK Białka 2000
132 P. Siuta 2000
133 B. Ćwik 1850
134 Ch. Jouandou 1830
135 Le Thenney S.A. 1800
136 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 1800
137 P. Morrison 1800
138 R. Mroziński 1500
139 K. Zawiliński 1500
140 R. Z. Zieliński 1500
141 Gestüt Görlsdorf 1400
142 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 1400
143 Haras du Quesnay 1400
144 I. Shenkin 1400
145 EARL Haras du Camp Bernard 1400
146 UNI-RES Sp. z o.o. 1360
147 M. Kaszubowski 1220
148 E. Porębna 1220
149 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 1060
150 J. Wallace 1060
151 M. Pehu 1050
152 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1025
153 F. Dill 1000
154 H., M., J. i A. Klein 1000
155 K. Liptak 1000
156 Gynekologie Gebauer s.r.o. 1000
157 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1000
158 Hyde Park Stud 1000
159 A. Burke 1000
160 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 900
161 W. Saniewski 900
162 S.C.E.A. Haras de Manneville 900
163 S. Oakes 900
164 G. Kaczmarek 800
165 L. Błaszczyk 780
166 Alsadd Stud 750
167 Alfred F. Laskowski 750
168 W. J. Engel 700
169 M. Davison 700
170 J. Hanly 700
171 G. & A. Corry 700
172 A. Sexton 700
173 P. Antenet 680
174 G. Sęczek 680
175 EARL Ecurie Feuillet 610
176 M. Szeszuła 610
177 S. Ringler 530
178 L. Staniszewski 500
179 O., Y., S. Varin 450
180 P. Despouy 450
181 Bearn Arabians 390
182 E. Gilert 350
183 J. Krauze 350
184 R. Sendt 350
185 T. Milewski 350
186 J. Beres 350
187 K. & Mrs Cullen 350
188 D. Wrzosek 350
189 M. Stelmaszczyk 340
190 R. Sumiła 340
191 K. Grudziąż 300
192 B. Zuzek 300
193 A. Majchrzak 250
194 ZG Wirth/Wagner 250
195 P. Drutowski 0
196 I. Tlustá 0
197 O. Sutkiewicz 0
198 GR N. Kosiński 0
199 D. Mioduszewski 0
200 G. Dudek 0
201 Ballyhane Stud 0
202 A. Rokicki 0
203 Airlie Stud & Mrs S. Rogers 0
204 A. Steinhart 0
205 M. Sopański 0
206 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
207 Haras de la Huderie 0
208 M. Konarski 0
209 Highclere Stud 0
210 Aunty Ifl 0
211 R. Colasanti 0
212 Ch. Schriever 0
213 Univerpol Sp. z o.o. 0
214 P. Frejlich 0
215 R. Pajewska-Kwaśny 0
216 inż. J. Kovařik 0
217 S.C.E.A. des Prairies, B. i T. Jeffroy 0
218 Petra Bloodstock Agency Ltd 0
219 D. R. Tucker & Hyphen Bloodstock Ltd 0
220 I. Korczak 0
221 W. Wawrzyniak 0
222 Sheikh Al-Nuaimi Ammar Bin Hum 0
223 H. Devin 0
224 K. Jagielski 0
225 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 0
226 S.A.G.L. Seserve 0
227 B. Dörflinger 0
228 A. Biedrzycki 0
229 P. McEnery 0
230 M. Kosicki 0
231 M. i S. Wiśniewscy 0
232 Haras du Taillis 0
233 J. Głowacki 0
234 Cybernetyki Investment S.A. 0
235 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0
1316600

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Mazur S. 14 15 4 7 4 14 58 217865
2 Lukasek T. 5 5 1 1 2 4 18 107580
3 Reznikov A. 5 4 3 7 3 11 33 61980
4 Wyrzyk J. 4 11 3 7 6 9 40 82590
5 Petryakov D. 4 5 4 2 6 8 29 50120
6 Kabardov A. 4 2 2 2 5 7 22 50790
7 Březina M. 4 1 2 2 3 4 16 36050
8 Grzybowski K. 4 0 6 1 2 5 18 39560
9 Turgaev A. 3 5 8 3 5 14 38 52260
10 Hendzel N. 3 3 3 6 1 3 19 54730
11 Fraisl C. 3 1 1 1 0 1 7 20730
12 Stępniak D. 2 3 0 2 1 2 10 22650
13 Popov V. 2 2 4 7 3 17 35 31170
14 Pantchev D. 2 2 1 5 3 4 17 36705
15 Stepakin P. 2 2 0 3 2 5 14 24110
16 Kryszyłowicz M. 2 1 4 1 2 6 16 22540
17 Maryniak K. 2 1 2 4 1 2 12 22250
18 Ferhanov S. 2 1 0 0 0 1 4 22000
19 Novák M. 2 1 0 0 0 0 3 23200
20 Szymczuk W. 1 3 2 5 1 8 20 25190
21 Srnec M. 1 2 4 1 5 3 16 37890
22 Mazur K. 1 1 2 3 0 5 12 15090
23 Kułaga R. 1 1 2 1 2 2 9 13840
24 Mammadov H. 1 1 2 0 1 1 6 11460
25 Dynarowska K. 1 1 1 0 1 5 9 9880
26 Rychlak J. 1 1 0 0 1 2 5 9150
27 Stromsky M. 1 1 0 0 1 0 3 13000
28 Brygier K. 1 1 0 0 0 1 3 8540
29 Kaleta A. 1 0 3 1 2 3 10 14030
30 Pałczyński P. 1 0 2 0 0 2 5 12800
31 Kamińska K. 1 0 1 3 5 7 17 12430
32 Verner J. 1 0 1 0 0 2 4 26000
