Handikap generalny na dzień 28.08.2017

Konie pełnej krwi angielskiej

4-letnie i starsze

Lp. NAZWA KONIA WAGA
1. og. Va Bank 93,5
2. og. Caccini 91
3. kl. Silvera 85
4. og. Emperor Ajeez 79,5
5. og. Kokshe 79
6. og. Design 77,5
7. wał. Szamet 77,5
8. og. Neo 76,5
9. og. Bronislav 76,5
10. og. Nikus 76
11. kl. Uczitelka Tanca 76
12. kl. Height of Beauty 76
13. wał. Wiedzmin 76
14. og. Modraszek 75,5
15. wał. Calmir 74,5
16. og. Dacosse 74,5
17. og. Bowie 74,5
18. og. Hard Work 74
19. kl. Finalistka 74
20. og. Thorn 73,5
21. og. Solin 73
22. kl. Claudette 73
23. og. Novitor 73
24. wał. Baahy 72,5
25. og. Subiectum 72,5
26. kl. Iron Belle 72
27. og. Dystans 71,5
28. wał. Gared 71,5
29. kl. Zarra 71
30. og. Party Animal 71
31. kl. Gracja 71
32. og. Brisingr 70,5
33. og. Eston 70,5
34. og. Langfuhr 70
35. og. Lafayett 70
36. wał. Letbygonesbeicons 70
37. og. Helio Bareliere 69,5
38. og. Excalibur 69,5
39. og. Suwenir 69
40. og. Tebinio 69
41. og. Easy Go 69
42. kl. Tea 68,5
43. kl. Novelina 68,5
44. kl. Kapryśna 68
45. og. Blue Ninja 68
46. og. Sopran Tamo 67,5
47. kl. Lady Art 67,5
48. og. Dakard 67
49. wał. Newman 67
50. og. Karim 66,5
51. og. Thunder Thor 66
52. kl. Defar 66
53. og. Naf 66
54. wał. Salzburg 65,5
55. wał. Tabor 65
56. og. Kiaron 64
57. og. Szapiro 64
58. og. Alvani 63,5
59. kl. Essea 63,5
60. kl. Dunayka 62
61. kl. Ameryka 62
62. kl. Javorka 61,5
63. og. Living Legend 61,5
64. og. Sopran Pokeer 61
65. og. Nitrolak 61
66. kl. Tankredi 61
67. kl. Bogini 61
68. og. Komandor 60,5
69. og. Dekret 60
70. kl. Karenina 59
71. wał. Just Gold 59
72. wał. Agatek 58
73. kl. Temaxa 57,5
74. wał. Incinatus 57,5
75. kl. Amoreena 57,5
76. wał. Rakisz 57
77. kl. Isuzu 57
78. kl. Guerra 57
79. kl. Free-Lu 56,5
80. kl. Irga 56
81. og. Sobol 55
82. kl. Symetria 54
83. kl. Norbilla 53,5
84. kl. Super Quick 53,5
85. kl. Dais 53,5
86. wał. Monte Luppo 52
87. kl. Ice Loly 52
88. og. Vitez 51,5
89. kl. Miss Alexandra 51,5
90. og. Zew 51
91. kl. Essence 50,5
92. wał. Jansen 50
93. wał. Daydreamer 50
94. og. Turin 50
95. og. Issachar 48,5
96. og. Peregrino 48,5
97. kl. Bella Tertullia 48
98. kl. Kasawa 47
99. kl. Evolette 45
100. kl. Efezka 45
101. kl. Syberia 45
102. wał. Dollar Boy 42
103. wał. Rimigliano 42
104. kl. Trzy Korony 42
105. kl. Nebra 39

3-letnie

Lp. NAZWA KONIA WAGA
1. og. Bush Brave 87,5
2. og. Velnelis 81
3. og. Petronius 79
4. og. Kurier 77,5
5. kl. Furia 77
6. og. Largo Forte 77
7. og. Jules’s Dream 76
8. kl. Mona Kerbili 76
9. og. Incognito 75
10. kl. Almenar 74,5
11. og. Invincible Gunner 74,5
12. og. Polish Spirit 74
13. og. Mourtajez 73,5
14. kl. Jagienka 73,5
15. og. Umberto Caro 73
16. kl. Opuncja 72,5
17. og. Dżumandi 72,5
18. og. Dżan Moritz 72
19. kl. Circle Centuria 72
20. og. Definition 71
21. og. Blue Connoisseur 70,5
22. og. Sumidero 70
23. og. Percy 70
24. kl. Tagra 70
25. og. Magnetic 70
26. kl. Shantaram 69,5
27. og. Tudemon 69,5
28. og. Network 69,5
29. og. Jam Duke 69
30. kl. Ravie des Bournais 69
31. og. Bellerofont 69
32. og. Spasski 69
33. wał. Tribunal 68,5
34. og. Indigo Ocean 68,5
35. og. Dos d’Ange 68,5
36. kl. Aminata 68,5
37. og. Albaicin 67,5
38. og. Chant Soldier 67,5
39. wał. Bromsky 67,5
40. kl. Tebira 67
41. og. Eluzzam 67
42. kl. Theskyisnolimit 66,5
43. kl. Akiria 66,5
44. kl. Persifona 66
45. kl. Promenada 66
46. og. Tango Turf 66
47. kl. Black Beauty 65,5
48. kl. Królowa Bona 65
49. og. Meltimo 65
50. kl. Urugwajka 65
51. og. Silver Boy 64,5
52. og. Golden Glider 64,5
53. kl. Kranti 64,5
54. kl. Maiandra 64
55. og. Piemont 64
56. kl. Rose Knot 64
57. kl. Dylayla 63,5
58. kl. Fabulous Angel 63,5
59. og. Kaszi 63,5
60. og. Illdowhatican 63
61. og. Salvador 63
62. kl. Great Chance 63
63. og. Strzelin 62,5
64. og. Dazzler 62,5
65. wał. Koniak 62,5
66. og. Nider 62,5
67. kl. Showmeyourheaven 62
68. og. Jam Babinicz 62
69. wał. Jack Power 62
70. og. Rio de Cerisy 62
71. og. Perseyver 62
72. wał. Herbatnik 62
73. og. Faraon 62
74. kl. Marsa Alam 61,5
75. kl. Time of Glory 61,5
76. kl. Haruza 61,5
77. kl. Fibi 61
78. wał. Rubiner 61
79. kl. Targa 61
80. kl. Ugoda 60,5
81. og. Kreator 60,5
82. kl. Sweet As Sugar 60,5
83. og. Freddyisready 60
84. kl. Speedy Szumawa 60
85. og. Kazal 60
86. og. Sando 60
87. og. Memo 59,5
88. og. Lion Cut 59,5
89. kl. Makeitorbreakeit 59
90. kl. Stella 59
91. og. Druid Magic 59
92. og. Mentalista 59
93. og. Idol 58,5
94. kl. Ukraina 58
95. kl. Solitaire 58
96. kl. Nota 57,5
97. og. Laokoon 57,5
98. kl. Kolada 57,5
99. og. Shalkar 57,5
100. kl. Dawony 57,5
101. kl. Mrs Henry 57,5
102. kl. Pipasol 57
103. kl. Turnera 57
104. kl. Taida 56,5
105. kl. Tuogh Szumawa 56,5
106. kl. Majestic Haze 56,5
107. og. Norn 56
108. kl. Milionerka 56
109. kl. Karen 56
110. og. Torcal 56
111. kl. Key To Life 56
112. og. Sakiro 56
113. kl. Beauty Star 55,5
114. kl. Stuhna 55,5
115. kl. Bruschetta 55,5
116. og. Omer 55
117. kl. Diabolina 55
118. kl. Kopra 55
119. kl. Baby You Think 55
120. kl. Guarda 55
121. kl. Incepcja 54
122. wał. Chief Navigator 54
123. kl. Augusta 53,5
124. kl. Samba Pa Ti 53,5
125. kl. Gratsiya 53,5
126. og. Maur 53
127. kl. Wanilia 53
128. og. Cedar 53
129. wał. Akim 53
130. og. Nanon 53
131. kl. Story of My Life 52,5
132. og. Haad Rin 52,5
133. og. Gibraltar 52,5
134. og. Remus 52
135. kl. Serbia 51
136. kl. Fuengirola 51
137. og. Hipster 51
138. og. Big Red 50,5
139. kl. Da Llana 50,5
140. og. Lucky Dream 50,5
141. wał. Vabank 50
142. kl. Teteria 50
143. kl. Kirowa 50
144. kl. Insignia 49,5
145. kl. Zaria River 49,5
146. kl. Dallina 49,5
147. og. Zaraz Wracam 49
148. og. Aperfectdaytofly 48,5
149. kl. Banja Luka 48,5
150. kl. Lucky Bibi 48,5
151. og. Tactic Bareliere 47,5
152. og. Dunay Great 47
153. kl. Borega 47
154. og. Unkas 46,5
155. og. Ekwador 45
156. kl. Golden Beneva 45
157. kl. Katrina Royal 45
158. kl. Tyberia 45
159. kl. Syria 44
160. og. Najaar 44
161. kl. Na Li 43,5
162. kl. New Life 43,5
163. kl. Sporada 42
164. kl. Dialina 41
165. kl. Hawidor 41
166. kl. Shreeya 41
167. kl. Moon Bird 41
168. kl. Królewna 40,5
169. kl. Hadassa 40
170. og. Juki Star 39
171. og. Donpress 39
172. kl. Santa Exela 38
173. og. Nico 37
174. og. Amber Code 35
175. kl. Naharana 31
176. og. Kair 30
177. kl. Gruzja 30
178. og. Secret of Szumawa 30
179. kl. Tempura 25
180. og. Dangar 20
Konie arabskie czystej krwi

5-letnie i starsze

Lp. NAZWA KONIA WAGA
1. wał. Burkan Al Khalidiah 79
2. og. Mogadiusz 78,5
3. og. Alladyn 78
4. kl. Shahad Athbah 77,5
5. og. SS Mothill 76
6. og. Arash 75,5
7. og. Salman Al Khalidiah 75,5
8. og. Adash 75
9. wał. Ouzbeks du Panjshir 72
10. og. V.I.P. Kossack 71,5
11. og. Bariq Dazzelour 71
12. og. Etorio 70,5
13. kl. Miss Dahess MNM 69,5
14. kl. Jafeel Athbah 68,5
15. og. Boy Mugatin 67,5
16. og. L’Eau du Gange 67,5
17. wał. Inextremo 67
18. kl. Echaruna 67
19. og. Horacy 66,5
20. wał. Dar Duni 66
21. og. Evergonnatouchthis 66
22. wał. Mufid 65,5
23. og. Nachshon 65
24. wał. Estarion 64,5
25. og. Wasilew 64,5
26. wał. LB Naj 64
27. og. Euro Dahess MNM 62
28. og. Addis 61,5
29. kl. Dirhem 60,5
30. og. Terrior 60
31. wał. Adding 59,5
32. og. Al-Ral 59
33. wał. Tollee Dust 56,5
34. wał. Zadan 56
35. og. Yoav 55,5
36. og. Sindjar Al Khalediah 54
37. og. Nawigator 52,5
38. wał. Narcyz 51,5
39. kl. Riad Hibah 51,5
40. kl. Kortni Love 51
41. og. Stinger 48
42. kl. D’Achila 47
43. og. Elpiron 15

4-letnie

Lp. NAZWA KONIA WAGA
1. kl. Shannon Queen 79
2. og. Hanouh 76
3. og. Bandolero 75,5
4. og. Sarin Hel 75
5. og. Palmir 74,5
6. og. Fateh 73,5
7. kl. Twilight 73
8. kl. Gusa 73
9. kl. Wielka Dalena 73
10. og. Zahaab 73
11. kl. Arwa 72
12. og. Elader 71
13. og. Sudtag 71
14. og. Minastirit 69,5
15. og. Piaget 69,5
16. og. Chill Force 68,5
17. kl. Aljasra 68,5
18. og. Esid In Zamour 68
19. wał. Wunderfitz von Südbaden 68
20. og. Guerro 67,5
21. kl. Elmuna 67
22. kl. Awita 67
23. og. Ernest 65,5
24. og. Wadi Kahil 65,5
25. og. Fahad 65
26. og. Matar 65
27. og. Paliusz 65
28. kl. Kiyara 65
29. kl. Lady Dahess MNM 65
30. og. Wictor 64
31. og. Marsat 64
32. og. Sunny Amber KRF 63,5
33. og. Peon 63
34. kl. Om Daksha 63
35. og. Benissimo 63
36. og. Chaco 61
37. og. Muzaffar 59,5
38. kl. Nefera 59,5
39. kl. Ondina 59
40. kl. WMA Sea Star 58
41. og. Farid Talatash 57,5
42. kl. Aktywa 57
43. kl. Orionka 57
44. kl. Brandjelina 57
45. kl. Danaida 56,5
46. kl. Haneczka 56
47. og. Haris 55
48. og. Sagramor 52,5
49. og. Pitawal 52,5
50. kl. Zazuzi Zazuza 52
51. kl. Alruna 51,5
52. kl. Alsa 50,5
53. og. Operon 50,5
54. kl. Bint Mira Ceti 50
55. og. Trezor 50
56. kl. Mimzy 50
57. og. Cynar 49
58. kl. Eridani 49
59. og. Bachus 47
60. kl. Nagroda 44
61. kl. Alia 38
62. og. BV Arys 35
63. kl. Cepadu 26
64. kl. Sabra 24

Handikaper
Krzysztof Wolski

Hodowcy koni arabskich czystej krwi wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Janów Podlaski 14 12 11 9 18 31 95 187630
2 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 8 7 3 3 2 4 27 112110
3 M. Gromala 8 4 5 2 4 5 28 267320
4 SK Michałów 6 12 16 17 15 73 139 103450
5 Al Khalidiah Stables 5 1 0 0 0 0 6 64800
6 Z. Górski 4 9 9 5 8 10 45 85060
7 Braz Arabians 4 5 1 2 1 4 17 33700
8 Abbas Akbar Al Mulla 4 3 1 2 0 1 11 31700
9 The Kossack Stud B.V. 4 3 1 0 0 0 8 56440
10 Nessa Arabians Sp. z o.o. 4 2 0 0 1 4 11 33160
11 Veles Stud 4 1 0 3 2 4 14 24350
12 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 3 7 1 4 3 18 36 42880
13 M. i S. Wiśniewscy 3 2 1 1 1 4 12 21800
14 Athbah Stud 2 5 1 2 0 0 10 66340
15 Polska AKF Sp. z o.o. 2 2 2 5 3 7 21 23900
16 R. Szpar 2 2 2 1 2 12 21 19600
17 Alfred F. Laskowski 2 2 0 1 1 1 7 15520
18 P. Antenet 2 1 2 0 1 0 6 28460
19 Agnieszka Wójtowicz 2 1 0 0 0 3 6 18280
20 M. C. Biaudis 2 0 2 1 0 1 6 30260
21 K. Zakolski 2 0 2 0 0 2 6 24120
22 ZG VAG Esch 2 0 1 0 1 1 5 16010
23 Alsadd Stud 2 0 0 0 0 1 3 39800
24 J. Ryżkowski 1 3 6 2 6 17 35 47720
25 L. Błachut 1 3 0 3 1 0 8 27020
26 Ł. Fabisiak 1 3 0 0 1 0 5 15930
27 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 1 2 4 4 4 9 24 20680
28 Günay Equestrian Invest GmbH 1 2 1 2 2 3 11 12080
29 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 1 2 1 1 0 0 5 37580
30 F. Dill 1 2 0 0 0 1 4 9000
31 M. Viguie 1 1 2 1 0 1 6 19220
32 L. Błaszczyk 1 1 1 3 0 3 9 12800
33 J. Głowacki 1 1 1 1 0 1 5 9560
34 J. Lech 1 1 1 0 0 2 5 11160
35 Ch. Ruiz-Fouquet 1 1 1 0 0 1 4 6880
36 Fortum Michał Romanowski 1 1 0 0 0 3 5 7720
37 K. & R. Ask 1 0 2 0 0 2 5 8720
38 M. Gołębiowska GR Surchów 1 0 1 1 1 1 5 8000
39 T. Nowak 1 0 1 1 0 2 5 6240
40 C. Totain 1 0 1 0 0 3 5 5960
41 K. Grudziąż 1 0 1 0 0 3 5 6960
42 Bearn Arabians 1 0 1 0 0 2 4 10800
43 Res-Gal Sp. z o.o. 1 0 0 4 0 1 6 7340
44 A. Wójtowicz 1 0 0 2 0 2 5 5160
45 K. Jagielski 1 0 0 1 1 1 4 6970
46 A. Steinhart 1 0 0 0 1 1 3 5090
47 P. Wasilewski 1 0 0 0 0 1 2 6800
48 PPH Parys Sp. z o.o. 1 0 0 0 0 0 1 6800
49 A. Majchrzak 0 2 0 2 0 1 5 6940
50 A. Biedrzycki 0 1 2 1 1 2 7 4800
51 S. Schnakenberg 0 1 1 2 0 0 4 3520
52 L. Staniszewski 0 1 1 2 0 0 4 5440
53 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 0 1 1 1 1 4 8 3520
54 M. Stelmaszczyk 0 1 1 1 0 0 3 3040
55 K. Ziemiański 0 1 1 0 1 4 7 4120
56 R. De Leon 0 1 1 0 0 1 3 2720
57 R. Ptach 0 1 0 2 0 2 5 4080
58 L. Bennett 0 1 0 0 0 3 4 2320
59 P. Podgórny 0 1 0 0 0 3 4 2720
60 J. Siwonia 0 0 3 3 1 0 7 4440
61 B. M. Tomaszewski 0 0 3 1 3 7 14 8280
62 T. Badyła 0 0 3 0 0 1 4 4080
63 A. Rokicki 0 0 2 2 5 4 13 4840
64 H., M., J. i A. Klein 0 0 2 0 2 1 5 3750
65 G. Sęczek 0 0 2 0 1 2 5 3060
66 C. J. Gołaszewski 0 0 1 1 2 4 8 2720
67 B. Zuzek 0 0 1 1 2 0 4 2120
68 Univerpol Sp. z o.o. 0 0 1 1 1 1 4 2380
69 J. Sawicki 0 0 1 0 1 1 3 2000
70 P. Głowacki 0 0 1 0 1 1 3 1250
71 M. Nowakowska 0 0 1 0 0 2 3 1360
72 Y. Sharet 0 0 1 0 0 0 1 870
73 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 0 0 1 0 0 0 1 1360
74 P. Frejlich 0 0 0 3 1 1 5 2230
75 R. Z. Zieliński 0 0 0 2 1 1 4 2020
76 M. Bajkowski 0 0 0 2 0 3 5 880
77 I. Topolska 0 0 0 2 0 2 4 960
78 R. Gorczyca 0 0 0 1 0 4 5 480
79 M. Kosicki 0 0 0 1 0 2 3 680
80 G. Dudek 0 0 0 0 2 3 5 680
81 Expert Host Janusz Romanowski 0 0 0 0 2 2 4 680
82 W. Bąk 0 0 0 0 1 2 3 340
83 M. Klein 0 0 0 0 1 2 3 240
84 G. Łątka 0 0 0 0 1 2 3 340
85 Artur Nicpoń 0 0 0 0 1 1 2 390
86 M. Norenius 0 0 0 0 1 1 2 240
87 T. Tarczyński 0 0 0 0 1 0 1 240
88 J.J. Wolters 0 0 0 0 1 0 1 240
89 R. Sumiła 0 0 0 0 0 5 5 0
90 A. Frątczak 0 0 0 0 0 4 4 0
91 K. Goździalski 0 0 0 0 0 3 3 0
92 K. Mirpuri 0 0 0 0 0 3 3 0
93 R. Talarek 0 0 0 0 0 3 3 0
94 Yeguada Bautista Vich 0 0 0 0 0 2 2 0
95 L. Boharewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
96 S. Bujarski 0 0 0 0 0 2 2 0
97 T. Ruciński 0 0 0 0 0 1 1 0
98 J. Rudnicki 0 0 0 0 0 1 1 0
99 R. Mroziński 0 0 0 0 0 1 1 0
116 116 117 115 115 343 922 1765250