33 Hamad Y. 1 0 1 0 0 0 2 7000
34 Janaček V. 1 0 0 1 0 1 3 7900
35 Myška J. 1 0 0 0 1 0 2 10800
36 Kłóś P. 1 0 0 0 0 4 5 4500
37 Vasyutov S. 0 1 4 1 4 6 16 11770
38 Grzybowska J. 0 1 4 0 2 6 13 9710
39 Lica Z. 0 1 1 0 0 1 3 7000
40 Dygrýn D. 0 1 0 1 0 1 3 4800
41 Sousa Ferreira R. 0 1 0 1 0 0 2 14700
42 Sommer M. 0 1 0 0 1 4 6 2350
43 Plšek F. 0 1 0 0 0 0 1 3200
44 Ferhanov B. 0 1 0 0 0 0 1 4000
45 Bolewska P. 0 1 0 0 0 0 1 2800
46 Lefebvre F. 0 0 2 0 1 2 5 3550
47 Odložil J. 0 0 2 0 0 1 3 6000
48 Bartos J. jr 0 0 1 2 0 0 3 6400
49 Spáčil J. 0 0 1 0 2 1 4 4600
50 Kardanov A. 0 0 1 0 0 2 3 1400
51 Olehlová V. 0 0 1 0 0 0 1 1830
52 Benš R. 0 0 0 3 0 4 7 5600
53 Boyer T. 0 0 0 1 1 3 5 2600
54 Chopyk A. 0 0 0 1 0 2 3 780
55 Wójcik I. 0 0 0 1 0 0 1 680
56 Nakoniechnyi P. 0 0 0 0 1 4 5 450
57 Kratochvil J. 0 0 0 0 1 1 2 1000
58 Kousek J. 0 0 0 0 1 0 1 1000
59 Schiergen D. 0 0 0 0 1 0 1 2000
60 Nikonorow M. 0 0 0 0 0 3 3 0
61 Gil A. 0 0 0 0 0 2 2 0
62 Abik M. 0 0 0 0 0 2 2 0
63 Kašny P. 0 0 0 0 0 1 1 0
64 Wyrzyk M. 0 0 0 0 0 1 1 0
86 86 86 87 84 210 639 1316600

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 17 1 1 28 63220    3718.82
2 King’s Best (USA) 2 1 1 3 45100   22550.00
3 Medicean (GB) 3 3 3 6 43500   14500.00
4 Cape Cross (IRE) 3 2 4 6 33700   11233.33
5 Belenus (GER) 11 2 2 17 26410    2400.91
6 Xaar (GB) 1 0 0 2 25200   25200.00
7 Tempelwächter (GER) 4 2 2 8 23100    5775.00
8 Royal Court (IRE) 7 2 2 14 22240    3177.14
9 Special Power (IRE) 5 2 2 8 22020    4404.00
10 Grand Lodge (USA) 2 2 2 4 21140   10570.00
11 Dakota (IRE) 1 1 1 2 20530   20530.00
12 Alhaarth (IRE) 2 1 1 2 20000   10000.00
13 Barathea (IRE) 1 1 1 2 18600   18600.00
14 Exceed And Excel (AUS) 3 1 2 6 17300    5766.67
15 In Camera (IRE) 5 1 1 6 16530    3306.00
16 Dansili (GB) 3 2 2 5 15900    5300.00
17 Singspiel (IRE) 2 1 2 4 15400    7700.00
18 Linamix (FR) 4 1 1 5 14550    3637.50
19 Croco Rouge (IRE) 1 1 2 2 14000   14000.00
20 Parade Ground (USA) 1 0 0 2 14000   14000.00
21 Don Corleone (GB) 5 0 0 7 13400    2680.00
22 Marju (IRE) 1 1 1 2 11800   11800.00
23 Greinton (GB) 3 1 1 4 10830    3610.00
24 Bertolini (USA) 2 1 1 3 10140    5070.00
25 Royal Applause (GB) 1 1 1 2 9800    9800.00
26 Giant’s Causeway (USA) 2 1 1 2 9350    4675.00
27 Siam (USA) 2 1 1 3 9100    4550.00
28 Monsun (GER) 3 1 1 4 8750    2916.67
29 Ransom O’War (USA) 1 0 0 2 8600    8600.00
30 Cloudings (IRE) 1 1 1 2 8400    8400.00
31 Intikhab (USA) 1 0 0 1 8000    8000.00
32 Zafonium (USA) 1 0 0 1 8000    8000.00
33 Enjoy Plan (USA) 2 1 1 5 7930    3965.00
34 Dalakhani (IRE) 3 0 0 5 7700    2566.67
35 Big Shuffle (USA) 2 1 1 4 7700    3850.00
36 Acatenango (GER) 1 1 1 2 7500    7500.00
37 Fourth of June (USA) 5 1 1 7 7410    1482.00
38 Dilshaan (GB) 1 1 1 3 7320    7320.00
39 Marchand de Sable (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
40 Cadoudal (FR) 1 1 1 1 7000    7000.00
41 Valanour (IRE) 1 1 1 1 7000    7000.00
42 Orpen (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
43 Alywar (USA) 7 0 0 12 6980     997.14
44 Silver Patriarch (IRE) 2 1 1 2 6710    3355.00
45 Snow Kid (GB) 1 1 1 2 6550    6550.00
46 Gold Away (IRE) 3 0 0 5 5795    1931.67
47 Five Star Camp (USA) 1 0 0 3 4940    4940.00
48 Great Lakes (GB) 4 0 0 6 4880    1220.00
49 Elnadim (USA) 2 0 0 3 4880    2440.00
50 Oratorio (IRE) 1 0 0 1 4240    4240.00
51 Mr. Greeley (USA) 1 0 0 2 4200    4200.00
52 Night Shift (USA) 1 0 0 2 4200    4200.00
53 Saphir (GER) 5 0 0 7 4100     820.00
54 Erhaab (USA) 1 0 0 1 4000    4000.00
55 Tagula (IRE) 1 0 0 1 4000    4000.00
56 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 2 3600    3600.00
57 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 3600    3600.00
58 Okawango (USA) 1 0 0 2 3250    3250.00
59 Irish River (FR) 1 0 0 2 3250    3250.00
60 Ray of Light (IRE) 2 0 0 5 3050    1525.00
61 Eternity’s Breath (USA) 1 0 0 3 2820    2820.00
62 Tioman Island (GB) 1 0 0 2 2800    2800.00
63 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
64 Dubai Destination (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
65 King’s Theatre (IRE) 1 0 0 1 2800    2800.00
66 Mamool (IRE) 2 0 0 3 2470    1235.00
67 All Hands On Deck (USA) 2 0 0 3 2450    1225.00
68 Marignan (USA) 2 0 0 4 2440    1220.00
69 Tauchsport (GDR) 1 0 0 2 2440    2440.00
70 Lil’s Boy (USA) 1 0 0 1 2440    2440.00
71 High Chaparral (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
72 Pivotal (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
73 Danehill Dancer (IRE) 1 0 0 2 1920    1920.00
74 Baby Bid (USA) 2 0 0 3 1830     915.00
75 Diktat (GB) 1 0 0 2 1830    1830.00
76 Hurricane Run (IRE) 1 0 0 1 1830    1830.00
77 Dynaformer (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
78 Kheleyf (USA) 1 0 0 2 1800    1800.00
79 Verglas (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
80 Silver Hawk (USA) 1 0 0 1 1800    1800.00
81 Canadian Winter (USA) 2 0 0 3 1750     875.00
82 Domedriver (IRE) 2 0 0 3 1600     800.00
83 Elusive City (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
84 Cozzene (USA) 1 0 0 2 1400    1400.00
85 Boreal (GER) 1 0 0 2 1400    1400.00
86 Urban Ocean (FR) 1 0 0 1 1400    1400.00
87 Baillamont (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
88 Sri Pekan (USA) 1 0 0 1 1400    1400.00
89 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 2 1220    1220.00
90 Zarewitsch (IRE) 1 0 0 1 1220    1220.00
91 Shantou (USA) 1 0 0 1 1220    1220.00
92 Halling (USA) 1 0 0 2 1060    1060.00
93 Galileo (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
94 Rahy (USA) 1 0 0 1 1060    1060.00
95 Goofalik (USA) 1 0 0 2 1050    1050.00
96 Alkalde (GER) 1 0 0 2 1025    1025.00
97 Indian Danehill (IRE) 1 0 0 2 1000    1000.00
98 Zafonic (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
99 Sholokhov (IRE) 2 0 0 2 900     450.00
100 Gone West (USA) 1 0 0 2 900     900.00
101 Paris House (GB) 1 0 0 2 900     900.00
102 Golden Missile (USA) 1 0 0 1 900     900.00
103 Sorbie Tower (IRE) 1 0 0 3 700     700.00
104 Mister Baileys (GB) 1 0 0 2 700     700.00
105 Nayef (USA) 1 0 0 2 700     700.00
106 Classic Music (USA) 1 0 0 1 700     700.00
107 Bahamian Bounty (GB) 1 0 0 1 700     700.00
108 Ecosse (FR) 1 0 0 1 700     700.00
109 Llandaff (USA) 1 0 0 3 610     610.00
110 Green Tune (USA) 1 0 0 1 610     610.00
111 Trempolino (USA) 1 0 0 1 530     530.00
112 Compton Place (GB) 1 0 0 2 450     450.00
113 Medaaly (GB) 1 0 0 2 450     450.00
114 Anabaa (USA) 1 0 0 2 350     350.00
115 New Approach (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
116 Sadler’s Wells (USA) 1 0 0 1 350     350.00
117 Krater 1 0 0 1 350     350.00
118 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 1 350     350.00
119 Golan (IRE) 1 0 0 2 0       0.00
120 Freedom’s Choice (USA) 1 0 0 2 0       0.00
121 Kaldounevees (FR) 1 0 0 2 0       0.00
122 Sagacity (FR) 1 0 0 1 0       0.00
123 Omen 1 0 0 1 0       0.00
124 Lomitas (GB) 1 0 0 1 0       0.00
125 Aragon (GB) 1 0 0 1 0       0.00
126 Kitten’s Joy (USA) 1 0 0 1 0       0.00
127 Oasis Dream (GB) 1 0 0 1 0       0.00
128 Observatory (USA) 1 0 0 1 0       0.00
129 Great Commotion (USA) 1 0 0 1 0       0.00
130 Traditionally (USA) 1 0 0 1 0       0.00
131 Juror 1 0 0 1 0       0.00
132 Java Gold (USA) 1 0 0 1 0       0.00
133 Dai Jin (GB) 1 0 0 1 0       0.00
134 Gere 1 0 0 1 0       0.00
135 Be My Chief (USA) 1 0 0 1 0       0.00
136 Kahyasi (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
137 Machiavellian (USA) 1 0 0 1 0       0.00
138 Vernius (CZE) 1 0 0 1 0       0.00
139 Graf (USA) 1 0 0 1 0       0.00
140 In The Wings (GB) 1 0 0 1 0       0.00
141 Stelvio (GB) 1 0 0 1 0       0.00
142 Country Reel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