Hodowcy koni pełnej krwi angielskiej wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 SK Golejewko 20 16 19 19 25 56 155 319800
2 SK Iwno 10 8 17 15 13 43 106 153850
3 S. Plavac 9 6 2 3 0 7 27 108700
4 A. Zieliński 8 6 4 8 7 12 45 117750
5 SK Krasne 7 10 14 16 20 58 125 134650
6 SK Widzów – A. Tyszko 6 10 5 5 5 13 44 122880
7 Gestüt Fährhof 5 0 0 0 0 0 5 102600
8 K. Mirpuri 4 5 7 1 3 10 30 71450
9 SK Moszna 4 3 7 9 8 32 63 60460
10 K. Szumiński 4 3 1 2 1 7 18 47420
11 GR N. Kosiński 4 0 1 2 2 6 15 33600
12 Wrbna Racing 3 2 1 0 0 1 7 107800
13 Hyde Park Stud 3 1 0 1 0 0 5 133000
14 M. Bober 3 0 0 0 0 0 3 26000
15 B. M. Tomaszewski 2 6 7 8 6 11 40 48820
16 GR J. Zalewska 2 2 4 3 3 5 19 41600
17 V. Timoshenko 2 2 0 2 0 2 8 39200
18 R. Gorczyca 2 1 1 3 2 3 12 33300
19 E. Porębna 2 1 1 3 2 2 11 18510
20 Ecurie des Anges EARL 2 1 1 0 0 1 5 16300
21 King Farm 2 1 1 0 0 1 5 20200
22 D. Mioduszewski 2 1 0 1 1 1 6 18550
23 T. & H. Russell 2 1 0 0 0 1 4 63000
24 E. Banahan 2 1 0 0 0 0 3 153200
25 SK Jaroszówka 2 0 3 0 0 0 5 31850
26 Le Thenney S.A. 2 0 2 1 2 2 9 29450
27 S. Weresiński 2 0 1 0 1 1 5 17750
28 L. i H. Boscher 2 0 1 0 1 1 5 53600
29 R. J. & S. A. Carter 2 0 1 0 1 0 4 15550
30 T. Ashley 2 0 1 0 0 0 3 31800
31 J. Foley 2 0 1 0 0 0 3 15800
32 W. Heinz 2 0 0 1 0 2 5 18500
33 Mrs A. S. O’Brien 2 0 0 1 0 0 3 54000
34 E. Farrelly 2 0 0 1 0 0 3 13700
35 C. Maye 2 0 0 0 1 0 3 17650
36 A. Isope, Suc. P. Vischer 2 0 0 0 0 3 5 18000
37 POE Millennium Stud 2 0 0 0 0 0 2 30000
38 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 2 0 0 0 0 0 2 75000
39 Corduff Bloodstock Ltd. 1 3 0 3 0 0 7 16100
40 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 1 3 0 2 0 0 6 15800
41 J. Repard i S. Dibb 1 3 0 0 0 0 4 15400
42 Haras de la Bareliere 1 2 1 2 1 2 9 15750
43 E. Krakowiak i A. Marczak 1 2 1 1 0 0 5 46260
44 O. Tricot 1 2 1 0 0 0 4 14200
45 E.A.R.L. Haras du Taillis 1 2 1 0 0 0 4 14000
46 G. Smith 1 2 0 1 0 2 6 16500
47 S. Vidal 1 2 0 1 0 1 5 13300
48 E. Gilert 1 2 0 0 1 1 5 12950
49 Dayton Investments Ltd 1 2 0 0 0 1 4 12600
50 M. Campbell Andenaes 1 2 0 0 0 0 3 51000
51 Azienda Agricola Gennaro Stimola 1 2 0 0 0 0 3 21000
52 K. Dobosz 1 1 2 4 1 4 13 15750
53 Laundry Cottage Stud Farm 1 1 2 1 0 0 5 12300
54 L. Ciampoli 1 1 1 2 1 4 10 12350
55 Minch Bloobstock and Castletown Stud 1 1 1 1 1 0 5 19990
56 Old Carhue & Graeng Bloodstock 1 1 1 1 0 3 7 10900
57 I. Shenkin 1 1 1 1 0 1 5 13460
58 H. Kopel 1 1 1 0 1 1 5 10820
59 Hardys Of Kilkeel Ltd 1 1 1 0 1 1 5 12850
60 D. Murphy 1 1 1 0 0 2 5 11630
61 Tally-Ho Stud 1 1 1 0 0 1 4 11400
62 S. Jeffroy, AGB Agency 1 1 1 0 0 1 4 15360
63 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 1 1 0 1 2 1 6 11600
64 Mr & Mrs G. Middlebrook 1 1 0 1 0 1 4 15540
65 Mountarmstrong Stud 1 1 0 0 1 1 4 9750
66 D. Mitrovic 1 1 0 0 1 1 4 9150
67 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 1 1 0 0 0 0 2 16200
68 Aunty Ifl 1 1 0 0 0 0 2 17400
69 Kellsgrange Stud 1 0 3 2 0 0 6 19160
70 M. Davison 1 0 2 1 1 0 5 11030
71 Desert Star Phoenix Jvc 1 0 2 0 0 5 8 10920
72 Haras du Logis Saint Germain 1 0 1 2 0 0 4 17950
73 J. Waldron & J. Barton 1 0 1 0 2 1 5 9100
74 M. Saniewski 1 0 1 0 0 2 4 8400
75 Z. Keclik 1 0 1 0 0 0 2 9100
76 P. Szmigiel 1 0 0 2 1 5 9 8700
77 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 1 0 0 2 0 0 3 22200
78 Gestüt Brümmerhof 1 0 0 1 2 5 9 9700
79 J. Klimczak 1 0 0 1 0 1 3 9900
80 L. McAteer 1 0 0 0 1 3 5 7350
81 S. Mladenovic 1 0 0 0 1 2 4 7530
82 B. Schöne 1 0 0 0 1 2 4 7450
83 E. Kubíček 1 0 0 0 1 0 2 9800
84 Northern Bloodstock Agency Ltd 1 0 0 0 0 2 3 7000
85 A. i R. Zielińscy 1 0 0 0 0 1 2 9000
86 Haras des Marais 1 0 0 0 0 0 1 10000
87 E. Poitevin 1 0 0 0 0 0 1 9000
88 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 1 0 0 0 0 0 1 8000
89 Team Hogdala France 1 0 0 0 0 0 1 9000
90 Highclere Stud 1 0 0 0 0 0 1 9000
91 R. Colasanti 1 0 0 0 0 0 1 9000
92 Biddestone Stud Ltd 1 0 0 0 0 0 1 9000
93 Millennium Stud 0 4 3 4 4 5 20 28350
94 A. Dziuba 0 4 1 1 1 1 8 16400
95 A. Sexton 0 2 2 1 0 1 6 8500
96 S.A. I.G.E.P. 0 2 2 0 1 1 6 8150
97 Ch. Jouandou 0 2 2 0 0 1 5 7670
98 P. Despouy 0 2 2 0 0 0 4 7600
99 R. Piwko 0 2 1 1 0 2 6 25300
100 A. Omen 0 2 1 1 0 1 5 7500
101 Expert Host Janusz Romanowski 0 2 1 0 2 4 9 7000
102 M. Kaszubowski 0 2 1 0 1 3 7 7170
103 O., Y., S. Varin 0 2 1 0 1 1 5 7750
104 M. Cullinane 0 2 1 0 0 2 5 6200
105 J. Wallace 0 2 0 0 0 0 2 7200
106 S. Guła 0 2 0 0 0 0 2 7200
107 M. Pokrywka 0 1 3 0 1 1 6 7780
108 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 0 1 2 1 0 0 4 6700
109 H. Rousseau 0 1 1 1 0 2 5 21900
110 SK Kozienice 0 1 1 1 0 2 5 4900
111 E. de Kerpezdron 0 1 1 1 0 1 4 7030
112 Teliver Farm Kft 0 1 1 0 3 4 9 5580
113 Elia Stud Farm 0 1 1 0 1 1 4 4610
114 G. Brady 0 1 1 0 1 0 3 4500
115 Allevamento Gialloblu srl 0 1 1 0 0 2 4 5000
116 EARL Ecurie Feuillet 0 1 1 0 0 1 3 4920
117 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 0 1 1 0 0 0 2 5400
118 H. Devin 0 1 1 0 0 0 2 6300
119 P. McEnery 0 1 0 2 0 1 4 13500
120 R. Berns 0 1 0 1 1 1 4 4750
121 M. i S. Wiśniewscy 0 1 0 1 1 0 3 5850
122 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 0 1 0 1 0 1 3 4500
123 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 0 1 0 0 1 0 2 4650
124 N. Hartery 0 1 0 0 0 3 4 3600
125 Grange Stud 0 1 0 0 0 2 3 9200
126 Stall Amor 0 1 0 0 0 2 3 3200
127 Z. Englic 0 1 0 0 0 1 2 3200
128 W. Krzemiński 0 1 0 0 0 1 2 14000
129 Epona Bloodstock Ltd 0 1 0 0 0 0 1 2400
130 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 0 1 0 0 0 0 1 2440
131 K. Szymański 0 1 0 0 0 0 1 7200
132 F. & N. O’Reilly 0 1 0 0 0 0 1 3600
133 Cocheese Bloodstock Anstalt 0 1 0 0 0 0 1 32000
134 Shadwell Estate Company Ltd 0 0 3 0 1 1 5 5450
135 SK Napajedla 0 0 2 0 0 0 2 23000
136 R. Reveillere i V. Teillard 0 0 2 0 0 0 2 3600
137 G. & A. Corry 0 0 1 3 0 2 6 8200
138 J. Traka 0 0 1 2 3 6 12 6000
139 Dr G. W. Guy 0 0 1 2 0 2 5 16700
140 W. J. Engel 0 0 1 1 5 6 13 5230
141 Mrs O. Harnett 0 0 1 1 1 1 4 7350
142 J. Szmyt 0 0 1 1 0 3 5 3100
143 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 0 0 1 1 0 2 4 2000
144 E. Grogan 0 0 1 1 0 2 4 2000
145 Lordship Stud 0 0 1 1 0 1 3 2700
146 A. Wyrzyk 0 0 1 1 0 0 2 2700
147 G. Ussia-Figueroa 0 0 1 0 3 1 5 12050
148 Ch. Schriever 0 0 1 0 2 2 5 1850
149 J. i K. Dobosz 0 0 1 0 1 2 4 1500
150 I. Tlustá 0 0 1 0 0 1 2 1830
151 J. Beres 0 0 1 0 0 0 1 1800
152 F. Vocásek 0 0 1 0 0 0 1 2700
153 J. Pšurný 0 0 1 0 0 0 1 2100
154 R. Pajewska-Kwaśny 0 0 1 0 0 0 1 3600
155 J. Junková 0 0 1 0 0 0 1 2400
156 A. Jasińska 0 0 1 0 0 0 1 1400
157 G. Kogut 0 0 0 2 2 1 5 2780
158 T. Sieradzki 0 0 0 2 1 4 7 3140
159 J. Emmerich 0 0 0 2 0 1 3 2440
160 Arrowfield Stud 0 0 0 2 0 0 2 1400
161 Rabbah Bloodstock Ltd 0 0 0 2 0 0 2 7500
162 T. Rejman 0 0 0 1 3 4 8 3240
163 Damis BT 0 0 0 1 1 1 3 2300
164 T. Mielnik 0 0 0 1 0 2 3 1000
165 Gestüt Etzean 0 0 0 1 0 1 2 1800
166 Irish National Stud 0 0 0 1 0 0 1 900
167 Haras d’Haspel 0 0 0 1 0 0 1 900
168 M. Lichocińska 0 0 0 1 0 0 1 700
169 Lismacue Mare Syndicate 0 0 0 1 0 0 1 900
170 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 0 0 0 1 0 0 1 1800
171 J. Besnier 0 0 0 1 0 0 1 1800
172 S. Chrząstowski 0 0 0 1 0 0 1 600
173 E. i K. Laskowscy 0 0 0 0 2 3 5 700
174 V. Bukhtoyarov 0 0 0 0 2 3 5 700
175 K. Rybár 0 0 0 0 2 1 3 1800
176 G. Łątka 0 0 0 0 1 5 6 350
177 Gestüt Am Schlossgarten GbR 0 0 0 0 1 4 5 300
178 K. Litwiniak 0 0 0 0 1 4 5 300
179 Oceana Racing 0 0 0 0 1 3 4 450
180 Cybernetyki Investment S.A. 0 0 0 0 1 2 3 500
181 Gestüt Görlsdorf 0 0 0 0 1 2 3 1050
182 S. Langlois 0 0 0 0 1 2 3 1050
183 D. Wrzosek 0 0 0 0 1 1 2 900
184 Sofim srl 0 0 0 0 1 1 2 900
185 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 0 0 0 0 1 1 2 350
186 Gerrardstown House Stud 0 0 0 0 1 1 2 800
187 J. Michalcová 0 0 0 0 1 0 1 700
188 M. Channon Blodstock Ltd 0 0 0 0 1 0 1 450
189 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 0 0 0 0 1 0 1 1050
190 Roundhill Stud 0 0 0 0 1 0 1 300
191 M. Fahy & Rathbarry Stud 0 0 0 0 1 0 1 900
192 A. Żyłkowska 0 0 0 0 0 6 6 0
193 F. Wołoszyn 0 0 0 0 0 5 5 0
194 Z. Duplicki 0 0 0 0 0 4 4 0
195 R. Colpaert 0 0 0 0 0 4 4 0
196 S.C.E.A. Haras de Manneville 0 0 0 0 0 4 4 0
197 M. Piskla 0 0 0 0 0 4 4 0
198 R. Połeć 0 0 0 0 0 3 3 0
199 Forenaghts Stud Farm Ltd 0 0 0 0 0 3 3 0
200 S. Wiśniewski 0 0 0 0 0 3 3 0
201 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0 0 0 0 0 3 3 0
202 P. Drutowski 0 0 0 0 0 2 2 0
203 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0 0 0 0 0 2 2 0
204 W. Szydełko 0 0 0 0 0 2 2 0
205 Y. Vasilev 0 0 0 0 0 2 2 0
206 Ashbrittle Stud 0 0 0 0 0 2 2 0
207 A. Woźniak 0 0 0 0 0 2 2 0
208 Stengaarden I/S 0 0 0 0 0 2 2 0
209 Gestüt Ohlerweiherhof 0 0 0 0 0 2 2 0
210 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0 0 0 0 0 2 2 0
211 Antinori Allegra 0 0 0 0 0 2 2 0
212 Mr & Mrs R. Coffey 0 0 0 0 0 1 1 0
213 M. Harms 0 0 0 0 0 1 1 0
214 J.-M. Queron i C. Vallee 0 0 0 0 0 1 1 0
215 Agrolipt s.r.o. 0 0 0 0 0 1 1 0
216 Kabansk Ltd & Rathbarry Stud 0 0 0 0 0 1 1 0
217 LTB „Rosiya” 0 0 0 0 0 1 1 0
218 W. Pawlak 0 0 0 0 0 1 1 0
219 The Jay`s Renny Syndicate 0 0 0 0 0 1 1 0
220 Z. Miazga 0 0 0 0 0 1 1 0
221 inż. V. Kozel 0 0 0 0 0 1 1 0
222 EARL Haras du Camp Bernard 0 0 0 0 0 1 1 4000
223 D. Pittack 0 0 0 0 0 1 1 0
192 192 191 190 189 537 1491 3674600

Hodowcy wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Golejewko 319800
2 M. Gromala 267320
3 SK Janów Podlaski 187630
4 SK Iwno 153850
5 E. Banahan 153200
6 SK Krasne 134650
7 Hyde Park Stud 133000
8 SK Widzów – A. Tyszko 122880
9 A. Zieliński 117750
10 Khalid B.S.B. Abdul Aziz Al Saud 112110
11 S. Plavac 108700
12 Wrbna Racing 107800
13 SK Michałów 103450
14 Gestüt Fährhof 102600
15 Z. Górski 85060
16 Bloodstock Agency Ltd, M.-F. Mathet 75000
17 K. Mirpuri 71450
18 Athbah Stud 66340
19 Al Khalidiah Stables 64800
20 T. & H. Russell 63000
21 SK Moszna 60460
22 B. M. Tomaszewski 57100
23 The Kossack Stud B.V. 56440
24 Mrs A. S. O’Brien 54000
25 L. i H. Boscher 53600
26 M. Campbell Andenaes 51000
27 J. Ryżkowski 47720
28 K. Szumiński 47420
29 E. Krakowiak i A. Marczak 46260
30 FHP „Giewont” Sp. z o.o. 42880
31 GR J. Zalewska 41600
32 Alsadd Stud 39800
33 V. Timoshenko 39200
34 FERTIPAK Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 37580
35 R. Gorczyca 33780
36 Braz Arabians 33700
37 GR N. Kosiński 33600
38 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
39 Cocheese Bloodstock Anstalt 32000
40 SK Jaroszówka 31850
41 T. Ashley 31800
42 Abbas Akbar Al Mulla 31700
43 M. C. Biaudis 30260
44 POE Millennium Stud 30000
45 Le Thenney S.A. 29450
46 P. Antenet 28460
47 Millennium Stud 28350
48 M. i S. Wiśniewscy 27650
49 L. Błachut 27020
50 M. Bober 26000
51 R. Piwko 25300
52 Veles Stud 24350
53 K. Zakolski 24120
54 Polska AKF Sp. z o.o. 23900
55 SK Napajedla 23000
56 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 22200
57 H. Rousseau 21900
58 Azienda Agricola Gennaro Stimola 21000
59 SK Kurozwęki Sp. z o.o. – J. M. Popiel 20680
60 King Farm 20200
61 Minch Bloobstock and Castletown Stud 19990
62 R. Szpar 19600
63 M. Viguie 19220
64 Kellsgrange Stud 19160
65 D. Mioduszewski 18550
66 E. Porębna 18510
67 W. Heinz 18500
68 Agnieszka Wójtowicz 18280
69 A. Isope, Suc. P. Vischer 18000
70 Haras du Logis Saint Germain 17950
71 S. Weresiński 17750
72 C. Maye 17650
73 Aunty Ifl 17400
74 Dr G. W. Guy 16700
75 G. Smith 16500
76 A. Dziuba 16400
77 Ecurie des Anges EARL 16300
78 SK Kawiarnia CANWA M. S. Wiśniewscy 16200
79 Corduff Bloodstock Ltd. 16100
80 ZG VAG Esch 16010
81 Ł. Fabisiak 15930
82 J. Foley 15800
83 Gestüt Eulenberger Hof i A. Pereira 15800
84 Haras de la Bareliere 15750
85 K. Dobosz 15750
86 R. J. & S. A. Carter 15550
87 Mr & Mrs G. Middlebrook 15540
88 Alfred F. Laskowski 15520
89 J. Repard i S. Dibb 15400
90 S. Jeffroy, AGB Agency 15360
91 O. Tricot 14200
92 W. Krzemiński 14000
93 E.A.R.L. Haras du Taillis 14000
94 E. Farrelly 13700
95 P. McEnery 13500
96 I. Shenkin 13460
97 S. Vidal 13300
98 E. Gilert 12950
99 Hardys Of Kilkeel Ltd 12850
100 L. Błaszczyk 12800
101 Dayton Investments Ltd 12600
102 L. Ciampoli 12350
103 Laundry Cottage Stud Farm 12300
104 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
105 G. Ussia-Figueroa 12050
106 D. Murphy 11630
107 SARL Jedburgh Stud, T. de la Heronniere 11600
108 Tally-Ho Stud 11400
109 J. Lech 11160
110 M. Davison 11030
111 Desert Star Phoenix Jvc 10920
112 Old Carhue & Graeng Bloodstock 10900
113 H. Kopel 10820
114 Bearn Arabians 10800
115 Haras des Marais 10000
116 J. Klimczak 9900
117 E. Kubíček 9800
118 Mountarmstrong Stud 9750
119 Gestüt Brümmerhof 9700
120 J. Głowacki 9560
121 Grange Stud 9200
122 D. Mitrovic 9150
123 J. Waldron & J. Barton 9100
124 Z. Keclik 9100
125 F. Dill 9000
126 Team Hogdala France 9000
127 E. Poitevin 9000
128 Biddestone Stud Ltd 9000
129 A. i R. Zielińscy 9000
130 Highclere Stud 9000
131 R. Colasanti 9000
132 K. & R. Ask 8720
133 P. Szmigiel 8700
134 A. Sexton 8500
135 M. Saniewski 8400
136 G. & A. Corry 8200
137 S.A. I.G.E.P. 8150
138 P. Hass-Sandej i A. Fortuniak 8000
139 M. Gołębiowska GR Surchów 8000
140 M. Pokrywka 7780
141 O., Y., S. Varin 7750
142 Fortum Michał Romanowski 7720
143 Expert Host Janusz Romanowski 7680
144 Ch. Jouandou 7670
145 P. Despouy 7600
146 S. Mladenovic 7530
147 A. Omen 7500
148 Rabbah Bloodstock Ltd 7500
149 B. Schöne 7450
150 L. McAteer 7350
151 Mrs O. Harnett 7350
152 Res-Gal Sp. z o.o. 7340
153 S. Guła 7200
154 K. Szymański 7200
155 J. Wallace 7200
156 M. Kaszubowski 7170
157 E. de Kerpezdron 7030
158 Northern Bloodstock Agency Ltd 7000
159 K. Jagielski 6970
160 K. Grudziąż 6960
161 A. Majchrzak 6940
162 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
163 P. Wasilewski 6800
164 PPH Parys Sp. z o.o. 6800
165 Ecurie Biraben, E. Vayssier i C. Biraben-Loustau 6700
166 H. Devin 6300
167 T. Nowak 6240
168 M. Cullinane 6200
169 J. Traka 6000
170 C. Totain 5960
171 Teliver Farm Kft 5580
172 Shadwell Estate Company Ltd 5450
173 L. Staniszewski 5440
174 S.C.A. Elevage de Tourgeville i H. Erculiani 5400
175 W. J. Engel 5230
176 A. Wójtowicz 5160
177 A. Steinhart 5090
178 Allevamento Gialloblu srl 5000
179 EARL Ecurie Feuillet 4920
180 SK Kozienice 4900
181 A. Rokicki 4840
182 A. Biedrzycki 4800
183 R. Berns 4750
184 Karis Bloodstock Ltd & Rathbarry Stud 4650
185 Elia Stud Farm 4610
186 Haras des Sablonnets i R. Chandioux 4500
187 G. Brady 4500
188 J. Siwonia 4440
189 K. Ziemiański 4120
190 T. Badyła 4080
191 R. Ptach 4080
192 EARL Haras du Camp Bernard 4000
193 H., M., J. i A. Klein 3750
194 R. Pajewska-Kwaśny 3600
195 N. Hartery 3600
196 F. & N. O’Reilly 3600
197 R. Reveillere i V. Teillard 3600
198 Sheikh Mohammed bin Rashid al Maktoum 3520
199 S. Schnakenberg 3520
200 T. Rejman 3240
201 Z. Englic 3200
202 Stall Amor 3200
203 T. Sieradzki 3140
204 J. Szmyt 3100
205 G. Sęczek 3060
206 M. Stelmaszczyk 3040
207 G. Kogut 2780
208 R. De Leon 2720
209 P. Podgórny 2720
210 C. J. Gołaszewski 2720
211 F. Vocásek 2700
212 A. Wyrzyk 2700
213 Lordship Stud 2700
214 J. Emmerich 2440
215 SC Aubry Dumand Elevage i C. Garmond 2440
216 J. Junková 2400
217 Epona Bloodstock Ltd 2400
218 Univerpol Sp. z o.o. 2380
219 L. Bennett 2320
220 Damis BT 2300
221 P. Frejlich 2230
222 B. Zuzek 2120
223 J. Pšurný 2100
224 R. Z. Zieliński 2020
225 E. Grogan 2000
226 Zigpol – J. Cukrowski Sp komandytowa 2000
227 J. Sawicki 2000
228 Ch. Schriever 1850
229 I. Tlustá 1830
230 Pat. Chedeville, Fresnay Agricole S.A.S. 1800
231 J. Besnier 1800
232 Gestüt Etzean 1800
233 J. Beres 1800
234 K. Rybár 1800
235 J. i K. Dobosz 1500
236 A. Jasińska 1400
237 Arrowfield Stud 1400
238 Krima Arabians – K. Bolbro Agerholm 1360
239 M. Nowakowska 1360
240 P. Głowacki 1250
241 Gestüt Görlsdorf 1050
242 S. Holt, A. C. Beggan, R. J. Beggan 1050
243 S. Langlois 1050
244 T. Mielnik 1000
245 I. Topolska 960
246 M. Fahy & Rathbarry Stud 900
247 Lismacue Mare Syndicate 900
248 D. Wrzosek 900
249 Haras d’Haspel 900
250 Irish National Stud 900
251 Sofim srl 900
252 M. Bajkowski 880
253 Y. Sharet 870
254 Gerrardstown House Stud 800
255 J. Michalcová 700
256 E. i K. Laskowscy 700
257 V. Bukhtoyarov 700
258 M. Lichocińska 700
259 G. Łątka 690
260 G. Dudek 680
261 M. Kosicki 680
262 S. Chrząstowski 600
263 Cybernetyki Investment S.A. 500
264 Oceana Racing 450
265 M. Channon Blodstock Ltd 450
266 Artur Nicpoń 390
267 R. Zieliński, A. Walicki, M. Boruta, C. Pogonowski 350
268 W. Bąk 340
269 Gestüt Am Schlossgarten GbR 300
270 Roundhill Stud 300
271 K. Litwiniak 300
272 T. Tarczyński 240
273 M. Norenius 240
274 J.J. Wolters 240
275 M. Klein 240
276 Z. Duplicki 0
277 LTB „Rosiya” 0
278 D. Pittack 0
279 M. Piskla 0
280 P. Drutowski 0
281 The Jay`s Renny Syndicate 0
282 A. Woźniak 0
283 W. Pawlak 0
284 R. Talarek 0
285 Antinori Allegra 0
286 S. Guła i J. P. Zienkiewicz 0
287 K. Goździalski 0
288 R. Mroziński 0
289 L. Boharewicz 0
290 Mr & Mrs R. Coffey 0
291 S. Wiśniewski 0
292 M. Parreau-Delhote 0
293 Forenaghts Stud Farm Ltd 0
294 R. Połeć 0
295 Ashbrittle Stud 0
296 Gestüt Ohlerweiherhof 0
297 A. Frątczak 0
298 S. Bujarski 0
299 A. Żyłkowska 0
300 M. Harms 0
301 SO Starogard Gdański Sp. z o.o. Rzeczna 0
302 T. Ruciński 0
303 S. Guła, K. Laskowski i Z. Składanowski 0
304 R. Sumiła 0
305 Z. Miazga 0
306 R. Colpaert 0
307 Y. Vasilev 0
308 Yeguada Bautista Vich 0
309 W. Szydełko 0
310 J. Rudnicki 0
311 Agrolipt s.r.o. 0
312 F. Wołoszyn 0
313 Stengaarden I/S 0
314 S.C.E.A. Haras de Manneville 0
5439850

Jeźdźcy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Reznikov A. 33 28 31 33 20 51 196 700260
2 Abik M. 33 26 28 18 17 41 163 575020
3 Mazur S. 22 27 27 22 21 53 172 468130
4 Wójcik I. 19 6 8 11 9 30 83 164750
5 Lukasek T. 14 9 8 12 7 20 70 427040
6 Vasyutov S. 14 9 8 11 5 17 64 244500
7 Krowicki P. 13 11 6 9 8 32 79 169200
8 Hendzel N. 13 4 5 4 5 7 38 135550
9 Turgaev A. 11 16 19 20 24 41 131 185410
10 Szymczuk W. 10 15 10 9 11 42 97 217120
11 Srnec M. 10 12 15 14 14 26 91 201540
12 Popov V. 9 5 10 8 10 31 73 118810
13 Kamińska K. 8 3 8 6 11 34 70 89690
14 Kabardov A. 7 10 10 14 20 55 116 99400
15 Wyrzyk J. 7 7 7 6 4 10 41 117190
16 Maryniak K. 6 5 5 4 3 6 29 61870
17 Petryakov D. 6 5 4 9 6 15 45 63820
18 Hamad Y. 6 4 5 4 7 44 70 58450
19 Březina M. 5 9 7 4 4 18 47 75030
20 Kaleta A. 5 6 5 3 4 9 32 56660
21 Fraisl C. 5 3 5 4 4 12 33 55700
22 Novák M. 5 3 1 1 2 2 14 58000
23 Grzybowski K. 4 12 6 9 11 27 69 84960
24 Kardanov A. 3 5 5 2 3 17 35 78530
25 Stepakin P. 3 5 4 5 5 26 48 40290
26 Nakonieczny P. 3 3 4 1 3 4 18 37170
27 Andrés D. 3 2 1 3 1 6 16 38900
28 Sommer M. 3 1 2 2 5 9 22 27090
29 Mazur K. 2 6 5 1 1 11 26 36800
30 Balcerska J. 2 2 2 2 1 9 18 21830
31 Lovén N. 2 2 0 3 0 3 10 59000
32 Janaček V. 2 1 0 1 1 0 5 49550
33 Tuma Petr 2 0 0 1 0 2 5 15800
34 Havelková M. 2 0 0 0 0 3 5 13000
35 Zahariev E. 1 9 2 2 5 11 30 47980
36 Pantchev D. 1 5 3 0 7 16 32 28590
37 Kryszyłowicz M. 1 4 7 9 5 13 39 37870
38 Benš R. 1 4 2 0 3 3 13 27500
39 Dynarowska K. 1 3 3 9 5 9 30 30300
40 Kułaga R. 1 2 4 3 4 8 22 20880
41 Myška J. 1 1 1 0 0 1 4 86600
42 Maciejewska W. 1 1 0 0 1 0 3 8600
43 Chopyk A. 1 0 2 2 0 6 11 11400
44 Bartos J. jr 1 0 2 0 0 0 3 13400
45 Mikšovský M. 1 0 1 0 2 5 9 18700
46 Timmons C. 1 0 0 1 0 2 4 24000
47 Sousa Ferreira R. 1 0 0 1 0 0 2 21700
48 Pałczyński P. 1 0 0 0 1 6 8 9900
49 Sutak C. 1 0 0 0 0 0 1 4000
50 Stromsky M. 1 0 0 0 0 0 1 10000
51 Szabla M. 0 2 2 1 0 4 9 8500
52 Zatloukal M. 0 2 2 1 0 2 7 26500
53 Ferhanov S. 0 2 0 1 0 1 4 12800
54 Lica Z. 0 1 2 1 0 1 5 10300
55 Miedzianowska J. 0 1 1 2 0 6 10 4500
56 Tokarek A. 0 1 1 1 0 2 5 4830
57 Matuský L. 0 1 1 0 0 4 6 6200
58 Brygier K. 0 1 1 0 0 0 2 4630
59 Faltejsek J. 0 1 0 1 0 1 3 5200
60 Kłóś P. 0 1 0 0 3 7 11 3640
61 Mason J. 0 1 0 0 0 0 1 1600
62 Složil P. 0 1 0 0 0 0 1 3600
63 Fisher J. 0 1 0 0 0 0 1 1920
64 Mammadov H. 0 1 0 0 0 0 1 1920
65 Složil P. jr 0 0 3 0 0 2 5 24800
66 Perovic D. 0 0 1 1 0 2 4 11400
67 Šafar J. 0 0 1 1 0 2 4 12900
68 Sawaed S. 0 0 1 0 2 1 4 2250
69 Odložil J. 0 0 1 0 1 1 3 3700
70 Liška M. 0 0 1 0 0 0 1 2400
71 Ehm M. 0 0 1 0 0 0 1 960
72 Schoch Ch. 0 0 1 0 0 0 1 800
73 Boyer T. 0 0 0 2 3 3 8 17600
74 Kowalik A. 0 0 0 2 2 2 6 2140
75 Aarich M. 0 0 0 2 0 1 3 2000
76 Pastuszka D. 0 0 0 1 2 3 6 3100
77 Čmiel A. 0 0 0 1 1 4 6 2300
78 Nikonorow M. 0 0 0 1 0 5 6 1000
79 Museibov I. 0 0 0 1 0 1 2 480
80 Spáčil J. 0 0 0 1 0 1 2 1220
81 Borč J. 0 0 0 1 0 1 2 1800
82 Bieliak I. 0 0 0 0 3 2 5 890
83 Rychlak J. 0 0 0 0 1 2 3 500
84 Graberg P.-A. 0 0 0 0 1 1 2 1650
85 Derych J. 0 0 0 0 1 1 2 700
86 Mach J. 0 0 0 0 1 1 2 900
87 Stępniak D. 0 0 0 0 1 0 1 300
88 Zabout M. 0 0 0 0 1 0 1 240
89 Luebcke M. 0 0 0 0 1 0 1 200
90 Peprna P. 0 0 0 0 0 5 5 0
91 Lefebvre F. 0 0 0 0 0 3 3 0
92 Bloch W. 0 0 0 0 0 3 3 0
93 Man R. 0 0 0 0 0 2 2 0
94 Ryan G. 0 0 0 0 0 1 1 0
95 Heggum D. 0 0 0 0 0 1 1 0
96 El Briouil Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
97 Storen S. 0 0 0 0 0 1 1 0
98 Vande Velde Z. 0 0 0 0 0 1 1 0
99 Quinn J. 0 0 0 0 0 1 1 0
100 Presits J. 0 0 0 0 0 1 1 0
101 Willemstijn B. 0 0 0 0 0 1 1 0
102 Doran L. 0 0 0 0 0 1 1 0
103 Melia D. 0 0 0 0 0 1 1 0
104 Vörös G. 0 0 0 0 0 1 1 0
308 308 308 305 304 881 2414 5439850