143 Afternoon Deelites (USA) 1 0 0 1 0       0.00
144 Professional (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
246 46 51 382 844250

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 16 3 3 24 70320    4395.00
2 Air Chief Marshal (IRE) 2 1 1 4 43350   21675.00
3 Nowogródek 11 3 3 18 42430    3857.27
4 Planteur (IRE) 3 1 1 4 32200   10733.33
5 Bushranger (IRE) 2 2 2 3 30800   15400.00
6 Ruten (USA) 14 2 2 19 30030    2145.00
7 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 1 2 25000   25000.00
8 Cima de Triomphe (IRE) 2 1 1 3 22330   11165.00
9 Alandi (IRE) 11 1 1 18 22050    2004.55
10 Tempelwächter (GER) 12 1 1 20 21010    1750.83
11 Worthadd (IRE) 2 1 2 3 20400   10200.00
12 Needham’s Fort (USA) 8 1 1 16 20200    2525.00
13 Rio de La Plata (USA) 1 1 1 2 18600   18600.00
14 Red Rocks (IRE) 2 2 2 3 18400    9200.00
15 Roulette (GB) 6 1 1 7 18330    3055.00
16 So You Think (NZ) 2 0 0 3 16800    8400.00
17 Grand Presidium (USA) 3 1 1 6 16330    5443.33
18 Silver Whistle (USA) 5 1 1 7 14000    2800.00
19 Mamool (IRE) 1 1 2 2 14000   14000.00
20 Lord Shanakill (USA) 1 1 2 2 14000   14000.00
21 Pastoral Pursuits (GB) 1 1 2 2 14000   14000.00
22 Rip Van Winkle (IRE) 2 1 1 4 13660    6830.00
23 Orpen (USA) 1 1 2 2 13100   13100.00
24 Motivator (GB) 3 1 1 5 12700    4233.33
25 Enjoy Plan (USA) 3 1 1 6 12440    4146.67
26 Arcano (IRE) 5 1 1 7 12250    2450.00
27 Golden Tirol (GER) 2 1 1 2 11800    5900.00
28 Clodovil (IRE) 1 1 1 2 11800   11800.00
29 Jape (USA) 3 1 1 5 11330    3776.67
30 Zambezi Sun (GB) 2 1 1 2 11240    5620.00
31 Samum (GER) 2 1 1 3 11025    5512.50
32 Le Havre (IRE) 1 1 1 2 10600   10600.00
33 Tertullian (USA) 1 0 0 2 10600   10600.00
34 Arithmancer (USA) 2 1 1 4 9800    4900.00
35 Archipenko (USA) 2 1 1 3 9800    4900.00
36 Sixties Icon (GB) 1 1 1 2 9800    9800.00
37 October (USA) 3 1 1 4 9150    3050.00
38 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 1 9000    9000.00
39 Prince of Ecosse 2 1 1 3 8920    4460.00
40 Lord of England (GER) 2 0 0 3 8600    4300.00
41 Power (GB) 1 1 1 2 8540    8540.00
42 Zebedee (GB) 3 0 0 6 8340    2780.00
43 Windsor Knot (IRE) 2 0 0 3 8000    4000.00
44 Sorbie Tower (IRE) 2 0 0 3 8000    4000.00
45 Pedro The Great (USA) 1 1 1 2 7500    7500.00
46 Haatef (USA) 1 1 1 3 7320    7320.00
47 Belenus (GER) 1 1 1 3 7000    7000.00
48 Kornel 1 0 0 2 7000    7000.00
49 Milanais (FR) 1 1 1 1 7000    7000.00
50 Lujain (USA) 1 1 1 1 7000    7000.00
51 Calming Influence (IRE) 9 0 0 13 6800     755.56
52 Glavalcour (FR) 2 1 1 2 6710    3355.00
53 Exaltation (IRE) 1 1 1 2 6550    6550.00
54 Pop Rock (JPN) 1 1 1 2 6100    6100.00
55 Deportivo (GB) 2 0 0 4 5330    2665.00
56 Harbour Watch (IRE) 2 0 0 3 5200    2600.00
57 Tiger Cafe (JPN) 2 0 0 2 5000    2500.00
58 Falco (USA) 1 0 0 2 4915    4915.00
59 Indy Champ (USA) 4 0 0 9 4880    1220.00
60 Dżulietto 2 0 0 3 4880    2440.00
61 Montjeu (IRE) 1 0 0 2 4800    4800.00
62 Youmzain (IRE) 2 0 0 4 4700    2350.00
63 Holy Roman Emperor (IRE) 1 0 0 2 4200    4200.00
64 Frozen Power (IRE) 1 0 0 2 4200    4200.00
65 Estejo (GER) 4 0 0 6 4050    1012.50
66 Camacho (GB) 1 0 0 1 4000    4000.00
67 Fast Company (IRE) 2 0 0 4 3900    1950.00
68 Suteki Shinsukekun (USA) 2 0 0 4 3840    1920.00
69 Muhtathir (GB) 2 0 0 3 3780    1890.00
70 Dark Angel (IRE) 1 0 0 2 3600    3600.00
71 Equiano (FR) 1 0 0 2 3250    3250.00
72 Egerton (GER) 1 0 0 1 3200    3200.00
73 Ray of Light (IRE) 1 0 0 1 3200    3200.00
74 Country Club (GB) 1 0 0 2 3000    3000.00
75 Sin Kiang (FR) 1 0 0 1 3000    3000.00
76 Montbard 1 0 0 3 2800    2800.00
77 Hawk Wing (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
78 Intikhab (USA) 1 0 0 1 2800    2800.00
79 Aramus (CHI) 1 0 0 2 2440    2440.00
80 Viritim 1 0 0 1 2440    2440.00
81 Sir Prancealot (IRE) 1 0 0 1 2400    2400.00
82 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 2 2120    2120.00