Ojcowie matek koni pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Jape (USA) 33 6 7 112 181830 5510.00
2 Alhaarth (IRE) 3 3 4 8 180150 60050.00
3 Belenus (GER) 21 6 8 67 140470 6689.05
4 Zafonic (USA) 1 1 3 5 133000 133000.00
5 Alywar (USA) 14 5 9 56 130140 9295.71
6 Linamix (FR) 8 3 3 30 104270 13033.75
7 Silvano (GER) 1 1 5 5 102600 102600.00
8 Simon du Desert (FR) 1 1 2 2 75000 75000.00
9 Dakota (IRE) 3 3 5 17 72270 24090.00
10 Java Gold (USA) 4 3 5 17 63430 15857.50
11 Saphir (GER) 15 4 4 56 63340 4222.67
12 Intikhab (USA) 1 1 2 4 63000 63000.00
13 Monsun (GER) 4 2 3 12 55400 13850.00
14 Honour and Glory (USA) 1 1 2 3 54000 54000.00
15 Starborough (GB) 1 1 2 5 53600 53600.00
16 Royal Court (IRE) 12 1 1 51 53150 4429.17
17 Medicean (GB) 2 2 4 6 47600 23800.00
18 Desert King (IRE) 2 1 1 6 47310 23655.00
19 Giant’s Causeway (USA) 3 3 3 9 47100 15700.00
20 Enjoy Plan (USA) 4 3 4 15 38210 9552.50
21 Don Corleone (GB) 7 2 3 23 37900 5414.29
22 Special Power (IRE) 8 2 2 27 37400 4675.00
23 Who Knows (IRE) 6 3 3 25 37100 6183.33
24 Grand Lodge (USA) 3 1 1 13 34050 11350.00
25 In Camera (IRE) 5 2 4 19 33700 6740.00
26 Rainbow Quest (USA) 4 2 2 16 30790 7697.50
27 Sorbie Tower (IRE) 5 2 3 18 30290 6058.00
28 New Approach (IRE) 1 1 2 2 30000 30000.00
29 King’s Best (USA) 4 0 0 12 24350 6087.50
30 Snow Kid (GB) 3 2 2 11 24300 8100.00
31 Ransom O’War (USA) 1 1 1 3 22200 22200.00
32 Marignan (USA) 3 1 1 7 21250 7083.33
33 Danehill (USA) 2 1 1 11 21100 10550.00
34 Exceed And Excel (AUS) 2 1 1 5 21000 10500.00
35 Domedriver (IRE) 2 1 2 6 20300 10150.00
36 Affirmed (USA) 2 1 2 5 20200 10100.00
37 High Yield (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
38 Juror 1 0 0 3 19300 19300.00
39 King of Kings (IRE) 1 1 1 6 19160 19160.00
40 Verglas (IRE) 2 1 2 5 19100 9550.00
41 Second Set (IRE) 1 1 2 5 18500 18500.00
42 Bluegrass Native (USA) 1 1 2 5 18000 18000.00
43 Dr Fong (USA) 1 1 2 5 17750 17750.00
44 Fantastic Light (USA) 1 1 2 3 17650 17650.00
45 Oasis Dream (GB) 1 1 1 2 17400 17400.00
46 Silver Hawk (USA) 1 1 2 4 16700 16700.00
47 Fourth of June (USA) 4 1 1 15 16690 4172.50
48 Dalakhani (IRE) 1 1 1 6 16500 16500.00
49 Loup Solitaire (USA) 1 1 2 5 16300 16300.00
50 Traditionally (USA) 1 1 1 2 16200 16200.00
51 Lomitas (GB) 3 1 1 11 16050 5350.00
52 Five Star Camp (USA) 1 1 2 8 15930 15930.00
53 Alkalde (GER) 1 1 1 6 15800 15800.00
54 Cloudings (IRE) 1 1 2 4 15550 15550.00
55 Aptitude (USA) 1 1 1 4 15540 15540.00
56 Winds of Light (USA) 4 1 1 12 15480 3870.00
57 Noverre (USA) 1 1 1 4 15400 15400.00
58 Pivotal (GB) 1 1 1 4 15360 15360.00
59 Gold Away (IRE) 3 1 1 13 14950 4983.33
60 Eternity’s Breath (USA) 1 1 1 6 14860 14860.00
61 Ecosse (FR) 2 1 1 6 14100 7050.00
62 Ocean of Wisdom (USA) 1 1 1 4 14000 14000.00
63 Roulette (GB) 3 0 0 8 13750 4583.33
64 Golan (IRE) 1 0 0 4 13500 13500.00
65 Sri Pekan (USA) 1 1 1 5 13460 13460.00
66 Peintre Celebre (USA) 1 1 1 5 13300 13300.00
67 Dansili (GB) 3 0 0 10 13050 4350.00
68 Distant View (USA) 1 0 0 5 12750 12750.00
69 Greinton (GB) 3 1 1 9 12050 4016.67
70 All Hands On Deck (USA) 6 1 1 17 11910 1985.00
71 Holy Roman Emperor (IRE) 1 1 1 5 11630 11630.00
72 Chineur (FR) 1 1 1 4 11400 11400.00
73 Mister Baileys (GB) 1 1 1 5 11030 11030.00
74 Baby Bid (USA) 3 1 1 5 11020 3673.33
75 Oratorio (IRE) 3 1 1 6 11000 3666.67
76 Hondo Mondo (IRE) 1 1 1 7 10950 10950.00
77 Lahib (USA) 1 1 1 5 10920 10920.00
78 Sadler’s Wells (USA) 1 1 1 4 10900 10900.00
79 Dara Monarch (GB) 1 1 1 5 10820 10820.00
80 Dixieland 1 0 0 2 10800 10800.00
81 Tagula (IRE) 4 0 0 10 10500 2625.00
82 Redback (GB) 2 1 1 4 10400 5200.00
83 Rahy (USA) 3 1 1 9 10030 3343.33
84 Invincible Spirit (IRE) 1 1 1 4 9750 9750.00
85 Mamool (IRE) 1 1 1 3 9500 9500.00
86 Leone (GER) 1 0 0 5 9350 9350.00
87 Mr. Greeley (USA) 2 0 0 4 9200 4600.00
88 Silver Patriarch (IRE) 1 1 1 4 9150 9150.00
89 Cape Cross (IRE) 1 1 1 5 9100 9100.00
90 Xaar (GB) 1 1 1 1 9000 9000.00
91 Irish River (FR) 1 1 1 1 9000 9000.00
92 Great Commotion (USA) 1 1 1 1 9000 9000.00
93 Singspiel (IRE) 2 0 0 8 8500 4250.00
94 Llandaff (USA) 2 1 1 10 8430 4215.00
95 Great Lakes (GB) 9 0 0 16 8360 928.89
96 Stelvio (GB) 2 1 1 7 8350 4175.00
97 Nayef (USA) 1 0 0 6 8200 8200.00
98 Tempelwächter (GER) 5 0 0 13 8050 1610.00
99 Goldneyev (USA) 2 1 1 2 8000 4000.00
100 Exit to Nowhere (USA) 1 0 0 5 7750 7750.00
101 Diktat (GB) 1 0 0 5 7670 7670.00
102 Compton Place (GB) 1 0 0 4 7600 7600.00
103 Erhaab (USA) 1 0 0 2 7500 7500.00
104 Königstiger (GER) 1 1 1 4 7450 7450.00
105 Hernando (FR) 1 1 1 5 7350 7350.00
106 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 7200 7200.00
107 Galileo (IRE) 1 0 0 2 7200 7200.00
108 Elnadim (USA) 1 0 0 4 7170 7170.00
109 Acatenango (GER) 1 1 1 4 7000 7000.00
110 Iphino (GER) 1 1 1 3 7000 7000.00
111 Dr Devious (IRE) 1 1 1 3 7000 7000.00
112 Zafonium (USA) 1 0 0 4 6940 6940.00
113 Le Triton (USA) 1 0 0 4 6700 6700.00
114 Rudimentary (USA) 2 1 1 5 6600 3300.00
115 Mtoto (GB) 1 0 0 5 6600 6600.00
116 Shantou (USA) 1 1 1 4 6450 6450.00
117 Daggers Drawn (USA) 1 0 0 5 6270 6270.00
118 Revoque (IRE) 1 0 0 5 6200 6200.00
119 Siam (USA) 1 1 1 2 6100 6100.00
120 Big Shuffle (USA) 2 0 0 5 5400 2700.00
121 Soviet Star (USA) 1 0 0 5 5000 5000.00
122 Green Tune (USA) 1 0 0 3 4920 4920.00
123 Boreal (GER) 2 0 0 12 4800 2400.00
124 Canadian Winter (USA) 3 0 0 5 4800 1600.00
125 Marju (IRE) 1 0 0 4 4750 4750.00
126 Halling (USA) 1 0 0 2 4650 4650.00
127 Orpen (USA) 2 0 0 7 4610 2305.00
128 Black Sam Bellamy (IRE) 1 0 0 5 4570 4570.00
129 Okawango (USA) 1 0 0 3 4500 4500.00
130 Be My Chief (USA) 3 0 0 12 4050 1350.00
131 Croco Rouge (IRE) 1 0 0 3 3750 3750.00
132 Diamante (GER) 1 0 0 4 3600 3600.00
133 Grand Slam (USA) 1 0 0 4 3600 3600.00
134 Parade Ground (USA) 1 0 0 1 3600 3600.00
135 Nureyev (USA) 1 0 0 3 3500 3500.00
136 Antonius Pius (USA) 1 0 0 3 3430 3430.00
137 Krater 1 0 0 4 2800 2800.00
138 Satin Stone (USA) 1 0 0 3 2790 2790.00
139 Dashing Blade (GB) 1 0 0 5 2700 2700.00
140 Dubai Millennium (GB) 1 0 0 3 2700 2700.00
141 Lujain (USA) 1 0 0 3 2440 2440.00
142 High Chaparral (IRE) 2 0 0 2 2440 1220.00
143 Broad Brush (USA) 1 0 0 1 2400 2400.00
144 Dai Jin (GB) 3 0 0 13 2300 766.67
145 Robellino (USA) 1 0 0 2 2020 2020.00
146 Vernius (CZE) 1 0 0 2 1830 1830.00
147 Viking Ruler (AUS) 2 0 0 4 1800 900.00
148 Salder’s Wells (USA) 1 0 0 1 1800 1800.00
149 Demon Club 1 0 0 2 1220 1220.00
150 Baillamont (USA) 1 0 0 3 1050 1050.00
151 Enrique (GB) 1 0 0 3 1050 1050.00
152 With Approval (CAN) 1 0 0 2 1050 1050.00
153 Bal Du Seigneur (USA) 1 0 0 3 1000 1000.00
154 Elusive Quality (USA) 2 0 0 5 900 450.00
155 Omen 1 0 0 3 900 900.00
156 Kingmambo (USA) 1 0 0 1 900 900.00
157 Dubawi (IRE) 1 0 0 5 700 700.00
158 Classic Music (USA) 1 0 0 2 700 700.00
159 Beneficial (GB) 1 0 0 1 700 700.00
160 Sendawar (IRE) 1 0 0 2 610 610.00
161 Ray of Light (IRE) 1 0 0 2 500 500.00
162 Dilshaan (GB) 1 0 0 4 450 450.00
163 Royal Applause (GB) 1 0 0 1 450 450.00
164 Gold and Ivory (USA) 1 0 0 3 350 350.00
165 Red Ransom (USA) 1 0 0 3 0 0.00
166 Nowogródek 1 0 0 3 0 0.00
167 Tioman Island (GB) 1 0 0 3 0 0.00
168 Montjeu (IRE) 1 0 0 3 0 0.00
169 Kharoud (FR) 1 0 0 3 0 0.00
170 Titus Livius (FR) 1 0 0 2 0 0.00
171 Professional (IRE) 1 0 0 2 0 0.00
172 Chef Supreme (USA) 1 0 0 2 0 0.00
173 Venecuela (USA) 1 0 0 2 0 0.00
174 Beat Hollow (GB) 1 0 0 2 0 0.00
175 Polish Precedent (USA) 1 0 0 2 0 0.00
176 Akarad (FR) 1 0 0 2 0 0.00
177 Theatrical (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
178 Mull of Kintyre (USA) 1 0 0 1 0 0.00
179 Choisir (AUS) 1 0 0 1 0 0.00
398 132 174 1341 3224000