83 Most Improved (IRE) 1 0 0 1 2120    2120.00
84 Stormy River (FR) 2 0 0 2 2000    1000.00
85 Cossio (GB) 1 0 0 1 2000    2000.00
86 Soldier of Fortune (IRE) 1 0 0 1 1800    1800.00
87 Camill (IRE) 2 0 0 2 1750     875.00
88 Zanatar (FR) 1 0 0 2 1400    1400.00
89 Sinndar (IRE) 1 0 0 1 1400    1400.00
90 Areion (GER) 1 0 0 1 1400    1400.00
91 Forever Bond (BRZ) 3 0 0 4 1220     406.67
92 Alaska River (GER) 1 0 0 2 1220    1220.00
93 Mr Alkohol (GB) 1 0 0 1 1220    1220.00
94 Duke of Marmalade (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
95 Jukebox Jury (IRE) 1 0 0 1 1060    1060.00
96 Don Corleone (GB) 1 0 0 2 1000    1000.00
97 Bachelor Duke (USA) 1 0 0 1 1000    1000.00
98 Kentucky Dynamite (USA) 2 0 0 3 900     450.00
99 Naaqoos (GB) 1 0 0 2 900     900.00
100 Kyllachy (GB) 1 0 0 2 900     900.00
101 Big Bad Bob (IRE) 2 0 0 3 700     350.00
102 Maxios (GB) 2 0 0 2 700     350.00
103 Exciting Life (IRE) 2 0 0 2 700     350.00
104 Roderic O’Connor (IRE) 1 0 0 2 700     700.00
105 Fast and Furious (FR) 1 0 0 1 700     700.00
106 Le Cadre Noir (IRE) 1 0 0 1 700     700.00
107 Iffraaj (GB) 1 0 0 1 700     700.00
108 Da Xian 1 0 0 3 610     610.00
109 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 1 610     610.00
110 Full of Gold (FR) 1 0 0 2 450     450.00
111 Silver Frost (IRE) 1 0 0 2 450     450.00
112 Mustafa 2 0 0 3 350     175.00
113 Sunday Break (JPN) 1 0 0 2 350     350.00
114 Soldier Hollow (GB) 1 0 0 1 350     350.00
115 Distant Music (USA) 1 0 0 1 350     350.00
116 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 350     350.00
117 Kharoud (FR) 1 0 0 1 350     350.00
118 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 3 0       0.00
119 Evasive (GB) 1 0 0 2 0       0.00
120 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 2 0       0.00
121 Turgeon (USA) 1 0 0 2 0       0.00
122 Masini 1 0 0 2 0       0.00
123 American Post (GB) 1 0 0 1 0       0.00
124 Turtle Bowl (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
125 Wootton Bassett (GB) 1 0 0 1 0       0.00
126 Cloword (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
127 Normen (GER) 1 0 0 1 0       0.00
128 Poet’s Voice (GB) 1 0 0 1 0       0.00
129 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
130 Elusive Pimpernel (USA) 1 0 0 1 0       0.00
131 Ellusive Look (USA) 1 0 0 1 0       0.00
132 Makfi (GB) 1 0 0 1 0       0.00
133 Noel (GER) 1 0 0 1 0       0.00
134 Big Luck (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
135 Captain Rio (GB) 1 0 0 1 0       0.00
136 Look Honey (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
137 Teofilo (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
138 Rosensturm (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
139 Terssio (IRE) 1 0 0 1 0       0.00
140 Karakalla 1 0 0 1 0       0.00
281 53 58 434 972250

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jalnar Al Khalidiah 4 2 2 6 37600    9400.00
2 Munjiz 4 3 4 5 35200    8800.00
3 Ontario HF 15 3 3 20 27110    1807.33
4 General 2 1 2 3 22000   11000.00
5 Murhib 5 2 2 5 15800    3160.00
6 Pogrom 7 1 1 7 12580    1797.14
7 Chndaka 1 1 1 2 9500    9500.00
8 NivourGonnaTouchThis 5 1 1 5 9280    1856.00
9 Kazbek 5 1 1 5 8680    1736.00
10 Dubai Heros 3 0 0 3 8160    2720.00
11 Dostatok 3 1 1 3 8160    2720.00
12 Nayef Al Khalidiah 2 1 1 3 6860    3430.00
13 Jaafer ASF 2 1 1 2 6800    3400.00
14 Good Boy 1 1 1 1 6800    6800.00
15 Ekstern 4 1 1 4 6360    1590.00
16 Bariq Al Amal 2 1 1 2 6000    3000.00
17 Madiar 1 1 1 2 6000    6000.00
18 Nashwan Al Khalidiah 1 0 0 1 6000    6000.00
19 Valentino G 1 1 1 1 6000    6000.00
20 Vasyli Kossack 5 0 0 7 5850    1170.00
21 Kahil Al Shaqab 7 0 0 10 5760     822.86
22 Majd Al Arab 1 1 1 1 5000    5000.00
23 TM Fred Texas 1 1 1 1 5000    5000.00
24 Akbars 5 0 0 6 4930     986.00