Reproduktory czystej krwi arabskiej wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ainhoa St Faust 2 1 4 7 190480 95240.00
2 Murhib 9 5 8 23 118820 13202.22
3 Ontario HF 15 6 6 67 99980 6665.33
4 Kahil Al Shaqab 29 5 7 83 94110 3245.17
5 Munjiz 7 4 7 28 93830 13404.29
6 Jalnar Al Khalidiah 3 3 7 10 78900 26300.00
7 Amer 3 3 3 15 72300 24100.00
8 Portmer 5 3 3 14 57970 11594.00
9 Amarant 6 3 3 25 40500 6750.00
10 Nizam 1 1 2 3 39800 39800.00
11 Dahess 12 4 4 39 39110 3259.17
12 Khalid El Biwaibiya 1 1 2 4 35050 35050.00
13 El Omari 8 1 1 36 34320 4290.00
14 Abyad AA 4 3 3 13 31810 7952.50
15 Echo Ofira 1 0 0 3 28000 28000.00
16 Chndaka 1 1 1 5 25320 25320.00
17 Nayef Al Khalidiah 3 2 2 8 24140 8046.67
18 Via Verdi Kossack 2 1 2 9 24120 12060.00
19 Nougatin 4 1 2 14 24050 6012.50
20 Dormane 2 1 1 10 23820 11910.00
21 Bariq Al Amal 2 1 3 12 23460 11730.00
22 Neron 6 1 1 16 22100 3683.33
23 Majd Al Arab 4 3 3 13 21590 5397.50
24 El Wodkine 2 2 3 8 21100 10550.00
25 Darweesh 1 1 1 4 20160 20160.00
26 Equator 6 2 2 23 20120 3353.33
27 Akbar 1 1 1 5 19220 19220.00
28 Akbars 8 1 1 27 18700 2337.50
29 Esparto 6 1 1 20 18420 3070.00
30 Donner 2 2 2 12 18400 9200.00
31 Nicolas 1 1 2 3 18280 18280.00
32 Wadi Nur 2 2 2 10 17820 8910.00
33 Nasch 1 1 2 3 17720 17720.00
34 Nashwan Al Khalidiah 2 1 1 7 16840 8420.00
35 Alert 3 1 1 9 16730 5576.67
36 Marwan I 4 1 1 9 16020 4005.00
37 Fedain 2 2 2 7 15520 7760.00
38 NivourGonnaTouchThis 4 1 1 10 15340 3835.00
39 Vasyli Kossack 6 1 1 21 14520 2420.00
40 Akim De Ducor 1 0 0 3 14500 14500.00
41 Marvin El Samawi 1 1 2 2 13600 13600.00
42 ZT Maghossny 2 1 1 10 11000 5500.00
43 Lawrence El Gazal 2 1 1 6 10880 5440.00
44 Mahabb 1 1 1 4 10800 10800.00
45 Von 6 0 0 18 10690 1781.67
46 Djon 1 1 2 3 10600 10600.00
47 Empire 5 0 0 18 10540 2108.00
48 Hamasecha 1 1 1 5 10240 10240.00
49 Hyyaf Al Khalediah 2 1 1 6 9220 4610.00
50 DF Siraj 1 1 1 4 9000 9000.00
51 Armeec 5 0 0 13 8380 1676.00
52 Prado 1 1 1 2 8300 8300.00
53 Amadis 2 1 1 5 8000 4000.00
54 Sarrab 1 1 1 4 7850 7850.00
55 Eldon 1 1 1 5 6960 6960.00
56 Enkar 1 1 1 2 6800 6800.00
57 Ganges 1 1 1 1 6800 6800.00
58 Wiek 5 0 0 20 6040 1208.00
59 Satis 1 0 0 4 5440 5440.00
60 Da Adios 1 1 1 5 4400 4400.00
61 Adwokat 1 0 0 4 3880 3880.00
62 Forteynas Magic 1 0 0 5 3680 3680.00
63 The Wiking 1 0 0 4 3280 3280.00
64 Echo-Gazal 2 0 0 7 3060 1530.00
65 QR Marc 2 0 0 5 2720 1360.00
66 Eden C 1 0 0 5 2720 2720.00
67 The Kentuckian 1 0 0 3 2720 2720.00
68 Jaafer ASF 1 0 0 2 2720 2720.00
69 Asraa Min Albarq 1 0 0 2 2720 2720.00
70 Sambist 1 0 0 4 2320 2320.00
71 Ghazallah 2 0 0 5 2230 1115.00
72 Neiron 2 0 0 6 2160 1080.00
73 Perkal 3 0 0 8 2010 670.00
74 Don Carlos 2 0 0 3 2000 1000.00
75 Karamba 1 0 0 3 1360 1360.00
76 Fend 1 0 0 4 960 960.00
77 Padishah 1 0 0 1 870 870.00
78 Shanghai EA 5 0 0 13 840 168.00
79 Sabat 2 0 0 6 680 340.00
80 Eryks 2 0 0 4 680 340.00
81 Kabsztad 1 0 0 4 500 500.00
82 Madras Kossack 1 0 0 2 390 390.00
83 Vitorio TO 2 0 0 5 340 170.00
84 Gazal Al Shaqab 1 0 0 3 340 340.00
85 WH Kaneko MS 1 0 0 1 340 340.00
86 Ekstern 2 0 0 9 240 120.00
87 Khoutoubia 1 0 0 4 240 240.00
88 Gazwan Al Nasser 1 0 0 3 240 240.00
89 MVA Prince Vayu 1 0 0 2 240 240.00
90 Djelforce 1 0 0 1 240 240.00
91 Mogador 1 0 0 5 0 0.00
92 Good Boy 1 0 0 3 0 0.00
93 BV Pigmalion 1 0 0 2 0 0.00
94 Pogrom 1 0 0 2 0 0.00
95 Wojnicz 1 0 0 2 0 0.00
96 Kara Shar 1 0 0 2 0 0.00
97 Cukebar 1 0 0 1 0 0.00
98 Pougatin Kossack 1 0 0 1 0 0.00
99 EKS Alihandro 1 0 0 1 0 0.00
277 90 116 922 1765250

Reproduktory pełnej krwi angielskiej wg. wygranych sum ogółem w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwa Startowało Zwycięzców Pierwszych Startów Suma Średnio na konia
1 Ecosse (FR) 20 9 11 76 222290 11114.50
2 Bushranger (IRE) 3 3 5 10 178750 59583.33
3 Nowogródek 16 8 11 70 173850 10865.63
4 Harbour Watch (IRE) 2 2 4 8 154000 77000.00
5 Tempelwächter (GER) 22 6 8 88 125710 5714.09
6 Campanologist (USA) 1 1 5 5 102600 102600.00
7 Look Honey (IRE) 2 1 2 7 99800 49900.00
8 American Post (GB) 2 2 3 6 89000 44500.00
9 Windsor Knot (IRE) 2 1 2 8 76500 38250.00
10 Roulette (GB) 5 2 3 16 66280 13256.00
11 Sinndar (IRE) 2 2 2 8 64460 32230.00
12 Holy Roman Emperor (IRE) 2 1 2 6 63200 31600.00
13 Belenus (GER) 8 3 6 23 62640 7830.00
14 Lord of England (GER) 2 2 3 8 60600 30300.00
15 Needham’s Fort (USA) 17 5 5 49 57200 3364.71
16 Arithmancer (USA) 5 4 6 15 56200 11240.00
17 Grand Presidium (USA) 8 2 2 39 54780 6847.50
18 No Risk At All (FR) 1 1 2 5 53600 53600.00
19 Cima de Triomphe (IRE) 2 2 4 10 50420 25210.00
20 Ruten (USA) 13 4 4 37 48570 3736.15
21 Indy Champ (USA) 10 3 3 34 44710 4471.00
22 Jape (USA) 7 1 1 22 44710 6387.14
23 Forever Bond (BRZ) 11 2 3 48 44680 4061.82
24 Da Xian 2 2 3 10 42670 21335.00
25 Samum (GER) 3 2 3 15 41330 13776.67
26 Exaltation (IRE) 5 2 3 21 41190 8238.00
27 Cloword (IRE) 4 3 3 13 38810 9702.50
28 Calming Influence (IRE) 15 1 1 23 37150 2476.67
29 Kentucky Dynamite (USA) 3 1 2 11 36850 12283.33
30 Soldier of Fortune (IRE) 5 2 2 17 36650 7330.00
31 Redoute’s Choice (AUS) 2 2 2 4 34800 17400.00
32 Sorbie Tower (IRE) 12 1 1 41 33230 2769.17
33 October (USA) 9 1 2 22 32350 3594.44
34 Way Of Light (USA) 1 0 0 1 32000 32000.00
35 Rock of Gibraltar (IRE) 1 1 2 3 31800 31800.00
36 Frozen Power (IRE) 2 2 2 11 28130 14065.00
37 Royal Court (IRE) 3 2 2 8 26530 8843.33
38 Fast and Furious (FR) 6 2 2 18 25400 4233.33
39 Rip Van Winkle (IRE) 4 0 0 11 23750 5937.50
40 Zambezi Sun (GB) 2 2 2 5 23200 11600.00
41 Suteki Shinsukekun (USA) 3 0 0 6 22900 7633.33
42 Duke of Marmalade (IRE) 2 1 1 6 22740 11370.00
43 Youmzain (IRE) 4 2 2 14 22250 5562.50
44 Terssio (IRE) 2 1 1 5 22050 11025.00
45 Red Rocks (IRE) 1 0 0 5 21900 21900.00
46 Alandi (IRE) 6 0 0 8 20700 3450.00
47 Rainbows For Life (CAN) 1 0 0 1 20000 20000.00
48 Aussie Rules (USA) 1 1 1 5 19990 19990.00
49 Exciting Life (IRE) 2 1 1 3 19800 9900.00
50 Fast Company (IRE) 3 2 2 12 19700 6566.67
51 Art Connoisseur (IRE) 1 1 1 6 19160 19160.00
52 Speightstown (USA) 1 1 2 3 18800 18800.00
53 Cape Benedict (IRE) 2 1 2 6 18450 9225.00
54 Barastraight (GB) 1 1 2 5 18000 18000.00
55 Dalakhani (IRE) 1 1 2 3 17650 17650.00
56 Elusive Pimpernel (USA) 1 1 1 2 17400 17400.00
57 Fly To The Stars (GB) 3 1 1 17 17250 5750.00
58 Stormy River (FR) 2 1 1 5 17160 8580.00
59 Safety Wire (IRE) 1 1 2 6 16310 16310.00
60 Hurricane Cat (USA) 1 1 2 5 16300 16300.00
61 Excellent Art (GB) 1 1 1 7 16100 16100.00
62 Sixties Icon (GB) 2 1 1 5 15850 7925.00
63 Heliostatic (IRE) 2 1 1 9 15750 7875.00
64 Archipenko (USA) 1 1 2 4 15550 15550.00
65 Arcano (IRE) 3 1 1 7 15350 5116.67
66 Tiger Cafe (JPN) 4 1 1 7 15100 3775.00
67 Don Corleone (GB) 1 0 0 4 15000 15000.00
68 Wiener Walzer (GER) 1 0 0 2 14000 14000.00
69 Vale of York (IRE) 1 1 2 3 13700 13700.00
70 Thewayyouare (USA) 3 1 1 9 13350 4450.00
71 Naaqoos (GB) 1 1 2 5 13100 13100.00
72 Estejo (GER) 8 1 1 20 12950 1618.75
73 Kharoud (FR) 2 1 1 8 12950 6475.00
74 Refuse To Bend (IRE) 1 1 1 5 12850 12850.00
75 Dr Fong (USA) 1 0 0 5 12750 12750.00
76 Dansili (GB) 1 1 1 4 12600 12600.00
77 San Moritz 2 1 1 7 12450 6225.00
78 Johnny Red Kerr (USA) 2 1 1 10 12350 6175.00
79 Exeed And Excel (AUS) 1 1 1 5 12300 12300.00
80 Jovellanos 2 1 2 5 12200 6100.00
81 Gentlewave (IRE) 1 0 0 5 12050 12050.00
82 Falco (USA) 1 1 1 6 11600 11600.00
83 Zebedee (GB) 1 1 1 4 11400 11400.00
84 Montbard 1 1 1 10 11200 11200.00
85 Professional (IRE) 2 1 1 4 11200 5600.00
86 Roderic O’Connor (IRE) 2 1 1 8 11030 5515.00
87 High Chaparral (IRE) 2 1 1 6 10920 5460.00
88 Sir Prancealot (IRE) 1 1 1 4 10900 10900.00
89 Orient Rock (IRE) 1 1 1 3 10500 10500.00
90 Enjoy Plan (USA) 3 0 0 9 10300 3433.33
91 Medecis (GB) 1 1 1 1 10000 10000.00
92 Glavalcour (FR) 1 1 1 4 9150 9150.00
93 Kornel 2 0 0 6 9100 4550.00
94 Security Risk (USA) 1 1 1 2 9100 9100.00
95 Poet’s Voice (GB) 1 1 1 1 9000 9000.00
96 Planteur (IRE) 1 1 1 1 9000 9000.00
97 Equiano (FR) 1 1 1 1 9000 9000.00
98 Ratibor (USA) 2 0 0 9 8800 4400.00
99 Le Cadre Noir (IRE) 2 0 0 6 8500 4250.00
100 Big Bad Bob (IRE) 1 0 0 6 8200 8200.00
101 Myboycharlie (IRE) 1 0 0 6 8150 8150.00
102 Rio de La Plata (USA) 1 0 0 5 7750 7750.00
103 Deportivo (GB) 1 0 0 5 7670 7670.00
104 Full of Gold (FR) 1 0 0 4 7600 7600.00
105 Jukebox Jury (IRE) 1 1 1 4 7530 7530.00
106 Golden Tirol (GER) 5 0 0 18 7420 1484.00
107 Kodiac (GB) 1 1 1 5 7350 7350.00
108 Camacho (GB) 1 0 0 4 7350 7350.00
109 Dżulietto 1 0 0 4 7170 7170.00
110 Soldier Hollow (GB) 1 1 1 4 7000 7000.00
111 König Turf (GER) 1 0 0 4 6700 6700.00
112 Camill (IRE) 5 0 0 9 6650 1330.00
113 Country Club (GB) 2 0 0 8 6550 3275.00
114 Mr Alkohol (GB) 1 1 1 4 6450 6450.00
115 Aramus (CHI) 2 0 0 7 6440 3220.00
116 Scufiott (GB) 1 0 0 4 6300 6300.00
117 Turgeon (USA) 1 0 0 2 6300 6300.00
118 Alaska River (GER) 1 0 0 5 6270 6270.00
119 Byron (GB) 1 0 0 5 6200 6200.00
120 Rhodesian winner (GER) 1 0 0 9 5850 5850.00
121 So You Think (NZ) 2 0 0 5 5600 2800.00
122 Egerton (GER) 2 0 0 2 5400 2700.00
123 Linda’s Lad (GB) 1 0 0 3 4920 4920.00
124 Clodovil (IRE) 1 0 0 4 4750 4750.00
125 Lujain (USA) 1 0 0 4 4610 4610.00
126 Power (GB) 1 0 0 3 4500 4500.00
127 Muhtathir (GB) 1 0 0 3 4500 4500.00
128 Martaline (FR) 1 0 0 1 4000 4000.00
129 Mamool (IRE) 1 0 0 3 3750 3750.00
130 Ajvaz Dream (IRE) 1 0 0 4 3600 3600.00
131 Air Chief Marshal (IRE) 1 0 0 2 3600 3600.00
132 Zarewitsch (IRE) 3 0 0 6 3050 1016.67
133 Satin Stone (USA) 2 0 0 6 2790 1395.00
134 Randezvous (IRE) 1 0 0 3 2790 2790.00
135 Alywar (USA) 1 0 0 5 2780 2780.00
136 Henrythenavigator (USA) 2 0 0 8 2700 1350.00
137 Dark Angel (IRE) 1 0 0 3 2700 2700.00
138 Scater 1 0 0 1 2700 2700.00
139 Hamond (GER) 1 0 0 3 2440 2440.00
140 Panis (USA) 1 0 0 1 2440 2440.00
141 Pop Rock (JPN) 1 0 0 1 2400 2400.00
142 Bully Pulpit (USA) 1 0 0 1 2100 2100.00
143 Ellusive Look (USA) 1 0 0 5 1850 1850.00
144 Normen (GER) 1 0 0 2 1830 1830.00
145 Alhijaz (GB) 2 0 0 3 1800 900.00
146 Sholokhov (IRE) 1 0 0 2 1800 1800.00
147 Maxios (GB) 1 0 0 1 1800 1800.00
148 Domedriver (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
149 Cockney Rebel (IRE) 1 0 0 1 1800 1800.00
150 In Camera (IRE) 2 0 0 5 1400 700.00
151 Majestic Warrior (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
152 Zamindar (USA) 1 0 0 2 1400 1400.00
153 Evasive (GB) 2 0 0 5 1050 525.00
154 Areion (GER) 1 0 0 3 1050 1050.00
155 Le Havre (IRE) 1 0 0 3 1050 1050.00
156 Tamayuz (GB) 1 0 0 1 1050 1050.00
157 Contat (GER) 1 0 0 3 1000 1000.00
158 Noel (GER) 1 0 0 2 900 900.00
159 Daro Sopran (GER) 1 0 0 2 900 900.00
160 Mustafa 1 0 0 2 900 900.00
161 Motivator (GB) 1 0 0 1 900 900.00
162 Worthadd (IRE) 1 0 0 1 900 900.00
163 Masterstroke (USA) 1 0 0 1 900 900.00
164 Kheleyf (USA) 1 0 0 2 800 800.00
165 Mukhalif (IRE) 1 0 0 2 800 800.00
166 Slickly (FR) 1 0 0 5 700 700.00
167 Two-Twenty-Two (IRE) 1 0 0 2 500 500.00
168 Haatef (USA) 1 0 0 4 450 450.00
169 Janosz 1 0 0 3 350 350.00
170 Tiger Hill (IRE) 1 0 0 5 300 300.00
171 Casamento (IRE) 1 0 0 1 300 300.00
172 Boreas Rush (GB) 2 0 0 8 0 0.00
173 Zafonium (USA) 1 0 0 8 0 0.00
174 Irocco 2 0 0 4 0 0.00
175 Literato (FR) 1 0 0 4 0 0.00
176 Zanatar (FR) 1 0 0 3 0 0.00
177 Silver Whistle (USA) 1 0 0 2 0 0.00
178 Karakalla 1 0 0 2 0 0.00
179 Binary File (USA) 1 0 0 2 0 0.00
180 Stroll (USA) 1 0 0 2 0 0.00
181 Tertullian (USA) 1 0 0 2 0 0.00
182 Apse (FR) 1 0 0 2 0 0.00
183 Kilimandżaro 1 0 0 1 0 0.00
184 Solo Banco (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
185 Assessor (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
186 Hawkeye (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
187 Big Luck (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
188 Prince of Ecosse 1 0 0 1 0 0.00
189 Tchavsar (USA) 1 0 0 1 0 0.00
190 Most Improved (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
191 Sir Percy (GB) 1 0 0 1 0 0.00
192 Ryan (IRE) 1 0 0 1 0 0.00
462 146 192 1491 3674600

Trenerzy wg. zajętych miejsc w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko Im IIm IIIm IVm Vm BM LS Suma
1 Wyrzyk A. 36 34 30 27 19 47 193 726090
2 Borkowski M. 27 13 21 14 11 37 123 426280
3 Kozłowski J. 24 17 16 11 7 19 94 492320
4 Ziemiański K. 23 13 22 21 31 71 181 316900
5 Jodłowski M. 17 24 11 18 16 34 120 276450
6 Vasyutov S. 16 11 12 10 14 17 80 266590
7 Olkowski W. 15 14 20 12 14 48 123 460180
8 Romanowski M. 13 17 16 18 15 46 125 161690
9 Dębowski T. 13 16 17 13 18 46 123 185400
10 Świątek R. 13 11 15 18 12 34 103 197290
11 Zielińska A. 13 7 4 6 8 14 52 204300
12 Kacprzyk M. 12 10 5 8 5 26 66 209030
13 Janikowski M. 8 16 11 9 8 35 87 203920
14 Łojek M. 8 10 13 14 9 41 95 121060
15 Pastuszka T. 8 7 5 3 9 29 61 97150
16 Piątkowski P. 8 6 3 2 1 8 28 77920
17 Zahariev E. 7 15 9 10 9 38 88 130120
18 Rogowski K. 6 8 21 24 31 83 173 128370
19 Laskowski A. 6 3 6 8 13 12 48 67830
20 Poles P. (CZE) 4 4 3 1 1 4 17 75400
21 Wróblewska I. 4 2 4 3 1 7 21 49850
22 Kryszyłowicz W. 3 7 5 8 8 25 56 53230
23 Boruta M. 3 4 5 5 0 4 21 43600
24 Urbańczyk K. 3 3 3 0 2 9 20 51150
25 Krzyśków M. 2 4 4 0 1 3 14 32480
26 Głowacki B. 2 4 0 3 0 14 23 27540
27 Zalewski D. 2 3 3 4 4 14 30 50800
28 Walicki A. 2 3 2 1 2 4 14 47000
29 Porębna E. 2 1 1 5 4 9 22 21290
30 Mioduszewski D. 2 1 0 0 1 0 4 17150
31 Zawgorodny S. 1 2 3 2 3 5 16 14640
32 Wnorowski M. 1 2 1 4 1 4 13 11440
33 Gajos-Łątka A. 1 2 0 0 3 8 14 13640
34 Głowacki J. 1 1 2 3 2 2 11 12510
35 Olehla Č. (CZE) 1 0 2 0 1 5 9 20900
36 Popelka S. (CZE) 1 0 0 0 0 0 1 10000
37 Domańska J. 0 3 2 3 3 11 22 13600
38 Wróblewski G. W. (CZE) 0 3 1 0 0 2 6 17500
39 Kosicki M. 0 2 1 6 1 9 19 10270
40 Piwko R. 0 2 1 1 0 2 6 25300
41 Bodlák R. (CZE) 0 2 0 1 1 0 4 37900
42 Theimer M. (CZE) 0 1 0 0 1 3 5 4000
43 Zawiliński K. 0 0 2 1 2 12 17 3530
44 Kryszyłowicz M. 0 0 1 5 5 8 19 9580
45 Ivashchenko S. 0 0 1 1 2 4 8 2720
46 Szpar R. 0 0 1 0 1 9 11 1200
47 Votava J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2100
48 Baštová P. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2700
49 Junková J. (CZE) 0 0 1 0 0 0 1 2400
50 Škrášková A. (CZE) 0 0 0 1 1 4 6 2300
51 Kovář S. (CZE) 0 0 0 1 0 1 2 1800
52 Mełnicki M. 0 0 0 0 1 2 3 240
53 Sola M. 0 0 0 0 1 1 2 500
54 Kašný P. (CZE) 0 0 0 0 1 0 1 700
55 Talarek P. 0 0 0 0 0 4 4 0
56 Hrudka J. jr. (CZE) 0 0 0 0 0 2 2 0
57 Hanáček J. (SVK) 0 0 0 0 0 1 1 0
58 Łucki P. 0 0 0 0 0 1 1 0
59 Romano R. (ITY) 0 0 0 0 0 1 1 0
60 Porkátová I. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
61 Lempochnerová V. (CZE) 0 0 0 0 0 1 1 0
308 308 308 305 304 881 2414 5439850