25 Von 2 0 0 2 4620    2310.00
26 Wiek 3 1 1 3 4500    1500.00
27 Marwan I 3 0 0 4 4110    1370.00
28 Dahess 4 0 0 4 4080    1020.00
29 El Wodkine 2 0 0 3 4000    2000.00
30 Amer 2 0 0 2 3900    1950.00
31 Armeec 4 0 0 4 3060     765.00
32 Riyal 2 0 0 2 3060    1530.00
33 Amarant 2 0 0 3 3000    1500.00
34 Ainhoa St Faust 1 0 0 1 3000    3000.00
35 Akim De Ducor 1 0 0 1 2400    2400.00
36 Nougatin 2 0 0 4 2250    1125.00
37 Asraa Min Albarq 2 0 0 2 2240    1120.00
38 Amanito 2 0 0 2 2000    1000.00
39 Wadi Nur 1 0 0 2 2000    2000.00
40 Sus 1 0 0 1 2000    2000.00
41 Lawrence El Gazal 1 0 0 2 1800    1800.00
42 Da Adios 1 0 0 3 1750    1750.00
43 Eryks 2 0 0 3 1500     750.00
44 Vasilii 1 0 0 2 1500    1500.00
45 Empire 2 0 0 2 1360     680.00
46 Polon 1 0 0 1 1360    1360.00
47 No Risk Al Maury 1 0 0 1 1360    1360.00
48 Portmer 4 0 0 4 1200     300.00
49 Draborex 1 0 0 1 1000    1000.00
50 Donner 1 0 0 1 1000    1000.00
51 Muddassir B’Mehamam 1 0 0 1 1000    1000.00
52 The Wiking 1 0 0 1 900     900.00
53 Akbar 1 0 0 1 850     850.00
54 Dormane 1 0 0 2 780     780.00
55 Nizam 1 0 0 1 750     750.00
56 Shaba Tourettes 1 0 0 1 680     680.00
57 Alert 1 0 0 1 680     680.00
58 Noster 1 0 0 1 500     500.00
59 Satis 1 0 0 1 500     500.00
60 El Omari 3 0 0 4 450     150.00
61 Mahabb 1 0 0 1 390     390.00
62 Pedagog 2 0 0 2 340     170.00
63 Eldon 1 0 0 1 300     300.00
64 Neron 2 0 0 2 250     125.00
65 Marvin El Samawi 1 0 0 2 250     250.00
66 Fedain 1 0 0 1 250     250.00
67 Esparto 1 0 0 3 0       0.00
68 Al Kamel 2 0 0 2 0       0.00
69 Echo-Gazal 1 0 0 2 0       0.00
70 Sabat 1 0 0 2 0       0.00
71 Gusliar 1 0 0 1 0       0.00
72 Equator 1 0 0 1 0       0.00
73 Ghazallah 1 0 0 1 0       0.00
74 Khalid El Biwaibiya 1 0 0 1 0       0.00
75 Nasch 1 0 0 1 0       0.00
76 Hamasecha 1 0 0 1 0       0.00
77 Aim South 1 0 0 1 0       0.00
78 Pougatin Kossack 1 0 0 1 0       0.00
169 26 28 205 344350

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Ziemiański K. 8 5 6 4 3 11 37 125085
2 Janikowski M. 8 5 3 3 4 7 30 109600
3 Wyrzyk A. 7 15 3 9 9 10 53 147060
4 Borkowski M. 7 5 6 9 6 9 42 102140
5 Zahariev E. 6 0 4 4 4 8 26 65680
6 Romanowski M. 5 6 2 5 3 2 23 50590
7 Olkowski W. 4 6 4 0 3 11 28 101350
8 Świątek R. 4 2 5 5 3 7 26 50030
9 Jodłowski M. 4 1 2 4 3 8 22 56800
10 Piątkowski P. 4 0 5 0 0 7 16 37720
11 Vasyutov S. 3 5 5 4 3 10 30 44110
12 Łojek M. 3 4 7 2 4 11 31 49240
13 Kryszyłowicz W. 3 4 4 2 1 9 23 44180
14 Wróblewski G. W. (CZE) 3 1 1 1 1 0 7 36200
15 Rogowski K. 2 5 4 7 4 22 44 40120
16 Kozłowski J. 2 2 1 3 3 12 23 26460
17 Dębowski T. 1 2 2 3 2 11 21 18590
18 Szelągowska N. 1 2 1 0 2 0 6 16700
19 Poles P. (CZE) 1 2 0 2 0 0 5 21200
20 Krzyśków M. 1 2 0 1 0 1 5 12040
21 Zawgorodny S. 1 1 2 0 1 0 5 11460
22 Piwko R. 1 1 1 0 0 3 6 9940
23 Panczew R. G. 1 0 4 1 4 4 14 17270
24 Kryszyłowicz M. 1 0 1 0 2 4 8 8820
25 Domańska J. 1 0 1 0 1 5 8 6950
26 Głowacki B. 1 0 1 0 1 0 3 6860
27 Wróblewska I. 1 0 0 4 2 3 10 16430
28 Zielińska A. 1 0 0 1 1 3 6 8050
29 Kłóś P. 1 0 0 0 0 0 1 4500
30 Laskowski A. 0 2 1 2 2 3 10 7320
31 Porkátová I. (CZE) 0 2 0 0 0 0 2 8000
32 Wnorowski M. 0 1 3 1 1 0 6 6560
33 Kacprzyk M. 0 1 1 3 0 6 11 10300
34 Lica Z. 0 1 1 0 0 0 2 7000
35 Bodlák R. (CZE) 0 1 1 0 0 0 2 6200
36 Urbańczyk K. 0 1 0 0 2 2 5 2550
37 Talarek P. 0 1 0 0 1 1 3 4120
38 Olehla Č. (CZE) 0 0 2 0 1 1 4 7000
39 Walicki A. 0 0 1 2 4 1 8 4555
40 Głowacki J. 0 0 1 0 0 1 2 1200
41 Kosicki M. 0 0 0 2 0 3 5 1000
42 Boruta M. 0 0 0 1 1 1 3 1250
43 Porębna E. 0 0 0 1 1 0 2 2020
44 Szymczuk W. 0 0 0 1 0 1 2 2000
45 Gajos-Łątka A. 0 0 0 0 1 0 1 350
46 Sola M. 0 0 0 0 0 3 3 0
47 Pastuszka T. 0 0 0 0 0 3 3 0
48 Ivashchenko S. 0 0 0 0 0 2 2 0
49 Seménka Z. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
50 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
51 Mioduszewski D. 0 0 0 0 0 1 1 0
52 Popelka S. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
86 86 86 87 84 210 639 1316600

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2018 do 21-05-2018

Lp. Nazwisko Suma
1 G., R. i K. Gorczyca 67090
2 J., M. i E. Traka 64700
3 Polska AKF Sp. z o.o. 44440
4 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 35090
5 R. Płatek 31300
6 Z. Górski i K. Mirpuri 29200
7 AMP Invest Sp. z o.o. 28075
8 Plavac Sp. z o.o. 25520
9 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 25400
10 PPH Falba 25200
11 Z. Górski 22750
12 SK Janów Podlaski 22450
13 D. Jaskólski 21800
14 Tersk Stud 21660
15 A. Omen 21015
16 K. Zatloukal 21000
17 Z. Zahariev 20530
18 UAB Žirgo Startas 20350
19 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 19400
20 J. Szweycer i M. Janikowski 18600
21 T. Sieradzki 18500
22 J. P. Zienkiewicz, K. Głowicka i M. Janikowski 17600
23 A. Łabędzki 17270
24 N. Szelągowska 16700
25 SK Iwno 16430
26 Volteo Horse Service 15050
27 K. Mirpuri 14900
28 V. Vocetka 14000
29 C. J. Gołaszewski 13570
30 E. i L. Kasprowicz 13240
31 KJ Szumawa – K. Szumiński, D. Turkowska, M. Wnuk, A. Kabulska-Pankrat, G. Pankrat 13100
32 M. Krzyśków i K. Brygier 12040
33 Günay Equestrian Invest GmbH 11460
34 Y. Baizharkinov 11200
35 M. Gromala i K. Kozłowska 11160
36 D. Turkowska 10850
37 W. Krzemiński 10600
38 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 10100
39 R. Piwko 9940
40 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 9500
41 SK Moszna i M. Łojek 9000
42 M. Chowańska i P. Urbańska 9000
43 E. Lasota 8700
44 BCU Trading LLC 8400
45 Lutetia Arabians S.A.R.L. 8160
46 E. Borroni 8000
47 I. Porkátová 8000
48 M. i B. Thiry 7930
49 T. Ruciński 7800
50 TOK Capital Sp. z o. o. 7500
51 M. Kryszyłowicz 7320
52 W. i I. Szebysty 7320
53 K. i M. Mazur 7200
54 Nessa Arabians Sp. z o.o. 7050
55 Y. Hamad 7000
56 Volteo Horse Service i M. Janikowski 7000
57 M. Łojek, I. Wolska, M. Zawada i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7000
58 Č. Olehla 7000
59 T. Sobierajski 7000
60 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i Z. Lica 7000
61 K. Kozłowska 7000
62 P. Ilis, M. Ejneberg-Ilis, T. Rybicki i M. Janikowski 7000
63 M. Rogowska 7000
64 D. Kwiatkowski 6800
65 A. Wójtowicz 6800
66 D. Mitrovic 6710
67 K. Wolanin i M. Błaszczak 6550
68 R. Z. Zieliński 6500
69 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 6500
70 R. Mamajek 6100
71 SK Iwno i K. Rogowski 6030
72 R. Ask 6000
73 K. Rogowski 5990
74 R. Szpar 5500
75 P. Wasilewski 5250
76 Sharif Alireza 5000
77 Ch. Ruiz-Fouquet 5000
78 B. i M. Pokrywka 4880
79 S. Johnstone 4800
80 J. Ryżkowski 4680
81 Ł. Such i I. Władysiak 4270
82 M. Surtel i Niespodzianka 4240
83 A. Kovćin 4200
84 R. Urbański i K. Rogowski 4130
85 Elektrizace Železnic Praha a.s. 4000
86 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 4000
87 W. Esch 4000
88 H. Poledníková 3720
89 T. i K. Dębowscy 3720
90 V. Timoshenko 3600
91 Millennium Stud Sp. z o.o. 3530
92 M. i M. Wnorowscy 3500
93 S. Plavac i M. Łojek 3500
94 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 3500
95 R. Sumiła 3340
96 K. i M. Wolanin 3250
97 P. Karlik 3200
98 Cardboard s.r.o. 3200
99 P. Talarek 3120
100 SK Ostrobrzeg Sp. z o.o. 3060
101 I. K. Art s.r.o. 3000
102 SK Moszna i M. Janikowski 2800
103 M. Falzmann 2800
104 P. Falzmann 2800
105 M. Łojcha 2800
106 K. Miondlikowski i B. Inda 2800
107 D. i R. Kędziora 2800
108 AB Glass PHP A. Biedrzycki i T. Ruciński 2720
109 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 2450
110 P. Urbańska 2450
111 Wrbna Racing 2440
112 J. i J. Zalewscy 2440
113 M. Thiry i W. Kryszyłowicz 2440
114 A. Polednia 2440
115 W. Kryszyłowicz 2400
116 K. Vocetka 2400
117 A. Trela 2400
118 S. Mladenovic 2280
119 SK Michałów i E. Zahariev 2250
120 A. Brzostek, M. Błaszczak, A. Marczak, P. Pawelski, J. Piekarski i R. Piszczatowski 2120
121 P. Szmigiel 2100