Właściciele wg. wygranych sum w okresie od 01-01-2017 do 21-08-2017

Lp. Nazwisko / Firma Suma
1 SK Janów Podlaski 279930
2 M. Gromala i K. Kozłowska 252490
3 A. Zieliński, J. Mierzwa Zielińska, Ryszard Zieliński i K. Zielińska 210870
4 Polska AKF Sp. z o.o. 200810
5 Plavac Sp. z o.o. 189710
6 UAB Žirgo Startas 173030
7 D. Jaskólski 169700
8 G., R. i K. Gorczyca 140390
9 Z. Górski i K. Mirpuri 121150
10 Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 105250
11 Wrbna Racing 96600
12 Z. Górski 91660
13 A. Zieliński, Ryszard Zieliński i A. Wyrzyk 79650
14 A. Łabędzki 75880
15 B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 72100
16 Estel Studio Sp. z o. o. 61600
17 P. Krakowiak 59760
18 M. Metza-Jodłowska 59640
19 SK Michałów 54380
20 Millennium Stud Sp. z o.o. 53850
21 A. Kozak, W. Raszyńska i A. Wyrzyk 53600
22 SK Iwno i Niespodzianka 52900
23 O. Braz i T. Pastuszka 52850
24 D. Zalewski 49500
25 T. Sieradzki 48620
26 M. Borkowski 46530
27 K. Goździalski 45660
28 A. Wyrzyk 43850
29 A. Omen 43500
30 K. Rogowski 43100
31 B. Olkowska 41700
32 Abbas Akbar Al Mulla 40000
33 V. Vocetka 39400
34 V. Timoshenko 39200
35 SK Tarnawka – FHP „Giewont” Sp. z o.o. i M. Metza-Jodłowska 37960
36 D. Turkowska 37810
37 A. Marczak 36290
38 J. i J. Zalewscy 34400
39 A. Kovćin 33750
40 O. Bottura 33740
41 Z. Zahariev 33720
42 N. Kosiński 33600
43 Elektrizace Železnic Praha a.s. 33600
44 Nessa Arabians Sp. z o.o. 33160
45 J. Ryżkowski i K. Urbańczyk 32800
46 M. Krzyśków i K. Brygier 32480
47 M. Dziedzic i M. Boruta 32000
48 J. Precliková 32000
49 SK Jaroszówka 31850
50 T. i K. Dębowscy 29640
51 SK Iwno 29550
52 K. Mirpuri 28800
53 JC CONCEPT – J. Cukrowski Sp. komandytowa 28250
54 R. Urbański i K. Rogowski 27660
55 SK Michałów i E. Zahariev 26650
56 R. Piwko 25300
57 A. Biedrzycki – AB GLASS 24640
58 K. Zakolski 24120
59 W. Sikorski i R. Świątek 24000
60 K. Kozłowska i Platinium Perfect Serwis Sp. z o.o. 24000
61 T. Pastuszka 23030
62 K. i M. Wolanin i M. Kozak 22900
63 A. Marczak, M. Przączak i A. Dziuba 22150
64 M. i S. Wiśniewscy, A. Gawryszewski i BHT Animal Trade Sp. z o.o. 22050
65 C. J. Gołaszewski 21940
66 A., M. i P. Laskowscy 21020
67 M. Biały 20300
68 PKZ GmbH 20200
69 O. Braz, T. Pastuszka i Y. Hamad 20060
70 K. Falba 19920
71 P. Urbańska 19760
72 W. Kryszyłowicz 18600
73 E. Porębna 18510
74 S. Weresiński i M. Lichocińska 18450
75 SK Michałów i M. Łojek 18440
76 P. Falzmann 18400
77 M. Szpar 18400
78 A. Wójtowicz 18280
79 W. Krzemiński 17750
80 J. P. Zienkiewicz i M. Janikowski 17650
81 J. i K. Dobosz, A. Wyrzyk 17250
82 D. Mioduszewski 17150
83 Futurenet Inc 17000
84 N. Magomedov 16700
85 I. Wójcik, A. Zielińska 16680
86 W. Esch 16010
87 R. Sumiła 15930
88 Alfred F. Laskowski 15910
89 M. Kobus i A. Wyrzyk 15550
90 J. P. Zienkiewicz, Estel Studio Sp. z o.o., B. Abdrakhmanov i M. Janikowski 15540
91 J. Nesteruk i K. Kamińska 15360
92 J. Ryżkowski 15320
93 B. Białowąs 15000
94 M. Zawada 14200
95 M. Sijka 14140
96 A. Trela 13840
97 R. Płatek 13640
98 O. Narowski, R. Świerc, B. Nowacka 13300
99 Ł. Such i I. Władysiak 12970
100 E. Gilert i A. Gajos-Łątka 12950
101 L. Błaszczyk 12800
102 J., D., W. i Ż. Sito 12300
103 M. Stanisławska 12200
104 Günay Equestrian Invest GmbH 12080
105 E. Lasota 11840
106 S. Mladenovic 11770
107 Equus Polska – W. Saniewski i M. Boruta 11600
108 J. Głowacki 11260
109 K. Borowska i K. Dolińska-Witkowska 11160
110 K. i M. Mazur 11050
111 M. i H. Kopel 10820
112 SK Widzów – A. Tyszko 10800
113 BHT Animal Trade Sp. z o.o. 10600
114 W. Guz 10600
115 K. Miondlikowski 10500
116 K. Łukasiewicz 10400
117 M. Trela 10370
118 J. Velechovská 10100
119 Loko trans s.r.o. 10000
120 J. Klimczak 9900
121 K. Zatloukal 9900
122 P. Pirzecki i N. Hendzel 9610
123 J. Traka 9600
124 Konrad Mazur i W. Maciejewska 9300
125 D. Mitrovic 9150
126 Z. Keclik 9100
127 My First Racehorse Ltd, M. Surtel i Niespodzianka 9000
128 F. Dill 9000
129 Č. Olehla 8800
130 G. Kozak 8800
131 R. Ask 8720
132 P. Szmigiel 8700
133 K. Dynarowska 8540
134 K. Maryniak 8430
135 M. i M. Wnorowscy 8400
136 M. Dziurzyński, A. Kupczyński i A. Stefańska 8200
137 Agencja Jeździecka A. i A. Bober 8000
138 M. Gołębiowska 8000
139 J. Rubiś i A. Pałczyńska 7930
140 K. Antos-Janikowska i M. Janikowski 7800
141 A. Borkowski 7670
142 M. Przączak 7600
143 T., E. i J. Rucińscy 7550
144 B. Olkowska, J. Olbrych-Górska i S. Górski D.T. 7350
145 Bohema – M. Bochiński i A. Wyrzyk 7200
146 W. Raszyńska i K. Szymański 7200
147 B. i M. Pokrywka 7170
148 P. Wasilewski 7120
149 A. i R. Zielińscy, Polski Klub Wiejski Sp. z o.o. 7100
150 Crows s.r.o. 7060
151 I., D. i M. Jaskólscy 7000
152 SK Iwno i M. Łojek 7000
153 K. Bukład 6970
154 K. Urbańczyk 6960
155 Ch. Ruiz-Fouquet 6880
156 Barjas M MS Alajmi 6800
157 S. Plavac i M. Łojek 6700
158 Bobrowiec Osada Sp. z o.o. 6700
159 W. i R. Sokołowscy, B. Olkowska 6650
160 SK Moszna, H. Bryzek, T. Sosińska, K. Antos-Janikowska 6350
161 V. Pospíšil 6300
162 S. W. Chaboski i K. Urbańczyk 6300
163 T. Nowak 6240
164 SK Iwno i E. Zahariev 5940
165 SK Moszna i M. Janikowski 5600
166 M. Gołębiowska i M. Łojek 5400
167 MB Arabians Sp. z o.o. 5160
168 A. Schaffner, K. Rutz i K. Urbańczyk 5090
169 R. Świątek 5060
170 Evidencia Dokumentation HB 5000
171 M. Kosicki i L. Staniszewski 4760
172 M. i P. Włostowscy, A. Jakob 4750
173 Elektrovasury s.r.o., V. Sura 4720
174 Niespodzianka 4120
175 M. Kryszyłowicz 4080
176 R. Ptach 4080
177 E. i R. Urbańscy 4050
178 SK Krasne i BETA J. Kozłowski 4000
179 C. Albrecht 4000
180 R. Pajewska-Kwaśny, A. Kwaśny, J. i H. Kotarscy, P. i A. Kuczaj 3600
181 K. Zawiliński 3530
182 SK Moszna i M. Łojek 3450
183 T. Rybicki 3400
184 Crows spol s.r.o. – N. Vranova 3200
185 G. Sęczek 3060
186 M. Stelmaszczyk i M. Wnorowski 3040
187 Syndikát hvězda-Olehla 3000
188 U. i W. J. Engel 2980
189 G. Kogut 2780
190 A. Maślanka 2720
191 Stebel Sp. z o.o. 2720
192 Moravol, s.r.o. 2700
193 SK Iwno i K. Rogowski 2700
194 B. i M. Hamburger, R. Świątek 2440
195 SK Iwno i P. Wróblewski 2400
196 A. Škrášková 2300
197 K. Kozłowska i K. Miondlikowski 2150
198 B. Zuzek 2120
199 J. Votava 2100
200 R. Z. Zieliński 2020
201 J. Sawicki 2000
202 M. Kosicki i P. Nojszewski 1920
203 Ch. Schriever 1850
204 M. Thiry 1830
205 L. Komárek 1800
206 E. i L. Kasprowicz 1800
207 Ekofarma Rybár 1800
208 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. 1750
209 M. Łojek, I. i M. Wolscy, M. Zawada 1700
210 SK Krasne i M. Janikowski 1590
211 M. Kosicki i R. Grotkowska-Kosicka 1550
212 Uni-Res Sp. z o.o. 1500
213 R. Mamajek 1410
214 M. Rogowska 1400
215 T. Wicher 1400
216 M. Kosicki 1360
217 A. Urbanowski 1360
218 J. Ryżkowski i D. Zalewski 1300
219 P. Głowacki 1250
220 T. Nowakowski i M. Salamon 1220
221 J. Rejman 1220
222 T. Pastuszka i N. Dahan 1210
223 R. Szpar 1200
224 Y. Baizharkinov 1050
225 My First Racehorse Ltd 1050
226 Niespodzianka i J. Nesteruk 1050
227 B. Dolniak – Regen Medicine 1000
228 I. K. Art s.r.o. 900
229 MK M. Kaszubowski 900
230 D. Wrzosek 900
231 A. Majchrzak 820
232 Crows Spol s.r.o. – L. Vranova 800
233 R. Benš 800
234 M. Falzmann 750
235 Volteo Horse Service 700
236 P. Kašný 700
237 E. i K. Laskowscy, A. Wyrzyk 700
238 G. Łątka 690
239 G. Dudek 680
240 SK Michałów i B. Głowacki 680
241 M. Kosicki i A. Grotkowski 680
242 T. Czerwiński 610
243 Roman Mamajek i J. Gurbiel 610
244 D. Such 610
245 S. Chrząstowski 600
246 M. Łojek i M. Zawada 580
247 Investstar – M. Sola 500
248 R. Zieliński, C. Pogonowski, A. Walicki 350
249 A. Marczak i J. P. Zienkiewicz 300
250 K. Litwiniak 300
251 SK Krasne 300
252 M. Mełnicki 240
253 M. Norenius – Stal Järsgarden 240
254 A. Iżewska 240
255 E. Wołoszyn 0
256 A. Sadowski, B. Owczarczyk, T. Walczyński, E. Gębura i R. Gorczyca 0
257 SK Krasne i Niespodzianka 0
258 Staj Ždarsky 0
259 M. Kosicki i E. Grotkowska 0
260 A. Milanov 0
261 SK Kozienice i W. Kryszyłowicz 0
262 T. Pastuszka i Y. Hamad 0
263 M. Filipowska 0
264 K. Goździalski i M. Janikowski 0
265 P. Talarek 0
266 A. Marczak, Equinetrans Horse Transport & Logistic A. Dziuba, B. Niklas, O. Niemczuk 0
267 S. i M. Dupliccy 0
268 T. Dębowski i Martyna Wolska 0
269 R. Połeć i G. Płociński 0
270 P. i J. Łucki 0
271 A. Frątczak i K. Zawiliński 0
272 R. Czernik 0
273 K. Stoch 0
274 J. Domańska 0
275 P. Drutowski 0
276 A. Żyłkowska i E. Porębna 0
277 Estel Studio Sp. z o.o. i J. P. Zienkiewicz 0
278 Equus Polska – W. Saniewski i M. Kacprzyk 0
279 A. Lange 0
280 A. Woźniak 0
281 L. Boharewicz 0
282 P. Ilis, M. Ejnberg-Ilis i M. Janikowski 0
283 W. Pawlak 0
284 MM Invest i Maria Bober 0
285 K. Falba i K. Urbańczyk 0
5439850

Przepisy

  • Regulamin wyścigów konnych
Więcej

Biuletyny

  • Uzupełnienia i poprawki do Biuletynu nr 1
Więcej