122 SK Michałów i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 2040
123 B. Dąbrowski 2000
124 J. Nesteruk i K. Kamińska 2000
125 SK Michałów i M. Łojek 2000
126 Małopolska Hodowla Roślin – SK Białka 2000
127 P. Siuta 2000
128 A. Steinhart i K. Urbańczyk 2000
129 E. i R. Urbańscy 1920
130 B. Ćwik 1850
131 SK Moszna 1830
132 A. Borkowski 1830
133 R. Zieliński, C. Pogonowski i M. Ozdoba 1830
134 M. Gołębiowska i M. Łojek 1800
135 N. Magomedov 1800
136 SK Iwno i Niespodzianka 1750
137 G. Kogut 1410
138 A., M. i P. Laskowscy 1400
139 M. Filipowska 1400
140 Niespodzianka 1400
141 R. Zieliński, C. Pogonowski i T. Pawłowski 1400
142 K. Falba 1360
143 Uni-Res Sp. z o.o. 1360
144 M. i R. Dziedzic i M. Boruta 1250
145 E. Porębna 1220
146 J. Głowacki 1200
147 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 1060
148 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 1060
149 A. Skrzypczak i P. Talarek 1000
150 F. Dill 1000
151 B. Białowąs 1000
152 Fazheli Farhang 1000
153 Barjas M MS Alajmi 990
154 K. Kozłowski 900
155 Estel Studio Sp. z o. o. 900
156 L. Błaszczyk 780
157 Alfred F. Laskowski 750
158 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 700
159 Euro-Sport Management 700
160 G. Sęczek 680
161 P. Antenet 680
162 K. Dynarowska 610
163 M. Borkowski 610
164 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 530
165 A. Iżewska 500
166 M. Kosicki i L. Staniszewski 500
167 D. Kübbeler 500
168 M. Kosicki i P. Nojszewski 500
169 M. Przączak 450
170 SK Michałów 450
171 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 450
172 M. Łaniewska 350
173 Monika Wyrzyk 350
174 M. i P. Włostowscy, SK Moszna 350
175 D. Wrzosek 350
176 M. Biały 350
177 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 350
178 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 340
179 K. Urbańczyk 300
180 B. Zuzek 300
181 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 250
182 Univerpol Sp. z o.o. 250
183 A. Majchrzak 250
184 inż. Jaroslav Vaňa 0
185 W. Kochmański Adria PL Sp. z o.o. 0
186 K. Miondlikowski 0
187 M. Kosicki i M. Kalata 0
188 B. Dörflinger 0
189 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
190 N. Kosiński 0
191 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 0
192 W. Guz 0
193 J. Domańska 0
194 R. Zieliński i M. Ozdoba 0
195 A. i T. Molscy 0
196 O. Sutkiewicz 0
197 Investstar – M. Sola 0
198 P. Drutowski 0
199 T. Pastuszka 0
200 E. Krakowiak 0
201 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 0
202 I. Korczak 0
203 S. Górski D.T., K. i M. Mazur i B. Olkowska 0
204 AB Glass PHP A. Biedrzycki 0
205 A. Marczak 0
206 K. Bukład 0
207 M. Surtel 0
208 A. Tokarska-Sommer i M. Laskowska 0
209 B. Olkowska 0
210 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 0
211 SK Kamionna – G. Dudek 0
212 Stebel Sp. z o.o. 0
213 P. Frejlich 0
214 MJT Stajnia Marcelewo Sp. z o.o. 0
215 D. Mioduszewski 0
216 G. Kozak 0
217 R. Świątek 0
218 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 0
219 M. Metza-Jodłowska 0
220 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski 0
221 SK Jaroszówka 0
222 M. Sopański 0
223 A. Konarska i W. Kryszyłowicz 0
224 Ch. Schriever 0
225 Loko trans s.r.o. 0
226 AMP Invest Sp. z o.o. i Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 0
1316600

Komunikat nr 3

Polski Klub Wyścigów Konnych informuje, że w dniu 11 maja 2018 roku odbył się egzamin z zakresu tematyki zawartej w Rozporządzeniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 24 marca 2016 r. w sprawie ustalenia regulaminu wyścigów konnych (Dz. U. z 18 kwietnia 2016 r., poz. 536).

Po spełnieniu wymogów formalnych w dniu 23 maja 2018 r. uprawnienia do dosiadania koni uzyskał Habil MAMMADOV.

                                                Prezes

Polskiego Klubu Wyścigów Konnych

  Tomasz Chalimoniuk

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej